Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Nekem is volt már kis összezörrenésem interfannal, de én örülök a híreinek és hogy összefoglalja szinte minden nap a pletykákat. Az hogy többször leír valamit vagy esetleg erőlteti a véleményét azon sztem túl lehet lépni
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Festa »

Versenyszellem nagyon eltűnt.
Valaki tud róla valamit??
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tobb Olasz forras szerint a Roma nagyon neheztel az Interre mivel az Inter nem akarta a Dzeko-Sanchez uzlet fizetes kulonbseget allni.

Pinto a Roma sportigazgatoja visszaer Romaba annyit mondott, ahogy lezarul a mercato mindent elfog mondani az ugyrol.

Sky szerint pedig visszadobtuk a Bologna ajanlatat Pinamontiert.

Ezzel valoszinuleg sem erkezo, sem tavozo nem lesz vegul.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Dzeko szerintem is elfért volna, érdekes lett volna látni miz kezdenek vele és Lukakuval a védők mikor egyszerre vannak a pályán. Mindenesetre ehhez meg talán egy irányító kellett volna, mert Dzeko jóval kevesebbet mozog mint Martinez.
Ettől függetlenül Sanchez-t is szeretem szóval annyira nem bánom, hogy nem jött össze.
Pinci

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Pinci »

Igen, win-win szitu volt nekem is, mert ugyan Sanchez teljesen veszélytelen a kapura, de nagyon kedvelem azokat a játékosokat, akik ilyen elánnal játszanak az az Interben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Martinez es ugynoke korabban az Inter altal garantalt max 7,5m + bonuszok fizetest szerettek volna.
Viszont a jarvany kozbejott, ezert vegul 5m korul eves fizetesben allapodtak meg.
2024-ig ir ala, es megmarad a 111m euros kivasarlasi ara ami kulfoldi csapatokra vonatkozik.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Féléves kölcsön szerintem is rendben lett volna. Conte taktikájához jobban illik a bosnyák, főleg idén. És az alapgondolat szerint jövőre jött volna vissza Sanchez, aki egy kreatívabb edzővel nagyobb hasznunkra lett volna, mint idén (szerintem tavaly is azért ment neki jobban, mert kreatívabbak voltunk).
Pinci

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Pinci »

Festa írta: 2021.01.30. 14:57 Versenyszellem nagyon eltűnt.
Valaki tud róla valamit??
Adjunk neki esélyt, hátha.. :)
rEEzuh
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2012.01.03. 18:44

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: rEEzuh »

Pinci írta: 2021.01.30. 15:48
Festa írta: 2021.01.30. 14:57 Versenyszellem nagyon eltűnt.
Valaki tud róla valamit??
Adjunk neki esélyt, hátha.. :)
Évi 2m + bónuszok
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ibrahimovics írta: 2021.01.30. 12:32 és miért nem lehet nálunk alexis bal szélső?
Mint WB?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nemet Sport1 szerint Perisic ket Nemet csapat ajanlatat is visszautasitotta most januarban.
A Dortmund es a Herthat.
Nemet forrasok szerint Perisic Angliaba vagy Spanyolorszagba szeretne igazolni ha elhagyja az Intert.

https://m.fcinternews.it/in-primo-piano ... gue-359773
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: R9. »

Jo lett volna Dzeko
latjuk hogy se Sanchez se Lautaro nem nagyon tud golt loni es rengeteg ziccert hagyunk. Erre mondja Conte mindig hogy we have to be more "clinical"

De most mar mind1 :) Kivancsi vagyok este Eriksen kezd-e tenyleg, es jo ez a topic es nem kell olvasni a "ha conte marad akkor vegunk" napi 100x itt

Latod Sari milyen kincsre leltel ezzel a topiccal :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nyaron az altalunk is figyelt es akkor Oroszorszagba igazolo Gaich, most hivatalosan is 300 ezer euroert kolcson a Benevento jatekosa lett.
Sima opcios joguk van veglegesiteni a szezon vegen.
Pinci

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Pinci »

Én is remélem, de nem vagyok egy nagy Eriksen fan. Nekem egy kicsit feminin... Olyan, mintha ratyi lenne és ez sajnos látszik a fellépésén is.
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Igen, Eriksen nem latin vidékre való. Nagyon tehetséges focista, drukkolok neki, de tényleg nagyon nem férfias..
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Gyerekek...

