A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Csaszi azota Marotta elismerte, valoban targyalnak az Inter eladasarol.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.01.15. 12:48

Nem azért, de az elején azt is nyilatkozta hivatalosan (Zhang), hogy cáfolja az eladási híreket. Erre látjuk mi megy... részemről semmit nem hiszek már el.
Igen ami most külön gáz az pont ez, hogy kb 1 hete cáfolta hivatalos oldalon az eladásról szóló pletyákat....azt senki ne adja be ez azért volt mert még akkor nem tudták el lesz adva a klub. :D :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.01.15. 12:49 Csaszi azota Marotta elismerte, valoban targyalnak az Inter eladasarol.
Persze de ezt tudták 1 hete is.....minek kellett kiadni közleményt amiben cáfolják? Ez a gáz.....
Elnök cáfolja majd utána 1 héttel Marotta meg elismeri? :D Necces
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.01.15. 12:46
interfan írta: 2021.01.15. 12:35

Miert lenne siralmas a helyzet?
Pont ezert keres a Suning uj tulajdonosi kort, hogy a visszaesest elkerulje az Inter.
Az a baj az egy dolog keresnek de vajon létre is jön az üzlet és úgy, hogy a végén nem járunk szarul? Ugye ez már egy más kérdés....
Azért sok cég kezdi a csőd felé haladó utat úgy, hogy azt kommunikálják semmi gond majd lesz új befektető aztán a tények meg már mást mutatnak majd. :?
Ne legyen így és oldódjon meg ez az egész szar helyzet természetesen csak megértem az aggódó hangokat is.

Azért az kemény, hogy ilyen olyan okok miatt 2010 óta milyen szopóágon vagyunk....vagy idióta az elnökünk vagy az edzőnk vagy a játékosiank középszerek /vagy mind egyszerre/ vagy FFP miatt szenvedünk aztán amikor kezdenénk elindulni felfelé minden téren akkor jön egy ilyen covid és a vele járó gazdasági válság.....hihetetlen....
Ha letrejon az uzlet jarhatunk szarabbul?
Konkretan a Suning nem tud semmit, de semmit befektetni.
Ha nem jonne uj tulajdonosi kor, konkretan a nagy fizus es erteku jatekosainkat kellene eladni.
Jarhatunk ettol rosszabbul?
Nagyot nem kockazatatok, ha azt mondom nem.
Szoval igenis jojjon valaki, mert ez az elorelepes es fejlodes egyetlen lehetosege.
drrossgeller
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2014.08.01. 07:00
Tartózkodási hely: Szeged

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: drrossgeller »

Nagyon sok hír kering mostanság a neten. Nekem (javítsatok ki, ha tévedek) még továbbra is az jön le, hogy a Suning a kisebbségi részesedést akarja eladni (többségi esetén visszavásárlási opcióval), a kínai intézkedések által beállt likviditási problémák miatt, abban bízva, hogy ez csak átmeneti probléma. Borzalmasan nehéz megmondani, hogy most mi lesz, de pont a fennálló helyzet miatt keres megoldást a kínai vállalat, hogy ne kelljen értékesíteni a nagyobb bérű játékosokat (mint anno Moratti utolsó éveiben).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drrossgeller írta: 2021.01.15. 12:57 Nagyon sok hír kering mostanság a neten. Nekem (javítsatok ki, ha tévedek) még továbbra is az jön le, hogy a Suning a kisebbségi részesedést akarja eladni (többségi esetén visszavásárlási opcióval), a kínai intézkedések által beállt likviditási problémák miatt, abban bízva, hogy ez csak átmeneti probléma. Borzalmasan nehéz megmondani, hogy most mi lesz, de pont a fennálló helyzet miatt keres megoldást a kínai vállalat, hogy ne kelljen értékesíteni a nagyobb bérű játékosokat (mint anno Moratti utolsó éveiben).
Tobbsegi tulajdonjog eladasarol szol a hirek 99%-a.
Egyetlen egy hir szolt csak visszavasarlasi opcioval, sehol mashol.
Es mindenhol leirjak kb, a BC Partners nem akar kisebbsegi tulajdonjogot, ezert indult el a targyalas a tobbsegi tulajdonjogrol.
Pontosan ezt akarja elkerulni a Suning, hogy ne keljen eladni a jatekosokat, ezert keresnek uj tulajdonosi kort.
Ha ezt nem tennek meg, es beletorodnenek a helyzetben, akkor valoban realis veszely lenne a komoly erteku jatekosaink elvesztese.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.01.15. 13:10-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Republica is megerositi a Gazzetta, Sky, Corriere, Sole24, SM ertelesulesit, miszerint mas vallalatok is erdeklodnek az Inter irant.
Viszont forrasaik szerint, a BC Partners decemberben egy elsobbsegi szerzodest irt ala a Suninggal, ami januar vegen lejar.
Ezert zajlik jelenleg az atvilagitas, es a vegen derul ki a BC Partners pontos szandeka.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... teressati/

Kinai forrasok szerint a nagyon komoly korlatozoask sportbefektes teren nem csak a kulfoldi Interre, hanem a Kinai Jiangsura is nagyon erosen kihatnak.
Olyannyira, hogy 2020 utolso 3 honap fizeteset nem fizettek meg ki a Jiangsu jatekosainak.
Bajnoki cimert jaro 20m bonuszt szinten nem fizettek ki a jatekosoknak, amibol 2,5m-t kapna egy jatekos.
Mint ismert korabban a Jiangsu edzoje perelte be a Suningot az elmaradt fizetese miatt.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... di-suning/
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.01.15. 12:49 Csaszi azota Marotta elismerte, valoban targyalnak az Inter eladasarol.
Oké persze, de ahogy Cupi is írja, ez a gáz, hogy hol hivatalos cáfolat jön ki, hol meg “ja amúgy még is igaz”.

