Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolatban)

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

hű, akartam reagálni egy postra, amiben Tommynak ajánlotta fel valaki hogy ne olvassa a forumot, de mire végeztem a szöveggel nem tudtam elküldeni, és azt írta ki hogy post does not exist és az egész szövegem elveszett :(:((: :roll:
és most nézem hogy tényleg nincs ott a forumban az általam idézni kívánt post :(
ezt valahogy ki lehet védeni forum módszerrel?
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Marco »

Sztem a moderátor törölte azt a hozzászólást míg írtál és ezért nem tudta kezelni fórum.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Marco írta:Sztem a moderátor törölte azt a hozzászólást míg írtál és ezért nem tudta kezelni fórum.


hát szerintem is pont ez történt, ezért vagyok kiváncsi hogy lehet-e találni erre vmi rendszermegoldást vagy legyek óvatos és néha kopipészteljek
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Nem én töröltem amúgy.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

kiscivis írta:Nem én töröltem amúgy.


:)
nem gond, az a post tényleg törlésreméltó volt, csak utána írtad, hogy törölni fogod az ilyeneket, gondoltam azt is te törölted :)
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Csak, hogy ne kérdezzétek: A fórumra történő regisztráció jelenleg szünetel!
Robosz
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.04.10. 05:12

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Robosz »

Online felhasználó: Google [Bot] ? :D
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Igen, ő egy "robot", néha bejelentkezik, gyorsan végig olvassa az új bejegyzéseket, és küldi őket a google központ felé...
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Ma nem jött értesítő mail egyik fórum topicból sem, pedig többnél is van új hozzászólás, amire fel vagyok iratkozva.
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

graziejosé írta:Ma nem jött értesítő mail egyik fórum topicból sem, pedig többnél is van új hozzászólás, amire fel vagyok iratkozva.


Azóta megint jön, nem tudom mi lehet az oka.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

mitől lett minden hozzászólás betűje vastagabb?

eddig ilyen volt: http://imm.io/media/1P/1Pxe.png
most: http://imm.io/media/1P/1Px9.png
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Nekem olyan mint régen volt, és amit mutattál is egyforma mindkettő.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Hirtelen eszembe jutott egy ötlet. Csinálhatok egy "anyázós" topikot és akkor máshol tiltva lenne a játékosok, edző, stb sértegetése. Abban pedig lehetne önteni (na persze valamilyen határon belül) a szitkokat nyugodtan. Így aki nem kíváncsi az erős negatív kritikára az oda be sem néz. Viszont a többi topik mentes lenne az "anyázástól". Jelen esetben ez úgy nézne ki, hogy a meccsek topikban le lehetne írni azt, hogy szar volt a játék, lélektelen a küzdelem, új edzőre lenne szükség, de mindezt csak kulturált formában. Káromkodás, durva játékost/edzőt sértő kifejezések, személyeskedések pedig mehetne a másikba. Csak egy tipp, rágjátok meg és írjátok le mit gondoltok erről, segítene-e?
R9.
Hozzászólások: 5950
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: R9. »

várjuk meg míg helyre jön a csapat és akkor nem lesz semmi ilyesmi :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Jó ötlet Youme,bár kétlem,hogy oda írnák.


Miért akkor már nem fogod szidni a játékosokat.Érdekes pont tőled.De ne vedd személyeskedésnek :)
Nekem egyébként mindegy,néha még jót szórakozok is.A vélemények meg úgy is mindig változnak:)
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Süti »

Youme írta:Csinálhatok egy "anyázós" topikot


Ezt én nem tartom jó ötletnek, mert pontosan ezeket a megnyilvánulásokat szeretné a fórum eltüntetni, és ezzel a topikkal szabad teret adnánk a nem megfelelően artikulált véleményeknek. Ráadásul sokan megnéznénk, és szörnyülködnénk, ergo aki nem képes megfelelően véleményt alkotni, annak itt nincs helye.

Az lenne az igazi, ha minden hozzászóló tisztában lenne azzal, hogy meddig mehet el, és nem kellene rászólni sem.

