Utazás Milánóba (San Siro túra)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

woohoo, irany Becs :)
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

versenyszellem írta: 2018.12.17. 13:36 woohoo, irany Becs :)
VAlentin napi meglepi az asszonynak :lol:
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

brecsinho írta: 2018.12.17. 15:35
versenyszellem írta: 2018.12.17. 13:36 woohoo, irany Becs :)
VAlentin napi meglepi az asszonynak :lol:
igazan romantikus varos, imadni fogja :D
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Ha valaki szervez utazást és akad szabad hely, szívesen beszállok.

FORZA INTER!!!
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Intermaniás helyek hipp hopp elfogytak.Talán lesz mégegy busz.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Akkor kéne még egy!!! :!: :!: :) ;)
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Szerintetek a frankfurti meccsre az Inter szektorba hogy/lehet-e jegyet szerezni?
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: R9. »

versenyszellem írta: 2019.02.22. 14:25 Szerintetek a frankfurti meccsre az Inter szektorba hogy/lehet-e jegyet szerezni?
inter club ungherian keresztul probald meg
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Festa »

R9. írta: 2019.02.22. 14:31
versenyszellem írta: 2019.02.22. 14:25 Szerintetek a frankfurti meccsre az Inter szektorba hogy/lehet-e jegyet szerezni?
inter club ungherian keresztul probald meg
A ticketmania oldalán már fent is van.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

nem rossz, bar jobb lenne egy olyan csomag, ami csak a meccsjegybol all, a tobbire nemigazan lenne szuksegem 😆
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Régi álmom, hogy kimenjek egy hazai meccsre. Valaki tudna segíteni, hogy milyen költségekkel lehet számolni?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

drtie írta: 2021.07.16. 20:14 Régi álmom, hogy kimenjek egy hazai meccsre. Valaki tudna segíteni, hogy milyen költségekkel lehet számolni?
Én utoljára Inter-juve buszos utazáson voltam a vírus előtt. Volt benne 1 éjszaka szállás reggelivel. Így vol asszem 60e Ft/ fő. Ezen kívül a költőpénz. 🙂 Szokott lenni repülős út is, ha úgy van szállással az se sokkal több, talán 80e Ft körül volt. Szóval kb így lehet kalkulálni.
Facebookon keress rá az Éld át-ra. Séra Attila csinálja, nagyon korrekt és segítőkész, csak ajánlani tudom, én sokszor voltam már velük. Az sem utolsó szempont, hogy Attila idegenvezet is kint, tehát nem vagy magadra hagyva ha így elsőre vagy akár sokadszorra is mész.🙂
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: drtie »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.16. 20:39
drtie írta: 2021.07.16. 20:14 Régi álmom, hogy kimenjek egy hazai meccsre. Valaki tudna segíteni, hogy milyen költségekkel lehet számolni?
Én utoljára Inter-juve buszos utazáson voltam a vírus előtt. Volt benne 1 éjszaka szállás reggelivel. Így vol asszem 60e Ft/ fő. Ezen kívül a költőpénz. 🙂 Szokott lenni repülős út is, ha úgy van szállással az se sokkal több, talán 80e Ft körül volt. Szóval kb így lehet kalkulálni.
Facebookon keress rá az Éld át-ra. Séra Attila csinálja, nagyon korrekt és segítőkész, csak ajánlani tudom, én sokszor voltam már velük. Az sem utolsó szempont, hogy Attila idegenvezet is kint, tehát nem vagy magadra hagyva ha így elsőre vagy akár sokadszorra is mész.🙂
Köszi CsaSzi! Nem ismerem Attilát, de így kicsit utána olvasva (Bátor tábor, betegeknek gyűjtés, stb) egy nagyon jó ember lehet. Köszi a tippet!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

