A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

Persze ezek csak durva számítások,az érkező oldalon sem biztosak az árak.Csak úgy nagyjából számolgattam.
Guarin nem a Motta lóvéból van?
Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: realevil »

olyat is lehet hallani, hogy a Zaratera szánt 15 millát beleöljük Lucasba, a maradékot meg Moratti saját zsebböl kifizeti.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

transfermarkt azért ennél kicsit többre értékeli őket, persze, ha senki sem akarja őket megvenni, hanem mi próbáljuk elsózni őket a piacon,úgy nyilván más lenne.

Giampaolo Pazzini 27 Jahre 18.000.000 €
Maicon 30 Jahre 18.500.000 €
Esteban Cambiasso 31 Jahre 16.000.000 €

ja és még Viviano fele is nálunk van, az ér kb 5 millát, amit sztem perkálni is fog a Palermo
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Manager játékban próbáltam egy reális csapatot összehozni, így néz ki az Interem ott most (2011-2012):

Julio Cesar-Zanetti,Lucio,Vertonghen,Kolarov-Guarín,Cambiasso,Asamoah-Alvarez,Lavezzi-Milito

pad:
Castellazzi; Faraoni,Ranocchia,Samuel,Nagatomo; Montolivo,Poli,Obi,Dzagoev; Palacio,Coutinho; Damiao,Destro

ifik:
Romanó,Crisetig,Livaja

elment:
Viviano(kölcsön); Maicon,Cordoba,Chivu,Caldirola(kölcsön),Juan(kölcsön); Stankovic,Mariga,Sneijder; Pazzini,Forlan,Castaignos(kölcsön)
Avatar
20recoba
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2010.04.11. 20:42

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: 20recoba »

Oscar Cardozo neve nem igazán került szóba még egy nagy csapattal sem, pedig nagyon sok gólt lő évek óta a Benficában, talán ő nem is kerülne sokba.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Kicsit megnéztem hogyan állunk, és ha ez összejönne a szezonra, már nem lennék elégedetlen ;)

Cesar,Bardi,Belec
---------
Zanetti,SILVESTRE,Juan,KOLAROV
Jonathan,Faraoni,Ranocchia,Caldirola,Samuel,Chivu,Nagatomo
---------
Guarin,Sneijder,Cambiasso
Poli,Alvarez,Obi,Crisetig
---------
XXXXX,Milito,Palacio
Destro,Pazzini,Coutinho,
---------
Esetleg De Jong még jó lehetne a kp-ra, nem vagyok oda érte, de nagyon megyünk utána.
Az XXXXX meg fogalmam sincs ki lehetne, de vmi villámgyors szélsőre gondoltam 8-)
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

mike írta:Kicsit megnéztem hogyan állunk, és ha ez összejönne a szezonra, már nem lennék elégedetlen ;)

Cesar,Bardi,Belec
---------
Zanetti,SILVESTRE,Juan,KOLAROV
Jonathan,Faraoni,Ranocchia,Caldirola,Samuel,Chivu,Nagatomo
---------
Guarin,Sneijder,Cambiasso
Poli,Alvarez,Obi,Crisetig
---------
XXXXX,Milito,Palacio
Destro,CoutinhoPazzini
---------
Esetleg De Jong még jó lehetne a kp-ra, nem vagyok oda érte, de nagyon megyünk utána.
Az XXXX meg fogalmam sincs ki lehetne, de vmi nagyon jó szélsőre gondoltam :D


Hol kell aláírni? :D

Ami a legszebb benne, hogy gyakorlatilag a lehtséges legkisebb befektetéssel: Palacio 11M, Kolarov 13M, Silvestre 8, Destro 10 -> 42 M mínusz az eladott játékosok.

