Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24343
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.06.26. 11:20
interfan írta: 2020.06.26. 09:53
De akkor egy kerdes?

Honnan lesz erre penz?

Ha a padra koltunk 30-40 milliokat egy jatekosra, akkor megint az lesz mint 11-19 kozott, telileszunk kozepszerrel.

Ezért van ott Marotta, hogy ezt megoldja. Nem lesz semmilyen bajnoki cím csak a pofára esés ha a padot nem erősítjük meg rendesen. Tanuljunk a hibáinkból. Ez az év ezt megmutatta. Még 1x ne kövessük el. ;)
Bajnoki címről meg ne beszéljünk ha nincs lóvé. Legyen cél megint a 2-4 hely és nézzük 10. alkalommal a juve ünneplését és írjuk le majd 11 év után is ismét, hogy jó de nekik könnyű, tudnak költeni mi meg nem. :?
Elég a siránkozásból meg a kifogásokból. Fogjuk be őket és töröljük le a képükről a vigyort!! ;)
Van penz, de FFP is van.

Ez meg nem valasz, hogy ott van Marotta majd o megoldja.

Klopp is a vilag legjobb edzoje, de a Fradival az eletben nem nyerne BL-t.
Kell a hatter ahhoz, hogy barki barmit csinalni tudjon.

Szoval a kerdesem tovabbra is fenall?
Mibol lesz erre penz?

Es szerinted a mar tobbszor emlitett sor a padra "kozepszer"?

Radu

Vertonghen, Sarr

Vidal

Sensi

Sanchez, Dzeko

Giroud, Dzeko, Pinamonti, Zaza

+ ugye Barella vagy Tonali.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7585
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.06.26. 11:29

Van penz, de FFP is van.

Ez meg nem valasz, hogy ott van Marotta majd o megoldja.

Klopp is a vilag legjobb edzoje, de a Fradival az eletben nem nyerne BL-t.
Kell a hatter ahhoz, hogy barki barmit csinalni tudjon.

Szoval a kerdesem tovabbra is fenall?
Mibol lesz erre penz?

Es szerinted a mar tobbszor emlitett sor a padra "kozepszer"?

Radu

Vertonghen, Sarr


Vidal

Sensi

Sanchez, Dzeko

Giroud, Dzeko, Pinamonti, Zaza

+ ugye Barella vagy Tonali.
Tavaly is mondtuk emberekre padra jók aztán meg....
Na meg Marotta tud lejáró szerződésűeket is hozni, lehetnek ilyenek is még. Hol van még a vége az igazolásoknak, el sem kezdődött. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24343
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sajnos a kerdesemre tovabbra sem jott valasz.
Ezek kozul ki az aki nalad nem uti meg a szintet egy padra?

Masik meg hogy lejaro szerzodesek.
Elkepezleni nem tudom te kikre gondolsz, ahol meg Marotta hozhatna.
Kb az osszes jatekos felmerult mar.
Maradt:
D.Silva, Kurzawa, Gotze, Dzyuba, Bonaventura, Callejon, es most csak a nevesebbeket emlitem.
Innen valoban kellene nekunk valaki?
Mert ha a velunk szobahozott jatekosok nem eleg jok, akkor aztan ez a sor meg...
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem meg sokan egyből szeretnének mindent! Persze érthető de azért vannak korlátok! Mert hiába van a Sunningnak pénze ha nem akar vagy tud költeni! Én értem hogy mi innen megmondjuk a tutit csak hát ugye nem mi döntünk!
Szerintem bárhogy is alakuljanak az igazolások, jövőre VERSENYben kell lennünk a bajnoki címért! De ezt is a kínaiak fogják meghatarozni! És ők másképp gondolkoznak mint mi európaiak!! Én akkor is boldog leszek ha valaki most garantálja hogy 2 éven belül legalább az egyik scudetto a miénk!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7585
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.06.26. 11:43 Sajnos a kerdesemre tovabbra sem jott valasz.
Ezek kozul ki az aki nalad nem uti meg a szintet egy padra?

Masik meg hogy lejaro szerzodesek.
Elkepezleni nem tudom te kikre gondolsz, ahol meg Marotta hozhatna.
Kb az osszes jatekos felmerult mar.
Maradt:
D.Silva, Kurzawa, Gotze, Dzyuba, Bonaventura, Callejon, es most csak a nevesebbeket emlitem.
Innen valoban kellene nekunk valaki?
Mert ha a velunk szobahozott jatekosok nem eleg jok, akkor aztan ez a sor meg...
Bízom benne vannak olyan nevek is akikről nem tudunk és nem is írnak róla. Szokott ilyen lenni, amikor a semmiből jön egy név és pár nap múlva már tény is lesz belőle. ;)

Kérdésedre a válasz az a Sarr pl fogalmam sincs ki, lutri, Sensi tökéletes de esélyes a padon sem ül sokszor, Vidal ok, Zaza hulladék, két öregtől nem tudom mit várjak /Dzeko, Giroud/ akár 1 évre még jók is lehetnek. De egyébként akiket felsoroltál nagyrészük csak pletyka....lehet egyik sem jön. :D Dzeko tavaly is volt olyan időszak azt írták szinte már a zsákban aztán mégsem...Giroud-val ugyanez volt januárban....
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7585
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Inter101 írta: 2020.06.26. 11:49 Szerintem meg sokan egyből szeretnének mindent! Persze érthető de azért vannak korlátok! Mert hiába van a Sunningnak pénze ha nem akar vagy tud költeni! Én értem hogy mi innen megmondjuk a tutit csak hát ugye nem mi döntünk!
Szerintem bárhogy is alakuljanak az igazolások, jövőre VERSENYben kell lennünk a bajnoki címért! De ezt is a kínaiak fogják meghatarozni! És ők másképp gondolkoznak mint mi európaiak!! Én akkor is boldog leszek ha valaki most garantálja hogy 2 éven belül legalább az egyik scudetto a miénk!!
De most nem csak mi szurkolók várjuk el, Marotta is nyilatkozta köv szezonban a cél a Scudetto. ;) Gondolom erről a Suning is tud. Ennek megfelelően kell akkor erősíteni az egész csapaton. Nem csak a kezdőn. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Interfan, tényleg nem kötekedésből kérdem, de Aube a maga 31-32 évével megérne neked 60-70M-t? Akkor már 35-35-ért keresnék minőségi cserét a padra.

