A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2020.11.21. 12:39
Festa írta: 2020.11.21. 12:34
mike írta: 2020.11.21. 12:24

Hova zárkoztatott fel bennünket ?

A BL-ből előtte is ki tudtunk balfasz módra esni.
A bajnokságban meg ugyanúgy semmi esélyünk sem volt, ahogy vele sem.
Őt már egy elég jó keret várta, komoly összegeket és játékosokat kapott (Lukaku, Barella, Eriksen, Hakimi, Alexis stb).

Milyen felzárkózásról beszélünk? És kihez ?
A szezon indulása óta épphogy visszafelé zárkózunk.....a középmezőnybe 8-)
Nemzetközi szinten komoly lemaradása van Conténak, fafejű, korlátolt pali, meg amúgy is, a faxért kellett juvés edzőt hozni :)
Előreléptünk,de nem eleget az igazoláshoz képest.
A 3-5-2 meg unalmas,de itt mindenkit (Zhanghék) csak az erdemény érdekel.
Az eredmeny megvan:
8 meccs = 1 gyozelem.

Pedig a bajnokai itt vannak, akik biztos eredmenyt hoznak, tapasztaltak, es majd az o gyoztes mentalitasuk segit.

Hat igen... :D
Az eredmény a második hely valamint az El döntő.
Amennyiben azt nyerjük lehet ez a szezon is másképp indul.
Az Atalanta meccs utáni Conte balhé valamint a tény,hogy ennek ellénre is maradt a csapat élén nem jót tett a morálnak.
Látványos játékunk addig volt amíg volt egy egészséges Sensink utána már csak erőböl húztuk be a meccseket.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2020.11.21. 15:51
interfan írta: 2020.11.21. 12:45 Egyetertek Csaszival, valami tavaly decemberben megtort.
Addig latszodott valami, es teljesen rendben volt.
Viszont azota se jatek, se elkepzeles, csak a gyomoszoles.
(1-2 kiveteltol eltekintve)
pontosan
tavaly decemberig Conte tuzben egett, emlekszem volt h meccs utan nyugtatot kapott
(pl barca ellen olyan szinten jatszottunk h siman gyozni kellett volna) ott is teljesen kivolt h nem nyertunk
azota neha neha fellangol de vmi ott tortent es azota sztem hajt a penzre mivel angliaban ha jol tudom vmi befekteteset elbukta ami kb 30m eur volt
Valami latvanyosan megtort benne is tavaly decemberben.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

PellerG írta: 2020.11.21. 13:40 Csípem az Esélylesős srácokat, de nem értem hogy mondhatják azt, hogy az Inter jó és látványos focit játszik.
Én is meg szoktam nézni őket.
Nem sok Inter meccset láttak mostanában, mert akkor nem mondanának ilyeneket:D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Felig off de masik felig megsem.
Jiangsu edzoje meglehetosen erosen tamadta a Suningot.

Sokkal tobbet igert a Suning kezdte.
Elmondta sok problemajuk volt nem csak a rivalisok ereje miatt, hanem belso problemak is.
Mindig nyerni akarok, es olyan klubban akarok lenni ami mindig nyerni akar. Nem szeretne maradni ha nem latja a gyozni akarast.
Kovetkezo napokban beszel a Suning vezetesevel az ugyben.
Nem akar visszaterni korabbi temakra, de lassan 3 eve van ott, es a Suning megigerte neki minden tekinterben tamogatni fogjak, hogy a legmagsabb szintre elerjenek.
De a csapat ugyanaz mint 3 evvel ezelott.
Tizenegy jatekosbol 8 ugyanaz, mig az ellenfeleknek 2-3.
De mindent megtett a jatekosokert es csak rajuk gondolt ertuk volt, a klub vezetoseget pedig el kell felejtenie.
A jatekosokkal fantasztikus volt a kapcsolat, es ez volt a siker kulcsa.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... iu-suning/
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2020.11.25. 13:48 Felig off de masik felig megsem.
Jiangsu edzoje meglehetosen erosen tamadta a Suningot.

