A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Napokban egyre tobb helyrol erositik meg, a BC Partnersel valo targyalas vegleg elakadt.
Legutobb a Bloomberg irta meg, a ket ceg nem tudott megegyezni.
Mint ismert joval kevesebb volt a BC ajanlata mint a Suning altal kert osszeg.
Valamint a Gazzetta is leirja, Suning celja nyarig mindenkeppen maradni, es akkor kerulhet elo a Szaudi lehetoseg, BC ugynezki teljesen kikerul a kepbol.
De akar hosszutavu egyuttmukodes is kialakulhat.

Corsera szerint jol halad a mar ismert Fortess-Suning targyalas.
Aminek ertelmeben 250m kolcsont adna a Fortress, de ezt a Suning Holdingbol valo reszveny vasarlassal tenne meg.
Ez biztositana az Internek a tulelest a nyarig, amikor uj tulajdonosi kor lephet majd be.

Corriere ramutat a Fortress hatterere.
A Fortresst a Softbank ellenorzese alatt all, a Softbank komoly reszvenyese a Szaudi allami vagyonalap.
Softbank igazgatosaganak tagja Yasir Al-Rumayyan, aki a Szaudi allami szuveren vagyonalap egyik vezetoje.
Softbank vezerigazgatoja es elnoe Masayoshi Son, aki a Szaudi allami vagyonalap egyik tanacsadoja is.
Ezek lehetnek veletlen egybeesesek is.
Viszont nem lenne meglepo hogy ez egy nagyon kidolgozott es felepitett terv amit a hatterben mar megtargyaltak.

Osszefoglalva roviden:
-Fortress biztosihatja a kolcsont ami nyarig kell az eletben maradashoz, ezaltal Zhangek meguneplehtik a Scudettot es nyarig maradnak a vezetok.
Cserebe a Fortress mint hitel garancia reszesedest kap a Suning Holdingsbol.
-Nyaron pedig a kolcsonok visszafizetese mellett, Zhangek targyalhatnak az uj tulajdonosi korrel, kidolgozhatjak a reszeleteket ami hosszu idot vesz igenybe, akik csatlakozhatnak a nyaron.
Jelenlegi hirek szerint ezek a Szaudi uralkodo csalad lehet.
Akik kezdetben nyitottak a kisebbsegi majd idovel a tobbseg es teljes tulajdonjog atvetelere.
Ezzel Zhangek szamara is a legjobb anyagi lehetoseget biztositva.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.03.11. 12:02 "CR 3 ev alatt 350m euroba kerult, ez valosagos gazdasagi katasztrofa."
Megérdemlik, akármit csinálhattak volna ennyi pénzből, de nekik ez a túlkoros kretén kellett:D
Hátrább vannak vele mint korábban, egészségükre.

A klub eladásával egyelőre nem kapkodunk, ez nálam mindenképp jó jel, nincs nagy gáz, nem kell kapkodnunk.

Őszintén szólva nem érdekel hogy ki a tulaj, ha a pályán bitangok leszünk.
A kínai tulajdonért sem voltam anno oda, de szépen rendbe rakták a klubot, a következő szinthez meg lehet az arabok kellenek majd.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mediaset szerint hamarosan minden reszlet meglesz a mar emlegetett Fortress hitel de Suning Holding reszvenyvasarlasa kapcsan.
A 200-250m euro koruli alcazott hitel nyarig a tulelest biztositja, igy a BC alacsony ajanlata helyett mas komolyabb ajanlatot fogadhatunk el a nyaron.
A szezon vegen Scudettoval zsebbe sokkal nagyobb ertekkel birhat a csapat az uj tulajdonos szamara es a Suningnak ezzel nagyobb osszeget kaphat.

Il Giorno szerint is kozel az athidalo "hitel" megallapodas a Fortressel.
Ez lehetove teszi a Suning szamara, hogy a szezon vegeig maradjanak, es a 11 ev utani bajnoki cimet megunnepeljek, ezaltal
nagyobb ertekent eladni az Intert.

Napokban tobb cikk is bemutatta, hogy kapcsolodik a Fortress is a Szaudiakhoz, es ez lehet a hatalomatvetel elso lepese, a Suning Holding reszvenyvasarlasnak alcazott hitel.

Bellinazzo gazdasagi ujsagiro megerositi, a BC targyalas vegleg lezarult, a Suning csakis 1 milliard euroert adja el a teljes reszvenyt.
A BC pedig 750m-nal sosem ajanlott tobbet, igy a feleknek nem sikerult a megallapodas, es nem is targyalnak tobbet.
Most egyertelmu a helyzet, a szezon vegeig kitartani, ehhez kell megtalalni a likviditasi hitelt.
Viszont nyartol is lehetseges egy kezdetben 50-50%-os tulajdonresz, ezaltal a Suning meg maradna, a lehetseges gazdasagi novekedes miatt. Lehetoseg az is, hogy nyaron az uj tulajdonosi kor a LionRock 33%-at + a Suning reszvenyek 17%-at venne meg, igy alakulna ki egy 50% reszesedes kezdetben.
De meg fejlodo szakaszaban vannak a targyalasok.
Bellinazzo megerositi, a Szaudi allam a lista elen van, nagyon eros az akarat, de egy ilyen meretu uzlethez ido kell, es meg sok a tennivalo.
A Szaudi allami szuveren vagyonalap megakar szerezni egy fontos Europai klubot, az Inter abszolult a lista elen van.
Megoldando kerdesek vannak meg az ugyben.
De van egy sokkal szelesebb es komolyabb erdeklodes a Szaudiak reszerol mint amit szemmel latni es hallani a napokban.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

na ez pozitiv vegre, csak jojjon a penz
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

R9. írta: 2021.03.16. 10:11 na ez pozitiv vegre, csak jojjon a penz
Aztán jövőre az lesz a kédés,hogy ki lesz Mbappe ék párja Lautaro vagy Lukaku? ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.03.16. 10:11 na ez pozitiv vegre, csak jojjon a penz
Ezzel a kijelentessel vigyaznek meg.
A hitel nem sajat penz, tehat ez meg alapbol nem jelent megoldast.
Megoldast jelent nyarig, de nyar utan ujra ott leszunk ahol most, es ez a 200-250m hitelt vissza is kell fizetni.

Mas kerdes hogy mi lesz nyaron, mert akkor tortenhetnek pozitiv fejlemenyek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.03.16. 10:13
R9. írta: 2021.03.16. 10:11 na ez pozitiv vegre, csak jojjon a penz
Aztán jövőre az lesz a kédés,hogy ki lesz Mbappe ék párja Lautaro vagy Lukaku? ;)
Bar ilyen helyzetbe kerulnek a nyaron. :)

Mondjuk en Haalandot is elfogadnam nagy nehezen. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.03.16. 10:14
R9. írta: 2021.03.16. 10:11 na ez pozitiv vegre, csak jojjon a penz
Ezzel a kijelentessel vigyaznek meg.
A hitel nem sajat penz, tehat ez meg alapbol nem jelent megoldast.
Megoldast jelent nyarig, de nyar utan ujra ott leszunk ahol most, es ez a 200-250m hitelt vissza is kell fizetni.

Mas kerdes hogy mi lesz nyaron, mert akkor tortenhetnek pozitiv fejlemenyek.
Az ugye megvan,hogy ha bajnokok leszünk akkor az első kalapból indulunk a BL-ben.
Na az nagyon nem mindegy.

Amúgy én ha ez a kezdő marad akkor Gosens,De Paul és előre mondjuk Murielnek örülnék.
Kispadra pedig Szantkovicsnak ,de az nem 2020-ban lesz.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Festa írta: 2021.03.16. 10:17
interfan írta: 2021.03.16. 10:14
R9. írta: 2021.03.16. 10:11 na ez pozitiv vegre, csak jojjon a penz
Ezzel a kijelentessel vigyaznek meg.
A hitel nem sajat penz, tehat ez meg alapbol nem jelent megoldast.
Megoldast jelent nyarig, de nyar utan ujra ott leszunk ahol most, es ez a 200-250m hitelt vissza is kell fizetni.

Mas kerdes hogy mi lesz nyaron, mert akkor tortenhetnek pozitiv fejlemenyek.
Az ugye megvan,hogy ha bajnokok leszünk akkor az első kalapból indulunk a BL-ben.
Na az nagyon nem mindegy.

Amúgy én ha ez a kezdő marad akkor Gosens,De Paul és előre mondjuk Murielnek örülnék.
Kispadra pedig Szantkovicsnak ,de az nem 2020-ban lesz.
Erre nem is gondoltam, szép meglátás. ;) Csak nem túllépünk a magyar futball rákfenéjén és megéljük a kupa tavaszt? :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.03.16. 10:17
interfan írta: 2021.03.16. 10:14
R9. írta: 2021.03.16. 10:11 na ez pozitiv vegre, csak jojjon a penz
Ezzel a kijelentessel vigyaznek meg.
A hitel nem sajat penz, tehat ez meg alapbol nem jelent megoldast.
Megoldast jelent nyarig, de nyar utan ujra ott leszunk ahol most, es ez a 200-250m hitelt vissza is kell fizetni.

