Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.06.15. 16:14 Igen csak nem mindegy egy Eriksennek es Lukakunak adunk 27-28 evesen 7,5m + bonuszok fizut.
Vagy egy 33 eves Cavaninak, akit nem is a kezdobe igazolnank, 12-13m-s fizetest.

Oriasi pirospont hogy esznel voltunk, es hagytuk az egeszet.
Megint leírom, én nem erről beszéltem, olvass vissza:)
Sehol sem írtam hogy Cavani megér évi 13 milliót, én azt írtam hogy nem is tudjuk mennyit kér valójában.

Lapozzunk.)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio szerint igent mondtuk az Atalantanak Esposito kapcsan.
Sky szerint a jatekossal kell megegyezni az Atalantanak.

Korabbi hirek szerint kb 20m eurot kapunk erte, es 25m euros visszavasarlai opcionk lesz.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2020.06.15. 16:44 DiMarzio szerint igent mondtuk az Atalantanak Esposito kapcsan.
Sky szerint a jatekossal kell megegyezni az Atalantanak.

Korabbi hirek szerint kb 20m eurot kapunk erte, es 25m euros visszavasarlai opcionk lesz.
Ok menjen csak ,de akkor jöjjön Zapata.
Ő pont jó korban van 30 alatt és a legjobb éveit éli.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2020.06.15. 16:51
interfan írta: 2020.06.15. 16:44 DiMarzio szerint igent mondtuk az Atalantanak Esposito kapcsan.
Sky szerint a jatekossal kell megegyezni az Atalantanak.

Korabbi hirek szerint kb 20m eurot kapunk erte, es 25m euros visszavasarlai opcionk lesz.
Ok menjen csak ,de akkor jöjjön Zapata.
Ő pont jó korban van 30 alatt és a legjobb éveit éli.
Teljesen felesleges lenne Zapata.
Kezdonek egy komoly celokert kuzdo csapatba keves.
3.szamu csatarnak meg tul draga es a budget nem vegtelen.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.06.15. 16:44 DiMarzio szerint igent mondtuk az Atalantanak Esposito kapcsan.
Sky szerint a jatekossal kell megegyezni az Atalantanak.

Korabbi hirek szerint kb 20m eurot kapunk erte, es 25m euros visszavasarlai opcionk lesz.
Bitang jó üzlet lenne.
Nem kellene istápolni, fejlődhetne, ha bevágódna visszavennénk kicsit drágábban, ha nem akkor meg nem kár érte.

Adhatták volna inkább Gosenst:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2020.06.15. 16:59
interfan írta: 2020.06.15. 16:44 DiMarzio szerint igent mondtuk az Atalantanak Esposito kapcsan.
Sky szerint a jatekossal kell megegyezni az Atalantanak.

Korabbi hirek szerint kb 20m eurot kapunk erte, es 25m euros visszavasarlai opcionk lesz.
Bitang jó üzlet lenne.
Nem kellene istápolni, fejlődhetne, ha bevágódna visszavennénk kicsit drágábban, ha nem akkor meg nem kár érte.

Adhatták volna inkább Gosenst:)
Egyetertek, Pinamontit is jo uzlet volt eladni 18m-ert.
Valahogy nem erzem hogy Pinamontit 25m-ert visszakellene venni.

Esposito megmutathatja 3 ev alatt mire kepes es hova tud fel fejlodni.

Gosensert ettol fuggetlenul megyunk.
O nalam rendben lenne.
Alonso es Gosens a felmerult nevek kozul a ket legjobb nalam.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2020.06.15. 16:53
Festa írta: 2020.06.15. 16:51
interfan írta: 2020.06.15. 16:44 DiMarzio szerint igent mondtuk az Atalantanak Esposito kapcsan.
Sky szerint a jatekossal kell megegyezni az Atalantanak.

Korabbi hirek szerint kb 20m eurot kapunk erte, es 25m euros visszavasarlai opcionk lesz.
Ok menjen csak ,de akkor jöjjön Zapata.
Ő pont jó korban van 30 alatt és a legjobb éveit éli.


Teljesen felesleges lenne Zapata.
Kezdonek egy komoly celokert kuzdo csapatba keves.
3.szamu csatarnak meg tul draga es a budget nem vegtelen.

2.nal gomdolnám.Aubnál fiatalabb ,Werner a Chelseabe megy.
Ki jönne helyette ?Lacazette vagy Jovic?

Itt egy kis stat
https://int.soccerway.com/players/daniel-zapata/33276/
Az elmúlt 2 idényben talált magára.Militos igazolás lehetne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Azert nalam Zapata messze van a "top jatekostol".

Persze lehetne Militos igazolas is, de akar Pazzinis is.

Az a 1,5 ev amivel Auba idosebb, az szintebeli kulonbsegben boven visszajon.

Lacazettet en sem hoznam.

Ha Marotta szavaibol indulok ki es a "top playerbol".
Akkor Aubameyang es Griezmann aki e mogott lehet es felmerult.
Jesus es Dybala pedig tovabbra is tul szep alom.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Hivatalosan nincs már visszavásárlási opció.

"The two clubs are in talks trying to find the right formula. Inter want Esposito to get more playing time but do not want to let him leave without having the ability to bring him back to the club, similarly to what they done with Andrea Pinamonti.
Inter let Pinamonti joined Genoa on a season long loan with obligation to buy attached and as part of that deal, the clubs came to a gentleman’s agreement for Inter to sign him back."
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2020.06.15. 17:19 Hivatalosan nincs már visszavásárlási opció.

"The two clubs are in talks trying to find the right formula. Inter want Esposito to get more playing time but do not want to let him leave without having the ability to bring him back to the club, similarly to what they done with Andrea Pinamonti.
Inter let Pinamonti joined Genoa on a season long loan with obligation to buy attached and as part of that deal, the clubs came to a gentleman’s agreement for Inter to sign him back."
Sajnos nem latunk bele a hivatalos papirokba.
Mai napig irjak a lapok, van visszavasarlai opcio.

De szerintem kb teljesen mindegy is.
Pinamonti nem er 25m-t.

Sajnos a fiatal tamadoink nem jarjak be a legszebb utat az Inter utan.
Pedig volt egy par...
Longo, Livaja, Manaj, Bonazzoli, Pinamonti.
Nem tudom Esposito kitud e ebbol a sorbol torni.
Fan Gusto
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

alwin91 írta: 2020.06.15. 17:19 Hivatalosan nincs már visszavásárlási opció.

"The two clubs are in talks trying to find the right formula. Inter want Esposito to get more playing time but do not want to let him leave without having the ability to bring him back to the club, similarly to what they done with Andrea Pinamonti.
Inter let Pinamonti joined Genoa on a season long loan with obligation to buy attached and as part of that deal, the clubs came to a gentleman’s agreement for Inter to sign him back."
Egyébként a gentleman's agreement-ről tanítják, hogy ezt kerüljük el, papírozzuk le, mert a szó elszáll, az írás megmarad.:)
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Sziasztok!

Nagyon örülők, hogy a hétvégén volt újra mérkőzés. Sajnálom, hogy nem jött össze a döntő. Jó érzés, hogy talán az élet kezd újra visszatérni a régibe, lassan - de biztosan.
100%-n leszűrtem a 95 perc alatt, Martinezt el kell adnunk. Messze nem akkora spíler a srác, hogy kupa mérkőzésen látott flegma játékával -1 embert jelentsem a számunkra.
Barca adja meg a kivásárlási árát is mehet az első vonattal, repülővel Barcelonába. Nincsen rá szükségünk. Aztán az idő eldönti, hogy jó döntést hozott vagy sem...
Ami elkeserítő inkább, hogy a DIGI SPORT 1-en most lett vége 2010/2011-es bajnokság INTER-ROMA meccsnek, amely 5:3 lett. Leonardo Inter is nagyon messze volt a Mourinho csapatától, de a játékosok minősége :crazy: :roll:
Pedig már akkor is voltak gondok bőségesen...

