Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Válasz küldése
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: Youme »

Ide egyelőre ne írjatok!

Hamarosan részletezzük a topik feladatát és lényegét.

Utána a rendeltetésének megfelelően birtokba vehetitek!

Köszi.
Undertaker
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.11.27. 21:33

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: Undertaker »

Nah tehát.... Ennek a kis topiknak a funkciója az lenne, hogy bevonnánk titeket is a főoldal alakulásába. Ez olyan formában történne, hogy minden mérkőzés előtt, mikor van kapacitásunk (idő, energia, stb), akkor feltennénk x kérdést. Mint egy interjú, csak ezúttal ti szólalhattok majd meg. Olyan kérdésekre gondolok mint pl.: "MIt vársz a mérkőzéstől?, hogy állítanád össze a csapatot." Ezek sablon kérdések és ezeket kiegészítenénk még pár darab aktualitással foglalkozó kérdéssel. Nos, miután ezekre válaszoltatok, én ezt külön cikkben, vagy épp a beharangba beszúrva, felraknám az oldalra, hogy mindenki elolvashassa. Ezután a mérkőzés után is lenne egy kis utólagos beszélgetés, most ti lesztek a "szakkomentátorok", akik értékelnek, megosztják a véleményüket.

A kérdéseket előre publikálom remélhetőleg ebben a topikban, ti pedig ha szimpatikusnak tartjátok a kérdéseket és szívesen megosztanátok a véleményeteket a nagyközönséggel, nem csak a fórumozókkal, akkor jelezettek itt egy kommenttel. Ebben a kommentben csak annyi legyen hogy: "én vállalom", "Szeretnék válaszolni" stb... Ezután, remélve, hogy sokan kaptok ezen a lehetőségen, kiválasztunk 2-3 embert mérkőzésenként, akik elküldhetik nekem a válaszokat a kérdésekre, amit majd én ugye, kirakok a főoldalra.

Az újoncok, akik először szólalhatnak meg, majd írjanak magukról egy kis bemutatkozót. Ezt ugye csak az első interjúadásuknál kell majd megtenni. Ezeket a kérdéseket majd a későbbiekben ismertetem.

Nos nagyjából ennyi lenne. Ha valamit kifelejtettem majd írok. Most bátran írhattok. Ami fontos még, hogy a soron következő találkozón még nem lesz interjú, tehát a Neftchi ellen csak a fórumon oszthatjátok meg téziseiteket, de a Napoli ellen, már élesben megy ez a kis szösszenet. Már most lehet jelentkezni akár kommentek formájában.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: PetR »

Szerintem tök jó ötlet! :D
Undertaker
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.11.27. 21:33

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: Undertaker »

Örülök neki ;)
Na tehát a Napoli elleni kérdések:

1, Mit vársz a találkozótól?
2, Mi döntheti el a mérkőzést?
3, Te, hogy állítanád ki a csapatot?
4, Mi a véleményed a Sneijder ügyről?

Lehet jelentkezni egészen péntekig, interjú alanynak. Hajrá emberek :D
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

én csak leírom ide :) ez a topik erre van, nem? :o

1, Mit vársz a találkozótól?

Tekintve hogy a védelemből Samuel fog hiányozni, középen mostanság kettőt egymáshoz passzolni nem tudó játékosokkal állunk fel és elől Milito minden létező helyezet kihagy pár meccs óta, valamint a Juve meccs óta értelmes helyzetet amúgy sem tudunk kidolgozni, így nem is lehet kérdés hogy Inter győzelmet várok.

2, Mi döntheti el a mérkőzést?

Erre két opció van, de lehet, hogy mindkettőre szükség lesz, szóval nagy valószínűséggel Juan Jesus vagy Ranocchia fejel gólt egy szögletből vagy Ricky rúgja rá a labdát assziszt gyanánt Britosra, akiről védhetetlenül fog a rövid alsóba vágódni a labda

3, Te hogy állítanád ki a csapatot?

Ha Samuel helyére talál Strama értelmes középhátvédet a keretben és Sneijder is játszik (3-4-1-2):
Handanovic, Silvestre - Ranocchia - Juan Jesus, Zanetti - Gargano - Cambiasso - Nagatomo, Sneijder, Palacio - Cassano.
Samuel helyettes és Sneijder nélkül (4-3-3):
Handanovic, Zanetti - Ranocchia - Juan Jesus - Nagatomo, Gargano - Alvarez - Cambiasso, Cassano - Palacio - Coutinho
És persze ezt lehet tovább fokozni Guarin, Alvarez és Coutinho mindenféle rotálásával...

4, Mi a véleményed a Sneijder ügyről?

