Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.06.12. 08:29 Sky es DiMarzio szerint nagyon konkret lehetoseg Radu erkezese.
Inzaghi a tapasztalat es a minoseg miatt szeretne, aki garantalni tudja a stabil es magabiztos Bastoni alternativat a padon.

Szinten a Sky szerint jovohetig varunk Young es Ranocchia valaszara, mi megtettuk a hosszabbitasi ajanlatot mindket jatekos esetben.
Hirek szerint mindket jatekos elfogadja azt, es mindenketten maradnak.
Ezek hárman több mint 100 évesek együtt, nem tudom, nekem nem tetszik ez a nyugdíjas otthon feeling.
vidal is egy igazi pénznyelő, inkább ki kéne az ilyeneket takarítani, max Ranot tudnám elfogadni bagóért, de őt is minek : D
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

mike írta: 2021.06.12. 09:45
interfan írta: 2021.06.12. 08:29 Sky es DiMarzio szerint nagyon konkret lehetoseg Radu erkezese.
Inzaghi a tapasztalat es a minoseg miatt szeretne, aki garantalni tudja a stabil es magabiztos Bastoni alternativat a padon.

Szinten a Sky szerint jovohetig varunk Young es Ranocchia valaszara, mi megtettuk a hosszabbitasi ajanlatot mindket jatekos esetben.
Hirek szerint mindket jatekos elfogadja azt, es mindenketten maradnak.
Ezek hárman több mint 100 évesek együtt, nem tudom, nekem nem tetszik ez a nyugdíjas otthon feeling.
vidal is egy igazi pénznyelő, inkább ki kéne az ilyeneket takarítani, max Ranot tudnám elfogadni bagóért, de őt is minek : D
Én sem értem, hogy az olaszok miért ragaszkodnak ennyire a kiégett játékosaikhoz. Igazából többnyire csak negatív példát lehet felhozni, hogy ezek hogy sültek el.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Young remélem hazamegy Watfordba,onnan visszavonulhat. Kezdő 3as védelmünk fullos,Rano a padra csökkentett fizuval még ok,de jobban örülnék,ha Dambrosio maradna még egy évet. Bastoni mögé kell vki,Kolarovnál olcsóbb és jobb megoldást nem nehéz találni.Pirolat megpróbálhatnánk,de úgy néz ki marad még egy szezont Monzaban.Ha elhozzuk az edző után a veterán csk-t is a Lazioból, meg Caicedot,kicsit túlzásnak érezném..az biztos,hogy belsővedő és legalább 2 szélső kelleni fog,de én se a a nyugdíjas vonalra szavazok. Ha Rano,Radu meg Young lenne a beugró egy Bl meccs előtt, nem lennék nyugodt. Viszont pénzt csak fiatalokért kérhetünk, DiMarco,Pinamonti,Radu,Agoueme eladásából lehetne okosan építkezni,de olcsón vagy ingyen hozni jó korban lévőket nehéz lesz. Fel van adva a lecke ezen a mercaton,kíváncsi vagyok milyen keret lesz őszre.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Véleményem szerint kényszer helyzetben annyira nem gáz HA 1 éves szerződést kötünk! Csak ingyen legyenek és lehetőleg ne játszanak sokat :D
Legnagyobb veszteségünk az erőnléti edző elvesztése! Kevesen tudják annyira jó állapotban tartani azt a 13-14 játékost akik a minőséget képviselik a csapatban mint Ő!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.06.12. 09:45
interfan írta: 2021.06.12. 08:29 Sky es DiMarzio szerint nagyon konkret lehetoseg Radu erkezese.
Inzaghi a tapasztalat es a minoseg miatt szeretne, aki garantalni tudja a stabil es magabiztos Bastoni alternativat a padon.

Szinten a Sky szerint jovohetig varunk Young es Ranocchia valaszara, mi megtettuk a hosszabbitasi ajanlatot mindket jatekos esetben.
Hirek szerint mindket jatekos elfogadja azt, es mindenketten maradnak.
Ezek hárman több mint 100 évesek együtt, nem tudom, nekem nem tetszik ez a nyugdíjas otthon feeling.
vidal is egy igazi pénznyelő, inkább ki kéne az ilyeneket takarítani, max Ranot tudnám elfogadni bagóért, de őt is minek : D
Csak azt nem értem végig az volt Conte imádja a nyuggereket. Most, hogy elment majd Marotta igazol....de ezek a nevek...Radu, Caicedo, Young és Rano hosszabbítás....hát nem tudom....oké, hogy nincs pénz és korlátozottak a lehetőségek de tavaly amikor jött Kolarov és fel lett hozva gondolom azért is jött mert nincs több lóvé arra a posztra akkor megkaptam, hogy okosan pénz nélkül is lehet igazolni és nem kell az öregekhez meg kiégett arcokhoz ragaszkodni....most ezek a nevek nekem nem ezt mutatják.... :?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.06.12. 15:06
mike írta: 2021.06.12. 09:45
interfan írta: 2021.06.12. 08:29 Sky es DiMarzio szerint nagyon konkret lehetoseg Radu erkezese.
Inzaghi a tapasztalat es a minoseg miatt szeretne, aki garantalni tudja a stabil es magabiztos Bastoni alternativat a padon.

