A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Mazzarri kérései a lapok szerint: Isla, Zuniga, Nainggolan.

A média most elkezdte írogatni a neveket.
Ugye a védelemben sok a kérdőjel: Samuel, Chivu, Silvestre, Ranocchia (Juve?, csere Isla-val?).
Így írják most a Laziós Mobido Diakite, valamint a Valenciás, általam nagyon jónak tartott francia védő, Adil Rami nevét is.

Középpálya széleire Islát és Zunigát akarja. Zuniga esélyes, hogy jönni is fog. Islával kicsit bonyolult a helyzet, mert tavaly valami érdekes üzletet kötöttek az Udinével, csomagban Asamoah-val. Most ez nincs letisztázva, hogy mennyit kéne fizetnie össz a Juvénak a chileiért. Ha minden igaz, az össz piaci értéke 19 milllió lenne! (Nagyon nagy kérdés, ér e ennyit!?) Ranocchiát akarja a Juve, a lapok említenek egy cserét ez ügyben, de nem tudom oda kéne e adni egy jó korban lévő olasz védőt, aki akár még a csapatkapitányi karszalagot is megkaphatja Mazzarritól (Zanetti sérült, Cambiasso lehet csak cserepados lesz). Isla alternatívája Basta.

Középpálya közepére Nainggolant kéri. Ezzel Fernando ismét háttérbe szorulhat, mint ahogy történt az az elmúlt 2 mercato alatt is. Pedig a brazil védekezést illetően jobb játékos, mint a belga, box-to-boxba meg ott lenne Guarín, vagy ha ő megy, valószínű érkezne Paulinho.

Csatár és szélsőposzt még erősen kérdőjeles. Delio Rossi ma azt nyilatkozta, szeretné ha Icardi még egy évet maradna a Sampban, mert kéne neki ez még a fejlődéséhez. Így még ez az üzlet sincs lezárva egyelőre. Mindenképpen kell legalább egy csatár, Icardin kívül is, ha meg nem jön, akkor 2 csatár kell!
Ma felmerült Gaston Ramirez neve, aki tavaly nyáron került a Southamptonba, de a szezon második felében a cserepadra szorult és epizodista lett. Ő támadó középpályásként és szélsőként is bevethető. Elsősorban akkor jöhetne, ha Cassano lelép.

Most, még így a mercato előtt elfogadnék egy ilyen kezdőt augusztustól:

Handanovic
Ranocchia-Rami-Juan
Isla-Fernando-Guarín-Kovacic-Nagatomo
Palacio-Icardi

Ha valami 8. csoda folytán mégis érkezne befektető, akkor szerintem abból a ráfordítható pénzből mindenképpen vennünk kéne egy klasszis csatárt.
Ha senki más nagyobb nevet nem, de egy csatárt muszáj lenne.
Ez most csak álom. De ha mégis így történik, egyiküket elfogadnám: Dzeko, Damiao, Gomez, David Villa.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Csináltam pár felállást, amik szerintem realizálódhatnak a következő szezonra.
3-5-1-1
Kép
3-4-1-2
Kép
4-3-3
Kép
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

4-3-3 lenne a legszimpibb, viszont ezzel a középpályával szerintem az kicsit defenzív, egy Guarin típusú box-to-box kellene. Más kérdés, hogy 4-3-3-at úgyse fogunk játszani.

Ha már három védő, akkor legyen 3-4-1-2, mert abban nem csak a szélsők miatt van támadó potenciál, hanem a két ék miatt is. Viszont miből gondolod, hogy Icardi kiszorítja Palát a kezdőből? :)
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

ami valószínűbb sokkal szerintem az a 3-5-2 / 5-3-2, három belső hátvéddel és középpályással és két wingbackkel, elől meg két csatár valahogy. A Napoli Lavezzi eladása után is 3-4-3 ban játszott? vagy Hamsik és Cavani volt csak fent és 3-5-2 ben játszottak?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

versenyszellem írta:ami valószínűbb sokkal szerintem az a 3-5-2 / 5-3-2, három belső hátvéddel és középpályással és két wingbackkel, elől meg két csatár valahogy. A Napoli Lavezzi eladása után is 3-4-3 ban játszott? vagy Hamsik és Cavani volt csak fent és 3-5-2 ben játszottak?


3-4-1-2 volt legtöbbet.
2 középső kp, amit folyamatosan rotált Mazzarri.
Inler,Behrami,Dzemaili között.
Hamsik volt az irányító.
Elől pedig Cavani és Pandev volt leggyakrabban.
Gondolom ezért akar Mazzarri egy irányítót, ezzel lehetne egy 3-4-1-2 itt is.
Lavezzi/Sanchezel pedig tavalyi taktikája a 3-4-3/3-4-2-1 lehetne.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta:
versenyszellem írta:ami valószínűbb sokkal szerintem az a 3-5-2 / 5-3-2, három belső hátvéddel és középpályással és két wingbackkel, elől meg két csatár valahogy. A Napoli Lavezzi eladása után is 3-4-3 ban játszott? vagy Hamsik és Cavani volt csak fent és 3-5-2 ben játszottak?


3-4-1-2 volt legtöbbet.
2 középső kp, amit folyamatosan rotált Mazzarri.
Inler,Behrami,Dzemaili között.
Hamsik volt az irányító.
Elől pedig Cavani és Pandev volt leggyakrabban.
Gondolom ezért akar Mazzarri egy irányítót, ezzel lehetne egy 3-4-1-2 itt is.
Lavezzi/Sanchezel pedig tavalyi taktikája a 3-4-3/3-4-2-1 lehetne.



3-4-2-1 volt többször is.
Cavani volt az egy szem ék.A Serie a egyetlen utolsó klasszisa.
Hamsik és Insigne vagy Pandev pedig mögötte.
Amúgy meg Behrami a liga egyik legdurvább játékosa. Nagyon nem kellene ide.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

3-4-1-2 érdekes lenne, nem hiszem hogy mondjuk Kovacicnak lenne benne helye. Ahhoz hogy a két szélső felfutásait plusz az támadó hármast fedezni lehessen, kb két emberevő kéne középre hátra, Kovacic meg éppenséggel nem tűnik annak..
Nagyon bevállalós, még a Mourinho féle internél is megvolt a 4 védő + 2 vkp és csak előttük játszott a támadó négyes.
Itt meg lenne 3 védő és 2 vkp, plusz felfutó szélsők..
3-5-2 egy Guarin, Kovacic, Fernando/Naiggolan hármassal középen valahogy jobban nézne ki nekem :)
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

Érdekes, hogy hosszú hosszú évekig szenvedünk, mert nincs irányító a csapatban, Mourinho nagynehezen kap egyet, megnyer vele mindent, utána jönnek a normálatlanabbnál normálatlanabb edzők, nincs szükség Sneijderre (senki ne mondja nekem, hogy ha egy edző foggal körömmel ragaszkodott volna hozzá, nem tartja meg a vezetőség), most jön egy Mazzarri, akitől a felemelkedést várjuk, és irányítóra van szüksége! Vicc ez a vezetés, csak azon csodálkozom, hogy annyi önkritika nincs bennük, hogy kimondják, ELBASZTUK!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Dan-i-nter írta:4-3-3 lenne a legszimpibb, viszont ezzel a középpályával szerintem az kicsit defenzív, egy Guarin típusú box-to-box kellene. Más kérdés, hogy 4-3-3-at úgyse fogunk játszani.

Ha már három védő, akkor legyen 3-4-1-2, mert abban nem csak a szélsők miatt van támadó potenciál, hanem a két ék miatt is. Viszont miből gondolod, hogy Icardi kiszorítja Palát a kezdőből? :)

3-4-1-2-ben nem szorította ki. :) Amúgy csak próbáltam minél több embert rotálni benne.

versenyszellem írta:3-4-1-2 érdekes lenne, nem hiszem hogy mondjuk Kovacicnak lenne benne helye. Ahhoz hogy a két szélső felfutásait plusz az támadó hármast fedezni lehessen, kb két emberevő kéne középre hátra, Kovacic meg éppenséggel nem tűnik annak..
Nagyon bevállalós, még a Mourinho féle internél is megvolt a 4 védő + 2 vkp és csak előttük játszott a támadó négyes.
Itt meg lenne 3 védő és 2 vkp, plusz felfutó szélsők..
3-5-2 egy Guarin, Kovacic, Fernando/Naiggolan hármassal középen valahogy jobban nézne ki nekem :)


Egyetértek, ha 4 kp van veszélyes Kovát berakni, hacsak nem tanítja meg Cambiasso és Mudingayi az ütközések technikájára. :)
3-5-2, vagy 3-5-1-1 nem lenne rossz így elképzelve. Abba sokan beférnek középre, kérdés hogy a támadások sikeresek lesznek-e úgy. Majd meglátjuk. :)
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Egyébként, ha jól tudom, Kova tud tkp-t is játszani. Akkor lehetne ő a 2 ék mögött, és nem kellene arra a posztra keresgélni.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

versenyszellem írta:3-4-1-2 érdekes lenne, nem hiszem hogy mondjuk Kovacicnak lenne benne helye. Ahhoz hogy a két szélső felfutásait plusz az támadó hármast fedezni lehessen, kb két emberevő kéne középre hátra, Kovacic meg éppenséggel nem tűnik annak..

