Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

nagyon alakul a mercato, jövőre tenyleg eljuthatunk arra a szintre, hogy minden posztra minőségi csere/kiegeszito/masodik csapatos jatekosunk legyen.

a szélsők meg a nagy kerdes, de oszinten szolva, megvan Hakimi, balra kell meg egy megfelelo huzoember, de ha mogottuk Moses es Young marad itt, azt mondom legyen, nyilván az a szint amit latni szeretnenk, de addig amig a többi pozícióban fel tudjuk tenni a legjobbakat, en nagyon bizom abban, hogy nem lognanak ki lefelé.

Eleg kozel vagyunk mostmar:

• kell egy megbizhato 2. kapus

• egy 4. szamu hatved (D'Ambro, Rano maradna, Godin menne), de ide jó hirek vannak tobbnyire
• egy baloldali Hakimi (byebye Biraghi)
• Hakimi ✓ (de jo lenne vegre ha Candreva az agymeneseit mashol folytatna... Mosesben sokkal tobb fantazia lenne, ha a kondija rendben van)

• Tonali (Borja helyett)
• a "gyoztes" tipusu kp, de ha nem Vidal, akkor passzolom, Ninja persze jó, de olyan szinten öntörvényű, nem lehetne tudni, mikor unna meg az egeszet es inkabb vonulna vissza egy Conte alapozoedzes helyett..(inkabb azert Gag helyett, Vecino meg mindig stabilabb lenne azon az 5-10 meccsen evente, mint 6. szamu kozeppalyas)

• kezdocsatar, vannak nevek, jobbak, kevesbe jobbak, de latva hogy Hakimit igy behuztuk, azt hiszem nem kell aggodni, hogy kit kapunk ide. Nagy nev vagy csapatba illő, de meg nem befutott csatar, en bizok a vezetesben (Grizi, Jesus azert emelne meg egy szintet a csapaton, nem mintha egy igazan jo Lautaro ne vehetne fel a versenyt veluk)
• Sancheznek jo meccsei vannak, felesleges lenne azert visszakuldeni, hogy helyette hozzunk egy Giroud-t aztan, ha meg lehet vele es a MU-van egyezni, akkor nagyon adna magat a veglegesites
• 4. csatarnak meg kene valaki rutinos, golerzekeny, keves ido, lehetoseg mellett is golkepes jatekos. lehetoseg szerint fejjatekban erős, mivel valószínűleg akkor kell beallnia gyakrabban, ha eg a haz, akkor meg nem rossz ha van elől egy torony 😄 (Dzeko? sok penzert es lehet hogy sok hisztivel, de azert ilyen Zaza szint szerintem semmire sem lenne megoldas)


Aztan ha ez mind összejön, akkor evenkent lehet apró lepesekben emelni a szintet, es nagyon sok penzert egesz piciket jobb jatekosokat igazolni...
Mert sokszor ezek a nagyon picike kulonbsegek jelentik hogy valaki a gyoztes lesz a vegen vagy elbukik
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2020.07.02. 19:26 Sky es DiMarzio szerint vegleg megakarjuk venni Sanchezt.
15m euro koruli osszegrol irnak, de a kovezekzo hetekben ulunk le targyalni a MU vezetoivel.
Nagyon remélem ,hogy sikerül megtartani.
Az egykori világsztár példásan fogadja el a harmadik csatár szerepét.
Espositot akár el is lehet engedni.Nagy az arca arra az egy tizenegyes gólra.
4 támadó kell majd. Berardi vagy Boga jöhetne.

Hakimi párja a másik oldalra még nagy kérdés.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Örülök, hogy a tavalyi fogadtatás után ilyen sok fórumozónak megváltozott a véleménye Marottáról. Nagyon úgy néz ki, hogy egy igazi profi vezető csatlakozott a klubhoz. Már épp ideje volt. ;)

Nem olyan régen olvastam egy cikket a Liverpoolról, egész pontosan arról, hogy hogyan alakult át pár év alatt ilyen csapattá egy Bogdán/Mignolet kapus párossal kezdődő (valljuk be őszintén) szedett-vedett csapatból.

Érdemes elolvasni a cikket, mert úgy érzem, hogy a Suning/Zhangék valami hasonlót csinálnak, eddig számomra nagyon szimpatikusan és ügyesen.
[quote=versenyszellem post_id=108625 t ... a szintre
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.07.02. 18:39
mike írta: 2020.07.02. 18:32 Érdekes lenne ez a Griezmann -> Jesus -> Lautaro keringő. Főleg ha még maradna is cash.

