Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Barcelona 0 - 2 Hercules :o
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

DSanton39 írta:Barcelona 0 - 2 Hercules :o

Nem nagyon szeretem a Barcát szóval örülök... : :D
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

PetR írta:
DSanton39 írta:Barcelona 0 - 2 Hercules :o

Nem nagyon szeretem a Barcát szóval örülök... : :D

Szintúgy. Nem ártott már, h leszálljanak a földre...
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Joséval már az első két meccs után elégedetlenek a madridi szurkolók. Fütyültek az Osasuna elleni meccsen. Hát bizony valóban Spanyolországban nem egyszerű az élet. Hiába nyersz ha nem szép a játék.
„Nem kell foglalkoznom a fütyüléssel. A közönség fizet, hogy a stadionba jöhessen, és minden joga megvan arra, hogy fütyüljön. Soha nem fogok a madridi drukkerek ellen szólni. Azon kell dolgoznom, hogy a szurkolóink elégedettek legyenek. Könnyű meccset játszottunk az Osasuna ellen. Nem volt egy nagy találkozó ez, de tudom, hogyan kell felépíteni egy csapatot, és pozitív, hogy az első két bajnokin nem kaptunk gólt" – mondta Mourinho, aki szerint támadói talán idegesek egy kicsit, ezért gól képtelenek egyelőre.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Tegnap győzött a Real 3-0ra az Espanyol ellen.Volt 3 piros a visszaeső :) Pepe 4 perc alatt sárga-piros,A másik oldalon meg még 2 piros.nem láttam ahhoz túl fáradt voltam :),de jó kis meccs lehetett.Mourinho vajon ott maradt a padon,még egyszer sem tiltották el :)

A "szegény" messit letalpaló Újfalusi két meccses eltiltást kapott,Hétvégén a sport tv-n a kommentátor úgy csinált,mintha az egész barcanak lenne vége messike sérülésével.Nem is értettem,mindenhol van ilyen,vagy hozzá tilos közelíteni vagy mi van...ráadásul 1 hétig pihen csak...
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Nia írta:Tegnap győzött a Real 3-0ra az Espanyol ellen.Volt 3 piros a visszaeső :) Pepe 4 perc alatt sárga-piros,A másik oldalon meg még 2 piros.nem láttam ahhoz túl fáradt voltam :),de jó kis meccs lehetett.Mourinho vajon ott maradt a padon,még egyszer sem tiltották el :)

A "szegény" messit letalpaló Újfalusi két meccses eltiltást kapott,Hétvégén a sport tv-n a kommentátor úgy csinált,mintha az egész barcanak lenne vége messike sérülésével.Nem is értettem,mindenhol van ilyen,vagy hozzá tilos közelíteni vagy mi van...ráadásul 1 hétig pihen csak...


Én nagyjából láttam a mérkőzést, nem játszott jól a Real, első gól 11-esből volt, amit szerintem nem kellett volna befújni. José meg egész nyugodt volt, a meccs nagy részén ült a padon és a segítőkkel beszélgetett. Szerintem az a baj a Reallal, hogy csak túl jó és túl szar játékosok vannak ott, nincs átmenet, nincsenek már ilyen Makalele félék, aki soha nem volt egy túl nagy név, se drága játékos, de annak a Realnak, az egyik (ha nem a) legfontosabb tagja volt. Azt az undorító Pepe-t már tavaly örökre eltiltottam volna és azon török vendégmunkáson mit keres a 23-as mez? Hát nem ég a háta, 23-ast mindig nagy királyok kapják, már csak ha Milánón belül nézzük, Materazzi és Ambrosini.
Összességében ezt a csapatot nem tartom elég intelligensnek ahhoz, hogy végrehajtsanak egy olyan taktikákat, mint amit velünk csinált előző szezonban. Magában egy Ramos, Alonso, Higuain meg még páran, nem fogják tudni megcsinálni, ahhoz 11 ember kell.
Kíváncsi vagyok kik fognak még érkezni a csapatba. Folyamatosan azt lehet olvasni, h José mindenképpen csatárt szeretni, amit annyira nem értek. Ronaldoval és Higuainnal kezdtek, Benzeme csak a legvégére jött, de egyből szerzett is egy gólt, (Huntelaar effektus) lehet sérült volt korábban, vagy nem tudom miért csak ennyi lehetőséget kapott, de szerintem ő mindenképpen többet lehetne pályán.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Bajnokságot tuti nyer velük, mert ott csak a Barca az ellenfél.. De a bl sokkal nehezebb lesz, keret alapján nehezebb lesz a realal blt nyernie josénak mint velünk. Védelem messze nincs olyan jó szerintem, középpálya meg csatársor az nem rossz.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Tommy írta:Bajnokságot tuti nyer velük, mert ott csak a Barca az ellenfél.. De a bl sokkal nehezebb lesz, keret alapján nehezebb lesz a realal blt nyernie josénak mint velünk. Védelem messze nincs olyan jó szerintem, középpálya meg csatársor az nem rossz.