drtie írta: 2021.07.16. 21:57
CsaSzi9294 írta: 2021.07.16. 20:39
drtie írta: 2021.07.16. 20:14 Régi álmom, hogy kimenjek egy hazai meccsre. Valaki tudna segíteni, hogy milyen költségekkel lehet számolni?
Én utoljára Inter-juve buszos utazáson voltam a vírus előtt. Volt benne 1 éjszaka szállás reggelivel. Így vol asszem 60e Ft/ fő. Ezen kívül a költőpénz. 🙂 Szokott lenni repülős út is, ha úgy van szállással az se sokkal több, talán 80e Ft körül volt. Szóval kb így lehet kalkulálni.
Facebookon keress rá az Éld át-ra. Séra Attila csinálja, nagyon korrekt és segítőkész, csak ajánlani tudom, én sokszor voltam már velük. Az sem utolsó szempont, hogy Attila idegenvezet is kint, tehát nem vagy magadra hagyva ha így elsőre vagy akár sokadszorra is mész.🙂
Köszi CsaSzi! Nem ismerem Attilát, de így kicsit utána olvasva (Bátor tábor, betegeknek gyűjtés, stb) egy nagyon jó ember lehet. Köszi a tippet!
Igen az! Ha úgy alakul és van kedved (meg esetleg másnak is) mehetnénk egyszer együtt. Kicsit össze hozná a fórumot is. 🙂
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

drtie írta: 2021.07.16. 20:14 Régi álmom, hogy kimenjek egy hazai meccsre. Valaki tudna segíteni, hogy milyen költségekkel lehet számolni?
Majdnem mindegy, hol ülsz a stadionban, a hangulat kárpótol. Ha még jó helyed is van, az csak a hab a tortán.
Mi pl egy Madonninát hoztunk ki 2 főre 2 éjszakával repcsivel 120-ból. Egy hétvégét voltunk Milanoban, volt idő városnézésre stb..
Igazából még olcsóbban is kilehet hozni, ha kicsit a periférián keresel szállást.
Az a jó ha a repcsijegyet előre megveszed (hónapokról van szó), azzal nagyon sokat lehet spórolni, de azzal is ha pl aznap veszed meg.. persze utóbbi esetben elég randomnak kell lenned vagy a szerencsére játszani de sokszor a légitársaságok az utasfeltöltés céljából minimális összegekért dobálják a jegyeket. Nem vicc, láttam Budapest-Milano jegyeket 3000ft-ért . Ha pl valaki bérletes, és nincsenek megkötések , ez elég fain dolog :) vagy ha csak adhoc jelleggel jön az ötlet hogy na lemegyek egy Inter-Bologna-ra.
Másik, hogy megkell találni a jó kajahelyeket kifőzdéket ahova a helyiek járnak és az árak nincsenek az egekben. Ezeknek a helyeknek van egy bája, viszont nem mondom , hogy kinéznek az olaszok de vetnek rád pár pillantást, sokszor még angolul sincs semmi az étlapon..találd ki mit akarsz enni.. :D
Én mondjuk beérem az ottani spar szintű boltokkal , chorizos szendó valami parkban aztán jónapot.
Meccsnapon viszont akkor sem tévedsz el ha se gps se térkép nincs nálad mert érezni a nyüzsit , úton útfélen drukkerekbe botlasz , én metroval szeretek menni, asszem M5 jelzésű , már azon érzed, hogy megérkeztél, jó helyen vagy , rádmosolyognak ha rajtad a mez, öreg papa a stadionban meccs közben osztja neked az észt te meg bólogatsz pedig fingod nincs miről beszél, csak pörög olaszosan. Jó na, ne hagyd ki.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

