Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.12.05. 09:36
Festa írta: 2021.12.05. 09:33
interfan írta: 2021.12.05. 09:15 Nagyon sajnalom szegenyt, ahogy a kispadnal sirt az mindent elmondott.

Szeptember ota 3. serulese, raadasul mar tegnap latszott a sirasbol hogy ez sulyos volt.

Volt mar 14 nap kihagyasa, most hozzajon egy minimum 30, szomoru ez.
Szeptember es december vege kozott tobb mint 40 nap azaz 1,5 honap kihagyas.
1,5 honap a 4-bol, nagyon nem jo ez.

2db jo meccse volt eddig.
Verona + Udine.
Rúghatott volna több gólt,de az összjátékban hasznosabb mint Dzeko.
Szerencsetlen megint a serules, oszinten nagyon sajnalom.

Valahogy mi mindig belenyulunk ezekbe a rengeteget serult jatekosokba.
Kolarov, Vidal, Sensi, sajnos sokszor Sanchez is, es mint uj erkezo Correa.
Dehogy nyúlunk.
Te írtad reggel hogy szerencsénk van, hogy alig vannak sérültjeink :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.12.05. 15:14
interfan írta: 2021.12.05. 09:36
Festa írta: 2021.12.05. 09:33

Rúghatott volna több gólt,de az összjátékban hasznosabb mint Dzeko.
Szerencsetlen megint a serules, oszinten nagyon sajnalom.

Valahogy mi mindig belenyulunk ezekbe a rengeteget serult jatekosokba.
Kolarov, Vidal, Sensi, sajnos sokszor Sanchez is, es mint uj erkezo Correa.
Dehogy nyúlunk.
Te írtad reggel hogy szerencsénk van, hogy alig vannak sérültjeink :D
Ez igy is van, mert ezeket a jatekosokat eleg nehez "alapember serultnek" nevezni.

Azok valoban es tenyszeruen alig vannak. ;) :D
Hala az istennek es nagy szerencsere. ;)
Maradjon igy is szepen.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ha azt mondjuk hatalmas szerencsénk van, hogy a riválisok meghatározó játékosai sorra dőlnek ki akkor azzal azt is mondjuk szerencsével vagyunk ott az élmezőnyben. Szerintem meg ez nem így van. ;)
Igen kétségtelenül tény, hogy jól jön ha a riválisoknál nem elérhető a teljes keret de azért azt ne felejtsük el mi sem állunk valami rózsásan ilyen téren mégis sorra hoztuk a meccseket közte 2 rangadót és a BL továbbjutást. ;)
DeVrij kiesésénél pl. azt hittem kb. végünk ő annyira alap a védelemben de Rano nagyszerűen pótolta 2 meccsen is.
Az alábbi játékosok voltak/éppen sérültek/betegek és ugye van aki többször is.
Correa, Darmian, DeVrij, Vidal, Bastoni, Sanchez, Sensi, Dzeko, Martinez, Rano, Hakan

Nem mondható minket ez nem érint. És még fog is mert most pl. Sanchez többet fog játszani Correa kiesése miatt és ő olyankor lesérül...Dzeko sem lesz fiatalabb, neki is lesznek kihagyásai és ugye tudjuk Sensi edzésen bójaszedés közben is meghúzódhat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.12.05. 16:54 Ha azt mondjuk hatalmas szerencsénk van, hogy a riválisok meghatározó játékosai sorra dőlnek ki akkor azzal azt is mondjuk szerencsével vagyunk ott az élmezőnyben. Szerintem meg ez nem így van. ;)
Igen kétségtelenül tény, hogy jól jön ha a riválisoknál nem elérhető a teljes keret de azért azt ne felejtsük el mi sem állunk valami rózsásan ilyen téren mégis sorra hoztuk a meccseket közte 2 rangadót és a BL továbbjutást. ;)
DeVrij kiesésénél pl. azt hittem kb. végünk ő annyira alap a védelemben de Rano nagyszerűen pótolta 2 meccsen is.
Az alábbi játékosok voltak/éppen sérültek/betegek és ugye van aki többször is.
Correa, Darmian, DeVrij, Vidal, Bastoni, Sanchez, Sensi, Dzeko, Martinez, Rano, Hakan

