Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

cuchu11
Hozzászólások: 1244
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Festa írta: 2024.02.02. 17:48
Contéval akkor kerültünk élre amikor kiestünk a BL-ből.2 fronton nem tudunk harcolni.😉
Húzzuk be a BL-t meg a második csillagot is! Szerintem.
💙🖤💪🏆
HerfortBalazs
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Egyre több helyen irjak Zielinskit mint igyen igazolas nyartol. Azert ő egy eleg jo jatekos szerintem, a bajnoksag egyik legjobb közeppalyasa. Ingyen szerintem hatalmas.

Azert a Calha, Barella, Miki, Frattesi, Zielinsi ötös nagyon erős lehetne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Napokban pletykak kerultek elo, miszerint az Inter ajanlatott tett Rabiot kapcsan, es ingyen nyartol szeretne.

Sky es Barzaghi is megerositi, valos lehet az Inter erdeklodese, es van a pletykak mogott valami.
Rabiot fizetese igenye viszont magas, jelenleg 7m eurot keres, es ha marad Olaszorszagban mar nem vonatkozna ra az adokedvezmeny.
Sky szerint legalabb 7m, de inkabb afeletti fizetest akar, valamint a jatekos edesanyja, alairasi penzt is ker, ezert a helyzet nehez az Inter szamara.

Tuttosport is megerositi, az Inter ajanlatot tett Rabiotnak, viszont a jatekos nemet mondott, es nem erdekli az Inter.
Tuttosport hozzateszi, az Inter azert keres ujabb ingyen KP-t, mert Dumfrieson kivul akibol sok penzt nem var az Inter, szukseg lesz egy nagy osszegu aldozatra a nyaron.
Az aldozat pedig a TS szerint Barella lesz, ezert az Inter probal a KP-n ingyen neveket keresni.

(Imadom a Tuttosportot :D )
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Ezt még olvasni is fájdalmas
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2024.02.03. 14:51 Ezt még olvasni is fájdalmas
Pedig egy jo Rabiot ingyen, jo kis 10m fizuval, es Barellat meg eladni mint aldozat, jo uzlet. :D :D


Viccet felreteve en azt nem ertem ezekkel a Tuttosport fele lapoknal, lasd akar Corriere, Republica, es tarsaik (hiresen "Inter barat" lapok), hogy fogalma sincs senkinek mi lesz az Inter jovoje.
Par hete jott ki a hivatalos bejelentes az Oaktree es az eladas kapcsan, kinek mennyi penz, mennyi a klub ertekbecslese amit megcsinaltak, stb-stb-stb.

Erre jonnek ezek a TS fele hirek, hogy majd "Barella lesz az aldozat".
Miert?
Honnan tudjuk ki lesz a tulajdonos?
Honnan tudjuk ha valtas lesz, szukseg lesz e aldozatra?
Ha valtas lesz, miert kellene tovabbra is aldozat es pluszos mercato?

Nem tudunk semmit...
Erre mar most kezdodik, ki lesz az aktualis aldozat.
Mindezt 0 hattertudassal.

Vicc az egesz...
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Zielinski kimaradt a BL keretből Napolinál.
Van fenn Skyshowtimeon egy dokumentumfilm az átigazolásokról első rész felénél tartok, ott éppen Fabian Ruiz mondja hogy szólt neki az elnök hogy ha nem hosszabbít szerződést nem fog játszani. Mertenst is említik hogy ő is járt
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7252
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Remek legalább játékra éhes lesz. Amúgy mi se nagyon játszottunk Skriniart amikor kiderült hogy ingyen a Psg-be megy.
Az Inter-Napoli meccsen akár majd a mi kispadunkra is leülhet:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Fabbian nem csak hogy ujra golt lott, most is a Bologna legjobbja volt tegnap.

Tovabbra sem ertem, miert kellett ot eladni...
Persze tudom erte fizettek, masert meg nem, dehat 5m hagyjuk is.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

interfan írta: 2024.02.04. 07:28 Fabbian nem csak hogy ujra golt lott, most is a Bologna legjobbja volt tegnap.

Tovabbra sem ertem, miert kellett ot eladni...
Persze tudom erte fizettek, masert meg nem, dehat 5m hagyjuk is.
Amennyiben van rá visszavásárlási opció, addig szerintem ez egy jó deal.
https://www.inter.it/en/news/giovanni-f ... ns-bologna
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drtie írta: 2024.02.04. 08:08
interfan írta: 2024.02.04. 07:28 Fabbian nem csak hogy ujra golt lott, most is a Bologna legjobbja volt tegnap.

Tovabbra sem ertem, miert kellett ot eladni...
Persze tudom erte fizettek, masert meg nem, dehat 5m hagyjuk is.
Amennyiben van rá visszavásárlási opció, addig szerintem ez egy jó deal.
https://www.inter.it/en/news/giovanni-f ... ns-bologna
Az nagyon jo, hogy van 13m euros visszavasarlasi opcio jovo nyarig.
De volt valaha valaki, akit ilyen arkulonbseggel visszavasaroltunk volna?
Nem...
Legutobbi pelda Pirola, akinek a visszavasarlasi opcio 23 nyaran jart le, es termeszetesen nem eltunk a lehetoseggel.

