Játékosok (A bő keret tagjai)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

Abszolút igazad van. Maradonának köszönhetően nincs kihasználva kellőképpen ez a keret. Szimpátia alapján választja ki a kerettagokat. Sajnos ez lesz a vesztük.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Ha jól értem kis barátom nagy Motta sajnos nem lesz ott Madridban(a pályán).2 meccset kapott kukucskáló Busquets miatt... :(

Bayernesek meg már támadják az UEFA-t...Érdekes hatalmas különbség van szerintem a pedofil Ribery és Motta esete között.Előbbi csak acél Lisandro miatt nem tört darabokra csontot...utóbbi meg...tudjuk.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nia írta:Ha jól értem kis barátom nagy Motta sajnos nem lesz ott Madridban(a pályán).2 meccset kapott kukucskáló Busquets miatt... :(

Bayernesek meg már támadják az UEFA-t...Érdekes hatalmas különbség van szerintem a pedofil Ribery és Motta esete között.Előbbi csak acél Lisandro miatt nem tört darabokra csontot...utóbbi meg...tudjuk.

2 meccs?:O :O hát ez h? Megértem h nem vonják vissza az eltiltást meg minden de miért 2 meccs ?? Tom h semmi jelentősége nincs mert most plusz egy csoportkör meccs jövöre kibirjuk nélküle, de ezzel azt érzékeltetik h tényleg szabálytalan volt azzal a patkánnyal szemben.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Marco írta:2 meccs?:O :O hát ez h? Megértem h nem vonják vissza az eltiltást meg minden de miért 2 meccs ??


Azért mert majdnem a hátán jött ki a gégéje na...
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Azért 2 meccs mert egyből piros lapot kapott, nem pedig 2 sárgával állt ki.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

kiscivis írta:Azért 2 meccs mert egyből piros lapot kapott, nem pedig 2 sárgával állt ki.

És az akkor automatikusan 2 meccs? Ezt így nem tudtam.
Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

Azt hiszem az UEFA nem a szabálytalanságért adta a 2 meccset, hanem az utána lévő grabancon csípésért, ami ha így van azért jogos is.
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

Nem is tudtam, hogy Maicon-t leigazolta a Manchester United még mielőtt a Monacoba ment volna csak nem kapta meg a munkavállalási engedélyt. Szerencsénk volt vele :D Jah és Chivu meg elvileg aktív dohányos is :D :D kinézem belőle simánxD :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Qadriano írta:Azt hiszem az UEFA nem a szabálytalanságért adta a 2 meccset, hanem az utána lévő grabancon csípésért, ami ha így van azért jogos is.


Én is "grabancon" kaptam volna valakit:)főleg ahogy kukucskált:)

zsizsi14 írta:Jah és Chivu meg elvileg aktív dohányos is :D :D kinézem belőle simánxD :D


Ja rég,az aktív nem is kifejezés:)Azért még egész jól veszi a levegőt :mrgreen:
Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

zsizsi14 írta:Nem is tudtam, hogy Maicon-t leigazolta a Manchester United még mielőtt a Monacoba ment volna csak nem kapta meg a munkavállalási engedélyt. Szerencsénk volt vele :D Jah és Chivu meg elvileg aktív dohányos is :D :D kinézem belőle simánxD :D


Az biztos h hatalmas szerencsénk volt akkor. Durva lett volna a Muban egy Evra, Maicon duplaszárny. Véleményem szerint posztján mind a kettő a világ legjobbja. Nagy szívfájdalmam h Evra nem az Interben kötött ki még kb két éve mikor az angolok piacra dobták és velünk is összeboronálták.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Qadriano írta:
zsizsi14 írta:Nem is tudtam, hogy Maicon-t leigazolta a Manchester United még mielőtt a Monacoba ment volna csak nem kapta meg a munkavállalási engedélyt. Szerencsénk volt vele :D Jah és Chivu meg elvileg aktív dohányos is :D :D kinézem belőle simánxD :D


Az biztos h hatalmas szerencsénk volt akkor. Durva lett volna a Muban egy Evra, Maicon duplaszárny. Véleményem szerint posztján mind a kettő a világ legjobbja. Nagy szívfájdalmam h Evra nem az Interben kötött ki még kb két éve mikor az angolok piacra dobták és velünk is összeboronálták.


