Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Holnap erkezik Hakimi Milanoba egyontetu Olasz lapok hirei alapjan.
Atesik az orvosin, es hivatalos bejelentes.

Holnapig meg kell oldalni meg Sanchez, Moses es Perisic helyzetet.
dekadens
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2020.06.16. 00:55

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: dekadens »

interfan írta: 2020.06.29. 18:24
dekadens írta: 2020.06.29. 18:07
interfan írta: 2020.06.29. 17:16 Kozben hivatalos.
Arthur 72m + 10m bonuszokert a Juve jatekosa.

Hat nem semmi penz. :D
csak 10-12 ;)

sztem nem jártak rosszul ezzel a cserével.kiszálltak egy 30 éves játékosból, ráadsul arthurban nagy potenciál van,vagy ha nem is jön ki, de egy 24 évesből még lehet pénzt csinálni. Pjanic évek óta hullámzó, nem lett világklasszis.Érdekes lesz a jövő szezon.
FFP szempontjabol mindket csapat nagyon jol jart.

Juve kapja Arthurt, mi kapjuk Hakimit fele annyi penzert.

De ha a konkret posztot nezem, nekunk jon a KP-ra Tonali.
Aki szerintem nagyobb potencial es lehetoseg mint Arthur.
hát ez majd kiderül, egyik csapat sem vett instant világsztárt , pl de bruyne akitől rettegni kéne. tonali meg még korántsem biztos.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

ez off itt, de az ilyeneket vki el tudja nekem magyarazni??

a csavo erteke 125ezer euro es megveszik 7 millaert???
ez is olyan konyvelesi trukk lenne? de mi a jo abban az ATA-nak ha megvesznek egy noname jatekost ennyiert? azert ez nem annyira apropenz, foleg az o szintjukon (bocsi).

Upcoming transfer
Season . Date . Left . Joined . MV . Fee
20/21 . Sep 1, 2020 . Juventus U23 . Atalanta BC . €125Th. . €7.00m

https://www.transfermarkt.com/simone-mu ... ler/297648
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.06.29. 18:32
Inter101 írta: 2020.06.29. 18:30 Egyebkent a pletyka rovatba minden belefer Interfan!
Akar az is hogy Aguero szoba kerult! Legalabb akik szeretnek leirjak a velemenyuket errol!

Hat en teljesen semlegeskent fogadtam Contet. Oszinten szolva nem gyozott meg teljesen hogy o az igazi! :D

Mondjuk ennek az egesznek akkor van ertelme ha az edzonek igazolunk, szerintem Eriksent nem kerte es lathatoan nem tud vele mit kezdeni.
Felallast kene valtoztatni kulonben jovore sem leszunk sehol, ilyen vedekezessel olasz csapat nem fog semmilyen eredmenyt elerni! Marpedig Eriksennek jatszania kell, es nem lenne rossz ha a helyen jatszana!! Ez viszont boritja a 3-5-2 ot! Ajaj nagy a baj!
Ne legyen igazam jovore Contetol el fogunk koszonni es ismet elment 2 ev a semmivel.
Belefer persze, de itt a gond nem azzal volt.

Hanem a BBC-re valo hivatkozas, kozben meg kiderul a BBC helyett egy Facebookos csoport irta le a vagyait.
Nem mindenkinek van annyi ideje, hogy utána járjon minden egyes dolognak, amin épp megakad a szeme...Láttam egy csoportban, hogy szerintük a BBC leírta. Ezt ide beírtam, mint pletyka. Úr Isten... 🤦‍♂️
És most jól s*get csináltam a számból, hogy részemről lezártam a dolgot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2020.06.29. 18:56-kor.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PetR »

versenyszellem írta: 2020.06.29. 18:22 Ahogy az is teljesen mashogy hangzott volna, hogy "szerintem ez a hir kacsa" vagy barmi mas ami a velemenyed tukrozi es nem az univerzum kinyilatkoztatasat altalad... pls figyelj erre oda, mert nagyon sokunkat zavarja, es maskulonben semmi gond sem lenne ezekkel a hozzaszolasokkal
Erre tényleg figyeljünk amit Versenyszellem írt. Ilyen apró nézeteltérések miatt ne essünk egymásnak. Sokunk írt már sok hülyeséget ide az évek során, megesik. Főleg ebben a topikban. :) Nem kell kinevetni, piszkálni senkit sem azért, mert hiteltelen a forrása, bőven elég ha hozunk egy cáfolatot, vagy hogy a hitelesebbek nem írták, és majd meglátjuk melyiknek lesz igaza.

A lényeg... Hakimi legyen már hivatalos. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

versenyszellem írta: 2020.06.29. 18:40 ez off itt, de az ilyeneket vki el tudja nekem magyarazni??

a csavo erteke 125ezer euro es megveszik 7 millaert???
ez is olyan konyvelesi trukk lenne? de mi a jo abban az ATA-nak ha megvesznek egy noname jatekost ennyiert? azert ez nem annyira apropenz, foleg az o szintjukon (bocsi).