Én azt gondolom, hogy a moderátoroknak kellene nagyobb felelősséget vállalni ebben az ügyben, és akkor nem lennének ilyen gondok.

A szabályzatot egyértelműnek és jónak tartom, nem kellene beleesni abba a hibába, hogy új szabályzatot készítünk ahelyett, hogy a jelenlegit betarta(t)nánk.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Egyetértek veled Süti sok mindenben,de ezek a dolgok megmaradnak szerintem így is úgy is.Ha nem megy a szekér ez van.
Ilyenek az emberek.És én azt mondom inkább legyen egy topic ahol kívánhatják Beníteznek a melegebb éghajlatot és elküldhetik messzire Chivut,minthogy minden hozzászólásban azt olvassam mindenfele.Abba a topicba nem látogatnék ennyi.El kell fogadni,hogy valaki úgy fejezi ki magát,bár szerintem mindig lehet kulturáltan is véleményt mondani és negatív kritikát megfogalmazni.Én ezt teszem és ezt is fogom.De továbbra is hangot adok annak,hogy már a csapat 90%a lett elküldve a ......ba.Sajnos.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Süti »

Nia, A Youme által felvetett új topic sokkal fontosabb, mint azt első hallásra hinnéd.

Mert mi történne? Megosztanánk a fórumot szalonképes, és elfogadhatatlan hozzászólásokra.

Ha azt közvetítjük bizonyos fórumtársak felé, hogy te itt bármit leírhatsz, mert van erre egy külön topic, akkor azzal a fórum elismeri a saját cenzúraképtelenségét, és ez nem jó.

Ne mi igazodjunk mások szalonképtelen megszólalásaihoz, hanem ők a régi fórum színvonalához, ha ez nem megy, akkor el lehet tolni a biciklit, mi ebből itt nem kérünk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Süti 2010.11.20. 14:30-kor.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Süti írta:Nia, A Youme által felvetett új topic sokkal fontosabb, mint azt első hallásra hinnéd.

Mert mi történne? Megosztanánk a fórumot szalonképes, és elfogadhatatlan hozzászólásokra.

Ha azt közvetítjük bizonyos fórumtársak felé, hogy te itt bármit leírhatsz, mert van erre egy külön fórum, akkor azzal a fórum elismeri a saját cenzúraképtelenségét, és ez nem jó.

Ne mi igazodjunk mások szalonképtelen megszólalásaihoz, hanem ők a régi fúrum színonalához, ha ez nem megy, akkor el lehet tolni a biciklit, mi ebből itt nem kérünk.


Igazad van ahogy mondtam,de én nem szeretném olvasni az biztos.És tudom,hogy nem kötelező olvasni,de kikerülni sem igen lehet.Én se írok olyanokat.Én már sok mindent olvastam akár privát üzenetekben is és engem felháborít némely hozzászólás.De ennek mindig hangot is adok ha észrevetted.Nem tudom de megoldás kell rá és azért Youme sem tilthat ki mindenért.Én elfogadom más ember véleményét kulturált formában.De a fenyegetést pl.azt nehezen tűröm.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Süti »

Tudom hogy te is hasonlóan gondolod ezt, de például amikor néha megnéztem az acmilan.hu fórumát, ott a moderátorok a 2., 3. oda nem illő megfogalmazás, személyeskedés után megírták a delikvensnek, hogy a következő hasonló megszólalásnál úgy röpül a fórumról, hogy a lába nem éri a földet. (Ilyet szó szerint olvastam.)

Ott úgy láttam betartatják a szabályzatot.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Akkor legyél Te az egyik moderátor, én átadom a helyem neked, ha nem vagy elégedett a munkánkal..
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Injoc »

Süti írta:Tudom hogy te is hasonlóan gondolod ezt, de például amikor néha megnéztem az acmilan.hu fórumát, ott a moderátorok a 2., 3. oda nem illő megfogalmazás, személyeskedés után megírták a delikvensnek, hogy a következő hasonló megszólalásnál úgy röpül a fórumról, hogy a lába nem éri a földet. (Ilyet szó szerint olvastam.)

