Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Tegyük hozzá hogy Sanchez ma nem játszott jól!
Ennyi helyzetet nem lehet kihagyni!!!!
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Dzeko eltalálja ma a kaput?
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Marottáéknak nem lett volna szabad Inzaghi hülyeségére hallgatni, és normális csatárt kellett volna hozni Correa helyett. Hihetetlen, hogy mennyire 0 játékos, volt két duplája, és ennyi Inter mezben.

Remélem ki tudunk belőle szállni 15-20m-t kapunk már jó lenne és valaki értelmeset hozni a nyáron. Lazio hihetetlenül jól járt ezzel az igazolással.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Infarktus bzmeg
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Handa a meccs embere eddig!
Jó lesz a döntetlen ma azt hiszem!
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

sly89 írta: 2022.01.16. 22:23 Marottáéknak nem lett volna szabad Inzaghi hülyeségére hallgatni, és normális csatárt kellett volna hozni Correa helyett. Hihetetlen, hogy mennyire 0 játékos, volt két duplája, és ennyi Inter mezben.

Remélem ki tudunk belőle szállni 15-20m-t kapunk már jó lenne és valaki értelmeset hozni a nyáron. Lazio hihetetlenül jól járt ezzel az igazolással.
Szerintem nincs még egy olyan csapat amely őt akarná!! Gondolom horror fizuja is van! Azt senki nem akarja majd überelni!
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

A látottak alapján egyedül a capitano nem pezsgőzött be szerdán…
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Miért a rövidre D'Ambro?????????
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Jesszusom Danilo...
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Játék képe alapján valamint a szerdai túlóra után vállalható döntetlen született idegenben
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Jó ez az X Bergamoba. Főleg úgy, ha Handa nincs 2-0ra kikapunk. Csatárt kell venni még ebben a mercatoban (úgy se fogunk). Dzeko, Correa kettős egy lepkefing.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Meccs embere egyértelműen Handa, megköszönhetjük neki az egy pontot.

Ezt leszámítva nekem Dumfries tetszett, az ő beállásával legalább javult a játék azon a poszton, Correa pedig semmit nem tett hozzá, lötyögött, Lautaronak kellett volna jönni helyette, engem nagyon zavart.

Barellának volt még 1-2 szép megmozdulása, a többiek átlagos, vagy az alatti teljesítményt hoztak, Dambro veszélyesebb volt a saját kapujára, mint az ellenfélére.

Sajnos a letámadós ellenfelek ellen nem tudunk semmit sem csinálni, és Brozo is teljesen ki van véve a játékból, erre kell valamit kitalálnia Inzaghinak, mert előbb utóbb mindenki ezt játsza majd ellenünk.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Szerintem ez egy teljesen igazságos eredmény volt óriás helyzetek maradtak ki mindkét oldalon ha ez 3-3 akkor se lehetne szólni semmit... Van ez így most semmi nem ment be de a helyzeteink megvoltak csak kimaradtak. 10 meccsenként egy ilyen belefér szerintem.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Egy igazságos x,helyzet volt itt is,ott is.Dzeko fejjel többször dönthetett volna,de ma nem sikerült kaput találni,pedig amit Friztől kapott....de a D'ambro ziccer se volt semmi.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.16. 22:37 Jó ez az X Bergamoba. Főleg úgy, ha Handa nincs 2-0ra kikapunk. Csatárt kell venni még ebben a mercatoban (úgy se fogunk). Dzeko, Correa kettős egy lepkefing.
Az a baj nem jó az X mert most nézhetjük minimum 1 hétig az élen a milant....ott meg akkora az arcuk majd hallgathatjuk őket. :?