Szinten a Sky szerint jovohetig varunk Young es Ranocchia valaszara, mi megtettuk a hosszabbitasi ajanlatot mindket jatekos esetben.
Hirek szerint mindket jatekos elfogadja azt, es mindenketten maradnak.
Ezek hárman több mint 100 évesek együtt, nem tudom, nekem nem tetszik ez a nyugdíjas otthon feeling.
vidal is egy igazi pénznyelő, inkább ki kéne az ilyeneket takarítani, max Ranot tudnám elfogadni bagóért, de őt is minek : D
Csak azt nem értem végig az volt Conte imádja a nyuggereket. Most, hogy elment majd Marotta igazol....de ezek a nevek...Radu, Caicedo, Young és Rano hosszabbítás....hát nem tudom....oké, hogy nincs pénz és korlátozottak a lehetőségek de tavaly amikor jött Kolarov és fel lett hozva gondolom azért is jött mert nincs több lóvé arra a posztra akkor megkaptam, hogy okosan pénz nélkül is lehet igazolni és nem kell az öregekhez meg kiégett arcokhoz ragaszkodni....most ezek a nevek nekem nem ezt mutatják.... :?
Szerintem ezek a játékosok, összesen nem fognak 4 meccset játszani a szezonban. Sima kiegészítő emberek lesznek olcsón. 🙂 Nem tőlük tartok, hanem inkább a kezdő bal és a jobb oldaltól.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

James Rodriguez-ről van infótok? Copa American nem játszik, ha jól láttam a kolumbiai keretet.
Nagyon szerettem a játékát, 2014-es VB után szebb karrierje is lehetett volna. Ancelotti alatt játszott, Zidane ejtette.

Nagyon szomorú és rossz leírni 😏😔😒 Kell gondolkozni Eriksen pótlásáról rövidesen...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Angol SkySports szerint Young nemet mondott az Inter hosszabbitasi ajanlatara, es hazaakar terni Angliaba.

A Cagliari sportigazgatoja Capozucca elmondta, az Inter erdeklodik Nandez irant, de kulfoldi ajanlatok is vannak.
Elmondta sajnalna ha tavozna, de Nandez megerdemel egy "top" klubot.
Nainggolan kapcsan pedig elmondta, a felkeszules elott leakarjak zarni az o vegleges erkezeset.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2021.06.14. 12:38 Angol SkySports szerint Young nemet mondott az Inter hosszabbitasi ajanlatara, es hazaakar terni Angliaba.
Helyes.Elvileg Radu is maradna még egy évet a Lazional,talán őt is megússzuk. Rano gondolom maradni akar,padra még elférhet.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

brecsinho írta: 2021.06.14. 17:29
interfan írta: 2021.06.14. 12:38 Angol SkySports szerint Young nemet mondott az Inter hosszabbitasi ajanlatara, es hazaakar terni Angliaba.
Helyes.Elvileg Radu is maradna még egy évet a Lazional,talán őt is megússzuk. Rano gondolom maradni akar,padra még elférhet.
beugrónak olcsó pénzért szerintem is maradhat Rano. idén is elég jól lehozta azokat a meccseket.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

alwin91 írta: 2021.06.14. 19:24
brecsinho írta: 2021.06.14. 17:29
interfan írta: 2021.06.14. 12:38 Angol SkySports szerint Young nemet mondott az Inter hosszabbitasi ajanlatara, es hazaakar terni Angliaba.
Helyes.Elvileg Radu is maradna még egy évet a Lazional,talán őt is megússzuk. Rano gondolom maradni akar,padra még elférhet.
beugrónak olcsó pénzért szerintem is maradhat Rano. idén is elég jól lehozta azokat a meccseket.
Abszolút támogatom!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta megerositi, tegnap targyaltunk a napokban felmerult Mathias Olivera ugyeben.
Ugynoke Milanoban van, es az Inter vezetessel targyalt.
20m euro a kivasarlasi ara, de kedvezmenyt szeretnek elerni erte.

