Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

kovacs_ata
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2020.06.24. 21:29

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: kovacs_ata »

Egri szegénykém ki fog térni a hitéből még egy ilyen kimaradt Napoli helyzet után. Szinte már szaladna a pályára és belőné ő maga.
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Kicsit összekaphatnánk magunkat mert eléggé melegszik a pite.. Amúgy imádom ha az Egri közvetít.. ja nem...
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Hát a vedelmunk nem áll a helyzet magaslatán!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

drtie írta: 2020.07.28. 22:22 1 perc alatt 1-1 helyzet mindkét kapunál. Agybajt kaptam Politanotól anno, mert szerintem abszolút gólundorral rendelkezik. Most viszont jól jött. :)
Végre nem nálunk teszi ezt.
Nagyon hajtós játékos, de borzasztó pontatlan és életlen.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Inter101 írta: 2020.07.28. 22:27 Hát a vedelmunk nem áll a helyzet magaslatán!
Sztem nem a védelemmel van probléma hanem a középpályás védekezésünk csúszik el! Amúgy nagyon lassú a játékunk de cserébe pontatlan is! Sovány lesz ez így ma! De talán egyszer nekünk is lehet szerencsénk!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Valerot le kell hozni, szerintem csak hátráltatja a csapatot a folyamatos vissza passzaival. Ráadásul el is van tűnve. Végre nem a beívelős szart játszuk, ebben kellene Eriksen.
Barella játéka iszonyat jó. Kedvencem a srác.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.28. 22:40 Valerot le kell hozni, szerintem csak hátráltatja a csapatot a folyamatos vissza passzaival. Ráadásul el is van tűnve. Végre nem a beívelős szart játszuk, ebben kellene Eriksen.
Barella játéka iszonyat jó. Kedvencem a srác.
Barella nekem is nagy kedvencem! Brutális amilyen sebességgel melózik és mellette a technikai tudása is kiemelkedő sztem! Valero ma nagyon lelassítja az amúgy sem túlságosan lendületes játékunkat! Eriksen valóban jöhetne akár már a szünetben!
kovacs_ata
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2020.06.24. 21:29

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: kovacs_ata »

lucky0 írta: 2020.07.28. 22:39
Inter101 írta: 2020.07.28. 22:27 Hát a vedelmunk nem áll a helyzet magaslatán!
Sztem nem a védelemmel van probléma hanem a középpályás védekezésünk csúszik el! Amúgy nagyon lassú a játékunk de cserébe pontatlan is! Sovány lesz ez így ma! De talán egyszer nekünk is lehet szerencsénk!
Sajnos a legtöbb meccsünk nézése közben folyamatosan az egyik edzőm köreinkben híres mondata visszhangzik a fejemben. "Lassú, körülményes, pontatlan, szar."
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

lucky0 írta: 2020.07.28. 22:39
Inter101 írta: 2020.07.28. 22:27 Hát a vedelmunk nem áll a helyzet magaslatán!
Sztem nem a védelemmel van probléma hanem a középpályás védekezésünk csúszik el! Amúgy nagyon lassú a játékunk de cserébe pontatlan is! Sovány lesz ez így ma! De talán egyszer nekünk is lehet szerencsénk!
Igazából a védekezést értettem a védelem alatt.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Martinez egy kicsit lenne még fejben az Interben :roll:
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Végre Martinez... Lehet végül itt játszhat majd együtt Messivel😂
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

5 sárga lap....
Vajon lesz eltiltott játékosunk az ezüst meccsen?
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Lukaku beallt 3 kozeppalyasnak, mikor Barella elöl maradt..... Sőt Martinez is visszazart!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Inter101 2020.07.28. 23:28-kor.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Kenji írta: 2020.07.28. 23:24 Végre Martinez... Lehet végül itt játszhat majd együtt Messivel😂
Persze és még Suárez is érkezik.
LM10 végre megrázta magát.Ezt várnánk tőle minden meccsen.
Az Atalanta ellen már egy iksz is elég lehet ugyanis a 38.fordulóban lesz egy Napoli-Lazio
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Festa írta: 2020.07.28. 23:28
Kenji írta: 2020.07.28. 23:24 Végre Martinez... Lehet végül itt játszhat majd együtt Messivel😂
Persze és még Suárez is érkezik.
LM10 végre megrázta magát.Ezt várnánk tőle minden meccsen.
Az Atalanta ellen már egy iksz is elég lehet ugyanis a 38.fordulóban lesz egy Napoli-Lazio
Azért inkább üssük meg őket. Szépen játszik ez a Gasperini brigád meg minden de mostmár helyükre kerülhetnének..
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Amilyen gáznak tartottam ezt az új mezt, olyannyira megtetszett. :thumbup:
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.29. 00:01 Amilyen gáznak tartottam ezt az új mezt, olyannyira megtetszett. :thumbup:
Ha scudettot nyerünk benne,nekem is a kedvencem lesz :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