Szarrágás a vezetők részéről, elegánsabban is intézhetnénk, hogyha már ennyire létszám felettivé vált Sneijder, de véleményem szerint még mindig van akkora klasszis, hogy mindenképpen a keretben kéne tudni, mert iszonyat sokat vesztünk vele. Ettől függetlenül a fiatalok beérhetnek és ütőképesek lehetnek, de szerintem ez akkor is menne, ha Sneijder maradna, sőt, akkor mellette nőhetnének fel, teljesedhetnének ki, ami nagyon sok pluszt jelenthetne, mentálisan és focitudásilag is is!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: PetR »

1, Mit vársz a találkozótól?
Nagyon nehéz mérkőzés lehet a szempontunkból, csak keressük a formánkat meccsek óta. Viszont ha nem kapunk gyors gól(oka)t, akkor bármi történhet ha a szerencse is mellénk áll. De ha hátrányba kerülünk, kötve hiszem hogy megfordítjuk a meccset.

2, Mi döntheti el a mérkőzést?
Ha Sneijdert újra engedik játszani, és képes úgy beszállni hosszú kihagyás után mint mikor anno leigazoltuk és a Milan ellen már kezdett, akkor a passzai mindenképpen döntőek lehetnek. Ha ez nem valósul meg akkor még Cassanoban és Guarínban bízom gól (helyzet teremtés) szempontból.

3, Te, hogy állítanád ki a csapatot?
Semmiképp sem tenném Silvestret a védelembe! Így marad a 4-3-2-1:
Handa, Zanetti-Ranocchia-Juan Jesus-Nagatomo, Guarín-Cambiasso-Gargano, Sneijder-Cassano, Palacio
Ha rosszul áll a szénánk, itt meg lehetne lépni a Milito-Gargano cserét, így átállva 4-2-3-1-re, még egy támadó lehetne a pályán.

4, Mi a véleményed a Sneijder ügyről?
Elszúrták. "Nem kicsit..."
Nem is az a probléma hogy el akarják küldeni Wesleyt - bár ezt én télen még semmiképp sem lépném meg - hanem az ahogy ezt teszik. Ugyanis Sneijder közel sem nyújtja azt amit két éve, és rengeteget sérült, érthető az eladási szándék, de ezek után nem tudom melyik csapat fogja megadni azt a 25 milliót amit mi szeretnénk érte. Esetleg ha szerencsénk van, csere üzletbe be tudjuk vonni, de attól tartok úgy fog távozni mint nyáron Julio...
Nem ezt érdemelné az egykori hősünk.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

1, Mit vársz a találkozótól?
Nagyon kemény meccsre számitok.Ami a legjobban aggaszt,az a pillanatnyi formánk.Sajnos a kezdeti lendület után kicsit megtorpant a gárda,de ez minden csapatnál benne van a pakliban.Ez még akár jól is elsülhet,hiszen idén a rangadók jól mennek.Miért ne következhetne be pont most a Napolinál is egy visszaesés?Bizakodó vagyok.
2, Mi döntheti el a mérkőzést?
A támadó játékunk,azt hiszem.Hátul talán nincs nagy gond,viszont a góltermelés akadozik.Egy gólos sikernek is nagyon örülnék.
3, Te hogy állítanád ki a csapatot?
Handanovic-Zanetti,Ranocchia,Juan Jesus,Nagatomo-Cambiasso,Guarin-Palacio,Sneijder,Cassano-Milito.
4, Mi a véleményed a Sneijder ügyről?
Nem nagyon tetszik a vezetőség ilyen formájú megnyilvánulása.2010 óta tudatos és radikális megszoritások jönnek,ami egyáltalán nem tesz jót a csapat szereplésének.Remélem előbb-utóbb megint pénzt invesztálnak a klubba,mert a jelenlegi folyamat,a középszerűség felé visz.Nem akarok én Psg szintű befektetést,de egy két sztár kell a csapatba.Ha meg is akarunk válni valakitől,nem igy kéne cselekedni.
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: gianluca »

1, Mit vársz a találkozótól?
A Napoli szerintem gyorsan meg akarja majd szerezni a vezetést, amiért nagy erőket mozgósítanak majd. Nem hinném, hogy domináljuk a meccset és inkább kontrákra rendezkedünk be. Szerintem az ikszért indulunk délre, de inkább mindenképpen a győzelemre kellene játszani, mert egyéb esetben már EUL helyen találhatjuk magunkat...
Optimista leszek és egy 2-1-es sikert jósolok magunknak.

2, Mi döntheti el a mérkőzést?
Elsősorban az, hogy mennyire tudjuk megállítani az elején a Napolit. Szerintem nagyon fognak jönni, különösen az első fél órában. Ha védelmünk állja a sarat, a középpályán tudunk labdát szerezni és azt kontrákkal megjátszani gyorsan, akkor lehet keresnivalónk.

3, Te hogy állítanád ki a csapatot?
Handanovic - Zanetti, Ranocchia, Juan Jesus, Álvaro Pereira - Cambiasso, Guarín, Gargano - Palacio, Cassano - Milito.