Gazzetta szerint erkezik Radu.
Inzaghi 6db KH-t akar, es a tavozo Kolarov helyere erkezhet Radu, mint Bastoni helyettes.

Youngnak pedig uj ajanlatot tettunk, megprobalva meggyozni a maradasrol.
Angol media szerint viszont hazaakar terni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.06.15. 09:16 Gazzetta megerositi, tegnap targyaltunk a napokban felmerult Mathias Olivera ugyeben.
Ugynoke Milanoban van, es az Inter vezetessel targyalt.
20m euro a kivasarlasi ara, de kedvezmenyt szeretnek elerni erte.

Gazzetta szerint erkezik Radu.
Inzaghi 6db KH-t akar, es a tavozo Kolarov helyere erkezhet Radu, mint Bastoni helyettes.

És ő jó? Ez az Olivera.
Radunak nem örülök....kb. ugyanott tartunk mint tavaly amikor jött Kolarov. :? Tudom csere lesz de 35 éves lesz ősszel....pár éve még jó lett volna de most....
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Apró különbség, hogy jóval kevesebbet fog keresni. Egyébként, ha Inzaghi úgy látja kell ő mondjuk az öltöző miatt, akkor jöjjön. Kolarovval kapcsolatban is megírták, hogy nagy szerepe volt a pályán kívül.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.06.15. 09:37 Apró különbség, hogy jóval kevesebbet fog keresni. Egyébként, ha Inzaghi úgy látja kell ő mondjuk az öltöző miatt, akkor jöjjön. Kolarovval kapcsolatban is megírták, hogy nagy szerepe volt a pályán kívül.
Tudjuk Berninek is 6 evig. :D
Ranocchia meg foleg.

Ez az oltozoi szerep ahogy van ertelmetlen.

Nem ertem Radut, nem is akarom.
De egy dolog igaz, o max 2,5m kiadas evente, ellenben a rokkantnyugdijas Kolarov 10m volt...
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Azért gondolod értelmetlennek mert nem dolgoztál a labdarúgásban. Hidd el fontos lehet, nem véletlen, hogy sok edző alkalmazza.
Mármint nem Kolarov-ot, hanem olyan játékosokat, akik vezetők tudnak lenni pályán kívül (is).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Francesco 2021.06.15. 09:43-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.06.15. 09:24
interfan írta: 2021.06.15. 09:16 Gazzetta megerositi, tegnap targyaltunk a napokban felmerult Mathias Olivera ugyeben.
Ugynoke Milanoban van, es az Inter vezetessel targyalt.
20m euro a kivasarlasi ara, de kedvezmenyt szeretnek elerni erte.

Gazzetta szerint erkezik Radu.
Inzaghi 6db KH-t akar, es a tavozo Kolarov helyere erkezhet Radu, mint Bastoni helyettes.

És ő jó? Ez az Olivera.
Radunak nem örülök....kb. ugyanott tartunk mint tavaly amikor jött Kolarov. :? Tudom csere lesz de 35 éves lesz ősszel....pár éve még jó lett volna de most....
Nem igazan ismerem.
Getafe jatekosa 23 eves.
Iden 32 meccs 0 gol 0 gp.
Tavaly 29 meccs 0 gol 3 gp.

De mivel fiatal, van benne lehetoseg, es sokkal inkabb ilyen jatekos jojjon mint a kivenhet, kifele meno 30-asok.

Jobbra bedobtak meg Dumfriest is.
En ot is tamogatnam.
Valamint ugye folyamatos tema Nandez, es Emerson Royal is.

Nekem ezek a nevek sokkal inkabb tetszenek mint a jol bevalt "rutin", akikkel mindig csak fajdalmasat bukunk.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Cupi írta: 2021.06.15. 09:24
interfan írta: 2021.06.15. 09:16 Gazzetta megerositi, tegnap targyaltunk a napokban felmerult Mathias Olivera ugyeben.
Ugynoke Milanoban van, es az Inter vezetessel targyalt.
20m euro a kivasarlasi ara, de kedvezmenyt szeretnek elerni erte.

Gazzetta szerint erkezik Radu.
Inzaghi 6db KH-t akar, es a tavozo Kolarov helyere erkezhet Radu, mint Bastoni helyettes.

