Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Éreztem én az X-et. :roll:
Mindegy, válogatott meccs is volt, Bastoni se volt...még itt az elején belefér(het) ez a döntetlen itt idegenben. Bár Calha lábában benne volt a győztes gól. Menni kell tovább.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.12. 14:26
sly89 írta: 2021.09.12. 14:22 Télen mindenképpen kell egy középpályás. Gag, Vecino csak letszamnak van, Sensi mindig megserül, Calha idaig 1 hasznalhato meccs 3bol.

Van egy Barella, Brozo duo, meg egy cserenek jó Vidalunk...

Plusz a válogatott szünet nagyon meglatszik a csapaton sajnos.
Másfél éve mondom, hogy szeretem Sensit, de el kell adni. Játszik 3 meccset lesérül 2 hónapra... el kellett volna engedni rég.
Csak ha ezt te is es mi is tudjuk, akkor valoszinu mas csapatok is.
Hiaba engednek el, ha nem kell senkinek.
Holnapig lehetne az ilyen jatekosainkat sorolni, akik a kutyanak nem kellenek....
Az XY-ert meg beszamoljuk soha az eletben nem mukodik.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.12. 14:32
CsaSzi9294 írta: 2021.09.12. 14:26
sly89 írta: 2021.09.12. 14:22 Télen mindenképpen kell egy középpályás. Gag, Vecino csak letszamnak van, Sensi mindig megserül, Calha idaig 1 hasznalhato meccs 3bol.

Van egy Barella, Brozo duo, meg egy cserenek jó Vidalunk...

Plusz a válogatott szünet nagyon meglatszik a csapaton sajnos.
Másfél éve mondom, hogy szeretem Sensit, de el kell adni. Játszik 3 meccset lesérül 2 hónapra... el kellett volna engedni rég.
Csak ha ezt te is es mi is tudjuk, akkor valoszinu mas csapatok is.
Hiaba engednek el, ha nem kell senkinek.
Holnapig lehetne az ilyen jatekosainkat sorolni, akik a kutyanak nem kellenek....
Az XY-ert meg beszamoljuk soha az eletben nem mukodik.
Szerintem azért nem a kutyának nem kell kategória.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azért ebbe Inzaghi is benne volt....szidtuk Contet a 70. percig nem cserél....ő meg a 70. percig ellövi mindet?? :shock:
Na meg hogyan lehet ennyi 100% ziccert kihagyni 5 perc alatt??? Itt látszik milyen jó volt a válogatott szünet...gondolom páran már azt sem tudtak merre állnak a második félidőben.....
Sensi meg.....nem mondok semmit...az a baj már ha játszik sem olyan jó mint az első szezonjában a sérüléséig....
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Sajnos a selejtezökre ráfizettünk,de ha nem jön a második félidőben a gyors Samp gól akkor bedaráhattuk volna őket.

Sensi becserélese kockázatos volt és sajnos jött a "szokásos " sérülése.Nagyon peches a srác.
D'ambrosio becserélése sajnos nem sikerült a legjobban.

Azért az 1 pont még nem a világvége.A Real meccsen lehet javítani aztán remélem a Bologna már a vártnál simább lesz.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Fura ilyet írni, de a cserék kicsit túl korainak tűntek. Az egyenlítés után voltak még helyzeteink, de amint megvoltak az első cserék, vége volt a játékunknak.

Dumfries nagyon idegen volt a csapatban, nem véletlen, hogy nem rakták be még kezdőként.

Belefér az X válogatott meccsek után, de sajnos ez hozható lett volna - helyzeteink voltak még rosszul játszva is, a kapott gólokat meg ki lehetett volna védekezni.

Kíváncsi lettem volna, hogy alakul a meccs, ha inkább egy gyengébb kezdővel állunk fel, és az alap11-ből csak a második félidőben állt volna be Lau, Barella, Brozo, Dzeko a már fáradtabb Samp ellen.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Meccs előtt akartam már írni, hogy aláírnám rögtön, hogy nem nyerünk, csak ne sérüljön meg senki... Reméljük DiMarco nem vészes, sajnos Sensi térde biztos, nem 1-2 hét lesz.
Izgultam, hogy nyerjünk, egyrészt azért, mert nyilván mindig azért szurkolok, hogy nyerjünk, másrészt azért, hogy ne úgy tűnjön mintha az első félre sikerült meccsnél már elégedetlenkedek:
3 meccsből nem vonok le messzemenő következtetéseket, főleg úgy, hogy ezelőtt a meccs előtt válogatott szünet volt. De azért engem két dolog mégiscsak "zavar". Az egyik, hogy Calha Borzovic elé került a sorban. Vannak nyilvánvaló erősségei a töröknek, de már a leigazolása előtt is mondtam, hogy nálam nem férne be a kezdőbe se. A jelenlegi állapotot tekintve persze jogosan kezd és jogosan játszik, de hogy Brozovicot előbb hozza le Inzaghi, mint őt, azzal én nem értek egyet.
A másik pedig, hogy azért az majd év végén legkésőbb kiderül, hogy a szép látványos, vagy inkább a taktikus futballal tudunk eredményt elérni. Mert amíg Conte is próbálkozott a teljesen nyílt sisakos játékkal, addig 2-3asával kaptuk vele is a gólokat, amivel valószínűleg sosem lettünk volna bajnokok. Aztán Conte erre rájött és az utolsó 10-11 fordulóban már kimondottan kontrajátékkal hoztuk a meccseket. Szóval csak azt szerettem volna jelezni, hogy a stabil védekezés rovására nem mehet hosszú távon az, hogy nyíltabb futballt játszunk.

Egyébként összességében, a válogatott szünetek után, nem rossz eredmény Genoa-ban az X.

