Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Gyorsan törölni kell ezen meccs élményeit, az idény egyik legrosszabb teljesítménye, és meccse volt.

12 pont a gyuve, 8 pont a bilan előtt, a bilan egy meccsel még többet is játszott;)
Alakul ez.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Azért Brozovic jól elintézte, hogy se ő, se Bastoni ne legyen a Sassuolo ellen.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ideges, pontatlan, szar játék volt, fogytam így a végén 2 kilót, de a lényeg a 3 pont és a 8 pont előny (-1 meccsel). A mix is jött, az AC, merda ikszelt! Gyönyörű este! :clap: :thumbup:
Ja és Forza Inter! ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2021.04.03. 22:41 Nem bánnám, ha a jövő évi keretben Brozovic már nem lenne.
Egyébként taktikusan lehozták a srácok a 3 pontot, ez a lényeg.
Nagyon jó, hogy eltiltott lesz. Hihetetlen gyenge volt ma. Főleg a második félidőben. :(
Szenvedtünk, nem volt jó a játék de ahogy írod taktikusan lehoztuk és megvan a 3 pont. ;)
Egyébként a válogatott szünet után ritkán jók a nagy csapatok. Én nem is vártam nagyon mást.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

alwin91 írta: 2021.04.03. 22:41 Nem bánnám, ha a jövő évi keretben Brozovic már nem lenne.
De jó, hogy ezt végre valaki kimondja! :thumbup:
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Az ilyen meccsek a legnehezebbek,de behúztuk.Megyünk tovább,megy a henger.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Nagyon szar meccs volt, de ezek idén általában szerencsére 3 ponttal végződnek, mint ahogy most is. Bár Brozovic mindent megpróbált az utolsó negyed órában, hogy ne így legyen, szinte az összes Bologna támadást ő indította, plusz magán kívül még kisárgázta szegény Bastonit is.
Na mindegy, megvan a 3 pont, Kolarovot úgyis rég láttuk játszani...
A meccs embere nálam Bastoni.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

innen mar nem fogjuk elbukni, Conte nagyon osszerakta ezt a csapatot!
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

nem hiszem h Kolarov fog játszani (én Dambro játszatnám ) de ahogy írtad ezek a meccseknek tavaly rendre x lett a vége most pedig még Ranoval is lehoztuk gól nélkül ( Rano se volt rossz ma) maga a meccs gyenge volt szereztünk egy gólt és kész de nem lényeg mindenki más bukott aki számít így ez extra fontos volt. Brozonak pedig talán jól jön egy kis pihi a hajrá előtt. + Van Vecino Vidal Gaig Sensi Eriksen Barella ebből 3 csak bevethető lesz a Sas ellen és talán nem lesz gond. (Bár nyilván nem fogunk megnyerni minden meccset, így is 6 meccse csak W van )
A lényeg a győzelem és a többiek bukása (amíg nem tuti a matek addig nem mondok semmit de a jelenlegi helyzet értékesítési szempontból sem rossz...)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.03. 22:45
alwin91 írta: 2021.04.03. 22:41 Nem bánnám, ha a jövő évi keretben Brozovic már nem lenne.
De jó, hogy ezt végre valaki kimondja! :thumbup:
SMS-t szívesen látnám fekete-kék mezben...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

INTER-1908 írta: 2021.04.03. 23:02
CsaSzi9294 írta: 2021.04.03. 22:45
alwin91 írta: 2021.04.03. 22:41 Nem bánnám, ha a jövő évi keretben Brozovic már nem lenne.
De jó, hogy ezt végre valaki kimondja! :thumbup:
SMS-t szívesen látnám fekete-kék mezben...
Igen, őt vagy De Pault. Vagy mindkettőt.. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nálam ma ők a top 3:

Bastoni
Sanchez
Barella
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

vaskalap írta: 2021.04.03. 22:48 Az ilyen meccsek a legnehezebbek,de behúztuk.Megyünk tovább,megy a henger.
Ipari megbízhatósággal szállítjuk a 3 pontokat.
Papíron 1 nehéz meccs van a Napoli.
A Roma ,Juventusnak már jó eséllyel nem lesz tétje.