Nem mondható minket ez nem érint. És még fog is mert most pl. Sanchez többet fog játszani Correa kiesése miatt és ő olyankor lesérül...Dzeko sem lesz fiatalabb, neki is lesznek kihagyásai és ugye tudjuk Sensi edzésen bójaszedés közben is meghúzódhat.
Alapvetoen a rivalisok nem erosebbek semmivel szerintem mint az Inter.
Ezt irtam szezon elejen is, es most is, ennek a Scudettonak ugyanugy mi vagyunk a fo eselyesei.
A tobbiek egesz egyszeruen nincsenek meg ott minosegben mint mi, hiaba koltottek egy csomo penzt, mi meg adtunk el 2 top jatekost.

Nem a szerencsenek koszonheto az, ahol vagyunk.
Hanem a felepitett jateknak, a tamadofocinak, a keret minosegenek, es annak hogy Inzaghi is szepen lepeget elore.
A szerencsenek az koszonheto, hogy nalunk nincs rengeteg alapember serult hetrol hetre.
Es szerintem nincs ember, aki szeretne ha ez valtozna.

Na most, persze mindenkit erint serules, es felehetne sorolni egyes csapatokbol a konkret keretet hogy mindenki volt mar legalabb 1x serult 22 jatekost is.

Erint minket is, de nem ugy mint masokat.
Mert hala az egnek, szerencsere nekunk egyetlen 1x nem volt olyan, hogy heteken at 4-5-6 alapember hianyzott, ismetlem alapember.
Ez pedig szerencse, es maradjon is igy.

Viszont, biztos nem veletlenul volt agyondicserve Pintus.
Tavaly is szinte alig-alig volt alapember serult.
Ez pedig biztosan az eronleti edzo munkajanak koszonheto.
Hala az egnek, szerencsere iden sincs ez meg.
De ez a szerencse mellett, az eronleti edzonek is biztosan koszonheto, tehat munka is van benne ugyanugy.

Es a vegere pedig az, hogy szerintem senki nem akarja hogy akkora balszerencsenk legyen, hogy hetekig 5-6 alapember kelljen nelkuloznunk a 11 fos alapkezdonkbol.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.12.05. 16:54 Sensi edzésen bójaszedés közben is meghúzódhat.
Persze Sensit ismerjuk, es valoban borzaszto serulekeny.
De erdekes hogy Vidal vagy Kolarov kapcsan sosem olvasni hasonlokat mint amit irtal.
Pedig konkretan mind Vidal, mind Kolarov 2x annyit volt tavaly serult mint Sensi.

En Sensi kapcsan egy dolgot csinalnek, jatszatnam.
Ahogy Inzaghi is elmondta, most o fog lehetoseget kapni, haat annyira azert nem jott be amit mondott eddig.
Pedig ilyen Spezia, Venezia, es a most kovetkezo 19. Cagliari, meg tokutolso Salernitana tokeletes alkalom lenne.
Latjuk ilyen meccseken egy Gagliardini is tud kiemelkedot hozni. :)

Jatszatnam Sensit, majd megprobalnam eladni.
Ha nem jatszik, sosem lesz ra kero, mert akkor azok is azt gondoljak hogy azert nem jatszik mert serult vagy felunk hogy megserul.

Nagyon jol jonne most egy 20m-t osszeszedni az eladasokbol a telen.
Hatalmasat lenditene a csapaton egy Nandez, Kostic, Lazacette/Belotti sor.
Es nem csak az idei szezonra, hanem a kovetkezo evekre is.
Mar 3 jatekossal beljebb lennenk a nyarra is, es nyugodtabban foghatnak neki az erositeseknek az uj tulajdonossal a nyaron.
Ha mindent jol es okosan csinalunk, evekre kisajatithatjuk az 1.helyet most a bajnoksagban. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Mindenkinek kell a folyamatos játéklehetőség,hogy formába lendüljön így van Dumfries vagy Sensi esetén.
Hiszem azt,hogy egy játékos nem felejt el focizni.
Sensi 2019 szeptemberében berobbant az Interbe 1 hónapig még Lukakut is elhomályosította.
Gól a Lecce ellen majd ö hozta össze a tizenegyest a Cagliari ellen illetve győztes gól fejesből az Udinese ellen.