- Sky:

Martinez 7
Bastoni 6,5
D'Ambrosio 6,5
DeVrij 6,5
Lukaku 6,5
Handanovic 6
Borja 6
Brozovic 6
Biraghi 6
Sanchez 6
Barella 5,5
Candreva 5

Conte 6,5

- FcInternews:

D'Ambrosio 7
Martinez 7
Handanovic 6,5
Bastoni 6,5
DeVrij 6,5
Borja 6,5
Barella 6
Brozovic 6
Biraghi 6
Sanchez 6
Candreva 5,5

Conte 6,5

- Tuttomercato:

D'Ambrosio 7
Martinez 7
Handanovic 6,5
DeVrij 6,5
Bastoni 6,5
Brozovic 6,5
Biraghi 6,5
Candreva 6,5
Barella 6
Borja 6
Lukaku 6
Sanchez 5,5

Conte 6,5

- SM:

D'Ambrosio 7
Martinez 7
Bastoni 6,5
DeVrij 6,5
Brozovic 6,5
Lukaku 6,5
Handanovic 6
Barella 6
Biraghi 6
Borja 6
Sanchez 6
Candreva 5

Conte 6,5
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.07.29. 07:03 Ertekelesek:

- Sky:

Martinez 7
Bastoni 6,5
D'Ambrosio 6,5
DeVrij 6,5
Lukaku 6,5
Handanovic 6
Borja 6
Brozovic 6
Biraghi 6
Sanchez 6
Barella 5,5
Candreva 5

Conte 6,5

- FcInternews:

D'Ambrosio 7
Martinez 7
Handanovic 6,5
Bastoni 6,5
DeVrij 6,5
Borja 6,5
Barella 6
Brozovic 6
Biraghi 6
Sanchez 6
Candreva 5,5

Conte 6,5

- Tuttomercato:

D'Ambrosio 7
Martinez 7
Handanovic 6,5
DeVrij 6,5
Bastoni 6,5
Brozovic 6,5
Biraghi 6,5
Candreva 6,5
Barella 6
Borja 6
Lukaku 6
Sanchez 5,5

Conte 6,5

- SM:

D'Ambrosio 7
Martinez 7
Bastoni 6,5
DeVrij 6,5
Brozovic 6,5
Lukaku 6,5
Handanovic 6
Barella 6
Biraghi 6
Borja 6
Sanchez 6
Candreva 5

Conte 6,5
Szerintem Barella jobb osztályzatot érdemelt volna, ahogy Handa is. Barella nálam legalább 6,5.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

79 pontunk van, ez abszolult rekord a triplazo szezon ota.
10 eve nem volt ennyi pontunk a bajnoksagban.

Amennyiben az Atalanta meccset megnyernenk, akkor beernek a tripla szezon pontjait a 82 pontot.
82 ponttal a 2009-10-es szezonban, es a 2010-11-es szezonban is bajnoksagot lehetett nyerni.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2020.07.29. 07:37 79 pontunk van, ez abszolult rekord a triplazo szezon ota.
10 eve nem volt ennyi pontunk a bajnoksagban.

Amennyiben az Atalanta meccset megnyernenk, akkor beernek a tripla szezon pontjait a 82 pontot.
82 ponttal a 2009-10-es szezonban, es a 2010-11-es szezonban is bajnoksagot lehetett nyerni.
Szerencsére az vitathatatlan, hogy a keret sokat fejlődött az elmúlt évekhez és 1-2 igazán nagy spíler is játszik itt.
Az is durva, ha véletlen kikapnánk, ennyi ponttal csak 4-ek lennénk, nincs még egy ilyen liga :D
Nekem az abszolút tanulság ebben a szezonban az az, hogy bajnokok csak akkor leszünk, ha minimum 1x megverjük a Juvét. Sajnos el kell ismerni, hogy mindkét meccsen jobbak voltak.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

alwin91 írta: 2020.07.29. 07:52
interfan írta: 2020.07.29. 07:37 79 pontunk van, ez abszolult rekord a triplazo szezon ota.
10 eve nem volt ennyi pontunk a bajnoksagban.