Upcoming transfer
Season . Date . Left . Joined . MV . Fee
20/21 . Sep 1, 2020 . Juventus U23 . Atalanta BC . €125Th. . €7.00m

https://www.transfermarkt.com/simone-mu ... ler/297648
Nekunk is sok ilyen uzletunk volt az elmult evekben.

Bettella 7m Atalanta.
Valietti 6m Genoa.
Eguelfi 6m Atalanta.
Carraro 5m Atalanta.
Odgaard 5m Sassuolo.
Zappa 3m Pescara.
Sala 3m Sassuolo.
Adorante 4m Parma.

Es ezek az uzletek kulonos modon juni 30-ig a gazdasagi ev zaras elott 1-2 nappal tortennek.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.06.29. 18:32 Belefer persze, de itt a gond nem azzal volt.

Hanem a BBC-re valo hivatkozas, kozben meg kiderul a BBC helyett egy Facebookos csoport irta le a vagyait.
Amugy tokmindegy hogy utananezunk-e a hireknek, vagy sem. Mert barki is irja, legyen az Romano, Di Marzio, vagy Pedulla, tokmindegy mert 100 hirbol 99 marhasag.
Irtak Cancelot, Bellerint, meg ki tudja kit meg, kozben vegig Hakimiert targyaltunk, akirol alig esett szo.

Fogadjuk el hogy a sempreinter, fcinternews, inter1908 stb mind clickvadasz versenyt folytat, es leirnak mindent ami kattintast general, hisz ebbol kapjak a reklampenzeket.

Reszemrol orulok hogy osszeszeded ezeket, mert nincs idom mindig hireket olvasni.
De azt lathatjuk hogy mennyire keves az igazi megalapozott dolog ebben az álhir dömpingben.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

interfan írta: 2020.06.29. 18:48
versenyszellem írta: 2020.06.29. 18:40 ez off itt, de az ilyeneket vki el tudja nekem magyarazni??

a csavo erteke 125ezer euro es megveszik 7 millaert???
ez is olyan konyvelesi trukk lenne? de mi a jo abban az ATA-nak ha megvesznek egy noname jatekost ennyiert? azert ez nem annyira apropenz, foleg az o szintjukon (bocsi).

Upcoming transfer
Season . Date . Left . Joined . MV . Fee
20/21 . Sep 1, 2020 . Juventus U23 . Atalanta BC . €125Th. . €7.00m

https://www.transfermarkt.com/simone-mu ... ler/297648
Nekunk is sok ilyen uzletunk volt az elmult evekben.

Bettella 7m Atalanta.
Valietti 6m Genoa.
Eguelfi 6m Atalanta.
Carraro 5m Atalanta.
Odgaard 5m Sassuolo.
Zappa 3m Pescara.
Sala 3m Sassuolo.
Adorante 4m Parma.

Es ezek az uzletek kulonos modon juni 30-ig a gazdasagi ev zaras elott 1-2 nappal tortennek.
wtf, kik ezek?? :D (jo tudom primaverasok, de) Ez a 8 nev akikrol sosem hallottunk es 99% hogy sosem fogunk hallani termelt 39 millio eur bevetelt, hogy az istenbe mukodik ez az egesz?? :D
Nem vagyok nagy hive a forintositasnak, mert teljesen mas a kontextus, de ez akkor is kb 1.3 milliard jo magyar forint - es nagyjabol a nagy semmi van mogotte..

oke, ha errol a jelensegrol van vkinek cikke, ne tartsa titokban :)

PS: koszi a listat :)
PS2: ez a Bettella azert mar az eladasakor is ert 1 millat, azert ez meg mindig csak 7-szeres tularazas nem 50-szeres :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára versenyszellem 2020.06.29. 19:34-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Barcanal tobb mint 50m-s nyereseget es pluszt jelent Arthur eladasa, igy kerul be a gazdasagi ev zarasaba holnap a FFP konyvelesbe.

Juvenal pedig 41,8m-s nyereseget konyvelnek el Pjanic eladasaval.

Borzaszto hogy ilyen szinten kijatszak a FFP.

De legalabb most a Barca szempontjabol jobb a helyzet a FFP es a bevetelek miatt.
Johet az a 111m.
De Conte miatt szerintem Vidal az uzlet resze lesz...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

versenyszellem írta: 2020.06.29. 19:32
interfan írta: 2020.06.29. 18:48
versenyszellem írta: 2020.06.29. 18:40 ez off itt, de az ilyeneket vki el tudja nekem magyarazni??

a csavo erteke 125ezer euro es megveszik 7 millaert???
ez is olyan konyvelesi trukk lenne? de mi a jo abban az ATA-nak ha megvesznek egy noname jatekost ennyiert? azert ez nem annyira apropenz, foleg az o szintjukon (bocsi).

Upcoming transfer
Season . Date . Left . Joined . MV . Fee
20/21 . Sep 1, 2020 . Juventus U23 . Atalanta BC . €125Th. . €7.00m

https://www.transfermarkt.com/simone-mu ... ler/297648
Nekunk is sok ilyen uzletunk volt az elmult evekben.

Bettella 7m Atalanta.
Valietti 6m Genoa.
Eguelfi 6m Atalanta.
Carraro 5m Atalanta.
Odgaard 5m Sassuolo.
Zappa 3m Pescara.
Sala 3m Sassuolo.
Adorante 4m Parma.

