Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Interissimo írta: 2021.07.27. 22:49 GDS szerint közel a megállapodás a Cagliarival. 5 milliót fogunk fizetni a kölcsönért és opciónk lesz a megvételére.
Úgy legyen, ideje lenne már sikerrel lezárni ezt a Nandez sztorit:)
Ha sikerül, onnan már azzal is elégedett leszek ha az alapembereink közül nem lesz távozónk.

Lazzarit és Keitát még jó lenne megcsípni, de a jelenlegi helyzetben, Nandez után már minden csak ajándék lenne.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

mike írta: 2021.07.28. 05:05
Úgy legyen, ideje lenne már sikerrel lezárni ezt a Nandez sztorit:)
Ha sikerül, onnan már azzal is elégedett leszek ha az alapembereink közül nem lesz távozónk.

Lazzarit és Keitát még jó lenne megcsípni, de a jelenlegi helyzetben, Nandez után már minden csak ajándék lenne.
Én is hasonlóban bízom. :) Nandez mellé, ha jönne még egy szélső. Jelen hírek alapján Bellerín és Dumfries közül jöhetne valaki, esetleg Molina. Ezekből szerintem fizetés nélkül (vagy minimálissal) maximum Bellerínre adnék valamekkora esélyt, esetleg Molinára, ha egy fiatalt be tudunk vonni.

Én szerintem Martínez még távozásra kényszerül, mert nem jön be pénz a többiekből. Nem örülök, de Launál azt simán levághattuk eddig szerintem, hogy nem él-hal a csapatért, szóval hiába tehetséges, én kicsit mindig aggódnék, hogy egyszer bejelenti, hogy menni akar, és nem hosszabbít és olcsón tudjuk majd csak eladni. Raspadori eddig még nem tett le annyit, hogy felhőtlenül örüljek neki, de interes és fiatal. Padra mindenknek örülnék: Keita, Caicedo (elég alulértékelt, pedig igazi kispados csatár, aki gyorsan fel tud pörögni), Scamacca vagy Petagna is jöhetne. És kész is lennénk mondjuk így:
Handa, Sepe, Cordaz
Skriniar, De Vrij, Bastoni, DD, Rano, Kolarov
Bellerín, Darmian, Dimarco, Perisic (Perisic sorsa még érdekes lehet, esetleg Alonso jöhetne helyette)
Barella, Hakan, Brozovic, Nandez, Agoume, Sensi, Gag, Eriksen? (bár voltak hírek, hogy Vecinora számít Inzaghi, szerintem belőle kaphatunk valamennyit)
Lukaku, Raspadori, Sanchez, Keita
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Rafinha 10M körüli összegért a Sassouloba mehet Locatelli helyére.

(Fb, Azzurri)

10 millió....10! 😒😡
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.28. 10:56 Rafinha 10M körüli összegért a Sassouloba mehet Locatelli helyére.

(Fb, Azzurri)

10 millió....10! 😒😡
Locatelli szerintem hátrébb játszik, nem egy poszt. Persze attól még mehet oda. ;)

Egyébként sajnos ő is Sensi 2.0 sérülések terén csak neki még súlyosabbak is voltak. Ha jól tudom jelenleg is térdsérüléssel bajlódik.
Ok nem sok a 10 millió de nekünk még annyi sincs. :D Gondolom egyébként nem véletlen 10 millió....jó játékos de benne van az árában sérülten veszed és max fél szezonban számíthatsz rá. :D
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Cupi írta: 2021.07.28. 11:44

Locatelli szerintem hátrébb játszik, nem egy poszt. Persze attól még mehet oda. ;)

Egyébként sajnos ő is Sensi 2.0 sérülések terén csak neki még súlyosabbak is voltak. Ha jól tudom jelenleg is térdsérüléssel bajlódik.
Ok nem sok a 10 millió de nekünk még annyi sincs. :D Gondolom egyébként nem véletlen 10 millió....jó játékos de benne van az árában sérülten veszed és max fél szezonban számíthatsz rá. :D
És ha van is 10 millánk azt ne Rafinhára költsük ha már van egy Calhanoglu. Pont ez jutott eszembe, hogy nekem is szimpi Rafinha de ott van Sensi aki szintén kb ennyire sérülékeny volt eddig de azért a szakadás és az izomsérülés között van különbség, meg van köztük 7 év Sensi javára.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