Én is egyetértek ,de ha lenne egy labdabiztos középpálya,nem adnánk el rossz helyen a labdát talán-talán elbírná a csapat,Strama 3 védős rendszere sztem ott bukott meg főleg hogy nagyon sokszor rossz helyen adtuk el így a két szélsőn mindig úton volt.Azért Kovacic nem olyan súlytalan védekezésbe,az utolsó két válogatott meccsen Modric-Kovacic duó volt a két kk a horvátoknál.


Festa írta:Amúgy meg Behrami a liga egyik legdurvább játékosa. Nagyon nem kellene ide.

Nagyon nem!Bár azt megnézném ,hogy Freddy az első edzésen hogyan gyalulja bele Appiano gyepszőnyegébe
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Stankov írta:
versenyszellem írta:3-4-1-2 érdekes lenne, nem hiszem hogy mondjuk Kovacicnak lenne benne helye. Ahhoz hogy a két szélső felfutásait plusz az támadó hármast fedezni lehessen, kb két emberevő kéne középre hátra, Kovacic meg éppenséggel nem tűnik annak..

Én is egyetértek ,de ha lenne egy labdabiztos középpálya,nem adnánk el rossz helyen a labdát talán-talán elbírná a csapat,Strama 3 védős rendszere sztem ott bukott meg főleg hogy nagyon sokszor rossz helyen adtuk el így a két szélsőn mindig úton volt.Azért Kovacic nem olyan súlytalan védekezésbe,az utolsó két válogatott meccsen Modric-Kovacic duó volt a két kk a horvátoknál.


Festa írta:Amúgy meg Behrami a liga egyik legdurvább játékosa. Nagyon nem kellene ide.

Nagyon nem!Bár azt megnézném ,hogy Freddy az első edzésen hogyan gyalulja bele Appiano gyepszőnyegébe


Nekem azért megmaradt egy két kedves jelenet a svájcitól amikor nem éppen ember módjára viselkedett.
Persze nem Gattuso,de szerintem ide most hidegvérű profik kellenek.Cambiasso ilyen az amit a juve ellen művelt csak ritka kivétel volt.Én már nagyon várom Icardi érkezését.Szerintem nagyon motivált a srác.Robbanhatna akkorát mint El sárafi a milánba.
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Festa írta:Amúgy meg Behrami a liga egyik legdurvább játékosa. Nagyon nem kellene ide.


Denem ám ! Bizonyára sokan emlékeztek a közelmúlt Interében a Cordoba, Materazzi, Samuel trióra, akiket együtt egyszerűn csak mészárszéknek becéztek szerte a világon. :oops:
Legyenek kemény,de sportszerű védőink, az ilyen Behrami féle vadbarmokra nincs szükség nálunk. :(
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Mit gondoltok erről a csapatról?
Azt hiszem, jelenleg ez is csak álom, de egy ilyen kerettel már nem lenne rossz nekiindulni a szezonnak!

A kapusposzt kész: Handanovic, Carrizo, Castellazzi

A védelem így brutál lenne szerintem: Campagnaro, Ranocchia, Dragovic, Samuel, Juan, Andreolli

A szélek is rendben lennének: Isla, Zanetti, Kolarov/Zuniga, Nagatomo

A középpálya közepe sem rossz: Guarín, Cambiasso, Kovacic, Kuzmanovic, Nocerino, Duncan, Mudingayi, Benassi

Elől meg: Palacio, Milito, Belfodil, Icardi

Eladnánk:
Pereira 10 M
Jonathan 3 M
Schelotto 4 M
Obi 6 M (mert úgysem kap esélyt nálunk)
Ricky Alvarez<->Nocerino, + még nekünk pár millió
-------------------> kb 26 M
Vennénk:
Dragovic 10 M
Isla 7.5 M
Kolarov/Zuniga 12 M
Nocerino -> csereüzlet
------------------------>29.5 M

Van össz 40 meccs. Bőven jó lenne ez a keret. Fölös is többet, többeket igazolni. Minek? Minőséget úgysem tudunk, mást meg ne is!
Én az 5 középpályásból a középsőt a védelem előtt játszatnám, a jobb- és bal belsőt pedig támadóbb szerepkörben, amolyan box-to-box poszton. Cambiasso és szerintem Kuzmanovic is megfelelne a védelem előtt.
Régóta nincs középpályánk, főképp középpályás védekezésünk. Így talán meg lehetne oldani ezt a problémát.
Nyilván nem vagyok edző, így csak gondolkodom :)
De ezáltal Cambiasso is az eredeti helyére kerülne, ahova mindig is való lett volna. (Mou óta nem játszott az eredeti posztján.)

A:

-----------------------HANDANOVIC
-----------RANOCCHIA-DRAGOVIC-JUAN
-----------------------CAMBIASSO
ISLA-----GUARÍN---------------------KOVACIC-KOLAROV/ZUNIGA
-------------------PALACIO-ICARDI


B:

-----------------------------CARRIZO
-------------CAMPAGNARO-SAMUEL--ANDREOLLI
--------------------------KUZMANOVIC
ZANETTI--NOCERINO----------------------DUNCAN---NAGATOMO
------------------------BELFODIL-MILITO
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

PellerG írta:Mit gondoltok erről a csapatról?
Azt hiszem, jelenleg ez is csak álom, de egy ilyen kerettel már nem lenne rossz nekiindulni a szezonnak!

A kapusposzt kész: Handanovic, Carrizo, Castellazzi

A védelem így brutál lenne szerintem: Campagnaro, Ranocchia, Dragovic, Samuel, Juan, Andreolli

A szélek is rendben lennének: Isla, Zanetti, Kolarov/Zuniga, Nagatomo

A középpálya közepe sem rossz: Guarín, Cambiasso, Kovacic, Kuzmanovic, Nocerino, Duncan, Mudingayi, Benassi

Elől meg: Palacio, Milito, Belfodil, Icardi

Eladnánk:
Pereira 10 M
Jonathan 3 M
Schelotto 4 M
Obi 6 M (mert úgysem kap esélyt nálunk)
Ricky Alvarez<->Nocerino, + még nekünk pár millió
-------------------> kb 26 M
Vennénk:
Dragovic 10 M
Isla 7.5 M
Kolarov/Zuniga 12 M
Nocerino -> csereüzlet
------------------------>29.5 M

Van össz 40 meccs. Bőven jó lenne ez a keret. Fölös is többet, többeket igazolni. Minek? Minőséget úgysem tudunk, mást meg ne is!
Én az 5 középpályásból a középsőt a védelem előtt játszatnám, a jobb- és bal belsőt pedig támadóbb szerepkörben, amolyan box-to-box poszton. Cambiasso és szerintem Kuzmanovic is megfelelne a védelem előtt.
Régóta nincs középpályánk, főképp középpályás védekezésünk. Így talán meg lehetne oldani ezt a problémát.
Nyilván nem vagyok edző, így csak gondolkodom :)
De ezáltal Cambiasso is az eredeti helyére kerülne, ahova mindig is való lett volna. (Mou óta nem játszott az eredeti posztján.)

A:

-----------------------HANDANOVIC
-----------RANOCCHIA-DRAGOVIC-JUAN
-----------------------CAMBIASSO
ISLA-----GUARÍN---------------------KOVACIC-KOLAROV/ZUNIGA
-------------------PALACIO-ICARDI


B:

-----------------------------CARRIZO
-------------CAMPAGNARO-SAMUEL--ANDREOLLI
--------------------------KUZMANOVIC
ZANETTI--NOCERINO----------------------DUNCAN---NAGATOMO
------------------------BELFODIL-MILITO



Te aztán nem keveset managerezhettél,de Ruben Bottát miért hagytad ki.
Ha felépül hasznos tagja lehet a csapatnak.Egyébként ezek a nevek is elégnek kell,hogy legyenek egy 3.helyhez.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Youme »

-----------------------HANDANOVIC---------------------------------
-----------RANOCCHIA-DRAGOVIC-JUAN---------------------------
-----------------------CAMBIASSO----------------------------------
ISLA-----GUARÍN---------------------KOVACIC-KOLAROV/ZUNIGA
----------------------PALACIO-ICARDI-------------------------------

Ez még akár egy jó kezdő is lehetne, de akkor Zanetti/Milito/Samuel/Campagnaro/Nagatomo/Pereira/Gargano padozni fog? A KOLAROV/ZUNIGA kettős helyett inkább NAINGGOLAN a hihetőbb verzió a balszélre.

