Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Kante játékát kedveltem,bár mostanában nem láttam játszani.Ndombele igazi brainless kanibál,gyakran átlendülve a ló túlsó oldalára.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.31. 17:42
bali06 írta: 2020.07.31. 17:39
CsaSzi9294 írta: 2020.07.31. 17:34

Nyilván baromság persze, de ha bele gondolunk az ilyen fizut kb a reklám, vagy a mez eladás fedezné is (csak Kínában). Ha meg is vesszük, azt csak is marketing célból fogjuk tenni szerintem.
Felejtsük már el ezt a mezeladas fedezne dolgot. Egy klub a mezeladasok után nagyon kis szazelekot kap a gyartotol (10-15%). Ráadásul Messi az Adidas egyik legnagyobb reklamarca es mi pedig még a Nike-al vagyunk szerzodesben.
Ne haragudj, nem tudtam, te jobban értesült vagy. :thumbup:
Igaza van!
Viszont amikor leigazoltuk Ronaldot akkor a Nike az atigazolasi díj igen magas százalékát fizette bele ha jól emlékszem.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Inter101 írta: 2020.07.31. 19:29
CsaSzi9294 írta: 2020.07.31. 17:42
bali06 írta: 2020.07.31. 17:39

Felejtsük már el ezt a mezeladas fedezne dolgot. Egy klub a mezeladasok után nagyon kis szazelekot kap a gyartotol (10-15%). Ráadásul Messi az Adidas egyik legnagyobb reklamarca es mi pedig még a Nike-al vagyunk szerzodesben.
Ne haragudj, nem tudtam, te jobban értesült vagy. :thumbup:
Igaza van!
Viszont amikor leigazoltuk Ronaldot akkor a Nike az atigazolasi díj igen magas százalékát fizette bele ha jól emlékszem.
Oké, tényleg nem tudtam. :)
Úgy emlékszem, hogy a Fiat is, de lehet rosszul tudom.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.31. 19:35
Inter101 írta: 2020.07.31. 19:29
CsaSzi9294 írta: 2020.07.31. 17:42

Ne haragudj, nem tudtam, te jobban értesült vagy. :thumbup:
Igaza van!
Viszont amikor leigazoltuk Ronaldot akkor a Nike az atigazolasi díj igen magas százalékát fizette bele ha jól emlékszem.
Oké, tényleg nem tudtam. :)
Úgy emlékszem, hogy a Fiat is, de lehet rosszul tudom.
A Fiat az Agnelli családé....
Esetleg a Pirelli! Az a tulaj Inter drukker!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Inter101 írta: 2020.07.31. 19:40
CsaSzi9294 írta: 2020.07.31. 19:35
Inter101 írta: 2020.07.31. 19:29
Igaza van!
Viszont amikor leigazoltuk Ronaldot akkor a Nike az atigazolasi díj igen magas százalékát fizette bele ha jól emlékszem.
Oké, tényleg nem tudtam. :)
Úgy emlékszem, hogy a Fiat is, de lehet rosszul tudom.
A Fiat az Agnelli családé....
Esetleg a Pirelli! Az a tulaj Inter drukker!
Mármint a Ronaldo üzletbe adott bele a Fiat, úgy emlékszem. De mondom, lehet tévedek.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

osszekeveritek a valaha élt legjobb focistát az igazi Ronaldot a portugállal :D

anno nike adott pénzt az internek h megvegyék a barcátol ronaldot
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

R9. írta: 2020.07.31. 19:47 osszekeveritek a valaha élt legjobb focistát az igazi Ronaldot a portugállal :D

anno nike adott pénzt az internek h megvegyék a barcátol ronaldot
Jaaj tényleg igazad van. 😅😅
Bocsánat!! Benéztem! :roll:
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.31. 19:35 Úgy emlékszem, hogy a Fiat is, de lehet rosszul tudom.
Már tisztázva lett, de a Fiat Ronaldo fizetésében segíti ki a Juvét. Tronchettitől volt egy ilyen nyilatkozat, hogyha az Inter megpróbálná Messit, akkor a Pirelli besegítene a fizetésébe, ha jól rémlik.

Személy szerint nem tudom elképzelni ez a Messi dolgot, Marotta erre hivatkozva(?!) jött el a Juvétól, mert sportszakmailag kifogásolta a Ronaldo vonalat, nálunk meg pont Messin ügyködne. Nem értem. :)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

R9. írta: 2020.07.31. 19:47 osszekeveritek a valaha élt legjobb focistát az igazi Ronaldot a portugállal :D

anno nike adott pénzt az internek h megvegyék a barcátol ronaldot
Ja hogy a szurkoló társam C. Ronaldora gondolt??
Természetesen én nem! :D
Kösz hogy tisztaztad a félreértést!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Inter101 írta: 2020.07.31. 22:13
R9. írta: 2020.07.31. 19:47 osszekeveritek a valaha élt legjobb focistát az igazi Ronaldot a portugállal :D

anno nike adott pénzt az internek h megvegyék a barcátol ronaldot
Ja hogy a szurkoló társam C. Ronaldora gondolt??
Természetesen én nem! :D
Kösz hogy tisztaztad a félreértést!
Igen igen, benéztem. 😅
Köszi azért az infót, egyébként nem tudtam a Nike-os dolgot. :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Brozovic ujabb balheja...

https://www.origo.hu/sport/futball/2020 ... trany.html

Sajnos mindig elojon valami nala...