Az én véleményem erről az egészről, hogy szerintem Kína miatt el lesz adva a klub. Az egész.
Persze megy az átvilágítás, de nekem ez azzal egyenlő, hogy már kb le van zsírozva a dolog, minden más csak duma.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.01.15. 13:08 Republica is megerositi a Gazzetta, Sky, Corriere, Sole24, SM ertelesulesit, miszerint mas vallalatok is erdeklodnek az Inter irant.
Viszont forrasaik szerint, a BC Partners decemberben egy elsobbsegi szerzodest irt ala a Suninggal, ami januar vegen lejar.
Ezert zajlik jelenleg az atvilagitas, es a vegen derul ki a BC Partners pontos szandeka.
Most akkor ennek fényében külön nem értem a Zhang miért kamuzott 1 hete, hogy kiadta hivatalos közleménybe nem akarják eladni a klubot....
Tudom, hogy azóta már elismerte Marotta de még mindig nem vágom mire volt jó, hogy múlthéten meg tagadták.... :?
Szerintem egyszerűbb lett volna csenben maradni és ha majd lehet róla beszélni akkor kiadni egy közleményt. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.01.15. 13:15
interfan írta: 2021.01.15. 12:49 Csaszi azota Marotta elismerte, valoban targyalnak az Inter eladasarol.
Oké persze, de ahogy Cupi is írja, ez a gáz, hogy hol hivatalos cáfolat jön ki, hol meg “ja amúgy még is igaz”.

Az én véleményem erről az egészről, hogy szerintem Kína miatt el lesz adva a klub. Az egész.
Persze megy az átvilágítás, de nekem ez azzal egyenlő, hogy már kb le van zsírozva a dolog, minden más csak duma.
Az hogy ki mit mond sajnos ismerjuk.
Es nem is kell a Moratti idokig visszamenni.
"Spalletti marad, szerzodese van, o lesz az edzo". Mondtak ezt majus vegen.
Conte meg csak azert jart az Inter szekhaznal februrban, mert "van itt egy jo butorbolt".
Tobbit ismerjuk.
De a Mancini story is detto ugyanez.

Amugy az atvilagitas azert van, hogy a vevo atnezze nagyon alaposan a klub hatteret.
Ha mindent rendben talalnak, akkor van uzlet.
Viszont ha nem, akkor bukhat az egesz, pont ezert van az atvilagitas.

Nem tudhatjuk mit talal vagy mit nem a BC Partners.
Nem veletlen hogy nincsen ajanlat meg a reszesedesrol.
Mint minden komoly tranzakcio elott, a gazdasagi atvilagitasnak meg kell tortenie.
Utanna kiderul majd hogy mekkora reszesedest akar a BC, ha az atvilagitas eredmenye pozitiv.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.01.15. 13:22
CsaSzi9294 írta: 2021.01.15. 13:15
interfan írta: 2021.01.15. 12:49 Csaszi azota Marotta elismerte, valoban targyalnak az Inter eladasarol.
Oké persze, de ahogy Cupi is írja, ez a gáz, hogy hol hivatalos cáfolat jön ki, hol meg “ja amúgy még is igaz”.

Az én véleményem erről az egészről, hogy szerintem Kína miatt el lesz adva a klub. Az egész.
Persze megy az átvilágítás, de nekem ez azzal egyenlő, hogy már kb le van zsírozva a dolog, minden más csak duma.
Az hogy ki mit mond sajnos ismerjuk.
Es nem is kell a Moratti idokig visszamenni.
"Spalletti marad, szerzodese van, o lesz az edzo". Mondtak ezt majus vegen.
Conte meg csak azert jart az Inter szekhaznal februrban, mert "van itt egy jo butorbolt".
Tobbit ismerjuk.
De a Mancini story is detto ugyanez.

Amugy az atvilagitas azert van, hogy a vevo atnezze nagyon alaposan a klub hatteret.
Ha mindent rendben talalnak, akkor van uzlet.
Viszont ha nem, akkor bukhat az egesz, pont ezert van az atvilagitas.
Igen, erre és ilyenekre céloztam azzal, hogy ki mit mond. Én lassan már ami hivatalos, azt sem hiszem el, nem hogy amit csak úgy írnak/mondanak, legyen az Gazzetta és társai, valamint klubhoz közeli személyek.😅

Nekem egyedül az a hivatalos, ha egy új igazolás pályára lép. A többi csak pletyka, ami jó/nem jó, elolvassuk és beszélünk róla. Ennyi.🙂
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egy biztos, a jelenlegi helyzetben kiutat kell talalni.
Mert a Suningal nem hogy az elorelepes, mar a szinten maradas sem lehetseges a Kinai korlatozasok miatt.

Szerencsere a Suning keresi is a kiutat es a lehetosegeket, ami szamukra, es meg fontosabb az Inter szamara is a legjobb.

Kiut, es fejlodes lehetosege = uj befekteto.

Remeljuk ezt sikerul megtalalni, ezaltal meglesz az elorelepes es a fejlodes.

