Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Francesco írta: 2021.05.23. 16:39
CsaSzi9294 írta: 2021.05.23. 16:30 Én abszolút De Paul párti vagyok, de ez a mai teljesítménye nem igazolja, hogy helye lenne nálunk. Sörmeccs, de ha esetleg ide akarna jönni jobbat kellett volna hoznia. Na mindegy. :roll:
Musso-t igazolja? Ma egy bója is többet védett volna, mint ő. Ettől még persze lehet jó, de nem tűnik egy Handanovic-nak...
Igazad van, ő se.
Persze nem egy ilyen meccsen kell megmutatni, de ettől függetlenül jogos a kérdés, hogy megállnák e a helyüket nálunk?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

De jó ezt látni!
Forza Inter! :clap: :clap:
Köszönjük Conte, Köszönjük Marotta! :clap:
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Köszönet minden Tulajdonosnak, Vezetőnek, Stábtagnak, Játékosnak azért, amit ebben a nagyon nehéz évben, időszakban elértek!!! Köszönet a SCUDETTO-ért!!!

Minden Szurkolótársamnak kívánom, hogy élvezzétek ki és hirdessétek büszkén a nyáron, hogy MI VAGYUNK OLASZORSZÁG BAJNOKAI!!!

FORZA INTER PER SEMPRE!!!

Jövőre innen folytatjuk!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Szép volt fiúk !

Jó dolog végre ünnepelni, jó dolog bajnoknak lenni, jó volt az utolsó fordulókat már fotelből hátradőlve nézni.
Az is jó, hogy már minden Interesnek zabszem volt a hátsó felében ha beköszöntött a január....de az évek óta tartó téli összeomlásunk most elmaradt.

Szóval köszönjük, szép szezon volt.
Nyáron maradjunk együtt, többet nem kívánhatunk a jelenlegi helyzetben.

Forza Inter!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-FcInternews:

Lukaku 6,5
Martinez 6,5
Young 6,5
Eriksen 6,5
Vecino 6,5
Hakimi 6,5
Perisic 6,5
Bastoni 6,5
Handanovic 6
Padelli 6
D'Ambrosio 6
Ranocchia 6
Sensi 6
Gagliardini 6
Sanchez 6
Pinamonti 6

-Tuttomercatoweb:

Young 7,5
Martinez 7
Eriksen 7
Perisic 7
Bastoni 6,5
Hakimi 6,5
Vecino 6,5
Sanchez 6,5
Lukaku 6,5
Padelli 6
D'Ambrosio 6
Ranocchia 6
Gagliardini 6
Sensi 6
Pinamonti 6

-Corriere Della Sera:

Martinez 7,5
Young 7
Perisic 7
Sanchez 6,5
Lukaku 6,5
Eriksen 6,5
Vecino 6,5
Hakimi 6,5
Bastoni 6,5
Ranocchia 6,5
D'Ambrosio 6,5
Handanovic 6
Sensi 6
Gagliardini 6
Pinamonti 6
Padelli 6

-FcInter1908:

Young 7
Hakimi 7
Eriksen 7
Perisic 7
Martinez 7
Bastoni 6,5
Ranocchia 6,5
Vecino 6,5
Sanchez 6,5
Lukaku 6,5
Padelli 6
D'Ambrosio 6
Gagliardini 6
Pinamonti 6
Sensi 5,5
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Azt gondolom, hogy kijár a maximális elismerés és taps-taps Conte-nak. Az év során többször több helyen (itt is) jött a Conte out, meg a hasonlók. Bevallom kicsit zavar, hogy most, hogy lényegében neki köszönhetően behúztuk a 19. Scudettot, szépen lapoztunk egyet (itt a forumon is). Remélem azért mostmár az ellenzék is belátja, hogy Conte tényleg egy top edző, jár a tisztelet neki is. Köszönjük Conte!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Nerazzurri írta: 2021.05.23. 19:02 Azt gondolom, hogy kijár a maximális elismerés és taps-taps Conte-nak. Az év során többször több helyen (itt is) jött a Conte out, meg a hasonlók. Bevallom kicsit zavar, hogy most, hogy lényegében neki köszönhetően behúztuk a 19. Scudettot, szépen lapoztunk egyet (itt a forumon is). Remélem azért mostmár az ellenzék is belátja, hogy Conte tényleg egy top edző, jár a tisztelet neki is. Köszönjük Conte!
Én is Conteout-oztam, és ha már mindenáron fel akarod hozni a témát - mert ugye az is baj, ha egyetértés van - most sem tartom top edzőnek. A BL-ben, és az EL döntőben is bizonyította hogy bajnokságon kívül kuka. Ezt az egész pályafutása bizonyítja. Most hogy egy frontos terhelés volt, ezzel a minimál futballal lehozta az évet, de ennyi, hosszabbtávon szerintem nem jutnánk ennél többre vele.

