Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Gratulálok a hülye ideggyenge Barellanak, erről beszéltem, amikor nem tartottam alkalmasnak csk-nak… :evil:
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Most már gaiglardini martinez csere kellene
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Agyatlan barom Barella! teljesen megérdemelt.... hogy lehet ennyire hülye
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Barellának pont az ilyen akciói miatt nem szabad CSK szalagot adni.
Jó lesz az Skriniaron jövőre.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ez kellett...tenyleg kialhattunk volna a B csapattal is....ennek igy sok ertelme nincs....Barella gyenge volt ma sajnos es meg hulye is.....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Rettegj Reál! Bejött a Lord! 8-)
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Kp-n összeállt az álomtrió...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.12.07. 22:24 Ez kellett...tenyleg kialhattunk volna a B csapattal is....ennek igy sok ertelme nincs....Barella gyenge volt ma sajnos es meg hulye is.....
Ezért nem való még ő CSKnak. Agyatlan és hisztis…
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Úgy érzem kicsit elszállt vele az a bizonyos ló...rendben van túl van hajtva stb. de ezzel most sikerült megkoronáznia az elmúlt meccsek gyenge teljesítményét is! Braffooo Nicolo! Mentalisan nagyon nem top forma!
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Na Barella elintezte hogy pihenhessen...... Óriási hülyeség volt. Érzi, tudja hogy nem megy neki most és feszült!
Skriniarnak kell lennie a csk-nak! Szerintem ez nem is kérdés!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Don Vittorio írta: 2021.12.07. 22:25 Kp-n összeállt az álomtrió...
Vecino kiegyenlít egy fejessel, Gag pedig a 94.be büntet. ;)
A PSG el is viszi őket télen.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Barella egybol pirosaert 2 meccset is kaphat...igy lehet egyik meccsen sem lesz....kiraly
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Ne haragudjatok, de kérlek, hagyjátok már abba ezt, hogy valakinek van egy sz*r meccse/30 perce egy meccsen és itt kb a fórum 90%a szerint már arra sem méltó, hogy felüljön a csapatbuszra.
Inzaghitól becsülendő, hogy nem adta fel előre ezt a meccset, mert szerintem senki nem szólt volna egy szót sem, ha kiáll azokkal, akik kevesebbet játszottak. De Barellát pl. már rég le kellett volna hozni, mert szerencsétlen teljesen ki van égve a 600 meccstől, amit 1 év alatt játszott. Most állították ki először, miről beszélünk, hogy az ilyenek miatt nem való csk-nak????
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

CsaSzi9294 írta: 2021.12.07. 22:27
Don Vittorio írta: 2021.12.07. 22:25 Kp-n összeállt az álomtrió...
Vecino kiegyenlít egy fejessel, Gag pedig a 94.be büntet. ;)
A PSG el is viszi őket télen.
Hol kell aláírni? 😆
(Szerk.: azt nem írtad, hogy kit fog büntetni?! 🙄)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Baggio85 írta: 2021.12.07. 22:30 Ne haragudjatok, de kérlek, hagyjátok már abba ezt, hogy valakinek van egy sz*r meccse/30 perce egy meccsen és itt kb a fórum 90%a szerint már arra sem méltó, hogy felüljön a csapatbuszra.
Inzaghitól becsülendő, hogy nem adta fel előre ezt a meccset, mert szerintem senki nem szólt volna egy szót sem, ha kiáll azokkal, akik kevesebbet játszottak. De Barellát pl. már rég le kellett volna hozni, mert szerencsétlen teljesen ki van égve a 600 meccstől, amit 1 év alatt játszott. Most állították ki először, miről beszélünk, hogy az ilyenek miatt nem való csk-nak????
Szerintem nem azért nem való csapatkapitánynak mert most kiállítottak!
Egyszerűen azért mert Skriniar minden tekintetben alkalmasabb rá! Barella egy nagyon jó hajtós játékos, de nem az a típus aki magával tudja húzni a többieket! Skriniart akárhányszor láttam mindig buzdítja, tüzeli a többieket, nálam ő a csk!
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Baggio85 írta: 2021.12.07. 22:30
Most állították ki először, miről beszélünk, hogy az ilyenek miatt nem való csk-nak????
Ez ettől a meccstől független az én véleményem szerinz, korábban is látszott már rajta, hogy fejben labilis, most ez komolyabban ki is bukott, ilyen buta hibát nem szabad elkövetni, nem egy szerencsétlenül elsült becsúszásról van szó…
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Baggio85 írta: 2021.12.07. 22:30 Ne haragudjatok, de kérlek, hagyjátok már abba ezt, hogy valakinek van egy sz*r meccse/30 perce egy meccsen és itt kb a fórum 90%a szerint már arra sem méltó, hogy felüljön a csapatbuszra.
Inzaghitól becsülendő, hogy nem adta fel előre ezt a meccset, mert szerintem senki nem szólt volna egy szót sem, ha kiáll azokkal, akik kevesebbet játszottak. De Barellát pl. már rég le kellett volna hozni, mert szerencsétlen teljesen ki van égve a 600 meccstől, amit 1 év alatt játszott. Most állították ki először, miről beszélünk, hogy az ilyenek miatt nem való csk-nak????
Egyetértek veled, kap valaki egy piros lapot és most alázni kell.....Tudod itt sokan aranylabdások,mindenkinél jobban tudnak bármit holott csak fotelhuszárok...a fele csak tv-ben látott labdát.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Inter101 írta: 2021.12.07. 22:35
Baggio85 írta: 2021.12.07. 22:30 Ne haragudjatok, de kérlek, hagyjátok már abba ezt, hogy valakinek van egy sz*r meccse/30 perce egy meccsen és itt kb a fórum 90%a szerint már arra sem méltó, hogy felüljön a csapatbuszra.
Inzaghitól becsülendő, hogy nem adta fel előre ezt a meccset, mert szerintem senki nem szólt volna egy szót sem, ha kiáll azokkal, akik kevesebbet játszottak. De Barellát pl. már rég le kellett volna hozni, mert szerencsétlen teljesen ki van égve a 600 meccstől, amit 1 év alatt játszott. Most állították ki először, miről beszélünk, hogy az ilyenek miatt nem való csk-nak????
Szerintem nem azért nem való csapatkapitánynak mert most kiállítottak!
Egyszerűen azért mert Skriniar minden tekintetben alkalmasabb rá! Barella egy nagyon jó hajtós játékos, de nem az a típus aki magával tudja húzni a többieket! Skriniart akárhányszor láttam mindig buzdítja, tüzeli a többieket, nálam ő a csk!
Én nagyon csípem Barellát, de szerintem egyáltalán nem egy vezér, CSK alkat.
Állandó fölösleges reklamálás, hiszti a bírókkal.
Nem szeretem ezt.
Skriniar nekem sokkal inkább sugároz vezér szerepet a pályán.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Miért hagyjuk őket lőni a 16-os környékéről? Vicc...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Don Vittorio írta: 2021.12.07. 22:30
CsaSzi9294 írta: 2021.12.07. 22:27
Don Vittorio írta: 2021.12.07. 22:25 Kp-n összeállt az álomtrió...
Vecino kiegyenlít egy fejessel, Gag pedig a 94.be büntet. ;)
A PSG el is viszi őket télen.
Hol kell aláírni? 😆
(Szerk.: azt nem írtad, hogy kit fog büntetni?! 🙄)
Már a jelenléte büntet. :lol:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Komolyan, ez a tét nélküli meccs arra volt jó, hogy a morált szetbssza. Még jó, hogy a tök utolsó Cagliari ellen játszunk a hétvégén, le lehet vezetni a mérget…
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

