Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

internaZIOnaLe írta: 2021.09.21. 20:43 Én 1-3at tippeltek.
Részünkről Lau Barella Devrij gólokkal. 3 calha asszisztal
Azért kurva gáz hogy egy góllövőt sem találtál el... :clap: :lol: :lol:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Szep gyozelem volt egy gyenge elso felido utan.Az pozitiv,hogy tudtunk reagalni az elso felidore.Kellenek az ilyen gyozelmek is.
Jol gondolom az oreg Dzeko vezeti a gollovolistat? :D
Martinez ma nagyon gyenge volt.Igaz az alom Vlahovic is.Masodikba eszre sem lehetett venni a sracot....
INTER-1908
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Én nekem az ilyen meccsek jobban tetszenek mint a 6-1...
Nem volt szép játék a fior 55 percig jól nyomta de aztán elfáradtak és a cserék is úgy gondolom rendben voltak főleg ha a fior csereihez nézzük.
A kiállítás jogos volt nem is értem mit rugozott rajt a speaker...A fior fejben és fizikailag is elfáradt a meccs második felére.
5meccs alapján szerintem a csapatban van potenciál helyenként szépen is játszunk és ami fontos eredményesen persze lesznek még hullámvölgyek de eddig szerintem biztató amit látunk.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Átengedtük a Fiorentinának a teret az első félidőben,de lehetett sejteni,hogy ezt nem bírják végig.
Kicsit olyan volt mint a Verona meccs.első félidő nagyon gyenge játék aztán a második félidőben meg bedaráljuk őket.
Viszonylag gyorsan megfordítottuk a meccset és onann már csak az volt kérdés,hogy hán góllal nyerünk.
A Fio piros előtt is mi domináltunk az volt a kérdés,hogy hány góllal nyerünk.
Azért van bennem hiány érzet ,mert sokkal előbb eldönthettük volna.
Lautaro és Sánchez előtt is óriási lehetőslg volt ami akár sokba is kerülhetett volna.


Amiben nem vagyok biztos,de Barella szerintem eddig minden bajnokin legalább 1 gólpasszt adott.
Dumfriies egyébként jól szállt be gondolom még gyengébben védekezik ezért nem rakta kezdőbe,de a fáradt Fio játékosok nem nagyon tudták tartani.

A 18-5-ös gólarányunk amúgy nem hangzik rosszul.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta: 2021.09.21. 22:56 Szep gyozelem volt egy gyenge elso felido utan.Az pozitiv,hogy tudtunk reagalni az elso felidore.Kellenek az ilyen gyozelmek is.
Jol gondolom az oreg Dzeko vezeti a gollovolistat? :D
Martinez ma nagyon gyenge volt.Igaz az alom Vlahovic is.Masodikba eszre sem lehetett venni a sracot....
Azért az elsőben eléggé ült amit csinált elől, labdatartás, lekészítés az érkezőknek, ki a szélre, érkezés a kapu elé.
Használható összjátékban.
Az egész Fior összeesett, nem is jutott előre a labda, ahogy nálunk sem az első félidőben.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Kár azért az elvesztett 2 pontért, de 5 forduló után egészen biztató a a helyzet a tabellára tekintve. Ellenben, jönnek a komolyabb ellenfelek (ezzel együtt ez a Fior a kiállításig szerintem elég vagányul nyomta), jó lenne kicsit magabiztosabbá válni, elsősorban a hátsó harmadban, nem kevés a kapott gólunk és az állandó saját kapu előtti passzolgatás továbbra is hajmeresztő, Bastoni kissé zilált hetek óta, az egyebeket nem is említve. Röviden, hurrá, győzelem, de fejlődni kell ezerrel, rákészülni az Atalanta csapatára és termelni a pontokat.

