SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2024.04.15. 15:22 Hatalmas potenciál van benne, ezt már bizonyította sokszor sok helyen. Az olasz válogatottan még nem. Majd most fogja, csoportok sem jutnak tovább... Viccet félre téve, ahol Pinamonti a megváltó ott komoly gondok vannak a minőséggel. Hova jutott a válogatott 30 év alatt...
Nyilvan "hova jutott" a valogatott, de a teny az teny, Pinamonti a legeredmenyesebb Olasz jatekos a top 5 bajnoksagot egeszet nezve.

Van benne lehetoseg boven, miert ne johetne ki neki egy jo EB is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Most mar hivatalos is:

Jovore 5 Olasz csapat indulhat az uj BL-ben, az idei 5. helyezet is BL helyet er.
chester0921
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.11. 15:24

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: chester0921 »

interfan írta: 2024.04.19. 05:51 Most mar hivatalos is:

Jovore 5 Olasz csapat indulhat az uj BL-ben, az idei 5. helyezet is BL helyet er.
A Bologna a kiemelkedő szezonja után igazán megérdemelne egy BL csoportkört, szurkolok neki, hogy összejöjjön.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Curva Sud a Milan ultrai mar ki is rugtak Piolit, mint irjak edzot kell valltani.

Igy lett a "Pioli is on Fire", egy "Pioli is fired".


Motta ugynoke pedig elmondta, a Juvenal valoban valtas lehet a nyaron, es Allegri tavozni akar, de jelenleg Motta mas lehetosegeket is ertekel, es meg semmit nem dontott a jovojerol.


Azert kemeny, hogy gyakorlatilag az osszes Olasz "top" csapat edzot valt a nyaron.
De Rossi hivatalos hogy marad, jo esellyel nalunk Inzaghi is de azt is kitudja meg.
Napolinak uj edzo kell, Gasperini is kerdes marad e az Atalantanal.
Na es akkor ott a Juve meg a Milan meguresedo padja.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Romano is bejelentette, Piolit meneszti a Milan a szezon vegen.

Viszont En ezektol az uj Milan edzo nevektol nagyon nem esek hasra.
Conte teljes egeszeben alkalmatlan a Milan keretre, elkepeszto messze van a "rutingyoztesbajnok" vonal, egy ilyen fiatal kerethez vinni egy Contet kb ongyilkossag.
Aki jo megoldas lehetne az De Zerbi, Emery de ok nem vallaljak, a PL-be akarnak maradni.
Vegul pedig ilyen Van Bommel, Lopetegui, Galtier, Fonseca sor, haat mit ne mondjak erre a szinvonalra...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2024.04.21. 06:18 Romano is bejelentette, Piolit meneszti a Milan a szezon vegen.

Viszont En ezektol az uj Milan edzo nevektol nagyon nem esek hasra.
Conte teljes egeszeben alkalmatlan a Milan keretre, elkepeszto messze van a "rutingyoztesbajnok" vonal, egy ilyen fiatal kerethez vinni egy Contet kb ongyilkossag.
Aki jo megoldas lehetne az De Zerbi, Emery de ok nem vallaljak, a PL-be akarnak maradni.
Vegul pedig ilyen Van Bommel, Lopetegui, Galtier, Fonseca sor, haat mit ne mondjak erre a szinvonalra...
Szerintem rá fognak menni Sarrira és a támadó focira, adott a 4-3-3 a kerethez.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2024.04.22. 22:32
interfan írta: 2024.04.21. 06:18 Romano is bejelentette, Piolit meneszti a Milan a szezon vegen.

Viszont En ezektol az uj Milan edzo nevektol nagyon nem esek hasra.
Conte teljes egeszeben alkalmatlan a Milan keretre, elkepeszto messze van a "rutingyoztesbajnok" vonal, egy ilyen fiatal kerethez vinni egy Contet kb ongyilkossag.
Aki jo megoldas lehetne az De Zerbi, Emery de ok nem vallaljak, a PL-be akarnak maradni.
Vegul pedig ilyen Van Bommel, Lopetegui, Galtier, Fonseca sor, haat mit ne mondjak erre a szinvonalra...
Szerintem rá fognak menni Sarrira és a támadó focira, adott a 4-3-3 a kerethez.
Egyebkent szerintem Sarri jo megoldas lenne a Milannal.
Sarri ahol jart osszesegeben bizonyitott, tamadofoci, fiatal keret, es teljesen alkalmas ez a keret a Sarri fele 4-3-3-ra.