Correa szerintem jobban összejátszik akár Dzekoval akár Lautaroval.
Interfan írta,hogy 2 jó meccse volt ,de azért a Napoli ellen adott gólpasszáról se feledkezzünk meg.

2021 maradék meccseit már nélküle is lehozzuk,de januárban kéne érkezni egy minőségi támadónak.
Persze örülnék egy Raspadorinak vagy egy Scmaccának,de inkább esélyes Marotta féle ok igazolás.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2021.12.05. 18:59 Mindenkinek kell a folyamatos játéklehetőség,hogy formába lendüljön így van Dumfries vagy Sensi esetén.
Hiszem azt,hogy egy játékos nem felejt el focizni.
Sensi 2019 szeptemberében berobbant az Interbe 1 hónapig még Lukakut is elhomályosította.
Gól a Lecce ellen majd ö hozta össze a tizenegyest a Cagliari ellen illetve győztes gól fejesből az Udinese ellen.
Szerintem Sensit el kell adni. Volt 2-3 jó hónapja mióta itt van. Sérülékeny mint azt tudjuk, és jelenleg nem tehetjük meg az anyagi helyzet miatt, hogy ennyi sérülékeny játékost tartsunk, mikor abban bízunk, hogy Satrianot és/vagy Radut el tudjuk adni, hogy 10 millióért hozzunk egy Kosticot.
Sensit és Sanchezt minél előbb el kell adni, persze nyilván ez csak úgy lehet, ha játszanak. Focizni egyik sem felejtett el, a tudást is el kell ismerni, csak genetikailag sérülékenyek. Mire újra játékba lendülnek újra pihenni mennek…
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.12.05. 20:07
Festa írta: 2021.12.05. 18:59 Mindenkinek kell a folyamatos játéklehetőség,hogy formába lendüljön így van Dumfries vagy Sensi esetén.
Hiszem azt,hogy egy játékos nem felejt el focizni.
Sensi 2019 szeptemberében berobbant az Interbe 1 hónapig még Lukakut is elhomályosította.
Gól a Lecce ellen majd ö hozta össze a tizenegyest a Cagliari ellen illetve győztes gól fejesből az Udinese ellen.
Szerintem Sensit el kell adni. Volt 2-3 jó hónapja mióta itt van. Sérülékeny mint azt tudjuk, és jelenleg nem tehetjük meg az anyagi helyzet miatt, hogy ennyi sérülékeny játékost tartsunk, mikor abban bízunk, hogy Satrianot és/vagy Radut el tudjuk adni, hogy 10 millióért hozzunk egy Kosticot.
Sensit és Sanchezt minél előbb el kell adni, persze nyilván ez csak úgy lehet, ha játszanak. Focizni egyik sem felejtett el, a tudást is el kell ismerni, csak genetikailag sérülékenyek. Mire újra játékba lendülnek újra pihenni mennek…
Elfogadom amit írsz.Itt a csapat érdeke az első és abba nem fér bele,hogy 2-3 hónapig nélkülözzünk valakit.
Nekem Sánchez nagy kedvencem volt amikor az Arsenalban játszott.Ajándéknak tartom,hogy az Inter bajnoki címében is részt vett.Ráadásul fontos láncszem is volt.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2021.12.05. 20:20
CsaSzi9294 írta: 2021.12.05. 20:07
Festa írta: 2021.12.05. 18:59 Mindenkinek kell a folyamatos játéklehetőség,hogy formába lendüljön így van Dumfries vagy Sensi esetén.
Hiszem azt,hogy egy játékos nem felejt el focizni.
Sensi 2019 szeptemberében berobbant az Interbe 1 hónapig még Lukakut is elhomályosította.
Gól a Lecce ellen majd ö hozta össze a tizenegyest a Cagliari ellen illetve győztes gól fejesből az Udinese ellen.
Szerintem Sensit el kell adni. Volt 2-3 jó hónapja mióta itt van. Sérülékeny mint azt tudjuk, és jelenleg nem tehetjük meg az anyagi helyzet miatt, hogy ennyi sérülékeny játékost tartsunk, mikor abban bízunk, hogy Satrianot és/vagy Radut el tudjuk adni, hogy 10 millióért hozzunk egy Kosticot.
Sensit és Sanchezt minél előbb el kell adni, persze nyilván ez csak úgy lehet, ha játszanak. Focizni egyik sem felejtett el, a tudást is el kell ismerni, csak genetikailag sérülékenyek. Mire újra játékba lendülnek újra pihenni mennek…
Elfogadom amit írsz.Itt a csapat érdeke az első és abba nem fér bele,hogy 2-3 hónapig nélkülözzünk valakit.
Nekem Sánchez nagy kedvencem volt amikor az Arsenalban játszott.Ajándéknak tartom,hogy az Inter bajnoki címében is részt vett.Ráadásul fontos láncszem is volt.
Így van, voltak olyan momentumok, amikkel hozzá járult a címhez. Inzaghi szerintem ha full egészséges lenne a szezonban, valamiért akkor sem adna neki több lehetőséget, mint most.
Egyébként félek, hogy Correával is csak többen leszünk a szezon hatra levő részében, mert ugyan olyan üveg, mint a már két említett játékos.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.12.05. 18:02
Cupi írta: 2021.12.05. 16:54 Sensi edzésen bójaszedés közben is meghúzódhat.
Persze Sensit ismerjuk, es valoban borzaszto serulekeny.
De erdekes hogy Vidal vagy Kolarov kapcsan sosem olvasni hasonlokat mint amit irtal.
Pedig konkretan mind Vidal, mind Kolarov 2x annyit volt tavaly serult mint Sensi.