Amennyiben az Atalanta meccset megnyernenk, akkor beernek a tripla szezon pontjait a 82 pontot.
82 ponttal a 2009-10-es szezonban, es a 2010-11-es szezonban is bajnoksagot lehetett nyerni.
Szerencsére az vitathatatlan, hogy a keret sokat fejlődött az elmúlt évekhez és 1-2 igazán nagy spíler is játszik itt.
Az is durva, ha véletlen kikapnánk, ennyi ponttal csak 4-ek lennénk, nincs még egy ilyen liga :D
Nekem az abszolút tanulság ebben a szezonban az az, hogy bajnokok csak akkor leszünk, ha minimum 1x megverjük a Juvét. Sajnos el kell ismerni, hogy mindkét meccsen jobbak voltak.
Igen, mindkét meccsen fölénk nőttek.
Pedig alapvetően egyelőre nem ül ott a Sarriball.
Még mindig a szokásos Inter-betegségünk van, hogy kiscsapatok ellen hullajtunk pontokat.
Lerágott csont, de ha a Sassuolo, Bologna, Verona, Fior meccsekből jobban jövünk ki, most a Juve üldöz minket.
Úgy gondolom, jövőre Contéval is abszolút elérhető lehet a Scudetto.
Csak az nem mindegy, hogy milyen keretösszetétellel megyünk majd érte, mert jó lenne nem csak az azonnali (Vertonghen, Vidal, Dzeko/Giroud/Mandzukic), hanem a hosszú távú sikereket is szem előtt tartani (Kumbulla, Tonali).
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Megint csak az ismétlést láttam, egyszerűen képtelen vagyok megérteni ezeket a 21:45-ös meccseket, megnézni meg végkép nem, folyamatos hajnali keléssel...mindegy.

Örülök a győzelemnek, mert hullámzó meccs meccs volt, és vezetésnél is sokszor rezgett a léc.
Szerencsénk is volt, de a lényeg hogy behúztuk, és így játszhatunk egy kisdöntőt a sehol sem jegyzett, de mégis kötelező ezüstért.

Lautaro góljának külön örülök, nagyon kellett már neki, sok savazást kapott, de én továbbra is bírom.
22 éves, még nem egyenletes a teljesítménye, de akarati problémát sosem láttam nála, inkább azt hogy túl görcsösen akar.
Ha nem adjuk el, akkor sem fogok bánkódni, nagy értékünk.

Biraghi elképesztő szélsőségekre képes, pazar gólpassz, elrontott ziccer, meccsen belül is teljesen ingadozó.
Bastonit és Barellát nagyon csipázom, remélem mindketten többszáz meccsesek lesznek Inter mezben, jól nyomták.
Borjára már nem is írok semmit, emberhátrány.
Lukaku állati, ahogy a szintén nagydarab Koulibalyval harcolt, és többször is befűzte:)

Az EL-re kellene rámenni, de az ezüst is kellene, valahogy húzzuk be a következő 2 meccset, utána lazább lesz a naptár.
vivainter
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

Ezeket a 21:45 -ös kezdéseket én sem tudom hova tenni, de remélem ezeket sürgősen elfelejtik a köv. szezonban. Annak a 2. helynek azért van tétje, ahogy a közelmúltban a riporter is boncolgatta ezt, kb. 15 millió euróval jár jobban az aki bronz helyett ezüstöt visz haza a tv-s jogdíjak + a szövetségi pénzek visszaosztogatásánál. És valahol ez is egy presztízs, pláne, ha pont egymással kell megvívni érte. Arról nem is beszélve, hogy ebből a pénzből kb. megvehetnénk Sanchezt is akár.
Biraghival nekem fele annyi problémám nincs, mit amit itt a fórumon sokszor olvasgatok. A kispadra teljesen jó.
Nekem sokkal nagyobb fájdalom, - és ezzel lehet sokan nem értenek most egyet - Brozovic, akiben semmi extra nincs: hiányzik belőle a teljes kreativítás, gyakorlatilag csak balra - jobbra passzolgat, de egy cselt nem tud megcsinálni, a passzainál a labda pedig sokszor olyan lassú sebességgel halad, hogy fájdalom kivárni mire oda vánszorog a csapattársához. Kicsit amolyan Nagy Ádámos. Nekem nagyon hiányzik a csapatból egy olyan igazi irányító, aki nem csak lát a pályán, de kreatív, cselez, gólt rúg... Ilyen volt régen Sneijder. És ősszel ilyennek éreztem Sensit is. Az más kérdés, hogy ő meg borzasztóan sérülékeny. Lehet, hogy Erikssen lenne az, akinek most ez lenne a feladata, de tragédia nézni a játékát. Fél éve itt van és ennyi idő alatt egy profi játékosnak már rég be kellett volna illeszkednie ebbe a légkörbe, de rajta nagyon látszik, hogy nem passzol ebbe a rendszerbe.
Kíváncsi leszek, hogy kik jönnek idén majd, de nagyon jó lenne már kreatív játékosokat a kp-ra hozni, mert sokszor az ötlettelenség érződik ezen a részen,miközben a robbanékonyság, kreativítás, szép cselek, váratlan megoldások nagyon hiányoznak.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