FORZA INTER!!!
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Cupi írta: 2021.09.21. 22:56 Szep gyozelem volt egy gyenge elso felido utan.Az pozitiv,hogy tudtunk reagalni az elso felidore.Kellenek az ilyen gyozelmek is.
Jol gondolom az oreg Dzeko vezeti a gollovolistat? :D
Martinez ma nagyon gyenge volt.Igaz az alom Vlahovic is.Masodikba eszre sem lehetett venni a sracot....
Immobile vezeti 5 góllal. Dzeko papa "csak" 4-nél tart. ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

A tapsért márpedig jár a piros.
Ezt Sneijder is tudja már.Az emlékezetes derbi után amit emberhátrányban is megnyertünk.
https://www.youtube.com/watch?v=dqx5nIxKyXw

0:58-nál a taps.Ez ugrott be a mai jelenetnél.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Portiere32 írta: 2021.09.21. 23:10
Cupi írta: 2021.09.21. 22:56 Szep gyozelem volt egy gyenge elso felido utan.Az pozitiv,hogy tudtunk reagalni az elso felidore.Kellenek az ilyen gyozelmek is.
Jol gondolom az oreg Dzeko vezeti a gollovolistat? :D
Martinez ma nagyon gyenge volt.Igaz az alom Vlahovic is.Masodikba eszre sem lehetett venni a sracot....
Immobile vezeti 5 góllal. Dzeko papa "csak" 4-nél tart. ;)
Egy mesterhármas az Atalanta ellen is már beérte a tavalyi Romában rúgott gólok számát. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Portiere32 írta: 2021.09.21. 23:10
Cupi írta: 2021.09.21. 22:56 Szep gyozelem volt egy gyenge elso felido utan.Az pozitiv,hogy tudtunk reagalni az elso felidore.Kellenek az ilyen gyozelmek is.
Jol gondolom az oreg Dzeko vezeti a gollovolistat? :D
Martinez ma nagyon gyenge volt.Igaz az alom Vlahovic is.Masodikba eszre sem lehetett venni a sracot....
Immobile vezeti 5 góllal. Dzeko papa "csak" 4-nél tart. ;)
Koszi.De a hazit vezeti :D
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1629
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Portiere32 írta: 2021.09.21. 22:52
internaZIOnaLe írta: 2021.09.21. 20:43 Én 1-3at tippeltek.
Részünkről Lau Barella Devrij gólokkal. 3 calha asszisztal
Azért kurva gáz hogy egy góllövőt sem találtál el... :clap: :lol: :lol:
Hehe...
De a Calha asszisztal nem lőttem mellé 😁😁
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Az ma nagyon latszott hogy az elso felidot indorekt takarekon toltuk. A fior meg ugy porgott mint meg soha.. ennyi tortent igazabol. Ja meg nehanyan forman kivul voltak de szerencsere ez a csapat mar nyert egy scudit ami kva sokat segit az ilyen meccseken. Inzaghi tokeletesen meccselt pedig Italiano is egy dorzsolt faszi.
Most johetnek a nehezebb ellenfelek , de van egy olyan erzesem hogy nem nagyon fogunk beleszaladni a kesbe. Ez a csapat eg a vagytol h nyerjen es ez igaz az edzore is.
Ha majd nem megy az Simone fele foci nyugodtan visszalehet neha terni a mar zsebben es fejben levo tudashoz vagyis a Conte fele celfutballhoz vegyitve a mostani stilussal. Rendben leszunk .
Mindenkinek jar a nagy oleles a forumon hogy ennyi szopas es 10 ev böjt utan is kitartottunk hogy vegre az legyen a legnagyobb bajunk ha esetleg valaki pontot rabol tolunk.
Az meg kulon orom h a juven nem latni hogy ebbol a godorbol ertelmes modon kitudnak maszni. Ott lesznek a vegen de mi addigra hetedhet hataron tul leszunk mar. Holnap pedig mindenki legyen egy kicsit Spezia szurkolo. Nagy buli lenne ott egy 1-0 vagy 1-1 :)
möszi
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Sziasztok! Most értem haza a stadionból, valaki tud egy meccs összefoglalót és ha igen, akkor linket is küldene? Az első gólnál mintha Skriniart lerántották volna és abból lett az akció. Élőben nagyon látványos volt, de elvileg visszanézték és maradt az 1-0. Amúgy az első félidőben Brozo adott el egy csomó lasztit és sajnos a védelemből nagyon lefelé lóg ki Bastoni. Ivan barátunk pedig szerintem megint meggyőző volt, rengeteget fut, megy a támadásokkal, a Real ellen is feltűnt. Valahogy élőben látványosabb a teljesítménye, tv-ben valóban olyan harmatosnak tűnik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-Sky:

Handanovic 7
Barella 7
Perisic 7
Dzeko 7
Bastoni 6,5
Darmian 6,5
Gagliardini 6,5
Skriniar 6
DeVrij 6
Brozovic 6
Dumfries 6
Vecino 6
Calhanoglu 6
Martinez 6
Sanchez 6

-Calciomercato.com:

Handanovic 7,5
Bastoni 7
Darmian 7
Dzeko 7
Skriniar 6,5
Barella 6,5
Brozovic 6,5
Gagliardini 6,5
Perisic 6,5
Dumfries 6
Vecino 6
Calhanoglu 6
Sanchez 5,5
Martinez 5,5
DeVrij 5

-Tuttomercatoweb:

Handanovic 7
Barella 7
Perisic 7
Dzeko 7
Bastoni 6,5
DeVrij 6,5
Darmian 6,5
Dumfries 6,5
Vecino 6,5
Gagliardini 6,5
Martinez 6,5
Brozovic 6
Calhanoglu 6
Sanchez 6
Skriniar 5,5

-FcInter1908:

Handanovic 7
Darmian 7
Brozovic 7
Perisic 7
Dzeko 7
Barella 6,5
Gagliardini 6,5
Vecino 6,5
Dumfries 6,5
Bastoni 6
DeVrij 6
Skriniar 6
Calhanoglu 6
Sanchez 6
Martinez 6

-FcInternews:

Brozovic 7
Perisic 7
Handanovic 6,5
Skriniar 6,5
Darmian 6,5
Dumfries 6,5
Barella 6,5
Dzeko 6,5
Bastoni 6
DeVrij 6
Vecino 6
Gagliardini 6
Sanchez 6
Martinez 6
Calhanoglu 5,5
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kicsit a sors visszaadta amit a Real ellen elvett.
Ott jobbak voltunk, megis kikaptunk, most gyengebbek, megis nyertunk.
Kifejezetten boldog es elegedett vagyok.
Persze az elso felidoben ugy jatszottunk ahogy, de szerencsere megusztuk egy gollal, el is kell azt gyorsan felejteni.
Inzaghi nagyon szepen felporgette a csapatot a 2.felidore, es sima lett.
Kijavitottuk a Samp meccset, es 15/13 olyan kezdes ami kell, es ami egy cimvedohoz melto.
Persze kezdtunk Conteval 15/15-el is, de en megmondom oszinten ez a jelenlegi csapat es jatek sokkal szimpatikusabb.
Ahogy nagyon sokan mondjak, Inzaghival mindenki megkapta a szabadsagot.
Meg Borja is, aki ugye volt Conte jatekosa elmondta, Conteval minden mennyire bevolt szabalyozva, Inzaghinal sokkal szabadabb minden.
Inzaghi eddig pont azt hozza amit vartunk tole, egy kreativ, agilis jatekot.
Mekkora kulonbseg van 3-5-2 es 3-5-2 kozott.
Persze jobb lenne ha ismernek mas taktikat is, de ne legyek telhetetlen.
Menni kell szepen tovabb, kikovezett ut visz minket a bajnoki cimig.
Jo latni azt, hogy hiaba gyengultunk, es a rivalisok hiaba erosodtek, meg igy is toronymagas eselyesei vagyunk az idei Scudettonak is.
(De jo hogy CR tavozott)
Es jo latni, hogy Inzaghi nem csak szimpatikus, hanem szakmai tudas is van mogotte, es amit felepitett jatekban mar most jobb nezni mint a Conte fele minimal focit.
Nehez 4 meccs jon, Atalanta, Sass, Lazio, Juve, de nem aggodok, ez a csapat mar nem fog osszeroppani.
En hiszek benne ebbol a 4 meccsbol is egy 8-10 pontot tudunk hozni.
Csak igy tovabb.

Vegul pedig Inter101 tokeletes gondolataval zarnam, a kerdesre hogy mit is kivanhatnank?

