Utazás Milánóba (San Siro túra)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Youme »

A régi téma folytatása
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

Mint tanár viszonylag könnyen szerveztem a milánói utakat ! Eddig !!!!!!!!!!
(Most annak a fórumozó társamnak üzenném : Soha nem a kérkedés lelkületével írogattam az útjaimról ! Soha nem volt bennem ilyesmi : Én megyek immár ...szer Ti meg még nem !)
Szóval a múlt héten pofára estem ! Nem a velencei és milánói városnézéssel van itt gond hanem a mostani Juventus elleni rangadóról ! Már január elején jeleztem Donato Galluppinak
hogy ismét menne 48 magyar az INTER meccsére áprilisban ! Oké ! Küldjük a listát de csak márciusban ! Küldtem ! Jelezte , hogy lesz egy tárgyalás a klub vezetőséggel az óriási érdeklődés miatt és várjunk ! Jó ! Erre a múlt héten telefonált , hogy csak szurkolói kártya esetén van jegy ! Na az nincs ! Jegy sincs ! :cry:

30 000 Ft. a 3.5 nap , Pécsről ! Ebben a Velncei hajó , a milánói szállás, a sztráda és busz költség + parkolás + 22 € belépő a meccsre !
A gyerekeket fellelkesítettem ! Sokan életükben 1x jártak volna külföldön + a világ legjobb csapatának mérkőzésén.
Na ez van ! A kirándulás meg lesz ! Rangadó nélkül ! Erre kiderült 2 napja , hogy a szövetség péntekre tette a mérkőzést....hát persze már tök mindegy ! :x
FORZA INTER !!!
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Szomorú, de az ICU által szervezett utat is muszáj volt törölni, mert csak bérletesek mehetnek majd be a "kiemelt kockázat" miatt. Így egy busznyi ember itthon marad, csak azok tudnak menni akik névreszóló bérlettel rendelkeznek. Nagy csalódás ez sokaknak, de sajnos ezt számításba kell venni, ha Itáliába akar az ember meccsre menni.
Te szerencsés vagy, hiszen rengeteg utat szerveztél már (gondolom, hiszen írtál már sokszor), és mégse jártál így túl sokról. A srácok meg úgyis élvezni fogják a kirándulást, pláne ha készülnek egy kis dugipiával. :D
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

kiscivis írta:Szomorú, de az ICU által szervezett utat is muszáj volt törölni, mert csak bérletesek mehetnek majd be a "kiemelt kockázat" miatt. Így egy busznyi ember itthon marad, csak azok tudnak menni akik névreszóló bérlettel rendelkeznek. Nagy csalódás ez sokaknak, de sajnos ezt számításba kell venni, ha Itáliába akar az ember meccsre menni.
Te szerencsés vagy, hiszen rengeteg utat szerveztél már (gondolom, hiszen írtál már sokszor), és mégse jártál így túl sokról. A srácok meg úgyis élvezni fogják a kirándulást, pláne ha készülnek egy kis dugipiával. :D

Szia Kiscivis !
Hú annyira készültek , készültünk ! Eddig nem volt ilyen bonyolúlt ! Ősszel a 12.-es diákokkal az Udine ellenin voltunk ! Simán beálltunk a sorba és röpke 25 perc (!) alatt kezemben voltak a jegyek ! Ezen a meccsen fújjolt a stadion Muntarira !
Kiscivis ! Akkor és csak akkor ha ezt jó ötletnek tartod, szívesen írnék Milánó nevezetességeiről
építészeti kincseiről - a dómon kívül is !
De csak akkor ha ez szerinted belefér a fórumunkra !
FORZA INTER !!!
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Én nagyon jó ötletnek tartom. Írhatnál egy kis összefoglalót, h mi az amit érdemes megnézni, hiszen ez teljesen belefér ebbe a topikba. Én ahányszor voltam a Dóm-téren meg a stadion körüli kocsmákon kívül nem sok nevezetességet néztem meg, de az Utolsó vacsorát mindenképpen szeretném a közeljövőben.
Ha úgy gondolod, akkor én nagyon szívesen venném, és gondolom mások is!
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Komax »

intertomega írta:...hogy csak szurkolói kártya esetén van jegy ! Na az nincs ! Jegy sincs ! :cry:
...
Erre kiderült 2 napja , hogy a szövetség péntekre tette a mérkőzést....
Azt hiszem sok külföldi csoport megszívta... :? tudom ez nem vigasztal.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

a kérdés most: Utazás Madridba?