Mas kerdes hogy mi lesz nyaron, mert akkor tortenhetnek pozitiv fejlemenyek.
Az ugye megvan,hogy ha bajnokok leszünk akkor az első kalapból indulunk a BL-ben.
Na az nagyon nem mindegy.

Amúgy én ha ez a kezdő marad akkor Gosens,De Paul és előre mondjuk Murielnek örülnék.
Kispadra pedig Szantkovicsnak ,de az nem 2020-ban lesz.
BL-ben ha komoly eredmenyt akarunk, akkor nyaron sok valtozas kell.
Jo kerdes mi lesz Conte es Marotta sorsa, ki marad, ki megy.
Juve is volt sokszor Conteval elso kalapos, eredmeny ott sem hizelgo, sot...

Stankovic jojjon szepen Olaszba, menjen pl egy Udine vagy Fiorba, es kezdje meg a bizonyitast ott is.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Amúgy én ha ez a kezdő marad akkor Gosens,De Paul és előre mondjuk Murielnek örülnék.
Kispadra pedig Szantkovicsnak, de az nem 2020-ban lesz.
[/quote]

Semmiképp mivel 21-van. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

lucky0 írta: 2021.03.16. 12:48 Amúgy én ha ez a kezdő marad akkor Gosens,De Paul és előre mondjuk Murielnek örülnék.
Kispadra pedig Szantkovicsnak, de az nem 2020-ban lesz.
Semmiképp mivel 21-van. :)
[/quote]

Jogos észrevétel ,de mivel még mindig a Covid19 időszak van szóval én nem vettem észre,hogy ez 2021 ;) ;)
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Festa írta: 2021.03.16. 13:03
lucky0 írta: 2021.03.16. 12:48 Amúgy én ha ez a kezdő marad akkor Gosens,De Paul és előre mondjuk Murielnek örülnék.
Kispadra pedig Szantkovicsnak, de az nem 2020-ban lesz.
Semmiképp mivel 21-van. :)
Jogos észrevétel ,de mivel még mindig a Covid19 időszak van szóval én nem vettem észre,hogy ez 2021 ;) ;)
[/quote]

Magas labda volt, gondoltam leütöm! 😁 Gosens, De Paul jöhetne Muriel sztem tipikusan kiscsapatos playa! Nálunk nem teljesítene ilyen jól sztem nem bírná a nyomást! Ahogy Sevillában sem...de ha lesz nyáron zsé akkor egész más lehetőségeink lehetnek majd! Reménykedjünk! Addig egy scudettoval megelégszünk! 😁 Forza Inter! 🤜🤛
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2021.03.16. 10:17 Az ugye megvan,hogy ha bajnokok leszünk akkor az első kalapból indulunk a BL-ben.
Na az nagyon nem mindegy.
Ez teljesen új nekem, jó lehetőség lenne egy "viszonylag" könnyebb BL csoportra.

Persze amíg Shakthar, Gladbach féle csapatok is előttünk végeznek, majdnem mindegy.
De remélem hogy ezt a szintet végre átugrottuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.03.16. 15:50
Festa írta: 2021.03.16. 10:17 Az ugye megvan,hogy ha bajnokok leszünk akkor az első kalapból indulunk a BL-ben.
Na az nagyon nem mindegy.
Ez teljesen új nekem, jó lehetőség lenne egy "viszonylag" könnyebb BL csoportra.

Persze amíg Shakthar, Gladbach féle csapatok is előttünk végeznek, majdnem mindegy.
De remélem hogy ezt a szintet végre átugrottuk.
Szintugra iden egy gyenge BL csoportbol, ezzel a kerettel sem sikerult.

En tartom ha a BL-ben is eredmenyt akarunk, akkor egy Mancini-Mourinho valtas 2.0 kell eszkozolni.

Conte Juveval mindig 1.kalapos volt, megis sikerult egy Kopenhaga, Galata csoportbol is kiesni.
De ugy ad hoc Conte karrierjenek 5 BL szezonjat is idelehetne hozni.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

mike írta: 2021.03.16. 15:50
Festa írta: 2021.03.16. 10:17 Az ugye megvan,hogy ha bajnokok leszünk akkor az első kalapból indulunk a BL-ben.
Na az nagyon nem mindegy.
Ez teljesen új nekem, jó lehetőség lenne egy "viszonylag" könnyebb BL csoportra.

Persze amíg Shakthar, Gladbach féle csapatok is előttünk végeznek, majdnem mindegy.
De remélem hogy ezt a szintet végre átugrottuk.
Én úgy gondolom, hogy idén a BL-ben rohadt nagy balszerencsénk volt és a 6 meccsen a nyújtott játék alapján egyátalán nem a 4. hely dukált. A Gladbachot a 2 meccs alapján megvertük (akik akkor nagyon jó formában voltak, a Bayernt és a Lipcsét is megcsapták!). A Shahtar szerintem megköszönheti az égieknek, hogy a 2 meccsen egy gólt sem kaptak, nem sok közük volt az egészhez. A Madrid jobb volt, de nem kellett szégyenkezni az ellenük játszott meccsek miatt. Szerintem a PSG, Lipcse, MU, Basaksehir csoport után a legerősebb csoport volt a miénk. Előtte években Barcelona, Tottenham... nem lehetünk mindig balszerencsések.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2021.03.16. 16:37
Én úgy gondolom, hogy idén a BL-ben rohadt nagy balszerencsénk volt és a 6 meccsen a nyújtott játék alapján egyátalán nem a 4. hely dukált. A Gladbachot a 2 meccs alapján megvertük (akik akkor nagyon jó formában voltak, a Bayernt és a Lipcsét is megcsapták!). A Shahtar szerintem megköszönheti az égieknek, hogy a 2 meccsen egy gólt sem kaptak, nem sok közük volt az egészhez. A Madrid jobb volt, de nem kellett szégyenkezni az ellenük játszott meccsek miatt. Szerintem a PSG, Lipcse, MU, Basaksehir csoport után a legerősebb csoport volt a miénk. Előtte években Barcelona, Tottenham... nem lehetünk mindig balszerencsések.
Conte 5 BL szezonban indult.

3x kiesett a 32 kozott
1x a 16 kozott
1x a 8 kozott

- 2012/13.
Csoportkor 1.hely, 12 ponttal, de itt is sikerult egy X a Shaktarral, es a Nordsjaellend ellen.
16 kozott sima Celtic, osszesitesben 5-0.
8 kozott sima kieses a Bayerntol ossz 4-0.

- 2013/14:
Galata, Juve, Kopenhaga, Real csoport.
3.hely kieses a csoportbol, 6 meccs 1 gyozelem 3 X 2 vereseg 6 pont.

- 2017/18:
Roma, Atletico, Chelsea, Qarabag csoport.
2.hely, 8 pont.
De a Roma megelozte oket mert kikaptak Romaban 3-0-ra.
2.hely miatt megkaptak a Barcat, sima kieses a 16 kozott, osszesitesben 4-1.

Mi helyzetunket meg ismerjuk.

Conte 5 szezonja a BL-ben.

36 meccs 12 gyozelem 13 X 11 vereseg.
1.36 pontatlag.
Juve, Chelsea, Inter csapatokat iranyitva.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2021.03.16. 16:55
alwin91 írta: 2021.03.16. 16:37
Én úgy gondolom, hogy idén a BL-ben rohadt nagy balszerencsénk volt és a 6 meccsen a nyújtott játék alapján egyátalán nem a 4. hely dukált. A Gladbachot a 2 meccs alapján megvertük (akik akkor nagyon jó formában voltak, a Bayernt és a Lipcsét is megcsapták!). A Shahtar szerintem megköszönheti az égieknek, hogy a 2 meccsen egy gólt sem kaptak, nem sok közük volt az egészhez. A Madrid jobb volt, de nem kellett szégyenkezni az ellenük játszott meccsek miatt. Szerintem a PSG, Lipcse, MU, Basaksehir csoport után a legerősebb csoport volt a miénk. Előtte években Barcelona, Tottenham... nem lehetünk mindig balszerencsések.
Conte 5 BL szezonban indult.

3x kiesett a 32 kozott
1x a 16 kozott
1x a 8 kozott

- 2012/13.
Csoportkor 1.hely, 12 ponttal, de itt is sikerult egy X a Shaktarral, es a Nordsjaellend ellen.
16 kozott sima Celtic, osszesitesben 5-0.
8 kozott sima kieses a Bayerntol ossz 4-0.

- 2013/14:
Galata, Juve, Kopenhaga, Real csoport.
3.hely kieses a csoportbol, 6 meccs 1 gyozelem 3 X 2 vereseg 6 pont.

- 2017/18:
Roma, Atletico, Chelsea, Qarabag csoport.
2.hely, 8 pont.
De a Roma megelozte oket mert kikaptak Romaban 3-0-ra.
2.hely miatt megkaptak a Barcat, sima kieses a 16 kozott, osszesitesben 4-1.

