Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

sorger=giallo
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Furcsa, mert Dzeko érkezésétől messze nem voltam elájulva az átigazolásakor, de akkor az volt a véleményem, hogy rúgjon a szezonban 10 gólt és már megérte, ezzel pedig nincs gond jelenleg. Az, hogy néha meccseken keresztül nincs igazán veszélyes megoldása és hogy rengeteg helyzetet elpuskáz nem is annyira kirívó sajnos, hiszen a jóval fiatalabb Martinez, vagy például a kevesebb lehetőséget kapó Correa semmivel sem eredményesebb, Sanchez helyzete pedig lassan a reménytelen kategória, az lenne a meglepetés, ha nem igazolna el. A lényeg röviden, a lehetőségek fényében a bosnyák szerintem nem rossz (átmeneti) megoldásként.
A Venezia elleni mérkőzést jó lett volna korábban eldönteni, de csak megvan a 3 pont, a Spezia ellen jó lenne (nem alábecsülve őket) pihentetni néhány játékost (Barella, Dzeko, Perisic, Brozovic például).

FORZA INTER!!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.11.27. 22:58 Lezárhattuk volna hamarabb is, de a lényeg a 3 pont. A kulcsjátékosok pihentetése sajnos megint nem jott össze.

A kretének Atalanta elleni veresége után ez a győzelem megkoronázta a napot :)
Holnap drukkolhatunk, hátha belehibázik a bilan és a napoli.
Bízom benne a BL meccs a milanból is kivett. Nagyot mentek az Atletico ellen. Igaz a Sassuolo teljesen kiszámíthatatlan csapat...elverik idegenben a juvét majd kikapnak mondjuk egy kiesőtől. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.11.27. 22:54
lucky0 írta: 2021.11.27. 22:48 Behúztuk! Tapadunk! Spezia ellen muszáj lesz rotálni amennyire csak lehet mert Barella, Dzeko, Perisic is többek között nagyon fáradtnak tűnt! Darmian is valszeg ezért sérült meg! Remélem a mester is így gondolja és pihentet majd! Dumfries és Sensi előtt itt a lehetőség! Forza Inter!
Nem akarok vészmadárkodni de ha Barella és Brozo sem pihen semmit és Inzaghi nem rotál akkor rájuk is az vár mint Darmianra...egy jó kis izomhúzódás és akkor 2-4 hétre el is felejthetjük őket...ezt ne várjuk meg.... :?
Ma nehéz volt a meccs,de nem azért mert a Venezia olyan kemény ellenfél volt hanem ,mert sajnos a helyzeteinket nagyon könnyelműen elpazaroltuk.Utólag persze azt mondjuk,hogy akár az első perctől belefért volna Denzel,de sajnos az 1-0 nagyon veszélyes eredmény mert bármikor lehet bármi.
A Spezia ellen reméljük nemcsak a holland szélvész hanem Sensi is kezdő lehetne,mert hát mikor hanem egy ilyen meccsen.
A következő hónap legkomolyabb meccse a Mourinho féle Roma elleni ütközet lehet utána papíron minden decemberi meccsünket nyerni kéne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-Sportmediaset:

Brozovic 7
Calhanoglu 7
Perisic 7
Handanovic 6,5
Skriniar 6,5
Dimarco 6,5
Bastoni 6
Darmian 6
Dumfries 6
Vecino 6
Martinez 6
Barella 5,5
Correa 5,5
Dzeko 5,5

-Sky:

Calhanoglu 7
Skriniar 6,5
Bastoni 6,5
Dimarco 6,5
Brozovic 6,5
Perisic 6,5
Martinez 6,5
Handanovic 6
Darmian 6
Barella 5,5
Vecino 5,5
Dumfries 5
Correa 5
Dzeko 5

-Goal.com:

Calhanoglu 7
Martinez 7
Handanovic 6,5
Skriniar 6,5
Bastoni 6,5
Dimarco 6,5
Brozovic 6,5
Perisic 6
Darmian 6
Dumfries 6
Barella 6
Vecino 6
Correa 5,5
Dzeko 5,5

-SportIalia:

Calhanoglu 7
Martinez 7
Handanovic 6,5
Skriniar 6,5
Bastoni 6,5
Brozovic 6,5
Perisic 6,5
Dimarco 6
Barella 6
Vecino 6
Darmian 5,5
Dumfries 5,5
Correa 5,5
Dzeko 5,5

-Corriere Della Sera:

Calhanoglu 7
Skriniar 6,5
Bastoni 6,5
Dimarco 6,5
Perisic 6,5
Handanovic 6
Darmian 6
Barella 6
Brozovic 6
Martinez 6
Vecino 5,5
Dzeko 5,5
Correa 5
Avatar
mike
Hozzászólások: 8207
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Az október közepi, Lazio elleni elbaltázott meccs óta 9 tétmeccsen 7 győzelem mellett a juve és a bilan elleni döntetlenek csúsztak csak be. Ráadásul azok a meccsek is kézben voltak.