van vki még itt rajtam kívül, akit amúgy érdekelne a döntő a helyszínen és nem tagja ICUnak?
esetleg több szem fül orr stb alapon megoszhatnánk némi infót ami a többiek hasznára is válhat az ügyben :)

gondolom a kulcskérdés a jegyek megszerzése/beszerzése lehet. az Inter.it oldalon jövőhétre írják a tájékoztatást, de félek, hogy ott inkább csak az olasz/bérlettel rendelkező emberkék kapnak majd lehetőséget :(
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Hát inter.it-en biztos nehéz lesz szerezni (ha egyáltalán lehet) mert ultracsoportok és klubtagok előnyben részesülnek.
interclub
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.06.28. 12:05

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: interclub »

Kedves Interesek!

Íme egy kihagyhatatlan ajánlat:
Gyertek velünk és ünnepeljük együtt Rafa Benitez első győzelmét a rivális farkasok felett.
Szuperkupa döntő Milánóban – Inter – Roma.
Indulás: 2010.aug 20 (péntek) este 22 óra
Utazás: autóbusszal
Érkezés 21-én (szombat) dél körül a szállodába, délután foci, este meccs, meccs után szállás.
Szállás 2 ágyas, zuhanyzós szobákban reggelivel.
Vasárnap stadiontúra – fakultatív – ára 12.50 euró.
Mindenki egy ajándék pólót kap az utazás emlékére.
Utazás ára 50.000 HUF, azok akik az utazás előtt meghosszabbítják klubtagságukat azoknak 40.000 HUF.
Hogy miért érdemes tagnak lenni??? Itt mindent megtalálsz:
http://www.interclubungheria.hu
Az utazás ára tartalmazza: utazás busszal, szállás, reggeli, belépő., póló.
Foglalás 10.000 HUF előleg befizetésével, a többi pénzt augusztus 10-ig.
OTP Inter Szurkolói Klub 11742001-20057846

Jelentkezés: interclub@vipmail.hu
Infoline: +3620 2857905 begin_of_the_skype_highlighting              +3620 2857905      end_of_the_skype_highlighting

Inter Club Ungheria
Intermánia
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.07.29. 00:06

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Intermánia »

Kedves internazionale.hu fórumozók, kedves Inter Klub tagok!

Engedjétek meg, hogy az új szezon sorsolása után, egy különleges lehetőséget mutassunk be Nektek. Kidolgoztunk számotokra egy csomagot, amely ebben a formában csak itt foglalható és csak Nektek elérhető.
Péntektől hétfőig szól minden csomag. Három éjszaka szállás kiegészítve egy általad választott belépővel. Azért a három éjszaka, mert így biztosítva vagytok, hogy akár pénteken, akár szombaton, akár vasárnap van a meccs, biztosan Milánóban vagytok. Így nyugodtan foglalhattok repülőt akár áprilisra is, mert nem kell attól tartanotok, hogy átteszik a meccs időpontját. Illetve nem kell attól sem tartanotok, hogy sok olyan dátum van Milánóban, amikor vásár vagy kiállítás van, tele a szállodák, nagyon magasak a szoba árak. A Budapestről jövőknek opcióként ott a WizzAir vagy a Malév, a Győr környékieknek pedig a Ryanair is nagyon olcsón kínál repülőjegyet.
Lássuk is hogy nézz ki pontosan egy csomag:
- szállás péntektől hétfőig a Milánói Magyar Szálláson (www.milanoimagyarszallas.hu). Pontos szoba beosztást, térképet a honlapon találtok.
- Belépőből első illetve második kategória van. Az első kategória a második gyűrű piros szektorába szól, a második kategóriás a piros szektor harmadik gyűrűjébe.
Azok, akik csak belépőt szeretnének venni, annak sincsen semmi akadálya a www.intermania.hu oldalon megtehetitek. Még egyszer hangsúlyozom, hogy ezeket a csomagokat ne keressétek egyik oldalunkon sem, ezek csak itt elérhetőek. Azért, hogy ne kelljen egy esetleges tavaszi meccs miatt most költségekbe verni magatokat, azt találtuk ki, hogy most, foglaláskor 30 euro/fő előleget kell fizetnetek, a többi pénzt az utazás időpontjakor a szálláson. Minden meccsre 10 ilyen csomagunk van, aki nem akar lemaradni az foglaljon helyet magának.
Az Inter Klub tagjainak ezekből az árakból is további 10 % kedvezmény jár. Akár csomagot, akár jegyet vesznek.
Az előfoglalás időpontja augusztus 1 – szeptember 30 között tart
Azok akik ebben az időszakban foglalnak az akciós csomagból azok között kisorsolunk egy 2010/11-es Inter mezt, azok akik csak jegyet vesznek ebben az időszakban, azok között pedig egy Inter labdát sorsolunk ki.
Íme a meccsek és a dátumok:

