Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

mike írta: 2020.07.02. 07:48
INTER-1908 írta: 2020.07.01. 22:24 ha megnézzük 9 meccsel a vége előtt 64 pontunk van tavaly össz 69 volt sok van még vissza bármi lehet de 1-2 gyengébb meccset leszámítva (parma) az irány szerintem jó.

Tonalliról vki tudna írni pár szót hogy tolta? (gondolom 6-0 ás meccsen nem sok értékelhető megmozdulása volt)
Nyilván van előrelépés, de lennie is kell, hisz sokat erősödött a csapat. Ha rendbetesszük a gyengébb posztokat, és a pad is erősebb lesz, simán mehetünk a scudettóért + az a minimum hogy a BL csoportból is továbbmegyünk.

Tonalit figyeltem, az első percekben kb gólpasszt adott, más kérdés hogy a helyzet kimaradt. Van benne kakaó, de ez a Brescia nagyon gyenge csapat. Szerintem ő jobban illik Brozo mellé a 3-4-1-2-be mint Barella. Remélem megvesszük, nem csodálkoznék ha végül Barellánál olcsóbb lenne. Első évben biztosan nem lenne alaptag, de egy erős kp rotációjába simán belefér.

Jah és van ez a Papetti is, 17 évesen sem ijedt meg Lautarotól, érdemes lenne figyelni.

Vidallal hagyjatok már, mécsest gyújtok, és hálát adok ha sosem látom Inter mezben azt a juvés patkányt.

Alexis, Moses, Young, Bastoni nagyon jók voltak.
Szép győzelem volt, így tovább.
Nekem is az jött le, hogy óriási túlzás lenne az 50m Tonaliért, ennyit senki nem fog adni érte. Amúgy nekem tetszett a játéka, fejben összeszedettebbnek tűnt mint Barella, védekezésben főleg és nem is szórta el a labdákat. Remélem Beppe bácsi már kitalálta a megfelelő formulát amivel meg lehet győzni a Brescia-t.
Moses a legjobb meccsét játszotta eddig Inter mezben, remélem kellő önbizalmat ad ez neki és tudja tartani a szintent és akkor nem kell olyan sokat Candrevat nézni :D borzasztó egyébként a pali, szerintem sokkal többet képzel magáról mint amennyit tud és sokszor túlvállalja magát...
Bastoniról nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar kiszorítja Godínt, hatalmas tehetség és magabiztosan, hideg fejjel szokott játszani le a kalappal előtte :clap:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Bármit rátettem volna már előre, hogy lesznek elégedetlenkedő kommentek Tonali tegnapi meccse kapcsán.
Barellát is kétkedve fogadtuk.
20 éves a srác, egy brutál gyenge Bresciában játszik, jól.
Ha sokak szerint Belottit lehúzza a torinói közeg, akkor Tonalit is megvédem ezzel.
Nem véletlen, hogy City, Barca, Juve, Napoli érdeklődés volt/van érte.
Az 50 M túlzás, főleg a friss Hakimi összehasonlítás miatt, valamint a Brescia kiesése miatt, de sajnos ez Olaszország, ahol ha valaki 2 egyeneset rúg a labdába és 25 évnél fiatalabb, az 30 millióról indul alsó hangon.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2020.07.02. 09:19 Bármit rátettem volna már előre, hogy lesznek elégedetlenkedő kommentek Tonali tegnapi meccse kapcsán.
Barellát is kétkedve fogadtuk.
20 éves a srác, egy brutál gyenge Bresciában játszik, jól.
Ha sokak szerint Belottit lehúzza a torinói közeg, akkor Tonalit is megvédem ezzel.
Nem véletlen, hogy City, Barca, Juve, Napoli érdeklődés volt/van érte.
Az 50 M túlzás, főleg a friss Hakimi összehasonlítás miatt, valamint a Brescia kiesése miatt, de sajnos ez Olaszország, ahol ha valaki 2 egyeneset rúg a labdába és 25 évnél fiatalabb, az 30 millióról indul alsó hangon.
Az a baj hogy ha 25 evnel idosebb is, ott is boven-boven 20-30 millios arak vannak, sot valahol meg tobb.
Es mindezt kozep/kis csapatokbol.
Ami azert rohej...

