A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.04.06. 18:44 Anglia más kategória!! Már csak a tv közvetítésből befolyo pénz is nagysagrendekkel több mint a hasonló bevétel nálunk!!
Nem jó összehasonlítás!
Akkor maradjunk bajnoksagon belul, es maradjunk magan befektesi csoportnal, es nezzuk a Milan-Elliott dolgot, ugyis volt olyan iras hogy ok semmit nem aldoznak pl jatekosokra.
Nezzuk a szamokat:

- 2018/19:
Erkezok: 193.3m
Tavozok: 84.6m
Egyenleg: -108.7m

- 2019/20:
Erkezok: 113.9m
Tavozok: 66.2m
Egyenleg: -47.7m

- 2020/21:
Erkezok: 28.48m
Tavozok: 49m
Egyenleg: +20.52m

3 szezon alatt 136m eurot aldoztak tisztan eladasokon kivul.
Nalunk ez ahogy elobb reszleteztem 3 szezon alatt 153m.
136m vs 153m, azert nem akkora nagy kulonbseg, sot 3 szezont nezve gyakorlatilag szinte ugyannyi a ket osszeg.

Es akkor a korabban emlitett adossag allomany csokkenes vs novekedes sem elhanyagolhato szempont.
Rovid lejararu banki hitel 0euro vs 620m euro.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Röviden: sz*r van a levesben, csak azt nem tudni még, hogy ezt egy légy piszkálta ide vagy egy elefánt hagyta itt. A híreket olvasva és bár interfan is megírta, hogy erről nem cikkeztek: az én legrosszabb forgatókönyvem szerint szeretett klubunkat leküldik a negyedosztályba és vmi szörnyű vergődés árán kapaszkodunk vissza a posványból. No persze, ennek az esélye igen közeli a nullához (valószínűleg ezért nem írnak róla sehol). A legjobb forgatókönyv nyilván az, hogy jön bárki, aki csilliárdos és pikk-pakk top3 klubot farag az Interből a világ összes pénzéből, na ez a másik, amire igen keveset adok. Nyilván erről azért jó írni, mert lehet rá nyálat csorgatni.

Ezt a rövid bevezetőt a belinkelt cikk miatt írtam, mert bár csodák nincsenek, de ékes példa lehet a "jobb félni, mint megijedni" mondásra.

https://www.fourfourtwo.hu/oromfoci/ger ... sra-99687/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Suning kenyes es rossz helyzete mar ismert, korabbi hir volt hogy Zhang maganvagyona 20-30%-at elveszitette.
Ezt most a Forbes is megerositette.
2019-ben meg kb 10 milliard dollar vagyonnal rendelkezett.
2020-ban 8 milliard dollar.
2021-ben pedig 7 milliard dollarra esett a vagyona.

Az anyavallata Suning par evvel ezelotti 20 milliard dollaros vagyona ma mar alig eri el 10 milliard dollart.
Sot mint tudjuk Zhang hivatalosan is eladott 25%-ot 1,9 milliard dollaert a sajat vallalatbol a mukodes biztositasa erdekeben, ezzel mar csak 49% kisebbsegi tulajdonos lett a sajat vallalatan belul.

Van akit nagyon komolyan megviselt a Covid gazdasagi hatasa, de van akit erosebbe es gazdagabba tett.
Sajnos a Suningot es Zhangot sulyosan erintette.
Sajnalatos ez, de a vilag mar csak ilyen.
Ki gondolta volna ezt 1,5-2 eve.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Milano Finanza hirei szerint Amerikai magan befektetok csoportok es globalis vagyonkezelo csoportok fele tolodik az Inter.
Egy Amerikai magan befektetoi csoport is tanulmanyozza az Intert mint lehetoseg, es sok mas Amerikaihoz hasonloan beszallhatnak a fociba.
Viszont megjegyzi a cikk, az Olasz fociba befektetni jelenleg nem igazan tud nyereseges uzlet lenni.

Rajtuk kivul a Suning arulja a LionRock fele 31%-ot, mindezt 250m euroert a cikk szerint.
A LionRocknak kotelezo ervenyu visszavasarlasi kikenyszeritheto szerzodese van a Suning fele, aminek ertelmeben 2021 nyaran 160m euroert meg kell venniuk a LionRock 31%-at es ok kiszallnak.
Erre a Milano Finanza szerint az Oaktree Capital Management, globalis vagyonkezelo ceg a vilag egyik legnagyobb hitelbefektetoje lehet a megoldas, akik a bajba jutott vallalatok hitelezesere specializalodott.
Ebbol a vart 250m eurobol amibol 90m maradna meg finansziroznak a Goldman Sachs fele fenallo tobb mint 600m euro banki hitel, 375m euro rovid lejaratu elso reszletet.

Ha ez megtortenne, akkor az Inter tulajdonjoga 3-4 befekteoi csoport/vagyonkezelo/hitelbefekto es hitelezo bank kozott oszlana meg.

Corsera szerint Zhang vegre megerkezik Milanoba a kovetkezo napokban.
Legkorabban a honap vegen, de legkesobb majus vegeig tisztazodnia kell a tulajdonjognak.
250m euros legujabb Goldman Sach hitel elso resze 80m euro mar megerkezett marcius 31-en.
Tovabbi reszletek aprilisban varhatoak.
Gyakorlatilag a teljes szakmai vezetoseg es az edzo szerzodese is 2022-ben lejar.
De a tulajdonosi helyzet tisztazodasaig nem lehet beszelni egyikuk helyzeterol, maradas/tavozas/hosszabbitasrol sem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta osszegyujtotte a Scudetto kapcsan kapott penzeket.

1.hely: 20.4m
2. hely: 17.2m

Ez tavalyi 2.helyhez kepest +3.2m.

Tovabbi 2.6m-t kap bonuszkent a gyoztes a pontok szamatol fuggoen.

UEFA-tol ezek a penzek erkeznek a BL helyezeteknek.

1. hely: 10m
2. hely: 7.5m
3. hely: 5m
4. hely: 2.5m

Tavalyhoz kepest ez tovabbi + 2.5m-t jelent, mivel tavaly 7.5m-t kaptunk a 2.helyel.

Vegul pedig a Szaud Arabiaban lejatszando Szuperkupa donto penze.
Amin a vesztes 1m eurot, a gyoztes 3.4m eurot kap.

Mindent osszeadva ez a tavalyi 2.helyhez kepest kb 9-11m bevetel novekedest er a Scudetto.

Arnyalja a kepet, hogy a BL-ben 4.helyen valo bucsu legkevesebb -20m euros kiesest jelentett tavalyhoz kepest.
De mivel tavaly EL dontoig mentunk, ezert joval magasabb is lehet ez a -20m osszeg.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2021.04.08. 12:36 Gazzetta osszegyujtotte a Scudetto kapcsan kapott penzeket.

1.hely: 20.4m
2. hely: 17.2m

Ez tavalyi 2.helyhez kepest +3.2m.

Tovabbi 2.6m-t kap bonuszkent a gyoztes a pontok szamatol fuggoen.

UEFA-tol ezek a penzek erkeznek a BL helyezeteknek.

1. hely: 10m
2. hely: 7.5m
3. hely: 5m
4. hely: 2.5m

Tavalyhoz kepest ez tovabbi + 2.5m-t jelent, mivel tavaly 7.5m-t kaptunk a 2.helyel.

Vegul pedig a Szaud Arabiaban lejatszando Szuperkupa donto penze.
Amin a vesztes 1m eurot, a gyoztes 3.4m eurot kap.

Mindent osszeadva ez a tavalyi 2.helyhez kepest kb 9-11m bevetel novekedest er a Scudetto.

Arnyalja a kepet, hogy a BL-ben 4.helyen valo bucsu legkevesebb -20m euros kiesest jelentett tavalyhoz kepest.
De mivel tavaly EL dontoig mentunk, ezert joval magasabb is lehet ez a -20m osszeg.
Ajajj, picit előreszaladtál, ezek szerint a 2000-es évek elején még nem néztél Inter meccseket? Nyugtával dicsérjük a napot.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Fan Gusto írta: 2021.04.08. 14:29
interfan írta: 2021.04.08. 12:36 Gazzetta osszegyujtotte a Scudetto kapcsan kapott penzeket.

1.hely: 20.4m
2. hely: 17.2m

Ez tavalyi 2.helyhez kepest +3.2m.

Tovabbi 2.6m-t kap bonuszkent a gyoztes a pontok szamatol fuggoen.

UEFA-tol ezek a penzek erkeznek a BL helyezeteknek.

1. hely: 10m
2. hely: 7.5m
3. hely: 5m
4. hely: 2.5m

Tavalyhoz kepest ez tovabbi + 2.5m-t jelent, mivel tavaly 7.5m-t kaptunk a 2.helyel.

Vegul pedig a Szaud Arabiaban lejatszando Szuperkupa donto penze.
Amin a vesztes 1m eurot, a gyoztes 3.4m eurot kap.

