Játékosok klubja (Computer játékok)

Minden más ami nem sport

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Folytatás
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

J.Cesar

Santon Zapata(Bonucci) Fazio(Forren) Chivu(Diego Renan)

Crisetig(Cambi) M.Veloso(Hernanes)


Gourcuff(Coutinho) Sneijder(Vukcevic)

Agüero(Biabiany) Balotteli(Acquafersca)

Belec
Krhin
Eto'o

2014 aug.21-ben igy néz ki az én interem fmbe :) Crisetigböl hatalmas játékos lesz.rem igazából is
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Crisetig valóban atom spíler a játékban. Én már 2036. decemberében járok, minden ismert játékosból vagy menedzser vagy vmilyen edző lett. :D
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

DSanton39 írta: Én már 2036. decemberében járok, minden ismert játékosból vagy menedzser vagy vmilyen edző lett. :D
Csak ott? :lol:
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

2010 FIFA World Cup-ot ma próbáltam ki.
Grafika nagyon jó és a játékos arcok is most a legreálisabbak.
Játszahatóság az eddig megszokott.
Meccs utáni statisztikák is tetszetősek.

Valaki másnak is volt már hozzá szerencséje?
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Melyik változatot próbáltad?Pc vagy x box?Fifa 10 boxon jobb volt,kiváncsi vagyok,ez a játék melyik platformon lett jobb.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Közben olvasom,hogy PC-re ki se jön.Marad a box.
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

vaskalap írta:Melyik változatot próbáltad?Pc vagy x box?Fifa 10 boxon jobb volt,kiváncsi vagyok,ez a játék melyik platformon lett jobb.


Xbox-on próbáltam ki. Brazilokkal selejtezözök. 4. v. 5. meccs után kiírta,
h "Ronaldinho suffered a bad injury. He will miss this World Cup."
Szóval jól jártam. Maradt LuisFabiano és Adriano :D kezdő csatároknak.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Ha már Fm, kis érdekesség, a Debrecen csapatával a második szezonban most sikerült 3 volt Inter játékost is beszereznem. :D
Stevanovic-nem volt klubja
Tijani Belaid- Sparta Praguetol jött
Arnautovic- Kölcsönbe a Twentétöl úgy látszik a játékban sem kellett a klubban. :D Nyáron lejár szerződése rem végleg is megtom szerezni.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Igaz, nem Football Manager, hanem csak Fifa 10, de az én csapatom így néz ki, kb. 2015 tájékán.
Kép
A cserék között is csak 90-felettiek ülnek. 8-)
Messit csak azért vettem meg, mert volt egy csomó pénzem (ugye megnyertem a BL-t kb 4* egymás után) és vicces volt leigazolni a világ legdrágább játékosát, aki mellesleg ősbarcás, és nem akart menni sehova, de hát, ez van. A pénz az úr. :lol:
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Fellaini sérója mellett még két játékos elfér a kp-án? :D egyébként sztem köze nincs a valóságba a vkp poszthoz bár nem sok Everton meccset láttam.Ninis gyerek érdekes h mindenhol jó játékos lesz.már az fm 2008ban is jó volt
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Valaki szokta csinálni a magic11 manager játékot?
Az első NB1-es fordulóm igen gyengén sikerült. 80pont mindössze :(
Köszönhetem a Debrecen tartalékos felállásának, a ZTE hazai botlásának és a Vidi döntetlenjének. Csak a Vasas hozta amit vártam tőlük.
Avatar
jdanika
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2010.04.22. 18:14
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: jdanika »

Én is elkezdtem a Fm-et elég kezdő vagyok ebbe a játékba, nem nagyon vágom még a dolgokat. Aki tudna tanácsolni pár jó taktikai húzást, vagy valami ötletet szívesen fogadok, átigazolásokba vagy akármi érdekel.

Előre is köszönöm! :)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

jdanika írta:Én is elkezdtem a Fm-et elég kezdő vagyok ebbe a játékba, nem nagyon vágom még a dolgokat. Aki tudna tanácsolni pár jó taktikai húzást, vagy valami ötletet szívesen fogadok, átigazolásokba vagy akármi érdekel.

