Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Nem láttam a meccset de a Sas volt az ellenfél és hát nem ellenük szoktunk maradandót alkotni + értelemben.
A lényeg a győzelem ez megvan, nagyon fontos volt, és hát azt tegyük hozzá hogy könnyű úgy nyerni ha jól játszol, de ha bajnokságot akarsz nyerni akkor sz*r játékkal is tudni kell nyerni
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.04.07. 20:38 Nem erdemeltuk gyozelmet, dehat kit erdekel.
Atalanta, Parma, Bologna, Toro ellen sem, megis ki emlekszik majd ezekre?
Senki.
Mar most elfelejtettuk kis tulzassal.
Nyertunk, tobb szot nem erdemes ezzel a meccsel sem foglakozni.
Szamolhatunk vissza melyik forduloba leszunk bajnokok, 11-12 pontos elony.

Egyszer az eletben a Juve gyozelmenek is orulok, legalabb nem teszik ki ido elott ezt a kokler Pirlot.
Ha az utolsó 8 percet nézzük a vége lehetett volna akár 4 vagy 5-1 is, ha kicsit pontosabbak és ügyesebbek vagyunk. Sanchez emelése, Hakimi szar beadása, amit akár rá is lőhetett volna, valamint ha Sanchez egy picivel előbb passzol Lukakunak a végén. Kicsit már úgy érzem a srácok már zsebben érzik a Scudettot, ennél azért többre vagyunk képesek, mint amit ma mutattunk. Be kellett volna darálni őket, de ez a takarékos üzemmód ma is elég volt, akár az utóbbi meccseken. Lényeg a győzelem, de még van vissza pár meccs, nem szabadna így beállni, főleg nem hazai pályán.

Én is örülök a juvenak, Pirlo ment volna ha ma nem nyernek. De ez csak idő kérdése.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.07. 20:41
mike írta: 2021.04.07. 20:40 Megvan a 3 pont, közelebb a cél, a többit hagyjuk :)
Igen. Most nézem 32%-ban volt nálunk a labda hazai pályán egy Sass b ellen. :D Persze, hogy a győzelem a lényeg de számomra ez akkoris megdöbbentő.
Elfelejtuk ezt hamar, mint ahogy tettuk ezt az elmult 4-5 meccsel is.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Csaszi igazad van, jo hogy nyert ma a juve mert igy marad Pirlo :D
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Mourino alatt is rengeteg hasonlo meccs volt a 09/10-es idényben, de a végeredmény számít :)

régen volt hogy jók voltunk és kikaptunk, inkább játszunk szarul de nyerjünk
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

R9. írta: 2021.04.07. 20:47 Csaszi igazad van, jo hogy nyert ma a juve mert igy marad Pirlo :D
Minden rosszban van valami jó. :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.04.07. 20:48
régen volt hogy jók voltunk és kikaptunk, inkább játszunk szarul de nyerjünk
En nem igazan emlekszem az elmult 10 evbol hogy barmikor egy hosszutavon jol jatszo Inter lett volna...
Inkabb csak az elkepeszto fajdalmas nezni is rossz meccsek vannak meg, es a jatek amivel vallatni lehetett volna.
Szarul jatszottunk akkor is, csak akkor nem nyertunk.
Most is szarul jatszunk csak vegre nyerunk, iden mellettunk van minden, minosegben is fejlodtunk, es ez iden boven-boven eleg a bajnoksagban.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

nem hosszutavon gondoltam, hanem 1-1 meccsre :)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Portiere32 írta: 2021.04.07. 20:44 a 10 meccs 10 győzelem 23:4-es gólarány, több mint szerencse és megsüvegelendő :thumbup:
Jah, ez pazar sorozat.
Főleg hogy időnként ilyen teljesen homály, mazochista játékkal is hozzuk a meccseket.

9 forduló van még, ha csak ötöt nyerünk, már akkor is megvan:)

Lukaku + Lautaro = 36 bajnoki gól :clap:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2021.04.07. 21:00
Portiere32 írta: 2021.04.07. 20:44 a 10 meccs 10 győzelem 23:4-es gólarány, több mint szerencse és megsüvegelendő :thumbup:
Jah, ez pazar sorozat.
Főleg hogy időnként ilyen teljesen homály, mazochista játékkal is hozzuk a meccseket.

9 forduló van még, ha csak ötöt nyerünk, már akkor is megvan:)
Én úgy gondolom, hogy ez már most meg van. A riválisok is tudják ezt, nem is hiszem, hogy hajtanának még a Scudettora. Akik mögöttünk vannak mind BL helyre koncentrálnak.

A Milánon rajta a nyomás, szarok, 1 pontra a merda tőlük, ráadásul egy kiesés ellen menekülő Parmahoz mennek, szerintem bele szaladnak egy vereségbe és a következő forduló után már a 4. helyen lesznek.