Rendben van a csapat, szépen érik Inzaghi munkája. A Napolit sztem még idén megelőzzük, nagyon nehéz a sorsolásuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.11.28. 07:16 Az október közepi, Lazio elleni elbaltázott meccs óta 9 tétmeccsen 7 győzelem mellett a juve és a bilan elleni döntetlenek csúsztak csak be. Ráadásul azok a meccsek is kézben voltak.

Rendben van a csapat, szépen érik Inzaghi munkája. A Napolit sztem még idén megelőzzük, nagyon nehéz a sorsolásuk.
Egyertelmubb szebb es tamadobb focit jatszatunk Inzaghival.
Ha ehhez a tamadofocihoz a tamadoink is hozzatudnanak egy kicsit tobbet tenni, mar most vezetnenk a bajnoksagot.
En tovabbra is ott erzem ahol javulnunk kell.

Azert valljuk be, a Milan kerete semmivel nem erosebb mint a mienk, alakulnak, erosodnek, nagyon szepen es stabil hatterrel epulnek.
De mi hiaba gyengultunk nem kicsit a nyaron, meg mindig nincsenek minosegben ott ahol mi.

Napoli nem rossz csapat, de azert oket sem mondanam semmivel erosebb keretnek.

Juve iden bajnok nem lesz, Atalanta, Roma, Lazio meg nem az a szint.
Egyszoval ha nem csesszuk el valahol, akkor az idei cimvedesnek sikerulnie kell.
Azert az sem veletlen, hogy a Napoli leggyozese utan es jelen pillanatban is mar az Intert tartjak a fogadoirodak is a legeselyesebbnek.
Napoli szorosan a nyomunkban, Milan mar fenyevekre meg a Juve is.

Valo igaz, most kell az elozeseket megcsinalni, mert a januar-februar eleje az brutalis lesz nekunk.

Bologna-Inter (januar 6)
Inter-Lazio (januar 9)
Inter-Juve (januar 12 Szuperkupa)
Atalanta-Inter (januar 16)
Inter-Venezia (januar 23)
Inter-Milan (februar 6)
Napoli-Inter (februar 13)

+ BL 16 kozott februar 16 vagy 23

Nekunk a bajnoksagban lesz 6/4 rangado + Szuperkupa + BL 16, a Napolinal meg 6/2 rangado.
Szoval kemeny idoszak lesz.
Inzaghi megtette az elso lepest a szintugrashoz, meglett az elso rangado gyozelem.
Ha januar-februarban bizonyit, es stabilan tudja az eredmenyt hozni a rangadokon, akkor a vart szintugras meglesz, ezaltal a bajnoki cimhez is meg kozelebb kerulunk.
INTER-1908
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Számomra teljesen egyértelmű hogy ahhoz amit írsz kell minimum két játékos! Belotti és nandez
Dzeko a seggen vette a levegőt tegnap és nem volt egyedül. Jan-febr se lesz könnyebb kell egy center mellé
Nandezzel pedig két posztot tudunk befoltozni közepén és szélen is használható rá is nagy szükség lenne! Remélhetőleg Spalletti raugrik majd Vecinora és gaiglardinire a télen
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.11.28. 08:34 Számomra teljesen egyértelmű hogy ahhoz amit írsz kell minimum két játékos! Belotti és nandez
Dzeko a seggen vette a levegőt tegnap és nem volt egyedül. Jan-febr se lesz könnyebb kell egy center mellé
Nandezzel pedig két posztot tudunk befoltozni közepén és szélen is használható rá is nagy szükség lenne! Remélhetőleg Spalletti raugrik majd Vecinora és gaiglardinire a télen
Sajnos egyertelmu, es nem is varhato el, hogy egy lassan 36 eves jatekos vigye az Intert.
Tobb mint 1 honapja nem lott golt a bajnoksagban, es a merlege az utobbi 7 bajnokin.
7 meccs = 1 gol.

Persze kellene XY, de mibol?
Vecino szerzodese is lejar, eddig sem vitte soha senki, most felevvel a szerzodese lejarta elott ki fizetne erte?
Perisic helyzete is kb ugyanez.
Marad Satriano, Radu, de nalunk is nagyon kerdeses vinne e oket barki ugy hogy fizet.

0 eurobol meg nehez lesz...
Ingyen kolcson + sima opcioval meg kire lesz esely?

Persze nagyon jo lenne ha tudnak eladni, es erkezhetne ilyen Kostic, Nandez, Lacazette sor.
De...
Azert elnezve a tobbieket, lasd Napoli-Milan, hat nem vagyok benne biztos hogy ha 0 jatekos erkezik sem maradunk erosebbek mint ok.
Mert jelenleg is ranezunk a keretekre, nem mondanam azt hiaba gyengultunk nem kicsit, hogy a Napoli vagy a Milan barmivel is elorebb jar, sot...
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

INTER-1908 írta: 2021.11.28. 08:34 Számomra teljesen egyértelmű hogy ahhoz amit írsz kell minimum két játékos! Belotti és nandez
Dzeko a seggen vette a levegőt tegnap és nem volt egyedül. Jan-febr se lesz könnyebb kell egy center mellé
Nandezzel pedig két posztot tudunk befoltozni közepén és szélen is használható rá is nagy szükség lenne! Remélhetőleg Spalletti raugrik majd Vecinora és gaiglardinire a télen
Vecinora látok sanszot.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Scamacca mekkora dugót akasztott a kuzinoknak. Volt róla szó, hogy akár hozzánk jönne. Én örülnék neki.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.11.28. 15:28 Scamacca mekkora dugót akasztott a kuzinoknak. Volt róla szó, hogy akár hozzánk jönne. Én örülnék neki.
Marotta figyeli ot mar tobb mint 1 eve Raspadorival egyutt.
Nyaron is akartuk, dehat a penzhiany miatt nem volt esely, es a valasztas is masra esett (Correa-Dzeko).