De Jongot meg felejtsék már el Brancaék. Egyrészt bizonyította most is az EB-n, hogy nem egy nagy szám, másrészt meg egy agyatlan lábtörő barom. Hasonló mészárost találunk a Seria A-B-ben is.
Ha mindenáron drogos-hentest (értsd: holland) akarunk venni, akkor inkább Affelay a szélre. Vagy valami kis brazil, argentin gyereket, aztán meg is vagyunk.
David55
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2012.01.03. 10:33

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: David55 »

----------------------------Handanovic--------------------------

(Jonathan) (Samuel) (Chivu) (Nagatomo)
-------Zanetti----Silvestre-----------Ogbonna--------Kolarov---

(Poli,Mudingay) (Cambiasso)
---------------------Guarin-------------Capoue------------------

(Coutinho) (Coutinho) (Alvarez)
--------------Palacio---------Sneijder-------Ramirez------------

(Destro)
----------------------------------------Milito-------------------------------------------

Ez egy ütős kis csapat lenne, mely a felmerülő átigazolási pletykák alapján teljesen reális. Ranocchia az Ogbonna cserealap része, Maicon eladva, Lúcio eladva, J.C. eladva, Forlan eladva, Castaignos eladva, Pazzini eladva. Van bevétel is, a jelenlegi koncepció szerint a fizetések is drasztikusan csökkennének. ( Mondjuk azért Kolarov helyett ebből a szempontból jobb lenne valaki más. ) Ehhez a csapathoz gyakorlatilag évekig nem kellene jelentősen nyúlni, mivel nagyjából az utánpótlás is megvan majdnem minden posztra.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Így hogy Toro' érdeklődik Rano és Pazzini iránt ki kellene használni és Ranot kölcsön míg Pazzot akár végleg odaadni Ogbonna 50%-áért és otthagyni még egy évre így Ranocchia-Ogbonna kettős összeszokna benn tartaná a Torinot utána meg játszhatnának nálunk párba
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

----------------------------Julio Cesar--------------------------

(Jonathan) (Samuel) (Chivu) (Nagatomo)
-------Zanetti----Silvestre-----------Ranocchia--------Kolarov---

(Poli)
---------------------Guarin-------------Cambiasso------------------


--------------Palacio---------Sneijder-------Coutinho------------

(Pazzini)
-------------------------------Milito-------------------------------------------
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Mit gondoltok Miguel Velosoról?
Szerintem nem rossz ezen az EB-n.
A Sportingos időszakában nagyon ígéretesnek tűnt, aztán a Genoa-s korszakát már nem követtem.
10 körül lenne az ára. Stabilitást adhatna a középpályánknak. Cambiasso utód lehetne idővel, szerintem nagyon hasonló a szerepkörük. Ugyanúgy tud a védelem előtt "beállósként" játszani, és 4-2-3-1-ben is játszatható.
A Zenit vinné most. De nem bánnám, ha a vezetőség elgondolkozna rajta.
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

--------------------------------------------------JC
Zanetti (Jonathan, Faraoni?)--Silvestre (Ranocchia)--Samuel (Juan, Chivu)--Kolarov (Nagatomo)

---------------------Guarin(Obi)-------------Cambiasso (Poli, Stanko)

--------------Palacio---------Sneijder (Alvarez)-------Coutinho------------

-------------------------------Milito (Longo, Pazzo)-------------------------------------------
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

--------------Handanovic
(Belec)
Zanetti---Silvestre--Ogbonna---Cissokho
(Jonathan,Faraoni,Juan,Chivu,Samuel,Naga)
---------Guarin---------Obi
(Poli,Cambiasso,Mariga)
Palacio---------Sneijder--------Coutinho
(Ramirez,Alvarez)
------------------Milito
(Longo,Destro)
keresztesierwin
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.01.03. 17:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: keresztesierwin »

Handanovic

Jonathan Silvestre Ranocchia Cissokho
(Faraoni) (Caldirola) (Juan Jesus) (Nagamoto)

Guarin Zanetti
(Poli,Obi, Cambiasso, Romano)

Coutinho Sneijder Ramirez
(Bessa,Alvarez)
Milito
(Longo,Palacio)

Mindenkepp felhoznam Longoval egyuutt Bessat is nagy tehetseg a srac ki kell hasznalnunk
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Montolivo az EB-n nyújtott teljesítménye alapján örülhetünk ,hogy a jövőben nem lesz Inter játékos. Szerintem az olasz csapat egyik legrosszabbja volt az angolok ellen és most is. Szerintem ennél Poli is többet tud.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

alwin91 írta:Montolivo az EB-n nyújtott teljesítménye alapján örülhetünk ,hogy a jövőben nem lesz Inter játékos. Szerintem az olasz csapat egyik legrosszabbja volt az angolok ellen és most is. Szerintem ennél Poli is többet tud.