Szerintem az ezüstérem idén meg lehet, jövőre meg kell újra próbálni a bajnoki címet.
Conte-t lehet szeretni, nem szeretni, de nála jobb edzőt most per pill nem találnánk a piacon úgy gondolom. Nagyon szűk a jelenlegi elit élmezőny.
Ami számomra biztató, hogy 10 év után van egy mag amire reményeim szerint hosszútávon tudunk építeni: Dr Vrij, Barela/Brozovic, Eriksen, Lukaku

A jelenlegi keretből Sanchez-t megtartanám. Annak nincs értelme, hogy elmegy és jön helyette Giroud, Cavani vagy vele egykorú cserecsatár.

Kik jönnek idén nyáron?
Az eddig elhangzott nevek részemről ok: Kumbulla, Tonali, Sensi-t megtartanám ez nem vitás.
Szélre: Alonso, Gosens - nálam ők lennék TOP 1-es megoldás
Csatár: Correa, az ATL-Madridból. Az argentin játékosok többnyire mindig beváltak és tavaly is el akart már jönni. ARSENALBÓL fix, hogy nem kukáznék. Olyan játékosra van szükségünk, aki a csapat részévé tud válni, KANE-n el lehetne gondolkozni, bár neki nagyon magas az ára, az angolok pedig nem nagyon váltották meg a világot Olaszországban.
dekadens
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2020.06.16. 00:55

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: dekadens »

interfan írta: 2020.06.15. 16:11
alwin91 írta: 2020.06.15. 15:47 Oké, de Lukaku meg Eriksen is a legjobb korban vannak és így sem 13 milliót kapnak, hanem bónuszokkal együtt max. 10m-t ha jól tudom.
Cavani már túl van a zenitjén...
Pontosan.
Legjobb korban levo vilagklasszisok ok.
7,5m + bonuszok a fizetesuk.

Azert egy 33 eves Cavani kapcsan, akit nem is a kezdobe vennenk, meglehetosen tulzo a 12-13m euros fizetese igeny.
Raadasul 3 eves szerzodessel.

Nagyon jol tettuk hogy kiszalltunk erte, es inkabb Sanchez megtartasat helyezzuk eloterbe.
Jó estét kívánok mindenkinek!

Szerintem az itteni forumozók többségébe rosszul méri fel az Inter erejét, és ebből fakadóan a keret erejéből reálisan elvárható célokat, illetve az edzőt.

Példának okáért itt van ez a hsz(nem személyeskedés). Sem Lukaku sem Eriksen világklasszis.Kétségkívül jó játékosok , dehogy világklasszisok???Itt igy hívják őket mert régen sikerült tényleg minőségi igazolást ejteni, de ettől még nem világklasszisok. Nálam világklasszis Agüero, vagy épp De Bruyne, akár védekezőbb poszton Oblak, Buffon (volt), Van Dijk. na már most a téves besorolás téves eredményképzeteket szül. Itt világklasszis Skriniar és Martinez is, holott sem releváns Bl, sem releváns válogatottbeli tapasztalata/sikere sincs.ezek a játékosok egyszerűen "csak jók". Ebből kifolyólag bár néhol csalódáskeltő az eredmény, nem lehet azt mondani hogy máshol kellene járni. A Juve egyszerűen még nem fogható, ebből is látszik, hiszen szar játékkal olasz kupa döntő, bajnoki cím és Bl is játszik. Ha idén rosszul igazolnak (megint) akkor talán lehet meglepetés. Conte nem egy top vonal,de azt gondolom hogy sem neki, sem az Internek jobb nemigen akadhat. Illetve azt gondolom hpgy Conte munka morálja, felfogása, taktikája nem lehet új egy Marottanak. Mindenki tudta mire szerződik, egyelőre csak a jobb helyezésre, utána lehet megint szintet lépni. Mind keretileg, mind vezetőedző szinvonalában, amiből nehéz lesz ettől jobbat hozni. (Guardiola, Allegri, Klopp...). Szerintem van előrelépés,de kérdés kinek üres a félig tele pohár ilyen játékoskerettel.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

dekadens írta: 2020.06.16. 01:29 Szerintem az itteni forumozók többségébe rosszul méri fel az Inter erejét, és ebből fakadóan a keret erejéből reálisan elvárható célokat, illetve az edzőt.
Szerintem meg rosszul méred fel a dolgot, mert a fórum nagy része teljesen képben van a határainkkal, de azzal is hogy szűk két év alatt mekkorát javult a helyzet:)

Hogy ki a világklasszis?
Eriksen simán belefér a klasszis kategóriába, konkrétan top5 playmaker minimum, de lehet hogy top3.
Ha Agüero világklasszis, akkor Lukaku sincs messze ettől. Nem ilyen tiszták ezek a választóvonalak, de ha CR-t vagy Messit írtad volna akkor egyetértenék.
Ha Van Dijk ekkora ász, akkor a mi De Vrij-ünk sincs messze, de a liverpooli akkora hype-ot kapott, ami szinte példátlan.
Azt hiszem mások sem értették a jelenlétét az aranylabda szavazás hajrájában. Remek védő, de ilyen alapon 30 ilyen volt az elmúlt 15 évben.

Az edzőknél Guardiolát mindenki ebbe a kategóriába sorolja, pedig a barca óta mindenhol elit lehetőségei voltak, és komoly dolgot azóta sem csinált. A Bayernnél a minimum elvárásokat hozta, a Citynél is kb. Klopp viszont igazi ász.
Conte kb olyan szintű edző, amilyen most az Inter csapatként, nincs benne az elitben, volt mér magasabban is az ázsiója.
Pochettinót emlegették itt a napokban, rá akármikor lecserélném én is.
Ilyeneken napokig el lehetne vitatkozni ::)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta: 2020.06.16. 07:20
dekadens írta: 2020.06.16. 01:29 Szerintem az itteni forumozók többségébe rosszul méri fel az Inter erejét, és ebből fakadóan a keret erejéből reálisan elvárható célokat, illetve az edzőt.
Szerintem meg rosszul méred fel a dolgot, mert a fórum nagy része teljesen képben van a határainkkal, de azzal is hogy szűk két év alatt mekkorát javult a helyzet:)

Hogy ki a világklasszis?
Eriksen simán belefér a klasszis kategóriába, konkrétan top5 playmaker minimum, de lehet hogy top3.
Ha Agüero világklasszis, akkor Lukaku sincs messze ettől. Nem ilyen tiszták ezek a választóvonalak, de ha CR-t vagy Messit írtad volna akkor egyetértenék.
Ha Van Dijk ekkora ász, akkor a mi De Vrij-ünk sincs messze, de a liverpooli akkora hype-ot kapott, ami szinte példátlan.
Azt hiszem mások sem értették a jelenlétét az aranylabda szavazás hajrájában. Remek védő, de ilyen alapon 30 ilyen volt az elmúlt 15 évben.

Az edzőknél Guardiolát mindenki ebbe a kategóriába sorolja, pedig a barca óta mindenhol elit lehetőségei voltak, és komoly dolgot azóta sem csinált. A Bayernnél a minimum elvárásokat hozta, a Citynél is kb. Klopp viszont igazi ász.
Conte kb olyan szintű edző, amilyen most az Inter csapatként, nincs benne az elitben, volt mér magasabban is az ázsiója.
Pochettinót emlegették itt a napokban, rá akármikor lecserélném én is.
Ilyeneken napokig el lehetne vitatkozni ::)
Ha Messi vagy CR7 világklasszis akkor rajtuk kívül nincs más.
Lukaku a 2 éve,VB bronzérmet nyert belga válogatott elsőszámú csatára.
Eriksen pedig egy évvel ezelőtt kishiján BL-t nyert a Spurssel.
A topjátékos jelző szerintem illik rájuk.
A 3-5-2-t jelenleg nem top Wingbackkel végezzük.A Chelseavel Conte azért tudott bajnokságot nyerni mert ott volt egy csúcsformában játszò Alonso meg Moses.
Meglátjuk mi lesz a második évében mert,hogy a 3-5-2 marad az fix.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Ha ilyen szigorúan állunk a világklasszis kifejezéshez, akkor az egész olasz bajnokságban Ronaldon kívül senkit nem lehetne abba a kategóriába sorolni, szerintem a top formában lévő Eriksen nyugodtan oda vehető, még ha esetleg Lukaku nem is feltétlen.