FORZA INTER!!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.09.12. 14:36

Azért az 1 pont még nem a világvége.A Real meccsen lehet javítani aztán remélem a Bologna már a vártnál simább lesz.
Az a baj az a meccs is 3 nap múlva lesz....kipihentebbek nem lesznek a kulcsemberek....nem akarok vészmadárkodni de szerintem a kettős terhelést nem fogjuk bírni...védelembe pl a padunk...hát....azt meg nem is említem idén még lesz válogatott szünet....októberben....talán novemberben is? :( :cry:
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ereztem az x-t en is
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Sensit becserleni aki amúgy is félig meddig sérült? Mikor ott a padon Alexis pl ..vagy Satriano és akkor Correa irányít.....
Ezen buktuk a mait. És Handa szokásos nem vetodok kedven
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

internaZIOnaLe írta: 2021.09.12. 14:51 Sensit becserleni aki amúgy is félig meddig sérült? Mikor ott a padon Alexis pl ..vagy Satriano és akkor Correa irányít.....
Ezen buktuk a mait. És Handa szokásos nem vetodok kedven
Mondjuk Sanchezt is ugyan olyan lutri lett volna berakni, mint az olaszt. Ő is most tért vissza a padra. A többivel egyet értek.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Nekem amúgy ami fáradtságtól független dolog, az tűnt fel ma és legutóbb is, hogy nincs meg a kapcsolat a kp és a támadók között, ha meg Dzeko hátralèp a labdáért akkor azért vagyunk tökön lőve, mert nem marad elöl senki.
Valamint nagyon nem bírunk a pressinggel, nincsenek olyan labdakihozatalok, mint Conte alatt.
Ezen mindenkèpp dolgozni kell, bár szerintem erre tudatosan is rà fog játszani minden csapat, hogy megfojtsák a kp-t, így hogy a széleink nagyon gyengèk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.09.12. 14:43
Festa írta: 2021.09.12. 14:36

Azért az 1 pont még nem a világvége.A Real meccsen lehet javítani aztán remélem a Bologna már a vártnál simább lesz.
Az a baj az a meccs is 3 nap múlva lesz....kipihentebbek nem lesznek a kulcsemberek....nem akarok vészmadárkodni de szerintem a kettős terhelést nem fogjuk bírni...védelembe pl a padunk...hát....azt meg nem is említem idén még lesz válogatott szünet....októberben....talán novemberben is? :( :cry:
Szerintem a legnagyobb ellenségünk a pad és a minőségi csere hiánya mellett idén az egysíkú taktika lesz. Ha nem csak 352 lenne, hanem 4 védős lehetőség is, akkor azért könnyebben lehetne forgatni a csapatot és nem lennénk ennyire szűkösek a kp-n. Nem szidom Inzaghit, mert szerintem ez a meccs nem rajta ment el, egyszerűen nem védekeztünk jól, illetve elbsztuk a helyzeteket, mert akár 4-2vel is lejöhettünk volna a pályáról.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-Sky:

Dimarco 7
Barella 7
Martinez 7
D'Ambrosio 6,5
Skriniar 6
DeVrij 6
Sensi 6
Correa 6
Handanovic 5,5
Dumfries 5,5
Darmian 5,5
Brozovic 5,5
Calhanoglu 5,5
Vidal 5
Dzeko 5
Perisic 5

-Tuttomercatoweb:

Dimarco 7
Martinez 7
Barella 6,5
D'Ambrosio 6,5
Handanovic 6
Skriniar 6
DeVrij 6
Dumfries 6
Calhanoglu 6
Perisic 6
Correa 6
Darmian 5,5
Brozovic 5,5
Vidal 5,5
Dzeko 5,5

SportItalia:

Dimarco 6,5
Barella 6,5
Martinez 6,5
D'Ambrosio 6,5
Handanovic 6
Skriniar 6
DeVrij 6
Brozovic 6
Dzeko 6
Correa 6
Darmian 5,5
Perisic 5,5
Calhanoglu 5
Vidal 5

-Calciomercato.it:

Dimarco 7
Barella 7
Martinez 7
Skriniar 6,5
D'Ambrosio 6,5
DeVrij 6
Dumfries 6
Correa 6
Brozovic 5,5
Calhanoglu 5,5
Sensi 5,5
Vidal 5,5
Dzeko 5,5
Handanovic 5
Darmian 5
Perisic 5
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

ricsinter írta: 2021.09.12. 14:56 Nekem amúgy ami fáradtságtól független dolog, az tűnt fel ma és legutóbb is, hogy nincs meg a kapcsolat a kp és a támadók között, ha meg Dzeko hátralèp a labdáért akkor azért vagyunk tökön lőve, mert nem marad elöl senki.
Valamint nagyon nem bírunk a pressinggel, nincsenek olyan labdakihozatalok, mint Conte alatt.
Ezen mindenkèpp dolgozni kell, bár szerintem erre tudatosan is rà fog játszani minden csapat, hogy megfojtsák a kp-t, így hogy a széleink nagyon gyengèk.
Engem pl idegesít, hogy Dzekot nem lehet lehozni. Martinez-Correa több vizet zavart volna, mint a Dzeko-Correa. Nem tudom miért kell ennyire erőltetni, annyira azért nem jó már, hogy minden meccset végig játszon. A két argentínnak kellene a kezdő csatárnak lennie alapból.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.12. 15:02
Engem pl idegesít, hogy Dzekot nem lehet lehozni. Martinez-Correa több vizet zavart volna, mint a Dzeko-Correa. Nem tudom miért kell ennyire erőltetni, annyira azért nem jó már, hogy minden meccset végig játszon. A két argentínnak kellene a kezdő csatárnak lennie alapból.
Valóban ez sem túl szerencsés, de azért ebben a körülmények is közre játszottak eddig, a jövőben változhat a szitu.