Ehhez akkor egy ilyen kispad (11+2 kapus): Belec, Castellazzi, Campagnaro, Andreolli, Zanetti, Samuel, Nagatomo, Pereira, Botta, Laxalt, Mudingayi, Gargano, Milito

(Keveslem a középpályásokat)

Elküldve(11): Chivu, Silvestre, Jonathan, Alvarez, Stankovic, Kuzmanovic, Schelotto, Mariga, Obi, Cassano, Rocchi

Jó lenne tudni Mazzarri hogy képzeli azt a 22-25 fős keretet...
Avatar
Dris
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dris »

Youme írta:-----------------------HANDANOVIC---------------------------------
-----------RANOCCHIA-DRAGOVIC-JUAN---------------------------
-----------------------CAMBIASSO----------------------------------
ISLA-----GUARÍN---------------------KOVACIC-KOLAROV/ZUNIGA
----------------------PALACIO-ICARDI-------------------------------

Ez még akár egy jó kezdő is lehetne, de akkor Zanetti/Milito/Samuel/Campagnaro/Nagatomo/Pereira/Gargano padozni fog? A KOLAROV/ZUNIGA kettős helyett inkább NAINGGOLAN a hihetőbb verzió a balszélre.

Ehhez akkor egy ilyen kispad (11+2 kapus): Belec, Castellazzi, Campagnaro, Andreolli, Zanetti, Samuel, Nagatomo, Pereira, Botta, Laxalt, Mudingayi, Gargano, Milito

(Keveslem a középpályásokat)

Elküldve(11): Chivu, Silvestre, Jonathan, Alvarez, Stankovic, Kuzmanovic, Schelotto, Mariga, Obi, Cassano, Rocchi

Jó lenne tudni Mazzarri hogy képzeli azt a 22-25 fős keretet...

de Nainggolan nem bal oldali játékos hanem védekező középpályás.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Dris írta:
Youme írta:-----------------------HANDANOVIC---------------------------------
-----------RANOCCHIA-DRAGOVIC-JUAN---------------------------
-----------------------CAMBIASSO----------------------------------
ISLA-----GUARÍN---------------------KOVACIC-KOLAROV/ZUNIGA
----------------------PALACIO-ICARDI-------------------------------

Ez még akár egy jó kezdő is lehetne, de akkor Zanetti/Milito/Samuel/Campagnaro/Nagatomo/Pereira/Gargano padozni fog? A KOLAROV/ZUNIGA kettős helyett inkább NAINGGOLAN a hihetőbb verzió a balszélre.

Ehhez akkor egy ilyen kispad (11+2 kapus): Belec, Castellazzi, Campagnaro, Andreolli, Zanetti, Samuel, Nagatomo, Pereira, Botta, Laxalt, Mudingayi, Gargano, Milito

(Keveslem a középpályásokat)

Elküldve(11): Chivu, Silvestre, Jonathan, Alvarez, Stankovic, Kuzmanovic, Schelotto, Mariga, Obi, Cassano, Rocchi

Jó lenne tudni Mazzarri hogy képzeli azt a 22-25 fős keretet...

de Nainggolan nem bal oldali játékos hanem védekező középpályás.


Zanetti, Milito, Campagnaro, Samuel padoznának nálam. Igen.
Gargano nem marad, mivel Mazzarri nem akarja, hogy maradjon. Állítólag megromlott Nápolyban a viszonyuk. A Besiktas akarja leigazolni, de első körben visszatér Nápolyba most.
Pereirát meg írtam, hogy eladnám.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Zanetti/Milito nálam is padozna. Campagnarot én viszont a kezdőbe tenném. Ranocchia 25 évesen szerintem még éretlen a védelem összetartására. Kell egy "öreg" a 3 védős rendszerbe a két fiatal mellé.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Érdekes, hogy Obit mindenki elzavarná, csak azért mert eddig nem kapott lehetőséget. Mazzarri elvileg megnézi mit tudnak a játékosok, őt nem írnám le. Főleg, hogy jó felépítésű, gyors kp-ás ami Mazzarri taktikájába szerintem bele illik, + Ranieri alatt volt amikor a szélen tolta 4-4-2-ben, most hirtelen a Juve elleni meccs ugrik be, ott kifejezetten jó volt.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Közeledik a januári mercato. Álmodozni lehet, a realitás, az elmúlt évek mercatoi viszont sok jót nem ígérnek.
Low-cost, low-quality, mint Kuzma, Schelotto, Rocchi, stb-stb.
Nem lehet tudni mi lesz, nagyon sok a hír, hogy Thohirral mire is lehet majd számítani.
Profitra (is) megy ő, lesznek e egyáltalán igazolások, csak eladás után lesz e vásárlás...Egyelőre ezek kérdőjelek.
Én optimistán nézek most elébe, ezért TALÁN 3 MINŐSÉGI(BB) játékos megszerzése még reális lehetne, ha minden összejönne...
Nálam ezek:
-Fernando
-Isla
-Lavezzi

Kapusposzt:
Bardi szerepe lehet majd érdekes, de ő nyáron kerülhet előtérbe.
Handanovic talán bevonható lehet majd egy nagyobb businessbe a nyáron, pl: Jovetic-City vagy Alexis Sanchez-Barca.

Védelem:
Persze vannak hibák, de nincs sok meccsünk ebben a szezonban. Vannak égetőbb hiányposztok is a csapatban, így ide most nem tartom SOS kérdésnek az erősítést, nyáron viszont nagyon kéne egy minőségi hátvéd, azt mondom, akár Ranocchia eladása árán is...

Szélek:
Persze látom, hogy Jonathan sokat fejlődött tavaly óta, de én nem tudom őt elfogadni, megkedvelni. Serie B-s szintről lépett fel nálam egy A-s középcsapat szintjére. Annyira suta mozgásúnak tartom, és annyi támadás akad el benne... Vannak persze góljai is, de ha megnézzük, ezek 90%-a óriási mázlis potya volt. Cserének még oké, elmegy, de az, hogy őt kell nézni hetente, nekem fáj. Az is rátesz még nálam, hogy közben már a Brazil válogatott kerettagságról nyilatkozik, de ha az nem jönne össze, az olaszt is megfontolná.
Nagatomo sem sokkal különb, ő leginkább a védekezésben lóg ki (pl: Napoli->Higuaín gólpassz), viszont előrefele meg van benne a képesség (gyorsaság, lendület), hogy veszélyes és eredményes (gólpassz, gól) legyen.
Jonathan mögé még ott van (a nyárig legalábbis) Zanetti, Nagatomo kiesése esetén viszont csak Pereira marad, akiről szerintem Inter drukker nem gondolja úgy, hogy akár csak egy újabb fél évig is el kelljen őt itt viselni, esetleg Zanetti, aki viszont azon az oldalon viszont már majdhogynem -1 embert jelent.
Ezért nyugodtan lehetne mindkét szélt erősíteni, viszont Jonathan miatt én inkább a jobboldal megerősítésére szavaznék.
Basta nem, Van der Wiel már nem jönne, marad kb Isla, Vrsaljko, Van Rhijn.
Vrsaljko még nem jelentene erősítést, Van Rhijn már akár, viszont ő már nincs képben. Így Islára szavaznék, hiába 7+9 M az ára. Szerintem legalább az egyik szélt meg kéne erősíteni most, hogy ezzel is haladjon a csapatépítés.
A bal oldal minőségben nagyon ráfordítást igényelne. Kolarov 10-12 M, Criscito 12-15 M, Alex Sandro 20-22 M.
Talán-talán nyáron lenne lehetőség valamelyikükre...

Középpálya:
Ahogy látjuk is, a védekező részt mindenképpen erősíteni kéne.
Ide a felmerült nevek: Nainggolan, Fernando, Wellington, Obiang.
Nálam Obiang egyelőre nem erősítés, Wellington meg talán egyáltalában nem lenne az.
Nainggolan ára 18 M, amit én erősen túlzottnak tartok.
Cellino Bardit és pénzt kérne érte, vagy a 18 M-t kp-ben.
A Milan is beszállt érte, az ő ajánlatuk 8 M+Cristante 50%-a volt a belga 50%-áért.
Nem tudom ér e ennyit?
Nálam Fernando az, aki bőven megérné a 10, akár 15 M-t is.
Ugyanaz a poszt a Portoban, mint nálunk Cambiasso.
A védelem előtt, amolyan "beállós" poszt.
Nyáron lejár a szerződése, így 10-15 közötti pénzért hozható lenne.
Szerintem ő rendbe tudná szedni a védekezést.