Tonali az egesz Olasz foci legnagyobb tehetsege.
Oriasi hiba lenne nem elhozni ot, kapunk vele egy Veratti/Pirlo potencialt.
Marottat ismerve meg is lesz.
Pont erre a vonalra van itt szukseg: Hakimi, Tonali, le a kalappal tenyleg csak igy tovabb Beppe.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2020.07.02. 09:19 Bármit rátettem volna már előre, hogy lesznek elégedetlenkedő kommentek Tonali tegnapi meccse kapcsán.
Barellát is kétkedve fogadtuk.
20 éves a srác, egy brutál gyenge Bresciában játszik, jól.
Ha sokak szerint Belottit lehúzza a torinói közeg, akkor Tonalit is megvédem ezzel.
Nem véletlen, hogy City, Barca, Juve, Napoli érdeklődés volt/van érte.
Az 50 M túlzás, főleg a friss Hakimi összehasonlítás miatt, valamint a Brescia kiesése miatt, de sajnos ez Olaszország, ahol ha valaki 2 egyeneset rúg a labdába és 25 évnél fiatalabb, az 30 millióról indul alsó hangon.
Én is a Hakimi ár és a kiesés miatt írtam, hogy vicc az az 50 millió Tonaliért. Tehetséges a srác és örülnék neki de ez az ár nevetséges. Másodosztályba egy ilyen arcot nem tud majd ott tartani tehát eladási kényszerben lesz. Ezt Marotta is tudja, kiesésük nekünk kedvez az üzlet szempontjából. Tippre 35 lesz a vége. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.07.02. 10:28
PellerG írta: 2020.07.02. 09:19 Bármit rátettem volna már előre, hogy lesznek elégedetlenkedő kommentek Tonali tegnapi meccse kapcsán.
Barellát is kétkedve fogadtuk.
20 éves a srác, egy brutál gyenge Bresciában játszik, jól.
Ha sokak szerint Belottit lehúzza a torinói közeg, akkor Tonalit is megvédem ezzel.
Nem véletlen, hogy City, Barca, Juve, Napoli érdeklődés volt/van érte.
Az 50 M túlzás, főleg a friss Hakimi összehasonlítás miatt, valamint a Brescia kiesése miatt, de sajnos ez Olaszország, ahol ha valaki 2 egyeneset rúg a labdába és 25 évnél fiatalabb, az 30 millióról indul alsó hangon.
Én is a Hakimi ár és a kiesés miatt írtam, hogy vicc az az 50 millió Tonaliért. Tehetséges a srác és örülnék neki de ez az ár nevetséges. Másodosztályba egy ilyen arcot nem tud majd ott tartani tehát eladási kényszerben lesz. Ezt Marotta is tudja, kiesésük nekünk kedvez az üzlet szempontjából. Tippre 35 lesz a vége. ;)
Szerintem itt alapvetoen nem Hakimihez kell hasonlitani.
Mert pl Eriksen is 20m volt...

Nyilvanvalo sok az 50m, sot rengeteg.
De Barella is bonuszokkal egyutt 45-50m volt.
Es sokkal-sokkal inkabb ilyen Barella-Tonalikert fizessunk 40 milliokat, mint a mar jol ismert nevekert.
Mert nezzuk meg, hany es hany 25 feletti jatekost hoztunk Olaszon belulrol, raadasul nagyon nem keves penzekert.
Lasd:
Vecino, Gagliardini, Politano, Nainggolan, Politano, Eder, Borja, Ansaldi, regebbre meg ha nezunk akkor Ranocchia-Pazzini.

Szoval szerintem meg kell ragadni a lehetoseget,
mert Tonali Veratti szintu potencial, es nagyon ritka az ilyen fiatalon, ilyen mutatokkal rendelkezo KP.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.07.02. 10:54
Szerintem itt alapvetoen nem Hakimihez kell hasonlitani.
Mert pl Eriksen is 20m volt...