Első meccsen ugye Copa miatt nem volt Lautaro, Correa le sem volt igazolva, második meccsnél Correa még alig készült a csapattal, ma meg az is csoda, hogy egyàltalàn jàtszani tudtak Dél-Amerikából beesve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsinter 2021.09.12. 15:13-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

ricsinter írta: 2021.09.12. 15:10
CsaSzi9294 írta: 2021.09.12. 15:02
Engem pl idegesít, hogy Dzekot nem lehet lehozni. Martinez-Correa több vizet zavart volna, mint a Dzeko-Correa. Nem tudom miért kell ennyire erőltetni, annyira azért nem jó már, hogy minden meccset végig játszon. A két argentínnak kellene a kezdő csatárnak lennie alapból.
Valóban ez sem túl szerencsés, de azért ebben a körülmények is közre játszottak eddig, a jövőben változhat a szitu.

Első meccsen ugye Copa miatt nem volt Lautaro, Correa le sem volt igazolva, második meccsnél Correa még alig készült a csapattal, ma meg az is csoda, hogy egyàltalàn jàtszani tudtak Dél-Amerikából beesve.
Ebben igazad lehet. Talán csak kezdetleges a bosnyák egész meccses játszatása. A Reál ellen én mindenképpen a két argentint kezdetném, sokkal agilisabb velük a támadó sorunk, mint Dzekoval. Szélen Dimarco és Dumfries, a többi poszt adott. Ha esetleg Bastoni nem lesz, Darmiant tenném belső védőnek.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.12. 15:02
ricsinter írta: 2021.09.12. 14:56 Nekem amúgy ami fáradtságtól független dolog, az tűnt fel ma és legutóbb is, hogy nincs meg a kapcsolat a kp és a támadók között, ha meg Dzeko hátralèp a labdáért akkor azért vagyunk tökön lőve, mert nem marad elöl senki.
Valamint nagyon nem bírunk a pressinggel, nincsenek olyan labdakihozatalok, mint Conte alatt.
Ezen mindenkèpp dolgozni kell, bár szerintem erre tudatosan is rà fog játszani minden csapat, hogy megfojtsák a kp-t, így hogy a széleink nagyon gyengèk.
Engem pl idegesít, hogy Dzekot nem lehet lehozni. Martinez-Correa több vizet zavart volna, mint a Dzeko-Correa. Nem tudom miért kell ennyire erőltetni, annyira azért nem jó már, hogy minden meccset végig játszon. A két argentínnak kellene a kezdő csatárnak lennie alapból.
Dzeko sajnos nem lesz Lukaku.Mar nem ugyanaz a játékos aki 10 éve volt.
Correában van energia ő lehetne Lautaro segítője.Lautaro szintlépése lehet a nagy lehetőség eddig 2 meccs 2 gól.Remélem a dobálózást is elfelejti majd.Most pl Sánchez csereként sokat segíthetett volna.

Calhangolu ma is átlagos volt egy jó Genoa meccs után 2 felejthető.Remélem nem a kárörvendő milános haveroknak lesz igaza.

A meccs pozivuma Di Marco akit hátvéd létére nagy szabadrúgás gólt rúgott.
Remélem itt ragad majd.
A meccs 2 negatív figurája Handanovics és D’ambrosio.
Bastoni ennyire hiányzik akkor baj lehet még ebben a szezonban.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.09.12. 16:22
Bastoni ennyire hiányzik akkor baj lehet még ebben a szezonban.
Pont ezt írtam, nyáron is, hogy egy normális védő még jó lett volna mert a kezdő 3-as klasszis de a pad....azt mindenki sejtette nem fogják bírni...Januárban én elhoznám Romagnolit. ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Sajnos csak most tudtam megnézni, felvételről.
Bitang jó meccs volt, ahol kis szerencsével és jobb helyzetkihasználással simán nyerhettünk volna.
A játék időnként egészen szép volt, nagy előrelépés a Conte féle, olaszban kétségkívül eredményes robotfutballhoz képest.

Dimarconak nagyon örülök, régóta vártuk hogy lehetőséget kapjon, most élt vele. Bitang nagy vinklit rúgott:)
A másik oldalon várom Dumfries beépülését, szerintem benne nagyon sok van, ma is mutatott jó dolgokat, erősebbek leszünk vele.
Sensi meg hihetetlen, sajnálom, de tényleg egy lágy fuvallattól is lesérül:(

Jó meccs volt, kár hogy csak 1 pont sikerült, de a játékunktól nem szenvedtem, és ez már önmagában is előrelépés. A döntetlent is jobban viselem így.
6 pont a fórunk a csalók előtt:)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

én korábban jeleztem h Genoaba kirendúlni sosem könnyű és ez beigazolódott... Ennek ellenére szerintem rendben volt a meccs! A Dzeko Lautaro párosnak még azért kell egy kis idő h összeszokjon de jó lesz ez...
Az eredményhez érdemes hozzátenni h jó pár játékos 48-72 órával a meccs előtt még valahol a világban válogatott meccset játszott szóval nem ez volt a legkipihentebb Inter. Összeségében viszont szerintem rendben volt a meccs nézzük mire megyünk a Madrid ellen
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A mai sérülés után állítólag 1 hónap kihagyás vár Sensire.

Fb
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.12. 22:27 A mai sérülés után állítólag 1 hónap kihagyás vár Sensire.