DM22 írta: 2021.07.28. 12:24

És ha van is 10 millánk azt ne Rafinhára költsük ha már van egy Calhanoglu. Pont ez jutott eszembe, hogy nekem is szimpi Rafinha de ott van Sensi aki szintén kb ennyire sérülékeny volt eddig de azért a szakadás és az izomsérülés között van különbség, meg van köztük 7 év Sensi javára.
Egyértelmű. Szerencsére fel se merült. ;) Nagyon sajnáltam amikor annó elment és nem vettük meg a kölcsön után de most tuti nem rá költenék ha lenne egy kis pénzünk játékosra.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Kíváncsi vagyok a Real kivel pótolja majd a Varane, Ramos kettőst. Remélem nem nálunk néznek körül, mert a védelem idén szerintem fontosabb lesz mint tavaly. Plusz Handanovic sem a régi már.
paplanoszozo
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013.08.03. 21:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: paplanoszozo »

MILANO - FC Internazionale Milano comunica la cessione del calciatore Samuele Mulattieri al Crotone: per l'attaccante classe 2000 trasferimento a titolo temporaneo. :crazy: :wtf: :thumbdown: :silent: :think: :shifty:
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Temporaneo nyugi ;)
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

matrix23 írta: 2021.07.28. 12:43 Kíváncsi vagyok a Real kivel pótolja majd a Varane, Ramos kettőst. Remélem nem nálunk néznek körül, mert a védelem idén szerintem fontosabb lesz mint tavaly. Plusz Handanovic sem a régi már.
Kopasz szerint Koulibaly a piacon van 🤔
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Chelsea 130 eur -t vagy Wernert plusz penzt adna Lukakuert Alfredo Pedullà szerint

kemeny
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

R9. írta: 2021.07.29. 11:49 Chelsea 130 eur -t vagy Wernert plusz penzt adna Lukakuert Alfredo Pedullà szerint

kemeny
Igazából , Rom lenyilatkozta várja a melót Inzaghival, de Pedullá híreit komolyan lehet venni.

130m euró rengeteg pénz de Lukaku kb a legnagyobb reklámarcunk és értékünk. Nem igazán tudok most erre mit mondani.
Azt kell megnézni mit nyernénk ezzel...és mit vesztenénk. Szerintem Werner nem kéne, kb ugyanazt tudja , mint Lautaro. De a 80m + Werner nem hangzik szarul. A csatársor gyengülne, de több posztra tudnánk igazolni ezáltal , ahol viszont gyengébbek vagyunk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

DM22 írta: 2021.07.29. 12:02
R9. írta: 2021.07.29. 11:49 Chelsea 130 eur -t vagy Wernert plusz penzt adna Lukakuert Alfredo Pedullà szerint

kemeny
Igazából , Rom lenyilatkozta várja a melót Inzaghival, de Pedullá híreit komolyan lehet venni.

130m euró rengeteg pénz de Lukaku kb a legnagyobb reklámarcunk és értékünk. Nem igazán tudok most erre mit mondani.
Azt kell megnézni mit nyernénk ezzel...és mit vesztenénk. Szerintem Werner nem kéne, kb ugyanazt tudja , mint Lautaro. De a 80m + Werner nem hangzik szarul. A csatársor gyengülne, de több posztra tudnánk igazolni ezáltal , ahol viszont gyengébbek vagyunk.
Igazából egy 80+Werner tényleg nem lenne rossz. Nem jött be neki a PL, de attól még egy nagyon gyors és jó csatár. Ezen kívül lehetne egy normális jobb szélsőt nézni és még pénz is maradna. Mindezek ellenére nekem nagy kedvencem a belga óriás, sajnálnám ha elmenne, sőt inkább maradjon!
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

R9. írta: 2021.07.29. 11:49 Chelsea 130 eur -t vagy Wernert plusz penzt adna Lukakuert Alfredo Pedullà szerint

kemeny
Lukaku játékjogáért ennyi pénzt én is azonnal kifizetnék, és maradna az Interben ! :eh:
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Mazzola írta: 2021.07.29. 12:49
R9. írta: 2021.07.29. 11:49 Chelsea 130 eur -t vagy Wernert plusz penzt adna Lukakuert Alfredo Pedullà szerint

kemeny
Lukaku játékjogáért ennyi pénzt én is azonnal kifizetnék, és maradna az Interben ! :eh:
Kis érdekesség, hogy ezzel az összeggel a 4.-ik legdrágább átigazolás lenne a történelemben, Neymar , Mbappe és Coutinho után. Jelenleg a 17.-ik legdrágább igazolásnak minősült az örökranglistán a 74m eurójával.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Szerintem ennyiért simán eladtuk volna, de szerencsére állítólag maradni akar.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