Bastoni,Brozovic egy támadásból kisárgázta magát amivel igy pihenhetnek a Sassulo ellen.
Nagy kérdés,hogy szerdán Sensi legalább csereként pályára lép-e majd.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-Sky:

Bastoni 7,5
Barella 7
Lukaku 7
Skriniar 6,5
Eriksen 6,5
Martinez 6,5
Sanchez 6,5
Handanovic 6
Ranocchia 6
Young 6
Darmian 6
Gagliardini 6
Hakimi 5,5
Brozovic 5

-FcInternews:

Bastoni 7
Lukaku 7
Handanovic 6,5
Skriniar 6,5
Ranocchia 6,5
Barella 6,5
Martinez 6,5
Sanchez 6,5
Eriksen 6
Gagliardini 6
Young 6
Darmian 6
Hakimi 5,5
Brozovic 5,5

-Tuttomercatoweb:

Bastoni 7
Lukaku 7
Ranocchia 7
Martinez 6,5
Barella 6,5
Eriksen 6,5
Young 6,5
Skriniar 6,5
Handanovic 6,5
Sanchez 6
Brozovic 5,5
Gagliardini 5,5
Darmian 5,5
Hakimi 5

-FcInter1908:

Bastoni 7,5
Lukaku 6,5
Sanchez 6,5
Barella 6,5
Skriniar 6,5
Ranocchia 6,5
Handanovic 6
Eriksen 6
Martinez 6
Darmian 6
Gagliardini 6
Young 5,5
Brozovic 5,5
Hakimi 5
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.04.04. 08:54 Ertekelesek:

-Sky:

Bastoni 7,5
Barella 7
Lukaku 7
Skriniar 6,5
Eriksen 6,5
Martinez 6,5
Sanchez 6,5
Handanovic 6
Ranocchia 6
Young 6
Darmian 6
Gagliardini 6
Hakimi 5,5
Brozovic 5

-FcInternews:

Bastoni 7
Lukaku 7
Handanovic 6,5
Skriniar 6,5
Ranocchia 6,5
Barella 6,5
Martinez 6,5
Sanchez 6,5
Eriksen 6
Gagliardini 6
Young 6
Darmian 6
Hakimi 5,5
Brozovic 5,5

-Tuttomercatoweb:

Bastoni 7
Lukaku 7
Ranocchia 7
Martinez 6,5
Barella 6,5
Eriksen 6,5
Young 6,5
Skriniar 6,5
Handanovic 6,5
Sanchez 6
Brozovic 5,5
Gagliardini 5,5
Darmian 5,5
Hakimi 5

-FcInter1908:

Bastoni 7,5
Lukaku 6,5
Sanchez 6,5
Barella 6,5
Skriniar 6,5
Ranocchia 6,5
Handanovic 6
Eriksen 6
Martinez 6
Darmian 6
Gagliardini 6
Young 5,5
Brozovic 5,5
Hakimi 5

Hakimivel nem tudom mi van.
Meccsek óta visszaesés van nála.
Lehet túltollta a Tánizst, :(
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.04.04. 09:58

Hakimivel nem tudom mi van.
Meccsek óta visszaesés van nála.
Lehet túltollta a Tánizst, :(
Meccsek ota ezt mondom,hogy gyenge amit nyom de le lettem oltva,hogy tul kritikus vagyok vele.😃 En sokkal tobbet varok tole.Kozepszer szint vagy az sem amit hoz egy ideje....Perisic jobban tolta a masik oldalon az utobbi idoben.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Festa írta: 2021.04.04. 09:58
interfan írta: 2021.04.04. 08:54 Ertekelesek:

Ezt csak úgy itt hagyom...