Sensivel semmi bajom, nagy kedvencem volt és most is örülnék ha többet játszana. Csak azt ne felejtsd a 2 emberke akit írtál jóval 30 felett van...náluk már nem olyan meglepő ha sérültek....Sensi 26 éves
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.12.05. 22:36
interfan írta: 2021.12.05. 18:02
Cupi írta: 2021.12.05. 16:54 Sensi edzésen bójaszedés közben is meghúzódhat.
Persze Sensit ismerjuk, es valoban borzaszto serulekeny.
De erdekes hogy Vidal vagy Kolarov kapcsan sosem olvasni hasonlokat mint amit irtal.
Pedig konkretan mind Vidal, mind Kolarov 2x annyit volt tavaly serult mint Sensi.

Sensivel semmi bajom, nagy kedvencem volt és most is örülnék ha többet játszana. Csak azt ne felejtsd a 2 emberke akit írtál jóval 30 felett van...náluk már nem olyan meglepő ha sérültek....Sensi 26 éves
Plusz Vidal és Kolarov nem alap ember. Míg Sensi az lehetne. Bár nem tudom ki helyett tenném a kezdőbe. Illetve tudom..nálam nem lenne kezdő ő sem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Correa tovabbi vizsgalatokon esett at, sajnos a serulese valoban komoly.
Legkorabban a 2022 januar 6 Bologna-Inter meccsen terhet vissza.

Jo hir viszont hogy DeVrij es Martinez is elerheto lesz a holnapi Real meccsen.
Kerdes DeVrij kepes e kezdokent vallalni a jatekot.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.12.06. 19:43 Correa tovabbi vizsgalatokon esett at, sajnos a serulese valoban komoly.
Legkorabban a 2022 januar 6 Bologna-Inter meccsen terhet vissza.

Jo hir viszont hogy DeVrij es Martinez is elerheto lesz a holnapi Real meccsen.
Kerdes DeVrij kepes e kezdokent vallalni a jatekot.
En tuti nem eroltetnem a hollandot holnap.Pont egy ilyen meccsen visszaterni ahol a vedelem eros nyomas alatt lehet....inkabb ne kockaztassunk.Majd a Cagliari ellen hetvegen visszater. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Persze Empoli, de azert Pinamonti csak a 6.goljat rugja mar a szezonban.
Es tegyuk hozza meg mindig csak 22 eves a srac.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2021.12.06. 20:55 Persze Empoli, de azert Pinamonti csak a 6.goljat rugja mar a szezonban.
Es tegyuk hozza meg mindig csak 22 eves a srac.
Figyelem én is hogyan teljesít! Alapember az Empoliban ebben a szezonban 15+os lesz jó eséllyel ha így folytatja! Ha jól tudom csak kölcsönben van de azt nem vágom hogy van-e rá opciója az Empolinak év végén?! Jövőre megkaphatná ő is az esélyt mint Dimarco! Hátha...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2021.12.06. 21:11
interfan írta: 2021.12.06. 20:55 Persze Empoli, de azert Pinamonti csak a 6.goljat rugja mar a szezonban.
Es tegyuk hozza meg mindig csak 22 eves a srac.
Figyelem én is hogyan teljesít! Alapember az Empoliban ebben a szezonban 15+os lesz jó eséllyel ha így folytatja! Ha jól tudom csak kölcsönben van de azt nem vágom hogy van-e rá opciója az Empolinak év végén?! Jövőre megkaphatná ő is az esélyt mint Dimarco! Hátha...
Ingyen sima kolcsonnel ment opcio nelkul.