Támadók:
Belfodil ugye úgy tűnik nem sok sót eszik meg nálunk. Angliából is keresik (West Ham, Fulham), a Calcioból a Sassuolo vinné kölcsönbe őt.
Icardira eddig sérülései és magánügyi gondjai miatt nem lehet érdemben számítani.
Milito már évek óta nem a régi, most mégis úgy tűnik, rá vár a vezetőség, az ő terhelhetőségétől teszik függővé, kell e nekünk támadó a télen. Minden elismerésem az övé 2010-ért, a Derbyken szerzett döntő góljaiért. Viszont úgy keres 5 M-t (a Juvéban a fő húzóember, Vidal keres ennyit), hogy 3 éve árnyéka önmagának, 1 éve sérült, és 34 éves lett közben.
Palacio nagyon egyedül van, és nálam ő annak ellenére, hogy egészen jól helytáll a center posztján, nem egy igazi befejező csatár, több meccsen is úgy éreztem, ha egy igazi center van elől, meg lett volna a győzelem (pl: Cagliari, Bologna).
Emiatt én egy center igazolásában gondolkoznék, meg is volt erről a pletyka, Dzeko személyében.
Igaz, az ő ára 25-30 M, a fizetése is húzós...Viszont évekre lenne egy igazi centerünk, ha csak egy példát veszünk, látjuk egy Klose még 34 évesen is mennyit számít a bajnokságban a Lazionak...
Közben azonban Agüero 1.5-2 hónapra lesérült a Citynél, így Dzeko már 100%, hogy télen nem vált csapatot, maradni fog Angliában.
A felmerült alternatívák közül Jackson Martínez szerintem teljesen esélytelen, 40 M körül van az ára, egy Chelsea, City röhögve letesz majd neki ennyit egy 8 M-s fizetéssel mellékelve. Nem a mi szintünk sajnos.
Damiao közben eligazolt a Santosba, igaz ő most már egy éve nagyon visszaesett.
Chicarito Hernandezre lehetne esély, egy Guarín cserével esetleg, de mi az ilyen üzletekhez nem vagyunk okosak, ugye Branca? (kivétel: Ibra-Eto'o).
Osvaldo nálam nem lenne igazi előrelépés...Nagyon nagy arca van, fegyelmezetlen, Rómából kb kiutálták, és láttam pár meccsét már Angliából is, és nem tűnik úgy, hogy önzetlenebb, okosabb lett a pályán. Nem szeretem az ilyen típusú játékosokat...
Egy Pinilla, Gilardino, Bianchi féle low-cost+low-quality vonaltól meg a Jóég mentse a csapatot, így is van épp elég játékosunk, akiktől most szabadulni kéne.
Ez alapján marad a szélső poszt erősítése, egy akár 3-4-3, 3-4-2-1 taktikával, Palaciot középen hagyva egyelőre.
A felmerült nevek ide: Lavezzi, Alexis Sanchez, Menez, Iturbe.
Alexis bombaformában játszik a Barcánál, nem fogják elengedni most, főleg hogy Messi nincs élete formájában.
Ha el is engedik majd valamikor, biztos vagyok benne, hogy megkérik majd az árát...Esetleg itt jöhet majd képbe Handanovic...Esetleg...
Menezt én sosem szerettem, nálam ő nem lenne erősítés. Balhés, fegyelmezetlen, semmi extrát nem tud hozzátenni. Előbb utóbb kiutálják mindenhonnan: Roma, válogatott, PSG.
Az ő ára állítólag 3 M most, viszont én még így sem hoznám el őt. Menjen csak a Juvéba, ők is "mennek" érte.
Iturbe még keveset mutatott ahhoz, hogy húzóembernek gondolhassuk őt. A nyáron nagycsapathoz kerülhet, de a Gazzetta szerint ez a Roma lesz majd.
Így marad Lavezzi, akin megy is a huzavona. Ő 20 M körüli összegért vihető. Kérdés: megérné e nekünk, tudná e a Napolis formáját hozni, működne e mondjuk egy 3-4-2-1 Rickyvel-Lavezzivel-Palacioval elől?

Eladások:
Pereira 7 M
Guarín 18 M
Mudingayi, Kuzmanovic, Mariga ~ 5 M
= 30 M

Igazolások:
Fernando 13 M
Isla 7 (+9 nyáron)
Lavezzi 20 M
= 40 M (Tehát 10 M-s ráfordítás)

A csapat: 3-4-2-1

--------------------Handanovic
-------Campagnaro-Rolando--Juan
----Isla-------Fernando-Cambiasso--Nagatomo
----------Ricky-----------------Lavezzi
----------------------Palacio
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

PellerG írta:
Eladások:
Pereira 7 M
Guarín 18 M
Mudingayi, Kuzmanovic, Mariga ~ 5 M
= 30 M

Igazolások:
Fernando 13 M
Isla 7 (+9 nyáron)
Lavezzi 20 M
= 40 M (Tehát 10 M-s ráfordítás)

A csapat: 3-4-2-1


Szép levezetés! A nagy részével egyetértek, de...
Azt kétlem, hogy télen Mudi, Kuzma és Mariga is lelépne. Így kb. nem maradna cserénk a középpályán. Mudingayit mindenképp megtartanám.
Fernando jó játékos és valóban erősítés lehet, de kérdés mikor venné fel a Serie A ritmusát? Nekünk azonnal kell egy jó vkp, amire szerintem Nainggolan alkalmasabb (mégha drágább is). Fernandot a Pool is figyeli és jóval magasabb fizetést adna mint mi.
Hiába reménykedtek nagyon Lavezziben, és hogy csak csere a PSG-ben. Lucas is kb annyiszor volt kezdő mint ő, sőt Pastore még kevesebbet. Náluk ezt jelenti a keretmélység. Akkor tartom reálisnak az ő leigazolását télen, ha a PSG tényleg vesz egy Mata, Hazard-féle játékost, addig viszont nem.
Jah igen és Isla. A Juve jobb szélsői közül idén ő játszotta a legtöbb meccset...Lichtsteiner sérülése révén ő van a legtöbbet játékban. Ha a Juve eddig nem akarta eladni, most mégúgy nem fogja.
Avatar
jakupecs
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2011.06.08. 20:15

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: jakupecs »

Ezzel én is egyet értek. Mudit én is megtartanám. Ő egy igazi, jó csere játékos nálunk. Erről már volt párszor szó. Én annyival egészíteném ki, hogy Militót is eladnám ha lenne rá esély. Sokat köszönhetünk neki, de már nem a régi és az ő felszabadult fizuját adhatnánk egy jó korban lévő csatárnak. Sok név röpköd, de a realitásokat figyelembe véve, én is Dzekot tartanám igazi erősítésnek erre a posztra.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Mudit látta már vki Inter mezben játszani? :D
mert nekem nem volt szerencsém. nem értem mitől lenne jó csere játékos. padot koptatni én is ülhetnék ott helyette.

egyébként a Serie A mezőnyéből igazolgatnék értékes embereket hiányposztokra, mert ilyen PSG, City, stb csapatokkal nem tudjuk felvenni a versenyt.
Avatar
Dris
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dris »

jelen helyzetben nagy takarítás és ésszerű igazolások kellenének leginkább.
nyártól még ha nincs is pénz lehetne egy értelmes fiatal keretet kialakítani, ha E.T. ezt tervelte ki, csak ehhez sajnos Mazzarrit is le kéne cserélni.elismerem hogy jó edző csak rosszkor jött ide.

A csapat fele repülhet: Handa-15, Ranocchia-15, Kuzma+Pereira+Jonathan-10, Nagatomo-8, Belfodil-5, Zanetti, Samuel, Chivu, Wallace, Andreolli, Mudingayi, Cambiasso, Mariga, Milito=53

Maradnak:Carrizo, Campagnaro, Juan Jesus, Kovacic, Guarin, Taider, Olsen, Alvarez, Botta, Palacio, Icardi, Tassi

Kölcsönből vissza: Bardi, Belec, Mbaye, Duncan, Biraghi, Benedetti

Érkezők: Rolando-4, Criscito-15, Jung-10, Song-12, Borini-8, Astori-10, Sebastian Larsson (Sunderland, lejár a szerződése), Filip Djordjevic (Nantes 19 meccs 8 gól, 3 gólpassz, lejár a szerződése) =59

-------------Bardi
-Jung--Campa-Juan--Criscito
--------Song---Guarin
--Palacio--Kovacic--Botta
------------Borini

------------Carrizo
-Mbaye--Rolando-Astori--Biraghi
---------Duncan--Taider
--Larsson--Tassi--Alvarez
-------------Icardi

maradék: Belec, Olsen, Djordjevic, Benedetti
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ehhez sose lesz türelme a drukkereknek

Itt mindig is sztár játékosok voltak, ezért ovlt Inter az Inter
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

R9. írta:ehhez sose lesz türelme a drukkereknek

Itt mindig is sztár játékosok voltak, ezért ovlt Inter az Inter


A Kuzma, Pereira, Mudingayi, Ranocchia, Chivu, Jonathan, Nagatomo, kiöregedett-Milito vonalhoz több van?
Nem hiszem.
Viszont ez végre egy egyértelmű irány lenne, és nem helyben toporgás vagy múltban élés.
Ha Thohirék leváltanál a főokosainkat, elképzelhető lenne egy új profil.
Amíg ezek itt lesznek, marad a low cost-low quality elv.
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