Sky es DiMarzio szerint folyamatosak a targyalasok Ndombele ugyben a Spursel.
Skriniart ajanlottuk mint csereuzlet, Sky szerint Mourinho el is fogadna a cseret, viszont Levy es a Spurs vezetese nem hajlik jelenleg az uzletre.

OFF:
A Napoli hivatalosan is bejelentette Osimhen erkezeset.
80m eurot fizettek erte.
Ismetlem 80m eurot.
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Brozovicból lehet, hogy még most kéne kiszállni míg nem késő. Sosem bírtam igazán, de az őszi formájában kihagyhatatlan volt a csapatból és azon a poszton klasszis teljesítményt hozott. De az újraindulás óta valami nem az igazi nála, pontatlan, lassú és a balhék is újra előjöttek. Kante-t gondolkodás nélkül elfogadám a helyére viszont én nem pazarolnám el Skriniart Ndombele-ra.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

interfan írta: 2020.08.01. 06:58 Brozovic ujabb balheja...

https://www.origo.hu/sport/futball/2020 ... trany.html

Sajnos mindig elojon valami nala...
Nekem a cikkből nem jön le semmi konkrétum, csak hogy bepánikolt, mert a barátja ‘súlyos lábsérülése miatt rengeteg vért vesztett’. Mivel annyit keres, amiért mindig-mindent megkap/megvehet, és tudjuk, hogy nem egy iq vitéz, ezért sajnos érthető a torz értékítélet.

Viszont nem arról szól a cikk, hogy részegen verekedett hajnali 4-kor, tehát nem kezelném egy lapon egy pl. Naingolan-nal.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

nekem sem tunik extran veszesnek a dolog, csak mivel ot ismerik, konnyu volt rola irni egy ilyen cikket..

a mogottes sztori inkabb a gaz, vajon mi a lof*aszt csinaltak ezek, aminek az lett a vege, hogy a haverja lababol dolt a ver es mondjuk olyan benyomast kelltett a helyzet, hogy kb elverzik az arc... :O

meg az lehet meg erdekes, hogy a mulkori ittas vezetese utan, mik az olasz szabalyok, hogy par hetre ra megint siman vezethetett - legalabbis a cikk szerint o vitte a korhazba a serult honfitarsat

valoszinuleg fejben neki kulonosen nem segitett a koronavirus okozta helyzet.. :(
R9.
Hozzászólások: 5957
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

en sem latom akkora dolognak, nyilvan felkapja a fake media
inkabb ertekelni kell hogy bevitte es segiteni akart a baratjanak
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

drtie írta: 2020.08.01. 08:33
interfan írta: 2020.08.01. 06:58 Brozovic ujabb balheja...

https://www.origo.hu/sport/futball/2020 ... trany.html

Sajnos mindig elojon valami nala...
Nekem a cikkből nem jön le semmi konkrétum, csak hogy bepánikolt, mert a barátja ‘súlyos lábsérülése miatt rengeteg vért vesztett’. Mivel annyit keres, amiért mindig-mindent megkap/megvehet, és tudjuk, hogy nem egy iq vitéz, ezért sajnos érthető a torz értékítélet.

Viszont nem arról szól a cikk, hogy részegen verekedett hajnali 4-kor, tehát nem kezelném egy lapon egy pl. Naingolan-nal.
Tényleg nem? Pár hete ittas vezetésért vitték be a jardok! Radjat kevesebbért is elhajtottuk!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint ket KH erkezese is varhato.
Egyik a Marotta celpont es regota uldozott Kumbulla.
Masik pedig a rutin es ingyen Vertonghen.

Ezaltal a Gazzetta szerint is Skriniar tavozasa tobb mint valoszinu.

Corriere szerint Kumbulla ugyben Marotta megtette a vegso lepest.
Penz + fiatalok lesz az uzlet, es a teljes erteke kb 30m euro lesz.

Sky, DiMarzio, SkySportUK, TS, Corriere utan a Gazzetta is megerositi Ndombele elso szamu celpont a KP-ra.
Brozovic helyzete a Gazzetta szerint nem fenyes a klubbon belul.
Multkori eset is sulyos buntetest tartogatott neki, es most ujabb szigoru szankciok ele nez.
Lapok kiemelik, Brozovic Interes karrierje egy oriasi hullamvasut volt, es az utobbi idoben erosen megindult lefele.
50m-t szeretnek erte.
Ndombele az elso szamu celpont, alternativa pedig jelenleg Kante.
Abban szinte az osszes lap es szakerto egyetert, vagy Brozovic, vagy Eriksen tavozhat.
De mostani helyzetben Brozovic a sokkal valoszinubb tavozo.

Tonali erkezeset tenykent kozlik a lapok.
Valamint Conte akar meg egy KP-t itt Vidal a celpont, es Sissoko meg Kessie alternativa.

Borja szerzodeshosszabbitasa pedig kesz, Conte miatt maradhat a lapok szerint.