Ott úgy láttam betartatják a szabályzatot.


Én is támogatnám személy szerint az erélyesebb moderálást. Aki nem tud normálisan viselkedni annak nincs helye itt.
Az új topikkal nem oldanánk meg a dolgokat, sőt talán még inkább nőne az ellenszenv, egyes emberek irányába...
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Nos, hamár így a mi hibánkból vannak itt dolgok, akkor pontosan mikről is van szó?
Mert egyáltalán nincs sok anyázás itt a fórumon sztem, személyeskedés se nagyon. Amíg pedig nincsenek nagy viták feleslegesnek érzem a közbelépést. Ahelyett, h mindenki másban keresi a hibát, inkább gondolkozzanak el, h ki miben segíti előre ezt a fórumot, és miben járul hozzá a színvonal fenntartásához. Könnyű véleményt mondani magas lovon ülve, de ha valakinek nem tetszik amit a másik gondol a véleményéről akkor rögtön baj van. Próbáljatok meg a sértődés helyett az Interre koncentrálni. Nem a regisztrált tagok lelki békéjéért működik a fórum, hanem az Interért.Szerintem...
Pepe
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Injoc írta:
Süti írta:Tudom hogy te is hasonlóan gondolod ezt, de például amikor néha megnéztem az acmilan.hu fórumát, ott a moderátorok a 2., 3. oda nem illő megfogalmazás, személyeskedés után megírták a delikvensnek, hogy a következő hasonló megszólalásnál úgy röpül a fórumról, hogy a lába nem éri a földet. (Ilyet szó szerint olvastam.)

Ott úgy láttam betartatják a szabályzatot.


Én is támogatnám személy szerint az erélyesebb moderálást. Aki nem tud normálisan viselkedni annak nincs helye itt.
Az új topikkal nem oldanánk meg a dolgokat, sőt talán még inkább nőne az ellenszenv, egyes emberek irányába...
Egyetértek. Viszont nyilván nem egyszerű rendet tartani és senki nem vár csodát sem. Ellenben lehetne picit feszesebb az a bizonyos "gyeplő".

Niát is megértem és ami végképp felháborít, hogy a fórumozók között akad olyan, aki férfi (vagy inkább taknyos kölyök?) létére egy nőt fenyeget.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

kiscivis írta:Nos, hamár így a mi hibánkból vannak itt dolgok, akkor pontosan mikről is van szó?
Mert egyáltalán nincs sok anyázás itt a fórumon sztem, személyeskedés se nagyon. Amíg pedig nincsenek nagy viták feleslegesnek érzem a közbelépést. Ahelyett, h mindenki másban keresi a hibát, inkább gondolkozzanak el, h ki miben segíti előre ezt a fórumot, és miben járul hozzá a színvonal fenntartásához. Könnyű véleményt mondani magas lovon ülve, de ha valakinek nem tetszik amit a másik gondol a véleményéről akkor rögtön baj van. Próbáljatok meg a sértődés helyett az Interre koncentrálni. Nem a regisztrált tagok lelki békéjéért működik a fórum, hanem az Interért.Szerintem...
Pepe


de nekem úgy tűnik, épp az marad ki, hogy nincs szankcionálva egy olyan hozzászólás, amely úgy nyit, hogy kapásból az előző hozzászólót becsmérli.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Süti »

kiscivis írta:Mert egyáltalán nincs sok anyázás itt a fórumon sztem, személyeskedés se nagyon. Amíg pedig nincsenek nagy viták feleslegesnek érzem a közbelépést.


Hasonlóképpen gondolva Versenyszellemhez néha azt hiányolom én is, hogy a moderátorok közbeavatkozzanak, és érvényesítsék a szabályokat.