PellerG írta: 2021.12.07. 22:37
Inter101 írta: 2021.12.07. 22:35
Baggio85 írta: 2021.12.07. 22:30 Ne haragudjatok, de kérlek, hagyjátok már abba ezt, hogy valakinek van egy sz*r meccse/30 perce egy meccsen és itt kb a fórum 90%a szerint már arra sem méltó, hogy felüljön a csapatbuszra.
Inzaghitól becsülendő, hogy nem adta fel előre ezt a meccset, mert szerintem senki nem szólt volna egy szót sem, ha kiáll azokkal, akik kevesebbet játszottak. De Barellát pl. már rég le kellett volna hozni, mert szerencsétlen teljesen ki van égve a 600 meccstől, amit 1 év alatt játszott. Most állították ki először, miről beszélünk, hogy az ilyenek miatt nem való csk-nak????
Szerintem nem azért nem való csapatkapitánynak mert most kiállítottak!
Egyszerűen azért mert Skriniar minden tekintetben alkalmasabb rá! Barella egy nagyon jó hajtós játékos, de nem az a típus aki magával tudja húzni a többieket! Skriniart akárhányszor láttam mindig buzdítja, tüzeli a többieket, nálam ő a csk!
Én nagyon csípem Barellát, de szerintem egyáltalán nem egy vezér, CSK alkat.
Állandó fölösleges reklamálás, hiszti a bírókkal.
Nem szeretem ezt.
Skriniar nekem sokkal inkább sugároz vezér szerepet a pályán.
Barella fejben még nem alkalmas,de később megérhet rá.
Amúgy 11 vs 11 volt akkor megvolt az esélyünk,de aztán a pirosnál vége is lett a meccsnek.
Lehet várni a sorsolást.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Annyi előnye van a második helynek hogy otthon kezdünk.
Ha reálisan nézzük nagyon nagy malac kell a sorsolasnal hogy reális esély legyen a továbbjutásra viszont az első meccs igy fix telt ház lesz szinte bárki ellen ami csak a jegyekbol kozel 5m euró...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

INTER-1908 írta: 2021.12.07. 22:41 Annyi előnye van a második helynek hogy otthon kezdünk.
Ha reálisan nézzük nagyon nagy malac kell a sorsolasnal hogy reális esély legyen a továbbjutásra viszont az első meccs igy fix telt ház lesz szinte bárki ellen ami csak a jegyekbol kozel 5m euró...
Triplazos evben is 2.helyen jutottunk tovabb...tobbit tudja mindenki. :D ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.12.07. 22:24 Ez kellett...tenyleg kialhattunk volna a B csapattal is....ennek igy sok ertelme nincs....Barella gyenge volt ma sajnos es meg hulye is.....
Én azt hittem nincs vesztenivalónk ,de mégis elvesztettük Barellát a tavaszi első meccsről.
A 60.pericg megvoltak a helyzeteink,de ez a Bl és nem a Roma meccs.
Reélisan nézve nincs esélyünk a csoportellső közül maximum a Lille ellen.
Az Ajax lehet nem a legnagyobb név,de ők rúgták a legtöbb gólt.