Dátum Mérközés cat 1 cat 2

12.szept Inter - Udinese 120 euro 100 euro
22.szept Inter - Bari 120 euro 100 euro
03.okt Inter - Juve 170 euro 140 euro
24.okt Inter - Samp 120 euro 100 euro
07.nov Inter - Brescia 120 euro 100 euro
14.nov Inter - Milan 170 euro 140 euro
28.nov Inter - Parma 120 euro 100 euro
06.jan Inter - Napoli 150 euro 120 euro
16.jan Inter - Bologna 120 euro 100 euro
30.jan Inter - Palermo 150 euro 120 euro
06.febr Inter - Roma 150 euro 120 euro
20.febr Inter - Cagliari 120 euro 100 euro
06.márc Inter - Genoa 120 euro 100 euro
20.márc Inter - Lecce 120 euro 100 euro
10.ápr Inter - Chievo 120 euro 100 euro
23.ápr Inter - Lazio 120 euro 100 euro
08.máj Inter - Fio 150 euro 120 euro
22.máj Inter - Catania 150 euro 120 euro

Az árak a 3 éjszaka szállásra és a belépőre vonatkoznak!

Foglalás: info@intermania.hu
Telefon: +39 3737337770
interclub
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.06.28. 12:05

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: interclub »

Sziasztok

Itt az új idény és egyből egy nagy meccs az elején
2010. október 3 Inter – Juve
Utazás időpontja: 2010. október 1 – október 4
Indulás időpontja: 2010.október 1 20.00 Budapest
Vidéki felszállási lehetőségek:
21.00 Székesfehérvár Shell kút
22.00 Veszprém autóbusz állomás
23.30 Körmend Mol kút
Érkezés 9 óra környékén Veronába, 4 órás szabadprogram, 13 órakor indulás, érkezés délután a szállodába. Szabadprogram, városnézés, stadiontúra a szombati program.
Vasárnap reggeli majd ismét szabadprogram a meccsig.
Meccs után indulás haza, érkezés hétfőn napközben.
Utazás ára 50.000 HUF. Az utazásra csak klubtagok jelentkezhetnek.
Aki nem klubtag az természetesen beléphet a klubba,
12.000 HUF a tagsági díj egy évre.
Részletek www.interclubungheria.hu
Az utazás ára tartalmazza a buszköltségét, a szállást, a reggelit, a belépőt a mérkőzésre.
Jelentkezés 10.000 HUF előleg befizetésével, legkésőbb augusztus 30-ig.
A többi pénzt szeptember 15-ig kell befizetni.
Inter Szurkolói Klub
OTP
11742001-20057846

Inter – Udinese
Utazás időpontja: 2010.09.10-09.13.
Utazás módja repülő.
3 éjszaka szállás a Milánói Magyar Szálláson (www.milanoimagyarszallas.hu)
Ezen a hétvégén van a Forma1 Milánóban, ha nem délután 3 órás a meccs, akkor a Forma 1re is el lehet menni. 120 euro a legolcsóbb belépő.
Az utazás ára 60.000 HUF, mely tartalmazza a repülőt, illetéket, szállást, belépőt a meccsre.
A repülőjegy ára napról napra drágulhat!!!!
Klubtagoknak 10% kedvezmény.