Persze nem kell egyezzen a véleményünk és ez így a jó, mert lehet jókat vitázni. De Belotti pl (PL!) 5 évvel fiatalabb, még mindig fejlődhet, egy jobb keretben szerintem még csereként is hozna 10-15 gólt. Nem az álmom az olasz, de reális igazolás lehetne, aki ismeri az olasz ligát.

A Jesus féle nevekkel csak az a gond, hogy zsákbamacska, főleg 100Mért, mellette a fizujuk nem biztos, hogy 5-8nál meg állna, ami feszültséghez vezet.

Egy jó edzőnek pont itt kellene dolgoznia azon, hogy a nem szupersztár játékosokból, hanem jó játékosokból meg jobbat csináljon, ami azt eredményezné, hogy 1-2-3 év múlva mi is gondolkodhassunk nagy fizetésű játékosokon.
De Conte inkább a nyugdíjas, rutinos játékosokat akarja, hosszú távon így nem leszünk ütőképes csapat.
Véleményem szerint nekünk most, a jó korban levő, nem agyon hypolt “sztár”játékosok igazolása lenne a legfőbb megoldás, amiből egy idő után lehetne nagy fizut adó klub a miénk, természetesen eredményeink után.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24343
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.06.26. 11:57 Interfan, tényleg nem kötekedésből kérdem, de Aube a maga 31-32 évével megérne neked 60-70M-t? Akkor már 35-35-ért keresnék minőségi cserét a padra.

Persze nem kell egyezzen a véleményünk és ez így a jó, mert lehet jókat vitázni. De Belotti pl (PL!) 5 évvel fiatalabb, még mindig fejlődhet, egy jobb keretben szerintem még csereként is hozna 10-15 gólt. Nem az álmom az olasz, de reális igazolás lehetne, aki ismeri az olasz ligát.

A Jesus féle nevekkel csak az a gond, hogy zsákbamacska, főleg 100Mért, mellette a fizujuk nem biztos, hogy 5-8nál meg állna, ami feszültséghez vezet.

Egy jó edzőnek pont itt kellene dolgoznia azon, hogy a nem szupersztár játékosokból, hanem jó játékosokból meg jobbat csináljon, ami azt eredményezné, hogy 1-2-3 év múlva mi is gondolkodhassunk nagy fizetésű játékosokon.
De Conte inkább a nyugdíjas, rutinos játékosokat akarja, hosszú távon így nem leszünk ütőképes csapat.
Véleményem szerint nekünk most, a jó korban levő, nem agyon hypolt “sztár”játékosok igazolása lenne a legfőbb megoldás, amiből egy idő után lehetne nagy fizut adó klub a miénk, természetesen eredményeink után.
Aubameyang ara 35m kb.
Es teljesen mas szint mint Belotti barmikor volt.
Jesus zsakbamacska, ellenben Belotti biztos bevallna mint Politano, Candreva, Eder, Ansaldi, Vecino, Borja, Biraghi, Nainggolan, Vrsaljko, es meg folytathatnam holnapig.
Ok mind-mind "ismertek a ligat".
Es ismetlem folytathanam meg boven...
Elmult 9 evbol tudunk mondani ketto, azaz 2 db 25-30 kozotti jatekost aki olaszbol jott kozepcsapatbol es bevallt.
Ellenben a masik oldalon ott van 30 aki nem valt be.
Nem az igazi az arany...

Jesus fizetese jelenleg 5m, mi 7,5m + bonuszokat kinalnak, ami max 10m.
Ennyit keres Lukaku es Eriksen is.

Csak az utobbi 3 evere nezzunk mar ra Belottinak.
Azok utan ha valaki azt mondja, o lenne az a jatekos aki kell mint Martinez utod, es o "top player", na akkor ott bajok vannak...

30-40m-ert meg nem fogunk a padra igazolni, lasd Kumbulla, aki szepen megy a Lazioba.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.06.26. 12:06
CsaSzi9294 írta: 2020.06.26. 11:57 Interfan, tényleg nem kötekedésből kérdem, de Aube a maga 31-32 évével megérne neked 60-70M-t? Akkor már 35-35-ért keresnék minőségi cserét a padra.

Persze nem kell egyezzen a véleményünk és ez így a jó, mert lehet jókat vitázni. De Belotti pl (PL!) 5 évvel fiatalabb, még mindig fejlődhet, egy jobb keretben szerintem még csereként is hozna 10-15 gólt. Nem az álmom az olasz, de reális igazolás lehetne, aki ismeri az olasz ligát.

A Jesus féle nevekkel csak az a gond, hogy zsákbamacska, főleg 100Mért, mellette a fizujuk nem biztos, hogy 5-8nál meg állna, ami feszültséghez vezet.

Egy jó edzőnek pont itt kellene dolgoznia azon, hogy a nem szupersztár játékosokból, hanem jó játékosokból meg jobbat csináljon, ami azt eredményezné, hogy 1-2-3 év múlva mi is gondolkodhassunk nagy fizetésű játékosokon.
De Conte inkább a nyugdíjas, rutinos játékosokat akarja, hosszú távon így nem leszünk ütőképes csapat.
Véleményem szerint nekünk most, a jó korban levő, nem agyon hypolt “sztár”játékosok igazolása lenne a legfőbb megoldás, amiből egy idő után lehetne nagy fizut adó klub a miénk, természetesen eredményeink után.
Aubameyang ara 35m kb.
Es teljesen mas szint mint Belotti barmikor volt.
Jesus zsakbamacska, ellenben Belotti biztos bevallna mint Politano, Candreva, Eder, Ansaldi, Vecino, Borja, Biraghi, Nainggolan, Vrsaljko, es meg folytathatnam holnapig.

Csak az utobbi 3 evere nezzunk mar ra Belottinak.
Azok utan ha valaki azt mondja, o lenne az a jatekos aki kell mint Martinez utod, es o "top player", na akkor ott bajok vannak...