Nem emlékszem, valamelyik összefoglalóban láttam, ahogyan a vizes flakont a kispadhoz vagdosa mérgében.

A spanyol nem egy fegyelmezett bajnokság, de a Barca-t nem fogja meg dén sem a Real, még akkor sem, ha Messi kiesik a szezon hátralévő rézében.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Süti írta:Nem emlékszem, valamelyik összefoglalóban láttam, ahogyan a vizes flakont a kispadhoz vagdosa mérgében.


Az most volt hétvégén, kemény volt mert izomból a plexihez vágta és centikre ment el az egyik segítője feje mellett, csávó meg se mert mozduln, meg volt rémülve kissé. :)
Mondjuk botrány, hogy a madrid hazai meccsein mennyire nem szurkolnak, mindenki ül és tapsol....igaz ez sok más spanyol csapat stadionjára is, mindha színházba lennének, totál hangulattalan.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Hát kinyírták a szurkolást sok csapatnál... A realnál az Ultras Sur pedig régen nagyon jó kis csoport volt, most meg kb 100 ember ha van a kapu mögött aki szurkolni próbál.. De meccs nagyrészében csak a capo hangja hallik, ahogy a megafonba énekel, és próbálná bevonni többieket, de nehéz ugy ha kapu mögött 100 ember szurkol, többi szerencsétlen meg ül és nézi a meccset.. De a legtöbb spanyol csapatnál ez van. Atleticó ami még kivétel, ott elég komoly ultraélet van még most is, meg pár csapat van még azért. Barca meccsein szoktam még jókat nevetni, kb 10* nyomják el egy meccsen a "Barca, barca" rigmust, semmi komoly hosszabb dal, csak 2-3 rövidebb ilyen rigmust ismételgetne, persze azt jó hangosan, de hát az ilyeneket még egy olyan szurkoló is tudja ordítani aki életében először van meccsen. :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Ajjaj Jose,nem vesznek ott mindent olyan "könnyedén",mint az Internél.Rendesen szapulták egyébként :)
Levante-Real Madrid : 0-0.Szerintem a Levante még sosem szerzett pontot a Real ellen,vagyis én nem emlékszem,csak durva vereségekre.
Athletic Bilbao-Barcelona : 1-3.Villa piros,ha Messike még a jövőhéten sem lesz...A Valencia vezet(ezt egyébként nem gondoltam volna.).
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Nia írta:Ajjaj Jose,nem vesznek ott mindent olyan "könnyedén",mint az Internél.Rendesen szapulták egyébként :)
Levante-Real Madrid : 0-0.Szerintem a Levante még sosem szerzett pontot a Real ellen,vagyis én nem emlékszem,csak durva vereségekre.
Athletic Bilbao-Barcelona : 1-3.Villa piros,ha Messike még a jövőhéten sem lesz...A Valencia vezet(ezt egyébként nem gondoltam volna.).