Jelentkezni mind a két meccsre:
interclub@vipmail.hu
Infoline : 0620 2857905
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Gyertek a gobbok ellen minél többen. :D
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

Sziasztok !
Kiscivissel már beszéltünk arról , hogy Milánó egy-két nevezetességéről írnék pár sort és néhány fotót is feltennék.
Fontosnak érzem , hogy egy INTER drukker ne ,,csak" a focit lássa a városban hanem picit ismerje meg ezt a műemlékekben gazdag bár magyar turisták által nem annyira felfedezett nagyvárost.
Intermánia honlapján már olvasható röviden és tömören néhány szépsége a városnak . Nos egy kicsit tán bővebben mutatnám be a műemlékeit. (1 héten belül) FORZA INTER !!!
Intermánia
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.07.29. 00:06

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Intermánia »

Sziasztok

Akciónk október végén véget ért.
Nagyon sokan foglaltatok, ezt köszönjük szépen.
Íme, a nyertesek:
Inter mezt nyert, szállás + jegy foglalásával: Kiss László, Berettyóújfalu
Inter labdát nyert ,jegy foglalásával: Segovics Gábor, Győr
A nyerteseket e-mailben is értesítjük.
Várjuk a további foglalásokat, és november 1-én indul a karácsonyi akciónk, részletek október végén.

Intermania csapata
www.intermania.hu
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Sziasztok!

Kaptam egy ilyen emailt, ha valaki tud segíteni vegye fel a kapcsolatot emailen keresztül vele:

"Kedves Szerkesztők!

Inter szurkolóként érdeklődöm, ha véletlenül utaznak Milánóba most a február 23-i BL meccsre, akkor 2 jeggyel rendelkező be tudna csatlakozni kiutazásba ?
Ha van érdeklődés még, intézhető jegy 60 eurótól felfelé.

Üdv
B.Gábor"


Email: borsos.gabor@vipmail.hu
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Sziasztok.

Bayern-Inter meccsre keresek 2 db jegyet. Ha tud valaki segíteni, írjon. Köszönöm.
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Nerazzurri írta:Sziasztok.

Bayern-Inter meccsre keresek 2 db jegyet. Ha tud valaki segíteni, írjon. Köszönöm.


Ahogy elkezdték árulni, 4 óra alatt elfogyott, de ha kimész a stadion előtt biztos kapsz, kérdés milyen áron. Vagy utazási irodáknak lehet van még, de akkor az meg csak befizetett úttal együtt.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

graziejosé írta:
Nerazzurri írta:Sziasztok.

Bayern-Inter meccsre keresek 2 db jegyet. Ha tud valaki segíteni, írjon. Köszönöm.


Ahogy elkezdték árulni, 4 óra alatt elfogyott, de ha kimész a stadion előtt biztos kapsz, kérdés milyen áron. Vagy utazási irodáknak lehet van még, de akkor az meg csak befizetett úttal együtt.


meglehet, csaképp:
http://www.worldticketshop.com/tickets/ ... an_tickets
Avatar
Grimax
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:47

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Grimax »

Nem tudtok esetleg szervezett utazást az Inter-Fiorentina mérkőzésre? Vagy nem tervezi közületek senki, hogy menne esetleg? Hol a legpraktikusabb jegyet szerezni rá és utazni, ha nem tudok kocsival menni? Ötletek, tippek?

Előre is kösz!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Sziasztok! Most indulunk a holnapi Inter-Lazio meccsre.
Feleségem is elkísér aki még életében nem volt meccsen.
Remélem szerencsét ,hoz nekünk és nyerni fogunk! ;)
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Túl vagyok életem első Inter meccsén.. szombaton néztem meg édesapámmal az Inter- Laziot és ha eddig szerettem a csapatot, akkor mondhatom, hogy mostmár szerelmes vagyok belé. Az egész körítés, a mérkőzés előtti "majális", maga az ahogy fogadják a játékosokat és a dobhártyaszaggató és csodálatos szurkolás, megkoronázva azzal, hogy még egy coreo-t is láthattam a Nordtól.... Zseniális ez az egész, leírhatatlan és felfoghatatlan.

