Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Igazából nem oszt nem szoroz, hogy a juBe kiesett vagy sem. A 3 nagyot úgysem tudjuk (olaszok) hirtelenjében utolérni a koefficiensben, a franciák meg a portugálok meg még jóval mögöttünk vannak (ha jól tudom).
Szóval én amondó vagyok, hogy essen csak ki mindhárom olasz csapat a csoportból, mert

1. a sok milanistának, meg juBentinonak nem lesz akkor baszott nagy arca (persze az lesz, de legalább egy hétig lehet őket szivatni)
2. nagyon hiányzik már az olasz focinak egy ekkora méretű pofon klubszinten. Hátha végre rájönnek, hogy egyszerűen esélye sincs SEMELYIK olasz csapatnak európai szinten. Középszerű szar, amit produkálnak, egy középszerű, világsztármentes, szar bajnokságban, nézők nélkül, helyenként nézhetetlen színvonallal, lepusztult stadionokban. Talán rájönnek a 2006-os vébécím pocsolyájában fetrengő vezetők, hogy fényévekre van az olasz labdarúgás az európai élmezőnytől.

A Nápolyt egy kicsit sajnálni fogom, de ha kiesnek attól még holnap kinyit a pék...
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Ha az Ajax hozza amit a Barca ill a milan elleni hazain,milan is kiesik.
Megint egy óriási pofon lenne ez az olasz focinak.A következő majd nyáron jön.Aztán lehet hogy néhányan elgondolkoznak hogy valami nem műkődik
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

A marseille-i csoda távolodó félben, Lewandowski góljával 1-0 a németeknek. Lesz-e nápolyi csoda?
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Közben 1-1, viszont a Napoli nem játszik rosszul, csak kicsit görcsösnek tűnnek. Jó lenne, ha ők tovább mennének, bennük volt/van a legtöbb potenciál egy jó BL menetelésre, főleg Rafa nemzetközi rutinja, meg a keret erőssége miatt.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

4ből 4 a németeknél 3ból 1 az olaszoknál asszem nincs itt kérdés
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Napoli volt az egyetlen a 3 csapat közül, amely nem hagyta szégyenben Táliát, a Juve szánalmas, Milan meg...

Bár nem kedvelem a dagadt pincért, de a Napoli-t most sajnálom kicsit, derekasan helyt álltak idén, az elején simább 3. helyre tettem őket, ehelyett 5 percen múlott a továbbjutásuk a PL 1. és a tavalyi ezüst érmes ellen. Ráadásul mind2-t megverték egyszer. Tényleg le a kalappal előttük.

Ami a mi szempontunkból jó lehet, hogy ez talán kicsit demotiválja most őket, ezzel esélyt adva nekünk egy bravúrra Nápolyban, de ehhez az is kell, hogy visszatérjünk az idény elején mutatott játékunkhoz.

+Reméljük, hogy Rafa jelenléte elég ahhoz, hogy a Napoli ne tegyen magasról az EL-re.
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Úgy látszik a FIGC és a gobbo Platini nem tudta elrendezni, hogy a giuve továbbjusson. Csak a bajnokságot nyeretik meg velük ismét. Külön öröm, hogy Sneijder szopatta le őket.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Dan-i-nter írta:Napoli volt az egyetlen a 3 csapat közül, amely nem hagyta szégyenben Táliát, a Juve szánalmas, Milan meg...

Bár nem kedvelem a dagadt pincért, de a Napoli-t most sajnálom kicsit, derekasan helyt álltak idén, az elején simább 3. helyre tettem őket, ehelyett 5 percen múlott a továbbjutásuk a PL 1. és a tavalyi ezüst érmes ellen. Ráadásul mind2-t megverték egyszer. Tényleg le a kalappal előttük.