Teljesen igazad van. Csak megerősítette bennem azt, amit eddig is gondoltam róla, h egy szürke haszontalan játékos.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

http://www.inter.it/aas/news/reader?N=40192&L=en

Azért ez nem semmi. Erre tényleg nagyon kellene építeni.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

alwin91 írta:Montolivo az EB-n nyújtott teljesítménye alapján örülhetünk ,hogy a jövőben nem lesz Inter játékos. Szerintem az olasz csapat egyik legrosszabbja volt az angolok ellen és most is. Szerintem ennél Poli is többet tud.
Big like!
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

A közeljövő Intere vs. Álomcsapat (persze teljesen reménytelen)

Kapusok: J. Cesar, Castellazzi, Vid Belec, Di Gennaro

Védők: Aly Cissokho, Vertonghen, Juan, Zanetti, Samuel, Jonathan, Caldirola, Biraghi, Faraoni, Bianchetti

Középpályások: David Silva, Yaya Touré, Alvarez, Coutinho, Guarin, James Rodriguez, Obi, Duncan, Mariga

Csatárok: Milito, Agüero, Alexis Sanchez, Longo, Livaja

FORZA INTER!!!
JZ4+MM23
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2012.01.03. 09:53

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: JZ4+MM23 »

az én Interem jövőre :
JC/Handa Castellazzi

Jonathan Zanetti Ranocchia Silvestre Samuel Chivu Nagatomo ( Rolin,Cissokho/ primavéraból is lehetne felhozni egy bal bekket anno Santon sem vallott szégyent)

Guarín Poli Obi Cambiasso Ricky Wes Coutinho (és kpálya közepén ha úgy adódik megint egy ifistát hoznék fel pár meccsre)

Milito Longo Palacio ( Destro +1 csatár)

sztem ez a csapat játékos eladásokból finanszírozható lenne és sztem nem lenne rossz
Avatar
Dris
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dris »

egyre több megint a pletyka a téli mercatoval kapcsolatban szóval úgy gondoltam leírom hogy mit szeretnék bár ebben már a nyár is benne van:]

kapusok: Handanovic, Belec, Di Gennaro
védők: Ranocchia, Juan Jesus, Nagatomo, Pereira, Jung, Caldirola, Hummels, Mbaye, Bianchetti, Chivu
középpálya: Guarín, Gargano, Cambiasso, Coutinho, Paulinho, Obi, Duncan, Crisetig, Bessa
csatárok: Palacio, Cassano, Longo, Livaja, Funes Mori, Markovic

Érkezők: Hummels-30m, Jung-8, Paulinho-15, Funes Mori-3, Markovic-7, Gargano-6= 69m
Távozók: Sneijder-25m, Mariga-8, Alvarez-8, Jonathan-3, Stankovic-i, Milito-i, Samuel-vv, Zanetti-vv = 44m

mivel a távozók mind hatalmas fizetéssel rendelkeznek legalább 20 milliót spórolnánk, ami majdnem annyit tesz ki mint a bevétel és a kiadás közti különbözet.
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

2 év múlva BL győztes keret.

Handanovic, Bardi, Belec
Ranocchia, Juan, Ogbonna, Rolando, Bianchetti, Caldirola, Nagatomo, Pereira, Mbaye, Jung
Guarín, Gargano, Paulinho, Obi, Fernando, Duncan, Coutinho, Alvarez, Sneijder
Longo, Livaja, Markovic, G. Rossi, Cassano, Palacio

Stramaccioni
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Zanetti-vv
Ezzel még várnék, és remélem Capitano is így tesz. Szomorú lennék, ha már idén szögre akasztaná a cipőt...
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Dris írta:egyre több megint a pletyka a téli mercatoval kapcsolatban szóval úgy gondoltam leírom hogy mit szeretnék bár ebben már a nyár is benne van:]

kapusok: Handanovic, Belec, Di Gennaro
védők: Ranocchia, Juan Jesus, Nagatomo, Pereira, Jung, Caldirola, Hummels, Mbaye, Bianchetti, Chivu
középpálya: Guarín, Gargano, Cambiasso, Coutinho, Paulinho, Obi, Duncan, Crisetig, Bessa
csatárok: Palacio, Cassano, Longo, Livaja, Funes Mori, Markovic

Érkezők: Hummels-30m, Jung-8, Paulinho-15, Funes Mori-3, Markovic-7, Gargano-6= 69m
Távozók: Sneijder-25m, Mariga-8, Alvarez-8, Jonathan-3, Stankovic-i, Milito-i, Samuel-vv, Zanetti-vv = 44m

mivel a távozók mind hatalmas fizetéssel rendelkeznek legalább 20 milliót spórolnánk, ami majdnem annyit tesz ki mint a bevétel és a kiadás közti különbözet.