Fb
Sensi esetén azt szorozzuk be kettővel :( Annyira sajnálom, hogy ez lett belőle, hatalmas kedvencem lett ahogy játszott az érkezése után.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Belenéztem a Real meccsére és… korábban szó volt Benzema és Modric leigazolásáról és sajnálhatjuk, hogy nem sikerült, mert most is kiemelkedően játszottak. Mellettük a futóbolond Vinicius Junior kezd beérni, ami a szélső játékunkat elnézve nem jó. A védekező középpályások (Casemiro es Valverde) teljesítményei visszaestek, illetve a védelem a leggyengébb pontjuk. Egy presszinggel talán foghatóak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drtie írta: 2021.09.12. 22:59 Belenéztem a Real meccsére és… korábban szó volt Benzema és Modric leigazolásáról és sajnálhatjuk, hogy nem sikerült, mert most is kiemelkedően játszottak. Mellettük a futóbolond Vinicius Junior kezd beérni, ami a szélső játékunkat elnézve nem jó. A védekező középpályások (Casemiro es Valverde) teljesítményei visszaestek, illetve a védelem a leggyengébb pontjuk. Egy presszinggel talán foghatóak.
En meg a Milan-Laziot neztem, ahol a szinten korabban szo volt Tonali hozott elkepesztot.
3.meccse iden, es mindegyik meccsen a Milan legjobbja volt, sot mi tobb eddig a Seria A legjobb KP statjait hozza.
Kezd beerni az ember nem is kicsit.
Egyebkent a Milan egyaltalan nem gyengult a nyaron, sot erosodtek is, es ez mar most latszik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.12. 22:37
CsaSzi9294 írta: 2021.09.12. 22:27 A mai sérülés után állítólag 1 hónap kihagyás vár Sensire.

Fb
Sensi esetén azt szorozzuk be kettővel :( Annyira sajnálom, hogy ez lett belőle, hatalmas kedvencem lett ahogy játszott az érkezése után.
Sajnos ezert nem kellett senkinek a nyaron.
Mindenki ismeri...
Nem a tudasa, hanem a serulesei miatt nem kell senkinek.

Gazzetta szerint Bastoni sem lesz a Real ellen.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.13. 06:08
Cupi írta: 2021.09.12. 22:37
CsaSzi9294 írta: 2021.09.12. 22:27 A mai sérülés után állítólag 1 hónap kihagyás vár Sensire.

Fb
Sensi esetén azt szorozzuk be kettővel :( Annyira sajnálom, hogy ez lett belőle, hatalmas kedvencem lett ahogy játszott az érkezése után.
Sajnos ezert nem kellett senkinek a nyaron.
Mindenki ismeri...
Nem a tudasa, hanem a serulesei miatt nem kell senkinek.
Én úgy tudom a Fior és a Sahtar is érdeklődött. Nem tudom mennyire igaz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.13. 06:22
interfan írta: 2021.09.13. 06:08
Cupi írta: 2021.09.12. 22:37

Sensi esetén azt szorozzuk be kettővel :( Annyira sajnálom, hogy ez lett belőle, hatalmas kedvencem lett ahogy játszott az érkezése után.
Sajnos ezert nem kellett senkinek a nyaron.
Mindenki ismeri...
Nem a tudasa, hanem a serulesei miatt nem kell senkinek.
Én úgy tudom a Fior és a Sahtar is érdeklődött. Nem tudom mennyire igaz.
Ugy ahogy a gyenge pletykak mindig, semennyire...

Soha nem fordult komolyra semmi, magyarul semmi ajanlat nem volt.

Sajnos mindenki tudja azt rola amit mi...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nagyon remelem, hogy a Real ellen vegre elfelejtjuk Perisicet, na meg Dzekot is elorol.
Dimarcot a sajat posztjara kellene vegre tenni, elol meg mehet a ket Argentin.
Bastoni sajnos nem lesz, hiaba nem eletbiztositas, de mehet hatra D'Ambrosio vagy Darmian.
Persze a legjobb lenne egy taktika valtas, es hogy ismernek tobb taktikat, de ezt felesleges leirni is.
Szoval ha a fix 3-5-2 nezzuk, akkor:

En igy kezdenek:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Darmian/D'Ambro
Dumfries-Barella-Brozovic-Calha-Dimarco
Correa-Martinez
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egy masik erdekes kerdes Handanovic.
Volt itt olyan pletyka, hogy majd Radu fog vedeni, mert micsoda rossz formaban van Handa.
Na akkor is irtuk itt tobben, hogy az Olaszokat ismerve ez kizart.
Latjuk is, semmi nem valtozott.
De nem is ez a lenyeges, hanem Handanovic helyzete.

Sajnos a jelenlegi 3 meccse is meglehetosen gyenge volt.
Idei atlagai:
Inter-Genoa: 6
Verona-Inter: 4
Samp-Inter: 5.5

Ossz: 5.166

Persze csak 3 meccs, van meg kb 45 szoval nagyon messze meg a szezon vege.
De....

Sajnos az elmult evekben is egyre komolyabban es latvanyosabban esik vissza.
Lassan mar odaerunk, hogy nem hogy egy atlagot nem tud hozni, hanem kifejezetten gyenge.

Elmult evek atlagai:

2020/21: 5.867
2019/20: 6.156
2018/19: 6.346
2017/18: 6.362

Sajnos tenlyeg roppant latvanyos ez, es a jelenlegi helyzetben mar nem biztos hogy kepes egy 1.szamu kapus posztjara.

