Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Pár érdekességet írnék:
- Hakimi látványosan szenved a PSG-ben, túl bő a keret
- Donarumma nem is védett eddig
- Atletico Madridban sem hozza a korábbi formáját De Paul, bár szinte alig jatszik

Tegnap ha nem kapunk ki, akkor most nincs kripta hangulat, csak sajnálkozunk a kihagyott helyzetek miatt.

Sajnos a keret nem a legjobb, de ne felejtsétek el szinte alig volt pénz erősítésre.
Többen írták, hogy Lukaku árába miért nem volt pl.: Abraham benne, azért mert akkor 130-45 lett volna transzfer díja.

Egyelőre nem temetem a csapatot. Továbbra is szorítok nekik és bízok benne, hogy Dzeko nem játssza végig az összes meccset. Martinez + Correa több potenciált látok.

Reménykedek, hogy jövőre új tulajdonosi körbe kerül az egyesület és ZS kategóriás játékosokat végleg kidobjuk és lesznek korrekt, normális igazolások.

Látni kell, hogy több egyesület látványosan szenved ami nem feltétlenül boldogít minket, de a COVID pár egyesület kivételével tönkre tett.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.09.15. 23:39 Egy ilyen meccs után csak röviden..
BL not for everyone legalábbis nem nekünk.

Dzeko irgalmatlan nagy csalódás.Miért van az,hogy a Roma szemete Naingolann,Kolarov,Dzeko -mindig nálunk landol???
Mancinit es Dodot ki ne felejtsd, de Chivut is felehet hozni.

Fantasztikus igazolasok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.09.16. 07:08-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.09.16. 00:38 Én élőben csodálhattam a meccset, az egészen korrekt első félidő után rohadt nehéz feldolgozni az eredményt :(
Sajnos amúgy be kell látni, hogy túl sok a korlátolt játékosunk, a szélsők szerintem egytől egyig kuka,vagy Vecino is egyszerűen egy kabaré, hogy egyàltalàn csereként kaphat szerepet, valamint az új igazolások sem túl bíztatóak, Dzeko kiégett, lomha, ennek ellenére annyit vàllal, mintha a csúcson lenne még, Dumfries egyáltalán nem emlékeztet focistára, ügyetlen, de legalább gyorsnak sem gyors, Calhanoglu az első meccsen kívül eddig teljes nulla, Dimarco lelkes, jó a lövőtechnikája, de sajna nem ez a szint, Correat viszont annyira nem bántanám a mai miatt, mert már nem volt támadójátékunk, amikor beállt.
Nagyon korrekten osszefoglaltad, ugyanigy gondolom en is, igaz en csak a TV elott neztem.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Részemről ez nem siránkozás,hanem düh.Egy ilyen első 60 perc után egyszerűen 3-0 ra kell vezetni.Ez a Real nem rutinos,meg dörzsölt,hanem hulla gyenge,és mi ezt nem tudtuk kihasználni.Remélem az edzővel nem jön a Lazios szint,mert az egy hullámvasút.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

ricsinter írta: 2021.09.16. 00:38 Dumfries egyáltalán nem emlékeztet focistára, ügyetlen, de legalább gyorsnak sem gyors

Correat viszont annyira nem bántanám a mai miatt, mert már nem volt támadójátékunk, amikor beállt.
Érdekes hogy mi szurkolók mennyire képesek vagyunk különbözően látni a dolgokat:)

Dumfries játszott eddig kb 50 percet nálunk, nyilván nem Hakimi, de hogy nem gyors, az elég fura. Szerintem ő jó lesz, jó lehet.

Correa meg beállt és teljesen súlytalan volt, jó megoldása sem nagyon volt.
Nagyon kell nekünk egy kapu előtt erős csatár, aki ilyen sokat támadva be tud találni.
Volt vagy 7-8 ígéretes lehetőség, és az összeset elpuskáztuk, ezen ment el a meccs.

Játékban teljesen rendben voltunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

Sky:

Skriniar 7,5
Brozovic 7
DeVrij 6,5
Handanovic 6
Barella 6
Dimarco 6
Martinez 6
Bastoni 5,5
Correa 5,5
Perisic 5,5
Darmian 5
Dumfries 5
Calhanoglu 5
Vidal 5
Dzeko 5

-FcInternews:

Skriniar 7
DeVrij 6,5
Bastoni 6,5
Brozovic 6,5
Perisic 6,5
Martinez 6,5
Handanovic 6
Barella 6
Darmian 6
Dumfries 6
Dimarco 6
Calhanoglu 6
Vidal 6
Correa 5,5
Dzeko 5,5

Corriere Della Sera:

Skriniar 7
Brozovic 7
DeVrij 6,5
Perisic 6,5
Handanovic 6
Bastoni 6
Darmian 6
Martinez 6
Dzeko 6
Barella 5,5
Dimarco 5,5
Correa 5,5
Vidal 5,5
Calhanoglu 5
Dumfries 5

Calciomercato.it:

Brozovic 7
Skriniar 6,5
DeVrij 6,5
Martinez 6,5
Handanovic 6
Barella 6
Vidal 6
Perisic 6
Dimarco 6
Dumfries 5,5
Calhanoglu 5,5
Correa 5,5
Bastoni 5
Darmian 5
Dzeko 5
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2007
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2021.09.16. 06:02
Festa írta: 2021.09.15. 23:39 Egy ilyen meccs után csak röviden..
BL not for everyone legalábbis nem nekünk.

