Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolatban)

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

létezik feleslges exhibicionizmus??


A fórum aláírás az felesleges.

Ha egy hölgy úgy öltözködik, hogy többet mutat a kelleténél egy picivel, az pedig dicséretes. :-)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Youme,a fórum ilyen időpontokat ír el és máshova teszi be a véleményt is(de ez is inkább időpont jellegű).Ez csak nálam van????(Tudom,hogy nem nagy dolog csak érdekelne)
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Nia írta:Youme,a fórum ilyen időpontokat ír el és máshova teszi be a véleményt is(de ez is inkább időpont jellegű).Ez csak nálam van????(Tudom,hogy nem nagy dolog csak érdekelne)



NEKEM IS EZT CSINÁLJA! MI LEHET AZ OKA??? :roll:
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Pl. tegnap Komax után jóval küldtem a hozzászólást és elé rakta be.
Meg most a tied,azt írta ki,hogy 10:02-kor küldted.Nálam az óra fenn viszont jól jár.
Nem nagy dolog csak néha a szememet bántja.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Egyébként most is,vagy lehet csak nálam mutatja így?:)
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Pontosan mi is a baj, mert ezt így nem értem. Milyen időpontok?
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Youme írta:Pontosan mi is a baj, mert ezt így nem értem. Milyen időpontok?



Nekem a hozzászólások időpontjait kavarja össze a rendszer. Amúgy most mikor ezt az üzenetet írom, akkor az oldal pontos időnek: 11.33-at mutat, és még 10.33 van.

De nem ez az egy óra az ami zavar, hanem nekem volt olyan pl, hogy MAI hozzászólást TEGNAPINAK tüntetett fel!
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Komax »

Én még nem vettem észre ilyesmit, de próbáljátok meg a felhasználói vezérlőpultnál a fórum beállítások menű pontnál az időzónánál állítani valamit. Nálam az [UTC+1], és a nyári időszámításnál a "nem" van bejelölve. Lehet, csak egy újabb megerősítés kell neki, azaz nyomjatok az "elküld"-re. :)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Fenn jól jár az óra nálam.Tegnap délután is volt még rá példa.Na mindegy.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: R9. »

tényleg idegesítő, elküldtem fél órája egy üzenetet és azt írja ki hogy 1 perce küldtem vagy tegnap
össze vissza van az idő vmit csinálni kéne, vmikor nem enged üzenetet küldeni mert a jövőben küldtem el :D
12:10 van mondjuk és azt írja h 12:20kor küldtem el
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Komax »

Na ez tényleg meghülyült, a probléma nálam is jelentkezik.
16.41-kor ez az időpont jelent meg: Pontos idő: 2010.12.15. 17:04
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

össze-vissza pakolgatja a fórum a hozzászólásokat, tetszőleges idősorrendben :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Ez egyre rosszabb és zavaróbb.Komax hozzászólását elrakta a francba a többire meg olyan időpontot ír ami még nem is volt.Már a jövőből is tudok küldeni hozzászólást...És nem is enged küldeni amíg nem telik le a jövőbeli idő :) Érdekes.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Süti »

Youme írta:Pontosan mi is a baj, mert ezt így nem értem. Milyen időpontok?


Nálam az a gond, hogy a hsz-emet nem a legrissebbnek rakja be, hanem mindig másodikként. (Tehát ha tied volt az utolsó hsz és én írok, akkor sem az enyém lesz a legfrissebb.)

Mondjuk ez engem annyira nem zavar, csak gondoltam jelzem.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Tegnapelőtt volt egy szerver leállás a központban és szerintem amig ott vissza nem állítanak mindent addig van ez. Hol erről hol arról a tükör szerverről megy a fórum a karbantartás miatt és a kettőnek valószínűleg másképp jár az órája. Erre tudok tippelni!
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Zavart érzek az ERŐBEN, Yoda mester :D .
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Manapság a sötét erő járja át a fórumunkat ifjú padavan.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

jó,akkor nem az én gépem szar megint :D
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

YOUME!