Szerintem pont a pincér miatt estek ki, teljesen lerombolja azt amit Mazzari felépített. Két hete a sérültekkel telelévő Dortmundot simán verhették volna, eléggé ingatag volt a védelmük, de a Napolié még rosszabb... Inler, Insigne pados ilyen fontos meccseken... Cannavaro folyton, és Britos meg Fernandez játszik... erőlteti a sok spanyolját Albiolt, Callejón és egyáltalán nem emelkednek ki ők se. Ha az Arsenal jobban akar akkor nem nyer ma se a Napoli... Simán lehetne verni ezt a Napolit hétvégén szerintem.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

A biró szépen elintézte a Cityt.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

vaskalap írta:A biró szépen elintézte a Cityt.
Ez igaz, de a city is szar volt. Otthon így játszani...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Komax írta:
vaskalap írta:A biró szépen elintézte a Cityt.
Ez igaz, de a city is szar volt. Otthon így játszani...


Már ott leszúrták a dolgot,hogy egy csatárral álltak ki.Negredo egyedül kevés volt,ha Dzseko is ott lett volna mellett talán másképp alakul.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Festa írta:
Komax írta:
vaskalap írta:A biró szépen elintézte a Cityt.
Ez igaz, de a city is szar volt. Otthon így játszani...


Már ott leszúrták a dolgot,hogy egy csatárral álltak ki.Negredo egyedül kevés volt,ha Dzseko is ott lett volna mellett talán másképp alakul.

Fura volt a City felállása,sztem kicsit beszart Pellegrini a barcátol.1 csatár,szélére hátvéd (Kolarov) pedig volt hogy játékba simán felvették a spanyolokat.
Agüero sérült?
Azért érdekes hogy az elmúlt évekbe 10 bírói bakiból 9szer a barca "javára" tévedtek a sporik.ezért is vált egyre unszimpatikussá a katalán alakulat
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

L
Már ott leszúrták a dolgot,hogy egy csatárral álltak ki.Negredo egyedül kevés volt,ha Dzseko is ott lett volna mellett talán másképp alakul.[/quote]
Fura volt a City felállása,sztem kicsit beszart Pellegrini a barcátol.1 csatár,szélére hátvéd (Kolarov) pedig volt hogy játékba simán felvették a spanyolokat.
Agüero sérült?
Azért érdekes hogy az elmúlt évekbe 10 bírói bakiból 9szer a barca "javára" tévedtek a sporik.ezért is vált egyre unszimpatikussá a katalán alakulat[/quote]
A felállás nem a legoffenzivabb volt,ez tény,de szerintem a taktika része volt ez, és az utolsó 20 perc megnyomása volt(lett volna)a cél.Na ezt törte derékba ez a g.ci svéd. Egyébként az ominózus esetig is nyomta a Cityt. Valahogy nem kedvelik a PL csapatokat a BL-ben.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Elképesztő ez az Atlético, a foci amit képviselnek, a fegyelmezettség, Simeone. Nagyon emlékeztetett a mai meccsük a mi 2010-es Barca elleni meccsünkre. Masszív területvédekezés, gyors kontrák pár passzból. Simeone meg egy állat, ahogy együtt él a meccsel. Ha tartják ezt a formájukat, akkor jó esélyük van megnyerni a sorozatot.

Sajnos Simeone már nagyon túlnőtt rajtunk, de egy ilyen edző álom lenne a csapat élén. És ez a modern futball, nem a beívelgetések, meg előre vágott labdák, mint valami angol középcsapat/olasz kiscsapat.

Remélem hamarosan mi is visszatérünk erre az útra, 3-4 értelmes nyári igazolással, meg egy modern felfogású edzővel...
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Dan-i-nter írta:Elképesztő ez az Atlético


Az, lehet a bajnokságot is megnyerik, azért a keretüket nem hasonlítanám a miénkhez, nagyon képzett, taktikailag felkészült játékosok, akiknek 2:1-es vezetésénél eszükbe sem jut az ellenfél térfeléről hazaadni. :)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Simeone csak fél évet volt a Catania edzője :o én azt hittem végig tolt egy szezont.Azért akkor lutri volt kinevezni,de hát ez az mikor nyugodtan dolgozhat valaki mindenféle nyomás nélkül,együtt fejlődött a csapattal.
Igazi nagy betűs csapatot sikerült összehoznia,ritka h ennyire egymásra találjon az edző és a csapat.
Én nagyon szeretném őt a padra de korántsem biztos h itt is ugyanezt el tudná érni.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Stankov írta:de korántsem biztos h itt is ugyanezt el tudná érni.