Dzeko irgalmatlan nagy csalódás.Miért van az,hogy a Roma szemete Naingolann,Kolarov,Dzeko -mindig nálunk landol???
Mancinit es Dodot ki ne felejtsd, de Chivut is felehet hozni.

Fantasztikus igazolasok...
Ne haragudj meg kérlek, de már többször találkoztam itt a fórumon ezzel és nem tudok elmenni szó nélkül mellette: Chivu úgy van néhány ember által beállítva ezen a fórumon, mint az egyik legnagyobb falábú, aki valaha magára öltötte az Inter mezt. Csak emlékeztetőül mondom, hogy - többek között - 3x-os olasz bajnok és BL győztes az Interrel úgy, hogy nem kiegészítő ember volt csak. Tény, hogy a fejsérülése után nem feltétlenül tudta hozni azt a szintet, mint előtte, amikor is egyébként a liga egyik legjobb védője volt. Arról már nem is beszélve, hogy nálunk nem is mindig az eredeti posztján játszott.
Szóval azért azt a bátorságot nem venném, hogy a BL győztes csapatunk egy stabil tagját, aki nem mellesleg BL döntőn is játszott (nem is rosszul, Robben ellen), ahhoz hasonlítsam, amit a kukából veszünk ki!
Remélem nem haragszol meg, nem ez volt a célom, de kicsit próbáljuk meg jobban megbecsülni azokat legalább, akik Inter mezben történelmet írtak.

Elnézést az OFF-ért.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2021.09.16. 07:39
interfan írta: 2021.09.16. 06:02
Festa írta: 2021.09.15. 23:39 Egy ilyen meccs után csak röviden..
BL not for everyone legalábbis nem nekünk.

Dzeko irgalmatlan nagy csalódás.Miért van az,hogy a Roma szemete Naingolann,Kolarov,Dzeko -mindig nálunk landol???
Mancinit es Dodot ki ne felejtsd, de Chivut is felehet hozni.

Fantasztikus igazolasok...
Ne haragudj meg kérlek, de már többször találkoztam itt a fórumon ezzel és nem tudok elmenni szó nélkül mellette: Chivu úgy van néhány ember által beállítva ezen a fórumon, mint az egyik legnagyobb falábú, aki valaha magára öltötte az Inter mezt. Csak emlékeztetőül mondom, hogy - többek között - 3x-os olasz bajnok és BL győztes az Interrel úgy, hogy nem kiegészítő ember volt csak. Tény, hogy a fejsérülése után nem feltétlenül tudta hozni azt a szintet, mint előtte, amikor is egyébként a liga egyik legjobb védője volt. Arról már nem is beszélve, hogy nálunk nem is mindig az eredeti posztján játszott.
Szóval azért azt a bátorságot nem venném, hogy a BL győztes csapatunk egy stabil tagját, aki nem mellesleg BL döntőn is játszott (nem is rosszul, Robben ellen), ahhoz hasonlítsam, amit a kukából veszünk ki!
Remélem nem haragszol meg, nem ez volt a célom, de kicsit próbáljuk meg jobban megbecsülni azokat legalább, akik Inter mezben történelmet írtak.

Elnézést az OFF-ért.
Nekem Chivu mindig az volt, aki az akkori Interekbol lefele kilogott.
Persze azt nem tudom, hogy a jelenlegi Interben egy akkori Chivu mire lenne eleg, de nekem akkoriban o volt a gyenge lancszem.
Es ha megnezzuk a tortenelmi statokat, akkor sajnos ez nagyon sokszor ala is van tamasztva.

Persze abban igazad van teljesen, hogy messze nem egy Dzeko, Kolarov, Nainggolan, Mancini, Dodo szint akiket a kukabol halasztunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.09.16. 07:45-kor.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Inzaghi rettenesen cserelt tnap..
Dzeko 20.percben mar alig kapott levegot, erre vegig ott van a palyan (lautaro pedig megint lement, kivancsi vagyok mikor jon a durci majd es azt h fogja tudni kezelni )
Darmiant lehozza es behozza a lutri denzelt aki borzaszto volt, ugy vertek meg ahogy akartak es akkor a vegen behozza a dupla 0 vecinot
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.09.16. 07:45 Inzaghi rettenesen cserelt tnap..
Dzeko 20.percben mar alig kapott levegot, erre vegig ott van a palyan (lautaro pedig megint lement, kivancsi vagyok mikor jon a durci majd es azt h fogja tudni kezelni )
Darmiant lehozza es behozza a lutri denzelt aki borzaszto volt, ugy vertek meg ahogy akartak es akkor a vegen behozza a dupla 0 vecinot
Ahogy irta itt Vaskalap az elobb: "Ez a Real nem rutinos,meg dörzsölt,hanem hulla gyenge,és mi ezt nem tudtuk kihasználni."