Brozo kapcsán... Nekem soha nem volt igazán kedvenc, sőt, néha nem bántam volna, ha eladja a klub, voltak zűrös dolgai, meg nem ritkán ment az alibi is... Viszont az évek során nem egyszer bizonyított is, rendre végig melózza a meccseket, kiemelkedően magas futómennyiséggel, ütközik, darál és néha eldurran az agya, meg akad céltalan futkosás is, teljes ellentmondás esetenként az ember. Viszont szerintem simán van előtte 4-5 játékos a keretből, akiket el lehetne (kellene) zavarni. A lényeg röviden, szerintem kicsit pihentetni kellene, persze ehhez megfelelő helyettes sem ártana és pszichésen kicsit gyúrni rajta.

FORZA INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

sorger=giallo írta: 2021.04.04. 10:56
Festa írta: 2021.04.04. 09:58
interfan írta: 2021.04.04. 08:54 Ertekelesek:

Ezt csak úgy itt hagyom...

Brozo kapcsán... Nekem soha nem volt igazán kedvenc, sőt, néha nem bántam volna, ha eladja a klub, voltak zűrös dolgai, meg nem ritkán ment az alibi is... Viszont az évek során nem egyszer bizonyított is, rendre végig melózza a meccseket, kiemelkedően magas futómennyiséggel, ütközik, darál és néha eldurran az agya, meg akad céltalan futkosás is, teljes ellentmondás esetenként az ember. Viszont szerintem simán van előtte 4-5 játékos a keretből, akiket el lehetne (kellene) zavarni. A lényeg röviden, szerintem kicsit pihentetni kellene, persze ehhez megfelelő helyettes sem ártana és pszichésen kicsit gyúrni rajta.

FORZA INTER!!!
Brozovicnak sohasem a munkabírása volt a gond. Hanem, hogy az agya egy borsó méretével vetekszik, valamint az intelligencia sem az erőssége. Ezzel még nem is lenne akkora baj... Ami miatt én nem szeretem, az a folyamatos kéz dobálása és a pofa vágásai az amitől idegrángást kapok. Iszonyat flegma stílusa van, de ahhoz le kellene tennie valamit az asztalra és nekem nem a meccsenkénti x km az ami számít. Egy kis alázat hiányzik a srácból, ami miatt számomra sohasem lesz igazi Interista.
Még egyszer hozzáteszem, elismerem a melót, de viselkedésileg engem nagyon irritál. :roll:
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Nyilván nem véletlenül írtam, hogy "pszichésen kicsit gyúrni rajta". A fáradtság nem feltétlenül csak fizikai tüneteket produkál.

FORZA INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

sorger=giallo írta: 2021.04.04. 12:00 Nyilván nem véletlenül írtam, hogy "pszichésen kicsit gyúrni rajta". A fáradtság nem feltétlenül csak fizikai tüneteket produkál.

FORZA INTER!!!
Értettem, nem is kötözködni akartam, csak leírtam én is a véleményemet!! 🙂✌️
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

sorger=giallo írta: 2021.04.04. 12:00 Nyilván nem véletlenül írtam, hogy "pszichésen kicsit gyúrni rajta". A fáradtság nem feltétlenül csak fizikai tüneteket produkál.

FORZA INTER!!!
Lehet,hogy pont jókor jön a szünet.
Perisicet meg Brozovic Dalic méltatta és,hogy mennyire látdszik rajtuk Conte munkája.
Ő adja ennek a 3-5-2-nek a stabilítását .Barella meg a dinamizmusát.
Amennyiben a teljes idényt nézzük akkor jó teljesitményt nyújt,de tegnap nagyon dekoncetrált volt.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.04. 12:18

:thumbup:

FORZA INTER!!!
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Én az értékelések és a meccs alapján is Ranot kiemelném. Nem lehet könnyű úgy teljesíteni hogy peremember vagy de tegnap nagyon jól lehozta a meccset és szerintem is jól játszott ráadásul az ellenfél se volt egy kieső csapat (persze nem Napoli - Juve -Milan kaliber)
Szóval ez most rendben volt Béka :)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nem lehet folyamatosan kiemelkedően teljesíteni egy egész idényben! Óhatatlan is van hullamvölgy!
Hakimi nagyon jó játékos, Brozo is jó játékos!
Brozo ha nem megy neki elkezd hisztizni gondolom ez nem tetszhet egyeseknek, szerintem ez abból fakad hogy mindig többet akar hozzátenni, ami egyáltalán nem rossz tulajdonság egy sportolótól véleményem szerint!
Megint egy lépéssel közelebb a bajnoki cím gyenge teljesítménnyel, ez viszont senkit nem érdekel!
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Nyilván nem lehet minden meccsen jól játszani, de ha Brozonak nem megy, akkor rendszeresen a saját térfelén ad el labdákat teljesen indokolatlanul veszélyes szituációkban és ez nem fér bele egy bizonyos szint felett. Nem azt mondom, hogy ettől nem egy jó játékos vagy ne lenne hasznos, csupán azt, hogy ha szintet akarunk lépni minőségben, akkor Ő nem lehet kezdő a középpályán, egyszerűen nem elég jó hozzá. A jelenlegi kp-ból Barellan és Eriksenen kívül a kezdőben nem nagyon tartanék senkit sem. Sensi képességei alapján alkalmas lenne, de nem úgy tűnik, hogy Ő valaha képes lesz szezononként 30-40 meccseket végignyomni.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

alwin91 írta: 2021.04.04. 13:52 Nyilván nem lehet minden meccsen jól játszani, de ha Brozonak nem megy, akkor rendszeresen a saját térfelén ad el labdákat teljesen indokolatlanul veszélyes szituációkban és ez nem fér bele egy bizonyos szint felett. Nem azt mondom, hogy ettől nem egy jó játékos vagy ne lenne hasznos, csupán azt, hogy ha szintet akarunk lépni minőségben, akkor Ő nem lehet kezdő a középpályán, egyszerűen nem elég jó hozzá. A jelenlegi kp-ból Barellan és Eriksenen kívül a kezdőben nem nagyon tartanék senkit sem. Sensi képességei alapján alkalmas lenne, de nem úgy tűnik, hogy Ő valaha képes lesz szezononként 30-40 meccseket végignyomni.
Kérdés akarunk illetve tudunk-e szintet lépni vagy örülhetünk annak is ha nem kell eladni pár értékünket!
Halkan teszem hozzá hogy a bajnoki cím kapujában álló csapat alap jatekosarol beszélünk és az átlag teljesítménye alapján messze nem ő a leggyengebb lancszem! Én az úgynevezett flegmazasaban a győzni akarást látom és nekem ez pozitív de elfogadom azt hogy valakinek ez nem így jön le és irritálja!
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Brozo biztis, hogy hajt és lelkes ezt a statjai bizonyítják. Azonban, ha a győzni akarás miatt flegmázik ês ad el meccsenként 2-3 labdát a saját térfelén, amelyekből majdnem mindig helyzet van, akkor egyszerűen ostoba. Örülhetünk, hogy ezeket rendszerint nem használja ki a másik csapat, de pl. a BL-ben egy ilyen hiba nettó kiesést ér. Ha szidjuk Vidal-t, mert eszetlen, akkor ha ugyanezt teszi Brozo, azt se magyarázzuk meg. Ettől még szerintem is fontos láncszem, csak agyilag rendbe kéne rakni.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem a hiszti es az eladott labdak nem feltetlen fuggenek ossze! Egyszeruen hibazik de nem azert mert flegma hanem mert hibazik! Ha megszunne a flegmazas az nem garantalja hogy nem hibazik!
De ha egyesek szerint osszefugg azt is elfogadom, azzal meg egyetertek hogy jo lenne ha nem hibazna!!
Valoszinuleg tulbeszeltuk :D Oruljunk hogy nyertunk ilyen rossz jatekkal is!
Mar nem sok kell!!!!
Forza INTER!!!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Francesco írta: 2021.04.04. 15:33 Brozo biztis, hogy hajt és lelkes ezt a statjai bizonyítják. Azonban, ha a győzni akarás miatt flegmázik ês ad el meccsenként 2-3 labdát a saját térfelén, amelyekből majdnem mindig helyzet van, akkor egyszerűen ostoba.
Most valóban volt pár rossz döntése, de évek óta az egyik legjobb passzhatékonyságú játékosunk.
Jó helyen van nála a labda, ezt statisztikák bizonyítják.

