Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Mi a fene? Mazzarri nagyon nem akarja kirúgatni magát, ha ilyen felállást rak össze. Ha ezt 10-15 fordulóval előbb lépi meg...
2 dolog, egyrészt felejtsük már el, hogy Ricky-t tükörszélsőként játszassuk, jóval kevesebbet lő kapura, mint beadása van, de azt jobbal nem tudja megoldani. Tavalyi szezonban is, akkor volt kifejezetten jó, amikor Strama a bal szélen játszatta. Emellett tényleg mit akar már megint ezzel a szerb kreténnel... Taider a csapatban Cambi után a legjobb védekező kp-ásunk. Miért nem lehet berakni a kezdőbe? Mind1. talán a Livorno ellen nem lesz akkora életveszély a játéka. + ez a felállás előrevetíti, hogy talán ma újra láthatjuk Bottát játszani.
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Dan-i-nter írta:talán ma újra láthatjuk Bottát játszani.


Botta nem a primaverabe lett visszaküldve? Mazzari mondott valami ilyesmit, hogy a formába lendülés okán szükséges volt... Vagy utána megint a felnőtt csapattal edzett?
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

möszi írta:
Dan-i-nter írta:talán ma újra láthatjuk Bottát játszani.


Botta nem a primaverabe lett visszaküldve? Mazzari mondott valami ilyesmit, hogy a formába lendülés okán szükséges volt... Vagy utána megint a felnőtt csapattal edzett?


Szombaton a primaveraban játszott 1 félidőt, de nevezve van a mai meccsre is. De gondolom nem fog sokat játszani, ha szombaton is játszott.
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

Szarul játszik meccsek óta Guarin és Alvarez,erre Ricky kezd, emelett a szerb tuskó is bekerül.Rano mióta visszakerült rendre az egyik legjobb, erre ő kikerül...ezt a logikát valaki elmagyarázhatná.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PetR »

És az lesz a kezdő amit belinkeltem délelőtt... Megőrülök.
All hail to King Kuzmanovic
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Talán Kova kezdhet Ricky/Guarin helyén,kíváncsi leszek.Biztos bomba formába lesz....De az már tényleg vicc h Kuzma az általam sokat szidott Cuchut is megelőzi már sorba
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Múlt meccsen volt egy kaput találó lövése. Mazzánál ez már aranylabda.

Remélem Taider legalább az ex-csapata ellen kap egy fél órát, ill. Botta is játsszon már végre. Nem a primavera-ba vettük.
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Handanovic; Rolando, Ranocchia, Juan Jesus; D'Ambrosio, Alvarez, Cambiasso, Hernanes, Nagatomo; Palacio, Icardi.

A hivatalos kezdő!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Handanovic; Ranocchia, Samuel, Rolando; Jonathan, Hernanes, Cambiasso, Kovacic, Nagatomo; Palacio, Icardi.

Remélem behúzzuk... :) Forza Inter!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én a mai álláspontok, hírek, realitások alapján az alábbi kezdőket tudom elképzelni szeptemberre:

-Szerintem Ranocchia hosszabbítani fog, a 3 M fizetés és mellé még a csk szalag is túl jó ajánlat a visszautasításra...
Csak aztán nehogy októberre már ismét a padon üljön Mazzánál, miután továbbra sem maradnak el a meccset eldöntő hibák.
-Cambi-posztra talán sikerül egy M'Vila kalibert megszerezni, már az is szép lenne. Ha nem, szerintem Casemiro lehet majd képben, aki kölcsön+opcióval hozható lehet.
-Bal lábas szélső védőt akarunk, az esélyes nevek: Gabriel Silva, Vangioni, Insua, Peluso.
-Csatár posztra Torres marketing értéke közel sincs arányban a jelenlegi szintjével, ezt talán Thohir is belátta. Chicharitóért nem fizetjük ki a kért összeget. Marad Osvaldo, akit Mazza már tavaly is szívesen látott volna, most meg már a Sotonnak és Juvénak sem kell, így hozható.

