Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2021.09.18. 19:47
R9. írta: 2021.09.18. 19:39 de megnyertuk a bajnoksagot :D
Iden is megfogjuk. ;)
ugy legyen ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

R9. írta: 2021.09.18. 19:39
mike írta: 2021.09.18. 19:26
CsaSzi9294 írta: 2021.09.18. 19:23 Dzeko! :clap:
Spiccel rúgta, szemtelenség:D

Contéval is hoznánk, de vele 1-0 után beálltunk volna bekkelni, és kivárásra játszani.
Mennyire más foci ez:)
de megnyertuk a bajnoksagot :D
Persze, hála az égnek, de attól még rengeteg hajunk kitéptük a fostalicska, minimalista focink miatt:D
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

mike írta: 2021.09.18. 19:50
R9. írta: 2021.09.18. 19:39
mike írta: 2021.09.18. 19:26

Spiccel rúgta, szemtelenség:D

Contéval is hoznánk, de vele 1-0 után beálltunk volna bekkelni, és kivárásra játszani.
Mennyire más foci ez:)
de megnyertuk a bajnoksagot :D
Persze, hála az égnek, de attól még rengeteg hajunk kitéptük a fostalicska, minimalista focink miatt:D
Plusz ne felejtsük hogy a nagy mester az első alkalommal lelécelt! És ez egy gyengébb csapat mint a tavalyi volt!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Jól felidegesítettem magam ezen a bekapott gólon.
A győzelem szép, csak így tovább! :thumbup: :clap:
Forza Inter!

Mai top 3 részemről:

Dzeko
Dumfries
Barella
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Amúgy ha nem 6-1, akkor Medel buktatása tizi, de ne legyünk telhetetlenek. Conte egyik legfőbb utálójaként - de szerintem mások is így gondolják - most végre öröm inter meccseket nézni.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: drtie »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.18. 19:53 Jól felidegesítettem magam ezen a bekapott gólon.
A győzelem szép, csak így tovább! :thumbup: :clap:
Forza Inter!

Mai top 3 részemről:

Dzeko
Dumfries
Barella
Nekem
Dumfries
LMartinez
Dimarco

Flops:
Kolarov
Gag
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Óriási volt srácok, gratula:)
Nem álltunk le 1 gól után, se a többinél.
Mentünk előre végig, ez nagyon tetszett, nagyon kell értékelni.
Dumfries és Dimarco nagyot játszottak a széleken, de az egész csapat remekül működött.

Inzaghit nagyon bírom, tényleg élmény nézni a játékunkat, egy esetleges pontvesztés is más lenne így, de ma erről szó sem volt;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

drtie írta: 2021.09.18. 19:58
CsaSzi9294 írta: 2021.09.18. 19:53
Flops:
Kolarov
Gag
Persze, hogy Kolarovról kaptuk a gólt. Remélem legközelebb egy barátságos meccsen lép pályára a szerb.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

-Sky:

Martinez 8
Skriniar 8
Dimarco 7,5
Dumfries 7,5
Brozovic 7,5
Barella 7,5
Dzeko 7,5
Bastoni 7
DeVrij 7
Vecino 7
Handanovic 6,5
Sanchez 6,5
Correa 5,5

-FcInter1908:

Skriniar 8
Barella 8
Martinez 8
Dzeko 8
Dimarco 7,5
Dumfries 7,5
Brozovic 7,5
Vecino 7
Handanovic 6,5
DeVrij 6,5
Bastoni 6,5
Sanchez 6,5
Correa 5,5

-Corriere Della Sera:

Skriniar 7,5
Dumfries 7,5
Martinez 7,5
Dzeko 7,5
Dimarco 7
Vecino 7
Brozovic 7
Handanovic 6,5
DeVrij 6,5
Bastoni 6,5
Correa 6

-Calciomercato.it:

Dumfries 8
Skriniar 7,5
Brozovic 7,5
Martinez 7,5
Dzeko 7,5
Bastoni 7
DeVrij 7
Dimarco 7
Barella 7
Vecino 7
Handanovic 6,5
Sanchez 6,5
Correa 5,5
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

A rómáról mi a véleményetek? én kicsit aggódom miattuk Mou nagyon érti ezt az olasz foci dolgot.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Janicsár írta: 2021.09.18. 21:13 A rómáról mi a véleményetek? én kicsit aggódom miattuk Mou nagyon érti ezt az olasz foci dolgot.
Egyet értek. Én is tartok tőlük. Veretout, Zaniolo, Abraham, Miki, nagyon érzik egymást. És hát amit te is mondasz, Mou... Építi szépen ezt a Rómát. A legjobb 4be benne lesznek, ebben biztos vagyok.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Janicsár írta: 2021.09.18. 21:13 A rómáról mi a véleményetek? én kicsit aggódom miattuk Mou nagyon érti ezt az olasz foci dolgot.
Én nem tartok tőlük túlságosan, Mou sem a régi màr, a keretük sem nagy durranás, a 4-be esetleg beérhetnek.
A Fio ès a Sassuolo ellen meccsüket láttam eddig, a győzelmek ellenére nem voltak meggyőzőek, főleg a Sass ellen volt elképesztő mákuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Janicsár írta: 2021.09.18. 21:13 A rómáról mi a véleményetek? én kicsit aggódom miattuk Mou nagyon érti ezt az olasz foci dolgot.
Nem egy rossz csapat, azert csak -97m-val zartak a mercatot, tehat komolyan erositettek.
Mourinho pedig azert Mourinho meg ha mar nem is a regi.

De...
Akarhogy is erosodtek, azert az a keret nagyon messze van meg a mienkhez kepest.
Kellene meg nekik min 1-2 ilyen mercato, hogy felerjenek hozzank.

Menni fognak, jo kis csapat, 4-be szerintem biztos benne lesznek, de Scudettora meg azert kevesek.
Egyszoval en a bajnoki cim tekinteteben nem tartok toluk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Oszinten remelem hogy nyer a Milan a Juve ellen.
Erosodott a Milan is mint a Roma, de bajnoki cimtol es tolunk azert meg messze az o keretuk is, szoval egyatalan nem zavar ha elottunk vannak jelenleg.
(Tavaly is sokaig vezettek a bajnoksagot)

Viszont a Juve elobb vagy utobb de biztosan magara talal, ezert fontos most minel tobb pontottal meglepni elottuk.
4 fordulo = 1 pont, es 9 pont elony 4 fordulo alatt, azert nem nezne ki rosszul. :D
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Valóban nem hangzik rosszul, de én mégis inkább értékelnék egy x-et, azért csak jobban hangzik, ha egy meccs alatt két konkurens is pontokat veszít. Kár a tegnapi bekapott gólért, de Dzeko duplájának határozottan örülök. Nem várok sokat tőle, de ha már itt van, legalább önbizalommal és kedvvel focizzon, legyen meg a 10+ gól tőle a szezonban és ne csak kidobott pénzt jelentsen.