Volt egy rossz felideje és egyből rá van húzva hogy IQ szegény, flegma, meg hülye a focihoz.

Pont ellenkezőleg, nélküle nem működik a kp, ezt sokszor láthattuk már. A győzelmi mutatónk is sokkal gyengébb nélküle.
Mindenkinek lehet rossz meccse, meg van akinek szinte mindig...azokat kell kiszórni, nem azt aki tartja a középpályánkat:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bastoni es Brozovic eltiltas miatt hianyoznak majd.
Hirek szerint hatul Skriniar megy at balra Bastoni helyere, jobboldalon pedig D'Ambrosio vagy Darmian kezdhet, valamint visszater DeVrij.
Brozovic helyen a melysegi iranyito posztra Barellat teheti at Conte, az o helyet a KP jobbkozepen pedig Gagliardini kaphatja meg.
Elol Sanchez kezdhet Martinez helyett.

Varhato kezdo:

Handanovic
D'Ambro/Darmian-DeVrij-Skriniar
Hakimi-Gagliardini-Barella-Eriksen-Young
Lukaku-Sanchez


Felig meddif off:

Ha a Juve nem veri a Napolit, Pirlo repulhet.
Soha nem szurkolok a Juvenak, de most mindenkeppen.
Adna az eg hogy nyerjenek most, mert akkor marad Pirlo, es ezzel a koklerrel meg az is benne van hogy a BL sem lesz meg nekik. :D

Kozben mar Galeone is elmondta, nem zarja ki Allegri visszatereset a Juveba.
Lapok szerint egyre valoszinubb, Allegri visszater a Juveba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.04.06. 08:57-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.06. 08:41 Bastoni es Brozovic eltiltas miatt hianyoznak majd.
Hirek szerint hatul Skriniar megy at balra Bastoni helyere, jobboldalon pedig D'Ambrosio vagy Darmian kezdhet, valamint visszater DeVrij.
Brozovic helyen a melysegi iranyito posztra Barellat teheti at Conte, az o helyet a KP jobbkozepen pedig Gagliardini kaphatja meg.
Elol Sanchez kezdhet Martinez helyett.

Varhato kezdo:

Handanovic
D'Ambro/Darmian-DeVrij-Skriniar
Hakimi-Gagliardini-Barella-Eriksen-Young
Lukaku-Sanchez
Miért nem Eriksen helyettesíti Brozot? Ő posztjára nevelte át nem? ;) Eriksen játszott ott idén ha nem volt a horvát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.06. 08:57
interfan írta: 2021.04.06. 08:41 Bastoni es Brozovic eltiltas miatt hianyoznak majd.
Hirek szerint hatul Skriniar megy at balra Bastoni helyere, jobboldalon pedig D'Ambrosio vagy Darmian kezdhet, valamint visszater DeVrij.
Brozovic helyen a melysegi iranyito posztra Barellat teheti at Conte, az o helyet a KP jobbkozepen pedig Gagliardini kaphatja meg.
Elol Sanchez kezdhet Martinez helyett.

Varhato kezdo:

Handanovic
D'Ambro/Darmian-DeVrij-Skriniar
Hakimi-Gagliardini-Barella-Eriksen-Young
Lukaku-Sanchez
Miért nem Eriksen helyettesíti Brozot? Ő posztjára nevelte át nem? ;) Eriksen játszott ott idén ha nem volt a horvát.
Korabban maga Conte mondta el, ha arra a posztra beteszed Eriksent, megolod a jatekat.

