Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5166
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2024.04.13. 08:07 Kivancsi vagyok Luis Alberto felfog e nalunk merulni...
Volt korábban erről cikk, hogy anno Calhanoglu vs. L.Alberto verseny volt nálunk, mikor Inzaghi érkezett.
Szerintem ez már nem lesz itt téma.
Tavaly nyáron is nagy balhéja volt a spanyolnak Lotitoval, nem engedte hazatérni a Sevillába, pedig ő nagyon ment volna (akkor még Monchi egyezett meg vele).
Szerintem most is erről lehet szó, ha mi lennénk a háttérben, Lotito biztos nem engedné szerződésbontással távozni (ősszel hosszabbított szerződést)... :lol:
P-Inter
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

interfan írta: 2024.04.13. 08:07 Kivancsi vagyok Luis Alberto felfog e nalunk merulni...

Tegnap bejelentette, hogy 1db eurot sem akar mar a Laziotol, kerte a szerzodese felbontasat, nem ker vegkielegitest, csak hogy bontsak fel a szerzodeset.

Allitolag a Szaudiakhoz akar igazolni, es mar regota targyal tobb Szaudi csapattal.
De Inzaghinal azert eveken at alapember volt a 3-5-2-ben a KP-n. O epitette fel, o csinalt belole tamadobol KP-t.
Ha ingyen lehetoseg kinalkozik egy korabbi alapemberere, siman lehet, hogy Inzaghi megprobalja meggyozni.
Ismeri, egyik kedvence volt, ismeri a bajnoksagot, rutin, minden megvan benne ami Inzaghinak kelhet.
Bontsa fel ő maga, ha ennyire menni akar. Nem is értem ezeket a híreket. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

P-Inter írta: 2024.04.13. 11:02
interfan írta: 2024.04.13. 08:07 Kivancsi vagyok Luis Alberto felfog e nalunk merulni...

Tegnap bejelentette, hogy 1db eurot sem akar mar a Laziotol, kerte a szerzodese felbontasat, nem ker vegkielegitest, csak hogy bontsak fel a szerzodeset.

Allitolag a Szaudiakhoz akar igazolni, es mar regota targyal tobb Szaudi csapattal.
De Inzaghinal azert eveken at alapember volt a 3-5-2-ben a KP-n. O epitette fel, o csinalt belole tamadobol KP-t.
Ha ingyen lehetoseg kinalkozik egy korabbi alapemberere, siman lehet, hogy Inzaghi megprobalja meggyozni.
Ismeri, egyik kedvence volt, ismeri a bajnoksagot, rutin, minden megvan benne ami Inzaghinak kelhet.
Bontsa fel ő maga, ha ennyire menni akar. Nem is értem ezeket a híreket. :D
O felbontotta, de a Lazionak is jova kell ezt hagynia, mivel ketoldalu a szerzodes.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.04.13. 11:05 Majd ha Ufficale lesz akkor lesz party,de addig még kezeljük fenttartásokkal ezeket a híreket.
Utána pedig jöhet az álmodozás és még lehet Mbappe is meggondolja magát a híreket hallva.
A realitást nézve kezdetnek egy Hakimi hazaérkezést is elfogadnánk.
Hakimi nemreg mondta el, mennyire szereti a PSG-t, mennyire otthonra talalt, es a Real utan 2. otthona lett amit mennyire koszon nekik, bla-bla.
Raadaul a PSG nemreg 100m ajanlatot dobott vissza Hakimi kapcsan, szoval na.
Neki a "hazateres" max a Realt jelenti, vagy a PSG-ben maradast.

Nekem jobb WB kapcsan es a foldon maradva, mar a Fiorentinas Kayode is nagyon rendben lenne, ha valoban uj tulajdonosunk lesz.
Vagy ott van Cancelo, 25-30m korul eladna a City, 5m a fizu amit a Barcaba kap, es nem csak hogy a Barca egyik legjobbja, hanem az egesz Spanyol bajnoksagban kiemelkedo.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7277
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.04.13. 11:31
Festa írta: 2024.04.13. 11:05 Majd ha Ufficale lesz akkor lesz party,de addig még kezeljük fenttartásokkal ezeket a híreket.
Utána pedig jöhet az álmodozás és még lehet Mbappe is meggondolja magát a híreket hallva.
A realitást nézve kezdetnek egy Hakimi hazaérkezést is elfogadnánk.
Hakimi nemreg mondta el, mennyire szereti a PSG-t, mennyire otthonra talalt, es a Real utan 2. otthona lett amit mennyire koszon nekik, bla-bla.
Raadaul a PSG nemreg 100m ajanlatot dobott vissza Hakimi kapcsan, szoval na.
Neki a "hazateres" max a Realt jelenti, vagy a PSG-ben maradast.

Nekem jobb WB kapcsan es a foldon maradva, mar a Fiorentinas Kayode is nagyon rendben lenne, ha valoban uj tulajdonosunk lesz.
Vagy ott van Cancelo, 25-30m korul eladna a City, 5m a fizu amit a Barcaba kap, es nem csak hogy a Barca egyik legjobbja, hanem az egesz Spanyol bajnoksagban kiemelkedo.
Hakimi mit mondott az egy dolog,ha van pénz bárki meggyőzhető.
Egyébként Cancelo is visszajöhetne én bírtam amikor itt volt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2024.04.13. 13:22
interfan írta: 2024.04.13. 11:31
Festa írta: 2024.04.13. 11:05 Majd ha Ufficale lesz akkor lesz party,de addig még kezeljük fenttartásokkal ezeket a híreket.
Utána pedig jöhet az álmodozás és még lehet Mbappe is meggondolja magát a híreket hallva.
A realitást nézve kezdetnek egy Hakimi hazaérkezést is elfogadnánk.
Hakimi nemreg mondta el, mennyire szereti a PSG-t, mennyire otthonra talalt, es a Real utan 2. otthona lett amit mennyire koszon nekik, bla-bla.
Raadaul a PSG nemreg 100m ajanlatot dobott vissza Hakimi kapcsan, szoval na.
Neki a "hazateres" max a Realt jelenti, vagy a PSG-ben maradast.

Nekem jobb WB kapcsan es a foldon maradva, mar a Fiorentinas Kayode is nagyon rendben lenne, ha valoban uj tulajdonosunk lesz.
Vagy ott van Cancelo, 25-30m korul eladna a City, 5m a fizu amit a Barcaba kap, es nem csak hogy a Barca egyik legjobbja, hanem az egesz Spanyol bajnoksagban kiemelkedo.
Hakimi mit mondott az egy dolog,ha van pénz bárki meggyőzhető.
Egyébként Cancelo is visszajöhetne én bírtam amikor itt volt.
Nyilvan, de ha valakit 100m-val, es tizenX millios fizuval nem gyoz meg a kedvenc csapata (Real) a valtasrol, akkor ott egy Internek akarmennyi penze is lenne sok keresnivaloja nincs.

Egyebkent szerintem lehetne ezt okosan, pl ha teljesulne az Olaszok alma, es lenne egy Szaudi tulajdon, siman vannak jo lehetoseg jobb WB posztra, es nem kell itt ilyen 100m Hakimi meg Arnoldra gondolni.
Pl ott lenne:
- A rengeteg City akademia gyongyszem kozul Frimpong, persze a PL-be vagyik, nincs esely, de egy Szaudi tulajdonnal kitudja, 40m a kivasarlasi ara.
Elkepeszto a srac, a vilag egyik jobbszelsoje lesz hamarosan szerintem.
- Mukiele, PSG-be nem fer be, de attol egy tobb poszton is bevetheto, jo teljesitmenyt hozo jatekos.
20m korul ker erte a PSG.
- Mazraoui, Bayernbe nem igazan alapember, annyira nem is epitenek ra, persze serulekeny, dehat hatha Olaszorszagban mas lenne.
25m korul van az ara.
- Cancelo, feljebb reszleteztuk, 25-30m, 5m a fizuja.
- Singo, kiemelkedo a Monacoba, Torinoba is egyben volt. Persze elmondta nem szeretne visszaterni Olaszorszagba, dehat ha lenne egy komoly Inter projekt, egy Szaudi hatalommal a hatunk mogott, siman meggyozheto lehetne.
10m-ert vettek, 30m korul valoszinu mozdihato.
- Kayode, persze fiatal, de lehetoseg mindenkeppen van benne, 20-25m korul ker erte a Fio.
- Wan Bissaka, azert alapvetoen nem volt o olyan gyenge a MU-ban sosem.
Persze klasszis sem, de a beharangozott 15m euros ar boven jo lehetoseg.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7277
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Ebből a Leverkusenből lehetne még halásztani pl.a csatár Boniface elég jò választás lenne.
Grimaldo meg tavaly is jöhetett volna,de wingbcakbe szerintem megvagyunk.
Sánchez megy,Taremi jön egyértemű én a csatárposztot kéne erősítenie.