Like. Meg volt 2-3 éve , hogy erre a szintre jusson.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Stankov írta:Simeone csak fél évet volt a Catania edzője :o én azt hittem végig tolt egy szezont.Azért akkor lutri volt kinevezni,de hát ez az mikor nyugodtan dolgozhat valaki mindenféle nyomás nélkül,együtt fejlődött a csapattal.
Igazi nagy betűs csapatot sikerült összehoznia,ritka h ennyire egymásra találjon az edző és a csapat.
Én nagyon szeretném őt a padra de korántsem biztos h itt is ugyanezt el tudná érni.

kell még két-három év az Internek hogy ilyen edzőt úgy idehozzunk, hogy ne bukjon meg azonnal. ezalatt az idő alatt le kell tisztítani a keretet a veteránoktól, a vérszívóktól és a selejtektől. rendezett hátteret kell teremteni a klubnak, és egy szűk, de minőségibb fiatal és jó korban lévő játékosokból álló keretet kialakítani.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

DSanton39 írta:kell még két-három év az Internek hogy ilyen edzőt úgy idehozzunk, hogy ne bukjon meg azonnal. ezalatt az idő alatt le kell tisztítani a keretet a veteránoktól, a vérszívóktól és a selejtektől. rendezett hátteret kell teremteni a klubnak, és egy szűk, de minőségibb fiatal és jó korban lévő játékosokból álló keretet kialakítani.


Ezzel egyetértettem volna még 2010-11-es szezon után, na de most??
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Dan-i-nter írta:Elképesztő ez az Atlético, a foci amit képviselnek,
Torres, Forlan, Agüero, Falcao! Nyugodt szívvel adogatják el legnagyobb sztárjaikat. Diego Costanak biztos hogy megvan az ára, és el is fogják adni minden szemrebbenés nélkül, mert mindig van a farzsebben egy új/másik.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Atletico,Fantastico!Nagyszerü ez az Atletico,remélem most már megnyernek mindent.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

vaskalap írta:Atletico,Fantastico!Nagyszerü ez az Atletico,remélem most már megnyernek mindent.


Az nagyon nagyot szólna, ha a bajnokság mellé a BL-t is be tudnák húzni, a sok milliárdos klubbok mellett...

Ez az év az Atletico-é, szerintem mindegy hogy nyernek vagy sem, a kérdés, hogy mi lesz jövőre velük???
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Nem láttam a meccset de a kezdő alapján meg is érdemli Mou.Ennyire védekezőn még nálunk sem állt fel,főleg az első meccsen.Tudom nem áll ez messze Josétól,de csalódtam benne.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Süti írta:
vaskalap írta:Atletico,Fantastico!Nagyszerü ez az Atletico,remélem most már megnyernek mindent.


Az nagyon nagyot szólna, ha a bajnokság mellé a BL-t is be tudnák húzni, a sok milliárdos klubbok mellett...

Ez az év az Atletico-é, szerintem mindegy hogy nyernek vagy sem, a kérdés, hogy mi lesz jövőre velük???

mi lesz? ha nyernek, lesz pénzük játékost vásárolni és megtartani. Spanyolban nem tudom mi dönt, de ha a következő két bajnokijukat megnyerik, Barca ellen már ki is kaphatnak mert a Real csak beérni tudja őket. egymás elleniben meg az ATMA jobb. a BL már csak hab a tortán, remélem meglesz nekik az első. bár a Real mostani játéka tetszik, amit a Bayern ellen bemutattak az a FUTBALL!, nem az a szar semmi amit a Chelsea játszott két meccsen.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Én a Barcelona elleni 1. meccs után fogadtam, hogy az Atletico behúzza a BL-t. Továbbra is állítom, csapatként ők a legjobbak, remekül zárják a területet, kiváló passzjátékuk van és küzdenek a végsőkig. Ha nem ijednek meg a döntőtől, márpedig Simeone személye ezt biztosítja majd, akkor megnyerhetik a meccset. Bár a Real is rohadt motivált lesz, most, hogy végre újra ott vannak, és meglehet a 10., + a címvédőt ejtették ki 5-0-ra... Jó kis meccs lesz az biztos.