Megírtam (most) egy cikket Benitez menesztéséről, a lehetséges utódok esély latolgatásával együtt.. nagyon szépen és kultúráltan összerakva, de mire rányomtam, hogy MENTÉS, kiléptetett a rendszer és már nem tudtam előhozni a megírt szöveget.

LETELT AZ IDŐ KORLÁT?????

Nekem még 1x nincs türelmem megírni így... összecsapni meg nem akarom.....

Üdv: internaZIOnaLe
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: R9. »

csináld csak meg ezért vállaltad el az író szerepet :D
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

nem szabad bízni ezekben a böngészőkben, meg web-szerverekben, írd meg jegyzettömbbe vagy wordbe, és utána postold :)
(Benitez nem érdemel jól megfogalmazott cikket jó lesz az összecsapott verzió is :D)
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

DSanton39 írta:nem szabad bízni ezekben a böngészőkben, meg web-szerverekben, írd meg jegyzettömbbe vagy wordbe, és utána postold :)
(Benitez nem érdemel jól megfogalmazott cikket jó lesz az összecsapott verzió is :D)



Mire megcsinálom, már valamelyik "kolléga" megoldja..... és akkor meg feleslegesen csinálom!

Na de mindegy... MEGÍROM MÉG1x CsAK MIATTATOK!!! :P
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Na a cik olvasható a főoldalon!

Nem lett olyan mint, amilyen az első volt, de azért egész türhetőre sikeredett! ;)
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Valami gond lehetett vele, mert nekem is csinálta párszor. Az a megoldás amit mások is javasoltak, hogy pl. word-ben megírod és ha kész onnan beilleszted.

Szerk: Egyébként most néztem és ott volt a másik is, csak megint elfelejtetted a "cimlap" meg a hírek + friss hírek dolgot beállítani.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Youme, most mi a helyzet a regisztrációval? Egy Inter Clubos cimborám szeretne regelni, de nem sikerül neki! Le van zárva?
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Komax »

Tényleg! a januári is elmaradt vagy el lett felejtve :)
Max. meg kell nyitni aug.31ig. :D
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Szezon végén kinyitunk egy hétre.
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Mail értesítés megszűnt? Csak mert pár napja nem kapok semmiről és nem is látom egyes témáknál a le/feliratkozást. Csak kedvencekhez adás, ami eddig nem tudom, hogy volt-e de attól, hogy hozzáadom nem jön róla értesítő.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

graziejosé írta:Mail értesítés megszűnt? Csak mert pár napja nem kapok semmiről és nem is látom egyes témáknál a le/feliratkozást. Csak kedvencekhez adás, ami eddig nem tudom, hogy volt-e de attól, hogy hozzáadom nem jön róla értesítő.


Igen megszünt, ugyanis már kezelhetetlenül sok "kézbesíthetetlen levél" email jött az én mail címemre. Amit a fórum küld email leveleket az közvetett módon az én mail címemről megy. Namost mikor már naponta 20-30 levelet kapok azért mert néhány fórum tag nem létező email címre reggelt, akkor 3 választási lehetőségem volt.

1. Megkeresem a renitenseket és egyenként írok nekik privát üzenetet.
2. Megkeresem a renitenseket és kitíltom őket.
3. Letiltom a mail küldés lehetőségét.

Az első kettőhöz se időm sem kedvem nem volt, így maradt a harmadik. Ha lesz egy kis szusszanásnyi időm visszatérek rá igérem!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Tessék itt nem off.

Érdekes,hogy holmi "aprócska gyerek"(sajnos mást nem tudok rá mondani,főleg a stílusa miatt),az én véleményemet hülyézi le (holott nem egyszer látom ugyanazt leírva más megfogalmazásban,még a "kedves" moderátor "úrtól" is).Igen átfogalmazni mindig könnyebb.Sosem mondtam,hogy Tevez nem jó játékos.Csak egyeseknek sajnos a középiskolai végzettség kevés a betűk és a szavak megértésére.

Ellenben 20 éves alpári kicsinyke "barátom" bármikor lehülyéz mindenkit,nevetséges módom küld a francba bármilyen játékost,indok nélkül.Senkinek nem képes elfogadni a véleményét(persze Casssanot ,Istennek tartotta,Mourinhot francba küldte,és innen is elküldte már az emberek 80 %át)Bár egyedül is elég jól el lenne.