Ezt illett volna kihasznalni, es az hogy nem sikerult abban most Inzaghi is benne volt vastagon ahogyan irod.
Erthetetlen volt ujra Dzeko eroltetese, amiota itt van minden meccsen vegig jatszik, latjuk milyen sikerrel...

Ettol meg a BL nincs veszve, sima 2. hely meglesz, viszont duhito megis ez a tegnap.

Dumfriestol valoban tobb kellene, remeljuk csak ido kell a beileszkedeshez, valamint Calhanoglu is jo lenne ha valtozna.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2007
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

R9. írta: 2021.09.16. 07:45 Inzaghi rettenesen cserelt tnap..
Dzeko 20.percben mar alig kapott levegot, erre vegig ott van a palyan (lautaro pedig megint lement, kivancsi vagyok mikor jon a durci majd es azt h fogja tudni kezelni )
Darmiant lehozza es behozza a lutri denzelt aki borzaszto volt, ugy vertek meg ahogy akartak es akkor a vegen behozza a dupla 0 vecinot
Az a baj, hogy sajnos semmi nem indokolta, hogy Dzekonak a tegnapi meccset is végig kell játszania (de már a Samp ellen sem). Mert az ok, hogy az lenne a terv, hogy ő majd megtartja a labdát és a gyorsabb, mozgékonyabb csatártárssal megbontják a védelemet, de eddig ebből a labdatartást sem hozza és mellette még hihetetlenül pontatlan is. Igazából annyit tudok elképzelni, hogy pont azért játszatja ennyit Inzaghi, hogy formába lendüljön. Mert jelenleg tényleg nem tudok elképzelni más okot, hogy pl. a tegnapi Dzekot miért kellett 90 percig a pályán tartani.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

viszont amit skriniar lemuvelt :wtf:
hihetetlen hogy jatszott, remelem nem engedjuk el mostanaban
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

R9. írta: 2021.09.16. 08:10 viszont amit skriniar lemuvelt :wtf:
hihetetlen hogy jatszott, remelem nem engedjuk el mostanaban
Igen, ha egy poztívumot ki kell emelni mindenképpen ő, klasszis szintet hozott, én remélem ő lesz a következő csk.

De Brozo is nagyon-nagyon jó volt, ezért bizonytalanítja el mindig az embert, hogy ő most fontos eleme a csapatnak vagy fék… :)
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

mike írta: 2021.09.16. 06:57
Érdekes hogy mi szurkolók mennyire képesek vagyunk különbözően látni a dolgokat:)

Dumfries játszott eddig kb 50 percet nálunk, nyilván nem Hakimi, de hogy nem gyors, az elég fura. Szerintem ő jó lesz, jó lehet.

Correa meg beállt és teljesen súlytalan volt, jó megoldása sem nagyon volt.
Nagyon kell nekünk egy kapu előtt erős csatár, aki ilyen sokat támadva be tud találni.
Volt vagy 7-8 ígéretes lehetőség, és az összeset elpuskáztuk, ezen ment el a meccs.

Játékban teljesen rendben voltunk.
Nem azt mondom, hogy nagyon lassú lenne Dumfries, de szerintem teljesen átlagos a sebessége, nem az a képessége, amire építeni lehet (mondjuk azt nem tudom egyelőre, hogy mi az amire igen :roll:).