A legfontosabb erősítés az lehet ha nem távozik majd kulcsjátekos,ahogy ezt Inzaghi is kérte.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ha mar Szaudiak, persze szerintem az eg vilagon semmi nem lesz belole, es csak az Olaszok ujabb "almodozasanak" gondolom az egeszet, szerintem egy tokeletes pelda lehetne minden teren a Newcastle.
Ertem itt az igazolasokat is, de errol majd lejjebb.
Persze lehetne ez Nepali, Malaj, Jemeni, Usa, Angol, Olasz, de meg Tadzsikisztani, vagy Husvet Szigeti tulajdonos is, viszont a Newcastle szerintem egy jo pelda az egesz vilagnak.

Kicsit tobb mint 2 ev alatt visszaadtak egy tortenelmi klubnak mint a Newcastle az identitast, a sikert, es ami a legfontosabb a jovot.
Elso lepesuk volt amikor megjottek az edzokozpont nagyon komoly es nagymerteku felujitasa, azota pedig vadiuj edzokozpontot epitenek.
Ezen felul sok penzt invesztaltak az utanpotlas bazis fejlesztesere, kieepitesere, es a Newcastle akademia nagymerteku epitesere.
Valamint megvettek a stadion melletti teruletet ahol a stadion boviteset fogjak elvegezni.
Szerintem ezek a futballban a legfontosabb dolgok, hogy epitesz, jovot epitesz, es fejlesztes egy klubot a hatterben minden szektorban.

Na de akkor a mercato.
Elkoltottek eladasokon felul kb 400m eurot.
Ez persze rengetegnek hangzik, foleg ugy, hogy mi pl eladasokon felul nem elkoltottunk 400m-t, hanem kivettunk a csapatbol 140m-t.
Ez laza 540m euros kulonbseg...
Na de ez a Newcastle fele eladasokon felul elkotott 400m, ugy annyira mar nem is sok, hogy a nullarol kezdek epitekezni, de szo szerint a nullarol.
Sok ertekuk nem volt, ezert valoban a nullarol kellett kezdeni, igy pedig mar nem is olyan sok a 400m.
Mikozben pl egy Chelsea ugyanezen ido alatt 710m, egy MU 500m, de meg egy Spurs is 360m.
Egy 19. helyen levo kieso csapatot vettek at, amibol felev alatt 11.helyen vegzo csapatot csinaltak.
Elso teljes evukben pedig tobb mint 20 ev utan visszakerult a Newcastle a BL-be es Premier League 4.hely.
Ezen kivul ott volt egy Ligakupa donto is.
Idei szezonban persze kiestek a BL-bol, de aki latta pl a PSG-Newcastle meccset, haat boven gyozelmet erdemeltek volna, es azert ne feledjuk 2 eve egy PL kieso csapat voltak, most meg egy PSG, Dortmund, Milan BL csoportban bizonyitani tobb mint 20 ev utan, azert nem egyszeru.
Szegyent nem vallottak az biztos.
Bajnoksagban 6-8.hely kozott ugralnak, de mindezt ugy, hogy egy tobbet kolto MU is ott van, es egy majdnem dupla annyit elkolto Chelsea mogottuk van.
Es ismetlem, egy MU, vagy egy Chelsea nem a nullarol indult, sot...
Erdemes megnezni mit ert el a Chelsea vagy a MU az elmult 2 evben.

De akkor az igazolasok.
Megerkezesuk utan:
Guimaraes A legnagyobb fogas, a vilag egyik legjobb vedekezo KP-ja, eszmeletlen a pali mindenhol.
Tripper is abszolult bevallt, sot kiemelkedo is tud lenni, hiaba mar nem fiatal.
Burn is alapember, persze nem klasszis, de 15m-ert abszolult rendben.
Wood bukott, dehat 8m-t buktak az uzleten, nem a vilag penze, es egy bukas belefer.
Isak szinte Guiamaraes szint, ontja a golokat megallas nelkul, PL szinten is a legjobbak kozott.
Gordon is 21 evesen erkezett, kiemelkedo iden is, oriasi fogas.
Botman vedelem vezer, Pope nagyon stabil kapus.
Targett egyedul aki bukott.
Nyaron Tonalinal nem tudhattak, hogy ez lesz, de Tonali nem veletlenul volt a Serie A legjobb KP-ja, es amikor jatszott a Newcastleben nem volt egy elveszett valaki.
Livramento az egyik legnagyobb jobbhatved tehetseg, remek igazolas detto.
Barnes is jol jatszik, golokat is rug, sokat volt serult, de azt leszamitva abszolult bevallt.
Jaa es meg megvettek egy 18 eves fiatalt Yankuba Minteh akit a Feyenordba kolcsonadtak egy evre, 10 gol 4 GP ott.

Tehat osszesegeben elmondhato, hogy rengeteg fiatalt igazoltak, es mind-mind vagy brutalisan bevallt, vagy bevalltak es rendben vannak.
Leigazolasukor a koruk:
Guiamares 24, Isak 22, Gordon 21, Botman 22, Tonali 23, Livramento 20, Barnes 25.

Na most ha az Interre kivetkeznek egy ilyet, pont egy ilyen ut lenne az szerintem az ami a jovot epiti, ami jo lenne, ami igazan jarhato.
Nem kellene itt Mbappek, meg 100 millios jatekosok.
A hatter epites pedig szinten pelda lehetne szamunkra, es egy igazan Interhez melto ut lenne.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3440
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Szerintem azért a Newcastle sztori nem egy "nagy"durranás.Oké,hogy sokat invesztálnak a létesítményekbe,de az első csapat nem az igazi csúcsfejlesztés.BL helyre nincs nagy esélyük,tény nem rossz gárda,de valahogy nincs átütő erő bennük.Ennél azért nagyobb durranást is lehetne csinálni ennyi pénzből.Bajnoki címről beszélni pedig elég korai.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7277
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

vaskalap írta: 2024.04.13. 19:46 Szerintem azért a Newcastle sztori nem egy "nagy"durranás.Oké,hogy sokat invesztálnak a létesítményekbe,de az első csapat nem az igazi csúcsfejlesztés.BL helyre nincs nagy esélyük,tény nem rossz gárda,de valahogy nincs átütő erő bennük.Ennél azért nagyobb durranást is lehetne csinálni ennyi pénzből.Bajnoki címről beszélni pedig elég korai.
A Newcastlebe fektett be pénznél csak egy rosszabb befektetés van a Manchester Unitedbe invesztált tőke.
Hihetetlen,hogy ez a 10-15 éve még rendszeresen BL finálét játszottak most meg olyan játékosok érkeznek mint Mount,Hojlund vagy Onana és még a BL helyre sincs esélyük.Ez van ha nincs koncepció csak észtelen költekezés.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2024.04.13. 19:46 Szerintem azért a Newcastle sztori nem egy "nagy"durranás.Oké,hogy sokat invesztálnak a létesítményekbe,de az első csapat nem az igazi csúcsfejlesztés.BL helyre nincs nagy esélyük,tény nem rossz gárda,de valahogy nincs átütő erő bennük.Ennél azért nagyobb durranást is lehetne csinálni ennyi pénzből.Bajnoki címről beszélni pedig elég korai.
Nezd, 2 ev alatt egy kieso csapatbol ezt felhuzni, mind sportszakmailag, mind a hatterben igenis "nagy durranas", sot szinte a leheto legnagyobb.