DM22 írta: 2021.07.17. 03:13
drtie írta: 2021.07.16. 20:14 Régi álmom, hogy kimenjek egy hazai meccsre. Valaki tudna segíteni, hogy milyen költségekkel lehet számolni?
öreg papa a stadionban meccs közben osztja neked az észt te meg bólogatsz pedig fingod nincs miről beszél, csak pörög olaszosan. Jó na, ne hagyd ki.
Én egy Inter-PSV bl meccsen (asszem 1-1 lett a továbbjutás volt a tét) jártam hasonlóképp. :) Mellettem ült egy 60-70 év körüli bácsi és végig magyarázott nekem a csapatról, (persze én se értettem) közben elrántott egy doboz cigit olyan mérges és ideges volt.. majd jött a hosszabbítás 90+4, odafordult, elköszönt majd felállt, legyintett egyet és meg se várta a végét. :lol:
Hatalmas volt, az olasz focinál nincs érzelmesebb és jobb, ebben 100%ig biztos vagyok.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: drtie »

DM22 írta: 2021.07.17. 03:13
Majdnem mindegy, hol ülsz a stadionban, a hangulat kárpótol. Ha még jó helyed is van, az csak a hab a tortán.
Köszi az élménybeszámolót! ✌️Várom már, hogy rendeződjön, beálljon valamilyen állapotra a covid helyzet és ismét lehessen tervezni, meccsre menni. Az átigazolási piac végén és az első meccsek után már látni fogom, hogy vágyni fogok oda, vagy inkább mérgelődök itthon a fiammal. :)
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: PetR »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.16. 22:05
drtie írta: 2021.07.16. 21:57 Köszi CsaSzi! Nem ismerem Attilát, de így kicsit utána olvasva (Bátor tábor, betegeknek gyűjtés, stb) egy nagyon jó ember lehet. Köszi a tippet!
Igen az! Ha úgy alakul és van kedved (meg esetleg másnak is) mehetnénk egyszer együtt. Kicsit össze hozná a fórumot is. 🙂
Én is voltam már Attiláékkal, azon a bizonyos 4-1-es Inter-Lazion '14-ben. Felejthetetlen volt. :) Nagyon jó hangulat volt az egész buszos túrán, egy rövid belvárosozás belefért meccs előtt Milánóban, másnap pedig Bergamóba mentünk át, aki akart megnézhetett egy Atalanta meccset is. :D Azóta fizetem a klubtagságot is, minden évben van egy kis ajándékcsomag, meg kedvezményes vásárlás a store-ban ha tag vagy.

Már szerveződnek az idei túrák ha jól tudom, de természetesen a repcsi kényelmesebb és jóval gyorsabb, ha ez tényező.

A közös meccsnézést pedig, ha helyreáll a világ rendje, én is támogatom. :)
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

PetR írta: 2021.07.17. 18:34
Én is voltam már Attiláékkal, azon a bizonyos 4-1-es Inter-Lazion '14-ben. Felejthetetlen volt. :) Nagyon jó hangulat volt az egész buszos túrán, egy rövid belvárosozás belefért meccs előtt Milánóban, másnap pedig Bergamóba mentünk át, aki akart megnézhetett egy Atalanta meccset is. :D Azóta fizetem a klubtagságot is, minden évben van egy kis ajándékcsomag, meg kedvezményes vásárlás a store-ban ha tag vagy.

Már szerveződnek az idei túrák ha jól tudom, de természetesen a repcsi kényelmesebb és jóval gyorsabb, ha ez tényező.

A közös meccsnézést pedig, ha helyreáll a világ rendje, én is támogatom. :)
Egy ilyen közös túra tényleg jó lenne. Csak ne az interfan mellé ültessetek, mert ciki lesz ha a buszról is kitesztek 48 órára... :lol:
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Portiere32 írta: 2021.07.17. 20:54
PetR írta: 2021.07.17. 18:34


Már szerveződnek az idei túrák ha jól tudom, de természetesen a repcsi kényelmesebb és jóval gyorsabb, ha ez tényező.

