Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nagyon kozel az uzlet vege.
Zhang is igent mondott, es Conte is nagy orommel.
Hirek szerint mar beszelt is Dzekoval, akit biztositott arrol, hogy meghatarozo szereplokent epit ra.
Mar csak Sancheznek es Pinamonti/Radunak kell igent mondani.
Ha ez megtortenik, akkor a ket Inter jatekos elindul Romaba, Dzeko pedig Milanoba orvosira.
Egyes hirek szerint Pinamonti helyett a Roma Vecinot kerte, de Conte vetozta az uzletet mivel szamit Vecinora.

Tobb Olasz szakerto szerint is amennyiben letrejon az uzlet, Martinez kezdo helye valhat kerdesese, mivel Conte erkezese ota a Lukaku-Dzeko paros felepitesen dolgozik.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4621
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2021.01.29. 09:20 Nagyon kozel az uzlet vege.
Zhang is igent mondott, es Conte is nagy orommel.
Hirek szerint mar beszelt is Dzekoval, akit biztositott arrol, hogy meghatarozo szereplokent epit ra.
Mar csak Sancheznek es Pinamonti/Radunak kell igent mondani.
Ha ez megtortenik, akkor a ket Inter jatekos elindul Romaba, Dzeko pedig Milanoba orvosira.
Egyes hirek szerint Pinamonti helyett a Roma Vecinot kerte, de Conte vetozta az uzletet mivel szamit Vecinora.

Tobb Olasz szakerto szerint is amennyiben letrejon az uzlet, Martinez kezdo helye valhat kerdesese, mivel Conte erkezese ota a Lukaku-Dzeko paros felepitesen dolgozik.
Az tény és való, hogy ezt a két embert egyszerre fogni kurva nehéz lehet, de én akkor sem szeretném. Elküldjük Pinamontit is és akkor 3 posztra 2 emberünk lesz? Egyik lesérül akkor meg már csere sincs?
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.01.29. 09:20 Egyes hirek szerint Pinamonti helyett a Roma Vecinot kerte, de Conte vetozta az uzletet mivel szamit Vecinora.
Alexis + Vecinót kértek :DD
Nagyon pofátlan egy bagázs, nekik így is sokkal jobban érdekük Dzekót eltakarítani, mint nekünk elhozni.
Vecinót vihetik nyáron......pénzért.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2021.01.29. 09:22

Az tény és való, hogy ezt a két embert egyszerre fogni kurva nehéz lehet, de én akkor sem szeretném. Elküldjük Pinamontit is és akkor 3 posztra 2 emberünk lesz? Egyik lesérül akkor meg már csere sincs?
Na ez az...itt szerintem is ez a nagy gáz. :? Vagy Perisic-el számol támadóként. Nem tudom melyik lenne a rosszabb, hogy nincs cserénk előre vagy, hogy Perisic az. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2021.01.29. 09:22
interfan írta: 2021.01.29. 09:20 Nagyon kozel az uzlet vege.
Zhang is igent mondott, es Conte is nagy orommel.
Hirek szerint mar beszelt is Dzekoval, akit biztositott arrol, hogy meghatarozo szereplokent epit ra.
Mar csak Sancheznek es Pinamonti/Radunak kell igent mondani.
Ha ez megtortenik, akkor a ket Inter jatekos elindul Romaba, Dzeko pedig Milanoba orvosira.
Egyes hirek szerint Pinamonti helyett a Roma Vecinot kerte, de Conte vetozta az uzletet mivel szamit Vecinora.

Tobb Olasz szakerto szerint is amennyiben letrejon az uzlet, Martinez kezdo helye valhat kerdesese, mivel Conte erkezese ota a Lukaku-Dzeko paros felepitesen dolgozik.
Az tény és való, hogy ezt a két embert egyszerre fogni kurva nehéz lehet, de én akkor sem szeretném. Elküldjük Pinamontit is és akkor 3 posztra 2 emberünk lesz? Egyik lesérül akkor meg már csere sincs?
Majd jon Eder ne aggodjunk. :D :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2021.01.29. 09:30 Na ez az...itt szerintem is ez a nagy gáz. :? Vagy Perisic-el számol támadóként. Nem tudom melyik lenne a rosszabb, hogy nincs cserénk előre vagy, hogy Perisic az. :D
Perisic minden meccsén lőtt gólt vagy gólpasszt adott, amikor csatárként kezdett.
Persze itt ő az antikrisztus, de azért messze nem olyan használhatatlan, mint amennyire ez rá lett húzva...