Egyébként ma Dzeko ha nem ilyen gyenge a befejezéseknél kb. mesterhármat rúghatott volna.....félek ő már nem lesz olyan mint ősszel....én is hoznék csatárt....
Bastoni tünt ma még gyengének....első félidőben is voltak hibái.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

sly89 írta: 2022.01.16. 22:40

Sajnos a letámadós ellenfelek ellen nem tudunk semmit sem csinálni, és Brozo is teljesen ki van véve a játékból, erre kell valamit kitalálnia Inzaghinak, mert előbb utóbb mindenki ezt játsza majd ellenünk.
Ez igaz de azt a letámadást amit az Atalanta nyomott az első félidőben sokáig nem lehet bírni, elfáradsz és csökken a koncentráció ami náluk is megmutatkozott. Tehát hiába tudja az ellenfél ezt kéne nyomni azért nagyon nem könnyú és egy olyan ellenfél ellen mint mi vagyunk elég kockázatos is.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.01.16. 22:42
CsaSzi9294 írta: 2022.01.16. 22:37 Jó ez az X Bergamoba. Főleg úgy, ha Handa nincs 2-0ra kikapunk. Csatárt kell venni még ebben a mercatoban (úgy se fogunk). Dzeko, Correa kettős egy lepkefing.
Az a baj nem jó az X mert most nézhetjük minimum 1 hétig az élen a milant....ott meg akkora az arcuk majd hallgathatjuk őket. :?

Egyébként ma Dzeko ha nem ilyen gyenge a befejezéseknél kb. mesterhármat rúghatott volna.....félek ő már nem lesz olyan mint ősszel....én is hoznék csatárt....
Bastoni tünt ma még gyengének....első félidőben is voltak hibái.
Nehogy megizzadjon a Milán a Spezia ellen. Tudják ő nyugi, hogy csak álom a Scudetto.
Jön a Juve utána a Madonnina. Tele hiányzóval. Én is utálom a nagyképű embereiket, de sajnos nem igazán van mire annak lenni. Örüljenek, egy hétig bajnokok lehetnek. 🙂
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2022.01.16. 22:48-kor.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

cuchu11 írta: 2022.01.16. 21:41 Eddig a SportTV-s csajszi a legjobb!
Lényeges szebb látvány mint az Egri Viktor volt a Digin! Élőben amúgy még szebb a csaj....ráiratnám az asszony kocsiját! 😁
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Nem érdemletünk volna győzelmet.Handanovic volt akinek azt az egy pontot köszönhethjük.
Most van mentség a szerdai 120 perc.Egyébként kapu előtt borzasztó körülményesek voltunk.
Jön az Empoli aztán Venezia.Egy kis lazulás a Milán,Napoli,Liverpool hármas meccs előtt.

Ez a meccs volt az ahol belefért az iksz,de közben rámutatott,hogy azért ez a keretet bőven meglehetne erősíteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Festa 2022.01.16. 22:55-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.16. 22:45
Nehogy megizzadjon a Milán a Spezia ellen. Tudják ő nyugi, hogy csak álom a Scudetto.
Jön a Juve utána a Madonnina. Tele hiányzóval. Én is utálom a nagyképű embereiket, de sajnos nem igazán van mire annak lenni. Örüljenek, egy hétig bajnokok lehetnek. 🙂
Persze csak már látom ha nyernek jönnek az Ibra nyilatkozatok is, hogy ott van a milan ahova való, az élre, stb...hányok... :D
De igen örüljenek ennek mi meg majd a végén a bajnoki címnek. ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Dzeko nagyon aggasztó....azok a befejezések....botrányos....kezdi a Roma-s utolsó idényes szintet hozni. :?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2022.01.16. 22:55 Dzeko nagyon aggasztó....azok a befejezések....botrányos....kezdi a Roma-s utolsó idényes szintet hozni. :?
Szerintem eddig teljesített erőn felül..Egy 36 éves csatártól már nem lehet azt várni,hogy állandó kezdőként rúgja a gólokat.
Egyébként nemcsak a 120 perc hanem az azt követő ünneplés és még ott volt a fejekben.