R9. írta: 2021.07.29. 11:49 Chelsea 130 eur -t vagy Wernert plusz penzt adna Lukakuert Alfredo Pedullà szerint
Néha kell ilyeneket is írogatni hogy odafigyeljenek, de sztem kacsa:)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Inter: Bellerín megszerzésén dolgoznak
Az Intert a korábbi hetekben számos alkalommal szóba hozták az Arsenal jobboldali védőjével Héctor Bellerínnel. A Nerazzurri előzetesen kölcsönbe vitte volna a játékost vételi opcióval, ám az Arsenal hallani sem akar kölcsönről és végleg eladná játékosát. Marottáék most, ezért alkudozni kénytelenek, hogy minél kedvezőbb árat tudjanak kiharcolni a spanyol védőért.
A játékos iránt egyébként hazájából a Villareal, valamint az Atlético Madrid és érdeklődik.

Forrás : Azzurri
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

mike írta: 2021.07.29. 15:31
R9. írta: 2021.07.29. 11:49 Chelsea 130 eur -t vagy Wernert plusz penzt adna Lukakuert Alfredo Pedullà szerint
Néha kell ilyeneket is írogatni hogy odafigyeljenek, de sztem kacsa:)
Szerintem nem nagyon tudnánk az ő védekezését pótolni. Szögleteknél elképesztő mennyiségben szabadít fel. Valahol láttam egy statisztikát, hogy középcsatároknál az átlagos meccsenként 0.6 neki pedig kerek 1 felszabadítása van.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Szerintem Lukakut nem tudjuk pótolni és szerintem az ő fizikuma sokkal jobban érvényesül olaszban mint angolban én nem adnám el Őt! Még 130M -ért sem
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Annyi már a pletyka,hogy amig valaki nem feszít valamilyen mezben egy képen,addig kár aggódni.Lukaku itt teljes,és ezt ő is tudja.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Lukakurol. Azt azért ne felejtsük, hogy Conte taktikája rá épült, meghatározó szerepe volt az egész játék felépítésében!
Nem biztos hogy a következő szezonban is dominálni fog. Én senkit nem adnék el, teszem hozzá Hakimit sem! Hogy a kinaiak kit fognak, egyáltalán fognak-e rövidesen kiderül!
A Chelsea Haalandot akarja, és a Lukakuért felkínált összeg meg már közel van ahhoz amennyiért már a Dortmund eladja, tudtommal jövőre életbe lép egy záradék és akkor fix összegért el kell engedniük(72M)!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Én nem adnám el 130-ért van az összeg amiért eladnám( bár jelenleg ő a legjobb játékosunk),de az nem 130 milla.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nahitan Nández szabadságáról Milánóba tért vissza, ám mivel az érintett klubok egyelőre nem tudtak megegyezni az esetleges klubváltásának körülményeiről, így a Cagliari uruguayi válogatott középpályása rövidesen utazik tovább eddigi klubjához Szardíniára. A várakozások szerint viszont a légiós klubváltására napokon belül sor kerülhet, amikor visszatérhet a divat fővárosába, hogy orvosira jelentkezzen az Internél.

(Fb/Azzurri)
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Szerintem Nandez meglesz,kérdés hozunk-e még egy embert jobbra,nagyon írják Bellerint. A szélekre így lenne DiMarco,Bellerin, Darmian,Perisic (ha marad) és Nandez vagy Dambrosio is eljátszanak szélen,bőven elég kéne legyen.
A védelmünk elvileg kész, a csatársorba kell még mindenképp valaki, ha Pinamontit,Scamacca, Salcedo mind megy kölcsönbe, ráadásul Alexisre se lehet alapozni,többet sérült lassan,mint egészséges. Középpályán jelenleg sokan vagyunk: Barella,Brozo,Hakan tűnik a kezdősornak, mögöttük Sensi,Nandez,Gag,Vecino,Agoume és a Vidal/Ninja páros, Eriksennel sajnos már nem lehet számolni. Ha Vidaltól nem tudunk szabadulni én lehet Vecinot pénzzé tenném,pár milliót csak adna érte a Napoli,amiből a kölcsön plusz opcióinkat (Bellerin,Nandez,Keita?) fedezhetnénk. Agoume mehet még egy év kölcsönbe, Ninjat meg feltenni egy ladikra Szardínia felé.