A: 3-5-2

-------------------------Handanovic
------------Ranocchia------Vidic-----Juan
Nagatomo---Kovacic------M'Vila----Hernanes--Gabriel Silva
-----------------Palacio-------------Osvaldo


B: 4-3-2-1

---------------------------Handanovic
Nagatomo------Vidic/Rano-------------Juan--------Gabriel Silva
--------------Behrami-------M'Vila-------Kovacic
------------------Palacio-------------Hernanes
----------------------------Osvaldo
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

PellerG írta:Én a mai álláspontok, hírek, realitások alapján az alábbi kezdőket tudom elképzelni szeptemberre:

-Szerintem Ranocchia hosszabbítani fog, a 3 M fizetés és mellé még a csk szalag is túl jó ajánlat a visszautasításra...
Csak aztán nehogy októberre már ismét a padon üljön Mazzánál, miután továbbra sem maradnak el a meccset eldöntő hibák.
-Cambi-posztra talán sikerül egy M'Vila kalibert megszerezni, már az is szép lenne. Ha nem, szerintem Casemiro lehet majd képben, aki kölcsön+opcióval hozható lehet.
-Bal lábas szélső védőt akarunk, az esélyes nevek: Gabriel Silva, Vangioni, Insua, Peluso.
-Csatár posztra Torres marketing értéke közel sincs arányban a jelenlegi szintjével, ezt talán Thohir is belátta. Chicharitóért nem fizetjük ki a kért összeget. Marad Osvaldo, akit Mazza már tavaly is szívesen látott volna, most meg már a Sotonnak és Juvénak sem kell, így hozható.

A: 3-5-2

-------------------------Handanovic
------------Ranocchia------Vidic-----Juan
Nagatomo---Kovacic------M'Vila----Hernanes--Gabriel Silva
-----------------Palacio-------------Osvaldo


B: 4-3-2-1

---------------------------Handanovic
Nagatomo------Vidic/Rano-------------Juan--------Gabriel Silva
--------------Behrami-------M'Vila-------Kovacic
------------------Palacio-------------Hernanes
----------------------------Osvaldo



Hát van realitása a dolognak.Nekem a B változat jobban tetszik és hatékonyabb lenne szerintem.Mazza nehogy majd azt nyilatkozza hogy:Hát igen,megpróbáltuk a 4 védős rendszert,de nem ment úgy a csapatnak így hát vissza álltunk a 3 védős játékra....mert akkor mehet Isten hírével...
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a B kezdő egész tűrhető, de spórolhatunk is kicsit ezen, Osvaldo nálam nem must have, jó lesz centernek Icardi.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Pedig tegnap Hernandez jól szált be Kamerun ellen, majdnem gólpasszt adott kb. az első labdaérintéséből. Ő azért is lenne jobb, mint Osvaldo, mert szélső támadóként is tudnánk játszatni, és akkor nem kellene kitúrni Icardit a kezdőből.

Az meg még mindig nem fér a fejembe, hogy Taider hogy nem fér a kezdőbe. + Nem tudom Nagatomo mitől fog hirtelen megtanulni jobb szélsőt játszani. Amikor év elején oda tette Mazzarri, akkor nagyon gyengén muzsikált.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Dan-i-nter írta:Nem tudom Nagatomo mitől fog hirtelen megtanulni jobb szélsőt játszani. Amikor év elején oda tette Mazzarri, akkor nagyon gyengén muzsikált.

nem fog csak a rossz és a rosszabb közül lehet választani. elérhető alternatíva meg biztos sokba kerülne.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Dan-i-nter írta:Pedig tegnap Hernandez jól szált be Kamerun ellen, majdnem gólpasszt adott kb. az első labdaérintéséből. Ő azért is lenne jobb, mint Osvaldo, mert szélső támadóként is tudnánk játszatni, és akkor nem kellene kitúrni Icardit a kezdőből.