Gondolom ez nem könnyű, és óriási felelősségük van a hozzászólóknak is ebben, de ha valaki több alkalommal is vét a szabályok elen, azt szankcionálni kellene.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Sokan túl sértődékenyek. Csak kicsit türelmesebbnek és toleránsabbnak kéne lenni és nem lenne itt ennyi vitás eset.
De rendben. Legyen úgy amit mondotok. Ha úgy látjátok,h szükséges akkor ezek után jobban odafigyelünk a vitás esetekre.
Bár sztem elég lenne a hozzászólók részéről egy kis odafigyelés.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Van itt a gépházban egy "kedves moderátor" nevű topik. Azt is lehetne sűrűbben használni. Eddig nem nagyon írt bele senki. Nyugodtan jelezzétek ott ha valaki szerintetek már túllő a célon, és akkor a moderátorok tenni fogják a dolgukat. Nem kell szégyellni ha a fórum érdekében teszitek ezt az "árulkodást". Ha tényleg jobbá akarjuk tenni a fórumot, akkor mostantól kezdve bártan írjátok le kikkel van probléma és intézkedünk. Első panasz után figyelmeztetés, második után repül! Írok is a jövő héten egy hírt a főlapra (idézetekkel a szabályzatból), hogy mától kezdve moderálja mindenki magát, mert könnyen repülhet, és nincs lehetőség újra regisztrálni.
R9.
Hozzászólások: 5950
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: R9. »

nem értem minek ez a sírás, kb 2-3 ember zavar az egész fórumról hogy benitezt elküldik az anyjába, tegyük hozzá jogosan

akkor az a 2-3 ember csináljon egy fórumot magának aztán írogassanak oda, semmi gond a fórummal...
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Lehet bírálni Benitezt, nem hiszem hogy azzal van a gond. Inkább azzal, hogy ki milyen színvonalon teszi mindezt. El kell dönteni milyen fórumot akarunk magunknak. Olyat amiben megengedett az XYZQWERTY féle beírás, vagy olyat amiben nem. Ha olyat amiben nem, akkor a szabályokban ezt le kell írni és aki a szabályok ellen vét azt szankcionálni kell. De legeslegelőször definiálni kellene, hogy pontosan milyen hozzászólásokkal is van a baj. Enélkül csak topogunk itt egyhelyben.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Süti »

kiscivis írta:Bár sztem elég lenne a hozzászólók részéről egy kis odafigyelés.


Egyetértek ezzel a kijelentéseddel, viszont ezt legegyszerűbben a moderátorok szorosabb kontroljával lehet elérni.

Youme!

Amit írsz az tetszik. Legyen erősebb a fórum önvédő mechanizmusa, jó ötletnek tartom, hogy panasszal lehessen fordulni a moderátorokhoz, vegyük ezt egy kicsit komolyabban, és legyen híre is a változásnak.

Jó lesz ez!!
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Szerintem az, hogy érzelmileg ki milyen szinten kommunikál, többé-kevésbé neveltetés és vérmérséklet kérdése, talán nem is ezzel van itt baj igazán. Heveskedni lehet, de ha ez átcsap túlzott arroganciába, néha alpári bunkóságba, az már lehet, hogy többek számára zavaró.

Megjegyzem a szabályzat 10-es pontját azért nem ritkán áthágják itt néhányan és megy a cigányozás, zsidózás, majmozás, egyebek. Tehát itt egyértelműen felmerül a szabályzat jelentőségének kérdése. Nyilván a moderátorok sem lehetnek ott mindenhol, habár olyan véresen nagy tolongás nincs a fórumon, hogy követhetetlenek legyenek a hozzászólások és konkrétan árulkodni persze senki nem szeret, különösen, ha egy csapatnak drukkolunk ;) .

FORZA INTER!!!
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Spicliskedés szerintem nem jó jó ötlet, az csak további konfliktusokat eredményezne..
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Tommy írta:Spicliskedés szerintem nem jó jó ötlet, az csak további konfliktusokat eredményezne..
Így van, ezzel teljesen egyetértek!
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: intertomega »

R9. írta:nem értem minek ez a sírás, kb 2-3 ember zavar az egész fórumról hogy benitezt elküldik az anyjába, tegyük hozzá jogosan

akkor az a 2-3 ember csináljon egy fórumot magának aztán írogassanak oda, semmi gond a fórummal...