Dehat valljuk be, 38. evet tapossa, ezert nem is meglepo ez.
Lejar a szerzodese 2022 nyaran, szepen el kell tole koszonni.
Mar sajnos tavalyra is kellett volna egy uj 1.szamu kapus, nem hogy az idei szezonra, a jovo evet meg nem is emlitem.
A tulajdonosi helyzetunk miatt ez nem fert bele, viszont most mar egetoen surgos ezt a posztot is minel elobb megoldani.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.09.13. 07:31
Bastoni sajnos nem lesz, hiaba nem eletbiztositas, de mehet hatra D'Ambrosio vagy Darmian.
Az baj oda kellett volna hozni ingyen vagy kölcsönben egy közepesen erős arcot. Nem hiszem el, hogy Marotta nem talált volna oda valakit ha akart volna. Vagy miért nem maradt Vanheusden? Fizettünk érte de ingyen továbbadtuk....Védelmünk a padon nagyon gyenge.....tegnap D'Ambronak volt egy nagy mentése /az vitte fel az értékelését/ de azon kívül nagyon gyenge volt, néha azt sem tudta merre az arra.....
Imádkozzunk, hogy maximum 1 ember lesz sérült/eltiltott a kezdő védőkből és nem fordul majd elő olyan, hogy netán kettőt is pótolni kell a padról mert akkor végünk....és nem pesszimista vagyok hanem ez tény.
Ok nincs pénz de akkor sem tudom, hogy gondolták, hogy 3 frontnak évi 50 meccsnek neki lehet menni úgy, hogy van 3 kezdő védőd a többi meg középszer alja.....Rano ok 1-2 meccsen hozotte egy jó szintet tavaly de azért legyünk őszinték ha vele a kezdőben mennénk neki a Real meccsnek is....nem tudom ki lenne nyugodt...én nem....persze ha D'Ambro kezd ott akkor sem leszek az. :D ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.13. 09:06
interfan írta: 2021.09.13. 07:31
Bastoni sajnos nem lesz, hiaba nem eletbiztositas, de mehet hatra D'Ambrosio vagy Darmian.
Az baj oda kellett volna hozni ingyen vagy kölcsönben egy közepesen erős arcot. Nem hiszem el, hogy Marotta nem talált volna oda valakit ha akart volna. Vagy miért nem maradt Vanheusden? Fizettünk érte de ingyen továbbadtuk....Védelmünk a padon nagyon gyenge.....tegnap D'Ambronak volt egy nagy mentése /az vitte fel az értékelését/ de azon kívül nagyon gyenge volt, néha azt sem tudta merre az arra.....
Imádkozzunk, hogy maximum 1 ember lesz sérült/eltiltott a kezdő védőkből és nem fordul majd elő olyan, hogy netán kettőt is pótolni kell a padról mert akkor végünk....és nem pesszimista vagyok hanem ez tény.
Ok nincs pénz de akkor sem tudom, hogy gondolták, hogy 3 frontnak évi 50 meccsnek neki lehet menni úgy, hogy van 3 kezdő védőd a többi meg középszer alja.....Rano ok 1-2 meccsen hozotte egy jó szintet tavaly de azért legyünk őszinték ha vele a kezdőben mennénk neki a Real meccsnek is....nem tudom ki lenne nyugodt...én nem....persze ha D'Ambro kezd ott akkor sem leszek az. :D ;)
Abszolult igazad van.

Sajnos a nyar ongolja volt Kolarov megtartasa, es Vanheusden elengedese.
Semmilyen magyarazat nincs erre, pont az altalad leirt okok miatt.
De ott lett volna Maksimovic is ingyen, aki vegul 2m fizut kap a Genoaba.
Kolarov 1,5m + 1m bonusz azaz ossz 2,5m-ert hosszabitott.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

drtie írta: 2021.09.12. 22:59 Belenéztem a Real meccsére és… korábban szó volt Benzema és Modric leigazolásáról és sajnálhatjuk, hogy nem sikerült, mert most is kiemelkedően játszottak. Mellettük a futóbolond Vinicius Junior kezd beérni, ami a szélső játékunkat elnézve nem jó. A védekező középpályások (Casemiro es Valverde) teljesítményei visszaestek, illetve a védelem a leggyengébb pontjuk. Egy presszinggel talán foghatóak.
Tavaly sem értettem mikor többen is leírták őket, a Realt sosem lehet lesajnálni, aztán persze oda-vissza simán elkentek minket. Most sem gyengébbek mint mi, őszintén szólva idegenben egy csúnya meccses X nekem már tökéletes lenne.

Bastoni hiányozni fog, sajnos nincs olyan emberünk akit teljes biztonsággal odatehetnénk.
A Samp ellen a meccs második felére eléggé kijött fáradtság, a frissesség lesz a döntő, ha fittek leszünk, lehet esélyünk Madridban.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

mike írta: 2021.09.13. 09:34
drtie írta: 2021.09.12. 22:59 Belenéztem a Real meccsére és… korábban szó volt Benzema és Modric leigazolásáról és sajnálhatjuk, hogy nem sikerült, mert most is kiemelkedően játszottak. Mellettük a futóbolond Vinicius Junior kezd beérni, ami a szélső játékunkat elnézve nem jó. A védekező középpályások (Casemiro es Valverde) teljesítményei visszaestek, illetve a védelem a leggyengébb pontjuk. Egy presszinggel talán foghatóak.
Tavaly sem értettem mikor többen is leírták őket, a Realt sosem lehet lesajnálni, aztán persze oda-vissza simán elkentek minket. Most sem gyengébbek mint mi, őszintén szólva idegenben egy csúnya meccses X nekem már tökéletes lenne.

Bastoni hiányozni fog, sajnos nincs olyan emberünk akit teljes biztonsággal odatehetnénk.
A Samp ellen a meccs második felére eléggé kijött fáradtság, a frissesség lesz a döntő, ha fittek leszünk, lehet esélyünk Madridban.
Főleg hogy otthon játszunk! :)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Néhány saját észrevétel:

- szerintem ez ellen a Samp ellen idegenben nem tragikus az X, ebben a csatárduóban össz benne lesz idén 20-25 gól náluk, fognak még meglepi pontokat szerezni.

- főleg annak tükrében nem szomorkodnék, hogy 2 hete nem volt együtt a keret, néhányan 1.5 nappal a meccs előtt értek vissza Milánóba...

- én sem akartam Dzekot, de szerintem eddig igenis nagyon oda teszi magát, és hasznosan játszik. Az igaz, hogy a visszalépései miatt sokszor nem vagyunk meg elől, illetve úgy Lautaro már végképp súlytalan, néha bejöhet majd, hogy megeszik a bírók a dobálózásait, mint tegnap is, de ilyen nem sokszor lesz... Szerintem a bosnyák a korához képest eddig teljesen rendben van mezőnymunka terén.

- nagyon keveset játszott még, eleve nem edzett még túl sokat Milánóban, de Dumfries nekem eddig aggasztó, Jonathan féle megérzés. Tegnap is kínosan gyengén szállt be, még a rövid (vissza)passzai is rosszak voltak, és nehéz helyzetbe hozta a mögötte helyezkedőt. Remélem, hogy ráérez majd a légkörre.

