Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Süti »

vaskalap írta: 2019.02.20. 18:25 Nagyon nagyon kíváncsi leszek erre a mercatora,mert fogadkozás az van rendesen.
Évek óta ez van. :)

Hiszem, ha látom.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Godin máris nagy kedvencem :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

vaskalap írta: 2019.02.20. 23:05 Godin máris nagy kedvencem :D
Nekem Simeone :D
https://youtu.be/Ho2H9uhi1S0
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Egyetlen dolog miatt látok esélyt Mourinhora:
Szerintem másik (top)csapat nem merné/akarná őt bevállalni most nyártól.

Kínából, Ázsiából nem kért.
A Benficát megköszönte.
Anglia kilőve.
A Bayernnél gyűlölik a vezetők.
A PSG-nél minden edző kapott 2 évet, így biztos, hogy Tuchel is fog, a többi csapat meg nem Mourinho kaliberű.
Barcánál és Atletinél nincs edzőkérdés, a Realnál meg utálták a szurkolók és a játékosok is már a végén, hiába írják ezerrel a Realt, én nem tudom elképzelni, hogy visszatérne oda.
Olaszban meg nem hiszem, hogy bevállalna mást, a Juve meg nem fogja megkeresni (ők Zidane-t akarják nyártól).

A kérdés sztem az, megkeresik-e őt a vezetőink, vagy már számukra sem opció mostanra José.
Vajon igaz, hogy Moratti kampányol érte Zhangéknál, ahogy írták a lapok a héten?
Viszont Marotta és Zhang miatt is sokkal esélyesebb és könnyebben elképzelhető lenne Conte megszerzése.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Azért azt nem felejtem el,mikor megnyertük a BL.-t,már nem utazott velünk vissza Milánóba ünnepelni!!!! :twisted: :cry:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Zidane-t ma nagy valószínűséggel újra bejelentik a Realnál!

https://www.tuttomercatoweb.com/europa/ ... ne-1223431

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... re-1223425

Ezzel Mourinho számára én nem látok olyan kispadot, ami számára "elég nagy klub", valamint akarnák is valahova őt.
PSG is a hírek szerint kitart Tuchel mellett még legalább 1 évig, a hírek szerint új szerződést is kaphat a bizalom jeléül a napokban.

Vajon megkeressük Josét?
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

Szerintem Conte jon, nem rajongok az otletert, de nagy esellyel igy lesz.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

https://sempreinter.com/2019/03/24/inte ... a-new-one/

Jó lenne már, ha végre ezzel is dűlőre jutnának...
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Én megtartanám(felújítanám) a stadiont,mivel ez egy nagy múltú nagy nevű híres,patinás stadion,mint a Maracana,Nou Camp.Wembly,vagy a Real Margité! :lol:
Az új stadion miatt meg nem hiszem,hogy jobban játszana a csapat!!! :roll: ;)
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

Abel15 írta: 2019.03.25. 13:11 Én megtartanám(felújítanám) a stadiont,mivel ez egy nagy múltú nagy nevű híres,patinás stadion,mint a Maracana,Nou Camp.Wembly,vagy a Real Margité! :lol:
Az új stadion miatt meg nem hiszem,hogy jobban játszana a csapat!!! :roll: ;)
Én is teljesen felújítanám. Nem sok ilyen stadion van a világon. És a nézőszámok alapján nekünk nem elég a 45ezres stadion. De ha jól olvastam elég problémás eset ez a város, a Milan és a tulajdonjogok miatt. Nem tudom mennyi pénzt szánnak rá, de a legtisztább az lenne, ha megvennék a várostól, felújítanák és ugyanúgy használnák mint eddig, természetesen a Milan fizetné a bérleményt. Havi 4 meccsel (+olasz és nemzetközi kupa) + egyéb szolgáltatásokkal csak lehetne jövedelmező üzlet belőle.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Ja-ja jól mondod,a megvétel is jó lenne!!!! ;) :)
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Dirtylt írta: 2019.03.25. 16:15
Abel15 írta: 2019.03.25. 13:11 Én megtartanám(felújítanám) a stadiont,mivel ez egy nagy múltú nagy nevű híres,patinás stadion,mint a Maracana,Nou Camp.Wembly,vagy a Real Margité! :lol:
Az új stadion miatt meg nem hiszem,hogy jobban játszana a csapat!!! :roll: ;)
Én is teljesen felújítanám. Nem sok ilyen stadion van a világon. És a nézőszámok alapján nekünk nem elég a 45ezres stadion. De ha jól olvastam elég problémás eset ez a város, a Milan és a tulajdonjogok miatt. Nem tudom mennyi pénzt szánnak rá, de a legtisztább az lenne, ha megvennék a várostól, felújítanák és ugyanúgy használnák mint eddig, természetesen a Milan fizetné a bérleményt. Havi 4 meccsel (+olasz és nemzetközi kupa) + egyéb szolgáltatásokkal csak lehetne jövedelmező üzlet belőle.
Egy alacsonyabb befogadóképességű stadion kedvezőbb helyzetbe hozza a klubbot, mert a jegy és bérletárakat már túlkereslet mellet állapíthatja meg gyakorlatilag felső korlát nélkül. Minden szempontból saját stadion párti vagyok, (hallod Viktor? :D ) de ahogy írod nagy múltú. Nem tudom, hogy az önkormányzat mennyire lenne partner egy eladásban, gyakorlatilag minimális ráfordítás szükséges és ugyanúgy ők rendelkeznek az egyéb bérbeadásokkal.
ibrahimovics
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2014.08.02. 09:32