Sokkal egyszerubb lett volna nem eladni Fabbiant ilyen nevetseges 5m-val.
Dehat Casadei, Di Gregorio, Pirola, Gnonto, es meg sorolhatnak a neveket utan ebben sok meglepetes nincsen.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8221
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2024.02.01. 14:51
CsaSzi9294 írta: 2024.02.01. 14:47
Hat igen, az utolso mondatoddal jol leirtad a helyzetet. :D
Kb annyi lehetoseget fog kapni ez a Sarr gyerek mint te Csaszi. :D
A baj csak az, hogy én nem kapok egy centet se…😅
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2024.02.04. 08:51
interfan írta: 2024.02.01. 14:51
CsaSzi9294 írta: 2024.02.01. 14:47
Hat igen, az utolso mondatoddal jol leirtad a helyzetet. :D
Kb annyi lehetoseget fog kapni ez a Sarr gyerek mint te Csaszi. :D
A baj csak az, hogy én nem kapok egy centet se…😅
Hat ez a Sarr gyerek se nagyon kap semmit abban biztos lehetsz. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Calciomercato szerint Icardi visszaakar nyaron terni az Interbe.
Januarban a Real akarta es meg is volt a megallapodas, de vegul a Galata nemet mondott mert nem tudtak volna potolni szezon kozben.
10m korul mozdihato lehet a nyaron, es a jelenlegi 10m euros fizeteset a felere, 5m-ra is csokkentene, hogy visszaterhessen az Interbe.
Icardi tovabbra is Inter szurkolo, es Milano az otthona, Icardi ugyis hajlando visszaterni, hogy csak kiegeszito ember lenne.
Az Internel jelenleg nincsenek zart ajtok, ezt Marotta korabbi szavai is megerositik, aki elmondta emberileg 100X inkabb Icardi mint Lukaku.
Viszont az Inter jelenleg nem gondol a nyarra, es ezert jelenleg nem elsodleges tema nyarra Icardi visszaterese.


Martinez:
Nem aggodom a szerzodesem miatt.
2026-ig van meg szerzodesem, nyugodt vagyok, es jol erzem magam Milanoban.
Dolgozunk, nem lesz konnyu megegyezni, de jo uton haladunk, megprobalunk megegyezni.
HerfortBalazs
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Remelem valahogy összejön ez a hosszabitas Martinezzel, iden szintet lepett es szerintem nala ez meg nem a maximum. Ő 30 eves korara lesz a csucson.

Icardi meg tudasa alapjan siman elferne, csodalkozok is hogy egyik olasz csapat se igazolta meg le. De egy bomlaszto emberre egyaltalan nincs szükseg. Ha bocsantot kerne es beallna a sorba talan talan. Fasztudja.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

HerfortBalazs írta: 2024.02.05. 07:50 Remelem valahogy összejön ez a hosszabitas Martinezzel, iden szintet lepett es szerintem nala ez meg nem a maximum. Ő 30 eves korara lesz a csucson.

Icardi meg tudasa alapjan siman elferne, csodalkozok is hogy egyik olasz csapat se igazolta meg le. De egy bomlaszto emberre egyaltalan nincs szükseg. Ha bocsantot kerne es beallna a sorba talan talan. Fasztudja.
Icardi felejtős. Ide ne jöjjön. Ráadásul hiába rúgta a gólokat én őt azzal a szenvedős semmit nem nyerős időszakkal tudom azonosítani a 2010-es években.....mikor itt volt zero tituli volt sajna....még egy nyomorult olasz kupa sem jött össze és talán BL hely is csak 1x.....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.02.05. 09:16
HerfortBalazs írta: 2024.02.05. 07:50 Remelem valahogy összejön ez a hosszabitas Martinezzel, iden szintet lepett es szerintem nala ez meg nem a maximum. Ő 30 eves korara lesz a csucson.

Icardi meg tudasa alapjan siman elferne, csodalkozok is hogy egyik olasz csapat se igazolta meg le. De egy bomlaszto emberre egyaltalan nincs szükseg. Ha bocsantot kerne es beallna a sorba talan talan. Fasztudja.
Icardi felejtős. Ide ne jöjjön. Ráadásul hiába rúgta a gólokat én őt azzal a szenvedős semmit nem nyerős időszakkal tudom azonosítani a 2010-es években.....mikor itt volt zero tituli volt sajna....még egy nyomorult olasz kupa sem jött össze és talán BL hely is csak 1x.....
Azert mi csinaltunk mar cifra dolgokat...

Lukaku is kapott 2.eselyt, de meg o is hagyjan.
Egy olyan Nainggolan aki azt mondta az Interre, hogy egy borton, szabadulni akar, meg nagyobb kaoszt fok okozni, hogy ebbol a szornyu klubtol szabadulhasson, szinten kapott 2.eselyt....

Egy Cuadrado is erkezett, akit azert az Interesek nagyresze Bonucci es Chiellini szintu gyulolelet erzett iranta, nem alaptalanul...

A Juventus nyaladzo, almodozo, Juventus tektos Vidal is erkezett.

Szoval csak 3-4 nagyon kemeny pelda.
Ezekhez kepest Icardi semmi lenne...
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.02.05. 10:01
Cupi írta: 2024.02.05. 09:16
HerfortBalazs írta: 2024.02.05. 07:50 Remelem valahogy összejön ez a hosszabitas Martinezzel, iden szintet lepett es szerintem nala ez meg nem a maximum. Ő 30 eves korara lesz a csucson.

Icardi meg tudasa alapjan siman elferne, csodalkozok is hogy egyik olasz csapat se igazolta meg le. De egy bomlaszto emberre egyaltalan nincs szükseg. Ha bocsantot kerne es beallna a sorba talan talan. Fasztudja.
Icardi felejtős. Ide ne jöjjön. Ráadásul hiába rúgta a gólokat én őt azzal a szenvedős semmit nem nyerős időszakkal tudom azonosítani a 2010-es években.....mikor itt volt zero tituli volt sajna....még egy nyomorult olasz kupa sem jött össze és talán BL hely is csak 1x.....
Azert mi csinaltunk mar cifra dolgokat...

Lukaku is kapott 2.eselyt, de meg o is hagyjan.
Egy olyan Nainggolan aki azt mondta az Interre, hogy egy borton, szabadulni akar, meg nagyobb kaoszt fok okozni, hogy ebbol a szornyu klubtol szabadulhasson, szinten kapott 2.eselyt....