Oriasi szerencse hogy a Suning is belatta ezt, es tesznek valamit a megoldas erdekeben.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Azért 1 játékos, edző érkezésének a tagadása a végsőkig nem egyenrangú ezzel . Nagyon nem .
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

hvmetal írta: 2021.01.15. 13:46 Azért 1 játékos, edző érkezésének a tagadása a végsőkig nem egyenrangú ezzel . Nagyon nem .
Persze, ez nem is kétséges. Csak egy példa volt, hogy én mit hiszek el a hírekből.
Majd ha esetleg eladjuk a klubot és az új elnök egy Inter mezt fog fogni, akkor elhiszem, hogy új vezetés van. Addig nem. Erre céloztam.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.01.15. 13:42

Oriasi szerencse hogy a Suning is belatta ezt, es tesznek valamit a megoldas erdekeben.
Belátták? :) Konkrétan nem tudják tovább működtetni a klubot és ha maradnak csőd lenne.... :? Nincs más választásuk. Kb. semmi.....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mariangela Pira az egyik legmegbizhatobb gazdasagi ujsagiro ujra megszolalt a BC Partners esetleges belepese kapcsan.
Elmondta a BC Partners nagyon komolyan erdeklodik az Inter irant, es azert mert egy szilard es eros projektnek latjak.
Egy vilagcegrol beszelunk, aminek a vilagon mindenhol vannak erdekeltsegei.
Az altaluk kezelt vagyon erteke 23 milliard euro, a vallalat teljes erteke 145 milliard euro.
Pira szerint az Inter jovoje sosem volt meg ennyire pozitiv ha a BC Partners belep.
A BC Partners olyan akik csak olyan vallaltokba fektetnek be akikben nagy lehetoses es jovo all.
Pira szerint ha megtortenik az uzlet, akkor azt mutatja a BC hisz az Internek hisz a projektben.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... inter/amp/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.01.15. 13:51
interfan írta: 2021.01.15. 13:42

Oriasi szerencse hogy a Suning is belatta ezt, es tesznek valamit a megoldas erdekeben.
Belátták? :) Konkrétan nem tudják tovább működtetni a klubot és ha maradnak csőd lenne.... :? Nincs más választásuk. Kb. semmi.....
Akkor azt akarod mondani jol cselekednek?
Mert ez alapjan igen.
Es szerintem is nagyon jol csinaljak hogy keresnek uj tulajdonosi kort.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.01.15. 13:55

Akkor azt akarod mondani jol cselekednek?
Mert ez alapjan igen.
Es szerintem is nagyon jol csinaljak hogy keresnek uj tulajdonosi kort.
Jelenlegi infók szerint ez az egyetlen amit tehetnek ha a csődöt el akarják kerülni. Persze nem tudjuk pontosan mi megy a háttérben.
Az már más kérdés ilyenkor mindenkiben /játékosok, stáb, szurkolók/ nagy a bizonytalanság érzet.
Szar egy helyzet és reménykedjünk megoldják és jól jövünk ki belőle.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.01.15. 13:59
interfan írta: 2021.01.15. 13:55

Akkor azt akarod mondani jol cselekednek?
Mert ez alapjan igen.
Es szerintem is nagyon jol csinaljak hogy keresnek uj tulajdonosi kort.
Jelenlegi infók szerint ez az egyetlen amit tehetnek ha a csődöt el akarják kerülni. Persze nem tudjuk pontosan mi megy a háttérben.
Az már más kérdés ilyenkor mindenkiben /játékosok, stáb, szurkolók/ nagy a bizonytalanság érzet.
Szar egy helyzet és reménykedjünk megoldják és jól jövünk ki belőle.
Akkor legalabb ebben megvan az egyetertes, hogy nagyon is jol cselekednek most. :)
Fan Gusto
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2021.01.15. 13:54 Mariangela Pira az egyik legmegbizhatobb gazdasagi ujsagiro ujra megszolalt a BC Partners esetleges belepese kapcsan.
Elmondta a BC Partners nagyon komolyan erdeklodik az Inter irant, es azert mert egy szilard es eros projektnek latjak.
Egy vilagcegrol beszelunk, aminek a vilagon mindenhol vannak erdekeltsegei.
Az altaluk kezelt vagyon erteke 23 milliard euro, a vallalat teljes erteke 145 milliard euro.
Pira szerint az Inter jovoje sosem volt meg ennyire pozitiv ha a BC Partners belep.
A BC Partners olyan akik csak olyan vallaltokba fektetnek be akikben nagy lehetoses es jovo all.
Pira szerint ha megtortenik az uzlet, akkor azt mutatja a BC hisz az Internek hisz a projektben.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... inter/amp/
A jelenlegi Interbe befektetői szemmel valóban érdemes lehet beszállni. Azt gondolom, hogy a Suning remek munkát végzett egészen a válságig, hálásak lehetünk nekik, azzal pedig, ha most belátják, hogy hátra kell lépniük a saját és a klub érdekében egyaránt még nagyobbat nőhetnek a szememben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Fan Gusto írta: 2021.01.15. 15:46
interfan írta: 2021.01.15. 13:54 Mariangela Pira az egyik legmegbizhatobb gazdasagi ujsagiro ujra megszolalt a BC Partners esetleges belepese kapcsan.
Elmondta a BC Partners nagyon komolyan erdeklodik az Inter irant, es azert mert egy szilard es eros projektnek latjak.
Egy vilagcegrol beszelunk, aminek a vilagon mindenhol vannak erdekeltsegei.
Az altaluk kezelt vagyon erteke 23 milliard euro, a vallalat teljes erteke 145 milliard euro.
Pira szerint az Inter jovoje sosem volt meg ennyire pozitiv ha a BC Partners belep.
A BC Partners olyan akik csak olyan vallaltokba fektetnek be akikben nagy lehetoses es jovo all.
Pira szerint ha megtortenik az uzlet, akkor azt mutatja a BC hisz az Internek hisz a projektben.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... inter/amp/
A jelenlegi Interbe befektetői szemmel valóban érdemes lehet beszállni. Azt gondolom, hogy a Suning remek munkát végzett egészen a válságig, hálásak lehetünk nekik, azzal pedig, ha most belátják, hogy hátra kell lépniük a saját és a klub érdekében egyaránt még nagyobbat nőhetnek a szememben.
Teljes mertekben osztom a velemenyed.
En szememben is nagyot nottek, hogy belattak hatra kepl lepniuk sajat es meg inkabb az Inter erdekeben.
Ez egy nagyon fontos lepes es dontes toluk, amiert csak halasak lehetunk mi szurkolok.
drrossgeller
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2014.08.01. 07:00
Tartózkodási hely: Szeged