Allegrit sokkal jobbnak tartom, de a jelenlegi helyzetben gratulálok Conténak, és bár továbbra sem vagyok érte oda, de inkább maradjon, mert nincs pénz 2 edzőt fizetni.

Sajnálom, nem szerettem volna már ezzel foglalkozni, és nem azért mert nem vállalom amit Contéról gondolok, gondoltam.

Forza Inter!
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Sajnos nem láttam a meccset,de élvezem a scudetto ünneplését.Ez végig kíséri a nyarat.Tekintve,hogy idén ünneplem az 50. Születésnapom,ez a legjobbkor jött!Forza Inter!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Conte az olasz bajnokságra jó a Bl-re ezt tudtuk,de 11 év után most a scudetto is nagy öröm minden Interistának.

Egy két érdekes adat.
-Minden hazai bajnokinkat megnyertük,nem tudom mikor volt ilyen
-Amita megnyertük a bajnokságot 3 hazai meccsen 13 gólt rőgtunk!!!
-89 gólt rúgtunk 38 meccsen aminél a fontosabb bajnokságok közül egyedül a Bayern(99) rúgott többet!!!
-Többet rúgtunk mint a 2 Manchesteri csapat vagy épp a Bl döntős Chelsea és amire nem is emlékszem ,hogy volt-e de a Barcánál i
is a Reálnál is többet rúgtunk.
-91 szerzett pont pedig szintén kimagasló a Top bajnokságokban
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Grande Conte, remelem maradni fog! Oriasi mekkora csapatot csinalt.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

R9. írta: 2021.05.23. 20:08 Grande Conte, remelem maradni fog! Oriasi mekkora csapatot csinalt.
Ha valaki, akkor én Conteout-oltam eleget. De az utolsó fél év feledtette velem azt, ami miatt sokat mondtam ezt. Mára belátom, nem volt igazam. CSAPATOT csinált, amire mindannyian büszkék lehetünk. Túl lépett az árnyékán, mert tudott változtatni. És ez az ami miatt bajnokok lettünk. Remélem, hogy maradni fog és megmutatja, igen is BLben is tud alkotni valamit. Ehhez adott a csapategység és a minőség. Ha nem is lesz nagy igazolás a nyáron, legalább maradjon meg a mostani és biztos vagyok benne, akárkit is kapunk a sorsoláson magabiztosan fogunk tovább jutni. És ezeket nem a bajnoki cím mámor állapota mondatja velem, ezt komolyan is gondolom. Megkedveltem. :wtf: :)

Forza Inter, Forza Conte!
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.23. 20:32
R9. írta: 2021.05.23. 20:08 Grande Conte, remelem maradni fog! Oriasi mekkora csapatot csinalt.
Ha valaki, akkor én Conteout-oltam eleget. De az utolsó fél év feledtette velem azt, ami miatt sokat mondtam ezt. Mára belátom, nem volt igazam. CSAPATOT csinált, amire mindannyian büszkék lehetünk. Túl lépett az árnyékán, mert tudott változtatni. És ez az ami miatt bajnokok lettünk. Remélem, hogy maradni fog és megmutatja, igen is BLben is tud alkotni valamit. Ehhez adott a csapategység és a minőség. Ha nem is lesz nagy igazolás a nyáron, legalább maradjon meg a mostani és biztos vagyok benne, akárkit is kapunk a sorsoláson magabiztosan fogunk tovább jutni. És ezeket nem a bajnoki cím mámor állapota mondatja velem, ezt komolyan is gondolom. Megkedveltem. :wtf: :)

Forza Inter, Forza Conte!
tokeletes iras, sokat fejlodott o is ahogy a csapat is
ez az o csapata most, kar lenne megbontani
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.05.23. 20:02 Conte az olasz bajnokságra jó a Bl-re ezt tudtuk,de 11 év után most a scudetto is nagy öröm minden Interistának.

Egy két érdekes adat.
-Minden hazai bajnokinkat megnyertük,nem tudom mikor volt ilyen
-Amita megnyertük a bajnokságot 3 hazai meccsen 13 gólt rőgtunk!!!
-89 gólt rúgtunk 38 meccsen aminél a fontosabb bajnokságok közül egyedül a Bayern(99) rúgott többet!!!
-Többet rúgtunk mint a 2 Manchesteri csapat vagy épp a Bl döntős Chelsea és amire nem is emlékszem ,hogy volt-e de a Barcánál i
is a Reálnál is többet rúgtunk.
-91 szerzett pont pedig szintén kimagasló a Top bajnokságokban
Nem kötekedni akarok Festa a nagy ünneplés közben de sajna volt vereségünk otthon, milan ellen. Mi voltunk akkor a pályaválasztók. :? Atalanta 90 gólt lőtt eddig. /este még lőhetnek többet/ ;)
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