Mi helyzetunket meg ismerjuk.

Conte 5 szezonja a BL-ben.

36 meccs 12 gyozelem 13 X 11 vereseg.
1.36 pontatlag.
Én a csapat idei BL-ben nyújtott játékáról, valamint a csoportban levő másik csapatokról írtam. Nem látom, hogy jön ide az, amit írsz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ugy jon ide, hogy ha a BL-ben eredmenyt akarunk elerni, akkor biztos hogy megfelelo erre az edzo szemelye?
Kicsit Mancini feeling.

Idei BL csoport "nehezsegerol" es a tobbi csoportbol pedig irok privatot Alwin. :)
Csak hogy ne offoljuk szet a topicot.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

alwin91 írta: 2021.03.16. 16:37
mike írta: 2021.03.16. 15:50
Festa írta: 2021.03.16. 10:17 Az ugye megvan,hogy ha bajnokok leszünk akkor az első kalapból indulunk a BL-ben.
Na az nagyon nem mindegy.
Ez teljesen új nekem, jó lehetőség lenne egy "viszonylag" könnyebb BL csoportra.

Persze amíg Shakthar, Gladbach féle csapatok is előttünk végeznek, majdnem mindegy.
De remélem hogy ezt a szintet végre átugrottuk.
Én úgy gondolom, hogy idén a BL-ben rohadt nagy balszerencsénk volt és a 6 meccsen a nyújtott játék alapján egyátalán nem a 4. hely dukált. A Gladbachot a 2 meccs alapján megvertük (akik akkor nagyon jó formában voltak, a Bayernt és a Lipcsét is megcsapták!). A Shahtar szerintem megköszönheti az égieknek, hogy a 2 meccsen egy gólt sem kaptak, nem sok közük volt az egészhez. A Madrid jobb volt, de nem kellett szégyenkezni az ellenük játszott meccsek miatt. Szerintem a PSG, Lipcse, MU, Basaksehir csoport után a legerősebb csoport volt a miénk. Előtte években Barcelona, Tottenham... nem lehetünk mindig balszerencsések.
Akkor picit Off én is.
Abszolút egyetértek veled, bár lassan már érhet az a vád, hogy Conte védőszentje vagyok, de nincs így. Azt sokan elfelejtik, hogy Mou égisze alatt a BL menetelés egy kiugró idény volt. Amolyan Porto, Ajax szintű dobbantunk valamit de nem tudjuk megismételni style.
A BL lutri, eredményesség nem CSAK az edző függvénye bár sokan gondolják úgy, hogy ha Allegri lenne nálunk akkor idén akár a 16 -ba is bejutottunk volna, sőt a 8 ba is.. Elképzelhetőnek tartom, de abban is biztos vagyok, hogy nem lenne ekkora előnyünk a bajnokságban. (Ha lenne egyáltalán előnyünk.. és én most nem cserélnék el egy elfogadható BL szereplést egy bajnoki címre) Egyszerűen nem elég erős a csapat két ilyen frontra még. Ne hasonlítsuk a triplázó Realhoz akiknél olyanok nem jutottak szóhoz akik nálunk stabil kezdők lettek volna.
Arról nem beszélve , hogy a BL siker kulcsa rengetegszer az állandóságon múlik, hogy ne fruktuálódjon a kezdőcsapat, és így tud eredményes lenni pl egy Atalanta is. Mellesleg ha ők is csak a bajnokságra koncentrálnának valószínűleg 7-8 pontal több lenne nekik.
Hát a mi csapatunk 1 évvel ezelőttig minden volt csak nem állandó. Irreális elvárás lett volna tavaly jó BL szereplést elérni, idén meg ismétlem , nem cserélném el a bajnoki címet egy BL top 8 ra.
Másrészt azt is nézzük, hogy ha már csak Conte-ra vetítjük le a dolgot, az ő Juve-ja nem volt erős Európában, leuralt egy baromi gyenge Serie-A-t majd utána a megerősített, sokkal bitangabb csapattal Allegri tudott jól szerepelni. Mellesleg nekik kb 1 évben volt megszorongatva a tökük a bajnokságban az elmúlt 10 évben úgyhogy koncentrálhattak a BL-re. Nézzük csak meg mi történt ahogy a bajnokság is erősödött.. Ők is elkezdtek bukdácsolni a BL-ben.
Aztán Conte a Chelsea-hez kimondva kimondatlanul a bajnoki cím megszerzéséért került, nem a BL-ért , és ezt abszolválta is. Az ő stílusa ráadásul nem az állandóság , ha maradna 3-4 évet egy olyan csapatban amibe pumpálják a pénzt , biztos vagyok benne , hogy ő is eredményesebb lenne a BL-ben. A jövő évet ezért adnám meg neki, mert ha tovább tudunk erősödni, és a többiekeket hamarabb lehagyni a bajnokságban, akkor a fókusz már mehet a BL-re. Ahhoz , hogy az itt vázolt számomra bután irreális elvárások teljesüljenek, kell minden posztra még egy klasszis szintű játékos szerintem.
És tűnhet úgy, hogy üti egymást az állításom eleje és vége, mert eleinte az volt a példa hogy Conte Juve-nak nem volt ellenfele, de GYENGE is volt az a csapat alapvetően azok ellen a csapatok ellen minőségben , akikkel szembe kellett volna kerülni Európában.
És azt is kihagytuk az egyenletből , hogy Conte Juve-ban töltött időszaka az igazán profi edzői időszakának csupán a kezdete volt, ő is fejlődhet , tanulhat , tapasztalhat, ami meg is történt az elmúlt évek során. Szóval nem törnék pálcát felette, csak ha jövőre is ilyen szarul végez :)
Szóval csak annyit akartam mondani, hogy több tényezőből áll ez mint hogy Conte "Impotens" a BL-ben.
OFF vége.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.03.16. 18:17
majd utána a megerősített, sokkal bitangabb csapattal Allegri tudott jól szerepelni.
Gyakorlatilag pontrol pontra vegig tudnek menni az allitasaidon, ha gondolod meg is teszem privtba, mert ez itt felig meddig "off".

De a fent kiemelt mondatodra muszaj itt reagalni.

Emlekezzunk Conte szavaira.
Amiutan elment, elmondta hogy ne vicceljen mar senki, hogy valaki ezzel a Juveval eredmenyt akar elerni a BL-ben a kovetkezo evekben.
Allegri 1.eveben a BL dontobe jutott.
(Emlekezzunk Conte szavaira)
Es a 100 euros etterem 10 euroval hasonlatara.

Az altalad emlitett "megerositett bitang" csapat igazolasai 2014/15 nyaran amikor Allegri erkezett:

Morata, Sturaro, Marrone, Rugani, Evra, Cais, Troisi, Pasquato, Perreyra, Romulo, Matri.

Ez en nagyon, de nagyon nem neveznem "megerositett bitang csapatnak".
Dehat izlesek es pofonok.

Az meg hogy Mourinhoval csak egy "kiugro eredmeny" volt a BL?
Nem gondolnam.
Szerintem szukseg van egy edzore aki ezt az eredmenyt kepes kihozni egy keretbol.
Rengeteg pelda mutatja, hogy gyakorlatilag ugyanazokkal a jatekosokkal, kerettel, kilehet zugni a 32 kozott, de belehet jutni a BL dontobe is.
Na nalunk ez volt Mourinho vs Mancini.
Juvenal meg ez volt Allegri vs Conte.

Contet az en szemebe nem menti fel semmi, hogy Koppenhaga, Galata, Real csoportbol egy, azaz 1db gyozelmet tudott elerni, es kiesett 3.helyen.
A szamok meg sajnos makacs dolgok.
36 meccs 12 gyozelem 13 X 11 vereseg, nekem nem eppen hizelgo szamok.
Foleg ugy hogy Spartak Praha, Shaktar, Qarabag, Galata, Koppenhaga, Shaktar ujra, Nordsjælland csapatok ellen jatszott 14 meccset magaban.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Remelem Conte maradni fog, es bizonyit a BL-ben is. O is fejlodik ahogy a csapat, a jatekosok imadjak, tuzbe mennenek erte eddig ugy nez ki... Iden legyen meg a scudetto ez is mar oriasi eredmeny lenne 11 ev utan, aztan jovore meglatjuk.
Nem nagyon tudnank helyette jobb edzot hozni. Es ahogy a befekteteseknel ugy a focinal is a multbeli eredmenyek nem garanciak a jovore. BL -hez oriasi szerencse is kell.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.03.16. 18:42
DM22 írta: 2021.03.16. 18:17
majd utána a megerősített, sokkal bitangabb csapattal Allegri tudott jól szerepelni.
Gyakorlatilag pontrol pontra vegig tudnek menni az allitasaidon, ha gondolod meg is teszem privtba, mert ez itt felig meddig "off".

De a fent kiemelt mondatodra muszaj itt reagalni.

Emlekezzunk Conte szavaira.
Amiutan elment, elmondta hogy ne vicceljen mar senki, hogy valaki ezzel a Juveval eredmenyt akar elerni a BL-ben a kovetkezo evekben.
Allegri 1.eveben a BL dontobe jutott.
(Emlekezzunk Conte szavaira)
Es a 100 euros etterem 10 euroval hasonlatara.