FORZA INTER!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sorger=giallo írta: 2021.09.19. 08:55 Valóban nem hangzik rosszul, de én mégis inkább értékelnék egy x-et, azért csak jobban hangzik, ha egy meccs alatt két konkurens is pontokat veszít.
Milant en nem tartom bajnoki eselyesnek, es az a +1 pont a Juveval szemben kesobb sokat erhet.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.19. 09:00
sorger=giallo írta: 2021.09.19. 08:55 Valóban nem hangzik rosszul, de én mégis inkább értékelnék egy x-et, azért csak jobban hangzik, ha egy meccs alatt két konkurens is pontokat veszít.
Milant en nem tartom bajnoki eselyesnek, es az a +1 pont a Juveval szemben kesobb sokat erhet.
Szerintem most a Milán nagyobb riválisunk, mint a Juve. Ezzel nem azt mondom, hogy a merda nem az, csak hogy a kuzinok jelenleg (idén) jobbak.
Sokkal egységesebbek, győzni akarnak a meccseken, míg a juve szenved és a kp-juk förtelem, de még a csatár soruk is harmat gyenge. Egyáltalán nem tartok attól, hogy idén akkora feltámadásuk lesz, mint pár éve Allegrivel. Ugyan akkor a Pioli faktor jelen van a Milánnál és ha bejön egy hullámvölgy nehezen fognak kimászni belőle.
Szóval én a szezonban jobban tartok a Milántól, mint a merdától, de ettől függetlenül mi vagyunk a bajnok esélyesek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Correa kapcsan hivatalos kozlemenyt adott ki a klub, semmilyen tores vagy komoly serulese nincs.
Mar ma a csapattal edzhet, a mai es a holnapi nap donti el jatszhat e Firenzeben.

Vidal viszont minden bizonnyal kihagyja a Fiorentina meccset is a serulese miatt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky szerint vegul Correa sem epul fel, es nem lesz elerheto a Fiorentina ellen.
Igy Sensi es Vidal mellett Correat is nelkulozni kell holnap.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.20. 16:39 Sky szerint vegul Correa sem epul fel, es nem lesz elerheto a Fiorentina ellen.
Igy Sensi es Vidal mellett Correat is nelkulozni kell holnap.
A másik oldalon Castrovilli sérült.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.09.20. 16:39 Sky szerint vegul Correa sem epul fel, es nem lesz elerheto a Fiorentina ellen.
Szerintem a visszavont támadó posztot Alexis ugyanolyan szinten lehozza. A hétvégén is remekül szállt be, vele még fineszesebbek vagyunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.09.20. 17:39
interfan írta: 2021.09.20. 16:39 Sky szerint vegul Correa sem epul fel, es nem lesz elerheto a Fiorentina ellen.
Szerintem a visszavont támadó posztot Alexis ugyanolyan szinten lehozza. A hétvégén is remekül szállt be, vele még fineszesebbek vagyunk.
Nagyon remelem hogy Sanchez kap ertekelheto szerepet, valoban tokeletesen szallt be a Bologna ellen.
Nem veletlen a sok-sok hir, hogy micsoda kondit es format mutat edzesen Sanchez.

Viszont adja a jo eg, hogy Dimarco maradjon a kezdobe a kiemelkedo teljesitmenye utan, es ne ujra a kreten Horvatot kelljen nezni...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Vidal kapcsan hivatalos kozlemenyt is kiadott a klub, megerositve a seruleset.

Jelenlegi hirek szerint leghamarabb a Sassuolo ellen lehet bevetheto, de valoszinubb hogy csak a valogatott szunet utan, oktober kozepen lesz elerheto.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.09.20. 17:39
interfan írta: 2021.09.20. 16:39 Sky szerint vegul Correa sem epul fel, es nem lesz elerheto a Fiorentina ellen.
Szerintem a visszavont támadó posztot Alexis ugyanolyan szinten lehozza. A hétvégén is remekül szállt be, vele még fineszesebbek vagyunk.
Én a Dzeko - Sanchezzel kezdenék holnap. Martineznek is kell a pihenő. Szinte mindig játszik. Dzeko helyett meg jöhetne majd a 70 perc környékén és akkor a bosnyák sem lenne széthajtva. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Jelenlegi hirek szerint hiaba Dimarco remek formaja es teljesitmenye az elmult meccseken, kikerul a kezdobol es helyere Perisic kerul vissza.
Viszont a jelenlegi hirek szerint Dumfriesnak sikerul megragadni a kezdobe, ezzel Darmiant kiszoritani.
Visszater ezen kivul Calhangoglu.