30-40m-ert meg nem fogunk a padra igazolni, lasd Kumbulla, aki szepen megy a Lazioba.
Én nem mondtam, hogy ő lesz Martinez utódja a csapatban. Inkább Lukaku cseréje. Annak viszont tökéletes lenne, nem várhatjuk el a belgától, hogy így hozzon le egy tejes szezont, szinte végig fent van mindig. És nem hiszem, hogy ilyen lufi Pinamonti vagy Zaza értelmes cseréje lenne. Inkább -1 ember.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

interfan írta: 2020.06.26. 09:53
Cupi írta: 2020.06.26. 09:46
interfan írta: 2020.06.26. 09:13

Mert ha elkoltjuk a penzt a padra, akkor a kezdobe megint csak kozepszereket tudunk majd venni.
Ez oké de akkor a padra maradnak a középszerek? Kb ugyanott leszünk mint most....ha lesérül valaki szívunk...így esélyünk nem lesz a juve ellen....
Nem csak a duma kell, hogy jövőre már a bajnoki cím a cél hanem ennek megfelelően az EGÉSZ keretet meg kell erősíteni. ;)
Oké, hogy minden pénz és ész nélkül nem lehet költeni de ha bajnokok akarunk lenni akkor igenis ezt kell tenni. Okosan /Marotta szerencsére annak tűnik/ de költeni kell!
Olyan nincs, hogy spóroljunk megint a padon aztán valahogy csak sikerül....láthatjuk most pontosan, hogy milyen az amikor nincs minőség a cserék közt....
De akkor egy kerdes?

Honnan lesz erre penz?

Ha a padra koltunk 30-40 milliokat egy jatekosra, akkor megint az lesz mint 11-19 kozott, telileszunk kozepszerrel.
Tonali 30-40 millio lesz a padra es kicsit sem kozepszer, de nyilvan ertem mire akartal celozni.

Szerintem ez egyaltalan nem penz kerdes, ahogy eddig is volt, kolcsonokkel, reszletfizetesekkel, ingyen szerzodesekkel hoztunk jatekosak. Kb ha 5 csapat tud ugy igazolni hogy mindenkit azonnal cash-ben kifizet...

Meg amugy is, ezen miert nekunk kene agyalni?

Nyilvan Marotta es Conte sem azert hozta Eriksent, hogy atalljuk a gyemantra, hiszen mar itt volt Brozo, Barella, Sensi - es az utobbi az ideny elejen szuper volt, senki sem mondhatta ra hogy csak kispados.
Majd most hozzuk Tonalit, mert nyilvan 5 kozepso kozeppalyassal akarunk kiallni.
Igenis az a lenyege az egesznek, hogy a padon is minosegi jatekosok alljanak keszen bevetesre

Contenek az a feladata ezen a teren hogy mondja el milyen tipusu jatekosok hianyoznak neki (lasd Vidal Dzeko es tarsai).

Marottanak meg az hogy az adott lehetosegbol kihozza a maximumot.
Ha kell akkor kalapozzon meg 10-20 millatt ossze a Suningto, ha kell ajanljon valakiert 5 millaval tobbet hogy 3 ev alatt fizessuk ki, ha kell, akkor meg nyomassa a kolcson + opcios biznisz.

Aztan a vegen ugyis kiderul kire van realis eselyunk (Tonali) es ki az akit csak a sajto akar kekfeketebe oltoztetni (Werner), de a sajto igy is ugy is mindenfelet fog irni.

Ami biztos, hogy amig Ranocchia, Borja es sajnos Gagliardinit is ide kell irni allnak be a padrol tehermentesitve a kezdot - foleg ilyen elborult modon mint szerdan - addig ott mindegy ki lesz a 2. v 3. v 4. szamu csatar...

(Egyebkent azt gondolom hogy ha Belottit el tudjuk hozni ertelmes penzert, azert Lukaku, Eriksen tarsasagaban, Barellaval, Brozoval es talan Tonalival eggyel hatrebb, meglatjuk, en azert el tudom kepzelni hogy kepes lenne mondjuk 15+ golos szezonra, ami azert mar elfogadhato szint.
Mas kerdes, hogy kepes lenne-e alkalmankent v inkabb a megfelelo alkalomkor olyan extra teljesitmenyre, amivel mondjuk egy BL parharcot el tudna donteni a semmibol, es amire Lautarot egyertelmuen kepesnek tartjuk.)

Nem kell 11 vilagklasszis(nak kikialtott focizta) a csapatba, a lenyeg hogy a legjobb es az eleg jo jatekosok es kivalo csapatot alkossanak (ugyanitt lasd meg Lazio).
Es igen fontos az, hogy aki a padrol beszall az ne legyen sokkal gyengebb kvalitasu a tobbieknel, egy-ket kicsit gyengebb jatekost siman elbir a csapat, 4-5 latvanyosan gyengebb jatekost - mint szerdan, - mar sokkal nehezebben.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

interfan írta: 2020.06.26. 12:06
Csak az utobbi 3 evere nezzunk mar ra Belottinak.
Azok utan ha valaki azt mondja, o lenne az a jatekos aki kell mint Martinez utod, es o "top player", na akkor ott bajok vannak...
Csak nehogy a vegen megis ot hozzuk, mert akkor Marottanal is bajok vannak, hiszen mi innen sokkal jobban tudjuk a tutit :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.06.26. 12:06
Aubameyang ara 35m kb.
Es teljesen mas szint mint Belotti barmikor volt.
Jesus zsakbamacska, ellenben Belotti biztos bevallna mint Politano, Candreva, Eder, Ansaldi, Vecino, Borja, Biraghi, Nainggolan, Vrsaljko, es meg folytathatnam holnapig.
Ok mind-mind "ismertek a ligat".
Es ismetlem folytathanam meg boven...
Elmult 9 evbol tudunk mondani ketto, azaz 2 db 25-30 kozotti jatekost aki olaszbol jott kozepcsapatbol es bevallt.
Ellenben a masik oldalon ott van 30 aki nem valt be.
Nem az igazi az arany...

Jesus fizetese jelenleg 5m, mi 7,5m + bonuszokat kinalnak, ami max 10m.
Ennyit keres Lukaku es Eriksen is.

Csak az utobbi 3 evere nezzunk mar ra Belottinak.
Azok utan ha valaki azt mondja, o lenne az a jatekos aki kell mint Martinez utod, es o "top player", na akkor ott bajok vannak...

30-40m-ert meg nem fogunk a padra igazolni, lasd Kumbulla, aki szepen megy a Lazioba.
Te tenyleg csak a magadet sulykolod, olvass is mar neha:) Masoknak mas a velemenye,es az ugyanolyan erteku mint a Tied.
Te meg leirod hogy ha vki Belottiban fantaziat lat ott bajok vannak....