Egyetertek, boven kaphatna eselyt itt jovore.
Dimarco is nagyon stabil es egyben van.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.12.06. 20:55 Persze Empoli, de azert Pinamonti csak a 6.goljat rugja mar a szezonban.
Es tegyuk hozza meg mindig csak 22 eves a srac.
Inter not for everyone. ;)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Pinamontira oda kell figyelni mert nagyon jól tolja én ha lehetne simán visszahivnam évközben egy ilyen felépítésű csatár kell nekünk dzeko pihentetesere
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Jelenlegi hirek szerint DeVrij meg nem all keszen a jatekra kezdokent, ammenyiben igy marad akkor D'Ambrosio kezd.

Varhato kezdo:

Handanovic
D'Ambrosio-Skriniar-Bastoni
Dumfries-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Perisic
Dzeko-Martinez

Nehez lesz, roppant nehez lesz, de szerintem nem lehetetlen verni ezt a Madridot.
Hatalmas fegyverteny lenne, es az 1.helyen tovabbjutva sokkal-sokkal nyugostabban varhatnak a sorsolast.
En bizok a gyozelemben, menni kell es megcsinalni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.12.07. 06:27 Jelenlegi hirek szerint DeVrij meg nem all keszen a jatekra kezdokent, ammenyiben igy marad akkor D'Ambrosio kezd.

Varhato kezdo:

Handanovic
D'Ambrosio-Skriniar-Bastoni
Dumfries-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Perisic
Dzeko-Martinez

Nehez lesz, roppant nehez lesz, de szerintem nem lehetetlen verni ezt a Madridot.
Hatalmas fegyverteny lenne, es az 1.helyen tovabbjutva sokkal-sokkal nyugostabban varhatnak a sorsolast.
En bizok a gyozelemben, menni kell es megcsinalni.
Dumfriestől várok ma is egy jó meccset. A múltkori jó játéka, gólja, és talán a nyomás is kisebb rajta, hogy Darmian sérült. Hajrá Denzel!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.12.07. 07:39
interfan írta: 2021.12.07. 06:27 Jelenlegi hirek szerint DeVrij meg nem all keszen a jatekra kezdokent, ammenyiben igy marad akkor D'Ambrosio kezd.

Varhato kezdo:

Handanovic
D'Ambrosio-Skriniar-Bastoni
Dumfries-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Perisic
Dzeko-Martinez

Nehez lesz, roppant nehez lesz, de szerintem nem lehetetlen verni ezt a Madridot.
Hatalmas fegyverteny lenne, es az 1.helyen tovabbjutva sokkal-sokkal nyugostabban varhatnak a sorsolast.
En bizok a gyozelemben, menni kell es megcsinalni.
Dumfriestől várok ma is egy jó meccset. A múltkori jó játéka, gólja, és talán a nyomás is kisebb rajta, hogy Darmian sérült. Hajrá Denzel!
En Dumfriestol "tartok" ma is.
Persze gol, meg nagy mentes a Roma ellen, de ezen kivul a mozgasa ugyanolyan esetlen volt, es olykor Jonathan szintu seggreseseket produkalt.

Tortenjen meg a fordulat, es forduljon most minden at, de en meg sajnos mindig erosen tartok tole.
Pedig amikor erkezett, tole vartam a legtobbet, es benne biztam a legjobban.
Dehat eddig valami nem akar osszeallni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.12.07. 07:51
CsaSzi9294 írta: 2021.12.07. 07:39
interfan írta: 2021.12.07. 06:27 Jelenlegi hirek szerint DeVrij meg nem all keszen a jatekra kezdokent, ammenyiben igy marad akkor D'Ambrosio kezd.