Új hír, Conte Quagliarellát is kinézte Dzeko és Éder mellé, mert túl fiatalnak tartja a támadósorunkat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.01.29. 09:42
Cupi írta: 2021.01.29. 09:30 Na ez az...itt szerintem is ez a nagy gáz. :? Vagy Perisic-el számol támadóként. Nem tudom melyik lenne a rosszabb, hogy nincs cserénk előre vagy, hogy Perisic az. :D
Perisic minden meccsén lőtt gólt vagy gólpasszt adott, amikor csatárként kezdett.
Persze itt ő az antikrisztus, de azért messze nem olyan használhatatlan, mint amennyire ez rá lett húzva...

Új hír, Conte Quagliarellát is kinézte Dzeko és Éder mellé, mert túl fiatalnak tartja a támadósorunkat.
Ausilio pedig Pandevet hivja ujra, de sajnos iden mar nem veszi fel a telefont Goran. :D

Viccet felreteve, a legujabb hirek szerint mind Dzeko, mind Sanchez eseteben kolcson + opcios uzlet lehet.
Tehat mindket csapat veglegesitheti a jatekost, es az opcio miatt atadjuk a masik csapat kezebe az adott jatekos sorsat.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... a-formula/
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta: 2021.01.29. 09:42
Cupi írta: 2021.01.29. 09:30 Na ez az...itt szerintem is ez a nagy gáz. :? Vagy Perisic-el számol támadóként. Nem tudom melyik lenne a rosszabb, hogy nincs cserénk előre vagy, hogy Perisic az. :D
Perisic minden meccsén lőtt gólt vagy gólpasszt adott, amikor csatárként kezdett.
Persze itt ő az antikrisztus, de azért messze nem olyan használhatatlan, mint amennyire ez rá lett húzva...

Új hír, Conte Quagliarellát is kinézte Dzeko és Éder mellé, mert túl fiatalnak tartja a támadósorunkat.
A legfrissebb hír,hogy Vieri és R.Baggio is tevezi a visszatérését és már fel is ajánlották szolgálatukat Contének 😏
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2021.01.29. 09:52
mike írta: 2021.01.29. 09:42 Új hír, Conte Quagliarellát is kinézte Dzeko és Éder mellé, mert túl fiatalnak tartja a támadósorunkat.
A legfrissebb hír,hogy Vieri és R.Baggio is tevezi a visszatérését és már fel is ajánlották szolgálatukat Contének 😏
Diego Militonak még most is örülnék :wave:
Jesszusom, zseniális csatáraink voltak az elmúlt 20-25 évben.
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Ugy olvastam Cruz is szívesen beállna az utolsó 3 percekre évi 2m fizetésért.
Rolinter
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2021.01.13. 15:32

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Rolinter »

Most offolom magam. Ilyen hírektől kihordok kettő agyvérzést :D . Szeretnék én is bajnokságot nyerni, de nem mindegy, hogy milyen áron. Jobban örülnék egy olyan összetartó csapatnak, akik élvezettel fociznak az Interben, és jó nézni a játékukat. Jelenlegi csapatban sok olyan játékos van ,de valaki nem ezért ül a padon ,hogy ennek eleget tegyen. Az olasz foci racionalista, cél érdekében mindent.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.01.29. 09:52
mike írta: 2021.01.29. 09:42
Cupi írta: 2021.01.29. 09:30 Na ez az...itt szerintem is ez a nagy gáz. :? Vagy Perisic-el számol támadóként. Nem tudom melyik lenne a rosszabb, hogy nincs cserénk előre vagy, hogy Perisic az. :D
Perisic minden meccsén lőtt gólt vagy gólpasszt adott, amikor csatárként kezdett.
Persze itt ő az antikrisztus, de azért messze nem olyan használhatatlan, mint amennyire ez rá lett húzva...

Új hír, Conte Quagliarellát is kinézte Dzeko és Éder mellé, mert túl fiatalnak tartja a támadósorunkat.
A legfrissebb hír,hogy Vieri és R.Baggio is tevezi a visszatérését és már fel is ajánlották szolgálatukat Contének 😏
Azt remelem tudjuk, hogy tavaly ilyenkor Conte valoban akarta Romulot, es Ausilio valoban felhivta Pandevet hogy jojjon az Interbe.