Amennyiben verjük a Milánt és nem kapunk ki Nápolyban akkor nagyon a sorsunk a saját kezünkben lesz.
Évente egyszer meg belefér,hogy ne rúgjunk gólt.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Cupi írta: 2022.01.16. 22:55 Dzeko nagyon aggasztó....azok a befejezések....botrányos....kezdi a Roma-s utolsó idényes szintet hozni. :?
Nem csak Dzeko hagyott ki helyzetet Dambro is min 2 helyzetet elrontott de azért ne sirjunk már egy X után mikor 6-7 meccse folyamatosan győztünk.
Megjegyzem ez is egy erénye a jó csapatoknak amikor semmi nem jön össze akkor se kapnak ki ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

INTER-1908 írta: 2022.01.16. 23:12
Nem csak Dzeko hagyott ki helyzetet Dambro is min 2 helyzetet elrontott de azért ne sirjunk már egy X után mikor 6-7 meccse folyamatosan győztünk.
Megjegyzem ez is egy erénye a jó csapatoknak amikor semmi nem jön össze akkor se kapnak ki ;)
Ebben igazad van de hozzászoktam a győzelmekhez ezért igenis bosszankodtam. :)

/helyzetekről meg: Dzeko csatár. 1-et illett volna belőnie ;) /
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

A félidőben bealudtam, úgy látszik - ha lehet ilyet mondani - pont jókor...

Nincs tragédia, az elmúlt 10 olasz érdekeltségű meccsünket mind megnyertük, várható volt hogy behibázunk majd lassan.

Az Atalanta egy egész hetet készült ellenünk, látszott is rajtuk. Mi szerdán még egy kiszenvedett, hosszabbításos meccsen kupagyőzelmet ünnepeltünk.
A döntetlen ilyen előzmények után nem olyan vészes.

A támadókat sem bántanám, mert most a csapat sem működött jól, de az beszédes hogy Dzeko a 8 bajnoki találatából 7-et az első kilenc meccsén szerzett, azóta 13 meccsen 1 gól 2 gólpassz, sajnos egyértelműen kipukkadt.

Annak ellenére hogy gólrekordokat döntögetünk, hozni kéne egy csatárt, mert Correától én nem is vártam többet ennél. És közbejöhet covid vagy sérülés is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-Sky:

Handanovic 8
Skriniar 6,5
Bastoni 6,5
Barella 6,5
D'Ambrosio 6
Perisic 6
Dumfries 6
Darmian 5,5
Calhanoglu 5,5
Brozovic 5,5
Sanchez 5,5
Vidal 5,5
Correa 5
Dzeko 4

-Calciomercato.com:

Handanovic 8
Bastoni 6,5
Skriniar 6,5
Perisic 6,5
D'Ambrosio 6
Barella 6
Calhanoglu 6
Sanchez 6
Dumfries 6
Darmian 5,5
Brozovic 5,5
Vidal 5,5
Correa 5
Dzeko 4,5

-FcInter1908:

Handanovic 8
Bastoni 6,5
Skriniar 6,5
Barella 6,5
Perisic 6,5
Dumfries 5,5
D'Ambrosio 6
Brozovic 6
Vidal 6
Darmian 5,5
Calhanoglu 5,5
Sanchez 5,5
Correa 5
Dzeko 5

-PassioneInter:

Handanovic 8,5
Barella 7
Skrinar 6,5
Perisic 6,5
Dumfries 6,5
D'Ambrosio 6
Bastoni 6
Darmian 6
Calhanoglu 5,5
Sanchez 5,5
Vidal 5,5
Correa 5,5
Brozovic 5
Dzeko 5
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Várható volt egy pontvesztés, főleg egy Lazio meg egy hétközi Juve meccs után. Viszont így sem kaptunk ki, szerintem ez óriási fegyvertény.
Viszont ez a csatárkérdés kezd nagyon frusztráló lenni szerintem is.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2022.01.17. 07:02
Viszont ez a csatárkérdés kezd nagyon frusztráló lenni szerintem is.
Az a baj ezt csak mi gondoljuk így sajna.

Marotta szavai Interfan által beírt kommentből:

"Az ingyen igazolasok kiralya te vagy, ha lesz lehetoseg megprobalod?
Figyeljuk a mercato lehetosegeit, ez elengedhetetlen.
Meg kell probalni, meglatjuk mi lesz.
Jelenleg komplett a tamadosor, meglatjuk mi lesz a nyaron."