Nyilvanvalo sok az 50m, sot rengeteg.
De Barella is bonuszokkal egyutt 45-50m volt.
Es sokkal-sokkal inkabb ilyen Barella-Tonalikert fizessunk 40 milliokat, mint a mar jol ismert nevekert.
Mert nezzuk meg, hany es hany 25 feletti jatekost hoztunk Olaszon belulrol, raadasul nagyon nem keves penzekert.
Lasd:
Vecino, Gagliardini, Politano, Nainggolan, Politano, Eder, Borja, Ansaldi, regebbre meg ha nezunk akkor Ranocchia-Pazzini.

Szoval szerintem meg kell ragadni a lehetoseget,
mert Tonali Veratti szintu potencial, es nagyon ritka az ilyen fiatalon, ilyen mutatokkal rendelkezo KP.
Eriksen szerődése lejárt volna az teljesen más szitu. Hakimié nem. Tehát ő reálisabb áron jött.

Valamint Barellat nem egy kiesett csapatból igazoltuk. Cagliari egy erős középcsapat. ;)

Ha 18 pontod van 9 fordulóval a vége előtt az azt jelenti nagyon gyenge a csapatod. Onnan ne akarj már senkiért 50 milliót. Illetve akarni lehet de nem reális. :D

De mind1 is mert nem mi döntjük ezt el. Marotta meg érti a dolgát.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Espositoval mi van? 4-0-nál nem lehetett volna őt becserélni Lukaku helyett? Vagy büntiben van? Szerzett volna egy kis önbizalmat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.07.02. 11:04
interfan írta: 2020.07.02. 10:54
Szerintem itt alapvetoen nem Hakimihez kell hasonlitani.
Mert pl Eriksen is 20m volt...

Nyilvanvalo sok az 50m, sot rengeteg.
De Barella is bonuszokkal egyutt 45-50m volt.
Es sokkal-sokkal inkabb ilyen Barella-Tonalikert fizessunk 40 milliokat, mint a mar jol ismert nevekert.
Mert nezzuk meg, hany es hany 25 feletti jatekost hoztunk Olaszon belulrol, raadasul nagyon nem keves penzekert.
Lasd:
Vecino, Gagliardini, Politano, Nainggolan, Politano, Eder, Borja, Ansaldi, regebbre meg ha nezunk akkor Ranocchia-Pazzini.

Szoval szerintem meg kell ragadni a lehetoseget,
mert Tonali Veratti szintu potencial, es nagyon ritka az ilyen fiatalon, ilyen mutatokkal rendelkezo KP.
Eriksen szerődése lejárt volna az teljesen más szitu. Hakimié nem. Tehát ő reálisabb áron jött.

Valamint Barellat nem egy kiesett csapatból igazoltuk. Cagliari egy erős középcsapat. ;)

Ha 18 pontod van 9 fordulóval a vége előtt az azt jelenti nagyon gyenge a csapatod. Onnan ne akarj már senkiért 50 milliót. Illetve akarni lehet de nem reális. :D

De mind1 is mert nem mi döntjük ezt el. Marotta meg érti a dolgát.
Az addig oke, csak most nezd a dolgokat.
City, PSG, Barca, Atletico ment gozerovel erte.
O nem akar kulfodre menni, maradt a Juve es mi.
Na most ha mi nem fizetjuk ki erte a 40m-t, es elviszi a Juve, akkor meg foghatjuk a fejunket.
Marottat pedig ahogy ismerjuk, ezt nem fogja hagyni.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta: 2020.07.02. 11:05 Espositoval mi van? 4-0-nál nem lehetett volna őt becserélni Lukaku helyett? Vagy büntiben van? Szerzett volna egy kis önbizalmat.
Elképzelhető, hogy az ügynökváltása és emiatti szerződéses hercehurcája miatt nem játszhat most nálunk.

https://www.fcinternews.it/focus/cds-sa ... tto-341814
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.07.02. 11:05 Espositoval mi van? 4-0-nál nem lehetett volna őt becserélni Lukaku helyett? Vagy büntiben van? Szerzett volna egy kis önbizalmat.
Valoszinu a szerzodeshosszabitasi vita miatt is van jegelve.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

http://m.nemzetisport.hu/olasz_labdarug ... te-2770653

Bármennyire is ki vagyok rá bukva nagyon sokszor az utóbbi időben, de azt a Contét, aki a BL kiesés előtt volt, azt, aki szívvel, lélekkel űzte, hajtotta a csapatot, aki ölelkezett a játékosokkal minden gól után, azt a Contét bármikor elfogadom.