Correat amúgy én is nagyon gyengének láttam, de szerintem a második félidei csapatjátékkal komolyabb játékosok is súlytalanok lettek volna elöl, nagyon leültünk.
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Ez a meccs tökéletesen megmutatta,a gyengeségeinket. A két szél továbbra se megoldott. Darmian védekezésben teljesen rendben van. A támadásoknál viszont gyengébb . Durmi egyenlőre egy igéret csak , aki támadásoknál megy előre mint a gép ,mégha néha harapja is a labdát , de védekezésben katasztrófa, úgy forog a lövőcselre mint a körhinta. Szerintem két év kell neki mire , egy komoly szintre kerül . Dzeko alias csicska Lukaku semmivel nem nyújtott kevesebbet,mint tavaly Lukaku a Reál ellen. Inzaghinak is megvannnak a hülyeségei, lásd Vecino .
Összeségében ez egy átmeneti év, mert nagyon sok játékosnak lejár a szerződése (Kolarov,Ranocchia,D'Ambro,,Perisic,Vidal,Vecino,Handa) , meglátjuk mire lesz elég. Szerintem játékba jobbak vagyunk mit tavaly.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem a tegnapi produkcióval az ég egy adta világon semmi baj nem volt! Sőt!!
Tegyük helyre a dolgokat! Ez a Real benne lesz a spanyol bajnokság legjobb 2ben! A BLben ott lesz minimum a 4 között(kivéve ha osszekerul valamelyik angolul csapattal)! Gyenge Real? Ha jól tévedek tavaly is kikaptunk tőlük..... A tavalyihoz képest mit gyengültek? Elment két középső védőjük..... Tőlünk meg elment 2 meghatározó játékos és akkor még enyhén fogalmaztam!
Tegnap bosszantó volt mert a játék képe alapján a döntetlen lett volna reális, az első félidő a miénk volt a második az övék!
Őszintén remélem hogy Inzaghi nálunk marad még jó ideig, élmény nézni az Inter meccseket idén, akkora felüdülés a tavalyi után hogy el sem lehet mondani! Igen nem tökéletes hiszen helyzet itt is ott is, a mi védőink is belepnek a játékba ezáltal az ellenfélnek több területe van, de látom hogy ezek a játékosok tudnak focizni!!! Eriksen mekkora erősítés lehetett volna idén.....
Ha valaki gyengült akkor azok mi voltunk!!
Ki gondolta hogy Dzeko legalább olyan spiler mint egy 110millioert eladott játékos?? Hakimiért sem véletlenül adott a PSG 3 vagy 4szer akkora összeget mint amennyiért Dumfries került!! És ugye Eriksen.
Amikor számomra feltűnő hogy rengeteget futnak a játékosaink, szerintem ezért is cserél Inzaghi korán! Normál esetben a cseréknek már csak védeni kellett volna az előnyt hiszen a helyzetek megvoltak ahhoz hogy vezessünk! A csere sorunk pedig kategoriakkal gyengébb mint az első csapat pedig abban is van egy két sötét folt!
Ami véleményem szerint gond hogy több fronton az alap csapat nem fogja bírni az egész szezont és Inzaghi nem fogja feladni a BLt valószínűleg ki is van adva neki hogy ne adja fel. A bajnoki cím bravúr kategória lenne a fent említett miatt, de az alap adott ahhoz hogy ez a csapat elérjen az európai közvetlen élvonal közelébe pár erősítéssel!! Nem gyengüléssel!!!!
De jó lenne túl lenni a kínai tulajdonos távozásán!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.09.16. 09:34 Szerintem a tegnapi produkcióval az ég egy adta világon semmi baj nem volt! Sőt!!
Tegyük helyre a dolgokat! Ez a Real benne lesz a spanyol bajnokság legjobb 2ben! A BLben ott lesz minimum a 4 között(kivéve ha osszekerul valamelyik angolul csapattal)! Gyenge Real? Ha jól tévedek tavaly is kikaptunk tőlük..... A tavalyihoz képest mit gyengültek? Elment két középső védőjük..... Tőlünk meg elment 2 meghatározó játékos és akkor még enyhén fogalmaztam!
Tegnap bosszantó volt mert a játék képe alapján a döntetlen lett volna reális, az első félidő a miénk volt a második az övék!
Őszintén remélem hogy Inzaghi nálunk marad még jó ideig, élmény nézni az Inter meccseket idén, akkora felüdülés a tavalyi után hogy el sem lehet mondani! Igen nem tökéletes hiszen helyzet itt is ott is, a mi védőink is belepnek a játékba ezáltal az ellenfélnek több területe van, de látom hogy ezek a játékosok tudnak focizni!!! Eriksen mekkora erősítés lehetett volna idén.....
Ha valaki gyengült akkor azok mi voltunk!!
Ki gondolta hogy Dzeko legalább olyan spiler mint egy 110millioert eladott játékos?? Hakimiért sem véletlenül adott a PSG 3 vagy 4szer akkora összeget mint amennyiért Dumfries került!! És ugye Eriksen.
Amikor számomra feltűnő hogy rengeteget futnak a játékosaink, szerintem ezért is cserél Inzaghi korán! Normál esetben a cseréknek már csak védeni kellett volna az előnyt hiszen a helyzetek megvoltak ahhoz hogy vezessünk! A csere sorunk pedig kategoriakkal gyengébb mint az első csapat pedig abban is van egy két sötét folt!
Ami véleményem szerint gond hogy több fronton az alap csapat nem fogja bírni az egész szezont és Inzaghi nem fogja feladni a BLt valószínűleg ki is van adva neki hogy ne adja fel. A bajnoki cím bravúr kategória lenne a fent említett miatt, de az alap adott ahhoz hogy ez a csapat elérjen az európai közvetlen élvonal közelébe pár erősítéssel!! Nem gyengüléssel!!!!
De jó lenne túl lenni a kínai tulajdonos távozásán!!
Tavaly is verheto volt a Real, csakhat Conte BL analfabeta, azt is mi csesztuk el.
Nem tavalyhoz kepest gyengebb sokkal a Real, hanem a jopar evvel ezelotti csapathoz.
Azert megnezed a BL gyoztes kezdoiket, haaat igencsak mas szint volt, akik maradtak azoknak meg jott laza +4-6 ev...
Tegnap is siman nyerheto lett volna ez a meccs meg ugyis, hogy igaz amit irsz hogy mi gyengultunk tavalyhoz kepest.