Mindent osszeadva ez a tavalyi 2.helyhez kepest kb 9-11m bevetel novekedest er a Scudetto.

Arnyalja a kepet, hogy a BL-ben 4.helyen valo bucsu legkevesebb -20m euros kiesest jelentett tavalyhoz kepest.
De mivel tavaly EL dontoig mentunk, ezert joval magasabb is lehet ez a -20m osszeg.
Ajajj, picit előreszaladtál, ezek szerint a 2000-es évek elején még nem néztél Inter meccseket? Nyugtával dicsérjük a napot.
Mire gondolsz?
2002.05.05 talán
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.04.08. 15:03
Fan Gusto írta: 2021.04.08. 14:29
interfan írta: 2021.04.08. 12:36 Gazzetta osszegyujtotte a Scudetto kapcsan kapott penzeket.

1.hely: 20.4m
2. hely: 17.2m

Ez tavalyi 2.helyhez kepest +3.2m.

Tovabbi 2.6m-t kap bonuszkent a gyoztes a pontok szamatol fuggoen.

UEFA-tol ezek a penzek erkeznek a BL helyezeteknek.

1. hely: 10m
2. hely: 7.5m
3. hely: 5m
4. hely: 2.5m

Tavalyhoz kepest ez tovabbi + 2.5m-t jelent, mivel tavaly 7.5m-t kaptunk a 2.helyel.

Vegul pedig a Szaud Arabiaban lejatszando Szuperkupa donto penze.
Amin a vesztes 1m eurot, a gyoztes 3.4m eurot kap.

Mindent osszeadva ez a tavalyi 2.helyhez kepest kb 9-11m bevetel novekedest er a Scudetto.

Arnyalja a kepet, hogy a BL-ben 4.helyen valo bucsu legkevesebb -20m euros kiesest jelentett tavalyhoz kepest.
De mivel tavaly EL dontoig mentunk, ezert joval magasabb is lehet ez a -20m osszeg.
Ajajj, picit előreszaladtál, ezek szerint a 2000-es évek elején még nem néztél Inter meccseket? Nyugtával dicsérjük a napot.
Mire gondolsz?
2002.05.05 talán
Volt egyebkent olyan az elmult evekben hogy valaki 9 forduloval a vege elott 11 pontos elony birtokaban elbukta a Scudettot?
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Igen, @Festa , tökéletesen eltaláltad a dátumot. Én mindenképpen csínján bánnék a Scudetto kiosztásával, amíg matematikailag nem biztosítjuk be az elsőségünket.

@interfan ; nem volt, hiszen valódi rivális híján az elképesztően rutinos és a bajnokságban kérdés nélkül legjobb Juve mindig könnyedén nyert. Mi viszont még messze nem vagyunk a csúcson lévő Juve szintjén, amelyik kb. tapasztalatból húzta be a bajnoki címeket. Vért kell és vért fogunk izzadni a bajnoki címért. A mienk egy még semmit sem nyerő társaság, amelyik most tanulja meg, hogyan kell nyerni és remélhetőleg sikerrel abszolválják a leckét. Óva intenék bárkit attól, hogy azt higgye, innentől sétagalopp lesz, az pedig, hogy te már kvázi kiosztottad a bajnoki prémiumokat, arra engedett következtetni, hogy diadalmenetre számítasz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Fan Gusto írta: 2021.04.08. 15:57 Igen, @Festa , tökéletesen eltaláltad a dátumot. Én mindenképpen csínján bánnék a Scudetto kiosztásával, amíg matematikailag nem biztosítjuk be az elsőségünket.

@interfan ; nem volt, hiszen valódi rivális híján az elképesztően rutinos és a bajnokságban kérdés nélkül legjobb Juve mindig könnyedén nyert. Mi viszont még messze nem vagyunk a csúcson lévő Juve szintjén, amelyik kb. tapasztalatból húzta be a bajnoki címeket. Vért kell és vért fogunk izzadni a bajnoki címért. A mienk egy még semmit sem nyerő társaság, amelyik most tanulja meg, hogyan kell nyerni és remélhetőleg sikerrel abszolválják a leckét. Óva intenék bárkit attól, hogy azt higgye, innentől sétagalopp lesz, az pedig, hogy te már kvázi kiosztottad a bajnoki prémiumokat, arra engedett következtetni, hogy diadalmenetre számítasz.
Gazzetta irta le a pontos osszegeket.

Egyebkent Zhangek szerint is eldolt a Scudetto, ezert vartak es epitettek arra, hogy egy bajnok Inter tobbet er majd majusban.

Es vegul a sajat velemenyem, ezt a bajnoksagot nem lehet mar elbukni.
Csucson levo Juve, de hol van ez a Juve most az 1-2-3-4-5 evvel ezelottiekhez kepest.
Pioli fele Milant hagyjuk is, magukhoz kepest gyonyoru amit csinalnak, de erdemes megnezni a jelenlegi pontszamuk melyik evben lett volna eleg 2.helyre...
Megmomdom, az elmult 5 evben 1x sem volt eleg 29 fordulo utan 60 pont a 2.helyre.
Ha elkezduk bukdacsolni sem tudjuk mar elbukni, mert ez az idei Juvet latva, vagy a Pioli fele Milant latva, elkepezlhetetlen hogy ok ne buknanak meg boven-boven pontokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.04.08. 16:27-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Fan Gusto írta: 2021.04.08. 15:57 I
@interfan ; nem volt, hiszen valódi rivális híján az elképesztően rutinos és a bajnokságban kérdés nélkül legjobb Juve mindig könnyedén nyert. Mi viszont még messze nem vagyunk a csúcson lévő Juve szintjén, amelyik kb. tapasztalatból húzta be a bajnoki címeket. Vért kell és vért fogunk izzadni a bajnoki címért. A mienk egy még semmit sem nyerő társaság, amelyik most tanulja meg, hogyan kell nyerni és remélhetőleg sikerrel abszolválják a leckét. Óva intenék bárkit attól, hogy azt higgye, innentől sétagalopp lesz, az pedig, hogy te már kvázi kiosztottad a bajnoki prémiumokat, arra engedett következtetni, hogy diadalmenetre számítasz.
Egyetértek. Nagyon jó esélyünk van megnyerni a bajnokségot és tényleg nagyon b*lf*sznak kell lennünk ha elveszítjük innen de ettől függetlenül még nem nyertük meg. 10 éve van zero tituli....én tényleg csak akkor fogok ünnepelni és akkor írom le na ez megvan ha matematikailag is megnyertük. ;)
Milanos és juvés haverjaimat is csak akkor kezdem el húzni ha meglesz. :D
Bizzunk benne meglesz. ;)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem is akkor kell ünnepelni ha már matematikailag is biztos a bajnoki cím!
A spanyoloknál is már többen bajnoknak látták az A.M. ot, és rövid idő alatt mennyit változott a helyzet!!
Nagy az előny és be fogjuk húzni de nyugtaval dicsérjük a napot!!
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Az én személyes véleményem ( tehát nem a szentírás , nem az egyetlen járható út, hanem magánvélemény) az, hogy minden tökéletesen terv szerint halad ami a Scudetto-val kapcsolatos. Az eladás körüli mizéria más kérdés.
A csapattal kapcsolatban annyit, hogy teljesen jogos a kritika a mostani játék minősége alapján, az eredményeket viszont nem kell magyarázni. Nézzünk körbe a világban, van max 3-4 csapat akik az extra szintet képviselik és az eredmények mellett szépen és magabiztosan játszanak. Mi ezt nem tudjuk tartani , nincs meg az a minőség a csapatban ami ezt indokolná, ráadásul sűrű a naptár nekünk is, minél jobbak a játékosaink annál többet hívnak be a válogatottjukba játszani ráadásul. Viszont fejlődtünk annyit tavalyhoz képest, hogy a szar meccseket is behúzzuk és Conte jól mondta ez hiányzott eddig. Egyébként elégedett vagyok vele, persze mert most jönnek az eredmények, de az ígéreteit betartotta. Tavaly bár ő is reménykedett elmondta nincs esély a Scudettora és egy döntővel is megajándékozott minket az EL-ben ami csak hab lett volna a tortán. Idén minden jel szerint megnyerjük a bajnokságot, bár elkiabálni én sem akarom. Engem jelenleg nem érdekel ha a hullámvölgy alján is nyerjük a meccseket, nagyon szigorú lenne azt elvárni , hogy konstans a pár hónappal ezelőtti játékot mutassuk. A pár hónappal ezelőtti játék egy olyan remek formaidőzítés volt ami biztos, hogy Conte-nak köszönhető és nagyjából ha visszatekintünk erre az évre szerintem ott dőlt el a Scudetto.
Ki hitte volna egyébként októberben , hogy 11 pontal megyünk mindenki előtt...szerintem innentől kezdve felesleges magyarázni mindenkinek vannak nehézségei ráadásul velünk sem bántak a szezon első felében kesztyűs kézzel a bírók, volt jó pár tévedés de idén hála az égnek a tavalyihoz képest elkerült minket a korona is. Akik tavaly jobban megúszták most azok csúsztak bele ezért nem értem a folytonos Juve rinyát dehát ők fossanak vért nyugodtan.
Innentől csak gazdálkodj okosan , kit érdekel a 30%-os labdabirtoklás :) majd játszunk szépen amikor kell, pl torinoban a gobbók ellen.

