Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Minden más ami nem sport

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Itt lehet folytatni.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Van pár eladó interes cuccom.

Gondoltam ide írom elébb, és ha nemkell senkinek megy a vaterára.

Inter baseball sapka:
Kép
2500 ft

Eredeti nike Inter sál (ez 1* volt rajtam, amugy a szobámba porosodott)
Kép
3 ezer ft
Inter sál:
Kép
2 ezer ft

Ez se sokszor hordtam, kiváló állapotban van.

Akinek valamelyik kell írjon.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Mi van tommy?Átálltál a város másik oldalára? :D
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Na attól mentsen meg a jó isten. :D

Kell egy kis zseton, szarul állok, ezér pár cuccomat elpasszolom, ha sikerül.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Jó tartalmas ez a választási műsor. :lol:
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Tommy engem a két sál közül valamelyik érdekelne. A Nike-s sálnak csak az egyik oldalán van felirat?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodimiki7 2010.04.12. 18:16-kor.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

bodimiki7 írta:Tommy engem a két sál közül valamelyik érdekelne. A Nike-s sálnak csak az egyik oldalán van csak felirat?

Van a hátulján is, 100 anni FC Internazionale.
Kép
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Komax írta:Jó tartalmas ez a választási műsor. :lol:


De azért sikerült elérni,hogy ismét rajtunk röhögjön majd Európa. :mrgreen: .Jobb volt,mint Fabry az az ülés:)
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

nemtudom felfogni hogy ki az az idióta aki még mindig tud az mszp-re szavazni, szétvágott az ideg....zsidesz meg 50% felett
...

szebb jövőt
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Nia írta:
Komax írta:Jó tartalmas ez a választási műsor. :lol:


De azért sikerült elérni,hogy ismét rajtunk röhögjön majd Európa.
Azt a hülyét kell falhoz állítani, aki kitalálta hogy egy meglévő szavazókörhöz (legyen 1000fő) hozzácsap még 2000-t (ők voltak az igazolásos szavazók) és a helyszínen kellett az adataikat felvenni. Ez átment a parlamenten, ha jól tudom a választási törvényt 2/3-al lehet módosítani.

Az más kérdés hogy az OVB-nek nem este 7óra előtt pár perccel kellett volna arra reagálnia hogy még ezrek az utcán várakoznak arra hogy szavazhassanak.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Komax írta:
Nia írta:
Komax írta:Jó tartalmas ez a választási műsor. :lol:


De azért sikerült elérni,hogy ismét rajtunk röhögjön majd Európa.
Azt a hülyét kell falhoz állítani, aki kitalálta hogy egy meglévő szavazókörhöz (legyen 1000fő) hozzácsap még 2000-t (ők voltak az igazolásos szavazók) és a helyszínen kellett az adataikat felvenni. Ez átment a parlamenten, ha jól tudom a választási törvényt 2/3-al lehet módosítani.

Az más kérdés hogy az OVB-nek nem este 7óra előtt pár perccel kellett volna arra reagálnia hogy még ezrek az utcán várakoznak arra hogy szavazhassanak.


Sz.r törvény.Meg a döntéshozók is.3 óráig nem enged tudósítani(de ez tök mindegy a net világában),mert még szavaznak.Aztán utána igen,pedig még akkor is szavaztak.És ráadásul nem is arról vitáznak amiről kéne.Már tényleg ciki.És már elég sok külföldi tudósítás volt róla.Majd benn leszünk egy skatulyában előbb utóbb:)Európa bohócai....elszomorító.Nagy bizalmat kapott valaki(k).Remélem él(nek) vele.De van kétségem efelől.

2/3ad már "egyedül" is meglesz.

Nem tudom egyébként szabad itt politizálni?:))))))))))))
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Nia írta:2/3ad már "egyedül" is meglesz.

Nem tudom egyébként szabad itt politizálni?:))))))))))))
Meglesz a kétharmad, ahol nem szereztek első körben mandátumot, ott is győzelemre állnak. A 2. fordulóban elég már az egyszerű többség. A listákról nem is szólva.

Szerintem lehet, normális hangnemben. Ez a sörsátor, tudod rengeteg offfffff :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Komax írta:
Nia írta:2/3ad már "egyedül" is meglesz.

Nem tudom egyébként szabad itt politizálni?:))))))))))))
Meglesz a kétharmad, ahol nem szereztek első körben mandátumot, ott is győzelemre állnak. A 2. fordulóban elég már az egyszerű többség.