Nem beszélve arról,hogy sajnos az intelligencia szintje csak addig ütött, egyfolytában offoljon,mert ennyire unatkozik.Nem beszélve a privát üzenetben történő fenyegetéseiről.De úgy látom sokan nem bírják.Nem is csodálom,sajnos ennyi telik tőle.De egyszer csak felnő majd...vagy marad kisgyerek.De alig várom,hogy összefussunk,és akkor meglátjuk,hogy is ver meg engem,ahogy fenyegetett.

Senkitől sem vagyok hajlandó elfogadni a fenyegetést,vagy a lehülyézést,főleg nem egy "taknyos kisgyerektől",akinek fogalma sincs,hogy ki-kicsoda.Nem hiába írnak egyre kevesebben ide.

Ha valaki szerint nem így van,tessék olvasgatni és kiderül.

Kedves Youme,nem ártana 1-2 új moderátor:
1.Mert alig járnak fel és így néz ki a fórum.
2.Mert elég szubjektív a moderálás.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Ha hozzászólhatok én is, akkor a következő észrevételem lenne:

Anno mikor Nia regisztrált hozzánk, szinte egy csúnya szó se hagyta el a száját.. és tényleg amolyan nőies visszafogottsággal (kipontozva az esetleges csúnyább szavakat) írta le a kommentjeit. Most meg annyira elment már ő is egy másik irányba, hogy az valami hihetetlen. Na persze nem hinném, hogy önszántából, csak próbálja felvenni a "kesztyűt" másokkal.

Én nem nagyon akarok személyeskedni (bár megtehetném, hogy R9-et én is piszkáljam, hisz volt már rá példa hogy engem is szúrkált... DE NEM TESZEM).

Az viszont tényleg megfontolandó, hogy a moderátorok szerepkörét újra értelmezzük, mert sokan egy-egy meccs után vagy közbe már obszcén szavakat is használnak.

Persze a tv/net előtt ülve én is elküldöm melegebb éghajlatra az ellent, vagy épp a saját játékosunkat, de mire ide írok találok más szót, a g.ci, b.zi,k.csög (és még sorolhatnám) szavak helyett.

Nem veszi be a gyomrom nekem se, hogy egyesek ilyen szavakat használnak. Ha valakinek nem eléggé bő a szókincse, akkor inkább ne is írjon ide, ha ennyire lehúzza a nívót!

Fogalmam sincs hogy lehetne kicsit visszafogni a fórumot, mert én is csak alig írok már bele.... (mondjuk olvasni szoktam mindíg)


A moderátorok (bántás nélkül kérdezem) csinálnak egyáltalán valamit?! Tisztában vannak a moderálás fogalmával?! 1-2 esetben láttam csak, hogy bárkire is rászóltak volna.... meg mondjuk az offolást szóvá tették... de ennyi.

Ki lehetne osztani valamiféle büntetést azoknak akik hülyézik a másikat... stb. Akár időszakos kitiltást... vagy valami hasonlót.

Azt nem lehet megcsinálni, hogy az aktuális moderátor csapat (pl 3-5 fő) eldönti, hogy mennyire súlyos az adott kommentelő vétke és annak megfelelően, közösen megszavazzák a büntetés súlyát.