Az meg még mindig nem fér a fejembe, hogy Taider hogy nem fér a kezdőbe. + Nem tudom Nagatomo mitől fog hirtelen megtanulni jobb szélsőt játszani. Amikor év elején oda tette Mazzarri, akkor nagyon gyengén muzsikált.

Taider direkt Mazzarri kérésére érkezett, valami biztos történt, hogy ennyire kikerült a csapatból. Volt jó meccse, de azért maradandót nem alkotott, valószínű nem tudta azt játszani amit Mazzarri szeretett volna tőle. A szélső kp-s dolgot én nem értem, mindenképp akarunk venni valakit, de eladni meg elvileg senkit, nem túl logikus, főleg, hogy Mbaye-t balszélre vissza lehetne hozni simán és akkor ingyen meg is vagyunk.

Ezen az új fos transfermarkt-os oldalon látja valaki, hol mutatják a június 1. utáni csapatot? Szerződések lejárta és kölcsönök után visszajött játékosokkal milyen a keretünk?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

alwin91 írta:
Dan-i-nter írta:Pedig tegnap Hernandez jól szált be Kamerun ellen, majdnem gólpasszt adott kb. az első labdaérintéséből. Ő azért is lenne jobb, mint Osvaldo, mert szélső támadóként is tudnánk játszatni, és akkor nem kellene kitúrni Icardit a kezdőből.

Az meg még mindig nem fér a fejembe, hogy Taider hogy nem fér a kezdőbe. + Nem tudom Nagatomo mitől fog hirtelen megtanulni jobb szélsőt játszani. Amikor év elején oda tette Mazzarri, akkor nagyon gyengén muzsikált.

Taider direkt Mazzarri kérésére érkezett, valami biztos történt, hogy ennyire kikerült a csapatból. Volt jó meccse, de azért maradandót nem alkotott, valószínű nem tudta azt játszani amit Mazzarri szeretett volna tőle. A szélső kp-s dolgot én nem értem, mindenképp akarunk venni valakit, de eladni meg elvileg senkit, nem túl logikus, főleg, hogy Mbaye-t balszélre vissza lehetne hozni simán és akkor ingyen meg is vagyunk.

Ezen az új fos transfermarkt-os oldalon látja valaki, hol mutatják a június 1. utáni csapatot? Szerződések lejárta és kölcsönök után visszajött játékosokkal milyen a keretünk?


http://www.transfermarkt.de/inter-maila ... /verein/46
Avatar
psn
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2010.08.27. 17:10
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: psn »

nem tudja valaki, hogy mi van Guarinnal ? sérült lehet, hogy még a padra sem nevezték ?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

psn írta:nem tudja valaki, hogy mi van Guarinnal ? sérült lehet, hogy még a padra sem nevezték ?


Az elején mondta Gundel, hogy 1 meccses eltiltása van még korábbról, gondolom a selejtezőkről.
Én is azt hittem, megint alkotott valamit...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Festa »

psn írta:nem tudja valaki, hogy mi van Guarinnal ? sérült lehet, hogy még a padra sem nevezték ?


Nem kötözködni akarok,de ilyen nincs a vb-,hogy kispadra nevezni.
Aki nem kezdő az a 12 játékos minden meccsen(feltéve ha nem sérült) a kispadon ül.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a calciomercato várható kezdői holnapra:
Torino (3-5-2): Padelli; Bovo, Glik, Moretti; Darmian, Nocerino, Benassi, El Kaddouri, Molinaro; Martinez, Quagliarella.
All.: Ventura
Inter (3-5-1-1): Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Nagatomo, Hernanes, M'Vila, Medel, Dodò; Kovacic; Icardi.
All.: Mazzarri

engem meglepne ha Mazzarri egyből kezdőbe tenné Medelt.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Egyik interjújában, amikor róla beszélt, említette, hogy lehet kezdőbe teszi a Toro ellen. Nagatomo nem volt rossz a legutóbbi meccsen, de jobb oldalt nem emlékszem jó teljesítményre tőle. Viszont inkább legyünk kevésbé effektívek jobbon, minthogy balon ne Dodó kezdjen.