Egy Cuadrado is erkezett, akit azert az Interesek nagyresze Bonucci es Chiellini szintu gyulolelet erzett iranta, nem alaptalanul...

A Juventus nyaladzo, almodozo, Juventus tektos Vidal is erkezett.

Szoval csak 3-4 nagyon kemeny pelda.
Ezekhez kepest Icardi semmi lenne...
Nainggolant ki is baszta Marotta. Vidal nem szidta az Intert, ettől függetlenül persze nem örültünk neki.
Rend van az öltözőben, ez a legfontosabb, nem szabad elcseszni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.02.05. 10:07
interfan írta: 2024.02.05. 10:01
Cupi írta: 2024.02.05. 09:16

Icardi felejtős. Ide ne jöjjön. Ráadásul hiába rúgta a gólokat én őt azzal a szenvedős semmit nem nyerős időszakkal tudom azonosítani a 2010-es években.....mikor itt volt zero tituli volt sajna....még egy nyomorult olasz kupa sem jött össze és talán BL hely is csak 1x.....
Azert mi csinaltunk mar cifra dolgokat...

Lukaku is kapott 2.eselyt, de meg o is hagyjan.
Egy olyan Nainggolan aki azt mondta az Interre, hogy egy borton, szabadulni akar, meg nagyobb kaoszt fok okozni, hogy ebbol a szornyu klubtol szabadulhasson, szinten kapott 2.eselyt....

Egy Cuadrado is erkezett, akit azert az Interesek nagyresze Bonucci es Chiellini szintu gyulolelet erzett iranta, nem alaptalanul...

A Juventus nyaladzo, almodozo, Juventus tektos Vidal is erkezett.

Szoval csak 3-4 nagyon kemeny pelda.
Ezekhez kepest Icardi semmi lenne...
Nainggolant ki is baszta Marotta. Vidal nem szidta az Intert, ettől függetlenül persze nem örültünk neki.
Rend van az öltözőben, ez a legfontosabb, nem szabad elcseszni.
Kibaszta 1X, majd visszajott es kapott egy 2.eselyt Nainggolan baratunk...
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2024.02.05. 10:10
alwin91 írta: 2024.02.05. 10:07
interfan írta: 2024.02.05. 10:01

Azert mi csinaltunk mar cifra dolgokat...

Lukaku is kapott 2.eselyt, de meg o is hagyjan.
Egy olyan Nainggolan aki azt mondta az Interre, hogy egy borton, szabadulni akar, meg nagyobb kaoszt fok okozni, hogy ebbol a szornyu klubtol szabadulhasson, szinten kapott 2.eselyt....

Egy Cuadrado is erkezett, akit azert az Interesek nagyresze Bonucci es Chiellini szintu gyulolelet erzett iranta, nem alaptalanul...

A Juventus nyaladzo, almodozo, Juventus tektos Vidal is erkezett.

Szoval csak 3-4 nagyon kemeny pelda.
Ezekhez kepest Icardi semmi lenne...
Nainggolant ki is baszta Marotta. Vidal nem szidta az Intert, ettől függetlenül persze nem örültünk neki.
Rend van az öltözőben, ez a legfontosabb, nem szabad elcseszni.
Kibaszta 1X, majd visszajott es kapott egy 2.eselyt Nainggolan baratunk...
nem tudták rásózni senkire se a 20/21-es szezonba, kapott is félév alatt 40 percet. 2. esélynek erős túlzás.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

interfan írta: 2024.02.05. 10:01
Cupi írta: 2024.02.05. 09:16
HerfortBalazs írta: 2024.02.05. 07:50 Remelem valahogy összejön ez a hosszabitas Martinezzel, iden szintet lepett es szerintem nala ez meg nem a maximum. Ő 30 eves korara lesz a csucson.

Icardi meg tudasa alapjan siman elferne, csodalkozok is hogy egyik olasz csapat se igazolta meg le. De egy bomlaszto emberre egyaltalan nincs szükseg. Ha bocsantot kerne es beallna a sorba talan talan. Fasztudja.
Icardi felejtős. Ide ne jöjjön. Ráadásul hiába rúgta a gólokat én őt azzal a szenvedős semmit nem nyerős időszakkal tudom azonosítani a 2010-es években.....mikor itt volt zero tituli volt sajna....még egy nyomorult olasz kupa sem jött össze és talán BL hely is csak 1x.....
Azert mi csinaltunk mar cifra dolgokat...

Lukaku is kapott 2.eselyt, de meg o is hagyjan.
Egy olyan Nainggolan aki azt mondta az Interre, hogy egy borton, szabadulni akar, meg nagyobb kaoszt fok okozni, hogy ebbol a szornyu klubtol szabadulhasson, szinten kapott 2.eselyt....

Egy Cuadrado is erkezett, akit azert az Interesek nagyresze Bonucci es Chiellini szintu gyulolelet erzett iranta, nem alaptalanul...

A Juventus nyaladzo, almodozo, Juventus tektos Vidal is erkezett.

Szoval csak 3-4 nagyon kemeny pelda.
Ezekhez kepest Icardi semmi lenne...
Példák a múlt hibáiból .
Szerintem sem kéne .
Nagyon egyben van most a csapat .
Az , hogy ki , kinél lehetne jobb , hogy x - y kapott esélyt mellékes .