Hát a spanyol sajtó még rosszabb mint az olasz:
A portugál szakvezető a keddi Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt Auxerre-ben tartott sajtótájékoztatót, s miután az újságírók sokadszor firtatták, hogy miért maradt ki a keretből Pedro León, kifakadt: "Önök úgy érdeklődnek nálam Pedro León felől, mintha Zidane-ról, Di Stefanóról vagy Maradonáról lenne szó. A felesleges találgatás komoly probléma az újságírásban. Pedro León egy kiváló játékos, de nemrég szinte kirúgták a Getafétól."
Később a Sevilla újonnan kinevezett vezetőedzője, Gregorio Manzano is megkapta a magáét Mourinhótól.

"Mégis ki az a Manzano? Az biztos, hogy én nem ismerem" - mondta Mourinho a tíz éve a spanyol bajnokságban ténykedő szakemberről.

A tréner immár sokadik botránya komoly sajtóvisszhangot váltott ki Spanyolországban. A tekintélyes sportlapok mind hosszasan foglalkoztak a blancók vezérének újabb kirohanásával.

"A Real címeket vár Mourinhótól, de egyelőre csak újabb ellenségeket kap" - olvasható az AS keddi számában.

A barcelonai illetőségű szaklap, a Sport még ennél is tovább ment: "Mourinho nem alkalmas a feladatára. Az ilyen viselkedéssel teljesen lerombolhatja a Real hírnevét."

Hát igen, José már csak ilyen. Remélhetőleg ezért még nem fognak neki fehér zsebkendőket lengetni előbb-utóbb. Tudjuk milyen a spanyol közvélemény.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Ismerős történet, egy állandó és sok változó szereplővel. :lol:
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Tegnap 4 gólt vágott C.Ronaldo és 6-1re nyert a Real.Na igazolódik a sok okostojás elmélete Mourinho és az ő antifocizó csapatairól :) Ez eddig is érdekes volt.Nagyon megindultak a góltermelésben is,végül is egy nagyon fiatal csapat és egy ilyen edzővel messze juthatnak.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter) topicból:

Tommy írta:
Gabosska írta:Kövezzetek meg, de szerintem Guardiola nem nagy eresztés...azzal a kerettel gyakorlatilag Bölöni laci is nyerne kupát...
Élő példa: Guardiola elődje (aki úgyszintén sikeres volt) ki lett hajítva a Galatasarayból (és helyette egy edzői csődtömeg: Hagi került oda)...
Azzal a kerettel nem akkora teljesítmény BKL-t nyerni, mint az Inter keretével....ebben azért egyezzünk meg.
;)

Én se tartom sokra őt.. Azért nem hiába mondta már több szakember, hogy Guardiolának csak összkell állítania a legjobb kezdő 11-et, és más dolga nincs, mert a játékosok a többit megoldják.

De igazából majd akkor derül ki mit tud igazán, ha ott hagyja a barcát..
Aki egy éven belül kilapátol a csapattól egy Eto'ot és egy Ibrahimovicot, ott lehet hogy nem a játékosokkal van a gond. Mi csak tudjuk mire képes ez a két futballista. :) Ezzel együtt nem kicsi anyagi hátrányt okozva a Barcának.
Avatar
jdanika
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2010.04.22. 18:14
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: jdanika »

Barca-Sevilla 5-0
Jobb meccsre számítottam, Sevillátol nagyobb ellenállást vártam volna, de 2 helyzetük ha volt az egész meccsen. :?
http://www.youtube.com/watch?v=Xxc1ZIdmsOA&feature=player_embedded
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

jdanika írta:Barca-Sevilla 5-0
Jobb meccsre számítottam, Sevillátol nagyobb ellenállást vártam volna, de 2 helyzetük ha volt az egész meccsen. :?
http://www.youtube.com/watch?v=Xxc1ZIdmsOA&feature=player_embedded


Ja meg egy piros lapuk,de mindegy akkor már 2-0 volt.Én is jobbra számított főleg,hogy kedvelem a Sevillat.de mostanában eléggé lent vannak.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Mourinhot már elküldték a kispadról a Murcia ellen.
Ez hiányzik nekem a legjobban :)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

