Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Még nem dőlt el semmi. Roma akkor nyerhet Scudettot, ha fejben bírják. Innentől a nyomás rajtuk van.
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

Azért kemény, hogy március 14 és május 2 között folyamatosan szerda(kedd) szombat(vasárnap) meccs van. Ez elég kimerítő. Ezért is nem értettem, hogy pl a Bologna ellen miért nem cserélt hamarabb Mou, hogy pihenjenek páran. Nah mindegy meglesz még ez a bajnoki cím. A Romanak is buknia kell és szerintem fognak is...
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Julioban nem lehet, hogy elállítódott valami amikor autóbalesete volt? Valami ritmusérzékkel kapcsolatos dolog, vagy nem tudom... Mondjuk nem a kijövetelei rosszak általában, hanem kiejti a labdákat, Romában is ezzel jártuk meg, és tegnap is volt 2 ilyen eset asszem.

Cambiassora ráférne egy kis pihenő, nem volt rossz, de sok labdát eladott...
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Lassan a szerencse újra mellénkállhatna mert az utóbbi időben nagyon elkerüli a csapatot. A hajrában nagy szükség lesz rá.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Marco »

kiscivis írta:Lassan a szerencse újra mellénkállhatna mert az utóbbi időben nagyon elkerüli a csapatot. A hajrában nagy szükség lesz rá.


Mellénkállhatna már ma egy szerencsés Atalanta győzelemmel. :)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Az Atalanta az elmúlt 4 meccséből 3at hozott.Bár mondjuk azt az egyet a Juve ellen bukta,szerintem kis pechhel.De tényleg tehetnének egy Xíveséget. :mrgreen:

Az én hitem abban van,hogy nyerünk és kész,meg a Lazioban,aki eddig mindig(majdnem) rendesen összekapták magukat a legnagyobb csatájukra.Talán ők az egyetlenek akiknek fontosabb a lúzer Rómát legyőzni,mint minket... :mrgreen:

Ma tele vagyok helyesírási hibákkal(nem győzöm javítani:))az Atalantat meg mindig Atlantanak akarom írni:)Szép,pedig nem ittam.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nia írta:Ma tele vagyok helyesírási hibákkal(nem győzöm javítani:))az Atalantat meg mindig Atlantanak akarom írni:)Szép,pedig nem ittam.


Lehet h az a baj h nem ittál. :D :D
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

lehiggadva a tegnap este után nem látom annyira tragikusan a helyzetet, jó ha ma nyer a két riválisunk így fog kinézni a tabella:
Roma 68
Inter 67
Milan 66

még mindig meg van az esélyünk mindenre mi az az egy pont? van még 5 meccs, nem szabad feladni :!:
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nia »

DSanton39 írta:lehiggadva a tegnap este után nem látom annyira tragikusan a helyzetet, jó ha ma nyer a két riválisunk így fog kinézni a tabella:
Roma 68
Inter 67
Milan 66



Jesszus,tényleg az általam két legjobban utált csapat "szalámija" LEHETÜNK:)De remélem nem leszünk:)

Marco írta:
Lehet h az a baj h nem ittál. :D :D


Ja az lehet.Bár nem mintha iszákos lennék. :mrgreen:
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Ha nem mi nyerjük akkor róma nyerje meg.

Őket is gyűlölöm, de milant még jobban, városi rivális és előznének scudettokban, ez nem történhet meg semmiképp!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Tommy írta:Ha nem mi nyerjük akkor róma nyerje meg.

Őket is gyűlölöm, de milant még jobban, városi rivális és előznének scudettokban, ez nem történhet meg semmiképp!



Ne,csak azt ne.De ez mindenkinél egyéni megítélés.Én őket gyűlölöm jobban,sőt...Sorry. :mrgreen:
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Tommy írta:Ha nem mi nyerjük akkor róma nyerje meg.

Őket is gyűlölöm, de milant még jobban, városi rivális és előznének scudettokban, ez nem történhet meg semmiképp!