A juve még a 2. hellyel úgy ahogy “mentheti” vagyis menthet valamit a szezonból, illetve nincs messze nekik sem az 5. hely és egy esetleges BL nélküli év biztos hiányozna a kasszából.

Atalanta meg az előtte levő két csapatot terrorizálja, annyira a seggükbe vannak, ezzel nyomást helyezve rájuk. Mondjuk őket nem is tartja senki bajnok esélyesnek.
Napoli is oda érhet a 4-be.

Szóval nem merem még kijelenteni, de nagyon nagy százalékban úgy gondolom, nincs kérdés, hogy idén ki lesz a bajnok. ;)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Szerintem pont annyit ad ki a csapat magából,amennyi szükséges.Szerencsére mindig sikerül betalálni,a többi csak védekezés kérdése.Ja,hogy ez nem gyönyör foci,az biztos,de eredményes.Forza Inter!Megy tovább a henger!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-Sky:

Lukaku 7,5
Martinez 7
Eriksen 6,5
Skriniar 6,5
Young 6
Barella 6
Sensi 6
Darmian 6
DeVrij 6
Handanovic 6
Sanchez 5,5
Vecino 5,5
Gagliardini 5
Hakimi 5

-Tuttomercatoweb:

Lukaku 7,5
Martinez 7
Young 6,5
Eriksen 6,5
DeVrij 6,5
Skriniar 6,5
Barella 6
Sensi 6
Vecino 6
Darmian 6
Handanovic 6
Gagliardini 5,5
Hakimi 5,5

-Calciomercato.com:

Lukaku 7,5
Martinez 7,5
Young 6,5
Skriniar 6,5
Eriksen 6
Gagliardini 6
Barella 6
Sensi 6
Vecino 6
Darmian 6
DeVrij 6
Handanovic 6
Sanchez 5,5
Hakimi 5

-FcInternews:

Lukaku 7
Martinez 7
Young 6,5
Sensi 6,5
Barella 6,5
Darmian 6,5
Skriniar 6,5
Eriksen 6
Gagliardini 6
DeVrij 6
Handanovic 6
Sanchez 5,5
Vecino 5,5
Hakimi 5
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.04.07. 21:22 Ertekelesek:

-Sky:

Lukaku 7,5
Martinez 7
Eriksen 6,5
Skriniar 6,5
Young 6
Barella 6
Sensi 6
Darmian 6
DeVrij 6
Handanovic 6
Sanchez 5,5
Vecino 5,5
Gagliardini 5
Hakimi 5

-Tuttomercatoweb:

Lukaku 7,5
Martinez 7
Young 6,5
Eriksen 6,5
DeVrij 6,5
Skriniar 6,5
Barella 6
Sensi 6
Vecino 6
Darmian 6
Handanovic 6
Gagliardini 5,5
Hakimi 5,5

-Calciomercato.com:

Lukaku 7,5
Martinez 7,5
Young 6,5
Skriniar 6,5
Eriksen 6
Gagliardini 6
Barella 6
Sensi 6
Vecino 6
Darmian 6
DeVrij 6
Handanovic 6
Sanchez 5,5
Hakimi 5

-FcInternews:

Lukaku 7
Martinez 7
Young 6,5
Sensi 6,5
Barella 6,5
Darmian 6,5
Skriniar 6,5
Eriksen 6
Gagliardini 6
DeVrij 6
Handanovic 6
Sanchez 5,5
Vecino 5,5
Hakimi 5
Hakimivel nem tudom mi van, de meccsek óta gyenge formát mutat. Remélem ez javulni fog, mert az egyik legjobb játékosunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.07. 21:35

Hakimivel nem tudom mi van, de meccsek óta gyenge formát mutat. Remélem ez javulni fog, mert az egyik legjobb játékosunk.
Ja sajna elég gyenge hosszú ideje....végén is az a szar passz amiből simán gól lehetett volna.... :? Valami gond tuti van nála mert ennél többet tud.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

A jelenlegi eredmények és a helyezésünk alapján nyilván nem "illik" negatívumokról beszélni, de azért remélem Conte is érzi, hogy ennél több fog kelleni a végén.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Zsinórban az ötödik 1 gólos győzelem,de győzelem.
Sajnos a játékképe az nem volt hizelgő számunkra,de erre már ki emlékszik később.
Nagyon előnyös helyzeben vagyunk pláne mivel a riválisok játszanak még egymással.