Lehet lőne 15 gólt , de a csapatból több hiányozna , mert jönnének a durcik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta azert tegnap gyakorlatilag elismerte Zielinksi erkezeset:
Jovore az uj BL es a Klub VB miatt melyebb keretet es csapatot kell kialakitani.
Kellenek kezdok, es kellenek a kezdok helyetesitesere alkalmas jatekosok.
Olyan lehetoseget mint Zielinski, vagy hozza hasonlo ingyenes neveket kotelessegunk kihasznalni.
Meglatjuk mi lesz, de a reszunkrol a szandek es az akarat megvan.
P-Inter
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Icardi maradjon ott, ahol van. Ha pedig mozgásba jön, Milánót kerülje el vagy szálljon el felette.
Bírtam a csávót (mint focistát) és abban a harmat Interes időszakban is összelőtt 124 gólt, amivel 8-ik az örökranglistán holtversenyben Lautaróval.
Enyhe érzelmi plusz, kis érdekesség, ha már valakit, akkor Torot érje az a megtiszteltetés, hogy átveszi a klub legeredményesebb külföldi góllövője díját Nyers Istvántól. Aki jelenleg 133 góllal a 7. helyen van. Beszédes, hogy ez a rekord cirka 70 éves ebben az évben. (Az is lehet, hogy ez csak a 2024/2025-ös évben sikerül abszolválni). Icardi és Vieri is csak közelében tudtak járni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:
Ha minden jol megy hamarosan bejelentjuk Zielisnki ingyen erkezeset nyartol.
En vagyok a sportszakmai vezetes tetejen az Internel, de olyan emberekkel dolgozok az igazolasokat is illetoen, mint Inzaghi, Ausilio, Baccin, Zanetti, akiknek sokszor tobb szerepe van egyes nevek erkezeseben mint nekem.

Thuram?

Mindig nagy tehetsegnek tartottam, sajnos volt egy komoly serulese.
Sikerult ingyen megszerezni ami oriasi dolog, koszonom Ausilionak es Baccinak is akik soha nem adtak fel, es vegig mentek erte.

Ingyen igazolasok?

Nem csak en, hanem a teljes szakmai vezetes figyeli a piacot, es a szamunkra erdekes jatekosokkal felvesszuk a kapcsolatot.
Konnyebb sokkal ingyen neveket most igazolni, mint amikor erkeztem.
Evek alatt mi szakmai vezetes, es az edzok egy gyoztes Intert epitettunk fel.

Hosszabbitasok?

Nem sietunk sehova, nincs olyan kezdo jatekosunk akinek lejarna a szerzodese nyaron.
Probaljuk megszilarditani a kapcsolatot olyan jatekosokkal mint Martinez vagy Barella, de nem sietunk, kivalo szakemberekkel dolgozunk egyutt.

Mit adott neked a Juventus?

A gyozelem kulturajat.
Minden reszletre figyeltunk, es csak ez vezet a gyozelemi kulturahoz.
Juventusnal inspiraciot meritettem az edzoktol, vezetoktol.
Allegrivel a mai napig barati a viszony, szeretem ezeket a viccelodeseket vele a mediaban, ez a sport resze.

Hianyzik Conte?

O egy olyan edzo aki sok Olasz csapat szamara hasznos lenne.
Remelem visszater Olaszorszagba, de ez tole fugg.
Allegri es Conte a legjobb Olasz edzok, de Inzaghi fiatalabb naluk, es rengeteget fejlodik evrol evre.
Buszkek vagyunk ra.

Pavard?

32m euroba kerult, o egy vilagbajnok jatekos.
Osszehasonlitottak most Bremerel, de felesleges, Pavard mas stilusu jatekos.
Fontos jatekos szamunkra.

CR miatt hagytad ott a Juvet?

Ha a tulajdonosok stragetiat valtanak, egy sportszakmai vezetonek vissza kell lepnie.
En ezt megtettem, mosollyal az arcomon.
Megakartak fiatalitani a vezetest.
CR ugyben reszben egyetertettem, reszben nem.
Nem miatta tavoztam.

Ha hirtelen lenne penz az Internel kit igazolnal le?

Nagyon nagyon sok nevet tudnek mondani.
Gyakran beszeljuk Ausilioval, hogy konnyebb dolgunk van nekunk, akiknek evek ota nincs semmi penze, mint azoknak akiknek van penze es tudnak igazolni.
Kreativnak kell igy lennunk.
Ha egy nevet mondjak, Bellingham.

A jelenlegi Inter a Conte Inter tovabbfejlesztese?

Spalletti is sok mindent letett, az alapokat.
Conte adta a klubnak a gyoztes mentalitast.
Inzaghi pedig egy kivalo jatekot epitett fel, es remek a kapcsolata a jatekosokkal, olyan mintha a csapattarsuk lenne es nem az edzojuk.
Nagyon jo a hangulat az oltozoben, egyesegek vagyunk.
De nem nyertunk meg semmit, februar van.
Nem emlekeszem ilyen szamokra amik jelenleg vannak, de mennunk kell tovabb, hogy elerjuk a celokat.
Kisebb meccseknek, akar egy Salernitana meccsnek is olyan motivacionak kell legyen mint egy Juventus meccs, csak igy lehetunk bajnokok.

Szamitottal ennyire egyseges csapatra?

Ki kell emeljen ezzel kapcsolatoban Ausiliot es Baccint.
Gyakran alabecsulik oket, de kivalo szakemberek.
Ha Inzaghi ranez a csapatra, iden is elmondhatja, hogy versenykepes keretet kapott.

Meddig maradsz az Internel? A rajongok mar felnek a Marotta nelkuli Intertol.

Most hosszabbitok 2027-ig, 70 eves leszek akkor.
Normalis hogy akkor egy uj dolgot szeretnek letrehozni, egy uj dolgot kiprobalni, es egy uj elet kezdodik majd akkor.
Szerelmes vagyok a futballba es a sportba, szeretnek politika szinten foglalkozni a sport es a futballal a sportpolitikaban.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.02.05. 06:15 Skriniar soha nem volt és nem is lesz azon a szinten, mint Pavard. Anyagilag fájt csak ez a távozás igazán.
Ahogy Marotta mondta Pavard vs Bremer kerdesben, felesleges az osszehasonlitas, mert mas stilusu jatekosok.
Szerintem ugyanigy nem szerencses osszehasonlitani oket Pavardot es Skriniart.
Skriniar eveken at volt nem csak az Inter legjobbja kozephatved poszton, hanem a teljes Olasz bajnoksag egyik, hanem a legjobb KH-ja.
Pavard egy oriasi igazolas, nagyon sokszor leirtam, ezert is jo, hogy vegul igy alakult, es nem csatarra ment a nagy penz (koszi Lukaku, koszi Morata, koszi Arsenal), mert akkor Pavard nem lenne itt.
Szerintem mindketto egy kiemelkedo jatekos, nem csak az Interbol, hanem a teljes Olasz bajnoksagot nezve is.
Akkor lenne ez az egesz igazan Interhez melto, ha mindket jatekos nalunk lenne.