Sokkal tobbet igert a Suning kezdte.
Elmondta sok problemajuk volt nem csak a rivalisok ereje miatt, hanem belso problemak is.
Mindig nyerni akarok, es olyan klubban akarok lenni ami mindig nyerni akar. Nem szeretne maradni ha nem latja a gyozni akarast.
Kovetkezo napokban beszel a Suning vezetesevel az ugyben.
Nem akar visszaterni korabbi temakra, de lassan 3 eve van ott, es a Suning megigerte neki minden tekinterben tamogatni fogjak, hogy a legmagsabb szintre elerjenek.
De a csapat ugyanaz mint 3 evvel ezelott.
Tizenegy jatekosbol 8 ugyanaz, mig az ellenfeleknek 2-3.
De mindent megtett a jatekosokert es csak rajuk gondolt ertuk volt, a klub vezetoseget pedig el kell felejtenie.
A jatekosokkal fantasztikus volt a kapcsolat, es ez volt a siker kulcsa.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... iu-suning/
Nagyjából tiszta a sor.
A Suningnak is, ahogy majd' minden (nagy)vállalkozásnak jelentősen beütött a Covid.
Lehet, hogy ment is volna Conte, de mivel nem ment bele a közös megegyezéses szerződésbontásba, így marad(nia kellett)t.
Hakimi szép zsákolás volt még nyár elején, de utána adta magát, hogy a budget-et Conte elképzeléseihez igazítva igazoljunk, és előtérbe kerülhessenek a rutinos (öreg) játékosok, akik után 2019 nyara óta folyamatosan sírt, és átigazolási díj nélkül vagy minimális díj ellenében megszerezhetők voltak.
Remélem viszont, hogy egy BL-lebőgés, valamint esetlegesen további rossz bajnoki szereplés esetén nem a végkielégítés ki nem fizetése fogja itt tartani Contét, mert az elszomorítana.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

mike írta: 2020.11.22. 09:30
PellerG írta: 2020.11.21. 13:40 Csípem az Esélylesős srácokat, de nem értem hogy mondhatják azt, hogy az Inter jó és látványos focit játszik.
Én is meg szoktam nézni őket.
Nem sok Inter meccset láttak mostanában, mert akkor nem mondanának ilyeneket:D
No offense, de az is lehet, hogy a meccs előtt nem 150-es vérnyomással kommentelnek az internazionale.hu fórumára, hogy minden szar, hanem teljesen érzelemmentesen figyelik a csapat- és játékosmozgást, ami még akkor is megvan, ha ezek nem látványosak és egyelőre abszolút nem járnak eredménnyel, hacsak a gyakorlást nem a siker egy szükséges elemének tekintjük.

Az eredményesség hiánya meg annak köszönhető, hogy borzaszót kezdetlegesek ezek az elemek és nagyon lassan forognak az eddig többségben lehetőséget kapó "egydimenziós" játékosok pozícióba. Ez csakis edzői döntés. Idén eddig azoknak a csapatoknak megy, akiknek van egy stabil alapjátékuk, mivel a 3 napos meccsek miatt kevesebb az idő gyakorolásra és sokkal hamrabb kell számot adni a tanultakról. Hogy miért a hosszabb utat választottuk, azzal kapcsolatban csak találgatni lehet. Szerintem az elbukott EL döntő nagyban befolyásolta ezt a döntést.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

bodimiki7 írta: 2020.11.25. 16:21
mike írta: 2020.11.22. 09:30
PellerG írta: 2020.11.21. 13:40 Csípem az Esélylesős srácokat, de nem értem hogy mondhatják azt, hogy az Inter jó és látványos focit játszik.
Én is meg szoktam nézni őket.
Nem sok Inter meccset láttak mostanában, mert akkor nem mondanának ilyeneket:D
No offense, de az is lehet, hogy a meccs előtt nem 150-es vérnyomással kommentelnek az internazionale.hu fórumára, hogy minden szar, hanem teljesen érzelemmentesen figyelik a csapat- és játékosmozgást
Tehát akkor ezek szerint mégis jó és látványos focit játszunk ?
De jó is lenne ; ))

Én most kiegyeznék eredményessel is.
Eddig valahogy egyik sem ül:(
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tegnapi Libero szerint Conte a padjaert jatszik a Sassuolo ellen es a Gladbach ellen.

Ennek ellentmond a tegnapi Corriere, akik szerint tovabbra is teljes a bizalom Conte fele Zhang iranyabol.
Mai Corriere ezt megerositi, viszont kiternek arra az eredmenyek akar fordulatot is hozhatnak.
Szakmai vezetoink es Conte kapcsolata tovabbra is rossz, es a nyari csak "fegyverszunet es kenyszer" volt a felek kozott.
Valamint Conte nevei bukasa miatt is egyre nagyobb az elegedetlenseg szakmai vezetoink reszerol, akik a nyari projekt valtast is hibanak tartjak.
Allegri nevet megemliti a Corriere is, aki szerintuk egyeduli opcio.

Tobb Olasz szakerto, es ujsagiro Conte lemondasara vagy azonnali menesztesere hivja fel Zhangek figyelmet, amennyiben kiesunk ebbol a nagyon gyenge BL csoportbol.
Valamint az elorelepes hianyat, sot visszalepest emlitik mint fo problema tavaly ilyenkorhoz kepest.