Ami kelle ahhoz,hogy nyerjük a meccsket.
-Általában mi rúgjuk az első gólt és megtartjuk az elönyt
-Handanovic régi magabiztos formájában véd
-A De Vrij,Skriniar,Bastoni hármas nagyon atom ma meg Darmian is rendben volt
-Eriksen beválllalt a szürke minden árnyalatát csakhogy a kezdőben szerepelhessen
-Van egy bitang erős Lukakunk aki ha megindul akkkor nincs aki megfogja.Maximum a társ ma sajnos Sácnhez hibázik

Persze jó lenne már egy meccset gólokkal nyerni amir itt lesz a vasárnap ebédidőben játszott meccs.
Barella valamiért most nem akart volt csapatának gólt rúgni..)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Festa írta: 2021.04.06. 22:31
Cupi írta: 2021.04.06. 22:13 Holnap a Sass eleg B csapattal jon.Nem lesz Locatelli,Berardi,Caputo,Ferrari,Defrel....kotelezo a gyozelem. ;)
Ráadásul nem is 1 góllal kéne nyerni mint az utolsó 4 meccsünkön.
Már megint túl sokat kértem..
Csak izgulni kellett.Pedig a fiam azt mondja mindig,hogy “Apa nyugi úgyis nyer az Inter”
Végül is igaza lett.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2021.04.07. 22:16 Zsinórban az ötödik 1 gólos győzelem,de győzelem.


Ami kelle ahhoz,hogy nyerjük a meccsket.
-Általában mi rúgjuk az első gólt és megtartjuk az elönyt
-Handanovic régi magabiztos formájában véd
-A De Vrij,Skriniar,Bastoni hármas nagyon atom ma meg Darmian is rendben volt
-Eriksen beválllalt a szürke minden árnyalatát csakhogy a kezdőben szerepelhessen
-Van egy bitang erős Lukakunk aki ha megindul akkkor nincs aki megfogja.Maximum a társ ma sajnos Sácnhez hibázik
A szezon elején nagyon szétesett volt a védekezésünk, ez rendbe lett rakva. Az utolso 10 meccsen 4 kapott gól, így jó játék nélkül is tudjuk hozni a meccseket.
A Kolarov, Vidal vonal kuka, ezt Conte is belátta, Gagot sem erőlteti, helyette előszedte Eriksent a padról.
Szóval leszokott a nyilvánvaló hülyeségeiről.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Festa írta: 2021.04.07. 23:15
Festa írta: 2021.04.06. 22:31
Cupi írta: 2021.04.06. 22:13 Holnap a Sass eleg B csapattal jon.Nem lesz Locatelli,Berardi,Caputo,Ferrari,Defrel....kotelezo a gyozelem. ;)
Ráadásul nem is 1 góllal kéne nyerni mint az utolsó 4 meccsünkön.
Már megint túl sokat kértem..
Csak izgulni kellett.Pedig a fiam azt mondja mindig,hogy “Apa nyugi úgyis nyer az Inter”
Végül is igaza lett.
Valahogy nekem is az az érzésem, hogy akármilyen fos játékkal állnak elő a srácok, valahogy behúzzák. Tipikus bajnok csapat jelllemzője. Nekem az az érzésem, hogy Conte meccsrő meccsre sokkal kevesebbet kockáztat, csak és kizárólag a tuti biztosra megy. Foggal körömmel védekezünk, aztán ott van Lukaku és Martinez, valahogy csak összehoznak egy gólt.
Egyik szemem sír, mert valami ocsmány a játék és ha úgy ültem volna le a meccs elé, hogy fogalmam sincs melyik-melyik a két csapat, akkor fixen nem mondom meg, hogy amelyik győzött, az nagyon közel a bajnoki cím megnyeréséhez. A másik persze nevet, mert a végén győznek a srácok, de ettől a hiányérzetem még megmarad.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

alwin91 írta: 2021.04.08. 06:53 A másik persze nevet, mert a végén győznek a srácok, de ettől a hiányérzetem még megmarad.
Szerintem ez a kettősség mindenkiben megvan, de most átlendülünk ezen, csak legyen meg a várva-várt Scudetto.

Kétségeim vannak hogy a BL-ben ez mire lesz elég, de most ezt is félrerakom, ahogy azt is hogy nem bírom Contét, Vidalt stb.

Most csak az számít hogy mi fussunk be elsőnek:))
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.04.08. 08:08
alwin91 írta: 2021.04.08. 06:53 A másik persze nevet, mert a végén győznek a srácok, de ettől a hiányérzetem még megmarad.
Szerintem ez a kettősség mindenkiben megvan, de most átlendülünk ezen, csak legyen meg a várva-várt Scudetto.

Kétségeim vannak hogy a BL-ben ez mire lesz elég, de most ezt is félrerakom, ahogy azt is hogy nem bírom Contét, Vidalt stb.