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: ibrahimovics »

Jelenleg is gyönyörű Stadion. Nem pontosan értem miért éri meg az egy önkormányzatnak, hogy inkább le bont valamit és nincsen belőle bevétele. Sőt még a bontás is nagyon drága, ahelyett, hogy inkább olcsóbban adná ki.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Aztán az új stadion mikor lenne rentábilis???Mennyi idő múlva???Akkor már jobban fociznának a fiúk???Most hirtelen ennyi jutott eszembe dióhéjba! :lol: :roll: ;)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Egy manapság modern stadion nem csak a nezokbol él! Nagyon fontos azt egyéb kihasználtság! Koncertek, éttermek, klub muzeum, stadion túra, klub shop stb, nemelyikben még bevasarlo központ is van!
Szintén fontos a város melyik részén van!
Sok összetevője van ennek a dolognak! Tudtommal a városnak bérleti díjat fizetünk és nyilván a jegy bevetelen kívül semmilyen más egyéb bevétel nem keletkezik a stadionbol! Gondolom a terv az lenne hogy minél több bevétel jöjjön ebből is mint minden ma már korszerű stadionbol és itt jön képbe hogyan lehet megallapodni a város vezetésével, valószínűnek tartom hogy sehogy!!
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

Inter101 írta: 2019.03.27. 14:13 Egy manapság modern stadion nem csak a nezokbol él! Nagyon fontos azt egyéb kihasználtság! Koncertek, éttermek, klub muzeum, stadion túra, klub shop stb, nemelyikben még bevasarlo központ is van!
Szintén fontos a város melyik részén van!
Sok összetevője van ennek a dolognak! Tudtommal a városnak bérleti díjat fizetünk és nyilván a jegy bevetelen kívül semmilyen más egyéb bevétel nem keletkezik a stadionbol! Gondolom a terv az lenne hogy minél több bevétel jöjjön ebből is mint minden ma már korszerű stadionbol és itt jön képbe hogyan lehet megallapodni a város vezetésével, valószínűnek tartom hogy sehogy!!
Az olasz sajtóban arról szólnak a hírek, hogy az Inter és a Milán egy új közös 60 ezer ember befogadására képes stadiont épít és a San Sirot pedig lebontják. Az ügyben most Milánó polgármestere is megszólalt.
"Ha úgy döntenek, hogy egy új stadiont építenek, akkor meg kell találnunk a módját, hogy az új stadion is az önkormányzat tulajdonában legyen. Egyértelmű, hogy nem szeretnénk elveszíteni a tulajdonjogot." (Nerazzurri Hungary Facebook)

Szerintem itt egy járható út van, mégpedig az, hogy a várostól teljesen függetlenül belekezdeni egy építkezésbe. Nem is értem, hogy a városvezető hogy gondolja. Megépít majd az Inter meg a Milán egy pár száz millió eurós stadiont, és utána átadja a város tulajdonába? Ebből az egészből már most látszik, hogy nagy kavar lesz és nem lesz egyszerű menet, mert az önkormányzat (ha nem tetszik neki valami) ott fog beakasztani, ahol csak akar.
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

MILÁNÓI–RÓMAI CSATA KÉT BL-HELYÉRT EGY „KÜLSŐSSEL”

3. INTERNAZIONALE (53 pont, forma: 2.0)
Hátralévő ellenfelek (10): Lazio (o), Genoa (i), Atalanta (o), Frosinone (i), Roma (o), Juventus (o), Udinese (i), Chievo (o), Napoli (i), Empoli (o)