Egyebkent felelmetes belegondolni, hol jarhatnank, es milyen szinten lehetne ez a klub, ha nincs a csodbe jutott tulajdonosunk, es a keselyu hitelbefekteto a nyakunkon.
Szo szerint a vilag egyik, hanem a legerosebb csapata lehetnenk, es nem is kellett volna ehhez 1500 millio euro, azaz 1,5 milliard, lasd Chelsea, es meg 180m-t se ahogy tette pl a Milan, hanem ne adja a jo eg eleg lett volna egy nullas mercato is.

Ez pedig az elkepeszto szinten levo sportszakmai vezetesnek koszonheto.
Inzaghi elmondasa szerint amiota itt van +150m-val zartuk a mercatokat, jott most ugye Buchanan -7m, de akkor is ott vagyunk valahol hogy +140m 3db ev alatt.
Persze FM lesz, de peldanak jo, hogy mennyi es mennyi jatekos volt kozel, volt egy lepesre, majd a penzhiany miatt megsem.
Kezdjuk a Tonali vs Vidal storyval 2020 nyararol.
Na es mi lett volna ha pl eleg csak Lukakut eladni 2021 nyaran, es nem kellett volna "aldozatnak" a Hakimi, majd Skriniar, Casadei, Fabbian, Onana sor.
Meg ezzel is egy +10m lehetett volna, ha nezzuk a jelenlegi +140m-t.
De pl ha Hakimi marad, nem kellett volna Dumfries 14m-ert.
Vagy ha a 33m Correa helyett egy 15m Simeone jon azon a nyaron.
De pl ott van az is, hogy a 28m Gosens helyett egy 18m Udogie jon.
Ez is tovabbi 28m.
2022 tele, maga Zanetti mondta el, mennyire akartuk Julian Alvarezt, dehat penzunk nem volt, ezert elobb-utobb gondolni lehetett elviszi valaki.
20m lett volna...
Meg igy is +8m lehetne az a bizonyos merleg.

2022 nyara egy 8m Lukaku helyett egy ingyen Dybala, de Bellanova 3m-ra sem volt sok szukseg.
Sot tovabbmegyek, Acerbi sem biztos hogy kellett volna 4m-ert, hanem pl ott volt a Toroval a megegyezes 35m korul Bremerert, dehat fizetni nem tudtunk, vegul vitte a Juve 44m-ert.
Meg igy is max -12/15m-val allnank.
Arnautovic leigazolasa nem kellett volna 8m-ert, de ne adja eg Buchanan se 7m-ert.
Merleg 0 euro, nullas mercato.
Es akkor most nem -100 meg -200m mercatokrol beszelunk, hanem nullas mercatorol 3 ev alatt.
Nullas mercatoval 3 ev alatt eloallhatott volna egy ilyen keret is, ha a zsenialis sportszakmai vezetes erdemet is nezem:

Onana, Sommer

Skriniar, Pavard, Bremer, Bastoni, Bisseck, DeVrij

Hakimi, Darmian, Dimarco, Udogie

Barella, Tonali, Calhanoglu, Frattesi, Mkhitaryan, Casadei, Fabbian, Asllani

Martinez, Alvarez, Dybala, Simeone, Thuram

Persze ez nem ilyen egyszeru, a vilagban semmi nem tokeletes, mindig lesznek hibak, es persze ehhez mindennek ossze kellett volna jonnie, de nem is ez a lenyeg.
Hanem az, ami ennek a peldanak az egyetlen lenyege, hogy konkretan 0 euro befektessel, nullas mercatoval az elmult 3 evbol, megfelelo hozzaertessel (ami nalunk adott), osszejohetett volna egy olyan keret, ami szo szerint a vilag egyik, hanem a legjobbja.
0 eurobol, ugy hogy sok csapat 300, 400, 500 milliokat, de van aki 1 millardot tol a mercatoba ennyi ido alatt.
Ennyit szamit a szakmai hozzaertes.

Ez pedig oriasi dicserete es elismerese a sportszakmai vezetesnek, valamint hatalmas elony es fegyverteny lehet a jovore is nezve, ha vegre tortenik valami, es hosszu-hosszu evek utan nem az "aldozat" es "pluszos mercato" lesz az atigazolasi szezon legfontosabb szavai.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1633
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Interfan.

Ki volt az a srác (neger azt hiszem) akit annyira akartunk nyáron csatárnak de a magas ára miatt végül nem jött....nem ugrik be a neve.
Ő végül hova ment és milyen szezont fut?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2024.02.06. 08:36 Interfan.

Ki volt az a srác (neger azt hiszem) akit annyira akartunk nyáron csatárnak de a magas ára miatt végül nem jött....nem ugrik be a neve.
Ő végül hova ment és milyen szezont fut?
Szerintem Balogunra gondolsz.
(Ezert is irtam feljebb Pavard ugyben, hogy koszi Arsenal, igaz lehettem volna egyertelmubb)

Balogun vegul a Monacoba igazolt a nyaron 30m-ert.
17 meccs 4 gol 5GP, az eddigi merlege.
Statjai es atlagai alapjan a Monaco gyengebbjei koze tartozik, talan ezert is nem stabil kezdo ember.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1633
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2024.02.06. 08:42
internaZIOnaLe írta: 2024.02.06. 08:36 Interfan.