Dris írta:
Érkezők: Rolando-4, Criscito-15, Jung-10, Song-12, Borini-8, Astori-10, Sebastian Larsson (Sunderland, lejár a szerződése), Filip Djordjevic (Nantes 19 meccs 8 gól, 3 gólpassz, lejár a szerződése) =59


Szép levezetés és akár még ésszerűnek is mondanám, de ennyi jövés menés biztos hogy nem lesz, nem lehet egy csapatnál. Az érkezők közül Criscitonak, és Songnak visszalépés lenne az Inter főleg mivel biztosan mások is érdeklődnének irántuk.
Guarin biztos távozó a szememben.
A Mbaye, Duncan vonal viszont tetszetős.
Pinci

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Pinci »

Amit a Gazzetta írt:
Volt megbeszélés Moratti,ET és Mazza között. Kellenek játékosok és jönnek is valószínűleg.Hogy ki arra ET nem válaszolt,mert nem akarja gyengíteni a pozíciókat...
Wallace,Pereira és Belfodil átadó listán van,nem is edzenek a csapattal.Taider igen,de valószínűleg csak hétvégén bevethető.
Ki lett mondva,hogy az úgynevezett "szenátoroknak" a nyáron bealkonyul végre,a felszabaduló pénzt szeretné a csapatra költeni.Pontosan nem tudom,hogy kik ezek,akik szerintem biztos:Zanetti,Samuel,Milito,akiben reménykedem:Cambiasso,de szerintem ő új szerződést fog kapni.
A Gazzetta szerint újra egy csatárral állunk fel és természetesen Kuzma kezd.Persze ez csak találgatás...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Ez abszolút csak az én elmélkedésem, de nagyjából így látnám jobb kezekben a csapatot a jövőben a jelenleginél.
Nekem a jelenlegi irány (sportigazgató, edző, stb.) nem tetszik, így számomra a váltás nem kérdés.
Én vágyom a jobbra, így nem akarok azért szurkolni, ami nem megy, amiről látszik, hogy rossz irányba tart, mint ez a mostani helyzet Mazzarrival (plusz Ausilioval).

Én most innen kb ezeket a vonalakat tudom elképzelni a lehetséges új edzőkkel nyártól, már amennyiben lesz egyáltalán váltás:

1) Marad Mazzarri

-Szerintem ez lenne az egyik legrosszabb eset. Ez alatt csak a Mandorlini, Mihajlovic, Bielsa, Zenga-féle vonalat mondanám. Látjuk ezt a 3 védős csodát pár év alatt már a 3. edzővel, totális bohóckodás az egész. Ez Olaszban sikeres lehet, de akkor MINŐSÉGI játékosok kellenek hozzá, mivel ez nem modern foci, hanem egy nehezebb taktika. Mazzarri nem fog váltani 4 védőre, túl makacs ahhoz, az nem a sajátja. Emellett biztos vagyok benne, hozza majd az öregjeit (Sagna, Berbatov, Gilardino, Cannavaro) és a kedvenckéit is (Behrami, Dzemaili, Britos), jelenlegi ászai sem lesznek kitéve innen (Jonathan, Kuzma, Milito). Fiatalok (Kovacic, Taider, Icardi, Botta, Bardi, Mbaye, Benassi) kizártnak tartom, hogy fontos szerepet kapnának nála valaha is. Tehát nálam egyszerűen nincs pozitívum az ő maradásában.

-> Vele kb ilyesmi kezdőre számíthatunk:

Handanovic
Rolando-Vidic-Juan
Jonathan-Behrami-Kuzma-Hernanes-Nagatomo
Palacio-Berbatov


2) Esélytelennek látszó eset, jön Simeone

-Nálam ő még nincs a Top edzők között. Nagyon sokat fejlődött, de általában a 4-4-2-vel próbálkozik, ami már szintén megbukott itt (igaz Motta eladásáig még rendben volt a dolog). Az Atleticonál meg egy nagyon jó kis közeg alakult ki, évek óta együtt játszó játékosokkal, egy bevált rendszer megy ott 3 éve. A szurkolók biztos nagyon örülnének neki, de nekem kérdés mire menne itt, mondjuk a 4-4-2-jével, és egy 0-ról induló csapattal. Az Atleticonál azért mások az elvárások, kisebb a nyomás mint egy Internél, ezt látjuk nagyon jól újra meg újra a saját házunk táján. Szerintem biztosan nyúlna a fiatalokhoz is, ami előny lenne vele. Az elmúlt 3 éve viszont mindenképpen mellette szól, az nagyon rendben van!

-> Várható kezdő vele:

Bardi
D'Ambrosio-Rolando-Vidic-Juan
Isla-Casemiro-Hernanes-Alvarez
Palacio-Icardi


3) Személyes kedvencem, Blanc érkezne

-Nekem ő egyértelműen Top edző ma, az egyik legalulértékeltebb szerintem a listákon. Bizonyította ezt a Bordonál, válogatottnál is jó volt, a vége lett csak negatív, és a PSG-nél szerintem nagyot alkot most. Jól variálja a csapatot, 4-2-3-1-t játszat, mindenki esélyt kap, nincs olyan, aki totál kiesett volna a csapatból, és használhatatlan lenne. Ez nagy erény. És Ibrával sincsenek balhék Blanc alatt, ami nagy szó, tehát a fegyelem is rendben lenne vele. Sajnos esély nincs sok az ő érkezésére, maximum ha a PSG le tudna vadászni egy igazán nagy nevet. De bajnokságot megnyerik, BL-ben a 8 között vannak, azért ez szerintem hosszabbítást érő teljesítmény.

-> Várható csapat Blanc-al:

Handanovic
Sagna-Rolando-Vidic-Evra
Casemiro-Capoue
Palacio-Hernanes-Lavezzi
Gomis


4) AVB jönne

-Én még nem írnám őt le. Érdekes lenne, mit tudna kihozni egy teljes újjáépülés előtt álló Interből. Olasz közeg már nem teljesen ismeretlen neki, fiatalokhoz is hozzányúl azért, nála 4-2-3-1 és 4-3-3 játszanak. Kíváncsi lennék, milyen csapatot hozna össze. Azért szerintem lesz ő még talpraesettebb is, mint volt a Chelseanél és a Tottenhamnél idén. A tavalyi szezonban már megmutatta magát, és én a Portos triplázós szezonját sem írnám le semmiképpen sem. Most épp tanuló fázisban járja világot, ami szintén azt mutatja: jobbá akar válni, nem dől hátra.

-> Várható kezdő vele:

Handanovic
D'Ambrosio-Rolando-Vidic-Juan
Guarín-Capoue
Palacio-Hernanes-Nani
Morata


5) Prandelli érkezne

-Ő talán a legrutinosabb a jelöltjeink közül. Taktikái: 4-3-2-1, 4-3-1-2, 4-2-3-1, 3-5-2.
Tehát azért mer variálni, általában sikeresen. Én mindig is jó edzőnek tartottam őt, nála biztosan rend lenne a csapat körül, még Balóra is hatni tud, talán egyedüliként. Ha nem ragadna le ő is a 3 védő mellett, én most rá szavaznék. Fiatalokat sem zárja ki (Insigne, Santon, De Sciglio, Poli is játszanak a válogatottban). Én mindenképpen első körben megkeresném, maximum elutasít minket. Vele talán jobb olasz, olaszban játszó játékosok megszerzésére is lehetne esély.

-> Várható kezdő nála:

Handanovic
D'Ambrosio-Rolando-Vidic-Criscito
Guarín-Obiang-Hernanes
Candreva-Cerci
Immobile


6) De Boer, és a fiatal(abb) vonal

-Ha belekezdenénk egy nagyobb fiatalításba, vagyis esélyt kapna rendesen pl: Bardi, Mbaye, Kovacic, Taider, Icardi és pár hasonló kaliberű új igazolás, én ehhez őt tartanám a legalkalmasabbnak. Az Ajaxnál beleedződött erre, bajnoki címei is vannak. Taktikája 4-3-3 és 4-2-3-1. A fiatalok, akár saját utánpótlás használatában is előny lehetne ő (Primavera: Donkor, Tassi, Puscas, Capello, Bonazzoli, stb.)