Jopar hete volt hir, hogy a Sassnal nincs jo viszonyban az edzovel, es a formajaval, hozzaallasaval, edzesmunkajaval sincsenek megelegedve, ezert telen akar sima kolcsonnel is eladnak, igy lehet az Internek eselye.

Majd a Sass elnoke elmondta, nem valoszinu hogy sima kolcson, vagy ingyen kolcson + sima opcioval eladnak.
Azota rugja a golokat, ma is 2, ezek utan tenyleg nem valoszinu hogy ingyen kolcsonkkel vagy sima opcioval eladnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.11.28. 15:35-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.11.28. 15:34
CsaSzi9294 írta: 2021.11.28. 15:28 Scamacca mekkora dugót akasztott a kuzinoknak. Volt róla szó, hogy akár hozzánk jönne. Én örülnék neki.
Marotta figyeli ot mar tobb mint 1 eve Raspadorival egyutt.
Nyaron is akartuk, dehat a penzhiany miatt nem volt esely, es a valasztas is masra esett (Correa-Dzeko).

Jopar hete volt hir, hogy a Sassnal nincs jo viszonyban az edzovel, es a formajaval, hozzaallasaval, edzesmunkajaval sincsenek megelegedve, ezert telen akar sima kolcsonnel is eladnak, igy lehet az Internek eselye.

Majd a Sass elnoke elmondta, nem valoszinu hogy sima kolcson, vagy ingyen kolcson + sima opcioval eladnak.
Ott is a 2. is.
Van benne potenciál és szemtelenül fiatal. Egyébként Raspadori is jól játszik. Marotta nem hiába nézi őket.

A Sass meg fogja tudni fogni a Milánt. Én nagyon drukkolok. A mind két csapat gól már jött is.. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2021.11.28. 15:38-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.11.28. 15:35
interfan írta: 2021.11.28. 15:34
CsaSzi9294 írta: 2021.11.28. 15:28 Scamacca mekkora dugót akasztott a kuzinoknak. Volt róla szó, hogy akár hozzánk jönne. Én örülnék neki.
Marotta figyeli ot mar tobb mint 1 eve Raspadorival egyutt.
Nyaron is akartuk, dehat a penzhiany miatt nem volt esely, es a valasztas is masra esett (Correa-Dzeko).

Jopar hete volt hir, hogy a Sassnal nincs jo viszonyban az edzovel, es a formajaval, hozzaallasaval, edzesmunkajaval sincsenek megelegedve, ezert telen akar sima kolcsonnel is eladnak, igy lehet az Internek eselye.

Majd a Sass elnoke elmondta, nem valoszinu hogy sima kolcson, vagy ingyen kolcson + sima opcioval eladnak.
Ott is a 2. is.
Hivatalosan Kjaer ongol, de ez lenyegtelen is.

Ha jol jatszik, golokat lo, valoban nem valoszinu hogy majd ingyen kolcsonokkel, vagy sima opcioval ideadnak...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.11.28. 15:37
CsaSzi9294 írta: 2021.11.28. 15:35
interfan írta: 2021.11.28. 15:34

Marotta figyeli ot mar tobb mint 1 eve Raspadorival egyutt.
Nyaron is akartuk, dehat a penzhiany miatt nem volt esely, es a valasztas is masra esett (Correa-Dzeko).

Jopar hete volt hir, hogy a Sassnal nincs jo viszonyban az edzovel, es a formajaval, hozzaallasaval, edzesmunkajaval sincsenek megelegedve, ezert telen akar sima kolcsonnel is eladnak, igy lehet az Internek eselye.

Majd a Sass elnoke elmondta, nem valoszinu hogy sima kolcson, vagy ingyen kolcson + sima opcioval eladnak.
Ott is a 2. is.
Hivatalosan Kjaer ongol, de ez lenyegtelen is.

Ha jol jatszik, golokat lo, valoban nem valoszinu hogy majd ingyen kolcsonokkel, vagy sima opcioval ideadnak...
Remélem így marad, és a Sass segít nekünk, hogy 1 pontra maradjunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.11.28. 15:40
interfan írta: 2021.11.28. 15:37
CsaSzi9294 írta: 2021.11.28. 15:35

Ott is a 2. is.
Hivatalosan Kjaer ongol, de ez lenyegtelen is.