Es ezek az uzletek kulonos modon juni 30-ig a gazdasagi ev zaras elott 1-2 nappal tortennek.
wtf, kik ezek?? :D (jo tudom primaverasok, de) Ez a 8 nev akikrol sosem hallottunk es 99% hogy sosem fogunk hallani termelt 39 millio eur bevetelt, hogy az istenbe mukodik ez az egesz?? :D
Nem vagyok nagy hive a forintositasnak, mert teljesen mas a kontextus, de ez akkor is kb 1.3 milliard jo magyar forint - es nagyjabol a nagy semmi van mogotte..

oke, ha errol a jelensegrol van vkinek cikke, ne tartsa titokban :)
Ezek igy kerulnek be a koltsegvetsbe, es szepen kijatszak ezzel a FFP-t.

Valosagban meg kitudja tortenik e barmi penzmozgas, vagy milyen hatter uzletek vannak pl az Atalanta es a Juve/Inter kozott.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Pjanic-Arthur juve szemszögéből FFP-t nézve:

Pjanicnak még legutolsó tudásom szerint 3 év volt a szerződéséből és maradt még 11.800.000 euro értéke. Most elmegy közel 60.000.000-ért így lesz ebből nekik kb. 48 milliós nyereségük.
Arthur kb. 72 millióba fog nekik fájni, öt éves szerződést kap vagyis évre lebontva az amortiziációt, minden évben a könyvelést, amíg nem hosszabítja meg a szerződését, vagy adják el 14.400.000 +fizujával fogja terhelni a könyvelést. Viszont ha nem válik be és jövőre túl akarnak rajta adni, akkor legalább 57.000.000 kell érte kérni, illetve ez az üzlet idén plusszos lesz a juvénak, de jövőre Pjanic 4.000.000+fizetésével terhelné a könyvelést miközben Arthur 14.400.000+fizetéssel fogja terhelni a könyvelést. Persze javítson ki valaki, ha jobban tudja.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta, Sky, es DiMarzio szerint is "forro orak" vannak Sanchez es Perisic ugyben is.

Amennyiben csak a szezon vegeig hosszabbitjak meg a kolcsont, akkor szinte biztosan nem ott folytatjak ahol eddig.

Sanchez ugyben ujabb 1 eves kolcson, vagy vasarlasi opciot szeretnenk.

Perisic kapcsan pedig mar csak 10-15m-t kerunk erte, de vegleges eladast szeretnek.
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

versenyszellem írta: 2020.06.29. 19:32
interfan írta: 2020.06.29. 18:48
versenyszellem írta: 2020.06.29. 18:40 ez off itt, de az ilyeneket vki el tudja nekem magyarazni??

a csavo erteke 125ezer euro es megveszik 7 millaert???
ez is olyan konyvelesi trukk lenne? de mi a jo abban az ATA-nak ha megvesznek egy noname jatekost ennyiert? azert ez nem annyira apropenz, foleg az o szintjukon (bocsi).

Upcoming transfer
Season . Date . Left . Joined . MV . Fee
20/21 . Sep 1, 2020 . Juventus U23 . Atalanta BC . €125Th. . €7.00m

https://www.transfermarkt.com/simone-mu ... ler/297648
Nekunk is sok ilyen uzletunk volt az elmult evekben.

Bettella 7m Atalanta.
Valietti 6m Genoa.
Eguelfi 6m Atalanta.
Carraro 5m Atalanta.
Odgaard 5m Sassuolo.
Zappa 3m Pescara.
Sala 3m Sassuolo.
Adorante 4m Parma.

Es ezek az uzletek kulonos modon juni 30-ig a gazdasagi ev zaras elott 1-2 nappal tortennek.
wtf, kik ezek?? :D (jo tudom primaverasok, de) Ez a 8 nev akikrol sosem hallottunk es 99% hogy sosem fogunk hallani termelt 39 millio eur bevetelt, hogy az istenbe mukodik ez az egesz?? :D
Nem vagyok nagy hive a forintositasnak, mert teljesen mas a kontextus, de ez akkor is kb 1.3 milliard jo magyar forint - es nagyjabol a nagy semmi van mogotte..

oke, ha errol a jelensegrol van vkinek cikke, ne tartsa titokban :)

PS: koszi a listat :)
PS2: ez a Bettella azert mar az eladasakor is ert 1 millat, azert ez meg mindig csak 7-szeres tularazas nem 50-szeres :D
Forintosítva 13 milliárd 😉 Egyébként szerintem a jó olasz közös tulajdon meghosszabbítása ez, mármint az ügyeskedős részé. Az Internek szüksége van a pénzre papíron, a másik csapat meg valamiért segít neki. Tipikus olasz sztori.

Más: tényleg jó lenne, ha az átigazolási pletyka rovatban ha átigazolási PLETYKA jelenik meg, akkor ne legyen a posztolóról levéve a keresztvíz, ha nem válik valóra. Interfan, te is írtál már 100%os igazolást, mégse történt meg, de nem is bántott érte senki. Elég, ha szépen fogalmazva mondod el, hogy valószínűleg kacsa.