Előre is köszönöm! :)

Érdemes,letölteni a 10.3-as patcht és a nyári igazolásokat mert abban Eto'o már sokkal jobban játsza a szélsö csatárt,Pandev is qva jó a bal szélen.Ha régebbi van és Maicont szeretnéd megtartani azonnal új szerzödést neki mert alapból a játékba asszem 35m a kivásárlási ára és én nem vettem észre City meg az elsö év januárjába röhögve fizette ki.
Persze ezeket csak akkor ha kedvenc csapatoddal nyomod ;)
Avatar
jdanika
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2010.04.22. 18:14
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: jdanika »

Hát akit érdekel az első szezonom elég jól sikerült számomra legalábbis, Lazióval kezdtem (hát azért Interrel egyből bajnokságot nyerni azé... :D ) Bl-be indulhattam csoportba 3ik lettem Manchester, Werder, és Partizan Beograd melett, így Európa Liga amit meg is nyertem,(nagy kínok árán) majd a bajnokságba 3ik-ként végeztem a Juventus, és az Inter mögött így remélem a mostani Bl be sokkal jobb eredményt tudok elérni. Az Olasz kupába sajnos 2 fordulóig bírtam ahol a Juventus oda-vissza elvert :evil:

Ja és sikerült leigazolnom Giuseppe Rossit 20 misiért alább nem adták :? , Sergey Ignashevichet, Dzsudzsákot, és jópár tehetséges fiatal ja és Van der Vaartot ezt mind 1 szezon alatt. :D
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

2 hét és kezdhetsz egy újjat, a FM 2011el :D Már alig bírom kivárni :D
Avatar
jdanika
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2010.04.22. 18:14
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: jdanika »

Marco írta:2 hét és kezdhetsz egy újjat, a FM 2011el :D Már alig bírom kivárni :D


Hát megpróbálom remélem nem fog szaggatni :evil: de ha igen majd te elmondod milyen :lol:
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

jdanika írta:
Marco írta:2 hét és kezdhetsz egy újjat, a FM 2011el :D Már alig bírom kivárni :D


Hát megpróbálom remélem nem fog szaggatni :evil: de ha igen majd te elmondod milyen :lol:

Sztem nem fog, olyasmi gépigénye van mint a 10esnek, ha nagy a gond, ne 3d-ben hanem 2d-ben nézd a meccseket, vagy vedd le h ne mutassa a nézőteret pl. De ha kell mesélek is róla majd, demo jó, Interrel belenéztem, nem mentem sokáig mert utánna idegesít h fél évig lehet csak nyomni, de feltünően jóra csinálták kedvenceinket :D
Avatar
jdanika
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2010.04.22. 18:14
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: jdanika »

Marco írta:
jdanika írta:
Marco írta:2 hét és kezdhetsz egy újjat, a FM 2011el :D Már alig bírom kivárni :D


Hát megpróbálom remélem nem fog szaggatni :evil: de ha igen majd te elmondod milyen :lol:

Sztem nem fog, olyasmi gépigénye van mint a 10esnek, ha nagy a gond, ne 3d-ben hanem 2d-ben nézd a meccseket, vagy vedd le h ne mutassa a nézőteret pl. De ha kell mesélek is róla majd, demo jó, Interrel belenéztem, nem mentem sokáig mert utánna idegesít h fél évig lehet csak nyomni, de feltünően jóra csinálták kedvenceinket :D


Hát Marco felkeltetted érdeklődésem, mindenképp beszerzem valahonnan legfeljebb káromkodok fél órát, hogy ha szaggatna :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Sziasztok!

X-boxon tolom az új, '11-es FIFA-val! Karrier módban vagyok, viszont nem tudok benne igazolni! Nem tudtok segíteni, hogy hogyan kell? Gondolom PC-n is ugyanaz a módja.

Nem megy, rámegyek valakire az "átigazolások" menünél, és kiírja, bárkit is vennék meg, hogy nincs elég keret az igazolás végrehajtásához!
Ez miért lehet!? 150 milkóm lenne igazolni, szóval nem pénz para van.

Nem tudtok segíteni? A mercatók a gyengém :-)

Köszi!!
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

PellerG írta:Sziasztok!

X-boxon tolom az új, '11-es FIFA-val! Karrier módban vagyok, viszont nem tudok benne igazolni! Nem tudtok segíteni, hogy hogyan kell? Gondolom PC-n is ugyanaz a módja.

Nem megy, rámegyek valakire az "átigazolások" menünél, és kiírja, bárkit is vennék meg, hogy nincs elég keret az igazolás végrehajtásához!
Ez miért lehet!? 150 milkóm lenne igazolni, szóval nem pénz para van.

Nem tudtok segíteni? A mercatók a gyengém :-)

Köszi!!
Nem lehet,hogy a keret a játékosok számára utal?Adj el pár töltelék játékost,és mindjárt szabad a vásár!
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

én PES 11-ezem, ott se tudtam átrakni Ranocchiát az Interhez, míg ki nem raktam vkit a keretből (Rivas volt az áldozat), mert 32 játékossal fullon volt a keret látszám.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Nincs valakinek egy eladó használt x-boxa?:D :D
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Tommy írta:Nincs valakinek egy eladó használt x-boxa?:D :D

Tomi itt nézz körül. :) Remélem tudtam segíteni.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

PetR írta:
Tommy írta:Nincs valakinek egy eladó használt x-boxa?:D :D

Tomi itt nézz körül. :) Remélem tudtam segíteni.

