www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Nem indul jól a napom.

Én sem ismertem személyesen, de a hozzászólásain keresztül is lehetett érezni, hogy egy közösségi ember volt, aki képes volt sokunk hozzászólásait megszelídíteni, és a honlap működtetésével támogatni, hogy Inter szurkolókká válhassunk.

Nyugodjon békében! :(
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Nem is nagyon lehet mit írni,megdöbbentő.
Nyugodjon békében :(
Avatar
Ipa
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:27

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Ipa »

RIP Youme, Isten áldjon, találjanak békét a Szeretteid!
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

Nyugodjon békében.ez hihetetlen... :(
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Szomorú hogy a régi nagy, öreg fórumozókat ez a szomorú esemény hozta újra össze. Az újak lehet nem érzik át, nem tudják hogy Zolinak mennyit i köszönhetünk mindannyian. Mikor elindította az oldalt, nem voltak Facebookon közösségek..sőt Facebook sem, vagy egyéb oldalak ami összefogott volna minket. ICU sem volt még akkor.

Lehet nem túlzok akkor, ha azt állítom, Youme rakta le az igazi, csoportba gyűjtött inter szurkolói közösség alapkövét Magyarországon.

Az lenne a minimum, ha a főoldalon az arcképe mindíg fel lenne tüntetve. Megérdemli szerintem.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Én sem ismertem személyesen, de teljesen sokkolt a hír... :(
Nyugodjon békében
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

internaZIOnaLe írta:Szomorú hogy a régi nagy, öreg fórumozókat ez a szomorú esemény hozta újra össze. Az újak lehet nem érzik át, nem tudják hogy Zolinak mennyit i köszönhetünk mindannyian. Mikor elindította az oldalt, nem voltak Facebookon közösségek..sőt Facebook sem, vagy egyéb oldalak ami összefogott volna minket. ICU sem volt még akkor.

Lehet nem túlzok akkor, ha azt állítom, Youme rakta le az igazi, csoportba gyűjtött inter szurkolói közösség alapkövét Magyarországon.

Az lenne a minimum, ha a főoldalon az arcképe mindíg fel lenne tüntetve. Megérdemli szerintem.


Maximálisan egyetértek!
Sajnálom, h. Pl kiscivis is ilyen esemény miatt ír újra a fórumra.

Emre56
Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: realevil »

Teljesen ledobbentem amint elolvastam... Nem talalok szavakat sem. Nyugodjon bekeben es oszinte reszvetem a csaladjanak!
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Nyugodj bekeben, koszonok mindent!
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

Mérhetetlenül szomorú. Nyugodjon békében!
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Hihetetlen.. Nyugodj békében Youme!
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Meg lehet tudni hogy ki ír most híreket a főoldalra? (én jelenleg nem)
gaRRy
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.05.25. 12:20

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: gaRRy »

internaZIOnaLe írta:Meg lehet tudni hogy ki ír most híreket a főoldalra? (én jelenleg nem)


én
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Írtam rád itt privátban kb. 2 hónapja, de nem.válaszoltál!
" Beszélnünk kellene"!
Írj rám itt!.....
gaRRy
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.05.25. 12:20

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: gaRRy »

internaZIOnaLe írta:Írtam rád itt privátban kb. 2 hónapja, de nem.válaszoltál!
" Beszélnünk kellene"!
Írj rám itt!.....



huhhh. nagyon nem szoktak a fórumot olvasni.
írj mailt a daroczi.g@libero.it-re és állok rendelkezésre
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

PetR írta:
internaZIOnaLe írta:Ott a pont!
Mondjuk én azon csodálkozom hogy még egyáltalán megy az oldal... és a fórum. Szegény Youme mióta eltávozott közülünk... se hírek (néhol egy egy) se moderátorok... semmi. Mondjuk én is hírküldő vagyok/voltam és az én "szégyenem" is ez... Anno próbáltam tenni lépéseket hogy a nb blogos csapatot összerakjam az oldal admin csapatával... de ez nem igazán jött össze. így itt már csak a fórum marad életben! Ez is off volt! bocsi.

Szia!

Tudom hogy OFF, de ez miért nem jött össze?
Régóta gondolkodom azon, hogy össze kéne rántani az oldalt hogy újra naprakész legyen, illetve a szerteágazó magyar Interes csoportokat valahogy egy kalap alá venni (egységes weboldal, blog, facebook oldal stb).

Akár privátban is jöhet, ne offoljuk szét a topikot. :)
Áthoznám ide a témát, így nem lesz a mercatonál szétoffolva.