Nos , szóval ez -az! Nincs sírás! Töprengés van , hogyan lehetne jobb az amúgy szerintem színvonalas fórumunk ! Ne legyen új fórum !!
Persze , hogy lehet kritizálni mindenkit ! Tehát mindenkit!!!
A hogyan -ról lenne itt szó. Édesanyanyelvünk annyira gazdag és szép.
Szerintem a trágárkodás és pláne káromkodás ne legyen megengedve a fórumon.
Az elkeseredésnek , a dühnek is lehet elegáns megjelenési formája.
Oké nem kell barokkos, többszörösen bővített sorokban , szóvirágokkal fűszerezve írni . Lehet tömören de elegánsan!

Youme ! Ez a fórum igenis , hogy jó és színvonalas ! Ehhez Neked csak gratulálni tudok. Ugyanakkor lehet igényesebb is már ami a hozzászólások
stílusát illeti.
(Legyen ez a fórum más mint a többi szurkolói fórum!)
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Süti »

Tommy írta:Spicliskedés szerintem nem jó jó ötlet,


Az szvsz nem spiclickedés, ha valakit szembesítenének a hozzászólása elfogadhatatlanságával, mert nyíltan történne, és nem a háta mögött.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Jó rendben! Döntsétek el mi legyen, én hajlandó vagyok bármilyen módosításra, nyitott vagyok mindenre. Viszont ha a moderátorok nem kapnak visszacsaotlást arról, hogy melyik hozzászólásokkal van baja azoknak kiknek bajuk van a hozzászólások egy részével, akkor szankcionálni sem tudnak. Ugyanis azért a tűrőképességünk is változó. Ami nekem sértő az lehet, hogy másnak nem az, és viszont. Remélem valamilyen megoldást sikerül közösen kitalálni.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Youme írta:Jó rendben! Döntsétek el mi legyen, én hajlandó vagyok bármilyen módosításra, nyitott vagyok mindenre. Viszont ha a moderátorok nem kapnak visszacsaotlást arról, hogy melyik hozzászólásokkal van baja azoknak kiknek bajuk van a hozzászólások egy részével, akkor szankcionálni sem tudnak. Ugyanis azért a tűrőképességünk is változó. Ami nekem sértő az lehet, hogy másnak nem az, és viszont. Remélem valamilyen megoldást sikerül közösen kitalálni.



Kicsit túl dramatizáljátok szerintem a helyzetet! A fórummal semmi baj nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van 1-2 ember aki obszcén szavakat is beszúr egy-egy vereség után a meccs kritikájába, ŐKET KELLENE FENYÍTENI!!!

Ide kellene a modik fontos szerepe, hogy az orrukra koppintsanak! Elég lenne 3 figyelmeztetés.... ha nem megy... akkor tiltás!


Szerencsére az ilyen emberek a fórumozók kb 1 %-át teszik ki... szóval tényleg NINCS ITT BAJ A SZÍNVONALLAL!!!!

Amúgy meglehet tanulni úgy olvasni a sorok között, hogy ne húzzuk fel magunkat a tapló megjegyzéseken... (én így szoktam olvasni :lol: 8-) )
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Komax »

Önkontroll! - ennyi

Azt azért ne várja el senki, hogy egy vesztes meccs után, happy hangulatban haladjon az eszmecsere. Kritikát igenis meg kell fogalmazni, ha az olykor kemény is.