Köszi! Néztem már ezt az oldalt, de már megrendeltem, végül ujat vettem inkább, az a tuti. :)
Ha valakinek van esetleg olcsón eladó játéka akkor szólhat.. Call of duty, fifa 11, need for speed, forma 1 2010 ilyenek érdekelnének..
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Újra raktam a gépet és most nem indul az fm 2010,valaki nem tudna egy linket-torrentet ahonnan le tudom húzni mert már kezdek morcos lenni :twisted:
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

2011 hez is jó lenne egy link azt is kipróbálnám,csak már "régiek" és nem találok használható torrentet :(
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Köszi szépen Marco :lol:
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Ki hogyan nyomja a fm11et?igazolások,taktikák ilyenek érdekelnének :)
Baresiék nagyon nyomják nekem a 4-1-2-1-2 taktikát de azaz igazság h unom minden évbe ezt játszatom velük 4-2-3-1mély ezt állítottam be,de még tök elején járok.Hazardot gondoltam balszélére de Gorannak egész jó skilljei vannak :?
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

2021 decemberében járok, asszem 3.-szor vagy 4.-szer nyertem meg a klub vb-t és persze ezzel együtt a BL-t.

én még a szeptemberi kerettel kezdtem, úgyhogy pl Pellegrino a másodedzőm, meg nem volt itt Pazzini és Rano sem.
akkor leigazoltam Agüerot, Rossit, Ranocchiat, Polit, Sissokot, Hamsikot, Criscitot. persze nem mind egyszerre, de 2011 szept.ben már mind itt voltak.
az elején a Mourinho féle 4-2-3-1-et játszottam, és értem el sikert, aztán az utóbbi pár évben ahogy kiöregedett Rossi, Agüero, áttértem 4-3-1-2-re.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

saját nevelések közül Santon, Crisetig lett beépítve azok közül akik valósak, generáltak közül persze többen.
Balotellit anno visszavásároltam a City-től 7,5 milláért, de állandóan csinálta a patáliát, összeveszett Rossival meg hasonlók, úgyhogy 28 évesen elpasszoltam RMadridnak 15 misiért asszem.
valós játékosok közül pl Babacart a Fiorentinából igazoltam le, azóta is itt van, nagyon jó csatár.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

A 10ben Destro pl nálam 3 év után alap ember volt,Alibec pedig tök jó kis kiegészítő emberke volt.Az "baj" h ezt a keretet nagyon nem kell megbontani legalábbis tulajdonságok alapján!Chivu pl valamivel jobb is mint Criscito.Hát lehet h elkezdek egy másik játékot.......
Egy másik mentésemben fm10-ben Benitez 7évig volt az edzőnk ilyen sikereket ért el a csapattal :5., 4.,7.,9.,8.,4.,9., 2 olasz kupa és 0 nemzetközi :P.Megesett a szívem a csapért gondoltam majd helyre rakom a renomét,de Morattiék az istenért nem akartak felvenni pedig 2×német bajnok,2×német kupa a Wolfsburgal,EL győzelem a Valenciával,2× angol bajnok,1FA kupa,2Liga kupa,2 Fa Vase és egy Bl győzelem a MU -val. 7. év végén végre kirúgták Benitezt (persze többször bejelentkeztem az állásra) erre kinevezték Riijkardot :evil:
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

én FM11-gyel játszom, ott se rossz Destro de alapember nem tudott lenni, mert még a legnagyobb ziccereket is képes volt kihagyni, aztán mivel kevés játéklehetőséget kapott el akart igazolni, így eladtam 10-15 millióért az Udinesenek, ott alapember volt, de amikor ellenük játszottam sose tudott nekünk gólt lőni :D

én is most azon vagyok hogy máshol is kipróbáljam magam, ezen a karrieren belül, a MU-hoz mennék, de még nem kértek fel, viszont az angol válogatott szöv. kapitánya vagyok, hátha ez hozzásegít :)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

4-2-3-1 ben jobb szélére nincs 5leted?mert a kameruninak nem nagyon ízlik,Counak nem is posztja,Pandev meg Pandev.Hulk inkább bal,Sanchez meg annyira nem jó.1. év eleje :P
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Balotelli, ezért hoztam vissza City-től, jobb szélső támadó középpályásként nagyon jó beadásai vannak.
Valencia, Nani, esetleg Di Maria, bár ő nem tudom hogy mindkét oldalon jó-e.