Varhato kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Dumfries-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Perisic
Dzeko-Martinez

Serules miatt nem elerheto: Vidal, Sensi, Correa
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Nagyon nehéz meccsre számítok, Fiorból több játékost is elfogadnék nálunk, lehet, hogy idén csapatként is összeállnak végre.
Mivel 4-3-3-al és szélsőkkel játszanak, szerintem Inzaghi a széleken visszatér az alap védekezőbb elképzeléséhez, ami a Darmian-Perisic kettős.
Meglepne, ha akár Dümfríz, akár Dimarco a kezdőben kapna helyet.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.09.21. 08:26 Jelenlegi hirek szerint hiaba Dimarco remek formaja es teljesitmenye az elmult meccseken, kikerul a kezdobol es helyere Perisic kerul vissza.
Viszont a jelenlegi hirek szerint Dumfriesnak sikerul megragadni a kezdobe, ezzel Darmiant kiszoritani.
Felesleges kiszorításról beszélni, szerintem egész évben rotálni fogja a szélsőket Inzaghi:)
Egyébként mind a 4 wingbackünk jól teljesített eddig, így egyik választás esetén sem kell aggódnunk.
Hiába Hakimi távozása, összességében a széleink rendben vannak, van verseny mindkét oldalon.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.09.21. 09:40
interfan írta: 2021.09.21. 08:26 Jelenlegi hirek szerint hiaba Dimarco remek formaja es teljesitmenye az elmult meccseken, kikerul a kezdobol es helyere Perisic kerul vissza.
Viszont a jelenlegi hirek szerint Dumfriesnak sikerul megragadni a kezdobe, ezzel Darmiant kiszoritani.
Felesleges kiszorításról beszélni, szerintem egész évben rotálni fogja a szélsőket Inzaghi:)
Egyébként mind a 4 wingbackünk jól teljesített eddig, így egyik választás esetén sem kell aggódnunk.
Hiába Hakimi távozása, összességében a széleink rendben vannak, van verseny mindkét oldalon.
Hat nem tudom...

Lehet ezt rotacionak nevezni, de Perisic 5 meccsbol 4x kezdo volt.
Dimarco ellenben 5 meccsbol 2x volt kezdo.

"Mind a 4 wingbackünk jól teljesített"

Hat nem tudom...

Dumfries elso ertekelheto meccse volt a Bologna elleni, persze o meg uj varhatunk tole tobbet, en pl varok is.

Perisic szokas szerint az egyik leggyengebb statokat hozza a keretbol.

Darmiannak szep volt az elso ket meccs, de a Samp es a Real ellen kifejezetten gyenge volt.

Szoval en nagyon nem mondanam azt, hogy "jol teljesitenek".

Dehat kinek mit jelent a "jo teljesitmeny".

A Martinez melletti poszt, valamint a pad mellett, en pont a WB posztot erzem tovabbra is lyukasnak.
Dehat ez is csak egy velemeny.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.09.21. 09:40
Felesleges kiszorításról beszélni, szerintem egész évben rotálni fogja a szélsőket Inzaghi:)
Egyébként mind a 4 wingbackünk jól teljesített eddig, így egyik választás esetén sem kell aggódnunk.
Hiába Hakimi távozása, összességében a széleink rendben vannak, van verseny mindkét oldalon.
Legyünk őszinték a Darmian, Perisic, Dimarco, Dumfries WB sor azért nagyon messze van az elittől. :D Nem bántom őket mert nekünk most ez van és drukkolok nekik jól nyomják de azért ez a sor nálam a padra sem férne oda ha nem ilyen anyagi helyzetben lennénk. ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2021.09.21. 08:54 Nagyon nehéz meccsre számítok, Fiorból több játékost is elfogadnék nálunk, lehet, hogy idén csapatként is összeállnak végre.
Mivel 4-3-3-al és szélsőkkel játszanak, szerintem Inzaghi a széleken visszatér az alap védekezőbb elképzeléséhez, ami a Darmian-Perisic kettős.
Meglepne, ha akár Dümfríz, akár Dimarco a kezdőben kapna helyet.
Én is nehézre számítok, Meg attól tartok amikor jön egy ilyen sok gólos meccs akkor utána mindig jön a szívás és a semmi nem megy be szitu. :D Reméljük most nem.
Igazából nem is kell a sok gól csak nyerjünk valahogy. ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.09.21. 09:47
mike írta: 2021.09.21. 09:40 Egyébként mind a 4 wingbackünk jól teljesített eddig, így egyik választás esetén sem kell aggódnunk.
Hat nem tudom...