Tuttosport szerint Conte pozicioja veszelyben lehet, es az egyik, hanem a legnagyobb bunosnek tartjak az Inter szereplese miatt.
Zhang bizalmat ok is megerositik, de valtozasra van szukseg, hogy ez a bizalom megmaradjon.
TS szerint ha a csapat nem mutat nagy valtozast minden teren, akkor a gazdasai problemak ellenere Zhang valtoztatni fog a padon.
Spalletti visszaterese lehetetlen, egyaltalan nem is opcio a TS szerint.
Valamint a Juve gondjaibol is tanulva, nem fogunk egy Pirlo szeru Cambiasso megoldast.
Marottanak megvan a neve, aki ugyanaz akivel augusztus 25 elott mar megallapodott, ez pedig Allegri.
Zhang osszeomlas eseten lephet, es ebben az esetben a TS szerint szamara is Allegri az egyetlen nev.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Én azt tartom Conte direkt vágja maga alatt a fát. Már nem akar itt lenni. Szerintem nyáron a nagy megbeszélésen is azt mondta nem akar itt lenni csak éppen pénz nélkül sem lépne le ezért felmondani sem akart. Ez lett a megoldás maradt.
Oké, hogy egysíkú meg korlátolt edző de könyörgöm annyi hülyeséget csinál, hogy ezen a szinten ez már nem lehet véletlen....valamint nézzétek meg a fejét, testbeszédét....bele szarik az egészbe....nekem teljesen egyértelmű az van várja, hogy azt mondja Zhang na jó elég viszlát és itt a pénzed. :?

Én ezért nem húznám ezt. Ennek így semmi értelme. Van egy alapból is korlátoltabb makacs edzőnk aki itt sem akar már lenni így a tűz sincs meg ami korábban a játékosokra is átragadt....
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2020.11.27. 09:16 Én azt tartom Conte direkt vágja maga alatt a fát. Már nem akar itt lenni. Szerintem nyáron a nagy megbeszélésen is azt mondta nem akar itt lenni csak éppen pénz nélkül sem lépne le ezért felmondani sem akart. Ez lett a megoldás maradt.
Oké, hogy egysíkú meg korlátolt edző de könyörgöm annyi hülyeséget csinál, hogy ezen a szinten ez már nem lehet véletlen....valamint nézzétek meg a fejét, testbeszédét....bele szarik az egészbe....nekem teljesen egyértelmű az van várja, hogy azt mondja Zhang na jó elég viszlát és itt a pénzed. :?
Nem lepne meg, de ezzel szakmailag is kinyírja magát, ezt csak mérlegelné.
Ennyire nem lehet hülye.

Bár annyira utálom, hogy bármit el tudok képzelni róla.
Jól mellélőttünk vele, és sokba is kerül ez a tróger juvés.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Sziasztok! Ha holnap kikapunk a Sassuolo otthonában gondolom azzal Conte alatt meginog a pad vagy a BL meccs lesz a sorsdöntő? Szurkolok a csapatnak de valahogy azt érzem hogy Conte már annyira nem motivált, mintha elvesztette volna már az öltözőt.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

tomika431 írta: 2020.11.27. 13:34 Sziasztok! Ha holnap kikapunk a Sassuolo otthonában gondolom azzal Conte alatt meginog a pad vagy a BL meccs lesz a sorsdöntő? Szurkolok a csapatnak de valahogy azt érzem hogy Conte már annyira nem motivált, mintha elvesztette volna már az öltözőt.
Ha egyik meccset sem nyerjük, el tudom képzelni, hogy megjelennek majd az első Di Marziós hírek is a témában.
Akkor már azt mondanám, valami alapja tényleg van a dolognak.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

PellerG írta: 2020.11.27. 14:42
tomika431 írta: 2020.11.27. 13:34 Sziasztok! Ha holnap kikapunk a Sassuolo otthonában gondolom azzal Conte alatt meginog a pad vagy a BL meccs lesz a sorsdöntő? Szurkolok a csapatnak de valahogy azt érzem hogy Conte már annyira nem motivált, mintha elvesztette volna már az öltözőt.
Ha egyik meccset sem nyerjük, el tudom képzelni, hogy megjelennek majd az első Di Marziós hírek is a témában.
Akkor már azt mondanám, valami alapja tényleg van a dolognak.
Ha ez kell az edző cseréhez akkor kapjunk ki
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Angol lapok szerint Allegri az Arsenal padjára ülhet le, Arteta helyére. Helyén kell persze kezelni az angol lapokat (is), de mivel volt szó Allegriről, mint lehetséges Conte utód, így gondoltam leírom...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.12.01. 18:32 Angol lapok szerint Allegri az Arsenal padjára ülhet le, Arteta helyére. Helyén kell persze kezelni az angol lapokat (is), de mivel volt szó Allegriről, mint lehetséges Conte utód, így gondoltam leírom...
Ha mar Allegri.
Elmondta varta hogy visszaterjen a Seria A-ba, es arra szamit Olaszorszagban lesz ujra edzo, de jelenleg ez nehez.
Szeretne kiprobalni magat Angliaban, mert az egyik legnehezebb bajnoksag, es nagy tapasztalatot adna neki.