Az altalad emlitett "megerositett bitang" csapat igazolasai 2014/15 nyaran amikor Allegri erkezett:

Morata, Sturaro, Marrone, Rugani, Evra, Cais, Troisi, Pasquato, Perreyra, Romulo, Matri.

Ez en nagyon, de nagyon nem neveznem "megerositett bitang csapatnak".
Dehat izlesek es pofonok.

Az meg hogy Mourinhoval csak egy "kiugro eredmeny" volt a BL?
Nem gondolnam.
Szerintem szukseg van egy edzore aki ezt az eredmenyt kepes kihozni egy keretbol.
Rengeteg pelda mutatja, hogy gyakorlatilag ugyanazokkal a jatekosokkal, kerettel, kilehet zugni a 32 kozott, de belehet jutni a BL dontobe is.
Na nalunk ez volt Mourinho vs Mancini.
Juvenal meg ez volt Allegri vs Conte.

Contet az en szemebe nem menti fel semmi, hogy Koppenhaga, Galata, Real csoportbol egy, azaz 1db gyozelmet tudott elerni, es kiesett 3.helyen.
A szamok meg sajnos makacs dolgok.
36 meccs 12 gyozelem 13 X 11 vereseg, nekem nem eppen hizelgo szamok.
Foleg ugy hogy Spartak Praha, Shaktar, Qarabag, Galata, Koppenhaga, Shaktar ujra, Nordsjælland csapatok ellen jatszott 14 meccset magaban.
Hát a számok makacs dolgok valóban. Csak nem számítanak semmit ha invalid módon használjuk őket. Pl 40 percembe telt de megérte, összeszámoltam, Gabriel Jesus vélt érkezését és grande colpoját 19x írtad le ha szigorú akarok lenni, nem jött végül. Szaudi állami vagyonalap érdeklődése is már komoly versenyben van G. Jesussal, milyen mérhetetlenül gazdagok stb. Ha ők sem jönnek senki nem fog pálcát törni feletted, pedig annyiszor írtad le , elvileg a cikkek, hírek miatt, hogy a számok azt igazolták volna , hogy megvalósul.
Azért ha Conte jövőre sikeres lesz a BL-ben, akkor a számokat dobhatjuk a kukába. Nos , a körülményeket nem igazán szereted figyelembe venni.
Én pl értem, hogy azért nem jött G. Jesus, mert nem adtuk el Martinezt. Vagyis a legfőbb ok ez lehetett. Így oké, csak hogy értsd , nem támadásként írtam.
Azt miért nem veszed figyelembe hogy a BL-ben a többi csapat is játszik, az ő formájuk erejük is mérvadó, hogy kivel kerülsz össze, hogy mennyire tapasztalt adott edző a BL-ben és hogy milyen kerete van.
Apropó Morata élete szezonját futotta, Volt ott azért egy Coman érkezés is , és Evra stabil balhátvéd lett akit Sandro ellenére visszasírnak a rabok, emellett állandósult a keret, ami Conte alatt csak a védelemről volt elmondható és később a kp-ról, amit már szépen kézhez kapott Allegri. Ezek mind mind befolyásolják a dolgok menetét. Hozzáteszem persze, Conte inkább a hazája bajnokságában brillírozik ez igaz , de torz megítélés alá ne kerüljön személyes vélemény miatt. Persze a személyes véleményt átforgathatjuk úgy , hogy számokkal támasztjuk alá de felesleges.
Gyerekkorodban biztos kaptál 5öst dolgozatra úgy hogy csak 4-est ért , és fordítva. Hülye hasonlat de remélem érted. Próbálom elmagyarázni csak hogy hol véted folyamatosan a legnagyobb hibát.
Nem kell végigmenni pontról pontra mert tudom, hogy nekem van igazam. Nem az állításaimban, mert abban tévedhetek, hanem abban ahogy vizsgálom a dolgot. Nem torzítok.
Apropó ha Mou BL győzelme velünk nem csak 1 kiugró eredmény volt, akkor előtte és utána hogy hogy nem volt semmilyen eredményünk a BL-ben? Ugyanúgy kipotyogtunk, és nekem rohadtul nem számít hogy a 16 között esünk ki vagy a csoportkörben. Anyagilag jelenleg ez egy bosszús dolog de ennyi.
Nagyon sok kell ahhoz , hogy egy csapatnak klappoljonanak a dolgok a BL-ben.
Első évében mit vártál Conte-tól? Új játékrendszer, új játékosok, két wingback helyén kutyaütők...
Jelenleg sem erős a keret két fronton a maximumot nyújtani ezt értsd meg végre.
Kell :
Erős keret - Erős pad ( nincs még meg teljesen )
Állandóság a kezdőben és a csapatban ( tavaly óta kezdődött a folyamat ebben legalább haladunk)
Formaidőzítés ( Sok dolog függvénye, de egy ilyen Covid szituáció mellett felróni egy formálódó Internek a BL blamát folyamatosan felesleges)
A hazai bajnokság leuralása, fél távnál már biztonságos előny biztosítása az első helyen ( Nem volt meg , a keret minősége és az egymásra feltorlódó covidos idény miatt.. épphogy abbahagytuk az EL döntőt, már kezdtük is a szezont )
Nem utolsó sorban, a játékosoknak is rohadtul értenie kell a BL-t , tapasztalatot szerezni benne... ( csak 1 játékost mondj Vidalon kívül aki tényleg sokszor volt tényező a BL-ben. Barellaék most ízlelik meg miről van szó, Lukaku sem volt a vájú körül sokszor... de még Eriksen sem)
Ezeken kívül is tudnék még mondani vagy 25 dolgot , ezek mind tényezők.
Vizsgáld így egyszer a dolgokat , mert felfog őrölni a folyamatos elégedetetlenkedés, és ha egyszer Allegri lesz az edző, és neadj isten nem lesz sikeres a BL-ben akkor nem szeretném, hogy szarul érezd magad.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 a szemelyeskedest es az okfejtest privatba.
Tobbszor is kerve lett a szemelyeskedest es az off temakat privatba.
Amiket irtal nagy reszben teljesen off temak itt, gondolom PetR majd atmozgatja innen mashova.
Szoval varlak privatba. ;)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

R9. írta: 2021.03.16. 20:24 Remelem Conte maradni fog, es bizonyit a BL-ben is. O is fejlodik ahogy a csapat, a jatekosok imadjak, tuzbe mennenek erte eddig ugy nez ki... Iden legyen meg a scudetto ez is mar oriasi eredmeny lenne 11 ev utan, aztan jovore meglatjuk.
Nem nagyon tudnank helyette jobb edzot hozni. Es ahogy a befekteteseknel ugy a focinal is a multbeli eredmenyek nem garanciak a jovore. BL -hez oriasi szerencse is kell.
Huh , felüdülés volt olvasni. Őszintén köszönöm!
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.03.16. 20:53 DM22 a szemelyeskedest es az okfejtest privatba.
Tobbszor is kerve lett a szemelyeskedest es az off temakat privatba.
Amiket irtal nagy reszben teljesen off temak itt, gondolom PetR majd atmozgatja innen mashova.
Szoval varlak privatba. ;)
Pont , hogy nem személyeskedtem , csak próbáltam a te példáiddal alátámasztani hogy van amikor a számok nem segítenek. Abszolút nem off témák, csak logikus következetes dolgok, amikkel meginognak az állításaid.
Mégegyszer, semmi bajom veled, a híreiddel, a sokszor leírt dolgokkal, csak azzal , ha dogmatikusan akarod beállítani a saját személyes véleményed. Sokszor csak a te híreidet olvasni jövök fel, hátha van valami pletyka, úgyhogy ezzel is alátudom támasztani h semmi bajom azzal amiket írsz.
Szerintem két különböző álláspont ment egymásnak, egy amit már 100x láttam leírva és 1 amit most én írtam le. Érted? :)
Egyébként szerintem nyugodtan válaszolhatsz itt, edzőről beszélünk épp , és köré építettük a gondolatmenetet. A példák ha sértettek elnézést érte.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.03.16. 20:59
interfan írta: 2021.03.16. 20:53 DM22 a szemelyeskedest es az okfejtest privatba.
Tobbszor is kerve lett a szemelyeskedest es az off temakat privatba.
Amiket irtal nagy reszben teljesen off temak itt, gondolom PetR majd atmozgatja innen mashova.
Szoval varlak privatba. ;)
Pont , hogy nem személyeskedtem , csak próbáltam a te példáiddal alátámasztani hogy van amikor a számok nem segítenek. Abszolút nem off témák, csak logikus következetes dolgok, amikkel meginognak az állításaid.
Mégegyszer, semmi bajom veled, a híreiddel, a sokszor leírt dolgokkal, csak azzal , ha dogmatikusan akarod beállítani a saját személyes véleményed. Sokszor csak a te híreidet olvasni jövök fel, hátha van valami pletyka, úgyhogy ezzel is alátudom támasztani h semmi bajom azzal amiket írsz.
Szerintem két különböző álláspont ment egymásnak, egy amit már 100x láttam leírva és 1 amit most én írtam le. Érted? :)
Egyébként szerintem nyugodtan válaszolhatsz itt, edzőről beszélünk épp , és köré építettük a gondolatmenetet. A példák ha sértettek elnézést érte.
Szerencsetlen Gabriel Jesust minden 2. hozzaszolasodban megemlited.
En mikor is irtam ot mint lehetseges erkezo utoljara?
Ja oke...
Kicsit felejtsd szerencsetlen G.Jesust.