36 gól/9 meccs a Spanyol bajnokságban(egy meccs még hátra).Igaz ebből 8-at a Barca 5-öt a Madrid vállalt magára.Szép egy pont a különbség a többiek szokás szerint már fényévekkel mögöttük.Jövő hétfőn meg El Classico,remélem Mourinho elveri őket rendesen.Már úgy is nagyon unom Messit.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Ha nyer a Madrid szinte bajnokok is. Spanyolba rengeteg az az egy pont is. A kiscsapatok rendre lefekszenek a két nagynak.
Josénak szurkolok én is. :D
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

A Real nagyon csúnyán le lett focizva, ötöst kaptak a Barcelonától. Nem is tudom volt-e Josénak ilyen arányú veresége a karrierje során?
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

csúnya volt, nem értem hogy nem tudta megszervezni a védelmet úgy ahogy velünk, Messit totál nem tudták kikapcsolni. de hát, Inter csak egy van 8-)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

DSanton39 írta:csúnya volt, nem értem hogy nem tudta megszervezni a védelmet úgy ahogy velünk, Messit totál nem tudták kikapcsolni. de hát, Inter csak egy van 8-)


Szerintem pont ezt rontotta el José az első félidőbe. (másodikba meg már mindegy volt) Pont olyan taktikával mentek ki mint Mi a BL elődöntőbe, ez látszott a labdabirtokláson is, szélső védők nem léphették át a felezővonalat, mélyen védekeztek nagyon, csakhogy a madrid nem az Inter, ők inkább támadóbbak, Dí Maria meg CR se nagyon védekezett, alig támadták le az ellenfelet, Benzema azt se tudta hol van, Özil is csak futkosott össze vissza labda nélkül. Idáig teljesen más focit toltak a BL-ben is meg a bajnokságban is, most meg hirtelen Interes taktikával küldte őket ki Mourinho. Nem voltak jók erre a taktikára.
Totál látszott, hogy néhányan azt se tudták hol vannak. Nagy verés volt.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Hát ez nagy égés volt mindenesetre.Szinte megalázó,az egész játékot nézve mindenben jobb volt a Barca az eddig veretlen Real Madridnál.
-3 védő el is szállt.Ramosnál is nagyon elszakadt a cérna.Puyolnak és Xavinak is szépen nekiment,majd a válogatottba megdumálják :)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Egyszerüen eltaposta a Barca őket.Jelenleg még mindig a katalánok az elsőszámúak spanyol honban,ez tegnap kiderült.Ami szembetűnő volt,hogy az egész kp és a védelem teljesen padlón volt.Óriási hibákat vétettek,ráadásul tartásuk sem volt.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Cupi írta:Nem voltak jók erre a taktikára.


Ez így van.

Tavaly csak úgy mehettünk tovább a Barca ellen, hogy tökéletes védekezést kellett bemutatnunk, egyszer nem hibázhatott az Inter, és erre a Madrid alkalmatlan.

Nem csodálom a sok rugdosódást a Madridiaktól, gyakorlatilag nem birtokolták a labdát, és mondjon bármit is José tegnap ha elegánsan, könnyedén is de megalázták őket, ezt mindenki láthatta.

Ilyen még nem volt José edzői pályafutása során, eddig "csak" négyszer mattolták 3:0-ra.

Csak ült a padon és kész, ennyire tehetetlennek sem láttam még soha.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: R9. »

jó volt nézni a realt ahogy játszik :D :D :D nagyon örültem
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Sajnos kurva jó ez a Barca. Teljesen más dimenzióba volt a két csapat. Ennek a Realnak is kell 2 év mire igazán ütőképessé teszi José, ahogy az Intert is tette. Feltéve ha hagyják addig dolgozni. :roll:
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

R9. írta:jó volt nézni a realt ahogy játszik :D :D :D nagyon örültem

És minek örültél? Hogy José csapatát így megszopatták? Én valahogy nem tudtam örülni, rühellem ez a nagyképű játékosokból álló agyonistenített barcát, nem volt kérdés hogy José csapatának drukkolok.
Avatar
Intertobi
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Intertobi »