Ha jol jatszik, golokat lo, valoban nem valoszinu hogy majd ingyen kolcsonokkel, vagy sima opcioval ideadnak...
Remélem így marad, és a Sass segít nekünk, hogy 1 pontra maradjunk.
Szerintem Karacsonyra mar mi lesz az elso helyen.
Nem rossz csapat ez a Milan, vannak jo es minosegi jatekosok is, viszont jelenleg meg nagyon korlatozott szamban.
Szepen erosodnek, van egy stabil sot eros gazdasagi penzugyi hatteruk, de meg nincsenek keretben az Inter szintjen.

Nem beszelve a folyamatos balszerencserol ami a folyamatos alapember serulesekkel jonnek nekik.
Nincs az a keret ott, hogy 3-4, de akar 5-6 alapember hianyzott is elbirjanak.

Multkor is irtam, szornyu hozzaallas ez a "ha mar nekunk szar, legyen masnak is szar", alapvetoen az eletben is utalom ezt a hozzaallast.
De sajnos most "muszaj" ezt, mert az nagyon nem kellene hogy mi a KO helyzetunk miatt ott vagyunk mercaton ahol, a Milan meg Renato Sanches, a Juve meg Vlahovic szinteket igazoljon januarban.
Mert azert egy igazan minosegi igazolas, sajnos sokat szamithat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

En ezert irtam korabban, Karacsonyra meglesz az 1.hely.
Ilyenkor lathatjuk mennyire elkepeszto fontos volt a Napoli elleni gyozelem.
A Milan ment, de gondolni lehetett egyszer csak majd jonnek a botlasok, mert azert valljuk be folyamatosan serultekkel nem lehet ezt birni, meg a keret is olyan amilyen.
Hiaba "konnyu" a Milan sorsolasa a 2021-es ev maradek reszere, egyszeruen boritekolhato volt elkezdodik majd a botlatozas.
Ha telen nem erositenek, akkor azert ez a jelenlegi Milan nem egy Scudetto eselyes, es minosegu kerettel rendelkezik.

Szepen menni kell elore, ahogy ezt teszuk is, a Napoli siker hatalmas loketett adott.
Es most mar abban kell remenykedni, hogy a Napoli is elkezd botladozni, mert azert most jon a neheze nekik es egyertelmuen a legnehezebb az o sorsolasuk.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Szerintem Scudettorol mi is csak akkor beszélhetünk, ha tudunk hozni legalább egy csatárt és egy középpályást. De csatár nélkül nem tudom elképzelni.
Az én szememben egyébként nagyot nőtt Dzeko mióta itt van. Látom én is, hogy sokszor lóg a bele, meg nem megy neki a játék, de teljesen egyértelmű, hogy 110%-t ad ki magából és ez nekem elég. Viszont fizikailag nem fog bírni ennyi meccset végig, főleg, hogy még legalább 2 BL meccs is lesz tavasszal.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.11.28. 16:51 En ezert irtam korabban, Karacsonyra meglesz az 1.hely.
Ilyenkor lathatjuk mennyire elkepeszto fontos volt a Napoli elleni gyozelem.
A Milan ment, de gondolni lehetett egyszer csak majd jonnek a botlasok, mert azert valljuk be folyamatosan serultekkel nem lehet ezt birni, meg a keret is olyan amilyen.
Hiaba "konnyu" a Milan sorsolasa a 2021-es ev maradek reszere, egyszeruen boritekolhato volt elkezdodik majd a botlatozas.
Ha telen nem erositenek, akkor azert ez a jelenlegi Milan nem egy Scudetto eselyes, es minosegu kerettel rendelkezik.

Szepen menni kell elore, ahogy ezt teszuk is, a Napoli siker hatalmas loketett adott.
Es most mar abban kell remenykedni, hogy a Napoli is elkezd botladozni, mert azert most jon a neheze nekik es egyertelmuen a legnehezebb az o sorsolasuk.
Az a baj a Milánnal, hogy túl nagy a képernyő… elég megnézni Ibrát, Theot, vagy Leaot. Ibra is jobban tenné ha már vissza vonulna, elismerem a pályafutását, de eljárt felette az idő, mást se láttam tőle, mint hogy dirigál meg veszekszik. Theo olyan buta, hogy ekkorát rég hordott hátán a föld, Leao meg ahogy megy…úgy fenn hordja az orrát (mire is?), hogy a stadion eredmény jelzőjét verdesi. Ilyen játékosokkal, plusz ilyen Salamakers, Krunic, Kessie (aki csak 11est tud lőni) sohasem lesznek bajnokok. Bár tartok azért kicsit tőlük, de inkább csak óvatosságból.
Sok foteldrukker meg már a bajnoki címről álmodozik náluk, holott reálisan nézve ahogy írod is, nem elég hozzá a keretük, egyszerűen nem bajnoknak valók.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

alwin91 írta: 2021.11.28. 17:07 Szerintem Scudettorol mi is csak akkor beszélhetünk, ha tudunk hozni legalább egy csatárt és egy középpályást. De csatár nélkül nem tudom elképzelni.
Az én szememben egyébként nagyot nőtt Dzeko mióta itt van. Látom én is, hogy sokszor lóg a bele, meg nem megy neki a játék, de teljesen egyértelmű, hogy 110%-t ad ki magából és ez nekem elég. Viszont fizikailag nem fog bírni ennyi meccset végig, főleg, hogy még legalább 2 BL meccs is lesz tavasszal.
Belotti, Nandez nagyon kellene télen. Abban az esetben egyértelműbb lehetne a címvédés.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.11.28. 15:55
Szerintem Karacsonyra mar mi lesz az elso helyen.
Nem rossz csapat ez a Milan, vannak jo es minosegi jatekosok is, viszont jelenleg meg nagyon korlatozott szamban.
Szepen erosodnek, van egy stabil sot eros gazdasagi penzugyi hatteruk, de meg nincsenek keretben az Inter szintjen.