Tudom én (is) írtam, hogy váltsuk le, de úgy érzem, neki is jár még egy esély (részemről) és a következő szezonra elfelejtem az utolsó fél évet. Nyilván van még vissza pár meccs, de azt a Contét megszerettem, aki bemutatkozott nálunk.
Kapja meg akiket kér, és dolgozzon azokkal, akikkel jónak látja, ha ez után is hozza az utolsó fél éves taktikátlan, egyhangú, és “tűztelen” Contét, akkor majd írom megint, hogy szerintem váltsuk le.

És ezt nem a tegnapi 6os mondatja, csak hát beláttam, hogy egy év az kevés. A pontjaink is rendben vannak az utóbbi évekhez képest. Egy szó, mint száz, (akik már elküldtük volna, mint ahogy én is) adjunk még egy év esélyt neki szerintem. :shifty:
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Hat igen, neha ugy erzem a pohárból csak egy korty hianyzik es maris kritizalunk...

Szerintem az a fontos, es amit eddig a kinaiak meglehetősen jol csinalnak, hogy akkor lepni, amikor az az elorelepest, a feljebbjutast szolgalja

Majd amikor Conteval elerjuk a plafont, jön nála is jobb, olyan aki teljesen ki tudja aknazni majd az akkori csapat minden potencialjat

;)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Hát igen mennyire érződik a fórum hangulatán hogy épp' vesztes vagy győztes meccs után vagyunk.

Ez a tanulóév. A minimum a bl hely meg lesz,sőt ha nem lesz nagy gödör a dobogó is,esetleg közelebb,feljebb léphetünk az előttünk állókra.
Jövőre ha meg lesz a minőségi kezdő plusz normális rotálható pad akkor lehet következtetést levonni,addig felesleges.
Nehéz ez a 3 védős mindenkinek mind fizikailag mind taktikailag.
Egy emberként követeltük a dánt a kezdőbe és ki is derült miért várt Conte ennyit,ezzel hogy ki vette a registát a csapatból mindjárt másképp nézett ki védekezés. Még a "szent tehén" De Vrij is bele-bele hibázgat.

Én bízom Conte-ba és Marotta-ba is. Jövőre kiderül hogy el tudjuk-e kapni a csalókat.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Marotta teljesen megèrdemli a bizalmat .
Jelenleg Eriksen nem tart ott ebben a csapatban , hogy igazán pluszt jelentsen.
Jó nagy hülyèk vagyunk , ha Candrevat tartjuk meg ès nem Mosest . Teljesen jó lenne cserènek , ellenben a szerencsètlennel .
Meccs egyik jelenete , Borja passza volt . Kár , hogy most játszik itt , nem 10 ève .
Tonali játèkintelligencia alapján valóban elèrheti Pirlo szintjèt . Ha Martinez 110 , Barella 45 , a bresciai simán megèr 50et .
Sensi , Brozovic , Tonali , Barella , Eriksen , a francia feka srác . Nem is emlèkszem ilyen Interre . Mindig sablonosabb közèppályánk volt .
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Ne felejtsük el hogy a nyáron vár még ránk az EL-is! Ahogy néztem verhetetlen csapat nincsen a legjobb 16 között. Getafét sztem ütni fogjuk, legalábbis nagyon remélem! Sevilla és a Man. United akik erősebbek, de ők is a fogható kategóriába esnek nálam. Ha jól tudom Hakimit nevezhetjük és rajta kívül akár még két érkezőt lehet nevezni az EL-re ha addig igazolunk még. Ha ne adj isten bezsákolnánk egy Alabat baloldalra... :) De jó is lenne végre nyerni egy kupát! :D
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Akár . Elsőre ( ahogy valaki említette is ) jó lenne , ha nem a megszokott semmi jönne egy sok gólos győzelem után .