Meg itthagyom ezt a részt kicsit hogy duhongje ki mindenki magát, de törölni fogok minden kommentet ami nem ide illik... Mindegy hogy pinci tábor vagy interfan tábor tagja az illető.

A meglevő topikokat bárki hasznalhatja. Nincs olyan hogy x y nem írhat oda. Akinek ez nem tetszik nyugodtan torolheti magát vagy jobb esetben kap egy szép bannolast tőlem.

A nézet eltérést meg privátban vagy pl a sorsator topikba lehet folytatni.

Köszönöm a figyelmet..

Forza inter gyerekek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta elmondta, hogy par kozvetito tul bator volt es targyalasokat folytattak anelkul hogy a klub egyezkedtek volna.
A Dzeko-Sanchez csere egy olyan uzlet volt ami mar a megnyitasa elott lezarult.
Interesek vagyunk mind, aki nem akar az Interbe jatszani az tavozhat, de egyetlen ilyen keres sem erkezett senkitol.
Ujra megismetelte, ez a keret lesz amivel zarjuk a szezont is.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Mindenkit meglehet érteni,de ha mindenki megértesz akkor senkit nem értesz meg igen.
A Facebook letiltások korábban szerintem nem kéne idáig eljutni.
Lehet,hogy valakinek sok amit pl. Interfan ír,de mellette meg az egyik legaktívabb tag.
Szerintem egy fórum van akinek sok valaki akkor görgessen tovább.
Persze van amikor unalmasa 20-szor egymás után,de az ilyen klikkesedésnek nem hiszem.hogx jó vége lenne.

Lehet tisztelni azt is akivel nem értek egyet.
Én pl.Eriksenben csalódtam,mert sokkal többet vártam tőle.
Viszont örülnék neki ha a milán elleni gólja után feltámadna és megmutatná miért bíznak benn itt annyian.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2021.01.30. 21:47 Mindenkit meglehet érteni,de ha mindenki megértesz akkor senkit nem értesz meg igen.
A Facebook letiltások korábban szerintem nem kéne idáig eljutni.
Lehet,hogy valakinek sok amit pl. Interfan ír,de mellette meg az egyik legaktívabb tag.
Szerintem egy fórum van akinek sok valaki akkor görgessen tovább.
Persze van amikor unalmasa 20-szor egymás után,de az ilyen klikkesedésnek nem hiszem.hogx jó vége lenne.

Lehet tisztelni azt is akivel nem értek egyet.
Minden szavaddal egyet értek. Ha itt elkezdődik a klikkesedés (főleg ilyen baromság miatt) akkor oda lesz a fórum jó hangulata. Szerintem ez az egész ügy túl van tolva. Akinek valami nem tetszik görgessen. Ennyi!
Pinci

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Pinci »

Eriksen ezeken a meccseken használható, többre nem igazán. Ma jó volt. Perisic és Gagliardini egyszerre a pályán kegyetlen... Tudott pár játékos pihenni és jött a 3 pont. Martinez szerintem még vékony a sztár státuszhoz.
Remélem Conte marad még 4-5 évig, fontos a folytonosság 😂
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Látom zajlott ma itt az élet,pedig nem is igazoltunk senkit :lol:

Bár nem itt és nem így kéne ezt kibeszélni,de erre a fórumra még kb. a betárcsázós net korában találtam rá és több,mint 10éve figyelgetem,úgyhogy jó lenne valami megoldást találni, mert mégiscsak azért írunk ide,hogy eszmét cseréljünk a kedvenc csapatunkról. Szerintem mindenki tudja,miből van pár embernek elege: van egy fórumtársunk, aki naponta jelentkezik rengeteg hírrel,cikkel,pletykával,értékeléssel és emellett egy sajátos stilisztikai kifejezésmóddal és érvelési technikával rendelkezik. Azt is el kell ismerni, hogy rengeteg infot, adatot és fordítást tesz be,ami miatt igenis sokan jönnek fel (a fbokról már töröltem magam rég, nem tudom ott mik keringenek). Nekem is elgurult a gyógyszer már párszor és többször jeleztem neki, hogy néha vissza kéne venni és hagyni másokat is érvényesülni,kibontakozni,illetve a "kevesebb,néha több" bölcsességet megfogadni. Talán néha volt is,mikor figyelembe vette, de azt gondolom, hogy a többi fórumozónak is kéne tennie azért, hogy más vélemények,meglátások vagy akár új topicok,kezdeményezések létrejöjjenek. Szóval értem a problémát és hidd el interfan ez részemről nem személyes, de azon Neked is el kell gondolkodni, ha ennyi ember jelzi, hogy valamit változtatni kéne. Viszont nem gondolom megoldásnak, hogy kirekesszük egymást vagy anti-topikot kreáljunk,inkább próbáljon mindenki kicsit magába szállni és vigyük előre együtt és közösen ezt a fórumot, mert szegény Youme nem ezért hozta létre..Pace és Forza Inter!!!
Bocs az offért
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Ezt a Conte out dolgot már próbáltam kielemezni ép ésszel a másik topicban, kevés sikerrel. Észrevételeim:
1. Miért gondolja az bárki, hogy Contet el fogják küldeni? A befektető jellegű tulajdonos cégként működik, nem érzelemből dönt, ráadásul több éves üzleti tervet követ. Ha jön eredmény, ha nem, akkor is Conte ki fogja tölteni a szerződését, hacsak nem ő megy el.
2. Miért gondolja bárki, hogy “top-top” :D edző ebbe a foshalmazba ide szeretne jönni? Fizetésekre, igazolásokra nincs pénz. Azt sem lehet tudni, hogy ki lesz az új tulaj és mikor. Allegri hamarabb aláírna a Rómához, mint ide. Senki sem hülye. Az INTER sajnos ma nem egy vonzó munkahely. Játékosoknak sem.
Pinci

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Pinci »

Azért vonzóbb, mint a Roma szerintem. Ráadásul azt olvastam valahol, hogy Allegri szívesen jönne ide a nagycsapatos triplázás miatt. Viszont kevés csapat van Európában, ahol ekkora lenne a nyomás, ez érdekes aspektus. Még Conte is meghajlott alatta. Conte egyébként (egy sikeres!?) év után miért mondana le 12 millió euróról?? Nem karitatív intézmény.. Ha meg elkuldik, csengetni kell neki.
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Conte ki fogja tölteni szerintem a szerződését, ez 100%. Kérdés, addig mi lesz Allegrivel.
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Az öreg Dzeko meg jobban járt, hogy nem jött. Itt kiegészítő ember lett volna, Rómában meg ő a kapitány, legalábbis idáig ő volt.
Jó lesz ez így. Szerintem Conte is változott és visszavett az arcából. Nagyon szurkolok nekik, hogy idén meg legyen a Scudetto.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Állítólag még létrejöhet a Sanchez-Dzeko csere az utolsó órákban. Van/lesz még tárgyalás az ügyben.

https://m.fcinternews.it/focus/i-ts-i-d ... ano-359823
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.01.31. 12:00 Állítólag még létrejöhet a Sanchez-Dzeko csere az utolsó órákban. Van/lesz még tárgyalás az ügyben.

https://m.fcinternews.it/focus/i-ts-i-d ... ano-359823
Tuttosport irta csak, hogy meg akar lehet belole valami.

Ellenben a Gazzetta, Corriere, Sky, DiMarzio, SM szerint is lezarult az uzlet veglegesen.

Marotta is elmondta tegnap, ez az uzlet mar akkor lezarult mielott elindult volna.
Nem lesz erkezo, sem tavozo.

Roma sportigazgatoja is mar visszautazott Romaba, ahol elmondta a mercato zarultaval mindent elfog mondani.

Dehat ismerjuk a mercato utolso napjait, holnap lesz kb 35 hajmereszto nev.
Tavaly is a teljesseg igenye nelkul, a januari mercato utolso napjaiban:
Zaza, Pandev, Kucka, Romulo es meg folytathatnak. :D
kovacs_ata
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2020.06.24. 21:29

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: kovacs_ata »

Pinci írta: 2021.01.30. 16:45 Én is remélem, de nem vagyok egy nagy Eriksen fan. Nekem egy kicsit feminin... Olyan, mintha ratyi lenne és ez sajnos látszik a fellépésén is.
Ez a ratyi, feminin Eriksen végülis csak Európa egyik, ha nem a legkeményebb bajnokságában nőtte ki magát a világ egyik legjobb irányítójává. Úgy látom, hogy ezt itt páran hajlamosak elfelejteni. De hát a Premier League-ben biztosan a feminin fellépéssel élnek meg a legjobbak...