"A bajnoki cím bravúr kategória lenne"

Ezzel egyaltalan nem ertek egyet.
Persze gyengultunk tavalyhoz kepest, 0 a padunk is 1-2 jatekost leszamitva.
Erosodott a Milan, a Roma, nem veltelnul zartak -70m meg -97m-val.
Napoli meg legalabb nem gyengult.
De...
Meg mindig vannak olyan jatekosaink, akik a Romanal meg a Milannal nincsenek.
Ezen jatekosok miatt meg mindig megvan a minosegi kulonbseg a mi javunkra.
Persze ott a Juve, akik szinten koltottek egy csomot, es jott egy elit edzo egy bohochoz kepest, de CR elment, es CR az CR, az nem lehet csak ugy lenyelni.
Latjuk akadozik is a gepezet ott is, egyaltalan nem erzem hogy az o keretunk minosegben a mienk elott lenne.
Ha lenne egy bitang Juve akkor azt irnam amit te, hogy "a bajnoki cim bravur kategoria lenne".
De mivel nincs bitang Juve, es a tobbiek hiaba erosodtek es kerultek kozelebb hozzank minosegben, meg azert mindig elorebb vagyunk toluk minden teren.

Egyszoval igenis realis cel es elerheto dolog szerintem a Scudetto.

Utana meg johet amit irsz:
"De jó lenne túl lenni a kínai tulajdonos távozásán!!"

Es kezdodhet ujra az epitkezes es az erositesek, egy elithez egyre kozelebb levo Interert.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Azért tartom bravúr kategóriának a bajnoki címet mert az alap csapat nem fogja bírni az extra terhelést, de ne legyen igazam!!! A keret többi része viszont nagyon nem bajnoki matéria azt hiszem ezzel mindenki egyetért! Hogy a többi csapat hogy áll azt nem tudom, nem igazán érdekel a többi csapat!
Conte nem véletlenül állt fel ha úgy érezte volna hogy biztos a bajnoki cím akkor marad hiszen az ajánlólevelen az jól mutat! De én nagyon örülök hogy elment és a jövőre nézve szerintem jó cserét csináltunk!!
Meglatjuk, azt kívánom hogy nyerjük meg a bajnokságot utána már mindegy hogy bravurnak hívjuk vagy papírformának!
Tegnap balszerencsénk volt és nem tragédia az eredmény!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.09.16. 11:20 Azért tartom bravúr kategóriának a bajnoki címet mert az alap csapat nem fogja bírni az extra terhelést, de ne legyen igazam!!! A keret többi része viszont nagyon nem bajnoki matéria azt hiszem ezzel mindenki egyetért! Hogy a többi csapat hogy áll azt nem tudom, nem igazán érdekel a többi csapat!
Conte nem véletlenül állt fel ha úgy érezte volna hogy biztos a bajnoki cím akkor marad hiszen az ajánlólevelen az jól mutat! De én nagyon örülök hogy elment és a jövőre nézve szerintem jó cserét csináltunk!!
Meglatjuk, azt kívánom hogy nyerjük meg a bajnokságot utána már mindegy hogy bravurnak hívjuk vagy papírformának!
Tegnap balszerencsénk volt és nem tragédia az eredmény!
"Hogy a többi csapat hogy áll azt nem tudom, nem igazán érdekel a többi csapat!"


Mivel a tobbi csapattal vagyunk egy bajnoksagban, ezert mindent az dont el hogy ok hogy allnak.
Nem az Angol bajnoksag csapatairol beszelunk, hanem az Olasz bajnoksagerol, azon csapatokrol akik szinten a Scudettoert harcolnak.
Egy Angol bajnoksagot valoban bravur lenne megnyerni egy ilyen szintu kerettel, es City, Pool, Chelsea, MU szintek ellen.
De mi az Olasz bajnoksagban vagyunk ezzel a kerettel, es a Juve, Milan, Roma, Napoli szintek ellen jatszunk.

Nem fogja birni szerinted az alapcsapat, de pl a Juve fogja birni azzal a kerettel CR nelkul?
Haaaat...
Milan, Roma, Napoli meg van azon a szinten szerinted ahol mi?
Mert szerintem nem.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Inter101 írta: 2021.09.16. 11:20 Tegnap balszerencsénk volt és nem tragédia az eredmény!
Ezt szerintem majdnem mindenki így látja:)
Jobbak voltunk mint a nálunk magasabban jegyzett Real, és bosszantó hogy ezt nem tudtuk eredményben is megmutatni,
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2021.09.16. 11:30
Nem fogja birni szerinted az alapcsapat, de pl a Juve fogja birni azzal a kerettel CR nelkul?
Haaaat...
Milan, Roma, Napoli meg van azon a szinten szerinted ahol mi?
Mert szerintem nem.
Nem tudom a választ! A szezon végén kiderül!
Én személy szerint nem szeretek sok időt azzal eltölteni hogy elemezzek olyan dolgokat amik aztán vagy megtörténnek vagy nem!!
Engem sosem érdekelt a többi olasz csapat, szóval fogalmam sincs hogy a Milan vagy Roma hogy játszik hétről hétre de ez én vagyok, tudom hogy sokakat igen!
Az én szememben bravúr lenne a bajnoki cím védés, más szemében lehet papírforma mint említettem! Nincs jelentősége!
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