Egyébként nem rossz ez a kezdő, bízzunk a jó bajnoki rajtban is. Külön öröm egyébént, hogy Benassi is játszik a bikáknál. Remélem bent ragad a kezdőben és egy jó szezon után visszahozzuk, sokkal több értelme lenne, mint ilyen Khrin féle selejteket itt tartani, csak hogy meglegyen a nevezési lista az európai szerepléshez.
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

http://lineupbuilder.com/?sk=4s6c

Ha mindenki egészséges nekem ez szimpatikus lenne :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Festa »

DSanton39 írta:a calciomercato várható kezdői holnapra:
Torino (3-5-2): Padelli; Bovo, Glik, Moretti; Darmian, Nocerino, Benassi, El Kaddouri, Molinaro; Martinez, Quagliarella.
All.: Ventura
Inter (3-5-1-1): Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Nagatomo, Hernanes, M'Vila, Medel, Dodò; Kovacic; Icardi.
All.: Mazzarri

engem meglepne ha Mazzarri egyből kezdőbe tenné Medelt.


Védekező játékos szóval engem nem!
Engem csak azzal tudna meglepi ha Osvaldot és Icardit végre együtt kezdetné.
Az már merész húzás lenne.

Csak aztán nehogy Kuzmanovics kezdjen Medel helyett :lol:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

A mai edzés után Osvaldo "nem nézett jól ki", így az nagyon valószínű, hogy a kezdőben nem lesz ott, de még az sem biztos, hogy játszik holnap.
Ha másért nem, emiatt is 3-5-1-1 várható holnapra a Toro ellen, a lapok szerint így:

-----------------Handanovic
-------Ranocchia---Vidic----Juan
Jonathan-Medel---M'Vila--Hernanes--Dodo
-------------------Kovacic
--------------------Icardi

-Mazzarri nagyon dícsérte Medelt, de 0 perccel a háta mögött nem hiszem hogy tényleg kezdő lenne, sokkal inkább várható örök kedvence, Kuzma a kezdőbe.
-Nagatomo is nagy haverja WM-nak, nekem meglepetés lenne ha Dodo kezdene, pedig a felkészülés alapján mindenképp kezdhetne ő a baloldalon.

http://www.fcinternews.it/focus/sky-pro ... del-161955
zanetti88
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2010.05.23. 21:04

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: zanetti88 »

---------------Handanovic-------------
-----D'Ambrosio, Rano, Vidic, Juan----
-------Medel (M'Vila), Hernanes-------
--Palacio (Lavezzi??), Kovacic, Dodo--
------------Icardi (Osvaldo)--------
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Várható kezdők holnapra:

3-5-2
Handanovic
Ranocchia-Vidic-Juan
Nagatomo-Hernanes-Medel-Kovacic-Dodo
Palacio-Osvaldo

vs.

4-3-3
Cragno
Balzano-Ceppitelli-Rossettini-Avelar
Ekdal-Crisetig-Joao Pedro
Ibarbo-Sau-Cossu
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Vannak fáradt és sérült játékosaink is, ők:
Jonathan, Campagnaro, Vidic, Dodo, Kovacic.
A holnap EL meccsen nem is kapnak majd szerepet.