Szaudi allami szuveren vagyonalap ugyanugy szerepel a hirekben mint a BC Partners.
Mivel a hireket en irom, ezert termeszetesen 303x szerepelni fog a BC Partners, 107x a Szaudiak, es 83x a Fortress.
Miert?
Mert a hirek errol szolnak. Mint ahogy fog szerepelni Conte, Marotta, sot Zhang es a Suning neve is a sajtoban es a hirekben.
Egyszeru oknal fogva, mert egy hir elso es legfontosabb ismerve a nev, ezaltal az kirol is van szo.
Kulon figyelek arra, hogy ujdonsag hireket hozzak be, es ne olyat ami mar egyszer szerepelt, hiaba irja le XY lap ra par napra.
Es mivel ezek a nevek, ezekkel fogsz is talalkozni. A hirek mindenhol nevekrol szolnak.
Majd ha CD Partners vagy XY befekteto ceg fog szerepelni a hirekben, akkor azt fogom leirni, ha ujdonsag lesz benne.

Majd ha a G.Jesusozas es a hasonlo nem teszi ki minden 3. hozzaszolasodat, akkor nem fogom provokacionak venni az irasaidat felem. ;)
Es ez a provokacio mar nem eloszor merul fel az esetedben, nem csak felem, hanem sokan masok fele is.
Legutobb is nev szerint Miket es engem is sikerult kiemelned, de reagalni sem lattam ertelmet.
De lasd Sampdoria meccs, de en is nyugodtan osszeszamolhatom neked a provokaciot, es a nem altalam hanem mas forumozok altal neked irt hozzaszolasokat.
Mint pl "Ez a csak azért is b@sszunk oda egyet a közösbe ez tényleg fontos..."
Vagy "Piszkosul unalmas már hogy akármikor megjelensz, követ dobsz a tóba.....tényleg ez boldogít?"
Mikeval, PellerG-vel is nem egy, nem ketto provokalo mondatot es vitat sikerult mar generalnod.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egy erdekes cikk a klub ikonok mint edzok kapcsan.

https://index.hu/sport/futball/2021/03/ ... a-la-liga/

Es akkor a cikk nem ter ki a Bruno Conti, Ciro Ferrara, Seedorf, F.Inzaghi, Brocchi sorra.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.03.16. 21:14
DM22 írta: 2021.03.16. 20:59
interfan írta: 2021.03.16. 20:53 DM22 a szemelyeskedest es az okfejtest privatba.
Tobbszor is kerve lett a szemelyeskedest es az off temakat privatba.
Amiket irtal nagy reszben teljesen off temak itt, gondolom PetR majd atmozgatja innen mashova.
Szoval varlak privatba. ;)
Pont , hogy nem személyeskedtem , csak próbáltam a te példáiddal alátámasztani hogy van amikor a számok nem segítenek. Abszolút nem off témák, csak logikus következetes dolgok, amikkel meginognak az állításaid.
Mégegyszer, semmi bajom veled, a híreiddel, a sokszor leírt dolgokkal, csak azzal , ha dogmatikusan akarod beállítani a saját személyes véleményed. Sokszor csak a te híreidet olvasni jövök fel, hátha van valami pletyka, úgyhogy ezzel is alátudom támasztani h semmi bajom azzal amiket írsz.
Szerintem két különböző álláspont ment egymásnak, egy amit már 100x láttam leírva és 1 amit most én írtam le. Érted? :)
Egyébként szerintem nyugodtan válaszolhatsz itt, edzőről beszélünk épp , és köré építettük a gondolatmenetet. A példák ha sértettek elnézést érte.
Szerencsetlen Gabriel Jesust minden 2. hozzaszolasodban megemlited.
En mikor is irtam ot mint lehetseges erkezo utoljara?
Ja oke...
Kicsit felejtsd szerencsetlen G.Jesust.

Szaudi allami szuveren vagyonalap ugyanugy szerepel a hirekben mint a BC Partners.
Mivel a hireket en irom, ezert termeszetesen 303x szerepelni fog a BC Partners, 107x a Szaudiak, es 83x a Fortress.
Miert?
Mert a hirek errol szolnak. Mint ahogy fog szerepelni Conte, Marotta, sot Zhang es a Suning neve is a sajtoban es a hirekben.
Egyszeru oknal fogva, mert egy hir elso es legfontosabb ismerve a nev, ezaltal az kirol is van szo.
Kulon figyelek arra, hogy ujdonsag hireket hozzak be, es ne olyat ami mar egyszer szerepelt, hiaba irja le XY lap ra par napra.
Es mivel ezek a nevek, ezekkel fogsz is talalkozni. A hirek mindenhol nevekrol szolnak.
Majd ha CD Partners vagy XY befekteto ceg fog szerepelni a hirekben, akkor azt fogom leirni, ha ujdonsag lesz benne.

Majd ha a G.Jesusozas es a hasonlo nem teszi ki minden 3. hozzaszolasodat, akkor nem fogom provokacionak venni az irasaidat felem. ;)


Es ez a provokacio mar nem eloszor merul fel az esetedben, nem csak felem, hanem sokan masok fele is.
Legutobb is nev szerint Miket es engem is sikerult kiemelned, de reagalni sem lattam ertelmet.
De lasd Sampdoria meccs, de en is nyugodtan osszeszamolhatom neked a provokaciot, es a nem altalam hanem mas forumozok altal neked irt hozzaszolasokat.
Mint pl "Ez a csak azért is b@sszunk oda egyet a közösbe ez tényleg fontos..."
Vagy "Piszkosul unalmas már hogy akármikor megjelensz, követ dobsz a tóba.....tényleg ez boldogít?"
Mikeval, PellerG-vel is nem egy, nem ketto provokalo mondatot es vitat sikerult mar generalnod.
Épp próbáltam nyitni feléd , és épp most lett valóban offolva a topic a kívánalmaid szerint. Így szerencsédre az előzmények majd megint landolhatnak a kukába, és megint csak az lesz kiemelve, ami a te véleményed.
Én másokat sem provokáltam, csak felszólaltam egy rendkívül toxikusnak ható negativ légkör ellen ami engem és nagyon sok más embert folytogatott már , annyira, hogy rengetegen kértek téged is és azt a pár embert aki befeküdt neked, hogy picit vegyenek vissza, mert nem szép dolog privilegizálni egy fórumot. Én most nem fogom őket név szerint felsorolni, mert nem szorulunk egymás védelmére , se példák , se kommentek formájában.
Van pár ember akivel jóban vagy, akit próbálsz magad mögött tudni, név szerint tudom én is kinek léptem az ellenvéleményemmel a lábára, nem kell kiemelni ezt, hogy önigazolást nyerj. Tudom , hogy te megnyugszol ettől és megerősít ha pár ember egyetért veled, és akkor méginkább úgy érzed , hogy a Te véleményed az egyetlen járható út. Ez nincs így Interfan. Nagyon fontos láncszem vagy itt, tényleg hálás vagyok a sok hírért.
Tiszta sor , hogy most is azért soroltad fel a többiek nevét, hogy gyorsan megvédjenek, hogy ne kelljen egyedül lenned a véleményeddel. Bárcsak azokra az okfejtésekre válaszolnak amiket írtam. Valódi tényekre , valódi ellenvéleményre nem reagálsz, mert nem tudsz. Most jól felhúztad magad , hogy szóba hoztam példaként azt, hogy hiába írsz le számszerint 200x valamit az még nem biztos , hogy megtörténik.
Én pl megfogadtam, hogy nem szólítalak meg, most is másnak írtam. Nem neked címeztem, nem provokáltam. Csak egy ellenvéleményt fogalmaztam meg ami neked annyira nem tetszik hogy elképesztő. Fogadd el hogy van más vélemény is.
Egyébként a vita nem ördögtől való dolog, ha valaki értelmesen tudja véghez vinni, sajnos erre itt esély nincs, mert van Interfan és a haverok véleménye , és ennyi, az az elfogadható, ha valaki mást mondd, annak megvan simogatva a buksija h jólvan jólvan lehet véleményed de tudd hogy hülye vagy és nincs így , vagy el van küldve a fenébe :)
Addig fogok G. Jesusosni amíg be nem látod a saját hülyeségeid és tévedéseid , és hogy rohadtul nem az a vélemény a helytálló amit te írsz.
A híreket te olyan szűrőn keresztül kezeled, hogy ami számodra szimpatikus azt befogadod, továbbadod és onnantól kezdve napi 10x leírod. Ezt meg nem 1 nem 2 nem 3 de nem is 10 fórumozó ellenezte már az elmúlt években, köztük én is.
Sajnálom, hogy nem egy értelmes vitát tudtunk folytatni Conte-ról, hogy reagálj az állításaimra valid tényekkel, hanem elővetted ismét a sértődött gyerek arcod, és hívod a haverjaid hogy jól megvárjanak suli után..
Továbbra is szívesen olvasom a híreid, mindenféle negativ fennhang nélkül, kérlek empirikusan nézd a kritikám, ne támadólag.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Conte-nak van a legnagyobb pontátlaga az elmúlt 25 év edzői közül! :thumbup:
Bár tudom sosem volt olyan gyenge az olasz bajnokság mint idén :crazy:
drrossgeller
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2014.08.01. 07:00
Tartózkodási hely: Szeged