4. MILAN (51 pont, forma: 2.4)
Hátralévő ellenfelek (10): Sampdoria (i), Udinese (o), Juventus (i), Lazio (o), Parma (i), Torino (i), Bologna (o), Fiorentina (i), Frosinone (o), SPAL (i)

5. ROMA (47 pont, forma: 1.8)
Hátralévő ellenfelek (10): Napoli (o), Fiorentina (o), Sampdoria (i), Udinese (o), Inter (i), Cagliari (o), Genoa (i), Juventus (o), Sassuolo (i), Parma (o)

6. LAZIO (45 pont, forma: 2.0)
Hátralévő ellenfelek (11): Inter (i), SPAL (i), Sassuolo (o), Udinese (o), Milan (i), Chievo (o), Sampdoria (i), Atalanta (o), Cagliari (i), Bologna (o), Torino (i)

7. ATALANTA (45 pont, forma: 1.4)
Hátralévő ellenfelek (10): Parma (i), Bologna (o), Inter (i), Empoli (o), Napoli (i), Udinese (o), Lazio (i), Genoa (o), Juventus (i), Sassuolo (o)
Forrás:NSO

Megnézve a sorsolást simán BL-helyen kell, hogy végezzünk. Ebbe egy Lazio X is beleférne. Kérdés persze, hogy a Juve mikor mit fog kiadni magából. Csak a Lazio nem fog velük játszani.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7211
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Dirtylt írta: 2019.03.29. 10:17 MILÁNÓI–RÓMAI CSATA KÉT BL-HELYÉRT EGY „KÜLSŐSSEL”

3. INTERNAZIONALE (53 pont, forma: 2.0)
Hátralévő ellenfelek (10): Lazio (o), Genoa (i), Atalanta (o), Frosinone (i), Roma (o), Juventus (o), Udinese (i), Chievo (o), Napoli (i), Empoli (o)

4. MILAN (51 pont, forma: 2.4)
Hátralévő ellenfelek (10): Sampdoria (i), Udinese (o), Juventus (i), Lazio (o), Parma (i), Torino (i), Bologna (o), Fiorentina (i), Frosinone (o), SPAL (i)

5. ROMA (47 pont, forma: 1.8)
Hátralévő ellenfelek (10): Napoli (o), Fiorentina (o), Sampdoria (i), Udinese (o), Inter (i), Cagliari (o), Genoa (i), Juventus (o), Sassuolo (i), Parma (o)

6. LAZIO (45 pont, forma: 2.0)
Hátralévő ellenfelek (11): Inter (i), SPAL (i), Sassuolo (o), Udinese (o), Milan (i), Chievo (o), Sampdoria (i), Atalanta (o), Cagliari (i), Bologna (o), Torino (i)

7. ATALANTA (45 pont, forma: 1.4)
Hátralévő ellenfelek (10): Parma (i), Bologna (o), Inter (i), Empoli (o), Napoli (i), Udinese (o), Lazio (i), Genoa (o), Juventus (i), Sassuolo (o)
Forrás:NSO

Megnézve a sorsolást simán BL-helyen kell, hogy végezzünk. Ebbe egy Lazio X is beleférne. Kérdés persze, hogy a Juve mikor mit fog kiadni magából. Csak a Lazio nem fog velük játszani.
Ami előny,hogy a Napolit leszámítva minden rangadónkat otthon játszuk.
Spalletti meg a juvet leszámítva nem vesztett még rangadót nálunk persze egy iksz nem mindig jò.
Az Atalanta annyira támdófocit játszik,hogy nem törődik a védekezéssel.
A Roma kétséges,hogy Ranierivel mit fog majd nyújtani.
Én Inter 3.Milán 4.helyet tippelek.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

Sajnos nekunk a legnehezebb a sorsolasunk.
Jatszunk meg a juve, napoli roma, lazio negyessel.

A bilannal csak juve lazio van a top 6-bol.
A roma utja is konnyebb, de a 6 pont elonynek elegnek kell lennie.

