Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Folytatás itt.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Kedd 15:00-kor Sport1-en kisvárosom csapata a Nyírbátor mérkőzik meg Mándok csapatával Debrecenben.

A megyei első osztályú futballcsapatok csatája vezeti fel a DVSC–Honvéd Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóját a cívisvárosban: mindkét összecsapást egyenes adásban közvetíti a sporttelevízió. Merthogy a „kicsik” a Sport M Kupa kiírásában hadakoznak, mely sorozat a csatorna támogatását élvezi, így garantált, hogy olyan szurkolók is láthatják a szabolcsi együttesek ütközetét, akiknek egyébként soha nem lenne erre módja.
Egyébiránt ez az esemény az amatőr egyesületek számára korábban létezett Szabad Föld Kupa utódja. Anno, miként most is a Magyar Kupa aktuális idényében legtovább jutó alacsonyabb osztályú gárdák vívhatják a döntőt – a jelenleg érvényes kiírásban annyi a csavar, hogy elődöntőt is rendeznek

Mki szurkolljon majd Bátornak, lehet jobb meccset játszanak mint egy NB1-es meccs. :D

Egyébként a bátori edző Lőrincz Sándor ellesz tiltva erről a meccsről( és mellette 3 bajnokirol) mert egyeseknek nem tetszett a nyilatkozata. Ő a "magyar Mourinho" :D :D
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

A Nyírbátor alázza a Mándokot! :)
Egész jól jáccanak! ;)

A Mándok sztem. nem vette komolyan ezt a meccset..
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Riky11 írta:A Nyírbátor alázza a Mándokot! :)
Egész jól jáccanak! ;)

A Mándok sztem. nem vette komolyan ezt a meccset..

Kicsit sajnos elhamarkodott volt a kijelentés. 3-2 már csak. Nagyon ráültek az eredményre a srácok sajnos. Pedig az első félidőben jók voltak nagyon.
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Marco írta:
Riky11 írta:A Nyírbátor alázza a Mándokot! :)
Egész jól jáccanak! ;)

A Mándok sztem. nem vette komolyan ezt a meccset..

Kicsit sajnos elhamarkodott volt a kijelentés. 3-2 már csak. Nagyon ráültek az eredményre a srácok sajnos. Pedig az első félidőben jók voltak nagyon.


Mennyi lett a vége? Rem. nyertetek! :)





Fizikát(fújjj..) kellett tanulnom sajnos :? Ezért nem tudtam végignézni..
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Riky11 írta:Mennyi lett a vége? Rem. nyertetek! :)





Fizikát(fújjj..) kellett tanulnom sajnos :? Ezért nem tudtam végignézni..

3-2-re megnyertük végül. Végülis az egész meccset nézve is teljesen megérdemelten, sőt egy szabályos gólt is elvettek tőlünk. Még Nyilasi is dicsérte a csapatot. :D Kösz a szurkolást. :D
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Nincs mit Marco! Hiszen te is INTER-es vagy! ;)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

0-1es Kaposvári vezetés után 13 perc alatt vágott 5öt a Loki. Nem rossz, és még nincs vége. :)
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Az MLSZ-en belüli új szelek azt hiszem Qmant is kisöprik a helyéről. :)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Sanszos :lol:
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Azért szép ez az MTK-UTE 4-5
4-1ről 23 perc alatt forditani... Kicsit tényleg bunda gyanúsak mostanság az Mtk meccsei. Loki ellen is az a kapus...
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Ez nem bundagyanús hanem bunda, ahogy az egész magyar bajnokság. Nem hiába tippmix liga a gúnyve az nb1-nek.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