Ki volt az a srác (neger azt hiszem) akit annyira akartunk nyáron csatárnak de a magas ára miatt végül nem jött....nem ugrik be a neve.
Ő végül hova ment és milyen szezont fut?
Szerintem Balogunra gondolsz.
(Ezert is irtam feljebb Pavard ugyben, hogy koszi Arsenal, igaz lehettem volna egyertelmubb)

Balogun vegul a Monacoba igazolt a nyaron 30m-ert.
17 meccs 4 gol 5GP, az eddigi merlege.
Statjai es atlagai alapjan a Monaco gyengebbjei koze tartozik, talan ezert is nem stabil kezdo ember.
Igen. Ő az. Köszi
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta a megujult oriasi beveteleket hozo uj BL-el, es a FIFA klubvb hatalmas beveteleit emeli ki.

Az uj BL-ben mar csak a reszvetelbol kb 60m eurot kapunk.
(Eddigi reszveteli dij 15m euro volt)
A bevetelek minden teren legalabb 40, de van hogy 60%-al is magasabbak lesznek mint eddig osszesegeben.
A tavalyi tortenelmi rekord kb 140m osszeg es szereples, jovore akar 200-220m eurot is erhetne.

A klubvb tobb mint 2 milliard eurot osztanak szet, ott is mar csak reszvetelert 50m eurot kapunk.
A KlubVB gyoztese pedig osszesen tobb mint 100m eurot kap.

Gazzetta kiemeli Marotta szavait, aki szerint joval melyebb keretre lesz szuksegunk a kovetkezo szezontol.
Gazzetta szerint barmi is lesz a tulajdonosi helyzet, az Internek egy erosebb, es melyebb keretet kell kialakitania, ha mindenhol szeretne erdemenyt elerni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2024.02.05. 12:57 Sosem tartottam sokra, de nála még a 33 éves Muriel is több lenne ingyen a nyártól.
Megy most az Orlando Citybe.
Az Atalanta elfogadta az Orlando 1m euros ajanlatat erte.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.02.10. 21:40 Pavardot dícsértük nagyon a juve ellen de most jegyezzük meg mindkét kapott gólban benne volt.
Nekem azert meg mindig nagyon durva belegondolni, hogy az "A" terv Azpilicueta es Lukaku voltak 38-40m-ert.
(Marotta is elmondta, mennyire akartuk oket, de aztan a jatekosok mas dontest hoztak)
Es lett ebbol egy Pavard-Arnautovic.

Dehat Lukaku utan is meg mennyi B, meg C, de meg D terv is volt, lasd Morata, Balogun, es csak miutan mindenki elutasitott minket, akkor jutottunk el oda, amit Marotta is megerositett, hogy akkor valtoztattunk az eredeti terven, hogy ingyen KH + draga csatar, es lett belole egy draga KH + low-cost csatar.
(Jaa es akkor az ilyen koztes megoldast ne is emlitsuk, hogy 40m-bol egy 15m KH, 15m KP, es 10m csatar)

Arnautovic elkepeszto blama, es hihetetlen hogy o kellett 8m-ert, mikozben ennyit egy ifista is hozna ingyen, de ezt most hagyjuk is.
Viszont ha Azpilicueta pl igent mond, vagy Lukaku, vagy Morata, vagy Samardzic akkor nincs itt Pavard ami szerintem nem hiba lett volna.
Persze ismetlem Arnautovic oriasi blama, de cserebe Pavard legalabb ennyire jo fogas.
Nalam Thuram utan Pavard az aki a nyar igazolasa, jo lenne ezen a Francia jatekosok vonalon tovabb menni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.02.11. 17:46
Cupi írta: 2024.02.10. 21:40 Pavardot dícsértük nagyon a juve ellen de most jegyezzük meg mindkét kapott gólban benne volt.

Persze ismetlem Arnautovic oriasi blama, de cserebe Pavard legalabb ennyire jo fogas.
Nalam Thuram utan Pavard az aki a nyar igazolasa, jo lenne ezen a Francia jatekosok vonalon tovabb menni.
Pavard nagy fogás volt és egy jó játékos. Én a kritikát azért írtam mert ha dicsérünk egy meccs után akkor ezt se gáz ha megemlítjük. ;) Tegnap sajnos mindkét gólban benne volt de ettől még örülök, hogy itt van. Bírom a játékát is. :)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8222
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Romano lehozta hogy Taremi és Zielinski is zsákban :clap: :clap:

Nyáron érkeznek, ráadásul mindketten ingyen.
Pazar munka folyik, szinte páratlan amit csinálunk, csak ne kelljen eladni....


Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

mike írta: 2024.02.13. 05:00 Romano lehozta hogy Taremi és Zielinski is zsákban :clap: :clap:

Nyáron érkeznek, ráadásul mindketten ingyen.
Pazar munka folyik, szinte páratlan amit csinálunk, csak ne kelljen eladni....


Szerintem is zseniális igazolások.
Új tulaj mikor várható legkorábban?
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Nekem Taremivel azért bőven vannak ketelyeim.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

mike írta: 2024.02.13. 05:00 Romano lehozta hogy Taremi és Zielinski is zsákban :clap: :clap:

Nyáron érkeznek, ráadásul mindketten ingyen.
Pazar munka folyik, szinte páratlan amit csinálunk, csak ne kelljen eladni....
Azért nem minden ingyenes válik be.
Zielinski 30, Taremi 32 éves.
Zielinski szerintem hozzá tud tenni, viszont nem zárom ki, hogy Frattesi további kárára majd, mivel Mkhitaryan (teljes joggal) atom kezdő.