És ő jó? Ez az Olivera.
Radunak nem örülök....kb. ugyanott tartunk mint tavaly amikor jött Kolarov. :? Tudom csere lesz de 35 éves lesz ősszel....pár éve még jó lett volna de most....
Azt mondják Ő az új Álvaro Pereira...bomba statjai vannak, szóval biztos be fog válni. Ha mégse, akkor ő a "kutyaütő" Ausilio neve volt és lehet majd szidni....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Interfan1000 2021.06.15. 11:33-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.06.15. 09:42
Nem igazan ismerem.
Getafe jatekosa 23 eves.
Iden 32 meccs 0 gol 0 gp.
Tavaly 29 meccs 0 gol 3 gp.

De mivel fiatal, van benne lehetoseg, es sokkal inkabb ilyen jatekos jojjon mint a kivenhet, kifele meno 30-asok.

Jobbra bedobtak meg Dumfriest is.
En ot is tamogatnam.
Valamint ugye folyamatos tema Nandez, es Emerson Royal is.

Nekem ezek a nevek sokkal inkabb tetszenek mint a jol bevalt "rutin", akikkel mindig csak fajdalmasat bukunk.
Fiatalabbakkal is fürödtünk be....Lazzaro, Dalbert, Montoya, stb. Bennük is van kockázat. Persze én sem szeretném ha 35 évesek jönnének. Mondjuk a 30+ -al még nincs bajom. Kellenek olyanok is. Ha megfelelő kondícióval hozzuk. De azért egy határt meghúznék....34-35 éves arcokat már nem hoznék.

Kostic? Pletyka szintem felmerült. Ő azért már nem is 20 éves de még nincs 30.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hakimi es Martinez ugynoke Camano elmondta, egyelore aki elhagyja az Intert az Hakimi.
Az Intertol elmondtak el kell adni valakit, es ki is jeloltek ot.
Hakiminek most tobb lehetosege is van a top csapatok kozul.
Martinez kapcsan meg dolgozunk, mert tovabbra sem egyertelmu a helyzet.
A 2 evvel ezelotti arak a Covid miatt lejjebb mentek, de nincs semmi konkret, es meglatjuk mit akar Martinez is.
A vilag egyik legnagyszerubb jatekosa, barhol jatszik minden kepessege megvan hozza hogy a legjobb legyen.
Az Inter kiszamolja a koltsegvetest, de jelenleg megakarjak tartani, es ha ok lennenek az Inter helyeben nem adnak most el egy ideig.

Sky szerint Ranocchia igent mondott az uj szerzodesre.
Viszont Young a tobbedik ajanlatunkat is elutasitotta, tavozni akar es nem hosszabbit hiaba a tobb ajanlat szamara tolunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.06.16. 07:49

Sky szerint Ranocchia igent mondott az uj szerzodesre.
Viszont Young a tobbedik ajanlatunkat is elutasitotta, tavozni akar es nem hosszabbit hiaba a tobb ajanlat szamara tolunk.
Rano a padra szerintem még jó lesz 1 évre. Teljesen jól játszott amikor szükség volt rá. Viszont Young-ot én nem erőltetném. Menjen csak haza. Nem hiszem el, hogy nem lehetne a bal oldalra beugrónak szerezni egy Darmian féle arcot aki bár messze nem klasszis de egy megbízható jó átlagot hozott és nekem kellemes csalódás volt. Ne akarjuk marasztalni a 36 éves angolt. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.06.16. 08:32
interfan írta: 2021.06.16. 07:49

Sky szerint Ranocchia igent mondott az uj szerzodesre.
Viszont Young a tobbedik ajanlatunkat is elutasitotta, tavozni akar es nem hosszabbit hiaba a tobb ajanlat szamara tolunk.
Rano a padra szerintem még jó lesz 1 évre. Teljesen jól játszott amikor szükség volt rá. Viszont Young-ot én nem erőltetném. Menjen csak haza. Nem hiszem el, hogy nem lehetne a bal oldalra beugrónak szerezni egy Darmian féle arcot aki bár messze nem klasszis de egy megbízható jó átlagot hozott és nekem kellemes csalódás volt. Ne akarjuk marasztalni a 36 éves angolt. ;)
Teljesen feleslegesnek erzem a padra szorakozni.
Ott van Darmian es D'Ambrosio, kesz is vagyunk.
Erthetetlen hogy 3-4 hosszabbitasi ajanlatot teszunk Youngnak, mert Inzaghi ot megakarta tartani.
Roppant gyenge szezonja volt, 36 eves, nonszensz az egesz.

