Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Ezt nem igazán értem, a könyvelés és az FFP egyáltalán nem így működik, de ez már többször is le lett írva illetve cikkekben bemutatva.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Anonym alkesz írta: 2020.06.28. 22:10 Ezt nem igazán értem, a könyvelés és az FFP egyáltalán nem így működik, de ez már többször is le lett írva illetve cikkekben bemutatva.
nekem eddig ugy tunt hogy igy mukodik, de johetnek az infok, sosem keso uj dolgokat megerteni ;)

edit:
en eddig ugy ertettem az FFP-t, hogy a jatekosok kvazi targyi eszkozok es mint ilyen az adott evi tenyleges eredmeny es a cash-flow mogotte kulonvalik.

tehat amikor en az adott osszegu cash-t jatekossa konvertalom, akkor az a beszerzett jatekos az adott pillanatban nem koltseg, hanem az amortizacion keresztul evrol evre fogja "rontani" az eredmenyt.
mondjuk egy 50 millios jatekos 5 evre szerzodtetve evenkent 10 millio koltseget fog jelenteni.

es ha eladom a 3. ev vegen, akkor a nyeresegem az eladasa utan az annyi lesz amennyi a bevetel utana, minusz az eppen a konyvekben megmaradt ertekre, vagyis ebben az esetben 20 milla.
Illetve ha a 3.ev vegen ujra kap egy uj szerzodes, ami +3 evet jelent, azaz ujra 5 evre kell az amortizaciot szetosztani, akkor onnantol az eves koltsege mar csak 4 millio lesz.
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)p

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Nagyjából hasonló a történet, viszont figyelembe kell venni az adott játékos átigazolási összegét is. Jelen esetben Arthur és Pjanic esetében, hogy mennyiért érkeztek a Gremiotól és a Romatól.
Illetve a jelenlegi piaci érték és a jövő figyelembe vételével nyilvánvaló, hogy a Barcelona komoly kakiban lehet, mivel egy 30 éves játékos bevonásával tudják kozmetikázni az FFP problémákat. Az FFP-nél egyébként is több vizsgálat létezik. A legfontosabb a 3 éves ciklus, amibe pl. belefér egy olyan év ami befektetési célú, ha az Intert nézzük akkor ez a tavaly nyár volt az, ha nem tévedek. Természetesen létezik az éves vizsgálat is, de ez jóval szabadabb. A Roma pl. folyamatosan bajban van, mert teljesen fordított folyamatot végeznek a mercatok alatt, már hosszú évek óta.
Ha az Intert vesszük figyelembe, akkor a tulajdonos és Marrotta első számú feladatának látszódik a klub értékesebbé tétele. Nagyon nagy különbség van az élklubok és az Inter között jelenleg. Gondolom a 10 éves cél egyértelműen a legjobb 10-be való tartozás stabilan.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

igen, erre mondtam, hogy egy-egy ilyen szituaciot meg biztosan elbir a konyveles, mert van akkora forgalma egy Barca meretu klubnak, hogy egy ilyen evi 15 millios koltseg (ami Pjanic amortizacioja lenne) meg ne okozzon gondot. de meg par ilyen jatekos/uzlet es az mar nem fog jol kinezni, az tuti.
(a Juvenel elvileg meg ennyire sem kell aggodni, ha csak nem lesz total flop a srac, eleg fiatal es van benne potencial is)

Amugy transfermarkt szerint nem annyira elrugaszkodott az uzlet es veteli ar, Pjanic talan 50 millara van ertekelve, Arthur meg 55 korulre, vegulis lehet ertuk ilyen osszegeket fizetni, es ha ez megoldja a Barca kotottseget, hogy rendelkezesre alljon a Lautarora fordihato penzmennyiseg, am legyen :)
(en is olvastam ilyen Covid miatt korlatozasrol a spanyol ligaban es azz alapjan mintha lenne valami direkt osszefugges is a ket szitu kozott, de a cikket mar nem talaltam meg ujra)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Paratici "bosszuja" Pinamonti leigazolasa lehet. :D

Corriere szerint elorehaladottak a targyalasok a Juve es a Genoa kozt.
25m euros visszavasarlai opcionkat nem akarjuk ervenyesiteni, mivel mas jatekosokat neztunk ki erre a posztra.
Itt tobb forras szerint is Dzeko az elso szamu nev.

Mai nap targyalunk a MU-val es Chelseval Sanchez es Moses ugyeben.
Moses ugyben nem sok kerdes van a Gazzetta szerint, csak a szezonvegeig akarjuk itt tartani.
Viszont Sanchez ugyben komolyabbak a targyalasok a Gazzetta szerint.
Ujabb 1 eves kolcsont akarunk, es sima vagy kotelezo opcio is resze lehet az uzletnek.
Sanchez mindenkeppen marani akar hosszutavon is az Interbe.
chester0921
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.11. 15:24

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: chester0921 »

Hakimi érkezése mennyire biztos, az ő leigazolása már tényként kezelhető?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

chester0921 írta: 2020.06.29. 09:25 Hakimi érkezése mennyire biztos, az ő leigazolása már tényként kezelhető?
Igen tenykent kezelheto.
Holnap erkezik orvosira es bejelentes lesz.