Jó fórumozást kívánok!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TS szerint akar Pinamonti is tavozhat meg, ezaltal Eder erkezhet.
Viszont az Olasz lapok tobbsege, es Marotta szavai szerint is, a mercato lezarult mar szamunkra.
Pinci

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Pinci »

kovacs_ata írta: 2021.01.31. 12:07
Pinci írta: 2021.01.30. 16:45 Én is remélem, de nem vagyok egy nagy Eriksen fan. Nekem egy kicsit feminin... Olyan, mintha ratyi lenne és ez sajnos látszik a fellépésén is.
Ez a ratyi, feminin Eriksen végülis csak Európa egyik, ha nem a legkeményebb bajnokságában nőtte ki magát a világ egyik legjobb irányítójává. Úgy látom, hogy ezt itt páran hajlamosak elfelejteni. De hát a Premier League-ben biztosan a feminin fellépéssel élnek meg a legjobbak...

Jó fórumozást kívánok!
Az eddigi teljesítménye és fellépése nem volt elég határozott, láthatóan el volt veszve. Ezért alakult ki róla ez a fura kép. Remélem lesz lehetősége ezen a képen javítani, a tegnapi biztató volt.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: R9. »

kovacs_ata írta: 2021.01.31. 12:07
Pinci írta: 2021.01.30. 16:45 Én is remélem, de nem vagyok egy nagy Eriksen fan. Nekem egy kicsit feminin... Olyan, mintha ratyi lenne és ez sajnos látszik a fellépésén is.
Ez a ratyi, feminin Eriksen végülis csak Európa egyik, ha nem a legkeményebb bajnokságában nőtte ki magát a világ egyik legjobb irányítójává. Úgy látom, hogy ezt itt páran hajlamosak elfelejteni. De hát a Premier League-ben biztosan a feminin fellépéssel élnek meg a legjobbak...

Jó fórumozást kívánok!
az lehet h ott notte ki magat de itt semmit nem mutatott
nem nezhetjuk meccs kozben a spursos videokat h ott milyen jo volt
en bizom benne h jo lesz, de nem az a harcos fajta
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: R9. »

Conte szerintem is marad foleg ha megnyeri a scudettot
messze a legjobb edzo Mourinho ota hiaba vannak idegesito cserei
egyseget teremtett a csapatnal es nyilatkozatok alapjan az egesz csapat koveti ot
Ha megnyeri a scudettot akkor remelem is hogy marad!
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Egy biztos, a csapat szerintem vele van, ha nem így lenne, már rég megbuktatták volna és valahol a 6. hely környékén lennénk.
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mercato

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

R9. írta: 2021.01.31. 14:34
kovacs_ata írta: 2021.01.31. 12:07
Pinci írta: 2021.01.30. 16:45 Én is remélem, de nem vagyok egy nagy Eriksen fan. Nekem egy kicsit feminin... Olyan, mintha ratyi lenne és ez sajnos látszik a fellépésén is.
Ez a ratyi, feminin Eriksen végülis csak Európa egyik, ha nem a legkeményebb bajnokságában nőtte ki magát a világ egyik legjobb irányítójává. Úgy látom, hogy ezt itt páran hajlamosak elfelejteni. De hát a Premier League-ben biztosan a feminin fellépéssel élnek meg a legjobbak...

Jó fórumozást kívánok!
az lehet h ott notte ki magat de itt semmit nem mutatott
nem nezhetjuk meccs kozben a spursos videokat h ott milyen jo volt
en bizom benne h jo lesz, de nem az a harcos fajta
Sajnos ő sosem lesz egy vezér, mert nincs benne elég tűz. De az vitathatatlan, hogy roppant technikás. Remélem több jó meccset látunk még tőle.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Az önálló akciók itt és most be lettek fejezve. NEM lesz külön topik, néhány ember részvételével. Legyetek annyira érettek hogy megpróbáljátok megtalálni a közös hangot, elvégre egy csapatnak szurkoltok. Ha mégse sikerül, akkor igazatok van, nem kötelező hozzászólni. Az összes veszekedős, személyeskedős komment törölve lett innen, a Mercato topik pedig le lett zárva, a releváls hsz-ek átmozgatva ide. A hangulatkeltésekre is jobban oda lesz figyelve ezentúl, illetve az álhírekre, floodolásra.