- már a sorsoláskor is mondtam, a Realt sosem szabad leírni, de ezt azért általában bizonyítják is. Bátran menni kell, én az X-t jó kezdésnek tartanám szerdán.

- Sensi es Bastoni esete szomorú, nem világos, hogy ha ma a válogatottnál sem voltak százasok, miért kellett még ott is erőltetni őket... (Bastoni végig játszott az utolsó meccsükön, Sensi maradt edzeni).
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Sziasztok, először is egy kérdés.

Valaki tud valamit Sensi állapotáról? Megint hónapokra dőlt ki? Nagyon fájdalmas arcot vágott..

Másrészt csatlakoznék az előttem szólókhoz.

Teljes rendben van ez az X . Nálunk jóval több a válogatott kezdő színtű játékos mint bárhol máshol. Mondták is a közvetítésen hogy az Inter játékosai töltötték a legtöbb percet a pályán a válogatott szünet alatt, szóval nem dőlnék a kardomba. Enerváltak voltunk ez látszott , de voltak szép megmozdulások.
Tavaly itt kikaptunk sokkal csúnyább játékkal.
Kicsit jobban kell figyelni idén a Milanra és a Romara, na meg Spalletti Napolija sem kutya, ahogy Gasp Atalantáját sem szabad leírni. A Laziot kivenném az egyenletből.

Tartom, hogy 3 csapat mehet a bajnoki címért ( Inter, Milan, juve) és kb 6 a top 4-ért. Ezek az erőviszonyok sok tényezőtől függően változhatnak ( sérülések , januári erősítések, BL szereplés)

A mi átkunk a pad rövidsége ami miatt nagyon fontos lenne egy egészséges Sensi és egy valamire való hátvéd.
Dumfriesnek kicsit alázatosabbnak kell lennie mert nincs meg benne az az ösztönös zseni mint Hakimiben. Nem is tetszett ahogy lökdösi Darmiant úgy hogy 1 hónapja van itt. Faszt képzel magáról.

Valamit kéne kezdeni Vecinoval mert Gaggal látványosan nem számol Inzaghi. Neki azért epizód szereplőként igenis mutatnia kéne valamit ha már az Uru csapatban sokszor kezdő.

A sorsolásunk több mint kiváló viszont Inzaghi feladata lesz tartalékolni a csapattal. Talán tényleg korán cserélt de ha Sensi sérülése nincs akkor szerintem behúzzuk a meccset és nincs miről beszélni. Akkor örültünk volna mert korán lejöttek azok akik kezdenek a Real ellen. Összességében a spanyol gigász ellen nem lepne meg egy vereség de nekünk ettől nem szabad összeroskadni. Második helyen mindenképp tovább kell jutni és minden kiscsapatot bekell darálni a bajnokságban ezután is. A rangadókon pedig meccseljen Inzaghi úgy ahogy elvárjuk egy felemelkedőben levő edzőtől.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

lucky0 írta: 2021.09.13. 09:53
mike írta: 2021.09.13. 09:34 A Samp ellen a meccs második felére eléggé kijött fáradtság, a frissesség lesz a döntő, ha fittek leszünk, lehet esélyünk Madridban.
Főleg hogy otthon játszunk! :)
Megfogtad a lényeget úgy látom :lol:
Amúgy jogos:)
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

mike írta: 2021.09.13. 13:58
lucky0 írta: 2021.09.13. 09:53
mike írta: 2021.09.13. 09:34 A Samp ellen a meccs második felére eléggé kijött fáradtság, a frissesség lesz a döntő, ha fittek leszünk, lehet esélyünk Madridban.
Főleg hogy otthon játszunk! :)
Megfogtad a lényeget úgy látom :lol:
Amúgy jogos:)
Igyekszik az ember! Ahol tudok segítek! :D :thumbup: Forza Inter!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.09.13. 10:59 Sziasztok, először is egy kérdés.

Valaki tud valamit Sensi állapotáról? Megint hónapokra dőlt ki? Nagyon fájdalmas arcot vágott..
Hirek szerint 1 honap, oktober kozepen terhet vissza.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.09.13. 14:33
DM22 írta: 2021.09.13. 10:59 Sziasztok, először is egy kérdés.

Valaki tud valamit Sensi állapotáról? Megint hónapokra dőlt ki? Nagyon fájdalmas arcot vágott..
Hirek szerint 1 honap, oktober kozepen terhet vissza.
Köszi! Közben én is olvastam, de ahogy ismerjük ő mindig az előrejelzések szerinti idő dupláját húzza rá sajnos :(
Pedig most sűrű a naptár kéne mint egy falat kenyér.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

DM22 írta: 2021.09.13. 15:13

Köszi! Közben én is olvastam, de ahogy ismerjük ő mindig az előrejelzések szerinti idő dupláját húzza rá sajnos :(
Pedig most sűrű a naptár kéne mint egy falat kenyér.
Az még egy dolog mert ha 2 hónap alatt is épül fel jól jönne a visszatérése de az igazán gáz az, hogy játszik 2-3 meccset és újra megsérül.... :(
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Cupi írta: 2021.09.13. 15:21
DM22 írta: 2021.09.13. 15:13

Köszi! Közben én is olvastam, de ahogy ismerjük ő mindig az előrejelzések szerinti idő dupláját húzza rá sajnos :(
Pedig most sűrű a naptár kéne mint egy falat kenyér.
Az még egy dolog mert ha 2 hónap alatt is épül fel jól jönne a visszatérése de az igazán gáz az, hogy játszik 2-3 meccset és újra megsérül.... :(
Most csukd be a szemed és képzelj el egy Sensit, akit 2 éve elkerülnek a sérülések, és kap játékidőt. Ha nem is Iniesta-i magasságokban de valahova Barella szintjére pozícionálnám őt ... Óriási kár érte. Na de mindegy, megpróbálom elengedni ezt a sztorit csak nehéz.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