Nem tudom, hogy a TV-n keresztül mennyire jött át a hangulat, de ott kint csodás volt, az emberek végig boldogok voltak, hogy meccsen lehetnek, egy igazi ünnep volt a meccs.. mint az összes többi mérkőzés Olaszországban. a Nord nagyon jól szólt, míg a Laziosok ugyan kevesebben voltak, de nagyon odatették magukat.
Az első félidő mozgalmas játékkal csordogált Julio Cesar kiállításáig, aki tapsviharban hagyhatta el a játékteret a piros lapja után. Utána az Inter mintegy magára talált és elkezdett úgy focizni, ahogy én speciel nagyon régen nem láttam, szívvel és lélekkel tudtak küzdeni a fiiúk!
Sneijder gólja maga volt a csoda, és az az ünneplés ami ezt követte parádés megintcsak. Ezután a csapat plusz energiákat mozgosított és jobb volt mint a Lazio 11 emberrel. 2-1-nél már mindenki ünnepelt és a hangulat a tetőfokára hágott, Eto'ot mindenki szereti, csakúgy, mint Militot aki a legnagyobb tapsot kapta a kezdőjátékosok közül( a meccs előtt a Pazza Inter Amala-t játszották és mikor a kivetítőn Milito tavalyi GYŐZTES góljai szerepeltek, ünnepeltek a nézők). Ezután beállt Brocchi, és olyan füttykoncertet, mint amit az összes labdaérintésénél produkált a Meazza közönsége még nem éltem át.. nem lettem volna a helyében:D A végén a Lazio még akart, de nem tudott eléggé érvényesülni ahhoz, hogy gólt is szerezzen.

Összességében azt kell mondanom, hogy Nagatomo volt tegnap a legjobb, nagyon akart és mindent megtett a csapat sikeréért, elképesztően motivált volt. A másik pozitívum Maicon játéka lehetne, ha hátul nem lenne ennyire bizonytalan..:/

Fantasztikus volt látni Lucio magabiztosságát és átélni ezt a varázslatot... minden igazi Interistának szívből kívánom, hogy egyszer a helyszínen is lehessen szemtanúja Zanetti szurkolóknak hintett csóközönének a meccs végén...:)
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: R9. »

hát nagy élmény az tuti ;) aki teheti, de aki nem az is szedjen össze kis pénzt és menjen mert megéri

remélem inter-milan döntő összejön és aztán go roma
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

R9. írta:hát nagy élmény az tuti ;)
Az biztos, hogy szavakkal nehezen kifejezhető, fantasztikus élmény. Igazi spirituálé, amikor kivonul a csapat a pályára, a stadion pedig szinte forr, hullámzik, lüktet a tömeg, a hangulat pedig a tetőfokára hág. Borzongató, leírhatatlan pillanatokat okoz. Aki teheti, menjen ki legalább egyszer megnézni az Intert élőben!

FORZA INTER!!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Jaja tényleg nagy élmény. Több meccsen is voltam kint még idegenben is (Firenze) de a legnagobb élményem az a 2007-es Inter - milan volt amikor Ronaldo góljával még vezetett a milan, de fordítottunk és nyertünk 2-1-re. :) Hatalmas hangulat volt, leírhatatlan.
Én is csak azt tudom mondani aki még nem volt kint spórolja össze minimum 1x mert olyan élményben lesz része amit át kell élni. ;)

Festa majd mesélj milyen volt. Feleségednek tetszett? :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Hazatértünk Milánóból.
Ugyan nekem ez nem az első meccsnézésem volt hanem a sokadik,de mégis ugyanaz a semmihez nem fogható élmény.
A Pazza Inter Amala éneklése ,a játékosok neveinek skandálása,a szurkolás nem összehasonlítható a tv előtti meccsnézéssel.
Az első félidő elején az első valamire való Lazio helyzetből tizenegyes és piroslap.
A csapat nem adta fel.A Nord ugyanúgy lelkesen buzdított a játékosokat.
10 emberrel fordítottunk így elmondható,hogy amolyan igazi INTER győzelemnek lehettünk tanúi
A feleségemnek is tetszett bár nem ismerte el.:)