Mi jot nevetunk itt par neven, de sajnos mint latjuk az Inter vezetesben nemelyiket hala komolyan gondoljak.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Azért azt tegyük hozzá, hogy Sanchez is menne.

"Sky - Sanchez is the reason why both Inter and Roma are pushing for the deal to go through. The Chilean is convinced that he will have a lot more playing time with Roma." Fedenerazzurra
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.01.29. 10:34 Azért azt tegyük hozzá, hogy Sanchez is menne.

"Sky - Sanchez is the reason why both Inter and Roma are pushing for the deal to go through. The Chilean is convinced that he will have a lot more playing time with Roma." Fedenerazzurra
Azert ebben nehez tisztan latni.
Mert mas hirforrasok szerint pedig pont Sanchez igenje hianyzik, aki nem igazan akar tavozni.

https://m.fcinternews.it/rassegna/i-cds ... oma-359642
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.01.29. 09:42
Cupi írta: 2021.01.29. 09:30 Na ez az...itt szerintem is ez a nagy gáz. :? Vagy Perisic-el számol támadóként. Nem tudom melyik lenne a rosszabb, hogy nincs cserénk előre vagy, hogy Perisic az. :D
Perisic minden meccsén lőtt gólt vagy gólpasszt adott, amikor csatárként kezdett.
Persze itt ő az antikrisztus, de azért messze nem olyan használhatatlan, mint amennyire ez rá lett húzva...

Új hír, Conte Quagliarellát is kinézte Dzeko és Éder mellé, mert túl fiatalnak tartja a támadósorunkat.
Mike tudom, hogy te kedvelted/kedveled de én nagyon kivagyok tőle ha meglátom a fejét a pályán. :D
Ja és én soha nem mondtam, hogy ő tehet a szar jétékról csak azt általában hulladék teljesítményt nyújt és nagyon örülnék ha elhúzna innen. ;)
Bandi76
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2020.06.25. 11:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Bandi76 »

Dzeko még mindig egy elit támadónak számít az olasz bajnokságban, ezt szerintem kár lenne vitatni. De mivel rohadt öreg bármikor benne van hogy lefő vagy "csak" szimplán megsérül huzamosabb időre. Kéne egy gólerős támadó a padra, de nem így és nem Alexisért aki minden alkalommal felszántja a pályát amikor lehetőséget kap. Lehet hogy nem mindig tündököl, de rajta nagyon látszik az alázat és elképesztő hasznos tud lenni. Én nagyon sajnálnám ha elmenne úgy hogy nálunk tudta magát visszahozni egy jónak mondható szintre...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Bandi76 írta: 2021.01.29. 11:40 Dzeko még mindig egy elit támadónak számít az olasz bajnokságban, ezt szerintem kár lenne vitatni. De mivel rohadt öreg bármikor benne van hogy lefő vagy "csak" szimplán megsérül huzamosabb időre. Kéne egy gólerős támadó a padra, de nem így és nem Alexisért aki minden alkalommal felszántja a pályát amikor lehetőséget kap. Lehet hogy nem mindig tündököl, de rajta nagyon látszik az alázat és elképesztő hasznos tud lenni. Én nagyon sajnálnám ha elmenne úgy hogy nálunk tudta magát visszahozni egy jónak mondható szintre...
Perisic + Pinamonti = Dzeko :D
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.01.29. 10:40
Azert ebben nehez tisztan latni.
Mert mas hirforrasok szerint pedig pont Sanchez igenje hianyzik, aki nem igazan akar tavozni.

https://m.fcinternews.it/rassegna/i-cds ... oma-359642
Vicces, hogy két hírforrás két teljesen különbözően látja a világot. Mivel a CDS-nek már azt sem hiszem el, amit kérdez, így még a Sky fele hajlok, aztán majd megtudjuk melyiküknek volt igaza.