mike írta: 2021.09.16. 11:37 Jobbak voltunk mint a nálunk magasabban jegyzett Real, és bosszantó hogy ezt nem tudtuk eredményben is megmutatni,
Így van, alakulhatott volna másképp is! Tegnap balszerencsések voltunk, majd lesz szerencsénk is!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Holnap a Bologna ellen több helyen is rotálnék, a keddi Fior meccs nagyon kemény lesz.

Handanovic
D'Ambrosio-Ranocchia-Skriniar
Dumfries-Vecino-Brozovic-Vidal-Dimarco
Correa-Lautaro
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.09.17. 06:47 Holnap a Bologna ellen több helyen is rotálnék, a keddi Fior meccs nagyon kemény lesz.

Handanovic
D'Ambrosio-Ranocchia-Skriniar
Dumfries-Vecino-Brozovic-Vidal-Dimarco
Correa-Lautaro
En pont az hogy a Bologna ellen tennem fel a nullakat, lasd Perisic-Dzeko, a Fior ellen meg johetne Dimarco es elol a Martinez-Correa paros.
Pont a nehez meccsen lenne szukseg a jobb jatekosokra, nem pedig a kotelezon.
De Sanchez is lassan 1 honapja a csapattal edz, szoval ot is betennem valamikor.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

en Vidalt is felkuldenem a torok helyett, eddig eleg jol szallt be a meccsekbe
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.09.17. 07:29 en Vidalt is felkuldenem a torok helyett, eddig eleg jol szallt be a meccsekbe
Hat a Samp es a Real elleni beszallasaba nem sok koszonet volt, az egyik leggyengebb statokat hozta.

Viszont Calhangoglu kapcsan is jo lenne valami valtozas, mert a Genoat meccset leszamitva eddig sajnos 0, es eddig sajnos a karorvendo Milan szurkoloknak van igaza.
En bizok meg benne, amikor jott is neki orultem a legjobban, es remelem ez csak egy hullamvolgy nala.
Viszont nagyon surgosen valtoznia kell Calhanak.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Esetleg valaki Gds értékeléseket nem tud a Real meccshez?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2021.09.17. 08:18 Esetleg valaki Gds értékeléseket nem tud a Real meccshez?
Hat hogy ne tudnek. :D
De meg Gazzettan kivul mast is. :)

-Gazzetta:

Skriniar 7,5
Brozovic 7
DeVrij 6,5
Barella 6,5
Perisic 6,5
Handanovic 6
Bastoni 6
Darmian 6
Dumfries 6
Martinez 6
Dzeko 6
Calhanoglu 5,5
Dimarco 5,5
Correa 5,5
Vidal 5,5

-TS:

Skriniar 7
Brozovic 6,5
Martinez 6,5
Perisic 6,5
Handanovic 6
DeVrij 6
Bastoni 6
Barella 6
Darmian 6
Dumfries 6
Calhanoglu 5,5
Vidal 5,5

-La Stampa top/flop:

Skriniar 7
Bastoni 5,5
Dumfries 5,5
Correa 5,5
Dimarco 5,5
Vidal 5,5

-Republica top/flop:

Skriniar 7
Brozovic 7
Calhanoglu 5
Dzeko 5
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2021.09.17. 08:36
matrix23 írta: 2021.09.17. 08:18 Esetleg valaki Gds értékeléseket nem tud a Real meccshez?
Hat hogy ne tudnek. :D
De meg Gazzettan kivul mast is. :)

-Gazzetta:

Skriniar 7,5
Brozovic 7
DeVrij 6,5
Barella 6,5
Perisic 6,5
Handanovic 6
Bastoni 6
Darmian 6
Dumfries 6
Martinez 6
Dzeko 6
Calhanoglu 5,5
Dimarco 5,5
Correa 5,5
Vidal 5,5

-TS:

Skriniar 7
Brozovic 6,5
Martinez 6,5
Perisic 6,5
Handanovic 6
DeVrij 6
Bastoni 6
Barella 6
Darmian 6
Dumfries 6
Calhanoglu 5,5
Vidal 5,5

-La Stampa top/flop:

Skriniar 7
Bastoni 5,5
Dumfries 5,5
Correa 5,5
Dimarco 5,5
Vidal 5,5

-Republica top/flop:

Skriniar 7
Brozovic 7
Calhanoglu 5
Dzeko 5
Köszi :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2021.09.17. 06:47 Holnap a Bologna ellen több helyen is rotálnék, a keddi Fior meccs nagyon kemény lesz.