A Monacoban nyomták ketten, nem is akárhogyan...
De tény, hogy azóta Maicon nagyon sokat fejlődött, míg szerintem Evránál nem olyan látványos, ugyanis ő már a Monacoban is hihetetlen színvonalon játszott.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

R9. írta:http://www.youtube.com/watch?v=EuFHa1D2IJE


Csodás játékos. Kár h keveset láttam játszani, a sok sérülés miatt. Kicsit Pandev rá emlékeztet, ha felveszi még jobban a ritmust ugyanakkora kedvenc lehet mint Chino volt.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Ő az akinek aranylabdás képességei voltak, de sajnos túl sérülékeny volt, h ezt egyhuzamban bizonyítsa.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

http://momento24.com/en/2010/05/06/ibra ... d-picture/

Ibra és Pique úgy néz ki melegek és egy pár is....:D
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Nem ez a megfelelő topik. Nézz át a spanyol bajnoki topikba, ott már volt róla szó.
Avatar
interlaci
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010.04.10. 06:53
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interlaci »

Nah hát ez a narkós még akkor is be volt lőve,amikor a VB-keretet kellett kihirdetni..Vicc komolyan.Se Zanetti,se Cambiasso.. :shock: :shock:
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_vb ... k-2028370/
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

interlaci írta:Nah hát ez a narkós még akkor is be volt lőve,amikor a VB-keretet kellett kihirdetni..Vicc komolyan.Se Zanetti,se Cambiasso.. :shock: :shock:
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_vb ... k-2028370/


Remélem a csoportköri kiesés után végre eltávolítja a szövetség
ezt a dagadt patkányt az albiceleste éléről.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Emberileg nagyon sajnálom őket, ha az Inter érdekeit nézem akkor annyira nem bánom, hogy lesz olyan alapemberünk aki nem megy a VB-re.
Az argentin középpálya tele van vakokkal! :D Kik ezek? :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Komax írta:Emberileg nagyon sajnálom őket, ha az Inter érdekeit nézem akkor annyira nem bánom, hogy lesz olyan alapemberünk aki nem megy a VB-re.
Az argentin középpálya tele van vakokkal! :D Kik ezek? :D



Cambiasso és Zanetti még a 30-as bő keretbe sem fér be????
Ez A dundiego ténlyeg szétdrogozta az agyát.Ez a Mercier biztos jobb mint Cambiasso.

Én mindig az Argentinoknak drukkolok,de így egy "eszelőssel" az élükön nagyon nehéz lesz.


T"he decision to overlook Inter duo Javier Zanetti and Esteban Cambiasso is a crime against football. The former had the world’s best player, Lionel Messi, in his pocket for 180 minutes during the recent Inter-Barcelona Champions League semi final. Meanwhile, after a slow start to the season, the latter has returned to his world class best and has been the world's best defensive midfielder in 2010. "


Egy nagyon találó idézet a goal.comról.
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Campione »

R9. írta:http://www.youtube.com/watch?v=EuFHa1D2IJE

Köszi. Ő volt az egyik aki miatt megszerettem anno az Intert.
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Campione »

interlaci írta:Nah hát ez a narkós még akkor is be volt lőve,amikor a VB-keretet kellett kihirdetni..Vicc komolyan.Se Zanetti,se Cambiasso.. :shock: :shock:
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_vb ... k-2028370/

Álé, álé!
Maradona hülye maradt álé!
Hülye maradt álé, hülye marat álé,
álé, álé.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Íme a tízesünk, aki nem kellett Madridban: http://www.youtube.com/watch?v=a9hCPv1NnnU
A zene viszont borzalmas alatta :D .

FORZA INTER!!!
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

sorger=giallo írta:Íme a tízesünk, aki nem kellett Madridban: http://www.youtube.com/watch?v=a9hCPv1NnnU
A zene viszont borzalmas alatta :D .

FORZA INTER!!!


Jó kis videó! :) GRANDE WESLEY!