Nono... lassabban azért. A Capitano szerintem még a következő szezont lenyomja. Óvatosban remélem, hogy még azon kívül is egyet....Amúgy ki a bánat az a Funes Mori ill. Markovic?
Avatar
Matyesz
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2012.01.03. 10:52
Tartózkodási hely: Pécs

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Matyesz »

gianluca írta:
Dris írta:egyre több megint a pletyka a téli mercatoval kapcsolatban szóval úgy gondoltam leírom hogy mit szeretnék bár ebben már a nyár is benne van:]

kapusok: Handanovic, Belec, Di Gennaro
védők: Ranocchia, Juan Jesus, Nagatomo, Pereira, Jung, Caldirola, Hummels, Mbaye, Bianchetti, Chivu
középpálya: Guarín, Gargano, Cambiasso, Coutinho, Paulinho, Obi, Duncan, Crisetig, Bessa
csatárok: Palacio, Cassano, Longo, Livaja, Funes Mori, Markovic

Érkezők: Hummels-30m, Jung-8, Paulinho-15, Funes Mori-3, Markovic-7, Gargano-6= 69m
Távozók: Sneijder-25m, Mariga-8, Alvarez-8, Jonathan-3, Stankovic-i, Milito-i, Samuel-vv, Zanetti-vv = 44m

mivel a távozók mind hatalmas fizetéssel rendelkeznek legalább 20 milliót spórolnánk, ami majdnem annyit tesz ki mint a bevétel és a kiadás közti különbözet.


Nono... lassabban azért. A Capitano szerintem még a következő szezont lenyomja. Óvatosban remélem, hogy még azon kívül is egyet....Amúgy ki a bánat az a Funes Mori ill. Markovic?

Funes Mori :!:
Youtube:http://www.youtube.com/watch?v=WyvGZ0K3tf4&feature=related
Transfermarkt:http://www.transfermarkt.com/en/rogelio-funes-mori/profil/spieler_135082.html
Whoscored:http://www.whoscored.com/Players/82817/Show/Funes-Mori
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Ügyes gyereknek tűnik, de mint tudjuk az ilyen videók lehetnek megtévesztőek. Minden esetre, nem bánnám ha olvasnám a nevét később velünk kapcsolatban. :)
Avatar
Dris
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dris »

gianluca írta:
Dris írta:egyre több megint a pletyka a téli mercatoval kapcsolatban szóval úgy gondoltam leírom hogy mit szeretnék bár ebben már a nyár is benne van:]

kapusok: Handanovic, Belec, Di Gennaro
védők: Ranocchia, Juan Jesus, Nagatomo, Pereira, Jung, Caldirola, Hummels, Mbaye, Bianchetti, Chivu
középpálya: Guarín, Gargano, Cambiasso, Coutinho, Paulinho, Obi, Duncan, Crisetig, Bessa
csatárok: Palacio, Cassano, Longo, Livaja, Funes Mori, Markovic

Érkezők: Hummels-30m, Jung-8, Paulinho-15, Funes Mori-3, Markovic-7, Gargano-6= 69m
Távozók: Sneijder-25m, Mariga-8, Alvarez-8, Jonathan-3, Stankovic-i, Milito-i, Samuel-vv, Zanetti-vv = 44m

mivel a távozók mind hatalmas fizetéssel rendelkeznek legalább 20 milliót spórolnánk, ami majdnem annyit tesz ki mint a bevétel és a kiadás közti különbözet.


Nono... lassabban azért. A Capitano szerintem még a következő szezont lenyomja. Óvatosban remélem, hogy még azon kívül is egyet....Amúgy ki a bánat az a Funes Mori ill. Markovic?