Magam részéről egy féléves kölcsön szerintem nem rossz ötlet. Tavaly nagyon jó volt a chilei, de idén ezzel az ívelgetős taktikában szerintem a bosnyákkal hatékonyabbak lehetnénk. De én szigorúan csak féléves cseréről tárgyalnék, kreatívabb edzővel Sanchez jöhet vissza, Dzeko meg el innen (kora meg a személyisége miatt is).
Bandi76
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2020.06.25. 11:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Bandi76 »

PellerG írta: 2021.01.29. 11:42
Bandi76 írta: 2021.01.29. 11:40 Dzeko még mindig egy elit támadónak számít az olasz bajnokságban, ezt szerintem kár lenne vitatni. De mivel rohadt öreg bármikor benne van hogy lefő vagy "csak" szimplán megsérül huzamosabb időre. Kéne egy gólerős támadó a padra, de nem így és nem Alexisért aki minden alkalommal felszántja a pályát amikor lehetőséget kap. Lehet hogy nem mindig tündököl, de rajta nagyon látszik az alázat és elképesztő hasznos tud lenni. Én nagyon sajnálnám ha elmenne úgy hogy nálunk tudta magát visszahozni egy jónak mondható szintre...
Perisic + Pinamonti = Dzeko :D
Még akár Kolarovot is mellé tehetnénk :D De szép is lenne!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.01.29. 11:46
interfan írta: 2021.01.29. 10:40
Azert ebben nehez tisztan latni.
Mert mas hirforrasok szerint pedig pont Sanchez igenje hianyzik, aki nem igazan akar tavozni.

https://m.fcinternews.it/rassegna/i-cds ... oma-359642
Vicces, hogy két hírforrás két teljesen különbözően látja a világot. Mivel a CDS-nek már azt sem hiszem el, amit kérdez, így még a Sky fele hajlok, aztán majd megtudjuk melyiküknek volt igaza.

Magam részéről egy féléves kölcsön szerintem nem rossz ötlet. Tavaly nagyon jó volt a chilei, de idén ezzel az ívelgetős taktikában szerintem a bosnyákkal hatékonyabbak lehetnénk. De én szigorúan csak féléves cseréről tárgyalnék, kreatívabb edzővel Sanchez jöhet vissza, Dzeko meg el innen (kora meg a személyisége miatt is).
Sajnos a vilag mar csak ilyen.
Egy biztos, Sanchez szeret itt lenni, szereti az Intert, es mindent megtesz a palyan es azon kivul is.
Beszamolok szerint a legjobb es legkiemelkedobb az edzesmunkaja es hozzaallasa is.
(Na Dzeko pont a forditotja)

De azt is abszolult megertenem, ha Sanchez tobb lehetoseg miatt elfogadna a Roma ajanlatat.
Mert nalunk sokszor az latszik, bizonyos jatekosok csinalhatnak barmit, ugysem lesznek alapemberek.

Sajnos a legfrisebb hirek mar kolcson + opciorol szolnak.
Magyarul ha ez igaz, akkor onnantol Sanchez sorsa mar a Roma kezeben lesz.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... a-formula/

En bizok abban a keves szazelekban, hogy megis megbukik ez az uzlet...
De pont ezek az uzletek szoktak megvasoluslni, lasd Kolarov, Vidal.
Nehez lesz ezt is lenyelni.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.01.29. 11:54 Sajnos a vilag mar csak ilyen.
Egy biztos, Sanchez szeret itt lenni, szereti az Intert, es mindent megtesz a palyan es azon kivul is.
Beszamolok szerint a legjobb es legkiemelkedobb az edzesmunkaja es hozzaallasa is.
(Na Dzeko pont a forditotja)

De azt is abszolult megertenem, ha Sanchez tobb lehetoseg miatt elfogadna a Roma ajanlatat.
Mert nalunk sokszor az latszik, bizonyos jatekosok csinalhatnak barmit, ugysem lesznek alapemberek.

Sajnos a legfrisebb hirek mar kolcson + opciorol szolnak.
Magyarul ha ez igaz, akkor onnantol Sanchez sorsa mar a Roma kezeben lesz.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... a-formula/

En bizok abban a keves szazelekban, hogy megis megbukik ez az uzlet...
De pont ezek az uzletek szoktak megvasoluslni, lasd Kolarov, Vidal.
Nehez lesz ezt is lenyelni.
Sanchezt én is sajnálnám, főleg, hogy egy kreatívabb edzővel nagyon jó volna a hozzáállása. Én idén inkább érzem azt, hogy ő is szenved a rendszer miatt. Szimpátiában ég és föld a különbség a két játékos között, de ebben az ívelgetős, lassú támadásokat építő rendszerben a bosnyák jobban jönne, így féléves kölcsön szerintem nem rossz opció. Remélem mi nem vesszük meg Dzekot, és remélem Sanchez is visszatér a nyáron, mikor remélhetőleg megnyert bajnokság után új edzővel vágnánk neki a jövőnek.
ibrahimovics
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2014.08.02. 09:32