Megint más: nem kis keringő lehetne, ami nekem tetszene. Skrini egy az egyben Jesus, Khumbulla 30millió, Verthongen ingyen, Lautaro +100, Tonalli 50, Hakimi 40, Gosens 30, Icardi+50. Perko-Vecino-Joao-Gag-Esposito-Naiggolan meg kérdőjel! Még Sensi megvételével is tudnánk 0ás mercatot hozni. Sőt, ha Esposito megy, akkor még Ambunak is lenne hely. Egy ilyen csapattal már lehetne álmodni 😉
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Hakimi megerkezett Milanoba;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta: 2020.06.30. 11:50 Hakimi megerkezett Milanoba;)
Remélem ő lesz a marokkói Maicon :D :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2020.06.30. 12:13
mike írta: 2020.06.30. 11:50 Hakimi megerkezett Milanoba;)
Remélem ő lesz a marokkói Maicon :D :)
Erre minden esely megvan.
Lehet itt egyeseknek "egy szezonos tehetseg" meg lufi es lutri szavakat puffogatatni, de a vilag 2.legertekesebb jobbhavtedje erkezett.

Nagyon-nagyon reg volt mar ilyen, hogy top 5, de inkabb top 3 a sajat posztjan jatekosok erkeztek az Interbe.
Lasd Eriksen, Hakimi.
Ez valami elkepesztoen nagy dolog es nagy szo.
Ki gondolta volna ezt 1 eve...
Kb senki...
Vegre visszakerultunk a foci vilag terkepere, es megtudunk olyan jatekosokat szerezni akik a legszukebb elit tagjai, es a vilag legjobbjai.
chester0921
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.11. 15:24

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: chester0921 »

interfan írta: 2020.06.30. 12:21
Festa írta: 2020.06.30. 12:13
mike írta: 2020.06.30. 11:50 Hakimi megerkezett Milanoba;)
Remélem ő lesz a marokkói Maicon :D :)
Erre minden esely megvan.
Lehet itt egyeseknek "egy szezonos tehetseg" meg lufi es lutri szavakat puffogatatni, de a vilag 2.legertekesebb jobbhavtedje erkezett.

Nagyon-nagyon reg volt mar ilyen, hogy top 5, de inkabb top 3 a sajat posztjan jatekosok erkeztek az Interbe.
Lasd Eriksen, Hakimi.
Ez valami elkepesztoen nagy dolog es nagy szo.
Ki gondolta volna ezt 1 eve...
Kb senki...
Vegre visszakerultunk a foci vilag terkepere, es megtudunk olyan jatekosokat szerezni akik a legszukebb elit tagjai, es a vilag legjobbjai.
A védelem másik oldalára milyen nevek keringenek most a sajtóban, reálisan ki érkezhet? Gondolom ha nem tartjuk meg Biraghit, nem szeretnénk egy Young-Asamoah párossal nekiindulni a szezonnak :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2020.06.30. 12:21
Festa írta: 2020.06.30. 12:13
mike írta: 2020.06.30. 11:50 Hakimi megerkezett Milanoba;)
Remélem ő lesz a marokkói Maicon :D :)
Erre minden esely megvan.
Lehet itt egyeseknek "egy szezonos tehetseg" meg lufi es lutri szavakat puffogatatni, de a vilag 2.legertekesebb jobbhavtedje erkezett.

Nagyon-nagyon reg volt mar ilyen, hogy top 5, de inkabb top 3 a sajat posztjan jatekosok erkeztek az Interbe.
Lasd Eriksen, Hakimi.
Ez valami elkepesztoen nagy dolog es nagy szo.
Ki gondolta volna ezt 1 eve...
Kb senki...
Vegre visszakerultunk a foci vilag terkepere, es megtudunk olyan jatekosokat szerezni akik a legszukebb elit tagjai, es a vilag legjobbjai.
A legjobb benne,hogy még nagyon fiatal viszont óriási potenciál van benne.
Sáncheztis,hogy szerettem volna úgy 5 évvel ezelőtt sajnos most kár kicsit kiégett.
A Dortmund meccsen amikor 2 gólt rúgott nekünk azt mondta hát igen ,ilyen srácokkal lehet játszani a 3-5-2-t.Amennyiben tényleg top kérőimks voltak,de mégis minket választott akkor az külön megsüvegelendő.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

chester0921 írta: 2020.06.30. 12:26
interfan írta: 2020.06.30. 12:21
Festa írta: 2020.06.30. 12:13

Remélem ő lesz a marokkói Maicon :D :)
Erre minden esely megvan.
Lehet itt egyeseknek "egy szezonos tehetseg" meg lufi es lutri szavakat puffogatatni, de a vilag 2.legertekesebb jobbhavtedje erkezett.