A közös meccsnézést pedig, ha helyreáll a világ rendje, én is támogatom. :)
Egy ilyen közös túra tényleg jó lenne.
+1 (2-4 fővel)
viszont én megvárom, amíg megszűnik a kockázata, hogy elmarad a meccs és a befizetett pénz elúszik.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Portiere32 írta: 2021.07.17. 20:54 Egy ilyen közös túra tényleg jó lenne. Csak ne az interfan mellé ültessetek, mert ciki lesz ha a buszról is kitesztek 48 órára... :lol:
Nana... :) De még az is megeshet, hogy tök jól kijönnétek!

A személyes találkozók alkalmával azért sok félreértést meg lehet szüntetni. :)
Na mindegy ez már itt off, ha egyszer lecseng a vírus, visszatérhetünk rá. :D
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

PetR írta: 2021.07.18. 14:55
Portiere32 írta: 2021.07.17. 20:54 Egy ilyen közös túra tényleg jó lenne. Csak ne az interfan mellé ültessetek, mert ciki lesz ha a buszról is kitesztek 48 órára... :lol:
Nana... :) De még az is megeshet, hogy tök jól kijönnétek!

A személyes találkozók alkalmával azért sok félreértést meg lehet szüntetni. :)
Na mindegy ez már itt off, ha egyszer lecseng a vírus, visszatérhetünk rá. :D
Amilyen állapotban szoktam kerülni még Magyarországon az Attila féle buszos túrákon, biztos öri barik leszünk. :D
Csak lehessen már menni...
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Másik topicban kérdezte valaki, de inkább ide illik: ma kezdődött a jegyárusítás a szerdai BL-meccsre a halandó (értsd nem bérletes, Siamo Noi-os) szurkolók számára és én simán bezsákoltam egyet az Inter-Realra. Lehetett kapni a legolcsóbb helyekre is, végül én 80 euro környékit vettem. Ha valaki meg tudja még szervezni magának az utat, érdemes megpróbálni, privátban is jelezhetitek és szívesen összefutok bárkivel a fórumról a meccs előtt/alatt/után.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