A klub eladásáról annyit, hogy abban egyetértek Interfannal , hogy a kínaiak kivárnak mert nyilván a lehető legtöbb pénzt akarják kivenni a klubból. Remélhetőleg a leendő vevő nem fog várni addig amíg a kínaiak eladják a keretből a jobb játékosainkat. Ennek nyilván az lenne az értelme , hogy a kínaiak is kivegyék a részüket ha már nekik úgyis mindegy, valamint a leendő vevő olcsóbban tudná megvenni a klubot. Remélem ez senkinek nem érdeke. Nem vagyok gazdasági szakértő, újságokra pletykákra nem is akarok hivatkozni, vészmadárkodást sem szeretem ezért inkább bízom benne , hogy egy ekkora volumenű üzletet még az előtt tető alá hoznak, hogy a mercato elkezdődik. Legyen idő erősíteni is. Jöjjünk ki belőle a legjobban. Nyilván jobb helyzetben lesznek egy Scudettoval a kínaiak innentől kezdve nekem mindegy hogy a Szaudi Szuverén Szendvicsgyártó Szobabiciklis alliteráló homok királyok lesznek a tulajdonosok, vagy befektetői társaságok vagy az OTP vagy bármi más mert "esetleg" előbbiek mind mind csak porhintések.
A Thohir éránál biztos hogy jobban fogunk kijönni most a dolgokból, én úgy látom , hogy most nem akarja a futballvilág a csapatok felét olyan krízisbe sodorni amiből nem jönnek ki jól. Ennek szól az FFP aktuális eltörlése is ami reményeim szerint nem arra szolgál hogy az olló mégjobban szétnyíljon a PSG féle hányingerek és a hozzánk hasonló csapatok között.
Szerintem nagyjából a klubon belül már meg is vannak a megoldások , azt lehetne látni az egész csapaton , Conte-n is ha nagy lenne a szar. Elég megnézni mit okozott a valódi para egy Valencia-nal vagy menjünk vissza régebbre , találunk több csapatot is.
Ott lehetett látni mindenkin, hogy a krízis valós. Én ezt nem érzékelem , úgyhogy az aggódást hagyjuk meg a saját testi lelki épségünk érdekében szerintem akkorra ha tényleg lesz realitása a bajnak :)
Egy példa erre. Minden évben eljátszuk, hogy micsoda szar egy mercato ez , nem fejlődtünk semmit, nem akarnak költeni semmit ( én is már elhiszem és nyavajgok stb stb) aztán mégis betoppan egy Romelu vagy Eriksen és mindenki lenyugszik Médiahekk az egész, ha nem lenne ennyi információ ami vélt vagy valós nem kéne aggódnunk persze akkor nem lenne munkája az álhír gyártóknak :D Olaszország amúgyis egy szenzációhajhász ország és territorikusan hajlik mindig valamelyik csapat irányába így egy Tuttosportban sosem fogod olvasni azt hogy "jaj de jól csinálja az Inter"

Idén úgy néz ki a szerencse is velünk van, most komolyan gyerekek ugye nem az lesz, hogy 11 év ínséges , végtelenül hosszúra nyúlt szar időszak után 1 bajnoki címet mögöttünk hagyva megint totál homályban leszünk. Én ezt nem tudom elképzelni. Persze kaptunk már rohadt sok pofont de kizártnak tartom , hogy ennyire és ekkorát szívjunk :) Olyan nincsen. Ha mégis , akkor gyalog megyünk tüntetni a Meazzáig. Megszervezem. De inkább ne legyen szükség rá. ( Nem lesz :) )
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Inter101 írta: 2021.04.08. 16:33 Szerintem is akkor kell ünnepelni ha már matematikailag is biztos a bajnoki cím!
A spanyoloknál is már többen bajnoknak látták az A.M. ot, és rövid idő alatt mennyit változott a helyzet!!
Nagy az előny és be fogjuk húzni de nyugtaval dicsérjük a napot!!
OFF: Az Atletico a bajnokság első felében 50 pontot szerzett. A fordulás óta eltelt 10 meccsen mindössze 16-ot (!).

ON: Kilenc meccs van hátra, sok minden történhet, ezt az Atletico szériája is jól mutatja. Nyerjük meg, de ne igyunk előre a medve bőrére.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fan Gusto 2021.04.08. 16:45-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.04.08. 16:34 Az én személyes véleményem ( tehát nem a szentírás , nem az egyetlen járható út, hanem magánvélemény) az, hogy minden tökéletesen terv szerint halad ami a Scudetto-val kapcsolatos. Az eladás körüli mizéria más kérdés.
A csapattal kapcsolatban annyit, hogy teljesen jogos a kritika a mostani játék minősége alapján, az eredményeket viszont nem kell magyarázni. Nézzünk körbe a világban, van max 3-4 csapat akik az extra szintet képviselik és az eredmények mellett szépen és magabiztosan játszanak. Mi ezt nem tudjuk tartani , nincs meg az a minőség a csapatban ami ezt indokolná, ráadásul sűrű a naptár nekünk is, minél jobbak a játékosaink annál többet hívnak be a válogatottjukba játszani ráadásul. Viszont fejlődtünk annyit tavalyhoz képest, hogy a szar meccseket is behúzzuk és Conte jól mondta ez hiányzott eddig. Egyébként elégedett vagyok vele, persze mert most jönnek az eredmények, de az ígéreteit betartotta. Tavaly bár ő is reménykedett elmondta nincs esély a Scudettora és egy döntővel is megajándékozott minket az EL-ben ami csak hab lett volna a tortán. Idén minden jel szerint megnyerjük a bajnokságot, bár elkiabálni én sem akarom. Engem jelenleg nem érdekel ha a hullámvölgy alján is nyerjük a meccseket, nagyon szigorú lenne azt elvárni , hogy konstans a pár hónappal ezelőtti játékot mutassuk. A pár hónappal ezelőtti játék egy olyan remek formaidőzítés volt ami biztos, hogy Conte-nak köszönhető és nagyjából ha visszatekintünk erre az évre szerintem ott dőlt el a Scudetto.
Ki hitte volna egyébként októberben , hogy 11 pontal megyünk mindenki előtt...szerintem innentől kezdve felesleges magyarázni mindenkinek vannak nehézségei ráadásul velünk sem bántak a szezon első felében kesztyűs kézzel a bírók, volt jó pár tévedés de idén hála az égnek a tavalyihoz képest elkerült minket a korona is. Akik tavaly jobban megúszták most azok csúsztak bele ezért nem értem a folytonos Juve rinyát dehát ők fossanak vért nyugodtan.
Innentől csak gazdálkodj okosan , kit érdekel a 30%-os labdabirtoklás :) majd játszunk szépen amikor kell, pl torinoban a gobbók ellen.

A klub eladásáról annyit, hogy abban egyetértek Interfannal , hogy a kínaiak kivárnak mert nyilván a lehető legtöbb pénzt akarják kivenni a klubból. Remélhetőleg a leendő vevő nem fog várni addig amíg a kínaiak eladják a keretből a jobb játékosainkat. Ennek nyilván az lenne az értelme , hogy a kínaiak is kivegyék a részüket ha már nekik úgyis mindegy, valamint a leendő vevő olcsóbban tudná megvenni a klubot. Remélem ez senkinek nem érdeke. Nem vagyok gazdasági szakértő, újságokra pletykákra nem is akarok hivatkozni, vészmadárkodást sem szeretem ezért inkább bízom benne , hogy egy ekkora volumenű üzletet még az előtt tető alá hoznak, hogy a mercato elkezdődik. Legyen idő erősíteni is. Jöjjünk ki belőle a legjobban. Nyilván jobb helyzetben lesznek egy Scudettoval a kínaiak innentől kezdve nekem mindegy hogy a Szaudi Szuverén Szendvicsgyártó Szobabiciklis alliteráló homok királyok lesznek a tulajdonosok, vagy befektetői társaságok vagy az OTP vagy bármi más mert "esetleg" előbbiek mind mind csak porhintések.
A Thohir éránál biztos hogy jobban fogunk kijönni most a dolgokból, én úgy látom , hogy most nem akarja a futballvilág a csapatok felét olyan krízisbe sodorni amiből nem jönnek ki jól. Ennek szól az FFP aktuális eltörlése is ami reményeim szerint nem arra szolgál hogy az olló mégjobban szétnyíljon a PSG féle hányingerek és a hozzánk hasonló csapatok között.
Szerintem nagyjából a klubon belül már meg is vannak a megoldások , azt lehetne látni az egész csapaton , Conte-n is ha nagy lenne a szar. Elég megnézni mit okozott a valódi para egy Valencia-nal vagy menjünk vissza régebbre , találunk több csapatot is.
Ott lehetett látni mindenkin, hogy a krízis valós. Én ezt nem érzékelem , úgyhogy az aggódást hagyjuk meg a saját testi lelki épségünk érdekében szerintem akkorra ha tényleg lesz realitása a bajnak :)
Egy példa erre. Minden évben eljátszuk, hogy micsoda szar egy mercato ez , nem fejlődtünk semmit, nem akarnak költeni semmit ( én is már elhiszem és nyavajgok stb stb) aztán mégis betoppan egy Romelu vagy Eriksen és mindenki lenyugszik Médiahekk az egész, ha nem lenne ennyi információ ami vélt vagy valós nem kéne aggódnunk persze akkor nem lenne munkája az álhír gyártóknak :D Olaszország amúgyis egy szenzációhajhász ország és territorikusan hajlik mindig valamelyik csapat irányába így egy Tuttosportban sosem fogod olvasni azt hogy "jaj de jól csinálja az Inter"