Viszont ez a KP kozepenek baloldala poszt nagyon bejott neki, latjuk amiota jatszik kiemelkedot hoz szinte vegig.
Teljesen felesleges lenne betenni egy olyan posztra ami nem az ove.

Az en kerdesem az, miert nem Sensi helyetesiti Brozovicot?
Aki a valogatottban pont ezen a poszton jatszott ket meccs alatt 113 percet, raadasul golt is rugott es jol is jatszott.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.06. 09:00

Korabban maga Conte mondta el, ha arra a posztra beteszed Eriksent, megolod a jatekat.

Viszont ez a KP kozepenek baloldala poszt nagyon bejott neki, latjuk amiota jatszik kiemelkedot hoz szinte vegig.
Teljesen felesleges lenne betenni egy olyan posztra ami nem az ove.

Az en kerdesem az, miert nem Sensi helyetesiti Brozovicot?
Aki a valogatottban pont ezen a poszton jatszott ket meccs alatt 113 percet, raadasul golt is rugott es jol is jatszott.
Nem az volt, hogy Brozo posztján találta meg mélységi irányítónak Eriksen helyét és ott tetszett is neki a játéka? Én teljesen így emlékszem. És ennek nagyon örült is Conte mert mint elmondta Brozonak nem volt helyettese. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.06. 09:11
interfan írta: 2021.04.06. 09:00

Korabban maga Conte mondta el, ha arra a posztra beteszed Eriksent, megolod a jatekat.

Viszont ez a KP kozepenek baloldala poszt nagyon bejott neki, latjuk amiota jatszik kiemelkedot hoz szinte vegig.
Teljesen felesleges lenne betenni egy olyan posztra ami nem az ove.

Az en kerdesem az, miert nem Sensi helyetesiti Brozovicot?
Aki a valogatottban pont ezen a poszton jatszott ket meccs alatt 113 percet, raadasul golt is rugott es jol is jatszott.
Nem az volt, hogy Brozo posztján találta meg mélységi irányítónak Eriksen helyét és ott tetszett is neki a játéka? Én teljesen így emlékszem. És ennek nagyon örült is Conte mert mint elmondta Brozonak nem volt helyettese. ;)
Csak azota megtalalta a posztot ahol Eriksen kepes kiemelkedot nyujtani, es ez a jelenlegi posztja.
Kivenni onnan ahol 7-8 meccse es 2 honapja megbizhato, hasznos, es jol jatszik, hat nem eppen atgondolt dontes lenne.

Brozovic helyettes kell?
Csak ismetleni tudom onmagam, Sensi.
Valogatottban 113 perc 2 meccs alatt, gol, jo jatek, es mindeki elmondja jatszatni kellene az Interbe ot.
Raadasul egy az egyben Brozovic poszt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.06. 09:15
Brozovic helyettes kell?
Csak ismetleni tudom onmagam, Sensi.
Valogatottban 113 perc 2 meccs alatt, gol, jo jatek, es mindeki elmondja jatszatni kellene az Interbe ot.
Raadasul egy az egyben Brozovic poszt.
Sensit én is játszatnám. Főleg Gag helyett. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.06. 09:24
interfan írta: 2021.04.06. 09:15
Brozovic helyettes kell?
Csak ismetleni tudom onmagam, Sensi.
Valogatottban 113 perc 2 meccs alatt, gol, jo jatek, es mindeki elmondja jatszatni kellene az Interbe ot.
Raadasul egy az egyben Brozovic poszt.
Sensit én is játszatnám. Főleg Gag helyett. :)
Hakimi-Barella-Sensi-Eriksen-Young

Megkockaztatom a legjobb KP lenne.
Nem hogy Gag helyett, en Brozovic helyett is meggondolnam Sensit.
De hogy Gagliardini vagy Sensi, ott 1mp-re sem lenne kerdes.