Varhato kezdo:

Handanovic
D'Ambrosio-Skriniar-Bastoni
Dumfries-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Perisic
Dzeko-Martinez

Nehez lesz, roppant nehez lesz, de szerintem nem lehetetlen verni ezt a Madridot.
Hatalmas fegyverteny lenne, es az 1.helyen tovabbjutva sokkal-sokkal nyugostabban varhatnak a sorsolast.
En bizok a gyozelemben, menni kell es megcsinalni.
Dumfriestől várok ma is egy jó meccset. A múltkori jó játéka, gólja, és talán a nyomás is kisebb rajta, hogy Darmian sérült. Hajrá Denzel!
En Dumfriestol "tartok" ma is.
Persze gol, meg nagy mentes a Roma ellen, de ezen kivul a mozgasa ugyanolyan esetlen volt, es olykor Jonathan szintu seggreseseket produkalt.

Tortenjen meg a fordulat, es forduljon most minden at, de en meg sajnos mindig erosen tartok tole.
Pedig amikor erkezett, tole vartam a legtobbet, es benne biztam a legjobban.
Dehat eddig valami nem akar osszeallni.
Én nem áttörésről beszéltem, hanem, hogy szerintem ma is jó meccse lesz az előbb felsorolt 3 dolog miatt. Ha sorozatban jönnek a jó meccsek, akkor nevezhetjük majd áttörésnek.
Gagliardininek is volt már 1-1 jó meccse még se tört át. :)
bali06
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2012.01.06. 11:38

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: bali06 »

CsaSzi9294 írta: 2021.12.07. 08:15
interfan írta: 2021.12.07. 07:51
CsaSzi9294 írta: 2021.12.07. 07:39

Dumfriestől várok ma is egy jó meccset. A múltkori jó játéka, gólja, és talán a nyomás is kisebb rajta, hogy Darmian sérült. Hajrá Denzel!
En Dumfriestol "tartok" ma is.
Persze gol, meg nagy mentes a Roma ellen, de ezen kivul a mozgasa ugyanolyan esetlen volt, es olykor Jonathan szintu seggreseseket produkalt.

Tortenjen meg a fordulat, es forduljon most minden at, de en meg sajnos mindig erosen tartok tole.
Pedig amikor erkezett, tole vartam a legtobbet, es benne biztam a legjobban.
Dehat eddig valami nem akar osszeallni.
Én nem áttörésről beszéltem, hanem, hogy szerintem ma is jó meccse lesz az előbb felsorolt 3 dolog miatt. Ha sorozatban jönnek a jó meccsek, akkor nevezhetjük majd áttörésnek.
Gagliardininek is volt már 1-1 jó meccse még se tört át. :)
Remelem valahogy De Vrij tudja vallalni a jatekot, mert ha nem Dumfries oldalan Vinicius Junior lesz aki iden nagyon jo formaban van. D'Ambrosio biztosabb a vedekezesben, mint a holland.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Felszabadult focit várok este mert nincs igazán nagy tét. ;) Végre leülhetek tök nyugodtan a tv elé mert ha netán nem nyerünk akkor sincs katasztrófa.
Főleg annak drukkolok ne sérüljön le senki.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Megkell szerezni az elso helyet nincs mese, sok realos annyira nagykepu volt a sorsolas utan hogy sima elso hely :)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

R9. írta: 2021.12.07. 10:23 Megkell szerezni az elso helyet nincs mese, sok realos annyira nagykepu volt a sorsolas utan hogy sima elso hely :)
Nem tudom hogy van e értelme rámenni max a Bayernt és a Liverpoolt tudjuk elkerülni viszont nagy különbségeket nem látok az első és a második helyezettek között leszámítva ezt a két csoportot (esetleg még az Ajax...)
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

INTER-1908 írta: 2021.12.07. 17:00 Nem tudom hogy van e értelme rámenni max a Bayernt és a Liverpoolt tudjuk elkerülni viszont nagy különbségeket nem látok az első és a második helyezettek között leszámítva ezt a két csoportot (esetleg még az Ajax...)
Azért a Chelseat sem ártana elkerülni, valószínűleg a MU is erősebb lesz új edzővel, az Ajax is jobb az összes csoport másodiknál, a PSG-t kivéve, de én a franciákat sem látnám megoldhatatlan feladatnak nagy szerencsével, a Cityvel ellentétben.