Funes Mori egy fiatal argentin csatár. az ikertestvérével együtt (aki védő) figyeli őket az Inter.
Markovic pedig a Partizan Beograd szintén fiatal támadó középpályása/csatára. felnőtt szerb válogatott. fél Európa le akarja igazolni, többek között mi is. Mihajlovic is az egekbe magasztalta, de szerintem a San Siroban is bebizonyította ellenünk, hogy milyen jó játékos.
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

[/quote]
Funes Mori egy fiatal argentin csatár. az ikertestvérével együtt (aki védő) figyeli őket az Inter.
Markovic pedig a Partizan Beograd szintén fiatal támadó középpályása/csatára. felnőtt szerb válogatott. fél Európa le akarja igazolni, többek között mi is. Mihajlovic is az egekbe magasztalta, de szerintem a San Siroban is bebizonyította ellenünk, hogy milyen jó játékos.[/quote]

Köszi az infót.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

A középpályán óriási dolog lenne Paulinho és Fernando megszerzése. Nyernénk velük egy box-to-box és egy igazi "beállóst", védelem előtt szűrő középpályást.
Ma láttam a védelembe mostanság emlegetett arsenalos Sagnát. Háát....2 súlyos lábtörés után nekem nagyon úgy tűnik, 29 évesen már nem ő a jövő.
Kíváncsi leszek, melyik taktika állandósul majd hosszú távon. Marad-e a 3 védős rendszer, vagy visszaállunk valamilyen 4 bekkes taktikára?
Ha minden jól alakul, és mondjuk nyáron be tudunk fektetni, szívesen vennék valamilyen hasonló kezdőt majd:

Handanovic-Zanetti,Ranocchia,Juan,Pereira-Guarín,Fernando,Paulinho-Pastore,Dzeko,Cassano
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

PellerG írta:Handanovic-Zanetti,Ranocchia,Juan,Pereira-Guarín,Fernando,Paulinho-Pastore,Dzeko,Cassano


Azt hiszem ezzel sokan kiegyeznénk itt ;)
Talán nem is lehetetlen : )
(bár Dzeko szerintem nekünk drága).
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

PellerG írta:Handanovic-Zanetti,Ranocchia,Juan,Pereira-Guarín,Fernando,Paulinho-Pastore,Dzeko,Cassano


Szerintem Yuto sokkal jobb játékos, mint Pereira.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Baggio85 írta:
PellerG írta:Handanovic-Zanetti,Ranocchia,Juan,Pereira-Guarín,Fernando,Paulinho-Pastore,Dzeko,Cassano


Szerintem Yuto sokkal jobb játékos, mint Pereira.


Igen, egyetértünk! De hátvédként nem jobb, mint Pereira. Reméltem, hogy végre találunk egy klasszis bal lábas bal bekket, de egyelőre nem igazolt semmit ebből az uru. Viszont az is egyre inkább látszik, hogy Nagatomo támadóbb poszton (RM-LM, AMR-AML) sokkal inkább lenne használhatóbb, mint védőként.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Baggio85 írta:
PellerG írta:Handanovic-Zanetti,Ranocchia,Juan,Pereira-Guarín,Fernando,Paulinho-Pastore,Dzeko,Cassano


Szerintem Yuto sokkal jobb játékos, mint Pereira.


Yuto tényleg sokat fejlődött Strama alatt, de Pereira is remek játékos, épphogy beesett a felkészülés végén + más játékrendszerünk van, hozzá kell szoknia.
Sajnos Zanetti ideje lassan lejár, így mindkettőjüknek meglehet a helye a csapatban.
Handa- Ranocchia,OGBONNA,Juan- Nagatomo,Guarín,FERNANDO,Pereira- PASTORE- Cassano,????

A center helyére fogalmam sincs ki jöhetne, Dzeko,J Martinez,Rossi akikről olvastam, sajnos Cavani,Suarez,Falcao és hasonló pengék esélytelenek.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta:
Baggio85 írta:
PellerG írta:Handanovic-Zanetti,Ranocchia,Juan,Pereira-Guarín,Fernando,Paulinho-Pastore,Dzeko,Cassano


Szerintem Yuto sokkal jobb játékos, mint Pereira.