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: drrossgeller »

Szerintem Conte esetében nem az eredményességével van a legnagyobb gond. Kimondottan bajnokságspecifikus edző, ami teljesen rendben van, mert keretünk még nem elég erős a BL-hez. Így is hoztuk, szóval nem árult zsákbamacskát, valahogy sorsdöntő meccsek nem mennek neki, ami bajnokságban még javítható BL-ben nem, de ez persze változhat. Csúnya volt így kiesni a csoportból, de cserébe kaptunk eddig egy nagyon erős tavaszt a bajnokságban, ami engem teljesen kárpótolt. Conte legnagyobb hibája inkább a természete. Most megy a szekér, egészen le is van nyugodva magához mérten, viszont állandóan háborúzik mindenkivel, aki körülötte van, ha éppen elkerülik a sikerek. Erre pedig kockázatos építeni hosszabb távon, pláne, hogy az igazolási óhajai pedig az azonnali sikert célozzák meg, ami szintén a tervezést nehezíti.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Na jó. Ilyet többet nem akarok látni hogy emlegetve van a nevem kommentben, hogy majd én kinek adok igazat és mit törlök.
Attól hogy valaki ezt leírja, még sohasem lesz instant igaza, nem fog a javára billenni a mérleg, és az én szavam egy szakmai vitában minden csak nem mérvadó... Nem azért vagyok itt hogy bizonyos személyeknek üzemeltessem a fórumot, hanem hogy minden Interesnek jót tegyek ezzel.

Más: fogadjuk el mindkettőt: valaki szerint lehet sikeres Conte nemzetközi téren, legalábbis az esélye megvan rá, valaki szerint meg nem. Kész, pont, ezt itt le is lehet zárni, két különálló vélemény. Attól még hogy leírjuk meg bizonygatjuk a saját igazunkat, mindig benne lehet, hogy az ellenkezője teljesül.


Jövőre meglátjuk kinek lesz igaza, de aki 1 év múlva fel meri hozni és a másik képébe dörgölni, azt egy hétre eltiltom :) Ne bosszantsatok fel... :)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

PetR írta: 2021.03.17. 00:23 Na jó. Ilyet többet nem akarok látni hogy emlegetve van a nevem kommentben, hogy majd én kinek adok igazat és mit törlök.
Attól hogy valaki ezt leírja, még sohasem lesz instant igaza, nem fog a javára billenni a mérleg, és az én szavam egy szakmai vitában minden csak nem mérvadó... Nem azért vagyok itt hogy bizonyos személyeknek üzemeltessem a fórumot, hanem hogy minden Interesnek jót tegyek ezzel.

Más: fogadjuk el mindkettőt: valaki szerint lehet sikeres Conte nemzetközi téren, legalábbis az esélye megvan rá, valaki szerint meg nem. Kész, pont, ezt itt le is lehet zárni, két különálló vélemény. Attól még hogy leírjuk meg bizonygatjuk a saját igazunkat, mindig benne lehet, hogy az ellenkezője teljesül.


Jövőre meglátjuk kinek lesz igaza, de aki 1 év múlva fel meri hozni és a másik képébe dörgölni, azt egy hétre eltiltom :) Ne bosszantsatok fel... :)
Szerintem ez egy békés megoldás. Azt azért senki ne felejtse el viszont hogy itt senki nem ellensége a másiknak. Engem legalábbis ilyen szándékok nem vezérelnek. Reméltem , hogy az előző kommentekből is kiolvasható, indirekt utalásokat tettem pozitiv dolgokra. Interfan mégegyszer, ne sértődj meg , folytassunk építő jellegű vitát. Biztos azt gondolod semmivel nem értek egyet amit írtál holott ennek az ellenkezője igaz.
Csak a markáns véleményeket próbáljuk finomhangolva adagolni a másiknak. Igyekszem én is ebben.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

drrossgeller írta: 2021.03.16. 23:50 Szerintem Conte esetében nem az eredményességével van a legnagyobb gond. Kimondottan bajnokságspecifikus edző, ami teljesen rendben van, mert keretünk még nem elég erős a BL-hez. Így is hoztuk, szóval nem árult zsákbamacskát, valahogy sorsdöntő meccsek nem mennek neki, ami bajnokságban még javítható BL-ben nem, de ez persze változhat. Csúnya volt így kiesni a csoportból, de cserébe kaptunk eddig egy nagyon erős tavaszt a bajnokságban, ami engem teljesen kárpótolt. Conte legnagyobb hibája inkább a természete. Most megy a szekér, egészen le is van nyugodva magához mérten, viszont állandóan háborúzik mindenkivel, aki körülötte van, ha éppen elkerülik a sikerek. Erre pedig kockázatos építeni hosszabb távon, pláne, hogy az igazolási óhajai pedig az azonnali sikert célozzák meg, ami szintén a tervezést nehezíti.
Nekem ez a komment teljesen egybefoglalja azt amit gondolok, és szerintem ezek a neutrális tények eléggé közel állhatnak ahhoz ami a valóság.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

DM22 írta: 2021.03.17. 02:21
drrossgeller írta: 2021.03.16. 23:50 Szerintem Conte esetében nem az eredményességével van a legnagyobb gond. Kimondottan bajnokságspecifikus edző, ami teljesen rendben van, mert keretünk még nem elég erős a BL-hez. Így is hoztuk, szóval nem árult zsákbamacskát, valahogy sorsdöntő meccsek nem mennek neki, ami bajnokságban még javítható BL-ben nem, de ez persze változhat. Csúnya volt így kiesni a csoportból, de cserébe kaptunk eddig egy nagyon erős tavaszt a bajnokságban, ami engem teljesen kárpótolt. Conte legnagyobb hibája inkább a természete. Most megy a szekér, egészen le is van nyugodva magához mérten, viszont állandóan háborúzik mindenkivel, aki körülötte van, ha éppen elkerülik a sikerek. Erre pedig kockázatos építeni hosszabb távon, pláne, hogy az igazolási óhajai pedig az azonnali sikert célozzák meg, ami szintén a tervezést nehezíti.
Nekem ez a komment teljesen egybefoglalja azt amit gondolok, és szerintem ezek a neutrális tények eléggé közel állhatnak ahhoz ami a valóság.
Én is így gondolom!
Conte természete az ami miatt a klubnak hosszútávon káros a jelenléte! Amikor fut a szekér akkor rendben van minden, amikor nem akkor mindenki hibás csak ő nem! Ráadásul ragaszkodik olyan jatekosokhoz akikhez nem kéne és olyanokat nem használ akiket kellene (lásd Skriniar, Eriksen). Ráadásul akiket hozna azok tisztán veszteséges!
Nem mellesleg egy csokonyos, véleményem szerint korlátolt manus, viszont tény idén osszejohet az ami nem mostanában volt, a bajnoki cím!
Tény hogy nincs tökéletes edző és nyilván van sok előnyös tulajdonsaga amit kár lenne tagadni!
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

DM22 nagyon szepen osszefoglaltal mindent💪🏻
10/10
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.03.17. 07:50
Én is így gondolom!
Conte természete az ami miatt a klubnak hosszútávon káros a jelenléte! Amikor fut a szekér akkor rendben van minden, amikor nem akkor mindenki hibás csak ő nem! Ráadásul ragaszkodik olyan jatekosokhoz akikhez nem kéne és olyanokat nem használ akiket kellene (lásd Skriniar, Eriksen). Ráadásul akiket hozna azok tisztán veszteséges!
Nem mellesleg egy csokonyos, véleményem szerint korlátolt manus, viszont tény idén osszejohet az ami nem mostanában volt, a bajnoki cím!
Tény hogy nincs tökéletes edző és nyilván van sok előnyös tulajdonsaga amit kár lenne tagadni!
Ugyanezt gondolom en is.
Ahogy elottem irtak, 10/10.