Nagyon-nagyon reg volt mar ilyen, hogy top 5, de inkabb top 3 a sajat posztjan jatekosok erkeztek az Interbe.
Lasd Eriksen, Hakimi.
Ez valami elkepesztoen nagy dolog es nagy szo.
Ki gondolta volna ezt 1 eve...
Kb senki...
Vegre visszakerultunk a foci vilag terkepere, es megtudunk olyan jatekosokat szerezni akik a legszukebb elit tagjai, es a vilag legjobbjai.
A védelem másik oldalára milyen nevek keringenek most a sajtóban, reálisan ki érkezhet? Gondolom ha nem tartjuk meg Biraghit, nem szeretnénk egy Young-Asamoah párossal nekiindulni a szezonnak :)
Alaba, Gosens, Alonso, Emerson, Firpo.

Marottat ismerve mar nem irok olyat, hogy Alaba nem realis, mert kitudja mit talal ki a "Don". :D

Alonsot a Chelsea nem igazan akarja elengedni, inkabb a kevesebbet jatszo es gyengebb statokat hozo Emersont adnak el.
Gosens viszont komoly tema folyamatosan.
Akar Esposito, akar Gagliardini + penz uzlet kereteben.

Szoval legrealisabb Gosens vagy Emerson.
Kevesebe realis Alonso.
Legnehezebb Alaba.

De Marottat ismerve biztos Alaba lesz. :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

chester0921 írta: 2020.06.30. 12:26 A védelem másik oldalára milyen nevek keringenek most a sajtóban, reálisan ki érkezhet?
Alaba, Alonso, Emerson, Gosens, Mendy, Firpo, Kadar Tamas.

Az en favoritjaim: Alaba es Gosens.

Barmelyiket el tudom mostmar kepzelni 8-)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TS szerint Conte tovabbra is akarja a rutint, es ez a ket jatekos Vidal es Dzeko.
Vidal a Martinez uzlet reszekent 8-10m-ert erkezhet a lapok szerint.
Dzeko pedig Nainggolannal cserelve.
Roma 3 eves szerzodest ajanlott Cavaninak, es Spanyol es Del-Amerikai lapok a Roma a favorit erte, ezaltal Dzekot elengednek hozzank.

Gazzetta szerint Emerson a favorit balra, viszont ok is megemlitik amit a TS, Corriere, Sportmediaset, hogy Gosens is komoly eselyes az Atalantaval valo uzleteles miatt.

Napokban ujra Izzo a legtobbet emlegetett KH nev.
Vertonghen es Sarr neve most a lapokban hatrebb szorult.
Conte a 4.szamu posztra a rutint akarja, ezert valoszinubb Vertonghen vagy Izzo erkezese.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.06.30. 12:45
Roma 3 eves szerzodest ajanlott Cavaninak, es Spanyol es Del-Amerikai lapok a Roma a favorit erte, ezaltal Dzekot elengednek hozzank.

Megadják neki azt a 12 milliós fizut is amit kért tőlünk? Vagy kamu volt és sokkal kevesebbért megy? :shock: Nem tudom elképzelni, hogy egy Roma ezt megadja neki....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.06.30. 12:51
interfan írta: 2020.06.30. 12:45
Roma 3 eves szerzodest ajanlott Cavaninak, es Spanyol es Del-Amerikai lapok a Roma a favorit erte, ezaltal Dzekot elengednek hozzank.

Megadják neki azt a 12 milliós fizut is amit kért tőlünk? Vagy kamu volt és sokkal kevesebbért megy? :shock: Nem tudom elképzelni, hogy egy Roma ezt megadja neki....
AS szerint 3 eves szerzodest ajanlottak neki evi 8m + bonuszok fizuval, szoval bonuszokkal egyutt 10m.
Mi kb ugyanezt ajanlottuk, csak 2 eves szerzodessel es nem 3 evessel mint a Roma.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.06.30. 12:57
AS szerint 3 eves szerzodest ajanlottak neki evi 8m + bonuszok fizuval, szoval bonuszokkal egyutt 10m.
Mi kb ugyanezt ajanlottuk, csak 2 eves szerzodessel es nem 3 evessel mint a Roma.
köszi. Mostani Roma anyagi helyzetét ismerve az a kb 10 is hihetetlen. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.06.30. 13:00
interfan írta: 2020.06.30. 12:57
AS szerint 3 eves szerzodest ajanlottak neki evi 8m + bonuszok fizuval, szoval bonuszokkal egyutt 10m.
Mi kb ugyanezt ajanlottuk, csak 2 eves szerzodessel es nem 3 evessel mint a Roma.
köszi. Mostani Roma anyagi helyzetét ismerve az a kb 10 is hihetetlen. :D
Dzeko fizetese kb ugyanennyi jelenleg is.
Ot meg eladjak, es megkapja azt a fizut Cavani.

De aztan lehet alair Cavani a Newcastlebe 15m-ert, vagy elmegy az Usaba.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Ezt én sem értettem a Roma-nál. El akarják adni Dzeko-t a magas fizetése miatt, erre hoznak egy Cavani-t aki még többet keres mint Dzeko. Mondjuk ha eladják Dzeko-t, megvan Cavani egy éves fizetése.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

interfan írta: 2020.06.30. 12:21
Festa írta: 2020.06.30. 12:13
mike írta: 2020.06.30. 11:50 Hakimi megerkezett Milanoba;)
Remélem ő lesz a marokkói Maicon :D :)
Erre minden esely megvan.
Lehet itt egyeseknek "egy szezonos tehetseg" meg lufi es lutri szavakat puffogatatni, de a vilag 2.legertekesebb jobbhavtedje erkezett.