mike írta: 2021.05.23. 19:17
Nerazzurri írta: 2021.05.23. 19:02 Azt gondolom, hogy kijár a maximális elismerés és taps-taps Conte-nak. Az év során többször több helyen (itt is) jött a Conte out, meg a hasonlók. Bevallom kicsit zavar, hogy most, hogy lényegében neki köszönhetően behúztuk a 19. Scudettot, szépen lapoztunk egyet (itt a forumon is). Remélem azért mostmár az ellenzék is belátja, hogy Conte tényleg egy top edző, jár a tisztelet neki is. Köszönjük Conte!
Én is Conteout-oztam, és ha már mindenáron fel akarod hozni a témát - mert ugye az is baj, ha egyetértés van - most sem tartom top edzőnek. A BL-ben, és az EL döntőben is bizonyította hogy bajnokságon kívül kuka. Ezt az egész pályafutása bizonyítja. Most hogy egy frontos terhelés volt, ezzel a minimál futballal lehozta az évet, de ennyi, hosszabbtávon szerintem nem jutnánk ennél többre vele.

Allegrit sokkal jobbnak tartom, de a jelenlegi helyzetben gratulálok Conténak, és bár továbbra sem vagyok érte oda, de inkább maradjon, mert nincs pénz 2 edzőt fizetni.

Sajnálom, nem szerettem volna már ezzel foglalkozni, és nem azért mert nem vállalom amit Contéról gondolok, gondoltam.

Forza Inter!
Mindenki azt gondol Conte-ról, amit akar. Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ismerjük el azt a tényt, hogy nélküle ezt a sikert nem értük volna el, ahogy Lukaku sem játszana nálunk, stb. Szóval egy “köszönöm Mister”-t azért megérdemel.
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.23. 20:32
R9. írta: 2021.05.23. 20:08 Grande Conte, remelem maradni fog! Oriasi mekkora csapatot csinalt.
Ha valaki, akkor én Conteout-oltam eleget. De az utolsó fél év feledtette velem azt, ami miatt sokat mondtam ezt. Mára belátom, nem volt igazam. CSAPATOT csinált, amire mindannyian büszkék lehetünk. Túl lépett az árnyékán, mert tudott változtatni. És ez az ami miatt bajnokok lettünk. Remélem, hogy maradni fog és megmutatja, igen is BLben is tud alkotni valamit. Ehhez adott a csapategység és a minőség. Ha nem is lesz nagy igazolás a nyáron, legalább maradjon meg a mostani és biztos vagyok benne, akárkit is kapunk a sorsoláson magabiztosan fogunk tovább jutni. És ezeket nem a bajnoki cím mámor állapota mondatja velem, ezt komolyan is gondolom. Megkedveltem. :wtf: :)

Forza Inter, Forza Conte!
Nagy elismerés és köszönet ezért az írásért/véleményért Csaszi!! :thumbup: :thumbup:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.05.23. 20:52
Festa írta: 2021.05.23. 20:02 Conte az olasz bajnokságra jó a Bl-re ezt tudtuk,de 11 év után most a scudetto is nagy öröm minden Interistának.

Egy két érdekes adat.
-Minden hazai bajnokinkat megnyertük,nem tudom mikor volt ilyen
-Amita megnyertük a bajnokságot 3 hazai meccsen 13 gólt rőgtunk!!!
-89 gólt rúgtunk 38 meccsen aminél a fontosabb bajnokságok közül egyedül a Bayern(99) rúgott többet!!!
-Többet rúgtunk mint a 2 Manchesteri csapat vagy épp a Bl döntős Chelsea és amire nem is emlékszem ,hogy volt-e de a Barcánál i
is a Reálnál is többet rúgtunk.
-91 szerzett pont pedig szintén kimagasló a Top bajnokságokban
Nem kötekedni akarok Festa a nagy ünneplés közben de sajna volt vereségünk otthon, milan ellen. Mi voltunk akkor a pályaválasztók. :? Atalanta 90 gólt lőtt eddig. /este még lőhetnek többet/ ;)
A Milán is hazai pályán volt szóval az mindig érdekes,hogy derbinki van hazai pályán:)
Az Atalanta többet rúgott,de én a többi Top bajnokságot emeltem ki.Ilyen alapon ha a Psg ma 6 gólt rúg akkor beér minket.
A lényeg az volt,hogy bár a deffenzívnek tartott 3-5-2 mellett is európai szinten is sok gólt rúgtunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.05.23. 21:13
A lényeg az volt,hogy bár a deffenzívnek tartott 3-5-2 mellett is európai szinten is sok gólt rúgtunk.
Ebben igazad van. ;) És a lényeg bajnokok vagyunk. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nerazzurri írta: 2021.05.23. 21:11
CsaSzi9294 írta: 2021.05.23. 20:32
R9. írta: 2021.05.23. 20:08 Grande Conte, remelem maradni fog! Oriasi mekkora csapatot csinalt.
Ha valaki, akkor én Conteout-oltam eleget. De az utolsó fél év feledtette velem azt, ami miatt sokat mondtam ezt. Mára belátom, nem volt igazam. CSAPATOT csinált, amire mindannyian büszkék lehetünk. Túl lépett az árnyékán, mert tudott változtatni. És ez az ami miatt bajnokok lettünk. Remélem, hogy maradni fog és megmutatja, igen is BLben is tud alkotni valamit. Ehhez adott a csapategység és a minőség. Ha nem is lesz nagy igazolás a nyáron, legalább maradjon meg a mostani és biztos vagyok benne, akárkit is kapunk a sorsoláson magabiztosan fogunk tovább jutni. És ezeket nem a bajnoki cím mámor állapota mondatja velem, ezt komolyan is gondolom. Megkedveltem. :wtf: :)