A Chelsea 2 ev alatt dupla ennyit koltott, ugy hogy o naluk volt egy alap, es nem egy kieso csapat voltak.
Hova jutottak...

De akar a MU-t, sot meg akar a Spurset is erdemes megnezni, akik szinten tobbet, vagy majdnem ugyannyit koltottek, szinten nem a nullarol indulva, megsem tudtak jobb eredmeny elerni sportszakmailag, mint egy nullarol indult Newcastle eseteben.
A hatterfejlesztesekrol pedig ne is beszeljunk, mert az bizony eg es fold.

A fenti irasommal arra akartam celozni, hogy lathatjuk, okos igazolasokkal, lehet epiteni egy sikeres csapatot 2 ev alatt is a nullarol kieso helyrol.
Hasonlo koncepcio mentem, hasonlo vonalat es iranyt kovetve, az Inter rengetegre vihetne.
Nekem ez egy olyan irany, ami abszolult peldamutato, es nem pedig az eszetlen penzszoras es 100m feletti igazolasokat mindenfele kozepes jatekosokkal, nulla eredmennyel...

Pl az Interre kivetitve is, sokkal jobban tamogatnek egy fentebbi iranyt, tehetseges fiatalokkal, mint "sztarokkal", es 100m feletti igazolasokkal.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Mondjuk a Magpies talán az egyetlen angol csapat akikkel szimpatizálok,(anno még a Shearer,Asprilla,LesFerdinand támadósor és Kevin Keegan vezette brigád miatt alakult ki), de nem igazán értem mi közünk hozzájuk,meg milyen koncepciót is kéne tőlük átvenni,amikor ők 20év után jutotttak oda,ahol mi döntőztünk tavaly... lassan inkább a trófeaterem bővítésén kéne gondolkodni,az elmúlt évek alatt ha jól számolom a 7.serleg kerül be a vitrinbe :roll:
Megmondom őszintén szarok a túlárazott angol igazolasokra,meg ki mennyit költött vagy tett bele és mekkora kókler ez vagy az a csapat..ez egy másik ország,másik közeg,teljesen más körülmények,almát körtével minek hasonlítgatni..azt értem, h vkinek folyamat írogatási kényszere van, de néha már nem tudok kiigazodni milyen fórumon is vagyunk..na mindegy,jöjjenek a szaudiak aztan lehet tolni a fantasy mercatot ezerrel :lol:
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3440
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Festa írta: 2024.04.13. 20:02
vaskalap írta: 2024.04.13. 19:46 Szerintem azért a Newcastle sztori nem egy "nagy"durranás.Oké,hogy sokat invesztálnak a létesítményekbe,de az első csapat nem az igazi csúcsfejlesztés.BL helyre nincs nagy esélyük,tény nem rossz gárda,de valahogy nincs átütő erő bennük.Ennél azért nagyobb durranást is lehetne csinálni ennyi pénzből.Bajnoki címről beszélni pedig elég korai.
A Newcastlebe fektett be pénznél csak egy rosszabb befektetés van a Manchester Unitedbe invesztált tőke.
Hihetetlen,hogy ez a 10-15 éve még rendszeresen BL finálét játszottak most meg olyan játékosok érkeznek mint Mount,Hojlund vagy Onana és még a BL helyre sincs esélyük.Ez van ha nincs koncepció csak észtelen költekezés.
Mondjuk én kicsit sem bánom,ha a mu-nál folytatódik a jelenlegi koncepció,szakmailag évek óta nullák.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta ujra Wan Bissaka kapcsan ir mint elszoszamu lehetoseg, ha Dumfriest sikerul eladni.
Bissaka fizetese 3m euro, igy meg az Inter sporolhatna is Dumfrieshoz kepest.
10-15m euro korul ker erte a MU.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2024.04.13. 10:47
interfan írta: 2024.04.13. 08:07 Kivancsi vagyok Luis Alberto felfog e nalunk merulni...
Volt korábban erről cikk, hogy anno Calhanoglu vs. L.Alberto verseny volt nálunk, mikor Inzaghi érkezett.
Szerintem ez már nem lesz itt téma.
Tavaly nyáron is nagy balhéja volt a spanyolnak Lotitoval, nem engedte hazatérni a Sevillába, pedig ő nagyon ment volna (akkor még Monchi egyezett meg vele).
Szerintem most is erről lehet szó, ha mi lennénk a háttérben, Lotito biztos nem engedné szerződésbontással távozni (ősszel hosszabbított szerződést)... :lol:
Lotito el is mondta, nem orult, soha nem fogja hagyni ingyen tavozni Luis Albertot.
Tavozni akar, szerzodesbontani, de a Lazio nem fog vele szerzodesbontani, o egymaga meg hiaba mondja fel, nem er vele semmit.
Lotito szinten elmondta, tavozik a nyaron Luis Alberto, de nem ingyen, hanem penzert, es varja az ajanlatokat erte.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.14. 06:50
PellerG írta: 2024.04.13. 10:47
interfan írta: 2024.04.13. 08:07
Lotito el is mondta, nem orult, soha nem fogja hagyni ingyen tavozni Luis Albertot.
Tavozni akar, szerzodesbontani, de a Lazio nem fog vele szerzodesbontani, o egymaga meg hiaba mondja fel, nem er vele semmit.
Lotito szinten elmondta, tavozik a nyaron Luis Alberto, de nem ingyen, hanem penzert, es varja az ajanlatokat erte.
Én egyébként szeretem a játékát, a stílusát viszont nem. Elég idegbeteg, én nem örülnék neki ilyen szempontból. Plusz 32 lesz szeptemberben.. Na meg hova? Abban az esetben Asllanit tuti eladnánk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.14. 06:56
interfan írta: 2024.04.14. 06:50
PellerG írta: 2024.04.13. 10:47
Lotito el is mondta, nem orult, soha nem fogja hagyni ingyen tavozni Luis Albertot.
Tavozni akar, szerzodesbontani, de a Lazio nem fog vele szerzodesbontani, o egymaga meg hiaba mondja fel, nem er vele semmit.
Lotito szinten elmondta, tavozik a nyaron Luis Alberto, de nem ingyen, hanem penzert, es varja az ajanlatokat erte.
Én egyébként szeretem a játékát, a stílusát viszont nem. Elég idegbeteg, én nem örülnék neki ilyen szempontból. Plusz 32 lesz szeptemberben.. Na meg hova? Abban az esetben Asllanit tuti eladnánk.
Menni fog a Szaudiakhoz, el is mondta mennyire erdekli a bajnoksag stb-stb.
Csak hat gondolom megprobalt ingyen menni, hogy nagyobb fizut kerhessen.

Nalunk fel sem merult, csak en irtam, ha esetleg ingyen lenne, dehat ahogy irta valaki, az eletben nem fogja Lotito ingyen elengedni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egyebkent en nem is biztos, hogy hoznek valakit Dumfries helyett.
(Persze ha lenne tulajdonovaltas, az mas helyzet, de en ebben csak akkor hiszek, ha mar megtortent)

Tobb Olasz Interes forumon, tobb Olasz Interes lapon irnak Zanotti kapcsan, mennyire alapember a St.Gallen csapataban, az U21-es Olasz valogatottban, mennyire jo, mennyire nagy lehetoseg, mennyire nem kellene elherdalni ot is.
Na ugyanezt gondolom en is.
Hozzuk vissza, adjuk meg neki a lehetoseget, hatha.
Dumfries penzt meg ha sikerul eladni, tegyuk be inkabb elore, vagy a KH posztra.