Szerintem sokkal jobb megoldas lenne Sarri mint Conte a Milannal, ilyen Fonseca, Lopetegui, Van Bommel, Galtier sorhoz meg aztan foleg.

Egyszoval egy Sarri-Milan kapcsolat szerintem mukodne, es lehetne egy eros Milan belole.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A Rai Sport információi szerint megszületett a megállapodás arról, hogy Antonio Conte lesz a Napoli új vezetőedzője. A csatorna átigazolási szakértője, Ciro Venerato szerint a felek hároméves szerződést fognak kötni egymással, és már csak Aurelio De Laurentiis klubelnök végső jóváhagyása hiányzik a megállapodás hivatalossá tételéhez.

Eközben a Calcionapoli24 arról is beszámolt, hogy Conte éves fizetése 6.5 millió euró lehet a nápolyiaknál.

Fb/ Azzurri
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

CsaSzi9294 írta: 2024.04.27. 07:01 A Rai Sport információi szerint megszületett a megállapodás arról, hogy Antonio Conte lesz a Napoli új vezetőedzője. A csatorna átigazolási szakértője, Ciro Venerato szerint a felek hároméves szerződést fognak kötni egymással, és már csak Aurelio De Laurentiis klubelnök végső jóváhagyása hiányzik a megállapodás hivatalossá tételéhez.

Eközben a Calcionapoli24 arról is beszámolt, hogy Conte éves fizetése 6.5 millió euró lehet a nápolyiaknál.

Fb/ Azzurri
Öreg Antonio is lejjebb adott az igényekből. Nehezen tudom elképzelni, hogy hosszú házasság lesz főleg, ha elmegy a nyáron Osimhen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2024.04.27. 08:27
CsaSzi9294 írta: 2024.04.27. 07:01 A Rai Sport információi szerint megszületett a megállapodás arról, hogy Antonio Conte lesz a Napoli új vezetőedzője. A csatorna átigazolási szakértője, Ciro Venerato szerint a felek hároméves szerződést fognak kötni egymással, és már csak Aurelio De Laurentiis klubelnök végső jóváhagyása hiányzik a megállapodás hivatalossá tételéhez.

Eközben a Calcionapoli24 arról is beszámolt, hogy Conte éves fizetése 6.5 millió euró lehet a nápolyiaknál.

Fb/ Azzurri
Öreg Antonio is lejjebb adott az igényekből. Nehezen tudom elképzelni, hogy hosszú házasság lesz főleg, ha elmegy a nyáron Osimhen.
Persze hogy lejjebb adta, a Spursnel akkorat bukott mint a haz, kutyanak nem kell "nagy" csapatnal, honapok ota nyalja a Juve hatsojat, hogy "hazaterhessen", aztan lehet meg ez sem sikerul neki. :D

Egyebkent meg a Napoli a legalkalmasabb Contenak.
Milan kerete es a fiatalok teljesen alkalmatlan, es teljes bukas lenne Contenak.
Juve kerete szinten fiatal, ehhez egy rutin fetis Grande Antonio szinten ongyilkossag.

Osimhen jo esellyel PSG 120m-ert, Kvarat is vinne a Real szinten 80-100m, lenne 200m a rutin vonalra.
Scalvini, Buongirono paros mar tema is a 3 vedo miatt, igaz lehet ok nem eleg "rutinbajnokgyoztes" vonal. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Irjak most nagyon Lopeteguit a Milanhoz, es hogy mennyire illene a rendszerhez, meg mar "gyoztes" edzo.
Nyilvan sokkal jobban illik a taktikahoz, fiatal kerethez mint GrandeAntonio, ezt megertem.
De...
Azert Lopetegui mint "gyoztes" edzo.
Hat nem tudom...

Portonal semmit nem nyert, bajnoksag sem sikerult neki.
2. eveben 16 fordulo utan ki is rugtak.

Spanyol valogatottban a merlege jo, de komoly tornan nem vett reszt, csak selejtezo meg baratsagos meccsek.

Real nagy bukas lett ugy ahogy van...

Sevillaban persze EL gyozelem, pont ellenunk, dehat azert emlekszunk arra a dontore is.
Ezen kivul a BL-ben semmilyen eredmenyt nem ert el.
Persze 3db 4.hely nem rossz eredmeny, de a 4. szezonjaban mar kirugtak oktoberben...