Komplett Olasz, Spanyol, Angol, Nemet media bejelentette mar.
Dortmundal elkoszontek tole, es Marotta is elmondta nagyon kozel vagyunk es holnap lezarul az uzlet.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2020.06.29. 09:25 Paratici "bosszuja" Pinamonti leigazolasa lehet. :D

Corriere szerint elorehaladottak a targyalasok a Juve es a Genoa kozt.
25m euros visszavasarlai opcionkat nem akarjuk ervenyesiteni, mivel mas jatekosokat neztunk ki erre a posztra.
Itt tobb forras szerint is Dzeko az elso szamu nev.

Mai nap targyalunk a MU-val es Chelseval Sanchez es Moses ugyeben.
Moses ugyben nem sok kerdes van a Gazzetta szerint, csak a szezonvegeig akarjuk itt tartani.
Viszont Sanchez ugyben komolyabbak a targyalasok a Gazzetta szerint.
Ujabb 1 eves kolcsont akarunk, es sima vagy kotelezo opcio is resze lehet az uzletnek.
Sanchez mindenkeppen marani akar hosszutavon is az Interbe.
Én azért nem lennék nyugodt, ha Pinamontit leigazolnák a rabruhások. Tavaly is meg idén is jelentő számú meccsen játszott egy olyan ligában, ahol az átlag edző hamarabb rak be egy 35 éves játékost, mint egy 20 évest. Jó lenne, ha nem rabruhában teljesedne ki a srác.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PetR »

interfan írta: 2020.06.29. 09:28
chester0921 írta: 2020.06.29. 09:25 Hakimi érkezése mennyire biztos, az ő leigazolása már tényként kezelhető?
Igen tenykent kezelheto.
Holnap erkezik orvosira es bejelentes lesz.

Komplett Olasz, Spanyol, Angol, Nemet media bejelentette mar.
Dortmundal elkoszontek tole, es Marotta is elmondta nagyon kozel vagyunk es holnap lezarul az uzlet.
Kicsit meg vagyok kavarodva. Voltak olyan hírek, hogy szeptembertől nyit a piac. Most akkor Hakimi ettől eltekintve (hivatalosan is) megérkezhet? Hogyhogy? :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PetR írta: 2020.06.29. 09:57
interfan írta: 2020.06.29. 09:28
chester0921 írta: 2020.06.29. 09:25 Hakimi érkezése mennyire biztos, az ő leigazolása már tényként kezelhető?
Igen tenykent kezelheto.
Holnap erkezik orvosira es bejelentes lesz.

Komplett Olasz, Spanyol, Angol, Nemet media bejelentette mar.
Dortmundal elkoszontek tole, es Marotta is elmondta nagyon kozel vagyunk es holnap lezarul az uzlet.
Kicsit meg vagyok kavarodva. Voltak olyan hírek, hogy szeptembertől nyit a piac. Most akkor Hakimi ettől eltekintve (hivatalosan is) megérkezhet? Hogyhogy? :)
Mint ahogy a Chelsea is bejelentette Wernert.

Realnak kell a FFP konyvelesbe juni 30-ig Hakimi eladasa.
Belehet jelenteni, viszont az Olasz szovetsegnel nem regisztralhatsz erre a szezonra mar uj jatekost.
Szoval hiaba lesz a keret tagja, nem jatszhat a Seria A meccseken a 2019/20-as szezonban.

UEFA jovahagyott viszont 3 valtoztatast a BL/EL kereteken.
Szoval oda belehet majd nevezni Hakimit augusztusban.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Értem már, köszi! :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Citynek továbbra is kell Skriniar, egy az egyben cseréről lehet olvasni Agüeroval.
Részemről, ez egy nagy butaság lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.06.29. 13:23 Citynek továbbra is kell Skriniar, egy az egyben cseréről lehet olvasni Agüeroval.
Részemről, ez egy nagy butaság lenne.
Nem tudom ilyet hol olvastol, de sehol nincs szo ilyenrol, es nem is valoszinu hogy volt valaha.

Aguero nagyon nagyon sokszor elmondta, o a Citybol mar csak hazamegy az Independetinbe.
Nem lesz mas Europai csapata, ezt mar rengetegszer elmondta.

Skriniar-Jesus csere egyedul ami realis lehet, de az sem valoszinu hogy most az lenne.
Jesust mi alapbol akarjuk, Skriniart meg nem adjuk el.
Nem veletlenul nem mentuk ra Kumbullara, es a Barcanak is visszadobtuk Umtitit mint Martinez uzlet resze.
4.szamu KH-t akarunk csak a tavozo Godin helyett.
Aki a hirek szerint Vertonghen vagy Izzo lehet.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.06.29. 13:58
CsaSzi9294 írta: 2020.06.29. 13:23 Citynek továbbra is kell Skriniar, egy az egyben cseréről lehet olvasni Agüeroval.
Részemről, ez egy nagy butaság lenne.
Nem tudom ilyet hol olvastol, de sehol nincs szo ilyenrol, es nem is valoszinu hogy volt valaha.