Sanchez helyzete tovabbra sem dolt el, es egyre kevesebb ido van augusztus 5-ig.
Amennyiben nem marad, akkor Conte tavalyi terve es a tipik center erkezo kerulhet elo a Gazzetta szerint, aki Dzeko lenne.

Martinez eladasa pedig augusztus 2. feleben kerulhet elo, ahogy azt a Barca elnoke is megerositette akkor ulnek le ujra az Inter vezetoseggel.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.08.01. 10:00 Gazzetta szerint ket KH erkezese is varhato.
Egyik a Marotta celpont es regota uldozott Kumbulla.
Masik pedig a rutin es ingyen Vertonghen.

Ezaltal a Gazzetta szerint is Skriniar tavozasa tobb mint valoszinu.

Corriere szerint Kumbulla ugyben Marotta megtette a vegso lepest.
Penz + fiatalok lesz az uzlet, es a teljes erteke kb 30m euro lesz.

Sky, DiMarzio, SkySportUK, TS, Corriere utan a Gazzetta is megerositi Ndombele elso szamu celpont a KP-ra.
Brozovic helyzete a Gazzetta szerint nem fenyes a klubbon belul.
Multkori eset is sulyos buntetest tartogatott neki, es most ujabb szigoru szankciok ele nez.
Lapok kiemelik, Brozovic Interes karrierje egy oriasi hullamvasut volt, es az utobbi idoben erosen megindult lefele.
50m-t szeretnek erte.
Ndombele az elso szamu celpont, alternativa pedig jelenleg Kante.
Abban szinte az osszes lap es szakerto egyetert, vagy Brozovic, vagy Eriksen tavozhat.
De mostani helyzetben Brozovic a sokkal valoszinubb tavozo.

Tonali erkezeset tenykent kozlik a lapok.
Valamint Conte akar meg egy KP-t itt Vidal a celpont, es Sissoko meg Kessie alternativa.

Borja szerzodeshosszabbitasa pedig kesz, Conte miatt maradhat a lapok szerint.

Sanchez helyzete tovabbra sem dolt el, es egyre kevesebb ido van augusztus 5-ig.
Amennyiben nem marad, akkor Conte tavalyi terve es a tipik center erkezo kerulhet elo a Gazzetta szerint, aki Dzeko lenne.

Martinez eladasa pedig augusztus 2. feleben kerulhet elo, ahogy azt a Barca elnoke is megerositette akkor ulnek le ujra az Inter vezetoseggel.
Arról van hír, hogy végül Godín marad e? Mert ha megy Skriniar, akkor DeVrij, Bastoni, Kumbulla, Verthongen sor lesz a vedelmünk, ami sérülés esetén vékony lehet 3 fronthoz.

Van dolga Marottának az biztos. És még lehet olyan név is a kalapban van, akit a lapok nem is selytenek... mozgalmas és izgalmas időszak lesz.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

sly89 írta: 2020.07.31. 17:09
brecsinho írta: 2020.07.31. 17:03 A mi top edzőnk,aki Borja Valeroval akar szerződést hosszabbítani :lol: Hiába hozzuk Tonalit, lehet a rutin miatt Borja előtte lesz a sorban a top edzőnknél...
Rühellem Conte 3 védős taktikáját, de ha Valero előtte lesz, akkor az azert lesz mert hasznosabban jatszik, mint a masik jatekos. Ennek ellenére nem bánnám, ha Valeroval nem hosszabbítana a vezetőség.

Ha csak a rutint tartaná szem előtt Conte, akkor Bastoni sem jatszott volna ennyit Godin kárára, és év elején is Valero jatszott volna a Barella-Sensi páros előtt.
7. számúnak azt mondom ok, de előtte van Eriksen,Barella,Brozovic,Sensi,jön Tonali és akarunk hozni még a középpályára 1, de inkább 2 embert. Na meg itt ragad Vecino is minden évben,Gagilardinit is ki kéne tenni, nem Borja hosszabbítása lenne a prioritás nálam, de ők tudják..
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

versenyszellem írta: 2020.08.01. 09:26 nekem sem tunik extran veszesnek a dolog, csak mivel ot ismerik, konnyu volt rola irni egy ilyen cikket..

a mogottes sztori inkabb a gaz, vajon mi a lof*aszt csinaltak ezek, aminek az lett a vege, hogy a haverja lababol dolt a ver es mondjuk olyan benyomast kelltett a helyzet, hogy kb elverzik az arc... :O

meg az lehet meg erdekes, hogy a mulkori ittas vezetese utan, mik az olasz szabalyok, hogy par hetre ra megint siman vezethetett - legalabbis a cikk szerint o vitte a korhazba a serult honfitarsat

valoszinuleg fejben neki kulonosen nem segitett a koronavirus okozta helyzet.. :(

https://www.football-italia.net/156613/ ... gency-room

Valószínű nem volt azért szomjas most sem Brozo, nehezen viseli a bezártságot :D Kíváncsi vagyok lesz-e maradása,de nem felfele megy az ára neki sem. Skriniar helyett inkább őt tenném piacra,kérdés el akar-e menni,a milánói éjszakák biztos hiányoznának neki..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.08.01. 10:54
interfan írta: 2020.08.01. 10:00 Gazzetta szerint ket KH erkezese is varhato.
Egyik a Marotta celpont es regota uldozott Kumbulla.
Masik pedig a rutin es ingyen Vertonghen.