4, Mi a véleményed a Sneijder ügyről?
Igazából egy dolog van, ami öngól szagú, és az az, hogy nem játszatjuk Wes-t. Igazán megdolgozhatna azért a rongyos 6M euróért. Ha jobban belegondolok, akkor már 2 hónapja labdába se rugott, azaz cca. 280 millió forintért két szál szalmát nem tett kereszetül.... Nála jobb állása talán csak Patonak van meg egy sörgyári kóstolónak.
Azt nem tudhatjuk, hogy mi van a háttérben, de annyit azért hozzátennék amit ZséCé esetében is: ha annyira odavan a klubért, akkor belemegy a fizucsökkentésbe. Volt már rá példa, hogy a klub történet szempontjából hasonló jelentőségű spílerek aláírták a jóval alacsonyabb pénzt (ld. Samuel, Vieri).
Amúgy meg amíg Moratti fizeti a cigányt, addig ő is húzatja a zenét... Ha neki úgy tetszik, hogy eladja Sneijdert, arrivederci Wes! Remélem azért jó sokért passzoljuk el!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: PellerG »

1, Mit vársz a találkozótól?
-Elsősorban azt, hogy visszaállunk 4 védőre, mert Samuel hiányában a 3 védős rendszer rizikós, és az utóbbi találkozókon már inkább megszokásból játszottunk 3-al, sok elképzelés és ötlet-mint a kezdetekben-nem volt már benne, valamint úgy látom Zanettinek nem fekszik ez a hadrend. Emellett még azt, hogy Pandev kezd a délieknél és nem Insigne, aki szerintem nagy ásza lesz hamarosan a bajnokságnak.

2, Mi döntheti el a mérkőzést?
-A kezdőcsapat- és taktika. A kialakult helyzet ellenére számíthat, hogy Sneijder helyet kap(hat)-e, vagy a Tridente kezd elől, akkor viszont sok variálási lehetőség nem lesz meccs közben.

3, Te, hogy állítanád ki a csapatot?
-Én úgy érzem, most jött el az ideje, hogy újra 4 védővel kezdjünk. Gargano játszatása kérdéses nálam, annyira nem vagyok oda érte, technikailag van gondja rendesen, viszont ex-csapata ellen biztosan duplán pörög majd: 4-3-1-2

Handanovic-Zanetti,Ranocchia,Juan,Pereira-Guarín,Gargano,Cambiasso-Sneijder-Cassano,Palacio

4, Mi a véleményed a Sneijder ügyről?
-Elkapkodták. Ha nyárig várnak a hírrel, talán kaphattunk volna érte 25M-t. Így viszont már mindenki tudja, hogy mindenképpen el akarjuk adni, így nem a mi térfelünkön pattog a labda. Amúgy, ahogy már korábban írtam, egyetértek az eladásával.... Azt gondolom a fizetése és a mutatott teljesítménye már 2. éve nincs arányban egymással. Sajnos a szezonok 50%-ában nem számíthatunk rá sérülés miatt. A csapat jelenlegi anyagi helyzetében ez luxus. Én támogatom a Sneijder-Pastore cserét, már csak azért is, mert rendszeresen 1-el több bevethető játékosunk lenne. :)
Undertaker
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.11.27. 21:33

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: Undertaker »

Á örülök, hogy már ennyien válaszoltatok, ki is fogok választani párat :D De a lényeg, hogy a válaszokat majd PM-be kérném nekem elküldeni. Ez a topik, csak arra van, hogy felvázoljam a kérdéseket és esetleges változtatásokat stb. Tehát kérek mindenkit, hogy üzenetbe írja meg nekem a vákaszait majd és onnan fogok válogatni. Köszönöm.
Undertaker
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.11.27. 21:33

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: Undertaker »

Köszönöm a válaszokat, 3 embert választottam ki. Aki olvassa a nevét az figyelje majd az üzeneteit serényen, mivel a mérkőzés után, egy második interjú is készül majd velük, értékelés végett. Előre is köszönöm.

Tehát a szerencsések:
- PellerG
- PetR
- Gianluca
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: PetR »

Köszönöm a lehetőséget! :)
Undertaker
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.11.27. 21:33

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: Undertaker »

Következő adag:

1. Változtatnál valamit a Napoli elleni kezdő 11-en?
2. Kitől tartasz legjobban a Lazio csapatából?
3. Mit szólsz Balotelli esetleges leigazolásához?
4. Kit adnál el télen a keretből? Mire fordítanád a befolyt pénzt? Ez esetben Sneijdernek adnál nagyobb fizetést egy esetleges eladási pénzből?
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Mérkőzések előtti, utáni vélemények

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez nem volt rossz kezdeményezés,kár,hogy abba maradt.
Válasz küldése