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: drrossgeller »

interfan írta: 2021.01.15. 12:59

Tobbsegi tulajdonjog eladasarol szol a hirek 99%-a.
Egyetlen egy hir szolt csak visszavasarlasi opcioval, sehol mashol.
Es mindenhol leirjak kb, a BC Partners nem akar kisebbsegi tulajdonjogot, ezert indult el a targyalas a tobbsegi tulajdonjogrol.
Pontosan ezt akarja elkerulni a Suning, hogy ne keljen eladni a jatekosokat, ezert keresnek uj tulajdonosi kort.
Ha ezt nem tennek meg, es beletorodnenek a helyzetben, akkor valoban realis veszely lenne a komoly erteku jatekosaink elvesztese.
Köszi a visszajelzést. Úgy gondoltam, hogy a Suning gondolom meg akarná tartani a többségit, csak a BC nem akar kisebbségiként beszállni. Ezért is lehetett Zhang nyilatkozata, csak gondolom a tárgyalások a kisebbségi tulajdon eladásáról nem voltak sikeresek, így most már a többségin megy a kérdés. Ennek a vége persze a teljes eladás lehet vélhetően, csupán, hogy eredeti elképzelés valószínűleg nem ez volt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drrossgeller írta: 2021.01.15. 16:40
interfan írta: 2021.01.15. 12:59

Tobbsegi tulajdonjog eladasarol szol a hirek 99%-a.
Egyetlen egy hir szolt csak visszavasarlasi opcioval, sehol mashol.
Es mindenhol leirjak kb, a BC Partners nem akar kisebbsegi tulajdonjogot, ezert indult el a targyalas a tobbsegi tulajdonjogrol.
Pontosan ezt akarja elkerulni a Suning, hogy ne keljen eladni a jatekosokat, ezert keresnek uj tulajdonosi kort.
Ha ezt nem tennek meg, es beletorodnenek a helyzetben, akkor valoban realis veszely lenne a komoly erteku jatekosaink elvesztese.
Köszi a visszajelzést. Úgy gondoltam, hogy a Suning gondolom meg akarná tartani a többségit, csak a BC nem akar kisebbségiként beszállni. Ezért is lehetett Zhang nyilatkozata, csak gondolom a tárgyalások a kisebbségi tulajdon eladásáról nem voltak sikeresek, így most már a többségin megy a kérdés. Ennek a vége persze a teljes eladás lehet vélhetően, csupán, hogy eredeti elképzelés valószínűleg nem ez volt.
Egyetertek, szerintem is hasonlo forgatokonyv lehet/lehetett a hatterben.
En orulok hogy a Suning befekteto utan nez, mert ebben a helyzetben csak ez az egyetlen eloelepesi lehetoseg.
drrossgeller
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2014.08.01. 07:00
Tartózkodási hely: Szeged

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: drrossgeller »