Fantasztikus élmény volt!!
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

hát biztos fasza lehet.nekem még lehetőség annyira nem volt meg rá.(ha volt is pénz,elment 1-2 dologra.)
jövőre meg megint tanulás,direkt nyitottam egy fiókot,hogy gyűljön a pénz.most már csak a pénz berakást kéne folytonossá tenni. :roll: mennyibe szokott nagyjából fájni?
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: R9. »

hát egy derbi mondjuk 60.000 szállással reggelivel úttal jeggyel + költőpénz
inter lazio 39 volt asszem

80.000ből megvan minden attól függ kint mit veszel
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

többre számítottam,ez így nem vészes.Lazio ellen meg csak 39ezer. régebben azt hittem a szállás nincs benne a dologba..ha van pénzed el vagy valahol,ha nincs meg reggelig dekkezel valamerre :)
kösz az infót
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Süti »

"Benéztünk a Milan és az Inter öltözőjébe is (az Interé elég egyszerű, a Milané modernebb),"

Ez milyen már...
Avatar
20recoba
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2010.04.11. 20:42

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: 20recoba »

A Milan öltözője tele van LCD tévékkel, minden szék felett. de kb annyira való , hogy a játékosok neve és mezszáma oda van írva rá. Az Interében semmi luxus nincs, persze nem is szükséges.
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

Festa írta:Hazatértünk Milánóból.
Ugyan nekem ez nem az első meccsnézésem volt hanem a sokadik,de mégis ugyanaz a semmihez nem fogható élmény.
A Pazza Inter Amala éneklése ,a játékosok neveinek skandálása,a szurkolás nem összehasonlítható a tv előtti meccsnézéssel.
Az első félidő elején az első valamire való Lazio helyzetből tizenegyes és piroslap.
A csapat nem adta fel.A Nord ugyanúgy lelkesen buzdított a játékosokat.
10 emberrel fordítottunk így elmondható,hogy amolyan igazi INTER győzelemnek lehettünk tanúi
A feleségemnek is tetszett bár nem ismerte el.:)

Fantasztikus élmény volt!!

Szia Festa !
No csak annyit , hogy milyen érdekes - lám 5 évvel ezelőtt vittem én is Ágimat, a feleségemet INTER : Lazio meccsre ! Gondolom Te is úgy voltál , hogy a legbiztonságosabb mérkőzést választottad. Feleségemnek nagyon tetszett a mérkőzés. 3:1-re nyertünk és akkor Recoba villogott de nagyon . 2 gólt is szerzett. A szünetben sokat sétáltunk a II. gyűrűben és Ági megállapította , hogy sehol egy sötét alak , sehol egy részeg bunkó , pedig a város felőli részt szinte végig mászkáltuk. Na ez Milánó. A hangulat - mint általában csodálatos volt. Kb. 55 000 szurkoló volt akkor kint, 2006 márciusában. A Lazio tábora is - bár kevesen voltak - rendesen adta a hangulatot. A mérkőzés után a város szépsége is nagy hatással volt Ágira. Nem csoda hisz nem csak a Dóm az egyetlen látványossága a városnak !!!
De erről már írtam eleget.

Végül egy kérdés ! Mi volt a római táborban ? Miről makog itt néhány média ?
Mit kiabáltak - néhányan a vendégszektorból ?

FORZA INTER !!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

20recoba írta:A Milan öltözője tele van LCD tévékkel, minden szék felett. de kb annyira való , hogy a játékosok neve és mezszáma oda van írva rá. Az Interében semmi luxus nincs, persze nem is szükséges.


Meg ilyen kartámlás bőr fotele van minden játékosnak külön az lcd tv-je alatt. Ennyi öröm kell nekik ha már a pályán nem megy. ;)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

A szünetben sokat sétáltunk a II. gyűrűben és Ági megállapította , hogy sehol egy sötét alak , sehol egy részeg bunkó

Mert nem a Nordba mentetek, ott találtatok volna eleget mindkettőből. :D

Végül egy kérdés ! Mi volt a római táborban ? Miről makog itt néhány média ?
Mit kiabáltak - néhányan a vendégszektorból ?