Ebben a mezőnyben simán a döntőben lenne a helyünk. Kemèny lesz a Getafa . Ha nyerünk , az sokat adhat .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tovabbi ertekelesek:

- Gazzetta:

Sanchez 8
Young 7,5
Moses 7
Bastoni 7
DeVrij 7
Barella 7
Borja 7
D'Ambrosio 6,5
Gagliardini 6,5
Eriksen 6
Lukaku 6
Handanovic 6
Martinez 5,5

Conte 7,5

- Corriere:

Sanchez 7,5
D'Ambrosio 7
Gagliardini 7
Young 7
Eriksen 7
Candreva 7
Moses 6,5
Barella 6,5
Borja 6,5
Handanovic 6
Bastoni 6
DeVrij 6
Lukaku 6
Agoume 6
Ranocchia 6
Martinez 5

Conte 7
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

lucky0 írta: 2020.07.02. 17:28 Ne felejtsük el hogy a nyáron vár még ránk az EL-is! Ahogy néztem verhetetlen csapat nincsen a legjobb 16 között. Getafét sztem ütni fogjuk, legalábbis nagyon remélem! Sevilla és a Man. United akik erősebbek, de ők is a fogható kategóriába esnek nálam. Ha jól tudom Hakimit nevezhetjük és rajta kívül akár még két érkezőt lehet nevezni az EL-re ha addig igazolunk még. Ha ne adj isten bezsákolnánk egy Alabat baloldalra... :) De jó is lenne végre nyerni egy kupát! :D
Szerintem az EL megy a levesbe legyen meg a dobogó Alaba helyett pedig jöjjön Gosens ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

lucky0 írta: 2020.07.02. 17:28 Ne felejtsük el hogy a nyáron vár még ránk az EL-is! Ahogy néztem verhetetlen csapat nincsen a legjobb 16 között. Getafét sztem ütni fogjuk, legalábbis nagyon remélem! Sevilla és a Man. United akik erősebbek, de ők is a fogható kategóriába esnek nálam. Ha jól tudom Hakimit nevezhetjük és rajta kívül akár még két érkezőt lehet nevezni az EL-re ha addig igazolunk még. Ha ne adj isten bezsákolnánk egy Alabat baloldalra... :) De jó is lenne végre nyerni egy kupát! :D
Szerintem meg a Getafe nagyon kemény lesz. 6.-ok a bajnokságban és egy nagyon kellemetlen csapat. Tegnap a Madrid egy 11-essel győzte le őket és jól játszottak. Nagyon masszívan védekeznek. Tipikusan az a kellemetlen ellenfél. :?
Csak akkor lesz esélyünk ha teljesen komolyan vesszük az EL-t. Különben már a Getafe ellen kiesés lesz a vége.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Beszéltük korábban, hogy a BL hely mindenképpen legyen meg. Tegnap belenéztem a Roma - Udinese meccsbe....ez a Roma tényleg olyan szar, hogy szerintem már nincs okunk aggódni a minimum 4. hely miatt. :D Persze jó lenne a 3. helyet megtartani és idén az Atalanta ne előzzön már meg. Na meg még az ezüstérem sem elérhetetlen. ;)

Egyébként kíváncsi leszek mi lesz pár hét múlva az erőnlétekkel. Tegnap a Roma meccs utolsó 15 percébe kb. alig élt több játékos is mindkét csapatból....
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2020.07.03. 08:44 Beszéltük korábban, hogy a BL hely mindenképpen legyen meg. Tegnap belenéztem a Roma - Udinese meccsbe....ez a Roma tényleg olyan szar, hogy szerintem már nincs okunk aggódni a minimum 4. hely miatt. :D Persze jó lenne a 3. helyet megtartani és idén az Atalanta ne előzzön már meg. Na meg még az ezüstérem sem elérhetetlen. ;)

Egyébként kíváncsi leszek mi lesz pár hét múlva az erőnlétekkel. Tegnap a Roma meccs utolsó 15 percébe kb. alig élt több játékos is mindkét csapatból....
Ez a Roma nagyon enervált..
A Bl-t talán már elbukni se tudnánk,de igazán az ezüstre csak akkor lenne esély ha a Lazio visszaesne.
számomra a következő meccsek inkább felkészülés a következő idényre pl.hogy kit tartsunk meg.