Taremiről már többször írtam, 2-3 éve mikor szépen mentek a BL-ben nekem is feltűnt, játékban mennyire jól használható támadó, akkor nagy fogás lett volna.
Az idei statjai viszont már nem jók, egyenesen arányosan a korával.
A léc nincs magasan (Arnautovic, Sanchez), ezt azért még tudja majd hozni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2024.02.13. 05:00 csak ne kelljen eladni....
Gazzetta is arrol ir, hogy nem zarhato ki Barella eladasa a nyaron, es Zielinski erkezesevel mar szinte a potlasa is megvan.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Jövőre ennél is több meccsünk lesz, ha ne adj Isten a kupában is tovább megyünk akkor meg végképp rengeteg meccs lesz. Kelleni fog a megfelelő mennyiségű és minőségű középpályás. Szerintem azon a poszton nem is leszünk szarban, a csatárposzt a kérdéses, mert úgy tűnik jó korban levő bizonyított játékost nyáron sem fogunk hozni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.02.13. 08:38
mike írta: 2024.02.13. 05:00 csak ne kelljen eladni....
Gazzetta is arrol ir, hogy nem zarhato ki Barella eladasa a nyaron, es Zielinski erkezesevel mar szinte a potlasa is megvan.
Marotta azt mondta az új BL és a klub VB miatt kell a bővebb keret. :) Én bízom benne nem merült fel ilyen.
Tudom az elmúlt évek alapján ez benne van. Nem tagadom.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4630
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Cupi írta: 2024.02.13. 08:58
interfan írta: 2024.02.13. 08:38
mike írta: 2024.02.13. 05:00 csak ne kelljen eladni....
Gazzetta is arrol ir, hogy nem zarhato ki Barella eladasa a nyaron, es Zielinski erkezesevel mar szinte a potlasa is megvan.
Marotta azt mondta az új BL és a klub VB miatt kell a bővebb keret. :) Én bízom benne nem merült fel ilyen.
Tudom az elmúlt évek alapján ez benne van. Nem tagadom.
Igazából a következő mercatora már az Oaktree kezében lesz a klub, azt meg nem tudjuk, hogy ők mit akarnak. Addig bármilyen feltételezés a nyári mercatoval kapcsolatban fantasy szerintem.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8222
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2024.02.13. 08:38
mike írta: 2024.02.13. 05:00 csak ne kelljen eladni....
Gazzetta is arrol ir, hogy nem zarhato ki Barella eladasa a nyaron, es Zielinski erkezesevel mar szinte a potlasa is megvan.
Hátha lesz addig új tulajunk, és végre megszűnik az értékeink kiárusítása.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2024.02.13. 09:17 Igazából a következő mercatora már az Oaktree kezében lesz a klub, azt meg nem tudjuk, hogy ők mit akarnak. Addig bármilyen feltételezés a nyári mercatoval kapcsolatban fantasy szerintem.
Az Oaktree tudjuk mit akar, be is jelentettek, eladni egybol a klubot.
Kb 1 honapja hivatalosan is bejelentettuk, a fuggetlen ertekbecslo 1,1 milliardos arat allapitott meg az Interre, ennyiert arulja jelenleg az Oaktree a klubot.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2024.02.13. 12:13
interfan írta: 2024.02.13. 08:38
mike írta: 2024.02.13. 05:00 csak ne kelljen eladni....
Gazzetta is arrol ir, hogy nem zarhato ki Barella eladasa a nyaron, es Zielinski erkezesevel mar szinte a potlasa is megvan.
Hátha lesz addig új tulajunk, és végre megszűnik az értékeink kiárusítása.
Argentin forrasok szerint pedig a MU akarja Martinezt, az Inter kb 120m-t ker.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7604
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2024.02.13. 12:33

Argentin forrasok szerint pedig a MU akarja Martinezt, az Inter kb 120m-t ker.
Elképzelni nem tudom oda menjen....normális játékos nem vágyik oda. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.02.13. 13:15
interfan írta: 2024.02.13. 12:33

Argentin forrasok szerint pedig a MU akarja Martinezt, az Inter kb 120m-t ker.
Elképzelni nem tudom oda menjen....normális játékos nem vágyik oda. :D
Mai vilagban csakis a penz szamit semmi mas, szoval siman elmenne o is, mint barki mas barhova.

Ezert kell szepen megadni neki amit ker tolunk fizut, es lezarni az ilyen storykat, azzal hogy itt marad hosszu-hosszu ideig.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2024.02.13. 08:58 Marotta azt mondta az új BL és a klub VB miatt kell a bővebb keret. :) Én bízom benne nem merült fel ilyen.
Tudom az elmúlt évek alapján ez benne van. Nem tagadom.
Az jo Cupi, de Marotta is ezt nyilatkozta nem is olyan reg:

"
Minden evben el kell adjuk a legjobb jatekosainkat, ezt a szurkoloknak meg kell erteniuk, ez a jelenlegi Inter modell, a fenntarhatosag a legfontosabb.
A tulajdonosunk nem tud penzt fektetni a kluba, es mar tettek bele regen eleget.
A szurkoloknak meg kell erteni, hogy ne a legjobb jatekosok eladasa miatt legyenek szomoruak, mert ez azzal az okkkal tortenik, hogy az Inter jovojet biztositsa, es az Inter orokke tartson.
"
Tombi1986
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2024.02.13. 14:07
Cupi írta: 2024.02.13. 13:15
interfan írta: 2024.02.13. 12:33

Argentin forrasok szerint pedig a MU akarja Martinezt, az Inter kb 120m-t ker.
Elképzelni nem tudom oda menjen....normális játékos nem vágyik oda. :D
Mai vilagban csakis a penz szamit semmi mas, szoval siman elmenne o is, mint barki mas barhova.