Pochettino kapcsan pedig tobb Spanyol lap szerint is, eloszerzodest kotott a Reallal.
Ha kiesnek mar most, ha nem legkesobb nyartol veheti at Zidane helyet.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2020.12.05. 06:30
CsaSzi9294 írta: 2020.12.01. 18:32 Angol lapok szerint Allegri az Arsenal padjára ülhet le, Arteta helyére. Helyén kell persze kezelni az angol lapokat (is), de mivel volt szó Allegriről, mint lehetséges Conte utód, így gondoltam leírom...
Ha mar Allegri.
Elmondta varta hogy visszaterjen a Seria A-ba, es arra szamit Olaszorszagban lesz ujra edzo, de jelenleg ez nehez.
Szeretne kiprobalni magat Angliaban, mert az egyik legnehezebb bajnoksag, es nagy tapasztalatot adna neki.

Pochettino kapcsan pedig tobb Spanyol lap szerint is, eloszerzodest kotott a Reallal.
Ha kiesnek mar most, ha nem legkesobb nyartol veheti at Zidane helyet.
Nem baj, Sarri szabad lesz 😵
Vagy max hosszabbítunk Ántonnyóval, ahhoz jó érzékünk van mindig... 🤣
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Hát nem állunk jól!!
Van egy vaskalapos, nem teljesen százas edzőnk, akivel véleményem szerint nem fejlődünk, és őszintén szólva nem bízom benne hogy bármilyen eredményt el fog itt érni azon az úton amit vele járunk!!
Alakítjuk a keretet neki, ami nagyon rizikós mert ha esetleg nem lesz eredmény és mennie kell rajtunk maradhat a sok használhatatlan játékos, vagy ha marad akkor meg szépen kioregedik a csapat nagy százaléka!
Közben szépen lassan elfogynak a lehetséges szabad edzők akikkel esetleg lehetne fejlődni a jövőben!!
Nagyon félek tőle hogy Conte maradni fog bárhogy is sikerül ez az év!!
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Nyáron meg kell köszönni Conte munkáját és új edzővel kezdeni. Allegri jó megoldás lehetne, sokkal taktikusabb mint Conte és nagy mágus is. Ha nem sikerülne Allegri esetleg Sérgio Conceição (Fc Porto) őt is elfogadnám. 2010 ben szintén egy portugál Mourinho ültette fel minket a csúcsra szóval jó előjel lenne Sérgio Conceição ;)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

tomika431 írta: 2020.12.10. 10:19 Nyáron meg kell köszönni Conte munkáját és új edzővel kezdeni. Allegri jó megoldás lehetne, sokkal taktikusabb mint Conte és nagy mágus is
Ne várjunk nyárig, azonnal zavarjuk el.
Allegrinek lenne nyárig ideje kiismerni a keretet, nem nyáron kezdenénk el újraépíteni.

Nem akarom tovább látni ezt a nyomorultat a padunkon :(
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2020.12.10. 14:46
tomika431 írta: 2020.12.10. 10:19 Nyáron meg kell köszönni Conte munkáját és új edzővel kezdeni. Allegri jó megoldás lehetne, sokkal taktikusabb mint Conte és nagy mágus is
Ne várjunk nyárig, azonnal zavarjuk el.
Allegrinek lenne nyárig ideje kiismerni a keretet, nem nyáron kezdenénk el újraépíteni.

Nem akarom tovább látni ezt a nyomorultat a padunkon :(
Ilyen csak akkor tortenhetne, ha most totalisan szetesnek.
Lasd Cagliari, Napoli, Spezia, Verona = 0 gyozelem.
Napolit leszamitva viszont, lathatjuk az ilyen meccseket betudjuk huzni erobol.
Bologna, Genoa, Torino, Sass, Benevento.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

mike írta: 2020.12.10. 14:46
Ne várjunk nyárig, azonnal zavarjuk el.
Allegrinek lenne nyárig ideje kiismerni a keretet, nem nyáron kezdenénk el újraépíteni.