Remelem a tegnapi meccs után leültünk tárgyalni Tonaliról.
Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Hakimi-Tonali-Brozovic-Alaba
Eriksen
Lukaku-Jesus
Ez igy igencsak jol mutatna
Ehhez egy Tonali- Alaba paros kellene mar csak. Ha Lautaro vegul megis marad, es Jesus nem jon, az is teljesen ok.
Balra Emersont irjak nagyon, de inkabb Gosens legyen, ha Alaba eselytelen.

Alexis mindenkepp maradjon, nagyon orultem neki tavaly, egyik kedvenc nem Interesem volt. Remek futballista, es nagyon alazatosan all hozzank:)
Negyediknek Dzeko is megtenne, o meg az elozo szezonban is goleros volt.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sky szerint meg van a kapcsolatfelvétel Emerson ügyében.

Szerintem ő lesz a következő igazolásunk.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.03. 10:36 Sky szerint meg van a kapcsolatfelvétel Emerson ügyében.

Szerintem ő lesz a következő igazolásunk.
Igaz Gosensnek nagyon jók az idei statjai, de én az Atalantásoktól félek, onnan kikerülve mindenki jóval gyengébb játékosnak tűnik:
Caldara, Conti, Gagliardini, Kessie, Cristante, Spinazzola, stb-stb.

Alaba azért nem reális, Transfermarkt szerint 15 M fizut kér a Bayerntől a hosszabbításért...

M.Alonsot sosem szerettem, 30 lesz, nálam ő nem.

Emerson a Romában nagyon tetszett, igaz egyáltalán nem gólerős, de nekem nagyon adta a játéka a Romás időszaka alatt.

Zinchenko érne még meg nálam egy misét, csípem őt a balszélen, tavaly volt is hír, hogy az ügynökével tárgyalunk.
De idén ő nem merült fel.
Ahogy sajnos Kostic sem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2020.07.03. 19:39-kor.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

PellerG írta: 2020.07.03. 10:50
CsaSzi9294 írta: 2020.07.03. 10:36 Sky szerint meg van a kapcsolatfelvétel Emerson ügyében.

Szerintem ő lesz a következő igazolásunk.
Igaz Gosensnek nagyon jók az idei statjai, de én az Atalantásoktól félek, onnan kikerülve mindenki jóval gyengébb játékosnak tűnik:
Caldara, Conti, Gagliardini, Kessie, Cristante, stb-stb.

Alaba azért nem reális, Transfermarkt szerint 15 M fizut kér a Bayerntől a hosszabbításért...

M.Alonsot sosem szerettem, 30 lesz, nálam ő nem.

Emerson a Romában nagyon tetszett, igaz egyáltalán nem gólerős, de nekem nagyon adta a játéka a Romás időszaka alatt.

Zinchenko érne még meg nálam egy misét, csípem őt a balszélen, tavaly volt is hír, hogy az ügynökével tárgyalunk.
De idén ő nem merült fel.
Ahogy sajnos Kostic sem.
Amúgy jogos amit írsz, az Atalantaból akik továbbléptek, szinte kivétel nélkül besültek, ott van egy nagyon jól működő, összeszokott rendszer, különösebb nyomás sincs rajtuk, szóval így könnyebb jól teljesíteni.
Amúgy én Gosenst többször is figyeltem már korábban, de én valahogy nem vagyok elájulva tőle, ez egy nagyon kifutott szezon nála (kicsit Contira emlékeztet ilyen szempontból). Sokszor kimondottan ügyetlennek tűnt, nincs különösebben kiemelkedő skillje, nem is túl gyors, nem is cselez jól, beadások sem az erősségei, annyi, hogy jól helyezkedik a kapu előtt, fel-alá robotol, védekezésben viszonylag stabil. Emerson sem nagy durranás, de lehet nem járnánk vele sem sokkal rosszabbul, attól függ, hogy mennyiért sikerül megszerezni, 20-25-nél nem szabadna többet adni szerintem érte.
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.03. 10:36 Sky szerint meg van a kapcsolatfelvétel Emerson ügyében.