Egy ilyen kerettel a jelenlegi körülményekhez képest kiegyeznék:

Handa
Skrini-deVrij-Bastoni
Bellerin- Barella-Brozo-Hakan-DiMarco
Lukaku-Lautaro

Radu
Dambro-Rano-Kolarov
Darmian-Nandez-Vidal-Sensi- Perisic
Alexis-Keita

Plusz Cordaz,Gag és ha megtartunk vkit a fiatalokból
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sky Italia - Az Arsenal immár nyitott Bellerin, az Interhez történő igazolásához kölcsön plusz opcióval. Először viszont még meg kell találniuk a helyettesét.

(Fb/ Il B.U.)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.30. 19:40 Sky Italia - Az Arsenal immár nyitott Bellerin, az Interhez történő igazolásához kölcsön plusz opcióval. Először viszont még meg kell találniuk a helyettesét.

(Fb/ Il B.U.)
Abban lehet bizni, hogy a mercato vegenek kozeledtevel, egyes csapatok elkezdik elfogadni a kolcson + sima opciokat.
Nandez ugyben is lassan 3-4 hete megy a huzavona, es semmi.
De ahogy jon az augusztus, es belathato kozelsegbe lesz a mercato vege, onnantol hatha.

Nalam mar az is csoda es hatalmas dolog, ha ilyen helyzetben a Nandez-Bellerin parosbol egy nalunk kot ki.
Ha ne adj isten mindketto, az pedig maga a foldontuli varazslat lenne ilyen helyzetben.
Szoval hatha, bizakodjunk, es remenykedjunk az augusztusba.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.07.30. 21:04
CsaSzi9294 írta: 2021.07.30. 19:40 Sky Italia - Az Arsenal immár nyitott Bellerin, az Interhez történő igazolásához kölcsön plusz opcióval. Először viszont még meg kell találniuk a helyettesét.

(Fb/ Il B.U.)
Abban lehet bizni, hogy a mercato vegenek kozeledtevel, egyes csapatok elkezdik elfogadni a kolcson + sima opciokat.
Nandez ugyben is lassan 3-4 hete megy a huzavona, es semmi.
De ahogy jon az augusztus, es belathato kozelsegbe lesz a mercato vege, onnantol hatha.

Nalam mar az is csoda es hatalmas dolog, ha ilyen helyzetben a Nandez-Bellerin parosbol egy nalunk kot ki.
Ha ne adj isten mindketto, az pedig maga a foldontuli varazslat lenne ilyen helyzetben.
Szoval hatha, bizakodjunk, es remenykedjunk az augusztusba.
A legnagyobb igazolásunk, Marotta papa, varázsolni fog! ;)
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Di Marzio szerint nem halad a tárgyalás Lauval. Ha távozna, akkor Correára mehetünk rá.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.07.30. 21:04 Abban lehet bizni, hogy a mercato vegenek kozeledtevel, egyes csapatok elkezdik elfogadni a kolcson + sima opciokat.
Én is ezt tippeltem korábban, körözünk a celpontok körül, és várjuk hogy a gazdáik fáradjanak :D
Pénzünk nincs, így marad a trógerkedés, meg a kivárás.

Ha Nandez jönni akar, a Cagliari előbb-utóbb engedni fog, Bellerin meg nem igazán kapós, és szabadulnának is tőle, minél tovább húzódik, annál valósízínűbb hogy jönni fog.
Én még mindig Lazzariban látnám a megoldást, Sarrihoz rendszeréhez úgysem passzol, hátha egy last minute dologgal megcsípjük:)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Lau nem tud,vagy nem akar megegyezni,ez itt a kérdés?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky szerint nincsen ajanlat Lukakuert, raadasul maradni akar es ujabb Scudetott nyerni az Interrel.
Hivatalos ajanlat nincs a Sky szerint, Lukaku pedig maradni akar, ez arra engedi kovetkeztetni a Skyt, hogy jovore is Lukaku az Interben fog jatszani.