Aztán ahogy R9 írta, már csak presztízsből sem lenne utolsó :)
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

A semmiből… :(
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

hogy en mennyire utalom ezt a realt megint mi jatszunk es a semmibol lonek golt..
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Dumfries csak nem tud leallni, van bíró aki ezt befújta volna tizenegyesre még ha a realos konnyen meg is adta magát
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Okosan lassítja a játékot a Madrid, kíváncsi vagyok, mi hogyan fogjuk bírni ezt a gyorsabb tempót. Akik meg ilyen jól lőnek, azokra ki kell lépni, nincs mese. Ezt most mozizta a védelem. :?
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nem szoktam Real meccset nézni de egyrészt folyamatosan védekeznek, találtak egy gólt és örülhetnek hogy nem vezetünk, pont úgy néz ki eddig mint az első meccs!
Az tény hogy a Realban bőven van minőség de játszik az Inter!!
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Tényleg próbálok úgy tekinteni Dumfriesre, mint valakire, akiből lehet valami, de ez a srác annyira átlagos, esetlen és koordinálatlan mozgású, hogy az elképesztő.
Jól megyünk, de hátul ugyanazt a szétesettséget produkáljuk, mint általában.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Francesco írta: 2021.12.07. 21:46 Tényleg próbálok úgy tekinteni Dumfriesre, mint valakire, akiből lehet valami, de ez a srác annyira átlagos, esetlen és koordinálatlan mozgású, hogy az elképesztő.
Jól megyünk, de hátul ugyanazt a szétesettséget produkáljuk, mint általában.
Minden egyes meccs azt mutatja, hogy semmi keresnivalója az Interben, egyszerűen nem tudom megkedvelni a buta játékát, ami tele van technikai hibákkal, semmi erőssége nincs. De emellett Dzeko, Barella is gyenge, Lautaro meg mintha pályán se lenne, ezer eurót nem ér a teljesítménye, nem hogy euró milliókat.

Sajnos az utolsó percekben megmutatta a Real, hogy milyen ha játszani kezdenek. Nálunk meg ott van a labda, de kapura nem vagyunk veszélyesek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Inter101 írta: 2021.12.07. 21:34 Nem szoktam Real meccset nézni de egyrészt folyamatosan védekeznek, találtak egy gólt és örülhetnek hogy nem vezetünk, pont úgy néz ki eddig mint az első meccs!
Az tény hogy a Realban bőven van minőség de játszik az Inter!!
Ja. Megint jobbak vagyunk de ők vezetnek...hihetetlen, hogy ellenük mostanába mindig ez van. :?
Nálam jönne Sanchez meg Sensi is. ;)
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Előrefelé határozottan jók vagyunk, tetszetős a játékunk, csak sajna a a kapu előtt folyamatosan pontatlan megoldásokat választunk, na meg Lautaro és Dzeko is nagyon gyenge.

A védekezést inkább hagyjuk, nagyon hajmeresztő dolgokat művelünk, azt sem értettem, hogy D’Ambrosio miért futkározott fel olyan bátran, elég öngyilkos ez egy ilyen jól kontrázó csapat ellen, de amúgy is elég furán helyzkedik végig, félelmetesek Dumfriessel együtt ott a jobbon.

Brozo amúgy elképesztő amit ma is hoz.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

ricsinter írta: 2021.12.07. 21:51

A védekezést inkább hagyjuk, nagyon hajmeresztő dolgokat művelünk, azt sem értettem, hogy D’Ambrosio miért futkározott fel olyan bátran, elég öngyilkos ez egy ilyen jól kontrázó csapat ellen, de amúgy is elég furán helyzkedik végig, félelmetesek Dumfriessel együtt ott a jobbon.
Az a baj, hogy ezért a Realnak van is területe rendesen kontrázni....az az oldal tényleg életveszély. :D
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Én úgy látom hogy mezőnyben jobbak vagyunk de ahogy a real az altatás után 100% is gólhelyzetet tud kialakítani az zseniális...
És ez egy gyenge Reál....
City Bayern pool Chelsea ellen esélyünk se lenne...
Ettől függetlenül jók vagyunk nekem tetszik amit látok
Eléggé egyoldalasak vagyunk de ez azért is lehet mert Dumfriesnek nagyon kell figyelnie Viniciusra mert az a srác ha elindul akkor végünk van...
Az X benne lehet a meccsben de azért nagyon nem érdemes küzdeni szerintem....
Győzelemre nem látok esélyt
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem simán nyer a Real.
Mondom miért. Mert a kapura veszélytelenek vagyunk!
Ebből a garniturabol ennél többet nem lehet kihozni, szerintem kisebb csoda hogy egyáltalán így tudunk játszani!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