Én úgy gondolom egyáltalán nincs túldimenzionálva a csapat képessége, így hogy a Napoli tönkrevágta elég korán a szezonját, egyértelműen mi vagyunk a 2. legerősebbek papíron. Szezon elején ők szerintem elég veszélyesnek tűntek, egyben maradt a csapatuk, ment Manolas, Lozano, de ugye tudjuk, hogy utána mi történt ott.

A juve azért valóban erősebb, mint mi, de ha itt emlegetjük, hogy mekkora lyuk a csapatunkban a wingback poszt, azért ott is vannak bőven hiányos elemek. A szélsővédők a formán kívül lévő Alex Sandron kívül igencsak gyengék, a középpályáról ne is beszéljünk, ahol a szintén nem az élete formájában játszó Pjanic a csúcs, mellette csak felhalmozták a szürke sallang játékosokat. Elöl van CR, Dybala, aztán ennyi.
És akkor ha Conte nem top edző, Sarriról ne is beszéljünk...

Szóval a bajnoki cím összeségében nézve valóban túlzó elvárás lenne még, sőt a Bl kiesés is megemészthető, ha eltekintünk attól az utolsó Barca meccstől, de egy 2. hely, kupagyőzelem nem lett volna irreális szerintem, az El-ben meg alakul, ahogy alakul.
Viszont ha csak 3. hely lesz és trófeát sem nyerünk (ami egyre valószínűbb), az szerintem mindenképp nagy csalódásnak és alulteljesítésnek tekinthető.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Ha meg nem szigorúan állunk a jelzőkhöz, akkor mindenki a maga módján világklasszis, ami vicc, de ezt hozta el a modern média, hogy mindenki leírhatja, amit akar, van aki fizetésért. Tbh nincs is a Serie A-ban CR-en kívül ilyen játékos, ahogy a világon sem sok, azért is világklasszis a jelző. A média miatt elég egy játékosnak zsinórban 4-5 jó meccs és cikkek tömkeleges jelenik, hogy miért a következő aranylabda várományosa. Van aki megugorja ezt van aki nem, fiatalon nagyon nehéz formát állandósítani, főleg egy hektikusabb csapatban, ahol esetleg a társak sincsenek meg az állandó jó teljesítményhez.

Az én felfogásomban, ha Sneijdert veszem alapul, aki jó/klasszis játékos volt és egy szezonban képes volt világklasszis teljesítményre. Ami miatt nem világklasszis az az, hogy ezt a formát nem tudta állandósítani.

Lukaku sosem lesz több egy jó játékosnál, ahhoz túl sokat volt mélyen és esett-kelt a labdában.
Eriksen akarva akaratlan Sneijderrel vetném össze, pedig temperamentumra inkább Pirlora hajaz, hogy ő kiemelkedőt nyújtson a csapattársaktól konzisztens teljesítmény kell és egy stabil poszt. Személy szerint egy olyan csapatot szeretnék, ahol a társak azonos szint közelében vannak, mindenki inkább jó és stabil, mintsem egy embertől várjuk a megváltást, remélem ez a nyáron eljön. A Napoli ellen olyan érzésem volt, hogy ebben a rendszerben egy Nainggolan típusú játékos nagyon nagy hasznunkra lenne, főleg hogy több alkalommal a támadók indították a második hullámot. Remélem értékelik az ő helyzetét is és az jön ki, hogy 15-20 percre bevethető, ha már eladni nem tudjuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Jesus Corona ugynoke megerositette az Inter erdeklodeset.
Elmondta 30m euros kivasarlasi zaradek van a szerzodeseben.

Republica szerint az Inter is erdeklodik Florenzi kapcsan.

Korabbi hirek voltak miszerint Canceloert 50m-t ker a City.
Bellerinert pedig 30m-t adnank.
Legfrisebb hirek szerint Semedo megsem megy a Citybe, igy akar ujra kepbe kerulhet mint a Martinez uzlet resze.

Jobboldalra ezek a nevek egy ideje:
Cancelo, Semedo, Bellerin, Florenzi, Corona.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2020.06.16. 11:49 Jesus Corona ugynoke megerositette az Inter erdeklodeset.
Elmondta 30m euros kivasarlasi zaradek van a szerzodeseben.

Republica szerint az Inter is erdeklodik Florenzi kapcsan.

Korabbi hirek voltak miszerint Canceloert 50m-t ker a City.
Bellerinert pedig 30m-t adnank.
Legfrisebb hirek szerint Semedo megsem megy a Citybe, igy akar ujra kepbe kerulhet mint a Martinez uzlet resze.

Jobboldalra ezek a nevek egy ideje:
Cancelo, Semedo, Bellerin, Florenzi, Corona.
Én ezt a Portos vonalat nem erőltetném...
Egyébként a Roma sem 100-as. Santont megtartják, Florenzit meg elküldik kölcsönbe :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7620
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.06.16. 11:49 Jesus Corona ugynoke megerositette az Inter erdeklodeset.
Elmondta 30m euros kivasarlasi zaradek van a szerzodeseben.

Bevallom nem ismerem az arcot. Nézegettem a statisztikáit és ami feltűnt jó sok gólpasszt ad. 18/19-es szezonban van 7 gólja és 15 asszisztja. Ebben a csonka szezonban meg 4/17.
Persze a portugál bajnoksás nem valami erős. :D Szóval benne van a bukó rendesen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.06.16. 12:05
interfan írta: 2020.06.16. 11:49 Jesus Corona ugynoke megerositette az Inter erdeklodeset.
Elmondta 30m euros kivasarlasi zaradek van a szerzodeseben.

Bevallom nem ismerem az arcot. Nézegettem a statisztikáit és ami feltűnt jó sok gólpasszt ad. 18/19-es szezonban van 7 gólja és 15 asszisztja. Ebben a csonka szezonban meg 4/17.
Persze a portugál bajnoksás nem valami erős. :D Szóval benne van a bukó rendesen.
Nalam ez lenne a sorrend:

1. Cancelo
2. Semedo
3. Bellerin

En ezt a Florenzi, Corona vonalat nem eroltetnem.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2020.06.16. 12:05
interfan írta: 2020.06.16. 11:49 Jesus Corona ugynoke megerositette az Inter erdeklodeset.
Elmondta 30m euros kivasarlasi zaradek van a szerzodeseben.

Bevallom nem ismerem az arcot. Nézegettem a statisztikáit és ami feltűnt jó sok gólpasszt ad. 18/19-es szezonban van 7 gólja és 15 asszisztja. Ebben a csonka szezonban meg 4/17.
Persze a portugál bajnoksás nem valami erős. :D Szóval benne van a bukó rendesen.
Sajnos akit abból a bajnokságból hoztunk az utóbbi időbe, (lásd: Quaresma, Márió, Pereira..) nem igazán vált be. :|
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Guarin :clap:
Falcao-t annak idején elhoztuk volna, kb. annak lett volt egyedül értelme...
dekadens
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2020.06.16. 00:55

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: dekadens »

bodimiki7 írta: 2020.06.16. 11:11 Ha meg nem szigorúan állunk a jelzőkhöz, akkor mindenki a maga módján világklasszis, ami vicc, de ezt hozta el a modern média, hogy mindenki leírhatja, amit akar, van aki fizetésért. Tbh nincs is a Serie A-ban CR-en kívül ilyen játékos, ahogy a világon sem sok, azért is világklasszis a jelző. A média miatt elég egy játékosnak zsinórban 4-5 jó meccs és cikkek tömkeleges jelenik, hogy miért a következő aranylabda várományosa. Van aki megugorja ezt van aki nem, fiatalon nagyon nehéz formát állandósítani, főleg egy hektikusabb csapatban, ahol esetleg a társak sincsenek meg az állandó jó teljesítményhez.