Ebből nekem az jön le januárba nem akarunk senkit. Én is hoznék egyébként. Lehetnek sérülések, ott a szar covid is és sajnos szerintem már Dzeko sem fogja hozni az őszi formáját. Ne legyen így de ezt érzem. Correa meg tényleg kevés. Martinez meg sajnos rohadt hullámzó. Képes 1 jó meccs után a következőn mindent kihagyni vagy totál észrevétlen lenni.
Mondjuk így végiggondolva én nyáron egyik támadóhoz sem ragaszkodnék ha lenne lehetőségünk upgrade-re. Kövezzetek meg de nekem igazán már egyik sem hiányozna. Nyílván megfelelő pótlás esetén. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.17. 08:30
alwin91 írta: 2022.01.17. 07:02
Viszont ez a csatárkérdés kezd nagyon frusztráló lenni szerintem is.
Az a baj ezt csak mi gondoljuk így sajna.

Marotta szavai Interfan által beírt kommentből:

"Az ingyen igazolasok kiralya te vagy, ha lesz lehetoseg megprobalod?
Figyeljuk a mercato lehetosegeit, ez elengedhetetlen.
Meg kell probalni, meglatjuk mi lesz.
Jelenleg komplett a tamadosor, meglatjuk mi lesz a nyaron."


Ebből nekem az jön le januárba nem akarunk senkit. Én is hoznék egyébként. Lehetnek sérülések, ott a szar covid is és sajnos szerintem már Dzeko sem fogja hozni az őszi formáját. Ne legyen így de ezt érzem. Correa meg tényleg kevés. Martinez meg sajnos rohadt hullámzó. Képes 1 jó meccs után a következőn mindent kihagyni vagy totál észrevétlen lenni.
Mondjuk így végiggondolva én nyáron egyik támadóhoz sem ragaszkodnék ha lenne lehetőségünk upgrade-re. Kövezzetek meg de nekem igazán már egyik sem hiányozna. Nyílván megfelelő pótlás esetén. ;)
Hat igen, ez szerintem is igy van, es egyetertek.

Sajnos eleve 0 eurobol igazolni lehetetlen...
Ezert a mostani teli mercatot kb elfelejthetjuk a tulajdonosi helyzet miatt.
Sensit probaljuk ilyen Thorybert cserebe...

Viszont nyarra ugyanigy gondolom.
Dybalat megfogjuk probalni, Marotta latjuk tegnap szo szerint elmondta.
Correabol viszont valahogy ki kell szallni minel elobb.
Hihetetlen, hogy a Lazio kaszallt rajtunk majdnem 100m-t a Correa, Hernanes, Candreva sorral, dobbenet...
Dzeko 36 eves, hagyjuk.
Ezt a kettost nyaron szepen el kell kuldeni.
En Martinezt megtartanam, persze ha jonne egy 100m-s ajanlat az mas, de azert erre sok esely nincs.
Valamint alacsonyabb fizuval Sanchezt is, igaz ha hozunk egy ingyen Origit akkor mehet o is.