Meg hát a Milan meg se érdemli. A Roma legalább nem azért van ott ahol mert a a biró meg a szerencse sorra nyerte nekik a meccseket.
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Gobbok ellen ugye már lesz Deki? Bezzeg buffonkapus felépült időben hogy a franc vigye el a pofáját, meg Iaquinta is. Cáceres remélem nem lesz.
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=54833

Az egy dolog h nem szimpatizálnak velünk a bírók, de h még ki is mutassák..
Na menjenek az anyjukba el! :evil:

Láccik azé h a BL-ben igazságos a bíráskodás..
Nem 1 sőt nem is 5 ponttal vagyunk jobbak a Rómánál hanem legalább 10-zel..
Bilánt nem is említem mert nem érdemlik meg h a dobogóra egyáltalán felállhassanak a szezon végén..
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Nia írta:
Tommy írta:Ha nem mi nyerjük akkor róma nyerje meg.

Őket is gyűlölöm, de milant még jobban, városi rivális és előznének scudettokban, ez nem történhet meg semmiképp!

Ne,csak azt ne.De ez mindenkinél egyéni megítélés.Én őket gyűlölöm jobban,sőt...Sorry. :mrgreen:
Az idei szezont nézve a roma jobban megérdemelné, de...
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Komax írta:
Nia írta:
Tommy írta:Ha nem mi nyerjük akkor róma nyerje meg.

Őket is gyűlölöm, de milant még jobban, városi rivális és előznének scudettokban, ez nem történhet meg semmiképp!

Ne,csak azt ne.De ez mindenkinél egyéni megítélés.Én őket gyűlölöm jobban,sőt...Sorry. :mrgreen:
Az idei szezont nézve a roma jobban megérdemelné, de...

A Milant kivehetnénk a pakliból, kalap fos az a csapat, nem bajnokesélyesek, szerencsére.
Avatar
interlaci
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010.04.10. 06:53
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interlaci »

Ráadásul iszonyat kemény a sorsolásuk,szóval mostmár csak 2 esélyes a bajnokság!Jövő héten sztem el is dől.Ha verjük a Juvét és a romék kikapnak a Laziotól,akk meg lesz a bajnoki cím!!FORZA INTER!
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Keret holnap estére

Goalkeepers: 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni, 51 Vid Belec.

Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu.

Midfielders: 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 15 Rene Krhin, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso.

Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

benito92 írta:Keret holnap estére

Goalkeepers: 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni, 51 Vid Belec.

Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu.

Midfielders: 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 15 Rene Krhin, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso.

Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.


Mivan Rickyvel?? :?
Orlandoni megérdemelné h kezdjen! :)
És ha Arna most nem játszik akkor soha a büdös életben nem fog már nálunk! :?
Avatar
otti04
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.04.12. 15:46

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: otti04 »

sziasztok!

meg fogjuk nyerni, meg KELL nyerni.:)
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Az argentinokat pihentetném. Védelem Materazzisítva, Cordóbásítva, középpályán Sneijder Mariga Motta, elől Eto'o, Balotelli, Arnautovic. Milito fejben, Cambiasso Zanetti fizikailag tűnik fáradtnak.
Kaldoren
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.04.10. 19:57

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kaldoren »

Szerintem a csapat nem bírja a sorozatos terhelést.
Murinho fel tudja pörgetni a csapatot egy-egy meccsre, de utána kipurcannak és nincs annyi minőségi cserénk, hogy olyan komoly ellenfelet, mint a Fior (vagy a Roma volt) fáradtan is le tudjunk győzni.
Nem tudom, hogy nagyon rizikós BL-ért érdemes-e feláldozni a bajnokit.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

holnap este a Sport Klub élőben adja a kupa meccsünket. :)
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Crespo írta:Milito fejben, Cambiasso Zanetti fizikailag tűnik fáradtnak.