vivainter írta: 2020.07.29. 15:28 Ezeket a 21:45 -ös kezdéseket én sem tudom hova tenni, de remélem ezeket sürgősen elfelejtik a köv. szezonban.
A duva nyári meleg miatt van a késői kezdés, teljesen érthető ez.
A tegnap esti meccs közben 90%-os páratartalom volt.
Annyira nem kellemes így játszani, korábbi időpontban ez még brutálisabb.
Ilyenkor bőven a nyári szünet zajlik, most kényszerhelyzet miatt játszani kell.
Szerintem azért arra az össz 2-3 nyári hónapra kibírható ez az időpont :)
vivainter
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

PellerG írta: 2020.07.29. 15:37
vivainter írta: 2020.07.29. 15:28 Ezeket a 21:45 -ös kezdéseket én sem tudom hova tenni, de remélem ezeket sürgősen elfelejtik a köv. szezonban.
A duva nyári meleg miatt van a késői kezdés, teljesen érthető ez.
A tegnap esti meccs közben 90%-os páratartalom volt.
Annyira nem kellemes így játszani, korábbi időpontban ez még brutálisabb.
Ilyenkor bőven a nyári szünet zajlik, most kényszerhelyzet miatt játszani kell.
Szerintem azért arra az össz 2-3 nyári hónapra kibírható ez az időpont :)
Az a páratartalom a tegnapi meccsen csak azért volt, mert előtte esett az eső. De ettől ez még nem általános. Egyébként nem kekeckedni akarok, de ha a többi meccset le tudják játszani korábbi időpontokban, akkor ezeket a meccseket is le lehet a megszokott 20:45 ös kezdéssel, szóval önmagában ez még nem indok. Én inkább a közvetítések miatt gondolom így, hogy jobban összesűrűsödnek a meccsek, de nem is az okát kerestem, csak azt fejtegettem, hogy nekem se tetszik.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

vivainter írta: 2020.07.29. 15:28 Ezeket a 21:45 -ös kezdéseket én sem tudom hova tenni, de remélem ezeket sürgősen elfelejtik a köv. szezonban. Annak a 2. helynek azért van tétje, ahogy a közelmúltban a riporter is boncolgatta ezt, kb. 15 millió euróval jár jobban az aki bronz helyett ezüstöt visz haza a tv-s jogdíjak + a szövetségi pénzek visszaosztogatásánál. És valahol ez is egy presztízs, pláne, ha pont egymással kell megvívni érte. Arról nem is beszélve, hogy ebből a pénzből kb. megvehetnénk Sanchezt is akár.
Biraghival nekem fele annyi problémám nincs, mit amit itt a fórumon sokszor olvasgatok. A kispadra teljesen jó.
Nekem sokkal nagyobb fájdalom, - és ezzel lehet sokan nem értenek most egyet - Brozovic, akiben semmi extra nincs: hiányzik belőle a teljes kreativítás, gyakorlatilag csak balra - jobbra passzolgat, de egy cselt nem tud megcsinálni, a passzainál a labda pedig sokszor olyan lassú sebességgel halad, hogy fájdalom kivárni mire oda vánszorog a csapattársához. Kicsit amolyan Nagy Ádámos. Nekem nagyon hiányzik a csapatból egy olyan igazi irányító, aki nem csak lát a pályán, de kreatív, cselez, gólt rúg... Ilyen volt régen Sneijder. És ősszel ilyennek éreztem Sensit is. Az más kérdés, hogy ő meg borzasztóan sérülékeny. Lehet, hogy Erikssen lenne az, akinek most ez lenne a feladata, de tragédia nézni a játékát. Fél éve itt van és ennyi idő alatt egy profi játékosnak már rég be kellett volna illeszkednie ebbe a légkörbe, de rajta nagyon látszik, hogy nem passzol ebbe a rendszerbe.
Kíváncsi leszek, hogy kik jönnek idén majd, de nagyon jó lenne már kreatív játékosokat a kp-ra hozni, mert sokszor az ötlettelenség érződik ezen a részen,miközben a robbanékonyság, kreativítás, szép cselek, váratlan megoldások nagyon hiányoznak.
A liga meghallgatta kéréseteket is a szombati Atalanta-Inter a normál esti időpontban kezdődik azaz 20 45-kor.Digi felváltva adja a mi illetve a Napoli-Lazio meccset.Ha mindkét meccs iksz akkor miénk a Silver.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Ha a Lazio nem nyer Nápolyban és mi nem kapunk ki 3 gólnál többel, minimum a bronz meglenne. Viszont ha ikszelünk és a Lazio nyer, akkor övék az ezüst. Dobogó szempontjából érdekes lesz ez a szombat este,jó lenne nem lecsúszni 4.helyre,egyrészt a nagyobb díjazás, másrészt a presztízs miatt. Valaki írta,hogy 15m lehet az ezüst,abból mondjuk akár kiválthatnánk Alexist még az EL meccs előtt.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Tudja valaki, hogy holnap a jövő évi kockás förtelemben fogunk játszani, vagy az idei vendég mezben?
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Holnapi meccshez lesz link gyerekek?
Nyaralni vagyok es kellene link, de még tutibb lenne ha androidos mobilon nézhető verziót is mondanátok.