Szerintem ez a milan akkor sem lesz bajnok Piolival ha erősödnek. Nem érzem azt, hogy Pioli bajnok alkat lenne. Szerintem ő arra jó a BL hely meglegyen nekik.
Spallettiről ugyanezt gondolom.

Egyébként meg jó esélyünk van a bajnoki címre de valahogy /tudom nincs pénz/ januárban erősíteni kell mert pl. Dzeko és Sanchez sem bírja ezt a heti 2 meccset....kevesek leszünk ha még a BL-ben is menni akarunk pár kört. Brozo és Barella sem fogja ezt örökké bírni....már most kezdenek nagyon elfáradni és még a szezon felénél sem vagyunk. :?
Avatar
mike
Hozzászólások: 8207
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Micsoda forduló, kikapott a gyuve és a bilan is :D
1 pontra vagyunk, de az Atalanta is jön a surranópályán.
Mindenesetre kezd alakulni a tabella, a Lazio ma besegíthetne Inzaghinak:)
INTER-1908
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

mike írta: 2021.11.28. 20:22 Mindenesetre kezd alakulni a tabella, a Lazio ma besegíthetne Inzaghinak:)
Nem úgy néz ki....
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

INTER-1908 írta: 2021.11.28. 21:21
mike írta: 2021.11.28. 20:22 Mindenesetre kezd alakulni a tabella, a Lazio ma besegíthetne Inzaghinak:)
Nem úgy néz ki....
Lazio is csak minket tud megverni....lúzer banda.... :( :?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.11.28. 21:59
INTER-1908 írta: 2021.11.28. 21:21
mike írta: 2021.11.28. 20:22 Mindenesetre kezd alakulni a tabella, a Lazio ma besegíthetne Inzaghinak:)
Nem úgy néz ki....
Lazio is csak minket tud megverni....lúzer banda.... :( :?
A Lazio egy nagy kupac Sarri..
Azért a Milán veressége már egy önmagában is bearanyozta advent első vasárnapját.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mind Sanchez, mind Vidal ott lehet a keretben es elerheto lehet a hirek szerint a Spezia ellen akar kezdokent is ha Inzaghi ugy dont.
DeVrij viszont meg nem, o leghamarabb a Roma elleni meccsen lehet a keret tagja.
Darmian kapcsan a Gazzetta kiemeli, valoszinu csak 2022-ben terhet vissza. Ma vannak ujabb vizsgalatok, de nagyon nagy az eselye hogy leghamarabb csak januarban lathatjuk ujra a palyan.
Kolarov felepulesenek idejerol pedig nincs hir.

Spezia ellen visszaterhet Martinez a kezdobe, valamint hatul Ranocchia aki elfaradt a Napoli es a Shaktar ellen es pihenot kert a Venezia meccsre.
Barella-Brozovic parosbol pedig az egyik pihenhet.
Igy a Sensi-Vidal-Vecino-Gag sorbol egyikuk kezdhet.
Darmian helyen pedig D'Ambrosio vagy Dumfries kaphat szerepet.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Sziasztok. Valami hír Darmianrol? Én eddig azt láttam kiértékelik a sérülés mértékét. Nagyon nem lenne jó a kiesése remekül játszott eddig. Dumfries nem tudja egyelőre ezt hozni. Más alternativa meg nincs is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.11.29. 10:51 Sziasztok. Valami hír Darmianrol? Én eddig azt láttam kiértékelik a sérülés mértékét. Nagyon nem lenne jó a kiesése remekül játszott eddig. Dumfries nem tudja egyelőre ezt hozni. Más alternativa meg nincs is.
Szia.

13 percre irtam rola pont.

"Darmian kapcsan a Gazzetta kiemeli, valoszinu csak 2022-ben terhet vissza. Ma vannak ujabb vizsgalatok, de nagyon nagy az eselye hogy leghamarabb csak januarban lathatjuk ujra a palyan."
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Remélem D'Ambro végre megkapja az esélyt.
Indokolatlanul van mellőzve idén.
Bízom benne, ő lesz a kezdő WB poszton Darmian visszatéréséig.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.11.29. 11:09 Remélem D'Ambro végre megkapja az esélyt.
Indokolatlanul van mellőzve idén.
Bízom benne, ő lesz a kezdő WB poszton Darmian visszatéréséig.
Ezzel en is igy vagyok, es ugyanigy gondolom.
D'Ambrosio legalabb tud egy atlagot, Dumfries meg...
Hala az egnek a 2021-es naptari ev mar nem
igerkezik neheznek.
Roma-Real, es ennyi.
Ezen kivul csakis kotelezo Spezia, Cagliari, Salernitana, Torino.
Jatszunk a 17. a 19. es a 20. ellen is.
Szoval ha lehet ilyet mondani, meg most jott a "legjobbkor" Darmian serulese, es ha csak 2022-ben ter vissza, akkor sem vagyunk most akkora bajban.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.11.29. 11:16
Roma-Real, es ennyi.
Ha már Roma. Tegnap über szarul játszottak....nyertek 1-0-ára de igazi Mourinho taktikával....verhetőnek érzem őket. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nem csak Darmian kihagyasa es serulese hivatalos a ma reggeli orvosik utan, hanem Ranocchiara is kihagyas var.