Aguero nagyon nagyon sokszor elmondta, o a Citybol mar csak hazamegy az Independetinbe.
Nem lesz mas Europai csapata, ezt mar rengetegszer elmondta.

Skriniar-Jesus csere egyedul ami realis lehet, de az sem valoszinu hogy most az lenne.
Jesust mi alapbol akarjuk, Skriniart meg nem adjuk el.
Nem veletlenul nem mentuk ra Kumbullara, es a Barcanak is visszadobtuk Umtitit mint Martinez uzlet resze.
4.szamu KH-t akarunk csak a tavozo Godin helyett.
Aki a hirek szerint Vertonghen vagy Izzo lehet.
NSO
http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ir-2769993
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Én olyanról hallottam, hogy csak akkor adjuk oda Skriniar-t, ha Aguero is az üzlet részét képezi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.06.29. 14:06
interfan írta: 2020.06.29. 13:58
CsaSzi9294 írta: 2020.06.29. 13:23 Citynek továbbra is kell Skriniar, egy az egyben cseréről lehet olvasni Agüeroval.
Részemről, ez egy nagy butaság lenne.
Nem tudom ilyet hol olvastol, de sehol nincs szo ilyenrol, es nem is valoszinu hogy volt valaha.

Aguero nagyon nagyon sokszor elmondta, o a Citybol mar csak hazamegy az Independetinbe.
Nem lesz mas Europai csapata, ezt mar rengetegszer elmondta.

Skriniar-Jesus csere egyedul ami realis lehet, de az sem valoszinu hogy most az lenne.
Jesust mi alapbol akarjuk, Skriniart meg nem adjuk el.
Nem veletlenul nem mentuk ra Kumbullara, es a Barcanak is visszadobtuk Umtitit mint Martinez uzlet resze.
4.szamu KH-t akarunk csak a tavozo Godin helyett.
Aki a hirek szerint Vertonghen vagy Izzo lehet.
NSO
http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ir-2769993
NSO...
Meg Calciomercato...

Szerintem ez megadja a valaszt. :D

Szo nincs komolyabb lapoknal ilyenrol, es Aguero 100 hazateresi nyilatkozata utan, max jot nevetni lehet ezeken. :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.06.29. 14:21
CsaSzi9294 írta: 2020.06.29. 14:06
interfan írta: 2020.06.29. 13:58

Nem tudom ilyet hol olvastol, de sehol nincs szo ilyenrol, es nem is valoszinu hogy volt valaha.

Aguero nagyon nagyon sokszor elmondta, o a Citybol mar csak hazamegy az Independetinbe.
Nem lesz mas Europai csapata, ezt mar rengetegszer elmondta.

Skriniar-Jesus csere egyedul ami realis lehet, de az sem valoszinu hogy most az lenne.
Jesust mi alapbol akarjuk, Skriniart meg nem adjuk el.
Nem veletlenul nem mentuk ra Kumbullara, es a Barcanak is visszadobtuk Umtitit mint Martinez uzlet resze.
4.szamu KH-t akarunk csak a tavozo Godin helyett.
Aki a hirek szerint Vertonghen vagy Izzo lehet.
NSO
http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ir-2769993
NSO...
Meg Calciomercato...

Szerintem ez megadja a valaszt. :D

Szo nincs komolyabb lapoknal ilyenrol, es Aguero 100 hazateresi nyilatkozata utan, max jot nevetni lehet ezeken. :D
Kérlek fogadd el, hogy nem a te “híreid” körül forog a világ. A pletyka rovatba a Blikk hírei is elférnének. Egy szó se esik róla, hogy mennyire komoly vagy nem komoly. Köszi...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

En elfogadom Csaszi. ;)

Csak leirtam a velemenyem, ami a "forum rovatba" fer el.

Valamint leirtam a tenyeket, amit maga Aguero mondott el 112x, es hogy komoly lapoknal piaci szakertoknel szo sincs ilyen hirrol 1mp-re sem. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.06.29. 14:49 En elfogadom Csaszi. ;)

Csak leirtam a velemenyem, ami a "forum rovatba" fer el.

Valamint leirtam a tenyeket, amit maga Aguero mondott el 112x, es hogy komoly lapoknal piaci szakertoknel szo sincs ilyen hirrol 1mp-re sem. ;)
Én sem adok sok esélyt, mivel a két játékos között is van egy kis értek különbség, az egy az egyben cseréhez. Felmerült egy oldal szerint. Pont. Meg lett osztva a pletykákhoz. Ennyi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Werner kozben elmondta, igazolhatott volna az Inter, MU, Pool csapatokba is, igazi top csapatok harcoltak erte.
De ot a Chelseat valasztotta, es karrierje szempontjabol ugy erzi ez a legjobb valasztas.
Sosem a penz motivalta, kulonben elment volna Kinaba.
A Chelsea a vilag foci egyik legerosebb klubbja, es mindent megakar veluk nyerni.
Egy pillantra sem banta meg a donteset.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... rta-inter/
iker
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.06.29. 15:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: iker »