Szerintem ő lesz a következő igazolásunk.
Én Gosenst sokkal szívesebben látnám, gyors, gólerős a beadásainak szeme van. Tegnap is nagyon jól játszott a Napoli ellen.
Lautaro kivásárlási záradéka meddig él ? Tud valaki újabb fejleményekről a Ő ügyében ?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tobb Olasz portal szerint ujra nagyon komolyan el a Griezmann-Martinez csere kerdese.
Suning regota figyeli Griezmannt mint "top" nev.
Nagyon keves valodi "top player" nev van a kalapban, akikkel Martinezt potolnak.
Jesus, Griezmann, Aubameyang.
Republica szerint a Barca Griezmann + penz uzletet ajanl fel.
De mas forrasok szerint akar Vidal is az uzlet resze lehet.
Az ugyben augusztusig a bajnoksagok vegeig biztosan nem lesz uzlet, addig marad a millio hir es a folyamatos targyalas.
Felmerult egy olyan opcio is, miszerint mi csokkentjuk Martinez arat, cserebe a Barca 1 vagy 2 evre kolcsonadja szamunkra Griezmannt, valamint opcios ara is kedvezobb lenne.

DiMarzio, Sky, es a Gazzetta szerint is elorehaladottak a targyalasok Emerson ugyeben.
A Chelsea tovabbra sem akarja eladni a joval jobb mutottak rendelkezo Alonsot, ezert ugy mond Emerson marad.
A jatekos szeretne visszaterni Olaszorszagba, ezt tobbszor elmondta.
30-35m-t ker a Chelsea erte.

TS szerint Tonali leigazolasa utan, augusztusban Vidal lesz a celpont, akit Conte tovabbra is gozerovel akar.

Gazzetta es a Corsera szerint Cavani nalunk is tema meg, de Conte itt Dzekot szeretne ahogy tavaly is.

Sky es csapathoz kozel allo forrasok szerint elorehaladottak a targyalasok Bastoni hosszabbitasarol.
Jelenlegi 300 ezres fizetese, evenkenti 1,5m eurora emelkedne, valamint 2025-ig irhat ala.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Bastoni 300? Akkor mit ugrál Esposito?

Tonalit kell előbb leigazolni nehogy azért ne jöjjön mert lesznek 6 a 3 posztra.

Kíváncsi leszek mi lesz itt még Martinez ügyében.
Nagy Griezmann fan voltam de óriásit csalódtam benne hogy elment a Barca. De ha ide jön megbocsátok :D
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

igen, egyebkent nagyon sokat, sot, szinte leginkabb az szamit, hogy egy jatekos ha egy nem inter-szeru klubban jatszott, akkor fejben mennyire kepes megugrani az akadalyt. Skriniar pl szuperjol bevalt, mondjuk egy Gabigol meg a skala masik vege :D

ugyhogy hiaba vannak ezek a baloldali mindenesek kb egy szinten tudasban, kepessegben, siman lehet hogy az egyik total mellefogas lesz itt a masik meg az uj Chivu :D (vagy Maxwell, vagy barki aki bevalt ott az elmult 20 evben, Grosso... :D)

amugy meg miert ne johetne ide is egy total uj nev. jobboldalon is volt mindenki emlegetve, kisebb - nagyobb hirertekkel, kiveve persze Hakimit ;)
Stankov írta: 2020.07.03. 11:54 Bastoni 300? Akkor mit ugrál Esposito?
a sztarcsatar mindig minden korulmenyek kozott elso az egyenlok kozott :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Stankov írta: 2020.07.03. 11:54 Bastoni 300? Akkor mit ugrál Esposito?

Van egy 11-es gólja. :D Bármit kérhet már. :D :D ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.07.03. 11:21

DiMarzio, Sky, es a Gazzetta szerint is elorehaladottak a targyalasok Emerson ugyeben.
A Chelsea tovabbra sem akarja eladni a joval jobb mutottak rendelkezo Alonsot, ezert ugy mond Emerson marad.
A jatekos szeretne visszaterni Olaszorszagba, ezt tobbszor elmondta.
30-35m-t ker a Chelsea erte.

Nem tudom. Elég sérülékeny és annyira nem nagy szám, Ok jobbnak tartom mint Biraghi de 35-ért elég rizikós.
Kölcsön + opcióért tökéletes lenne. ;)
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

versenyszellem írta: 2020.07.03. 12:07 a sztarcsatar mindig minden korulmenyek kozott elso az egyenlok kozott :D
Szerintem ebben nagyon sokat fejlődött a világ. Korábban az volt a fontos, hogy egy klub vegye meg a legjobb csatárt/csatárokat. Ebbe bukott bele a Madrid is, amikor Makelele-t elengedték. Aztán felismerték, hogy
- végy egy jó kapust, kerüljön bármennyibe (lásd Kepa, vagy de Gea fizetése)
- legyen a védelmet beton biztos (lásd van Dijk)
- szűrő középpályás, szervező kp, szélső, stb.