A SZABÁLYZAT
ezentúl már az oldal felső menüjéből is elérhető, és bővítve lett.
Remélem mindenre kitértem a kiegészítésekben, tanulmányozása kötelezően ajánlott. Pincire, Interfanra, a fórum összes látogatójára egyaránt vonatkozik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio szerint veglegesen lezarult a Dzeko-Sanchez uzlet, es megbukott.
DiMarzio szerint ket ok vezetett az uzlet elbukasahoz.
Egyik a gazdasagi okok, aminek fenyeben Dzeko fizetese kb 4m euroval tobb mint Sancheze.
Reszben pedig mindket klub ujraertekelte a targyalasok utan az uzletet, es vegul Pinto megmondta Ausilionak hogy nem hajlandoak megsem az uzletre.
Most jon a Roma nehezsege, meg kell oldani a Foncesca-Dzeko ellentetet.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... hez-dzeko/

Sky es Marchetti szinten osszefoglalta a dolgokat.
Leirtak semmi nem tortenhet mar, az uzlet megbukott.
A targyalasok soran a Roma atggondolta a gazdasagi parametereket, es kozoltek az uzletet nem hajtak vegre.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/mar ... o-sanchez/

Gazzetta is megerositi, az Internek bejovo piaca zarva van, es a Dzeko-Sanchez csere is teljesen elhalvanyult.
Az Inter piaca lezarult, Pinamontit kapcsan volt Bologna erdeklodes, de a Gazzetta szerint o is marad.

https://m.fcinternews.it/focus/i-gds-i- ... gna-359884

A Romai Corriere is megerositi, a Dzeko-Sanchez csere nem sikerult.
Innentol Pintonak a Roma sportigazgatojanak, es a jatekos ugynokenek kompromiszumos megoldast kell talani, hogy ujra a keret tagja legyen, es fegyverszunet legyen a szezon vegeig.
Tobb mint 14m euroba kerul Dzeko fizetese, ezert a Romanak jatszania kell.

https://m.fcinternews.it/focus/i-cds-i- ... ita-359885

Vegul pedig a Tuttosport hirei.
Tegnap ok voltak az egyetlen lap, akik szerint meg lehetett volna egy utolso probalkozas.
Viszont mara mar a TS szerint is gyakorlatilag lehetetlen az uzlet.
TS szerint viszont meg Pinamonti esetleges tavozasa, es Eder erkezese nem kizart.
Ok az egyetlen portal akik szerint Eder erkezesbol meg lehet valami.

https://m.fcinternews.it/rassegna/i-ts- ... ter-359894
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Jó kis mercatot csináltunk :D
Legalább koptak a billentyűk:)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.02.01. 10:48 Jó kis mercatot csináltunk :D
Legalább koptak a billentyűk:)
Nem is emlékszem, hogy lett volna olyan mercato januárba amikor nem jött senki. :shock:
Persze annak örülök, hogy nem jöttek olyanok akikkel csak többen lennénk de azért volt 1-2 poszt ahova valami jó fogásnak /értsd kölcsönben/ örültem volna. ;)
De most ez van és ebből hozzuk ki a maxot.
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Én nem sokszor írok ide de minden nap többször olvasom a fórumot. Jó hogy Interfan így összefoglalja a híreket.
A gond szerintem ott van vagy volt hogy például előfordult hogy valaki beírt egy pletykát erre Interfan félreérthetően válaszolt rá, miszerint mekkora hülyeség amit leírt az előtte szóló mert ilyet egy általa hitelesnek tartott oldal sem hozott le. Pedig például akkor én is olvastam ugyanezt a pletykát.
Aztán ott van azis hogy volt pár olyan fix tuti 1000 százalékra vett pletyka amit Interfan tényként írt le itt aztán semmi nem lett belőle. Pl Pepe leigazolása pár éve.
Szóval úgy gondolom ebből jött a veszekedés itt. Hogy félreérthetően hülyeségezte le más által beírt pletykát miközben ő is írt már be olyat ami nem valósult meg.