Meglatjuk mi lesz nyaron az uj tulajdonosi korrel, meglatjuk Marotta, Conte kozul is ki marad.
Egy biztos, a teljes 2 evet, es a hosszutavu terveket figyelembe veve kell majd meghozni a dontest ebben a kerdesben, barki is lesz a tulajdonos.
De ez mar nem rajtunk fog mulni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

New York Times ma egy hosszu cikkeben foglalkozik a Suning nehez helyzetevel.
Kina teljes kudarcot vallott abban, hogy az Orszagot a foci nagyhatalmanak csinaljak.
Dollarmilliardokat fektettek a futballba es rengeteg jatekosba.
De a futball kitettek a Kinai politika sajatosagainak.
A Kinai Kommunista part es vezerkar hirtelen poltikai szelek megvaltozasa miatt teljes mertekben kiszolgatatotta teszik a Kinai vallalatokat.
Nem donthetnek szabadon es fuggetlenul sok hazai ceg es vallalat vezetoje.
Suningnak a politika valtozas miatt es a penz hiany miatt fel kellett oszlatnia es megszuntetni a Jiangsut is.
Az Inter kapcsan pedig uj befektetot, tulajdonosi kort keresnek, hogy elkeruljek a nagyobb gondokat.
New York Times egy Interhez kozeli forrast kerdezett, aki elmondta az Inter es a BC targyalas vegleg lezarult, a felek kozotti osszeg kulonbseg az Inter erteke kapcsan.
Fizetesek elhalasztasarol viszont korabban sikerult megallapodni a jatekosokal.
New York Times szerint a Suning helyzete nem fog javulni, sot csak rosszabb lesz.
A Kinai kormany hogy az orszag penzugyi rendszeret ne veszelyeztessek a kulfodi beruhazasok, ezt meg leallitotta.
A Kinai allami media mar korabban erosen biralta a Suningot az Inter kapcsan "irracionalis" projektet emlitve.
Ebben az evben a Suning helyzete meg rosszabb lesz, es sulyosbodni fog, mivel 1,2 milliard dollar kotvenyfizetest kell teljesiteniuk.
A Kommunista Part mely befolyasa miatt teljesen kiszolgatottak a politika szeleknek.
Friss uj toke nelkul az Inter nagy jatekosokat veszithet.
Ha nem tudjak az UEFA szabalyai szerzodseket tartani, igazolasi dijakat torleszteni, es a fizetesekr kifizeni, akkor eliltas is varhat a csapatra.
Kiternek arra, hogy az Inter hiaba nyer a palyan, a stadion zaras miatt oriasi penzektol esett el az Inter, valamint tobb szponzor is tavozott a kialakult helyzet miatt.
A klub tavaly mintegy 120 millio dollart veszitett, ez az egyik legnagyobb veszteseg amit Europai klub jelentett.
Suning problemai nem csak a virus miatti visszaeses, hanem osszel sulyobodtak a problemak amikor ugy dontottek nem fizetnek vissza mintegy 3 milliard dollaros ingatlanfeljeszto beruhazast az Evergrandenak.
Ezzel a Suning Kina leginkabb eladosott vallaltai koze kerult.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... one-inter/

https://m.fcinternews.it/focus/i-new-yo ... nte-363471
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

DM22 írta: 2021.03.17. 02:16
PetR írta: 2021.03.17. 00:23 Na jó. Ilyet többet nem akarok látni hogy emlegetve van a nevem kommentben, hogy majd én kinek adok igazat és mit törlök.
Attól hogy valaki ezt leírja, még sohasem lesz instant igaza, nem fog a javára billenni a mérleg, és az én szavam egy szakmai vitában minden csak nem mérvadó... Nem azért vagyok itt hogy bizonyos személyeknek üzemeltessem a fórumot, hanem hogy minden Interesnek jót tegyek ezzel.

Más: fogadjuk el mindkettőt: valaki szerint lehet sikeres Conte nemzetközi téren, legalábbis az esélye megvan rá, valaki szerint meg nem. Kész, pont, ezt itt le is lehet zárni, két különálló vélemény. Attól még hogy leírjuk meg bizonygatjuk a saját igazunkat, mindig benne lehet, hogy az ellenkezője teljesül.


Jövőre meglátjuk kinek lesz igaza, de aki 1 év múlva fel meri hozni és a másik képébe dörgölni, azt egy hétre eltiltom :) Ne bosszantsatok fel... :)
Szerintem ez egy békés megoldás. Azt azért senki ne felejtse el viszont hogy itt senki nem ellensége a másiknak. Engem legalábbis ilyen szándékok nem vezérelnek. Reméltem , hogy az előző kommentekből is kiolvasható, indirekt utalásokat tettem pozitiv dolgokra. Interfan mégegyszer, ne sértődj meg , folytassunk építő jellegű vitát. Biztos azt gondolod semmivel nem értek egyet amit írtál holott ennek az ellenkezője igaz.
Csak a markáns véleményeket próbáljuk finomhangolva adagolni a másiknak. Igyekszem én is ebben.
Na végre béke van.
Azt,hogy mi fog történni még az újsáírók is csak találgatnak.
Lehet 2 hónap múlva már Conte maradása sem lesz téma mivel az új tulaj vagy egyéb megoldás minden más meghatároz.
Egymást meg nagyon nehezen fogjuk meggyőzni.Én örülök Conte siker sorozatának,de hosszú távon ő egy időzített bomba.
Sokkal szívesebben néznék a kispadon egy Sztankovicsot vagy egy Crespot.Viszont egymást úgysem fogjuk meggyőzni.
Most a legfontosabb,hogy szurokoljuk ki a scudettot aztán meglátjuk mi lesz.Vagy el kell adni játékosokat vagy pedig mi leszünk a világ egyik leggazdagabb klubja mind2 benne van.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

mondjuk Festa arrol lehet senkit nem fogsz meggyozni h Stanko v Crespo legyen Conte helyett ha jovore is scudettot akarunk nyerni🤣😀
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

R9. írta: 2021.03.17. 15:39 mondjuk Festa arrol lehet senkit nem fogsz meggyozni h Stanko v Crespo legyen Conte helyett ha jovore is scudettot akarunk nyerni🤣😀
Kicsit megtörte Festat a home office... :D :D :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Portiere32 írta: 2021.03.17. 15:46
R9. írta: 2021.03.17. 15:39 mondjuk Festa arrol lehet senkit nem fogsz meggyozni h Stanko v Crespo legyen Conte helyett ha jovore is scudettot akarunk nyerni🤣😀
Kicsit megtörte Festat a home office... :D :D :D
Na ja :D Megnyernénk a bajnokságot majd Conte menne és jönne helyette Crespo. :D Meredek lenne. ;)
Dekinek is örülnék de még nem most. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.03.17. 15:56
Portiere32 írta: 2021.03.17. 15:46
R9. írta: 2021.03.17. 15:39 mondjuk Festa arrol lehet senkit nem fogsz meggyozni h Stanko v Crespo legyen Conte helyett ha jovore is scudettot akarunk nyerni🤣😀
Kicsit megtörte Festat a home office... :D :D :D
Na ja :D Megnyernénk a bajnokságot majd Conte menne és jönne helyette Crespo. :D Meredek lenne. ;)
Dekinek is örülnék de még nem most. :)
Szerintem Nord azért örülne Dekinek.Igen elismerem ez az én mániám.Kékefekte színű edző kell ide.
Realitása tényleg annyi mint Magyarországnak az Euro övezethez való csatlakozáshoz.
Viszont lehet az új tulaj majdnem 12-14 milkás fizetést adni mert jó lesz az 3 is emiatt jöhet egy olcsóbb Inter drukkereknek is eladható megoldás ami vagy működik Pl Zidane vagy kevésbé mint Lampard.

A játékosok nyilván nem lebegnének a boldogságtól ha a scudetot nyerő edzőt kirúgnánk,de ez 2021 és itt bármi megtörténhet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.03.17. 15:05
Azt,hogy mi fog történni még az újsáírók is csak találgatnak.
Lehet 2 hónap múlva már Conte maradása sem lesz téma mivel az új tulaj vagy egyéb megoldás minden más meghatároz.
Egymást meg nagyon nehezen fogjuk meggyőzni.Én örülök Conte siker sorozatának,de hosszú távon ő egy időzített bomba.
Sokkal szívesebben néznék a kispadon egy Sztankovicsot vagy egy Crespot.Viszont egymást úgysem fogjuk meggyőzni.
Most a legfontosabb,hogy szurokoljuk ki a scudettot aztán meglátjuk mi lesz.Vagy el kell adni játékosokat vagy pedig mi leszünk a világ egyik leggazdagabb klubja mind2 benne van.
Szerintem a lenyeget irtad le.
Senkinek meg csak fogalma sincs mi fog tortenni.
1 eve, de akar nyaron is gondolta barki hogy ez lesz?
Nem hiszem.
Suning azota fizeteskeptelen, sot a csod elkeruless erdekeben a sajat vallalati reszvenyeit kellett eladnia.
Jiangsu pedig becsodolt, es megszunt.
Jatekosok, edzok pedig most inditottak pert a Suning ellen, a ki nem fizetett tobb havi fizetesuk miatt.
Mi jatekosaink is a 2020/21-es szezonbol ketto azaz 2 havi fizetest kaptak.
Szeptember-oktober.
Elkezdodott a szezon 6 honapja, es megkaptak 2 honapot.
Suning nem hogy befektetni nem tud, hanem a szerzodeseket sem tudja betartani, akar jatekosok, akar klubok fele igazolasi dij tekinketetben.