https://www.fcinter1908.it/copertina/lu ... le-restare

DiMarzio szerint Martinez jovoje nem ismert, es egyalatlan nem kizart a tavozasa.
Amennyiben megfelelo ajanlat erkezik tavozhat.
DiMarzio szerint az Arsenal erdeklodese valos, es tortent is mar kezdeti kapcsolatfelvetel.
Martinez jo lehetoseg most a megfelelo penzugyi forrasokkal rendelkezo klubok szamara.
DiMarzio kiemeli, az Inter vezetoseg mar alternativakat is keres, es elso helyen szerepel Correa.

https://amp.gianlucadimarzio.com/it/int ... ssion=true

Pedulla szerint Martinez jovoje Spanyolorszagban lesz.
A Barca a jelenlegi helyzet miatt nem tud fizetni, viszont az Atletico es a Real komoly lehetoseg.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... no-spagna/

Mediaset es Barzaghi ujsario szerint Martinez nem megy az Arsenalba, es Spanyolorszagba akar igazolni.
Nem akar Angliaba igazolni, es a 3 Spanyol top klub erdekli.
Az Inter kesz ertekelni az ajanlatokat, ami kb 80m euro, de egyenlore meg nem erkezett ilyen ajanlat.

https://www.fcinter1908.it/social/calci ... ez-3-club/

Sky Sport 24 szerint is Martinez elhagyhatja az Intert.
Az Inter dontesei a kerdesek, a szezon vegen 2-3 "top" jatekos esetleges tavozasarol is hallani lehetett, azota Hakimi el is ment.
Most az Inter kepes lesz e mindenkit mast megtartani?

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... tenza-big/

Enzo Bucchioni hires Olasz ujsagiro kiemeli, az Internek valoszinu meg egy aldozatra lesz szuksege.
DeVrij nagyon keresett, de Martinez helyzetet is erdemes figyelni.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/int ... ione-nomi/

Angol forrasok is megerositik, Martinez inkabb Spanyolorszagba igazolna mint az Arsenalba.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... a-arsenal/

Pedulla es a SportItalia szerint csak 1 WB erkezhet.
Abszolult Nandez van poleban szerinte, es a kovetkezo napokban le is zarulhat az uzlet.
Bellerin kapcsan ha nyit az Arsenal a kolcson fele, akkor is Nandezt akarjuk.
Dumfries neve nagyon szep, de a PSV sosem volt nyitott a kolcson + sima opciora.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... dez-inter/
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.07.31. 08:20
DiMarzio szerint Martinez jovoje nem ismert, es egyalatlan nem kizart a tavozasa.
Amennyiben megfelelo ajanlat erkezik tavozhat.
DiMarzio szerint az Arsenal erdeklodese valos, es tortent is mar kezdeti kapcsolatfelvetel.
Martinez jo lehetoseg most a megfelelo penzugyi forrasokkal rendelkezo klubok szamara.
DiMarzio kiemeli, az Inter vezetoseg mar alternativakat is keres, es elso helyen szerepel Correa.
Várható volt, hogy Martinez távozásáról is lesznek pletykák ahogy közeledünk az augusztushoz.
Ügyes játékos Correa, de nem vagyok biztos benne, hogy Lukakuval olyan jó lesz az összhang, mint LMmel. Szerintem ha menne Lau, komolyabb csatárral pótolnám. Részemről inkább Wernert, Anrde Silvát, esetleg Asensiot próbálnám meg (mondom részemről).
Ezen kívül ne felejtsük el Raspadorit sem, akit régebben írtak, mint esetleges utód.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.31. 08:38
interfan írta: 2021.07.31. 08:20
DiMarzio szerint Martinez jovoje nem ismert, es egyalatlan nem kizart a tavozasa.
Amennyiben megfelelo ajanlat erkezik tavozhat.
DiMarzio szerint az Arsenal erdeklodese valos, es tortent is mar kezdeti kapcsolatfelvetel.
Martinez jo lehetoseg most a megfelelo penzugyi forrasokkal rendelkezo klubok szamara.
DiMarzio kiemeli, az Inter vezetoseg mar alternativakat is keres, es elso helyen szerepel Correa.
Várható volt, hogy Martinez távozásáról is lesznek pletykák ahogy közeledünk az augusztushoz.
Ügyes játékos Correa, de nem vagyok biztos benne, hogy Lukakuval olyan jó lesz az összhang, mint LMmel. Szerintem ha menne Lau, komolyabb csatárral pótolnám. Részemről inkább Wernert, Anrde Silvát, esetleg Asensiot próbálnám meg (mondom részemről).
Ezen kívül ne felejtsük el Raspadorit sem, akit régebben írtak, mint esetleges utód.
En azert bizok bizok benne, hogy nem kell ujabb top jatekost eladni.
Azert az mar nagyon csunya lenne...