Mi továbbjutottunk a Milán viszont még az El-ben sem indul majd.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.12.07. 22:52
INTER-1908 írta: 2021.12.07. 22:41 Annyi előnye van a második helynek hogy otthon kezdünk.
Ha reálisan nézzük nagyon nagy malac kell a sorsolasnal hogy reális esély legyen a továbbjutásra viszont az első meccs igy fix telt ház lesz szinte bárki ellen ami csak a jegyekbol kozel 5m euró...
Triplazos evben is 2.helyen jutottunk tovabb...tobbit tudja mindenki. :D ;)
Lényeg, hogy télen akárhogy is, de kell egy csatárt igazolni. A mostaniak egy zsák labdát nem érnek, ha nincs tizenegyes (és néha még akkor sem..).
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Nincs amúgy szégyenkeznivalója a csapatnak, az első félidei játékra lehet építeni, amit lehetett megtettünk, de sajnos még megvannak a csapatnak korlátai, ez ennyire elég jelenleg.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Ha már így alakult akkor most már ide nekünk a Chelsea-t es Lukakut ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

ricsinter írta: 2021.12.07. 22:58 Nincs amúgy szégyenkeznivalója a csapatnak, az első félidei játékra lehet építeni, amit lehetett megtettünk, de sajnos még megvannak a csapatnak korlátai, ez ennyire elég jelenleg.
Az első félidőben 1 kaput eltaláló lövésünk volt, a másodikban 2. Oké ez egy “barátságos” meccs volt, de úgy vettem észre, hogy nyerni mentünk.
A csapat kevés elől. Ez itt a korlát.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.12.07. 22:56
Én azt hittem nincs vesztenivalónk ,de mégis elvesztettük Barellát a tavaszi első meccsről.
A 60.pericg megvoltak a helyzeteink,de ez a Bl és nem a Roma meccs.
Reélisan nézve nincs esélyünk a csoportellső közül maximum a Lille ellen.
Az Ajax lehet nem a legnagyobb név,de ők rúgták a legtöbb gólt.

Mi továbbjutottunk a Milán viszont még az El-ben sem indul majd.
Sajnos szerintem mindkét meccsről....egyből piros ütés miatt...az nem 1 meccses eltiltás lesz.... :?

Milan kiesésének nem örülök...nekik marad csak a bajnokság tavaszra....mint tavaly nekünk...nagy előny volt...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Barella sajnos a Roma ellen is gyenge volt. Ki van fáradva mentálisan és fizikailaig is. Brutál mennyiségű meccset tolt le 2021-ben....neki nem egy hanem legalább 2 meccset kellene kihagynia....de ugye arra meg nincs mód.... :? Kapu elptt is minden meccsen van 1-2 nagy ziccere és mindig kihagyja....szét van csúszva a srác....
Bár én most a Cagliari ellen Brozot pihentetném és Barella játszana. Pont azért mert egy ilyen meccs után nagyon padlóra kerülhet egy játékos /ő is tudja elcseszte/ és vissza kell hozni. Cagliari ellen meg összejöhet neki egy gólpassz esetleg egy gól is. Viszont az utána lévő meccsen biztos menne a padra.
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Kikaptunk ez van. 1 hónapon belül volt 5 nagyon fontos meccsünk abból 4et behúztunk (Sheriff,Sahtar,Napoli,Milan, Roma) + pár töltelék amiket hoztunk az erőltetett mentben. Továbbjutás megvan, ez a lényeg, aztán,hogy mi lesz tavasszal majd meglátjuk, sok idő van addig.
Barelláért kár nagyon,neki szerintem pihennie kellene vagy két teljes meccset, teljesen kivan a csávó.
Szerintem amúgy az első kalapos csapatoknak se mi vagyunk az álomsorsolás..
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Kenji írta: 2021.12.07. 23:15 Kikaptunk ez van. 1 hónapon belül volt 5 nagyon fontos meccsünk abból 4et behúztunk (Sheriff,Sahtar,Napoli,Milan, Roma) + pár töltelék amiket hoztunk az erőltetett mentben. Továbbjutás megvan, ez a lényeg, aztán,hogy mi lesz tavasszal majd meglátjuk, sok idő van addig.
Barelláért kár nagyon,neki szerintem pihennie kellene vagy két teljes meccset, teljesen kivan a csávó.
Szerintem amúgy az első kalapos csapatoknak se mi vagyunk az álomsorsolás..
A Real Madrid még mindig nem a mi szintünk .Beáll Asensio meg Hazard nálunk meg Vecino meg Galiardini.
A középpályán tarottuk a labdát az első félidőben partiban voltunk,de a piros után már csak az volt a kérdés,hogy hány góllal kapunk ki..

A Milán kiesett ,de nekünk meg 2-vel több meccsünk lesz tavasszal.Nem ezen fog múlni.
Egyetlen csapat lehet a Lille csoportoból aki ellen lehet esélyünk.City,Pool,Bayern,Chelsea esetén nagyjából az a kérdés,hogy összesítésben hányt góllal esünk ki.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

CsaSzi9294 írta: 2021.12.07. 23:01
ricsinter írta: 2021.12.07. 22:58 Nincs amúgy szégyenkeznivalója a csapatnak, az első félidei játékra lehet építeni, amit lehetett megtettünk, de sajnos még megvannak a csapatnak korlátai, ez ennyire elég jelenleg.
Az első félidőben 1 kaput eltaláló lövésünk volt, a másodikban 2. Oké ez egy “barátságos” meccs volt, de úgy vettem észre, hogy nyerni mentünk.
A csapat kevés elől. Ez itt a korlát.
Nekem önmagunkhoz viszonyítva tetszett amit mutattunk a kiállításig, Conte alatt erősebb kerettel sem voltunk jobbak a madridi 2 gól ellenére, sokkal esetlegesebb volt akkor a jàtékunk.