Na erre én is kiváncsi vagyok, szurkolói magatartás miatt 8 ezer eurora büntették meg a laziot, de én sem tudom miért.
Avatar
gyuszi
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:23
Tartózkodási hely: Budapest/Szeghalom
Kapcsolat:

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: gyuszi »

Ciao,

Van 4 szabad helyünk egy szombat este 7-kor Pestről induló és Romaba vasárnap délben érkező 9 fős kisbuszban. Este Kupadöntő, várható érkezés Pestre hétfő kora délután.

Ha esetleg érdekel a részletekért írj privátban gyula.pap@interclubungheria.hu
! Még ma kell lépni, mert a jegyeket holnap délelőtt veszik meg nekünk.

Üdv:

Gyuszi
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: R9. »

http://www.facebook.com/pages/Inter-Clu ... 6634683335

like it

út az Inter-Juventusra is itt... nagyon olcsón
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: R9. »

na senki nem akar az inter-juve meccsre jönni? ennyi pénzért ajándék
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

R9. írta:na senki nem akar az inter-juve meccsre jönni? ennyi pénzért ajándék

Matty, talán nem tudsz kit vinni a plusz 1 helyre? :D
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: R9. »

de tudok,de nem interes :D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Én szivesen mennék,de nem tudom még előre a programomat.Ráadásul vinnék még 1 főt.
Avatar
Grimax
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:47

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Grimax »

Srácok, egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy adott esetben mondjuk a haverom meg én ( egyikünk sem ICU tag ), nem mehetünk akkor erre az utazásra?
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Grimax írta:Srácok, egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy adott esetben mondjuk a haverom meg én ( egyikünk sem ICU tag ), nem mehetünk akkor erre az utazásra?

Igen, ez a helyzet. Ez egy kedvezményes ár, hiszen most lesz 5 éves az ICU, így érthetően a klubtagok előnyt élveznek.De ha befizetitek a tagdíjat akkor minden további nélkül csatlakozhattok a bulihoz. :)
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Igazából ha jöttök külsősként, (ha lesz hely) akkor 40.000
Ha icu tag-ként jöttök ( 35.000+12000) 47.000, de kaptok klub ajándékokat, pólót, sapkát, táskát, inter klub kártyát ( kedvezményes vásárlás inter store-ban )
összes többi utazásra kedvezményeket..stb
valamint ha már 1 ember belép a klubba, akkor haverját hozhatja

egyébként http://www.facebook.com/pages/Inter-Clu ... 6634683335

like it, aztán rengeteg mindent megtudtok még
Avatar
Grimax
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:47

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Grimax »

Köszönöm az információt!
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Grimax írta:Köszönöm az információt!

Utána kérdeztem még egyszer, és tényleg úgy van, ahogy írtam. Szóval a legegyszerűbb, ha beléptek a klubba, mert a busz valószínűleg klubtagokkal és kísérőikkel lesz tele.
Avatar
Pet
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:39
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: Pet »

A Roma meccsre jön valaki? Tudom nincs szervezett út, csak érdeklődök.
Én 17.-én 10:55-ös Wizzair-el megyek.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Megy valaki Budapestről a vasárnapi meccsre? Betársulnánk (2, esetleg 3, 4 fő) egy kirándulásba, ha megoldható, hogy már szombaton este 7-re oda is érünk. Kérlek mielőbb írjatok, ha tudtok valamilyen lehetőségről! Köszönöm!

FORZA INTER!!!
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

sorger=giallo írta:Megy valaki Budapestről a vasárnapi meccsre? Betársulnánk (2, esetleg 3, 4 fő) egy kirándulásba, ha megoldható, hogy már szombaton este 7-re oda is érünk. Kérlek mielőbb írjatok, ha tudtok valamilyen lehetőségről! Köszönöm!

FORZA INTER!!!

Lehet, h csak elírtad, de szombaton lesz a meccs!
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

kiscivis írta:Lehet, h csak elírtad, de szombaton lesz a meccs!
Igen, elnézést!
Szóval szombaton este 7-re.
BlueSky
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: 2010.05.28. 10:46

Re: Utazás Milánóba (San Siro túra)

Hozzászólás Szerző: BlueSky »

Ranieri kapott kiirást?
Válasz küldése