interfan írta: 2021.01.15. 16:42
Egyetertek, szerintem is hasonlo forgatokonyv lehet/lehetett a hatterben.
En orulok hogy a Suning befekteto utan nez, mert ebben a helyzetben csak ez az egyetlen eloelepesi lehetoseg.
Jelen helyzetben más opció nem igazán van. Ez mindenképpen jobb megoldás, mint Moratti alatti utolsó években történő kiárusítás.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drrossgeller írta: 2021.01.15. 16:50
interfan írta: 2021.01.15. 16:42
Egyetertek, szerintem is hasonlo forgatokonyv lehet/lehetett a hatterben.
En orulok hogy a Suning befekteto utan nez, mert ebben a helyzetben csak ez az egyetlen eloelepesi lehetoseg.
Jelen helyzetben más opció nem igazán van. Ez mindenképpen jobb megoldás, mint Moratti alatti utolsó években történő kiárusítás.
Az a KO volt, es a klub majdnem megszunesehez vezetett.
Ez a Suning fele felreallas es uj tulajdonosi kor kereses egy atgondolt profi dontes, ami az Inter erdeket szolgalja.
Az en szememben rengeteget nottek az elmult napok esemenyei hatasara.
Fan Gusto
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2021.01.15. 16:54
drrossgeller írta: 2021.01.15. 16:50
interfan írta: 2021.01.15. 16:42
Egyetertek, szerintem is hasonlo forgatokonyv lehet/lehetett a hatterben.
En orulok hogy a Suning befekteto utan nez, mert ebben a helyzetben csak ez az egyetlen eloelepesi lehetoseg.
Jelen helyzetben más opció nem igazán van. Ez mindenképpen jobb megoldás, mint Moratti alatti utolsó években történő kiárusítás.
Az a KO volt, es a klub majdnem megszunesehez vezetett.
Ez a Suning fele felreallas es uj tulajdonosi kor kereses egy atgondolt profi dontes, ami az Inter erdeket szolgalja.
Az en szememben rengeteget nottek az elmult napok esemenyei hatasara.
Mondjuk ez a "klub majdnem megszűnéséhez vezetett" megfogalmazás talán egy picit túlzó, de tény, hogy nem volt túl rózsás az az időszak.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Számomra a Sunning egyáltalán nem nőtt sehova!
Egyértelműen a pénzüket akarták kimenekiteni Kínából amikor már csak a sportba lehetett fektetni mert minden mást tiltott az ottani vezetés! És erre most derült fény! Nincs itt semmi covid meg a fene tudja mi, már a sportba sem lehet fektetni úgyhogy vonulnak vissza! Ez soha nem az Interrol szólt hanem a pénz menekitesrol!!
El akarják adni, milyen fasza gyerekek!! Nem fasza gyerekek hanem nem akarják tovább finanszírozni a klubbot.
Egyébként valaki árulja már el miért is olyan jó üzlet az Interbe befektetni???? Hozott valaha is hasznot??? Szerintem nem!! Akkor miért olyan nagy üzlet ez???
Mondom egy esetben az és akkor valóban óriási lehet ha jönne a szuperliga!
P-Inter
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Inter101 írta: 2021.01.15. 20:23 Számomra a Sunning egyáltalán nem nőtt sehova!
Egyértelműen a pénzüket akarták kimenekiteni Kínából amikor már csak a sportba lehetett fektetni mert minden mást tiltott az ottani vezetés! És erre most derült fény! Nincs itt semmi covid meg a fene tudja mi, már a sportba sem lehet fektetni úgyhogy vonulnak vissza! Ez soha nem az Interrol szólt hanem a pénz menekitesrol!!
El akarják adni, milyen fasza gyerekek!! Nem fasza gyerekek hanem nem akarják tovább finanszírozni a klubbot.
Egyébként valaki árulja már el miért is olyan jó üzlet az Interbe befektetni???? Hozott valaha is hasznot??? Szerintem nem!! Akkor miért olyan nagy üzlet ez???
Mondom egy esetben az és akkor valóban óriási lehet ha jönne a szuperliga!
Egyetértek! Ez nem a romantikus vadnyugat! Nincs felebaráti szeretet sem! Szvsz.. Pénz és üzlet van. Most már nem buli az Interbe, mint Sunning projektbe befektetni. Ennyi. A kínaiak lelépnek (már, ha...). Én is lehúznám a rolót, mint a vadlibák. A kínaiak üzletemberek (voltak), nem a Máltai Szeretetszolgálat. És most sem az Internek tesznek szívességet, hanem maguknak. :wave:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Corsera szerint a BC tervei vilagosak, a teljes Intert akarjak.
BC kb 750m eurora ertekeli az Intert, ebben benne van a hitel allomany is.
Ez az ertekelesek meg a targyalasok reszet kepezi, mivel a Suning korabban 900m eurora ertekelte az Intert.
Az atvilagitas januar vegen er veget.
Corsera is megerositi, a BC Partners kizarolagos joggal rendelkezik az Interert.
Ez azt jelenti hogy mas nem ferhet hozza az Inter szamlaihoz, es nem kezdhet gazdasagi atvilagitast es targyalast a Suningal.
Nehez elsore olyan ajanlatot tenni ami a 100%-os tulajdonjogot erintene, az elsodleges tulajdonjog 68% korul lehet, majd kesobb a LionRock 31-32%-at is megvehetnek a kovetkezo evekben.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... ma-chiaro/

Corriere leirja folyik az atvilagitas es Zhangek sietnek az uzlet lezarasahoz.
Megjegyzik hogy negy masik komoly vallalat is erdeklodik, de a BC elsobseget elvez.
A tobbi vallalat akkor terhet vissza, ha a BC Partnersel nem sikerul a megallapodas.
Nem kisebbsegi reszesedes az uzlet, hanem uj tulajdonos ami megvasarolja az Inter egeszet, vagy a tobbsegi tulajdonjogat.
Szinten megerositik, lehetoseg lehet a kesobbiekben a LionRock fele 31-32% megvetele is.
Februar 10-ig van a BC-nek kizarolagos joga, addig kell az ajanlatot megtenniuk.
Szinten leirjak, kb 750m-ra ertekelik az Intert az adossagokkal egyutt, es ez kevesebb mint a Zhangek altal elozetesen kalkulalt 900m euro.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... -gestione/