A te irasaid szerint olaszbol nem lehet jot igazolni.
Hat akkor Handa, DeVrij, Skriniar, Barella, Sensi, Icardi es még sok jatekos udvozletet kuldi. Akar D Milito es Motta is, ne altalanosits, foleg ne citald ide Borjat es Ansaldit meg ilyen loosereket, akik majdnem ingyen jottek.

Auba 35 mill ? Kivancsi leszek en arra. Annyiert jojjon is, de nem annyi lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24343
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2020.06.26. 12:38
interfan írta: 2020.06.26. 12:06
Aubameyang ara 35m kb.
Es teljesen mas szint mint Belotti barmikor volt.
Jesus zsakbamacska, ellenben Belotti biztos bevallna mint Politano, Candreva, Eder, Ansaldi, Vecino, Borja, Biraghi, Nainggolan, Vrsaljko, es meg folytathatnam holnapig.
Ok mind-mind "ismertek a ligat".
Es ismetlem folytathanam meg boven...
Elmult 9 evbol tudunk mondani ketto, azaz 2 db 25-30 kozotti jatekost aki olaszbol jott kozepcsapatbol es bevallt.
Ellenben a masik oldalon ott van 30 aki nem valt be.
Nem az igazi az arany...

Jesus fizetese jelenleg 5m, mi 7,5m + bonuszokat kinalnak, ami max 10m.
Ennyit keres Lukaku es Eriksen is.

Csak az utobbi 3 evere nezzunk mar ra Belottinak.
Azok utan ha valaki azt mondja, o lenne az a jatekos aki kell mint Martinez utod, es o "top player", na akkor ott bajok vannak...

30-40m-ert meg nem fogunk a padra igazolni, lasd Kumbulla, aki szepen megy a Lazioba.
Te tenyleg csak a magadet sulykolod, olvass is mar neha:) Masoknak mas a velemenye,es az ugyanolyan erteku mint a Tied.
Te meg leirod hogy ha vki Belottiban fantaziat lat ott bajok vannak....

A te irasaid szerint olaszbol nem lehet jot igazolni.
Hat akkor Handa, DeVrij, Skriniar, Barella, Sensi, Icardi es még sok jatekos udvozletet kuldi. Akar D Milito es Motta is, ne altalanosits, foleg ne citald ide Borjat es Ansaldit meg ilyen loosereket, akik majdnem ingyen jottek.

Auba 35 mill ? Kivancsi leszek en arra. Annyiert jojjon is, de nem annyi lesz.
25-30 eves kozotti jatekosokrol beszelunk Mike. ;)
Szoval kicsit rossz fele nezelodsz.

De ha mar itt jarunk, jojjenek a peldak 2010 utan, majd 2010 elottrol.

Biraghi, Vecino, Borja, Asamoah, D'Ambrosio, Candreva, Nainggolan, Politano, Vrsaljko, Biabiany, Nagatomo, Eder, Andreolli, Ansaldi, Felipe, Hernanes, Osvaldo, Mudingayi, Silvestre, Schelotto, Gargano, Cassano, Palombo, Pazzini, Zarate, Kharja.

Es ha a masik oldalt nezzuk, Handanovic, Palacio, DeVrij.

Kicsit az aranyok...

Felolem lehet neked Mike "top player" Belotti.
De azert volt mar par ellenpelda az elmult evebkol erre, hogy nem igazan jottek be ezek a 25-30 kozotti olasz kozepcsapatbol igazoltak.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én annyiban szállnék be, hogy Aubameyang ára max 40 millió lesz, erről már több lap is írt.
Jövőre lejáró szerződése van.
Én biztos, hogy előbb fizetnék érte 40 M-t 31 évesen, mint Belottiért 40-60 M-t 27 évesen.
Pici különbség van a között, amit eddig a két játékos letett az asztalra.

És abban is Interfan mellett vagyok most, hogy ez az "olaszból jön ismeri a ligát szlogen" legalább annyira lutri és unalmas, mint mikor sokan kezdik a "külföldről jön, be kell illeszkednie" elvet.
Ugyanannyi esély van mindkettőre.
Persze olaszból is lehetne hozni Dybalát, Milinkovic-Savicot, de látjuk nem reális.
Ezek a Politano-szintek meg nagyon kevesek.

Sokan itt már tavaly nyáron is Politano-Belotti-Chiesa támadósorral álltak volna fel.
Nincs ezzel baj.
De többen is leírták, Politano esetében fix, hogy a Sassuolos teljesítményét látva nálunk 10 gól-10 gólpassz körüli idényeket fog hozni.
Hát nem így lett, durván kilógott.
De ugyanez a kategória Eder is, akit szintén sokan nagyon vártak itt, de hatalmas lufi volt.
És az, hogy valaki hajt - mert igen, mindkettő nagyon akart a pályán - az nem elég.
Ranocchia is hajt, akar, de látjuk, hogy komolyabb meccsen 50 perc után le kell venni, hogy ne legyen nagyobb baj.
Vagy Candreva, Borja, Gagliardini esete.

Szerintem a lényeg, önmagában nem sokat ér az, hogy "de legalább olaszból jön".
Ezt a saját példáinkon látjuk.
A nagyon ígéretes, fiatal olaszokat hozzuk el, ezt támogatom, Barella, Bastoni, Tonali.
De nem kell minden 25+ olaszt idehozni, aki 2 szezonnal ezelőtt milyen jó volt már.

Ez az én véleményem ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.06.26. 12:53
mike írta: 2020.06.26. 12:38
interfan írta: 2020.06.26. 12:06
Aubameyang ara 35m kb.
Es teljesen mas szint mint Belotti barmikor volt.
Jesus zsakbamacska, ellenben Belotti biztos bevallna mint Politano, Candreva, Eder, Ansaldi, Vecino, Borja, Biraghi, Nainggolan, Vrsaljko, es meg folytathatnam holnapig.
Ok mind-mind "ismertek a ligat".
Es ismetlem folytathanam meg boven...
Elmult 9 evbol tudunk mondani ketto, azaz 2 db 25-30 kozotti jatekost aki olaszbol jott kozepcsapatbol es bevallt.
Ellenben a masik oldalon ott van 30 aki nem valt be.
Nem az igazi az arany...

Jesus fizetese jelenleg 5m, mi 7,5m + bonuszokat kinalnak, ami max 10m.
Ennyit keres Lukaku es Eriksen is.