Yuto tényleg sokat fejlődött Strama alatt, de Pereira is remek játékos, épphogy beesett a felkészülés végén + más játékrendszerünk van, hozzá kell szoknia.
Sajnos Zanetti ideje lassan lejár, így mindkettőjüknek meglehet a helye a csapatban.
Handa- Ranocchia,OGBONNA,Juan- Nagatomo,Guarín,FERNANDO,Pereira- PASTORE- Cassano,????

A center helyére fogalmam sincs ki jöhetne, Dzeko,J Martinez,Rossi akikről olvastam, sajnos Cavani,Suarez,Falcao és hasonló pengék esélytelenek.


Centernek szerintem Huntelaar a lehetőségeinkhez képest pörfekt lenne.
Bundesliga gólkirály volt és ha jól emlékszem csak egy bizonyos RVP áll az útjában az Oranjében
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

-------------Coutinho-----Longo-----------------

Nagatomo-----Obi-----Guarin-----Schelotto
-------------------Duncan---------------------

---------Juan---Ranocchia---M'baye------

-----------------Handanovic----------

Fedenerazzurra-n egy srác majdnem pont ugyanezt posztolta mint a jövő Intere, csak Paulinho volt Obi helyén és ő Nagatomo helyére tette be Obit. Nem is olyan veszett fejsze nyele...
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1498
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Volvo FH 13 500 Euro 6

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Injoc írta:-------------Coutinho-----Longo-----------------

Nagatomo-----Obi-----Guarin-----Schelotto
-------------------Duncan---------------------

---------Juan---Ranocchia---M'baye------

-----------------Handanovic----------

Fedenerazzurra-n egy srác majdnem pont ugyanezt posztolta mint a jövő Intere, csak Paulinho volt Obi helyén és ő Nagatomo helyére tette be Obit. Nem is olyan veszett fejsze nyele...

Ez elég tetszetősnek tűnik. Annyit tudna ez a csapat is, mint a mostani nyugdíjasokból és középszerű szutykokból összerakott együttes.
Az idén már valószínűleg úgysem lesz meg a Bl hely, szóval inkább jobb lenne próbálgatni a fiatalokat,minthogy senkiházi,noname játékosokat veszünk
(Rocchi,Lodi,Andreolli...).

Sztem nem lesz nagy igazolás a nyáron sem, ebben az esetben meg nincs mire várni. Ha most elindítanánk ezt a folyamatot, 1-2 éven belül beérnének a fiatalok és megindulna a csapat felfelé, de ezzel a mostani játékospolitikával csak egyhelyben toporgás vagy még további lesüllyedés lesz. :(
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Ha Strama 3-5-2-t játszat továbbra is én a következőt tudnám elképzelni:

Handa- Rano,Samuel,J.J.-Schelotto,Zanetti,Guarín,Cambiasso,Nagatomo-Cassano,Milito(Palacio)

Ha észhez térne és mondjuk egy 3-4-1-2-t játszatna:

Handa-Rano,Samu,J.J.-Schelotto,Zanetti/Cambiasso,Guarín,Nagatomo-Alvarez-Milito,Palacio

Nekem utóbbi szimpatikus lenne nagyon, ha már ragaszkodik a 3 védős taktikához.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

alwin91 írta:Ha Strama 3-5-2-t játszat továbbra is én a következőt tudnám elképzelni:

Handa- Rano,Samuel,J.J.-Schelotto,Zanetti,Guarín,Cambiasso,Nagatomo-Cassano,Milito(Palacio)

Ha észhez térne és mondjuk egy 3-4-1-2-t játszatna:

Handa-Rano,Samu,J.J.-Schelotto,Zanetti/Cambiasso,Guarín,Nagatomo-Alvarez-Milito,Palacio

Nekem utóbbi szimpatikus lenne nagyon, ha már ragaszkodik a 3 védős taktikához.

Az utóbbi tényleg nagyon jó lenne, bár én Cassanot és Obit is a kezdőbe tenném, utóbbit lassan Cambi vagy Zanetti helyett, Cassanot meg Milito helyett.

Obi lendületet jelentene a kp-nkra szerintem. Bár lehet őt is inkább szélen kéne kipróbálni.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

PetR írta:
Obi lendületet jelentene a kp-nkra szerintem. Bár lehet őt is inkább szélen kéne kipróbálni.