Sziasztok, Realosként mondhatom, hogy Hakimivel nagyot fogtok, én személy szerint vártam vissza mint a messiást, hogy majd feldobja a jobb oldalunkat, Carvajal hátra felé még atom, de előre már nem az igazi. Ez a marokkoi fiú pedig eszméletlen előre játékban. Az a tempó, félelmetes, és igazából pont Conte taktikája ami fekszik neki, száguldozhat majd le-fel. Miatta biztos megnézek majd egy-két Inter meccset. Védekezése viszont gyenge, azzal lesz teendője Conténak. AS szerint 5 évig lesz rá first refusal jogunk, szóval remélem megtanul nálatok védekezni, és 2-3 év múlva vesszük vissza és leváltja Carvajalt :D
interfan írta: 2020.06.29. 10:10 UEFA jovahagyott viszont 3 valtoztatast a BL/EL kereteken.
Szoval oda belehet majd nevezni Hakimit augusztusban.
Új igazolást nem lehet majd benevezni, csak aki már feb 3-án a klub kötelékében volt.
dekadens
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2020.06.16. 00:55

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: dekadens »

matrix23 írta: 2020.06.29. 14:16 Én olyanról hallottam, hogy csak akkor adjuk oda Skriniar-t, ha Aguero is az üzlet részét képezi.
Agüero még 32 évesen az egyik legjobb csatár.Tevez is mit le nem hozott Torinoban,10 millióért.
Egyébként pont Hakimi esete mutatja legjobban hogy mennyire lehet bizni az ujságokban legyen az bármi. A hírek kb 1%a jön be, emlékszem tavaly itt is vagy 200szor le lett írva Dybala , meg hogy Icardi megy a Juvéba, meg jön Jovic, Oscar, stb...
A lényeg, hogy Agüero nagy fogás lehetne, 2-3 szezonra, persze kérdés milyen keretek között.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2020.06.29. 09:28
chester0921 írta: 2020.06.29. 09:25 Hakimi érkezése mennyire biztos, az ő leigazolása már tényként kezelhető?
Igen tenykent kezelheto.
Holnap erkezik orvosira es bejelentes lesz.

Komplett Olasz, Spanyol, Angol, Nemet media bejelentette mar.
Dortmundal elkoszontek tole, es Marotta is elmondta nagyon kozel vagyunk es holnap lezarul az uzlet.
Érdemes itt még kiemelni, hogy Marotta a napokban elmondta, a lezáráshoz közelítő átigazolás kapcsán minden érdem Piero Ausiliot illet, aki kőkeményen dolgozott és tárgyalt az elmúlt hónapokban.

Forrás: https://www.football-italia.net/155138/ ... e-tomorrow
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

iker írta: 2020.06.29. 15:25 Sziasztok, Realosként mondhatom, hogy Hakimivel nagyot fogtok, én személy szerint vártam vissza mint a messiást, hogy majd feldobja a jobb oldalunkat, Carvajal hátra felé még atom, de előre már nem az igazi. Ez a marokkoi fiú pedig eszméletlen előre játékban. Az a tempó, félelmetes, és igazából pont Conte taktikája ami fekszik neki, száguldozhat majd le-fel. Miatta biztos megnézek majd egy-két Inter meccset. Védekezése viszont gyenge, azzal lesz teendője Conténak. AS szerint 5 évig lesz rá first refusal jogunk, szóval remélem megtanul nálatok védekezni, és 2-3 év múlva vesszük vissza és leváltja Carvajalt :D
interfan írta: 2020.06.29. 10:10 UEFA jovahagyott viszont 3 valtoztatast a BL/EL kereteken.
Szoval oda belehet majd nevezni Hakimit augusztusban.
Új igazolást nem lehet majd benevezni, csak aki már feb 3-án a klub kötelékében volt.
Orulunk hogy Realosak is vannak itt, es jo olvasni egy kozeli velemenyt rola.

Szerencsere az elovasarlasi opcio van, es semmifele visszavasarlasi opciot nem engedtunk.
Ha ugy dontunk magunktol valamit eladjuk, akkor a Real lehet az elso aki ajanlatot tehet.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Fan Gusto írta: 2020.06.29. 15:26
interfan írta: 2020.06.29. 09:28
chester0921 írta: 2020.06.29. 09:25 Hakimi érkezése mennyire biztos, az ő leigazolása már tényként kezelhető?
Igen tenykent kezelheto.
Holnap erkezik orvosira es bejelentes lesz.

Komplett Olasz, Spanyol, Angol, Nemet media bejelentette mar.
Dortmundal elkoszontek tole, es Marotta is elmondta nagyon kozel vagyunk es holnap lezarul az uzlet.
Érdemes itt még kiemelni, hogy Marotta a napokban elmondta, a lezáráshoz közelítő átigazolás kapcsán minden érdem Piero Ausiliot illet, aki kőkeményen dolgozott és tárgyalt az elmúlt hónapokban.

Forrás: https://www.football-italia.net/155138/ ... e-tomorrow
Pacsi neki.
Néha nem is baj, ha normális neveket is be tud dobni :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ez a Werner nyilatkozat is sok mindent elmond.
Ez alapjan, es amit Ausilio is elmondott korabban kiderul, mi valoban mentunk erte es kifizettuk volna az 53m-s kivasarlasi arat.