Mindez csak feltevés, esélytelen nagyjából, de én a hétvégén így kezdenék a Fio ellen:

Handanovic
D'Ambrosio-Ranocchia-Juan-Dodo
M'Vila-Medel
Palacio-Kovacic-Osvaldo
Icardi

Holnap meg rotálni kell, nincs mese.
És persze még így is illene behúzni a meccset.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Illene bizony,de St-Etienne is megszenvedett velük,sőt írta valaki h még a franciák örülhettek az 1 pontnak.Azt viszont el tudom képzelni h a Cagliari elleni történtek miatt mindenki összekapja magát és kettőzött erővel fog menni ebből a szempontból kicsit sajnálom h nem a Fio a következő ellenfél hanem az azeriek.
Mondjuk azt nem értettem miért kellett Icardit erőltetni hétvégén mikor esélyünk sem volt akkor már,bár ha nem cseréli be akkor meg lehet h azt tesszük szóvá.
A hétvégi meccsig egész jól cserélt Mazza vagy legalábbis érthetően,tűrhetően.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

PellerG írta:Vannak fáradt és sérült játékosaink is, ők:
Jonathan, Campagnaro, Vidic, Dodo, Kovacic.
A holnap EL meccsen nem is kapnak majd szerepet.

Mindez csak feltevés, esélytelen nagyjából, de én a hétvégén így kezdenék a Fio ellen:

Handanovic
D'Ambrosio-Ranocchia-Juan-Dodo
M'Vila-Medel
Palacio-Kovacic-Osvaldo
Icardi

Holnap meg rotálni kell, nincs mese.
És persze még így is illene behúzni a meccset.

Ez egy igen tökös, támadó szellemű 4-2-3-1, úgyhogy ne is gondolj rá.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Süti »

PellerG írta:Holnap meg rotálni kell, nincs mese.


Ez Mazzarri újabb nagy találmánya.

Miért is kell rotálni, már októberben??

És kikkel akar rotálni, tegnap lehetett látni, hogy épphogy megvertük a bosnyákokat.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Süti írta:
PellerG írta:Holnap meg rotálni kell, nincs mese.


Ez Mazzarri újabb nagy találmánya.

Miért is kell rotálni, már októberben??

És kikkel akar rotálni, tegnap lehetett látni, hogy épphogy megvertük a bosnyákokat.


Ilyen meccsen miért kell betenni Icardit, akit egy hete lerúgtak, és összesen van 3 szem csatárunk egy szezonra?
EL-ben miért nem lehet legalább csereként számításba venni Puscast vagy Bonazzolit a 3 csatárunk túlhajszolása helyett?
Miért kellett a hétvégén 1-4-nél emberhátrányban is már beküldeni Icardit?
A 33 éves Vidicet hogy lehet heti 3 meccsen játszatni, majd UTÓLAG rájönni hogy "jé, ezt elcsesztem, rosszul rotáltam"?
Palacio totálisan formál kívül van, de nehogy őt hozzuk kicsit játékba, inkább be sem teszi, had nyúzza magát tovább Icardi és Osvaldo.
A VB-zős, utána sérült, most minden meccsen játszó és jövő héten a válogatott miatt is utazó Medelt is nagyon fontos volt beküldeni tegnap.
Tudom én, hogy Obi, Krhin, Mbaye nem az az all-star vonal, de ha már itt vannak, a keret tagjai, a vezetőség meg lépten-nyomon hangoztatja micsoda keretünk van, akkor használjuk is már őket, és ne lelátó melegítők legyenek, főleg ne egy Qarabag ellen.

Én mióta itt van, nem értem Mazzarrit, egyszerűen nem látom át nagyon sok esetben hogy mit gondolhat, és sok esetben miért úgy, ami egy sima szurkolónak is nyilvánvalóan indokolatlannak tűnik.
-Egy taktika, ami három védős lehet csak.
-Szélen alapember Jonathan és Nagatomo, egyik nagyobb selejt mint a másik.
-A semmiből elővesz és játszat ilyen Kuzmanovic-féle alibikirályokat.
-Rotálni abszolúte nem tud, mindig is 15-16 "játékosból" dolgozott.