Biztosan meglesz.Végül is mindenhol ők győztek.
Én megmondom őszintén az egyik kis pártnak (de nem annak ami radikális változást akar):)nagyon örülök.Rájuk szavaztam,ezt minek titkoljam,egyéni döntés volt.
Majd meglátjuk mi lesz.És,hogy mennyire élnek vissza a rájuk szavazók bizalmával.(a 2/3ad)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nia írta:Én megmondom őszintén az egyik kis pártnak (de nem annak ami radikális változást akar):)nagyon örülök.Rájuk szavaztam,ezt minek titkoljam,egyéni döntés volt.

Én is erre a kis pártra voksoltam. És örültem is h bekerültek a parlamentbe.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Én meg az egyetlen magyar pártra a jobbikra szavaztam.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

törvény ide törvény oda (köszönjük meg Bajnainak aki felterjesztette és az SZDSZ-en kívül minden parlamenti pártnak aki megszavazta) én csak egy dolgot nem értek az egészben, ha az kb 60 ezer ember aki átiratkozott egy másik helyre szavazni annyira kitartó volt és lelkes hogy min. 2 órát, de sokan ugye 19 órától este 10, éjfélig képesek voltak várakozni egy iskolában/utcán, miért nem gondolta úgy kb egy hónapja (amikor jelentkezni kellett) hogy "én hazamegyek szüleimhez/családomhoz azon a hétvégén, és otthon szavazok, mert fontosnak tartom".

egyébként én is a Jobbikra szavaztam mert úgy gondolom ők az egyetlenek akik nem adnák el az országot (földet, állami céget stb) a külföldieknek egy marék szotyiért.
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Csak azt bánom hogy állandóan visszakapcsolgattam a tv2 re és nem néztem végig rendesen a Genovai derbyt.

Mélyen nem mennék bele a választásokba de minden ismerősöm akivel szóba került a téma vagy a Fideszre vagy a Jobbikra szavazott. Végre megértem az elsőszavazói emléklapomat is :)
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Nem tudom megérteni hogy aki az lmp-re szavaz ( a semmire kb )... ez a 7 % vagy mennyit kapott mehetett volna a jobbiknak, és akkor nem az mszp ment volna a 2. helyre

na mind1 ilyen országban élünk!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Nana.Azért az,hogy ki kire szavaz,hadd legyen már egy egyéni jól átgondolt döntés.Ne annak a tükrében,hogy az MSZP hol legyen,vagy hol ne.....Megvolt az ok és eddig mindháromszor átgondoltam kire szavazok.Nem mások véleményére hallgatva.]Saját belátásom szerint,átgondolva.És nem bánom.Sokra viszik majd.Nekem a jobbik nem volt szimpatikus(program).Ennek is meg van az oka.És az ellenszenvem csak nőtt az első nyilatkozatuk után.De erről hadd ne egy sportfórumba.Ennyi.Nem azt néztem akkor,hogy hú az MSZP a 3. helyre szoruljon.Mindenki tudta ki lesz kormányon,mekkora fölénnyel.Csak remélni lehetett,hogy nem "egyeduralom" lesz.Bár azért ez sem áll távol tőle.Szóval nekem ennyit a választásokról.Én sem értem soha,hogy tudnak egyáltalán még bármelyiknek hinni az emberek.Ennyi.De legalább miniatűr mennyiségben de beleszólhatunk.
Szóval azért szerintem a mai fiatalok átgondolják és látják a dolgot.Nem kellene megkérdőjelezni ezt.
Na ennyit tőlem az idei politikáról.Csak teljesítsenek is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nia 2010.04.12. 16:05-kor.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

R9. írta:Nem tudom megérteni hogy aki az lmp-re szavaz ( a semmire kb )... ez a 7 % vagy mennyit kapott mehetett volna a jobbiknak, és akkor nem az mszp ment volna a 2. helyre

na mind1 ilyen országban élünk!
Azt hiszem hagyjuk meg mindenkinek azt a lehetőséget, hogy saját meggyőződésből szavazzon, ahogy te is.
Jobbiknak arra kell vigyáznia, nehogy úgy járjon mint anno a Csurka féle MIÉP, annyi hülyeséget hordtak össze, hogy már a saját hívei is kiröhögték őket. Ott is tartanak ahol.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Nyugodtam lehet itt politizálni, addig amig nem kezditek el egymást szapulni. Szerencsére eddig még ez nem történt meg, tehát csak így tovább. Amúgy én is úgy látom, hogy azért hívják szabad választásnak mert mindenki szabadon oda szavaz ahová csak akar. Egy érett demokráciában (itt az éretten van a hangsúly) az a minimum, hogy tiszteletben tatjuk a másik véleményét és döntését. Még akkor is ha a mi véleményünkkel és döntésünkkel ez 180 fokos ellentétben áll. Én nagyon hiszek abban, hogy lassan de azért haladunk mi is ebbe az irányába, mégha az elmúlt jónéhány évben sikerült is visszalépnünk ezen az úton jópár virtuális kilométert sajnos.
Avatar
otti04
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.04.12. 15:46