Igen ebben abszolút igazad van, nem is kétség. Meglátszik Zanettin nagyon mostmár, mondjuk 1000 évnyi sorozat után nem csoda... Cambi is néha olyat csinál amit nem szoktunk meg tőle. Militonak meg kéne egy intenzív helyzetkihasználó tréning. :)
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PetR »

DSanton39 írta:holnap este a Sport Klub élőben adja a kupa meccsünket. :)

Ja a kommentátor meg megint "Sznejdör"-özni fog mint multkor. :lol:
Avatar
dellarocco
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:12

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: dellarocco »

Kaldoren írta:Nem tudom, hogy nagyon rizikós BL-ért érdemes-e feláldozni a bajnokit.


Szerintem mindenhol helyt kell állni, ahol lehet, egyedül a kupa, aminek nincs, akkora presztízse. Ott lehet pihentetni a játékosokat. Nem biztos, hogy ennyire eredménycentrikusnak kell lenni. Ez már akkor is egy kiváló szezon lesz, ha semmit sem nyerünk (ez az én véleményem). Nagyon szépen fejlődik a csapat Mou keze alatt és ez számomra nem azt mondom, hogy felér, de majdnem egy Scudettoval.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Kaldoren írta:Nem tudom, hogy nagyon rizikós BL-ért érdemes-e feláldozni a bajnokit.


:roll: Én erre konkrét választ adok saját szemszögből.NEM!
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Barcelona: Andrés Iniesta sérülés miatt nem játszhat az Inter ellen

Kihagyja az Internazionale elleni Bajnokok Ligája-elődöntőt Andrés Iniesta, a Barcelona labdarúgója.

A klub közlése szerint Iniestának a jobb combja sérült meg a keddi edzésen, és körülbelül egy hónap kényszerpihenőre számíthat.

A középpályásnak hasonló sérülés miatt kellett kihagynia az Arsenal elleni negyeddöntő első mérkőzését.

„Az élet megtanított, hogy soha ne adjam fel. Mindenesetre ez karrierem egyik legnehezebb pillanata" – írta sérüléséről Iniesta a Twitteren.


NSO
Avatar
Intertobi
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Intertobi »

Nia írta:
Kaldoren írta:Nem tudom, hogy nagyon rizikós BL-ért érdemes-e feláldozni a bajnokit.


:roll: Én erre konkrét választ adok saját szemszögből.NEM!



Nem tudom miért rizikós? Mert a Barcelona az ellenfél? Tavaly ha nem Övrebő a bíró a Chelsea jut a döntőbe! Pedig állítólag a Barcelona a világ legjobb csapata!!! Mégis kitaláltak valamit amivel megfogták őket 2 meccsen is!!! Én biztos vagyok benne, hogy Mou is kitalál valamit! Ha egy csapat BL akar nyerni(És tudtommal MI akarunk) akkor ilyen sztárcsapatokat is meg kell verni! Én remélem hogy Mourinho kockáztatni is fog a BL-ben! Azért jött ide, hogy BL nyerjünk! És meg is fogjuk!!!
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Intertobi írta:
Nia írta:
Kaldoren írta:Nem tudom, hogy nagyon rizikós BL-ért érdemes-e feláldozni a bajnokit.


:roll: Én erre konkrét választ adok saját szemszögből.NEM!



Nem tudom miért rizikós? Mert a Barcelona az ellenfél? Tavaly ha nem Övrebő a bíró a Chelsea jut a döntőbe! Pedig állítólag a Barcelona a világ legjobb csapata!!! Mégis kitaláltak valamit amivel megfogták őket 2 meccsen is!!! Én biztos vagyok benne, hogy Mou is kitalál valamit! Ha egy csapat BL akar nyerni(És tudtommal MI akarunk) akkor ilyen sztárcsapatokat is meg kell verni! Én remélem hogy Mourinho kockáztatni is fog a BL-ben! Azért jött ide, hogy BL nyerjünk! És meg is fogjuk!!!