Viszont ez felveti a kerdest, hogy Martinez ugyben valoszinu mar tudunk valamit.
Mert az nem eppen realis, hogy Martinez maradasa melle idehoztuk volna Wernert.

Marotta folyamatos nyilatkozatai, hogy amig o maga nem keri az eladasat, addig mi nem adjuk el.
Es ragaszkodunk a jo jatekosokhoz, kiveve ha o maguk keri az eladasukat.

Hat eleg arulkodo ket dolog ez...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A BBC szerint is lehet az Agüeros dologban valami. Szerintük tárgyalások folynak a két klub között, miszerint pénz+Agüero=Skriniar.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.06.29. 16:24 A BBC szerint is lehet az Agüeros dologban valami. Szerintük tárgyalások folynak a két klub között, miszerint pénz+Agüero=Skriniar.
BBC?

Na ezt meg hol?

Tovabbra sem latom sehol, sem Olasz, sem Angol lapoknal szakertoknel a hirt.

Egyetlen egy Calciomercato.it hir van, amit atvett ilyen Daily Mail.

Egyebekent a Calciomercato.it hitelessegrol annyit, hogy 15:27-es hir, miszerint ujra kepbe kerult a Martinez-Griezmann csere.

https://www.calciomercato.it/2020/06/29 ... arcellona/

Ha mar Calciomercato, akkor Calciomercato.com, ha egy fokkal is de hitelesebb.
Mint ahogy a Gazzetta, Sky, Corriere, Sportmediaset, DiMarzio, Pedulla hirek szinten mas hitelessegi kategoriak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2020.06.29. 16:40-kor.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

interfan írta: 2020.06.29. 15:51 [...]
Hat eleg arulkodo ket dolog ez...
Lehet tényleg nem csak imitáljuk majd a szintlépést, hanem erősítjük az amúgy közel sem tökéletes keretet anélkül, hogy olyan játékost el kellene adni, akiben van potenciál. Árulkodó lehet, hogy nem lineáris a vezetők gondolkodása, (főleg nem az idei év tapasztalatai szerint) miszerint nem csak csak két játékos kell ugyanarra a posztra, hanem 3, 4 hasonló szintű, hogy versenyhelyzetet teremtsen és kiesés sérülés/kiesés esetén is legyen alternatíva.

Lehet elszoktunk attól a tudattól, hogy csapatok úgy is vásárolhatnak, hogy nem kell előtte eladni, mert nem köti a kezüket egy megállapodás?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

bodimiki7 írta: 2020.06.29. 16:38
interfan írta: 2020.06.29. 15:51 [...]
Hat eleg arulkodo ket dolog ez...
Lehet tényleg nem csak imitáljuk majd a szintlépést, hanem erősítjük az amúgy közel sem tökéletes keretet anélkül, hogy olyan játékost el kellene adni, akiben van potenciál. Árulkodó lehet, hogy nem lineáris a vezetők gondolkodása, (főleg nem az idei év tapasztalatai szerint) miszerint nem csak csak két játékos kell ugyanarra a posztra, hanem 3, 4 hasonló szintű, hogy versenyhelyzetet teremtsen és kiesés sérülés/kiesés esetén is legyen alternatíva.

Lehet elszoktunk attól a tudattól, hogy csapatok úgy is vásárolhatnak, hogy nem kell előtte eladni, mert nem köti a kezüket egy megállapodás?
Ezt ertem, es rendben is van par poszton.
Lasd a KP.
Tonali jon majd 40-50m-ert, es ott van Eriksen, Brozovic, Barella.
Lehet megkapjuk ide Vidalt is.

Viszont az eleg nehez elkepzelni, hogy Martinez marad, es ugy akartuk volna Wernert, aki ugye elmondta igazolhatot volna az Interbe is.

Ez ket dolog miatt is eleg elkepzelhetetlen:
1. FFP
Sajnos ez kot mindenkit bizonyos hatarig, es aki nem tartja ugy jarhat mint a City most.
2. Maga a jatekosok.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.06.29. 16:33
CsaSzi9294 írta: 2020.06.29. 16:24 A BBC szerint is lehet az Agüeros dologban valami. Szerintük tárgyalások folynak a két klub között, miszerint pénz+Agüero=Skriniar.
BBC?

Na ezt meg hol?

Tovabbra sem latom sehol, sem Olasz, sem Angol lapoknal szakertoknel a hirt.

Egyetlen egy Calciomercato.it hir van, amit atvett ilyen Daily Mail.