[/quote] Én valahogy nem tudtam örülni, rühellem ez a nagyképű játékosokból álló agyonistenített barcát, [/quote]

Én is így vagyok vele! Messi és Xavi kivételével mindegyiket utálom! Nélkülük senkik lennének! José nak nagyon szurkolok remélem sikerül neki a bajnoki cím!
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Intertobi írta:
Én valahogy nem tudtam örülni, rühellem ez a nagyképű játékosokból álló agyonistenített barcát, [/quote]

Én is így vagyok vele! Messi és Xavi kivételével mindegyiket utálom! Nélkülük senkik lennének! José nak nagyon szurkolok remélem sikerül neki a bajnoki cím![/quote]
Én pont Messi-t utálom legjobban, ha lép egyet már akkor ő az isten, meg h ő miyen egy minta kép közbe ellenünk is volt több alatomos megmozdulása is...
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Tommy írta:
R9. írta:jó volt nézni a realt ahogy játszik :D :D :D nagyon örültem

És minek örültél? Hogy José csapatát így megszopatták? Én valahogy nem tudtam örülni
Egyetértek! Én is a Real sikeréért drukkoltam, természetesen JM miatt, elsősorban. Különösebben nem érdekel a spanyol foci, de azért remélem, hogy tavasszal a madridiak visszavágnak ezért a vereségért! Ramos viszont tényleg idegbeteg módon, sportszerűtlenül nyomta.
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

Úgy vagyok vele , hogy a tegnapi Barca sikerrel még jobban felérté
kelődött az INTER 3-1- es győzelme.
Amennyiben a világ legjobb csapatának tartják a katalán gárdát akkor mi ezt a .. ,,legjobbat " ütöttük el a továbbjutástól. ;)
Jó ez még a tavalyi kiírásban volt de nem volt annyira réééégen !!!
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Tommy írta:
R9. írta:jó volt nézni a realt ahogy játszik :D :D :D nagyon örültem

És minek örültél? Hogy José csapatát így megszopatták? Én valahogy nem tudtam örülni, rühellem ez a nagyképű játékosokból álló agyonistenített barcát, nem volt kérdés hogy José csapatának drukkolok.

igen annak örültem, utálom a köcsök realt, bukjanak el mindenhol
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Azért Messivel kapcsolatban, a "lép egyet és már ő az Isten"-t én nem vétóznámmeg, hihetetlen zseni! Amíg nem kezd el Ronaldinho példájára leépülni, ez a kijelentés igaz nála!
Viszont Ramos ritka gusztustalan egy játékos, szezononként 3pirosaz alap neki, és ahogy szerzi őket, na az már csak hal a tortán.
De azt adom, hogy a Barca úgy egészben unszimpatikus lett nekem a nem kicsit nagyszájú embereivel(pl: Pique, Valdes), én sokáig Barcás voltam a LaLigában, de a tavalyi párharcunk óta, ahogy ott el nem viselték a kiesésüket, és a San Siro beli kiütésüket, és mivel Josénak drukkolok a Realnál, már inkább a Madridnak szurkoltam
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

PellerG írta:Azért Messivel kapcsolatban, a "lép egyet és már ő az Isten"-t én nem vétóznámmeg, hihetetlen zseni! Amíg nem kezd el Ronaldinho példájára leépülni, ez a kijelentés igaz nála!
Viszont Ramos ritka gusztustalan egy játékos, szezononként 3pirosaz alap neki, és ahogy szerzi őket, na az már csak hal a tortán.
De azt adom, hogy a Barca úgy egészben unszimpatikus lett nekem a nem kicsit nagyszájú embereivel(pl: Pique, Valdes), én sokáig Barcás voltam a LaLigában, de a tavalyi párharcunk óta, ahogy ott el nem viselték a kiesésüket, és a San Siro beli kiütésüket, és mivel Josénak drukkolok a Realnál, már inkább a Madridnak szurkoltam

De ez most olyan h José is egy hihetetlen zseni, mégis mki elismeri h most elszúrta és most nem nyomják, és ez idegesít Messinél is h ha semmit se csinál is sztárolják már. Én elismerem h tegnap is jól játszott sajnos, meg tényleg nagyon jó, de mikor első labdaérintése után már a riporter már elhalt tőle na az tulzás sztem.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Tommy írta:Én valahogy nem tudtam örülni, rühellem ez a nagyképű játékosokból álló agyonistenített barcát


Akkor mit gondolsz C. Ronaldo-ról, aki minden nagy derbyn felsül.