Forza Inter, Forza Conte!
Nagy elismerés és köszönet ezért az írásért/véleményért Csaszi!! :thumbup: :thumbup:
Ha téved az ember, azt ismerje is be! ;) :thumbup:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Nerazzurri írta: 2021.05.23. 21:09 Mindenki azt gondol Conte-ról, amit akar. Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ismerjük el azt a tényt, hogy nélküle ezt a sikert nem értük volna el, ahogy Lukaku sem játszana nálunk, stb. Szóval egy “köszönöm Mister”-t azért megérdemel.
Mivel ő az edzőnk, nyilván ő is kellett a sikerhez:)
Szerintem senki sem írta le itt már hetek, sőt, hónapok óta hogy Contét le kellene váltani.
A csapat minden tagja, és mi Interesek is megérdemeljük hogy ünnelhessük ezt a sikert.
(Kivéve a pamacsfejű vidal :D)
Őszintén szólva én a gazdasági dolgokat direkt nem is követem, a rossz hírek most nem érdekelnek. A vezetők és tulajok majd megoldják.

Régóta vártuk ezt a sikert, örüljünk neki.
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

mike írta: 2021.05.23. 21:24
Nerazzurri írta: 2021.05.23. 21:09 Mindenki azt gondol Conte-ról, amit akar. Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ismerjük el azt a tényt, hogy nélküle ezt a sikert nem értük volna el, ahogy Lukaku sem játszana nálunk, stb. Szóval egy “köszönöm Mister”-t azért megérdemel.
Mivel ő az edzőnk, nyilván ő is kellett a sikerhez:)
Szerintem senki sem írta le itt már hetek, sőt, hónapok óta hogy Contét le kellene váltani.
A csapat minden tagja, és mi Interesek is megérdemeljük hogy ünnelhessük ezt a sikert.
(Kivéve a pamacsfejű vidal :D)
Őszintén szólva én a gazdasági dolgokat direkt nem is követem, a rossz hírek most nem érdekelnek. A vezetők és tulajok majd megoldják.

Régóta vártuk ezt a sikert, örüljünk neki.
Így ahogy mondod! Minden Interista örüljön most!!!
(Na meg a Napoli rúgjon egyet még és boldogság. :thumbup: )
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

A lúzer Napoli elintézte a juvének a Bl-t...
Majdnem tökéletes lett a hétvége.Pioli végül a minimum célt teljesítette.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Mekkora nudli ez a Napoli. Meg mondjuk az Atalanta is. Milánnak jöttek a tizik, nagy gond nem is lehetett. Mind a két szerencsecsomag BL-es. :crazy:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Nerazzurri írta: 2021.05.23. 21:52 (Na meg a Napoli rúgjon egyet még és boldogság. :thumbup: )
Sajnos a Napoli elcseszte......

Ez abból a szempontból jó lehet, hogy a juve is le lesz terhelve nyártól, de amúgy jó lett volna ha elesnek BL pénzektől.

Mindegy, a mi örömünket nem befolyásolja ;)
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Festa írta: 2021.05.23. 22:44 A lúzer Napoli elintézte a juvének a Bl-t...
Majdnem tökéletes lett a hétvége.Pioli végül a minimum célt teljesítette.
Annyira lúzer takony banda ez a napoli, hogy az vmi hihetetlen. Ez a csicska verona meg mit küzdött itt ennyire??
Mondtam, el kellett volna taposni ezt a szar csaló rabruhás bandát. Hogy miért? Hogy szétessenek, anyagilag megerezzék, stb.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2021.05.23. 22:46
Nerazzurri írta: 2021.05.23. 21:52 (Na meg a Napoli rúgjon egyet még és boldogság. :thumbup: )

Mindegy, a mi örömünket nem befolyásolja ;)
Nem befolyásolja, de lehetett volna fokozni.. 😅
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.05.23. 22:46

Sajnos a Napoli elcseszte......