Értékben és fizetések terén is kiegyenlítődöttebbé váltak a posztok.

De talán a párhuzam nem is a posztok miatt lett vonva, hanem a teljesítmény miatt. Bastoni teljesítménye már jóval túlmutat a 300k-s fizetésem, míg Esposito teljesítménye eddig értékelhetetlen. Neki (és minden fiatalnak) játszania kellene rendszeresen.

Az idő nem sürget (2022-ig van elő szerződése) és Marottát se féltem, hogy beijedne ettől a szerződés hosszabbítás feladattól. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Már látom Marottat ahogy vadul telefonál :D :D

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2770795
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Cupi írta: 2020.07.03. 13:28 Már látom Marottat ahogy vadul telefonál :D :D

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2770795
Most esett le így mi lesz Martinezzel? Ha netán lelép Messi. Miatta menne oda, álma vele játszani. :D
Mondjuk ott akkora káosz van én nem is értem miért vágyik oda bárki is....
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2020.07.03. 12:16
Stankov írta: 2020.07.03. 11:54 Bastoni 300? Akkor mit ugrál Esposito?

Van egy 11-es gólja. :D Bármit kérhet már. :D :D ;)
És ha a kapus kivédi akkor meg csak fele annyit merne kérn?? :D :)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Cupi írta: 2020.07.03. 13:28 Már látom Marottat ahogy vadul telefonál :D :D

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2770795
Úgy is kell egy baloldali wingback
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Cupi írta: 2020.07.03. 13:32
Cupi írta: 2020.07.03. 13:28 Már látom Marottat ahogy vadul telefonál :D :D

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2770795
Most esett le így mi lesz Martinezzel? Ha netán lelép Messi. Miatta menne oda, álma vele játszani. :D
Mondjuk ott akkora káosz van én nem is értem miért vágyik oda bárki is....
Lassan az lesz a kérdés, hogy mi lesz Lukakuval ha Messi idejön
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Rivaldo elmondta, ha o lenne G.Jesus helyeben nem menne az Interbe, hanem maradna a Cityben.
Vilag egyik legjobb edzoje es csapata, szerinte a legjobb helyen van.

Lampard kikerulte a valaszt az Emerson-Inter hirektol.
Elmondta nem ismeri ezeket a pletykakat, de nem akarja hogy ezek a hirek befolyasoljak a jelenlegi munkat es szezont.

Angol lapok szerint is nagyon komoly es eros erdeklodo az Inter Emersonert.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ha jon Messi akkor nem kell Jesus. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2020.07.03. 17:35 ha jon Messi akkor nem kell Jesus. :D
Meg ne felejtsuk Trumpot, aki majd hozza Mbappet es Simeonet is. :D
Mi lesz itt jovore.
Trump-Simeone-Mbappe-Messi, meghoditjuk a vilagot. :D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Zinchenko nálam is pipa :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Republica szerint Emerson ugynoke Milanoban van, es elorehaladottak a targyalasok az Interrel.
Lampard nem tagadta az uzletet, ez egy ujabb megerositese a targyalasoknak.
Chelsea a hirek szerint 30m-t ker, mi ettol elsore a hirek szerint kevesebbet ajanlottunk.

Mai korabbi hir, hogy ertekeljuk Griezmann erkezeset, valamit Martinez aranak csokkentesevel kaphatnank meg Griezmannt kolcson.
De a legfrisebb hirek szerint Martial is komoly nev a kalapban.
Jesus kapcsan meg Rivaldo szolalt meg par oraja ahogy arrol mar itt szo volt.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.07.03. 19:31 Republica szerint Emerson ugynoke Milanoban van, es elorehaladottak a targyalasok az Interrel.
Chelsea a hirek szerint 30m-t ker, mi ettol elsore a hirek szerint kevesebbet ajanlottunk.

Mai korabbi hir, hogy ertekeljuk Griezmann erkezeset, valamit Martinez aranak csokkentesevel kaphatnank meg Griezmannt kolcson.
Nem tudom örülnék-e Emersonnak, tény hogy ügyeske, de az elmúlt 4 évben összesen nem játszott egy idényre való meccset.
Alaba valszeg elérhetetlen, Alonsot nem adják el, így a felmerült nevekből Gosens és Emerson marad.
Én azért Gosenst jobban szeretném.