Ezaltal a Gazzetta szerint is Skriniar tavozasa tobb mint valoszinu.

Corriere szerint Kumbulla ugyben Marotta megtette a vegso lepest.
Penz + fiatalok lesz az uzlet, es a teljes erteke kb 30m euro lesz.

Sky, DiMarzio, SkySportUK, TS, Corriere utan a Gazzetta is megerositi Ndombele elso szamu celpont a KP-ra.
Brozovic helyzete a Gazzetta szerint nem fenyes a klubbon belul.
Multkori eset is sulyos buntetest tartogatott neki, es most ujabb szigoru szankciok ele nez.
Lapok kiemelik, Brozovic Interes karrierje egy oriasi hullamvasut volt, es az utobbi idoben erosen megindult lefele.
50m-t szeretnek erte.
Ndombele az elso szamu celpont, alternativa pedig jelenleg Kante.
Abban szinte az osszes lap es szakerto egyetert, vagy Brozovic, vagy Eriksen tavozhat.
De mostani helyzetben Brozovic a sokkal valoszinubb tavozo.

Tonali erkezeset tenykent kozlik a lapok.
Valamint Conte akar meg egy KP-t itt Vidal a celpont, es Sissoko meg Kessie alternativa.

Borja szerzodeshosszabbitasa pedig kesz, Conte miatt maradhat a lapok szerint.

Sanchez helyzete tovabbra sem dolt el, es egyre kevesebb ido van augusztus 5-ig.
Amennyiben nem marad, akkor Conte tavalyi terve es a tipik center erkezo kerulhet elo a Gazzetta szerint, aki Dzeko lenne.

Martinez eladasa pedig augusztus 2. feleben kerulhet elo, ahogy azt a Barca elnoke is megerositette akkor ulnek le ujra az Inter vezetoseggel.
Arról van hír, hogy végül Godín marad e? Mert ha megy Skriniar, akkor DeVrij, Bastoni, Kumbulla, Verthongen sor lesz a vedelmünk, ami sérülés esetén vékony lehet 3 fronthoz.

Van dolga Marottának az biztos. És még lehet olyan név is a kalapban van, akit a lapok nem is selytenek... mozgalmas és izgalmas időszak lesz.
Godin a hirek szerint tavozik.
Az o helyere volt szo Kumbullarol vagy Vertonghenrol.
De ha megy Skriniar, akkor az o helyere jon Kumbulla.
D'Ambrosio marad es hosszabbit, es Ranocchia maradasa is fix.

Szoval ez 6 KH.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.08.01. 12:15
Godin a hirek szerint tavozik.
Az o helyere volt szo Kumbullarol vagy Vertonghenrol.
De ha megy Skriniar, akkor az o helyere jon Kumbulla.
D'Ambrosio marad es hosszabbit, es Ranocchia maradasa is fix.

Szoval ez 6 KH.
6 KH de ebből 2 elég gyenge....pad erősítése látom most sem cél....Borja is lehet hosszabbít...így akarunk mi a juve kihívói lenni? :?
Vége az lesz Gag is marad és amikor a nagy terhelés közben elfogyunk akkor megint hallgathatjuk Conte hisztijét és nézhetjük a kezdőbe, a Borja, Gag, Rano, Dambro 4-est és írogathatjuk, hogy ilyen játékosokkal nem csoda, hogy nincs esélyünk a bajnoki címre....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2020.08.01. 12:45
interfan írta: 2020.08.01. 12:15
Godin a hirek szerint tavozik.
Az o helyere volt szo Kumbullarol vagy Vertonghenrol.
De ha megy Skriniar, akkor az o helyere jon Kumbulla.
D'Ambrosio marad es hosszabbit, es Ranocchia maradasa is fix.

Szoval ez 6 KH.
6 KH de ebből 2 elég gyenge....pad erősítése látom most sem cél....Borja is lehet hosszabbít...így akarunk mi a juve kihívói lenni? :?
Vége az lesz Gag is marad és amikor a nagy terhelés közben elfogyunk akkor megint hallgathatjuk Conte hisztijét és nézhetjük a kezdőbe, a Borja, Gag, Rano, Dambro 4-est és írogathatjuk, hogy ilyen játékosokkal nem csoda, hogy nincs esélyünk a bajnoki címre....
Ez sajnos pont így lesz. Még nem kezdődött el a mercato, de nagyon félek, hogy megint a selejtet kell nézni meccsről meccsre március, április. Valero is a f*szért nem vonul már vissza.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.08.01. 06:58 Sky es DiMarzio szerint folyamatosak a targyalasok Ndombele ugyben a Spursel.
Skriniart ajanlottuk mint csereuzlet, Sky szerint Mourinho el is fogadna a cseret, viszont Levy es a Spurs vezetese nem hajlik jelenleg az uzletre.
Skriniart adnánk Ndombeléért cserébe, hát persze :lol: :lol: :lol:

Brozo meg ennél nagyobb balhét sose csináljon, bolhából elefántot:)
Nem igazán tetszenek ezek az új marhaságok, de nagyrészük úgyis csak a firkászok agyszüleménye.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.08.01. 12:45
interfan írta: 2020.08.01. 12:15
Godin a hirek szerint tavozik.
Az o helyere volt szo Kumbullarol vagy Vertonghenrol.
De ha megy Skriniar, akkor az o helyere jon Kumbulla.
D'Ambrosio marad es hosszabbit, es Ranocchia maradasa is fix.