OFF: Nem tetszik a Parapapapapapapapapapapa? :P Sztem jó kis szám dehát ízlések és pofonok! :)
Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

Amúgy Milito játszott már egy- két helyen, többnyire középcsapatokban, rendre jó teljesítményt nyújtott. De az hihetetlen h beért nálunk 30 éves korára. Minden megvan benne ami egy világklasszis csatár erénye: gyors, jó csapatjátékos, kiválló góllövő, fejben nagyon ott van meccseken és nagy meccseken is bírja a nyomást. Zseniális játékos aki ráadásul nagyon szerény és nagyon szeret itt játszani...
Hatalmas tisztelet neki!!!
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

Motta ügyében lehet tudni valamit? Fog játszani a BL döntőn?
westside05
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.04.26. 08:03

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: westside05 »

Sajnos 2 meccset kapott
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Nekünk kell nyerni a BL döntőt.Miért?Mert a világ legjobb focistája és legjobb CSK-ja(és persze az embersége sem megkérdőjelezhető) a Chievo ellen 698. meccsén lépett pályára,tehát ez lesz a 700. !!!Rúghatna egy gólt is :) Szóval neki kell a magasba emelnie azt a trófeát !!!Ennyi.Mondanám,hogy legalább még ennyit...

Ha jól tudom Bergominak 758 van(javítsatok).Szóval jövő ilyentájt meglehet az is,ha azt vesszük,hogy idén a szuperkupával együtt volt 57 meccs..Esetleg pont a BL döntőn :mrgreen:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7585
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Erre emlékeztek? UEFA upa döntő 1998, Lazio - Inter

http://www.youtube.com/watch?v=BJosacXc ... re=related

Na egy ilyet vághatna szombaton is a Capitano :D Na jó kisebbet is lőhetne ;) :) Főleg ha már a 700. meccse lesz
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Cupi írta:Erre emlékeztek? UEFA upa döntő 1998, Lazio - Inter

http://www.youtube.com/watch?v=BJosacXc ... re=related

Na egy ilyet vághatna szombaton is a Capitano :D Na jó kisebbet is lőhetne ;) :) Főleg ha már a 700. meccse lesz


Zamorano,Zanetti,Ronaldo.60.-ban Zanetti.(Mancini a túloldalon)Erről én már sokat beszéltem és erre céloztam az előbb.Ez a nagy nap az én Inter mániámban (mármint ezóta drukkolok nekik):)
marihuan
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.04.13. 18:13

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: marihuan »

Megsérült Balotelli a tegnapi edzésen, és idő előtt bicegett le a pályáról.. ezzel kérdésessé vált a játéka szombaton..
Pedig ha legalább olyan elszántsággal játszik, mint pl vasárnap.. akkor a kezdőben a helye. Jobb, mint Pandev a jelenlegi formát nézve. Habár sztem Bl-döntőre összehegesztik vhogy ;)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

http://www.origo.hu/i/1005/20100523materazzi.jpg

Magasabb kicsit a megengedettnél,de ajánlom figyelmetekben a feliratot.már tegnap is feltűnt,de akkor túlságosan ugrált :)

Azért az idén kitett magáért.Poló feliratok,Berlusconi maszk :) .Egyre imádni valóbb :)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Köszi Nia, meg is van az új avatarom. :D Ilyesmi képet kerestem tegnap óta. :D
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Materazzi mekkora arc: "Még ezt is visszakérnétek?" :lol:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Tudom, lehet hogy még korai, de gondoltam írok egy csapatértékelést az elmúlt évre. Valahogy túl vagyok most pörögve, még fel kell fognom az ezévi történéseket, minden olyan gyorsan történt....És Mou elmegy....Most 3 hónapig nem lesz Inter meccs....