Teljesen egyetértek. Ugyanannyi esélyünk van nekünk is mint a Barcának. Nem kell it beszarni. :) És igenis képesek akár mindkét kiirást megnyerni, sőt még a tripla is meglehet.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Én csak azt mondom,nekem a Scudetto többet ér,mint a BL számomra és ez az egyéni.Ennyi.Beszarni meg amúgy sem szoktam.Nincs verhetetlen csapat,csak nagyon erős.A Barcát is verték meg 3szor idén,ha jól rémlik.Ebből 2szer hazain ennyi.De a Scudetto fájna:(Ha az megvan a többi hab a tortán.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nia írta:Én csak azt mondom,nekem a Scudetto többet ér,mint a BL számomra és ez az egyéni.Ennyi.Beszarni meg amúgy sem szoktam.Nincs verhetetlen csapat,csak nagyon erős.A Barcát is verték meg 3szor idén,ha jól rémlik.Ebből 2szer hazain ennyi.De a Scudetto fájna:(Ha az megvan a többi hab a tortán.

Persze megértem én h neked többet ér, de sztem ha nem nyerjük meg a Sudettot az nem a Barca meccsek miatt megy el. Ezt már régebben szurták el, de még így is elég erősek ahoz h mindkét helyen nyerjenek akár.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Marco írta:
Nia írta:Én csak azt mondom,nekem a Scudetto többet ér,mint a BL számomra és ez az egyéni.Ennyi.Beszarni meg amúgy sem szoktam.Nincs verhetetlen csapat,csak nagyon erős.A Barcát is verték meg 3szor idén,ha jól rémlik.Ebből 2szer hazain ennyi.De a Scudetto fájna:(Ha az megvan a többi hab a tortán.

Persze megértem én h neked többet ér, de sztem ha nem nyerjük meg a Sudettot az nem a Barca meccsek miatt megy el. Ezt már régebben szurták el, de még így is elég erősek ahoz h mindkét helyen nyerjenek akár.


Nem,nem is mondtam.Sőt ha régebben olvastad,írtam :Értem,hogy fárasztó,mert én is sportoltam,de ezért keresnek annyit 1 év alatt,mint én egy élet:),hogy bírják.
Hiszek mindháromban,hisz máshogy értelmetlen.Csak válaszoltam arra,megérné e beáldozni a BL-ért a Scudettot.nekem nem.
Barca miatt nem,de sokat kivesz a 3.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Komax írta:Barcelona: Andrés Iniesta sérülés miatt nem játszhat az Inter ellen

Kihagyja az Internazionale elleni Bajnokok Ligája-elődöntőt Andrés Iniesta, a Barcelona labdarúgója.


NSO
Szerintem a Barcelona simán túléli Iniesta hiányát. Rendkívül erős kerettel rendelkeznek, fegyelmezettek, taktikusak, általában ezerrel támadnak, jól tartják a labdát és jó az edzőjük. Ennek ellenére nagyon bízok benne, hogy az Inter tisztességgel fog szerepelni ellenük! Persze titkon egy óriási meglepetést remélek...
A scudetto sorsa pedig jelenleg a rómaiak kezében van, mi nem tehetünk mást, bíznunk kell abban, hogy hibáznak és mi előzhetünk.

FORZA INTER!!!
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Fiorentina: 1 Frey; 2 Kroldrup, 6 Vargas, 8 Jovetic, 11 Gilardino 14 Natali, 16 Felipe, 15 Zanetti, 18 Montolivo, 29 De Silvestri, 32 Marchionni.
A disposizione: 90 Seculin, 4 Donadel, 19 Gobbi, 21 Babacar, 24 Santana, 25 Comotto, 39 Keirrison.
Allenatore: Cesare Prandelli

Inter: 12 Julio Cesar; 2 Cordoba, 4 Zanetti, 6 Lucio, 8 Thiago Motta, 9 Eto'o, 11 Muntari, 13 Maicon, 23 Materazzi, 26 Chivu, 45 Balotelli.
A disposizione: 21 Orlandoni, 10 Sneijder, 17 Mariga, 19 Cambiasso, 22 Muntari, 25 Samuel, 27 Pandev.
Allenatore: José Mourinho

Ez a kemény, van egy Muntarink a kezdőben, meg 1 cserepadon! :D Nem nagy előny ez a Fionak?
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Fiorentina: 1 Frey; 2 Kroldrup, 6 Vargas, 8 Jovetic, 11 Gilardino 14 Natali, 16 Felipe, 15 Zanetti, 18 Montolivo, 29 De Silvestri, 32 Marchionni.
Subs: 90 Seculin, 4 Donadel, 19 Gobbi, 21 Babacar, 24 Santana, 25 Comotto, 39 Keirrison.
Coach: Cesare Prandell.