A Loki bajnoki címéről közben szó sem esik. :)
Végtelenül szánalmas egy utolsó forduló volt, és összességében sztem nem megérdemelt ez az idei, de hát ez van. A fehér vár csúnyán elbaszta. Ha itt nyertek volna, akkor sima a bajnoki cím. De talán pont ennyi a különbség akét csapat között.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Gratula a DVSC-nek! Remélem ismét BL főtáblások, lesznek jót tenne a Magyar focinak!
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Én is a Lokinak szurkoltam, de ebben a szezonban sztem még jobban lesülyedt az amugy se színvonalas bajnokságunk. Nagyon kíváncsi leszek jövőre mire lesz képes a Loki a Bl-ben, ha be akarnak megint jutni, jelentős erősítések kellenek.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Hát én meg a Vidinek.Mondjuk ez mindig így volt. :) .De lekötni már a megye hármas meccs is jobban leköt.Sajnos...
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Ha nb1-ről van szó nálam is Videoton. A végén már nem tudtak úgy koncentrálni ahogy kell. Grat. a Lokinak.
Nem lesz fővárosi csapat a nemzetközi kupákban. :D Természetesen ismét szenzáció lenne, ha a DVSC BL főtáblás lenne, de ne kergessünk illúziókat. Egy magyar csapat az EL főtáblára eljutna szvsz elégedettek lehetnénk, mert Magyarország ott lenne Európa futball térképén.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Sport M kupa döntő Nyírbátor-Pálhalma. Kisvárosom újra a tv-ben. 16:30tól Sport 1. Hajrá Bátor!
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Hát ennek a Magyar-Német meccsnek is sok értelme volt. Olyan edzőmeccs a németeknek, hogy ihaj. És olyan szépen asszisztálunk. Bakanáré gólokat kapunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Szerencsére nem láttam a meccset, nem értem rá! Milyen volt? Az eredményt sajnos tudom... :(
Torghelle minek játszik?? Koeman nagyba nyiatkozta még tavaly, hogy nála csak az játszhat aki a klubcsapatában is rendszeresen játszik! Ha jól tudom Sanyi alig játszott tavasszal..... :o
Meg megint ez az 1 csatáros játék.... :shock:
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Milyen volt? Elpocsékoltam az életemből 92 percet. Talán ez megfelelően jellemzi a meccset, és az összes játékos teljesítményét. Király egész jól védett, de persze megint összeszedte a szokásos potyáját.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

kiscivis írta:Milyen volt? Elpocsékoltam az életemből 92 percet. Talán ez megfelelően jellemzi a meccset, és az összes játékos teljesítményét. Király egész jól védett, de persze megint összeszedte a szokásos potyáját.


Köszi a választ. Pedig még gondolkodtam, hogy valahogy megnézem, de akkor nem maradtam le semmiről :)
Hollandok szét fognak szedni Minket.....ha jól tudom az idegenben is lesz... :?
Bár igaz Kúman is holland, majd kitalálja ellenük a nyerő taktikát mert ismeri Őket ;)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

ez a Koeman egy hülye, a futballhoz nem ért, és nem tanul a hibáiból, amióta idejött erőlteti ezt a 4-5-1-et, de még soha egy meccsen se jött be. Juhász meg egy félidőt vkp-t játszott, no comment..
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Nem tudom most mi lesz/tt végül a Csányival, de ha elvállalja az mlsz-t, akkor nagyon remélem h Koemant hazaküldi!
Én úgy gondolom, ennyit Egervári is tudna!
Én Egervári és Mészöly közül választanék kapitányt! Annak ellenére hogy Mészöly újpesti, nagyon tetszik amit csinál, jó edzőnek tartom!
Avatar
Intertobi
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Intertobi »

Cupi írta:Torghelle minek játszik??


Nem csak az a baj hogy játszik, hanem hogy a fél stadion Isteníti!!! És Ez a katasztrófa!!! Mindíg az a kifogás, hogy ő legalább hajt! Mondjuk ez alap lenne és senkit nem érdekel!!! Elkéne már őt is küldeni a p....ba, az edzővel kéz a kézben!!
Bár sztem jöhet ide akárki ... ebből a csapatból nem lesz semmi!!!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

DSanton39 írta:ez a Koeman egy hülye, a futballhoz nem ért, és nem tanul a hibáiból, amióta idejött erőlteti ezt a 4-5-1-et, de még soha egy meccsen se jött be. Juhász meg egy félidőt vkp-t játszott, no comment..