Gazzetta is megerositi, a BC Partners kizarolagos es elsobbsegi jogat.
Klub erteket 750-800m eurora teszik a hitelekkel egyutt.
Tobb erdeklodo is van, de a BC kizarolagos jogokat birtokol jelenleg.
Atvilagitas zajlik, a Londoni ceg ertekel mindent, es februar el a kizarolagos elsobbsegi joguk.
Egyetlen mas vallalat sem ferhet hozza az Inter gazdasagi kimutatasaihoz, es nem kezdheti az atvilagitast.
Negy masik vallalatot is emlitenek, koztuk ket Amerikait, de nekik jelen helyzetben nincs lehetoseguk.
Februar elejen az atvilagitas vegen tehetik majd az ajanlatot az Inter teljes vagy tobbsegi reszesedesere.

https://m.fcinternews.it/focus/i-gds-i- ... oni-358527

Tobbi laphoz hasonloan, a TS is megerositi a BC Partners kizarolagos jogait.
Ez az kizarolagos jog februar 10-15-ig tart.
Januar utolso napjaiban fejezodik be az atvilagitas, majd megteszik ajanlatukat.
Ok is megerositik, a kb 750m eurot amire ertekelik az Intert.
TS szerint elsore 69% reszesedest vasarolhat a BC, de ez majd csak az atvilagitas utan derulhet ki.

https://m.fcinternews.it/rassegna/i-ts- ... -69-358537
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Ezt a 700 milliót,hogy lehet értelmezni annak fényében,hogy egy L.Modric kivásárlási ára is ennyi???
Hitelek éves költségek nincsenek benne??

Egyetlen esélyünkl ha Eriksenér last minute bejelentkezik valaki és elviszi akár úgyis,hogy a fele fizuját mi álljuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.01.16. 10:41 Ezt a 700 milliót,hogy lehet értelmezni annak fényében,hogy egy L.Modric kivásárlási ára is ennyi???
Hitelek éves költségek nincsenek benne??

Egyetlen esélyünkl ha Eriksenér last minute bejelentkezik valaki és elviszi akár úgyis,hogy a fele fizuját mi álljuk.
Ezek a kivasarlasi arak Spanyolorszagban nevetseg targyat kepezik.
Hagyjuk is.

700m-ban benne van a klub visszafizetetlen hitelei is, amit termeszetesen atvallalna a BC Partners.

Eriksen meg inkabb maradjon es jatszon, mert legalabb nem okoz kar mint egyes "rutin bajnokok".
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.01.16. 11:01
Festa írta: 2021.01.16. 10:41 Ezt a 700 milliót,hogy lehet értelmezni annak fényében,hogy egy L.Modric kivásárlási ára is ennyi???
Hitelek éves költségek nincsenek benne??

Egyetlen esélyünkl ha Eriksenér last minute bejelentkezik valaki és elviszi akár úgyis,hogy a fele fizuját mi álljuk.
Ezek a kivasarlasi arak Spanyolorszagban nevetseg targyat kepezik.
Hagyjuk is.

700m-ban benne van a klub visszafizetetlen hitelei is, amit termeszetesen atvallalna a BC Partners.

Eriksen meg inkabb maradjon es jatszon, mert legalabb nem okoz kar mint egyes "rutin bajnokok".
Eriksen-Gomez csere az kb nálam Ibra-Eto'o cserével érne fel.:)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Tudom hogy off de ha jól tudom spanyolba kötelező egy kivásárlási árat beletenni a szerződésbe,ez ellen úgy védekeznek hogy irreálisan magas árat fektetnek le.
Ezért ezek nem relevánsak,piaci értéktől sokszor teljesen független
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Stankov írta: 2021.01.16. 12:13 Tudom hogy off de ha jól tudom spanyolba kötelező egy kivásárlási árat beletenni a szerződésbe,ez ellen úgy védekeznek hogy irreálisan magas árat fektetnek le.
Ezért ezek nem relevánsak,piaci értéktől sokszor teljesen független
Ok,De Lukaku kb 70-80 misért érkezett nem Soanyolországnól.
Akkor a klub nagyjánól 10 Lukakut ér?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2021.01.16. 12:13 Tudom hogy off de ha jól tudom spanyolba kötelező egy kivásárlási árat beletenni a szerződésbe,ez ellen úgy védekeznek hogy irreálisan magas árat fektetnek le.
Ezért ezek nem relevánsak,piaci értéktől sokszor teljesen független
Ez igy van.
Ott kotelezo mindenki szerzodesebe tenni, ezert vannak teljesen irrealis es nevetseges osszegek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marottat a meccs elott kerdeztek az Inter eladasarol.
Elmondta az Inter helyzete stabil, es ez igy lesz a jovoben is, ezen dolgozik mindenki.
Nincs az Inter riaszto helyzetben.
A Suning ertekeli az ajanlatokat a klubbert, es a mindenki szamara legjobb megoldast fogja hozni.

Conte a meccs utan elmondta, hogy nagy hazugsag lenne azt allitani hogy nem erdekli a tulajdonosi jog koruli kerdes.
Viszont egyertelmu volt a jatekosokkal, nekunk csak a palyara kell koncentralni, es buszkeve tenni a szurkolokat.
Meglatjuk mi tortenik, remeljuk a helyzet mindenki szamara a legjobban megoldodik.
Nyar ota tud a problemakrol, de most ennek megoldasa tortenik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tobb hirportal koztuk a Gazzetta es a Milano Finanza is megerositi, a tulajvaltas kapcsan az egesz Inter neve es logoja is megvaltozhat.
Az eddigi FC Internazionale Milano helyett Inter Milano nev kore epulhet az uj Inter, mindez a marketing erteke novelese es a csapat a klub modernizalasa miatt tortenik.
Valamint uj cimert is kaphat a klub, hirek szerint ennek a tervezese mar folyamatban van, es az uj nev az uj cimerrel a marciusi szuletesnapon debutalhat.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