DM22 írta: 2021.09.13. 15:25
Most csukd be a szemed és képzelj el egy Sensit, akit 2 éve elkerülnek a sérülések, és kap játékidőt. Ha nem is Iniesta-i magasságokban de valahova Barella szintjére pozícionálnám őt ... Óriási kár érte. Na de mindegy, megpróbálom elengedni ezt a sztorit csak nehéz.
Igen tudom...nagyon szormorú és bosszantó is. :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Erdekes kerdeskor Calhanoglu is.
Csak egy par idezet innen a forumrol a Samp meccs kapcsan:

"Calha megint nagyon gyenge volt a kihagyott helyzetet leszamitva is"

"Calhanak remelem nem nezzuk el az ingadozo teljesitmenyt, ha nem tud szintet lepni, akkor a padon a helye."

"Calha idaig 1 hasznalhato meccs 3bol."

"Vannak nyilvánvaló erősségei a töröknek, de már a leigazolása előtt is mondtam, hogy nálam nem férne be a kezdőbe se."

"Calhangolu ma is átlagos volt egy jó Genoa meccs után 2 felejthető.Remélem nem a kárörvendő milános haveroknak lesz igaza."

Es valahol itt az igazsag, hogy roppant jo meccse volt a Genoa elleni, de a Verona es a Samp meccs nagyon gyengen sikerult.
Milannal pl sokan kifejezetten orulnek hogy elment...

En nagyon remelem hogy most ez csak egy pillanatnyi visszaeses nala, es megtalalja azt a format amit a Genoa ellen es a felkeszules alatt.
Nagyon kellene, mert Brozovic jateka is olyan amilyen eddig a Genoa meccset leszamitva, a pad minoseget meg ismerjuk...
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.09.13. 18:43 Erdekes kerdeskor Calhanoglu is.
Csak egy par idezet innen a forumrol a Samp meccs kapcsan:

"Calha megint nagyon gyenge volt a kihagyott helyzetet leszamitva is"

"Calhanak remelem nem nezzuk el az ingadozo teljesitmenyt, ha nem tud szintet lepni, akkor a padon a helye."

"Calha idaig 1 hasznalhato meccs 3bol."

"Vannak nyilvánvaló erősségei a töröknek, de már a leigazolása előtt is mondtam, hogy nálam nem férne be a kezdőbe se."

"Calhangolu ma is átlagos volt egy jó Genoa meccs után 2 felejthető.Remélem nem a kárörvendő milános haveroknak lesz igaza."

Es valahol itt az igazsag, hogy roppant jo meccse volt a Genoa elleni, de a Verona es a Samp meccs nagyon gyengen sikerult.
Milannal pl sokan kifejezetten orulnek hogy elment...

En nagyon remelem hogy most ez csak egy pillanatnyi visszaeses nala, es megtalalja azt a format amit a Genoa ellen es a felkeszules alatt.
Nagyon kellene, mert Brozovic jateka is olyan amilyen eddig a Genoa meccset leszamitva, a pad minoseget meg ismerjuk...
Attól függetlenül hogy bajnoksagbol jött még 3 meccs után nem kritizálnám. Nyilvan nem egy klasszis , de ingyen tokeletes potlasa Eriksennek. Neki is szokni kell az új szerepkört , a tarsakat, Inzaghi elkepzeleseit.
Milanistak megoszló velemennyel vannak róla. Inkabb a sertettseget olvastam ki a szavaikból attól fuggően hogy van igazsag abban hogy nem volt a Milanban egy Kaka... Lukakunak is volt olyan idoszaka hogy 3 meccsen keresztul nem lőtt gólt pedig egy csatarnak sokkal konnyebb a feladata mint egy playmaker kozeppalyasnak. Ha kifizettunk volna erte 30-40 milliot is varnek vele mig elegedetlenkedem.
Kicsit ugy hangzik az osszegzesed mintha igazolni kene hogy Calhanoglu szar lesz. Ami gondolom nem igy van. Apropo , a reszleteket nem tudom, es a kovitelezes modjat sem de allitolag Eriksen elkezdhet edzeni ha az orvosok rendben talaljak az allapotat valamint Inzaghi is nyilatkozta hogy visszavarja. Nos a hatalyos torvenyek fuggvenyeben ez nem tudom hogy lesz megoldva , egyaltalan kell e ez a kockazat neki valamint nekunk. Nekem hianyzik.
De pont ezert irtam hogy kar Sensiert mert Calhanoglunak jo versenytarsa lenne.
Inkabb bizzunk benne hogy Inzaghi kihozza belole a maximumot es 5 meccsre jut neki 1 rossz es nem forditva.

Azert latom te is inkabb remenykedsz szoval egyetertunk, Brozo viszont nekem annyira sotet ló hogy hihetetlen. Nem tudom eldonteni hogy ő az egyik leghasznosabb jatekosunk vagy ő a szimboluma annak hogy nem tudunk bekerulni az elitbe a keret minoseget tekintve. Valahogy az az erzesem hogy ő egy PL kozepcsapat szint ugyanakkor a statjai es a futomennyisege nem ezt igazoljak. Es akkor megint ott van az hogy kit hoznank a helyere... Egy olyan vkp aki ellatja Brozo feladatat ugyanakkor labdaugyes es sokkal hasznosabb az elorejatekban eleg nagy hianycikk a jatekospiacon. Es kb 50m-tol kezdodik az ára egy ilyen jatekosnak. En ezert mondtam hogy rarepulnek Kessiere hatha megfelelne ennek a szerepkornek, amit a Lazio ellen is lemuvelt .. mindenhol ott volt a palyan minden jatekostol olyan elegans es eroszakosan vette el a labdat hogy orom volt nezni.. A masik gond hogy azt sem tudom nalunk ki Brozo alternativaja vegulis. Vidal? Vecino?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Én Eriksennel sem volt elégedett sokáig.Aztán az utolsó félévben már beleszokott Conte rendszerébe.
A török jól kezdett,de most teljesen más lett volna a megítélése ha berúgja a ziccerét.
A kérdőjel ott van mellette,de rengeteg meccse lesz bizonyítani.