möszi írta: 2021.09.08. 20:44 Másik topicban kérdezte valaki, de inkább ide illik: ma kezdődött a jegyárusítás a szerdai BL-meccsre a halandó (értsd nem bérletes, Siamo Noi-os) szurkolók számára és én simán bezsákoltam egyet az Inter-Realra. Lehetett kapni a legolcsóbb helyekre is, végül én 80 euro környékit vettem. Ha valaki meg tudja még szervezni magának az utat, érdemes megpróbálni, privátban is jelezhetitek és szívesen összefutok bárkivel a fórumról a meccs előtt/alatt/után.
De jo neked. ;) Valamikor mar jo lenne ujra kimenni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Éld át-os Attiláéknál úgy tudom 100e Ft az Inter-Reál túra. Jegy, busz, szállás reggelivel van a csomagban.
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: möszi »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.08. 22:40 Éld át-os Attiláéknál úgy tudom 100e Ft az Inter-Reál túra. Jegy, busz, szállás reggelivel van a csomagban.
Nekem mindenestül (hotel + reggeli, Frecciarossa Firenze-Milano oda-vissza és oldalsó lelátós jeggyel) 80 ezer alatt lesz, de ez így teljesen más szitu, mintha előző este Mo-ról buszoznék (persze, ha nem gyorsvonattal mennék, akkor kb. 20 ezret már spórolnék is, de úgy 5-6 óra az út Milanóba, aztán vissza másnap ugyanennyi). Szóval szerintem jó áron van a 100 ezer.
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Sziasztok!
Bologna elleni meccsre mennénk, jegyet ti hol szoktatok venni?
Néztem a hivatalos oldalon de ha ramegyek a jegy részre semmit sem ad be?
Vagy nincs már jegy?
Eléggé hirtelen támadt ötlet. Nem voltam még kint, jól jönne egy kis segítség. A stadionba hogy lehet bejutni? a covidos dolgokra gondolok.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Herfort Balazs írta: 2021.09.12. 18:56 Sziasztok!
Bologna elleni meccsre mennénk, jegyet ti hol szoktatok venni?
Néztem a hivatalos oldalon de ha ramegyek a jegy részre semmit sem ad be?
Vagy nincs már jegy?
Eléggé hirtelen támadt ötlet. Nem voltam még kint, jól jönne egy kis segítség. A stadionba hogy lehet bejutni? a covidos dolgokra gondolok.
Én Séra Attilával szoktam menni, szervez túrákat. Facebookon Éld át a nevük, ott vannak az utak is. Részletesen le van irva a menetrend. 60-100e Ft között szokott mozogni egy meccs, abban a kiút, általában szállással reggelivel, kisebb városnézés + belépő van az árban. Szokott lenni stadion túra is. Én ezt a megoldást javaslom, főleg, hogy nem voltál még kint. Nem fogod megbánni, nagyon szuper a szervezés és Attila emberileg is kiváló. 🙂
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Ismerem az oldalt, csak ez most más helyzet.
Sogorom megy a Moto Gp-re aztán feldobta hogy menjünk, de Riminiben lenne a szállásunk, onnan meg Milánó elég messze van, a kezdeti lelkesedés után úgy néz ki hogy nem fog összejönni.
Köszi azért.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Herfort Balazs írta: 2021.09.12. 20:13 Ismerem az oldalt, csak ez most más helyzet.
Sogorom megy a Moto Gp-re aztán feldobta hogy menjünk, de Riminiben lenne a szállásunk, onnan meg Milánó elég messze van, a kezdeti lelkesedés után úgy néz ki hogy nem fog összejönni.
Köszi azért.
Ja értem. Én megpróbáltam. :)
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Herfort Balazs írta: 2021.09.12. 18:56 Sziasztok!
Bologna elleni meccsre mennénk, jegyet ti hol szoktatok venni?
Néztem a hivatalos oldalon de ha ramegyek a jegy részre semmit sem ad be?
Vagy nincs már jegy?
Eléggé hirtelen támadt ötlet. Nem voltam még kint, jól jönne egy kis segítség. A stadionba hogy lehet bejutni? a covidos dolgokra gondolok.
Szerintem csak valami hiba lehetett az oldalon, már működik azóta és van még néhány helyre jegy.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Tervez valaki jönni az utolsó bajnokira? Inter-Samp.
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Én szerintem itt leszek megint :)
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Nekem is tervben van, de egyenlőre nincs még a meccsre időpont, meg gondolom azonnal elkapkodják a jegyeket, résen kell lenni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

brecsinho írta: 2022.04.20. 11:47 Nekem is tervben van, de egyenlőre nincs még a meccsre időpont, meg gondolom azonnal elkapkodják a jegyeket, résen kell lenni.
https://eldat.hu/13-Inter-utazások
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Mivel lassan teljes kapacitással mennek a stadionok, így 1-1 jegyet az inter.it-en biztosan fogsz tudni venni, még akkor is, ha nem vagy klubtag, siamo noi card-os stb. Nézegesd a honlapot, mikor nyitják meg a jegyárusítást, de én is nézem (sőt beállítottam, hogy írjanak, amikor megkezdődik az értékesítés) és ha nem felejtem el, jelzem itt a fórumon.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ugyan nem Milánó, de Inter meccs, jövő héten megyek a Dacia Arénába az Udine ellen.
Én még nem voltam ott, csak a szentélyébe. Van esetleg valakinek tapasztalata az udinei stadionnal? 🙂
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.04.22. 16:23 Ugyan nem Milánó, de Inter meccs, jövő héten megyek a Dacia Arénába az Udine ellen.
Én még nem voltam ott, csak a szentélyébe. Van esetleg valakinek tapasztalata az udinei stadionnal? 🙂
Én voltam pár éve. Nekem tetszett. Nem túl nagy és közel a pálya a lelátókhoz. Távolabbi helyekről is jól látható minden. ;) Nagyon sok Inter drukker volt így szinte otthon éreztem magam. :D Bemelegítésnél simán lesétáltam a pálya széléig és ott mentek el mellettem a játékosok. Élmény volt. ;) Na meg akkor nyertünk is 4-0-ra.
Egyébként most is mentem volna. Szállásunk is volt foglalva. Sajnos máshogy alakult így vissza kellett mondanom. :?
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Utazik valaki Bayern meccsre ? Van egy eladó jegyem a 253-as szektorba ....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy rendelt már közületek valaki Inter.it-ről jegyet bajnokira?
Simán ment minden? Nekem az a furcsa, hogy nem kér személyi számot. Én eddig csak csoporttal voltam kint, akkor mindig meg kellett adni, most viszont egyénileg tervezem és ezt furcsának tartom.