Csak az utobbi 3 evere nezzunk mar ra Belottinak.
Azok utan ha valaki azt mondja, o lenne az a jatekos aki kell mint Martinez utod, es o "top player", na akkor ott bajok vannak...

30-40m-ert meg nem fogunk a padra igazolni, lasd Kumbulla, aki szepen megy a Lazioba.
Te tenyleg csak a magadet sulykolod, olvass is mar neha:) Masoknak mas a velemenye,es az ugyanolyan erteku mint a Tied.
Te meg leirod hogy ha vki Belottiban fantaziat lat ott bajok vannak....

A te irasaid szerint olaszbol nem lehet jot igazolni.
Hat akkor Handa, DeVrij, Skriniar, Barella, Sensi, Icardi es még sok jatekos udvozletet kuldi. Akar D Milito es Motta is, ne altalanosits, foleg ne citald ide Borjat es Ansaldit meg ilyen loosereket, akik majdnem ingyen jottek.

Auba 35 mill ? Kivancsi leszek en arra. Annyiert jojjon is, de nem annyi lesz.
25-30 eves kozotti jatekosokrol beszelunk Mike. ;)
Szoval kicsit rossz fele nezelodsz.

De ha mar itt jarunk, jojjenek a peldak 2010 utan, majd 2010 elottrol.

Biraghi, Vecino, Borja, Asamoah, D'Ambrosio, Candreva, Nainggolan, Politano, Vrsaljko, Biabiany, Nagatomo, Eder, Andreolli, Ansaldi, Felipe, Hernanes, Osvaldo, Mudingayi, Silvestre, Schelotto, Gargano, Cassano, Palombo, Pazzini, Zarate, Kharja.

Es ha a masik oldalt nezzuk, Handanovic, Palacio, DeVrij.

Kicsit az aranyok...

Felolem lehet neked Mike "top player" Belotti.
De azert volt mar par ellenpelda az elmult evebkol erre, hogy nem igazan jottek be ezek a 25-30 kozotti olasz kozepcsapatbol igazoltak.
Mint irtam, olvass is...

Sehol, egyszer sem irtam le hogy Belotti top player....egyaltalan ki szamit annak?
En azt irtam, hogy ha realis aron megszerezheto (40-50m) akkor latnek benne fantaziat. Tobbet mint egy 30 felletti ladsan veteranban, aki sose jatszott meg olaszban.

25- 30 kozottiben?
Akkor miert hoztad fel peldanak a 32 evesen bagoert hozott Borjat?

Egyaltalan minek kell ide nem illo peldakat felhozni. 2011 es 2018 kozott ingyen vagy meg olcsobban tudtunk igazolni, minek felhozni az a sok loosert akiket csak azert hoztunk mert bagoert adtak oket.
Mit keres itt Nagatomo, Biabiany, Schelotto Andreolli, meg ilyenek??
Szerintem nem csak en vagyok aki ertetlenul olvassa ezeket :D

Kulfoldrol, topligakbol is tudnek 10-20 demagog peldat hozni, de minek? Semmi koze a jelenlegi helyzetunkhoz.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

PellerG írta: 2020.06.26. 12:55 Szerintem a lényeg, önmagában nem sokat ér az, hogy "de legalább olaszból jön".
Ezt a saját példáinkon látjuk.
A nagyon ígéretes, fiatal olaszokat hozzuk el, ezt támogatom, Barella, Bastoni, Tonali.
De nem kell minden 25+ olaszt idehozni, aki 2 szezonnal ezelőtt milyen jó volt már.

Ez az én véleményem ;)
Egyszeru ez, Te ugyanannyi penzbol Aubameyangot hoznad, en inkabb Belottit.

En Belottit nem azert mert olasz, hanem mert boven 30 alatti, olasz ligat ismero, es kiaknázatlan tudasu csatar.
Ha Te felhozod Edert, en felhozom Forlant.

Neked is vannak erveid, nekem is, es ez igy rendben is van:)

Jojjon G Jesus, es mindenki boldog lesz:)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7585
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Jók ezek a viták csak kár, hogy a mercato még bő 2 hónap múlva nyit csak. :D :D ;)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

mike írta: 2020.06.26. 13:40
PellerG írta: 2020.06.26. 12:55 Szerintem a lényeg, önmagában nem sokat ér az, hogy "de legalább olaszból jön".
Ezt a saját példáinkon látjuk.
A nagyon ígéretes, fiatal olaszokat hozzuk el, ezt támogatom, Barella, Bastoni, Tonali.
De nem kell minden 25+ olaszt idehozni, aki 2 szezonnal ezelőtt milyen jó volt már.

Ez az én véleményem ;)
Egyszeru ez, Te ugyanannyi penzbol Aubameyangot hoznad, en inkabb Belottit.

En Belottit nem azert mert olasz, hanem mert boven 30 alatti, olasz ligat ismero, es kiaknázatlan tudasu csatar.
Ha Te felhozod Edert, en felhozom Forlant.

Neked is vannak erveid, nekem is, es ez igy rendben is van:)

Jojjon G Jesus, es mindenki boldog lesz:)
Ezt így likeoltam is ;)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

na meg Aubameyang nem megbukott az egyetlen Milan-os szezonjában :) ? ha már itt tartunk. 2010-2019 között? :)
Tegyük hozzá , én sem Belottit, se nem Aubameyangot nem hoznám, ha már van lehetőség egy kis pénzt még rádobnék, de ezeknek a parttalan vitáknak nincs értelme. Felesleges egymásra erőltetni az álláspontokat meg az ÁLMOKAT.
Különben is, a csatár kérdés még akkor sem olyan égető , ha Martinez távozik ellenben a két wingback posztal, ami annyira hiányposzt, hogy Hakimire biztosan lecsapnak. Hozzuk vissza Cancelo-t balra pedig valaki értelmeset mert az az ámokfutás amit Young legutóbb is leművelt hátborzongató volt. Gagliardi balfaszkodásán ment alapvetően el a meccs, de Young hozta x-re a Sass-nak végül.
Nagyon sajnálom , hogy Martinez távozni fog, ha nem idén , akkor jövőre , de pont emiatt örülnék neki, hogy ha idén megtörténne ez, mivel még legalább 5-6 év ha minden jól megy és lesz saját stadion, mire odaérünk , hogy egy Martinez szintű játékos nálunk képzeli el a jövőjét. Ehhez a top 10-be kell kerülni Európában. 10 éve még ott voltunk úgyhogy nem lehetetlen feladt. Martinez minden megmozdulásán látszik, hogy a jövő egyik legnagyobb csillaga lesz. Kinézek belőle egy Neymar szintet a saját posztján ilyen ütemű fejlődés mellett.
Ezért is fogadom kétkedve azt, hogy Jesus majd pótolni tudja. Nem , Jesus közelében nincs annak a tehetségnek amit Martinez képvisel. Jesus egy olyan bajnokságban villogott eddig, ahol sokkal nagyobb területe van, és még a cserék között is olyanok dolgoznak alá mint nálunk a kezdőben. Persze a felsorolt nevek közül neki örülnék a legjobban.