Nem tennek nagy penzt a 3. helyre, de bizakodom.
Bar engem a 3. hely sem dob fel. Sehol sem jegyzik .... ideje lenne feljebb lepkedni!
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Igaz,hogy az Atalanta nem törődik a védekezéssel,de ki fog nálunk gólt,esetleg gólokat lőni??? ;) :cry:
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Az,hogy simán a BL helyen túlzás...nem kicsit!!! :roll:
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Zielinski kell a kp-ra!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7211
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Az Atalanta 15 perc alatt 4 gólt gurított,de legalább Zapata kisárgázta magát a vasárnapi meccsről.
Nagyon kemény meccs lesz.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Megha a PSV elleni meccset nem is másítja meg, azért az hogy mind a Barca, mind a Tottenham a BL 4-be jutott, erősen felértekeli ezt a bl szezonunkat a szememben, meg akkor is, ha szinte biztos vagyok abban hogy számunkra a 16 lett volna a végállomás..
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Én is így gondolom. Nyilván nincs sok (kb. semmi) értelme ezen rágódni, de azért a történtek fényében a BL-szereplés kellemes meglepetés volt (a záró meccset leszámítva, talán), még úgy is, hogy azért sem a Barca, sem a Spurs nem hasított teljes fordulatszámon ellenünk és az Inter játékában is bőven volt kifogásolható elem.
Előzetesen én maximum 2 pontot tippeltem a csapatnak.

FORZA INTER!!!
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Mitől volt sikeres???
Ha már odáig eljutottunk hogy "csak" egy Psvt kellett volna megverni otthon és nem sikerült, azt nem homalyositja el az hogy a Tottenham bejutott (óriási mákkal) a 4 közé!
Azt mindenki tudta, látta hogy a Tottenham sokkal jobb csapat mint az Inter! Illett volna tovabbjutni, ha már egyszer lenyomtuk őket szintén mákkal!
Természetesen ennek az INTERnek pont ott van a helye ahol van, mind a bajnokságban mind a nemzetközi porondon!! Ebben sem több sem kevesebb nincs! Spaletti hozta az átlagot! Kár hogy nézhetetlen, minden elképzelést nélkülöző játékkal!
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Én viszont rohadtul nem értem a szitut mostmár.
Elvileg nincs már Settlement Agreement és a tulajdonosi kör brutálisan gazdag - ez utóbbi tény.
A tulajdonosok azt állítják, hogy évről évre jelentősen emelkedik a bevétel.
Akkor most mi az, hogy nincs pénz?
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Inter101 írta: 2019.04.18. 12:03 Mitől volt sikeres???
Például attól, hogy nem porig alázva, megszégyenülten kullogtunk az utolsó helyen, nyeretlenül. Volt(ak) olyan(ok), aki(k) előzetesen ilyesmit jósolt(ak). Én sem voltam igazán derűlátó a csoportkör előtt, ezért is értékelem kellemes meglepetésként a BL-teljesítményt, a nem kevés negatívum ellenére is.

FORZA INTER!!!
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

sorger=giallo írta: 2019.04.18. 12:45
Inter101 írta: 2019.04.18. 12:03 Mitől volt sikeres???
Például attól, hogy nem porig alázva, megszégyenülten kullogtunk az utolsó helyen, nyeretlenül. Volt(ak) olyan(ok), aki(k) előzetesen ilyesmit jósolt(ak). Én sem voltam igazán derűlátó a csoportkör előtt, ezért is értékelem kellemes meglepetésként a BL-teljesítményt, a nem kevés negatívum ellenére is.

FORZA INTER!!!
Ha csak a csoport végeredményt nézzük, akkor nagy eredmény. De ha azt, hogy a PSV-t egy nézhetetlen, nyuszi játékkal akartuk legyőzni, akkor inkább rohadtul szar eredmény. Mintha a magyarok a csoport második helyéért küzdenének, legyőznénk idegenben a horvátokat stb, és a végén Azerbajdzsán ellen itthon nem győznénk. Szép volt, szép volt, csak szart se ért... Ha akkor továbbjutunk, szerintem a télen se zuhan össze ennyire a csapat. Azóta a meccs óta van a bögyömben Spaletti, ekkora töketlenséget én még embertől nem láttam, mint ami ott volt.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

sorger=giallo írta: 2019.04.18. 10:28 a BL-szereplés kellemes meglepetés volt (a záró meccset leszámítva, talán)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

De jó!!!!
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Most kezdödik az inter tv az atv-n. Nézzétek
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Maicon 30 méteres góljai,micsoda nevek ölelgették,majdnem megkönnyeztem őket!!!!! :cry:
Ezeket kéne megmutatni ezeknek az impotenseknek,meg a sima fejűnek,hogy kell támadásokat vezetni!!!!Milyen tempóba!!!!!!!!!!! :roll: ;) :(
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Abel15 írta: 2019.04.27. 12:54 Maicon 30 méteres góljai,micsoda nevek ölelgették,majdnem megkönnyeztem őket!!!!! :cry:
Ezeket kéne megmutatni ezeknek az impotenseknek,meg a sima fejűnek,hogy kell támadásokat vezetni!!!!Milyen tempóba!!!!!!!!!!! :roll: ;) :(
Jaja. Mondjuk volt egy két olyan baki a narrátornál... mikor maicon egyik dugojánál valami olyasmit mondott hogy szinte minden golja emlékezetes volt a milánnál. 😂😂😂😂 De majd belejönnek ök is.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Stadionról van újabb hír? Múltkor elvileg már közel volt a bejelentés is.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Az nem gyenge , hogy az Atalanta rúgta a legtöbb gólt a calcioban .
Mu sem lesz Bl induló . Jönnek majd a Sanchezes pletykàk .
Interfan84
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2010.08.30. 11:02