Nem akarom tovább látni ezt a nyomorultat a padunkon :(
Allegrinek van olyan respektje, hogy szezon közben nem vesz át csapatot, csak nagyon jó feltételekkel. Mert más után szerintem nem lapátolná a szart. A keretet így is fel tudja térképezni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7618
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Capello rendesen odaszúrt neki a tegnapi Sky stúdióba. Ugye az előzmény az volt Conte arrogánsan és ingerülten válaszolgatott a kérdésekre.

https://www.football-italia.net/163272/ ... t-happened

"[Gian Piero] Gasperini is a coach. He is smart. He understood that he had to change something tactically. He understood that he could not play like he did last season. This is the strength of a coach. [Massimiliano] Allegri is another one who changed tactically, who read the game. I’ll stop here."
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Corsera szerint tegnap vezetosegi ertekezlet volt.
A kieses valamint a kialakult nehez helyzet miatt.
Zhang elmondta:

"Tudataban van hogy mennyi nehezseg van ebben a rendellenes szezonban.
Egyutt ugy dontottunk hogy batran es elszantan nezunk szembe veluk.
Celunk nem valtozott, harcolni es mindent megadni az Interert. Egyutt."
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2020.12.11. 09:01 Corsera szerint tegnap vezetosegi ertekezlet volt.
A kieses valamint a kialakult nehez helyzet miatt.
Zhang elmondta:

"Tudataban van hogy mennyi nehezseg van ebben a rendellenes szezonban.
Egyutt ugy dontottunk hogy batran es elszantan nezunk szembe veluk.
Celunk nem valtozott, harcolni es mindent megadni az Interert. Egyutt."
Ez egy nesze semmi fogd meg jól nyilatkozat. Mondja a semmit
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Elvileg a legutóbbi sahtar utáni vezetosegi egyeztetés egy pontján Conte felajanlotta hogy feláll a padrol...
Persze akkor kb 40 millát kell még kifizetni neki...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2020.12.11. 15:20 Elvileg a legutóbbi sahtar utáni vezetosegi egyeztetés egy pontján Conte felajanlotta hogy feláll a padrol...
Persze akkor kb 40 millát kell még kifizetni neki...
Persze sose lehet tudni mi igaz, de egyetlen egy darab Libero cikk irta ezt.
Semelyik masik, sot komolyabb lap megsem emlitett hasonlot.
Sot Gazzetta, Corriere, Corsera, Sky, SM arrol ir, egyik fel sem gondolt a valtasra egy pillantra sem.

Ismetlem sose lehet tudni, de a Libero nem eppen tartozik a komoly es megbizhato forrasok koze.
Azt meg ok is megjegyzik, hogy lemondasrol szo nem volt, mert a penzrol semmilyen formaban nem mondott volna le.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Abban kb az osszes nagyobb lap es portal egyetert, tegnap vezetosegi ertekezlet volt.
Gazzetta, Sky, SM, Corriere szerint is teljes a bizalom mindket oldalrol.
Zhang ma reggeli szavai ugye ezt meg is erositik
Viszont arrol beszamolnak, hogy azonnali reakciot varunk Contetol es a csapattol a maradek 4 meccsen.
Valamint a piacrol volt meg szo, ami teljesen onfinaszirozo lesz a BL kieses miatt is.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1498
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Volvo FH 13 500 Euro 6

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

interfan írta: 2020.12.11. 09:01 Corsera szerint tegnap vezetosegi ertekezlet volt.
A kieses valamint a kialakult nehez helyzet miatt.
Zhang elmondta:

"Tudataban van hogy mennyi nehezseg van ebben a rendellenes szezonban.
Egyutt ugy dontottunk hogy batran es elszantan nezunk szembe veluk.
Celunk nem valtozott, harcolni es mindent megadni az Interert. Egyutt."
Nem is vártam mást tőle. A vak is látja, hogy a juventino alkalmatlan arra, hogy az Interhez méltó eredményeket érjen el. Ezzel a süketeléssel szembeköpi a klubot és a szurkolókat. :?
Most már az sem lehet kifogás, hogy sokat buknánk a parókás menesztésével. A Bl kiesés is - 15M€-t jelent a klubnak, nem kellene hagyni, hogy még jobban lezüllessze a csapatot ez a senkiházi kókler.
Sajnos ha reálisan nézem, a szezon vége előtt nem fogják kitenni. Ha valami csoda folytán megnyernénk a bajnokságot, Zhangból kinézem, hogy hosszabbítana a parókással, amennyire isteníti.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Audipower írta: 2020.12.11. 16:14
interfan írta: 2020.12.11. 09:01 Corsera szerint tegnap vezetosegi ertekezlet volt.
A kieses valamint a kialakult nehez helyzet miatt.
Zhang elmondta:

"Tudataban van hogy mennyi nehezseg van ebben a rendellenes szezonban.
Egyutt ugy dontottunk hogy batran es elszantan nezunk szembe veluk.
Celunk nem valtozott, harcolni es mindent megadni az Interert. Egyutt."
Nem is vártam mást tőle. A vak is látja, hogy a juventino alkalmatlan arra, hogy az Interhez méltó eredményeket érjen el. Ezzel a süketeléssel szembeköpi a klubot és a szurkolókat. :?
Most már az sem lehet kifogás, hogy sokat buknánk a parókás menesztésével. A Bl kiesés is - 15M€-t jelent a klubnak, nem kellene hagyni, hogy még jobban lezüllessze a csapatot ez a senkiházi kókler.
Sajnos ha reálisan nézem, a szezon vége előtt nem fogják kitenni. Ha valami csoda folytán megnyernénk a bajnokságot, Zhangból kinézem, hogy hosszabbítana a parókással, amennyire isteníti.
Egyetertek.
Tobbe kerult a BL kieses mint Conte 1 evi bere.
Es akkor a bajnokairol ne is beszeljunk...