Szóval - Tonali, Cancelo , Vidal, Dzeko, Jesus ( ha nem ő, akkor Aubameyang, ha utóbbi sem, akkor Belotti) és hát a rejtélyes bal wingback poszt. Nos , oda kell 2 ember, Firpo felőlem jöhet, hátha... Emerson-ról nem tudom mit gondoljak, lehet jó lenne, és Theo Hernandez féle fogást könyvelhetnénk el, de az is lehet, hogy befürdünk vele bármelyiket eltudom képzelni. Őszinténszólva itt jönne nekem akiért bankot robbantanék és az Alaba.
Azt hiszem , ez így a realitások talaján maradt , keveredve egy kicsit ( nagyon? ) az álmodozással, és az edző elképzeléseivel.
A Vidal , Dzeko dolgot abszolút szükségesnek tartom, hiába idősek, tényleg kell a rutin, mert Vidal csukott szemmel belőtte volna összekötött lábakkal amit Gagli kihagyott. Na meg akkor Conte sem tudna már sok kibúvót találni. Elég megnézni ennek a két öreg faszinak a teljesítményét az elmúlt időkből, és 1-2 évre bőven teljesítenék az elvárásainkat addig meg bőven eltudnánk őket viselni.

Béke , és mégegyszer, fogadjuk el egymás véleményét, még ha hülyeségnek is tartjuk, elvégre ugyanannak a csapatnak szurkolunk :)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

94 , 95 , 99 . Ezekben az idènyekben tudott Vieri 10 gól felett termelni . ( Madridos idènyèt nem veszem ide , 24 gól , de másik liga . )
Kb 26-27 èvesen vettük , csak összehozott 103 gólt .
Jól jártunk , hogy nem a statisztikákra hagyatkoztunk.
Egy Pazzini tökèletes csere lenne egy mostani Interben is .
Könnyű kiragadni a játèkosokat egy olyan időszakból , ahol mèg ennyire sem voltunk csapat , mert Mazzarri , Stramaccioni , Pioli egymásnak adták át èvente a szèket . Pandev is hasonló szint , Mourinhonál mègis hasznos tudott lenni . Ennyi erővel Jesus is besülhet itt ,mint Coutinho .
Ha Marottanak kell Belotti , èn elhiszem , hogy hasznos játèkos lehet . Politanot nem tartotta meg . Valószínüleg többet tudnak , mint mi , akik csak eredmènyekre ès a marketingèrtèkükre hagyatkozhatunk , mert szerintem nagyon kevesen vannak , akik minden meccsèt követik Belottinak , a Gaboninak , vagy akár Jesusnak .
Van akiből Maicon lesz , van akiből Jonathan .
( Schelottora nyílván nincs magyarázat )
Hiába hülye aki a múlt ellenère a calcioban is gondolkozik . .. Úgyis a kancsalè ès a Suningè a szó .
Avatar
drtie
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Cupi írta: 2020.06.26. 13:54 Jók ezek a viták csak kár, hogy a mercato még bő 2 hónap múlva nyit csak. :D :D ;)
Ezt adom! :)
Ps: Ha másért nem is, akkor ezért megérte végigolvasni a mai posztokat. ;)
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Hakimi megvan 40 millióért? Hol kell alá írni? 8-)
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Úristen az mekkorát szólna :o :o :o
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Belottit testközelből láttam a Loki ellen... Gyerekek semmi extra nem volt a pali. Nyilván nem egy meccsből kell konzekvenciat levonni, de a tvben latottak alapjan se igazolnam le.
Egy közepes játékos, semmi tobb. Hamarabb kellene immobile akkor már.


Mas

Ha Hakimi meg van... Marotta kaphat egy szobrot Milanoban.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Portiere32 írta: 2020.06.26. 16:19 Hakimi megvan 40 millióért? Hol kell alá írni? 8-)
Atom lenne.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7585
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Hakimi álom vagy esélyes is? :) Tényleg jó lenne. ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2020.06.26. 17:01 Hakimi álom vagy esélyes is? :) Tényleg jó lenne. ;)
Remeljuk az utobbi ;)

https://sempreinter.com/2020/06/26/inte ... -for-e40m/
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Di Marzio szerint márciusban indultak a tárgyalások és Hakimi igent mondott nekünk, mert fix kezdő szeretne lenni a következő csapatánál.
40 milliós vételárról ír, a játékosnak 5 éves szerződéssel és évi 5 milliós fizetéssel.

Meunier tegnap aláírt a Dortmundnál, így ott biztosan nem marad.
A Realnál Carvajal fix kezdő.
A Citynél ott van Cancelo és Walker is.
A Bayernnél Pavard a kezdő.
Úgyhogy lehet benne valami.

https://gianlucadimarzio.com/it/inter-hakimi-news
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2020.06.26. 17:09-kor.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Cupi írta: 2020.06.26. 17:01 Hakimi álom vagy esélyes is? :) Tényleg jó lenne. ;)
Elvileg elég komoly a szitu, Di Marzio jelentette be, hogy hamarosan lezárulhat az üzlet. Bennem fel sem merült eddig, hogy akármi esély is lehet rá, de jobb nevet nem nagyon lehetne igazolni oda, szóval tényleg ezzel Marotta ismét bizonyítana az Eriksen üzlet után. De még egyelőre nem merem beleélni magam... :D
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Végre sikerült újra belépnem, a karantén eltüntette a jelszavaimat :roll:

Látom lett néhány új fórumtárs is,üdv Nektek!