Lehet ezt rotacionak nevezni, de Perisic 5 meccsbol 4x kezdo volt.
Dimarco ellenben 5 meccsbol 2x volt kezdo.

"Mind a 4 wingbackünk jól teljesített"

Hat nem tudom...

Dumfries elso ertekelheto meccse volt a Bologna elleni, persze o meg uj varhatunk tole tobbet, en pl varok is.

Perisic szokas szerint az egyik leggyengebb statokat hozza a keretbol.

Darmiannak szep volt az elso ket meccs, de a Samp es a Real ellen kifejezetten gyenge volt.

Szoval en nagyon nem mondanam azt, hogy "jol teljesitenek".

Dehat kinek mit jelent a "jo teljesitmeny".
Nem akartam erről regényt írni, de úgy nez ki szükség van rá:D

Dumfries állítólag először volt jó...de mégis mikor lett volna jó előtte, 3x becserélték negyed orákra...mellesleg sztem akkor is voltak bíztató dolgai.

Tudom hogy Perisic a közellenség itt, de a Real ellen és az első bajnokin is jó volt, nagy panaszunk nem lehet rá. Az igazi posztján kívül játszik, nem rinyál, csinálja a dolgát.

Darmianra túl sok terhet nem lehet rakni, de megbízható, asszisztja is volt már. Eszembe se jutna bírálni.

Dimarco fiatal, lesznek jó és rossz meccsei, de Youngnál ezerszer jobb. A hétvégén pazar volt, végre hazahoztuk.

Inzaghi nem feltétlen a szélekre rakja a hangsúlyt, de amennyit kell, azt ez a négyes lehozza idén. Dumfries pedig nálam kifejezetten a rohadt nagy steal kategória. 12 millióért kb karácsonyi ajándék:)
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

mike írta: 2021.09.21. 11:28...
...
Tudom hogy Perisic a közellenség itt, de a Real ellen és az első bajnokin is jó volt, nagy panaszunk nem lehet rá. Az igazi posztján kívül játszik, nem rinyál, csinálja a dolgát.
...
Kicsit divat lett a horvátokat szidni, Perisicet én is megvédeném, szerintem hasznosan játszik, és védekezni is visszamegy, tavaly is sokszor a bal szélső mellett lévő kp-nak vagy Bastoninak volt tobb munkája amikor Perisic nem volt ott.
Nem egy világsztár, de azert beállt a sorba és megtanulta azt a pozíciót és ha nem is ad hozzá sok pluszt, el sem vesz. Young számtalanszor tette buta szabálytalankodásokkal fegyelmezetlenségekkel ami tizit eredményezett vagy a többieket hozta kellemetlen helyzetbe/ több védekező feladatot hárított rájuk. Dimarcoval szerintem elfogultak sokan, mivel saját nevelés, és jók a beadásai, pontrúgásai - viszont nála pont a védekezés lehet probléma. Lehet, hogy idővel jó lesz, de nálam nem szorította ki még egyértelműen Perisicet, nem baj ha fokozatosan épül be a csapatba, így a nyomás sem akkora rajta. Jövőre pedig várhatóan hozni fogunk valakit aki nagyobb játékerőt képvisel mindkettőjüknél.

Brozo a másik aki szerintem nagyon hasznos bár én sem bírtam sokáig - nekem ő kicsit olyan mint Thiago Motta volt, mindenki szidta, és akkor látszott, hogy mennyire fontos volt, mikor elment a csapatból.