"Bajnoki cím, BL negyeddöntő, új tulaj, jövőre szebb mez!"
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Cupi írta: 2021.09.21. 23:16
Portiere32 írta: 2021.09.21. 23:10
Cupi írta: 2021.09.21. 22:56 Jol gondolom az oreg Dzeko vezeti a gollovolistat? :D
Martinez ma nagyon gyenge volt.Igaz az alom Vlahovic is.Masodikba eszre sem lehetett venni a sracot....
Immobile vezeti 5 góllal. Dzeko papa "csak" 4-nél tart. ;)
Koszi.De a hazit vezeti :D
Illetve ugyan annyi gólt rúgott mint a juve. Ezt csak úgy halkan jegyzem meg :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2021.09.22. 07:34 Illetve ugyan annyi gólt rúgott mint a juve. Ezt csak úgy halkan jegyzem meg :lol:
Ez egy kifejezetten szep dolog, de igazan fontos pontokat ero golja, komoly meccsen a tegnapi volt az elso.
Szep a Genoa ellen is 3-0-nal rugni egy 4. golt, es szep a Bologna ellen 4-0-nal rugni meg kettot, de ezek a golok ott mar csak golarany javitanok voltak.
Nehezebb meccseken, lasd Verona, Samp, Real, meglehetosen gyenge volt.

Ezt kell tole is amit tegnap, kielezett meccsen, nehez ellenfel ellen gyoztes gol.
Remeljuk ezt kapjuk innentol tole.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Portiere32 írta: 2021.09.22. 07:34
Cupi írta: 2021.09.21. 23:16
Portiere32 írta: 2021.09.21. 23:10
Illetve ugyan annyi gólt rúgott mint a juve. Ezt csak úgy halkan jegyzem meg :lol:
Én bízom benne, hogy a Spezia hazai pályán beárazza őket. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 07:51 Én bízom benne, hogy a Spezia hazai pályán is beárazza őket. :)
Neked mindig olyan szep almaid vannak. :)

Persze gyonyoru lenne, de azert az mar tenyleg elkepeszto blama lenne.
Ez a Spezia total Seria B szint.
Ilyen csapatoknak a Seria A kozelebe nem kellene kerulnie, csak hat a 20 csapatos bajnoksag...

En meg mindig tartok a Juvetol.
Persze elment CR, ami oriasi KO jelent ott, de kezdett mar ott Allegri rosszul a veget meg ismerjuk.
Az en szememben meg mindig a Juve a legfobb kihivo.
De hala az egnek CR elvesztese miatt, elottuk vagyunk, ezert meg kell lenni iden a 20. bajnoki cimnek.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.22. 07:59
CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 07:51 Én bízom benne, hogy a Spezia hazai pályán is beárazza őket. :)
Neked mindig olyan szep almaid vannak. :)

Persze gyonyoru lenne, de azert az mar tenyleg elkepeszto blama lenne.
Ez a Spezia total Seria B szint.
Ilyen csapatoknak a Seria A kozelebe nem kellene kerulnie, csak hat a 20 csapatos bajnoksag...

En meg mindig tartok a Juvetol.
Persze elment CR, ami oriasi KO jelent ott, de kezdett mar ott Allegri rosszul a veget meg ismerjuk.
Az en szememben meg mindig a Juve a legfobb kihivo.
De hala az egnek CR elvesztese miatt, elottuk vagyunk, ezert meg kell lenni iden a 20. bajnoki cimnek.
A Spezia a kedvenc kiscsapatom, NZola megoldja. ;)

Na és? A juve is B szint. :lol:
Ráadásul a Spezia 90%ba mindig szerez gólt otthon. Én azt mondom az Xnek is örülnék, de bízom a Spezia sikerében. :)

Ez a juve egy fos (amúgy is), szerintem ez a szezon nekik végig ilyen gyatra lesz. A kapu, kp és a csatársor középszint, a védelmük egyedül amit jónak mondanék. Én örülök, hogy nem Allegrit kaptuk, holott én benne bíztam a legjobban. Sok volt neki a 2 év kihagyás. Essenek ki a picsába, ott van a helyük. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 08:15 Ez a juve egy fos (amúgy is), szerintem ez a szezon nekik végig ilyen gyatra lesz. A kapu, kp és a csatársor középszint, a védelmük egyedül amit jónak mondanék. Én örülök, hogy nem Allegrit kaptuk, holott én benne bíztam a legjobban. Sok volt neki a 2 év kihagyás. Essenek ki a picsába, ott van a helyük. :)
Azert ez egy koltoi tulzas.
Elfogadnek en abbol a "kozepszintu" Juve tamadokbol es KP-bol egy parat, akar a mi kezdobkben is, maradjunk ennyiben.
Persze CR miatt egyertelmu gyengultek, de akkor is azert nagyon de nagyon messze vannak a "kozepszinttol".