Én nem tartom nagyképű csapatnak a Barca-t, sőt.

Hihetetlen sokat futnak, egészen elképesztő módon passzolnak, tele vannak saját nevelésű játékosokkal, akiket mindenki szeret a klubnál.

(Mondjuk a riporter tényleg sok esetben szubjektív, főleg ha Messi-ről van szó, és ez engem is zavart.)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Valdes, Pique (tuti rosszul írom). Csak 2 játékos hirtelen akiknek akkora az arcuk, hogy alig fér be a Nou Campba, pedig elég nagy stadion.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Barcából tavaly óta busquets a legunszimpatikusabb játékos számomra... Vajon miért? :roll:
Amúgy Messit szerintem azért nem szeretik sokan (nekem se kedvencem) mert tényleg ő a világ (egyik) legjobbja, és ezért sokan irigyek rá, néha az irigység pedig átcsap utálatba... :)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Süti írta:
Tommy írta:Én valahogy nem tudtam örülni, rühellem ez a nagyképű játékosokból álló agyonistenített barcát


Akkor mit gondolsz C. Ronaldo-ról, aki minden nagy derbyn felsül.

Én nem tartom nagyképű csapatnak a Barca-t, sőt.

Hihetetlen sokat futnak, egészen elképesztő módon passzolnak, tele vannak saját nevelésű játékosokkal, akiket mindenki szeret a klubnál.

(Mondjuk a riporter tényleg sok esetben szubjektív, főleg ha Messi-ről van szó, és ez engem is zavart.)



Én múltkor arra gondoltam,hogy a sport tv-nek szerződése van arra,hogy percenként kimondja Messi nevét.
Na a viccet félretéve Messi nagy focista és azért még sztárallűrökben mondjuk elmarad a szintén azért nem túl rossz képességű C.R.-től.
Én mondjuk pont a sokpasszos focijuk miatt tartom kissé nézhetetlennek.Számomra az egy kicsit unalmas.
Sokan hasonlítják Jose-t Guardiola-t.Szerintem nem lehet...Jose zseni Guardiola sem rossz edző de messze van még tőle.És azért az a csapat nagyon együtt van és nagyon jó játékosok.De alapvetően ott Messi,xavi,Puyol akik meghatározók.Majd nélkülük...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nia írta:Sokan hasonlítják Jose-t Guardiola-t.Szerintem nem lehet...Jose zseni Guardiola sem rossz edző de messze van még tőle.És azért az a csapat nagyon együtt van és nagyon jó játékosok.De alapvetően ott Messi,xavi,Puyol akik meghatározók.Majd nélkülük...


Mourinho több országban, különböző foci kúlturákban is eredményeket ért el, 2 különböző csapattal nyert BL-t, ráadásul az egyik (Porto) lényegesen gyengébb mint Guardiola barcája. Szóval teljesen felesleges az összehasonlítás, és ezért nem értettem a riporter mit szenved ezen, hogy ki a jobb, egyértelmű, hogy José, ezen vitatkozni sem lehet. Majd ha Guardiola több csapattal különböző országokban is megcsinálja ezt és kupákat nyer akkor esetleg lehet összehasonlítani kettőjüket.... ;)
Az meg tény, hogy Messi a világ egyik legjobbja, hatalmas tehetség, de az tényleg sok, hogy ha megfogja a labdát kézzel már akkor is elájulnak tőle a riporterek meg újságírók. :)
Az meg tényleg gáz volt, hogy a kommentátor kb 3x mondta el a meccs alatt, hogy a világ 2 legjobb csapata csap ma össze....
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Cupi írta:hogy ki a jobb, egyértelmű, hogy José, ezen vitatkozni sem lehet.