Kezeljük ezeket a híreket szerintem pletyka szinten addig amíg mondjuk nincs Milanoban egy játékos és a reptéren le nem fotózzák. Akkor talán már van valóságalapja egy pletykának.

Bárki olvashat bárhol híreket. Ki tudja mi igaz mi nem.
Béke.
Forza Inter!
;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.02.01. 11:09
mike írta: 2021.02.01. 10:48 Jó kis mercatot csináltunk :D
Legalább koptak a billentyűk:)
Nem is emlékszem, hogy lett volna olyan mercato januárba amikor nem jött senki. :shock:
Persze annak örülök, hogy nem jöttek olyanok akikkel csak többen lennénk de azért volt 1-2 poszt ahova valami jó fogásnak /értsd kölcsönben/ örültem volna. ;)
De most ez van és ebből hozzuk ki a maxot.
Mindig vannak jo lehetosegek, mindig vannak jo uzletek.
Akar penz nelkul is.
Viszont most valoszinu a tulajvaltas miatti ugy teljesen blokkolt mindent.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Herfort Balazs írta: 2021.02.01. 11:37 Bárki olvashat bárhol híreket. Ki tudja mi igaz mi nem.
Béke.
Forza Inter!
;)
Pont emiatt bővítettem ki a szabályzatot az elvárt viselkedés résszel, és a hitelesség résznél szinte ugyan ezt írtam le. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta kozben ujra megerositette, az Inter szamara a piac hivatalosan is lezarult.
A Dzeko ugy kapcsan ujra elmondta, soha nem kerult az uzlet a kozepontban. Szivelyes egyeztetesen kivul, soha nem tortent komoly targyalas.
Kijelentette, az Internel nem lesz sem tavozo, sem erkezo.
Nagyon eros es jo keretunk van.
Eriksen kapcsan elmondta, egy nagy klubban nincsenek kezdok es cserek.
Mindenki keszen all a kezdore.
Ertekelni kell minden jatekos kepesseget, es Conte eppen ezt teszi Eriksennel.
Eriksen pedig egy igazi profi.
Rendkivuli esemeny volt a jarvany, es ez olyan hatassal volt az Interre, hogy a jelenlegi modell nem tarthato fenn.
Koltsegeket kell most visszaszoritani, ezeket felul is kell vizsgalni.
Tovabbiaknak nem fogunk nagy osszegu fizetesek es szerzodeseket kotni.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/i ... so-1490186

https://m.fcinternews.it/in-primo-piano ... nte-359908

Marotta a Skynak is interjut adott.
Elmondta el kell ismerni a vilagjarvany okozta nehezsegeket.
Jelentos csokkenes tapasztalhato a klubok beveteleiben, ami befolyasolja a mercaton torteno befekteteseket.
Nagyon nehez helyzet ez, ami nem csak a kovetkezo honapok, hanem eveket is befolyasolni fogja, errol a legnagyobb vezetok is beszamoltak.
Aranytalanul nagy a munkaero fizetese a csapatoknal, ezzel kezdeni kell valamit, es csokkenteni kell.
Nem lesznek oriasi osszegu igazolasok, hamem mint az okori Romaban, a jovoben tobb lehet a csereuzlet.

Hosszabbitasokrol elmondta, novelni akarjuk az oroksegunket, es jovore gondolunk, es olyan jatekosok szerzodeset hosszabbitani akik eredmenyt hoztak nekunk.
Ezt szem elott tartva a fiatal jatekosok szerzodeset akarjuk hosszabbitani, akik bebizonyitottak hogy kepesek a betoltot szerepet ellatni.