Szoval ez 6 KH.
6 KH de ebből 2 elég gyenge....pad erősítése látom most sem cél....Borja is lehet hosszabbít...így akarunk mi a juve kihívói lenni? :?
Vége az lesz Gag is marad és amikor a nagy terhelés közben elfogyunk akkor megint hallgathatjuk Conte hisztijét és nézhetjük a kezdőbe, a Borja, Gag, Rano, Dambro 4-est és írogathatjuk, hogy ilyen játékosokkal nem csoda, hogy nincs esélyünk a bajnoki címre....
Sajnos az a baj, hogy nalunk par jatekos helye fix, es nem a teljesitmenye, hanem az emberi mivolta miatt.
Lasd Ranocchia...
Evek ota a Seria B-be kellene jatszania, de ehhez kepest latjuk.
Vagy akar ezt a Borja hosszabbitast is idelehet venni.
De latjuk Candreva is hosszabbitani fog, ahelyett hogy eladnank es megvennek a helyere Mosest.
Sajnos az oltozoi szerep itt tartja ezeket a jatekosokat.

Meg kell baratkozni azzal, hogy Ranocchia es Candreva 100%, Borja meg 99% hogy itt lesz jovore is.

Amugy D'Ambrosio nem rossz.
Nem egy csoda, de egy atlag csereszintet tud mint KH is.
5.szamu KH-nak o rendben van.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.08.01. 14:19
Amugy D'Ambrosio nem rossz.
Nem egy csoda, de egy atlag csereszintet tud mint KH is.
5.szamu KH-nak o rendben van.
Persze nem rossz ha mi egy 8. helyért küzdő Torino lennénk. :D Ha tényleg a bajnoki cím a cél meg a BL-ben a csoportból továbbjutás akkor ide ő kevés. De ez az én véleményem. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.08.01. 14:23
interfan írta: 2020.08.01. 14:19
Amugy D'Ambrosio nem rossz.
Nem egy csoda, de egy atlag csereszintet tud mint KH is.
5.szamu KH-nak o rendben van.
Persze nem rossz ha mi egy 8. helyért küzdő Torino lennénk. :D Ha tényleg a bajnoki cím a cél meg a BL-ben a csoportból továbbjutás akkor ide ő kevés. De ez az én véleményem. ;)
Ezzel nem ertek egyet.
Tobb okbol is.

Szerinted mint 5.szamu KH ki kellene?
Es ki jonne el ilyen cserek csereje posztra?

Masik meg az, nezd a tobbi csapatot.
Akar a tobb evvel ezelotti Juvekat is, meg akar azt is amikor Conte volt ott az edzo.
2.szamu csere KH-k ilyen Caceres, 40 eves Barzagli, Howedes, Marrone, Ogbonna, Ziegler szintek voltak.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.08.01. 14:19 De latjuk Candreva is hosszabbitani fog, ahelyett hogy eladnank es megvennek a helyere Mosest.

Amugy D'Ambrosio nem rossz
Ha Dambro nem rossz, akkor Candreva sem az.
39 meccsen 7 gól 9 gólpassz egyáltalán nem vészes, és idén már nem jobbszélső támadót játszott, hanem wingbacket.

Nyilván ilyen focisták max a padon férnek el, ha előre akarunk lépni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2020.08.01. 14:33
interfan írta: 2020.08.01. 14:19 De latjuk Candreva is hosszabbitani fog, ahelyett hogy eladnank es megvennek a helyere Mosest.

Amugy D'Ambrosio nem rossz
Ha Dambro nem rossz, akkor Candreva sem az.
39 meccsen 7 gól 9 gólpassz egyáltalán nem vészes, és idén már nem jobbszélső támadót játszott, hanem wingbacket.

Nyilván ilyen focisták max a padon férnek el, ha előre akarunk lépni.
Ez nyilvanvalo hogy ilysn jatekosoknak max a padon a helye.
Sot D'Ambrosionak is csak mint 5.szamu KH.
Kell ele elso szamu cserenek egy Kumbulla vagy Vertonghen.

Szamok nem rosszak Candreva kapcsan, de a mutatott jatek eleg gyenge.
Raadasul mar lassan 34 eves lesz.
Nekem egy lassan 30 eves Moses joval tobb mint az oreg Antonio.
De sajnos ez semmit nem er, mert kb teny, Mosest nem vesszuk meg, ellenben Candreva marad es hosszabbit.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.08.01. 14:31
Cupi írta: 2020.08.01. 14:23
interfan írta: 2020.08.01. 14:19
Amugy D'Ambrosio nem rossz.
Nem egy csoda, de egy atlag csereszintet tud mint KH is.
5.szamu KH-nak o rendben van.
Persze nem rossz ha mi egy 8. helyért küzdő Torino lennénk. :D Ha tényleg a bajnoki cím a cél meg a BL-ben a csoportból továbbjutás akkor ide ő kevés. De ez az én véleményem. ;)
Ezzel nem ertek egyet.
Tobb okbol is.