Ez abból a szempontból jó lehet, hogy a juve is le lesz terhelve nyártól, de amúgy jó lett volna ha elesnek BL pénzektől.

Mindegy, a mi örömünket nem befolyásolja ;)
Örömünket nem de azért a Napoli és a Hellas is bekaphatja....
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.05.23. 22:44 A lúzer Napoli elintézte a juvének a Bl-t...
Majdnem tökéletes lett a hétvége.Pioli végül a minimum célt teljesítette.
Szerintem a maxot. 2.-ok lettek....ezzel a Milannal az bravúr. ;)
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Ha megverjük múlt héten a csalókat, akkor most örülnénk. Ott volt a lehetőség a mi kezünkben. Sajnos nem éltünk vele. Na mindegy. A lényeg, hogy I M Scudetto!!!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.05.23. 23:01
Festa írta: 2021.05.23. 22:44 A lúzer Napoli elintézte a juvének a Bl-t...
Majdnem tökéletes lett a hétvége.Pioli végül a minimum célt teljesítette.
Szerintem a maxot. 2.-ok lettek....ezzel a Milannal az bravúr. ;)
Azért egy negyedik helynél úgy selfiztek Kocka Jánosék(Juan Cuadradoék),hogy élmény volt nézni. :D :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Persze jobb lett volna ha a juve 5. lesz de igazabol nem izgat mert mi vagyunk a bajnokok.😉 Mi mezunkre lesz felvarva a scudetto az egesz kovetkezo szezonban.🙂
Kovetkezo szezonra is kivanom,hogy az utolso fordulokat bajnokkent egy sorrel es popcornnal a kezunkben nezzuk a csatakat a BL helyekert.
Forza Inter!!!!!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

https://www.digisport.hu/48660/az-inter ... -a-szezont

Kupaátadás felvételről!!!
Esős májsui napokon majd előveszem majd néha :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Vege a szezonnak nezzuk a jatekosok atlagat a teljes szezont nezve.
(Csak a legalabb 500 percet jatekosok szerepelnek)

1.Lukaku: 6.488 (3565 perc)
2.Barella: 6.413 (3738 perc)
3.Hakimi: 6.326 (3211 perc)
4.Sanchez: 6.309 (1556 perc)
5.Bastoni: 6.293 (3488 perc)
6.Skriniar: 6.282 (3380 perc)
7.Eriksen: 6.268 (1693 perc)
8.Martinez: 6.240 (3255 perc)
9.DeVrij: 6.218 (3601 perc)
10.Sensi: 6.088 (635 perc)
11.Brozovic: 6.024 (3245 perc)
12.Darmian: 6.000 (1518 perc)
13.Ranocchia: 5.944 (824 perc)
14.D'Ambrosio: 5.885 (998 perc)
15.Handanovic: 5.862 (4170 perc)
16.Gagliardini: 5.722 (1566 perc)
17.Young: 5.638 (1978 perc)
18.Vidal: 5.482 (1684 perc)
19.Perisic: 5.463 (2287 perc)
20.Kolarov: 5.278 (712 perc)
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.24. 12:13 Vege a szezonnak nezzuk a jatekosok atlagat a teljes szezont nezve.

7.Eriksen: 6.268 (1693 perc)

11.Brozovic: 6.024 (3245 perc)
Csípem Eriksent, de hogy tud bármilyen oldal is éves átlagban jobb osztályzatot adni neki , mint Brozovicnak?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.05.24. 12:32
interfan írta: 2021.05.24. 12:13 Vege a szezonnak nezzuk a jatekosok atlagat a teljes szezont nezve.

7.Eriksen: 6.268 (1693 perc)

11.Brozovic: 6.024 (3245 perc)
Csípem Eriksent, de hogy tud bármilyen oldal is éves átlagban jobb osztályzatot adni neki , mint Brozovicnak?
Brozovicnak mindig is voltak hullamvolgyei, es 2x annyit is jatszott, dupla annyi idot nehezebb is magasabb szinten lejatszani.
Lathatjuk 3000 perc felett 6.2 feletti atlagot csak Lukaku, Barella, Bastoni, DeVrij, Skriniar, Martinez, Hakimi tudott hozni.
Es pl utannuk mar Brozovic jon 3000 perc felett a 6.024-el.
Eriksen miutan megkapta a bizalmat, szinte vegig jol es stabilan jatszott, nem voltak olyan negativ kilengesei mint Brozovic esetben.
Amiota Spalletti osszeszedte Brozovicot o ezt hozza.
Az atlagtol egy kicsit tobb.
2018/19: 5.964
2019/20: 6.184
2020/21: 6.024

Nem veletlenul nem kellett o sosem egy Sevillatol jobb csapatba, es nem veletlenul mondtak azt rola a Bayerntol hogy nincs meg a tudasa es minosege ahhoz hogy a Bayern kezdojebe szerepeljen.