Szerintem jobbra meglennenk.
Ott van Darmian, persze fiatalabb nem lesz, keves mar a WB posztra, dehat iden sem a jobb WB poszt ami a legerosebb nalunk, hiaba van Dumfries, meg ilyen rokkantnyugdijas Cuadrado.
Darmian, Zanotti, es szerintem rendben is lennenk, probaljuk felepiteni Zanottit.
Ha megsem megy, akkor ott van Pavard is, Inzaghi tette mar be meccskozbe jobb WB posztra.
Persze KH-t szeret jatszani, ez ok, de az o eredeti posztja azert meg mindig jobbhatved.
Pavardot meg ha elorebb toljuk, ott lenne Bisseck, aki azert finoman szolva is bizonyitott azon a poszton, Inzaghi meg lathatoan ott szamol vele.

Persze nem rossz jatekos pl Bissaka, de szerintem ha lenne 10-15m Dumfriesbol, fontosabb posztok is vannak mint a jobb WB, mert iden is boven-boven megvagyunk kimondottan eros jobb WB poszt nelkul.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint az Angol hitelbefeketo erkezese is nagyon szigoru mercatos uzemelest engedelyez.
Tovabbra sem lehet a mercatoba penzt tenni, csakis eladasok eseten erkezhet uj jatekos, es nullas lehet csakis a kiadas/bevetel oldal.
Inzaghi azt kerte az Oaktreet, es Zhangot, hogy ne tavozzon alapember, nem szeretne tobb aldozatot, ha uj hitelbefekteto erkezik is ugyanez a keres.

Az Inter sportszakmai vezetes celja, hogy a Bastoni-Barella-Martinez harmast egyben tartsa, viszont ha nagy ajanlat erkezik a tulajdonos ezen valtoztathat.
Gazzetta szerint Thuram eladasa az amire Inzaghi, es a sportszakmai vezetes leghamarabb igent mondana.
Gazzetta szerint ezen felul a Carboni, Dumfries, Oristanio, Esposito sor eladasabol fedezne az Inter a nyari mercatot.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7277
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2024.04.14. 09:04 Gazzetta szerint az Angol hitelbefeketo erkezese is nagyon szigoru mercatos uzemelest engedelyez.
Tovabbra sem lehet a mercatoba penzt tenni, csakis eladasok eseten erkezhet uj jatekos, es nullas lehet csakis a kiadas/bevetel oldal.
Inzaghi azt kerte az Oaktreet, es Zhangot, hogy ne tavozzon alapember, nem szeretne tobb aldozatot, ha uj hitelbefekteto erkezik is ugyanez a keres.

Az Inter sportszakmai vezetes celja, hogy a Bastoni-Barella-Martinez harmast egyben tartsa, viszont ha nagy ajanlat erkezik a tulajdonos ezen valtoztathat.
Gazzetta szerint Thuram eladasa az amire Inzaghi, es a sportszakmai vezetes leghamarabb igent mondana.
Gazzetta szerint ezen felul a Carboni, Dumfries, Oristanio, Esposito sor eladasabol fedezne az Inter a nyari mercatot.
Thuram most kicsi visszaesett a Ramdán miatt,de én nem adnám ,mert az öltözői szerepe is megvan és hiszek benne,hogy őt több poszton is lehet használni.Dumfries legyen az egyetlen áldozat valamint a kölcsönben lévő emberekből legyen pénz.
Szerintem ha az vesszük,hogy Bisseck a védőhármasban illetve egy sorral előbb is tud játszani+ még Cuadrado is maradna akkor a holland lenne a legkisebb áldozat.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2024.04.14. 09:04 Gazzetta szerint az Angol hitelbefeketo erkezese is nagyon szigoru mercatos uzemelest engedelyez.
Tovabbra sem lehet a mercatoba penzt tenni, csakis eladasok eseten erkezhet uj jatekos, es nullas lehet csakis a kiadas/bevetel oldal.
Inzaghi azt kerte az Oaktreet, es Zhangot, hogy ne tavozzon alapember, nem szeretne tobb aldozatot, ha uj hitelbefekteto erkezik is ugyanez a keres.

Az Inter sportszakmai vezetes celja, hogy a Bastoni-Barella-Martinez harmast egyben tartsa, viszont ha nagy ajanlat erkezik a tulajdonos ezen valtoztathat.
Gazzetta szerint Thuram eladasa az amire Inzaghi, es a sportszakmai vezetes leghamarabb igent mondana.
Gazzetta szerint ezen felul a Carboni, Dumfries, Oristanio, Esposito sor eladasabol fedezne az Inter a nyari mercatot.
Ezeket a híreket úgy hozzák le az újságok mintha hivatalos lenne az új hitelbefektető érkezése. Egy darabig nem olvasok híreket, mert kezd sok lenni ez a tulajdonosi mizéria. A Szulejmán kutya fasza ehez képest.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sportmediaset szerint szeretnek meggyozni Hermosot, viszont a Szaudi lehetoseg is erdekli, valamint felo, hogy PL klubok is felmerulnek, es akkor nem lesz eselye az Internek.
Alternativa a SM szerint Bijol, Solet, Beukema.

Szinten a Sportmediaset szerint kerdeses Gudmundsson szeretne e az Interbe igazolni, az Internek pedig meglennenek e a kello eladasok, hogy 35-40m-ert leigazolja.
Itt is az Inter alternativakon dolgozik, es a legkomolyabb nev Simeone, akihez a Napoli ragaszkodik, es 15-20m korul mozdithato.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Scamacca:
"
Ujra elutasitanam az Intert, egyaltalan nem is erdekel az Inter.
A legjobb dontest hoztam amit lehet, amikor az Atalantat valasztottam.
"

FcInternews sajat forrasai, es az FcInter1908 sajat forrasai szerint is 4m euros fizetessel tettunk hosszabbitasi ajanlatot Dumfriesnak.
Dumfries viszont idot kert, es eloszor megakarja nezni van e lehetosege a PL-be szerzodni, es van e valos erdeklodes erte.
Ezek utan valaszol majd az Inter ajanlatara.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ausilio a helyszinen nezte a Barcelona-PSG BL elodontot, ahol mercatos "leppatanok" utan nezett.

En tovabbra is tamogatnek egy Mukiele leigazolasat, 15-20m korul van az ara, jobbhatved, jobb WB, jobb KH poszton is bevetheto, szerintem jo megoldas lenne.
Valamint egy Ramos kolcson oriasi fogas lehetne elore.
Azt viszont remelem, hogy nem ilyen korabban mar felmerult Inigo Martinez vonal a cel.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

interfan írta: 2024.04.18. 06:27 Ausilio a helyszinen nezte a Barcelona-PSG BL elodontot, ahol mercatos "leppatanok" utan nezett.

En tovabbra is tamogatnek egy Mukiele leigazolasat, 15-20m korul van az ara, jobbhatved, jobb WB, jobb KH poszton is bevetheto, szerintem jo megoldas lenne.
Valamint egy Ramos kolcson oriasi fogas lehetne elore.
Azt viszont remelem, hogy nem ilyen korabban mar felmerult Inigo Martinez vonal a cel.
Inigo Martinez csak azért került szóba mert ingyen lett volna .
Hát lehet hogy Thuram volt a téma, ingyen jött, rajta lenne a legnagyobb haszon, hasonló a helyzet mint Onanaval. Nem lepődnék meg
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.04.18. 10:08
interfan írta: 2024.04.18. 06:27 Ausilio a helyszinen nezte a Barcelona-PSG BL elodontot, ahol mercatos "leppatanok" utan nezett.

En tovabbra is tamogatnek egy Mukiele leigazolasat, 15-20m korul van az ara, jobbhatved, jobb WB, jobb KH poszton is bevetheto, szerintem jo megoldas lenne.
Valamint egy Ramos kolcson oriasi fogas lehetne elore.
Azt viszont remelem, hogy nem ilyen korabban mar felmerult Inigo Martinez vonal a cel.
Inigo Martinez csak azért került szóba mert ingyen lett volna .
Hát lehet hogy Thuram volt a téma, ingyen jött, rajta lenne a legnagyobb haszon, hasonló a helyzet mint Onanaval. Nem lepődnék meg
PSG nyilvan nem egy Thurammal fogja Mbappet potolni, de akar ott is felmerulhet mint keret melyitesre alkalmas jatekos.