INTER-1908 írta: 2021.12.07. 21:54
Az X benne lehet a meccsben de azért nagyon nem érdemes küzdeni szerintem....
Győzelemre nem látok esélyt
Én ezért is írtam pihentettem volna pár arcot mert max az x-et láttam már a meccs előtt is reálisnak azzal meg nem megyünk semmire. :? Le is fáradunk meg nem is leszünk elsők....
Persze cáfoljanak rám és fordítsunk. :)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Cupi írta: 2021.12.07. 21:58
INTER-1908 írta: 2021.12.07. 21:54
Az X benne lehet a meccsben de azért nagyon nem érdemes küzdeni szerintem....
Győzelemre nem látok esélyt
Én ezért is írtam pihentettem volna pár arcot mert max az x-et láttam már a meccs előtt is reálisnak azzal meg nem megyünk semmire. :? Le is fáradunk meg nem is leszünk elsők....
Persze cáfoljanak rám és fordítsunk. :)
Én is erre celoztam korábban hogy nem látom értelmét menni az első helyért mert a reál jobb és nekünk jól jönne ha tudnánk pihenni...
Nagy különbséget pedig nem látok az első és második hely között
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Cupi írta: 2021.12.07. 21:51
Inter101 írta: 2021.12.07. 21:34 Nem szoktam Real meccset nézni de egyrészt folyamatosan védekeznek, találtak egy gólt és örülhetnek hogy nem vezetünk, pont úgy néz ki eddig mint az első meccs!
Az tény hogy a Realban bőven van minőség de játszik az Inter!!
Ja. Megint jobbak vagyunk de ők vezetnek...hihetetlen, hogy ellenük mostanába mindig ez van. :?
Nálam jönne Sanchez meg Sensi is. ;)
Sokat támadunk, de nem tudunk sakk-mattra helyzeteket kialakítani, ők meg lehozzák rutinból, sajnos ennyivel jobbak. Ettől függetlenül ezt az Inzaghi csapatot tényleg jó nézni.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Pff Barella, ez óriási helyzet volt, ő is nagyon gyengusz…
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Most már kezd sok lenni, hogy ez a bohóc Vinicius dobálja magát... Kár, hogy nem fújta be az első félidőben a tizit elsőre, videózás után villant volna neki a sárga...
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

INTER-1908 írta: 2021.12.07. 22:03
Cupi írta: 2021.12.07. 21:58
INTER-1908 írta: 2021.12.07. 21:54
Az X benne lehet a meccsben de azért nagyon nem érdemes küzdeni szerintem....
Győzelemre nem látok esélyt
Én ezért is írtam pihentettem volna pár arcot mert max az x-et láttam már a meccs előtt is reálisnak azzal meg nem megyünk semmire. :? Le is fáradunk meg nem is leszünk elsők....
Persze cáfoljanak rám és fordítsunk. :)
Én is erre celoztam korábban hogy nem látom értelmét menni az első helyért mert a reál jobb és nekünk jól jönne ha tudnánk pihenni...
Nagy különbséget pedig nem látok az első és második hely között
Ezzel nem tudok egyetérteni. Ez egy BL meccs amelynek tétje a csoport elsőség! Szponzoroknak esetleges leendő játékosoknak igenis mutatni kell hogy mi ezt komolyan vesszük, nyerni akarunk!! Nem mellesleg a mi csapatunk az olasz bajnok!!
Nem engedhetjuk meg hogy ne vegyünk komolyan!
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Lautarot is le kellene hozni, borzasztó, soha nem lesz belőle húzóember.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Okos csere még egy sensi - Barella csere kéne
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Még jó, hogy bejött Vidal. Lehet balhézni.
Barella kicsit túl tolta. Egyértelmű a piros…
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Idióta Barella
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

nah barella nem lesz…
Válasz küldése