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ibrahimovics »

nem vágom miért akarja az összes edző ezt a buzi dzsekot
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2021.01.29. 11:08
mike írta: 2021.01.29. 09:42 Perisic minden meccsén lőtt gólt vagy gólpasszt adott, amikor csatárként kezdett.
Persze itt ő az antikrisztus, de azért messze nem olyan használhatatlan, mint amennyire ez rá lett húzva...
Mike tudom, hogy te kedvelted/kedveled de én nagyon kivagyok tőle ha meglátom a fejét a pályán. :D
Ja és én soha nem mondtam, hogy ő tehet a szar jétékról csak azt általában hulladék teljesítményt nyújt és nagyon örülnék ha elhúzna innen. ;)
Dehogy kedvelem, ne sértegess ilyenekkel :D

Csak szimplán jó játekosnak tartom, amit évekig szépen meg is mutatott itt. Nyilván mindenkinek jobb lenna ha már nem jött volna vissza a Bayern után. De nála sokkal problémásabb embereink is vannak.

Alexis maradjon. Dzeko for Pina.
A róma vezetői helyében elfogadnám, de én hetero vagyok : D
ibrahimovics
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2014.08.02. 09:32

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ibrahimovics »

Nekem az nem jó játékos, aki 100/100 a beadásait emberbe lövi. Sorry
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.01.29. 13:03

Csak szimplán jó játekosnak tartom, amit évekig szépen meg is mutatott itt. Nyilván mindenkinek jobb lenna ha már nem jött volna vissza a Bayern után. De nála sokkal problémásabb embereink is vannak.

Alexis maradjon. Dzeko for Pina.
A róma vezetői helyében elfogadnám, de én hetero vagyok : D
Annyit vitatkoznék, hogy amit itt nyújt a visszatérése óta az a teljesítmény a jó játékostól várt szinttől messze van de nyílván mindenkinek más az ingerküszöbe. ;)

Azzal viszont egyetértek, hogy nem csak ő lóg ki lefelé. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.01.29. 13:38
mike írta: 2021.01.29. 13:03

Csak szimplán jó játekosnak tartom, amit évekig szépen meg is mutatott itt. Nyilván mindenkinek jobb lenna ha már nem jött volna vissza a Bayern után. De nála sokkal problémásabb embereink is vannak.

Alexis maradjon. Dzeko for Pina.
A róma vezetői helyében elfogadnám, de én hetero vagyok : D
Annyit vitatkoznék, hogy amit itt nyújt a visszatérése óta az a teljesítmény a jó játékostól várt szinttől messze van de nyílván mindenkinek más az ingerküszöbe. ;)

Azzal viszont egyetértek, hogy nem csak ő lóg ki lefelé. :)
Ahogy az elmult napokban is volt itt, sajnos rengeteg jatekosunk hoz nem hogy atlagon aluli, hanem kritikan aluli atlagokat.
Perisic-Kolarov 5.1
Vidal 5.4
Young-Gag 5.5

Ez katasztrofalis minden teren.
Meg egy D'Ambrosio is osszetud hozni egy 5.9 korulit minden evben, pedig azert o sem egy Maicon.
Na ennek kellene a minimumnak lenni, egy D'Ambrosionak.
De a helyzet az, hogy sajnos nagyon messze van a legalja hozza kepest.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

https://www.football-italia.net/165584/ ... o%E2%80%99

Ebből nekem nem az jön le,hogy már megköttetett az üzlet,inkáb a Roma próbálja kétségbeesetten kiszórni Dzekot. Mondjuk kíváncsi vagyok mikor ma Alexis felkelt mit szólt ahhoz, hogy az újságok szerint már fél lábbal Rómában van :lol:
VEcino+Pinaomonti fél éve kölcsön és jöhet a bosnyák,kb ezt válaszolnám nekik.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

brecsinho írta: 2021.01.29. 15:42 https://www.football-italia.net/165584/ ... o%E2%80%99