Idén úgy néz ki a szerencse is velünk van, most komolyan gyerekek ugye nem az lesz, hogy 11 év ínséges , végtelenül hosszúra nyúlt szar időszak után 1 bajnoki címet mögöttünk hagyva megint totál homályban leszünk. Én ezt nem tudom elképzelni. Persze kaptunk már rohadt sok pofont de kizártnak tartom , hogy ennyire és ekkorát szívjunk :) Olyan nincsen. Ha mégis , akkor gyalog megyünk tüntetni a Meazzáig. Megszervezem. De inkább ne legyen szükség rá. ( Nem lesz :) )
Egyetertek az irasoddal, szepen osszeszedted.

Talan a Lukaku-Eriksen pelda volt ami nem jo.
Mivel pont abban az evben lehetett arrol olvasni, hogy megszunik a SA, ami vegul meg is tortent.
Majd lehetett arrol olvasni, hogy 100m-t koltunk a nyaron az eladasokon kivul, ami vegul szinten bejott.

De ez csak egy apro megjegyzes.

Hogy kin es min latszodik az szerintem nem mervado.
3 honap fizut kaptak eddig a jatekosok, edzok, es ez igy is marad min majus 30-ig.
9 honapbol 3 honap, ez minden csak nem jo.
De semmi nem latszik rajtuk, es ez nem azert van mert barmit is tudnak mi lesz nyaron es jovore, hanem azert mert iden mindenki megakarja nyerni a Scudettot, csapatkent mukodunk, es erzik ilyen szezon ezaltal lehetoseg nagyon nagyon reg volt szamunkra a bajnoki cimre.

Azt pedig szerintem azert vehetjuk biztosra, hogy nem fogunk a Jiangsu sorsara jutni, hogy bajnoki cim utan jon a megszunes.

Legrosszabb esetben viszi a bank az Intert, es a Goldman Sachs majd eladja valakinek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.04.08. 16:49-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Fan Gusto írta: 2021.04.08. 16:44
Inter101 írta: 2021.04.08. 16:33 Szerintem is akkor kell ünnepelni ha már matematikailag is biztos a bajnoki cím!
A spanyoloknál is már többen bajnoknak látták az A.M. ot, és rövid idő alatt mennyit változott a helyzet!!
Nagy az előny és be fogjuk húzni de nyugtaval dicsérjük a napot!!
OFF: Az Atletico a bajnokság első felében 50 pontot szerzett. A fordulás óta eltelt 10 meccsen mindössze 10-et (!).

ON: Kilenc meccs van hátra, sok minden történhet, ezt az Atletico szériája is jól mutatja. Nyerjük meg, de ne igyunk előre a medve bőrére.
Szegeny Simeone az elmult evekben nagyon szetesett.
Meg ha meg is lesz a bajnoki cim nekik, akkor is olyan szinten vannak amilyen.

Remelem megtud ujulni majd egyszer Simeone, es nem a Mourinho fele szeteses utjat latjuk nala is.

Off vege.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

[/quote]

Egyetertek az irasoddal, szepen osszeszedted.

Talan a Lukaku-Eriksen pelda volt ami nem jo.
Mivel pont abban az evben lehetett arrol olvasni, hogy megszunik a SA, ami vegul meg is tortent.
Majd lehetett arrol olvasni, hogy 100m-t koltunk a nyaron az eladasokon kivul, ami vegul szinten bejott.

De ez csak egy apro megjegyzes.

Hogy kin es min latszodik az szerintem nem mervado.
3 honap fizut kaptak eddig a jatekosok, edzok, es ez igy is marad min majus 30-ig.
9 honapbol 3 honap, ez minden csak nem jo.
De semmi nem latszik rajtuk, es ez nem azert van mert barmit is tudnak mi lesz nyaron es jovore, hanem azert mert iden mindenki megakarja nyerni a Scudettot, csapatkent mukodunk, es erzik ilyen szezon ezaltal lehetoseg nagyon nagyon reg volt szamunkra a bajnoki cimre.

Azt pedig szerintem azert vehetjuk biztosra, hogy nem fogunk a Jiangsu sorsara jutni, hogy bajnoki cim utan jon a megszunes.

Legrosszabb esetben viszi a bank az Intert, es a Goldman Sachs majd eladja valakinek.
[/quote]

Hát azért Luk és Eriksen is utolsó napos érkezők voltak ezért addigra mindenki elhitte hogy csak kamu volt a nagy invensztálásról a mondóka, ez szerintem árnyalja a képet. Visszalehetne keresni szerintem az akkori fórumhangulatot :D A mondandóm lényege hogy mennyire deformálja az ember hangulatát és nézőpontját egy egy esemény.

Másfelől, szerintem nem csak annak köszönhető a játékosok teljesítménye, és a csapategység, hogy meglehet nyerni a Scudetto-t . Ez alapjában véve édes kevés lenne. Utópisztikus dolog azt gondolni , hogy ilyen héroszokkal van tele egy futbalklubb. Azért ez még mindig egy munka, és még mindig a pénzről szól minden. Bőven megkeresnék a jobb játékosainkat ilyenkorra már más csapatok , ha akkora lenne a szar, és bőven hatna rájuk a valós káosz ha tényleg akkora lenne a gáz mint amit egyes helyeken írnak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.04.08. 16:58
Hát azért Luk és Eriksen is utolsó napos érkezők voltak ezért addigra mindenki elhitte hogy csak kamu volt a nagy invensztálásról a mondóka, ez szerintem árnyalja a képet. Visszalehetne keresni szerintem az akkori fórumhangulatot :D A mondandóm lényege hogy mennyire deformálja az ember hangulatát és nézőpontját egy egy esemény.

Másfelől, szerintem nem csak annak köszönhető a játékosok teljesítménye, és a csapategység, hogy meglehet nyerni a Scudetto-t . Ez alapjában véve édes kevés lenne. Utópisztikus dolog azt gondolni , hogy ilyen héroszokkal van tele egy futbalklubb. Azért ez még mindig egy munka, és még mindig a pénzről szól minden. Bőven megkeresnék a jobb játékosainkat ilyenkorra már más csapatok , ha akkora lenne a szar, és bőven hatna rájuk a valós káosz ha tényleg akkora lenne a gáz mint amit egyes helyeken írnak.
Lukaku 2019 augusztus 8-an lett hivatalosan is Inter jatekos.
Majdnem 1 honappal a mercato vege elott.
Pont abban az evben, amikor teltol azt lehetett hallani nyaron 100m-t koltunk eladasokon kivul, ami be is jott, Barella-Godin mar a zsakban, ami szinten bejott, es Conte erkezese is kb teny volt januartol, es be is jott.

Az hogy kiket es ki keresett meg jobb jatekosaink kozul, arrol napi szinten vannak hirek.
Bastoni, DeVrij, Skriniar, Barella, Hakimi, Lukaku, Martinez.
De ezek csak pletykak.
Ami fix es hivatalos, jatekosaink 3 honap fizut kaptak, az osszes hosszabbitasi targyalas leallt a bizonytalan jovo miatt es a klub eladasa miatt, a klub adossaga az egekben, es ujabb hitelt vettunk fel, rekord merteku vesztesegek tavaly es iden is, vegul pedig a BC-vel megszakadt a targyalas az ajanlat kerelem kulonbseg miatt, a Suning helyzetet ide sem veszem mert azt hagyjuk is...

Ismetlem hogy ez mit jelent a jovore nezve, azt senki nem tudja.
Ezek nem biztos hogy rosszat jelentenek a jovore nezve, mert csak tippelni sem tudunk hogy ki fogja megvenni az Intert.
Ha lesz egy tulajdonosi kor, akkor tisztulhat a kep a jovore es hosszutavra nezve.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Mikor nagyon utáltuk Contét, többször szerepelt itt a fórumon, hogy milyen mérhetetlenül makacs és nehéz ember is ő. Most, hogy kezdjük Contét imádni ;) , íme egy nyilatkozat részlete korábbi gyuve játékosától Giaccherinitől: "Első meccsemen remegett a lábam az Allianz stadionban. 4-0-ra nyertünk, de nem volt jó meccsem. A meccs utáni nap Conte SMS-t küldött: Ne aggódj, néha megesik ez. Tudom, hogy sokkal többre leszel képes. Ilyen ő. Meg tud téged változtatni egyetlen szóval."