Mi lehet tudni, kinél van/vannak az oldalnak a jogai? Jó lenne, ha olyan kezekbe kerülne, akik ugyanolyan informatív jelleggel szerkesztenék, mint régen. Nem pletykaoldal. A honlap elavult, nem ráncfelvarrás kéne, hanem egy kiadós plasztikai műtét. A fórum valóban dübörög, de egy zárt közösség lett. Nem lehet regisztrálni. Youme halála sajnos parkolópályára tette az egész oldalt. Egy jó gazdát kéne találni.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Jó hogy áthoztad ide, köszi.

Abszolút egyetértek. Sajnos nem vagyok belsős, nem ismerem/ismertem egyik szerkesztőt sem így fogalmam sincs az oldal jogairól, illetve hogy melyik hostingnál van, ki tudja oda a belépést, egyáltalán ki fizet a domain-ért? Mert ha Youme tette eddig, akkor sajnos az is lehet hogy egy idő után lekapcsolja a hosting, ha nincs fizetve ugye...

Igen, szerintem is egy teljes átalakítás kéne, modernizálás, korszerüsítés. Ha jól tudom Joomla alapú a weblap, az pedig támogat sok szép dolgot ilyen téren - pont délután néztem utána egy fasza focis addonnak, amivel kb ki lehetne váltani az oldalon lévő oldalsó "widgetet" ahol az eredmények vannak - szóval maga az oldal motor alkalmas lenne egy tök jó, jelenlegi igényeknek megfelelő oldal kialakítására.

Én régebben nagyon hobbi szinten foglalkoztam ilyenekkel (ezt a rendszert is használtam már) de egyáltalán nem vagyok profi, egy ilyen oldal teljes átültetése pedig gyanítom nem kis meló lenne, egyedül lehet bele törne a bicskám (már csak a tömérdek tartalom miatt is, adatbázisok tartalmát, fórumét hogy ne vesszenek el, stb.), tehát szerintem ez nem egy emberes meló.
Igazából személy szerint nagyon szívesen foglalkoznék vele, csak nem tudom hogy mennyi időt tudnék rászánni - szorgalmi időszakban többet, vizsgaidőszakban meg talán semmit - , fölöslegesen meg nem akarok igérgetni. Szóval kéne pár ember akik úgy-ahogy értenek még hozzá, és akkor lehetne agyalni ezen.
Ezután pedig hírszerzők kellenének angol/olasz tudással akik mondjuk friss híreket, nyilatkozatokat tudnak hozni 1-2 naponta (pl Interfan összefoglalói tökéletesek lennének, csak nem kellene a pletykákat kirakni a főoldalra, hanem amikor van konkrétum, arról hírt lehozni) hogy megmaradjon az informativitás.

Ha bárki olvassa ezeket a sorokat, aki kicsit belelát a működésbe, kérem írjon valami konkrétumot. :) Nehogy egyszer csak kapjuk a 404-es hibát hogy a weboldal nem elérhető...
Szabr91
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2015.08.06. 09:23

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Szabr91 »

Bár eredeti végzettségem Had- és biztonságtechnikai mérnök, de rengeteg weblapot raktam már és rakok össze a mai napig is. Ha a jelenlegi projekt lefut, lehet egy összefogásról szó, amiben én is benne lennék.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Üdv!

gaRRy levelét továbbítom!

Kedves Péter!
Az domain tulajdonosa Youme családja, akik a halála után felkértek arra, hogy tartsam életben aztán majd meglátjuk mi lesz.
Nos sokakkal ellentétben nekem nincs különösebb ismeretem a honlap összerakása tekintetében, a kész dolgot próbáltam frissítgetni naprakészen tartani. Az elmúlt 16 évben elég sok munkát fektettem bele ebbe az egészbe, de ahogyan ez látszik most már sajnos egyre kevesebb az időm és energiám- De ez amúgy is lehetetlen feladat egy ember számára, itt egyértelműen 3-4-5 fő kellene ahhoz rendes munkamegosztással, hogy mind tartalmilag mind pedig külsőben normális legyen az egész.
Mivel ahogy írtam az időm nem nagyon engedi a naprakészen tartást sem, így Youme édesapjával (aki amúgy fizeti az éves díjat és a tulajdonos is egyben), megbeszéltük, hogy januárban fussunk össze egy személyes találkozóra, az oldal jövője miatt. Remélem erre hamarosan sor fog kerülni és annak fényében én is okosabb leszek majd.
Addig is akikben van tenni akarás és szándék és ezeket a dolgokat konkrétan is meg is fogalmazzák nagyon szívesen találkozok és akár közvetítek is - ahogyan ezt korábban is minden egyes megkeresésre megtettem. De a személyes találkozóhoz ragaszkodok bármi is legyen.