Egyebkent jo lenne odaerni egyszer, hogy Brozovic a 6.0 koruli atlagaival a "legnagyobb baj" a keretben.
Mert amit Brozovic hoz, az a jelenlegi, es az elmult evek Intereiben meg boven eleg a kezdore.
A gondok a vegen vannak es a 12-20. hely kozott.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.24. 12:39

Brozovicnak mindig is voltak hullamvolgyei, es 2x annyit is jatszott.
Eriksen miutan megkapta a bizalmat, szinte vegig jol es stabilan jatszott, nem voltak olyan negativ kilengesei mint Brozovic esetben.
Amiota Spalletti osszeszedte Brozovicot o ezt hozza.
Az atlagtol egy kicsit tobb.
2018/19: 5.964
2019/20: 6.184
2020/21: 6.024

Nem veletlenul nem kellett o sosem egy Sevillatol jobb csapatba, es nem veletlenul mondtak azt rola a Bayerntol hogy nincs meg a tudasa es minosege ahhoz hogy a Bayern kezdojebe szerepeljen.

Egyebkent jo lenne odaerni egyszer, hogy Brozovic a 6.0 koruli atlagaival a "legnagyobb baj" a keretben.
Mert amit Brozovic hoz, az a jelenlegi, es az elmult evek Intereiben meg boven eleg a kezdore.
A gondok a vegen vannak es a 12-20. hely kozott.
Nem Brozot akarom isteníteni, de miben volt jobb Eriksen? Dánnak 3, a horvátnak 2 gólja van, de ezen túl percre lebontva sem gondolom, hogy bármiben is jobb volt a dán. Sofa és a Whoscored is Brozovicot hozza ki fölényesen a jobbnak.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2021.05.24. 08:18 https://www.digisport.hu/48660/az-inter ... -a-szezont

Kupaátadás felvételről!!!
Esős májsui napokon majd előveszem majd néha :D
Szuper volt újra megnézni, sokat vártunk erre:)
:clap: :clap: :P

Handanovic meg átvette Zengától a legtöbb Interes kapusmeccs rekordját, ez óriási.
Nagyon remélem hogy marad, 9 éve itt van, ő is Inter legenda:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.05.24. 12:44
Erdemes a lejatszott percet nezni.
Persze hogy nehezebb jobb atlagot hozni 3200 perc alatt, mint 1600 perc alatt.
Tobb meccs, tobb lehetoseg a gyengebb szereplesekre.
Mar csak a nagy szamok torvenye alapjan is.

Ismetlem 3000 perc felett 6.2 atlag vagy afeletitt a kovetkezo sor hozott:
Lukaku: 6.488
Barella: 6.413
Hakimi: 6.326
Bastoni: 6.293
Skriniar: 6.282
DeVrij: 6.218
Utannuk Brozovic jon a 6.024-el.

Szerintem a top 11-el semmi baj, es abban a nevsorban felesleges is belekotni.

Amin erdemesebb elidozni es elgondolkozni a jovot illetoen, az a 13-20. hely.

13.Ranocchia: 5.944 (824 perc)
14.D'Ambrosio: 5.885 (998 perc)
15.Handanovic: 5.862 (4170 perc)
16.Gagliardini: 5.722 (1566 perc)
17.Young: 5.638 (1978 perc)
18.Vidal: 5.482 (1684 perc)
19.Perisic: 5.463 (2287 perc)
20.Kolarov: 5.278 (712 perc)

Innen nem tudom kire mekkora szukseg van, meg akar a padra is.
Handanovic meg ok, es talan D'Ambrosio.
De a tobbiek...
Foleg nezve mennyibe kerul nekunk ez a sor eves szinten.
Kolarov, Vidal, Perisic, Young, Gagliardini = 40 millio euro evente.
Scudettos bonuszokkal eleri az 50m erre az 1 szezonra
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.24. 12:55

Erdemes a lejatszott percet nezni.
Persze hogy nehezebb jobb atlagot hozni 3200 perc alatt, mint 1600 perc alatt.
Tobb meccs, tobb lehetoseg a gyengebb szereplesekre.
Mar csak a nagy szamok torvenye alapjan is.
Nem értek egyet ezzel az átlaggal, nem belekötés akart lenni, csak a véleményem nem több. Perc arányosra lehet átfordítani mutatókat, amikkel ki lehet küszöbölni a kevesebb percet. Whoscored esetében Brozo 7,03, 6,69 Eriksen. Sofánál ez 7,28-7,02.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Brozovic a 3000 perc felettiek kozott a 7.
Maradjunk annyiban jo lenne ott jarni, hogy Brozovic vagy Eriksen jelenti a problemat.