Ui.: már a bajnoki cím utáni összeborulásra hangolódok. :clap:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2021.04.09. 19:22 Mikor nagyon utáltuk Contét, többször szerepelt itt a fórumon, hogy milyen mérhetetlenül makacs és nehéz ember is ő. Most, hogy kezdjük Contét imádni ;)

Ui.: már a bajnoki cím utáni összeborulásra hangolódok. :clap:
Teljesen fuggetlenul a bajnoki cimtol Conte ugyanolyan makacs, merev, es nehez ember is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Zhang hamarosan Milanoba erkezik, ahol tobb tema is az asztalon lesz.
Klub jovoje, jatekosok hosszabbitasa, valamint amint matematikailag biztos a Scudetto a targyalas Zhang-Conte-Marotta kozott a jovorol.
Gazzetta megerositi a korabbi ertesulest, miszerint a LionRock fele 31% eladasara Amerikai magan vagyonkezelo vagy adossag alapok erkezhetnek.

Corriere is megerositi a korabbi hirt, hogy marcius 31-en megerkezett a Goldman Sachs hitel elso reszlete a 80m euro.
A tovabbi 160-170m euro hitel a szezon vegeig folyamatosan erkezik.
Goldman Sachs az Inter "zalog" a kezukben Amerikaban keresnek vagyonkezeloket es adossag alapokat a LionRock fele 31%-ra.

Jelenlegi hirek szerint egy hitelbefekteto globalis vagyonkezelo csoport erkezesere van a legnagyobb esely, akik eladosodott vallalatok megmentesere specializalodtak.
Az o kezukbe kerulhet a 31%-os reszesedes kb 250m euroert.
Ebbol az osszegbol a Suningnak ki kell fizetnie 160m euroert a LionRockot, a maradek 90m euro pedig a jovoevi koltsegek egy reszenek fedezesere szolgalna.

Jelenleg nincs realis erdeklodes komoly befektetektol az Inter tobbsegere a vallalat adossagai es vesztesegei miatt.
Zhangek pedig vesztesegen a sajat gazdasagi erdekeik miatt nem akarnak kiszallni.
Valamint kisebbsegi befekteto sem akar lenni magan befekteto csoport, szinten az adossagok es a vallalat eves komoly veszteseges koltsegvetesei miatt.
Ezert lehet a megoldas a kulon erre a celra specializaldott hitelbefekteto adossagalap ami a bajba jutott vallalatok probalja kihuzni a rossz helyzetbol, majd tovabbadni, de ehhez olyan helyzetbe kell hozni az adott vallalatot amikor mar realis es komoly erdeklodes van komoly befektetoktol a vasarlasra.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Hát ezek a hírek nem éppen szívderitoek!
Ha nem jön egy új tulaj, félek tőle hogy nyáron kiarusitjuk az értékeinket!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.04.10. 11:02 Hát ezek a hírek nem éppen szívderitoek!
Ha nem jön egy új tulaj, félek tőle hogy nyáron kiarusitjuk az értékeinket!
Nagyon kezdetlegesek a hirek, de...
Olyanrol hogy ertekeket kiarusitunk csak akkor lehetne szo, ha senki nem erkezik.

Mivel a jelenlegi hirek arrol szolnak erkezik egy Amerikai adossagalap hitelbefekteto 31%-os reszesedessel, igy a kiarusitas nem valoszinu.
Az Amerikai adossagalap garantalna az evre torteno kiadasokat, egy tokeemeles formajaban.

Szoval maximum nullas mercato kellene, nem csak erkezok hanem fizetesek teren is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marco Branca korabbi szakmai vezetonket kerdeztek Conte jovojerol a nyar utan.

Kerdeztek szerinte megerositek e Contet az Inter padjan?

Elmondta minden attol fugg, hogy a projekt folytatodik e.
Meg kell nezni hogy a Suning projekt folytatodik e.
Majd a vezetoseg feladata lesz eldonteni, hogy garantalni tudjak e az elorelepest es a minoseget ami Nemzetkozi teren kellene.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2021.04.12. 16:49 Marco Branca korabbi szakmai vezetonket kerdeztek Conte jovojerol a nyar utan.

Kerdeztek szerinte megerositek e Contet az Inter padjan?

Elmondta minden attol fugg, hogy a projekt folytatodik e.
Meg kell nezni hogy a Suning projekt folytatodik e.
Majd a vezetoseg feladata lesz eldonteni, hogy garantalni tudjak e az elorelepest es a minoseget ami Nemzetkozi teren kellene.
Nesze semmi fogd meg jól.
Beszél hogy beszélhessen. Ennyi erővel Cuper-t is kérdezhetek volna vagy Lamouchi-t 😁
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

internaZIOnaLe írta: 2021.04.12. 22:39
interfan írta: 2021.04.12. 16:49 Marco Branca korabbi szakmai vezetonket kerdeztek Conte jovojerol a nyar utan.

Kerdeztek szerinte megerositek e Contet az Inter padjan?

Elmondta minden attol fugg, hogy a projekt folytatodik e.
Meg kell nezni hogy a Suning projekt folytatodik e.
Majd a vezetoseg feladata lesz eldonteni, hogy garantalni tudjak e az elorelepest es a minoseget ami Nemzetkozi teren kellene.
Nesze semmi fogd meg jól.
Beszél hogy beszélhessen. Ennyi erővel Cuper-t is kérdezhetek volna vagy Lamouchi-t 😁
Vagy akár engem is...
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ha Contet esetleg elkuldenek ( amire 1% eselyt se latok ha bajnokok leszunk ) az a csapatra sztem nagyon negativan hatna, nagyon szeretik a jatekosok ugy tunik kivulrol
max akkor fog menni ha vki tobbet fizet neki
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Conte korabbi segitojet Allesiot, egyben jo baratjat is kerdeztek Conte jovojerol.
Elmondta az Inter vallalati kerdeseinek komoly sulya van ebben.
Ha a vezetes 100%-ban tamogatja akkor nem fog tavozni a nyaron.

Ventola pedig elmondta, remeli marad Conte, mert 9 Juve gyoztes ev utan nem volt konnyu megnyerni a Scudettot, es ez nem minden edzonek sikerult volna.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.04.12. 23:22 ha Contet esetleg elkuldenek ( amire 1% eselyt se latok ha bajnokok leszunk ) az a csapatra sztem nagyon negativan hatna, nagyon szeretik a jatekosok ugy tunik kivulrol
max akkor fog menni ha vki tobbet fizet neki
Masik oldalrol erdemes kozeliteni szerintem.
Tavaly sem Zhangek akartak elkuldeni Contet, hanem o akart tavozni es beszelt elete legnehezebb everol es hogy a maganelete nem kerulhet a munkaja moge, stb-stb-stb.
De meg ezt tegyuk is felre.
Ott a bizonytalan jovo, az hogy kitudja mi lesz a tulajdoni joggal ezaltal a gazdasagi hatterel.
Errol beszel mint latjuk mindenki.
Ha ne adj isten nem lesz penz, ezaltal nem tudjak erositeni a csapatot, siman benne van hogy Conte lep.
Mert jovore innentol bajnoki cim utan, csak vesziteni valoja van.
Most pedig ha latja nem kap hattertamogatast, ezaltal nem tudjak erositeni a csapatot, akkor "gyozteskent" tavozhat.
Ez pedig egy olyan egocentrikus edzonel mint Conte nagyon sokat szamithat, mert a sajat image es megitelese szempontjabol most biztosan "gyozteskent" tavozhatna.

Valtozhat meg 100x a tulajdonijog kerdese a maradek 1-1,5 honapban, de jelenleg ugy allunk hogy megjott 80m a 250m ujabb hitelbol, mint elso reszlet.
Es nem hogy a vilag leggazdagabb csapata nem leszunk, meg egy BC fele magan befektetoi csoport sem erkezik.
Helyette johet egy adossag kezelo, hitelbefekteto csoport, aki a bajba jutott vallalatok kimentesere specializalodott.