Nagyon-nagyon reg volt mar ilyen, hogy top 5, de inkabb top 3 a sajat posztjan jatekosok erkeztek az Interbe.
Lasd Eriksen, Hakimi.
Ez valami elkepesztoen nagy dolog es nagy szo.
Ki gondolta volna ezt 1 eve...
Kb senki...
Vegre visszakerultunk a foci vilag terkepere, es megtudunk olyan jatekosokat szerezni akik a legszukebb elit tagjai, es a vilag legjobbjai.
Rengetegen puffogtak . Teljesen megèrtem az arroganciát . Ez megint csak kellett .
Skriniar èrkezèsèhez meg Te álltál kètkedve .
Tènyleg nem èrtem , hogy mi a szarèrt nem tudod elengedni , ha másnak más a vèlemènye , vagy van benne kètely , miközben a topic leghasznosabb tagja vagy .

Sokkal inkább Cavani , mint Dzeko .
Nem hiszem , hogy jobban megèrnè neki az EL indulásèrt küzdeni , mint itt a bajnokságèrt .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hakimi Milanoban atesett az orvosi vizsgalatokon.
Mar csak a hivatalos bejelentes hianyzik.

Bild szerint a Bayern nem valtja meg Perisicet, es eldonottek nem kell nekik.
Sem 15m-t, sem 10m-t nem fizetnek erte, nem er szamukra ennyit a Nemet forrasok szerint.
Valamint magas fizetesi igenyei szinten az uzlet meghiulusanak az oka.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Perisic nem kell a BM- nek,sztem talál mást,de ide nem jön vissza.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2020.06.30. 18:12 Perisic nem kell a BM- nek,sztem talál mást,de ide nem jön vissza.
Rettento elkeserito hogy 10m-ert nem kellett.
Augusztus vegeig ott marad, de mi ezzel sokra nem igazan megyunk.

Kivancsi leszek kit talal, mert ahogy o rengetegszer elmondta csak top csapatba hajlando alairni.
+ ott a meglehetosen magas 5m-s fizetese is, ami szinten akadaly.

Oriasi otlet volt vele is hosszabbitani, raadasul masfelszeres fizuval.
Legalabb akkora otlet volt mint Spallettivel, aki azota is fizetunk...
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2020.06.30. 19:10
vaskalap írta: 2020.06.30. 18:12 Perisic nem kell a BM- nek,sztem talál mást,de ide nem jön vissza.
Rettento elkeserito hogy 10m-ert nem kellett.
Augusztus vegeig ott marad, de mi ezzel sokra nem igazan megyunk.

Kivancsi leszek kit talal, mert ahogy o rengetegszer elmondta csak top csapatba hajlando alairni.
+ ott a meglehetosen magas 5m-s fizetese is, ami szinten akadaly.

Oriasi otlet volt vele is hosszabbitani, raadasul masfelszeres fizuval.
Legalabb akkora otlet volt mint Spallettivel, aki azota is fizetunk...
Szintén óriási ötlet volt Spal kedvencét idehozni 38 mill-ért.Gondolom abból neki is leesett valami.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hakimi atesett mind a klub, mind a szovetseg orvosi vizsgalatan, majd alairta 5 eves szerzodest aminek ertelmeben evenkenti 5m + bonuszokat keres majd.
Majd tavozott Milanobol, megkezdi a nyari piheneset.
Augusztusba erkezik vissza, amikor mar a 2020/21-es szezonra indul majd a felkeszules.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1629
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2020.06.30. 22:21 Hakimi atesett mind a klub, mind a szovetseg orvosi vizsgalatan, majd alairta 5 eves szerzodest aminek ertelmeben evenkenti 5m + bonuszokat keres majd.
Majd tavozott Milanobol, megkezdi a nyari piheneset.
Augusztusba erkezik vissza, amikor mar a 2020/21-es szezonra indul majd a felkeszules.
Semmi sallal pózolas, kancsallal kezrazos kep?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2020.06.30. 22:28
interfan írta: 2020.06.30. 22:21 Hakimi atesett mind a klub, mind a szovetseg orvosi vizsgalatan, majd alairta 5 eves szerzodest aminek ertelmeben evenkenti 5m + bonuszokat keres majd.
Majd tavozott Milanobol, megkezdi a nyari piheneset.
Augusztusba erkezik vissza, amikor mar a 2020/21-es szezonra indul majd a felkeszules.
Semmi sallal pózolas, kancsallal kezrazos kep?
Mint ahogy a Juve-Arthur vagy Pjanic-Barca eseteben is, nalunk sincsen semmilyen nagy bemutatas.
Erre varni kell majd augusztusig.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Kíváncsiságból nézem a Barca-ATM meccset és 1-2 személyes vélemény:
- Vidal: hajt, küzd, akar, harap, de... több sokszor pontatlan és meggondolatlan (lemaradt és becsúszva szerelt hátulról), illetve szerintem lassabb, mint pár évvel ezelőtt. A kor előrehaladtával ez csak romlani fog. Nem hoznám.
- Semedo: tudom, már nem aktuális, de szerintem ügyes a Srác. Öt se bántam volna. :)
- Puig: Nagy potenciál van benne.
- Carrasco: Szerintem a meccs embere volt. Rettentő gyors, pimasz, jó cselek és passzok. Sajnálom, hogy a kínai túra után csak ‘felmerült‘ a neve
- Saul: jöhetne :), nagyon egyben van a játéka
- Partey: Ha erő, jó szerelési készség és ügyesség kell a középpályára...
- Gimenez: beton biztos pont. Bármelyik védő megy, Ő jöhet. ;)