Fio egy erős középcsapat benyomását kelti és nagyon kellemetlen ellenfél. Tuti izzadni fogunk.
Ha nem pukkadnak ki szerintem akár az EL helyek egyikét megszerezhetik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.17. 09:39 Fio egy erős középcsapat benyomását kelti és nagyon kellemetlen ellenfél. Tuti izzadni fogunk.
Ha nem pukkadnak ki szerintem akár az EL helyek egyikét megszerezhetik.
En az elso 5 fordulobol 15/13 pontot vartam.
Pont a Fior ellen gondoltam hogy benne lehet egy pontvesztes.
Na ez a pontvesztes a Samp ellen jott, szoval most mar a Fiort utni kell.
Nem hiszem hogy konnyu lesz, de meg kell csinalni nincs mese.

Fior utani 4 fordulo azert kemeny lesz.

Inter-Atalanta
Sassuolo-Inter
Lazio-Inter
Inter-Juve

Koztuk 2 BL meccs is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2021.09.16. 04:56 - Hakimi látványosan szenved a PSG-ben, túl bő a keret
Huh ezt a mondatod csak most vettem eszre. :D

Hakimi a PSG eddigi 7 meccsebol 18 percet leszamitva vegig a palyan volt.
Ezzel a PSG legtobb jatekpercet hozo jatekosa, laza 612 perccel.

Hakimi a PSG 2. legjobb atlagait, es statjait hozo jatekosa azok kozul akik mar legalabb 300 percet jatszottak.
Egy enyhe 6.92 atlaga van, de egyeb statisztikat hozo oldalak alapjan is legelol van a PSG-ben.

Egyetlen egy jatekos elozi meg a statokat es atlagokat nezve, egy bizonyos Kylian Mbappe.

Szeretnem ha nalunk is lenne par jatekos aki ilyen "latvanyosan szenved". :D :D
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2021.09.17. 16:37
Tombi1986 írta: 2021.09.16. 04:56 - Hakimi látványosan szenved a PSG-ben, túl bő a keret
Huh ezt a mondatod csak most vettem eszre. :D

Hakimi a PSG eddigi 7 meccsebol 18 percet leszamitva vegig a palyan volt.
Ezzel a PSG legtobb jatekpercet hozo jatekosa, laza 612 perccel.

Hakimi a PSG 2. legjobb atlagait, es statjait hozo jatekosa azok kozul akik mar legalabb 300 percet jatszottak.
Egy enyhe 6.92 atlaga van, de egyeb statisztikat hozo oldalak alapjan is legelol van a PSG-ben.

Egyetlen egy jatekos elozi meg a statokat es atlagokat nezve, egy bizonyos Kylian Mbappe.

Szeretnem ha nalunk is lenne par jatekos aki ilyen "latvanyosan szenved". :D :D
Lehet Icardira gondolt a kolléga :)

Amúgy 4 meccs alapján nem érdemes sok mindenre következtetni, de az látszik,hogy Dzeko és Lukaku jelenléte a pályán ég és föld..Dumfriest egyenlőre nem ítélném meg,majd ha lesz pár teljes meccse,Hakanről meg eddig is tudtuk,hogy nem lesz vezér minden meccsen..az biztos,hogy a tavalyi kezdőhöz képest gyengültünk és ugye a cserepadot se sikerült foltozni, szóval kell itt még vmi januári mercato varázslat, ha tényleg címvédést szeretnénk..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2021.09.17. 18:17
interfan írta: 2021.09.17. 16:37
Tombi1986 írta: 2021.09.16. 04:56 - Hakimi látványosan szenved a PSG-ben, túl bő a keret
Huh ezt a mondatod csak most vettem eszre. :D

Hakimi a PSG eddigi 7 meccsebol 18 percet leszamitva vegig a palyan volt.
Ezzel a PSG legtobb jatekpercet hozo jatekosa, laza 612 perccel.

Hakimi a PSG 2. legjobb atlagait, es statjait hozo jatekosa azok kozul akik mar legalabb 300 percet jatszottak.
Egy enyhe 6.92 atlaga van, de egyeb statisztikat hozo oldalak alapjan is legelol van a PSG-ben.

Egyetlen egy jatekos elozi meg a statokat es atlagokat nezve, egy bizonyos Kylian Mbappe.

Szeretnem ha nalunk is lenne par jatekos aki ilyen "latvanyosan szenved". :D :D
Lehet Icardira gondolt a kolléga :)

Amúgy 4 meccs alapján nem érdemes sok mindenre következtetni, de az látszik,hogy Dzeko és Lukaku jelenléte a pályán ég és föld..Dumfriest egyenlőre nem ítélném meg,majd ha lesz pár teljes meccse,Hakanről meg eddig is tudtuk,hogy nem lesz vezér minden meccsen..az biztos,hogy a tavalyi kezdőhöz képest gyengültünk és ugye a cserepadot se sikerült foltozni, szóval kell itt még vmi januári mercato varázslat, ha tényleg címvédést szeretnénk..
"Lehet Icardira gondolt a kolléga"

Jaa igy mar ertem. :)

A jo oreg Mauro baratunk akkor sem tud igazan jo statokat osszehozni amikor nagy nehezen lo egy golt. :D
Amikor meg nem lo golt, akkor botranyos gyenge.
Kemeny 5,5 atlagaval 5 meccs alapjan, es egy statjaival is a PSG leggyengebje.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Jelenlegi hirek szerint pihenot kap Dzeko, Darmian es Calhanoglu, helyettuk a Correa, Dumfries es Vidal kaphat szerepet.
Viszont Perisicet nem biztos hogy pihenteti Inzaghi, ha megis akkor Dimarco kezdhet ott.