Ebből nekem nem az jön le,hogy már megköttetett az üzlet,inkáb a Roma próbálja kétségbeesetten kiszórni Dzekot. Mondjuk kíváncsi vagyok mikor ma Alexis felkelt mit szólt ahhoz, hogy az újságok szerint már fél lábbal Rómában van :lol:
VEcino+Pinaomonti fél éve kölcsön és jöhet a bosnyák,kb ezt válaszolnám nekik.
Igen én is ezt mondom, hogy Dzeko fél év kölcsönvételével nem lenne bajom de ne már Sanchez helyett.
Ott van Perkó, Vecino, Pinamonti, stb. ;)
Ráadásul a Roma akar szabadulni tőle mindenáron ezért ne ők diktáljanak már.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint az uzlet kudarcot vallot.
Veglegesen lezarult az uzlet.
Gazzetta forrasai szerint nem sikerult a ket jatekos fizetesi kulonbsegei miatti gazdasagi akadalyok lekuzdese.

https://www.fcinter1908.it/copertina/dz ... to-perche/
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.01.29. 16:12 Gazzetta szerint az uzlet kudarcot vallot.
Veglegesen lezarult az uzlet.
Gazzetta forrasai szerint nem sikerult a ket jatekos fizetesi kulonbsegei miatti gazdasagi akadalyok lekuzdese.

https://www.fcinter1908.it/copertina/dz ... to-perche/
Ezt is megùsztuk,Mindenki marad a helyén.
A Roma meg főcsatár nelkûl
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.01.29. 16:19
interfan írta: 2021.01.29. 16:12 Gazzetta szerint az uzlet kudarcot vallot.
Veglegesen lezarult az uzlet.
Gazzetta forrasai szerint nem sikerult a ket jatekos fizetesi kulonbsegei miatti gazdasagi akadalyok lekuzdese.

https://www.fcinter1908.it/copertina/dz ... to-perche/
Ezt is megùsztuk,Mindenki marad a helyén.
A Roma meg főcsatár nelkûl
En meg nem merem beleelni magam, de legyen igy.
En majd akkor nyugszok meg ha lezarul a piac, addig marad a retteges.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta utan a Calciomercato es Biasin is megerositi, az uzlet elbukott.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/biasin-dzeko-no/

https://m.calciomercato.com/news/sanche ... roma-80113
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta, Calciomercato, Biasin utan DiMarzio szerint is megbukhat az uzlet.
DiMarzio szerint nincs meg az uzlet lehetosege a gazdasagi akadalyok miatt.

https://mobile.twitter.com/DiMarzio/sta ... 4183661568

FcInter1908 forrasai is megerositik, az uzlet leallt.
Olyannyira hogy Pinto a Roma sportigazgatoja elhagyta Milanot.
Soha ne mond hogy soha, mert a piacon barmikor valtozhat a helyzet, de az FcInter1908 forrasai nem valoszinu hogy ujraindulna a targyalas.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ia-milano/

https://m.fcinternews.it/in-primo-piano ... ano-359697
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pinamonti kapcsan a Bologna erdeklodik.
Viszont a Dzeko uzlet stopja miatt, valoszinu Pinamonti is maradhat, ezaltal Eder sem erkezik.

Tobb forras megerositette, a Roma sportigazgatoja Pinto elhagyta Milanot, igy csekely az eselye hogy az uzlet ujraindulna.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta ma Appianoban targyalt a csapattal a fizetesekrol.
Gazzetta szerint sikerult megallapodni a kesobbi fizetesekrol.
Ennek ertelmeben a november-decemberi fizeteseket a szezon vegen fizeti ki a klub a jatekosoknak.
A felek kezet fogtak es mindenben megallapodtak.
Szinten uj hir, hogy a Gazzetta szerint a julius-augusztusi fizeteseket ami februar 16-ig kellett volna kifizetni, tegnap a klub kifizette a jatekosoknak.
A szeptember-oktoberi fizetesek pedig nem erintette egyik intezkedes sem, azt minden jatekos megkapta az aktualis honapban.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... ornamenti/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portugal forrasok szerint a Sporting vegleg megvenne Joao Mariot, akinek szerzodese 2022-ben jar le az Interrel.
Viszont akadaly lehet a fizetese, mivel a Sporting csak 1,5m eurot tud allni a jelenlegi 4m euros fizetesebol.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2021.01.29. 15:42 https://www.football-italia.net/165584/ ... o%E2%80%99

Ebből nekem nem az jön le,hogy már megköttetett az üzlet,inkáb a Roma próbálja kétségbeesetten kiszórni Dzekot. Mondjuk kíváncsi vagyok mikor ma Alexis felkelt mit szólt ahhoz, hogy az újságok szerint már fél lábbal Rómában van :lol:
VEcino+Pinaomonti fél éve kölcsön és jöhet a bosnyák,kb ezt válaszolnám nekik.
En azt remelem ha ugy alakul es marad Sanchez, akkor ez az utolso par napos tortenet nem lesz hatassal a teljesitmenyere.
Mert a keves golja miatt elolehet venni, viszont a hozzaallasa es motivaltsaga mindig peldaerteku.