Raspadori ugyes es abszolult jo lehetoseg, de mint Martinez utod azert ne.

Ne adjuk el Martinezt es meg is van oldva. :)
Valahogy huzzuk ki ezt a szezont ujabb veszteseg nelkul, es jovore remelhetoleg minden megvaltozik.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.31. 08:38
interfan írta: 2021.07.31. 08:20
DiMarzio szerint Martinez jovoje nem ismert, es egyalatlan nem kizart a tavozasa.
Amennyiben megfelelo ajanlat erkezik tavozhat.
DiMarzio szerint az Arsenal erdeklodese valos, es tortent is mar kezdeti kapcsolatfelvetel.
Martinez jo lehetoseg most a megfelelo penzugyi forrasokkal rendelkezo klubok szamara.
DiMarzio kiemeli, az Inter vezetoseg mar alternativakat is keres, es elso helyen szerepel Correa.
Várható volt, hogy Martinez távozásáról is lesznek pletykák ahogy közeledünk az augusztushoz.
Ügyes játékos Correa, de nem vagyok biztos benne, hogy Lukakuval olyan jó lesz az összhang, mint LMmel. Szerintem ha menne Lau, komolyabb csatárral pótolnám. Részemről inkább Wernert, Anrde Silvát, esetleg Asensiot próbálnám meg (mondom részemről).
Ezen kívül ne felejtsük el Raspadorit sem, akit régebben írtak, mint esetleges utód.
Perc/gól mutatója Murielnek volt a legjobb én őt hoznám el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint hetfon lehet a donto targyalas Nandez ugyben.
Az Inter 3m kolcson + 23m sima opciot ajanlott.
A Cagliari 5m kolcson + 21m sima opcios ajanlatot var.
Igy 2m euro a kulonbseg a most azonnal fizetendo osszeg kapcsan.

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... -decisivo/

Corriere szerint egy esetben van arra lehetoseg, hogy Nandez + Bellerin/Dumfries is erkezzen, amennyiben tortenik egy nagy osszegu eladas.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... solo-cosi/
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

vaskalap írta: 2021.07.31. 08:01 Lau nem tud,vagy nem akar megegyezni,ez itt a kérdés?
Pontosan.Ha megvakitotta a $$,akkor inkább most húzzon el,mint lenyom egy hisztis szezont és jövőre feleannyit kapunk érte.Viszont nem látom,hogy Correa mitől lenne megfelelő helyettese,leszámítva,hogy ismeri Simonet..na meg Lotito gondolom csak horroráron adná,inkább rámennék Berardira.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Correát én sem értem, drága és alig szerez gólt. Ilyen 5-9-8 gólos szezonjai voltak a Lazioban, az nem sok, ennyit Alexis is szerez a padról.

Muriel jó, de 30 múlt, lefelé fog menni, és vélhetően érte is tízmilliókat kellene fizetni.

Ezeknél Berardi nekem is jobban tetszene, de szerintem maradni fog Lautaro és Lukaku is.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Azt lehet tudni,hogy Wernert mennyire árazták be?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky szerint az Inter arra kenyszerulhet, hogy eladja Martinezt.
Kezdeti targyalas volt eddig az Arsenalal.
A helyzet a Sky szerint egyertlemu, vagy hosszabbit, vagy eladjuk.
Correa tokeletes potlas lehet, Inzaghi ismeri ot.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... -martinez/

Gazzetta is megerositi leallt a hosszabbitasi targyalas Martinezzel.
80m euro elero ajanlat eseten tavozhat, akar ugy is hogy az Inter altal nagyrabecsult jatekosokat bevonnak az uzletbe.
Arsenal ajanlatot tett a Gazzetta szerint Lacazette + penzt, de ezt mi elutasitottuk.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... tte-inter/