Most csak az számít hogy mi fussunk be elsőnek:))
Pontosan igy van Mike, most mindent felre kell tenni, meglesz a Scudetto, ez iden latjuk boven eleg.
Scudetto unneples utan meg lehet ertekelni az elmult 2 evet, a jovot, es mindent mast.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2021.04.08. 06:53Tipikus bajnok csapat jelllemzője. Nekem az az érzésem, hogy Conte meccsrő meccsre sokkal kevesebbet kockáztat, csak és kizárólag a tuti biztosra megy. Foggal körömmel védekezünk, aztán ott van Lukaku és Martinez, valahogy csak összehoznak egy gólt.
Ez így van és most fel kell készülnünk rá ez így is lesz. Tegnap Conte a meccs után többször nyilatkozta a látványnál/esztétikánál fontosabb a scudetto és az eredményre fogunk fókuszálni.

“Aesthetics are fine, but the Scudetto is too important. We played beautiful football in the Champions League and all anyone said was that we were eliminated, so we have to focus on the results now.

Mondjuk itt nem tudom mire gondolt amikor azt mondta a BL-ben gyönyörűen játszottunk. :o

Szóval ebből kifolyólag a tippem a Cagliari ellen egy szenvedős 1-0 vagy 2-1. ;)

Persze én is azt mondom most a lényeg nyerjük a mecsceket és legyen meg végre a scudetto. ;)
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

alwin91 írta: 2021.04.08. 06:53 Valahogy nekem is az az érzésem, hogy akármilyen fos játékkal állnak elő a srácok, valahogy behúzzák. Tipikus bajnok csapat jelllemzője. Nekem az az érzésem, hogy Conte meccsrő meccsre sokkal kevesebbet kockáztat, csak és kizárólag a tuti biztosra megy. Foggal körömmel védekezünk, aztán ott van Lukaku és Martinez, valahogy csak összehoznak egy gólt.
Egyik szemem sír, mert valami ocsmány a játék és ha úgy ültem volna le a meccs elé, hogy fogalmam sincs melyik-melyik a két csapat, akkor fixen nem mondom meg, hogy amelyik győzött, az nagyon közel a bajnoki cím megnyeréséhez. A másik persze nevet, mert a végén győznek a srácok, de ettől a hiányérzetem még megmarad.
A Juve is éveken keresztül nézhetetlen szar játékkal 2 kapura lövéssel de valahogy mindig nyert, még akkor is mikor a BL-ben meneteltek.
Nyerték a scudettokat, de sírtak milyen szar a játék.
A szar játékot és az irányított meccset csak egy hajszál választja el. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2021.04.08. 09:32
alwin91 írta: 2021.04.08. 06:53 Valahogy nekem is az az érzésem, hogy akármilyen fos játékkal állnak elő a srácok, valahogy behúzzák. Tipikus bajnok csapat jelllemzője. Nekem az az érzésem, hogy Conte meccsrő meccsre sokkal kevesebbet kockáztat, csak és kizárólag a tuti biztosra megy. Foggal körömmel védekezünk, aztán ott van Lukaku és Martinez, valahogy csak összehoznak egy gólt.
Egyik szemem sír, mert valami ocsmány a játék és ha úgy ültem volna le a meccs elé, hogy fogalmam sincs melyik-melyik a két csapat, akkor fixen nem mondom meg, hogy amelyik győzött, az nagyon közel a bajnoki cím megnyeréséhez. A másik persze nevet, mert a végén győznek a srácok, de ettől a hiányérzetem még megmarad.
A Juve is éveken keresztül nézhetetlen szar játékkal 2 kapura lövéssel de valahogy mindig nyert, még akkor is mikor a BL-ben meneteltek.
Nyerték a scudettokat, de sírtak milyen szar a játék.
A szar játékot és az irányított meccset csak egy hajszál választja el. :D
Bar ott jarnak hogy mi is menetelunk ugy a BL-ben mint a Juve Allegrivel.
Barmikor alairnam, talan az adossag es a negativ merleg is kevesebb lenne, es a bevetel is tobb lenne.
Es nem kerultunk volna ilyen rossz helyzetbe.