Szerinted mint 5.szamu KH ki kellene?
Es ki jonne el ilyen cserek csereje posztra?
Az én véleményem az, hogy az ilyen cserék cseréje posztra lehetne a fiatalokat betenni.

A B-s vagy kis csapatos szintűeket (Valero, Rano, DD, Candreva, Gag, Asamoah, Vecino, Mario, Lazaro, Padelli) pedig amennyiért csak lehet, (sokukat szotyiért) eladni. Csak töltelékek, amivel rengeteg fizu szabadulna fel, ráadásul még az ifiből is lehet lenne felfedezett.

Egyértelmű, hogy a fiatalokkal nem nagy célokért lehetne menni, de még sem olyanok lennének a cserék cseréi, akik felidegesítenek azzal is ha a nevüket a keretben látom (főleg Valero)...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2020.08.01. 14:50-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalosan is bejutottunk mint tudjuk a BL-be.
Ezert par jatekos esetben teljesult nehany bonusz feltetel.

Igy az erintett jatekosok hivatalos es vegleges atigazolasi osszege:

Lukaku 74m
Barella 40,5m
Eriksen 27,5m
Agoume 4,5m
Young 1,7m
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez a Messi projekt most kamu,vagy valós.Zhang bízta meg Zanettit az idecsábításával? :crazy:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es DiMarzio szerint folytatodnak es folyamatosak a targyalasok Ndombele ugyben.
FcInternews is megerositi Ndombele nevet.
Viszont az o hirek szerint nem Skriniar, hanem Brozovic-Ndombele egy az egyben cseret szeretnenk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.08.01. 17:45 Sky es DiMarzio szerint folytatodnak es folyamatosak a targyalasok Ndombele ugyben.
FcInternews is megerositi Ndombele nevet.
Viszont az o hirek szerint nem Skriniar, hanem Brozovic-Ndombele egy az egyben cseret szeretnenk.
Nem lesz ilyen Kondogbia 2? Egyértelműen jobb mint Brozo?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2020.08.01. 17:45 Sky es DiMarzio szerint folytatodnak es folyamatosak a targyalasok Ndombele ugyben.
FcInternews is megerositi Ndombele nevet.
Viszont az o hirek szerint nem Skriniar, hanem Brozovic-Ndombele egy az egyben cseret szeretnenk.
Lehet mi akarjuk a cserét,de ahhoz a játékosok akarata is kell.
Mondjuk ez mindjárt reálisabb mint a Messi sztori.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.08.01. 14:31

Masik meg az, nezd a tobbi csapatot.
Akar a tobb evvel ezelotti Juvekat is, meg akar azt is amikor Conte volt ott az edzo.
2.szamu csere KH-k ilyen Caceres, 40 eves Barzagli, Howedes, Marrone, Ogbonna, Ziegler szintek voltak.
Ezt értem csak akkor ne legyen megint kifogás az, hogy hát ilyen paddal nem lehet....csak halkan jegyzem meg a Biraghi, Borja, Rano, Candreva, Dambro sor szerintem tuti marad és még Gag is itt lesz szerintem....Vecino sem tudom kinek fog kelleni.
cuchu11
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2020.08.01. 06:58 OFF:
A Napoli hivatalosan is bejelentette Osimhen erkezeset.
80m eurot fizettek erte.
Ismetlem 80m eurot.
Annyit pontosítanék, hogy valójában csak
50 m + 10 m nehéz bonus + 4 csere/ifi játékos (akiket 20 m-ra áraztak be, de valszeg ez csak pénzügyi trükközés).
Szóval ez inkább 50 m euro lesz, mint 80.
De valóban érdekes transzfer.
Egyrészt nagy vállalás De Laurentiséktól, mivel transfermarkt szerint csak 27 millát ér a srác. Nagyon kiváncsi vagyok mi sül ki ebből.
Másrészt a Covid áresésnek is ellentmond a dolog.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2020.08.01. 17:47 Nem lesz ilyen Kondogbia 2? Egyértelműen jobb mint Brozo?
Finoman szolva is ketelkedem ebben....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta elmondta, magatol erthetodo Brozovic szankcionalva lesz az ujabb problema miatt.

Ndombele kapcsan elmondta, valoban erdeklodunk erte.
Minden lehetoseget vizsgalunk, lezarul a bajnoksag es a gyakorlatban is meglatjuk mit tehetunk.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

interfan írta: 2020.07.31. 12:29
Szoval ezek alapjan Zhangek reszerol 110%-os a bizalom Conteban.
De ez nem meglepo, Zhang 2017-ben is a vilag egyik legjobb edzojenek nevezte Contet.
Nem akartam erre reagalni tegnapelott, mert baromi faraszto minden masodik hozzaszolasodat lektoralni, de ehhez kepest ma meg mar azt irod:
interfan írta: 2020.08.02. 08:38
Innentol nem nagyon van kerdes, vagy a Suning megy, vagy Conte.
A kerdes koltoi, es egyben nyilvanvalo is.
ahogy a 110% os tamogatottsagnak sem volt valos alapja, ugy annak sincs még a tegnapi nyilatkozata, hogy Conte menni akar/fog.