Várom az észrevételeket,
üdv
Daróczi Gergely
gaRRy


Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

PetR írta:Nehogy egyszer csak kapjuk a 404-es hibát hogy a weboldal nem elérhető...


Nagyon jó lenne, ha a weboldal továbbra is zavartalanul működne.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Sziasztok! InternaZIOnale névre hallgató tagunk kizárta magát és ne, tudj visszajutni a fórumra.Kérlek veggyétek fel vele a kapcsolatot és segítsetek neki.Köszi
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Sziasztok! Nem tudom ki írja a fooldalra a híreket...de van szerkesztés opció is. Nem kell külön egy helyesbito hírt irni! ???? Regen en is irtam híreket..ezert tudom!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára internaZIOnaLe 2017.07.09. 15:53-kor.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Illetve az újdonsült kapusunk neve Padelli nem Prandelli ;)

De azért jó látni, hogy valaki próbál némi tartalmat adni a főoldalnak.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Korrigáltam gyerekek a híreket a főoldalon. Remélem nem gond. Örülök amúgy hogy jönnek az új cikkek... nem "okoskodás" vezérelt a korrekció során... csupán így esztétikusabb a site! ;)
drrossgeller
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2014.08.01. 07:00
Tartózkodási hely: Szeged

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: drrossgeller »

Megfogadtam, hogy 607. hozzászólásommal (Nyugodjék békében Youme!) tisztelettel meg fogom köszönni azt az áldásos munkát és erőfeszítést, amivel létre lett hozva és mai napig működtetve van a honlap és ezzel együtt a fórum. Köszönöm mindazoknak, akik ehhez hozzájárultak/hozzájárulnak mind a mai napig.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Ez a 404 error masoknal is volt?
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Nálam igen
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Kérem az Adminisztrátor intézkedését a honlap fő oldalának jobb oldalán a legutóbbi és következő meccsek közel egy éve elavult híreinek a törlésére. :oops:
Vasárnap reggel pedig friss hírként jó lenne helyettük a Napoli - Internazionale 0:3 végeredményt látni. ;)
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

versenyszellem írta:Ez a 404 error masoknal is volt?


Nálam is, már megijedtem, hogy vége az oldalnak... :(
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Mazzola írta:Kérem az Adminisztrátor intézkedését a honlap fő oldalának jobb oldalán a legutóbbi és következő meccsek közel egy éve elavult híreinek a törlésére. :oops:
Vasárnap reggel pedig friss hírként jó lenne helyettük a Napoli - Internazionale 0:3 végeredményt látni. ;)
Sajnálatos módon az oldal kezelője és tulajdonosa már nincs köztünk. A hírküldők, a hírküldésen kívül milyen jogokkal vannak felruházva azt nem tudom. A kijelölt moderátorok évek óta nem látogatják az oldalt. Mint ahogy ezen topic egy januári bejegyzéséből látszik az oldal azért él, mert Youme családja fizet, hogy ne kapcsolják le. Jó lenne ha hozzáértők kezébe kerülne az oldal. Lehet egy-két komolyabb interes facebook csoportban menedzselni kéne a dolgot.

Megmondom őszintén, amikor megláttam a 404-et megijedtem, hogy ennyi volt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Komax írta:
Mazzola írta:Kérem az Adminisztrátor intézkedését a honlap fő oldalának jobb oldalán a legutóbbi és következő meccsek közel egy éve elavult híreinek a törlésére. :oops:
Vasárnap reggel pedig friss hírként jó lenne helyettük a Napoli - Internazionale 0:3 végeredményt látni. ;)
Sajnálatos módon az oldal kezelője és tulajdonosa már nincs köztünk. A hírküldők, a hírküldésen kívül milyen jogokkal vannak felruházva azt nem tudom. A kijelölt moderátorok évek óta nem látogatják az oldalt. Mint ahogy ezen topic egy januári bejegyzéséből látszik az oldal azért él, mert Youme családja fizet, hogy ne kapcsolják le. Jó lenne ha hozzáértők kezébe kerülne az oldal. Lehet egy-két komolyabb interes facebook csoportban menedzselni kéne a dolgot.

Megmondom őszintén, amikor megláttam a 404-et megijedtem, hogy ennyi volt.