Na majd egy szep napon.
Legyen meg matematikailag is a Scudetto, rendezodjon a hatter, jojjon barmilyen uj tulajdonosi kor, es merlegeljuk a jovot es a hosszutavu terveket amivel vegre komoly tenyezok lehetunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Portiere32 írta: 2021.04.08. 09:32
A Juve is éveken keresztül nézhetetlen szar játékkal 2 kapura lövéssel de valahogy mindig nyert, még akkor is mikor a BL-ben meneteltek.
Nyerték a scudettokat, de sírtak milyen szar a játék.
A szar játékot és az irányított meccset csak egy hajszál választja el. :D
Ez így van és mint írtam is lényeg most a scudetto de azért nagyon szar volt látni, hogy hazai pályán egy Sass ellen /amiből több kulcsjátékos hiányzott/ bekkeltünk mint állat és alig volt nálunk a labda....de persze ez az én véleményem. ;)
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Cupi írta: 2021.04.08. 09:47
Portiere32 írta: 2021.04.08. 09:32
A Juve is éveken keresztül nézhetetlen szar játékkal 2 kapura lövéssel de valahogy mindig nyert, még akkor is mikor a BL-ben meneteltek.
Nyerték a scudettokat, de sírtak milyen szar a játék.
A szar játékot és az irányított meccset csak egy hajszál választja el. :D
Ez így van és mint írtam is lényeg most a scudetto de azért nagyon szar volt látni, hogy hazai pályán egy Sass ellen /amiből több kulcsjátékos hiányzott/ bekkeltünk mint állat és alig volt nálunk a labda....de persze ez az én véleményem. ;)
Tök igazad van. Kicsit az az érzésem, mindegy milyen a jaték, csak ne kapjunk ki. Lélektanilag ez nagyon fontos nekünk, hogy verhetetlennek érezzék magukat a fiúk, illetve az elenfeleknek se szórunk le semmi morzsát, ami kicsit bizakodást adna nekik.
Jelenlegi játékunk inkább pszichológiai hadviselés, mint látvány futball.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Portiere32 írta: 2021.04.08. 09:52

Tök igazad van. Kicsit az az érzésem, mindegy milyen a jaték, csak ne kapjunk ki. Lélektanilag ez nagyon fontos nekünk, hogy verhetetlennek érezzék magukat a fiúk, illetve az elenfeleknek se szórunk le semmi morzsát, ami kicsit bizakodást adna nekik.
Jelenlegi játékunk inkább pszichológiai hadviselés, mint látvány futball.
Igen ez így van. Igaz. Mondjuk a látvány foci meg a 32%-ban bírtokoljuk a labdát és bekkelünk egy kiscsapat ellen közt még van egy átmenet amit remélem megtalálnak a srácok. ;)
Látvány foci most nem érdekel de azért a tegnapinál kicsit legyünk jobbak játékban is. ;)
Azzal viszont teljesen egyetértek, hogy most nyerjük meg végre a scudettot és összességében mind1 milyen játékkal.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

39 meccs mogottunk iden, maradt meg 9db.
Erdemes ranezni az atlagokra, a tobb szezont nalunk toltott jatekosokat kulon szedtem az elmult 2-3 eves atlagait is beleirva:

Handanovic:
-2020/21: 5.962
-2019/20: 6.156
-2018/19: 6.346

D'Ambrosio:
-2020/21: 5.850
-2019/20: 6.019
-2018/19: 5.805

Bastoni:
-2020/21: 6.288
-2019/20: 6.287
-2018/19: ---

DeVrij:
-2020/21: 6.212
-2019/20: 6.380
-2018/19: 6.222

Skriniar:
-2020/21: 6.281
-2019/20: 6.039
-2018/19: 6.250

Ranocchia:
-2020/21: 5.750
-2019/20: 6.000
-2018/19: 5.750

Young:
-2020/21: 5.540
-2019/20: 6.250
-2018/19: ---

Perisic:
-2020/21: 5.379
-2019/20: ---
2018/19: 5.588

Brozovic:
-2020/21: 6.029
-2019/20: 6.184
-2018/19: 5.940

Gagliardini:
-2020/21: 5.660
-2019/20: 5.796
-2018/19: 5.852

Sensi:
-2020/21: 6.150
-2019/20: 6.323
-2018/19: ---

Barella:
-2020/21: 6.449
-2019/20: 6.365
-2018/19: ---

Vecino:
-2020/21: ---
-2019/20: 5.891
-2018/19: 5.729

Eriksen:
-2020/21: 6.200
-2019/20: 6.200
-2018/19: ---

Sanchez:
-2020/21: 6.308
-2019/20: 6.339
-208/19: ---

Lukaku:
-2020/21: 6.557
-2019/20: 6.392
-2018/19: ---

Martinez:
-2020/21: 6.205
-2019/20: 6.153
-2018/19: 6.000

Vegul pedig a jelenlegi egy szezonos jatekosaink:

Darmian: 5.975
Kolarov: 5.278
Hakimi: 6.191
Vidal: 5.482
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Sport médiumok is foglalkoznak Conte taktikájával, hogy hazai pályán egy kiscsapat ellen 30%-ban birtokoltuk a labdát. :D
Érdekesség, hogy az Opta statisztikái szerint az elmúlt 15 évben nem volt olyan, hogy az Internél olasz bajnokin ennyire kis arányban lett volna a laszti.
Nyílván eddig célravezető ez a minimál játék de azért ezzel meg is égethetjük magunkat, szóval remélem a mester kitalál valamit.
Az is tény, hogy a srácokon felfedezhető mentális fáradstág is benne lehet amiért ilyen taktikát talált ki.
Barella sárgája meg jókor jött, ráfér a pihi. Nagyot küzd mindig de előre játékba sok oylan hibája volt ami egyértelmű azért van mert fárad és nem mindig hoz jó döntést. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.08. 12:31 Sport médiumok is foglalkoznak Conte taktikájával, hogy hazai pályán egy kiscsapat ellen 30%-ban birtokoltuk a labdát. :D
Érdekesség, hogy az Opta statisztikái szerint az elmúlt 15 évben nem volt olyan, hogy az Internél olasz bajnokin ennyire kis arányban lett volna a laszti.
Nyílván eddig célravezető ez a minimál játék de azért ezzel meg is égethetjük magunkat, szóval remélem a mester kitalál valamit.
Az is tény, hogy a srácokon felfedezhető mentális fáradstág is benne lehet amiért ilyen taktikát talált ki.
Barella sárgája meg jókor jött, ráfér a pihi. Nagyot küzd mindig de előre játékba sok oylan hibája volt ami egyértelmű azért van mert fárad és nem mindig hoz jó döntést. ;)
Idei szezonban ez eleg, es nem igazan kell mar valtani.

Hogy jovore mi lesz, ki lesz a tulaj, ki lesz az edzo, szakmai vezetok, na errol fogalmunk sincs.

Jo lenne ha ez is minel elobb tisztazodna, es elkezdodhtne a jovo szezon, sot a kovetkezo evek hosszutavu tervezese.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

https://www.inter.it/en/news/2021/04/08 ... liari.html
Milyen jó lenne ha képen látahtó ember vasárnap a kezdőben lenne:)
Conte meglephetne vele.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Napokban hoztam ide az eves atlagokat, es jopar jatekos kapcsan a tobb eves atlagot.
Ebbol szemezgetnek.

- Akik igazan viszik az Intert:

Lukaku:
-2020/21: 6.557
-2019/20: 6.392

Elkepeszto hogy tavalyhoz kepest is tudott elore lepni, valami hihetetlen mar szinte ez az atlag es ugy az idei eve.
Nem tudom mikor volt ilyen szintu tamadonk utoljara.

Barella:
-2020/21: 6.449
-2019/20: 6.365

Szinten elorelepett a tavalyi extra szinthez kepest, lassan megkockaztatom az egyik, hanem a legjobb Olasz KP.
Elkepeszto hala Marottanak hogy anno elhozta, vegre ilyen szintu jatekosok nalunk vannak, es nem viszi el elolunk a PSG, Juve, Barca, stb.
Meg mindig csak 24 eves, hihetetlen.

Bastoni:
-2020/21: 6.288
-2019/20: 6.287

2.szezonja a legmagasabb szinten, egy igazi Interista aki szivet lelket kiteszi.
Olyan szinten jatszik 20-21 evesen, hogy arra nagyon de nagyon kevesen kepesek.
Felfoghatatlan merteku kincs o szamunkra.

Skriniar:
-2020/21: 6.281
-2019/20: 6.039
-2018/19: 6.250

Tavaly volt egy megtorpanasa, majd Conte is kitette, es ugynezett ki nyaron megy.
De szerencsere maradt, es visszatalalt korabbi formajahoz, tokeletesen megszokta es klasszist hoz 3 vedobe is.

DeVrij:
-2020/21: 6.212
-2019/20: 6.380
-2018/19: 6.222

4 vedobe is Spallettivel, es 3 vedobe Conteval is kimagaslo.
Kicsit gyengebb mint tavaly, de ebben benne van az ev eleje is, amikor ilyen Kolarov fele bohocokkal kellett egyutt jatszania.
Inter vedelem vezere mar 3 eve.

Martinez:
-2020/21: 6.205
-2019/20: 6.153
-2018/19: 6.000

Evrol evre fejlodik, es az idei egyertelmuen a legjobb Interes szezonja.
23 eves es mar milyen szinten van, van meg hova fejlodni de az idei szezonban o is elorelepett.

Sanchez:
-2020/21: 6.308
-2019/20: 6.339

Tavaly az ujraindulas utan elkepeszto format nyujtott, de 1-2 rossz meccset leszamitva iden is le a kalappal elotte.
Kuzd, hajt, cselez, agilis, golokkal hozott nekunk szorult helyzetben, cserekent is lenduletet hoz.
Nem fiatal mar, de bar igy teljesitene minden 30 feletti jatekosunk, vagy csak fele igy.
Tobb lehetoseget is erdemelne sokszor.