Sajnos mindket eset "varhato" volt.

Darmian a rotacio hianya es a tulterheles aldozata.

Ranocchia kapcsan pedig pont az ellenkezoje, ez az amikor valaki honapokig nem jatszik, nincs jatekban, es bedobjak 2 teljes meccsre, es egesz egyszeruen nem birja izomzatilag, es jon is az izomserules.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2021.11.29. 12:37 Nem csak Darmian kihagyasa es serulese hivatalos a ma reggeli orvosik utan, hanem Ranocchiara is kihagyas var.


Sajnos mindket eset "varhato" volt.

Darmian a rotacio hianya es a tulterheles aldozata.

Ranocchia kapcsan pedig pont az ellenkezoje, ez az amikor valaki honapokig nem jatszik, nincs jatekban, es bedobjak 2 teljes meccsre, es egesz egyszeruen nem birja izomzatilag, es jon is az izomserules.
Akkor sok variáció nem marad szerdára. Skriniar, Bastoni, Dimarco a két szélén Dumfries és Perisic, a padra pedig marad D'Ambrosio, aki kb mindegyik poszton bevethető. Remélem azért a Roma meccsre páran hadra foghatóak lesznek, hogy legalább a padra leülhessenek.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

matrix23 írta: 2021.11.29. 12:49
interfan írta: 2021.11.29. 12:37 Nem csak Darmian kihagyasa es serulese hivatalos a ma reggeli orvosik utan, hanem Ranocchiara is kihagyas var.


Sajnos mindket eset "varhato" volt.

Darmian a rotacio hianya es a tulterheles aldozata.

Ranocchia kapcsan pedig pont az ellenkezoje, ez az amikor valaki honapokig nem jatszik, nincs jatekban, es bedobjak 2 teljes meccsre, es egesz egyszeruen nem birja izomzatilag, es jon is az izomserules.
Akkor sok variáció nem marad szerdára. Skriniar, Bastoni, Dimarco a két szélén Dumfries és Perisic, a padra pedig marad D'Ambrosio, aki kb mindegyik poszton bevethető. Remélem azért a Roma meccsre páran hadra foghatóak lesznek, hogy legalább a padra leülhessenek.
Nálam szerdán:

Handanovic
Skriniar-Bastoni-Dimarco
Dümfríz-Vidal-Brozovic-Sensi-Perisic
Correa-Lautaro

Roma ellen szombaton:

Handanovic
Skriniar-De Vrij-Bastoni
D'Ambrosio-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Perisic
Lautaro-Dzeko
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.11.29. 12:37 Nem csak Darmian kihagyasa es serulese hivatalos a ma reggeli orvosik utan, hanem Ranocchiara is kihagyas var.


Sajnos mindket eset "varhato" volt.

Darmian a rotacio hianya es a tulterheles aldozata.

Ranocchia kapcsan pedig pont az ellenkezoje, ez az amikor valaki honapokig nem jatszik, nincs jatekban, es bedobjak 2 teljes meccsre, es egesz egyszeruen nem birja izomzatilag, es jon is az izomserules.
Remélem Inzaghi észnél lesz szerdán rotáció terén mert nem lenne jó ezt olvasni Barella/Brozo kapcsán.....
Én Dzekot is pihentetném. 35 évesen csoda, hogy már ennyit bírt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.11.29. 13:05
interfan írta: 2021.11.29. 12:37 Nem csak Darmian kihagyasa es serulese hivatalos a ma reggeli orvosik utan, hanem Ranocchiara is kihagyas var.


Sajnos mindket eset "varhato" volt.

Darmian a rotacio hianya es a tulterheles aldozata.

Ranocchia kapcsan pedig pont az ellenkezoje, ez az amikor valaki honapokig nem jatszik, nincs jatekban, es bedobjak 2 teljes meccsre, es egesz egyszeruen nem birja izomzatilag, es jon is az izomserules.
Remélem Inzaghi észnél lesz szerdán rotáció terén mert nem lenne jó ezt olvasni Barella/Brozo kapcsán.....
Én Dzekot is pihentetném. 35 évesen csoda, hogy már ennyit bírt.
Hat igen, ebbol Inzaghinak mindenkeppen tanulnia kell.
Mert nem csak a serulest kockaztatjuk, hanem egyes jatekosok formaja es jateka is gyenge a folyamatos jatek miatt, es ez a mi karunkra van.

Barella szeptember eleje ota gyakorlatilag 3 naponta jatszik 90 percet elkepeszto kondival es formaval.
De egyszeruen a tulterheles ot is eleri, es az utobbi meccseken sajnos nem hozza azt amit korabban, ami ezen okok miatt ertheto is.