Ez a Griezmann sztori érdekes, igaz 30 éves lesz lassan, de egy Griezmann - Lukaku - Eriksen támadóhármas nagyon sütne, még BL szinten is.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2020.07.03. 16:33 Rivaldo elmondta, ha o lenne G.Jesus helyeben nem menne az Interbe, hanem maradna a Cityben.
Vilag egyik legjobb edzoje es csapata, szerinte a legjobb helyen van.

Lampard kikerulte a valaszt az Emerson-Inter hirektol.
Elmondta nem ismeri ezeket a pletykakat, de nem akarja hogy ezek a hirek befolyasoljak a jelenlegi munkat es szezont.

Angol lapok szerint is nagyon komoly es eros erdeklodo az Inter Emersonert.
Emerson lesz ebből..Hát nekem sem az elsőszámú jelöltem.
Stabíl játékot tud,de nincs benne az az extra amit például Hakimiben látok.
Ha jön cáfoljon rám.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2020.07.03. 21:05
interfan írta: 2020.07.03. 19:31 Republica szerint Emerson ugynoke Milanoban van, es elorehaladottak a targyalasok az Interrel.
Chelsea a hirek szerint 30m-t ker, mi ettol elsore a hirek szerint kevesebbet ajanlottunk.

Mai korabbi hir, hogy ertekeljuk Griezmann erkezeset, valamit Martinez aranak csokkentesevel kaphatnank meg Griezmannt kolcson.
Nem tudom örülnék-e Emersonnak, tény hogy ügyeske, de az elmúlt 4 évben összesen nem játszott egy idényre való meccset.
Alaba valszeg elérhetetlen, Alonsot nem adják el, így a felmerült nevekből Gosens és Emerson marad.
Én azért Gosenst jobban szeretném.

Ez a Griezmann sztori érdekes, igaz 30 éves lesz lassan, de egy Griezmann - Lukaku - Eriksen támadóhármas nagyon sütne, még BL szinten is.
Emerson jol kezdett a Romaba, de azota sajnos eltelt majdnem 3 ev.
Valahol pedig teljesen megallt a fejlodesbe.
Semmilyen statjai nem erosek.
Nagyon gyenge a kulcspassz mutatoja, vedekezese szinten nem eros, cserebe tamadasban is gyenge, gol-golpassz mutatoja pedig egyenesen tragikus.
Lehet a visszateres jot tenne neki, mert meg ideje van, 26 eves.
De ez a Chelseas kaland nagyon nem jott be, raadasul a fejlodese is komolyan megtort.

Ha levesszuk Alabat es Alonsot, akkor is boven-boven talalni joval jobb lehetosegeket balra.

Hernandez, Zinchenko, Mendy, Tagliafico, Gosens, Digne, nalam mind-mind elorebb van joval.

Griezmann egy normalis uzlet keretben nem lenne rossz.
Ot azert nyugodtan lehet a Marotta altal mondott "top playernek" nevezni.
Viszont nalam Jesus lenne tovabbra is a priortias.
Majd Martial, Griezmann, Aubameyang az en sorrendem.
kovacs_ata
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2020.06.24. 21:29

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: kovacs_ata »

Emerson...
A Chelsea 30-35 milliós igénye nem kicsit pofátlan. Jóindulattal is egy épkézlábnak mondható szezonja volt eddigi pályafutása alatt. Ez egy nagyon Contés igazolás lenne, ami sajnos nem mindig sül el jól...
matyinter
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Grizi nálam a legnagyobb lenne. Nem is a barcás kitérőt nézve, hanem előtte, mindig is szerettem a játékát.
Gosens nem rossz, de ugye az Atalanta-hatás necces. Balbekkből amúgy is mindig hiány van a piacon.
Tonali, balhátvéd, Martinez helyett Grizi/Jesus/Auba, 1-2 ember padra, és jövőre bajnokság és egy BL csoport-továbbjutás, legalább.
Kezdő: Handa, Bastoni-De Vrij-Skrini, Hakimi-Tonali-Brozo-Balhátvéd, Eriksen, Martinez/új ember-Lukaku
Pad: Young, Moses, Vidal(?) Vecino (?) Cserekapus, Barella, Alexis, Dzeko, jó iparos középhátvéd
Töltelék? D'ambro, Borja, Rano, meg pár fiatal
Jut eszembe, Asamoah játékra már teljesen alkalmatlan? Sose bírtam, de padon elférne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky, DiMarzio, es a Goal szerint is folynak a targyalasok Sanchez ugyben.
Sem az olasz, sem az Angol media szerint nem akar a MU egy ujabb sima kolcsont.
Angol media szerint 20m koruli vetelar lehet, DiMarzio szerint viszont 10-15m euro kozotti.