Pad megvan, vegre a kezdobe kellene valaki.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.06.16. 08:37

Pad megvan, vegre a kezdobe kellene valaki.
Kostic álom lenne. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.06.16. 09:00
interfan írta: 2021.06.16. 08:37

Pad megvan, vegre a kezdobe kellene valaki.
Kostic álom lenne. ;)
En mar egy Dimarcot is alairok barmikor.

Jobbra is jojjon egy ertelmes nev, ne ilyen Zappacosta, Marusic, Florenzikkel szorakozzunk, eleg volt ebbol a vonalbol 2011-19 kozott.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Onnan látszik, hogy mennyire nincs lóvé hogy alig van átigazolási pletykáról hír aminél minket említenek egy adott játékosnál. :D Ilyenkor kb már a kb. a 152. játékosról olvasunk hogy jön hozzánk. ;)
Már az újságírók kamuból sem írnak szinte senkit hozzánk mert tudják nincs pénzünk és úgyse jön be a tippjük. :D

Viccelődök de persze elég szomorú, hogy tudjuk egy 10 millós játékost sem tudnánk hozni most kb. :?
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Locatelli? Neki is örülnék :clap: :wave:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2021.06.16. 22:11 Locatelli? Neki is örülnék :clap: :wave:
Regota irom, szamomra igazi alom.
Anno meg felmerult 1 eve, de a jelenlegi helyzetunkben mar pletyka szinten sem irjak le erheto okok miatt.

Amugy jo esellyel viszi Allegri a Juveba Locatellit...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio szerint Hakimi a Chelseabe mehet.
A Chelsea 3 jatekost is felajanlott, Christensen, Marcos Alonso, Emerson Palmieri.
Penz + Alonso vagy Emerson lehet az uzlet a Sky szerint.

Megerositi Youngot nem tudtuk meggyozni, es elutasitotta a hosszabbitasi ajanlatot.
Ranocchia 1 + 1 evre hosszabbit.

DiMarzio szerint Marotta figyeli Dumfriest, viszont akadalyt jelent az ara, ami 20m feletti, igy nagyon nehez lenne o szamunkra.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2021.06.16. 22:14
Tombi1986 írta: 2021.06.16. 22:11 Locatelli? Neki is örülnék :clap: :wave:
Regota irom, szamomra igazi alom.
Anno meg felmerult 1 eve, de a jelenlegi helyzetunkben mar pletyka szinten sem irjak le erheto okok miatt.

Amugy jo esellyel viszi Allegri a Juveba Locatellit...
Szerintem nem megy oda. Ott sincs pénz. Pjanic érkezését mondogatják.
Amennyiben eladjuk Hakimit, Martinezt abból az összegből Locatelli, Kostic, Dumfers hozható lenne.
Chelsenek kell Hakimi, akkor Kante + 20 milla vagy Jorginho + 40 milla

Annak örülök, hogy nincs kapkodás. Jól meg kell fontolni, hogy miként adjunk el bárkit is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2021.06.17. 06:51
interfan írta: 2021.06.16. 22:14
Tombi1986 írta: 2021.06.16. 22:11 Locatelli? Neki is örülnék :clap: :wave:
Regota irom, szamomra igazi alom.
Anno meg felmerult 1 eve, de a jelenlegi helyzetunkben mar pletyka szinten sem irjak le erheto okok miatt.

Amugy jo esellyel viszi Allegri a Juveba Locatellit...
Szerintem nem megy oda. Ott sincs pénz. Pjanic érkezését mondogatják.
Amennyiben eladjuk Hakimit, Martinezt abból az összegből Locatelli, Kostic, Dumfers hozható lenne.
Chelsenek kell Hakimi, akkor Kante + 20 milla vagy Jorginho + 40 milla

Annak örülök, hogy nincs kapkodás. Jól meg kell fontolni, hogy miként adjunk el bárkit is.
Sajnos a Juve es a mi helyzetunk eg es fold.
Kicsit mas nevek es szinvonalrol van ott szo, es nem arrol mint nalunk amit felesleges is reszletezni.
Locatelli, G.Jesus, csak hogy par konkret nevet emlitsek.
Nalunk meg...

Ezek szep almok, de a valosagban erre minimalis az esely.

Chelsea adja inkabb Marcos Alonsot. :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Tombi1986 írta: 2021.06.17. 06:51.
Chelsenek kell Hakimi, akkor Kante + 20 milla vagy Jorginho + 40 milla
Szerintem nekünk pénz kell a költségvetésbe, inkabb olyat tudok elkepzelni, hogy Emersont 10 millioert beleszamitjuk vagy ilyesmi.