OFF:Aki lemaradt volna róla vagy csak szívesen újra nézné ma este a Digi 2-n ismétlik az Inter-Bresciat.
Az utóbbi 10 évben 6 gólosnál nagyobb gyözelmünk volt.Konkrétan két 7-0 a Sassulo ellen,
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Vasárnap déu. Inter-Bologna.
Moses sérülés miatt kéredzkedett le a Brescia ellen, ő biztosan nem lesz: https://gianlucadimarzio.com/it/inter-m ... tunio-news.
Brozovic talán már visszatérhet.
Skriniar még 1 meccset pihen.

Én ezt tenném most fel:

-------------------Handanovic
------D'Ambrosio-De Vrij-Bastoni
Candreva--Barella----Brozovic---Young
---------------------Eriksen
----------Sanchez----------Lukaku
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

A Brescia ellen összejött a 6-0 mellett a hat különböző gólszerző.
Erre uoljára 2003 Novemberében volt példa amikor a Reginát vertük 6-0-ra .
17 éve az alábbi játékosok szerezték a gólokat: ;)
Cannavaro, Martins, Van der Meyde, Farinos, Cruz, and Vieri.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ujrakezdes ota eltelt 5 meccs, erdekes ranezni kit hogyan ertekeltek atlagba az olasz lapok/portalok, mar amikor ugye jatszott.
Osszes meccset nezve, valakinel csak 1 meccs amikor jatszott.

Handa: 6, 6, 6, 6, 6
Godin: 5.5
DeVrij: 5.5, 5.5, 5.5, 6, 6.5
Skriniar: 6, 6.5, 6
Bastoni: 6, 6.5, 5.5, 5.5, 7, 7
Ranocchia: 5, 6
D'Ambrosio: 5, 6.5
Candreva: 6, 6.5, 5.5, 5, 6.5
Moses: 6, 5, 5.5, 6.5, 7
Biraghi: 6, 5.5, 6, 5
Young: 5.5, 6, 5, 6, 7
Barella: 5.5, 6.5, 6, 6.5
Brozovic: 6
Eriksen: 7, 7, 5.5, 5, 6.5
Agoume: 5.5, 6.5
Gagliardini: 6, 4, 5.5, 6.5
Borja: 6, 6, 6.5
Lukaku: 6, 6.5, 6, 5.5, 6
Sanchez: 6.5, 6, 6, 6.5, 8
Martinez: 5, 6.5, 5.5, 5, 5.5

Conte: 5.5, 6.5, 5, 5.5, 7
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Eleg hullámzó, de jo latni hogy Sancheznek 6-osnal gyengebb atlaga meg nem volt 🙂
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

versenyszellem írta: 2020.07.03. 19:49 Eleg hullámzó, de jo latni hogy Sancheznek 6-osnal gyengebb atlaga meg nem volt 🙂
Borjának sem. :D Ettől függetlenül kiráz a hideg amikor látom lassítja a játékot meg hátrapasszol egy gyorsnak induló támadásnál. :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2020.07.04. 12:18
versenyszellem írta: 2020.07.03. 19:49 Eleg hullámzó, de jo latni hogy Sancheznek 6-osnal gyengebb atlaga meg nem volt 🙂
Borjának sem. :D Ettől függetlenül kiráz a hideg amikor látom lassítja a játékot meg hátrapasszol egy gyorsnak induló támadásnál. :D
Jah, Borja 6-os alatt nincs is, röhejes, pedig oriasi kerékkötő.
Most Eriksen posztjan kulönösen tragédia volt,
Viccesek ezek az osztályzatok :D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Lazio zakóra áll.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

hogy lehet ilyen 11-est megadni??? ok h kéz volt de ha ellenünk ilyet befújnak én kiszedem a bírót a TV-ből!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

vaskalap írta: 2020.07.04. 22:24 Lazio zakóra áll.
Csóri Lazionak nagyon betett ez a covid. Ők végig arra játszottak kiesnek az EL-ből és heti 1 meccsük lesz amire maximálisan fel tudnak készülni a bajnokságba míg a riválisoknak a BL és EL miatt több. Ez nem jött be.
Ha ez marad az eredmény a dzsuve tuti bajnok. 7 pontot ez a Lazio ilyen körülmények között tuti nem dolgoz le. :?
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

A Juventus így szerintem kb. esélytelen, hogy kiengedné a bajnokságot a kezéből (ha már az Interé nem lehet a scudetto, inkább a Laziot láttam volna szívesebben a dobogó tetején), de a matek alapján még bármi lehet,csak nehezen tudom elképzelni, hogy a zebrák minimum 3 meccset buknak, addig mi, vagy a sasok minden hátralévő meccset megnyerünk. De legalább "izgalmas" a bajnokság.