Na most ha igy lesz, akkor nem tudom mennyi befektetes varhato a piacon es erositesekre.
Mivel a bajba jutott vallalat kimentese es a hitelek sokasaga nem erre enged kovetkeztetni.
Ezen pedig akar Conte jovoje is mulhat.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.13. 09:11
Ventola pedig elmondta, remeli marad Conte, mert 9 Juve gyoztes ev utan nem volt konnyu megnyerni a Scudettot, es ez nem minden edzonek sikerult volna.
Mikor nyertük meg? Én még nem tudok róla. ;) Várjuk ki a végét. Tényleg ne beszéljünk úgy mintha már megnyertük volna. Jók az esélyeink de a sportba csak akkor biztos valami ha matematikailag is megvan. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.13. 10:11
interfan írta: 2021.04.13. 09:11
Ventola pedig elmondta, remeli marad Conte, mert 9 Juve gyoztes ev utan nem volt konnyu megnyerni a Scudettot, es ez nem minden edzonek sikerult volna.
Mikor nyertük meg? Én még nem tudok róla. ;) Várjuk ki a végét. Tényleg ne beszéljünk úgy mintha már megnyertük volna. Jók az esélyeink de a sportba csak akkor biztos valami ha matematikailag is megvan. :)
Ezt ne nekem mond Cupi, mond a szakertoknek, a volt jatekosoknak, ujsagiroknak, edzoknek, sot Contenak, de akar Zhangnak is, na meg ugy a komplett Olasz sot Nemzetkozi kozvelemenynek, de akar Juve vagy Milan szurkoloknak is.
Vagy akar a fogadoirodknak is.
Inter Scudetto: 1,01x
Juve: 34,00x
Milan: 67,00x

Persze a fu zold, az eg kek, a labda gombolyu, es minden meccs 90 percig tart, de ezek a kozhelyek ennyit ernek.

Ventola nyilatkozatara meg az eredeti temara vissza, itt nem arrol van szo hogy Scudetto.
Hanem arrol hogy mi lesz a klub sorsa, es ezaltal mi lesz Conte sorsa is.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.13. 10:29

Ezt ne nekem mond Cupi, mond a szakertoknek, a volt jatekosoknak, ujsagiroknak, edzoknek, sot Contenak, de akar Zhangnak is, na meg ugy a komplett Olasz sot Nemzetkozi kozvelemenynek, de akar Juve vagy Milan szurkoloknak is.
Vagy akar a fogadoirodknak is.
Inter Scudetto: 1,01x
Juve: 34,00x
Milan: 67,00x

Persze a fu zold, az eg kek, a labda gombolyu, es minden meccs 90 percig tart, de ezek a kozhelyek ennyit ernek.

Ventola nyilatkozatara meg az eredeti temara vissza, itt nem arrol van szo hogy Scudetto.
Hanem arrol hogy mi lesz a klub sorsa, es ezaltal mi lesz Conte sorsa is.
Ezt értem de még nincs meg. ;) Jók az esélyeink és én is hiszem meglesz de amíg nincs addig óvatosabb vagyok és nem jelentenék ki ilyet már megvan. Szerintem Conte és Zhang sem jelentett ki ilyet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.13. 10:54
interfan írta: 2021.04.13. 10:29

Ezt ne nekem mond Cupi, mond a szakertoknek, a volt jatekosoknak, ujsagiroknak, edzoknek, sot Contenak, de akar Zhangnak is, na meg ugy a komplett Olasz sot Nemzetkozi kozvelemenynek, de akar Juve vagy Milan szurkoloknak is.
Vagy akar a fogadoirodknak is.
Inter Scudetto: 1,01x
Juve: 34,00x
Milan: 67,00x

Persze a fu zold, az eg kek, a labda gombolyu, es minden meccs 90 percig tart, de ezek a kozhelyek ennyit ernek.

Ventola nyilatkozatara meg az eredeti temara vissza, itt nem arrol van szo hogy Scudetto.
Hanem arrol hogy mi lesz a klub sorsa, es ezaltal mi lesz Conte sorsa is.
Ezt értem de még nincs meg. ;) Jók az esélyeink és én is hiszem meglesz de amíg nincs addig óvatosabb vagyok és nem jelentenék ki ilyet már megvan. Szerintem Conte és Zhang sem jelentett ki ilyet.
Maradjunk annyiban hogy 1,01x penzt fizet az Inter Scudetto.
Juve 34,00x penzt.
Milan 67,00x penzt.

Ezzel szerintem mindent elmondtam. ;)

Maradjunk inkabb az eredeti temanal, es a klub jovojevel valamint Conte jovojevel, mert ez a topic arrol szol, ahogy az eredeti cikkek is. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.13. 10:56

Maradjunk inkabb az eredeti temanal, es a klub jovojevel valamint Conte jovojevel, mert ez a topic arrol szol, ahogy az eredeti cikkek is. :)
Május vége előtt semmi konkrét nem lesz. Csak a találgatás és a sok semmitmondó nyilatkozat mint pl Branca-é. :D
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2021.04.10. 08:00
cuchu11 írta: 2021.04.09. 19:22 Mikor nagyon utáltuk Contét, többször szerepelt itt a fórumon, hogy milyen mérhetetlenül makacs és nehéz ember is ő. Most, hogy kezdjük Contét imádni ;)

Ui.: már a bajnoki cím utáni összeborulásra hangolódok. :clap:
Teljesen fuggetlenul a bajnoki cimtol Conte ugyanolyan makacs, merev, es nehez ember is.
A nagy edzők, kevés kivételtől eltekintve, mind makacsak, merevek és nehéz emberek. Mourinho, Ferguson, Guardiola, Wenger, stb. Nem azért lettek kiemelkedőek ebben a szakmában, mert mindenki szereti őket, hanem azért, mert tudták, hogy mit akarnak és keresztül is vitték az akaratukat mindenen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.13. 11:15
interfan írta: 2021.04.13. 10:56

Maradjunk inkabb az eredeti temanal, es a klub jovojevel valamint Conte jovojevel, mert ez a topic arrol szol, ahogy az eredeti cikkek is. :)
Május vége előtt semmi konkrét nem lesz. Csak a találgatás és a sok semmitmondó nyilatkozat mint pl Branca-é. :D
Es szerinted mi lesz?
Valamint mi lesz edzonk es szakmai vezetoink sorsa?

Jelenlegi hirek az adossagkezelo hitelbefektetovel nem eppen biztatoak a jovot nezve....
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.13. 11:45
Es szerinted mi lesz?
Valamint mi lesz edzonk es szakmai vezetoink sorsa?

Jelenlegi hirek az adossagkezelo hitelbefektetovel nem eppen biztatoak a jovot nezve....
Teljesen kiszámíthatatlan az anyagi helyzetünk és a klub körül kialakult /eladás/ helyzet miatt. Ezért is gondolom ezt nagyon jó lenne hamar megoldani. Utolsó pillanatig kivárás nagyon nem tetszik de nyílván nem én vagyok a klub tulaja. ;)

Ha tippelnem kéne azt mondanám a bajnoki cím esetén Conte marad. De ez függ az anyagi lehetőségektől is. Ha az lesz, hogy csóriság jön meg nagy hitel akkor szerintem nem is akarna maradni. Csak az a baj akkor más minőségi edző sem jönne ide szóval remélem ilyen nem lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.13. 11:51
interfan írta: 2021.04.13. 11:45
Es szerinted mi lesz?
Valamint mi lesz edzonk es szakmai vezetoink sorsa?

Jelenlegi hirek az adossagkezelo hitelbefektetovel nem eppen biztatoak a jovot nezve....
Teljesen kiszámíthatatlan az anyagi helyzetünk és a klub körül kialakult /eladás/ helyzet miatt. Ezért is gondolom ezt nagyon jó lenne hamar megoldani. Utolsó pillanatig kivárás nagyon nem tetszik de nyílván nem én vagyok a klub tulaja. ;)

Ha tippelnem kéne azt mondanám a bajnoki cím esetén Conte marad. De ez függ az anyagi lehetőségektől is. Ha az lesz, hogy csóriság jön meg nagy hitel akkor szerintem nem is akarna maradni. Csak az a baj akkor más minőségi edző sem jönne ide szóval remélem ilyen nem lesz.
Egyetertek.
Annyi hogy uj hitel mar nem igazan fog jonni, mert most vettunk fel ujabb 250m-t.

De a hitelbefekteto, adossagkezelo 30%-os erkezese sem egy biztato dolog.

Abban is teljesen egyetertek, ha nem lesz uj befektetoi kor aki penzt garantal, akkor Conte lelephet.
Es hat ugy mond "top" edzo "csorisagnal" nem igazan jonne.
Ilyen DeZerbi, Mihajlovic, max Sarri lehetne a szint...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Én úgy gondolom, hogy ezek a lehetőség lehet edző téren:

1;
Conte marad, kitölti a 22-ig tartó szerződését.

2;
Conte feláll, elküldik...bajnok lett velünk (mert az lesz).

+1 vagyis a jackpot:
Megveszik a csapatot a szaudiak és megveszünk mindenkit is és azt csinálnak Contéval amit akarnak.
________________

1-es:
Neki ugrunk a mostani kerettel, egy-két eladás plusz egy bal WB igazolással. Vagyis karcsú mercatoval zárjuk a nyarat, de meg vannak azok, akikkel tud Conte dolgozni.

2-es:
Fizetik Conténak a nem kevés pénzt plusz az új edzőét (mondjuk egy DiZerbi) akivel nagy eséllyel imádkozni fogunk, hogy a 4-be végezzünk a szezon végén. Ha meg esetleg még sem egy valag pénztől elesünk. Illetve benne van, hogy egy két játékos lelép (pl Lukaku).