Sztem neki a középpálya közepe fekszik legjobban, ott is játszott régen, csak a gyorsasága miatt kitették szélre. Nem félti oda tenni magát, jól szerel, gyors is, vmiért Strama nem szimpatizál vele, pedig sztem amikor játszott tavaly nem lógott ki a csapatból.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Marco írta:
PetR írta:
Obi lendületet jelentene a kp-nkra szerintem. Bár lehet őt is inkább szélen kéne kipróbálni.


Sztem neki a középpálya közepe fekszik legjobban, ott is játszott régen, csak a gyorsasága miatt kitették szélre. Nem félti oda tenni magát, jól szerel, gyors is, vmiért Strama nem szimpatizál vele, pedig sztem amikor játszott tavaly nem lógott ki a csapatból.

Szerintem sem, gólt is szerzett ha jól emlékszem. Amúgy én bírom a srácot, benne megvan hogy egy jó kis középpályássá váljon. Remélem gyakrabban fogjuk látni.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Így a last-minute igazolások alapján nem vagyunk olyan rossz helyzetben szerintem. Mármint a szarnál egyel jobb a helyzet. :D
3-5-2 Strama Mánia:

-------------Handa;
--------Rano-Samuel-JJ;
----Kuzmanovic/Obi-Guarín-Zanetti/Cambiasso
Schelotto-------------------Nagatomo
------------Cassano
-------------Palacio

3-4-1-2
---------------Handa;
-----------Rano-Samuel-JJ;
--Schelotto-Kuzmanovic/Cambiasso-Guarín-Nagatomo/Obi
-----------------Ricky/Kovacic
------------Palacio--Cassano

Van benne fantázia, kérdés Strama meg meri-e húzni, hogy esetleg Capitano vagy Cambi huzamosabb ideig padozzon.
Pinci

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Pinci »

PetR írta:Így a last-minute igazolások alapján nem vagyunk olyan rossz helyzetben szerintem. Mármint a szarnál egyel jobb a helyzet. :D
3-5-2 Strama Mánia:

-------------Handa;
--------Rano-Samuel-JJ;
----Kuzmanovic/Obi-Guarín-Zanetti/Cambiasso
Schelotto-------------------Nagatomo
------------Cassano
-------------Palacio

3-4-1-2
---------------Handa;
-----------Rano-Samuel-JJ;
--Schelotto-Kuzmanovic/Cambiasso-Guarín-Nagatomo/Obi
-----------------Ricky/Kovacic
------------Palacio--Cassano

Van benne fantázia, kérdés Strama meg meri-e húzni, hogy esetleg Capitano vagy Cambi huzamosabb ideig padozzon.

Ha nem húzza meg,végképp bizonyítja,hogy alkalmatlan..
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

Kovának játszania kell majd, szóval irányítós taktika kell.

3-4-1-2
---------------Handa;
-----------Rano-Samuel-JJ;
--Schelotto-Kuzmanovic/Cambiasso-Guarín-Nagatomo/Obi
-----------------Ricky/Kovacic
------------Palacio--Cassano

Ez nem rossz.. És úgy néz ki, végre lesz egy elviselhető kispadunk is.
Avatar
Dris
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dris »

e.szabi írta:Kovának játszania kell majd, szóval irányítós taktika kell.

3-4-1-2
---------------Handa;
-----------Rano-Samuel-JJ;
--Schelotto-Kuzmanovic/Cambiasso-Guarín-Nagatomo/Obi
-----------------Ricky/Kovacic
------------Palacio--Cassano

Ez nem rossz.. És úgy néz ki, végre lesz egy elviselhető kispadunk is.

jahm én is így állnék fel, de szerintem Kovacic inkább mélységi irányító aki összeszedi a labdát és vagy leosztja vagy megindul vele.
nem hiszem hogy a csatárok mögött fog játszani, bár majd kiderül.végül is ez már részlet kérdés.
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

Kovacic helyét nem nagyon látom a csapatban, mert videók alapján Sneijder 2.0. Sneijder is mindig visszament mélységi irányítóba, és az ott kapott labdákat kellett megjátszania. Talán az lehet az elképzelés, legalábbis én azt csinálnám, hogy csatár nélküli játékot játszanék úgy, hogy csinálok két háromszöget a középpálya védekező és támadó oldalára, aminek a középpontja Kovacic lenne, valahogy így

----------------------Handa--------------------

--------JJ-----------Samuel---------Rano------

-Schelotto--------------------------------Naga-

------------Kuzmanovic------Guarín--------------

---------------------Kovacic--------------------

----------Cassano---------------Palacio--------

Cserék: Castelazzi, Silvestre, Zanetti, Cambi, Mundi, Alvarez, Longo
Kicsit Barcelonás lenne így a felállás.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én amíg Samuel nincsen, Chivut mellőzve lehet megpróbálnám Zanettit a 3-védős rendszer jobb oldalálra vinni, és Ranocchiát be középre.