Koeman azzal tenné a legjobbat ha eltakarodna a fenébe.
Szerencsére Cashteleki még gyorsan aláíratta gondolom nagy pénzért a távozása előtt :evil:

Bodnár mint balhátvéd,Juhász mintközéppályás - Jézusom :cry:
Bodor,Vanczák,Szélesi,Vadócz,Tótgerle :x
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez a csapat egy csődtömeg,ráadásul minek kellett ez a szezon utáni blama.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Most láttam az összefoglalót. aztakurva de jó hogy nem láttam. Qmannak nem sok jövőt jósolok.
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Ezt így nem lehet, hogy áll elől egy darab Torghelle, aki... hajt? Akkor én nem látom. Labdával mozogni nem tud, sőt labda nélkül sem, oké, hogy Dzsudzsáknak nem volt sok jó passza, de Torghelle egyszer nem előzte vagy verte meg a védőjét. Az egyetlen esély arra, hogy komoly meccsen gólt szerez, az, hogy eltalálja valaki a fejét, és a labda befelé pattan.

De mielőtt azt hinnétek, hogy az ő nyakába akarom varrni az egészet: a nagyobbik baj a taktika, ami rá van kiélezve. És van még rajta kívül pár használhatatlan futballista...
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

A keret nagyrésze használhatatlan. És Dzsudzsák addig nálam sose lesz jó futballista amíg a válogatottban egy épkézláb megmozdulást nem képes megcsinálni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Na meg nem midnenkit ott játszat ahol a klubjában hétről hétre...pl hallom az első félidőben Juhász középpályás volt..
Gerát is mindig máshol játszatta
Dzsudszák meg tényleg gáz a válogatottba és ezt nem lehet csak a társakra fogni, PSV-ben lövi a hatalmas gólokat, adja a szép gólpasszokat itt meg szinte momentuma nincs....
Kíváncsi leszek mi lesz a Hollandok ellen. Vagy nem veszik komoylan a meccset a Hollandok és lesz egy meglepetés x, vagy nagyon kikapunk.... :( Félek utóbbi lesz
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Még mindig azt mondom, hogy ha annak idején hagyták volna Lothart dolgozni akkor most ott lennénk a VB-n. Még akkor is ha ott nem aratnánk nagy babérokat de ott lennénk. Mert az a selejtezőt jobban is tudtuk volna venni egy jó kapitánnyal, jól felépített, összeszoktatott csapattal. Beért volna Mattheus munkája. De nálunk mindig az a jellemző, hogy ahol van fejlődésre esély akkor szétrobbantják az egészet, akinél meg semmi esély a javulásra azzal szerződést hosszabbítanak.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Mourinho azért ment el tőlünk mert kihívást akart. mi lehet nagyobb kihívás mint kijuttatni minket a VB-re :D
a Real után tessék idejönni, kedves José :D
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ja most már így minden más :) tudjuk mi a baj! Túl magasan van a léc :D
Ne haragudj Szabi, hogy eddig elvártuk azt, hogy küzdjetek a címeres mezbe, hogy lássunk valami elképzelést a játékotokba, hogy el tudjátok találni legalább egyszer úgy a labdát, hogy az veszélyesen kapura menjen, hogy legyen 3-4 egymást követő jó passz.....
És hova tegyük lejjebb azt a lécet? :shock:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Az én válogatottam:

Fülöp-Bodnár,Vanczák,Juhász,Halmosi-Vadócz,Vass-Buzsáky-Gera,Dzsudzsák-Rudolf
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Injoc »