Mourinho-t meg a saját focija ölte meg, az Atletico pontosan azt játssza, amit ő játszatott velünk 2010-ben, átjátszhatatlan középpálya, és gyors kontrák. Öröm nézni. Azt hiszem a Special One is kezd kicsit arra a sorsra jutni, mint Guardiola, nem újít a taktikáján, a felfogásán. Márpedig a foci gyorsan fejlődik mint tudjuk.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Süti írta:
vaskalap írta:Atletico,Fantastico!Nagyszerü ez az Atletico,remélem most már megnyernek mindent.


Az nagyon nagyot szólna, ha a bajnokság mellé a BL-t is be tudnák húzni, a sok milliárdos klubbok mellett...
Gyakorlatilag 11 klasszis vízhordó ellentmondást nemtűrően csinálja amit kell. Ez a nagy szó ebben a csapatban. Az egyetlen név - David Villa - oda sem fér a kezdőbe.
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Háh! Végre kiszopott a mocskos giuve! :lol: Remélem megnyeri a Benfica, már tavaly is megérdemelték volna.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Bombastico írta:Háh! Végre kiszopott a mocskos giuve! :lol: Remélem megnyeri a Benfica, már tavaly is megérdemelték volna.

Hihetetlen hogy ez az ostoba conte most is bírózik, meg hogy ők érdemelték volna a továbbjutást. Kurvára nem, el kéne gondolkodni hogy hazai pályán emberelőnyben egy gólt nem tudnak bekotorni, akkor mit is érdemelnek. Ez kb ugyan az mint mikor kiestek a BL-ből, és ráfogták arra hogy a török pályamunkások direkt szétcseszték az ő térfelüket... Ugyan már. :lol: Örülök hogy kaptak végre egy jó nagy pofont (mert megérdemelték a nagyképű játékosaik és szurkolóik), de annak nem hogy ezt az olasz foci bánja mert ezzel ugye előzött a portugál bajnokság.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

PetR írta:
Bombastico írta:Háh! Végre kiszopott a mocskos giuve! :lol: Remélem megnyeri a Benfica, már tavaly is megérdemelték volna.

Hihetetlen hogy ez az ostoba conte most is bírózik, meg hogy ők érdemelték volna a továbbjutást. Kurvára nem, el kéne gondolkodni hogy hazai pályán emberelőnyben egy gólt nem tudnak bekotorni, akkor mit is érdemelnek. Ez kb ugyan az mint mikor kiestek a BL-ből, és ráfogták arra hogy a török pályamunkások direkt szétcseszték az ő térfelüket... Ugyan már. :lol: Örülök hogy kaptak végre egy jó nagy pofont (mert megérdemelték a nagyképű játékosaik és szurkolóik), de annak nem hogy ezt az olasz foci bánja mert ezzel ugye előzött a portugál bajnokság.

Nagyon szurkoltam a Benfica-nak. Most bizonyosodik be, hogy mennyit is ér ez a csaló bagázs.Hazai pályán nem voltak képesek egy nyamvatt gólt löni,a tiz(majd kilenc!)emberrel játszó,egyénenként gyengébb ellenfélnek.A szájuk nagy, és kb. ennyi!Bukták a hazai döntöt :lol:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

vaskalap írta:Most bizonyosodik be, hogy mennyit is ér ez a csaló bagázs.Hazai pályán nem voltak képesek egy nyamvatt gólt löni,a tiz(majd kilenc!)emberrel játszó,egyénenként gyengébb ellenfélnek.