Erdemesebb az emlitett 13-20. hely kozotti sorra koncentralni, es a 6 jatekos = 50m fizetes.
Sot ha Vecinot is hozzacsapjuk, akkor a Kolarov, Vidal, Perisic, Gagliardini, Young, Vecino sor eleri a 60m eurot eves szinten.
Nainggolanrol ne is beszeljunk, aki 8m-ba kerult idenre nekunk, ezzel mar majdnem a 70m-t suroljuk.
70m kiadas evente, teljesitmeny = 0.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Sokan sokat szidták Ranot de az utóbbi meccseken (ok nem olyan csapatok voltak akikkel a jövőre a BL-ben találkozunk) jól játszott sőt azt mondom h teljesen jó volt. Én őt megtartanám Dambroval + Darmiannal együtt és ha jól tudom nincs egekben a fizuja sem. Kolarov Vecino Giaig Perisic Vidal részemről mehet...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.05.24. 13:35 Sokan sokat szidták Ranot de az utóbbi meccseken (ok nem olyan csapatok voltak akikkel a jövőre a BL-ben találkozunk) jól játszott sőt azt mondom h teljesen jó volt. Én őt megtartanám Dambroval + Darmiannal együtt és ha jól tudom nincs egekben a fizuja sem. Kolarov Vecino Giaig Perisic Vidal részemről mehet...
Nagyban fugg szerintem attol ki lesz az edzo.
Na meg attol is, hogy alapbol mennyire van jatekban.
Iden kapott Ranocchia 800 percet.
Ebbol 270 mar a bajnoki cim megnyerese utan, es Kupaban 120 a Fior ellen.
Marad ezt leszamitva 410 perc.
Nem tudom ebben a gazdasagi helyzetben, meg ha marad is Conte, meger egy 400-500 perces jatekos eves szinten 4m kiadast.
Darmian es D'Ambrosio kapcsan egyetertek.
Valamint 100x inkabb Ranocchia maradjon eves szinten 4m kiadassal, mint ilyen Vidal, Kolarov, Perisic, Vecino, Young eves szinten 40m euro feletti kiadassal.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2021.05.24. 13:45
INTER-1908 írta: 2021.05.24. 13:35 Sokan sokat szidták Ranot de az utóbbi meccseken (ok nem olyan csapatok voltak akikkel a jövőre a BL-ben találkozunk) jól játszott sőt azt mondom h teljesen jó volt. Én őt megtartanám Dambroval + Darmiannal együtt és ha jól tudom nincs egekben a fizuja sem. Kolarov Vecino Giaig Perisic Vidal részemről mehet...
Nagyban fugg szerintem attol ki lesz az edzo.
Na meg attol is, hogy alapbol mennyire van jatekban.
Iden kapott Ranocchia 800 percet.
Ebbol 270 mar a bajnoki cim megnyerese utan, es Kupaban 120 a Fior ellen.
Marad ezt leszamitva 410 perc.
Nem tudom ebben a gazdasagi helyzetben, meg ha marad is Conte, meger egy 400-500 perces jatekos eves szinten 4m kiadast.
Darmian es D'Ambrosio kapcsan egyetertek.
Valamint 100x inkabb Ranocchia maradjon eves szinten 4m kiadassal, mint ilyen Vidal, Kolarov, Perisic, Vecino, Young eves szinten 40m euro feletti kiadassal.
Ha jól rémlik, akkor Ranoval kapcsolatban volt hír, hogy hosszabbítanának vele, gondolom jelentős fizetés csökkentéssel. 6. védőnek szerintem tökéletes. Ő akkor mutat jól ha nem neki kell a védelem vezérének.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

A Lega Serie A elnöke, Paolo Dal Pino megerősítette, hogy a következő szezonban a bajnok Inter és a kupagyőztes Juventus Szaúd-Arábiában fogja lejátszani a Szuperkupa-mérkőzést.

/Forrás Azzurri FB oldala/

Gondolom kizárólag a szurkolók érdekeit nézve lesz ott a meccs és nincs köze a pénzhez mint annak a gonosz szuperligának lett volna..... :? :(
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2021.05.24. 14:08
interfan írta: 2021.05.24. 13:45
INTER-1908 írta: 2021.05.24. 13:35
Ha jól rémlik, akkor Ranoval kapcsolatban volt hír, hogy hosszabbítanának vele, gondolom jelentős fizetés csökkentéssel. 6. védőnek szerintem tökéletes. Ő akkor mutat jól ha nem neki kell a védelem vezérének.
Nem igazan tudni mi lesz vele, a hirek is errol szolnak.
Korabban azt is leirtak, edzotol is fugg a maradasa vagy tavozasa.