"Vagy el kell adni játékosokat vagy pedig mi leszünk a világ egyik leggazdagabb klubja mind2 benne van"

Ez is igy van, es senki nem tudja mi lesz.
Nem ujsagirok, nem "szakertok", hanem maga Marotta mondta el, a jelenlegi csapat fizetese irrealisan magas, ezt nem lehet fenntartani, es elmondta ezzel valamit kezdeni kell.

Visszaterve a ket peldadra.
- Lehet nem jon senki, es jon a kiarusitas.
- Lehet a vilag leggazdagabb klubja leszunk, es nem lesz gond Conte 15m fizuja.
De lehet kiteszik Kloppot, es ot idehozzak 20m-s fizuval.
Senki nem tudja.
- De az is lehet egy magan befektetoi csoport jon, akik egy klub vagy reszveny vasarlas utan nem biztos hogy bokezu adakozok lesznek, es jon a Marotta altal emlitett koltsegcsokkentes.
Ezaltal Conte jovoje is kerdesesse valik.

Ezeket a dolgokat senki nem tudja, meg 1%-ra sem latni megis mi lehet a megoldas.
Szoval ezzel is egyetertek, 2021 elmult ev utan mar barmi megtortenhet.

Nekunk van egy velemenyunk, edzorol, szakmai vezetokrol, jovorol, sot ugy osszesegeben egy projektrol hogyan kepzelnek a kovetkezo eveket.
Viszont a fentebb emlitett dolgokra semmi befolyasunk, es tolunk teljesen fuggetlen dolgok azok.
Amiket valoban lehet senki meg csak megtippelni sem tud mi lesz a vege.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Milano polgarmestere Beppe Sala elmondta, leallt az Internek az uj stadion projektje.
Latni es tudni akarja a polgarmester az Inter tulajdonosi hatteret ahhoz, hogy a projekt folytatodhasson, mivel a Suning targyalasokat folytat a klub reszleges vagy teljes eladasarol.
Sala elmondta, hogy csakis szilard es biztos hatterel lehet ezt a projektet, az Internek minel elobb tisztaznia kell a sorsat.
Ez egy nagy projekt, aminek nem csak a stadion teszik ki, hanem az egesz terulet jovojet meghatarozo kerdes ez.
Elorelathatolag 5-6 ev munka lenne ez.
Tovabba elmondta, nem bizhatja a varos egy keruletet olyan klubra akiknek a jovobeni tulajdonjoga nem tisztazott.
Szuksegszeru tisztazni a klub jovojet, addig meg kell allni minden tervezessel.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

A már sokszor sok helyen elemzett győztes stratégia – miszerint Mourinho mindenkit támad, miközben megvédi összes játékosát – arra sarkallta fiait, hogy ezt a csapatért mindent felvállaló magatartást elsajátítsák, és e pozitív mintát alkalmazzák a pályán. Az így kialakult inkább vélt, mintsem valós sérelmek okozta dac extra energiákat szabadított fel a játékosokban, akik hitét csak erősítette a mindenki ellenünk elv, amelyet a klub jelenlegi szakvezetője Antonio Conte híres motivációs eszközeként ismerhetünk fel. (Nem véletlenül hívják Olaszországban Contét az olasz Mourinhónak.) Pszichológiai értelemben ez sarkallja labdarúgóit a maximális teljesítménynyújtásra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2021.03.18. 23:27 A már sokszor sok helyen elemzett győztes stratégia – miszerint Mourinho mindenkit támad, miközben megvédi összes játékosát – arra sarkallta fiait, hogy ezt a csapatért mindent felvállaló magatartást elsajátítsák, és e pozitív mintát alkalmazzák a pályán. Az így kialakult inkább vélt, mintsem valós sérelmek okozta dac extra energiákat szabadított fel a játékosokban, akik hitét csak erősítette a mindenki ellenünk elv, amelyet a klub jelenlegi szakvezetője Antonio Conte híres motivációs eszközeként ismerhetünk fel. (Nem véletlenül hívják Olaszországban Contét az olasz Mourinhónak.) Pszichológiai értelemben ez sarkallja labdarúgóit a maximális teljesítménynyújtásra.
Szegeny Mourinho...
Ahogy tegnap kizugott a Dinamotol...
Sajnos az elmult evekben borzaszto melyre kerult, es sajnos egyaltalan nem ugynezki hogy megtudna ujulni.
Rossz latni milyen szinten elszallt felette az ido, es onmaga parodiaja lett.
Tobb ilyen edzot is latni.

Amugy napokban pont Capello mondta el, hogy az Olasz foci mennyire messze all a nemzetkozi elittol.
0 Olasz csapat a BL 8 kozott, ez megint bearazza a Seria A-t.
Jo lenne vegre egy eros Olasz bajnoksag, dehat az elmult evekben ujra csak esett a BL szinvonal a Juve hanyatlasa miatt.

EL-ben maradt talpon a Roma.
Sokat majd ez sajnos.

Mint Olasz foci kedvelo, remelem egyszer ujra megkozelitjuk a PL szinvonalat.
De erdekes azt is latni, hogy szam szerint 4 Nemet edzo ott van a BL 8 kozott.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

interfan írta: 2021.03.19. 06:26
Portiere32 írta: 2021.03.18. 23:27 A már sokszor sok helyen elemzett győztes stratégia – miszerint Mourinho mindenkit támad, miközben megvédi összes játékosát – arra sarkallta fiait, hogy ezt a csapatért mindent felvállaló magatartást elsajátítsák, és e pozitív mintát alkalmazzák a pályán. Az így kialakult inkább vélt, mintsem valós sérelmek okozta dac extra energiákat szabadított fel a játékosokban, akik hitét csak erősítette a mindenki ellenünk elv, amelyet a klub jelenlegi szakvezetője Antonio Conte híres motivációs eszközeként ismerhetünk fel. (Nem véletlenül hívják Olaszországban Contét az olasz Mourinhónak.) Pszichológiai értelemben ez sarkallja labdarúgóit a maximális teljesítménynyújtásra.
Szegeny Mourinho...
Ahogy tegnap kizugott a Dinamotol...
Sajnos az elmult evekben borzaszto melyre kerult, es sajnos egyaltalan nem ugynezki hogy megtudna ujulni.
Rossz latni milyen szinten elszallt felette az ido, es onmaga parodiaja lett.
Tobb ilyen edzot is latni.

Amugy napokban pont Capello mondta el, hogy az Olasz foci mennyire messze all a nemzetkozi elittol.
0 Olasz csapat a BL 8 kozott, ez megint bearazza a Seria A-t.
Jo lenne vegre egy eros Olasz bajnoksag, dehat az elmult evekben ujra csak esett a BL szinvonal a Juve hanyatlasa miatt.

EL-ben maradt talpon a Roma.
Sokat majd ez sajnos.

Mint Olasz foci kedvelo, remelem egyszer ujra megkozelitjuk a PL szinvonalat.
De erdekes azt is latni, hogy szam szerint 4 Nemet edzo ott van a BL 8 kozott.
Összeségében igazad van, de ez akkora edző buktatás volt, mint a ház. rendesen bele is állt meccs végén a játékosaiba...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2021.03.19. 08:14
Összeségében igazad van, de ez akkora edző buktatás volt, mint a ház. rendesen bele is állt meccs végén a játékosaiba...
En sajnalom Mourinhot, idestova 5-6 eve van padlon.
Chelseabe visszatert az jol sikerult, bajnoki cim meg 2014/15-ben.
De 2015 szezont rettenetesen kezdte, ki is vagtak 2015 decembereben.
Ez a vesszofutas meg azota tart nala.

Bar egy meccsrol es csapatrol lenne szo, de sajnos ez tobb mint 5 ev...

Sajnalom, rossz latni hogy ilyen szinten kepes valaki leepulni es szetesni.
De az idovel es a focival egyutt kell fejlodni, es sok olyan par eve nagyon jo edzo van, akik erre sajnos nem igazan voltak kepesek.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

interfan írta: 2021.03.19. 08:22
Portiere32 írta: 2021.03.19. 08:14
Összeségében igazad van, de ez akkora edző buktatás volt, mint a ház. rendesen bele is állt meccs végén a játékosaiba...
En sajnalom Mourinhot, idestova 5-6 eve van padlon.
Chelseabe visszatert az jol sikerult, bajnoki cim meg 2014/15-ben.
De 2015 szezont rettenetesen kezdte, ki is vagtak 2015 decembereben.
Ez a vesszofutas meg azota tart nala.

Bar egy meccsrol es csapatrol lenne szo, de sajnos ez tobb mint 5 ev...

Sajnalom, rossz latni hogy ilyen szinten kepes valaki leepulni es szetesni.
köcsög real vágta tönkre, azóta full lejtő. lehet ugyan úgy megviselte a BL döntő utána búcsú, mint a mi csapatunkat. Azóta nulla minden.
Válasz küldése