Ja csak az Olasz bajnokságról is sokat elmond, hogy a juve 100 pontot is szerezhet zárásra, simán bajnok, de nemzetközi szinten meg sehol sincsenek....külön égő a helyezésünk ennek tükrében mert ha a bajnok ennyit ér Európában.... :?
Persze a kiesésüknek nem tagadom örültem. :D
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

PetR írta:az olasz foci bánja mert ezzel ugye előzött a portugál bajnokság.

még nem, sőt. ebben szezonban több pontot szereztek az olasz csapatok összességében: http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2014.html
és ha a Benfica meg is nyerné, az országos listán ennyit nem ad hozzá hogy előzzenek.

btw én is rohadtul örültem neki, hogy kiszoptak :twisted:
nem értem Contét, mert a bíró nagyrészt velük volt, nagyon könnyen sárgázta az angol a portugálokat.. még szerencse hogy a partjelző nem volt lefizetve és korrektül emelte a zászlót.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

DSanton39 írta:
PetR írta:az olasz foci bánja mert ezzel ugye előzött a portugál bajnokság.

még nem, sőt. ebben szezonban több pontot szereztek az olasz csapatok összességében: http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2014.html
és ha a Benfica meg is nyerné, az országos listán ennyit nem ad hozzá hogy előzzenek.

btw én is rohadtul örültem neki, hogy kiszoptak :twisted:
nem értem Contét, mert a bíró nagyrészt velük volt, nagyon könnyen sárgázta az angol a portugálokat.. még szerencse hogy a partjelző nem volt lefizetve és korrektül emelte a zászlót.

Hú, akkor rosszul olvastam, köszi. :)
Azért ennek ellenére ideje lenne belehúznia az olasz csapatoknak a BL-ben és az EL-ben is.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

PetR írta:
DSanton39 írta:
PetR írta:az olasz foci bánja mert ezzel ugye előzött a portugál bajnokság.

még nem, sőt. ebben szezonban több pontot szereztek az olasz csapatok összességében: http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2014.html
és ha a Benfica meg is nyerné, az országos listán ennyit nem ad hozzá hogy előzzenek.

btw én is rohadtul örültem neki, hogy kiszoptak :twisted:
nem értem Contét, mert a bíró nagyrészt velük volt, nagyon könnyen sárgázta az angol a portugálokat.. még szerencse hogy a partjelző nem volt lefizetve és korrektül emelte a zászlót.

Hú, akkor rosszul olvastam, köszi. :)
Azért ennek ellenére ideje lenne belehúznia az olasz csapatoknak a BL-ben és az EL-ben is.

naja, 2010-ben még a németek előtt voltak kicsivel az olaszok, pedig pontszámban most több van, de a németek nagyot javultak.
ennyit jelent az hogy vannak modern stadionjaik, tömött lelátok, normális meccskultúra, és nem futballhuliganizmus, a csapatok háza táján rendezettebb körülmények, stb. és az is nagyon sokat mond a jelenlegi olasz helyzetről hogy a liga top klubja egy veteránra épül, aki alig fut a pályán, és még is kihagyhatatlan alapember.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

PetR írta:
Bombastico írta:Háh! Végre kiszopott a mocskos giuve! :lol: Remélem megnyeri a Benfica, már tavaly is megérdemelték volna.

Hihetetlen hogy ez az ostoba conte most is bírózik, meg hogy ők érdemelték volna a továbbjutást. Kurvára nem, el kéne gondolkodni hogy hazai pályán emberelőnyben egy gólt nem tudnak bekotorni, akkor mit is érdemelnek. Ez kb ugyan az mint mikor kiestek a BL-ből, és ráfogták arra hogy a török pályamunkások direkt szétcseszték az ő térfelüket... Ugyan már. :lol: Örülök hogy kaptak végre egy jó nagy pofont (mert megérdemelték a nagyképű játékosaik és szurkolóik), de annak nem hogy ezt az olasz foci bánja mert ezzel ugye előzött a portugál bajnokság.