Bizok benne Conte megis Sensit kezdeti.
Sanchez is hetek/honapok ota kirobbano formaban van, Lukaku-Sanchez paros, KP-n Sensi, de szep lenne.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2021.04.06. 09:15
Cupi írta: 2021.04.06. 09:11
interfan írta: 2021.04.06. 09:00

Korabban maga Conte mondta el, ha arra a posztra beteszed Eriksent, megolod a jatekat.

Viszont ez a KP kozepenek baloldala poszt nagyon bejott neki, latjuk amiota jatszik kiemelkedot hoz szinte vegig.
Teljesen felesleges lenne betenni egy olyan posztra ami nem az ove.

Az en kerdesem az, miert nem Sensi helyetesiti Brozovicot?
Aki a valogatottban pont ezen a poszton jatszott ket meccs alatt 113 percet, raadasul golt is rugott es jol is jatszott.
Nem az volt, hogy Brozo posztján találta meg mélységi irányítónak Eriksen helyét és ott tetszett is neki a játéka? Én teljesen így emlékszem. És ennek nagyon örült is Conte mert mint elmondta Brozonak nem volt helyettese. ;)
Csak azota megtalalta a posztot ahol Eriksen kepes kiemelkedot nyujtani, es ez a jelenlegi posztja.
Kivenni onnan ahol 7-8 meccse es 2 honapja megbizhato, hasznos, es jol jatszik, hat nem eppen atgondolt dontes lenne.

Brozovic helyettes kell?
Csak ismetleni tudom onmagam, Sensi.
Valogatottban 113 perc 2 meccs alatt, gol, jo jatek, es mindeki elmondja jatszatni kellene az Interbe ot.
Raadasul egy az egyben Brozovic poszt.
Sensit berakni egy melós, ütköző posztra, azaz arra, amit Brozo játszik?! Kötve hiszem, hogy jó ötlet lenne. Egyrészt borzasztó sérülékeny, ha ezt még megspékeljük azzal, hogy több test-test elleni párharcot kellene megvívnia, akkor ez még rosszabb lehet.

Másrészt én még nem láttam őt szerelni. A FootballCritic szerint idén meccsenként átlagosan 0,9 szerelési kísérlete volt, amiből 0,6 volt sikeres. Tavaly, amikor többet játszott, ugyanezek a számok 1,9 és 1,0. Szerintem Stefano, bármennyire is kedvelem, alkalmatlan lenne arra a munkára, amit Brozo elvégez.

https://www.footballcritic.com/stefano- ... #defensive
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

azert az h Eriksen kiemelkedo az eros, max nem szar mar es Gag-hoz kepest kiemelkedo
remelem tovabb fejlodik ezen a poszton mert meg van hova
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.04.06. 12:14 azert az h Eriksen kiemelkedo az eros, max nem szar mar es Gag-hoz kepest kiemelkedo
remelem tovabb fejlodik ezen a poszton mert meg van hova
Barellat es talan Brozovicot leszamitva a tobbi KP-hoz kepest kiemelkedo, sot fenyevekkel jobb.
Erdemes ranezni a statjaira es atlagaira a Milan meccs ota amiota megkapja a bizalmat.
Persze "van hova fejlodni" mert jo lenne ha Barella szintet hozna o is, de ettol fuggetlenul egy hasznalhato, hasznos, es egyben nagyon jo jatekos, ami nem sok kozeppalyasunkra mondhato el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Felig off:

UEFA bejelentette, mind a 12 szervezo varosban lesznek nezok az EB alatt.
Viszont vannak kulonbsegek a stadion kapacitas kihasznalasaban.
Van aki telhazzal, de van aki max felhazzal szamol.
Budapest es Roma is rendezo varos, Romaban is lesznek nezok es az Olaszok mar a protokol kidolgozasat kerik.

https://nb1.hu/nemzetkozi-labdarugas/el ... -reszletek

Mint tudjuk a Premier Leaguebe majus kozepetol terhetnek vissza a nezok, eloszor 10 ezer fo koruli szammal.
De az EB donto es vegjatek mar akar telthazas is lehet.