Sajnos azért nem csak elől, de ma valóban az volt a legfeltűnőbb.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Megpróbáltuk, nem lötyögni mentünk ki, akartuk a győzelmet, de ennyi tellett tőlünk, a Real jobb csapat, és ennyi.

Európai focit játszottunk, amire büszke vagyok, nem bekkeltünk a Real ellen.
Barella hülyeséget csinált, de azért ne idiótázzuk, meg szidjuk már. A srác minden meccsen megszakad, rommá van hajtva, de a csapat egyik legnagyobb értéke, a világ egyik legjobbja a posztján.
A CSK nálam Skriniar lenne, jobban illik rá, tekintélyt parancsoló figura, és a világ egyik legjobb belső védője, megérdemelné.

Tényleg vannak korlátaink, de Inzaghival egyértelműen előreléptünk nemzetközi szinten.
A Lille, Salzburg csoportból lenne jó valaki, ott lehet a esélyünk, talán még az MU és Ajax, de az is kemény lenne.

Nem baj, végre továbbjutottnk a csoportból, Európa 16 csapata között vagyunk, innen már minden csak bónusz.
A bajnokság az első, menni kell a címvédésért 8-)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-Sky:

Handanovic 6
Bastoni 6
Skriniar 6
Brozovic 6
Perisic 6
Dumfries 5,5
Calhanoglu 5,5
Vecino 5,5
Gagliardini 5,5
Dimarco 5,5
Sanchez 5,5
D'Ambrosio 5
Martinez 5
Dzeko 5
Barella 4

-Sportmediaset:

Handanovic 6,5
Perisic 6,5
Skriniar 6
Bastoni 6
Dumfries 6
Dimarco 6
Brozovic 6
Gagliardini 6
D'Ambrosio 5,5
Calhangolu 5,5
Vecino 5,5
Vidal 5,5
Sanchez 5,5
Martinez 5
Dzeko 5
Barella 4

-Tuttomercatoweb:

Skriniar 6,5
Brozovic 6,5
Perisic 6,5
Bastoni 6
Dumfries 6
Dimarco 6
Sanchez 6
Handanovic 5,5
D'Ambrosio 5,5
Vecino 5,5
Gagliardini 5,5
Vidal 5,5
Dzeko 5,5
Calhanoglu 5
Martinez 5
Barella 4,5

-Calciomercato.com:

Handanovic 6,5
Bastoni 6
Dumfries 6
Brozovic 6
Perisic 6
Gagliardini 6
Sanchez 6
Skriniar 5,5
Calhanoglu 5,5
Vecino 5,5
Vidal 5,5
D'Ambrosio 5
Dimarco 5
Martinez 5
Dzeko 5
Barella 4
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.12.07. 21:54 És ez egy gyenge Reál....
City Bayern pool Chelsea ellen esélyünk se lenne...
Ezt en is igy gondolom, az emlitett csapatok megint mas szintet kepviselnek meg egy Realhoz is.

Osszesegeben nincs mit szegyenkezni, sot buszkenek kell lenni.
Hoztuk a kotelezo tovabbjutast, mert ebbol a csoportbol nem is lehetett kerdes.
De pl tavaly is az lett volna, megsem sikerult.
Szoval most sikerult behuzni a kotelezot, es vegre ujra BL 16 kozott vagyunk.
Elismeres ezert Inzaghinak, es innentol ahogy Mike irta elottem, minden meccs csak bonusz/ajandek.
Jo erzes ujra BL 16-os sorsolast varni, de reg volt mar ilyen.
Meg a Ranieri fele csapattal, Forlan, Zarate, Poli, Nagatomo, Faraoni, Obi, Alvarez, micsoda jatekosaink voltak...
Bizzunk az isteni szerencseben, es hogy kapunk egy Lillet mondjuk, de talan meg egy Ajax vagy MU-t is alalehet irni.

Sajnos az elso negyedeves hivatalos gazdasagi jelentes tobb mint 20m euros bevetel csokkenes jelent tavalyhoz kepest.
Tavaly ilyenkor 94m.
Most 71m.

Viszont most ezt a kiesest a BL tovabbjutassal kiegyenlitjuk.

Tavaly mindennel egyutt 37,84m euro jott a BL-bol.
Iden pedig ez az osszeg mar 50m.
Igy a bevetel kiesesunket ami a szeptember 30. gazdasagi negyedevzaraskor volt, most a BL bevetelek csokkentik.

Reszletezve az idei BL szamok:
-Reszveteli dij: 15,2m
-Tortenelmi 10 eves rangsor: 15,7m
-Eredmenyek utani bonusz: 9m
-Egyeb: 500 ezer euro
-16 koze jutasert: 9,5m

Minden gyozelem 2,7m, minden X 900 ezer euro.
3 gyozelem = 8,1m
1X = 900 ezer

Ossz: 49,9m
Tavaly ossz: 37,84m
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Szerintem hagyjuk a szerencsét a sorsolásnál. Jöjjön akinek jönnie kell. ;)
Egy Lille ellen is kieshetünk és az még égés is lenne szóval nekem mind1 kit kapunk. Igen van több csapat akik ellen kevés az esély de ez a BL kieséses szakasz itt már lehetnek meglepetések is. :)
Bárki is lesz az ellenfél menjünk majd ki, küzdjünk, hajtsunk aztán ha továbbjutunk öröm ha meg nem akkor meg tapasztalat és némi bevétel. ;)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2021.12.08. 06:23