Amugy ez is valos helyzet lehet.
Par napja is volt tema masik topicban, es irtak tobben hogy legyunk bajnokok, aztan mehet Conte amerre lat.
Ha jol emlekszem, Inter101 irta erre, hogy bajnoki cim eseten Zhang siman hosszabbithat vele.
Es hat csak a tortenelmi tenyeket megnezve, van benne valami.
Lasd Spalletti utolso fordulos 4.hely es + 2 eves hosszabbitas, aminek koszonhetoen meg ma is fizetjuk ot.

Szoval igazad van, siman benne van hogy bajnoki cim eseten ebbol + 2 ev is lehetne Conteval, es szerzodes 2025-ig.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Sempreinter is lehozta a cikket
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2020.12.11. 16:22 Sempreinter is lehozta a cikket
Le bizony az egyetlen Libero cikkre hivatkozva. :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Audipower írta: 2020.12.11. 16:14 Most már az sem lehet kifogás, hogy sokat buknánk a parókás menesztésével. A Bl kiesés is - 15M€-t jelent a klubnak, nem kellene hagyni, hogy még jobban lezüllessze a csapatot ez a senkiházi kókler.
Sajnos ha reálisan nézem, a szezon vége előtt nem fogják kitenni. Ha valami csoda folytán megnyernénk a bajnokságot, Zhangból kinézem, hogy hosszabbítana a parókással, amennyire isteníti.
Normális klubmodellben mindenkinek azzal kellene foglalkoznia amihez ért.....itt szerintem nem ez a helyzet.

Zhang semmit sem konyít a futballhoz, ezért teljesen Marottára kellene bíznia a szakmai döntéseket, neki maximum az ellenőrzéssel, kontrollal kellene törődnie, attól lenne igazán jó vezető, ha hagyná dolgozni az alatta lévőket.
Szóval normális működésnél Zhang lenne Marotta főnöke, ő meg Conte felettese.
Szerintem Marotta már kivágta volna ezt a gyökeret...

Marotta kétségtelenül a legjobb CEO olaszban, szerintem nem fog sokáig maradni, ha Zhang állandóan átnyúlkál a feje fölött.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2020.12.11. 16:40
Audipower írta: 2020.12.11. 16:14 Most már az sem lehet kifogás, hogy sokat buknánk a parókás menesztésével. A Bl kiesés is - 15M€-t jelent a klubnak, nem kellene hagyni, hogy még jobban lezüllessze a csapatot ez a senkiházi kókler.
Sajnos ha reálisan nézem, a szezon vége előtt nem fogják kitenni. Ha valami csoda folytán megnyernénk a bajnokságot, Zhangból kinézem, hogy hosszabbítana a parókással, amennyire isteníti.
Normális klubmodellben mindenkinek azzal kellene foglalkoznia amihez ért.....itt szerintem nem ez a helyzet.

Zhang semmit sem konyít a futballhoz, ezért teljesen Marottára kellene bíznia a szakmai döntéseket, neki maximum az ellenőrzéssel, kontrollal kellene törődnie, attól lenne igazán jó vezető, ha hagyná dolgozni az alatta lévőket.
Szóval normális működésnél Zhang lenne Marotta főnöke, ő meg Conte felettese.
Szerintem Marotta már kivágta volna ezt a gyökeret...

Marotta kétségtelenül a legjobb CEO olaszban, szerintem nem fog sokáig maradni, ha Zhang állandóan átnyúlkál a feje fölött.
Jol irod es latod Mike.
Nyilvanavalo es latvanyos, sot Conte reszerol kimodott volt a nezetkulonbseg Marotta vs Conte kozott, sot Conte Ausiliot is tamadta.
Lattuk a nevek es a prokejt kozti markans kulonbseget is.
Valamint azt is, Marotta kb minden hirportal szerint megallapodott nyaron Allegrivel.
Aztan lattuk mi tortent.