Röpködnek itt a nevek rendesen, de igazából nagy részük sose fog idejönni és valószínű olyat is igazolunk, akire nem számítottunk, lásd a Hakimi hírt néhány perce..amíg Martinezt nem adtuk el (ha egyáltalán elmegy..), addig lehet még ezerszer leírni Gabriel Jesus vagy Aubameyang nevét, de valószínűleg egyik sem fog jönni. Értem én, hogy sokan játszanak FifaManagert, de a valóság azért kicsit más. Szerintem szeptemberig még kb 50név fog felmerülni, aztán előhúzunk valakit akivel már rég megvan a megállapodás, csak nem szivárgott ki.Mondjuk amióta lehozták az újságok, hogy Mertens aláírt, aztán rá pár napra hosszabbított a Napolival, azóta kb. akkor hiszek el bármilyen igazolást, ha mezzel és aláírt szerződéssel fotózzák, manapság már az orvosi se garancia semmire,ugye Spinazzola?

Abban mindenki egyetért, ha marad ez a 3védős taktika szélre kell 2 normális ember, illetve a középpályáról a Borja,Gag,Vecino sort kirakni és hozni Tonali mellett egy emberevőt. Reméljük ezekre a posztokra megvan már Marrotta terve. Előre is kell a vérfrissítés főleg ha Lautaro mellet Sanchez is megy, de ezek úgyis csak augusztusban dőlnek el. Nálam egy univerzális hátvéd is a listán lenne,mert Godin már kifelé megy,Bastoni még kevés és Skrini is egyre aggasztóbb, Ranoval nekimenni megint a szezonnak meg nem kéne..meglátjuk mit hoz a mercato, az biztos, hogy a Covid utáni világ a futballban is változásokat fog hozni, a hatások még nem látszanak, de ezt a lufit sem lehet örökké fújni..remélem jól tudunk kijönni belőle. Forza Inter!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7585
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Pont az ilyenre gondoltam mint most a Hakimi név, hogy előjöhet olyan név akiről korábban alig vagy egyáltalán nem volt szó és mégis a finisben van. ;) Március óta megy az egyeztetés és mégis kb 1x volt hír amire gyorsan írták is esélytelen mert marad Madridban....
Simán még lehet még ilyen szeptember végéig, szóval tényleg mindegy ki kit vesz biztos érkezőnek. ;)
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2020.06.26. 08:27 Jelenlegi nevek a vart posztokra:

- Jobb WB:
Cancelo, Semedo, Emerson Royal, Bellerin, Florenzi, Arias, Corona
És Hakimi?
Mi ez a kishitűség Kolléga? :D
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Hakiminél jobbat nem nagyon tudok elképzelni jobb WB posztra! Brutál a csávó nagyon örülnék neki! Remélem az öreg Di Marzionak igaza lesz és tényleg hozzánk jön majd! Balra kellene még egy Alaba és a széleken meg is lennénk! 🤪😁
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

cuchu11 írta: 2020.06.26. 18:06
interfan írta: 2020.06.26. 08:27 Jelenlegi nevek a vart posztokra:

- Jobb WB:
Cancelo, Semedo, Emerson Royal, Bellerin, Florenzi, Arias, Corona
És Hakimi?
Mi ez a kishitűség Kolléga? :D
interfan írta: 2020.06.17. 07:54
Hakimi ugynoke pedig elmondta, fogalma sincs honnan jottek es ki talalta ki az Inter pletykakat, semmi valosag tartalma es eselye sincs.
:D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24343
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2020.06.26. 17:08
Cupi írta: 2020.06.26. 17:01 Hakimi álom vagy esélyes is? :) Tényleg jó lenne. ;)
Elvileg elég komoly a szitu, Di Marzio jelentette be, hogy hamarosan lezárulhat az üzlet. Bennem fel sem merült eddig, hogy akármi esély is lehet rá, de jobb nevet nem nagyon lehetne igazolni oda, szóval tényleg ezzel Marotta ismét bizonyítana az Eriksen üzlet után. De még egyelőre nem merem beleélni magam... :D
Az ember igy erjen haza a munkabol, "Hakimi e fatta".
Oriasi, komolyan nem hiszek a szememnek.
Par napja az ugynoke azt mondta "zero chance".
Ehhez kepest megvan mar hetek ota, hat nem semmi.

Ha ezt megcsinalja Marotta, akkor Eriksen utan valoban johet a bekeretezett Marotta kep a falra.
Vagy B opcionak hatterkep a telokra.

Ahogy mondani szokas "lefosom a bokam".
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

cuchu11 írta: 2020.06.26. 18:06
interfan írta: 2020.06.26. 08:27 Jelenlegi nevek a vart posztokra:

- Jobb WB:
Cancelo, Semedo, Emerson Royal, Bellerin, Florenzi, Arias, Corona
És Hakimi?
Mi ez a kishitűség Kolléga? :D
Még nem sikerült olyan játékost Ránk erőltetnie,az utóbbi 10évben,aki hajlandó lett volna Inter mezbe öltözni!!!!!!! :lol: Csak az okoskodás
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24343
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tabi.csaba írta: 2020.06.26. 18:33
cuchu11 írta: 2020.06.26. 18:06
interfan írta: 2020.06.26. 08:27 Jelenlegi nevek a vart posztokra:

- Jobb WB:
Cancelo, Semedo, Emerson Royal, Bellerin, Florenzi, Arias, Corona
És Hakimi?
Mi ez a kishitűség Kolléga? :D
Még nem sikerült olyan játékost Ránk erőltetnie,az utóbbi 10évben,aki hajlandó lett volna Inter mezbe öltözni!!!!!!! :lol: Csak az okoskodás
Tudjuk csabi Vina jobb lenne. :D
Vagy esetleg elore Avenatti. :D
De Cecchini sem lenne rossz, foleg Eriksen helyett. :D
De van meg par jo otlet. ;)

Inkabb orulj Marotta zsenialitasanak a szemelyeskedes helyett, mert ha ezt Eriksen utan megoldja, akkor johet a szobor.
60m = Eriksen + Hakimi.
Atyauristen...
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Ne dőljetek be azért rögtön. Szerintem Beppe bácsi csak elterelő hadműveletet végez. Végül Trent Alexander-Arnold fog jönni 25 mill Euroért. :D
Az öreg egyszerűen tud. Olyan jobbra nézek, balra passzolok típus... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cuchu11 2020.06.26. 18:53-kor.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

jaja, az osszeg is figyelemremelto am !