Nem tudom mi jarhat Zhangek fejében.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.06.17. 08:04
Tombi1986 írta: 2021.06.17. 06:51.
Chelsenek kell Hakimi, akkor Kante + 20 milla vagy Jorginho + 40 milla
Szerintem nekünk pénz kell a költségvetésbe, inkabb olyat tudok elkepzelni, hogy Emersont 10 millioert beleszamitjuk vagy ilyesmi.

Nem tudom mi jarhat Zhangek fejében.
Pontosan.
Juni 30-ig a gazdasagi ev zarasig min 80m-val akarjuk csokkenteni a veszteseget.
Ami ertheto, hisz 2021 marcius 31-en 114m volt a vesztesegunk, ez juni 30-ig csak tovabbno.
Tavaly 120m volt a vesztesegunk.
2018/19-ben pedig 48m volt az eves veszteseg.

Tobb hir is volt rola, nekunk penz kell es nem jatekoscsere Hakimiert.

Hatha egyebkent a Napoli es Spalletti megment minket Emersontol. :D

Zhang elmondta az interjuban az iranyt, nem kell nagyon gondolkozni vajon mit szeretne.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.06.17. 08:02

Sajnos a Juve es a mi helyzetunk eg es fold.
Kicsit mas nevek es szinvonalrol van ott szo, es nem arrol mint nalunk amit felesleges is reszletezni.
Locatelli, G.Jesus, csak hogy par konkret nevet emlitsek.
Nalunk meg...

Azért a juve sem szeret most költeni...G. Jesus-ra azt írták kölcsön menne hozzájuk és majd jövőre fizetnének, Locatellit is mibe, hogy így akarják elhozni...egyébként ha meg nem akkor jó mélyen a zsebbe kell nyúlniuk. Locatelli egy ilyen EB után szerintem 45-50 alatt sehova nem fog menni.... ;)
Szóval jobb neveket írnak hozzájuk de ők is okoskodnak a pénzzel.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Az a baj álmodozhatunk, hogy Hakimi árából majd hozhatjuk ezt meg azt de sajnos ha igazak a hírek akkor nem 0-ás mercato kell ugye hanem +80-as......tehát ha elmegy Hakimi akkor pont hozza ezt és még akkor sem költhetünk egy eurot sem....ezért írtam korábban,hogy csak Hakimi eladása nem elég ha erősíteni is szeretnénk legalább egy kicsit. :?

Én tényleg örülnék neki ha az Interfan által is írt hírek túlzóak lennének és pl. kiderülne elég a 0-ás mercato de sajnos tényleg mindenhol azt írják szar a szitu pénzügyileg. :cry:

Szóval most nagyon nagyon kell, hogy Marotta okosan nézelődjön mert most tényleg a semmiből kellene kihozni a maxot. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.06.17. 08:29 Az a baj álmodozhatunk, hogy Hakimi árából majd hozhatjuk ezt meg azt de sajnos ha igazak a hírek akkor nem 0-ás mercato kell ugye hanem +80-as......tehát ha elmegy Hakimi akkor pont hozza ezt és még akkor sem költhetünk egy eurot sem....ezért írtam korábban,hogy csak Hakimi eladása nem elég ha erősíteni is szeretnénk legalább egy kicsit. :?

Én tényleg örülnék neki ha az Interfan által is írt hírek túlzóak lennének és pl. kiderülne elég a 0-ás mercato de sajnos tényleg mindenhol azt írják szar a szitu pénzügyileg. :cry:

Szóval most nagyon nagyon kell, hogy Marotta okosan nézelődjön mert most tényleg a semmiből kellene kihozni a maxot. ;)
"Ha igazak a hirek".

Az a baj Cupi, hogy ezek mar nem "csak" hirek, hanem maga Zhang es Marotta is elmondta hogy hatalmas plusz kell a mercaton.
Ezek utan mar nem igazan van "ha" es nincsen "tulzas".
Maga az elnokunk es vezerigazgatonk mondta el.
Ezek utan mirol beszelunk?

Vannak egyebkent nem rossz nevek, akik meg ebben a helyzetben is talan elerhetoek nekunk.

Pl:
Nandez, Emerson Royal, Dumfries, Kostic, Nuno Mendes, Dimarco, R.Sanches, Raspadori.

En biztos hogy ezen a vonalon mennek tovabb.
Nem pedig a Zappacosta, Marusic, Radu, Florenzi, Alonso es tarsaik vonalan...