Nálam is megállt az ütő.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem egy nagyon jo kis társaság jött össze itt.
Sőt egy színvonalas, igazán komoly, a legjobb magyar Inter fórum.
Emiatt óriási köszönet jár Youme kollégának, aki létrehozója volt ennek a csodás fórumnak.
Mai napig döbbenet az ő távozása.
Nagyon remelem sikerül ezt az oldalt és fórumot egyben tartani, mert igazán megérdemelné ez az oldal és Youme ezt.
Nem tudom ki szerkeszti, moderálja, és fizeti az oldalt, de bárkinek bármiben segíteni tudok az oldal működésben, az írjon privátban.
Kedves fórumtársaim, ne hagyjuk veszni ezt az oldalt és Youme örökségét.
Kérem tegyünk meg mindent a mi kis közönségünk további működéséért.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Süti írta:
versenyszellem írta:Ez a 404 error masoknal is volt?


Nálam is, már megijedtem, hogy vége az oldalnak... :(


Én is.Jogos a felvetés.A,fórum nélkül az Internek szurkolni sem lenne ugyanaz!!
Ha kell mindenki részt válllahatna a honlap fentartási díjában.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Sziasztok.

Idő es energia hiányában csak ritkán kuldok mostanában hireket. Teljes jogkore csak Youme-nak volt.Garry anno irt par sort hogy hogyan all az oldal de annak is mar jo ideje.

En saját szakallamra a nerrazzurri blogos sracokkal beszéltem hogy mit lehetne kezdeni az oldallal. Nyitottak lettek volna az osszedolgozasra..de valami nagyon korai vita vagy súrlódás volt köztük es Youme kozott ami miatt kenyes a dolog.

Szóval most en se vagyok naprakész.

Sima hirkuldo statusszal nem lehet az oldalso meccs eredményeket szerkeszteni. A többi menupont nekem pl szerkesztheto...de pl a tippjatek eredmenyeit mar nem engedi.

Ez van részemről.

Többiek?
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

A fórummal kelek és fekszem,ez így volt már a régi fórumnál is,remélem nem tűnünk el.Én innen tájékozódom nap mint nap,lehet akármilyen fb-os csoport vagy külföldi oldal,nekem ez az első!!!
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Mit kell tenni,hogy fennmaradjon az oldal????? :roll:
Benne vagyok!!! :cry:
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Tudja valaki hogyan tudunk segiteni fenntartani ezt az oldalt?
Tenyleg ki fizeti a szervert? Ot kene elerni!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egyetértek, itt szerintem mindneki szeretné ha a fórum tovább működne.
Igy aki jobban tudja a dolgokat, és tudja ki fizeti a szervert, azt kérjük tájékoztatásson minket ez ügyben.
Mindenki az oldal fennmaradásában érdekelt, ezért nagyon reméljük valaki ad egy bővebb tájékoztatást ez ügyben.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Gyerekek!

Garry-t bombázzátok üzenetekkel. Sajnos csak a nicknevét tudom... így elérhetőséget nem tudok adni hozzá. Annyit mondott anno hogy Youme szüleivel ő beszélt annó és szeretnék tovább vinni az oldalt, de ez tavaly, vagy azelőtt volt.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Abel15 írta:Mit kell tenni,hogy fennmaradjon az oldal????? :roll:
Benne vagyok!!! :cry:

+1
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Én is segítek amiben csak tudok. Egy éve volt már erről itt szó. Én leveleztem Daróczi Gergely aka. Garryvel, és abban maradtunk hogy megvitatják az oldal jövőjét Youme családjával, és hogy utána ír emailt. Sajnos az email elmaradt, szerintem neki is sok teendője volt és bevallom én is elfeledkeztem róla. De szerintem ha páran kapnánk az oldalon hirironal nagyobb jogosultságot, rendbe tudnánk tenni az oldal moduljait, menuit. InternaZIOnaLe kolléga, te már úgymond híriro pozícióban vagy. Nem tudnád kérni emailben hogy kapj egy nagyobb rangot, és akkor lehetne veled egyeztetni, hogy ki legyen még admin, mert te sokkal aktívabb vagy itt. :)
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Azért InterFan-ról se feledkezzünk meg!!!
Ő is "szállítja" rendesen a híreket!!! ;)
drrossgeller
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2014.08.01. 07:00
Tartózkodási hely: Szeged

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: drrossgeller »

Ha majd esetleges fejlesztésről is lesz szó érdemes lenne a bejövő üzeneteken változtatni, mert nekem is időnként elkerüli a figyelmemet, ha kapok üzenetet, és úgy vettem észre, hogy nem én vagyok az egyedüli. :)
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

drrossgeller írta:Ha majd esetleges fejlesztésről is lesz szó érdemes lenne a bejövő üzeneteken változtatni, mert nekem is időnként elkerüli a figyelmemet, ha kapok üzenetet, és úgy vettem észre, hogy nem én vagyok az egyedüli. :)
hehe legalább észrevettem, hogy írtál 2napja. Ment a válasz.
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

drrossgeller írta:Ha majd esetleges fejlesztésről is lesz szó érdemes lenne a bejövő üzeneteken változtatni, mert nekem is időnként elkerüli a figyelmemet, ha kapok üzenetet, és úgy vettem észre, hogy nem én vagyok az egyedüli. :)

Jaja, nem lenne rossz, ha lenne egy felugró ablak, ami jelzi az üzenetet. Vagy akár más színnel jelenítené meg, ha van olvasatlan üzenet.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

gyerekek!