Az én felfogásomban, ha Sneijdert veszem alapul, aki jó/klasszis játékos volt és egy szezonban képes volt világklasszis teljesítményre. Ami miatt nem világklasszis az az, hogy ezt a formát nem tudta állandósítani.

Lukaku sosem lesz több egy jó játékosnál, ahhoz túl sokat volt mélyen és esett-kelt a labdában.
Eriksen akarva akaratlan Sneijderrel vetném össze, pedig temperamentumra inkább Pirlora hajaz, hogy ő kiemelkedőt nyújtson a csapattársaktól konzisztens teljesítmény kell és egy stabil poszt. Személy szerint egy olyan csapatot szeretnék, ahol a társak azonos szint közelében vannak, mindenki inkább jó és stabil, mintsem egy embertől várjuk a megváltást, remélem ez a nyáron eljön. A Napoli ellen olyan érzésem volt, hogy ebben a rendszerben egy Nainggolan típusú játékos nagyon nagy hasznunkra lenne, főleg hogy több alkalommal a támadók indították a második hullámot. Remélem értékelik az ő helyzetét is és az jön ki, hogy 15-20 percre bevethető, ha már eladni nem tudjuk.
maradjunk annyiban hogy igen könnyen mérik a világklasszis kifejezést, itt is. Szerintem a ligában összesen nincs 5 világklasszis. De például Dybala az lehet, ha hagyják. Kék- fekete oldalon továbbra sem látom a világklasszist,csak azért mert néhány embernek jól megy/ ment az olasz ligában a Bologna meg a Spal ellen. Lukakunak nagyon szűk határai vannak, de nyilván minőség. A lényeg, hogy igazából senkinek nincsen konzekvensen jó teljesítménye, és korábban sem nagyon volt,vagy a korábbi csapatánál,ha új érkezőről beszélünk. Igazából,mindegy, lehet szubjektív, de azt gondolom, hogy itt néhány ember és lehetséges érkező túl van misztifikálva. Peace!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2020.06.16. 11:49 Jesus Corona ugynoke megerositette az Inter erdeklodeset.
Elmondta 30m euros kivasarlasi zaradek van a szerzodeseben.

Republica szerint az Inter is erdeklodik Florenzi kapcsan.

Korabbi hirek voltak miszerint Canceloert 50m-t ker a City.
Bellerinert pedig 30m-t adnank.
Legfrisebb hirek szerint Semedo megsem megy a Citybe, igy akar ujra kepbe kerulhet mint a Martinez uzlet resze.

Jobboldalra ezek a nevek egy ideje:
Cancelo, Semedo, Bellerin, Florenzi, Corona.
Elképzelem,hogy az emberek Corona feliratú mezben vonulnak az emberek a SAN Siroban..
Groteszk látvány lenne.
Fan Gusto
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Festa írta: 2020.06.16. 14:06
interfan írta: 2020.06.16. 11:49 Jesus Corona ugynoke megerositette az Inter erdeklodeset.
Elmondta 30m euros kivasarlasi zaradek van a szerzodeseben.

Republica szerint az Inter is erdeklodik Florenzi kapcsan.

Korabbi hirek voltak miszerint Canceloert 50m-t ker a City.
Bellerinert pedig 30m-t adnank.
Legfrisebb hirek szerint Semedo megsem megy a Citybe, igy akar ujra kepbe kerulhet mint a Martinez uzlet resze.

Jobboldalra ezek a nevek egy ideje:
Cancelo, Semedo, Bellerin, Florenzi, Corona.
Elképzelem,hogy az emberek Corona feliratú mezben vonulnak az emberek a SAN Siroban..
Groteszk látvány lenne.
De a srác nevéből legalább az is adódik, hogy kihez érdemes fohászkodn baj esetén...
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Festa írta: 2020.06.16. 07:38
mike írta: 2020.06.16. 07:20
dekadens írta: 2020.06.16. 01:29 Szerintem az itteni forumozók többségébe rosszul méri fel az Inter erejét, és ebből fakadóan a keret erejéből reálisan elvárható célokat, illetve az edzőt.
Szerintem meg rosszul méred fel a dolgot, mert a fórum nagy része teljesen képben van a határainkkal, de azzal is hogy szűk két év alatt mekkorát javult a helyzet:)

Hogy ki a világklasszis?
Eriksen simán belefér a klasszis kategóriába, konkrétan top5 playmaker minimum, de lehet hogy top3.
Ha Agüero világklasszis, akkor Lukaku sincs messze ettől. Nem ilyen tiszták ezek a választóvonalak, de ha CR-t vagy Messit írtad volna akkor egyetértenék.
Ha Van Dijk ekkora ász, akkor a mi De Vrij-ünk sincs messze, de a liverpooli akkora hype-ot kapott, ami szinte példátlan.
Azt hiszem mások sem értették a jelenlétét az aranylabda szavazás hajrájában. Remek védő, de ilyen alapon 30 ilyen volt az elmúlt 15 évben.

Az edzőknél Guardiolát mindenki ebbe a kategóriába sorolja, pedig a barca óta mindenhol elit lehetőségei voltak, és komoly dolgot azóta sem csinált. A Bayernnél a minimum elvárásokat hozta, a Citynél is kb. Klopp viszont igazi ász.
Conte kb olyan szintű edző, amilyen most az Inter csapatként, nincs benne az elitben, volt mér magasabban is az ázsiója.
Pochettinót emlegették itt a napokban, rá akármikor lecserélném én is.
Ilyeneken napokig el lehetne vitatkozni ::)
Ha Messi vagy CR7 világklasszis akkor rajtuk kívül nincs más.
Lukaku a 2 éve,VB bronzérmet nyert belga válogatott elsőszámú csatára.
Eriksen pedig egy évvel ezelőtt kishiján BL-t nyert a Spurssel.
A topjátékos jelző szerintem illik rájuk.
A 3-5-2-t jelenleg nem top Wingbackkel végezzük.A Chelseavel Conte azért tudott bajnokságot nyerni mert ott volt egy csúcsformában játszò Alonso meg Moses.
Meglátjuk mi lesz a második évében mert,hogy a 3-5-2 marad az fix.
Tisztelt kolléga dekadenns!
"Lenyűgöző"a stílusod te mit képzelsz magadról,és a kollégákról???Te jobban látod a dolgokat mint a többi kolléga???
Kicsit változtatni kéne a stílusodon!!! :thumbdown:
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Abel15 írta: 2020.06.16. 17:35 Tisztelt kolléga dekadenns!
"Lenyűgöző"a stílusod te mit képzelsz magadról,és a kollégákról???Te jobban látod a dolgokat mint a többi kolléga???
Kicsit változtatni kéne a stílusodon!!! :thumbdown:
Tisztelt kolléga kolléga kolléga, semmi baj nem volt a hozzászólások “stílusával”, ellenben a tiéddel.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.06.16. 12:27 Nalam ez lenne a sorrend:

1. Cancelo
2. Semedo
3. Bellerin

En ezt a Florenzi, Corona vonalat nem eroltetnem.
Nálam is, bár talán Bellerin jobb mint Semedo, csak sokkal sérülékenyebb. Áruk kb egyforma.