A szélsőkre visszatérve Dumfriest én is szidtam mivel csereként nagyon idegen volt a csapatban, és lassította a támadásokat. A Bologna elleni teljesítménye erős volt, mégha ebből nem is lehet kiindulni, de megmutatta, hogy több van benne, a kérdés h ezt a komolyabb csapatok ellen is ki tudja e hozni. Részemről nem piszkálom egy ideig, reméljük be tud épülni, bár Darmian sem zavar annyira, mivel tud hasznosan jatszani - nyilván nem egy klasszis, de a Serie A-ban jó lehet.

Nyilván lehetnének jobb szélsőink, de nem vagyunk olyan helyzetben, hogy Hakimik szaladgáljanak mindkét oldalon (most már sajnos egyiken sem). Vannak égetőbb pozíciók - pl csere hétvéd, középpályás poszt jobban aggaszt (létszámra vagyunk csak meg, minőségre nagyon nem), és ha Correa nem válik be (a kezdő meccses duplája óta láthatatlan volt amikor behozták), Lautaro gyorsan magára maradhat ha Sanchez folyamatosan sérült, Dzeko pedig kifullad a sorozatterheléstől.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.21. 10:03 Legyünk őszinték a Darmian, Perisic, Dimarco, Dumfries WB sor azért nagyon messze van az elittől. :D Nem bántom őket mert nekünk most ez van és drukkolok nekik jól nyomják de azért ez a sor nálam a padra sem férne oda ha nem ilyen anyagi helyzetben lennénk. ;)
Hat igen, ezzel osszefoglaltal mindent.
En azert Dumfriesben bizok, es remelem megtudja mutatni magat, valamint Dimarcoban is erzem a lehetoseget.
Szoval remelem ok bizonyitanak, es egy erosebb Interben is a keret hasznos tagjai lesznek.

Jelenlegi kerettel is hozni kell a Scudettot, nyarig meg kell jonnie az uj tulajdonosnak, es ezzel remeljuk orokre elfeljtuk az ilyen szornyu gazdasagi helyzetet.
Legyen az a Cottarelli fele szurkoloi reszveny, vagy egy BC Partners fele magan befektetesi csoport, valakinek jonnie kell.

Na meg azert 700m hitelt atvallalva megkapsz egy Intert, nem biztos hogy rossz uzlet.
Foleg ha az uj tulajdonosi kor feltudja azt epiteni, hogy a klub ne orok veszteseges, hanem vegre nyereseges legyen.
Erre azert kozep-hosszutavon megvan a lehetoseg.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Nem kell fosni gyerekek.

3 tényező:

Inzaghi vigye tovább a projektet és konfigolja a csapatot a saját képére. Real meccsen ez már jól körvonalazódott.

Inzaghi sáfárkodjon jól a csapat energiájával mert a pad elég karcsú, és a teljes szezont kell bírni.

Utóbbihoz kapcsolódik , hogy kerüljenek el a sérülések.


Ha ez a 3 tényező stimmel, akkor a scudetto zsebben van higyjünk benne. Ha finomodik még tovább a Real elleni játékunk és hangyányival több szerencsénk lesz és a csatáraink élesebbek , nincs az az ellenfél a Serie A-ban akit ne tudnánk két vállra fektetni.
Persze lesznek rossz napjank, Lesz X és lesz vereség is , de biztos vagyok benne , hogy ez a csapat a győzelem útján van. Conte és Beppe kövezte ki, tették le az alapokat, és most Inzagi feladata megszilárdítani ezt kreatív Európai futballal. Rendben leszünk. Akkor is, ha pillanatnyilag úgy fog tűnni , hogy nem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.09.21. 13:41 Nem kell fosni gyerekek.

3 tényező:

Inzaghi vigye tovább a projektet és konfigolja a csapatot a saját képére. Real meccsen ez már jól körvonalazódott.

Inzaghi sáfárkodjon jól a csapat energiájával mert a pad elég karcsú, és a teljes szezont kell bírni.