Becsülendő a lelekesedés és az akarat hogy hirek is kerülnek fel mindig a kezdőlapra... de nem látja senki hogy sz..rá vagy tördelve??? Bocsi! ;)
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Nainggolan nem holland, hanem belga nemzetiségű.

Nem mindegy.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Gyerekek!

Megkértek hogy publikáljam az alábbiakat! Aki érez magában ambíciót... ne fogja vissza magát és jelentkezzen!!!



FELHÍVÁS
Interesek figyelem!
A honlap sorsa a közeli jövőben a kezetekbe kerül!
Youme családja az utóbbi években igyekezett a honlapot életben tartani. Az oldal színvonala sajnos visszaesett, több része nem volt, illetve a mai napig nincs kész és nem lett frissítve. Youme kívánságára egy ideig Garry szerkesztette és vitte tovább az oldalt. Garry, ha olvasod ezeket a sorokat, ezúton mondunk neked köszönetet!
Mint ismeretes Garry lelkes munkájának folytatását a családjában bekövetkezett változás nem tette lehetővé.
Ezután következett néhány hónapos holt idény. Hosszabb ideig a 404 jelent meg az oldalon, ami sokkolt mindenkit! Ezután mintegy mentő övként ( rengeteg problémával megküzdve) próbáltuk az oldalt életre kelteni. A fejlesztés részben oldódott meg. A címlap szerkesztése amatőr szintű, de úgy ahogy működik.
Fórumosok nektek is sok köszönet jár!
Hosszú időn keresztül beszélgettetek kedvenc csapatunk jó, illetve számunkra nem a legszebb emlékeket idéző mérkőzéseiről. Lelkes és kritikus megnyilvánulások jellemzik ma is a FÓRUMOT.
Sajnálatos, hogy sokszor oda nem illő kifejezések is előfordulnak. Ezeket a jövőben csillapítani kellene! Mindannyian a legjobb eredményeket várjuk kedvenceinktől, azonban ha ez nem sikerül, nem az ocsmány kifejezéssekkel tesszük jobbá a csapat teljesítményét!
Ezért is több fontos teendő vár az Inter oldal szerkesztőire a következő időszakban!
Interesek! Az oldal új gazdái lehettek bizonyos feltételek mellett, de erről később beszélhetünk!
Már történtek lépések és jelentkezések az oldal karbantartására és a Fórum moderátori szerepkörére. Az első lépések megtörténtek!
Interfantól is várnánk egy visszajelzést, ha nem probléma neki!

A válságos időszakban a Gépházban többen jeleztétek segítőkészségeteket, most itt az alkalom,hogy bizonyítsatok!
Várunk jelentkezőket a Cimlap szerkesztésére, még egy főt a Fórum moderátori feladatra, és a többi eddig nem működő, pl. TIM Kupa, Nemzetközi Kupák , Stáb, Játékosok, kvíz játék stb. szerkesztésére, frissítésére, lelkes Intereseket! Egy – egy részfeladatra!
Csapatot kell építenünk és akkor előre tudunk lépni. Ki tudnánk használni a jobb oldali holt sávot és a hirdetéseket hasznosítani. Pl. utazásokhoz kedvezményt elérni stb.
A jelentkezéseket várjuk ayoume@internazionale.hue-mail címre!
Az oldalnak van jövője! Nagyon bízunk benne! FORZA INTER!
Youme családja
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ismét változik valami?Remélem lesz olyan,aki ért hozzá,és ideje is engedi.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

vaskalap írta: 2018.11.27. 18:23 Ismét változik valami?Remélem lesz olyan,aki ért hozzá,és ideje is engedi.
Szeretnénk, hogy változzon. Én már jelentkeztem Youme édesapjánál, hogy segítenék. Egyenlőre korai stádiumban van az egész, és jó lenne egy több emberes csapat, mert egyedül rengeteg meló lesz. :) De bizakodó vagyok, nem adjuk fel.
Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: realevil »

Irtam en is mailt 3-4 napja, de valasz eddig nem erkezett. :roll:
Válasz küldése