Azért valahol igaza van...mármint mi magyarok csak a győzelmet tudjuk elfogadni...ami nem baj csak nem mindig előnyös...
Ami viszont biztos hogy amíg ilyen "fasza"védelmünk meg védekező kp van baszhatjuk hogy bárhova is kijussunk...a védelemből Juhászon kívül nincs normális ember...amíg a védelem nem beton mint az internél és nincsenek labdaszerzők a kp-án hiába vannak Dzsudzsik, Husztik, vagy esetleg Gerák a csapatban, nem tudunk eredményt elérni...meg persze jó lenne már Sanyit elfelejteni és találni vmi épkézláb csatárt...
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Nem azzal van nekünk bajunk, h nem nyerünk meg mindne meccset. simán belefér a vereség a németektől, sok más válogatottól is, de szeretnénk látni vmi futballra emlékeztető dolgot. Amíg 5-6 méteres passzokat képtelenek megcsinálni azok akiknek egész életükben más dolguk sem volt csakhogy rúgják a labdát naphosszat, nem is kevés pénzért az azért kicsit kiábrándító. Nemhogy labdaszerző, de labdatartó játékosok sincsenek. Nem volt oylan párharc amit egy az egyben bárki is megnyert volna. Az pedig, h van Dzsudzsákunk, Husztink, Geránk jóformán lófaszt nem ér, mert első kettőnek egy épkézláb megmozdulására nem emlékszem az utóbbi 2 évben. Egyszerűen szánalmas, h egy beadást, passzt, vagy hosszúlabdát képtelenek normálisan kivitelezni.
Én nem várok tőlük sokat, csak annyit, h néha tegyék boldoggá azokat a szurkolókat akik rászánnak pár ezer forintot, h láthasák őket játszani. Ehelyett olyan teljesítményt nyújtanak meccsről-meccsre ami felér ezeknek a szurkolóknak a szembeköpésével.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Sajnos válogatott szinten évtizedek óta nincs változás.(mondjuk klub szinten sem,sőt)A legszomorúbb az,hogy sztem nincs is rá esély,hogy változna valami.Ha akad 1-2 játékos aki kitünik a magyar bajnokságból,azonnal külföldre megy és ha kint sikeres is,a válogatott csak nyűg neki,amolyan kötelező plusz.Persze hazajönnek,mert a válogatottságok száma növeli az ázsiójukat,de itt véget ér a dolog.Persze tisztelet a kivételnek,de sajnos ők nagyon kevesen vannak.(Juhász,Gera)A megoldás az lenne,ha tényleges harc folyna a válogatottba kerülésért,de ettöl nagyon messze vagyunk,és elég összetett a probléma forrása.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

vaskalap írta:Sajnos válogatott szinten évtizedek óta nincs változás.(mondjuk klub szinten sem,sőt)A legszomorúbb az,hogy sztem nincs is rá esély,hogy változna valami.


Akkor legyen a magyar válogatott fél amatőrökből meg amatőrökből, és ahogy Kiscivis is írta nem az eredménnyel van gond, hanem a mutatott játékkal, meg utána a „kiszólogatással”, mondjuk Huszti részéről.

Hazai pályán, barátságos mérkőzésen úgy 0:3, hogy simán lehetne 0:6 is még mindig nem gond (legalábbis nálam), de nehogy már azt nyilatkozza valaki ezután, hogy túl magasan van a léc!!!!!!

Én nem tudom Koeman mit akar ezzel a csapattal, lehet hogy minél előbb kirúgatni magát…
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Megint nagyot égtünk... Szégyen...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

6-1 :cry: Várható volt, hogy több góllal kikapunk, de azért 6 gombócra nem számítottam :(
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Szégyen gyalázat! Kúman meg takarodjon!
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

remélem Koeman már nem mer visszajönni Magyarországra. köszönjük meg neki a nagy semmit, tróger.
a meccs Interes pozitívuma Sneijder gólja, és hogy nem sérült le a VB előtt.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Mikor megnéztem az állást akkor 0-1-re vezettünk.Igaz az az elején volt :)