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: otti04 »

Komax írta:
R9. írta:Nem tudom megérteni hogy aki az lmp-re szavaz ( a semmire kb )... ez a 7 % vagy mennyit kapott mehetett volna a jobbiknak, és akkor nem az mszp ment volna a 2. helyre

na mind1 ilyen országban élünk!
Azt hiszem hagyjuk meg mindenkinek azt a lehetőséget, hogy saját meggyőződésből szavazzon, ahogy te is.
Jobbiknak arra kell vigyáznia, nehogy úgy járjon mint anno a Csurka féle MIÉP, annyi hülyeséget hordtak össze, hogy már a saját hívei is kiröhögték őket. Ott is tartanak ahol.



Vona értelmesebb ember mint Csurka. Igazi magyar érzelmü, magyar lelkü ember.
:)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Még annyit ehhez,hogy anno :) 18 évesen társadalom ismereten sokat beszélgettünk erről.Egymás véleményét meghallgatva tiszteletbe tartva.
Az első választásom alkalmával sem hallgattam már senkire.Úgy gondoltam kellenek a "kis pártok" a Parlamentbe.És ehhez tartottam eddig is magam.És ezen a "szavazáson" is.Bár most nem bírnak majd nagy jelentőséggel.De remélem tévedek.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Ha az LMP tartja magát azokhoz az elvekhez és célokhoz amiket most hangoztat, akkor fontos és hiánypótló erővé válhat. Ez majd kiderül a jövőben. Mindenképp jó lenne egy másfajta politizálást eröltető csoport. A mostani választásoknak igazán nagy tétje nem volt már. Az várható volt hogy a Fidesz nagyon nyerni fog, az MSZP meg nagyon kikap majd. Ennek a két dolognak a mértékén volt inkább a bizonytalanság (a második része magában hordozta a Jobbik dobogós helyezését is), meg hogy a két kicsi közül melyik tud bekerülni végül.

Én egyébként ezt a máshol szavazgatást nagyon megszigorítanám. Csak olyanoknak engedném akik kórházban vagy egyéb helyen (mondjuk előzetesben) önhibájukon kívül kerültek távol az otthouktól. Nekik is mozgó urnával. Akinek olyan fontos a szavazás, maradjon otthon ezen a vasárnapon. Négy évente egyszer van szavazás, mi lehet ennél fontosabb? Főleg ha már hónapokkal előre tudja a dátumot. Így aztán az ezzel való visszaélésekre sem adnánk okot. Szerintem nem sérülne a szavazáshoz fűződő alkotmányos jog.
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

otti04 írta:
Komax írta:
R9. írta:Nem tudom megérteni hogy aki az lmp-re szavaz ( a semmire kb )... ez a 7 % vagy mennyit kapott mehetett volna a jobbiknak, és akkor nem az mszp ment volna a 2. helyre

na mind1 ilyen országban élünk!
Azt hiszem hagyjuk meg mindenkinek azt a lehetőséget, hogy saját meggyőződésből szavazzon, ahogy te is.
Jobbiknak arra kell vigyáznia, nehogy úgy járjon mint anno a Csurka féle MIÉP, annyi hülyeséget hordtak össze, hogy már a saját hívei is kiröhögték őket. Ott is tartanak ahol.



Vona értelmesebb ember mint Csurka. Igazi magyar érzelmü, magyar lelkü ember.
:)


Az lehet h magyar lelkű meg h jót akar...de h főként miatta bukta el a 2.helyet a jobbik az sanszos...nem jó szónok..utálom Orbánt...de ma volt a nemzetközi interjúja..hát apám amit lerizsázott meg h minden rendben van..komolyan még az is elhitte aki tudja h hazudik...szal Vonával az a baj h előbb mond vmit és utána gondolkodik..így pedig néhány kijelentése félelmet keltő volt...
Pl: volt h porig rombolná az RTL meg TV2őt másik interjúban még az alelnök is elismerte h hát ezt nem egészen így gondolta, csak h megreformálják...
Sokkal célszerűbb lett volna így mondania és akkor nem csak a radikális változást akarók hanem a döntésképtelenek is szimpatizáltak volna velük...és így máris megelőzték volna az mszp-t
mondjuk így se állnak azért rosszul..és ha nem lesz meg a 2/3os többség (ami pedig sajnos esélyes) jó kis ellenzék válik majd belőlük...
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Tommy írta:
bodimiki7 írta:Tommy engem a két sál közül valamelyik érdekelne. A Nike-s sálnak csak az egyik oldalán van csak felirat?