Wolverhampton tortenet meg megint nem lett egy szep story, es kirugassal vegzodott.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.04.27. 12:51 Irjak most nagyon Lopeteguit a Milanhoz, es hogy mennyire illene a rendszerhez, meg mar "gyoztes" edzo.
Nyilvan sokkal jobban illik a taktikahoz, fiatal kerethez mint GrandeAntonio, ezt megertem.
De...
Azert Lopetegui mint "gyoztes" edzo.
Hat nem tudom...

Portonal semmit nem nyert, bajnoksag sem sikerult neki.
2. eveben 16 fordulo utan ki is rugtak.

Spanyol valogatottban a merlege jo, de komoly tornan nem vett reszt, csak selejtezo meg baratsagos meccsek.

Real nagy bukas lett ugy ahogy van...

Sevillaban persze EL gyozelem, pont ellenunk, dehat azert emlekszunk arra a dontore is.
Ezen kivul a BL-ben semmilyen eredmenyt nem ert el.
Persze 3db 4.hely nem rossz eredmeny, de a 4. szezonjaban mar kirugtak oktoberben...

Wolverhampton tortenet meg megint nem lett egy szep story, es kirugassal vegzodott.
Én sem fogom összeszarni magam, ha Ő lesz a Milan edzője. Nem is igazán emlékszem, hogy spanyol edző utoljára mikor tudott Olaszországban maradandót alkotni. Luis Enrique is megégett a Romaval, pedig Ő magas polcon van eléggé.
Tombi1986
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Szombat este remélem továbblökjük a másodosztály felé a Sassuolo-t. 😊
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3292
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Tombi1986 írta: 2024.04.30. 06:06 Szombat este remélem továbblökjük a másodosztály felé a Sassuolo-t. 😊
Én is bízom benne.
5 pontra vannak a 17. már nem kieső helyről.8-10 pont kellene nekik a hátralévő 4 meccsen, jelenlegi formájukat nézve kétlem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tovabbra is lehetoseg, hogy az uj BL-ben a kovetkezo szezonban 6 Olasz csapat induljon, valamint az is, hogy osszesen 9 Olasz csapat induljon a Nemzetkozi Kupakban.

Ami mar biztos, hogy a megujult uj BL-ben az UEFA uj szabalyainak hala 5 Olasz csapat is indul, magyarul a Serie A 5.helyzetje is automatikus BL hely.
6-7.hely EL, a 8. pedig Konferencia.

Lehetoseg van 6 Olasz csapatra a BL-ben, erre akkor kerul sor, ha az Atalanta megnyeri az EL-t, es kozben nem vegez a top 5-ben, ezaltal Atalanta EL gyozelemnek hala indulhatna a BL-ben, viszont ez esetben csak egy EL hely ami a 7., es egy Konferencia hely lenne ami a 8.

Hogy lenne esely a 9 csapatra?
Atalanta EL gyozelem, de top 5 kivuli hely.
Valamint Fiorentina Konferencia gyozelem, de top 8 kivuli hely.
Ez esetben a top 5 indulna a BL-ben + Atalanta.
7. indulna az EL-ben + Fiorentina.
8. pedig a Konferencia Ligaban.


Mas erdekesseg, a Juventus vezerszurkoloi tiltakoznak Conte vagy Motta erkezese ellen.
Mint irtak Allegri elhozza nekunk a Kupat.
Nyilvan Kupa, de megmondom oszinten engem sem tavaly, sem azelott nem boldogitott 1 percre sem, es nem karpotolt a 2X elveszitett Scudettoert.
(Persze Juve celok jelenleg masok, dehat akkor is)
Nagyon szeret Inzaghi arra hivatkozni, hogy 3 ev = 6 Trofea.
Ez megint gyonyoru, dehat ebbol 2 Olasz Kupa, 3 meg Olasz Szuperkupa.
Nyilvan ez is valami, dehat azert nem egy igazan nagy presztiz ertek.
Szoval nyilvan biztos orulne a Juve ha nyerne valamit, de szamomra a Kupa gyozelem annyit er amennyit.
Olyan edzok is voltak Kupagyoztesek mint Gattuso, Pirlo, Mazzarri, Petkovic, Leonardo, Delio Rossi, Guidolin, akik azert finoman szolva sem komoly edzok.
Mikozben olyanok mint egy 4X Olasz bajnok, 2X Spanyol bajnok, BL gyoztes Capello soha eleteben nem nyert Olasz Kupat.
De az 1X Olasz bajnok, 1X Francia bajnok, 1X Nemet bajnok, 1X Angol bajnok, 2X Spanyol bajnok, 4X BL gyoztes Ancelotti is csak egyszer nyert az eleteben Olasz Kupat.
Egyszoval persze a Juve celjai nyilvan masok, de ha meg is nyerik a Kupat, annak a jelentosege szamomra minimalis.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.05.10. 08:20