Részemről inkább az 1-es verzió, Contéval megbékéltem, tudott változtatni a hülyeségein, tetszik ahogyan tüzeli a csapatot és magát is, valamint tetszik az, ahogyan bánik a játékosokkal. És nem mellesleg jönnek a győzelmek, a pontok, amiket meg nem kell megmagyarázni.
És az a véleményem, hogy ki fogja tölteni a szerződését, sőt tovább megyek, nincs oka sem a mostani, sem a jövőbeli tulajnak elküldeni, mert csapattá kovácsolta a srácokat, akik szeretik. Na meg a Scudetto begyűjtése mellett SEM kell és nem is szabad elmenni, akármilyen gyatra szar a juve jelenleg.

Akárhogy is alakul a jövő évünk szólhat arról is, hogy van egy jó csapatunk egy viszonylag jó kerettel és megpróbálunk fejlődni tovább Contéval.
Vagy esetleg szólhat arról is, hogy egy új (gyengébb kvalitású) edzővel folytatjuk és egy új elképzeléssel új taktikával kezdeni mindent elölről. Viszont akkor megint jön egy “remegős”, idegeskedős év, anyázásokkal a tv előtt...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.13. 13:43 Én úgy gondolom, hogy ezek a lehetőség lehet edző téren:

1;
Conte marad, kitölti a 22-ig tartó szerződését.

2;
Conte feláll, elküldik...bajnok lett velünk (mert az lesz).

+1 vagyis a jackpot:
Megveszik a csapatot a szaudiak és megveszünk mindenkit is és azt csinálnak Contéval amit akarnak.
________________

1-es:
Neki ugrunk a mostani kerettel, egy-két eladás plusz egy bal WB igazolással. Vagyis karcsú mercatoval zárjuk a nyarat, de meg vannak azok, akikkel tud Conte dolgozni.

2-es:
Fizetik Conténak a nem kevés pénzt plusz az új edzőét (mondjuk egy DiZerbi) akivel nagy eséllyel imádkozni fogunk, hogy a 4-be végezzünk a szezon végén. Ha meg esetleg még sem egy valag pénztől elesünk. Illetve benne van, hogy egy két játékos lelép (pl Lukaku).


Részemről inkább az 1-es verzió, Contéval megbékéltem, tudott változtatni a hülyeségein, tetszik ahogyan tüzeli a csapatot és magát is, valamint tetszik az, ahogyan bánik a játékosokkal. És nem mellesleg jönnek a győzelmek, a pontok, amiket meg nem kell megmagyarázni.
És az a véleményem, hogy ki fogja tölteni a szerződését, sőt tovább megyek, nincs oka sem a mostani, sem a jövőbeli tulajnak elküldeni, mert csapattá kovácsolta a srácokat, akik szeretik. Na meg a Scudetto begyűjtése mellett SEM kell és nem is szabad elmenni, akármilyen gyatra szar a juve jelenleg.

Akárhogy is alakul a jövő évünk szólhat arról is, hogy van egy jó csapatunk egy viszonylag jó kerettel és megpróbálunk fejlődni tovább Contéval.
Vagy esetleg szólhat arról is, hogy egy új (gyengébb kvalitású) edzővel folytatjuk és egy új elképzeléssel új taktikával kezdeni mindent elölről. Viszont akkor megint jön egy “remegős”, idegeskedős év, anyázásokkal a tv előtt...
Jo iras, orulok a reszletes kifejtesnek, mindig jo olvasni a hosszabb, tartalmas gondolatokat.

Igazabol az edzokerdes kb 99%-ban a tulajdonosi kerdestol fugg.
Mert sajnos vagy sem, de a hatter ettol fugg, ezaltal a stabilitas, raforditas, fejlodes is, ez az anyagi hatter.
Na most ha nem erkezik egy befekteto, csak mindenfele valsagkezelo csoport, akkor sajnos a kluba ezaltal a fejlodesbe fektetett be a minimalishoz lesz kozeli.
Es hat mar egy konkretan nullas mercato (fizetesek teren is), nem biztos hogy eleg arra hogy egy Contet itt tartson, vagy ne adj isten tole jobb edzot tudjunk hozni.

Igy lehet elerni oda, hogy Sarri, ne adj isten DeZerbi szintek lehetnek a csapat elen.
Es akkor olyan forgatokonyvet inkabb nem is emlitek, hogy meg a nullas mercato es az ertekek megtartasara sem lenne keret...
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Óriési veszteség lenne ha nem tudnánk továbblépni, az pedig pénz nélkül nem fog menni, mert normáls esetben a következő évben a scudetto alapelvárás lenne és a BL-re kellene gyúrni pár minőségi igazolással.

Erre most ha úgy tudunk venni hogy eladunk akkor megragadunk egy szinten. Itt van végre egy top edző most aki tűzbe benne a játékosokért és úgy tűnik hogy fordítva is.. remélem jönnek a szaudiak :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ha mar ugyis annyit volt szo a Szaudikarol.

Nem semmi turizmus fele nyitast csinalnak, meg az Arab Emirsegeket es Dubai-AduDhabi kettost is megakarjak elozni.

https://gretta.blog.hu/2021/04/12/igy_e ... i?layout=5

Elkepeszto merteku megujulo energiaba es jovobeli fenntarhato fejlesztes.

https://www.arabnews.com/node/1839091/saudi-arabia

Vegul pedig a vilag egyik legnagyobb napelem parkja, tovabbi hihetetlen szamok.

https://www.arabnews.com/node/1839676/saudi-arabia

Es egy "csoda" a sivatagbol.
Ezeket a csodakat latni kell hogy az ember elhigyje.

https://m.youtube.com/watch?v=1f5_3oWkbNo


Off vege. :)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Az ugrott be , hogy a Szaudiak azért nem vették meg ( fő indokként ) a Newcastle-t mert az FFP miatt nem tudtak volna milliárdokat költeni? Valami ilyen hír volt. Na meg az angolok részéről az újságírós sztori miatti rossz imidzs.

Na most , ha már amúgy is eltörlik az FFP-t átmenetileg, nem lenne indokoltabb a PL-be beszállni? Persze egy bajnok Inter is vonzó lehetne de azért nincs úgy reflektorfényben ez a bajnokság, na meg az adóssághalom sem kevés. Tudom van akinek aprópénz de akkor is.

Nem feltétlen a Szaudiakból kiindulva de bármelyik labdarúgásba beszállni készülő konglomerátum esetén elgondolkodtató a dolog.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.04.15. 15:09 Az ugrott be , hogy a Szaudiak azért nem vették meg ( fő indokként ) a Newcastle-t mert az FFP miatt nem tudtak volna milliárdokat költeni? Valami ilyen hír volt. Na meg az angolok részéről az újságírós sztori miatti rossz imidzs.

Na most , ha már amúgy is eltörlik az FFP-t átmenetileg, nem lenne indokoltabb a PL-be beszállni? Persze egy bajnok Inter is vonzó lehetne de azért nincs úgy reflektorfényben ez a bajnokság, na meg az adóssághalom sem kevés. Tudom van akinek aprópénz de akkor is.

Nem feltétlen a Szaudiakból kiindulva de bármelyik labdarúgásba beszállni készülő konglomerátum esetén elgondolkodtató a dolog.
FFP-t az Arabok eddig is kijatszottak rohogve.
Szoval ott inkabb az Angol szovetseg volt a gond, de a mai napig nem zarult le teljesen az ugy, szoval meg lehet belole barmi.

Az meg egyertelmu, PL-be beszallni teljesen mas mint az Olasz fociban.
Inter oriasi vesztesegeket termel evrol evre, adossaghegyeket ne is emlitsuk.
Na most egy magan befektetoi csoportnak ez alapbol nem eri meg, mert nekik a profit a fontos.
Arrol nem is beszelve, hogy 1 milliardot nem er az Inter, es egy magan befeketoi csoport nem is tud ennyit fizetni.

Egy valaki tud ennyit fizetni, az Arabok, es ok azok akiknek a foci csak egy eszkoz egy sokkal nagyobb beruhazas reszekent.
Dehat ez max alomnak volt jo, mert mint latjuk sem az Arab Emirsegek uralkodoi, sem a Szaudi uralkodok nem voltak komolyan es realisan egy pillanatra sem a kepben.
Szep dolog az almodozas, de a valosagban kell elni.

Borzaszto nehez egy helyzet.
Aranyeso a sivatagbol nem fog jonni, mert az Araboknak esze agaban nincs az Intert megvenni.
Magan befektetoi csoportoknak meg a profit es a haszon a lenyeg, ezt pedig az Inter nem tudja garantalni.

Szoval marad amit hetek ota olvasni.
Hitelbefekteto adossagkezelo csoport erkezese, ami a bajba jutott vallalatok kimentesere specializalodott.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.04.15. 15:30
DM22 írta: 2021.04.15. 15:09 Az ugrott be , hogy a Szaudiak azért nem vették meg ( fő indokként ) a Newcastle-t mert az FFP miatt nem tudtak volna milliárdokat költeni? Valami ilyen hír volt. Na meg az angolok részéről az újságírós sztori miatti rossz imidzs.