Florenzivel mi lett ? Piszok jó mindenes volt a rómában, a sérülése óta leírták.
Corona meg portugál vonal, 30 milliót sztem se adjunk, többször megszívtuk már.

Nálam Cancelo, messze, valahogy rá kellene menni, biztosan megszerezhető jobb áron is.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Atosz írta: 2020.06.16. 17:52
Abel15 írta: 2020.06.16. 17:35 Tisztelt kolléga dekadenns!
"Lenyűgöző"a stílusod te mit képzelsz magadról,és a kollégákról???Te jobban látod a dolgokat mint a többi kolléga???
Kicsit változtatni kéne a stílusodon!!! :thumbdown:
Tisztelt kolléga kolléga kolléga, semmi baj nem volt a hozzászólások “stílusával”, ellenben a tiéddel.
Nem a hozzászólásokkal, csak az övével!!!
Le degradálta a többit!!!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1683
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Semmi degradáló nem volt a kommentben.
Így kezdődött a hozzászólás: Szerintem [...]
Tehát személyes véleményt írt le, teljesen korrekt módon. Ráadásul remek eszmecsere alakult ki a nyitó kommentből.
Ezt itt le is zárhatjuk.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Tényleg nem volt semmi probléma a hozzaszolassal!
Egy vélemény volt normális stílusban!
sorger=giallo
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Abel15 írta: 2020.06.16. 18:54 Le degradálta a többit!!!
Nem kell a "le", csak degradálni szoktak, de ebben az esetben úgy gondolom nem ez történt, szerintem sem volt a hozzászólással probléma, inkább egy érdekes nézőpont ütköztetés alakult ki belőle. Nálam aktuálisan egy világklasszis szerepel a keretben, aki évek óta kiemelkedik a csapatból, ő a jelenlegi vezér, Handanovic, de sajnos az idő súlya már erősen szorongatja. Persze azért DeVrij is igen stabil (habár most a Napoli ellen például voltak fura dolgai, de fogjuk a kényszerszünetre) és akadnak még huzamosabban jól teljesítők, viszont összességében jelenleg (és a múltban általánosságban) az Inter sem része a szűk elitnek, x évente kiemelkedő a teljesítmény, de eredményesség és márka terén sem elég stabil hosszabb távon a produkció, de ez van, NOT FOR EVERYONE!

FORZA INTER!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sajnos jobboldalra veszesen fogynak a nevek.

Meunier megy a Dortmundba. Korabban ugynoke elmondta, nem akarnak Olaszorszagba igazolni.

Hakimi ugynoke pedig elmondta, fogalma sincs honnan jottek es ki talalta ki az Inter pletykakat, semmi valosag tartalma es eselye sincs.

Uj nevkent Arias merult fel.
Igy aki jobboldalra maradt mint jelolt:

Cancelo, Semedo, Bellerin, Florenzi, Corona, Arias.


Szemelyes velemenyem az, hogy a jobboldalra nem fog jo nev jonni.
Elol nem felek, Marotta "top player" mondata utan biztos vagyok egy Aubameyang, Griezmann szintben.
KP-ra meglesz Tonali.
Balra ott van Alonso, Gosens, Tagliafico, de meg akar Emerson is ok.
Vagy kitudja a City kizarassal felmerulhet Mendy, Zinchenko.
De ha korbenezunk ott a Marotta altal tavaly akart F.Mendy, vagy a Sabatini altal uldozott Digne, vagy akar Gaya is.
Szoval itt van minoseg boven.

De jobb WB poszton valahogy rossz eloerzetem van.
Keresve sem igazan talalni minoseget mar.
Mert azok vagy kiestek a kepbol, vagy soha nem is voltak elerhetoek szamunkra.
Na meg valljuk be, eleve eleg szegenyes a kinalat a jobboldalon.
Es aki maradt:
- Canceloert meglepodnek ha leraknank az 50m-t.
- Semedo jo lenne, de kitudja mi lesz a Barcaval valo uzleteles vege. Na meg erte azert komoly csapatok is erdeklodnek.
- Bellerin meg elmegy nalam, de sajnos volt ket sulyos serulese.
- Tobbiek viszont nem, nagyon nem nalam.
- Florenzi evek ota kuka.
- Arias sosem volt egy kiemelkedo valaki.
- Ilyen Corona felekkel meg hanyszor megjartuk mar.

Szoval felek ide nem fogunk kezdoszintet es minoseget kapni...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Állítólag a MU kifizetné Martinez árát.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2020.06.17. 07:54 Sajnos jobboldalra veszesen fogynak a nevek.

Meunier megy a Dortmundba. Korabban ugynoke elmondta, nem akarnak Olaszorszagba igazolni.

Hakimi ugynoke pedig elmondta, fogalma sincs honnan jottek es ki talalta ki az Inter pletykakat, semmi valosag tartalma es eselye sincs.

Uj nevkent Arias merult fel.
Igy aki jobboldalra maradt mint jelolt:

Cancelo, Semedo, Bellerin, Florenzi, Corona, Arias.


Szemelyes velemenyem az, hogy a jobboldalra nem fog jo nev jonni.
Elol nem felek, Marotta "top player" mondata utan biztos vagyok egy Aubameyang, Griezmann szintben.
KP-ra meglesz Tonali.
Balra ott van Alonso, Gosens, Tagliafico, de meg akar Emerson is ok.
Vagy kitudja a City kizarassal felmerulhet Mendy, Zinchenko.
De ha korbenezunk ott a Marotta altal tavaly akart F.Mendy, vagy a Sabatini altal uldozott Digne, vagy akar Gaya is.
Szoval itt van minoseg boven.

De jobb WB poszton valahogy rossz eloerzetem van.
Keresve sem igazan talalni minoseget mar.
Mert azok vagy kiestek a kepbol, vagy soha nem is voltak elerhetoek szamunkra.
Na meg valljuk be, eleve eleg szegenyes a kinalat a jobboldalon.
Es aki maradt:
- Canceloert meglepodnek ha leraknank az 50m-t.
- Semedo jo lenne, de kitudja mi lesz a Barcaval valo uzleteles vege. Na meg erte azert komoly csapatok is erdeklodnek.
- Bellerin meg elmegy nalam, de sajnos volt ket sulyos serulese.
- Tobbiek viszont nem, nagyon nem nalam.
- Florenzi evek ota kuka.
- Arias sosem volt egy kiemelkedo valaki.
- Ilyen Corona felekkel meg hanyszor megjartuk mar.

Szoval felek ide nem fogunk kezdoszintet es minoseget kapni...
Sajnos tényleg ez a probléma, hogy nem túl nagy a felhozatal az ideális nevekből...

Nálam jobbra Pereira lenne az álomigazolás a Leicesterből, nagyon jó játékos, de érte szerintem alsó hangon 60-at simán elkérnének.
Utána én is a másik két portugált preferálnám, Cancelot meg Semedot, Bellerinnek inkább csak a neve hangzik jól, de a sérülése óta igen gyenge, a Florenzi, Arias vonal meg teljesen komolytalan, náluk még Coronát is szívesebben fogadnám. Nekem még amúgy Atal is tetszik a Niceből, csak neki is volt egy komolyabb sérülése, meg ugye Dalbert óta nem a legjobb ómen onnan igazolni :D

Balra meg a Kostic, Guerreiro, Grimaldo sor lenne a favorit, de ők sem lennének olcsó mulatság, viszont itt azért tényleg lehet még válogatni, ahogy te is írtad Alonso, Tagliafico, vagy egy kicsit kockázatosabb névnek esetleg Reguilon, ha nem számol vele a Real.