Bocs ha hosszú voltam.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Nos úgy látom, hogy megint ahelyett, h inkább magában keresné mindenki a hibát, mi lettünk elővéve.
Először neked válaszolnék Nia. Nem igaz az, h alig járunk fel a fórumra, ahogy írtad. Naponta többször nézem, mindent elolvasok, csak sokszor már nincs kedvem hozzászólni, mert előttem már 6000en leírták a véleményüket, hasznos információ helyett. Nem is lenne ezzel semmi baj, hiszen ezért fórum a fórum, de jelenleg interfan írásai nélkül kb meghalna a fórum főleg a színvonal miatt. És bármennyire is úgy gondolod te sem javítasz rajta. Eszemben sincs bántani téged, ha hozzám fordultál próbáltam segíteni, de ne minket kezdj el csszegeteni légyszíves olyan dologért, amit ilyen idősen sztem már tudnod kellene kezelni.
Az pedig, h szubjektív a moderelás? 3an vagyunk, aki vkit bír, azt lehet a másik nem, szóval nem hinném. Egyébként én ismerem R9et személyesen is, nagyon régóta van a fórumon, voltak konfliktusai, de nem nagyon emlékszem, h mással ennyire ne jöttek volna ki. Ezerszer elmondtuk már, h hagyd figyelmen kívül az írásait és kész.
Most neked válaszolnék Zoli.
Nem vagyunk már óvodások, nem burokban nőttünk fel, így mindannyian hallottunk/használtunk már trágár kifejezéseket. Ez egy nyilvános fórum, nem egy szépbeszéd verseny. Az, hogy meccs közben egyesek kicsit túlfűtöttek lesznek előfordul. Sztem esztelen baromság lenne, ha elkezdenénk minden csúnya szót tartalmazó hozzászólást törölni, és mindenkit bannolni. A nívót pedig sztem nem a trágárság húzza le már egy jó ideje, mert az elenyésző mértékű. Nem hiszem, h sokan örülnének egy "buzgómócsing" moderátornak, aki minden apró hibáért szól, töröl és tilt. De ha gondolod kipróbálhatjuk.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: R9. »

úgy látom nia agya továbbra sincs rendben

semmilyen fenyegetés nem történt, nyugodtan nézze vissza a privát beszélgetéseket
egyszerűen egy idegbeteg hisztis nőről van szó, aki a bolhából elefántot csinál, direkt arra megy hogy cukkolja a másikat, szereti a vitákat
valamint nem tiszteli a többi fórumozót azzal, hogy ez egy fórum és nem egy blog valamint nem twitter...érvelni még 1x nem látta senki a fórumon

én nem vagyok cigány, nem szurkálók
de a fórum minőségét nem csak azzal lehet fenntartani h helyesen írunk meg nem piszkáljuk a másikat, hanem azzal is hogy nem írunk butaságokat..márpedig itt páran képesek olyanokat írni h falnak tudnék menni...
na innentől meg nem érdekel, igazam van ! pont :D
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Pepe!

Én nem kértem, hogy egy újabb nyelvújítást hajtson végre valaki, de azért igenis válogassuk meg mit és hogy írunk le. A haveroknak, vagy épp a barátnőmnek is k.va anyázom én is a játékosokat.... de mire ideülök már másképp foglalmazok.

Persze ez a legkevesebb. Én se vagyok egy matyó hímzés.... de remélem érted/érzed a mondandóm lényegét.

A kitiltást meg nem erre értettem. Ilyenekért figyelmeztetni.... (max) de ha valaki nem bír magával.. akkor azt parkoló pályára tenni.


De ne lihegjük túl ezt az egészet.

Én mindig hangsúlyozom, hogy így elolvasva a sorokat senki nem érzékeli (ill. nagyon nehéz) hogy hol van a hangsúly, mit és hogyan írunk/gondolunk. Ebből meg félreértések lesznek, amit felfújunk.



Na mindegy.

Egy kis off: Pepe nincs kedved focizni az Agráron? Tegnap este voltunk és gondoltam rá, hogy rád csörgök... de aztán máshogy alakult. Viszont ha máskor lenne... akkor szólj és mondom mikor és hogyan szoktunk jártni! (van hogy terembe nyomjuk rossz idő esetén)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Tegnapi vitában egyetlen trágár szót sem írt le senki.. Mást nem tudtam csinálni, csak azt hogy beírom, hogy ne offoljatok tovább. Az hogy erre pár ember nem hallgatott, azzal már tényleg nem tudok semmit kezdeni.

Matyit meg én is ismerem személyesen, jó gyerek nagyon, senkivel nem volt itt még komoly vitája 1 embert leszámítva. Az pedig hogy privátban mi történt köztetek már a ti dolgotok, ahoz nekünk moderátoroknak már semmi közünk nincsen.