-> Várható kezdő De Boer-ral:

Bardi
Van Rhijn-Vidic-Juan-Mbaye
Taider-Casemiro-Hernanes
Lamela-Icardi/Morata-Botta


Nálam most ők vannak a listán, ha választhatnék, közülük választanék edzőt.
Mást most így átgondolva nem fogadnék túl nagy lelkesedéssel, mármint akire tényleg van REÁLIS esély, és szerintem a jelenlegi helyzetünkhöz képest előrelépésnek számítanának.
Persze csak kb tippeltem meg a dolgokat, de nagyjából ilyesmi irányokra számítanék ezekkel az edzőkkel.
Nekem igazából mindegy, melyikük jönne, a lényeg nekem az: ne maradjon Mazzarri, mert abszolút nem érzem jónak az irányt (öregek, kedvencei, fiatalok mellőzése, 3 védő).
Az ő stílusát, elképzeléseit nem szeretném itt látni.
Abban bízom, az edző téren is saját képére formálja a csapatot Thohir, ahogy meglépte ezt Branca menesztésével a vezetőségben.
És remélhetőleg ez egy okos döntés lesz.
Ha lesz...
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Kicsit elmélkedtem én is,de szerintem ha Mazzari behozza a csapatot EL helyre kap még egy szezont...ettől függetlenül nyáron ráfér egy nagy renoválás a keretre. Nálam a jelenlegi keretből ez lenne a legjobb kezdö(persze tudom WM miatt esélytelen a 4 védö...):

Handa
Zanetti Rolando Samuel JJ
Guarin Cambiasso Hernanes
Palacio Icardi Botta

A keretünk többi játékosaiból pedig ez lenne a B csapat (WM kedvenc taktikáját alkalmazva):

Carizzo
Campa Rano Andreolli
D'Ambrosio Taider Kova Kuzma Nagatomo
Milito Ricky

Egy ember maradt ki a 22es keretből,ő Johny a brazil szambatáncosunk (bár nagy harcban volt Kuzmával)....nálam ő nyáron visszatérne a brazil homokba harlem shakezni és még így is megköszönheti,hogy több tucat meccsen viselhette ezt a mezt...Mudit meg Marigat már nem is említem,mert kb. csak edzenek nálunk a szép kis fizuért cserébe. Ez már kapásból mínusz 3 ember és a felszabaduló fizujuk.

Ami a nyári átalakítást illeti,kezdjük a szenátorokkal és a várható helyetteseikkel:
Samuel-Vidic,
Milito-Dzeko/Mandzukic
Zanetti-M'Baye
Chivu- Schar (Basel) vagy valamelyik fiatal védő azok közül akiket hetente szóbahoznak velünk..

Ez még 4 ember és a magas fizujuk.Cuchu maradhatna még egy szezont fele fizuval. Akiktől szerintem szintén búcsút kéne venni:

Kuzma - Benassi/Duncan - Kuzma no comment,attól függően,hogy emberevő (Duncan) vagy kreatívabb (Benassi) kp kell majd a keretbe az egyiket visszahoznám,a másik menne még egy évet kölcsönbe
Alvarez- Nani - nálam Rickynek nincs jövője,nem tud huzamosabban jó teljesítményt nyújtani..és most jelentette be igényét a fizuduplázásra, addig kéne eladni amíg lehet. Nanit megpróbálnám elhozni kölcsön+opcióval,szélre simán beválhatna
Taider/Kova-Obi Mikel/Capoue - mindenképp kell hozni egy igazi védekező,harcos játékost a kpra és ha Taider vagy Kova nem tudja bizonyítani a szezon hátralévő részében,hogy lehet rájuk számítani be kell áldozni az egyiket (ha nem égető a szabad cash akkor Kova mehetne kölcsönbe,ahol játszik)

Összesen menne 10ember és jönne 7 -abból kettő saját nevelésünk kölcsönből vissza- tehát 5emberre kéne költeni,de okos üzletekkel és a felszabadult fizukkal nem lenne eget rengető a nyári kiadásunk. Egy ilyen csapatot képzelnék el nyártól (WM taktikával):

Handa
Rolando Vidic JJ
Guarin Cuchu Obi Hernanes
Palacio Dzeko Nani


A cseresorunk meg tele lenne ígéretes fiatalokkal és pár tapasztalt rókával:
Carizzo
Campa Rano Schar
M'Baye Benassi/Duncan,Kova,Nagatomo
Belfodil Icardi Botta

Ha szükséges még Nagatomot és Ranot is piacra dobnám,mert nálam ők csak padoznának és D'Ambrosio és Andreolli is itt van a keretben,akik a 22-be se fértek be,de lehet ők is hoznák a japó és béka szintjét fele annyiért..és ott van Belfodil is, őt is pénzzé lehet tenni ha szükséges,mert Livaja vagy Longo is visszajöhetne helyette a nyáron. Szóval lehetne itt nyáron okosan kialakítani egy sokkal ígéretesebb és mélyebb keretet amihez igazából túl nagy invesztálásra sem lenne szükség.
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

gurin és hernanes mint wingback?ezt ugye Te sem gondoltad komolyan?
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Wesley10 írta:gurin és hernanes mint wingback?ezt ugye Te sem gondoltad komolyan?


Persze hogy nem, csak nincs mágnes táblám...3-4-3-ban gondoltam (ha már WM ragaszkodik a 3 védőjéhez) ahol a szélsők nálam támadó szélsők lennének (Pala és Nani), akik ha kell vissza tudnak segíteni védekezésbe is,valahogy így:

----Handa
--Rolando Vidic Juan
---Cuchu--Obi MIkel---
---Guarin------Hernanes
Palacio--------------------Nani
------------Dzeko------------

Kiscsapatok ellen simán ezt nyomnám. Középpályán lenne 2 ember akik a védekezésért felelősek (mondjuk Cuchu és Obi) és 2 a támadásért (Guarin,Hernandes). Persze ez csak akkor lenne így,ha megkapnám a csapatot Thohirtól...de mivel ez a Fifa manager topik ezért mertem leírni ide :)
Chrisprice
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.08.03. 10:55

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Chrisprice »

3 védős rendszer wing back-ek nélkül tényleg csak egy fifa managerben működne.
Vagy Pala és Nani akar lenni a Wing back?
Ezt a formációt talán csak Zeman keze alatt tudnám elképzelni,mert szerintem garantálva lenne a meccsenkénti min 3 kapott gól,talán Ő tudna kompenzálni a támadójátékkal.:)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Bocsánat a hosszúságért, de én így látom a jelenlegi helyzetet, és a lehetséges kiutat:

Jó lenne egy 4 védős edzőre váltani, persze már kérdés, minőségben kire van esély?
Én Van Gaalra szavaztam volna.
Nem őrültem meg, sosem bírtam őt, sőt.
De elismerem amit csinál.
Szigor van nála, rend van nála, aki nem áll be a sorba, az rögtön repül.
Folyamatosan fedez fel fiatalokat, ad nekik esélyt (Iniesta, Puyol, Valdes, Alaba, Badstuber, holland srácok).
Nálunk pontosan egy ilyen edzőre lenne most szükség, aki nem engedi, hogy beleszóljanak a dolgaiba, aki végig tud vinni egy forradalmat, akinél képben van a klub saját utánpótlás bázisa, aki tényleg megújítja a keretet, saját képére formálva.
Csak hát nálunk a már sokszor kivesézett vezetőség dolgozik, és mint már pontosan tudjuk ők folyamatosan hangoztatják "az Inter egy nagy család, ahol minden alkalmazott jól dolgozik" dumát.

Igen, így volt ez 2010-ig, de azóta ez már csak hírből maradt fent.
Akkor egy nagyon jó társaság jött össze, nem mellékesen kimondottan jó játékosokból, akik igazi közösséget alkottak.
Azóta ez teljesen eltűnt. Ez nem kérdés, meg lehet nézni a játékospolitikát, azt hogy hogyan bántak el a sztárjainkkal az évek alatt, a pénzügyi alakításokat, hogy milyen emberek tudnak ott lenni a vezetőségben (Ausilio, Fassone, Branca, stb), és hogy milyen edzők jönnek-jöttek sorra, nem egyszer koncepció nélkül.
Nálunk sajnos erősebb ez a klubszeretetes szöveg, mint maguk a tények.
Beleragadtunk ebbe a helyzetbe a Moratti korszakkal, Moratti-emberekkel, és mivel még mindig ott vannak a csapat körül, így nem is várható nagy változás.
Branca elment, tény, de ki lett nevezve egyedüli bűnösnek ezzel, pedig közel sem ő volt az egyetlen főkolompos, most is van még bőven.

Teljes megújulásra lenne szüksége az Internek, amit Thohir tudna végigvinni.
De egyelőre neki fontosabb az ázsiai piac, Moratti-embereinek a tisztelete, és ezáltal adni Morattiék szavára, mint pl most hogy "él a teljes bizalom Mazzarri felé, akit Moratti hozott."
Idővel biztosan látni fogja, hogy normális sportigazgató nélkül a mai foci kb lehetetlen.
Csak a kérdés az, mikor jön majd rá erre, mikor veszi észre, és fog e lépni majd.
Mert Ausilio millió döntésével bizonyította már, hogy lehet, hogy a youth-szektorban voltak eredményei, de egy felnőtt csapat mellett sportigazgatói poszt betöltésére teljesen alkalmatlan.
-mercatoink 2010 óta
-edzők kinevezése
-folyamatos kábító szöveg, aztán a végén kiderül esélyünk sincs az adott játékosok leigazolására
-az emlékezetes Guarín-Vucinic egy az egyben csere, amit mint kiderült abszolút Thohir háta mögött intéztek Fassonéval.