interfan írta: 2021.01.18. 09:00 Tobb hirportal koztuk a Gazzetta es a Milano Finanza is megerositi, a tulajvaltas kapcsan az egesz Inter neve es logoja is megvaltozhat.
Az eddigi FC Internazionale Milano helyett Inter Milano nev kore epulhet az uj Inter, mindez a marketing erteke novelese es a csapat a klub modernizalasa miatt tortenik.
Valamint uj cimert is kaphat a klub, hirek szerint ennek a tervezese mar folyamatban van, es az uj nev az uj cimerrel a marciusi szuletesnapon debutalhat.
:shock:
juve brand óta azért kicsit tartok az új címerektől...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.01.18. 09:00 Tobb hirportal koztuk a Gazzetta es a Milano Finanza is megerositi, a tulajvaltas kapcsan az egesz Inter neve es logoja is megvaltozhat.
Az eddigi FC Internazionale Milano helyett Inter Milano nev kore epulhet az uj Inter, mindez a marketing erteke novelese es a csapat a klub modernizalasa miatt tortenik.
Valamint uj cimert is kaphat a klub, hirek szerint ennek a tervezese mar folyamatban van, es az uj nev az uj cimerrel a marciusi szuletesnapon debutalhat.
Azért ez engem egy kicsit szíven ütött. Gondolom a Pirelli is le lesz akkor váltva, úgy tudom ez amúgy is a levegőben van/volt. Nagy változások lesznek itt. Új név, címer, stadion, szponzor. Komoly a szándék.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.01.18. 10:05
interfan írta: 2021.01.18. 09:00 Tobb hirportal koztuk a Gazzetta es a Milano Finanza is megerositi, a tulajvaltas kapcsan az egesz Inter neve es logoja is megvaltozhat.
Az eddigi FC Internazionale Milano helyett Inter Milano nev kore epulhet az uj Inter, mindez a marketing erteke novelese es a csapat a klub modernizalasa miatt tortenik.
Valamint uj cimert is kaphat a klub, hirek szerint ennek a tervezese mar folyamatban van, es az uj nev az uj cimerrel a marciusi szuletesnapon debutalhat.
Azért ez engem egy kicsit szíven ütött. Gondolom a Pirelli is le lesz akkor váltva, úgy tudom ez amúgy is a levegőben van/volt. Nagy változások lesznek itt. Új név, címer, stadion, szponzor. Komoly a szándék.
Igen a Pirelli is tavozni fog, es uj evi 30-40m-s foszponzor erkezhet.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.01.18. 09:00 Tobb hirportal koztuk a Gazzetta es a Milano Finanza is megerositi, a tulajvaltas kapcsan az egesz Inter neve es logoja is megvaltozhat.
Az eddigi FC Internazionale Milano helyett Inter Milano nev kore epulhet az uj Inter, mindez a marketing erteke novelese es a csapat a klub modernizalasa miatt tortenik.
Valamint uj cimert is kaphat a klub, hirek szerint ennek a tervezese mar folyamatban van, es az uj nev az uj cimerrel a marciusi szuletesnapon debutalhat.
Nem kötekedésképpen de még el sem adták a klubot /ha jól tudom az átvilágítás sem ért véget/ de már az új címert meg klub nevet tervezik??? Szerintem ez kamu és csak az olasz újságírók fantáziája. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.01.18. 10:19
interfan írta: 2021.01.18. 09:00 Tobb hirportal koztuk a Gazzetta es a Milano Finanza is megerositi, a tulajvaltas kapcsan az egesz Inter neve es logoja is megvaltozhat.
Az eddigi FC Internazionale Milano helyett Inter Milano nev kore epulhet az uj Inter, mindez a marketing erteke novelese es a csapat a klub modernizalasa miatt tortenik.
Valamint uj cimert is kaphat a klub, hirek szerint ennek a tervezese mar folyamatban van, es az uj nev az uj cimerrel a marciusi szuletesnapon debutalhat.
Nem kötekedésképpen de még el sem adták a klubot /ha jól tudom az átvilágítás sem ért véget/ de már az új címert meg klub nevet tervezik??? Szerintem ez kamu és csak az olasz újságírók fantáziája. :)
Ezek a targyalasok nem tegnap kezdodtek, az atvilagitas es a konkret eladas mar a folyamat vege.
Sot ezek a hirek hogy nagyon komoly atszervezest akar a vezetoseg az Inter korul, mar osszel is voltak.
Es mint Conte nyilatkozatabol is kiderult, mar nyaron tudott a tulajdonos valtas koruli temakrol.
P-Inter
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Micsoda grandiózus tervek. Remélem, csak pletykák. A bedobott új név mögé nem látok logikát. A címer váltás ötlete sem tetszik, persze inkább a juve, Újpest élő példája miatt. Azt el lehet cseszni. Meg aztán, ezek annyira fontosak lennének? Én is erős fenntartásokkal kezelem ezeket a bedobott csontokat.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.01.18. 10:24