Egyebekent a Calciomercato.it hitelessegrol annyit, hogy 15:27-es hir, miszerint ujra kepbe kerult a Martinez-Griezmann csere.

https://www.calciomercato.it/2020/06/29 ... arcellona/

Ha mar Calciomercato, akkor Calciomercato.com, ha egy fokkal is de hitelesebb.
Mint ahogy a Gazzetta, Sky, Corriere, Sportmediaset, DiMarzio, Pedulla hirek szinten mas hitelessegi kategoriak.
Facebookos csoport írta ki. Az Il Biscione Ungheria. Hidd el, ezt sem én találtam ki... :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Facebookos csoport, igy mar ertem. :D :D

Viszont a valosag az, hogy BBC-nel szo nincs ilyenrol. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.06.29. 16:48 Facebookos csoport, igy mar ertem. :D :D

Viszont a valosag az, hogy BBC-nel szo nincs ilyenrol. ;)
Hakimit melyik nagy oldalad írta le, mielőtt kiderült volna?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.06.29. 16:49
interfan írta: 2020.06.29. 16:48 Facebookos csoport, igy mar ertem. :D :D

Viszont a valosag az, hogy BBC-nel szo nincs ilyenrol. ;)
Hakimit melyik nagy oldalad írta le, mielőtt kiderült volna?
Pl 1 hettel a bejelentese elott irta a Sportmediaset hogy komolyan tema Hakimi.
Es elotte 1-2 nappal Spanyol forrasok.

De mielott a terelnenk a temat, ez egyszeru "fake news".
Nem irt ilyet a BBC, sem senki mas.
Valaki kitalalta abban a Facebookos csoportban es ennyi. :D

Calciomercato.it hitelesseget meg bizonyitja.
15:27, Martinez-Griezmann csere lehet.
Delelott meg Aguero volt szerintuk.

Ilyen oldalakkal felesleges is foglalkozni.
Mindent elmond, hogy egy FcInterws, FcInter1908, Tuttomercato, Calciomercato.com-ra sem kerult fel a hir.
Pedig ok aztan sok mindent, sot kb mindegy egyes Interes hirt leirnak.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.06.29. 16:53
CsaSzi9294 írta: 2020.06.29. 16:49
interfan írta: 2020.06.29. 16:48 Facebookos csoport, igy mar ertem. :D :D

Viszont a valosag az, hogy BBC-nel szo nincs ilyenrol. ;)
Hakimit melyik nagy oldalad írta le, mielőtt kiderült volna?
Pl 1 hettel a bejelentese elott irta a Sportmediaset hogy komolyan tema Hakimi.
Es elotte 1-2 nappal Spanyol forrasok.

De mielott a terelnenk a temat, ez egyszeru "fake news".
Nem irt ilyet a BBC, sem senki mas.
Valaki kitalalta abban a Facebookos csoportban es ennyi. :D

Calciomercato.it hitelesseget meg bizonyitja.
15:27, Martinez-Griezmann csere lehet.
Delelott meg Aguero volt szerintuk.

Ilyen oldalakkal felesleges is foglalkozni.
Mindent elmond, hogy egy FcInterws, FcInter1908, Tuttomercato, Calciomercato.com-ra sem kerult fel a hir.
Pedig ok aztan sok mindent, sot kb mindegy egyes Interes hirt leirnak.
Elnézésedet kérem, hogy le mertem írni egy pletykát.

Általában szeretem a jó vitákat (mondjuk másokkal), de veled nem lehet mit kezdeni, a magadét fújod, a lekezelő okoskodó stílusod már már idegesítő. Részemről befejeztem ezt az Agüeros témát Veled. Elfogadom, hogy te mindent is jobban tudsz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nem ezzel van a baj.

Hanem azzal, hogy ha leirok valamit, annak utannazek.
Mert a BBC nem irt ilyet.
Innentol ez meg egy "alhir" amit te ideirtal.

Teljesen mashogy hangzott volna, ha azt irod egy Facebookos csoport ezt irja.
Mert onnantol az az o hulyesguk es alhiruk, nem a tied.

Nyugodtan ird le hogy ezt es ezt lattad, Calciomercato.it.
Az meg mindenkinek a maga dolga, hogy mennyire tart hitelesnek egy oldalt, ami szerint reggel Aguero jon, delutan mar Griezmann.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kozben hivatalos.
Arthur 72m + 10m bonuszokert a Juve jatekosa.

Hat nem semmi penz. :D
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

interfan írta: 2020.06.29. 17:06 Nem ezzel van a baj.

Hanem azzal, hogy ha leirok valamit, annak utannazek.
Mert a BBC nem irt ilyet.
Innentol ez meg egy "alhir" amit te ideirtal.

Teljesen mashogy hangzott volna, ha azt irod egy Facebookos csoport ezt irja.
Mert onnantol az az o hulyesguk es alhiruk, nem a tied.

Nyugodtan ird le hogy ezt es ezt lattad, Calciomercato.it.
Az meg mindenkinek a maga dolga, hogy mennyire tart hitelesnek egy oldalt, ami szerint reggel Aguero jon, delutan mar Griezmann.
Lassan kéne egy olyan topicot nyitni, hogy Interfan hírei :D
Viccet félre téve amúgy szerintem mindenki hálás azért, hogy időt, energiát belefektetve hozod ide a híreket, forrásmegjelöléssel, de nem kell leharapni valaki fejét mert látott valahol valamit és azt megosztotta velünk ;) egy pletykát vagy álhírt is ki lehet vesézni ha valaki szeretné. Nyilván nem sok az esélye, hogy Agüero ideigazoljon de azért nem rossz eljátszani a gondolattal, illetve jó látni, hogy nem elképzelhetetlen, hogy ilyen jóljátékosnál képben legyünk (Eriksen, Lukaku,Hak...)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Don Vittorio írta: 2020.06.29. 17:25
interfan írta: 2020.06.29. 17:06 Nem ezzel van a baj.