Jorge Jesus: "Conte másik meccset látott"

Ennyi.
Ez az igazság.
Volt egy meccsük rá hazai pályán telt ház előtt, 30 perces emberelőnyben, hogy egy nyamvadt gólt rúgjanak.
Nincs miről beszélni.
És nem először sülnek fel nemzetközi szinten most 2 év alatt.
Ezek ha bármikor is kikapnak, az csak a bírók miatt lehet, semmi más miatt.
Mellékesen kb 10-12 tizenegyest lőhettek idén, és rengeteg piros lappal segítették már őket ellenfeleikkel szemben.
A "nem látott" lesgólokról nem is beszélve.
A végén a bunyó abszolút jellemző volt rájuk.
Vucinic is a lelátóról jött le lökdösődni és anyázkodni, meg is kapta a pirosát.
Remélem nem leszünk olyan ostobák, hogy ezért a majomért ismét felmerüljön a Guarín-csere (még téma).
Sosem tudnék szurkolni egy Juvénak vagy Milánnak a nemzetközi porondon, bárki ellen játszanának, akkor sem.
Sajnos ez a kvóták vesztését jelenti, de hát nincs mit tenni :)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

az Atletico ma teljesen elfogyott erőnlétileg, lefocizták őket, és még így is majdnem BL-t nyertek. 2 percen múlott.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-simeone-es-alonso-ellen-eljarast-inditott-az-uefa-2338777

Helyes, nem tudom mit kerestek a pályán, José-t megszégyenítő módon Simeone kétszer is befutott a pályára meccs közben.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Hátrányban a Napoli, eddig elég gyengén muzsikálnak. A Bilbao idegenben is jobban játszik, lehet 2 csapatot delegál a Serie A idén a BL-be?
Bár egy meccs alapján (még vége sincs), nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, de ők sincsenek top formában, nem csak mi.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Hát szerintem amíg Benitez lesz az edző ott, nem sok sikerre számíthat a Napoli. Gargano, Britos egyáltalán nem oda valók pl. De szerintem nem is csak Benitez edzői képességével van gond, hanem, hogy hozza a (főleg) spanyol sleppet magával nem is olcsón. Calejón, Albiol, Michu, tavaly Reina. Középszerű játékosok, sokkal okosabban is költekezhetne, lenne pénz pedig.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Nem tudom, hogy a Napoli képes-e egyáltalán nagy csapatként funkcionálni. A bajnokságban dobogó körül ingadoznak hosszú évek óta. Emlékszem mikor a BL-ben megverték a Chelsea-t, akkor úgy voltam vele, hogy talán valamit nyújtanak, de akkor sem tudtak mit kezdeni a nyomással. Tavaly a halálcsoportban nem voltak rosszak, de mondjuk ott is voltak formaingadozásaik, pl. hazai pályán alig verték a tíz emberes Dortmundot.

Benítezzel szerintem továbbra is az a gond, hogy nem tudnak a csapatai védekezni. Nálunk is mindig félpályáig feltolt védelemmel játszott, Napolinál is elégé átjáróház a hátsó sor. Abban igazat adok, hogy azt a közel 100 milliót sokkal jobban is el lehetett volna költeni.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Szerintem egy normális edzővel továbbjuthattak volna tavalyi csoportból, azt is Benitez szúrta el. De szerencsénkre most is jól igazol (De Guzman), Fiorentina összekapja magát, vagy nálunk lenne egy normális edző, nem lenne dobogós a Napoli szerintem.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Jézusom milyen gólokat kapott a Napoli,tipikus Rafás gólok.
Kb ennyit tud a dagadt pincér.Semmit
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Az kemény,hogy 2 olasz csapat lesz a BLben,pár éve még 4 volt az alap...Benitez majd megmagyarázza ezt is,pedig nekik állt a zászló,jól elqurták.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

brecsinho írta:Az kemény,hogy 2 olasz csapat lesz a BLben,pár éve még 4 volt az alap...Benitez majd megmagyarázza ezt is,pedig nekik állt a zászló,jól elqurták.