A többiek (kapusok kivételével) nem kellenének nekem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio szerint el a visszavasarlasi opcionk Pinamonti kapcsan, es a napokban targyaltunk is a Genoaval ezzel kapcsolatban.

Pinamonti pedig tegnap elmondta, lenyeg neki a fejlodes es az elorelepes, a Genoa es az Inter az ugynokevel kozosen dont majd a jovojerol.
Elmondta azt is, hogy inkabb centerkent szeret jatszani, de visszavont tamadokent is jol erzi magat a palyan.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

drtie írta: 2020.06.30. 23:58 Kíváncsiságból nézem a Barca-ATM meccset és 1-2 személyes vélemény:
- Vidal: hajt, küzd, akar, harap, de... több sokszor pontatlan és meggondolatlan (lemaradt és becsúszva szerelt hátulról), illetve szerintem lassabb, mint pár évvel ezelőtt. A kor előrehaladtával ez csak romlani fog. Nem hoznám.
- Semedo: tudom, már nem aktuális, de szerintem ügyes a Srác. Öt se bántam volna. :)
- Puig: Nagy potenciál van benne.
- Carrasco: Szerintem a meccs embere volt. Rettentő gyors, pimasz, jó cselek és passzok. Sajnálom, hogy a kínai túra után csak ‘felmerült‘ a neve
- Saul: jöhetne :), nagyon egyben van a játéka
- Partey: Ha erő, jó szerelési készség és ügyesség kell a középpályára...
- Gimenez: beton biztos pont. Bármelyik védő megy, Ő jöhet. ;)

A többiek (kapusok kivételével) nem kellenének nekem.
Tegnap néztem én is. Nagyjából egyetértek. Vidal terén annyi, hogy azért egy elég jó szezont fut és ha tényleg jó áron el lehetne hozni /korábban ilyen 8 milliót írtak már/ én hoznám. Padon ő lenne bevetésre kész ilyen Gag, Borja, Vecino félék helyett az adna némi megnyugvást. :D

Saul gyerek nagyon jól tolta.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Vidal eljönne padozni? Azért sír a Barcaban is,hogy nem játszik eleget, csodálkoznék,ha itt megelégedne a beugró szereppel. Ha Brozo marad és jön Tonali, mellettük lesz még Barella,Eriksen szóval alapból 4en vannak a 3posztra,plusz Sensi is itt van (főleg a rehabon). Nem tudom Vidalt elképzelni,mint aki csendesen szotyizna a lelátón.. bár lehet Alexis haverjával ellennének,na meg az évi 5-6milla fizut is megkapnák,abból azért jut marhasteakre nekik,ki lehet húzni nyugdíjig :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

brecsinho írta: 2020.07.01. 11:05 Vidal eljönne padozni? Azért sír a Barcaban is,hogy nem játszik eleget, csodálkoznék,ha itt megelégedne a beugró szereppel. Ha Brozo marad és jön Tonali, mellettük lesz még Barella,Eriksen szóval alapból 4en vannak a 3posztra,plusz Sensi is itt van (főleg a rehabon). Nem tudom Vidalt elképzelni,mint aki csendesen szotyizna a lelátón.. bár lehet Alexis haverjával ellennének,na meg az évi 5-6milla fizut is megkapnák,abból azért jut marhasteakre nekik,ki lehet húzni nyugdíjig :D
Szerintem bőven fog játszani. :D Nézd meg az idei szezonunkat. Borja is játszott sokat pedig ő aztán kb a 3. számú csere volt. Jövőre is lesz kb 50 meccsünk....
Borja - Gag - Vecino 3-as meg jó eséllyel lelépnek Sensi ha marad ő 1 hónapra oké aztán 1 hónap pihi. Szóval az 3,5 mínusz és csak 2 érkezőt írnak a középpályára. ;)
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

