Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- PellerG
- Hozzászólások: 6022
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
Hihetetlen, hogy elrepült 15 év a Tripla óta.
Elképesztő mennyire robog az idő.
https://m.fcinternews.it/focus/mourinho ... -te-982853
Elképesztő mennyire robog az idő.
https://m.fcinternews.it/focus/mourinho ... -te-982853
- lucky0
- Hozzászólások: 1722
- Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
- Tartózkodási hely: Mohács
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
Buchanan mesterhármassal nyitott a Villarreal-Girona meccsen, úgy hogy 4-4-2-ben játszott jobb oldali középpályást. Annyira még sem lehet szar játékos?
- PellerG
- Hozzászólások: 6022
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... ng-2157331
Akkor ha jól értem, végre hivatalosan is lezárul a Sporting-Inter harc Joao Mario kapcsán?
Akkor ha jól értem, végre hivatalosan is lezárul a Sporting-Inter harc Joao Mario kapcsán?
- PellerG
- Hozzászólások: 6022
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
A sokadik keresztszalag szakadása után várható volt: Vanheusden 26 évesen visszavonult.
https://x.com/NicoSchira/status/1991917 ... -kmPw&s=19
https://x.com/NicoSchira/status/1991917 ... -kmPw&s=19
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
Miranda:
2018-ban azt mondtad, te vagy a Serie A legjobb vedoje, most utolag is igy gondolod?
Persze hogy a legjobb voltam, a tortenelem onmagaert beszel.
Az akkori Miranda beferne ma az Interbe es az Atleticoba?
Persze, mindket klubnal kezdo lenne a legjobb Miranda.
Bastoni olyan mint en, gyors, technikas, olyan mint en.
Tobbet erhettel volna el az Interbe?
Attol fugg honnan nezem.
Mancini, DeBoer, Pioli idejen alapember voltam, aztan megjott Spalletti.
O volt az aki csak felelmet hozott az oltozobe.
Ezt hogy erted?
Edzokent nem lehet ra panaszkodni, gyoztes tipus.
De emberileg...
A legrosszabb edzo akivel valaha dolgoztam.
Mancini peldaul egy uriember volt, Spalletti meg folyamatosan attol retteget, hogy valaki rosszat mond rola.
Nezd meg, egyik jatekosnak sem volt vele jo kapcsolata.
Mi volt a gond koztetek?
A palyan felmerulo problemakban sem tudtunk egyeterteni.
Spalletti utalja azokat az embereket akik barmiben mas velemenyen vannak mint o, es ezt meg is mondjak neki.
Miutan en mas velemenyen voltam mint o, egyre kevesebbet jatszatott.
Minden masodik meccsen jatszatott csak, lehetetlen igy egy jatekosnak jo formaba lendulni.
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2140
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
A Sport 2 csatornán Milito éppen bevágta az elsőt Madridban.
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 501
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
A mai napig elerzekenyülök ha latom ahogy Zanetti felemeli a BL trofeat. Micsoda csapat volt az.sorger=giallo írta: ↑2026.03.06. 19:48 A Sport 2 csatornán Milito éppen bevágta az elsőt Madridban.
FORZA INTER!!!
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
Modern futball tortenelmeben alig par csapatnak sikerult a triplazas, mindossze:HerfortBalazs írta: ↑2026.03.06. 21:05A mai napig elerzekenyülök ha latom ahogy Zanetti felemeli a BL trofeat. Micsoda csapat volt az.sorger=giallo írta: ↑2026.03.06. 19:48 A Sport 2 csatornán Milito éppen bevágta az elsőt Madridban.
FORZA INTER!!!
MU, Barcelona, Inter, Bayern, City, PSG.
Azert nem semmi buszkeseg ehhez a sorhoz tartozni.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1764
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
Inzaghit akar ki is rughatjak a nyaron egyes hirek szerint.
Most esett ki az Azsiai BL-bol, Mancini katari csapata ejtette ki oket.
Szaudi bajnoksagban csak 2. helyen van, es jelentos 8 pontos lemaradasuk van.
Egyedul a Szaudi kupat nyerheti meg jo esellyel.
Olasz forrasok szerint felmerult az olasz valogatott, es a Milannal is Inzaghi neve.
Inzaghi elmondta, mindenkeppen maradni szeretne az Al Hilalba, fantasztikusan erzi magat.
Most esett ki az Azsiai BL-bol, Mancini katari csapata ejtette ki oket.
Szaudi bajnoksagban csak 2. helyen van, es jelentos 8 pontos lemaradasuk van.
Egyedul a Szaudi kupat nyerheti meg jo esellyel.
Olasz forrasok szerint felmerult az olasz valogatott, es a Milannal is Inzaghi neve.
Inzaghi elmondta, mindenkeppen maradni szeretne az Al Hilalba, fantasztikusan erzi magat.
- Cupi
- Hozzászólások: 9122
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
Milannal konnyen lehet uj edzot kell nezniuk.
Real nagyon akarja Allegrit, egyik fo-fo jelolt o, es szeretnek mar 3.alkalommal vegre elvinni.
Olasz valogatottnal meg konkretan barmit megakarnak tenni azert, hogy Allegri alairjon.
Olasz valogatott vagy Real, benne van hogy Allegri az egyiket elfogadja.
Viszont azt en sem latom, hogy Inzaghi lenne jovore a Milan edzoje.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1764
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
Az Inter nevelés Senna Miangue a mai napon magyar bajnoki címet szerzett az ETO színeiben! 
-
Janicsár
- Hozzászólások: 374
- Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2140
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Inter archivum (A régebbi csapatok és játékosaik)
Értem én, hogy Eriksen szeret (és még mindig milyen jól tud) focizni, de már talán mégsem kellene visszatérnie a pályára.
Forza Christian!
Forza Christian!