Kell a nyaron:
- 3 csatar
- 2 WB
- 2 KP
- 2 KH

+ ugye Onana mar fix
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Correat senkinek nem lehet majd eladni! Drágán vettük +nyilván a fizuját is rendesen megemeltük!! Egy fillért nem ér szerintem, lehet hogy az Inzaghi váltásban is szerepelt ez a transzfer!
Dzeko szintén zenész, biztos van még legalább 1 éves szerződése! Nem lehet tőle többet várni, csak ne passzoljon az már nem megy neki!!
Sanchez nem csak feltétlenül gólerős de egész jól lát a pályán és képes is kulcs passzokat adni.
Lautaro meg tudjuk, valahogy nem az igazi, de legalább van értéke!
Ahhoz hogy bármi változzon jó irányba ahhoz tulajdonos váltás kell, az legyen meg, aztán majd kiderül ők mit akarnak kezdeni az Interrel!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.01.17. 08:47 Correat senkinek nem lehet majd eladni! Drágán vettük +nyilván a fizuját is rendesen megemeltük!! Egy fillért nem ér szerintem, lehet hogy az Inzaghi váltásban is szerepelt ez a transzfer!
Dzeko szintén zenész, biztos van még legalább 1 éves szerződése! Nem lehet tőle többet várni, csak ne passzoljon az már nem megy neki!!
Sanchez nem csak feltétlenül gólerős de egész jól lát a pályán és képes is kulcs passzokat adni.
Lautaro meg tudjuk, valahogy nem az igazi, de legalább van értéke!
Ahhoz hogy bármi változzon jó irányba ahhoz tulajdonos váltás kell, az legyen meg, aztán majd kiderül ők mit akarnak kezdeni az Interrel!
En optimistabb vagyok.
Persze 30m-t sosem latunk belole, Lotito azota is rohog hogy majdnem 100m-val lehuzott minket a 3 csodaval...
De...
Azert egy 15-20m-t en szerintem belehet szedni Correaert.
Nyilvan top csapatba, de meg annak kozelebe se fog kelleni soha.
De azert egy Spanyol vagy Francia kozepes csapat ott lehet erte.
Marseille, Lille, Lyon, Monaco, Sociedad, Villareal, Betis, ezek a csapatok 15-20m-t azert kitudnak fizetni.
Fizetese sem horror, 3,2m + 0,8m Scudetto bonusz.
Ilyen osszegu fizetest azert az emlitett csapatok kitudnak fizetni.

Dzeko mas teszta.
Vele kapcsolatban mint olysok 33 feletti jatekos kapcsan, egy ut van, a jol bevallt vegkielegites szerzodesbontas...

Uj tulajdonos kapcsan pedig elottunk a peldak, hogy mit csinalnak az Amerikai magan befektetesi csoportok.
Eladasokon felul 50-100m-t tolnak a mercatoba Olaszorszagban.
PL-t ne is emlitsuk, mert az mas dimenzio.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Érdekes dolog ez a csatárkérdés.
A TOP ligákat tekintve 22 forduló után 51 gólt lőttünk, ami 2,31-es gólátlag meccsenként.
Összehasonlításként:

Liverpool 55 (21 meccs)
City 54
Chelsea 45
MU 32 (20 meccs)
Real 45 (21 meccs)
Barcelona 31 (20 meccs)
PSG 42 (21 meccs)
Nice 34 (21 meccs)

Ezeket figyelve tényleg nincs nagy probléma a támadásainkkal és érthető, hogy nem kongatják a vezetők a vészharangot. Az már más kérdés, hogy "csak" 25 gólt szereztek a csatáraink, tehát a gólok mondjuk azt 50%-át.
Viszont az is igaz, hogy a játékstílusunk alapján ez egyáltalán nem rossz, mert pont a szabadságról szól Inzaghi haditerve, így pedig sokan érnek fel a kapu elé.

Ugyanakkor látni kell, hogy Dzeko tényleg megy kifelé a korból. Nála abban lehetne bízni, hogy felfogja, hogy a kezdő szint már nálunk off, tehát vagy elmegy, vagy elviseli a padot és megpróbál Cruz-t játszani. Martinez egyelőre azt hozza, amit tavaly tudott, talán kicsit kevesebbet, amit vártam vele kapcsolatban annál viszont lényegesen kevesebbet nyújt.
Sanchez rendben van, Correa meg... Egyébként szerintem kombinatív játékban ő a legjobb csatárunk, nála jó helyen van a labda, de kicsit lélektelen a játéka, ami idegesítő. A bajnokság meg hosszú még és, ha Dzeko ugyanazt a betlit fogja hozni, mint az utolsó Római szezonjában, amit eddig kb. lemásol, akkor komoly gondok lehetnek elől, hiszen Martinez úgyfest nem lesz elsőszámú gólfelelős még idén sem, már ami a mennyiséget illeti.

Correa egyébként még fiatal, így értékesíthető lesz, de cserecsatárnak elmegy szerintem. Azért a padot a nála jóval jobb képességű labdarúgók nem biztos, hogy elviselnék. Az áráról pedig csak annyit, hogy ha Lautaro 80 millió, akkor reális Correa 30-a is. :D
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Dzekonak van egy speciális szerepe a csapatban Inzaghinál, így, amíg 8 meccsből 7et megnyerünk vele, meg játszunk egy döntetlent, addig engem annyira nem zavar, hogy nem lő gólt.