DiMarzio megerositi a teljes megegyezest Tonali es Marotta kozott.
Viszont tovabbra is 10/15m-s differencia van a Brescia es az Inter kozott.
35-40m-t ajanlottunk, Brescia tovabbra is 50m-t ker.

Perisic kapcsan a Bayerntol elmondtak, meg nem dontottek az o helyzeterol.
DiMarzio szerint tovabbi kedvezmenyt adnank ra, csak vigyek el.

Szinten megerositi a Sky es DiMarzio, hogy a Martinez uzletre meg varni kell, es csak augusztusban gyorsulhat fel a tortenet.

Pedulla es a SportItalia szerint meg tart a jelolt kereses baloldalra.
Marotta alma Alaba vagy Mendy.
De mindket jatekos kapcsan nagyon nehez a helyzet.
Ezert o is megerositi, Emerson vagy Gosens erkezhet, de legeselyesebb a mostani targyalasok miatt Emerson.

Pedulla is leirta, sem Tonali, sem Martinez ugyeben nem varhato elorelepes a kovetkezo hetekben.

ESPN szerint az Arsenal 15m euros fizetessel marasztalna Aubameyangot.
Amennyiben elfogadja, akkor a "top player" posztra marad Jesus, Griezmann, Martial.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

nagyon remélem h Gosens jön Emerson helyett sokkal jobb játékosnak tartom ráadásul a 3-5-2 rendszert is ismeri ahogy a bajnokságot is én nem is értem miért előzi meg őt Emerson nálunk... És szerintem olcsóbban is lehetne hozni bár ebben nem vagyok biztos..
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

INTER-1908 írta: 2020.07.04. 15:55 nagyon remélem h Gosens jön Emerson helyett sokkal jobb játékosnak tartom ráadásul a 3-5-2 rendszert is ismeri ahogy a bajnokságot is én nem is értem miért előzi meg őt Emerson nálunk... És szerintem olcsóbban is lehetne hozni bár ebben nem vagyok biztos..
Ez az Emerson engem sem győzött meg.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Nem akarok vészmadárkodni de Mandzukic szabadon igazolható...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2020.07.05. 17:03 Nem akarok vészmadárkodni de Mandzukic szabadon igazolható...
Sajnos siman benne van hogy felmerul majd.
Contenak kell egy "Vice-Lukaku" aki raadasul rutinos is.
Pont ezert van Dzeko es Giroud neve folyamatosan temaban.
Mandzukic illeszkedik ebbe a vonalba...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Szegeny Marottat 3 naponta Martinezrol kerdezik, es mindig elmondja ugyanazt.

Elmondta az Inter nem akarja eladni az ertekeit.
Viszont ha valaki tavozni akar, akkor ertekelni fogjuk az ajanlatokat.
De eddig ez a keres Martineztol nem erkezett meg.
Hozzatette, ha az Interben marad, akkor is nagyszeru karrierje lehet.
Inter jatekosnak lenni es ebbe a klubban jatszani nagy buszkesseg kell legyen mindenkinek.

Emerson kapcsan elmondta, meccsek es piac idoben elunk, ezert megerti a kerdeseket, de nem kezdtek targyalasokat Emersonnal.
Jelenleg lehetosegeket es terveket keszitunk a posztokra, de most a legfontosabb a bajnoksag hatralevo resze, utanna kell majd lepnunk.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2020.07.05. 17:23 Szegeny Marottat 3 naponta Martinezrol kerdezik, es mindig elmondja ugyanazt.

Elmondta az Inter nem akarja eladni az ertekeit.
Viszont ha valaki tavozni akar, akkor ertekelni fogjuk az ajanlatokat.
De eddig ez a keres Martineztol nem erkezett meg.
par hete azt irtak h conteval leultek 3-asba es jelezte tavozasi szandekat, most akkor megsem? :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2020.07.05. 17:40
interfan írta: 2020.07.05. 17:23 Szegeny Marottat 3 naponta Martinezrol kerdezik, es mindig elmondja ugyanazt.