Reszletezve az idei BL szamok:
-Reszveteli dij: 15,2m
-Tortenelmi 10 eves rangsor: 15,7m
-Eredmenyek utani bonusz: 9m
-Egyeb: 500 ezer euro
-16 koze jutasert: 9,5m

Minden gyozelem 2,7m, minden X 900 ezer euro.
3 gyozelem = 8,1m
1X = 900 ezer

Ossz: 49,9m
Tavaly ossz: 37,84m
És ehhez még hozzájön a köv meccs esetleges teltháza (Milan - Pool -on ez kb 5millio euro volt)
Amúgy nem értem hogy tudtunk kevesebb bevételt hozni mint akkor amikor nem voltak nézők a maga nemében ez is bravúr
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.12.08. 08:41 Szerintem hagyjuk a szerencsét a sorsolásnál. Jöjjön akinek jönnie kell. ;)
Egy Lille ellen is kieshetünk és az még égés is lenne szóval nekem mind1 kit kapunk. Igen van több csapat akik ellen kevés az esély de ez a BL kieséses szakasz itt már lehetnek meglepetések is. :)
Bárki is lesz az ellenfél menjünk majd ki, küzdjünk, hajtsunk aztán ha továbbjutunk öröm ha meg nem akkor meg tapasztalat és némi bevétel. ;)
Azert csak jol jonne egy kis szerencse. ;)
Sot nem is olyan kicsi a sorsolasnal. :D

Persze kuzdjuk, hajtsuk, 90 perc, stb.
De azert az altalad emlitett bevetel szempontjabol sem mindegy, hogy egy Bayern jon, vagy egy Lille.
Mert egy X 900 ezer euro, egy gyozelem 2,7m.
Ne adj istenes 8 koze jutas pedig tovabbi 10,5m euro.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.12.08. 08:43
interfan írta: 2021.12.08. 06:23


Reszletezve az idei BL szamok:
-Reszveteli dij: 15,2m
-Tortenelmi 10 eves rangsor: 15,7m
-Eredmenyek utani bonusz: 9m
-Egyeb: 500 ezer euro
-16 koze jutasert: 9,5m

Minden gyozelem 2,7m, minden X 900 ezer euro.
3 gyozelem = 8,1m
1X = 900 ezer

Ossz: 49,9m
Tavaly ossz: 37,84m
És ehhez még hozzájön a köv meccs esetleges teltháza (Milan - Pool -on ez kb 5millio euro volt)
Amúgy nem értem hogy tudtunk kevesebb bevételt hozni mint akkor amikor nem voltak nézők a maga nemében ez is bravúr
Stadion bevetel egy kulon tema.
Az kb 70m euro egy teljes szezonra 23-25 hazai meccs.

Kerdesedre a valasz itt van:

"

A tegnapi igazgatosagi ulesen ismertettuk a 2021-22-es gazdasagi ev elso negyedevenek hivatalos szamait.

Sajnos a beveteleink tobb mint 24%-al csokkentek az elso 3 honapban a tavalyi ilyenkori adatokhoz kepest.
Tavaly ilyenkor 94m bevetelnel jartunk, most iden ez mindossze 71m.

Reszletezve.

A kozvetlen televizos jogokbol a bevetel 46%-al azaz 1,8m euroval csokkent tavalyhoz kepest, igy lett 2,1m.
A kozvetett televizos jogokbol (Seria A es BL) pedig a tavaly ilyenkori 62,5m eurorol 57,6m eurora csokkent.
A Seria A bevetel csokkenes azzal magyarazhato, hogy eloleget kertunk a Legatol a 2021-22-es szezonbol a meg nagyobb veszteseg elkerulese erdekeben, ez a 13,4m euro pedig mar szerepelt a 2021 junius 30-an zarult gazdasagi ev adataiban.
A BL-ben pedig a tortenelmi 10 eves rangsor helyezesunk rosszabb lett, ez tovabbi 2m euros bevetel kiesessel jart.

A szponzori beveteleink szinten hatalmas csokkenest mutatnak.
Tavaly ilyenkori 31,6m-rol iden 13,3m-ra csokkentek.
Ennek oka a Kinai nem fizeto szponzorok, akiken a penz behajthatatlan.
Egyedul a mezszponzor bevetelunk not.
Tavaly ilyenkor a Pirelli-Driver-Lenovo sorbol 2,6m volt a bevetel, iden ez a Socios-Digitalbits-Lenovo sorbol 5,2m eurora nottek.
Egyeb technikai szponzorizcion tavaly ilyenkor 8,9m euro volt, iden ez az osszeg 1,8m.
Ez szinten a Kinai nem fizeto szponzorok miatt van.

"
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.12.08. 05:05
Barella hülyeséget csinált, de azért ne idiótázzuk, meg szidjuk már. A srác minden meccsen megszakad, rommá van hajtva, de a csapat egyik legnagyobb értéke, a világ egyik legjobbja a posztján.
A CSK nálam Skriniar lenne, jobban illik rá, tekintélyt parancsoló figura, és a világ egyik legjobb belső védője, megérdemelné.