Correa nem tudom milyen futballista, annyira a Lazio-ban sem figyeltem, de az egy egyszerű tény, hogy ha nem játszik folyamatosan akkor nem is lesz formában. Többször volt már sérült idén, és 30-40perc/2-3 meccs alatt nem is nagyon lehet formába kerülni.

Szóval fura ilyet kimondani a jelenlegi helyzetben, de mégis, talán a leggyengébb csapatrészünk most a támadósor.
Az a baj, hogy a Real elleni 2 vereség után lehetett mondani, hogy jó tanulólecke volt, de sajnos egyelőre nem nagyon tanultunk belőle úgy látszik. Szerintem minden rendben van a csapattal, de az sajnos hasonló (vagy jobb) képességű csapatok ellen nem megy, hogy ennyi helyzetet hagyunk ki. Ezek eddig sem és a jövőben sem fognak beleférni. Ha ezen tudnánk javítani, még bármi lehetne a BL meccseken. Jelenleg viszont pont ezért, szerintem a Pool ellen sok esélyünk nem lesz. És ez még a bajnokságban is gondot fog okozni a rangadókon.
Tanulni kell ezekből a dolgokból!
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Szerintem Correa a Lazioba se hozott komoly szintet, statjai is teljesen átlagosak voltak. Nem fog Ő már szintet lépni , a lőtéri kutya se fogja innen elvinni. Valószínü ez volt az alku Inzaghiért. Dzekonak túl sok a meccs és a játékperc , pihenni kellene Neki,de ne feletsük el 36 éves ,csodát ne várjunk. Nagyon kevés a jó csatár most a ligában. Nagy gond nincs azért.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Rendben van hogy Dzeko kihagyta a helyzeteket de kicsit olyan érzésem van mintha megfeledkeznenk arról hogy az Atalanta is 2 olyan helyzetet hagyott ki aminél én már a kozepkezdest vártam...
Ez a meccs teljesen igazságos X lett nem azt mondom hogy nem érdemeltünk győzelmet de szerintem az Atalanta nem érdemelt vereséget.
Ha most Dzeko rúgott volna 2golt és 2-2 a meccs akkor a védelem kriziserol lenne most szó?
Ez egy ilyen meccs volt nincs krízis nincs tragédia
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.01.17. 09:50 Ugyanakkor látni kell, hogy Dzeko tényleg megy kifelé a korból. Nála abban lehetne bízni, hogy felfogja, hogy a kezdő szint már nálunk off, tehát vagy elmegy, vagy elviseli a padot és megpróbál Cruz-t játszani. Martinez egyelőre azt hozza, amit tavaly tudott, talán kicsit kevesebbet, amit vártam vele kapcsolatban annál viszont lényegesen kevesebbet nyújt.
Sanchez rendben van, Correa meg... Egyébként szerintem kombinatív játékban ő a legjobb csatárunk, nála jó helyen van a labda, de kicsit lélektelen a játéka, ami idegesítő. A bajnokság meg hosszú még és, ha Dzeko ugyanazt a betlit fogja hozni, mint az utolsó Római szezonjában, amit eddig kb. lemásol, akkor komoly gondok lehetnek elől, hiszen Martinez úgyfest nem lesz elsőszámú gólfelelős még idén sem, már ami a mennyiséget illeti.
Martinez egyebkent golokban tobbet hoz mint tavaly.

Tavaly ilyenkor 27 meccs = 10 gol 5 GP
Iden 26 meccs = 12 gol 2 GP

Viszont az kezd egyertelmu lenni, sem mas, sem o nem tudja atvenni Lukaku helyet es golszamait.
Tavaly ilyenkor Lukaku 27 meccs = 20 gol 4 golpassz, csak a bajnoksagban 16 golos volt.