Inter: 12 Julio Cesar; 2 Cordoba, 4 Zanetti, 6 Lucio, 8 Thiago Motta, 9 Eto'o, 11 Muntari, 13 Maicon, 23 Materazzi, 26 Chivu, 45 Balotelli.
Subs: 21 Orlandoni, 10 Sneijder, 17 Mariga, 19 Cambiasso, 22 Muntari, 25 Samuel, 27 Pandev.
Coach: José Mourinho.

Referee: Nicola Rizzoli (Bologna).

nem tudom hogy miért ilyen összevissza írták össze a két kezdőt, de ezek lesznek inter.it szerint.

vagy 5 védővel játszunk vagy Chivu is középpályán lesz, majd kiderül.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Egyébként ez egy erősebb Fiorentina-nak tűnik, mint a hétvégi.
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Rendezték a posztokat

Fiorentina: 1 Frey; 29 De Silvestri, 14 Natali, 2 Kroldrup, 16 Felipe; 6 Vargas, 15 C.Zanetti, 18 Montolivo, 32 Marchionni; 8 Jovetic; 11 Gilardino.
Subs: 90 Seculin, 4 Donadel, 19 Gobbi, 21 Babacar, 24 Santana, 25 Comotto, 39 Keirrison. 

Coach: Cesare Prandelli.

Inter: 12 Julio Cesar; 2 Cordoba, 6 Lucio, 23 Materazzi, 26 Chivu; 4 J.Zanetti, 8 Thiago Motta, 11 Muntari; 13 Maicon, 9 Eto'o, 45 Balotelli. 

Subs: 21 Orlandoni, 10 Sneijder, 17 Mariga, 19 Cambiasso, 22 Muntari, 25 Samuel, 27 Pandev.
Coach: José Mourinho.

Maicon szépen előre let tolva :)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

viszont még mindig két Muntarink van :lol:
de mivel 22-es szám van előtte, az Milito lesz :)
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

Megint birtokoljuk a labdát de nincs gól .
Helyzet már igen.
FORZA INTER !!!
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Megint kell 5 ziccer mire rúgunk egy gólt...
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

Hú ha Lucio nincs akkor .....
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Motta megint azt hiszi, hogy egyedül van a pályán.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Maicon nem rossz középpályán, viszont Eto'o-Balotelli súlytalan, fejjátékuk nulla, földön meg szerelik őket vagy elbénázzák.
Kis-Kis

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kis-Kis »

Szerintem nem játszik rosszul a csapat, látszik nem akarják kihajtani magukat. Első félidőbe mindenképpen Lucio az akit ki kell emelni, jó szokását megtartva a csapat legjobbja. Viszont a meccs eléggé élvezhetetlen a Sport Klubbon az idióta közvetítő miatt.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

tényleg idegesítő a kommentátor, túl sokat beszél, és sokszor feleslegesen. de ez a magyar kommentátorokra úgy általában igaz, amikor neten nézek angol kommenttel meccset, fele ennyit nem pofáznak csak a száraz tényeket, a bulvárt kihagyják.
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

Az nem baj, ha olyan regisztrál aki nem Interes de legalább normális lenne...
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Marco »

zsizsi14 írta:Az nem baj, ha olyan regisztrál aki nem Interes de legalább normális lenne...

Nem kell vele foglalkozni. Ha hülyeségeket fog irni, meg nem megfelelő helyre ugyis moderálva lesz. Bár ilyen névvel én törölném is. Ebből eléggé az jön le h csak indulatokat kellteni jön ide.
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

Mi történhetett az öltözőben :cry: :roll:
FORZA INTER !!!
Kis-Kis

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kis-Kis »

Szerintem jó, hogy nem csak mellettünk állnak, ez is az Inter erősségét mutatja, hogy tartanak tőle és ellene szurkolnak.
Válasz küldése