Egyetértek. Nálam is ő lenne a CSK és nem azért mert Barella pirosat kapott tegnap. Tegnap hülye volt Barella de tényleg tök hülyeség most lázadozni ellene.
Egyébként itt látszik mennyin múlnak dolgok....ha belövi azt a nagy helyzetét akkor hős és lehet lendületet vesz a csapat az egyenlités miatt de kimaradt majd jött a piros is. :?
Védelmében annyit, hogy ha valaki valaha is focizott az tudja amikor mentálisan meg fizikailag is fáradsz és nem jönnek be a passzok cselek, lövések akkor elkezdesz idegessé vállni és frusztrált leszel. Ő alapból picit ideggyenge és kikészült. Ennyi történt, nem több. Lehet én is odaütöttem volna abba a szituba. Butaság volt de nem mindig tudunk higgadtak maradni.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2021.12.08. 08:48
INTER-1908 írta: 2021.12.08. 08:43
interfan írta: 2021.12.08. 06:23


Reszletezve az idei BL szamok:
-Reszveteli dij: 15,2m
-Tortenelmi 10 eves rangsor: 15,7m
-Eredmenyek utani bonusz: 9m
-Egyeb: 500 ezer euro
-16 koze jutasert: 9,5m

Minden gyozelem 2,7m, minden X 900 ezer euro.
3 gyozelem = 8,1m
1X = 900 ezer

Ossz: 49,9m
Tavaly ossz: 37,84m
És ehhez még hozzájön a köv meccs esetleges teltháza (Milan - Pool -on ez kb 5millio euro volt)
Amúgy nem értem hogy tudtunk kevesebb bevételt hozni mint akkor amikor nem voltak nézők a maga nemében ez is bravúr
Stadion bevetel egy kulon tema.
Az kb 70m euro egy teljes szezonra 23-25 hazai meccs.

Kerdesedre a valasz itt van:

"

A tegnapi igazgatosagi ulesen ismertettuk a 2021-22-es gazdasagi ev elso negyedevenek hivatalos szamait.

Sajnos a beveteleink tobb mint 24%-al csokkentek az elso 3 honapban a tavalyi ilyenkori adatokhoz kepest.
Tavaly ilyenkor 94m bevetelnel jartunk, most iden ez mindossze 71m.

Reszletezve.

A kozvetlen televizos jogokbol a bevetel 46%-al azaz 1,8m euroval csokkent tavalyhoz kepest, igy lett 2,1m.
A kozvetett televizos jogokbol (Seria A es BL) pedig a tavaly ilyenkori 62,5m eurorol 57,6m eurora csokkent.
A Seria A bevetel csokkenes azzal magyarazhato, hogy eloleget kertunk a Legatol a 2021-22-es szezonbol a meg nagyobb veszteseg elkerulese erdekeben, ez a 13,4m euro pedig mar szerepelt a 2021 junius 30-an zarult gazdasagi ev adataiban.
A BL-ben pedig a tortenelmi 10 eves rangsor helyezesunk rosszabb lett, ez tovabbi 2m euros bevetel kiesessel jart.

A szponzori beveteleink szinten hatalmas csokkenest mutatnak.
Tavaly ilyenkori 31,6m-rol iden 13,3m-ra csokkentek.
Ennek oka a Kinai nem fizeto szponzorok, akiken a penz behajthatatlan.
Egyedul a mezszponzor bevetelunk not.
Tavaly ilyenkor a Pirelli-Driver-Lenovo sorbol 2,6m volt a bevetel, iden ez a Socios-Digitalbits-Lenovo sorbol 5,2m eurora nottek.
Egyeb technikai szponzorizcion tavaly ilyenkor 8,9m euro volt, iden ez az osszeg 1,8m.
Ez szinten a Kinai nem fizeto szponzorok miatt van.

"
köszi ez így nem szép....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ritka az hogy egy Juve gyozelmert kell szoritani, de ma jol jonne a Juve gyozelem es egy Chelsea X, legalabb a Chelsea kiesne a kepbol. :D

Szerintem egyekbent ez a tegnapi vereseg semmifele megtorpanast nem fog okozni.
Jon a 19. Cagliari, a tokutolso Salernitana, es a Toro.
Mind nagyon sima magabiztos gyozelem lesz.
Milan meg botlani fog a Napoli ellen, es meglesz a karacsonyi 1.helyunk, ebben most biztos vagyok. :)

Egy dolgot remelek, hogy a maradek 3 meccsen tobb lehetoseget kap majd Sensi es Sanchez, mert megerdemelnek.
Dumfriest sokan szidtak itt tegnap, hat sajnos megertem oket, ez a tegnapi is 0 volt tole.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Öreg Anchelotti tegnapi meccs utáni nyilatkozatából egy részlet:

"Az emberek itt egy kicsit kritikusak, és panaszkodnak, hogy a Real Madrid nem dominál játékban, de nem labdabirtoklással nyerünk meccseket, hanem akkor nyerünk, ha gólokat szerzünk.”

Ilyen meccseken ezt nekünk is meg kell még tanulnunk. Ha nem lövöd be a helyzetet tök mind1 mennyit van nálad a labda.... :?
Barella, Perisic, Dzeko, Martinez....mind elszórakoztak igéretes lehetőségeket.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.12.08. 10:46 Öreg Anchelotti tegnapi meccs utáni nyilatkozatából egy részlet:

"Az emberek itt egy kicsit kritikusak, és panaszkodnak, hogy a Real Madrid nem dominál játékban, de nem labdabirtoklással nyerünk meccseket, hanem akkor nyerünk, ha gólokat szerzünk.”