Ezt a szerepet Martinez eddig nem tudja atvenni, ez latszik.
Viszont stabilan hoz Martinez minden evben 20+ golos szezonokat.
Latjuk egy Scamacca rug 8 golt, es mar 50m.
Egy Martinez aki 24 eves, es 158 meccsen 61 gol es 24 golpasszt elert, ugy hogy csak 2,5 eve alapember, ott teljesen realis egy 70-80m ar.
Nem talalni ilyen mutatokkal rendelkezo 24 eves jatekost a Seria A-ban, sot idosebbet se nagyon.
Persze nem egy Lukaku, mert latjuk azt nem tudja hozni, de keves ilyen statokat hozo jatekost lehetne talalni.

Kell 3 uj csatar ez nem kerdes.
Egy kezdo Martinez melle (Dybala, Vlahovic, David)
Egy fiatal nagy potencial csere (Alvarez mondjuk)
Es ha Sanchez is megy, akkor ingyen Origi nem rossz megoldas, vagy ha van penz fizura akkor Lacazette

Idei szezonban a Scudettora boven-boven eleg lesz ez a csatarsor, latjuk a tobbiek hol vannak.
Jovore pedig a szintlepeshez el kell kezdeni a takaritast elol, es akkor Nemzetkozi teren is tenyezok lehetunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Baggio85 írta: 2022.01.17. 10:10 Dzekonak van egy speciális szerepe a csapatban Inzaghinál, így, amíg 8 meccsből 7et megnyerünk vele, meg játszunk egy döntetlent, addig engem annyira nem zavar, hogy nem lő gólt.

Alapból igaz amit írsz de az a baj korábban a mezőnyben jó volt és hasznosan játszott ha nem is lőtt gólt. Mostanában viszont ott sem az igazi. Tegnap pl. az első félidőbe alig volt jó passza...rengeteg labdát elszórt. :?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2022.01.17. 10:32
Baggio85 írta: 2022.01.17. 10:10 Dzekonak van egy speciális szerepe a csapatban Inzaghinál, így, amíg 8 meccsből 7et megnyerünk vele, meg játszunk egy döntetlent, addig engem annyira nem zavar, hogy nem lő gólt.

Alapból igaz amit írsz de az a baj korábban a mezőnyben jó volt és hasznosan játszott ha nem is lőtt gólt. Mostanában viszont ott sem az igazi. Tegnap pl. az első félidőbe alig volt jó passza...rengeteg labdát elszórt. :?
Dzeko harcol mert profi és rutinbiól szerzett fontos gólokat,de a sebessége már nem megfelelő ezen a szinten.Ő a kezdőcsatár tehát szerintem tőle többet vártunk.Correa kb negyedik számú csatornák jött lőtt 4 gólt van még 3-4 is ennyi.Csereként meg nem fogja megváltani a világot.

Sok gólt lőttünk,de ehhez azért kellettek a védők is lásd pl Lazio meccs vagy Calhangolu is mostanában már Dumfries is.A csapat erőssége nem 1 emberre van kihegyezve a gólszerzésre is,de azért kéne előre egy vezér is mert Lautaro egy tehetséges jó csatár,de sosem lesz az.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2022.01.17. 10:32
Baggio85 írta: 2022.01.17. 10:10 Dzekonak van egy speciális szerepe a csapatban Inzaghinál, így, amíg 8 meccsből 7et megnyerünk vele, meg játszunk egy döntetlent, addig engem annyira nem zavar, hogy nem lő gólt.

Alapból igaz amit írsz de az a baj korábban a mezőnyben jó volt és hasznosan játszott ha nem is lőtt gólt. Mostanában viszont ott sem az igazi. Tegnap pl. az első félidőbe alig volt jó passza...rengeteg labdát elszórt. :?
Sajnos úgy vagyunk az élen,hogy a Dzeko-Lautaro páros együttműködése nagyon gyenge.
Lukaku Lautaronak is adta a filléres labdákat lásd pl tavaszi derbi első gólja.
Az egész eddig idényben egy olyan akcióra emlékszem amikor Dzeko lefejeltema derbin a labdát Lautaronak,de abból se lett gól.Sánchez tegnap gyenge volt,Viszont a Lautaro-Dzeko párosnak nincs értelme ,mert mindkettő csak akkor jó ha kiszolgálják.
Valamilyen szinten a csapatjátéknak köszönhetjük,hogy ilyen sok gólt rúgtunk,mert pl a Barella-Brozovic atomduómis összesen 1 gólnál jár.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Remélem az Empoli elleni kupameccsen szerdán lesz pihentetés.
Nálam ez lenne:

Handa
D'Ambrosio-Ranocchia-Kolarov
Darmian-Gagliardini-Vidal-Sensi-Dimarco
Correa-Dzeko

Venezia ellen hétvégén meg:

Handa
Skriniar-De Vrij-Bastoni
Fríz-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Perisic
Sanchez-Lautaro
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2022.01.17. 15:36 Remélem az Empoli elleni kupameccsen szerdán lesz pihentetés.
Nálam ez lenne:

Handa
D'Ambrosio-Ranocchia-Kolarov
Darmian-Gagliardini-Vidal-Sensi-Dimarco
Correa-Dzeko
Kolarov nem sérült? Bár nálam is kb ez lenne. Ami tuti: Perisic, Brozo, Skriniar és Barella pad. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.17. 15:44 Kolarov nem sérült?
Jelenleg az a kerdes, hogy fizikailag egyaltalan alkalmas e meg a futballra.
Fuggetlen orvosi vizsgalatok fognak erre valaszt adni.
Ha nem, akkor vegkielegites nelkul felbonthatjuk azonnal a szerzodeset es visszavonul.
Ha igen, akkor nyarig muszaj fizetni, mivel vegkielegites nelkul nem hajlando felbontani a szerzodeset.
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

interfan írta: 2022.01.17. 16:10
Cupi írta: 2022.01.17. 15:44 Kolarov nem sérült?
Jelenleg az a kerdes, hogy fizikailag egyaltalan alkalmas e meg a futballra.
Fuggetlen orvosi vizsgalatok fognak erre valaszt adni.
Ha nem, akkor vegkielegites nelkul felbonthatjuk azonnal a szerzodeset es visszavonul.
Ha igen, akkor nyarig muszaj fizetni, mivel vegkielegites nelkul nem hajlando felbontani a szerzodeset.
Milyen szuper igazolás volt 👏
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Don Vittorio írta: 2022.01.17. 17:18
interfan írta: 2022.01.17. 16:10
Cupi írta: 2022.01.17. 15:44 Kolarov nem sérült?
Jelenleg az a kerdes, hogy fizikailag egyaltalan alkalmas e meg a futballra.
Fuggetlen orvosi vizsgalatok fognak erre valaszt adni.
Ha nem, akkor vegkielegites nelkul felbonthatjuk azonnal a szerzodeset es visszavonul.
Ha igen, akkor nyarig muszaj fizetni, mivel vegkielegites nelkul nem hajlando felbontani a szerzodeset.
Milyen szuper igazolás volt 👏
Igazan fantasztikus.
Enyhe 13,5m-ba kerult nekunk Kolarov 2 eve.

Vidal meg lesz majdnen 30m vegkielegitessel...

Antonio bucsuajandeka ez a kettos 43,5m-ert 2 evre.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Miért nem lapozunk?
Ez van . Hiába lesz beírva mindennap , hogy mennyibe fáj , úgysem adnak vissza pénzt .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

hvmetal írta: 2022.01.17. 18:21 úgysem adnak vissza pénzt .
Es ugysem a mi penzunk. ;)

Meg jo hogy a szurkoloi tulajdon megszunt mielott letrejott volna. :D :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Bravo Spezia!!! :clap:
Mit mondtam Cupi? 8-)
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

:D :lol: Milan - Spezia 1:2 :wave: :clap: :crazy: :roll:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.17. 20:25 Bravo Spezia!!! :clap:
Mit mondtam Cupi? 8-)
El is felejtettem,hogy koran van es most neztem ra a livescore-ra 😃😄
Igazad volt.Kivanom az ilyenben mindig legyen igazad 😃😄
Hatalmas.Ezt hogy csinaltak?
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Amekkora szerencséje volt mostanában a Milánnak, most törlesztett a sors ezen a meccsen, elég nagy helyzeteik voltak. Így a tegnapi döntetlennel még növeltük is velük szemben a különbséget :D
Válasz küldése