Dehat sajnos vagy sem, de ez azon is mulik mennyi penzt biztositanak az eladasokbol.
Mert ha egy 70m-s Hakimit, 5m-bol kell potolni, akkor cseszhetjuk az egeszet.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.06.17. 08:35
Vannak egyebkent nem rossz nevek, akik meg ebben a helyzetben is talan elerhetoek nekunk.

Pl:
Nandez, Emerson Royal, Dumfries, Kostic, Nuno Mendes, Dimarco, R.Sanches, Raspadori.

En biztos hogy ezen a vonalon mennek tovabb.
Nem pedig a Zappacosta, Marusic, Radu, Florenzi, Alonso es tarsaik vonalan...
Oké de most, hogy nincs Conte és teljesen Marotta kezében az irányítás igazolások terén miért is ne a fenti vonalon mennénk?
Amit meg nem értek régen a kölcsön + opció vonal nagy divat volt, most meg jól jönne a szar helyzet miatt de nálunk fel sem merül senkinél....
Emerson Royal gyerek most is kölcsönben tolta, Raspadorit meg egy fiatal még nagyon nem bizonyított tehetség, nehogy már egy Sass-ból ne lehessen kölcsön venni. ;) Tudom, hogy fiztut attól még adnunk kell nekik de azért lesz pár távozó a magas fizus bandából....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.06.17. 09:03
interfan írta: 2021.06.17. 08:35
Vannak egyebkent nem rossz nevek, akik meg ebben a helyzetben is talan elerhetoek nekunk.

Pl:
Nandez, Emerson Royal, Dumfries, Kostic, Nuno Mendes, Dimarco, R.Sanches, Raspadori.

En biztos hogy ezen a vonalon mennek tovabb.
Nem pedig a Zappacosta, Marusic, Radu, Florenzi, Alonso es tarsaik vonalan...
Oké de most, hogy nincs Conte és teljesen Marotta kezében az irányítás igazolások terén miért is ne a fenti vonalon mennénk?
Amit meg nem értek régen a kölcsön + opció vonal nagy divat volt, most meg jól jönne a szar helyzet miatt de nálunk fel sem merül senkinél....
Emerson Royal gyerek most is kölcsönben tolta, Raspadorit meg egy fiatal még nagyon nem bizonyított tehetség, nehogy már egy Sass-ból ne lehessen kölcsön venni. ;) Tudom, hogy fiztut attól még adnunk kell nekik de azért lesz pár távozó a magas fizus bandából....
Itt jon az elo, hogy nem Marotta a tulajdonos, nem az o penze, ezert nem az o dontese.

Onnantol meg imadkozhatunk, hogy eleg legyen 70m pluszos mercato, es ne keljen 100m.
Igaz Zhang 80m-rol beszelt.

De ismetlem, ha egy 70m-s Hakimit 5m-bol kell potolni, onnantol vegunk.
Ezert imadkozok, hogy legalabb ezek a 20 milliok meglegyenek.

Ki ad kolcson + sima opcioval jatekost manapsag?
Kb senki...

Raspadori kapcsan mar most 40m-t ker a Sass, majd ok sima opcioval eladjak...
Hat sajnos nem valoszinu.
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Figyeljük a Gremio játékosát Ricardinhot, ezt az ügynöke is megerősítette. 20 éves, középcsatár de tud szélsőt is játszani állítólag.
Ügynöke szerint Immobile stílusú, és 2023tol ő lesz a válogatottban az elsőszámú csatár. ( :roll: :?: )

https://sempreinter.com/2021/06/16/nera ... ye-on-him/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta es a Corriere szerint Inzaghi balra Marcos Alonsot szeretne.

Jobbra pedig Marotta es Ausilio targyalnak a PSV vezetessel Dumfries ugyeben.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.06.17. 09:08
Raspadori kapcsan mar most 40m-t ker a Sass, majd ok sima opcioval eladjak...
Hat sajnos nem valoszinu.
Azért 40-et sem fog érte senki adni....ha ő 40 akkor Locatelli 80? :D Más poszt a két játékos persze de utóbbi épp az EB-n nyomja elég jól és szórja a gólokat.....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Alex Cordaz megerkezett Milanoba, es ma esik at a kotelezo orvosin.
Hamarosan bejelentjuk igy a nyar elso igazolasat.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Herfort Balazs írta: 2021.06.17. 09:18 Figyeljük a Gremio játékosát Ricardinhot, ezt az ügynöke is megerősítette. 20 éves, középcsatár de tud szélsőt is játszani állítólag.
Ügynöke szerint Immobile stílusú, és 2023tol ő lesz a válogatottban az elsőszámú csatár. ( :roll: :?: )

https://sempreinter.com/2021/06/16/nera ... ye-on-him/
Reméljük,hogy nem Barbosa 2.
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Ashley Young már Aston Villas szettben feszít az Instagramon

Ennyi időre szerintem az ő itt léte teljesen rendben volt.
:wave:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Herfort Balazs írta: 2021.06.17. 20:36 Ashley Young már Aston Villas szettben feszít az Instagramon

Ennyi időre szerintem az ő itt léte teljesen rendben volt.
:wave:
Idei szezonja nagyon gyenge volt.
Hala az egnek visszautasitotta a hosszabbitasi ajanlatunkat.