Ilyen meccseken ezt nekünk is meg kell még tanulnunk. Ha nem lövöd be a helyzetet tök mind1 mennyit van nálad a labda.... :?
Barella, Perisic, Dzeko, Martinez....mind elszórakoztak igéretes lehetőségeket.
Óriási igazság. A 2010-es Triplete csapatnál is ki emlékszik,hogy mennyit birtokoltuk a labdát.
Senki,mert lehet a Nou campban 89%-os volt a Barca labdabirtoklása mégis mi jutottunk tovább.
Tegnap szerintem Barella helyzetén át kezdve Brozoic lehetőségén keresztül megvolt az alkalom,hogy gólt vagy gólokat szerezzünk,de ez nem ment.

Elgondolkodtató adat,hogy a bajnokságban minden meccsen rúgtunk gólt a Bl-ben viszont három alkalommal is rúgott gól nélkül zártuk a találkozót.

Ami viszont kicsit megint leránt a földre,hogy Lautaro Martinez az első számú csatárunk rúgott gól nélkül zárta a teljes csoportkört!!!!!
Dzeko gyakorlatilag már semmit nem fut a meccseken,de legalább 3 fontos gólt rúgott.
Nekem nagyon szemet szúrt,hogy mennyire rossz párosak ők ketten.Minden Inter meccset láttam az idényben és nagyjából egyetlen helyzet volt a Milán ellen amit ketten hoztak össze,de Lautaro nem talált kaput.
Amennyiben Correa játszik aki hajlandó arra,hogy a piszkos munkát is elvégezze akkor mind kettő eredményesebb lehet lásd Dzeko a Roma ellen vagy Lm a Napoli ellen.

Több posztra is kéne igazolni,de nálam a csatár lenne az első.Top 1 helyen Scamacca utána Raspadori majd pedig Belotti.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.12.08. 11:32
Cupi írta: 2021.12.08. 10:46 Öreg Anchelotti tegnapi meccs utáni nyilatkozatából egy részlet:

"Az emberek itt egy kicsit kritikusak, és panaszkodnak, hogy a Real Madrid nem dominál játékban, de nem labdabirtoklással nyerünk meccseket, hanem akkor nyerünk, ha gólokat szerzünk.”

Ilyen meccseken ezt nekünk is meg kell még tanulnunk. Ha nem lövöd be a helyzetet tök mind1 mennyit van nálad a labda.... :?
Barella, Perisic, Dzeko, Martinez....mind elszórakoztak igéretes lehetőségeket.
Óriási igazság. A 2010-es Triplete csapatnál is ki emlékszik,hogy mennyit birtokoltuk a labdát.
Senki,mert lehet a Nou campban 89%-os volt a Barca labdabirtoklása mégis mi jutottunk tovább.
Tegnap szerintem Barella helyzetén át kezdve Brozoic lehetőségén keresztül megvolt az alkalom,hogy gólt vagy gólokat szerezzünk,de ez nem ment.

Elgondolkodtató adat,hogy a bajnokságban minden meccsen rúgtunk gólt a Bl-ben viszont három alkalommal is rúgott gól nélkül zártuk a találkozót.

Ami viszont kicsit megint leránt a földre,hogy Lautaro Martinez az első számú csatárunk rúgott gól nélkül zárta a teljes csoportkört!!!!!
Dzeko gyakorlatilag már semmit nem fut a meccseken,de legalább 3 fontos gólt rúgott.
Nekem nagyon szemet szúrt,hogy mennyire rossz párosak ők ketten.Minden Inter meccset láttam az idényben és nagyjából egyetlen helyzet volt a Milán ellen amit ketten hoztak össze,de Lautaro nem talált kaput.
Amennyiben Correa játszik aki hajlandó arra,hogy a piszkos munkát is elvégezze akkor mind kettő eredményesebb lehet lásd Dzeko a Roma ellen vagy Lm a Napoli ellen.

Több posztra is kéne igazolni,de nálam a csatár lenne az első.Top 1 helyen Scamacca utána Raspadori majd pedig Belotti.
Az a helyzet hogy a tamadoink nem hozzak azt amit tavaly.
Raadasul a helyzetkihasznalas is pocsek.
Ez persze egy lassan 36 eves Dzekotol nem is lehet varni, viszont Martineztol vartuk a szintlepest es valahogy megsem.
Correa meg 31m = 4 gol, 4 honap = 2 honap serules, hat nem a legjobb.

- Tavaly ilyenkor a bajnoksagban:

Lukaku = 12 gol
Martinez = 9 gol
Sanchez = 2 gol

Ossz: 23 gol

- Iden:

Martinez = 8 gol
Dzeko = 8 gol
Correa = 4 gol

Ossz: 20 gol

- BL tavaly:

Lukaku 4 gol
Martinez 1 gol

Ossz: 5 gol

- Iden:

Dzeko 3 gol
Tobbiek 0

Ossz: 3 gol

Bajnoksagba latva a tobbieket ez siman eleg lehet a bajnoki cimre.
Viszont ha eloreakarunk lepni, es esetleg szintet ugrani, akkor ide olyan tamadok is kellenek.

Persze majdnem hozza azt iden is Martinez amit tavaly, mert tavaly ossz 10 golnal jart, iden meg 8-nal.
De megis visszaeses ez, es pont az hogy Lukaku nelkul tole vartuk a tobbet es a szintlepest.
Sanchez sajnos alig jatszik...
Correarol meg sajnos sokat elmond, hogy 2db meccsen rugott csak gol es a 4/2 honapot serult, mindezt 31m-ert.