Amúgy én lehet középpályára nem költenék komolyabb pénzt, visszahoznám Nainggolant, Sensit megváltani, meg Brozovic mögé hozni valami Tonalinál kevésbé radaron lévő tehetséget.
Aztán ami van pénzbeli keret végre a wingback posztra költeni (meg persze Lautaro pótlására), mert az nem állapot, hogy egy csere szintet sem megütő Candrevat kell csodálni, baloldalon meg Youngtól várjuk a "csodát", aki valóban jól érkezett meg, de ilyet láttunk már nem egyszer, hogy pár meccs fellángolás után valaki visszaesett a valós szintjére. Már pedig az ilyen Tescos megoldásoknak az lesz a vége, hogy jövőre is az olasz csődör zseniális beadásait élvezhetjük a jobb oldalon :roll:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2020.06.17. 10:25
interfan írta: 2020.06.17. 07:54 Sajnos jobboldalra veszesen fogynak a nevek.

Meunier megy a Dortmundba. Korabban ugynoke elmondta, nem akarnak Olaszorszagba igazolni.

Hakimi ugynoke pedig elmondta, fogalma sincs honnan jottek es ki talalta ki az Inter pletykakat, semmi valosag tartalma es eselye sincs.

Uj nevkent Arias merult fel.
Igy aki jobboldalra maradt mint jelolt:

Cancelo, Semedo, Bellerin, Florenzi, Corona, Arias.


Szemelyes velemenyem az, hogy a jobboldalra nem fog jo nev jonni.
Elol nem felek, Marotta "top player" mondata utan biztos vagyok egy Aubameyang, Griezmann szintben.
KP-ra meglesz Tonali.
Balra ott van Alonso, Gosens, Tagliafico, de meg akar Emerson is ok.
Vagy kitudja a City kizarassal felmerulhet Mendy, Zinchenko.
De ha korbenezunk ott a Marotta altal tavaly akart F.Mendy, vagy a Sabatini altal uldozott Digne, vagy akar Gaya is.
Szoval itt van minoseg boven.

De jobb WB poszton valahogy rossz eloerzetem van.
Keresve sem igazan talalni minoseget mar.
Mert azok vagy kiestek a kepbol, vagy soha nem is voltak elerhetoek szamunkra.
Na meg valljuk be, eleve eleg szegenyes a kinalat a jobboldalon.
Es aki maradt:
- Canceloert meglepodnek ha leraknank az 50m-t.
- Semedo jo lenne, de kitudja mi lesz a Barcaval valo uzleteles vege. Na meg erte azert komoly csapatok is erdeklodnek.
- Bellerin meg elmegy nalam, de sajnos volt ket sulyos serulese.
- Tobbiek viszont nem, nagyon nem nalam.
- Florenzi evek ota kuka.
- Arias sosem volt egy kiemelkedo valaki.
- Ilyen Corona felekkel meg hanyszor megjartuk mar.

Szoval felek ide nem fogunk kezdoszintet es minoseget kapni...
Sajnos tényleg ez a probléma, hogy nem túl nagy a felhozatal az ideális nevekből...

Nálam jobbra Pereira lenne az álomigazolás a Leicesterből, nagyon jó játékos, de érte szerintem alsó hangon 60-at simán elkérnének.
Utána én is a másik két portugált preferálnám, Cancelot meg Semedot, Bellerinnek inkább csak a neve hangzik jól, de a sérülése óta igen gyenge, a Florenzi, Arias vonal meg teljesen komolytalan, náluk még Coronát is szívesebben fogadnám. Nekem még amúgy Atal is tetszik a Niceből, csak neki is volt egy komolyabb sérülése, meg ugye Dalbert óta nem a legjobb ómen onnan igazolni :D

Balra meg a Kostic, Guerreiro, Grimaldo sor lenne a favorit, de ők sem lennének olcsó mulatság, viszont itt azért tényleg lehet még válogatni, ahogy te is írtad Alonso, Tagliafico, vagy egy kicsit kockázatosabb névnek esetleg Reguilon, ha nem számol vele a Real.

Amúgy én lehet középpályára nem költenék komolyabb pénzt, visszahoznám Nainggolant, Sensit megváltani, meg Brozovic mögé hozni valami Tonalinál kevésbé radaron lévő tehetséget.
Aztán ami van pénzbeli keret végre a wingback posztra költeni (meg persze Lautaro pótlására), mert az nem állapot, hogy egy csere szintet sem megütő Candrevat kell csodálni, baloldalon meg Youngtól várjuk a "csodát", aki valóban jól érkezett meg, de ilyet láttunk már nem egyszer, hogy pár meccs fellángolás után valaki visszaesett a valós szintjére. Már pedig az ilyen Tescos megoldásoknak az lesz a vége, hogy jövőre is az olasz csődör zseniális beadásait élvezhetjük a jobb oldalon :roll:
Balra en latok jo neveket, ott azert erosebb a kinalat.
De sajnos jobbon teljesen kihalt szinte.
Cancelo es Semedo, es kb ennyi.
Pereira ahogy irod lenne vagy 60m.
Ilyen Atal meg tenyleg meglehetosen kerdeses.

KP-ra Tonalin kivul nem is igazan akarunk kolteni.
Sensi megvaltasa belefer a tavalyi -100m-s budgebe.
Tonali lesz kb 45-50m, es ennyi.
Brozovic, Barella, Tonali, Eriksen, Sensi, Gagliardini.
Magyarul max 50m lesz a KP-ra koltve.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.06.17. 10:23 Állítólag a MU kifizetné Martinez árát.
Bar igaz lenne.
De sajnos annyi helyen es annyiszor irtak mar, Martinezt csak a Barca erdekli, es csak ot hajlando alairni.
Szoval sajnos en nem tudom realisnak kezelni ezt a MU vonalat.
Interfan84
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2010.08.30. 11:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan84 »

Hagyjuk már ezt, hogy kit melyik csapat érdekel csak is kizárólag....ha tényleg kifizetik érte a pénzt és megadják neki a kért bért, akkor aláír. Icardi-t is csak a Juventus érdekelte állítólag folyamatosan, most mégse ott játszik...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24567
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan84 írta: 2020.06.17. 10:49 Hagyjuk már ezt, hogy kit melyik csapat érdekel csak is kizárólag....ha tényleg kifizetik érte a pénzt és megadják neki a kért bért, akkor aláír. Icardi-t is csak a Juventus érdekelte állítólag folyamatosan, most mégse ott játszik...
Legyen igazad, a MU fizesse ki a 111m-t, es menjen oda Martinez.

Mi meg hozzuk a helyere a "top playert".
Interfan84
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2010.08.30. 11:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan84 »

interfan írta: 2020.06.17. 10:51
Interfan84 írta: 2020.06.17. 10:49 Hagyjuk már ezt, hogy kit melyik csapat érdekel csak is kizárólag....ha tényleg kifizetik érte a pénzt és megadják neki a kért bért, akkor aláír. Icardi-t is csak a Juventus érdekelte állítólag folyamatosan, most mégse ott játszik...
Legyen igazad, a MU fizesse ki a 111m-t, es menjen oda Martinez.

Mi meg hozzuk a helyere a "top playert".
Ámen, csak történjen már meg és húzzon innen, ha annyira menni akar... (persze, ha tényleg, így van)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Ha jártál már Barcelonában és Manchesterben, sokat nem gondolkodnal hova írj alá, fizetés ide vagy oda!! :D
Persze egy jó ügynök simán rabeszeli a kuncsaftjukat szinte bármire ahol több a pénz!
Egy újabb saga kezd kibontakozni......
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2020.06.17. 10:51
Interfan84 írta: 2020.06.17. 10:49 Hagyjuk már ezt, hogy kit melyik csapat érdekel csak is kizárólag....ha tényleg kifizetik érte a pénzt és megadják neki a kért bért, akkor aláír. Icardi-t is csak a Juventus érdekelte állítólag folyamatosan, most mégse ott játszik...
Legyen igazad, a MU fizesse ki a 111m-t, es menjen oda Martinez.