Varhato kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Dumfries-Barella-Brozovic-Vidal-Perisic/Dimarco
Correa-Martinez
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.18. 08:24 Jelenlegi hirek szerint pihenot kap Dzeko, Darmian es Calhanoglu, helyettuk a Correa, Dumfries es Vidal kaphat szerepet.
Viszont Perisicet nem biztos hogy pihenteti Inzaghi, ha megis akkor Dimarco kezdhet ott.

Varhato kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Dumfries-Barella-Brozovic-Vidal-Perisic/Dimarco
Correa-Martinez
Most nem azért, de ha Dimarco kezdene akkor azzal a legerősebb kezdőnk menne fel a pályára.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.18. 11:45
interfan írta: 2021.09.18. 08:24 Jelenlegi hirek szerint pihenot kap Dzeko, Darmian es Calhanoglu, helyettuk a Correa, Dumfries es Vidal kaphat szerepet.
Viszont Perisicet nem biztos hogy pihenteti Inzaghi, ha megis akkor Dimarco kezdhet ott.

Varhato kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Dumfries-Barella-Brozovic-Vidal-Perisic/Dimarco
Correa-Martinez
Most nem azért, de ha Dimarco kezdene akkor azzal a legerősebb kezdőnk menne fel a pályára.
Samp es a Real meccs nem ugy sikerult ahogy kellett volna, most itt a tokeletes alkalom egy magabiztos gyozelemre.
Bologna erre tokeletes ellenfel lesz ma, most vegre egy sima gyozelmet kell aratni meg a nehezebb meccsek elott.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.18. 12:02
CsaSzi9294 írta: 2021.09.18. 11:45
interfan írta: 2021.09.18. 08:24 Jelenlegi hirek szerint pihenot kap Dzeko, Darmian es Calhanoglu, helyettuk a Correa, Dumfries es Vidal kaphat szerepet.
Viszont Perisicet nem biztos hogy pihenteti Inzaghi, ha megis akkor Dimarco kezdhet ott.

Varhato kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Dumfries-Barella-Brozovic-Vidal-Perisic/Dimarco
Correa-Martinez
Most nem azért, de ha Dimarco kezdene akkor azzal a legerősebb kezdőnk menne fel a pályára.
Samp es a Real meccs nem ugy sikerult ahogy kellett volna, most itt a tokeletes alkalom egy magabiztos gyozelemre.
Bologna erre tokeletes ellenfel lesz ma, most vegre egy sima gyozelmet kell aratni meg a nehezebb meccsek elott.
Akkor mehet a handy? :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Állítólag ma a csodaszép 3. számú mezben játszunk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Kezdő:

Handa—Skrini-DeVrij-Bastoni—Dumfries-Barella-Brozo-Vecino-Dimarco—LM-Correa
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.18. 17:35 Kezdő:

Handa—Skrini-DeVrij-Bastoni—Dumfries-Barella-Brozo-Vecino-Dimarco—LM-Correa
No, érdekes kezdő;)
Végre kezd Dumfries, a saját posztján Dimarco is, és összeáll a várt gaucho támadópáros.
Vecino talán fura húzás, de inkább mint Gag:D

Lesz bőven bizonyítási vágy, nyerni kell.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

vecino
elsirom magam
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Bravo Dumfries, Bravo Martinez! :thumbup: :clap:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Ott is vannnnn Lauuuuuuu !!

Dumfries jó lesz, én mondtam:)
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

mike írta: 2021.09.18. 18:09 Ott is vannnnn Lauuuuuuu !!

Dumfries jó lesz, én mondtam:)
Pedig már elég jól el volt temetve itt..
Szerintem is jó lesz!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nerazzurri írta: 2021.09.18. 18:10
mike írta: 2021.09.18. 18:09 Ott is vannnnn Lauuuuuuu !!

Dumfries jó lesz, én mondtam:)
Pedig már elég jól el volt temetve itt..
Szerintem is jó lesz!!
Én nagyon drukkolok neki. 8-)
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Brozovic elfelejtett pontosan passzolni?
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Handa mit fogott :shock:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2021.09.18. 18:21 Handa mit fogott :shock:
Tényleg szép volt. A második lövést pedig már bent láttam. :shock:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Jaj ne..Correa... remelem nem súlyos.
Válasz küldése