Vagyunk itt egy páran a régiek közül akik 3-4éve rendszeresen írogatunk ide. Ők meg tudnak erősíteni, hogy régen sem volt anyámasszonykatonája a fórum. Voltak akkor is jó kis viták. Sőt! :D De inkább informatívabb volt régen a fórum, mint sem okoskodóbb(ezt nem rosszindulatból mondom) Inkább azt sajnálom hogy egy-két régi arc eltűnt a fórumról, vagy már be sem regisztrált ide. Sajnos vagy nem sajnos, amikor nyitott volt a fórum regisztrációja, akkor felhígult a társaság. Több értékrend, más világlátások, ezek sokszor nem találkoznak. Szerintem ne változtassunk a dolgokon, csak ha ténylegesen eldurvul. ;)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Szerintem sem a színvonal rossz annak ellenére,hogy vannak szigorúbb és kevésbé szigorúbb fórumok.Így van jól.Csak 1-2 embernek kellene saját magát moderálni és a hülye fenyegetéseit megtartani magának.Párszor már olvastam,hogy "húzz a francba"(persze nem mindig ezekkel a szavakkal).Meg kellene tanulnia sok embernek elfogadni a más véleményét is.Van aki türelmesebb van aki nem.A toleranciával sincs másképp.
A negatív kritika is rendben van én is megmondom a magamét,tény,hogy nem írom le mindig pont azt ahogy a meccsek alatt kifejezem magam:)Jobb is. :lol:
Na nekem ez ennyi volt,ennél többet nem tudok hozzátenni.Én megmaradok az aki.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Süti »

Youme!

Azt szeretném megkérdezni, hogy miért nem engedélyezett az aláírások használata?
Avatar
jdanika
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2010.04.22. 18:14
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: jdanika »

Süti írta:Youme!

Azt szeretném megkérdezni, hogy miért nem engedélyezett az aláírások használata?


Én is ezt szeretném kérdezni :D
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Letiltottam. Ha valaki mond 3 értelmes érvet mellettük visszaállítom.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

internaZIOnaLe írta:
Youme írta:Jó rendben! Döntsétek el mi legyen, én hajlandó vagyok bármilyen módosításra, nyitott vagyok mindenre. Viszont ha a moderátorok nem kapnak visszacsaotlást arról, hogy melyik hozzászólásokkal van baja azoknak kiknek bajuk van a hozzászólások egy részével, akkor szankcionálni sem tudnak. Ugyanis azért a tűrőképességünk is változó. Ami nekem sértő az lehet, hogy másnak nem az, és viszont. Remélem valamilyen megoldást sikerül közösen kitalálni.


Van 1-2 ember aki obszcén szavakat is beszúr egy-egy vereség után a meccs kritikájába, ŐKET KELLENE FENYÍTENI!!!

Ide kellene a modik fontos szerepe, hogy az orrukra koppintsanak! Elég lenne 3 figyelmeztetés.... ha nem megy... akkor tiltás!
Többé-kevésbé erről van szó. Véleményt nyilvánítani, vitázni lehet, de csak kulturáltan a másik tiszteletben tartásával. Megjegyzem, szerintem nem olyan nehéz kiszűrni a renitens fórumozókat és van itt olyan, aki tudomásom szerint kapott már figyelmeztetést, mégsem képes viselkedni.


FORZA INTER!!!
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Én eddig 1 figyelmeztetést adtam, de az az ember már nem jár a fórumra.
R9.
Hozzászólások: 5950
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: R9. »

Youme írta:Letiltottam. Ha valaki mond 3 értelmes érvet mellettük visszaállítom.

mond Te 3 értelmes elvet, hogy miért nincs ;) :P
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

- Felesleges exhibicionizmus.
- Ha túl hosszú akkor elcsúfítja a fórumot.
- Egy idő után unalmassá válik mindig ugyanazt olvasni a hsz-ok végén.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Youme írta:- Felesleges exhibicionizmus.
- Ha túl hosszú akkor elcsúfítja a fórumot.
- Egy idő után unalmassá válik mindig ugyanazt olvasni a hsz-ok végén.



Jogos!

OTT A PONT DRUSZÁM!!! :D 8-)
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Süti »

Youme írta:- Felesleges exhibicionizmus.
- Ha túl hosszú akkor elcsúfítja a fórumot.
- Egy idő után unalmassá válik mindig ugyanazt olvasni a hsz-ok végén.


Tényleg nem szemétkdésből írom, de:

-létezik feleslges exhibicionizmus?? :)
-be lehetne korlátozni max, hány karakter
-lehet váltogatni

De ettől függetlenül tudomásul vettem. ;)
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Komax »

Úgy látom elmarad a Ki volt november legjobb játékosa? szavazás. :D
Mondjuk nem egyszerű megnevezni. :lol:
Válasz küldése