Fassone a másik főkolompos, aki Juve-fan létére tud a vezetőségünkben lenni, a szurkolóink millió drapit címeztek már neki, amik tényeket és igazságot állítanak, ennek ellenére nincs váltás.
A stadionprojekt miatt érkezett pár éve, mára viszont eldőlt, hogy nem építünk új stadiont.
Korábban ugye már arról lehetett olvasni, Arsenal-, Göteborg-, Bayern-modellre épül majd a stadion, na hát ehhez képest mára aláírt szerződések vannak, mi felújítjuk a Meazzát, a Milan viszont ezzel szemben új stadiont épít 2017-re.
Nem kell mondanom mennyit jelent ma egy új, saját stadion, főleg Olaszországban, ezt látjuk a Juve példáján is.
A kérdés az: akkor tényleg miért van itt az ember? Azon kívül, hogy a szurkolókat hergeljék vele.

Tehát az edzőkérdés nagyon nehéz, mivel az elérhető minőségi edzők száma az elmúlt hónapok alatt nagyon leszűkült.
-Blanc- marad a PSG-nél
-Simeone- még szép hogy folytatja élete művét az Atleticonál
-Mou- anyagilag amúgy is esélytelen, de a Chelsea az otthona, ahogy azt ő is mondja
-Prandelli- hosszabbított a válogatottnál
-Villas Boas- közben már a Zenit edzője
-Van Gaal- előszerződése van a Tottenhammal, ez már nyílt titok, már a segítőit keresi
-Bielsa- szinte mindenben megegyezett a Marseille-el a következő idényre
-De Boer- egyszerűen nem keressük meg. Persze lenne benne rizikó, a folyamatos Ajaxos bajnoki címek ellenére is, mivel ez a Barca-foci nem éppen passzol a Serie A-hoz. Ezt sok esetben láttuk, Beníteznek sem ment-megy igazán a támadó, feltolt védős foci, és Luís Enríque Romája sem mutatott épp pozitív képet. Az olasz foci másról szól, ott a védekezéssel előbb érvényesülsz, mintha Zeman-módra letámadsz.

Nálam meg egy Mihajlovic, Spalletti, Zenga, Zeman-féle edző abszolút semmivel nem jobb, mint Mazzarri jelenleg.
Ők semmivel nem vinnék előbbre a csapatunkat, ebben biztos vagyok 100%-ig.
Mind merev, 1 taktikás, egy adott szinten jó, arról feljebb lépve "kevés" edzők.
Nem tudom mi lesz végül, de mivel szokás szerint nem léptünk időben, inkább hangoztattuk a "nagy család, nagy bizalom, jó munkavégzés" szöveget, emiatt talán már késő is lenne normális megoldást találni.

Én már nem szeretném ezt a 3 védős rendszert nézni hétről-hétre.
Elég volt nekem ebből Zaccheroninál, Gasperininél, Stramánál és Mazzarrinál is.
Ha annyira sikeres vállalkozás lenne, megérteném miért erőltetjük.
De mivel egyáltalán nem erről van szó, így tényleg az az érzésem, ezzel még pluszban magunk alatt vágjuk a fát.
Nem azt mondom, hogy örökre felejtsük el, mert 1-1 betömörülő csapat ellen át lehetne állni egy 3-4-3-ra vagy 3-4-1-2-re. De az, hogy ez az alaptaktika, ezen a világért sem változatunk, ez nem működik, ez nem a mai focit jelenti.
A Juve is belátja ezt, jövőre 4-3-3-ra akarnak átállni. Látják ők is, olasz szinten jó, de európai színtérre kilépve ez nem egy életképes, sikeres taktika (EL más mint a BL...).
És azt sem szabad elfelejteni, hogy az amúgy is jobb anyagi helyzetben lévő csapatok, mint Juve, Roma, Napoli, Fio is tovább fognak erősödni.
És sötét lóként ott van még a Milan és a Lazio is.


Én egy ilyesmit tudnék elképzelni:

-----------------Bardi
Isla------Vidic----------Juan-------Evra
-----Guarín-----Mikel----Hernanes
Lamela-------Chicharito--------Palacio


-Bardi ugye adott, én mindenképp hoznám. Ha azt látnánk, hogy Handanovic megbízható, stabil szintet hozó kapus, nem kételkednék benne. De mivel nem erről van szó, így esélyt adnék a már több csapat által figyelt (Arsenal, MU, Atletico, Barca), Prandelli által a 42 fős bő olasz keretbe tesztelésre meghívott Bardinak, aki a következő 10 év Inter kapusa lehetne.

-Védelembe mindkét szélre kéne ember, ez nálam 100%.
Islát meg lehetne oldani Ranocchiaval elcserélve, mivel középre még úgy is maradna nekünk a Portotól kivásárolható Rolando és Campa is.
Evra talán azért lenne jó, mert a bal oldal nálunk mindig kritikus. Egy rutinos valaki talán végre megoldás lehetne oda. Neki megadnám a 2.5 M fizetést is.

-Középpályán Guarín maradása fix, most hosszabbított, gyakorlatilag a kutyának nem kell, ez télen is kiderült. Gondolom helye is lesz a csapatban. Ha mellé értelmes társak kerülnének, ő is jobb lehetne talán. Ha nem rá hárulna minden a középpályán, és egy edző megfegyelmezné őt.
Védekező középpályásként mindenképpen kell valaki. De nem bánnám, ha nem Ausilio újabb remek találmányát (Jonathanját), Niltont hoznánk el, aki a 185-85-ös adottságaival kitalálható milyen vonalat képvisel, nem az a simogatós fajta, és 27 éves már!
Obi Mikel (12.5 M), Casemiro (kölcsön), ők reálisak lehetnének a középpályánk közepére.
Fernandot már eljátszottuk, ő a Cityhez megy nyáron, Song meg mint mondta a PL-be térne vissza, de az ő ára amúgy is 20 M.

-Én mindenképpen a széljátékot erőltetném, nekem ez a mai foci.
Bal-lábas a jobb oldalon, jobb-lábas a bal oldalon.
Lamela a Tottenhamből adja magát. 30 M+ bónuszokért vették a nyáron, viszont folyamatos sérülései és gyenge formája miatt összesen 17 meccs jut neki a szezonban, mivel tegnap nyilatkozott az edzőjük, idén már nem játszhat. 25 M-ért biztosan hozható lenne, és évekre megoldás lehetne. Az ilyen játékosokra nem szabadna sajnálni a pénzt, és inkább ilyen befektetésekbe pénzt tenni, mint a 33 éves Etoot, vagy a porcelánlábú Torrest pénzelni.
Palacio meg szélső poszton jobban érzi magát, mint bent középen.

-A csatár poszt még érdekes. Én nem hiszek ezekben a szokásos nagy pletykákban, mint Dzeko, Torres, Mandzukic vagy J. Martínez. Ezek totál kamuk szerintem, mint voltak a Lucas, Paulinho, Tevez, Fernando, Lavezzi féle hírek.
Torres vagy Etoo lehet még reális, csak hát rájuk szerintem nem szabadna költeni már egyszerűen!
Etoo kiégett, vannak még góljai persze, de ez már nem az az Etoo, aki egyedül hátán visz egy csapatot, nagyon nem.
Kéne neki legalább 5-6 M fizetés, ne már egy 33 évesre költsünk.
Torres még jó lehetne esetleg, lásd Klose is későn jött, de azóta folyamatos húzóember a Lazionál, pedig előtte már nagyon kiszorult a Bayernnél.
Torres is hasonló, csak hát neki nagyon nagy pénzek kellenének a mi szintünkön, nála emiatt nem örülnék túlzottan, mivel mellé meg állandóan sérült lenne.
Viszont Thohir mindenképpen erőltetné ezt a híres-sztár vonalat, mivel az ázsiai piacon akarok híveket (pénzt) szerezni. Csak hát nem bánnám, ha ezzel szemben inkább csapatot építenénk, és mondjuk nem áldoznánk be Icardit az említett kettős miatt, mint ahogy arról pletykálnak mostanság.
Emiatt adná magát ide Chicharito, mint a szélre Lamela.
Nagyon jó kis játékos a mexikói is, most viszont Moyesnál totál nincs kihasználva, így háttérbe került.
De amúgy tudni róla, hogy jó center.
Jó áron el tudnánk hozni (15 M), több évre megoldást jelenthetne.
Elindulni egy úton végre, ehhez abszolút jó kezdés lenne ő, végre ilyen Forlan, Zarate, Belfodil, kiégett-Milito helyett.
A'doma Zajcev Jr.
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:50

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: A'doma Zajcev Jr. »