- Par jatekosunk akik jok, de ilyen olyan okoknal fogva meg nem tudnak az elozo sorhoz hasonlo teljesitmeny nyujtani:

Hakimi:
-2020/21: 6.191

Vannak elkepesztoen jo meccsei, amin valoban vilagklasszis szintet hoz.
Viszont vannak nagyon gyenge meccsei, utobbi idoben sajnos folyamatosan gyenge.
Ha ezek a hullamzasokat kitudja kerulni, akkor o is a csapat legjobbjai kozott lesz/lehet.
Kicsit a tavalyi Martinez jut rola eszembe.

Eriksen:
-2020/21: 6.200
-2019/20: 6.200

Ismerjuk a storyt, egy biztos amiota jatszik mintha kicsereltek volna az Inter KP-t.
Anno Spallettinek BL helyett hozott hogy belatta Nagatomo-Borja helyett Cancelo-Rafinhat kell jatszani.
Most Scudettot hoz a Vidal-Eriksen minosegi elorelepes.

Sensi:
-2020/21: 6.150
-2019/20: 6.323

O tortenete is ismert, tavaly lattuk, majd a serules.
Iden valamilyen oknal fogva nem jatszik, pedig lathattuk a valogatottban hogy mind a kondija, mind a formaja rendben van.

Brozovic:
-2020/21: 6.029
-2019/20: 6.184
-2018/19: 5.940

Nemolyan reg volt itt egy "vita" mennyire kell o nekunk.
Mint lathatjuk a 3 eves atlagat, o ezt tudja.
O nem tud egy Barella szintu huzoero lenni, ellenben egy stabil atlagot hoz.
Amig Gagliardini, Vecino, Borja szintek voltak, addig Brozovic volt a huzoero, de amiota szintet leptunk mar nem o az.
Messze vagyunk attol, hogy o legyen a legnagyobb "baj" a keretben, de latni kell o nem az a minoseg ami egy igazan elit csapatba kell.

Handanovic:
-2020/21: 5.962
-2019/20: 6.156
-2018/19: 6.346

2 eve meg konkretan a keret legjobbja volt az egesz szezont nezve.
Sajnos mar tavaly is latszodtak a hibak, amik idenre meg inkabb szembetunoek.
Sajnos elerte ot is az ido vasfoga.

- Stabil csereszintek:

D'Ambrosio:
-2020/21: 5.850
-2019/20: 6.019
-2018/19: 5.805

Gyakorlatilag minden evben ugyanazt hozza, atlag alatti, egy 2.szamu csereszint.

Darmian:
-2020/21: 5.975

Talan egy fokkal stabilabb mint D'Ambrosio, hoz egy atlag alattit, mint egy pohar langyosviz.

- Csereszintet sem meguto jatekosaink, akiknek a padon sem igazan lehetne helyuk:

Gagliardini:
-2020/21: 5.660
-2019/20: 5.796
-2018/19: 5.852

Sajnos ismerjuk ot, egy normalis komoly Inter kereteben nem lenne helye.

Vecino:
-2020/21: ---
-2019/20: 5.891
-2018/19: 5.729

Masik jo madar.
Mai napig dobbenet hogy 24m-t fizettunk erte.

Ranocchia:
-2020/21: 5.750
-2019/20: 6.000
-2018/19: 5.750

Akarmennyire is szimpi ember, sajnos ez egy komoly csapatba nem eleg.
10 eve az Inter tagja, sajnos ez is sokat elmond az elmult 10 evunkrol.
Fogja meg a Scudetto serleget, es szepen mehet amerre lat, mi pedig az ilyen szintet remeljuk elfelejtjuk orokre.

Young:
-2020/21: 5.540
-2019/20: 6.250
-2018/19: ---

Elete utolso fellangolasa volt a tavalyi fel szezon.
Viszont ezt az idei kritikan aluli.

- Teljes homaly es totalis buktak minden teren:

Kolarov:
-2020/21: 5.278

Igazi horror amit muvelt, mar az hogy felmerult is vicc volt, de az amit mutatot az egy horror filmben is elmenne, sirni vagy nevetni lehet ezen a bohocon megmondani is nehez.

Vidal:
-2020/21: 5.482

Annyit sikerult artani 1 szezon alatt, hogy arra peldat talalni is nehez.
Oriasi hiba volt idehozni, teljes bukas minden teren.
Raadasul ezt evi 6,5m + 1,5m-ert, tragikus.