Mi meg hozzuk a helyere a "top playert".
111m =Aubameyang+Cancelo vagy Semedo
Meglátjuk.Lautarot sajnos már most elvesztettük...Fejben legalábbis.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Emlékszem, tavaly is hogy temettük egy idő után a mercato-t aztán végül mindenki Marotta-t istenítette. Lemerném fogadni, hogy vannak olyan nevek most a kalapban akikre mi csak nem is gondolunk. Ráadásul június van , messze az átigazolási ablak, nem kell elhinni sem pozitív sem negatív híreket nagy bizonyossággal :)

Az egyértelmű , hogy a bal és jobb wingback poszt a legnehezebb minden szempontból, mert aki valódi minőséget képvisel arra lecsap az elitbe tartozó klubok egyike ( jelenleg nem képezzük az elit részét ). Viszont belenyúlhatunk a tutiba. Sokat emlegettük Cancelo-t tényleg a legjobb megoldásnak látom jobbra. Balra fogalmam sincs, viszont ott sem kéne garaskoskodni. Mindenesetre a portugál és egyéb hasonló ligák nagy árú "csillagait" hanyagoljuk szerintem. Lozano-val is szépen befürdött a Napoli, nem lennék meglepve , ha Corona és Tagliafico is erre a sorsra jutna egy nagyobb csapatban, főleg az olasz közegben.

Középpályára a prioritás egyértelműen Sensi és egy rutinos játékos, és már teljesen egyetértek Conte-val azzal kapcsolatban , hogy szükségünk van Vidalra. Brutális teljesítményt nyújt a chilei a Barcelona-ban és ha tényleg igaz, hogy Nainggolan visszajön, hát én azt mondom, ahogy eltudjuk adni a belgát, helyette hozzuk a Chilei-t. (Persze not for everyone , a belga minden vágya a Roma, a chilei meg csak áradozik Barcelona-ról de ha a kettőből mindenképp választanom kell, egyértelmű melyikre voksolok)

Martinez ha tartja ezt a szar formát , akkor szépen leredukálja az értékét, hogy rosszabb tárgyalási pozícióban legyünk, remélem ezt nem fogja hagyni a vezetőség, de azon sem lennék meglepve ha már rég megszületett volna a megegyezés a váltásról. Remélem 100m euró minimum :)

Kumbulla jó, nem is kicsit, de tartok tőle, hogy Skriniar-t fogja pótolni, akit én személy szerint nagyon kedvelek, de ha igaz a 70m-s ajánlat a PSG-től és a többi érdeklődőtől, elkell adni. Végre megkell tanulnunk eladni mert Marotta ezekből az összegekből tud nagyokat varázsolni, és Skriniar pótlása a leginkább megoldható.

Martinez helyett a realitások talaján maradva pedig egyértelműen Aubameyang. Olyan játékost keresünk a helyére aki kompatibilis Lukakuval, tehát nem egy Cavani , Icardi féle center, hanem olyan aki mélyről képes indulni, jó az 1-1 elleni szituációkban , jól cselez, és megvan a tempója a félpályás megindulásokhoz és kontrákhoz. Az Arsenal támadója ezeknek a kritériumoknak teljesen megfelel.

Persze álom lenne egy Griezmann de 20-25 m-s fizetés mellett biztos, hogy nem fog minket választani, ráadásul lassan 30 éves, nem a scudetto-ra áhítozó Inter lesz a választása. És neki biztos, hogy lesz pár választási lehetősége amennyiben eladják.

Még annyi, hogy Sanchez üde színfolt lesz idén , erre fogadni mernék , tavaly pont akkor sérült le amikor belendült volna, aztán jött a szünet. Ha idén elkerülik a sérülések és kibír 60 percet egy meccsen akkor óriásit foghatunk vele.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5161
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

DM22 írta: 2020.06.17. 13:13 Emlékszem, tavaly is hogy temettük egy idő után a mercato-t aztán végül mindenki Marotta-t istenítette. Lemerném fogadni, hogy vannak olyan nevek most a kalapban akikre mi csak nem is gondolunk. Ráadásul június van , messze az átigazolási ablak, nem kell elhinni sem pozitív sem negatív híreket nagy bizonyossággal :)

Az egyértelmű , hogy a bal és jobb wingback poszt a legnehezebb minden szempontból, mert aki valódi minőséget képvisel arra lecsap az elitbe tartozó klubok egyike ( jelenleg nem képezzük az elit részét ). Viszont belenyúlhatunk a tutiba. Sokat emlegettük Cancelo-t tényleg a legjobb megoldásnak látom jobbra. Balra fogalmam sincs, viszont ott sem kéne garaskoskodni. Mindenesetre a portugál és egyéb hasonló ligák nagy árú "csillagait" hanyagoljuk szerintem. Lozano-val is szépen befürdött a Napoli, nem lennék meglepve , ha Corona és Tagliafico is erre a sorsra jutna egy nagyobb csapatban, főleg az olasz közegben.

Középpályára a prioritás egyértelműen Sensi és egy rutinos játékos, és már teljesen egyetértek Conte-val azzal kapcsolatban , hogy szükségünk van Vidalra. Brutális teljesítményt nyújt a chilei a Barcelona-ban és ha tényleg igaz, hogy Nainggolan visszajön, hát én azt mondom, ahogy eltudjuk adni a belgát, helyette hozzuk a Chilei-t. (Persze not for everyone , a belga minden vágya a Roma, a chilei meg csak áradozik Barcelona-ról de ha a kettőből mindenképp választanom kell, egyértelmű melyikre voksolok)

Martinez ha tartja ezt a szar formát , akkor szépen leredukálja az értékét, hogy rosszabb tárgyalási pozícióban legyünk, remélem ezt nem fogja hagyni a vezetőség, de azon sem lennék meglepve ha már rég megszületett volna a megegyezés a váltásról. Remélem 100m euró minimum :)

Kumbulla jó, nem is kicsit, de tartok tőle, hogy Skriniar-t fogja pótolni, akit én személy szerint nagyon kedvelek, de ha igaz a 70m-s ajánlat a PSG-től és a többi érdeklődőtől, elkell adni. Végre megkell tanulnunk eladni mert Marotta ezekből az összegekből tud nagyokat varázsolni, és Skriniar pótlása a leginkább megoldható.

Martinez helyett a realitások talaján maradva pedig egyértelműen Aubameyang. Olyan játékost keresünk a helyére aki kompatibilis Lukakuval, tehát nem egy Cavani , Icardi féle center, hanem olyan aki mélyről képes indulni, jó az 1-1 elleni szituációkban , jól cselez, és megvan a tempója a félpályás megindulásokhoz és kontrákhoz. Az Arsenal támadója ezeknek a kritériumoknak teljesen megfelel.

Persze álom lenne egy Griezmann de 20-25 m-s fizetés mellett biztos, hogy nem fog minket választani, ráadásul lassan 30 éves, nem a scudetto-ra áhítozó Inter lesz a választása. És neki biztos, hogy lesz pár választási lehetősége amennyiben eladják.