7m sporolast jelent az o tavozasa evente, igy tovabb van meg kiktol megszabadulni.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Herfort Balazs írta: 2021.06.17. 20:36 Ashley Young már Aston Villas szettben feszít az Instagramon

Ennyi időre szerintem az ő itt léte teljesen rendben volt.
:wave:
Hála az égnek, köszönjük hogy itt volt, de sokszor nagyon fájt nézni. Mindenkinek jobb így.
Inkább hozzuk akkor már Dimarcót.

Ez a Dumfries amúgy elég jónak néz ki az RWB posztra. Hátha meg tudjuk szerezni, csak ez a buzi raiola az ügynöke....
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

mike írta: 2021.06.17. 21:04
Herfort Balazs írta: 2021.06.17. 20:36 Ashley Young már Aston Villas szettben feszít az Instagramon

Ennyi időre szerintem az ő itt léte teljesen rendben volt.
:wave:
Hála az égnek, köszönjük hogy itt volt, de sokszor nagyon fájt nézni. Mindenkinek jobb így.
Inkább hozzuk akkor már Dimarcót.

Ez a Dumfries amúgy elég jónak néz ki az RWB posztra. Hátha meg tudjuk szerezni, csak ez a buzi raiola az ügynöke....
Dumfriesnek az idei szezonban 30 meccsen volt 2 gólja 6 gólpassza, tavaly 25 meccsen 7 gólt gurított és adott 2 gólpasszt! Nem tudom hogy a PSV 4 vagy 5 védőzik de van a csávóban kakaó és nem a bőrszínére gondolok! 😁 Az ára nagy kérdés de sztem minimum 30! Az nekünk meg leves!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

lucky0 írta: 2021.06.17. 21:40
mike írta: 2021.06.17. 21:04
Herfort Balazs írta: 2021.06.17. 20:36 Ashley Young már Aston Villas szettben feszít az Instagramon

Ennyi időre szerintem az ő itt léte teljesen rendben volt.
:wave:
Hála az égnek, köszönjük hogy itt volt, de sokszor nagyon fájt nézni. Mindenkinek jobb így.
Inkább hozzuk akkor már Dimarcót.

Ez a Dumfries amúgy elég jónak néz ki az RWB posztra. Hátha meg tudjuk szerezni, csak ez a buzi raiola az ügynöke....
Dumfriesnek az idei szezonban 30 meccsen volt 2 gólja 6 gólpassza, tavaly 25 meccsen 7 gólt gurított és adott 2 gólpasszt! Nem tudom hogy a PSV 4 vagy 5 védőzik de van a csávóban kakaó és nem a bőrszínére gondolok! 😁 Az ára nagy kérdés de sztem minimum 30! Az nekünk meg leves!
Közben szerzett még egy gólt ás beáéét Lazaro is.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Lazaroval egyébként mi van,vissza jön a kölcsönből?
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.06.17. 21:04

Ez a Dumfries amúgy elég jónak néz ki az RWB posztra. Hátha meg tudjuk szerezni, csak ez a buzi raiola az ügynöke....
Mivel már 2 gólos az EB-n gondolom nem sok esélyünk lesz rá....megy fel az ára mi meg most csóringerek vagyunk. :?
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Cupi írta: 2021.06.17. 22:59
mike írta: 2021.06.17. 21:04

Ez a Dumfries amúgy elég jónak néz ki az RWB posztra. Hátha meg tudjuk szerezni, csak ez a buzi raiola az ügynöke....
Mivel már 2 gólos az EB-n gondolom nem sok esélyünk lesz rá....megy fel az ára mi meg most csóringerek vagyunk. :?

De Vrij meggyőzi 😂 Hakimi+Martinez és a selejtek elmennek akkor sem tudunk igazolni? Amúgy szerintem vége annak a kornak, hogy alsó hangon 60-70 milliókért lesznek igazolások. PSG, Chelsea, Man City kivételével a többieknek nincs ennyi plussz anyagi forrásuk.
Válasz küldése