https://www.vg.hu/kozelet/sport/ekkor-t ... e-3575470/

Sajnalatos hogy pont abban az evben nem lehettek nezok amikor bajnokok leszunk.
De talan most mar minden adott ahhoz, hogy rovid idon belul visszaterjenek a nezok es ujra legyen hangulata a meccseknek a vilagon mindenhol, es kulonosen az Inter meccsein.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

de jo lenne mar osszel menni meccsre
alig varom a san siro hangulatat
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.04.06. 21:19 de jo lenne mar osszel menni meccsre
alig varom a san siro hangulatat
Addigra biztosan lehet majd menni, sot remelhetoleg addigra szep lassan a telthazas meccsek is visszaternek.
Latjuk mar a nyari EB-t is szurkolok elott tervezik az Olaszok, sot mi is Budapesten.
PL-be meg majustol mehetnek a nezok, EB veget meg mar telthaz elott tervezik.

Maximum oltashoz lesz kotve.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

R9. írta: 2021.04.06. 21:19 de jo lenne mar osszel menni meccsre
alig varom a san siro hangulatat
Ne is mondd, sokszor nézem vissza a képeket. Mind Milánó, mind a Meazza és annak hangulata iszonyat hiányzik. Na meg azok a jó kaják a dóm téren meg persze a meccs és stadion előtt... 🙏🙂
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Holnap a Sass eleg B csapattal jon.Nem lesz Locatelli,Berardi,Caputo,Ferrari,Defrel....kotelezo a gyozelem. ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.04.06. 22:13 Holnap a Sass eleg B csapattal jon.Nem lesz Locatelli,Berardi,Caputo,Ferrari,Defrel....kotelezo a gyozelem. ;)
Ráadásul nem is 1 góllal kéne nyerni mint az utolsó 4 meccsünkön.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.04.06. 22:31
Cupi írta: 2021.04.06. 22:13 Holnap a Sass eleg B csapattal jon.Nem lesz Locatelli,Berardi,Caputo,Ferrari,Defrel....kotelezo a gyozelem. ;)
Ráadásul nem is 1 góllal kéne nyerni mint az utolsó 4 meccsünkön.
Utobbi meccseink eleg koromragosak voltak.Jo lenne egy nyugodt meccs sima gyozelemmel.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.04.06. 23:01
Festa írta: 2021.04.06. 22:31
Cupi írta: 2021.04.06. 22:13 Holnap a Sass eleg B csapattal jon.Nem lesz Locatelli,Berardi,Caputo,Ferrari,Defrel....kotelezo a gyozelem. ;)
Ráadásul nem is 1 góllal kéne nyerni mint az utolsó 4 meccsünkön.
Utobbi meccseink eleg koromragosak voltak.Jo lenne egy nyugodt meccs sima gyozelemmel.
Egy 7-0. ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.07. 06:42
Egy 7-0. ;)
3-0-át szoktál tippelni? :D Mi van veled? Igaz az utóbbi 4 meccsen a 3-0-tól is messze voltunk. :D Mára nekem jó lenne. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.04.07. 09:13
CsaSzi9294 írta: 2021.04.07. 06:42
Egy 7-0. ;)
3-0-át szoktál tippelni? :D Mi van veled? Igaz az utóbbi 4 meccsen a 3-0-tól is messze voltunk. :D Mára nekem jó lenne. ;)
A 7-0t arra értettem, hogy az már egy nagy arányú győzelem lenne, és ugye a Sassnak nem is olyan rég volt benne része. :)

A hivatalos tippem valóban 3-0. :lol: 8-)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.07. 06:42
Cupi írta: 2021.04.06. 23:01
Festa írta: 2021.04.06. 22:31

Ráadásul nem is 1 góllal kéne nyerni mint az utolsó 4 meccsünkön.
Utobbi meccseink eleg koromragosak voltak.Jo lenne egy nyugodt meccs sima gyozelemmel.
Egy 7-0. ;)
Az többszörösen is deja-vu féleség lenne ;)
Válasz küldése