Marotta a Juvetol is felallt, es van az a "projekt"
amihez nem asszisztalt tovabb.
Jovonyaron lejar a szerzodese, ha marad Conte es az o vonala, szerintem is tavozni fog Marotta.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Azt gondolom hogy Marotta bízik az Inter projektben, nem véletlenül van még nálunk!
Conte előbb utóbb távozik ez tuti! Reményeink szerint inkább előbb!!
Véleményem szerint nem nyerünk bajnokságot, nem azért mert nem szeretném, hanem azért mert Conte nem csapatot épített maga köré, a jelenlegi Inter nem csapat hanem sok zsoldos akik nem alkotnak CSAPATOT!! Márpedig így komoly eredményt elerni szinte lehetetlen!!
Ez az egész csak róla szól és nem az Interrol!!
Még csak annyit hogy az a csapat amelyik egy továbbjutásrol döntő meccsen nem bír nyerni egy nálánál jóval szerényebb képességű csapat ellen hazai pályán az hogy akar bajnokságot nyerni??? Mert a Shahtar másképp játszott mint az El elődöntőben....... Hát nem felháborító hogy tanultak a hibaikbol és amit lehetett javítottak!!! Szégyelljék magukat, mert nem szóltak előre Contenak!! Igaz ha szólnak akkor sem történik semmi mert a 3-5-2on kívül úgysem tud ez a csapat mást játszani, ezért igazolni kell!!! Minőséget!! Nem én rontottam el hogy nem mindjárt az elején tamadobb felállásban küldtem volna pályára a csapatot, de legkésőbb a szünetben amikor már bőven látszott a Shahtar nem szándékozik támadni, dehogy a baj az hogy nincs itt Kante, hiszen vele kb ugyanennyire lettünk volna támadók, mert hát arról híres hogy duplán rúgja a gólokat!!
Kante persze nem Gag helyére kell hanem Barellaéra mert hát ő a Cagliaribol jött és hát ilyenekkel nem lehet eredményt elerni.........
Vagy az a terv hogy míg többiek beutazzak europat összeszednek mindenféle csúnya vírust mi meg pihenünk, és karanténban jókat röhögünk és játszva nyerünk Scudettot az ifi csapatok ellen??
Vagy gyakoroljuk a titkos B tervet ami annyira titkos hogy még Conte sem ismeri és soha nem játszatja mert a végén mindenki tudni fogja mi az???
Miért, miért kell ennyit kínozni az Inter szurkolokat ilyen edzőkkel?????? Vezetőség légyszí hozzatok már egy olyat akit nem fog utálni szinte az egész Inter közösség max 1 év elteltével!!!!
De szeretnék egy Klopp klónt!!!!!
Forza INTER!!
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Hallott-e valaki bővebben erről a hírről ? :shock:

https://eurosport.hosszabbitas.hu/foci/ ... uropa-liga

Van itt olyan aki elhiszi azt, hogy Conte ( magába szállt és leszűrte a BL kiesés tanulságait, majd amikor rádöbbent arra ,hogy ezért elsősorban ő a felelős,ezért alkalmatlan arra a feladatra amire szerződtette az Inter ) önként beadta a felmondását ?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mazzola írta: 2020.12.12. 12:45 Hallott-e valaki bővebben erről a hírről ? :shock:

https://eurosport.hosszabbitas.hu/foci/ ... uropa-liga

Van itt olyan aki elhiszi azt, hogy Conte ( magába szállt és leszűrte a BL kiesés tanulságait, majd amikor rádöbbent arra ,hogy ezért elsősorban ő a felelős,ezért alkalmatlan arra a feladatra amire szerződtette az Inter ) önként beadta a felmondását ?
Kicsit fentebb volt errol szo.

De akkor ujra osszefoglalva:

Egyetlen egy darab Libero cikk irta ezt.
Ezt vettek at tobb helyen, es a Liberora hivatkozva irtak ezt le.
Semelyik masik, sot komolyabb lap megsem emlitett hasonlot.
Sot Gazzetta, Corriere, Corsera, Sky, SM arrol ir, egyik fel sem gondolt a valtasra egy pillantra sem.

Ismetlem sose lehet tudni, de a Libero nem eppen tartozik a komoly es megbizhato forrasok koze.
Azt meg ok is megjegyzik, hogy lemondasrol szo nem volt, mert a penzrol semmilyen formaban nem mondott volna le.
Csak "felreallasrol" es nem mondana le Conte a penz miatt.

Abban kb az osszes nagyobb lap es portal egyetert, tegnap vezetosegi ertekezlet volt.
Gazzetta, Sky, SM, Corriere szerint is teljes a bizalom mindket oldalrol.
Zhang ma reggeli szavai ugye ezt meg is erositik.
"Tudataban van hogy mennyi nehezseg van ebben a rendellenes szezonban.
Egyutt ugy dontottunk hogy batran es elszantan nezunk szembe veluk.
Celunk nem valtozott, harcolni es mindent megadni az Interert. Egyutt."
Viszont arrol beszamolnak, hogy azonnali reakciot varunk Contetol es a csapattol a maradek 4 meccsen.
Valamint a piacrol volt meg szo, ami teljesen onfinaszirozo lesz a BL kieses miatt is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... nter-flop/

Cassano nem kimelte Contet.
Eriksen, Hakimi, Skriniar eseteben is ot tette felelosse es nagyon eros kritikat fogalmazott meg.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Bombahír!