Viszont en biztosan nem adnam el Thuramot.
13 gol 11 golpassz iden, talan kijelentheto, a nyar igazolasa.
Azert ilyen mutatokat nem sokan hoznak Olaszorszagba.
Latjuk egy Hojlund 9db gol 4 golpassz = 75m.
Zirkzee 11 gol 6 golpassz es mar 60-70m-t emlegetnek.
A 27 eves Gudmundsson 15 gol 4 golpassz = 35-45m.
Es azert ezek a jatekos egy Genoa, Bologna, Atalanta szintu csapatban bizonyitottak, es nem egy Interbe.
De meg akar Kvaratskheliat is idelehet hozni, aki 10 gol 8 golpassznal jar, es mar 120m euros Real ajanlatrol hallani...

Thuram egy nagyon jo jatekos, boven van benne annyi mint a fent emlitett sorban, hatalmas okorseg lenne eladni ot is 1 ev utan.

En bizok benne, hogy inkabb a vasarlas vagy kolcsonzes volt a tema Ausilioval, es nem Inter jatekos eladas.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Ha a Marseille megnyeri az El-t BL induló, akkor is érvényes lehet a kötelező opció Correára vagy csak a bajnoki helyezéshez kötött?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ausilio allitolag targyalt a Real vezetessel es Barca vezetessel is.
Real kapcsan Bastoni eladasa volt a tema, erte 70m eurot kerunk, valamint felmerult KH posztra Rafa Marin neve.
Barca kapcsan pedig szinten KH posztra Eric Garcia neve merult fel.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2024.04.16. 05:40 Scamacca:
"
Ujra elutasitanam az Intert, egyaltalan nem is erdekel az Inter.
A legjobb dontest hoztam amit lehet, amikor az Atalantat valasztottam.
"
Egészségedre te szetvarrt, baltaarcú kőbunkó.
Senki sem hiányol :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7628
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.04.19. 12:07 Ausilio allitolag targyalt a Real vezetessel es Barca vezetessel is.
Real kapcsan Bastoni eladasa volt a tema, erte 70m eurot kerunk, valamint felmerult KH posztra Rafa Marin neve.
Barca kapcsan pedig szinten KH posztra Eric Garcia neve merult fel.
Ha oda megy hülye....olasz védőknek nagyon nem való a LaLiga.
Persze kezdem azzal remélem marad itt. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.04.19. 14:27
interfan írta: 2024.04.19. 12:07 Ausilio allitolag targyalt a Real vezetessel es Barca vezetessel is.
Real kapcsan Bastoni eladasa volt a tema, erte 70m eurot kerunk, valamint felmerult KH posztra Rafa Marin neve.
Barca kapcsan pedig szinten KH posztra Eric Garcia neve merult fel.
Ha oda megy hülye....olasz védőknek nagyon nem való a LaLiga.
Persze kezdem azzal remélem marad itt. :)
Inkabb mi lennenk a "hulyek" ha eladnank...

En nagyon remelem, hogy csak a szokasos Tuttosport kavaras ez a Bastoni-Real-70/80m story.
Rossz vicc lenne...

Na meg ilyen Rafa Marin te jo eg...
Irjak, hogy lehetne kerni jatekost Bastoni aranak csokkentesere, de megis kit?
Aki komoly szint azt az eletben nem adna a Real, raadasul a fizetes is 15-20m kozott mozog.
Lasd Tchouameni, Camavinga, Valverde, Bellingham, Rodrygo, Vinicius.
Ki marad ilyen vicc Lucas Vazquez meg Brahim, meg Carvajal, Ceballos es tarsaik.
Koszonom nem, ezeket tartsak meg maguknak.

Tovabbra is bizok es hiszek benne, Ausilio nem Inter jatekost eladasra kinalni ment, hanem inkabb nezelodni "leppantanokra".
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marca szerint Nacho nem marad a Realba, nyaron ingyen tavozik, az Inter tavaly is mindenerovel akarta, de akkor a Real mellett dontott, viszont most tavozik.
Marca szerint Ausilio talalkozott is Nacho ugynokevel Manchesterben, es az Inter meg is tette a hivatalos ajanlatat Nachonak.

Romano is megerositi, az Inter nagyon komolyan erdkelodik Nacho kapcsan, es a tavalyi sikertelen probalkozas utan iden szeretne szerzodtetni.
Romano is megerositi, Nacho ingyen tavozik a Realbol a nyaron, de nem lesz konnyu dolga az Internek, mivel Nacho minden lehetoseget vizsgal, az Europan kivulieket is.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Nacho kizárólag jobb khnak menne el , oda meg van Pavard Darmian Bisseck trió.
Középre alacsony 1.80.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.04.19. 22:22 Nacho kizárólag jobb khnak menne el , oda meg van Pavard Darmian Bisseck trió.
Középre alacsony 1.80.
Megoldanak hidd el...
Igaz nem tudom jatszott e eletben 3 vedos rendszerben, dehat ez tavaly sem zavart minket.
Olaszok mar irjak jo lenne o kozepre, nem gond a magassaga, mert megvan benne a "vezer" szerep ami kell a 3 vedo kozepere.

Szerintem Nacho sehova nem alkalmas leginkabb, es teljesen erthetetlen hogy miert tema mar megint.

Sot ugy nekem eleve ez a KH tema is homalyos.
Persze Hermoso is tud kozepen jatszani, stb.
De kozepre ki helyett?
Inzaghi nem fogja Acerbit lecserelni, sot Acerbi ugynoke elmondta, nem hogy tavozik, 2027-ig hosszabbit Acerbi.
Szinten ott van kozepre DeVrij, aki 3 vedoben csakis kozepen jatszik 120 eve.
Nem tudom ide hova 3. ember?
Szelre is ott van Pavard-Bisseck, balra meg Bastoni es ujonnan C.Augusto.
Lesz 7 KH? Vagy innen tavozna valaki?
Vagy Augustot visszateszi balra, Buchanant kivagjuk, es baloldalon tud jatszani Hermoso es Nacho is.
Folyamatosak ezek a Bastoni tavozas pletykak is, tegnap is ez a fantasztikus Real hir...
Hermosot sem tartom egy klasszisnak, de akkor mar sokkal inkabb o, mint egy 34 eves Nacho...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta is megerositi a Marca, es Romano utan, az Inter ajanlatot tesz Nachonak, es Nacho az elsoszamu KH nev.
Megfelelo tapasztalat es Nemzetkozi rutin miatt teljesen meggyozo az Internek.
Viszont Nacho gondolkozik az Europan kivuli lehetosegrol, es a Szaudi bajnoksagon.
Az Inter ingyen KH-t akar igazolni, mivel az eladasokbol bejovo penzt tamadora aldozna, es Gudmundssont szeretne leigazolni.
Gudmundsson ara 35-40m, ezt az Inter Carboni, Zanotti, es az egyeb kolcsonben levo jatekosok eladasabol fedezne, Esposito, Satriano, Vanheusden.
Dumfries tovabbra is PL ajanlatra var, amennyiben o tavozna, az eladasbol befolyt osszegbol az Inter Wan Bissaka vagy alternativa Sugawara a jeloltek.

Francia media szerint Ausilio a PSG vezetessel vacsorazott, ahol Thuramot is ajanlotta mint Mbappe utod a PSG-nek, viszont a PSG-t nem erdekli Thuram, es Yamal, Osimhen, Vinicius, Rodrygo, Leao sorbol kerulhet ki a Mbappe utod.
Viszont a PSG akar nyitott lehet egy ingyen kolcsonre Ramos kapcsan az Interhez, amennyiben nem kapnak erte komoly ajanlatot, viszont Ramos a PSG-ben kepzeli el a jovojet, igy megkuzdene a helyert a tavozas helyett, meg ha csak kolcson is menne.