Elmondta az Inter nem akarja eladni az ertekeit.
Viszont ha valaki tavozni akar, akkor ertekelni fogjuk az ajanlatokat.
De eddig ez a keres Martineztol nem erkezett meg.
par hete azt irtak h conteval leultek 3-asba es jelezte tavozasi szandekat, most akkor megsem? :D
Eleg arulkodo szavak ezek Marottatol mar hetek ota.
"Mi nem akarjuk eladni, de ha o menni akar nem tartjuk vissza".

Vilagos uzenet.

Nyilvan nem fog kiallni a vilag ele mikozben meg 9 fordulo van, hogy Martinez jelezte menni akar.
De eleg sokatmondoak a szavai igy is.

Az meg hogy hir vs kit mit mond mennyit, arrol csak eleg Hakimi ugynokenek a nyilatkozatat megnezni.
Aki elmondta, nem is erti honnan az Inter mint hir, teljesen nulla esely.
Majd ra egy hetre hivatalosan is az Inter jatekosa. :D
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Csak nehogy olyan értékvesztés legyen Lautaro esetében, mint Icardinál volt. Az mostmár egyértelműnek tűnik, hogy itt szó sem lesz 111 milliós üzletről. A Barcelona kivételesen okosan csinálja, ha kivárásra játszik, mert sokkal olcsóbban is megszerezheti majd, ha a játékos kezd el követelőzni. Van rá esély bőven.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

majd az ultrak kimennek az o lakasa ele is :D
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Anonym alkesz írta: 2020.07.05. 20:49 Csak nehogy olyan értékvesztés legyen Lautaro esetében, mint Icardinál volt. Az mostmár egyértelműnek tűnik, hogy itt szó sem lesz 111 milliós üzletről. A Barcelona kivételesen okosan csinálja, ha kivárásra játszik, mert sokkal olcsóbban is megszerezheti majd, ha a játékos kezd el követelőzni. Van rá esély bőven.
Sajnos reális az esélye, hogy erre megy ki a játék. Ha nem játszik akkor azért akar a BARCA kevesebbet fizetni, ha játszik de szarul akkor pedig azért nem akarnak 111 millát utalni.
Szerencsére náluk is igen nagy bajok vannak. Szerintem Martinez - Griezmann csere egy az egybe és nincs miről beszélni.

Szerintem Gabriel Jesus, Aubameyang + angliai vonal felejtős történet. Nekem a francia sokkal, de sokkal fontosabb láncszem a hiányzó kirakós játékban.
Giroud megvásárlásán el lehetne gondolkodni. Chelsea játéka a COVID után ráépült egyértelműen és nem is teljesít rosszul, cserének nem lenne rossz vagy kisebb csapatok ellen. Nem rúg sok gólt, de nagyon hasznos tagja tud lenni legyen szó klubról vagy válogatottról. Deschampot is sokan kritizálták miatta, de az orosz VB egyik leghasznosabb francia válogatott játékosa volt. Inkább Ő, mint Dzeko...
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

R9. írta: 2020.07.05. 17:40
interfan írta: 2020.07.05. 17:23 Szegeny Marottat 3 naponta Martinezrol kerdezik, es mindig elmondja ugyanazt.

Elmondta az Inter nem akarja eladni az ertekeit.
Viszont ha valaki tavozni akar, akkor ertekelni fogjuk az ajanlatokat.
De eddig ez a keres Martineztol nem erkezett meg.
par hete azt irtak h conteval leultek 3-asba es jelezte tavozasi szandekat, most akkor megsem? :D
nekem nem remlik az hogy jelezte volna hogy tavozni akarna.

Annyi volt az a hir, hogy leultek vele es megegyeztek, hogy amig az Inter jatekosa (vagy az ideny vege? mindegy valoszinu ugyanaz), addig elvarjak tole hogy maximalisan odategye magat es hogy teljesen az Interre fokuszaljon.