Én Ranot nem áldoznám be egy 2 éve formán kívüli Isláért. Lameláért pedig nem adnék ilyen magas összeget, nincs rá garancia, hogy nálunk nem lesz folyamatosan sérült.
A jelenlegi anyagi helyzetünkben nem nagyon lesz lehetőségünk igazi nevet hozni. A zavarosban halászás meg nem a mi terepünk.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én figyelve az elmúlt 4 évet, a jelenlegi realitásokat, azt, hogy Ausilio a mercato felelős, valamint a napi híreket-> egy ilyen keretre számítok most szeptemberre:

-> Szerintem Ranocchiával hosszabbítás lesz, amint visszajön a szabadságáról. Megkapja a csk szalagot, valamint a ~3 M fizetést.
-> Rolandot nem fogjuk megvenni. Annyira tipikusan Inter vezetőséges ez az ügy, az igazi fillérbaszós fajta, amikor még azért sem fizetünk, aki bizonyított. Inkább majd még drágábban jön egy Paletta vagy Astori.
-> Wingback-poszton egy érkező lesz, a baloldalra. Hiába ajánlotta nekünk a Juve Islát Guarínért cserébe, persze hogy nem fogadtuk el, nehogy legalább az egyik oldalunk rendben legyen... A héten már írták Ausilio legújabb zsenijét, Gaston Silvát Uruguayból, valami hasonló kaliberre lehet számítani, Vangioni, esetleg Insua, az Udinés Gabriel Silva már álomnak számítana ez esetben.
-> Ha Taider nem fog nagyon ellenkezni a Rubinhoz igazolás ellen, akkor M'Vila érkezése gyakorlatilag fix. Mazzarri ragaszkodik Behramihoz is, viszont talán nekünk jobban tetszene Casemiro, akiért csakúgy mint Behramiért 6-8 M-t kéne letenni, de a brazil fiatalabb 7 évvel.
-> Guarín szerintem 100% hogy távozni fog, ha máshogy nem, megint előjön majd a csere Vuciniccel, ebben biztos vagyok. Ricky szerintem hosszabbít, ahogy Kuzma is marad, mivel a kutya nem hajlandó neki megadni az itt kapott fizetését, így jobb neki itt.
-> Csatársorban egyértelműen Osvaldot érzem, mivel kb rá van egyedül eszünk és esélyünk. Senkinek nem kell, ezért itt még akár a kölcsön+opció csodát is be tudjuk vetni... Biabiany jönni fog, eleve egy olcsó(bb) szélsőt akartunk a taktikai variációk miatt (Ince), így viszont játékos+pénz mehet majd Parmába a francia zseniért. Még egy érkező lehet majd előre, talán egy Guarín-Giovinco cserére lehet esély, bár kétlem, ha nem, valami újabb felfedezettre számítok Ausiliotól előre. Botta megy kölcsönbe.


Kapu:
Handanovic, Carrizo, Berni

Védelem:
Vidic, Ranocchia, Juan, Paletta/Astori, Andreolli

Wingback-poszt:
Jonathan, D'Ambrosio - Nagatomo, Gaston Silva/Gabriel Silva/Vangioni/Insua

Cambiasso-poszt:
M'Vila, Kuzmanovic, Krhin

Belső középpálya:
Kovacic, Hernanes, Behrami/Casemiro, Ricky

Támadó részleg:
Biabiany, Palacio, Icardi, Osvaldo, Giovinco/Ausilio-felfedezett


3-5-2

----------------------Handanovic
-----------Ranocchia----Vidic-----Juan
Jonathan-Kovacic------M'Vila-----Hernanes-Nagatomo
---------------Palacio------------Osvaldo


4-3-2-1

----------------------Handanovic
Jonathan------Vidic----------------Juan-----Nagatomo
--------Behrami--------M'Vila--------Kovacic
-----------Palacio----------------Hernanes
------------------------Osvaldo
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

hát azért remélem Icardi kezdő csatár lett egy ilyen tavasz után.
bár Mazzarrinál ha Behrami érkezik, ő fog játszani Palacio mellett (kell a tapasztalat, no) :D
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Ez lehet jövőre eddig, de persze elvileg még fog jönni támadó így az a sor változhat. Azért ez nem rossz...
Kép
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Ez a kezdo baromi jo, nekem csak az a bajom, hogy nincs hozza padunk. Nyilvan kepben van egy rakas csatar, de kozepre olyan tartalekaink vannak, mint Kuzmanovic meg Khrin ha minden igaz. Taidert meg el akarjuk adni.

Teny, hogy Mazzarri nem rotal, de mi van ha jon 1 serules?
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Crespo írta:Ez a kezdo baromi jo, nekem csak az a bajom, hogy nincs hozza padunk. Nyilvan kepben van egy rakas csatar, de kozepre olyan tartalekaink vannak, mint Kuzmanovic meg Khrin ha minden igaz. Taidert meg el akarjuk adni.

Teny, hogy Mazzarri nem rotal, de mi van ha jon 1 serules?


Hát igen egy Taider, Duncan, Laxalt, Obi, Krhin, Kuzma, Guarin van most, ebből Guarin valószínűleg menni fog. De a fiataloknak lehetőséget kell adni, Duncan és Krhin is szerintem van annyira jó hogy csere legyen. Ráadásul általában ha jobb csapat van körülöttük akkor ők is jobbak lesznek mint pl a Livornoban vagy a Bolognában.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

ez a kezdő annyira nem Mazzarri-ra vall. :D
én Nagatomo helyett D'Ambrosio-t játszatnám jobb oldalt. de azért jó lenne Joni helyett egy normális jobb szélsőt hozni, akkor az kezdhetne.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

DSanton39 írta:ez a kezdő annyira nem Mazzarri-ra vall. :D
én Nagatomo helyett D'Ambrosio-t játszatnám jobb oldalt. de azért jó lenne Joni helyett egy normális jobb szélsőt hozni, akkor az kezdhetne.


Ha 4 védőre vált akkor valószínűleg 4-3-2-1-re fog, a Napolinál is ez volt.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

RenciDavid írta:Ez lehet jövőre eddig, de persze elvileg még fog jönni támadó így az a sor változhat. Azért ez nem rossz...
Kép


4 védő???? Mazzarri azt nem is ismeri, minden eddigi sikerét 3 védővel érte el...
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Süti írta:
RenciDavid írta:Ez lehet jövőre eddig, de persze elvileg még fog jönni támadó így az a sor változhat. Azért ez nem rossz...
Kép


4 védő???? Mazzarri azt nem is ismeri, minden eddigi sikerét 3 védővel érte el...


De az idei szezonra a hírek végig a 4 védőről szóltak és Thohir is ezt kérte állítólag. Ha nem is mindig de idén biztosan sokkal több meccsen lesz 4 védő.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

RenciDavid írta:De az idei szezonra a hírek végig a 4 védőről szóltak és Thohir is ezt kérte állítólag. Ha nem is mindig de idén biztosan sokkal több meccsen lesz 4 védő.


Annyi meccsre biztosan, hogy esély sem legyen a BL-re.

Elég gáz, ha egy tulajnak kell kérnie a 4 védőt, mert az edző nem hajlandó belátni.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Nálam ez lenne a kezdő 4-3-3ban:Handa-D'Ambrosio-Rano-Vidic-JuanJesus-Kovacic-M'Vila-Hernanes-Palacio-Icardi-Jovetic

Cseresor mondjuk 4-2-3-1: Carizzo-Jonathan-Rolando-Andreolli-Dodo-Medel-Krhin-Botta-Alvarez-Nagatomo-Osvaldo

Persze tudom,hogy Mazzarrinal kevés az esély erre a felállásra,de simán meg lehetne próbálni..na meg nálam még érkezne Jovetic,Osvaldo,Rolando és sürgősen eladnám a Guarin,Kuzma,Campagnaro,Schelotto,Silvestre sort..szerintem egy ilyen kerettel dobogóra jók lennénk ;)
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Na a friss hírek szerint Pinzoloban az alábbi két formációt gyakorolja a csapat:
Group 1 (4-4-1-1): Handanovic, D’Ambrosio, Vidic, Ranocchia, Juan Jesus, Jonathan, Krhin, Kuzmanovic, Dodo, Botta, Icard.

Group 2 (3-5-2) Carrizo, Mbaye, Silvestre, Andreolli, Schelotto, Crisetig, Duncan, Belly, Laxalt, Bonazzoli, Puskas.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Mai Mazzarri: "Initially we'll start off with a three-man defence so that Nemanja can get used to it, as he's never played in such a system before. Then once I have the full squad to work with we'll focus on four at the back."
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

PellerG írta:Mai Mazzarri: "Initially we'll start off with a three-man defence so that Nemanja can get used to it, as he's never played in such a system before. Then once I have the full squad to work with we'll focus on four at the back."

Ebből nekem az következik, hogy az első hónapban még a 3 védős rendszert fogjuk játszani.
(Egyébként megnevezte a kapitányt is: Béka Bandi)
Válasz küldése