A transfermarkt is azt emeli ki hogy a piaci ar alatt tudnank megvenni. Naluk most 54-re van ertekelve es ezzel a 2. legertekesebb jobbhatved a vilagon :) Korona elott meg 60 volt ! Ebbol kihoznank egy 40 millas vetelarat, kb Haaland szintu lenyulas lenne (bar ott mintha alapbol lett volna kivasarlasi zaradek) :clap: :clap: :clap:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24343
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Spanyol lapok is, es a Nemet Kicker is bejelentette, Hakimi az Inter jatekosa.
Dortmund hivatalosan bejelnetette Meunier julius 1-tol csatlakozik.
Nemet lapok szerint Hakimi holnap jatsza utolso Dortmundos meccset.

Sky, Gazzetta, Corriere, Corsera, Sportmediaset, SportItalia mind bejelentette Hakimi erkezeset.
40m + 5m konnyu + 5m nehez bonusz.
Hakimi 5 eves szerzodest kap, evenkenti 5m + bonuszok fizetessel.
Marotta marcius ota targyalt Hakimivel, es miattunk visszautasitotta a Cityt es a Bayernt is.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7585
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.06.26. 19:21

Sky, Gazzetta, Corriere, Corsera, Sportmediaset, SportItalia mind bejelentette Hakimi erkezeset.
40m + 5m konnyu + 5m nehez bonusz.
Hakimi 5 eves szerzodest kap, evenkenti 5m + bonuszok fizetessel.
Marotta marcius ota targyalt Hakimivel, es miattunk visszautasitotta a Cityt es a Bayernt is.
Pont ezt írtam mennek itt olyanok is a háttérben amire nem számítunk. :D Csak legyen hivatalos. ;) Tényleg nagy fogás.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.06.26. 19:21 Spanyol lapok is, es a Nemet Kicker is bejelentette, Hakimi az Inter jatekosa.
Dortmund hivatalosan bejelnetette Meunier julius 1-tol csatlakozik.
Nemet lapok szerint Hakimi holnap jatsza utolso Dortmundos meccset.

Sky, Gazzetta, Corriere, Corsera, Sportmediaset, SportItalia mind bejelentette Hakimi erkezeset.
40m + 5m konnyu + 5m nehez bonusz.
Hakimi 5 eves szerzodest kap, evenkenti 5m + bonuszok fizetessel.
Marotta marcius ota targyalt Hakimivel, es miattunk visszautasitotta a Cityt es a Bayernt is.
Mit jelent, hogy könnyű illetve nehéz bónusz?
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.06.26. 19:21 Spanyol lapok is, es a Nemet Kicker is bejelentette, Hakimi az Inter jatekosa.

Sky, Gazzetta, Corriere, Corsera, Sportmediaset, SportItalia mind bejelentette Hakimi erkezeset.
40m + 5m konnyu + 5m nehez bonusz.
Hakimi 5 eves szerzodest kap, evenkenti 5m + bonuszok fizetessel.
Marotta marcius ota targyalt Hakimivel, es miattunk visszautasitotta a Cityt es a Bayernt is.
Ez oriasi dolog lenne, top 3 jatekos a posztjan.
En bevallom Cancelot vartam, de csak azert mert Hakimire nem lattam realis eselyt a topklubok elleneben.

Valamit tud Marotta, es kezdunk vonzok lenni, ha Lukakuk Eriksenek utan Hakimit is bezsakoljuk:)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2020.06.26. 19:29 Mit jelent, hogy könnyű illetve nehéz bónusz?
A konnyu, az konnyen elerheto.
Pl min 20 lejatszott meccs, vagy Bl hely az Internek. Ezeket altalaban abszolvaljak is.

A nehez, az pl a scudetto, Bl gyozelem, ilyesmi.
Kevesebb az esely ra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24343
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.06.26. 19:29
interfan írta: 2020.06.26. 19:21 Spanyol lapok is, es a Nemet Kicker is bejelentette, Hakimi az Inter jatekosa.
Dortmund hivatalosan bejelnetette Meunier julius 1-tol csatlakozik.
Nemet lapok szerint Hakimi holnap jatsza utolso Dortmundos meccset.

Sky, Gazzetta, Corriere, Corsera, Sportmediaset, SportItalia mind bejelentette Hakimi erkezeset.
40m + 5m konnyu + 5m nehez bonusz.
Hakimi 5 eves szerzodest kap, evenkenti 5m + bonuszok fizetessel.
Marotta marcius ota targyalt Hakimivel, es miattunk visszautasitotta a Cityt es a Bayernt is.
Mit jelent, hogy könnyű illetve nehéz bónusz?
Konnyu: lejatszott jatekpercek vagy meccszam alapjan

Nehez: bajnoki cim, BL gyozelem
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2020.06.26. 19:38
CsaSzi9294 írta: 2020.06.26. 19:29 Mit jelent, hogy könnyű illetve nehéz bónusz?
A konnyu, az konnyen elerheto.
Pl min 20 lejatszott meccs, vagy Bl hely az Internek. Ezeket altalaban abszolvaljak is.

A nehez, az pl a scudetto, Bl gyozelem, ilyesmi.
Kevesebb az esely ra.
Köszi, nem tudtam. :thumbup:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.06.26. 19:39
CsaSzi9294 írta: 2020.06.26. 19:29
interfan írta: 2020.06.26. 19:21
Mit jelent, hogy könnyű illetve nehéz bónusz?
Konnyu: lejatszott jatekpercek vagy meccszam alapjan

Nehez: bajnoki cim, BL gyozelem
Köszönöm :thumbup:
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Hakimi tenyleg ennyire jo? Jobb Cancelonal?? Komolyan kerdezem!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24343
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Csak egy par szurkoloi reakcio.
Erdemes szemezgetni. :D

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... -liveblog/

"Don Beppe, a fonokok fonoke."

"Eriksen 20m, Hakimi 40m, Marotta a nyugat kiralya"

"Paratici Kulusevki, Marotta valasza Eriksen, Paratici Arthur, Marotta valasza Hakimi"

" Lukaku, Eriksen, Hakimi, ki a kovetkezo Marotta keresztapa"

" A keresztapa Don Beppe munkabaallt ujra"
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Inter101 írta: 2020.06.26. 19:54 Hakimi tenyleg ennyire jo? Jobb Cancelonal?? Komolyan kerdezem!
Dortmundban wingbackbol 2 golt vagott nekunk.
Cancelo stilusu egyebkent.
21 eves, jobbat biztosan nem tudnank hozni, ha Semedo 30 akkor 40 mill bago Hakimiert.
Válasz küldése