Szégyen.Na ezért nem nézem a focinak sem nevezhető magyar sza.ságot....Az öcsém jobban nyomja náluk egymaga :)
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Egyszerűen vicc volt ez a meccs. A 2. félidőben kapcsolódtam be, még 1-1 volt... Ahogy elnéztem, 3 passzt egymás után nem nagyon hoztunk össze. És EGY félidő alatt kaptunk ÖTÖT?!?! Erre nincsenek szavak, elcseszték ezt már rég, ezek az égések nem most kezdődtek, de nem csak kúman, bár ő is elég nagy hülye... Úgy összefoglalóan mindenki. És ezért fizetést kapnak egyesek. :(
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

PetR írta:Egyszerűen vicc volt ez a meccs. A 2. félidőben kapcsolódtam be, még 1-1 volt... Ahogy elnéztem, 3 passzt egymás után nem nagyon hoztunk össze. És EGY félidő alatt kaptunk ÖTÖT?!?! Erre nincsenek szavak, elcseszték ezt már rég, ezek az égések nem most kezdődtek, de nem csak kúman, bár ő is elég nagy hülye... Úgy összefoglalóan mindenki. És ezért fizetést kapnak egyesek. :(

na ez az hogy nem kapnak, a klub csapatukban odateszik magukat, mert ott lére megy, itt meg, szarnak bele.
a stúdióban a végén jó felé kapizsgáltak, hogy kint jó világ van nekik és ezzel meg is elégszenek, na de egy CR aki a világ legjobban sztárolt játékosa, és mégis képes megszakadni a hazájáért, vajon miért? teljesen más mentalitásban tanították ezeknek a labdarúgást. nálunk az a cél hogy kikerüljenek külföldre, legyen meg a házuk a kocsi a jó fizetés és ennyi, ott teszik a dolguk és semmi több.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

DSanton39 írta:
PetR írta:Egyszerűen vicc volt ez a meccs. A 2. félidőben kapcsolódtam be, még 1-1 volt... Ahogy elnéztem, 3 passzt egymás után nem nagyon hoztunk össze. És EGY félidő alatt kaptunk ÖTÖT?!?! Erre nincsenek szavak, elcseszték ezt már rég, ezek az égések nem most kezdődtek, de nem csak kúman, bár ő is elég nagy hülye... Úgy összefoglalóan mindenki. És ezért fizetést kapnak egyesek. :(

na ez az hogy nem kapnak, a klub csapatukban odateszik magukat, mert ott lére megy, itt meg, szarnak bele.

Ezt nem is tudtam. :| De akkor is, mégis csak a hazájukat égetik ezzel.
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

Hát nagy égés!!! Lehet, hogy most valami árulónak fogtok nézni, de én a hollandoknak szurkoltam, mert megérdemeljük a sorsunkat. Kapitánnyal kapcsolatban, teljesen mindegy, hogy ki ül a padon, Koeman, Matthaus, vagy az atyaúristen, ez nem lesz így jobb amíg a játékosoknak ilyen hozzáállása van. 4-5 éves koruk óta teljesen máshogyan kellene őket nevelni a focihoz. Most idehozzák Koemant, havonta kap 10 millát, gyakorlatilag a semmiért, ahelyett, hogy leültetnénk egy magyar edzőt negyed annyiért. Mondom lehetne itt akár José Mourinho is kapitány vele sem mennénk többre.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

„Ötvenöt percen keresztül méltó ellenfelei voltunk a holland válogatottnak, addig a csapatom azt tette, amit előre elterveztünk – nyilatkozta a mérkőzés után Erwin Koeman. – Utána azonban magasabb tempót kezdett diktálni a hazai együttes, mi pedig fáradtan már nem tudtuk felvenni ezt az iramot. A hollandok győzelme megérdemelt, sajnálom, hogy ilyen nagy különbségű vereség lett a vége. Nem adom fel a harcot, a játékosaimtól azzal köszöntem el, hogy pihenjék ki magukat, találkozunk a következő megmérettetés előtt."

Jó meccset nézett ez? Vagy tekertek egy spanglit előtte? :D
Válasz küldése