Amugy erdekes hogy tavaly januarban egy Politano-Spinazzola bukott meg a Romaval, pedig mar mindket jatekos orvosin volt.

A Guarin-Vucinic cserere meg talan mindenki emlekszik.

Lehet a januar a nem sikerult csereuzletek honapja mindig. :D
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1629
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Vagy másik ötlet a szó, mondat vagy lényegi tartalom ismétléseket (amik nem tartalmaznak új és értékes információt) ezentúl törölni fogom.

Igaz ez elég nagy meló de hátha így leszoknak a drukker társak erről. Akinek nem inge.. 🙄

Bocs az offert.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

internaZIOnaLe írta: 2021.01.29. 23:19 Vagy másik ötlet a szó, mondat vagy lényegi tartalom ismétléseket (amik nem tartalmaznak új és értékes információt) ezentúl törölni fogom.

Igaz ez elég nagy meló de hátha így leszoknak a drukker társak erről. Akinek nem inge.. 🙄

Bocs az offert.
Részemről ez is ok, csak változtassunk, mert ez a folyamatos cívódás nagyon fárasztó és lehangoló.., ha ebbe az irányba megyünk el, akkor köszi előre is a plusz munkát!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta cimlapon szamol be rola, a Dzeko-Sanchez csere uzlet megbukott es lezarult.

Corriere szinten cimlapon hozta le a nem sikerult targyalast.
Mint irjak, a ket jatekos fizetes kulonbsege miatt bukott meg az uzlet.

Sky es DiMarzio szerint innentol a Romanak Dzeko visszateresen a csapatba es a kezdobe kell dolgozniuk.

Szinten a Sky szerint a Bologna ajanlatot tett Pinamomtiert, de forrasaik szerint nem valoszinu hogy eladnak ot.
Tuttomercatoweb szerint amennyiben tavozna, ingyen Eder erkezhetne a helyere.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Elmult hetekben, honapokban a legtobb Olasz lap es forras szerint intenziv targyalasokat folytatott Marotta par jatekosunk ugyeben.
Mint ismert korabbi hir, a tulajdonosvaltas koruli ugyek lezarasaig a bejelenteseket felfugesztettuk, de a hatterben mentek a targyalasok.
Az erintett jatekosok:
Bastoni, DeVrij, Barella, Martinez

- Bastoni:
Az o ugyeben par napja mondta el az ugynoke, hogy gyakorlatilag minden kesz, de jelenleg felvan fuggesztve a tovabbi lepesek.
Jelenlegi szerzodese 2023-ig szol, es evente 1,2m-t keres.
Uj szerzodese ertelmeben, 2025-ig irhat ala, es evenkenti 3m eurora emelkedhet a fizetese.

- DeVrij:
Raiola aki az ugynoke meg decemberben jelentette be, alairtak az uj szerzodest es mar csak a hivatalos bejelentes hianyzik.
Jelenlegi szerzodese 2023-ig szol, es evente 4m eurot keres.
Uj szerzodese ertelmeben, 2025-ig irhat ala, es megmarad az evenkenti 4m euros fizetese.

- Barella:
O fizetese is majdnem megduplazodhat, Marotta az ugynokevel mar megallapodott a hirek szerint.
Ennek ertelmeben a jelenlegi 2,5m eves fizetes helyett, evenkenti 4 + 1m fizetest kaphat, es 2025-ig irhat ala.