Pepével amúgy teljesen egyetértek. Ha mindenért szólnánk, törölnénk és tiltanánk akkor meg az lenne a baj. Amúgy ki lehet próbálni a "moderátorkodást". Már korábban is írtam, hogy ha valaki kiakarja próbálni, vagy moderátor akar lenni, én átadom a helyem.. Én nem kértem, hogy moderátor legyek.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

internaZIOnaLe írta:Pepe!

Én nem kértem, hogy egy újabb nyelvújítást hajtson végre valaki, de azért igenis válogassuk meg mit és hogy írunk le. A haveroknak, vagy épp a barátnőmnek is k.va anyázom én is a játékosokat.... de mire ideülök már másképp foglalmazok.

Persze ez a legkevesebb. Én se vagyok egy matyó hímzés.... de remélem érted/érzed a mondandóm lényegét.

A kitiltást meg nem erre értettem. Ilyenekért figyelmeztetni.... (max) de ha valaki nem bír magával.. akkor azt parkoló pályára tenni.


De ne lihegjük túl ezt az egészet.

Én mindig hangsúlyozom, hogy így elolvasva a sorokat senki nem érzékeli (ill. nagyon nehéz) hogy hol van a hangsúly, mit és hogyan írunk/gondolunk. Ebből meg félreértések lesznek, amit felfújunk.



Na mindegy.

Egy kis off: Pepe nincs kedved focizni az Agráron? Tegnap este voltunk és gondoltam rá, hogy rád csörgök... de aztán máshogy alakult. Viszont ha máskor lenne... akkor szólj és mondom mikor és hogyan szoktunk jártni! (van hogy terembe nyomjuk rossz idő esetén)


Rendben értem én. Egyébként tényleg ez a túllihegés sokszor a probléma alapja.
Off: Köszi a meghívást, de megyek holnap, meg csütörtökön is, aztán meg lassan indul a városi bajnokság úgyhogy lesz mozgás. De ha kell ember hívj fel, aztán vagy tudok menni vagy nem.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

3ból ketten vagytok fenn,abból az egyikőtöket nem tartom túl objektívnek.Mindegy csak egy meglátás és nem támadás.A helyesírása meg nem érdekel .

r frissítsen az emlékein.Konkrét fenyegetések voltak.Hova is menjek?Miskolcra igaz...mindegy memóriazavar.Hergelni meg ön szokott sok mindenkit.
Érveléseim és híreim is voltak szép számmal,csak meg kellene tanulni olvasni.Az a baj,hogy csak úgy tudom tiltani az írásaim közül,hogy ha nem máséra válaszol.Nagyon gyerek .
Már mondtam,hogy válogassa meg a szavait amit felém intéz,nem vagyok sem a barátja,se nem játszótársa.Velem minden ok,magával tuti nincs
Cigány...ki tudja,bár azzal sem lenne gond.Max. csak önnek hisz a románokkal és a szerbekkel együtt ön szokta szidni őket(holott ki tudja nincs e köztünk belőle).
lyeségeket azt szokott írni ön is nem is keveset.Igaza??? :lol: Akinek igaza van annak csak a szája jár...

Hagyj figyelmen kívül...és olvassa vissza magát,szánalmas.

Kicsit fura csak bennem keresni a hibát,ha soha senkivel nem volt itt problémám önön kívül,ellenben......lehet,hogy....
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Nia 2011.08.16. 08:22-kor.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: R9. »

atyauristen :D
vedd már észre magad h milyen idegesítő vagy, butaságaidat írod és azt akarod alátámasztani..írsz egy értelmetlen szöveget, tele hazugsággal és büszke vagy magadra :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Nincs benne hazugság.De örülök,hogy most már nem csak hülye vagyok,hanem hazug is,éég,hogy nem hergel.Érdekesen sérteget.Ön egy kisgyerek akinek iszonyú nagy szája van,távolról.(és ez volt most tőlem a...)Meg van még az összes privi,emlékszem miből indult....Jobb lenne ha el...de mindegy,nem szabad felhúznom magam i...főleg most nem...Megyek vissza melózni,valakinek azt is kell...