Még annyi, hogy Sanchez üde színfolt lesz idén , erre fogadni mernék , tavaly pont akkor sérült le amikor belendült volna, aztán jött a szünet. Ha idén elkerülik a sérülések és kibír 60 percet egy meccsen akkor óriásit foghatunk vele.
Szerintem remekül összefoglaltad a helyzetet.
Ahogy írni szokták, "minden szavaddal egyetértek" :D
Főleg a kiemelt résszel.
Egyetlen egy pontba kötök bele a fentiek közül: Vidal.
Elfogadom amit írsz, viszont nekem nincs az az érv, ami őt indokolná itt.
Remélem beérjük a Barella, Brozovic, Eriksen, Tonali, Sensi, Gagliardini hatossal, maximum, esetleg Nainggolant még hozzávéve.
De Vidal remélem elkerül minket.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

PellerG írta: 2020.06.17. 13:26
Szerintem remekül összefoglaltad a helyzetet.
Ahogy írni szokták, "minden szavaddal egyetértek" :D
Főleg a kiemelt résszel.
Egyetlen egy pontba kötök bele a fentiek közül: Vidal.
Elfogadom amit írsz, viszont nekem nincs az az érv, ami őt indokolná itt.
Remélem beérjük a Barella, Brozovic, Eriksen, Tonali, Sensi, Gagliardini hatossal, maximum, esetleg Nainggolant még hozzávéve.
De Vidal remélem elkerül minket.
Egyértelműen távol tartanám Vidal-tól magam alapesetben. Mindenki ismeri az érveket amellett, hogy miért ne jöjjön, és ez így is van rendjén. Én csak azért mondom, hogy jöjjön, mert a jelenlegi és múltbéli teljesítménye alapján úgy látom, 1-2 évre hasznos tudna lenni, és az pont annyi amennyit elviselnék belőle , HA mindent megtesz a csapat sikereiért.
Arra gondoltam, kicsit fiatal a középpálya és egy Vidal típusú győztes karaktertől lehetne tanulni ( ellenben Valero-val) és ennek a fiatal középpályának adna egy plusz tartást. És az sem mellékes, hogy Conte is végre megkapná a vágyát, így egyre kevesebb kibúvó lenne az eszköztárában ha szar teljesítményt nyújt alatta a csapat. ( Persze tudjuk , hogy nem fog szar teljesítményt nyújtani a csapat és bajnokok leszünk :) ) Na de ez csak személyes vélemény. És ismétlem magam én ezt abban az esetben kultiválom ha választani kell a belga és közte. Azért így megközelítve ezen szerintem már többen elgondolkoznának.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

DM22 írta: 2020.06.17. 13:13
Martinez helyett a realitások talaján maradva pedig egyértelműen Aubameyang. Olyan játékost keresünk a helyére aki kompatibilis Lukakuval, tehát nem egy Cavani , Icardi féle center, hanem olyan aki mélyről képes indulni, jó az 1-1 elleni szituációkban , jól cselez, és megvan a tempója a félpályás megindulásokhoz és kontrákhoz. Az Arsenal támadója ezeknek a kritériumoknak teljesen megfelel.
Nem szeretnék kötekedni, de már sokadjára látom ezt, hogy Aubameyang jó egy az egyben, jól cselez, technikás, pedig nagyon nem ez a típus.
Csípem amúgy, meg jó játékosnak tartom, de ő egy kiváló befejező csatár, nem pedig az aki pl megtartja a labdát, harcol a védőkkel, átviszi x emberen, vagy aki esetleg kiszolgálásban is kiveszi a részét. Az kétségtelen, hogy nagyon gyors, de ezt a kapuhoz közelebbi beindulásoknál és a kontráknál kamatoztatja, a helyezkedése és helyzetfelsimerése a fő erősségei, szinte az összes gólját a büntető területen belül szerzi, nem sokat veszi ki a részét az összjátékból. Oké hogy szokott játszani szélen is, de ott sem a klasszikus szerepkört tölti be.

Én emiatt nem is vagyok biztos benne, hogy ő lenne az ideális jelölt, ha Martinez jelenlegi szerepkörét kéne betöltenie, ő azért sokat harcol a védőkkel, háttal a kapunak jól tartja meg a labdákat, sokszor lép visszább. Volt is most egy cikk (ami persze nem biztos hogy igaz, de van benne logika), hogy a menedzsment preferálná őt és Conte inkább Belottit tudná elképzelni.
Egyértelmű, hogy a gaboni sokkal jobb játékos, de pont a karaktere miatt említettem meg én is az olaszt korábban, hogy jobban eltudnám képzelni ebbe a szerepkörbe.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

ricsinter írta: 2020.06.17. 13:55
DM22 írta: 2020.06.17. 13:13
Martinez helyett a realitások talaján maradva pedig egyértelműen Aubameyang. Olyan játékost keresünk a helyére aki kompatibilis Lukakuval, tehát nem egy Cavani , Icardi féle center, hanem olyan aki mélyről képes indulni, jó az 1-1 elleni szituációkban , jól cselez, és megvan a tempója a félpályás megindulásokhoz és kontrákhoz. Az Arsenal támadója ezeknek a kritériumoknak teljesen megfelel.
Nem szeretnék kötekedni, de már sokadjára látom ezt, hogy Aubameyang jó egy az egyben, jól cselez, technikás, pedig nagyon nem ez a típus.
Csípem amúgy, meg jó játékosnak tartom, de ő egy kiváló befejező csatár, nem pedig az aki pl megtartja a labdát, harcol a védőkkel, átviszi x emberen, vagy aki esetleg kiszolgálásban is kiveszi a részét. Az kétségtelen, hogy nagyon gyors, de ezt a kapuhoz közelebbi beindulásoknál és a kontráknál kamatoztatja, a helyezkedése és helyzetfelsimerése a fő erősségei, szinte az összes gólját a büntető területen belül szerzi, nem sokat veszi ki a részét az összjátékból. Oké hogy szokott játszani szélen is, de ott sem a klasszikus szerepkört tölti be.

Én emiatt nem is vagyok biztos benne, hogy ő lenne az ideális jelölt, ha Martinez jelenlegi szerepkörét kéne betöltenie, ő azért sokat harcol a védőkkel, háttal a kapunak jól tartja meg a labdákat, sokszor lép visszább. Volt is most egy cikk (ami persze nem biztos hogy igaz, de van benne logika), hogy a menedzsment preferálná őt és Conte inkább Belottit tudná elképzelni.
Egyértelmű, hogy a gaboni sokkal jobb játékos, de pont a karaktere miatt említettem meg én is az olaszt korábban, hogy jobban eltudnám képzelni ebbe a szerepkörbe.

Akkor úgy értem , Martinez stílusához közelebb áll Aubameyang mint a felsoroltak. Én is utánanéztem / kérdeztem mióta velünk kapcsolatban felmerült Aubameyang neve, de az 1-1 elleni szituációt arra is értettem , hogy jól helyezkedik, megelőzi a védőt a 16-oson belül.
Viszont ha most az alaptaktika az lesz, hogy Eriksen lesz az irányító, már értelmét veszti az, hogy pontosan olyan játékost keressünk mint Martinez volt, elvégre akkor a két csatár inkább a szélre húzódik, és a kapu előtt fog tömörülni, nem hátrébb mint Martinez, így értettem , hogy sokkal ideálisabb. Persze még nem végleges ez a taktikai variáció de mást nem tudok elképzelni.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Szerintem az itteni forumozók többségébe rosszul méri fel az Inter erejét, ....
Szerintem meg rosszul méred fel a dolgot, mert a fórum nagy része teljesen képben van a határainkkal,...
Ez másnak is a véleménye!!! 8-)
Janicsár
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Szerintem meg hagyjuk ezt az Inter szint nem Inter szint dolgot... rohadt unalmas már.
Az Internek az a szintje amit épp el tud érni se több se kevesebb.
Egyik nap áradozás van, hogy jövőre Bajnoki esélyes lehet a csapat a másik nap meg letargia van, hogy ugysem hozhatunk be 9 pont lemaradást a bajnokságból hátra lévő 12! meccsen. Esetünkben meg ugye 13 szóval lehet csak 6 ot kell behozni.
Lehet így nézni a dolgokat meg lehet "úgy". De ne erőltessük már a másikra, hogy legyen szar kedve mert nekem is az van.
Az meg hogy ki Top player szerintem totál szubjektiv, mintha nso-n olvasnám a messi vs ronaldo kommenteket.
Legalább próbáljuk megtartani a szintet itt a fórumon ha lehet.
Válasz küldése