Szóval én véleményeim:

Julio Cesar: idén volt jó pár bizonytalan meccse, és bakija is, viszont nagyon sok esetben megmentette a csapatot, és igazolta h posztján az egyik, ha nem a legjobb-8
Maicon: beadni elfelejtett az idén. Volt egy szakasza a szezonnak, ahol 8-10 meccsen kimondottan gyengén játszott. Viszont igazán fontos, és látványos gólokat lőtt, gólpasszokat adott, és amikor kellett h villantson, meg is tette ezt-8
Lucio: a szezon egyik legjobb igazolása! Úgy 1-2 éve beszéljük itt a fórumon, h meg kéne találni Cordoba utódját, aki sokkal megbízhatóbb földön és levegőben egyaránt, és nem bakizik olyanokat, mint Ivan tavaly. Azt hiszem ez sikerült! Voltak bakijai, de a szezon 90%-ában nagyon megbízható volt-8
Samuel: végre egy év, amikor elkerülték a sérülések! Rögtön kihagyhatatlan lett. Nagyon nagy szezonja volt ez, hihetetleneket mentett. Igaz h lassú védőnek számít, és emiatt voltak is gondjai a szezonban, de helyezkedésével jól tudta ezt ellensúlyozni!-8
Zanetti: Tanár Úr! :-) Imádom! Hihetetlenül sokat dolgozik, és hogyan! Igaz idén volt jópár sárga lapja is, de hozta a szokásosat, bárhova tette José, mindenhol helyt állt, szerencsére kora ellenére még kinéz neki 2-3 igazán jó szezon!-9
Motta: jól kezdett, hasznos volt a kp-án(pl 1. Milan meccs), aztán pár forduló után úgy eltűnt, pontosabban úgy elszürkült, h M&M tagjaként sokan legszívesebben penderítettük volna azonnal a csapatból. Flegmaság, botrányos passzok, kevés futás. Aztán a szezon utolsó negyedében összekapta magát, gólok, pazar (gól)passzok, hasznos kp-ás játék!-6,5
Cambiasso: hihetetlen ahogy képes irányítania csapatot, mindig a jó helyen van, nagyon neki lett kitalálva ez a "beállós" poszt, mindent megszűr, pazarul irányít, és sosem fárad el! Tökéletes szezon!-9
Sneijder: az irányító posztra vártunk egy zsenit évek óta, most megtaláltuk. Összeköti a védelmet és támadósort, nagyon tud a kis holland. Sok gólpassz, fontos gólok, végig pörög a meccseken, talán a legjobbat találtuk meg az irányító posztra. Igaz lehetne fegyelmezettebb....-8,5
Eto'o: én azt gondoltam a leigazolásakor, h majd számolatlanul ontja a gólokat, meg sem áll úgy 40-ig a szezonban. Nem így lett, de Josénak csak bejött ez a szélső poszton játszatása. Szó nélkül védekezett, mindig visszament, szerelt, küzdött mint egy fiatal újonc. A szezon végére kifejezetten feküdt már neki a szélső poszt, igaz ebben Josénak nem kis szerepe lehet, kíváncsi leszek a posztjára és teljesítményére Mou nélkül....-7
Milito: ami nem ment Ibrának, az neki triplán is :-) A fontos meccseken higgadt és magabiztos volt, nagyon passzol a csapatunkba, igaz voltak meccsek, ahol 7-8 helyzet sem volt elég neki 1 gólra, de nagyon hasznos volt előkészítésben, és befejezésben végképp! A legnagyobb igazolás véleményem szerint!-9
Pandev: fél év alatt nem bríllírozott, de játéka hasznos volt. Ami nekem feltűnő, h rendkívül önző. Mindenképpen bővíti elől a variálási lehetőségeinket, remélem, ezután még hasznosabb tagja lesz a csapatnak.-6,5

Chivu: mikor hozzánk igazolt, azt hittem hosszú évekre megoldódnak a balbekk gondjaink. De én nem gondolom h így is lett. Ettől az évtől és a sérülésétől függetlenül úgy gondolom, h a balbekk poszt erősítésre szorulna. Lassúnak tartom, szinte minden meccsen amin játszik sárgát is kap emiatt, ez amióta nálunk játszik így van. Talán középen hasznosabb lenne, de ott most Samu egyértelműen előtte van!-6
Balotelli: nálam a Barca meccsen eljátszotta az esélyét a mezeldobással, és az állandó flegmasággal ami jellemzi. Még nagyon tini, ha marad, remélem megembereli magát! Amikor viszont akart játszani, jól játszott!-6,5
Stankovic: nagyon bírom a csupaszív játékát! Jól kezdett, gólokat lőtt és sokat elő is készített, aztán a szezon végére visszaesett, de ő csereként is hasznos, remélem nálunk öregszik majd meg! :-) -7
Muntari: mindenképpen szeretném h távozzon! Egy idegbeteg, túlságosan aggresszív játékos, aki ész nélkül játssza ezt a játékot. Mindne egyes meccsen amikor játszott idén, agyonrúgott vkit, vagy leállt pofozkodni vkivel. A Catania meccs meg már csak a ráadás volt :-)! Botrány! Remélem a helyére igazolunk egy hasznosabb, használhatóbb kp-ást.-4,5