Soha nem szóltam magához,ön szólított meg mindig engem,van erre is elég oldal bizonyíték(meg a hergelésekre nézzük csak a tegnapi napot),de ennyi...Én továbbra sem fogom hagyni,hogy egy 20 éves kiskölyök sértegessen.De fura nem csak én gondolom itt azt,hogy ön "bunkó" és állandó sérteget illetve hergel másokat.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Nia, két dolgot tennék hozzá, R9-et ha nem tetszik, tedd a Haragosok közé, akkor összecsukva látszanak a hsz-ei, és a Privát üzi fogadásra pedig hogy Nem, és akkor nem tud senki zaklatni. egyébként te is figyelmen kívül hagyhatod az ő írásait, az is megoldás. nagy hülyeség egy fórumon így összeveszni, ráadásul úgy hogy itt mindenki Inter szurkoló. :)
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Nem akarok és nem is tudok igazságot tenni ebben a vitában.

Ha a szabályokat megsérti valaki akkor természetesen konkrét hivatkozással, (melyik szabály pontot sértette, hol és ki) akkor tudok szankcionálni is.

Viszont tényleg jó ötlet amit Santon39 írt, tehát ha mindketten "IGNORE"-ra kapcsoljátok a másikat és akkor nem fogjátok látni egymás hozzászólását.

Ezzel megkímélitek magatokat attól, hogy ilyen perceket okozzatok egymásnak. Ha tényleg másokkal sosincs baj, akkor kizárólag ez a jó megoldás!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nia 2011.08.16. 08:13-kor.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

A káromkodásokat a szabályzat 8-as pontja rendezi. Ha van akinél ez visszatérő dolog, akkor azt kéretik a moderátor részéről figyelmeztetni. Nincs olyan, hogy valakinél folyamatosan kicsúszik a csúnya szó. Akinél ez rövid időn belül gyakran visszatér, azt egy idő után ki kell zárni innen a pi...ba! :) Ilyen egyszerű. Akinél ritkán fordul elő elvétve egyszer kétszer, azzal természetesen nem kell foglalozni.

#8. Káromkodás a fórum területén _korlátozott_számban_ megengedett. Természetesen nem vagyunk cukorból, hogy egy-egy eleresztett káromkodástól álmatlan éjszakánk legyen, de próbáljuk meg a dolgot kultúrált szinten tartani! A túlzott káromkodás pedig a beírót minősíti! Az egy mondatos provokatív csak káromkodásból álló beírások alkalmazása sem megengedett. - eljárás: indokolt esetben figyelmeztetés, vagy törlés, nagyon indoloklt (ismétlődő) esetben felhasználó törlése, IP cím korlátozása.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

próbáljátok már ne halálosan komolyan venni a másik lazaságát/hangnemét stb :)
ha nem értesz egy véleményt, miért nem kérdezel rá hogy mi alapján?
amúgy meg a legtöbb véleményéünk annyira szubjektív, hogy meggyőzni a másikat az ellenkezőjéről bajos is lesz.

R9 tényleg nem gondolkozik hogy mennyire fogalmazzon finoman, ha valaki leáll vele, úgy tűnik, csak élvezi.

Esetleg bedobhatunk egy olyan szabályt, amivel jobban korlátozzuk egymás becsmérlésének és megsértésének szabadságát, hátha így az érzékenyebb emberek is szívesen lesznek aktív, nem félve egy-egy durvább reagálás lehetőségétől. (jópár tagunknál belefutottunk ebbe a szituba)
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

A jelenlegi szabályok:

#11. Viták. Mint minden fórumban, itt is előfordulhatnak viták erről-arról. Ez hozzátartozik a fórum rendjéhez, egészen addig amíg: 1, a vita szakmai jellegű (Tehát le lehet írni szakmai alapon akár az Intert vagy egy játékosait bíráló üzenetet is) és 2, kultúrált marad, ami azt jelenti, hogy a vitázandó témakört szapuljuk, _NEM_ pedig a vitázó személyét (!). - eljárás: Amennyiben a vita nem technikai, és hosszúra nyúlik, úgy egy figyelmeztetést kapnak a vitázó személyek (Gépház->Közlemények). Amennyiben pedig a kultúráltságát veszti el a vita, úgy a dolog hatásköre átmegy a következő, 12-es pontba.:

#12. Anyázásokról. Mint az élet minden más területén, itt sem biztos, hogy mindenkit kedvelni fogsz, sőt az is lehet, hogy téged nem fog mindenki kedvelni. Emberek vagyunk, érzésekkel, amik nem mindig békések. Azonban ha valakivel személyes problémád van, és ezt közölni is szeretnéd az illetővel, úgy kötelességed ezt _privát_ úton megtenni. Minden regisztrált felhasználónak lehetőséged van privát üzenetet küldeni itt a fórumon keresztül és e-mailben is. A fórum többi tagja nem kíváncsi az anyázásotokra, ezért ha kikerül a dolog publikusba, a moderátorok fognak véget vetni neki, úgy hogy kirúgják a hozzászólásokat - de mindkettőtőkét. - eljárás: figyelmeztetés nélküli törlés. Amennyiben téged kezd el anyázni valaki, úgy kérd meg őt, hogy menjetek át privátba - az anyázó hozzászólás úgyis rövidesen törölve lesz. És amennyiben a nyilvános anyázás továbbra sem szűnik meg (értsd: kitörlés után újrakezditek a topicban), úgy ha kell, a legdrasztikusabb intézkedést is meg fogjuk tenni: _lezárjuk_ az adott topicot, VAGY töröljük a tagok teljes regisztrációját. Itt jegyezzük meg, hogy ez egy Interes fórum. Tehát ha más csapatok szurkolói idejönnek provokálni, akkor kapásból nem nekik lesz igazuk és törölve lesznek. Ez nem diktatúra, csupán a béke érdekében van így.


Ha szigorúan vesszük a szabályokat akkor Nia és R9. esetében amennyiban az egyik újrakezd nyilvánosan a másik személyével foglalkozni, repül innen a fórumból. Vita nélkül. Ennyi.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Így legyen,a kötekedést és a hergelést sosem én kezdem.Úgy,hogy teljes mértékben egyet értek vele.Csak legyen is meg,főleg egy olyan személyeskedés után ,mint tegnap kezdett.Vissza lehet nézni.

Köszönöm.Engem egyébként a tiltás sem érintene hátrányosan,nem "élek itt" évek óta.De mondom még sosem kezdtem én :) Persze folytatni sem helyes,de ahogy mondtam,ilyen vagyok,sosem hagyom(tam) magam.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Komax »

Szerintem a modikkal semmi probléma. Talán Szabi helyett lehetne más, Ő már gyakorlatilag nem jár a fórumra (sajnos). A "maradék" kettő, azért ha kell helyén kezeli a dolgokat, ha az, adott témában nem helyénvaló. Egy személyeskedős vitába miért is szólnának bele. Trágárságra-anyázásra nem emlékszem. Valahol mindkettőt megértem. R9nek abban igaza van, ha valaki totál butaságot ír, azt nehéz nem kommentálni kicsit kioktatóbban. Niának abban, hogy a lekezelő stílust ne itt gyakorolja(juk). Hozzáteszem, hogy ez a fórum soha nem a mezőn lepkehálóval szaladgáló gyerekektől volt hangos.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Nia »

Youme.Lesz tippverseny?

Ha van jelentkező lehetne itt a fórumon is egy olasz bajnoki tippverseny.Mondjuk ez csak egy felvetés.Elég sok helyen lehet tippelni,jó nyereményekért,csak ezért jutott eszemben.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Youme »

Nia írta:Youme.Lesz tippverseny?

Ha van jelentkező lehetne itt a fórumon is egy olasz bajnoki tippverseny.Mondjuk ez csak egy felvetés.Elég sok helyen lehet tippelni,jó nyereményekért,csak ezért jutott eszemben.


Ha minden egyéb dolgot elintéztek egymás közt (összesítés, nyeremény, stb), akkor nyithatok neki egy külön topikot a Labdarúgás részben.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolat

Hozzászólás Szerző: Komax »

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a február hónap játékosát ne válasszuk meg. Nem történt semmi értékelhető dolog ebben a hónapban. Milito szerzett tökig érő hóban 4gólt, azt ennyi.
Válasz küldése