Spanyol media szerint is Ancelottinal jelolt Bastoni is mint uj KH, viszont az elsoszamu jelolt Leny Yoro akivel a PSG-vel harcolnak.
Viszont ha Yoro nem sikerul, elokerulhet Bastoni, aki kapcsan Olasz media szerint Ausilio mar targyalt is a Real vezetessel.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nem értem ezt a trottyos vonalat újfent. Eladnánk Bastonit, hogy hozzunk egy 34 éves Nachot, úgy, hogy mellette ott lenne a 100 éves Acerbi. Jövőre ennél is több meccs lesz a szezonban, miért akarunk ilyen nevekre építeni, akik már csak lefelé fognak ívelni?
Még csak azt sem lehet mondani, hogy valami extra névre kell a cash, mivel Gudmundssont is összekukázott pénzből akarjuk. Tudom, a rutin mindenek felett, de ne essünk át a ló túloldalára. Előre Lavezzit ne néztük meg esetleg?

Ha már eladnánk Bastoni, legalább értelmesen forgassuk vissza a keretbe. A Buchanan-Dumfries páros is nyugodt szívvel mehet, ha szerencsénk van adnak értük pár milliót meg egy karton poweradet.
A kp-nk rendben, a bal oldal jó Dimarcoval, a jobb oldal viszont ergya. Oda hozzunk játékost, mondjuk Orsolinit, illetve Buongiornot a védelembe. Így már azt mondom talán megéri eladni Bastonit.
A keretet mélyíteni kell, a pad nagyon kevés, így megértem, hogy el akarunk adni. De akkor már okosan csináljuk és ne ilyen Nachokra, Cuadradokra meg Arnautovicokra vadásszunk.

Thuramot nem szabad eladni, így is alig van épkézláb csatárunk. A Martinez, Thuram, Taremi, Gudmundsson sor is kevés lesz (gyanítom ehhez meg az osztrák Ibra is csatlakozik). Nehéz találni zseton nélkül csatárt, a francia már beilleszkedett a csapatba és a bajnokságba is.
Vagyis ha már muszály, Calha után én is Bastonit adnám el, de csak abban az esetben, ha az árából legalább 2 értékelhető játékost tudunk hozni a keret mélyítése érdekében.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:10 Nem értem ezt a trottyos vonalat újfent. Eladnánk Bastonit, hogy hozzunk egy 34 éves Nachot, úgy, hogy mellette ott lenne a 100 éves Acerbi. Jövőre ennél is több meccs lesz a szezonban, miért akarunk ilyen nevekre építeni, akik már csak lefelé fognak ívelni?
Még csak azt sem lehet mondani, hogy valami extra névre kell a cash, mivel Gudmundssont is összekukázott pénzből akarjuk. Tudom, a rutin mindenek felett, de ne essünk át a ló túloldalára. Előre Lavezzit ne néztük meg esetleg?
Inzaghi allitolag egyetlen "top" jatekos eladasat sem akarja, es most ennek fugvenyeben marad vagy tavozik.
Na most latva ezt a Nacho hirt, nekem inkabb azt tamasztja ala, nem lesz itt Bastoni eladas.
Nem azert mert az uj hitelbefekteto nem engedne majd, hanem azert mert latjuk azert a Realnal se Bastoni a fo jelolt...

Egyszoval en ertem az Inzaghi logikat.
Hozzuk Nachot ingyen, a vedelem kesz is.
(Tavaly is lattuk mennyire akartuk Nacho baratunkat)
Adjuk el a Carboni, Zanotti, Esposito, Vanheusden, Satriano sort akikre ugysem szamitok, ebbol pedig jojjon 1db csatar, aki Gudmundsson lehetne, mivel mar nem fiatal, van Olasz bajnoki rutin, szoval stimmel.

Mas poszton meg lathatoan nem akar Inzaghi sem valtozast, mindenhol errol vannak hirek, hogy nem akar tavaly nyari "meszarlast".
Nem veletlenul ment a hosszabbitasi ajanlat Dumfriesnak is, csak hat o meg a PL ajanlatra var mar vagy 1,5 eve dehat latjuk hiaba.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.20. 15:19
CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:10 Nem értem ezt a trottyos vonalat újfent. Eladnánk Bastonit, hogy hozzunk egy 34 éves Nachot, úgy, hogy mellette ott lenne a 100 éves Acerbi. Jövőre ennél is több meccs lesz a szezonban, miért akarunk ilyen nevekre építeni, akik már csak lefelé fognak ívelni?
Még csak azt sem lehet mondani, hogy valami extra névre kell a cash, mivel Gudmundssont is összekukázott pénzből akarjuk. Tudom, a rutin mindenek felett, de ne essünk át a ló túloldalára. Előre Lavezzit ne néztük meg esetleg?
Inzaghi allitolag egyetlen "top" jatekos eladasat sem akarja, es most ennek fugvenyeben marad vagy tavozik.
Na most latva ezt a Nacho hirt, nekem inkabb azt tamasztja ala, nem lesz itt Bastoni eladas.
Nem azert mert az uj hitelbefekteto nem engedne majd, hanem azert mert latjuk azert a Realnal se Bastoni a fo jelolt...

Egyszoval en ertem az Inzaghi logikat.
Hozzuk Nachot ingyen, a vedelem kesz is.
Adjuk el a Carboni, Zanotti, Esposito, Vanheusden, Satriano sort akikre ugysem szamitok, ebbol pedig jojjon 1db csatar, aki Gudmundsson lehetne, mivel mar nem fiatal, van Olasz bajnoki rutin, szoval stimmel.

Mas poszton meg lathatoan nem akar Inzaghi sem valtozast, mindenhol errol vannak hirek, hogy nem akar tavaly nyari "meszarlast".
Nem veletlenul ment a hosszabbitasi ajanlat Dumfriesnak is, csak hat o meg a PL ajanlatra var mar vagy 1,5 eve dehat latjuk hiaba.
Ezt én értem. De jövőre több nemzetközi meccsek lesznek, a bajnokságban is lesznek erődítések, edzőkeringők. A keretet fontos volna mélyíteni. Ahhoz meg pénz kell. Szerintem Dumfriessal és Buchanannal nem érünk semmit, ergo ez -2 ember és ott van még Cuadrado,Sanchez, esetleg Arnautovic akik amúgy sem sok vizet zavarnak. Igenis KELL erősíteni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:23
interfan írta: 2024.04.20. 15:19
CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:10 Nem értem ezt a trottyos vonalat újfent. Eladnánk Bastonit, hogy hozzunk egy 34 éves Nachot, úgy, hogy mellette ott lenne a 100 éves Acerbi. Jövőre ennél is több meccs lesz a szezonban, miért akarunk ilyen nevekre építeni, akik már csak lefelé fognak ívelni?
Még csak azt sem lehet mondani, hogy valami extra névre kell a cash, mivel Gudmundssont is összekukázott pénzből akarjuk. Tudom, a rutin mindenek felett, de ne essünk át a ló túloldalára. Előre Lavezzit ne néztük meg esetleg?
Inzaghi allitolag egyetlen "top" jatekos eladasat sem akarja, es most ennek fugvenyeben marad vagy tavozik.
Na most latva ezt a Nacho hirt, nekem inkabb azt tamasztja ala, nem lesz itt Bastoni eladas.
Nem azert mert az uj hitelbefekteto nem engedne majd, hanem azert mert latjuk azert a Realnal se Bastoni a fo jelolt...

Egyszoval en ertem az Inzaghi logikat.
Hozzuk Nachot ingyen, a vedelem kesz is.
Adjuk el a Carboni, Zanotti, Esposito, Vanheusden, Satriano sort akikre ugysem szamitok, ebbol pedig jojjon 1db csatar, aki Gudmundsson lehetne, mivel mar nem fiatal, van Olasz bajnoki rutin, szoval stimmel.