Perisic:
-2020/21: 5.379
-2019/20: ---
2018/19: 5.588

1-2 meccset leszamitva komedia amit csinal, legtobszor nezni is rossz amit csinal.
Evi 5m-ert ezt letenni az asztalra, remiszto es egyben csapnivalo.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Elmúlt meccseket látva gondolom nem kockáztatok nagyot ha azt mondom egy szoros 1 gólos győzelmet várok holnap. :D
Igen a sima 3-0 a vágyam de sejtem nem ez lesz. ;)
Fontos lenne nyerni mert utána jön a Napoli meccs.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.04.10. 21:31 Elmúlt meccseket látva gondolom nem kockáztatok nagyot ha azt mondom egy szoros 1 gólos győzelmet várok holnap. :D
Igen a sima 3-0 a vágyam de sejtem nem ez lesz. ;)
Fontos lenne nyerni mert utána jön a Napoli meccs.
2-0t érzek. La-Lu gólokkal! 8-)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Mivel már régen volt 3-1 ideje,hogy most legyen.
Persze a Cagliari gólját valamelyik exinteres szerzi majd
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 36 Darmian, 12 Sensi, 77 Brozovic, 24 Eriksen, 15 Young; 9 Lukaku, 7 Sanchez

Van egy kis rotálás. Remélem Sensi végre bizonyítani fog és nem sérül le a bemelegítés alatt.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

alwin91 írta: 2021.04.11. 11:58 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 36 Darmian, 12 Sensi, 77 Brozovic, 24 Eriksen, 15 Young; 9 Lukaku, 7 Sanchez

Van egy kis rotálás. Remélem Sensi végre bizonyítani fog és nem sérül le a bemelegítés alatt.
8.perc és Sensi még midig a pályán.Király ;)
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1498
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Volvo FH 13 500 Euro 6

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Szevasztok!
Hakimi sérült, vagy csak pihenteti Conte?
Valaki tud valami infót?
Hassel1984
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2019.07.15. 19:12

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Hassel1984 »

Festa írta: 2021.04.11. 12:43
alwin91 írta: 2021.04.11. 11:58 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 36 Darmian, 12 Sensi, 77 Brozovic, 24 Eriksen, 15 Young; 9 Lukaku, 7 Sanchez

Van egy kis rotálás. Remélem Sensi végre bizonyítani fog és nem sérül le a bemelegítés alatt.
8.perc és Sensi még midig a pályán.Király ;)
Még a pályán, de az a baj hogy nem igen tudja merre van arccal szegény nagyon gyenge......Viszont kellene egy gól, mert ha ezek rúgnak egy malacot, futhatunk az eredmény után.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Ennél kicsit több kell majd a második félidőben ha nyerni szeretnénk! Forza Inter!
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Nem lehet azt mondani, hogy most nem megyünk előre becsülettel, de a Cagliarinak úgy látom elég az 1 pont (pedig jobban kellene nekik a 3, mint nekünk, úgyhogy nagyon nehéz lesz. Örülök, hogy kísérleteznek a srácok átlövésekkel, sakk mattra nagyon nehéz kis területen ennyi ember között kijátszani
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Jöhetne 1 gól
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

jott is menetrendszeruen :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Meg van a kötelező!!! :thumbup: :clap:
Conte hozzáállása és tüze nagyon tetszik! Meg lesz ez a Scudettooooo!!! 8-)
Forza Inter!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ezek a végjátékok.....jaj....tök mindegy ki az ellenfél mindig reszketni kell... :?
De a győzelem megvan és ez a lényeg. ;)
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Cupi írta: 2021.04.11. 14:28 Ezek a végjátékok.....jaj....tök mindegy ki az ellenfél mindig reszketni kell... :?
De a győzelem megvan és ez a lényeg. ;)
persze vecino es gag egyszerre volt a palyan 🤣 eletveszely
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

R9. írta: 2021.04.11. 14:31
Cupi írta: 2021.04.11. 14:28 Ezek a végjátékok.....jaj....tök mindegy ki az ellenfél mindig reszketni kell... :?
De a győzelem megvan és ez a lényeg. ;)
persze vecino es gag egyszerre volt a palyan 🤣 eletveszely
Nem is értem ezt Conte, hogy gondolta....nyáron jó lenne ha elhúzna a Vecino Gag kettős.... :)
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

24 pont szerezhető még nekünk ebből 11 már megvan az előnyünknek köszönhetően
13 pontot csak összeszedünk 8 forduló alatt

Szerintem már 9 is elég. Nem hinném hogy Milan vagy a Juve megnyerné minden hátralévő meccsét
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sok mindent a maihoz sem lehet hozzatenni.
Csak a szokasost az elmult honapok utan.
"Gyoztunk a tobbit felejtsuk el"

Egy kerdes maradt, melyik forduloban lesz hivatalos is a bajnoki cim. ;)
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Ha jó számolom, 8 meccsből: 4 győzelem, 1 döntetlen és 3 vereség - >87 pont is már biztos scudettot ér. Ez abban az esetben a minimum, ha a Milan 8/8-t behúz. Bár én meglepődnék, ha 82 pontnál többet elérnének a kuzinok.
Válasz küldése