Én Sánchezt is visszavárom nem egyszer volt ,hogy kimentette a seggünket.
Lehet ha tegnap ő áll be és nem sérülten született István akkor megvan a 3 pont.

A Real ellen remélem a Correa-Lautaro duó kezd majd.Dzeko majd padon lesz.
Dumfries én pedig van kehetőség,de kéne 3 meccs egymás után amin kezdő.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.09.13. 19:50 Én Eriksennel sem volt elégedett sokáig.Aztán az utolsó félévben már beleszokott Conte rendszerébe.
A török jól kezdett,de most teljesen más lett volna a megítélése ha berúgja a ziccerét.
A kérdőjel ott van mellette,de rengeteg meccse lesz bizonyítani.

Én Sánchezt is visszavárom nem egyszer volt ,hogy kimentette a seggünket.
Lehet ha tegnap ő áll be és nem sérülten született István akkor megvan a 3 pont.

A Real ellen remélem a Correa-Lautaro duó kezd majd.Dzeko majd padon lesz.
Dumfries én pedig van kehetőség,de kéne 3 meccs egymás után amin kezdő.
En Calhanoglunak nagyon orultem, a legjobb igazolasunknak gondoltam.
Sot a mai napig bizok benne, hogy ez csak egy pillanatnyi visszeses nala, es tudja azt hozni amit kell.

Sanchezre nagyon nagy szukseg lesz, sokat jelent o, es ahogy irod nem egyszer o mentett meg minket.

Dumfriest valoban jatszatni kellene, en meg azert nem hozom a Jonathan-Dalbert hasonlatot.

Azzal is teljesen egyetertek, Correa-Martinez paros kell elore.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Én nem éreztem Calhanoglu teljesítményét annyira rossznak mint itt sokan!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.09.13. 19:43 Brozo viszont nekem annyira sotet ló hogy hihetetlen. Nem tudom eldonteni hogy ő az egyik leghasznosabb jatekosunk vagy ő a szimboluma annak hogy nem tudunk bekerulni az elitbe a keret minoseget tekintve. Valahogy az az erzesem hogy ő egy PL kozepcsapat szint ugyanakkor a statjai es a futomennyisege nem ezt igazoljak. Es akkor megint ott van az hogy kit hoznank a helyere... Egy olyan vkp aki ellatja Brozo feladatat ugyanakkor labdaugyes es sokkal hasznosabb az elorejatekban eleg nagy hianycikk a jatekospiacon. Es kb 50m-tol kezdodik az ára egy ilyen jatekosnak. En ezert mondtam hogy rarepulnek Kessiere hatha megfelelne ennek a szerepkornek, amit a Lazio ellen is lemuvelt .. mindenhol ott volt a palyan minden jatekostol olyan elegans es eroszakosan vette el a labdat hogy orom volt nezni.. A masik gond hogy azt sem tudom nalunk ki Brozo alternativaja vegulis. Vidal? Vecino?
Nagyon jo felvetes a Brozovic tema.
Sokszor leirtam mar, nekem o az egyik legjobban utalt Inter jatekos akit valaha lattam, egyszeruen ki nem allhatom, meglatom es gorcsbe randul a gyomrom.
Dehat nem baratot keres az ember a kedvenc csapataba, szoval teljes baromsag "szimpatia" alapjan iteljek.

Sportszakmai es teljesitmenyt kell nezzek, na es itt jon amit leirsz.
Elmult evekeket ha megnezem, Brozovic mindig hozott egy stabil atlagot.
Igazabol hullamvolgyei neki is voltak, es nagyon gyenge meccsei ezert van ez.
2020/21: 6.024
2019/20: 6.184
2018/19: 5.940

Ezek az atlagok es teljesitmeny az akkori Interekben mindenkeppen a jok koze tartoztak.
Tehat azon a szinten amin voltunk/vagyunk, o egy hasznos jatekos.

De...
Itt jon amit irsz, "o a szimboluma annak hogy nem tudunk bekerulni az elitbe a keret minoseget tekintve".
Lathatjuk pl Barellat, aki ha nem is teljesen ugyanaz a poszt, de KP es milyen teljesitmeny valamint statokat hoz.
Es meg hany meg hany ilyen jatekost a KP-rol.
Na Brozovic sosem volt, es valoszinu mar sosem lesz azon a szinten.
Nem veletlen, hogy sosem kellett igazan "top" csapatba.
Es nem veletlen amit a Bayern vezetes mondott rola, "nincs meg a minosege ahhoz hogy egy Bayern kezdoben legyen".
Na ezaz...
O nem az a szint, egyszeruen valoszinuleg fejben keves hozza a jol ismert Szlav mentalitas miatt, vagy alapbol nem a legelesebb kes a fiokban.

Viszont az elmult hosszu-hosszu evekben, mi sem voltunk soha egy Bayern szintjen.
Tehat ahogy Brozovic sem az elit szintje, ugy az Inter sem.

Ha megtortenik a varva vart tulajdonos valtas, es vegre kijovunk ebbol a gazdasagi sulyesztobol, akkor lesz ujra eselyunk szintet lepni, es kozelebb kerulni az elithez, ezaltal Brozovicot is magunk mogott hagyni es hozni egy jobb jatekost mint o.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nekem Brozovic al sincs bajom! Szerintem hasznos tagja az Internek!
Nekem Perisic szúrja a szemem, de ő nagyon!
A jelenlegi INTER messze van a közvetlen élvonaltól, nyilván azért mert nem klasszis játékosok alkotják!
Válasz küldése