Én őszintén egyáltalán nem vagyok meglepve hogy nagyjából ezen okok miatt egyre inkább felerősödnek azok a hírek, hogy a kinti szurkolók nem szeretik őt, és nincs meg a szimpátia felé.
A Cagliari meccs végén kimondottan őt találták meg, de tegnap is végig kapta a füttyöt a feltűnően impotens, egysíkú csapat("játék").
Minden lap lehozta az elmúlt héten hogy a szurkolók nincsenek oda érte.
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Nagatomo megsérült,Obi a kezdőben méghozzá a jobb oldalon!
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

tabi.csaba írta:Nagatomo megsérült,Obi a kezdőben méghozzá a jobb oldalon!

Ezt honnan?
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

alwin91 írta:
tabi.csaba írta:Nagatomo megsérült,Obi a kezdőben méghozzá a jobb oldalon!

Ezt honnan?

INTER (3-5-2): Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Obi, Hernanes, Medel, Kovacic, Dodò; Palacio, Icardi. Allenatore: Mazzarri.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Tudom teljesen feleslegesen írom, úgysem így lesz, de ebben a-számomra nagyon-unszimpatikus káoszban jó egy kicsit álmodozni.
Én így kezdenék ma:

Goalkeepers: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni.

Defenders: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 15 Vidic, 22 Dodo, 23 Ranocchia, 25 Mbaye, 54 Donkor.

Midfielders: 10 Kovacic, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 27 Gnoukouri, 29 Camara, 44 Krhin, 88 Hernanes.

Forwards: 8 Palacio, 9 Icardi, 28 Puscas, 97 Bonazzoli.

4-3-3

------------------------Handanovic
------------Ranocchia--------------Vidic
Mbaye-----------------------------------------Juan
---------------------------Medel
------------Hernanes---------------Kovacic
--Palacio--------------------------------------Dodo
---------------------------Icardi
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

:!: Oke, nekem csak CM meg aztán FM jutott, de mi lenne ha kipróbálnánk egy afféle milanos 4-4-2 rombuszt:
-----------------------Handanovic
---D'Ambro-------Ranocchia------Vidic----juan
---------------------------Medel
------------Hernanes--------------Guarin
-----------------------------Kova
---------------Osvaldo------------Icardi

Kova lehetne Kaka szerepkörében
Támadóbb felfogás esetén hátul Vidic helyére Dodo kerülne be.
Guarin és Herna lenne a két box to box. Kovát és a csatárokat kiszolgálva.
Medel met begyűjtené a lasztikat az ellenféltől

bármikor átállhatunk defenzív 4231-re, csatár helyett kuzma behozatalával: Medel-Kuzma; Herna-Kova-Guarin középpályával
vagy
támadóbb 4231-re, Palacio és Osvaldo szélekről való indulásával: Medel-Herna; Pala-Kova-Osvaldo ötössel.

Ez ketfele alaptaktika, nyilvan többféle, helyzethez alkalmazando tamadassal, vedekezzsel...

Ez van, ábrándozik az egyszeri szurkolo
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Süti »

4 védő???? :) Fúj. :o ;)

Én nem tudom, hogy valaha Mazzarri fel fogja-e ezt, vagy valami hasonlót vállalni?
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: mike »

versenyszellem írta:-------------Medel-----------
Hernanes--------------Guarin
-------------Kova------------


Ha hiszed ha nem, én is agyaltam ezen korábban, elég masszív négyes lenne.
Csak ne Mazzaritól várjuk ezt, pedig annyira kézenfekvő lenne......
A'doma Zajcev Jr.
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:50

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: A'doma Zajcev Jr. »

Hernanes most sérült, vagy miért van jegelve ennyire?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Süti írta:4 védő???? :) Fúj. :o ;)

Én nem tudom, hogy valaha Mazzarri fel fogja-e ezt, vagy valami hasonlót vállalni?


Nem fogja.Mert azzal beismerné a bukását.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Festa írta:
Süti írta:4 védő???? :) Fúj. :o ;)

Én nem tudom, hogy valaha Mazzarri fel fogja-e ezt, vagy valami hasonlót vállalni?