Köszi előre is!
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

CsaSzi9294 írta: 2023.03.31. 08:36 Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy rendelt már közületek valaki Inter.it-ről jegyet bajnokira?
Simán ment minden? Nekem az a furcsa, hogy nem kér személyi számot. Én eddig csak csoporttal voltam kint, akkor mindig meg kellett adni, most viszont egyénileg tervezem és ezt furcsának tartom.

Köszi előre is!
Én szoktam venni az oldalon, van egy accountom regelve az inter.it-re és abból kitölti az adatokat alapból. Nem hiszem, hogy kérnek személyi számot, megmutatod a kapunál a jegyed és ha ugyanaz a név van rajta, mint a személyiden, sima ügy, nálam eddig sose volt para.

Melyik meccsre tervezed? Én a Benfica visszavágón agyalok most...ha már Portoban szerencsét hozott a jelenlétem és kiimádkoztuk a továbbjutást, hátha most is sikerül, másban nehéz bízni :lol:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

brecsinho írta: 2023.03.31. 16:43
CsaSzi9294 írta: 2023.03.31. 08:36 Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy rendelt már közületek valaki Inter.it-ről jegyet bajnokira?
Simán ment minden? Nekem az a furcsa, hogy nem kér személyi számot. Én eddig csak csoporttal voltam kint, akkor mindig meg kellett adni, most viszont egyénileg tervezem és ezt furcsának tartom.

Köszi előre is!
Én szoktam venni az oldalon, van egy accountom regelve az inter.it-re és abból kitölti az adatokat alapból. Nem hiszem, hogy kérnek személyi számot, megmutatod a kapunál a jegyed és ha ugyanaz a név van rajta, mint a személyiden, sima ügy, nálam eddig sose volt para.

Melyik meccsre tervezed? Én a Benfica visszavágón agyalok most...ha már Portoban szerencsét hozott a jelenlétem és kiimádkoztuk a továbbjutást, hátha most is sikerül, másban nehéz bízni :lol:
Köszi brecsinho!
Nekem is van profilom, csak furcsa volt, hogy nem kell a szám csak a név, nem meg az ország.
A Lazio elleni meccset néztem, de valószínűleg offolom, mára már csak maradék helyek voltak, azok is 3. gyűrűsek, ráadásul 4-en mennénk, nem nem nagyon voltak egymás mellettiek ennyi főre.
Jó eséllyel májusba (ha még lesz értelme) nézek egy újabb meccset.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

CsaSzi9294 írta: 2023.03.31. 22:13
brecsinho írta: 2023.03.31. 16:43
CsaSzi9294 írta: 2023.03.31. 08:36 Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy rendelt már közületek valaki Inter.it-ről jegyet bajnokira?
Simán ment minden? Nekem az a furcsa, hogy nem kér személyi számot. Én eddig csak csoporttal voltam kint, akkor mindig meg kellett adni, most viszont egyénileg tervezem és ezt furcsának tartom.