- Martinez:
Ugynoke szinten megszolalt, es mondta el a nagyon kozeli megegyezest, amit kesobb Martinez is megerositett hogy hosszabbit.
Jelenlegi szerzodese 2023-ig szol, es evenkenti 3,2m eurot keres.
Uj szerzodese ertelmeben 2024-ig irna ala, es fizetese 5m eurora emelkedhet.
Szerettuk volna a kivasarlasi zaradekot kivenni az uj szerzodesbol, de ez a hirek szerint Martinezek keresere benne marad.
Ezaltal a 111m euro kulfoldi csapatokra tovabbra is ervenyes lesz.
Viszont bekerulhet a szerzodesebe Olasz csapatokra is vonatkozo zaradek, ami 150m euro lehet.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4621
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Mikor zár a mercato?
ibrahimovics
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2014.08.02. 09:32

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ibrahimovics »

hétfőn?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

“Sky - Sanchez ügynöke Felicevich mindent megtett, hogy létrejöjjön a Dzeko csere üzlet, mivel Alexis többet szeretne játszani és ezt a Rómában garantálták volna neki.

Conte erre utalhatott a tegnapi sajtótájékoztatón, amikor azt mondta, hogy "csak az nem marad a kerettel, aki el akar menni."”

(Forrás: Facebookról másolva!)
ibrahimovics
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2014.08.02. 09:32

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ibrahimovics »

és miért nem lehet nálunk alexis bal szélső?
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4621
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

CsaSzi9294 írta: 2021.01.30. 12:26 “Sky - Sanchez ügynöke Felicevich mindent megtett, hogy létrejöjjön a Dzeko csere üzlet, mivel Alexis többet szeretne játszani és ezt a Rómában garantálták volna neki.

Conte erre utalhatott a tegnapi sajtótájékoztatón, amikor azt mondta, hogy "csak az nem marad a kerettel, aki el akar menni."”

(Forrás: Facebookról másolva!)
HA igaz, akkor nekem ez azért elég fura. Conte számított volna Sanchezre, de ebben leginkább a sérülései hátráltatták és szerintem valamilyen szinten Ő is tehet róla. Nem kötelező a válogatottban szerepelni, ami komoly extra terhelés és 32 évesen szerintem nem is ciki azt lemondani.
Pinci

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Pinci »

Conte jó edző, de keményfejű. Ettől függetlenül az Inter jelenleg sokkal támadóbb focit játszik, mint Mourinho idején. Ott a Moszkva ellen szerencséje volt, most a Donyeck ellen nem volt szerencsénk,a helyzetek megvoltak..
Sanchez - Dzeko téma. Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, csak nyertünk volna az üzlettel. Ráadásul kiderült, hogy Sanchez is menni akart, ennyit az Inter szívű dologról..

Moderálva: A hozzászólás első részének semmi köze nem volt a topikhoz.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Pinci írta: 2021.01.30. 13:03 Conte jó edző, de keményfejű. Ettől függetlenül az Inter jelenleg sokkal támadóbb focit játszik, mint Mourinho idején. Ott a Moszkva ellen szerencséje volt, most a Donyeck ellen nem volt szerencsénk,a helyzetek megvoltak..
Sanchez - Dzeko téma. Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, csak nyertünk volna az üzlettel. Ráadásul kiderült, hogy Sanchez is menni akart, ennyit az Inter szívű dologról..
Miért gondolod, hogy nyertünk volna Dzekoval? Én Sanchezben azt a kreativitást látom előrefele, ami kevesekben van meg ebben a csapatban. Persze Eriksenben meglenne, de őt nem játszatja hasonló szerepkörben a Mister. Abból a szempontból egyetértek veled, hogy végre lett volna valódi alternatívája Lukakunak, ha már Pinamonti nem volt erre alkalmas, de sztem a chileire nagyobb szükségünk van.
Pinci

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Pinci »

Telefonról írok, ezért rövid leszek. Dzeko csatár, Sanchez nem. Ergo Pinamonti az egyetlen cserecsatár. Azon a poszton, ahol Sanchez tekereg a labdára, ott van Sensi is és esetleg Eriksen. Ehhez a rendszerhez Dzeko jó lenne, jól fejel, és lábbal sem vészesen béna. Ok, 35 éves, erre meg azt mondom, hogy Sanchez pedig a zuhanyzóban is lesérül.
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Nagy örömmel támogatom a kezdeményezést!! Én is a “régi” csapatot képviselem. Itt volt az ideje ennek, de nagyon. Én sem nevezek meg senkit, de olyan, mint Smith ügynök a Matrixban. Bekerült a rendszerbe, majd szépen beilleszkedett, aztán elkezdte belülről felfalni ezt a szuper kis fórumot! Nagyon jó lenne, ha visszatérnének, akik emiatt leléptek innen.
Válasz küldése