viszont játszhatod úgy is ezt a taktikát hogy három AMC-vel a csatár mögött.
nálam volt olyan felállás, hogy:
--------Agüero---------
Rossi-Sneijder-Pastore

amikor meg szélsőkkel nyomattam:
--------------------Eto'o-----------------
Dzsudzsák------Sneijder------Balotelli
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Gondoltam a 3 Tkpra de nálam már ugye Pazzo is itt van.Etoo,Milito,Pazzini trióból 2 nek játszania illene egyszerre.Mariot még nem tudom visszahozni az első évbe hát Pandev eddig nem rossz ott belső csatárként,néha Wesley-t rakom ki,vagy Dekit ;)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Én anno mikor Interrel toltam, inkább átálltam a régi 4-1-2-1-2-re és így tudtam két csatárt játsztatni és nem kellettek szélsők.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Segítséget kérek! :-)
Pár éve, mikor még PC-n játszottam, folyamtosan manager játékot toltam, imádtam.
Aztán Xboxra váltottunk. És mint ha azt mondták volna, Xboxra nincs ilyen játék!
Ti tudtok erről? Vagy közületek van aki azon játszik managerrel?

Azóta csak FIFA-val tudom nyomni, és azon manager mód, de az nem olyan! Azt szerettem, hogy igazoltam, licitek, taktika, mindenre saját variáció, totál élethűség! Viszont FIFA-n meg le kell játszanom minden meccset, ami nekem dögunalom. Inkább csak nézném a csapatom! :-) Újra!

Előre is köszi az infókat!
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Annak idején ps2re volt valami de már a nevére sem emlékszem.
Xboxra kerestem én is de nem találtam
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a három legnagyobb football manager játék (FM, CM, FIFA Manager) közül egyiket se adták ki konzolra.
mondjuk nem véletlen, egér nélkül elég nehézkes lenne az irányítás, joystickkal, gamepaddel macerás.

FM 11-nek se túl nagy a gépigénye, lehet tudnál PC-n is játszani ilyet. :)
pl a 3d-t ki lehet kapcsolni és gombfoci módban nyomni, én csak úgy szoktam. :D
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Az FM 2006-ot kiadták xboxra is. Ha esetleg beéred egy régebbi verzióval, akkor ezt próbáld keresni. De amúgy tényleg nem kell neki egy nagy gép, én is egy régi laptopon nyomom, egyedül ezt szoktam gépen játszani csak.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Marco írta:Én anno mikor Interrel toltam, inkább átálltam a régi 4-1-2-1-2-re és így tudtam két csatárt játsztatni és nem kellettek szélsők.

:lol: Lejjebb írtam h minden évbe ezt tolom velük és már uncsi,ezért gondoltam valami más taktikára.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Stankov írta:
Marco írta:Én anno mikor Interrel toltam, inkább átálltam a régi 4-1-2-1-2-re és így tudtam két csatárt játsztatni és nem kellettek szélsők.

:lol: Lejjebb írtam h minden évbe ezt tolom velük és már uncsi,ezért gondoltam valami más taktikára.

Ja bocsi nem olvastam vissza :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Köszi!

Nemrég vettem egy laptopot. Azon nyomnám. Ti letöltöttétek az FM 2011-t, vagy CD-n van meg?
Honnan tölthető le esetleg, vagy hogyan juthatok hozzá legegyszerűbben?
És a meccseket nézitek, vagy Ti játszátok le őket?
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

PellerG írta:Köszi!

Nemrég vettem egy laptopot. Azon nyomnám. Ti letöltöttétek az FM 2011-t, vagy CD-n van meg?
Honnan tölthető le esetleg, vagy hogyan juthatok hozzá legegyszerűbben?
És a meccseket nézitek, vagy Ti játszátok le őket?

Ha visszaolvasol Marco épp az én kérésemre megosztott egy jó kis torrent oldalt ahonnan lehet szendi pillanatok alatt.
ez egy kimondottan manager játék csak nézni tudod,de edzőként természtesen belenyúlhatsz,de úgy mint a fifába nem tudsz játszani.
Érdemes ellátogatnod az fmhungary oldalra sok hasznos info,patch, és nem utolsó sorban magyarosítás van ami megkönnyíti ha most kezdesz el vele játszani.
Ha bármi kérdésed van csak nyugodtan ;)
De vigyázz függőséget okoz(legalábbis nálam)
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

Nyáron kint olaszban láttam h. elő lehet rendelni xboxra is az fm11-et.Én is meglepődtem és azóta sem találom,pedig megvettem volna szívesen.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

ez a legújabb patch hozzá, érdemes leszedni (crack is van hozzá).
http://thepiratebay.org/torrent/6230578/Football.Manager.2011.v11.3.0.UPDATE-OUTLAWS
a januári átigazolások benne vannak, és pár fontos bugot javítottak benne.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok klubja (Computer játékok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Amúgy esetleg vki nem játszik véletlen a SoccerStar-on?
Válasz küldése