Köszi előre is!
Én szoktam venni az oldalon, van egy accountom regelve az inter.it-re és abból kitölti az adatokat alapból. Nem hiszem, hogy kérnek személyi számot, megmutatod a kapunál a jegyed és ha ugyanaz a név van rajta, mint a személyiden, sima ügy, nálam eddig sose volt para.

Melyik meccsre tervezed? Én a Benfica visszavágón agyalok most...ha már Portoban szerencsét hozott a jelenlétem és kiimádkoztuk a továbbjutást, hátha most is sikerül, másban nehéz bízni :lol:
Köszi brecsinho!
Nekem is van profilom, csak furcsa volt, hogy nem kell a szám csak a név, nem meg az ország.
A Lazio elleni meccset néztem, de valószínűleg offolom, mára már csak maradék helyek voltak, azok is 3. gyűrűsek, ráadásul 4-en mennénk, nem nem nagyon voltak egymás mellettiek ennyi főre.
Jó eséllyel májusba (ha még lesz értelme) nézek egy újabb meccset.
Szerintem a profilodról az adatok elég nekik,nyugodtan vedd majd onnan. Agyaltam én is a lazio ellenin,de végül a Benfica visszavágó mellett döntöttem,ki tudja mikor leszünk újra Bl negyeddöntőben vagy ha így folytatjuk egyáltalán BLben :roll:

Valaki a fórumról esetleg megy ki Benfica ellen?
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Milan elleni BL visszavágón gondolkodik valaki? :) Ellentmondó infók vannak a jegyvásárlásról... egy hete jött a mail az inter.it-ről, hogy Inter Club tagoknak 4.-én este indul a jegyvásárlás, SiamoNoi kártyásoknak pedig 5.-én.

Viszont az inter.it-en a leírásban az Inter Club tagokra vonatkozó részben az áll, hogy 8.-ától indul a vásárlás. Van esetleg valakinek fix infója? :D Mindenesetre, holnap ráfekszek a webshop frissítgetésére...
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ugy volt de akkora kaosz van h kesobbre tettek
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: PetR »

R9. írta: 2023.05.03. 11:10 ugy volt de akkora kaosz van h kesobbre tettek
Áhá...
Látsz rá esélyt, hogy nekünk, klubtagoknak maradnak jegyek? Vagy valószínűleg elfogy a season ticket holderek vásárlása alatt?
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

PetR írta: 2023.05.03. 10:33 Milan elleni BL visszavágón gondolkodik valaki? :) Ellentmondó infók vannak a jegyvásárlásról...
Mindenképp ki akarok menni, utoljára 20éve volt derby a Bl döntőért,ki tudja megérünk-e mégegyet...

Szerintem general sales a jegyekre eselytelen,berletesek meg siamo noi cardosok elviszik mind,a milannal se marad a publicnak..1000eurokert mennek már a jegyek kulfoldi jegyarusito cegeknel,szerintem ott se sokáig marad szabad..ezt mindenki látni akarja,tuti csucsbevétel lesz mindkét derby, reméljük mi jutunk a végén a döntőbe 8-)
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: R9. »

PetR írta: 2023.05.03. 11:20
R9. írta: 2023.05.03. 11:10 ugy volt de akkora kaosz van h kesobbre tettek
Áhá...
Látsz rá esélyt, hogy nekünk, klubtagoknak maradnak jegyek? Vagy valószínűleg elfogy a season ticket holderek vásárlása alatt?
sztem vmennyi biztos marad, de fel ora alatt elfog menni az osszes :D
most kb 600 euro a legolcsobb jegy a tetore
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Hát, akkor sok sikert majd mindenkinek a jegyvásárlásnál, reméljük, sikerül. :) 🤞
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PetR írta: 2023.05.03. 12:26 Hát, akkor sok sikert majd mindenkinek a jegyvásárlásnál, reméljük, sikerül. :) 🤞
Szurkoljatok ki a dontobe jutast. :)
En a BL dontobe Isztambulba varom a csapatot, azt fogom eloben nezni az Ataturkbe.
Válasz küldése