Mas poszton meg lathatoan nem akar Inzaghi sem valtozast, mindenhol errol vannak hirek, hogy nem akar tavaly nyari "meszarlast".
Nem veletlenul ment a hosszabbitasi ajanlat Dumfriesnak is, csak hat o meg a PL ajanlatra var mar vagy 1,5 eve dehat latjuk hiaba.
Ezt én értem. De jövőre több nemzetközi meccsek lesznek, a bajnokságban is lesznek erődítések, edzőkeringők. A keretet fontos volna mélyíteni. Ahhoz meg pénz kell. Szerintem Dumfriessal és Buchanannal nem érünk semmit, ergo ez -2 ember és ott van még Cuadrado,Sanchez, esetleg Arnautovic akik amúgy sem sok vizet zavarnak. Igenis KELL erősíteni.
Nezd, siman "erositenenk" ezt a logikat nezve.
Taremi, Zielinski, Nacho ingyen, Gudmundsson elore es kesz is.
Akkor "erositesz" ha nem gyengited a csapatot eladasokkal.
Na most a fenti Inzaghi elkepezeles menten ki tavozna a jelenlegi Inter keretbol?
Klaassen, Cuadrado, Sanchez.
Azert egy Klaassen, Cuadrado, Sanchez el, es egy Nacho, Zielinski, Taremi, Gudmundsson be szerintem "erositest" jelent, sot az altalad irt "keret melyites" is megtortenik, mivel az emlitett negyes minosegben es mennyisegben is tobb mint a tavozo harmas.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.20. 15:28
CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:23
interfan írta: 2024.04.20. 15:19
Nezd, siman "erositenenk" ezt a logikat nezve.
Taremi, Zielinski, Nacho ingyen, Gudmundsson elore es kesz is.
Akkor "erositesz" ha nem gyengited a csapatot eladasokkal.
Na most a fenti Inzaghi elkepezeles menten ki tavozna a jelenlegi Inter keretbol?
Klaassen, Cuadrado, Sanchez.
Azert egy Klaassen, Cuadrado, Sanchez el, es egy Nacho, Zielinski, Taremi, Gudmundsson be szerintem "erositest" jelent, sot az altalad irt "keret melyites" is megtortenik, mivel az emlitett negyes minosegben es mennyisegben is tobb mint a tavozo harmas.
Csak a széleken vagyunk bajban. Dimarcon kívül nincs egy értelmes szélsőnk sem. Darmiant bírom, de már ő sem lesz fiatalabb.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:33
interfan írta: 2024.04.20. 15:28
CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:23
Nezd, siman "erositenenk" ezt a logikat nezve.
Taremi, Zielinski, Nacho ingyen, Gudmundsson elore es kesz is.
Akkor "erositesz" ha nem gyengited a csapatot eladasokkal.
Na most a fenti Inzaghi elkepezeles menten ki tavozna a jelenlegi Inter keretbol?
Klaassen, Cuadrado, Sanchez.
Azert egy Klaassen, Cuadrado, Sanchez el, es egy Nacho, Zielinski, Taremi, Gudmundsson be szerintem "erositest" jelent, sot az altalad irt "keret melyites" is megtortenik, mivel az emlitett negyes minosegben es mennyisegben is tobb mint a tavozo harmas.
Csak a széleken vagyunk bajban. Dimarcon kívül nincs egy értelmes szélsőnk sem. Darmiant bírom, de már ő sem lesz fiatalabb.
Nyilvan lehetne jobb is, de ilyen hatterrel az is a vilag 8. csodaja hogy ott vagyunk ahol.
Jelenlegi Inter keret is boven elbirja, hogy Dumfries-Darmian a jobb WB poszt, mint ahogy tavaly, es azelott is ez volt.
Olasz csapatok kozul senki nem erosebb mint mi, sot...
Azzal pedig egyertelmuen erosodne es egyben melyulne is a keret, ha egy Klaassen-Cuadrado-Sanchez sor helyett, egy Nacho-Zielisnki-Taremi-Gudmundsson sor erkezne.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.20. 15:36
CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:33
interfan írta: 2024.04.20. 15:28
Csak a széleken vagyunk bajban. Dimarcon kívül nincs egy értelmes szélsőnk sem. Darmiant bírom, de már ő sem lesz fiatalabb.
Nyilvan lehetne jobb is, de ilyen hatterrel az is a vilag 8. csodaja hogy ott vagyunk ahol.
Jelenlegi Inter keret is boven elbirja, hogy Dumfries-Darmian a jobb WB poszt, mint ahogy tavaly, es azelott is ez volt.
Olasz csapatok kozul senki nem erosebb mint mi, sot...
Azzal pedig egyertelmuen erosodne es egyben melyulne is a keret, ha egy Klaassen-Cuadrado-Sanchez sor helyett, egy Nacho-Zielisnki-Taremi-Gudmundsson sor erkezne.
De én arról beszéltem, hogy amennyiben eladnánk Bastonit, úgy forgassuk is vissza a keretbe és ne csak Nachoval pótoljuk.
Tegyük fel eladjuk 80m-ért. Én Buongiornot és mondjuk Orsolonit próbálnám meg a befolyt pénzből, amivel már erősítve is lenne a jobb oldal, valamint talán minőségben és korban is Bastonit.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:51
interfan írta: 2024.04.20. 15:36
CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:33

Csak a széleken vagyunk bajban. Dimarcon kívül nincs egy értelmes szélsőnk sem. Darmiant bírom, de már ő sem lesz fiatalabb.
Nyilvan lehetne jobb is, de ilyen hatterrel az is a vilag 8. csodaja hogy ott vagyunk ahol.
Jelenlegi Inter keret is boven elbirja, hogy Dumfries-Darmian a jobb WB poszt, mint ahogy tavaly, es azelott is ez volt.
Olasz csapatok kozul senki nem erosebb mint mi, sot...
Azzal pedig egyertelmuen erosodne es egyben melyulne is a keret, ha egy Klaassen-Cuadrado-Sanchez sor helyett, egy Nacho-Zielisnki-Taremi-Gudmundsson sor erkezne.
De én arról beszéltem, hogy amennyiben eladnánk Bastonit, úgy forgassuk is vissza a keretbe és ne csak Nachoval pótoljuk.
Tegyük fel eladjuk 80m-ért. Én Buongiornot és mondjuk Orsolonit próbálnám meg a befolyt pénzből, amivel már erősítve is lenne a jobb oldal, valamint talán minőségben és korban is Bastonit.
Ne adjuk el Bastonit, igazi Interes csupasziv jatekos, akire meg 10 evig epithetjuk a vedelmet.
Nem veletlenul irjak Inzaghi akkor marad, ha nem lesz tobb "aldozat".
Akkor erosodunk a legtobbet, ha nem lesz top nev tavozo, sokkal tobbet mintha ilyen Buongioronok jonnek...
Orsolini meg tamado, nem WB, foleg vedekezni sem tud.

Van egy eros keretunk, ne bontsuk meg, hanem az eros kerethez hozzuk par jatekost akik jobbak mint a tavozok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2024.04.20. 15:59-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8244
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.04.20. 15:56
CsaSzi9294 írta: 2024.04.20. 15:51
interfan írta: 2024.04.20. 15:36
De én arról beszéltem, hogy amennyiben eladnánk Bastonit, úgy forgassuk is vissza a keretbe és ne csak Nachoval pótoljuk.
Tegyük fel eladjuk 80m-ért. Én Buongiornot és mondjuk Orsolonit próbálnám meg a befolyt pénzből, amivel már erősítve is lenne a jobb oldal, valamint talán minőségben és korban is Bastonit.
Ne adjuk el Bastonit, igazi Interes csupasziv jatekos, akire meg 10 evig epithetjuk a vedelmet.
Nem veletlenul irjak Inzaghi akkor marad, ha nem lesz tobb "aldozat".
Akkor erosodunk a legtobbet, ha nem lesz top nev tavozo, sokkal tobbet mintha ilyen Buongioronok jonnek...
Orsolini meg tamado, nem WB, foleg vedekezni sem tud.
Nem írtam olyat, hogy adjuk el…
Mindegy, nem értjük egymást. Van ilyen…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zhang:

Martinez marad e az Interben?