Szoval egyetertek, a jobb WB es a csatar poszt jelenleg nagyon lyukas.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Látom Interfan te ott tartasz,hogy a csatárnak egy dolga van,hogy gólt rúgjon.
Correa is részt vett a Roma elleni gólban sőt kulcspasszt adott Calhangolunak.
Napoli ellen félpályán vitte fel és passzolt Lautaronak.
Nem mondom,hogy világklasszis,de az előre játék miatt nagyon hasznos elem .
Inzaghi sem véletlenül kérte a leigazolását.

Persze kb a szakújságírók értékelése is itt tart:
Dzeko duplázik 7-es 8-as Dzeko nem rúg gólt 5-ös.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.12.08. 12:54 Látom Interfan te ott tartasz,hogy a csatárnak egy dolga van,hogy gólt rúgjon.
Correa is részt vett a Roma elleni gólban sőt kulcspasszt adott Calhangolunak.
Napoli ellen félpályán vitte fel és passzolt Lautaronak.
Nem mondom,hogy világklasszis,de az előre játék miatt nagyon hasznos elem .
Inzaghi sem véletlenül kérte a leigazolását.

Persze kb a szakújságírók értékelése is itt tart:
Dzeko duplázik 7-es 8-as Dzeko nem rúg gólt 5-ös.
Az a baj azzal amit irsz, hogy sajnos nagyon sok total homaly meccset lehetne felhozni Correa kapcsan.
Lasd Udine.
Mert a 2 golig akkor homaly volt, hogy rossz volt nezni.

Persze van 1db golpassza, es voltak jo cselei.
De sajnos a szakujsagiras ahogy te fogalmazol, a kulcspasszokat, a cseleket, es mindent ertekel.
Ebben pedig Correa szinten nem all jol, nem veletlnul van ott ahol.
Pl a 11 golos Dzeko osszesitesben nem sokkal van Correa elott, ezert is jo a "szakujsagiras" mert millio meg egy tenyezot ertekel. ;)
De Dzeko nem is kerult 31m-ba, es nem is tole varta senki lassan 36 evesen a megvaltast.

Az igaz hogy egy csatarnak mas feladatai is vannak.
De...
Az azert nagyon nem jo, hogy valaki 4/2 honapot serult, mindezt teszi 31m-ert.
Persze nem csak a golloves a feladata egy csatarnak, de elsodleges feladata az, azert lesz valaki csatar, es nem szelso, vagy KP.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.12.08. 13:00
Festa írta: 2021.12.08. 12:54 Látom Interfan te ott tartasz,hogy a csatárnak egy dolga van,hogy gólt rúgjon.
Correa is részt vett a Roma elleni gólban sőt kulcspasszt adott Calhangolunak.
Napoli ellen félpályán vitte fel és passzolt Lautaronak.
Nem mondom,hogy világklasszis,de az előre játék miatt nagyon hasznos elem .
Inzaghi sem véletlenül kérte a leigazolását.

Persze kb a szakújságírók értékelése is itt tart:
Dzeko duplázik 7-es 8-as Dzeko nem rúg gólt 5-ös.
Az a baj azzal amit irsz, hogy sajnos nagyon sok total homaly meccset lehetne felhozni Correa kapcsan.
Lasd Udine.
Mert a 2 golig akkor homaly volt, hogy rossz volt nezni.

Persze van 1db golpassza, es voltak jo cselei.
De sajnos a szakujsagiras ahogy te fogalmazol, a kulcspasszokat, a cseleket, es mindent ertekel.
Ebben pedig Correa szinten nem all jol, nem veletlnul van ott ahol.
Pl a 11 golos Dzeko osszesitesben nem sokkal van Correa elott, ezert is jo a "szakujsagiras" mert millio meg egy tenyezot ertekel. ;)
De Dzeko nem is kerult 31m-ba, es nem is tole varta senki lassan 36 evesen a megvaltast.

Az igaz hogy egy csatarnak mas feladatai is vannak.
De...
Az azert nagyon nem jo, hogy valaki 4/2 honapot serult, mindezt teszi 31m-ert.
Persze nem csak a golloves a feladata egy csatarnak, de elsodleges feladata az, azert lesz valaki csatar, es nem szelso, vagy KP.
Én azt mondom 30 millióért ezt kapod. Morata pl nagyobb polcra van helyezve, eddig 20 millát fizettek érte csak a kölcsönért a csalók, és további 30 at kéne a véglegesítésért. Nem lőtt sokkal több gólt mint Correa, pedig sokkal többet játszott.
Azt gondolom akklimatizálódni kell, hiába volt Inzaghi az edzője, mire megtapasztalod , hogy a csapatodban kivel mit lehet megcsinálni, hol lesz területed adott esetben stb stb, idő mire ez rögzül.
És tegyük hozzá, nálunk nincsenek jól cselező játékosok. Barella tud flikkflakkozni, rajta kívül egyedül Correa cselei ülnek és ő tudja legjobban megzavarni 1-1ben az ellenfelet.
Az hogy felhozzuk azt hogy sérült volt és rohadjon meg szintén nonszensz. Hát nyilván ő sem úgy kalkulált hogy az első 4 hónapjából 2 -ben sérült lesz, de ez sem a világvége. Sensi 25 millióval ebből a szempontból sokkal nagyobb bukó mégis hajlandóak vagyunk bízni benne ahogy látom mert egyre többször olvasom hogy kapjon lehetőséget.
Válasz küldése