Köszönöm szépen 💙🖤🐍
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

internaZIOnaLe írta: 2020.07.31. 22:26 Holnapi meccshez lesz link gyerekek?
Nyaralni vagyok es kellene link, de még tutibb lenne ha androidos mobilon nézhető verziót is mondanátok.

Köszönöm szépen 💙🖤🐍
Én ezt használtam nyaralás alatt.
http://www.sport247.live/en/home
Még digis link is van.
De hasznáj ;) l virusírtót is.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Sziasztok! Valaki használja a Serie A Pass honlapot meccsnézésre? Megéri szórakozni a VPN-el és elő fizetni rá?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.31. 20:07 Tudja valaki, hogy holnap a jövő évi kockás förtelemben fogunk játszani, vagy az idei vendég mezben?
Holnap debütál.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

internaZIOnaLe írta: 2020.07.31. 22:26 Holnapi meccshez lesz link gyerekek?
Nyaralni vagyok es kellene link, de még tutibb lenne ha androidos mobilon nézhető verziót is mondanátok.

Köszönöm szépen 💙🖤🐍
ha digi elofizetesed van es nem mentel a vilag vegere:
https://digionline.hu/
https://digi.hu/digi-online#collapse2-1

;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

PellerG írta: 2020.08.01. 00:07
CsaSzi9294 írta: 2020.07.31. 20:07 Tudja valaki, hogy holnap a jövő évi kockás förtelemben fogunk játszani, vagy az idei vendég mezben?
Holnap debütál.
Véleményem röviden a vendég mezről: :x :o :( :shock: :shock: :? :roll: :wtf: :wtf: :crazy:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2020.08.01. 14:01
PellerG írta: 2020.08.01. 00:07
CsaSzi9294 írta: 2020.07.31. 20:07 Tudja valaki, hogy holnap a jövő évi kockás förtelemben fogunk játszani, vagy az idei vendég mezben?
Holnap debütál.
Véleményem röviden a vendég mezről: :x :o :( :shock: :shock: :? :roll: :wtf: :crazy:
Nekem sokkal jobban bejön, mint ez a zig-zag fostalicska :D
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Némi rosszindulattal, de szerintem simán benne van a pakliban, hogy a Napoli leadja a meccset a Lazio javára, így mind az Inter, mind az Atalanta alapvetően kedvezőtlen helyzetbe kerülne. A déliek szembenállása az északiakkal nem annyira újkeletű.