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Interfan84 »

Jó nagy bunda volt az Atalanta meccs...van egy olyan érzésem h ez volt az ára a Lazio kupagyőzelmének.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Roma x lett.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

4 pont előny,3 meccs.Gyerekjáték :mrgreen:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

vaskalap írta: 2019.05.05. 20:00 4 pont előny,3 meccs.Gyerekjáték :mrgreen:
Most jön a kedvencünk a ha és a matek. :) Szóval ha megverjük a Chievot és a Roma nem nyer a Juve ellen akkor minimum a 4. hely már szinte biztos. ;)
/milan még bekavarhatna de el nem tudom képzelni, hogy ők nyerik mind a 4 meccsüket ami még hátravan/
Persze hányszor írtuk már le ezt a na ha ma nyerünk kezdetű mondatot.... :D :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7211
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2019.05.05. 20:08
vaskalap írta: 2019.05.05. 20:00 4 pont előny,3 meccs.Gyerekjáték :mrgreen:
Most jön a kedvencünk a ha és a matek. :) Szóval ha megverjük a Chievot és a Roma nem nyer a Juve ellen akkor minimum a 4. hely már szinte biztos. ;)
/milan még bekavarhatna de el nem tudom képzelni, hogy ők nyerik mind a 4 meccsüket ami még hátravan/
Persze hányszor írtuk már le ezt a na ha ma nyerünk kezdetű mondatot.... :D :)
Ne felejtsük a Chievo a Laziot Romában verte.
Egyébként az egymás elleni eredmény miatt mind a Milán mind a Roma ellen van egy plussz pontunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2019.05.05. 20:12
Ne felejtsük a Chievo a Laziot Romában verte.
Egyébként az egymás elleni eredmény miatt mind a Milán mind a Roma ellen van egy plussz pontunk.
Jó de tegnap meg 4-et kaptak hazai pályán a Spal-tól :D
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Nem számolgatni kellene, hanem végre nyerni egy nyomorult meccset. :shock:

A Chievo ellen otthon kötelező a győzelem.

Jó lenne motivált játékosokat látni a pályán, néha úgy tűnik már sokan lezárták magukban a szezont.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Megint a számolgatás-mint tavaly-ha megverjük ezt -ha kikap az-akkor....! :)
Ha a nagyanyámnak pöcse volna ő lenne a nagyapám...ha!!! 8-)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7211
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Süti írta: 2019.05.05. 21:54 Nem számolgatni kellene, hanem végre nyerni egy nyomorult meccset. :shock:

A Chievo ellen otthon kötelező a győzelem.

Jó lenne motivált játékosokat látni a pályán, néha úgy tűnik már sokan lezárták magukban a szezont.
Tegnap úgy örültem (kicsit szomorú) Romero góljának mintha Inter játékos szerezte volna.
A juve megtehetné az a szívességet,hogy iksszel a Romával.
Ebben az esetben elég lenne nyerni a Chievo ellen.
Az utolsó 2 fordulóban 6 pontot hozhatnak rajtunk ,de azonos pontszámnál az egymás elleni eredmények.

A Milán ma este a Bolognával szombaton a Fioval játszik.
Legalább az egyik meccsen remizik és az elég.
Ha nem tudunk megverni egy már kiesett csapatot akkor nincs miről beszélni..
A Conte ügy és eldőlhet e már ha meglenne a BL.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7211
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Sajnos nyert a Milán.
Viszont ha a hétvégén sem a Roma sem a Milán(Roma-Juventus és Fiorentina-Milán lesz így erre van esély) akkor elég megverni egy hét múlva a Chievot és megvan a BL.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Maradjon Spalletti, vagy az ő Interes karriere a végéhez ért?

https://www.tuttomercatoweb.com/sondaggi/sondaggio-686
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Elképesztő mi megy a Bl-ben... :shock:
Durva belegondolni, hogyha nem vagyunk balfaszok, akkor ez a Tottenham most sehol sincs :roll:
Válasz küldése