Dzeko meg konkretan tobb mint 1 honapja nem lott golt a Seria A-ban, rengeteg helyzetet kihagy, folyamatosan lefele log ki, es lassan 36 evesen fizikalisan sem birja, ami megint erheto.
En ertem Inzaghi elveit, hogy a "kicsik" ellen formaba akarja hozni, es meghozni az onbizalmat a golokkal, de majd ha megserul akkor szarba lesz mert kitudja mennyi idore esik ki, egy lassan 36 eves jatekosnal a serules mar sokszor nem jatek.

Darmian es Ranocchia eseteben a hivatalos eredmenyek utan, a Sky szerint minimum 15-20 napos kihagyas var rajuk.
Leghamarabb a Torino elleni karacsonyi meccsen terhetnek vissza.
Szerencsere izomszakadas vagy hasonlo sulyos serulest nem allapitott meg a vizsgalat.

https://www.fcinternews.it/focus/sky-da ... natalizia/
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Di Marzio szerint így kezdünk holnap a Spezia ellen:

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, Bastoni, D'Ambrosio; Dumfries, Vidal, Brozovic, Calhanoglu, Dimarco; Lautaro, Correa
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2021.11.30. 12:36 Di Marzio szerint így kezdünk holnap a Spezia ellen:

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, Bastoni, D'Ambrosio; Dumfries, Vidal, Brozovic, Calhanoglu, Dimarco; Lautaro, Correa
Második félidőbe meg Sensi és Sanchez is jöhetne. Sensivel mi lehet a baja azt nem tudom. Mikor ha nem hazai pályán egy kiesés ellen menekülő csapat ellen szerezhetne játékperceket meg önbizalmat? Na mind1. Oké, hogy sérülékeny de amíg nem sérült addig játszhatna többet is. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.11.30. 13:00 Második félidőbe meg Sensi és Sanchez is jöhetne. Sensivel mi lehet a baja azt nem tudom. Mikor ha nem hazai pályán egy kiesés ellen menekülő csapat ellen szerezhetne játékperceket meg önbizalmat? Na mind1. Oké, hogy sérülékeny de amíg nem sérült addig játszhatna többet is. :)
Pedig kb 2 hete mondta el szo szerint azt Inzaghi, hogy eddig Sensi valoban keves lehetoseget kapott, es masok kaptak meg a lehetoseget.
De mostantol Sensi sok lehetoseget es jatekpercet fog kapni karacsonyig.

Hat azota eltelt a Napoli, Shaktar, Venezia.
Es kapott kemeny 4db percet...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.11.30. 13:16
Pedig kb 2 hete mondta el szo szerint azt Inzaghi, hogy eddig Sensi valoban keves lehetoseget kapott, es masok kaptak meg a lehetoseget.
De mostantol Sensi sok lehetoseget es jatekpercet fog kapni karacsonyig.

Hat azota eltelt a Napoli, Shaktar, Venezia.
Es kapott kemeny 4db percet...
Nem tudom mi lehet a háttérben mert Sensi egy elég alázatos játékosnak tűnik és nem olyannak aki pl. lazsál edzésen és ezért nem kap játéklehetőséget. :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.11.30. 13:23
interfan írta: 2021.11.30. 13:16
Pedig kb 2 hete mondta el szo szerint azt Inzaghi, hogy eddig Sensi valoban keves lehetoseget kapott, es masok kaptak meg a lehetoseget.
De mostantol Sensi sok lehetoseget es jatekpercet fog kapni karacsonyig.

Hat azota eltelt a Napoli, Shaktar, Venezia.
Es kapott kemeny 4db percet...
Nem tudom mi lehet a háttérben mert Sensi egy elég alázatos játékosnak tűnik és nem olyannak aki pl. lazsál edzésen és ezért nem kap játéklehetőséget. :?
Szerintem a magyarazat egyszeruen az, hogy minden edzonek vannak hulyesegei.
Lasd Spalletti Nainggolannal, vagy elotte hogy egy Nagatomo felevig Cancelo elott volt a sorban, vagy az hogy Borja serulese kellett ahhoz hogy Rafinha lehetoseget kapjon, vagy az hogy Icardi es Martinez nem lehetett egyszerre a palyan.
Conte berogzodeseit is felesleges sorolni, friss az elmeny mindenki tudja.