Na most , ha már amúgy is eltörlik az FFP-t átmenetileg, nem lenne indokoltabb a PL-be beszállni? Persze egy bajnok Inter is vonzó lehetne de azért nincs úgy reflektorfényben ez a bajnokság, na meg az adóssághalom sem kevés. Tudom van akinek aprópénz de akkor is.

Nem feltétlen a Szaudiakból kiindulva de bármelyik labdarúgásba beszállni készülő konglomerátum esetén elgondolkodtató a dolog.
FFP-t az Arabok eddig is kijatszottak rohogve.
Szoval ott inkabb az Angol szovetseg volt a gond, de a mai napig nem zarult le teljesen az ugy, szoval meg lehet belole barmi.

Az meg egyertelmu, PL-be beszallni teljesen mas mint az Olasz fociban.
Inter oriasi vesztesegeket termel evrol evre, adossaghegyeket ne is emlitsuk.
Na most egy magan befektetoi csoportnak ez alapbol nem eri meg, mert nekik a profit a fontos.
Arrol nem is beszelve, hogy 1 milliardot nem er az Inter, es egy magan befeketoi csoport nem is tud ennyit fizetni.

Egy valaki tud ennyit fizetni, az Arabok, es ok azok akiknek a foci csak egy eszkoz egy sokkal nagyobb beruhazas reszekent.
Dehat ez max alomnak volt jo, mert mint latjuk sem az Arab Emirsegek uralkodoi, sem a Szaudi uralkodok nem voltak komolyan es realisan egy pillanatra sem a kepben.
Szep dolog az almodozas, de a valosagban kell elni.

Borzaszto nehez egy helyzet.
Aranyeso a sivatagbol nem fog jonni, mert az Araboknak esze agaban nincs az Intert megvenni.
Magan befektetoi csoportoknak meg a profit es a haszon a lenyeg, ezt pedig az Inter nem tudja garantalni.

Szoval marad amit hetek ota olvasni.
Hitelbefekteto adossagkezelo csoport erkezese, ami a bajba jutott vallalatok kimentesere specializalodott.
Én azért nem jelentenék semmit ki ennyire biztosra. Az impulzivitás miatt úgy is az aktuális hírek befolyásolják dominánsabban a gondolatait az embereknek :) . Azért rengeteg csapat van még nagy adóssággal a háta mögött, nem hiszem, hogy óriási problémák lesznek ebből. Lehet megkell húzni a nadrágszíjat , de a csapat 90%-ban kész a keretet tekintve az Olasz bajnokság stabil 1. helyére. A többi más kérdés.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.04.15. 16:03
interfan írta: 2021.04.15. 15:30
DM22 írta: 2021.04.15. 15:09 Az ugrott be , hogy a Szaudiak azért nem vették meg ( fő indokként ) a Newcastle-t mert az FFP miatt nem tudtak volna milliárdokat költeni? Valami ilyen hír volt. Na meg az angolok részéről az újságírós sztori miatti rossz imidzs.

Na most , ha már amúgy is eltörlik az FFP-t átmenetileg, nem lenne indokoltabb a PL-be beszállni? Persze egy bajnok Inter is vonzó lehetne de azért nincs úgy reflektorfényben ez a bajnokság, na meg az adóssághalom sem kevés. Tudom van akinek aprópénz de akkor is.

Nem feltétlen a Szaudiakból kiindulva de bármelyik labdarúgásba beszállni készülő konglomerátum esetén elgondolkodtató a dolog.
FFP-t az Arabok eddig is kijatszottak rohogve.
Szoval ott inkabb az Angol szovetseg volt a gond, de a mai napig nem zarult le teljesen az ugy, szoval meg lehet belole barmi.

Az meg egyertelmu, PL-be beszallni teljesen mas mint az Olasz fociban.
Inter oriasi vesztesegeket termel evrol evre, adossaghegyeket ne is emlitsuk.
Na most egy magan befektetoi csoportnak ez alapbol nem eri meg, mert nekik a profit a fontos.
Arrol nem is beszelve, hogy 1 milliardot nem er az Inter, es egy magan befeketoi csoport nem is tud ennyit fizetni.

Egy valaki tud ennyit fizetni, az Arabok, es ok azok akiknek a foci csak egy eszkoz egy sokkal nagyobb beruhazas reszekent.
Dehat ez max alomnak volt jo, mert mint latjuk sem az Arab Emirsegek uralkodoi, sem a Szaudi uralkodok nem voltak komolyan es realisan egy pillanatra sem a kepben.
Szep dolog az almodozas, de a valosagban kell elni.

Borzaszto nehez egy helyzet.
Aranyeso a sivatagbol nem fog jonni, mert az Araboknak esze agaban nincs az Intert megvenni.
Magan befektetoi csoportoknak meg a profit es a haszon a lenyeg, ezt pedig az Inter nem tudja garantalni.

Szoval marad amit hetek ota olvasni.
Hitelbefekteto adossagkezelo csoport erkezese, ami a bajba jutott vallalatok kimentesere specializalodott.
Én azért nem jelentenék semmit ki ennyire biztosra. Az impulzivitás miatt úgy is az aktuális hírek befolyásolják dominánsabban a gondolatait az embereknek :) . Azért rengeteg csapat van még nagy adóssággal a háta mögött, nem hiszem, hogy óriási problémák lesznek ebből. Lehet megkell húzni a nadrágszíjat , de a csapat 90%-ban kész a keretet tekintve az Olasz bajnokság stabil 1. helyére. A többi más kérdés.
Adossag is egy problema, de nagyobb problema hogy az Inter minden egyes evben veszteseget termel.
Arrol pedig nem is beszelve, hogy a Suning az Inter fenntartasat sem tudja sajat penzbol, csak ujabb es ujabb hitelbol garantalni, ami ertelmszeruen az adossagot noveli.
Csahat egy napon ezeket a hiteleket vissza kell fizetni.

Az hogy "meg kell huzni a nadragszijat" egy nagyon szepen megfogalmaztott diplomatikus korulirasa a helyzetnek. :D
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Stankovic lehet a Samp edzoje jovore
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

R9. írta: 2021.04.16. 12:13 Stankovic lehet a Samp edzoje jovore
Helyes, szedjen csak fel sok tudást és rutint olaszban.
Szeretném ha egyszer a mi padunkig is eljutna :angel:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tegnapi Gazzetta foglakozott Zhang visszateresevel Milanoba, aki augusztus vege ota nincs Olaszorszagban.
Mint irtak, most mar valoban visszater, mivel mindenkeppen ott akar lenni a bajnoki cim elnyeresenel, es ugy mond "arca" lenni a Scudettos unneplesnek.
Majus 23-an a bajnoki trofea felemelesenel is ott akar lenni Zhang Handanovic mellett.
Zhang amint visszater 5 fontos es lenyeges dolgot kell megoldania es tisztaznia:
-Tulajdonosi kerdes ezaltal a penzugyi hatter
-Uj foszponzor problema megoldasa
-Stadion projekt tisztazasa
-Sport vezetok jovoje
-Conte jovoje

Gazzetta is megerositi, hogy az ujabb Goldman Sachs hitel koszonhetoen a szezon vegeig a letfentartast ez biztositja.
Viszont nyartol kell egy uj tulajdonosi kor, amire jelenleg a LionRock 31%-ra van esely.
Korabban emlitetr Oaktree adossagalap, vagyonkezelo hitelbefekteto.
Valamint a szinten Amerikai befektetesi, fedezeti es hitelalap, a Fortress van most kepben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Calcio e Finanza legujabb cikke is megerositi, a Suning Amerikaban keresi a kisebbsegi reszvenyest, aki kepes tamogatni az Inter penzugyileg.
Az eddigi lehetosegek meghiusulasa utan kezdve a BC-tol majd a Szaudiak, most Amerikai kisebbsegi reszvenyes erkezeseben biznak, akik kepesek penzugyileg tamogatni az Inter ebben a roppant nehez helyzetben.
Viszont egyetlen tulajdonos helyett, tobb kisebbsegi reszvenyes osztozhat meg a LionRock fele 31%-on.
Januartol az osszes eddigi felmerult lehetoseg nem sikerult.
A BC Partners kapcsan a klub ara es az ertekelesek kozti kulonbseg volt a problema.
A Szaudiak kapcsan pedig a kezdeti megkozelites utan sosem lepett tovabb az uzlet.
Ez a ket lehetoseg lezarult.
Most Amerikabol hitelbefekteto adossagalapok erkezese az egyetlen realitas.
Tobb hitelbefekteto is erkezhet a 31%-ra, akik a Suning remenyei szerint a penzugyi hatter garantalasaban segitenenenek, mivel ujabb hitelt mar nem tud az Inter felvenni a legujabb 250m-s Goldman Sach hitel es elzalogositas utan.
Válasz küldése