brecsinho írta: 2020.07.01. 11:05 Vidal eljönne padozni? Azért sír a Barcaban is,hogy nem játszik eleget, csodálkoznék,ha itt megelégedne a beugró szereppel. Ha Brozo marad és jön Tonali, mellettük lesz még Barella,Eriksen szóval alapból 4en vannak a 3posztra,plusz Sensi is itt van (főleg a rehabon). Nem tudom Vidalt elképzelni,mint aki csendesen szotyizna a lelátón.. bár lehet Alexis haverjával ellennének,na meg az évi 5-6milla fizut is megkapnák,abból azért jut marhasteakre nekik,ki lehet húzni nyugdíjig :D
Padozni én sem hiszem, hogy eljönne, de szerintem a kezdőben is elférne akár (akármennyire is utálom a többséghez hasonlóan), meg az ideiből kiindulva úgyis kap mindenki elég játékpercet. Tonalinak szerintem leglább 1 év kell (legjobb esetben), amig felveszi a ritmust, Barellaról meg egyelőre nem vagyok meggyőződve, hogy megüti a kezdő szintet. Akadtak jó meccsei, szimpatikus a harcos hozzáállása, de nekem olyan, mintha fejben annyira nem lenne egyben, voltak teljesen homály, iszonyat pontatlan félidejei, folyamatosan csak pofázik, ennél szerintem több kell, hogy a kezdőben számolhassunk vele. Sensit meg inkább hagyjuk, szezon elején nagyon tetszett, de ebben az ütemben haladva soha nem fogja visszanyerni azt a formáját.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Elférne persze és jutna neki perc is bőven,csak gondolom,hogy Conte alapkezdőt ígérne neki,hogy átcsábítsa. Ha mondjuk Brozo,Vidal,Eriksen mellet/mögött lenne a Barella/Tonali/Sensi sor és Borja/Gag/Vecino kirakva én már elégedett lennék.
Ha Vidal mégsem jönne lehet a Ninjának adnék egy szezont, szerintem idén is bőven elfért volna, pont az ő harcossága és darálása hiányzott a középpáylán, Conte kihozta volna belőle az állatot..
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Aubameyang-ot nagyon akarják, hogy maradjon.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... on-2770611
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta: 2020.07.02. 11:55 Aubameyang-ot nagyon akarják, hogy maradjon.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... on-2770611
Nem csodálom, 19 gólos szezonja van megint a PL-ben.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Hakimi leigazolása közben hivatalos, a Real hivatalos oldalán erősítette meg a dolgot:

https://www.realmadrid.com/noticias/202 ... ial-achraf

https://www.inter.it/en/news/2020/07/02 ... icial.html

40 M + 5 M bónuszok
2025-ig tartó szerződés, évi 5 M fizu.

Mindig így kéne ennek működnie.
Felmerül a semmiből egy minőségi név, 1 hét múlva pedig már be is jelentjük :)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

PellerG írta: 2020.07.02. 16:15 Hakimi leigazolása közben hivatalos, a Real hivatalos oldalán erősítette meg a dolgot:

https://www.realmadrid.com/noticias/202 ... ial-achraf

https://www.inter.it/en/news/2020/07/02 ... icial.html

40 M + 5 M bónuszok
2025-ig tartó szerződés, évi 5 M fizu.

Mindig így kéne ennek működnie.
Felmerül a semmiből egy minőségi név, 1 hét múlva pedig már be is jelentjük :)
Fasza .
De ez a mez .. rávághatták volna az ideire .
Ahogy nèzem a kèpèt már teszem el a mobilt , órát , cigit . :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

hvmetal írta: 2020.07.02. 17:39
Ahogy nèzem a kèpèt már teszem el a mobilt , órát , cigit . :)
:D ez jó :D de jogos :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Griezmann mar fix tavozo a Barcatol.
Spanyol es Francia forrasok szerint a City fel is vette a kapcsolatot a Barcaval.
MU lehet meg egy jelolt, valamint mi is kepbe vagyunk.
Viszont ha a City viszi Griezmannt, akkor Jesusnak egyenese utja lehet hozzank.

Aubameyangot az Arsenal megakarja tartani, de tovabbra sem ismert a dontese.

"Top player" posztra a jeloltek:

Jesus, Griezmann, Aubameyang.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.07.02. 18:06 Griezmann mar fix tavozo a Barcatol.
Spanyol es Francia forrasok szerint a City fel is vette a kapcsolatot a Barcaval.
Viszont ha a City viszi Griezmannt, akkor Jesusnak egyenese utja lehet hozzank.
Érdekes lenne ez a Griezmann -> Jesus -> Lautaro keringő. Főleg ha még maradna is cash.

Remelem a tegnapi meccs után leültünk tárgyalni Tonaliról.

Hakimi hivatalos, szuper ; )))))
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2020.07.02. 18:32
interfan írta: 2020.07.02. 18:06 Griezmann mar fix tavozo a Barcatol.
Spanyol es Francia forrasok szerint a City fel is vette a kapcsolatot a Barcaval.
Viszont ha a City viszi Griezmannt, akkor Jesusnak egyenese utja lehet hozzank.
Érdekes lenne ez a Griezmann -> Jesus -> Lautaro keringő. Főleg ha még maradna is cash.

Remelem a tegnapi meccs után leültünk tárgyalni Tonaliról.

Hakimi hivatalos, szuper ; )))))
Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Hakimi-Tonali-Brozovic-Alaba
Eriksen
Lukaku-Jesus

Es johet is a 2020/21-es szezon.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24349
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es DiMarzio szerint vegleg megakarjuk venni Sanchezt.
15m euro koruli osszegrol irnak, de a kovezekzo hetekben ulunk le targyalni a MU vezetoivel.
Válasz küldése