Ranocchia maga is elmondta tegnap, halvany fogalma sincs rola ezt volt e az utolso Interes meccse, nem tudja mi lesz.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.05.24. 14:11 A Lega Serie A elnöke, Paolo Dal Pino megerősítette, hogy a következő szezonban a bajnok Inter és a kupagyőztes Juventus Szaúd-Arábiában fogja lejátszani a Szuperkupa-mérkőzést.

/Forrás Azzurri FB oldala/

Gondolom kizárólag a szurkolók érdekeit nézve lesz ott a meccs és nincs köze a pénzhez mint annak a gonosz szuperligának lett volna..... :? :(
Tükéletes hozzászólás.Minden szavaddal egyetértek!!! :D :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.24. 15:09
Cupi írta: 2021.05.24. 14:11 A Lega Serie A elnöke, Paolo Dal Pino megerősítette, hogy a következő szezonban a bajnok Inter és a kupagyőztes Juventus Szaúd-Arábiában fogja lejátszani a Szuperkupa-mérkőzést.

/Forrás Azzurri FB oldala/

Gondolom kizárólag a szurkolók érdekeit nézve lesz ott a meccs és nincs köze a pénzhez mint annak a gonosz szuperligának lett volna..... :? :(
Tükéletes hozzászólás.Minden szavaddal egyetértek!!! :D :)
Nem ujdonsag mar ez.
2018-ban, es 2019-ben is a Szaudiaknal volt az Olasz Szuperkupa donto.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.24. 15:19
Nem ujdonsag mar ez.
2018-ban, es 2019-ben is a Szaudiaknal volt az Olasz Szuperkupa donto.
Persze tudom csak arra céloztam a pénz fontosabb mint a szurkolók...vagy utaznak oda vagy nézik a tv-ben...feltételezem a drukkerek azt választanák legyen országon belül. ;) Ugye a liga is lázadt a szuperliga alkalmával, hogy erről a szurkolókat senki nem kérdezte és semmibe veszik őket. :D Gondolom ők sem kérdezték meg most....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.24. 15:43
interfan írta: 2021.05.24. 15:19
Nem ujdonsag mar ez.
2018-ban, es 2019-ben is a Szaudiaknal volt az Olasz Szuperkupa donto.
Persze tudom csak arra céloztam a pénz fontosabb mint a szurkolók...vagy utaznak oda vagy nézik a tv-ben...feltételezem a drukkerek azt választanák legyen országon belül. ;) Ugye a liga is lázadt a szuperliga alkalmával, hogy erről a szurkolókat senki nem kérdezte és semmibe veszik őket. :D Gondolom ők sem kérdezték meg most....
Gravina azt mondta ezek mar korabban alairt szerzodesek voltak, mar az o elnoksege elotrol.
Amugy persze hogy a penzt nezi mindenki, ahol a penz, ott a hatalom, es akinek hatalma van az barmit elerhet foleg a vegtelenul mennyisegu penzel.
Szaudiaknal mar F1 is lesz.
De a Tyson Fury-Anthony Joshua szuperbox meccs is ott lesz.

Egyebkent mi csak jol jarunk ezzel.
A Szuperkupa gyoztes 3m-t kap a Szaudi szerzodes ertelmeben, a vesztes pedig 1m eurot.
Es ez 1db meccs...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.24. 15:19
Festa írta: 2021.05.24. 15:09
Cupi írta: 2021.05.24. 14:11 A Lega Serie A elnöke, Paolo Dal Pino megerősítette, hogy a következő szezonban a bajnok Inter és a kupagyőztes Juventus Szaúd-Arábiában fogja lejátszani a Szuperkupa-mérkőzést.

/Forrás Azzurri FB oldala/

Gondolom kizárólag a szurkolók érdekeit nézve lesz ott a meccs és nincs köze a pénzhez mint annak a gonosz szuperligának lett volna..... :? :(
Tükéletes hozzászólás.Minden szavaddal egyetértek!!! :D :)
Nem ujdonsag mar ez.
2018-ban, es 2019-ben is a Szaudiaknal volt az Olasz Szuperkupa donto.
Senki nem mondta,hogy újdonság csak hát a Fifát a szuperliga ellenében már szinte szentté avatták!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa lathatod milyen esemenyeket rendeznek mar ott.
F1, es a vilag jelenleg legjobban vart box szupermeccse.
Raadasul mi is jol jarunk.
1db meccs = 3 vagy 1m euro, nem rossz uzlet, es ez csak a meccs penz, ebben meg kozvetitesi jogok, reklampenz, es jegybevetel nincs benne.
Válasz küldése