FORZA INTER!!!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta: 2020.08.01. 14:07
Festa írta: 2020.08.01. 14:01
PellerG írta: 2020.08.01. 00:07

Holnap debütál.
Véleményem röviden a vendég mezről: :x :o :( :shock: :shock: :? :roll: :wtf: :crazy:
Nekem sokkal jobban bejön, mint ez a zig-zag fostalicska :D
Az legalább ha kicsit szabadon értelmezve ,de köze van egy inter mezhez.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

sorger=giallo írta: 2020.08.01. 17:31 Némi rosszindulattal, de szerintem simán benne van a pakliban, hogy a Napoli leadja a meccset a Lazio javára, így mind az Inter, mind az Atalanta alapvetően kedvezőtlen helyzetbe kerülne. A déliek szembenállása az északiakkal nem annyira újkeletű.

FORZA INTER!!!
Nem igazán tudom mit várjak a mai meccstől. Alapból azt mondanám agyonvernek mert a védekezésünk az ilyen csapatok ellen nagyon gyenge. :D Napoli is az első félidőbe rúghatott volna vagy 3 gólt....Atalanta meg jobb csapat náluk. Viszont ugye mindkét csapatnak megvan a BL hely és pár nap múlva jönnek a nemzetközi meccsek. Tudat alatt ez mindenkiben ott van és senki nem akar megsérülni. Főleg náluk mert ők mégiscsak egy BL nyegyeddöntőt játszanak. ;)
Tippelnem kéne azt mondanám 3-3 lesz. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos kezdo:

Handanovic
Godin-DeVrij-Bastoni
D'Ambrosio-Barella-Brozovic-Gagliardini-Young
Lukaku-Martinez
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1498
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Volvo FH 13 500 Euro 6

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

interfan írta: 2020.08.01. 19:54 Hivatalos kezdo:

Handanovic
Godin-DeVrij-Bastoni
D'Ambrosio-Barella-Brozovic-Gagliardini-Young
Lukaku-Martinez
Beszari, védekező felfogású kezdő. Úgy látszik Conte az x-re játszik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Audipower írta: 2020.08.01. 20:10
interfan írta: 2020.08.01. 19:54 Hivatalos kezdo:

Handanovic
Godin-DeVrij-Bastoni
D'Ambrosio-Barella-Brozovic-Gagliardini-Young
Lukaku-Martinez
Beszari, védekező felfogású kezdő. Úgy látszik Conte az x-re játszik.
Sajnos az utobbi meccsek es kezdok megmutatjak Skriniar es Eriksen jovojet...
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Linket mobilra tud valaki esetleg? Köszönöm.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.08.01. 20:12
Audipower írta: 2020.08.01. 20:10
interfan írta: 2020.08.01. 19:54 Hivatalos kezdo:

Handanovic
Godin-DeVrij-Bastoni
D'Ambrosio-Barella-Brozovic-Gagliardini-Young
Lukaku-Martinez
Beszari, védekező felfogású kezdő. Úgy látszik Conte az x-re játszik.
Sajnos az utobbi meccsek es kezdok megmutatjak Skriniar es Eriksen jovojet...
Hagyjuk már ezt az Eriksen jövője dolgot. Szerencsétlen azt sem tudja, hogy hol van a dóm, pedig a stadiontól kb 5 megálló metróval, olyan rövid ideje van itt. Két hónapja játszik az Interben, nehogy már a szemére vessük, hogy nem tudja mi a dolga egy olyan csapatban, ami nem rá épült hónapokig.

Egyszerűen azért nem kezdő, mert nem tud ebben a rendszerben kiteljesedni, és nem egy hónap alatt akart Conte új rendszert gyakoroltatni, úgy, hogy kb pihenni meg videózni tudnak két meccs között..
Nem lesz ő eladva, erre nagy összegben merek bárkivel fogadni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2020.08.01. 20:55-kor.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

na eddig rendben van.

kb innentol kezdve ket opciót latok:

- siman nyerunk
- felszívja magat az ATA es rugnak egy harmast (mikozben mi vagy rugunk v nem)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

versenyszellem írta: 2020.08.01. 20:52 na eddig rendben van.

kb innentol kezdve ket opciót latok:

- siman nyerunk
- felszívja magat az ATA es rugnak egy harmast (mikozben mi vagy rugunk v nem)
Én nagyon mérges és csalódott leszek, ha a 4. helyen kell zárjuk a szezont.
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Egri mocsok mai is milyen pártatlan...
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1498
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Volvo FH 13 500 Euro 6

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Ezt a gyökér Egrit pofánbaszhatná már valaki, nagyon irritáló.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ez 1-7 lesz Srácok..
(Nyugi, lekopogtam)
kovacs_ata
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2020.06.24. 21:29

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: kovacs_ata »

Young 2011/12-es énje beköszönt. :D
Válasz küldése