Van a hátulján is, 100 anni FC Internazionale.
Kép



Köszi a képet. Ha tényleg eladod, akkor megvenném.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

bodimiki7 írta:
Tommy írta:
bodimiki7 írta:Tommy engem a két sál közül valamelyik érdekelne. A Nike-s sálnak csak az egyik oldalán van csak felirat?

Van a hátulján is, 100 anni FC Internazionale.
Kép



Köszi a képet. Ha tényleg eladod, akkor megvenném.

Privátban egyeztetünk, írd meg hova küldjem.
Avatar
interlaci
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010.04.10. 06:53
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: interlaci »

Hello mindenki!
Azt szeretném kérdezni,hogy valaki tud-e vmilyen oldalt,ahonnan meg tudom rendelni az INTER idei idegenbeli mezét?Azt a fehér,galléros,és középen kék-fekete csíkos mezt:) Nagyon fontos lenne,válaszotokat előre is kössz!
Ciao!
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

interlaci írta:Hello mindenki!
Azt szeretném kérdezni,hogy valaki tud-e vmilyen oldalt,ahonnan meg tudom rendelni az INTER idei idegenbeli mezét?Azt a fehér,galléros,és középen kék-fekete csíkos mezt:) Nagyon fontos lenne,válaszotokat előre is kössz!
Ciao!


http://www.lionsport.hu/catalog/product_info.php?cPath=102_104_165_244&products_id=16403

Innen szereztem be én is még szeptemberben. ;)
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Tudna vki 1 oan oldalt/áruházat ahol Nike Mercurial turf vagy Nike CTR360 trequartista turf cipőt lehet beszerezni 10.000 alatt?


Előre is kösz! ;)
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Riky11 írta:Tudna vki 1 oan oldalt/áruházat ahol Nike Mercurial turf vagy Nike CTR360 trequartista turf cipőt lehet beszerezni 10.000 alatt?


Előre is kösz! ;)

Nézz szét vaterán vagy e-bayen.(amúgy te tényleg piros-fekete cipőt akarsz? :D )
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

kiscivis írta:
Riky11 írta:Tudna vki 1 oan oldalt/áruházat ahol Nike Mercurial turf vagy Nike CTR360 trequartista turf cipőt lehet beszerezni 10.000 alatt?


Előre is kösz! ;)

Nézz szét vaterán vagy e-bayen.(amúgy te tényleg piros-fekete cipőt akarsz? :D )


Köszi! Am. kiscivis kinek nézel engem? Muntarinak?? :lol:
Egyébként a szín másodlagos! Leginkább ez a cseresznyepiros-fehér jön be! ;)
Kép
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Egy kicsit sikerült megnyugtatnod. :)
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Balotelli új barátnője!

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-b ... ista-34401

Enyhén 18+ :P
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Akkor Te miért nézted meg? :P :) Ejnye-bejnye..
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Tommy írta:Akkor Te miért nézted meg? :P :) Ejnye-bejnye..


Jaj.. Tommy.. :)

Különben is ki gondolná h a SH ilyen képeket is mutat! :P
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Sztem ez még nem is 18+ :D Szal ne bántsd őt. :D
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Remélem Mario kihasználja hogy a hölgy ilyen hajlékony :D
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Szeretne valaki szigetre jönni féláron diákkal?
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Ez tényleg off:)De mindenkinek van anyukája,vagy már maga is az:)

Létay Lajos: Édesanyámnak

Ha csak egy virág volna,
én azt is megkeresném.
Ha csak egy csillag gyúlna,
fényét idevezetném.
Ha csak egy madár szólna,
megtanulnék hangján.
Ami csak szép s jó volna,
édesanyámnak adnám.
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Nia írta:Ez tényleg off:)De mindenkinek van anyukája,vagy már maga is az:)

Létay Lajos: Édesanyámnak

Ha csak egy virág volna,
én azt is megkeresném.
Ha csak egy csillag gyúlna,
fényét idevezetném.
Ha csak egy madár szólna,
megtanulnék hangján.
Ami csak szép s jó volna,
édesanyámnak adnám.