Mas erdekesseg, a Juventus vezerszurkoloi tiltakoznak Conte vagy Motta erkezese ellen.
Mint irtak Allegri elhozza nekunk a Kupat.
Ezt most nem értem. Most azért állnak ki maradjon Allegri? :shock: Eddig minden fórumon /külföldieken is/ azt látni a juvésoknak ki van a tökük Allegrivel és szeretnék ha kirúgnák. :D

Kupás írásodra annyit, hogy én azért örültem az olasz kupáknak is. ;) Az is egy trófea amiért küzdeni és harcolni kellett majd ki lehet tenni szépen a vitrinbe. :) Nyilván nem egy bajnoki cím vagy BL/EL győzelem de semmit nem adnak ingyen így annak is megvan a maga értéke.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Napolinal is kivancsi vagyok mi lesz, en tartom a 3 vedos taktikara nem alkalmas a keretuk, meg akkor sem ha viszik pl Buongiornot.
Conte, Gasperini, Pioli, Italiano, Palladino akiket nagyon irnak oda, en biztosan egy 4 vedos edzo mellett dontenek, pl akar Pioli.

Penz valoszinu lesz, Kvaratskhelia kapcsan Real vs PSG verseny van, es 100m koruli arrol olvasni.
Osimhent a Chelsea vinne 130m-ert, sot meg Lukakut is adnak vegleg oda.
Szoval azert ott lehet egy 200m igazolni, meg akkor is ha nullas mercatot csinalnak, ahogy tavaly.
Dehat tavaly is elment Kim, Lozano, Elmas, es ezt a penzt elszortak mindenfele kozepszer jatekoskra.
Nem tudtak Kimet sem potolni sehogy, ha most elmegy a ket legjobb es Kvaratskhelia es Osimhen, akik Serie A szinten is top 5 tamadok kozott vannak, hogy oket sem fogjak tudni potolni minosegben abban is kb biztos vagyok.

Egyszoval en nem latom azt a nagyon veszelyes Napolit, es nagyon csodalatos jovot ott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Miutan Zirkzee ara mar 70m korul van, a Milan alternativakat nez, es ilyen Benjamin Sesko.
Sesko ugynoke a napokban Milanoban jart, ahol targyalt a Milan vezetessel.
A Milan kesz kifizetni Sesko 50m euros kivasarlasi zaradekat.
Sesko meg varja a tovabbi ajanlatokat, es utana dont a jovojerol.

Kozben a Parma utan feljutott a Como is, orulok nekik, szimpatikus kis csapat.
Parmara meg szukseg van, azert nekik van multjuk, az elso osztalyba a helyuk.
Jo lenne ha olyan tortenelmi, nagy szurkolotaborral rendelkezo csapat akiket imadnak mint a Palermo is feljuta a rajasztasbol.

Udinese remelem benntmarad, viszont ilyen hullagyenge Frosinone meg Empoli boven mehetnenek a B-be.

Parma, Como, Palermo - Serie A
Salernitana, Empoli, Frosinone - Serie B

Minosegben is javulna szerintem az Olasz elso osztaly minden teren.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.05.11. 08:53
Kozben a Parma utan feljutott a Como is, orulok nekik, szimpatikus kis csapat.
Como-nak én is örülök mert nagyon hangulatos kis stadionja van a tó partján. Szerintem a Como - Intert fel is veszem az utazási listámra. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24548
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.05.11. 14:12
interfan írta: 2024.05.11. 08:53
Kozben a Parma utan feljutott a Como is, orulok nekik, szimpatikus kis csapat.
Como-nak én is örülök mert nagyon hangulatos kis stadionja van a tó partján. Szerintem a Como - Intert fel is veszem az utazási listámra. ;)
Mar keszen is vannak az uj stadion tervek, szoval jol gondolkoznak, es a jovobe neznek Comoban.
Válasz küldése