Utóbbihoz kapcsolódik , hogy kerüljenek el a sérülések.


Ha ez a 3 tényező stimmel, akkor a scudetto zsebben van higyjünk benne. Ha finomodik még tovább a Real elleni játékunk és hangyányival több szerencsénk lesz és a csatáraink élesebbek , nincs az az ellenfél a Serie A-ban akit ne tudnánk két vállra fektetni.
Persze lesznek rossz napjank, Lesz X és lesz vereség is , de biztos vagyok benne , hogy ez a csapat a győzelem útján van. Conte és Beppe kövezte ki, tették le az alapokat, és most Inzagi feladata megszilárdítani ezt kreatív Európai futballal. Rendben leszünk. Akkor is, ha pillanatnyilag úgy fog tűnni , hogy nem.
Maximalisan egyetertek, ezt a Scudettot csak mi veszithetjuk el.
De eddig Inzaghi pont azt hozza amit mindenki vart tole, igy minden a leheto legnagyobb rendben van a palyan. :)
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2021.09.21. 13:46
DM22 írta: 2021.09.21. 13:41 Nem kell fosni gyerekek.

3 tényező:

Inzaghi vigye tovább a projektet és konfigolja a csapatot a saját képére. Real meccsen ez már jól körvonalazódott.

Inzaghi sáfárkodjon jól a csapat energiájával mert a pad elég karcsú, és a teljes szezont kell bírni.

Utóbbihoz kapcsolódik , hogy kerüljenek el a sérülések.


Ha ez a 3 tényező stimmel, akkor a scudetto zsebben van higyjünk benne. Ha finomodik még tovább a Real elleni játékunk és hangyányival több szerencsénk lesz és a csatáraink élesebbek , nincs az az ellenfél a Serie A-ban akit ne tudnánk két vállra fektetni.
Persze lesznek rossz napjank, Lesz X és lesz vereség is , de biztos vagyok benne , hogy ez a csapat a győzelem útján van. Conte és Beppe kövezte ki, tették le az alapokat, és most Inzagi feladata megszilárdítani ezt kreatív Európai futballal. Rendben leszünk. Akkor is, ha pillanatnyilag úgy fog tűnni , hogy nem.
Maximalisan egyetertek, ezt a Scudettot csak mi veszithetjuk el.
De eddig Inzaghi pont azt hozza amit mindenki vart tole, igy minden a leheto legnagyobb rendben van a palyan. :)
Ami szerintem nagyon érdekes lesz, az az, hogy a kritikus helyzeteket hogyan kezeli majd Inzaghi. A Lazionál már láttunk nála nagy leolvadásokat, rossz periódus, egymás utáni gyengébb teljesítmények pedig nálunk is lesznek. Conte rendszerének előnye - ami hátrány is volt persze - az, hogy mindenki, még a legrosszabb napján is tudja, hogy mi a dolga, a játékosok tényleg egy precízen működő gép kis csavarocskái. Inzaghinál az ösztönösség, a rögtönzés nagyobb szerepet kap, így, ha nem megy a csapatnak, nem biztos, hogy eszükbe fog jutni, hogy erre vagy arra a szitura milyen megoldás kéne, hiszen nem annyira a begyakorolt figurák állandó alkalmazásához vannak a srácok hozzászokva.

Egyébként a keretekre ránézve én is azt mondom, hogy Hakimi és Lukaku elvesztése ellenére nagy esélyesei vagyunk a Scudettonak. Én a szezon elején arra tippeltem, hogy az első négyben az Inter, a Juventus, a Roma és a Lazio (a Sasokban azóta picit kételkedem) lesz benne és arra is, hogy mi nyerünk, de azért elvárásként nem fogalmaznám meg semmiképpen, hogy bajnokságot kell nyernünk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Mai kezdő:

Handa—Skrini-DeVrij-Bastoni—Darmian-Barella-Brozovic-Calha-Perisic—Dzeko-Lautaro
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.21. 19:55 Mai kezdő:

Handa—Skrini-DeVrij-Bastoni—Darmian-Barella-Brozovic-Calha-Perisic—Dzeko-Lautaro
Dumfries igazàn kezdhetett volna.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.09.21. 20:12
CsaSzi9294 írta: 2021.09.21. 19:55 Mai kezdő:

Handa—Skrini-DeVrij-Bastoni—Darmian-Barella-Brozovic-Calha-Perisic—Dzeko-Lautaro
Dumfries igazàn kezdhetett volna.
Sajnalom hogy se Dimarco, se Dumfries, se Sanchez, de ez van.
Calhanoglu remelem ma vegre mutat valamit.

Nehez meccs lesz, de nyerni kell, most kell javitani a Samp meccset.
Vegre megmutathatjuk hogy nehezebbnek igerkezo meccsen is tudunk nyerni.
Jo lenne megint egy hatos, de most egy egyszeru sima 0-1-et is alairok. :D
Szoval gyozelemre fel. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.21. 20:26
ricsinter írta: 2021.09.21. 20:12
CsaSzi9294 írta: 2021.09.21. 19:55 Mai kezdő:

Handa—Skrini-DeVrij-Bastoni—Darmian-Barella-Brozovic-Calha-Perisic—Dzeko-Lautaro
Dumfries igazàn kezdhetett volna.
Sajnalom hogy se Dimarco, se Dumfries, se Sanchez, de ez van.
Calhanoglu remelem ma vegre mutat valamit.

Nehez meccs lesz, de nyerni kell, most kell javitani a Samp meccset.
Vegre megmutathatjuk hogy nehezebbnek igerkezo meccsen is tudunk nyerni.
Jo lenne megint egy hatos, de most egy egyszeru sima 0-1-et is alairok. :D
Szoval gyozelemre fel. :)
0-2 lesz Calha és Dzeko gólokkal. A sorrendet nem tudom. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.21. 20:30
interfan írta: 2021.09.21. 20:26
ricsinter írta: 2021.09.21. 20:12

Dumfries igazàn kezdhetett volna.
Sajnalom hogy se Dimarco, se Dumfries, se Sanchez, de ez van.
Calhanoglu remelem ma vegre mutat valamit.

Nehez meccs lesz, de nyerni kell, most kell javitani a Samp meccset.
Vegre megmutathatjuk hogy nehezebbnek igerkezo meccsen is tudunk nyerni.
Jo lenne megint egy hatos, de most egy egyszeru sima 0-1-et is alairok. :D
Szoval gyozelemre fel. :)
0-2 lesz Calha és Dzeko gólokkal. A sorrendet nem tudom. :)
A Profeta szoljon beloled Csaszi es legyen igy. :)
0-2 meg szebb mint az altalam irt 0-1.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Én 1-3at tippeltek.
Részünkről Lau Barella Devrij gólokkal. 3 calha asszisztal
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Nem nagyon ízlik nekünk ez az agresszív letámadás, ez már a Hellas ellen is látszott.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nagyon érik a Fior gól. :roll:
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Herfort Balazs írta: 2021.09.21. 20:57 Nem nagyon ízlik nekünk ez az agresszív letámadás, ez már a Hellas ellen is látszott.
Minden csapat így kezdi a védekezést a 3 védős taktika esetén! Elöl ugye nem Lukaku van aki képes megtartani a labdát hanem Dzeko aki egyáltalán nem tudja! A Magyar válogatott hasonló problémákkal küzd!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Eddig eléggé alszunk...
Remélem nem lőttük el a puskaport....
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.21. 21:01 Nagyon érik a Fior gól. :roll:
meg is jott...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Várható volt már...szarul játszunk. :roll:
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Érett sajna, eddig semmi értelmezhetőt nem csináltunk
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.21. 21:11 Várható volt már...szarul játszunk. :roll:
Megérdemelte a Fior, közünk nincs a meccshez sajnos
Válasz küldése