FORZA INTER!!!
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Holnap verni kell a Bolognat. Milan nem kizárt, hogy a Juventust is legyőzi.
Juventus - Torino meccsen bőven benne volt, hogy 2:2 lesz és nem 3-1, csak sajnos egyik oldalon sztárok vannak a másik oldal Verdi vagy Bellotti.
Juventusnak a következő kettő fordulóban a Milan és Atalanta ellen is hozza a hat pontot, bármennyire is utálom őket megérdemlik a bajnoki címet...
Lazio pedig fordulók óta szerencsével nyer (bírói segítséggel is), ennyi erővel már helyett is cserélhetünk volna a táblázaton...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos kezdo:

Handanovic
D'Ambrosio-DeVrij-Bastoni
Candreva-Gagliardini-Brozovic-Young
Eriksen
Lukaku-Martinez
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

nem teljesen ertem h sanchezt ilyen forma utan miert kell kirakni mig a teljesen forman kivuli lautarot meg kezdetni
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Alexist en is hianyolom, pazarul nyomta az elozo meccsen.

(ez a laczko, juhar paros...hjajjj)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Ottvan bmeg ;)

Lukaku 20 gol.
Lautaro kapufaja is szep volt, meg Young beadasa is.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

mike írta: 2020.07.05. 17:38 Ottvan bmeg ;)

Lukaku 20 gol.
Lautaro kapufaja is szep volt, meg Young beadasa is.
es conte ujra tuzben van ami jo jel
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Azért reméljük, hogy jövőre Eriksen nulláról indulva ennél "kicsit" többet fog nyújtani évi 10 millióért. Mert ezt a tempót Borja Valero is hozza, sőt...
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

felvette az olasz dolce vita stilust :D
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Gyenge ez a Bologna mint a harmat, kell a második gól mielőbb még a szünet előtt... Mire leírtam majdnem x.. Bravo Handa
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Fél gőzzel megyünk, gondolom a 32 fok miatt sem hajtjuk szét magunkat, de ami a lényeg, hogy vezetünk! Nekem ma Young tetszik a legjobban, illetve Lukaku, nem csak a gólja miatt, hasznosan játszik. A majdnem bolognai gól az ő eladásából volt, de vissza jött végig, próbálta kijavítani, ez nagyon tetszett tőle.

3-0t várok. 8-)
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

gyorsan kell a 2.gol
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Jó lenne minél előbb megrúgni a másodikat, mert a Bolognában is benne van a gól! Szerintem nem diktálunk rossz tempót! Ebben a melegben rosszabbra számítottam főleg a 6-os után! Szerintem meg is lesz Sanchez remélem kap egy fél órát legalább!
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Baggio85 írta: 2020.07.05. 17:42 Azért reméljük, hogy jövőre Eriksen nulláról indulva ennél "kicsit" többet fog nyújtani évi 10 millióért. Mert ezt a tempót Borja Valero is hozza, sőt...
Elég lassú és a szögletei sem jók! Majd jövőre
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Young hatalmas fogás volt.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Cserélni kellene. Több játékos is már hulla. 32 fok van, nem a 80-ik percben kell behozni mindenkit...

Kapufánál szerencsénk volt. A kiállítás meg az üres kapu előnye :crazy: :lolno: :roll:
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

lautaro hihetetlen
kicsit leszallhatna a foldre azt hitte 12m t fog keresni barcaban
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

amikor jó hangosan "vaffanculo"-zol zárt kapu mellett, priceless : :clap:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Gaglia most legalább a kapusba rúgta... :shifty:
Martinez meg ezzel a flegma sz*ral mehetne le Sanchez meg be.
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

De tudtam, hogy kihagyja... Pedig nem ártott volna neki... Remélem nem szívjuk meg.
Válasz küldése