José eredményesebb, tapasztaltabb edző, de azért szerintem sokan alulértékelik Guardiola-t.

És a jelenlegi állás szerint Guardiola-nak most jobb csapata van, nem is kevéssel.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Süti írta:José eredményesebb, tapasztaltabb edző, de azért szerintem sokan alulértékelik Guardiola-t.


Én bevallom ilyen vagyok és alulértékelem. Tény, hogy fiatal és már van mit felmutatnia, persze tegyük hozzá egy atom erős barcával. Ha majd elhagyja a katalánokat és más csapattal/csapatokkal is eredményes lesz akkor majd szívesen leírom, hogy egy kitünő edző. ;)
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Cupi írta:Az meg tényleg gáz volt, hogy a kommentátor kb 3x mondta el a meccs alatt, hogy a világ 2 legjobb csapata csap ma össze....
Így van. Viszont azért, ha a jelenlegi keretet, formát, lehetőségeket vesszük figyelembe, talán van benne némi igazság.

FORZA INTER!!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

sorger=giallo írta:
Cupi írta:Az meg tényleg gáz volt, hogy a kommentátor kb 3x mondta el a meccs alatt, hogy a világ 2 legjobb csapata csap ma össze....
Így van. Viszont azért, ha a jelenlegi keretet, formát, lehetőségeket vesszük figyelembe, talán van benne némi igazság.
FORZA INTER!!!


Igen, de számomra max azt hívhatjuk világ legjobb csapatának aki az előző szezont eredményesen zárta a bajnokságban, BL-ben is döntőzik vagy annak közelében van és ez után jön a jelenlegi forma. Barca ennek megfelel, de a madrid?? nem sokat nyert az elmúlt években....BL-ben meg a nyolcaddöntőt nem élték túl az utóbbi időben. És ki tudja lehet idén jobbak lesznek, de lehet nem nyernek semmit. :? Az viszont tény a keretek alapján ahogy írtad van benne igazság.
Na de ha megnyerjük a világkupát akkor mi leszünk abszolút a világ legjobbjai :) És még hivatalosan is ;)
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Cupi írta:Na de ha megnyerjük a világkupát akkor mi leszünk abszolút a világ legjobbjai :) És még hivatalosan is ;)
Úgy legyen!

FORZA INTER!!!
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Süti írta:
Tommy írta:Én valahogy nem tudtam örülni, rühellem ez a nagyképű játékosokból álló agyonistenített barcát


Akkor mit gondolsz C. Ronaldo-ról, aki minden nagy derbyn felsül.

Én nem tartom nagyképű csapatnak a Barca-t, sőt.

Hihetetlen sokat futnak, egészen elképesztő módon passzolnak, tele vannak saját nevelésű játékosokkal, akiket mindenki szeret a klubnál.

(Mondjuk a riporter tényleg sok esetben szubjektív, főleg ha Messi-ről van szó, és ez engem is zavart.)

Hát én sem szeretem a Barcát de a játékuk pazar és nagyon össze van rakva a keret. Igazi csapatot csináltak Katalóniában. José a legjobb de valóban Guardiola-t nem szabad alul értékelni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ramos 1 meccses eltíltást kapott.... :shock:
bugshot
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: bugshot »

http://www.youtube.com/watch?v=Uz7o_1l7Glg

1:15-től... szerintem CR-nek azóta vannak gondjai a nemi identitásával :lol:
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

sorger=giallo írta:
Cupi írta:Az meg tényleg gáz volt, hogy a kommentátor kb 3x mondta el a meccs alatt, hogy a világ 2 legjobb csapata csap ma össze....
Így van. Viszont azért, ha a jelenlegi keretet, formát, lehetőségeket vesszük figyelembe, talán van benne némi igazság.

FORZA INTER!!!
Azért ezt igy kategórikusan kijelenteni,elég nagy badarság,mégha tényleg két nagyszerű klubról van is szó.
Válasz küldése