Nálam akik mindenképp távoznának: Muntari, Quaresma és talán még Cordoba is. Quaresmát talán be lehetne venni egy Veloso cserébe a Sportinggal, és akkor meg is lenne Muntari helyettese. Cordoba helyére meg egy fiatal védőt hoznék, akár olaszt!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Cambiasso az előbb nyilatkozott valamit a Sportklubbon, de sajnos csak a végét csíptem el. Nem tudja valaki mit mondott?
szocske11
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:16
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: szocske11 »

Azt mondta , hogy nem akarja konkrétan kimondani , hogy Angliába vágyik mert abbol csak problémája lenne, inkább csak azt mondja szívesen kiprobálná magát a Premier L.-ben .
És az angol lapok szerint van is rá esély.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Kurvajóó..
Én eddig nem gondoltam hogy Cambiasso elvágyna. :(
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Na ha Cuchu elmegy én rohadtul dühös leszek.. :( :evil:
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

Áhh ne mán :o Azt hittem hogy itt fogja befejezni a pályafutását :(
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Ezt nem gondoltam volna. :shock: Remélem marad... Aztán majd 35 évesen elmehet kipróbálni magát máshol. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7585
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

szocske11 írta:Azt mondta , hogy nem akarja konkrétan kimondani , hogy Angliába vágyik mert abbol csak problémája lenne, inkább csak azt mondja szívesen kiprobálná magát a Premier L.-ben .
És az angol lapok szerint van is rá esély.


Ez most valami vicc??? :shock: De most komolyan! Rá gondolnék utoljára, hogy el akarna menni....
Nehogy már a tripla után mindenki új kihívásokat akarjon, hülyét kapok! Persze mintha valami kis meglepetés csapat lennénk ahonnan a nagy siker után lépnek a játékosok mert kihívásra vágynak...Mi vagyunk a BL győztesek, ide vágyakoznak sokan, ne má innen akarjanak lelépni.... :( Főleg egy Cambiasso aki a jövő kapitánya, Milito-ról meg ne is beszéljünk, áááá.... :evil:
Vagy lehet paráznak, hogy Mihajlovic lesz az edző és bukta lesz? csak nem
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Cupi írta:
szocske11 írta:Azt mondta , hogy nem akarja konkrétan kimondani , hogy Angliába vágyik mert abbol csak problémája lenne, inkább csak azt mondja szívesen kiprobálná magát a Premier L.-ben .
És az angol lapok szerint van is rá esély.


Ez most valami vicc??? :shock: De most komolyan! Rá gondolnék utoljára, hogy el akarna menni....
Nehogy már a tripla után mindenki új kihívásokat akarjon, hülyét kapok! Persze mintha valami kis meglepetés csapat lennénk ahonnan a nagy siker után lépnek a játékosok mert kihívásra vágynak...Mi vagyunk a BL győztesek, ide vágyakoznak sokan, ne má innen akarjanak lelépni.... :( Főleg egy Cambiasso aki a jövő kapitánya, Milito-ról meg ne is beszéljünk, áááá.... :evil:
Vagy lehet paráznak, hogy Mihajlovic lesz az edző és bukta lesz? csak nem

Nem paráznak ők, de érthető, hogy ki akarják próbálni magukat a játékosok máshol is, új közegben, új játékosfelfogásban. Nem lehet mindenki Javier Zanetti. :cry:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7585
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Atosz írta: Nem paráznak ők, de érthető, hogy ki akarják próbálni magukat a játékosok máshol is, új közegben, új játékosfelfogásban. Nem lehet mindenki Javier Zanetti. :cry:


Persze ezt értem, de ha most jön új edző aki nyilván más módszereket, taktikát hoz, na ehhez még több meghatározó ember elmegy akkor nézhetünk nagyokat! :o Lehet újra beépíteni az újakat, szokni az új taktikát, kisérletezgetések, stb!
Oké tudom jövőre triplázni nem nagyon fogunk mert az szinte lehetetlen, de azért a bajnokságot jó lenne behúzni, a BL-ben sem leégni a csoportkör után címvédőként, na meg ott van még a 2 szuperkupa augusztusban meg a VK!
Szóval jó lenne ha azért legalább a meghatározó játékosok együtt maradnának és ehhez jönne egy kis erősítés :D
Na meg egy tapasztalt és nemzetközi szinten is rutinos edző :)
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Az a baj, hogy akiket Mourinho óta vettük nagyrészt Mourinho miatt jöttek hozzánk és akik már itt voltak azok egy része pedig biztos, hogy Mourinho miatt maradtak nálunk. Nagyon sokat számít, hogy ki az edző, éppen ezért nem szabad ilyen Mihajlovicsokat idehozni. Ki az a klasszis aki Mihajloviccsal akar majd dolgozni és hozzánk jön miatta? Senki... De egy Capello meg Hiddink már egész más. Ők képesek rávenni a menni akarókat is a maradásra és behozni számos új klasszist is.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Jó azért ne hülyüljünk.Nem kell mindent komolyan venni.Most nem adunk el mindenkit(egy Barca sem tette,pedig ott is voltak hírek),csak el kell adni a lapokat nyáron is.Szenzáció az egész.Minden média,úgy értelmez,hogy az neki kedvező legyen.Nem hülye Moratti.Nincs is rá szükség ,hogy bármelyik ász eladásából pénzre tegyünk szert.Most nincs.Miért mennének?Új kihívások,új kihívás a franc,megkérdezik tőled szeretnél e Angliában játszani,persze ki nem?De attól még nem biztos,hogy fogok,főleg nem egy olajmágnás Cityben.És nem hinném,hogy elhagyná az El-ért bármelyikük is az Intert.

Nem mostani interjú volt az szerintem,bár én is csak a végét csíptem el.
Cambiasso nem hülye gyerek a Real szóba sem jöhet.Anglia meg...Zanetti és ő nagyon jó barátok.Nem hinném,hogy ő menne.Miért tenné,ő az akiről idén ezt nem tudom elképzelni.Mellesleg egy Fachetti mezbe rohangált a BL döntő után.Elég sokba kerülne bárkinek...

ui.:Stankovic 2014 júniusáig meghosszabbította a szerződését.

Coutinho már a mienk???Egyik ezt írja a másik azt. :)
Mascherano aláírásáért már nagyon küzdünk.Ahogy Tommy írta,szerintem is jó a Motta-Cambiasso páros.De ki tudja.Nekem nem tűnt eddig nagy ásznak mascherano(bár nem láttam annyiszor játszani,mint Cambiassot) :)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Coutinho a mienk rég, de maradni szeretne a Vasconál januárig.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Coutinhot 16 éves korában igazoltuk le de ugye a szabályok miatt csak 18 évesen csatlakozhat hozzánk. Hogy jön-e most nyáron, vagy még kölcsönben marad fél vagy 1 évet az attól függ, hogy az új edző számít-e majd rá, vagy hagyja még kölcsönbe. Mourinho azt mondogatta, hogy neki már most kell, de ugye ő távozik szóval most az új edzőn múlik majd minden.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

sneijder is mit pofázik h visszamenne madridba ha josé hívná????? szó szerint kirúgták madridból

real-t meg kéne szüntetni
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: mike »

Mennyire igaza van Matrixnak :D :

-Mi a véleménye Ibrahimovic távozásáról?
˝Köszönöm Morattinak, Brancanak és Orialinak hogy idehozták Militot, Raiolanak pedig azt hogy elintézte a nyáron az Ibra-Eto´o cserét. Zlatannak köszönöm a három bajnoki címet, de a számok és az évek azt bizonyították hogy amikor szükség lett volna rá igazán nem tudott segíteni.˝

Ennyi, itt a lényeg a végén ;)
Válasz küldése