""Vasarnap délelőtt Antonio Conte lemondott az Internazionale vezetőedzői posztjáról. A lemondást a vezetőkkel való konfliktusokkal és a fizetése megcsúszásaival indokolta.

Utódlásáról még nincs hivatalos információ, de a lap információi Walter Stramaccionit jósolják a szezon hátralévő részére.""
Avatar
drtie
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: drtie »

mike írta: 2020.12.13. 10:01 Bombahír!

""Vasarnap délelőtt Antonio Conte lemondott az Internazionale vezetőedzői posztjáról. A lemondást a vezetőkkel való konfliktusokkal és a fizetése megcsúszásaival indokolta.

Utódlásáról még nincs hivatalos információ, de a lap információi Walter Stramaccionit jósolják a szezon hátralévő részére.""
Ez most komoly, vagy csak szeretnél örömöt okozni sokunknak? :)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2588
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nehéz elhinni......
Egy meccs előtt 2 órával kiderul hogy nem kapott időben fizut......
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Ezt hol olvastad? Megneztem par oldalt, sehol sem említették.

Nem lehet hogy vmi facebook oldalon dobták csak fel kommenteket, likeokat generalni?

Stramaccionis résznél már megbukik szerintem a hír. Most nezem ő Andrea volt.

Nem kötekszem, csak erdekel :)
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

drtie írta: 2020.12.13. 10:05
mike írta: 2020.12.13. 10:01 Bombahír!

""Vasarnap délelőtt Antonio Conte lemondott az Internazionale vezetőedzői posztjáról. A lemondást a vezetőkkel való konfliktusokkal és a fizetése megcsúszásaival indokolta.

Utódlásáról még nincs hivatalos információ, de a lap információi Walter Stramaccionit jósolják a szezon hátralévő részére.""
Ez most komoly, vagy csak szeretnél örömöt okozni sokunknak? :)
Csak hülyéskedik :)
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

https://sempreinter.com/2020/12/13/bolo ... gn=dlvr.it

Csak egy érdekesség, az első idézett sor. Azt hiszem ilyet Contétól soha nem fogunk olvasni :roll:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

sly89 írta: 2020.12.13. 10:33 Stramaccionis résznél már megbukik szerintem a hír. Most nezem ő Andrea volt.
Ott a pont, lebuktam :D
Walter Zenga es Andrea Stramaccioni kozott vacillaltam. Igy lett inkabb mindketto :D
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

mike írta: 2020.12.13. 11:10
sly89 írta: 2020.12.13. 10:33 Stramaccionis résznél már megbukik szerintem a hír. Most nezem ő Andrea volt.
Ott a pont, lebuktam :D
Walter Zenga es Andrea Stramaccioni kozott vacillaltam. Igy lett inkabb mindketto :D
Nagyon gonosz vicc volt így vasárnap délelöttre, mikor elolvastam par masodpercre felcsillant a remény :D :D
Ennyire egyszerüen nem szabadulunk meg sajnos tőle :(
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Ejj de megorultem pedig
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

sly89 írta: 2020.12.13. 11:37
mike írta: 2020.12.13. 11:10
sly89 írta: 2020.12.13. 10:33 Stramaccionis résznél már megbukik szerintem a hír. Most nezem ő Andrea volt.
Ott a pont, lebuktam :D
Walter Zenga es Andrea Stramaccioni kozott vacillaltam. Igy lett inkabb mindketto :D
Nagyon gonosz vicc volt így vasárnap délelöttre, mikor elolvastam par masodpercre felcsillant a remény :D :D
Ennyire egyszerüen nem szabadulunk meg sajnos tőle :(
Őszintén szólva azt álmodtam hogy újra José az edzőnk, onnan jutott eszembe ez az kis csíny 8-)
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

"Elemeztük a jelenlegi helyzetet, és én mindig pozitívan és optimistán nézek a jövőbe, bár az önkritika természetes szintjével."

"Ez az új éra tavaly indult. Nem akarok beszélni a projektünkről és a folyamatokról. Mindenki számára hatalmas csalódás, hogy kiestünk a Bajnokok Ligájából. Az volt a felelősségünk, hogy a lehető legjobb eredményeket érjük el."

"Mindennap itt vagyok és biztosíthatok mindenkit afelől, hogy az a projekt, aminek köszönhetően néhány hónappal korábban az Európa Liga döntőjében voltunk, folytatódik tovább. Minden téren törekszünk a fejlődésre." - nyilatkozta Beppe Marotta.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7273
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Korábban a kiégett JM ellen voltam,de a Spurs élen most egy élő régi önmgát idéző Mourinho van.
Nyerje meg a Premier liguet és jöhet májusban vissza.
Másodedzője lehetne Sztankovics és meg is van a jövőkép.
Válasz küldése