Ezt mondtam el tegnap és majdnem elolvadt, köszi szépen :)

Van rajtam kívül valaki aki most érettségizik vagy egyedül nyomom a fórumról?
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

benito92 írta:
Nia írta:Ez tényleg off:)De mindenkinek van anyukája,vagy már maga is az:)

Létay Lajos: Édesanyámnak

Ha csak egy virág volna,
én azt is megkeresném.
Ha csak egy csillag gyúlna,
fényét idevezetném.
Ha csak egy madár szólna,
megtanulnék hangján.
Ami csak szép s jó volna,
édesanyámnak adnám.


Ezt mondtam el tegnap és majdnem elolvadt, köszi szépen :)

Van rajtam kívül valaki aki most érettségizik vagy egyedül nyomom a fórumról?

Én már régen túl vagyok rajta, de neked sok sikert. :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

benito92 írta:
Nia írta:Ez tényleg off:)De mindenkinek van anyukája,vagy már maga is az:)

Létay Lajos: Édesanyámnak

Ha csak egy virág volna,
én azt is megkeresném.
Ha csak egy csillag gyúlna,
fényét idevezetném.
Ha csak egy madár szólna,
megtanulnék hangján.
Ami csak szép s jó volna,
édesanyámnak adnám.


Ezt mondtam el tegnap és majdnem elolvadt, köszi szépen :)

Van rajtam kívül valaki aki most érettségizik vagy egyedül nyomom a fórumról?


Nincs mit:)
Én már pár éve túl vagyok rajta.Semmiség nyugi.Nagyobb az izgalom,mint ami lesz az egész.Majd jókat fogsz mosolyogni rajta.Sok sikert:)
A főiskolán az egyik vizsgám 10szer izzasztóbb volt:)
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

benito92 írta:Van rajtam kívül valaki aki most érettségizik vagy egyedül nyomom a fórumról?

Gelléri Andor Endre - erről a fasziról nem nagyon tanultam az biztos. 12éve érettségiztem tuti hogy csak a lábjegyzetbe szerepelt a '90-es évek közepén a tankönyvekben. :D

Amúgy egy kárpátmedencével, igyál rendesen! :D
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Köszi a bíztatást ;)

Fogok csak előbb legyen meg a kupagyőzelem szerdán aztán másnap lezavarom az angolt és este hajrá :D
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Egykis Kiss Ádám! Érettségi időszakhoz tökéletesen kapcsolódik! :D

http://www.youtube.com/watch?v=IkBSBIEA ... _embedded#!
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Olyan probléma adódott a laptopomon, h nem tudok beilleszteni.
Kijelölöm a szöveget és másolás, de utána a Beillesztés mint
lehetőség nem elérhető(szürke). Nem csak netezésnél, de
simán windows használatnál is.
Valaki járt már így? Mi a legegyszerűbb teendő az orvoslásra?
Köszönöm.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Ez mind fing a tojáshéjon! Magyarországon demokratikus egypártrendszer alakult ki a 2/3-al. Az ellenzéki pártok viccesek lesznek, semmit nem tudnak megvétózni. MSZP Jobbik egymást köpködi, az LMP kamupárt, a Fidesz meg azt csinál amit akar. Egy biztos rendet csak diktatúrával lehet csinálni.
Remélem Sólyom elrepül a nyáron.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Vicc az egész, és a nemzetbiztonsági bizottság posztját a zsidesz elvette a jobbiktól és odaadta az maszopnak..

Ja és jobbikos Dúró Dórának nem engedték hogy felolvassa az esküt mert jobbikos. Ugye mivel ő a legfiatalabb neki kellet volna, de a fidesz megfordította és a legidősebbel olvastatta fel. 98ban mikor a bűnöző mszps zuslag olvasta fel az bezzeg nem zavarta őket.. Ezen a mellényes dolgon szánalmas mit össze lovagolnak, már az is vicc, hogy egy öltözetet betiltanak, ki nem szarja le ki milyen ruhát vesz fel..
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Tommy írta:Vicc az egész, és a nemzetbiztonsági bizottság posztját a zsidesz elvette a jobbiktól és odaadta az maszopnak..

Ja és jobbikos Dúró Dórának nem engedték hogy felolvassa az esküt mert jobbikos. Ugye mivel ő a legfiatalabb neki kellet volna, de a fidesz megfordította és a legidősebbel olvastatta fel. 98ban mikor a bűnöző mszps zuslag olvasta fel az bezzeg nem zavarta őket.. Ezen a mellényes dolgon szánalmas mit össze lovagolnak, már az is vicc, hogy egy öltözetet betiltanak, ki nem szarja le ki milyen ruhát vesz fel..

hihetetlen hogy az MSZP-sek mindent kisírnak maguknak. de nem baj, 4 év múlva a parlamentből is kikerülnek..
Válasz küldése