Hanem azzal, hogy ha leirok valamit, annak utannazek.
Mert a BBC nem irt ilyet.
Innentol ez meg egy "alhir" amit te ideirtal.

Teljesen mashogy hangzott volna, ha azt irod egy Facebookos csoport ezt irja.
Mert onnantol az az o hulyesguk es alhiruk, nem a tied.

Nyugodtan ird le hogy ezt es ezt lattad, Calciomercato.it.
Az meg mindenkinek a maga dolga, hogy mennyire tart hitelesnek egy oldalt, ami szerint reggel Aguero jon, delutan mar Griezmann.
Lassan kéne egy olyan topicot nyitni, hogy Interfan hírei :D
Viccet félre téve amúgy szerintem mindenki hálás azért, hogy időt, energiát belefektetve hozod ide a híreket, forrásmegjelöléssel, de nem kell leharapni valaki fejét mert látott valahol valamit és azt megosztotta velünk ;) egy pletykát vagy álhírt is ki lehet vesézni ha valaki szeretné. Nyilván nem sok az esélye, hogy Agüero ideigazoljon de azért nem rossz eljátszani a gondolattal, illetve jó látni, hogy nem elképzelhetetlen, hogy ilyen jóljátékosnál képben legyünk (Eriksen, Lukaku,Hak...)
Igazad van, csak en pl ezert nezek utanna a dolgoknak.

Mert leirja valaki hogy BBC-Aguero, akkor sajnos sokan emiatt teljesen felretajekozodnak.
Amiatt mert felult valaki egy "alhirre".
Es ez marad meg mindenkiben, hogy a BBC szerint Agueroert targyalunk.
Kozben ez tenyszeruen nem igaz, es "fake".
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Cupi írta: 2010.04.09. 17:56
Janaj8 írta:Ma olvastam, hogy az Inter élénken éérdeklődik a Lyon játékosa Bastos iránt, és az Atletico játékosa, Agüero iránt. És állítólag Agüero nagyon szimpatizál az Interrel.
Jaja Agüero-s cikket Én is olvastam ma! Mondta, hogy figyelemmel követi az olasz bajnokságot és örül, hogy érdeklődünk utána! Jó kis játékos, de az a baj nagyon sokat kérnek érte! (40-50 millió)
Érdekességképpen. :D Bejegyzések dátumait nézzétek mikor volt ez téma itt a fórumon. :D Jó régóta akarjuk. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.06.29. 17:30
Cupi írta: 2010.04.09. 17:56
Janaj8 írta:Ma olvastam, hogy az Inter élénken éérdeklődik a Lyon játékosa Bastos iránt, és az Atletico játékosa, Agüero iránt. És állítólag Agüero nagyon szimpatizál az Interrel.
Jaja Agüero-s cikket Én is olvastam ma! Mondta, hogy figyelemmel követi az olasz bajnokságot és örül, hogy érdeklődünk utána! Jó kis játékos, de az a baj nagyon sokat kérnek érte! (40-50 millió)
Érdekességképpen. :D Bejegyzések dátumait nézzétek mikor volt ez téma itt a fórumon. :D Jó régóta akarjuk. ;)
Nem Lavezzirol beszelunk? :D

Jaj istenem hanyszor volt tema o...

Kivancsi leszek Vidal lesz az uj Lavezzi, vagy most mar tenylegesen erkezik hosszu evek utan.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

A hitelesebb helyekről is 10ből jó , ha 3 sűl .
Jó , hogy leírta . A "don" ozás , meg a csupasz poszterek , szoborállítás is elfèr a fórumon , ez is . ( pedig az mèg b.zis is )
A szlovák Conte alatt kezdi lerombolni amit felèpített itt . Sèrthetetlen , de már egyáltalán nem akkora szikla . Szerintem neki nagyon nem fekszik ez a rendszer . Godin sem hihető , hogy így leromlott . Lucio , Samuel jut eszembe róluk.
Èn nem Skrinit , vagy a dánt írnám le. Már csak ketten is nagyobb èrtèkek , mint a jelenlegi edzőnk . ( jó , hogy nem kopasz , tegnapi szar után azt hinnèm 2019-ben járunk )

Ha Marotta igazi zseni , akkor edzőt is cserèl előbb utóbb . Rossz látni , hogy fiatal , nevesincs olasz edzők , hogy megverik a nyáron mèg elit edzőnek kikiáltott Antonionkat .

Nem semmi munka folyik . Eriksen , Lukaku , lehet Hakimi .
dekadens
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2020.06.16. 00:55

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: dekadens »

interfan írta: 2020.06.29. 17:16 Kozben hivatalos.
Arthur 72m + 10m bonuszokert a Juve jatekosa.