Ezert kell szepen megadni neki amit ker tolunk fizut, es lezarni az ilyen storykat, azzal hogy itt marad hosszu-hosszu ideig.
Baromság. Hakan sem ment el a sivatagba focizni. Abban biztos vagyok, hogy Lautaro Angliába nem fog elmenni elbaszni a karrierjét.
Spanyolország talán, de ezt sem hiszem.
Meg fogunk egyezni egy ilyen bérrel kb. 9 milla + bónuszok.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2024.02.14. 05:51
interfan írta: 2024.02.13. 14:07
Cupi írta: 2024.02.13. 13:15

Elképzelni nem tudom oda menjen....normális játékos nem vágyik oda. :D
Mai vilagban csakis a penz szamit semmi mas, szoval siman elmenne o is, mint barki mas barhova.

Ezert kell szepen megadni neki amit ker tolunk fizut, es lezarni az ilyen storykat, azzal hogy itt marad hosszu-hosszu ideig.
Baromság. Hakan sem ment el a sivatagba focizni. Abban biztos vagyok, hogy Lautaro Angliába nem fog elmenni elbaszni a karrierjét.
Spanyolország talán, de ezt sem hiszem.
Meg fogunk egyezni egy ilyen bérrel kb. 9 milla + bónuszok.
En ugy fogalmaznek, "Hakan sem ment Meg el a sivatagba focizni".
Nem mernek az ellen fogadni, hogy 1-2 even belul nem ott lesz...

Egyebkent o maga elmondta, "nem csak a penzert valasztotta az Intert a Milannal szemben, hanem a megbecsules miatt is".
Ez gyonyoru, de azota majdnem 3X annyit keres mint a Milanban.
Nincs is ezzel semmi baj, persze hogy a penz motivalja, es motivalta ennel a valtasnal.
Manapsag szinte minden valtast ez motival, nem csak a futballban, hanem barhol.
Mi jol jartunk vele az nem kerdeses.

Az meg hogy Martinez "nem megy el elbaszni a karrierjet", ez csakis rajtunk all.
Mint ahogy kb az osszes "aldozatnal" rajtunk allt a dolog, nem pedig maguk a jatekosok akartak tavozni.
(Talan Lukaku kivetel)

Szoval a helyzet tiszta, Martinez tobb penzt akar, mi ha ezt megadjuk neki, hosszabbit.
Ettol fuggetlenul barmeddig is van szerzodese, eladhatjuk, lasd Hakimi, Onana, Casadei, es sorolhatnank meg. akiknek meg 4 evig volt szerzodese megis eladasra kerultek, mert mi ugy dontottunk.
Viszont ha megadjuk neki amit ker penzugyileg, es nem akarjuk eladni, akkor o szerintem magatol nem fogja az eladasat kerni, mint ahogy nem kerte az aldozataink 90%-a sem az eladasat.

Egyszoval adjuk meg neki penzugyileg amit ker, akkor o szerintem biztosan nem akar majd tavozni.
Azt a szot pedig felejtsuk el nyartol, hogy "aldozat". es kezdodjon egy uj korszak vegre a hatteret illetoen is.
Ha ilyen sanyaru hatterrel is ilyen eredmenyeket er el ez a fantasztikus csapat, sportszakmai vezetes, edzo, jatekosok, akkor belegondolni is "szornyu" mit erhetnek el, ha vegre lenne egy tulajdonosunk is.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ha jol tudom lautaro kapott egy evi 60m euros ajanlatot szaudiaktol amire nemet mondott
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Lautaro 120-ért?? Ezen jót nevettem. Minimum 180 a mai árakat nézve, Top 5-ben a világon a posztját tekintve. Reméljük a nyáron már lesz új tulaj végre és majd arról szólnak a hírek milyen top játékost akarunk igazolni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24439
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta kiter a hosszabbitasok, es az uj szerzodesek kapcsan ir.
2020 ota majdnem 20%-al csokkentettuk a fizetes kiadasokat a keretre.
Akkor atlepte a teljes keret + edzo fizetesi teljes kiadasa a 160m eurot, jelenleg ez csak 130m euro.
Gazzetta kiemeli, 2020 ota eloszor juthat el oda az Inter, hogy barmi is lesz a tulajdonosi helyzet, nem lesz eloirva kotelezo fizetes kiadas csokkentes a nyarra.
Ennek oka a hatalmas plusz bevetelt hozo uj BL, a KlubVB, valamint a Paramount helyere foszponzorkent nagy valoszinuseggel erkezo Qatar Airways, valamint a mar eleve megkotott szerzodeseket a Qatari Allammal.
Ezek egyuttesen tobb mint 100m euro bevetel novekedest hoznak 1 evre, de akar elerheti a 150-200m eurot is egy ev alatt.

Jelenlegi ket uj erkezo Zielinski es Taremi, de ahogy a Gazzetta kiemeli, ok nem jelentenek plusz kiadast.
Zielinski 4,5m fizut kap, ami a klubnak 8,3m kiadas evente, pontosan annyi mint a tavozo Klaassen-Sensi parose.
Magyarul Klaassen + Sensi = Zielinski.
Taremi 2,8m euros fizetest kap ami a klubnak evente 5,18m kiadas, pontosan ugyanannyi mint a tavozo Sancheze.
Magyarul Sanchez = Taremi.

Az Internek 2 helyen kell aldozni a fizeteskbol, Martinez es Barella.

Martinez legalabb 12-13m fizetest ker, egy alap minimum 10m + 2-3m bonusz tekinteteben.
Ez a klubnak evente 24m kiadast jelente Martinez fizetesere, ami a jelenlegi 11m eurohoz kepest 13m plusz kiadas evente.

Barella kapcsan 7-8m fizetesi igenyrol olvasni, a jelenlegi 4,5m eurohoz kepest.
Ez a klubnak evente kb 13m euros kiadas lenne Barella uj fizetese, ami a jelenlegihez kepest +5m kiadas evente.

Valamint Inzaghi opcioval 2027-ig torteno hosszabbitasa jelentene evente kb 2,5m kiadas novekedest.

Ez osszesen kb 20m kiadas novekedes a fizetes teren.
Válasz küldése