Messi kapcsan elmondta, ez az a futball aminek most egy idore vege.
A nagy osszegu fizetesek kora lejart, innentol mindenkinek alkalmazkodnia kell a helyzethez.
Soha semmilyen kapcsolat nem volt, es nem is elkepzelheto Messivel.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... n-rinnovi/
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2021.02.01. 11:09
mike írta: 2021.02.01. 10:48 Jó kis mercatot csináltunk :D
Legalább koptak a billentyűk:)
Nem is emlékszem, hogy lett volna olyan mercato januárba amikor nem jött senki. :shock:
Ez van, ha nincs pénz lóvéra.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

mike írta: 2021.02.01. 15:32
Cupi írta: 2021.02.01. 11:09
mike írta: 2021.02.01. 10:48 Jó kis mercatot csináltunk :D
Legalább koptak a billentyűk:)
Nem is emlékszem, hogy lett volna olyan mercato januárba amikor nem jött senki. :shock:
Ez van, ha nincs pénz lóvéra.
Ha jól emlékszem Ranieri nem kapott egy játékost sem anno, viszont Thiago Motta elment. Akkor vettük észre, hogy a sokszor alibiMottának becézett Thiago mégsem volt rossz a kp-n. Nem tudom már, hogy ki játszott helyette, de valami Mudingayi szintű lehetett.
zanetti88
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2010.05.23. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: zanetti88 »

Mi igaz abból hogy elvileg visszalépett a bc partners? Egy olasz oldalon olvastam
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

zanetti88 írta: 2021.02.01. 18:43 Mi igaz abból hogy elvileg visszalépett a bc partners? Egy olasz oldalon olvastam
Stabrol, elnok, vezetoseg, stb topicban nemreg foglaltam ossze ez ugyben a jelenlegi hireket.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2021.02.01. 18:21
mike írta: 2021.02.01. 15:32
Cupi írta: 2021.02.01. 11:09
Nem is emlékszem, hogy lett volna olyan mercato januárba amikor nem jött senki. :shock:
Ez van, ha nincs pénz lóvéra.
Ha jól emlékszem Ranieri nem kapott egy játékost sem anno, viszont Thiago Motta elment. Akkor vettük észre, hogy a sokszor alibiMottának becézett Thiago mégsem volt rossz a kp-n. Nem tudom már, hogy ki játszott helyette, de valami Mudingayi szintű lehetett.
Motta ott tavozott, es jott Guarin es Palombo a telen.
Azert az sokat elmond, Motta vs Palombo.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Épp,hogy vége a piacnak,már irogatják,hogy Hakimi távozik :D Vicc.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TS es a Corriere is a kapus kerdessel foglalkozik.
Ahogy Marotta par napja elmondta, a jovot akarjuk epiteni es a fiatal jatekosok szerzodeset akarjuk hosszabbitani.
TS szerint Handanovic szerzodeshosszabbitas befagyott.
Egyre tobb helyen kezd nyilvanvalo lenni, az Internek uj 1.szamu kapust kell neznie.
TS szerint tovabbra is Musso az elso szamu jelolt, B opcio pedig Cragno.
Megemlitik meg Meret nevet, valamint ket kevesebe valoszinu jeloltet mint Gollini es Silvestri.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2021.02.04. 09:41 TS es a Corriere is a kapus kerdessel foglalkozik.
Ahogy Marotta par napja elmondta, a jovot akarjuk epiteni es a fiatal jatekosok szerzodeset akarjuk hosszabbitani.
TS szerint Handanovic szerzodeshosszabbitas befagyott.
Egyre tobb helyen kezd nyilvanvalo lenni, az Internek uj 1.szamu kapust kell neznie.
TS szerint tovabbra is Musso az elso szamu jelolt, B opcio pedig Cragno.
Megemlitik meg Meret nevet, valamint ket kevesebe valoszinu jeloltet mint Gollini es Silvestri.
Gollinit nagyon adnám sztem ő nagyon megbízható néha egy egy bravúrt is bemutató fiatal tehetséges kapus, akinek elég tapasztalata van ahhoz hogy az első számú kapusunk legyen! Sajnos a realitás az inkább Musso aki nálam inkább a középkategória! Cragno a 184 centijével nekem alacsony kapusposztra. Egyszerűen nincsenek meg a testi adottságai hogy klasszis kapuvédő legyen bár voltak kivételek de nagyon kevés pl Julio Cesar sem volt egy létra a maga 188 centijével de Julio az Julio és belőle csak egy van volt és lesz! Meret még talán jó lenne ő hatalmas tehetségként indult és bár még mindig nagyon fiatal egy kicsit megtorpant a fejlődésben! Nálunk újra megindulhatna felfelé de kizárt hogy De Lau eladja riválisnak! Szóval Gollini In-Gag és kb. 10 milla out és meg is vagyunk! 😁
Válasz küldése