Hat nem semmi penz. :D
csak 10-12 ;)

sztem nem jártak rosszul ezzel a cserével.kiszálltak egy 30 éves játékosból, ráadsul arthurban nagy potenciál van,vagy ha nem is jön ki, de egy 24 évesből még lehet pénzt csinálni. Pjanic évek óta hullámzó, nem lett világklasszis.Érdekes lesz a jövő szezon.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Szerintem is jól jártak .
Jobban , mint a Barca .
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

interfan írta: 2020.06.29. 17:06 Nem ezzel van a baj.

Hanem azzal, hogy ha leirok valamit, annak utannazek.
Mert a BBC nem irt ilyet.
Innentol ez meg egy "alhir" amit te ideirtal.

Teljesen mashogy hangzott volna, ha azt irod egy Facebookos csoport ezt irja.
Mert onnantol az az o hulyesguk es alhiruk, nem a tied.

Nyugodtan ird le hogy ezt es ezt lattad, Calciomercato.it.
Az meg mindenkinek a maga dolga, hogy mennyire tart hitelesnek egy oldalt, ami szerint reggel Aguero jon, delutan mar Griezmann.
Ahogy az is teljesen mashogy hangzott volna, hogy "szerintem ez a hir kacsa" vagy barmi mas ami a velemenyed tukrozi es nem az univerzum kinyilatkoztatasat altalad... pls figyelj erre oda, mert nagyon sokunkat zavarja, es maskulonben semmi gond sem lenne ezekkel a hozzaszolasokkal
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

dekadens írta: 2020.06.29. 18:07
interfan írta: 2020.06.29. 17:16 Kozben hivatalos.
Arthur 72m + 10m bonuszokert a Juve jatekosa.

Hat nem semmi penz. :D
csak 10-12 ;)

sztem nem jártak rosszul ezzel a cserével.kiszálltak egy 30 éves játékosból, ráadsul arthurban nagy potenciál van,vagy ha nem is jön ki, de egy 24 évesből még lehet pénzt csinálni. Pjanic évek óta hullámzó, nem lett világklasszis.Érdekes lesz a jövő szezon.
FFP szempontjabol mindket csapat nagyon jol jart.

Juve kapja Arthurt, mi kapjuk Hakimit fele annyi penzert.

De ha a konkret posztot nezem, nekunk jon a KP-ra Tonali.
Aki szerintem nagyobb potencial es lehetoseg mint Arthur.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nem akarok újabb vitát,de ez a Skrini story Citys berkekben már régebb óta téma.Nem tudom ki mit hozott le,és ez mennyire hihető,ez csak az én meglátásom.Nem zörög a haraszt.....Nem mondom,hogy oda igazol,csak ott képben van,mint opció.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Egyebkent a pletyka rovatba minden belefer Interfan!
Akar az is hogy Aguero szoba kerult! Legalabb akik szeretnek leirjak a velemenyuket errol!

Hat en teljesen semlegeskent fogadtam Contet. Oszinten szolva nem gyozott meg teljesen hogy o az igazi! :D

Mondjuk ennek az egesznek akkor van ertelme ha az edzonek igazolunk, szerintem Eriksent nem kerte es lathatoan nem tud vele mit kezdeni.
Felallast kene valtoztatni kulonben jovore sem leszunk sehol, ilyen vedekezessel olasz csapat nem fog semmilyen eredmenyt elerni! Marpedig Eriksennek jatszania kell, es nem lenne rossz ha a helyen jatszana!! Ez viszont boritja a 3-5-2 ot! Ajaj nagy a baj!
Ne legyen igazam jovore Contetol el fogunk koszonni es ismet elment 2 ev a semmivel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2020.06.29. 18:30 Egyebkent a pletyka rovatba minden belefer Interfan!
Akar az is hogy Aguero szoba kerult! Legalabb akik szeretnek leirjak a velemenyuket errol!

Hat en teljesen semlegeskent fogadtam Contet. Oszinten szolva nem gyozott meg teljesen hogy o az igazi! :D

Mondjuk ennek az egesznek akkor van ertelme ha az edzonek igazolunk, szerintem Eriksent nem kerte es lathatoan nem tud vele mit kezdeni.
Felallast kene valtoztatni kulonben jovore sem leszunk sehol, ilyen vedekezessel olasz csapat nem fog semmilyen eredmenyt elerni! Marpedig Eriksennek jatszania kell, es nem lenne rossz ha a helyen jatszana!! Ez viszont boritja a 3-5-2 ot! Ajaj nagy a baj!
Ne legyen igazam jovore Contetol el fogunk koszonni es ismet elment 2 ev a semmivel.
Belefer persze, de itt a gond nem azzal volt.

Hanem a BBC-re valo hivatkozas, kozben meg kiderul a BBC helyett egy Facebookos csoport irta le a vagyait.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Skrini a 3védős rendszer óta nagyon visszaesett..kérdés ha eladnánk kit lehetne hozni a helyére, illetve eladjuk az egyik legjobb védőt a rendszer miatt,holott Conte után lehet ő lenne az új csk..mondjuk amíg nem lesz döntés a City kizárásáról csak találgatás megy, de Aguero érkezésére én sem raknék semmi pénzt. Skrini-Gabriel csere már érdekesebb, de én nem biztos,h beáldoznám a szlovákot.
Válasz küldése