Sajnálom, hogy lecsúsztak a BL-ről, mert így az olasz foci megint kapott egy pofont. Ráadásul megosztotta volna a Napoli figyelmét is, de így csak a bajnokságra fognak koncentrálni , mert az EL-t leszarják. Igaz, valószínűleg így is megélik a kupatavaszt, akkor már lehet komolyabban fogják venni a 'győztes megy a BL-be' dolog miatt.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Hát én tartom, hogy Benitez Napolija nem olyan nagy veszély, szerintem simán megelőzhetjük őket, ráadásul most is "remekül" igazolnak, nem lesznek idén dobogósak úgy érzem.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Hát én tartom, hogy Benitez Napolija nem olyan nagy veszély, szerintem simán megelőzhetjük őket, ráadásul most is "remekül" igazolnak, nem lesznek idén dobogósak úgy érzem.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

A Roma megkapta a Bayern, CSKA, Man City triót, míg a Juve az Atletico, Olympiacos, Malmö hármast. A zebráknak illene továbbmenni (2.hely), de a farkasok csak az EL-t érő 3. helyre futhatnak be első ránézésre, aztán lehet elkapják valamelyik "nagyot".
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

A Roma továbbjutására nem sok esélyt látok, viszont a Juvénak se lesz könnyű dolga, az Olympiacos pl. eléggé kitömte amcsi túrán a Milánt is. Mondjuk amennyire közepes edzőnek tartom Allegrit, azt mindenképpen meg kell említeni, hogy a BL-re ált. eléggé felkészítette a romokban lévő Milánt is, most annál jobb kerettel dolgozhat.

Egyébként nem rossz az idei csoportok összetétele (nyilván hiányzik szeretett csapatunk). B és D az, ami elég papírforma gyanús ill. a G jelű csoport melyet a Chelsea-nek min 18 ponttal kellene lehozni. C-ben nincs "nagy csapat", de ott a Benfica, amely elég jól szerepel mostanság a nemzetközi porondon, az újgazdag Monaco, Zenit és Leverkusen, szóval eléggé kiegyenlített, szerintem itt várható jó pár izgalmas meccs. A H még hasonló csoport a Bate Boriszovot leszámítva szintén 3 nagyjából egyforma erősségű csapat. Az Ajax inkább csak a múltja miatt elmítésre méltó, de az F csoport se lesz unalmas kiegészítve egy PSG-Barca duóval.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a Roma becumizta, abból a csoportból lehetetlen a továbbjutás, a Bayern és a City bivalyerős kerettel rendelkezik, mellyel a jelenlegi olasz liga egyetlen tagja sem veheti fel a versenyt. a Juve valószínűleg tovább fog menni a legjobb 16 köze.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

A fio és a napoli is simán tovább mehetsőt még a Toronam is van esélye.Lehet szépen gyűjtögetni a pontokat.
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Tegnap megnéztem a Roma meccsét. Meglehetősen elszomorodtam... Nagyon messze vagyunk a Roma szintjétől. Gyakorlatilag 75 percig látványosan, tempósan játszottak és a legtöbb akciót igyekeztek befejezni lövéssel. Eszméletlen volt, ahogy pár passzból pikk-pakk az angol bajnok kapujánál vannak. Ha ehhez hozzáveszem, hogy Manchesterben volt a meccs... Mi meg a Meazzaban szenvedünk a kiesőjelölt ellen. A lupik azért jó példa, mert az ő keretük sem csilliárdokból ÉPÍTKEZETT!!! Sok tekintetben összehasonlítható a miénkkel. Nagyon drága játékost most nem is tudok. Talán annyi előnyük volt, hogy Benatia eladásából tudták kozmetikázni a nyarat. Amit viszont ott az új tulajdonos hozott: határozott cél a bajnokság megnyerése és a BL szereplés. Ha kell valaki (most nem Messire gondolok, hanem mondjuk Iturbe-ra pl.) az érte szabott árat kicsengetik. Nem kölcsön+opció+365 játékos lábujjának a beszámítása stb... A hangsúly tehát azon van, hogy ők építkeztek és a tulaj is áldozott! Mi meg csak pofázunk az FFP-ről, meg az önfenntartásról, meg arról, hogy Mazzari a mi emberünk stb... és helyben tötyörgünk. Nagyon messze van nekünk nem csak a BL, hanem az olasz élmezőny is sajnos.:(
Válasz küldése