Gondolom Lautaro valasza meg eleg meggyozo lehetett, barmi is is jart a fejeben kozben, mert nem letezik hogy Conte berakna, mikozben egy jol mozgo Sanchez padozik, hogyha az jott volna le a megbeszelesen hogy Lautaro almaban mar Messi golpasszait lovi a kapuba a napfenyes Barceloneta strandjain
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Rice West Ham ??
Esetleg?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Anonym alkesz írta: 2020.07.05. 20:49 Csak nehogy olyan értékvesztés legyen Lautaro esetében, mint Icardinál volt. Az mostmár egyértelműnek tűnik, hogy itt szó sem lesz 111 milliós üzletről. A Barcelona kivételesen okosan csinálja, ha kivárásra játszik, mert sokkal olcsóbban is megszerezheti majd, ha a játékos kezd el követelőzni. Van rá esély bőven.
Sajnos egyre aggasztobb a helyzet, es az is hogy valami ilyenre megy ki a jatek.
Conte nyilatkozata is nagyon beszedes a jatekosok kapcsan sajnos...
De igaza van teljesen.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

tabi.csaba írta: 2020.07.06. 04:00 Rice West Ham ??
Esetleg?
Ő jó opció védekezésben, viszont a Chelsea épp a "hazacsábításásán" dolgozik, az ő nevelésük, plusz az MU is megy érte.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2020.07.06. 06:52
tabi.csaba írta: 2020.07.06. 04:00 Rice West Ham ??
Esetleg?
Ő jó opció védekezésben, viszont a Chelsea épp a "hazacsábításásán" dolgozik, az ő nevelésük, plusz az MU is megy érte.
Tonali helyett inkabb o kene?

Nalam Tonali a valasztas.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint egyre tisztabb a kep, a kovetkezo jatekosok fognak tavozni a nyaron:

Berni
Godin
Moses
Biraghi
Asamoah
Borja
Gagliardini
Vecino
Martinez
Esposito

Valamint Sanchez jovoje is kerdeses.

A meguresedett posztokra pedig a jeloltek:

- Kapu: Radu

- KH: Izzo, Vertonghen

- Bal WB: Alaba, Alonso, Gosens, Emerson

- KP1: Tonali

- KP2: Vidal

- "Top player": Jesus, Griezmann, Aubameyang

- Cserecsatar: Dzeko, Giroud
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2020.07.06. 08:34-kor.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Martinezt nem tudom hova tenni. Ha a srác egy jelentős fizuemeléstől "jönne helyre" fejben, akkor el kell engedni. Ne legyen itt mégegy Icardi. Ha minden áron a Barcába akar menni, akkor kukázzunk ki onnan 1-2 jó játékost meg cash-t és menjen. Az ilyen Borja, Gagliardini féle balfaszoknak eddig sem kellett volna itt lenni, csak ehhez hozzácsapom én Candrevát is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2020.07.06. 08:01 Martinezt nem tudom hova tenni. Ha a srác egy jelentős fizuemeléstől "jönne helyre" fejben, akkor el kell engedni. Ne legyen itt mégegy Icardi. Ha minden áron a Barcába akar menni, akkor kukázzunk ki onnan 1-2 jó játékost meg cash-t és menjen. Az ilyen Borja, Gagliardini féle balfaszoknak eddig sem kellett volna itt lenni, csak ehhez hozzácsapom én Candrevát is.
Ha valaki nem akar az Interben jatszani, es nem akarja az Inter mezt, azt jo messzire kell elkuldeni.
Eleg egyertelmu volt ezzel kapcsolatban Marotta es Conte szavai is.

Es valljuk is be, a felmerult nevek elore (Jesus, Griezmann, Aubameyang) teljesen mas szintet kepviselnek minosegben is mint Martinez.

Ez a Godin, Borja, Vecino, Gagliardini, Biraghi sor meg a legalja.
De ahogy irod, nyugodtan johetne ehhez Ranocchia es Candreva is.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Martinez-Griezman csere elkepeszto minőségi javulást eredményezne! De Griezman helyét is meg kell találni csakúgy mint Eriksen-ét.
Martinez pár meccs alatt sem fogja magát leertekelni ahhoz min akkora balhé kell mint amit Icardi csinált! Nem kötelező mindenáron eladni, azért ezt egy értelmes ügynök(remélem nem a felesége az ügynöke) tudja!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Inter101 írta: 2020.07.06. 08:35 Martinez-Griezman csere elkepeszto minőségi javulást eredményezne! De Griezman helyét is meg kell találni csakúgy mint Eriksen-ét.
Griezmann helye szerintem azonnal adná magát
---------Lukaku---------
Eriksen --- Griezmann

Pont ahogy a francia válogatottban nyomták Mbappéval a center Giroud mögött.
Persze én továbbra esélytelennek tartom Griezmannt, kb meg kellene felezni a fizetését...
Válasz küldése