És nagyon zavaro, amikor a velemenyedet es a hireket egybeolvasztva irod le, mert a fel fórum azt gondolja hogy akkor ez igy van es az a tuti mikozben a valosag teljesen mas
🤨
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nem hiszem hogy Zhangek egy mp-re is valtani akartak volna.
Lasd Agnelliek 2014-ben.

De Conte boritott, es innentol azert teljesen mas lesz a helyzet.
Es ismetlem, eddig is Conte lemondasarol lehetett olvasni, nem pedig arrol hogy a Suning akarja kirugni.

Sot tovabbmegyek, leirtak a lapok tobbszor is, a Suning nem akarja tobb okbol sem kirugni Contet.
De ahogy Agnelliek sem akartak kirugni a Juvetol.
Conte viszont akkor is mashogy gondolkozott...
Hello
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2019.07.17. 10:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Hello »

versenyszellem írta: 2020.08.02. 09:46
interfan írta: 2020.07.31. 12:29
Szoval ezek alapjan Zhangek reszerol 110%-os a bizalom Conteban.
De ez nem meglepo, Zhang 2017-ben is a vilag egyik legjobb edzojenek nevezte Contet.
Nem akartam erre reagalni tegnapelott, mert baromi faraszto minden masodik hozzaszolasodat lektoralni, de ehhez kepest ma meg mar azt irod:
interfan írta: 2020.08.02. 08:38
Innentol nem nagyon van kerdes, vagy a Suning megy, vagy Conte.
A kerdes koltoi, es egyben nyilvanvalo is.
ahogy a 110% os tamogatottsagnak sem volt valos alapja, ugy annak sincs még a tegnapi nyilatkozata, hogy Conte menni akar/fog.


És nagyon zavaro, amikor a velemenyedet es a hireket egybeolvasztva irod le, mert a fel fórum azt gondolja hogy akkor ez igy van es az a tuti mikozben a valosag teljesen mas
🤨
Ha lehetne, akkor erre nyomnék egy nagy like-ot! Nagyon hasznosak lennének a napi hírek, ha nem ilyen teljesen demagóg és szubjektív módon lennének tálalva...
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Szerintem nem zavaró interfan picit szubjektív hírei. Ha valakit zavar, ne olvassa vagy facebookos fórumok híreit like-olja. De senkinek nem tiltott lefordítani híreket.
Szerintem Conte miatti feszkót ne egymáson vezessük le.
Sajnos Conte megint bebízonyitotta, hogy miért nem top edző és ezek az összeesküvés elméletek gáz.
Fan Gusto
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

segogabor írta: 2020.08.02. 14:20 Szerintem nem zavaró interfan picit szubjektív hírei. Ha valakit zavar, ne olvassa vagy facebookos fórumok híreit like-olja. De senkinek nem tiltott lefordítani híreket.
Szerintem Conte miatti feszkót ne egymáson vezessük le.
Sajnos Conte megint bebízonyitotta, hogy miért nem top edző és ezek az összeesküvés elméletek gáz.
Conte nem top edző?
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

segogabor írta: 2020.08.02. 14:20 Szerintem nem zavaró interfan picit szubjektív hírei. Ha valakit zavar, ne olvassa vagy facebookos fórumok híreit like-olja. De senkinek nem tiltott lefordítani híreket.
Szerintem Conte miatti feszkót ne egymáson vezessük le.
Sajnos Conte megint bebízonyitotta, hogy miért nem top edző és ezek az összeesküvés elméletek gáz.
en szivesen kihagynam, es tenyleg nagyjából ki tudom szűrni mi a hir es mi a velemeny, de utana a fórum a velemenyrol kezd el hírként beszélgetni es az egesz forumot nincs kedvem nem olvasni...
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

segogabor írta: 2020.08.02. 14:20 Szerintem nem zavaró interfan picit szubjektív hírei. Ha valakit zavar, ne olvassa vagy facebookos fórumok híreit like-olja. De senkinek nem tiltott lefordítani híreket.
Szerintem Conte miatti feszkót ne egymáson vezessük le.
Sajnos Conte megint bebízonyitotta, hogy miért nem top edző és ezek az összeesküvés elméletek gáz.
Off:

Szerintem egy picit azért zavaró, mikor egy interjút valakinek a szemüvegén keresztül olvasod és kiteszed magad annak a lehetőségnek, hogy aki összefoglalja az éppen bal lábbal kelt fel és minden szar napot tart és egy fél mondatot nagyít fel annyira, mert nála éppen most Pochettino és Allegri a top-top-top edző, Conte meg megbukott. Nem fogunk vele nyerni semmit nemzetközi szinten és amúgy is, mindenhol az első éve az erős, innen csak lefelé vezet az út. Kíváncsi lennék, hogy ha nem atombomba ledobásáról szólnak reggel a hírek a fórumon, hanem arról, hogy mit mondott Conte _teljes egészében_ a meccs után, akkor ugyanezek a kommentek születtek volna. Gyanítom igen, mert szurkolók vagyunk így elfogultak a csapattal kapcsolatban.