Ezek a targyalasok nem tegnap kezdodtek, az atvilagitas es a konkret eladas mar a folyamat vege.
Sot ezek a hirek hogy nagyon komoly atszervezest akar a vezetoseg az Inter korul, mar osszel is voltak.
Es mint Conte nyilatkozatabol is kiderult, mar nyaron tudott a tulajdonos valtas koruli temakrol.
Ez tény de azt is tudni kell egy ilyen óriási üzlet esetén az utolsó napkon is elálhatnak az egésztől ha rizikót éreznek. Szóval ezért erős, hogy még messze a vége de már a címert meg a klub új nevét tervezik. ;)
Ettől még lehet így lesz.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.01.18. 09:00 Tobb hirportal koztuk a Gazzetta es a Milano Finanza is megerositi, a tulajvaltas kapcsan az egesz Inter neve es logoja is megvaltozhat.
Az eddigi FC Internazionale Milano helyett Inter Milano nev kore epulhet az uj Inter, mindez a marketing erteke novelese es a csapat a klub modernizalasa miatt tortenik.
Valamint uj cimert is kaphat a klub, hirek szerint ennek a tervezese mar folyamatban van, es az uj nev az uj cimerrel a marciusi szuletesnapon debutalhat.
A logo változhat, nekem amúgy sem tetszik a jelenlegi. Az 1998-2007-ig használt az igazi, sokkal színesebb, látványosabb volt.
A jelenlegit már többször is tapasztaltam hogy összekeverik a Real Madridéval, ami tényleg hasonló.

A főszponzor meg az legyen aki a legtöbbet fizet érte, szép a Pirelli felirat, de már nem üzlet nekünk.

A csapat nevét ne piszkálják!!! Az szentségtörés, és amatőr húzás lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Olasz szurkolok koreben is nagy a megosztotsag az uj cimer es nev kapcsan.
Sokan helyeslik, sokan viszont ellene vannak.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... one-inter/

Gazzetta szerint olyannyira elorehaladott a projekt, hogy mar ruhaprobak is voltak az uj cimerrel.
Elakarunk tavolodni egy atlag futballcsapat kepetol, es egy uj globalis vallalat kepet akarjuk az Interre szabni.
Az I es az M kore epitik a cimert, nem lesz Dom, hanem inkabb a felhokarcolok kerulnek eloterbe.
Szamos proba es forgatott anyag is volt mar ezen hirek szerint, amin Lukaku es tobb meghatarozo Inter jatekos reszt vett, valamint hires Inter szurkolok hogy nepszerusitsek az uj arculatat.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... o-indizio/
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Nem lenne meglepő, ha az adásvétel még februárban megtörténne. Eddig a színfalak mögött mentek a dolgok. Nyár óta a Suning is behúzta a féket, nem voltak változások, újítások, ötletek mint előtte folyamatosan. Ennyi hír meg a folyamat elején szerintem nem lenne, ez már a záró etap, főleg, ha tudják hogy megvan az új név és logó. Érdekes lesz, szerintem jól is elsülhet ez a modernizálás. Még esetleg az Inter Turku, Bratislava, Miami háromszöget is vegyék meg és akkor létrejöhet egy globális márka. 😁
Viccet félretéve, jó lenne ha végre tudnánk a legkomolyabb csapatok költségvetésével versenyezni.
kovacs_ata
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2020.06.24. 21:29

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: kovacs_ata »

interfan írta: 2021.01.18. 10:56 Olasz szurkolok koreben is nagy a megosztotsag az uj cimer es nev kapcsan.
Sokan helyeslik, sokan viszont ellene vannak.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... one-inter/

Gazzetta szerint olyannyira elorehaladott a projekt, hogy mar ruhaprobak is voltak az uj cimerrel.
Elakarunk tavolodni egy atlag futballcsapat kepetol, es egy uj globalis vallalat kepet akarjuk az Interre szabni.
Az I es az M kore epitik a cimert, nem lesz Dom, hanem inkabb a felhokarcolok kerulnek eloterbe.
Szamos proba es forgatott anyag is volt mar ezen hirek szerint, amin Lukaku es tobb meghatarozo Inter jatekos reszt vett, valamint hires Inter szurkolok hogy nepszerusitsek az uj arculatat.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... o-indizio/
Ezek alapján sajnos én csak egy borzalmas ronda címert tudok elképzelni...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Francesco írta: 2021.01.18. 11:24 Nem lenne meglepő, ha az adásvétel még februárban megtörténne. Eddig a színfalak mögött mentek a dolgok. Nyár óta a Suning is behúzta a féket, nem voltak változások, újítások, ötletek mint előtte folyamatosan. Ennyi hír meg a folyamat elején szerintem nem lenne, ez már a záró etap, főleg, ha tudják hogy megvan az új név és logó. Érdekes lesz, szerintem jól is elsülhet ez a modernizálás. Még esetleg az Inter Turku, Bratislava, Miami háromszöget is vegyék meg és akkor létrejöhet egy globális márka. 😁
Viccet félretéve, jó lenne ha végre tudnánk a legkomolyabb csapatok költségvetésével versenyezni.
Új logó ???Szerintem nem hivatalosan már régen megvan az új tulaj.
A játékosok meg nagyjából tudják is ezért nem izgulnak.
Lehet változik egy pár dolog ,de talán pénz is lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Antonello elmondta, nevvaltoztas nincs napirenden, de tobb mint 1 eve dolgozunk egy hatalmas marketing projekten aminek lassan a vegehez erunk, ami az Intet tortenelmi ertekeit es a jovobe mutatasa a celja, amellett hogy rajongokat millioit osszefogja es ujakat vonjon be, es tovabb erositse a koteleket Milano varosaval.
Válasz küldése