Lazio a hirek szerint 30m-t ker Correaert, es semmifele kedvezemeny nincs.
Calciomercato szerint Raspadori es Vlahovic is a jeloltek kozott van.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... o-lautaro/
https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ea-prezzo/

Nainggolan kapcsan nagyon kozel a Corriere szerint a vegkielegiteses szerzodesbontas.
1-1,2m eurot kaphat korabbi hirek szerint.
Nandez ugyben pedig 2m euron megy a vita.
Mi 2m-t adnak a kolcsonert, a Cagliari 4m-t ker, sima opciot is elfogadja mar a Cagliari.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/nai ... ta-nandez/

Gazzetta szerint a Cagliari es az Arsenal is nyitott a kolcson + sima opciora, viszont a PSV egyaltalan nem.
Dumfries erkezese a Gazzetta szerint teljesen kivitelezhetetlen.
Bellerin jelenleg B terv, ha Nandez nem sikerul.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... da-nandez/

TS szerint kozel Keita visszaterese, akit Inzaghi nagyon szeretne.
De eloszor Pinamonti es Satriano tavozasat kell rendezni.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/keita-piu-vicino/

Gazzetta szerint felvettuk a kapcsolatot Pjanical.
Brozovic ketseges helyzete miatt is, de ilyen mercato last minute igazolas is lehet.
Kolcson kernek, ugy hogy a Barca a fizetese legalabb felet fizeti.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... o-marotta/
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Agyfszt kapok, ha Correa pótolja LMet..
Nekem Zarate 2.0.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.01. 11:37 Agyfszt kapok, ha Correa pótolja LMet..
Nekem Zarate 2.0.
Szerintem mar maga az lenne az "agyfsz" ha eladnank Martinezt.

De en tovabbra sem tartok ettol, mert nem igazan latom ki fizetne erte 70m feletti osszeget.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.01. 12:00
CsaSzi9294 írta: 2021.08.01. 11:37 Agyfszt kapok, ha Correa pótolja LMet..
Nekem Zarate 2.0.
Szerintem mar maga az lenne az "agyfsz" ha eladnank Martinezt.

De en tovabbra sem tartok ettol, mert nem igazan latom ki fizetne erte 70m feletti osszeget.
A jó Copa szereplés valamint a bajnoki cím miatt szerintem idén nyáron jó pénzt tudnak a kínaiak csinálni belőle. Más kérdés, hogy vagy pótoljuk normálisan vagy adjuk meg amit kér és maradjon a seggén.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Az ágyúsok nagyon nyomulnak.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Azért satrianot nehogy eladjuk már
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

internaZIOnaLe írta: 2021.08.01. 13:31 Azért satrianot nehogy eladjuk már
Elég nagy öngól lenne. Én 4. számúnak előrébb tartom, mint Keitát. Nagyon jól mozgott a félkészüléseken. De hát én már semmin se lepődöm meg. :roll:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2021.08.01. 13:31 Azért satrianot nehogy eladjuk már
Kolcson akarjuk adni.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2021.08.01. 15:35
internaZIOnaLe írta: 2021.08.01. 13:31 Azért satrianot nehogy eladjuk már
Kolcson akarjuk adni.
Alap kezdő lula páros sanchez vagy sérült vagy nem, én itt tartanám. Inkább mint az agyatlan Keita.
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

A jó ég mentsen meg minket attól hogy egy 20 év körüli játékost néha bedobáljunk csereként vagy kupameccsekre. Szegény Satriano ha rúg 5 meccsen 15 gólt megkapja a lehetőséget hogy elmenjen a Chievoba, hogy a helyére tudjön jönni egy már befürdött játékos. Ki ne akarna nálunk fiatal tehetség lenni...
paplanoszozo
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013.08.03. 21:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: paplanoszozo »

Igazából csak az nem értem....mi kell még ha egy játékosunk szinte a semmiből jön, minden meccsén gólt lő....hogy kapjon is esélyt....emlékszem anno Bonucci nevezetű védönkre...akkor neki sem volt neve....de a felkészülés allatt igaz védő létére nem egy meccsen gólt fejelt...számszerint 2 gólja volt a felkészülés alatt....erre kölcsön vagy közös tulajdonba nyomtuk a Bari csapatába...aztán ott volt egy jó éve....és elengedtük...
Válasz küldése