Sajnos mint minden edzonek, Inzaghinak is megvannak a korlatai, es a hulyesegei is.
Szerintem ennyi a magyarazat.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.11.30. 13:28

Sajnos mint minden edzonek, Inzaghinak is megvannak a korlatai, es a hulyesegei is.
Szerintem ennyi a magyarazat.
Ez ok de kíváncsi lennék Inzaghi mit mond erre indokként. Nem hiszem, hogy azt mondaná megvannak a hülyeségeim ezért nem játszik. :) ;) Biztos, hogy a fejébe megvan erre a magyarázat.
INTER-1908
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Cupi írta: 2021.11.30. 13:36
interfan írta: 2021.11.30. 13:28

Sajnos mint minden edzonek, Inzaghinak is megvannak a korlatai, es a hulyesegei is.
Szerintem ennyi a magyarazat.
Ez ok de kíváncsi lennék Inzaghi mit mond erre indokként. Nem hiszem, hogy azt mondaná megvannak a hülyeségeim ezért nem játszik. :) ;) Biztos, hogy a fejébe megvan erre a magyarázat.
Szerintem egyszerű a magyarázat kb fél éve nem játszott és eléggé üvegből van szóval én se tenném kapásból a kezdőbe talán majd kap 15-20 percet ha időben lezárjuk a meccset de 1-0 nál én se őt küldeném be hiába kieső csapat ellen játszunk a 3 pont az 3 pont
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.11.30. 13:36
interfan írta: 2021.11.30. 13:28

Sajnos mint minden edzonek, Inzaghinak is megvannak a korlatai, es a hulyesegei is.
Szerintem ennyi a magyarazat.
Ez ok de kíváncsi lennék Inzaghi mit mond erre indokként. Nem hiszem, hogy azt mondaná megvannak a hülyeségeim ezért nem játszik. :) ;) Biztos, hogy a fejébe megvan erre a magyarázat.
"Mert Gagliardini es Vecino nagyon megbizhato, rutinos, higgadt egy gyoztes jatekosok"

Na kb ez van a fejeben. :D :D

En bizok benne hogy Sensit elkezdi jatszatni, ha mar onmaga is elismerte valoban keves lehetoseget kapott, es elmondta majd most o kapja meg a bizalmat.
Mast nem lehet, csak bizni ebben. :)
1,5 honapja felepult, teljes erteku edzesmunkat vegez, maga Inzaghi is elmondta barmikor kesz a jatekra az 1.perctol, szoval en meg hiszek Inzaghinak es bizom benne amit mondott ugy lesz karacsonyig.
Itt a lehetoseg most, jon a 17.Spezia, majd a Roma utan a 19. Cagliari es a 20.Salernitana, mikor ha nem most. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

INTER-1908 írta: 2021.11.30. 14:04
Szerintem egyszerű a magyarázat kb fél éve nem játszott és eléggé üvegből van szóval én se tenném kapásból a kezdőbe talán majd kap 15-20 percet ha időben lezárjuk a meccset de 1-0 nál én se őt küldeném be hiába kieső csapat ellen játszunk a 3 pont az 3 pont
Ez igaz is lenne ha most épült volna fel. De ha jól tudom egészséges 1 hónapja kb. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.11.30. 14:11 Ez igaz is lenne ha most épült volna fel. De ha jól tudom egészséges 1 hónapja kb. ;)
Jaja 1,5 honapja.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Bonazzoli ma kettőt vág a Juvénak!
Ezért meg is raktam a Salernitanat! 8-)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.11.30. 20:46 Bonazzoli ma kettőt vág a Juvénak!
Ezért meg is raktam a Salernitanat! 8-)
Legyen igazad de sajnos én ebbe nem hiszek. Már az X is király lenne. :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.11.30. 21:02
CsaSzi9294 írta: 2021.11.30. 20:46 Bonazzoli ma kettőt vág a Juvénak!
Ezért meg is raktam a Salernitanat! 8-)
Legyen igazad de sajnos én ebbe nem hiszek. Már az X is király lenne. :D
Egyre kevesebb az esély.. :) :roll:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ESPN szerint a vilag 10 legjobb jobbhatved:

1. Hakimi
2. Alexander Arnold
3. Cancelo
4. Reece James
5. Walker
6. Jesus Navas
7. Trippier
8. Dumfries!!!!!!
9. Azpilicueta
10. Pavard


Hat nincs is mitol felni, a mi joreg Denzel baratunk a 8.legjobb a vilagon. :D :D

Komolyra forditva a szot, azert nem semmi hogy az utobbi evek top 3 legjobb jobbhatvedbol ketto is nalunk volt (Cancelo + Hakimi).
Mindossze 1db szezont volt itt mindketto, eladtuk, vagy nem tudtuk megvenni.

Belegondolni is "hatborzongato", hogy mi lett volna ha megvesszuk Cancelot es Hakimi meg az Inter jatekosa lenne.
Hakimi jobb, Cancelo bal, elkepeszto lett volna.

Cancelot egyebkent ahogy atnevelte Guardiola balhatvede, az is valami dobbenet.
Azota Cancelo a vilag egyik, hanem a legjobb balhatved statjait es atlagait hozza.
Olyan vedekezesi mutatoja van, hogy arra nehez szavakat talalni, Rodri mellett a legjobb vedekezo statokat hozza a Citybe.
Hihetetlen magassagokba ert Cancelo.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.11.30. 21:20

Egyre kevesebb az esély.. :) :roll:
Sajna az Atalanta is mindig nyer....nagyon kell hátrafelé is nézelődnünk. ;)
Ma kötelező és sima győzelmet várok. Félreértés ne essék nem becsülöm le a Speziat de ez ma tényleg a kötelező kategória. Helyzetkihasználástól tartok egy kicsit. Ha abban fejlődnénk több sima meccsünk is lehetett volna.
Barella meg remélem tényleg nem kezd. :)
Válasz küldése