-------------------Handanovic--------------------

--------Zanetti-----Ranocchia---------Juan------

-Schelotto-----------------------------Nagatomo-

--------------Guarín---------Cambiasso----------

---------------------Kovacic--------------------

------Cassano/Palacio---------Milito--------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2013.01.31. 13:30-kor.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

látom mindenkinél atomkezdő Kuzmanovic
Én nem ismerem a játékát, 1-2 helyről hallottam,hogy Stuttgartban sem volt fix kezdő,de legyen nektek igazotok és legyen egy új Stankonk!
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

hvmetal írta:látom mindenkinél atomkezdő Kuzmanovic
Én nem ismerem a játékát, 1-2 helyről hallottam,hogy Stuttgartban sem volt fix kezdő,de legyen nektek igazotok és legyen egy új Stankonk!


A vége felé már azért nem volt kezdő, mert tudták, hogy nem hosszabbít. A Pool és a Valencia is vitte volna.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

A jelenlegi keret a jelenleg valahol kölcsönben lévőkkel, és a nyáron már biztosan érkezőkkel együtt:

Kapusok:
Handanovic, Carrizo, Castellazzi, Belec, Di Gennaro, Bardi;

Védelem:
Zanetti, Jonathan, M'baye, G.Donati, Ranocchia, Silvestre, Campagnaro, Andreolli, Benedetti, Bianchetti, Juan, Samuel, Chivu, Caldirola, Pereira, Nagatomo, Biraghi;

Középpálya:
Stankovic, Gargano, Guarín, Kovacic, Cambiasso, Kuzmanovic, Mudingayi, Obi, Benassi, Duncan, Crisetig, Bessa, Romanó;

Szélsők és Csatárok:
Ricky Alvarez, Schelotto, Palacio, Cassano, Milito, Rocchi, Longo, R.Botta, Laxalt, Icardi.

Nálam ők lennének a távozók nyáron:

Jonathan, Silvestre, Samuel, Chivu, Pereira vagy Nagatomo

Schelotto, Stankovic, Mudingayi

Rocchi

Kérdőjelesek:

-Castellazzi valószínűleg visszavonul
-Carrizo csak kölcsönben van itt cserének, annak nem rossz, kérdés mennyiért adnák
-Schelotto valami borzalmas gyenge, nem tudom, hogy régi (Cesenás) posztján, jobbhátvédként mire lenne képes
-Kuzmanovic a védelem előtt játszva szerintem használható lenne
-Garganót mérlegelni kell, ha tudjuk jobb helyre tenni azt az 5 millát (nem Lodi-félék!), akkor nem tartanám itt
-Obit kölcsönadnám egy évre, úgy érzem benne nagy pontenciál van, de vagy nem kap lehetőséget, vagy sérült egész évben. 1 végig játszott év nagyon jót tehetne neki!
-Milito ha belemenne fizetéscsökkentésbe, és az orvosi stáb is úgy látná, hogy van visszaút, akkor még 1 évet itt tartanám
-Cassanot én sosem szerettem. Idén azért mutatott dolgokat. Csapatjátékban inkább hátrány, az egyéni alakításai viszont eredményt hozhatnak. Kérdés: megéri e így?
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

hát nagyon kíváncsi leszek Mazzari 3 védős szisztémájára nálunk ha jön.
3 belső védő adott JJ,Campagnaro,Breki. Aztán a két szélső közül egyik gondolom Yuto másikra pl Basta érkezhetne.
Kp közepe Kovacic,Guarin,Cuchu trióból kettő,támadó meg Icardi a center, Palacio és Sanchez ha jön.
Hát nem tudom......
Válasz küldése