Martinez egy igazi bajnok, rengeteget fejlodott es egy igazi vezer es bajnok lett.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7628
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.04.21. 09:15 Zhang:

Martinez marad e az Interben?

Martinez egy igazi bajnok, rengeteget fejlodott es egy igazi vezer es bajnok lett.
Én teljesen megértem, hogy ilyen semmilyen választ adnak ezekre az idegesítő kérdésekre. Könyörgöm 2026 nyarán jár le a szerződése és nem jövőre!!! Idióta újságírók minden alkalommal megkérdezik ezt mindenkitől....
Bőven van idő ezt megtárgyalni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.04.21. 11:43
interfan írta: 2024.04.21. 09:15 Zhang:

Martinez marad e az Interben?

Martinez egy igazi bajnok, rengeteget fejlodott es egy igazi vezer es bajnok lett.
Én teljesen megértem, hogy ilyen semmilyen választ adnak ezekre az idegesítő kérdésekre. Könyörgöm 2026 nyarán jár le a szerződése és nem jövőre!!! Idióta újságírók minden alkalommal megkérdezik ezt mindenkitől....
Bőven van idő ezt megtárgyalni.
Szerintem az lesz a kerdes, hogy eltudjuk e erni a nullas mukodest, hogy az eletben egyszer ne legyen sulyosan veszteseges az Inter.
Pont errol irnak most par helyen a Pimco kapcsan is.

Latjuk az allitolagosan erkezo Pimco nagyon durva es komoly felteteleit...

Idei evben a hivatalos kozlemenyunk szerint 45-50m euros lehet a vesztesegunk.
Na ezt lekuzdeni jovore, ugy hogy indul az oriasi penzeket hozo Uj BL, uj hogy Klub VB is lesz, es ugy hogy hatha eloszor nem 10 millios szponzori szerzodest sikerul kotni, azert nem lehetetlen feladat.
Innentol pedig nincs semmifele szukseg 120. "aldozatra", es siman nullas mercatobol lehet erositeni a keretet erdemben.
Bastoni, Barella, Martinez a csapat gerincet adhatja meg hosszu-hosszu evekig.
Sot nalam idetartozik a Dimarco, Pavard, Thuram sor is.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4638
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.04.21. 12:29
Cupi írta: 2024.04.21. 11:43
interfan írta: 2024.04.21. 09:15 Zhang:

Én teljesen megértem, hogy ilyen semmilyen választ adnak ezekre az idegesítő kérdésekre. Könyörgöm 2026 nyarán jár le a szerződése és nem jövőre!!! Idióta újságírók minden alkalommal megkérdezik ezt mindenkitől....
Bőven van idő ezt megtárgyalni.
Szerintem az lesz a kerdes, hogy eltudjuk e erni a nullas mukodest, hogy az eletben egyszer ne legyen sulyosan veszteseges az Inter.
Pont errol irnak most par helyen a Pimco kapcsan is.

Latjuk az allitolagosan erkezo Pimco nagyon durva es komoly felteteleit...

Idei evben a hivatalos kozlemenyunk szerint 45-50m euros lehet a vesztesegunk.
Na ezt lekuzdeni jovore, ugy hogy indul az oriasi penzeket hozo Uj BL, uj hogy Klub VB is lesz, es ugy hogy hatha eloszor nem 10 millios szponzori szerzodest sikerul kotni, azert nem lehetetlen feladat.
Innentol pedig nincs semmifele szukseg 120. "aldozatra", es siman nullas mercatobol lehet erositeni a keretet erdemben.
Bastoni, Barella, Martinez a csapat gerincet adhatja meg hosszu-hosszu evekig.
Sot nalam idetartozik a Dimarco, Pavard, Thuram sor is.
Egy kis pontosítás. "pletykákból látjuk az allitolagosan erkezo Pimco nagyon durva es komoly felteteleit"
Ne vegyük már ezeket ténynek könyörgöm...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24602
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.04.22. 08:46
interfan írta: 2024.04.21. 12:29
Cupi írta: 2024.04.21. 11:43

Én teljesen megértem, hogy ilyen semmilyen választ adnak ezekre az idegesítő kérdésekre. Könyörgöm 2026 nyarán jár le a szerződése és nem jövőre!!! Idióta újságírók minden alkalommal megkérdezik ezt mindenkitől....
Bőven van idő ezt megtárgyalni.
Szerintem az lesz a kerdes, hogy eltudjuk e erni a nullas mukodest, hogy az eletben egyszer ne legyen sulyosan veszteseges az Inter.
Pont errol irnak most par helyen a Pimco kapcsan is.

Latjuk az allitolagosan erkezo Pimco nagyon durva es komoly felteteleit...

Idei evben a hivatalos kozlemenyunk szerint 45-50m euros lehet a vesztesegunk.
Na ezt lekuzdeni jovore, ugy hogy indul az oriasi penzeket hozo Uj BL, uj hogy Klub VB is lesz, es ugy hogy hatha eloszor nem 10 millios szponzori szerzodest sikerul kotni, azert nem lehetetlen feladat.
Innentol pedig nincs semmifele szukseg 120. "aldozatra", es siman nullas mercatobol lehet erositeni a keretet erdemben.
Bastoni, Barella, Martinez a csapat gerincet adhatja meg hosszu-hosszu evekig.
Sot nalam idetartozik a Dimarco, Pavard, Thuram sor is.
Egy kis pontosítás. "pletykákból látjuk az allitolagosan erkezo Pimco nagyon durva es komoly felteteleit"
Ne vegyük már ezeket ténynek könyörgöm...
Nyilvan amig nem hivatalos barmi lehet, es megkaphatjuk az Olaszok nagy almat a Szaudiakat, dehat azert jobb a foldon maradni, es ahogy mindig irom, esely es valoszinuseg.
Nyilvan nem teny a Pimco, de jelenleg sokkal-sokkal tobb az eselye es a valoszinusege ennek a hitelbefektos tovabb mukodesnek, mint egy barmilyen uj tulajdonosnak.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4638
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.04.22. 08:50
alwin91 írta: 2024.04.22. 08:46
interfan írta: 2024.04.21. 12:29

Szerintem az lesz a kerdes, hogy eltudjuk e erni a nullas mukodest, hogy az eletben egyszer ne legyen sulyosan veszteseges az Inter.
Pont errol irnak most par helyen a Pimco kapcsan is.

Latjuk az allitolagosan erkezo Pimco nagyon durva es komoly felteteleit...

Idei evben a hivatalos kozlemenyunk szerint 45-50m euros lehet a vesztesegunk.
Na ezt lekuzdeni jovore, ugy hogy indul az oriasi penzeket hozo Uj BL, uj hogy Klub VB is lesz, es ugy hogy hatha eloszor nem 10 millios szponzori szerzodest sikerul kotni, azert nem lehetetlen feladat.
Innentol pedig nincs semmifele szukseg 120. "aldozatra", es siman nullas mercatobol lehet erositeni a keretet erdemben.
Bastoni, Barella, Martinez a csapat gerincet adhatja meg hosszu-hosszu evekig.
Sot nalam idetartozik a Dimarco, Pavard, Thuram sor is.
Egy kis pontosítás. "pletykákból látjuk az allitolagosan erkezo Pimco nagyon durva es komoly felteteleit"
Ne vegyük már ezeket ténynek könyörgöm...
Nyilvan amig nem hivatalos barmi lehet, es megkaphatjuk az Olaszok nagy almat a Szaudiakat, dehat azert jobb a foldon maradni, es ahogy mindig irom, esely es valoszinuseg.
Nyilvan nem teny a Pimco, de jelenleg sokkal-sokkal tobb az eselye es a valoszinusege ennek a hitelbefektos tovabb mukodesnek, mint egy barmilyen uj tulajdonosnak.
Nem erre vonatkozott a megjegyzésem. Hanem arra, hogy tényként közlöd, hogy egy nem hivatalos befektetőnek mennyi és milyen beleszólása van a klub életében.
Válasz küldése