Kurva nagy felelősség tájékoztatni, a tájékoztatás alatt nem azt értem, hogy: nekem nem szimpatikus Lautaro és záruljon már le az egész takarodjon Messihez, fejben nincs itt mantrát tolom minden nap egész nap, amit a fórumozók többsége átvesz, mert kevésbé van idejük pletykákat olvasni. Ezért meg sem említem, hogy vannak olyan pletykák is, miszerint 5,5 millióra emelnénk a fizetését és 5 éves szerzősét ajánlana neki az Inter. Vagy azt hogy Marotta elmondta a sikerhez egy olyan mixelt csapatot kell kialakítani, mely zömében fiatalokból építkezik, ugyanis ez befektetés illetve kellenek idősebb, rutinos játékosok, akik a nehezebb szituációkban segítik a csapatot itt és most.
Ehelyett olvashatod, hogy óriási az ellentét a CEO és az edző között, ez a fiatal kontra nyugdíjas vonal akit már mint kiderült nem is Marotta akart, hanem a Suning. A Suning viszont a fiatal vonalat támogatja, közben pedig ők akarták Contét. Dafuq? Valaki ezt elolvassa és felrobban az agya, mert most akkor ki akart kit, ki van kivel és ha a fiatal vonalat akarja a Suning, akkor miért ragaszkodik Contéhoz?

Nincs baj azzal, ha valaki a saját szájízére formál egy közösséget, mert imádja a pletykákat, azt kell megérteni, hogy mert neki időközben változott a véleménye, attól még ha ezt minden nap beírja többször nem lesz hamarabb elküldve az edző.

Amit írtál arra nem az a megoldás, hogy el lehet menni facebookra, meg máshova, mert nem véletlen lett ez az oldal létrehozva még az fb előtt és szerintem a legnagyobb az aktivitás is a tudatos szurkolók körében, pont ezért nem vagyunk itt 500-an, mert az talál ide, akit érdekel a csapat. Időközben a fórumozók cserélődtek, van ki elcsendesedett, van aki sose volt hangos és van aki már nem ír, mert úgy alakult. Ugyanakkor ez továbbra is ez egy fórum nem pedig egy bólogatóverseny amelyben egymást kell hergelni éppen az aktuálisan utált sporigazgató/edző/játékos ellen és csodálni Sanchezt aki világklasszis formában tündököl, csak azért mert valaki szubjektíve szállítja a pletykákat/híreket. Nem is tudsz így a pletykát tárgyalni, mert már eleve vélemény formában van tálalva és ha valaki beír egy tényleges pletykát akkor meg körbe van röhögve, hogy de buta vagy, ezt a kacsát hogy lehetett beírni, mert az már akkor tárgyalni sem lehet.

Béke mindenkinek és Perisicet vonjuk be az Ndombele üzletbe, én csak ennyit szeretnék. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Angol lapok szerint Manchester Evening News, es az Express szerint a MU 17m eurot ker Sanchezert.
3 nap maradt lezarni vagy hagyni a Sanchez uzletet.

Bartomeu elmondta amit az elmult hetekben mindig.
Sokat targyaltak Martinezzel es az Interrel is, de jelenleg kozos megegyezesel a targyalasokat felfuggesztettek.
Multheten elmondta, BL utan augusztusban ujra leulnek az Interrel.

Messi kapcsan pedig elmondta, Messi a Barcaban akarja befejezni a karrierjet.
Tartani fogja a szavat, es a Barcabol vonul majd vissza.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.08.02. 16:41 Angol lapok szerint Manchester Evening News, es az Express szerint a MU 17m eurot ker Sanchezert.
3 nap maradt lezarni vagy hagyni a Sanchez uzletet.

Bartomeu elmondta amit az elmult hetekben mindig.
Sokat targyaltak Martinezzel es az Interrel is, de jelenleg kozos megegyezesel a targyalasokat felfuggesztettek.
Multheten elmondta, BL utan augusztusban ujra leulnek az Interrel.

Messi kapcsan pedig elmondta, Messi a Barcaban akarja befejezni a karrierjet.
Tartani fogja a szavat, es a Barcabol vonul majd vissza.
Jó lenne addig Martinez össze szedné magát és gólokat rúgna, hogy nagyobb összegért el lehessen adni. Getafe ellen megmutathatja, úgy is spanyol csapat, a jövőben ilyen csapatokkal kell(ene) játszania...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2020.08.02. 16:41 Angol lapok szerint Manchester Evening News, es az Express szerint a MU 17m eurot ker Sanchezert.
3 nap maradt lezarni vagy hagyni a Sanchez uzletet.
Bár Alexis decemberben már 32 éves lesz, de már azelőtt is csíptem hogy idejött, és nagyon bíztam benne hogy olaszban meg tud újulni. Adjuk meg ezt a 17 milliót, megküzd minden centért, és eléggé hatékony is:)

bodimiki7 írta: 2020.08.02. 15:54 Béke mindenkinek és Perisicet vonjuk be az Ndombele üzletbe, én csak ennyit szeretnék. :)
Jó játékos Ndombele?
Olvastam róla, de nagyon vegyes a kép. Meg az is hogy Conte rendszerébe hogyan passzolna.
Válasz küldése