Nem fogja.Mert azzal beismerné a bukását.

josé is átállt 4-3-3ról és beismerte h nem űködött

1,5 év és nincs zsinorban 3 győzelem..nem győzöm ezt hangsúlyozni...mindent elmond lehet itt sok mindenre fogni ez mazza hibája

stramaval 10-t nyertünk
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Na meg vele 1 meccsen tobb formaciot kiprobaltunk,mint Mazzarri-val 1,5 ev alatt. De az egyik egy fiatal edzo zseni jelolt, a masik meg egy elavult,2000es evekben ragadt 1 taktikas kokler. Mourinho az egesz futballt atlatja,azon tud valtani. A 3-5-2ot is 2 het gyakorlas utan,lefogadom eredmenyesebben jatszatna. Ez a gyoker meg csak ezt tudja.
Milyen barom az aki Nagatomo-Johny-Dodo-D'ambro fuggove teszi a csapatot, mikor Hernanes,Guarin,Kovacic jatszik normalis szerep nelkul...
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Festa írta:
Süti írta:4 védő???? :) Fúj. :o ;)

Én nem tudom, hogy valaha Mazzarri fel fogja-e ezt, vagy valami hasonlót vállalni?


Nem fogja.Mert azzal beismerné a bukását.


Pont ez lenne a lényeg, hogy ha beismerné, akkor talán elindulna felfele a csapat, és nem lenne a szememben bukott.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Most, hogy újra értelmes formációban fogunk játszani, fifázzunk egy kicsit :D :
Milan elleni kezdő 4 védővel!:
----------------------Handanovic------------------------
Jonathan----Ranocchia----Vidic/Juan--------Juan/Dodó
---------------M'Vila/Kuzmanovic------Guarín-----------
---------Palacio--------Hernanes---------Kovacic-------
------------------------Icardi----------------------------

----------------------Handanovic------------------------
Jonathan----Ranocchia----Vidic/Juan--------Juan/Dodó
---------Kuzmanovic-----Guarín---------Kovacic-------
-------------------------Hernanes-----------------------
-----------------Osvaldo-------Icardi-------------------

Szerintem valami hasonlót fog Mancini húzni, nagyon kíváncsi vagyok mit vesz elő :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: mike »

Hát ha Kuzmanovic Manciónál is alapember lesz tökön lövöm magam :D
Nálam ez lenne, szerintem Macini is közel áll majd ehhez

-----------Handanovic----------

Jonathan-Ranocchia-Juan-Dodo


--------------Medel--------------
Guarin----------------Hernandes
-------------Kovacic-------------


-------Osvaldo-----Icardi--------

Vidic a várható 4 védős rendszerben talán ismét jó lehet, 1-2 évig még lehetne számítani rá, de kell is legalább 3 belső védő aki bármikor bevethető.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Szerintem Kuzma csak Medel eltiltása miatt került bele Alwin keretébe. :) Tuti nem lesz alapember.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PetR 2014.11.14. 18:18-kor.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Ne haragudj, de nem úgy tűnt.

Amikor tehette játszatta Mazza.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Süti írta:Ne haragudj, de nem úgy tűnt.

Amikor tehette játszatta Mazza.

Bízzunk benne hogy Mancini nem fogja... :)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Mancini valószínű 4-3-1-2-jével szerintem:

----------------------Handanovic
-Nagatomo--Ranocchia------Vidic------Juan
----------Guarín--------Medel------Hernanes
------------------------Kovacic
---------------Osvaldo---------Icardi

Nálam: 4-3-3

----------------------Handanovic
--D'Ambrosio-Ranocchia------Vidic-----Juan
----------Kovacic-------Medel-----Hernanes
----------Palacio--------Icardi-------Dodo
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

PetR írta:Szerintem Kuzma csak Medel eltiltása miatt került bele Alwin keretébe. :) Tuti nem lesz alapember.

Igen, csakis azért :D
Válasz küldése