Allegrit nagyon sokan, nagyon sokszor leirtak mar (koztuk en is).
De mindig mutatot valamit ezutan, es megmutatta zsenializmusat, es azt hogy miert tartjak a legjobb Olasz edzonek.
Szoval szerintem jobb lesz meg ezzel varni kicsit.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.22. 08:25
CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 08:15 Ez a juve egy fos (amúgy is), szerintem ez a szezon nekik végig ilyen gyatra lesz. A kapu, kp és a csatársor középszint, a védelmük egyedül amit jónak mondanék. Én örülök, hogy nem Allegrit kaptuk, holott én benne bíztam a legjobban. Sok volt neki a 2 év kihagyás. Essenek ki a picsába, ott van a helyük. :)
Azert ez egy koltoi tulzas.
Elfogadnek en abbol a "kozepszintu" Juve tamadokbol es KP-bol egy parat, akar a mi kezdobkben is, maradjunk ennyiben.
Persze CR miatt egyertelmu gyengultek, de akkor is azert nagyon de nagyon messze vannak a "kozepszinttol".

Allegrit nagyon sokan, nagyon sokszor leirtak mar (koztuk en is).
De mindig mutatot valamit ezutan, es megmutatta zsenializmusat, es azt hogy miert tartjak a legjobb Olasz edzonek.
Szoval szerintem jobb lesz meg ezzel varni kicsit.
Abszolút nem túlzásnak szántam.
Chiesán, Locatellin és talán (!) Keanen kívül senki de senki nem kellene onnan.
Én elhiszem, hogy nem akarod őket leírni, de könyörgöm, az egész csapat szét van esve, mert gyengék. Nem kell ezen szépíteni, ez a valóság.
Rabiot, Ramsey, Bentancur, Arthur egy zsák labdát nem érnek, Moratát hagyjuk, Dybala állandóan sérült és a fizu emelés körül forog az agya. Nem tudom az általam felsorolt 2-3 játékosom kívül kit hoznál ide? 🙂

Allegris dologhoz még annyit, hogy szarból ő sem tud várat építeni. Ez a juve idén egy erős középszint, se több se kevesebb. Hála Istennek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 08:34
interfan írta: 2021.09.22. 08:25
CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 08:15 Ez a juve egy fos (amúgy is), szerintem ez a szezon nekik végig ilyen gyatra lesz. A kapu, kp és a csatársor középszint, a védelmük egyedül amit jónak mondanék. Én örülök, hogy nem Allegrit kaptuk, holott én benne bíztam a legjobban. Sok volt neki a 2 év kihagyás. Essenek ki a picsába, ott van a helyük. :)
Azert ez egy koltoi tulzas.
Elfogadnek en abbol a "kozepszintu" Juve tamadokbol es KP-bol egy parat, akar a mi kezdobkben is, maradjunk ennyiben.
Persze CR miatt egyertelmu gyengultek, de akkor is azert nagyon de nagyon messze vannak a "kozepszinttol".

Allegrit nagyon sokan, nagyon sokszor leirtak mar (koztuk en is).
De mindig mutatot valamit ezutan, es megmutatta zsenializmusat, es azt hogy miert tartjak a legjobb Olasz edzonek.
Szoval szerintem jobb lesz meg ezzel varni kicsit.
Abszolút nem túlzásnak szántam.
Chiesán, Locatellin és talán (!) Keanen kívül senki de senki nem kellene onnan.
Én elhiszem, hogy nem akarod őket leírni, de könyörgöm, az egész csapat szét van esve, mert gyengék. Nem kell ezen szépíteni, ez a valóság.
Rabiot, Ramsey, Bentancur, Arthur egy zsák labdát nem érnek, Moratát hagyjuk, Dybala állandóan sérült és a fizu emelés körül forog az agya. Nem tudom az általam felsorolt 2-3 játékosom kívül kit hoznál ide? 🙂

Allegris dologhoz még annyit, hogy szarból ő sem tud várat építeni. Ez a juve idén egy erős középszint, se több se kevesebb. Hála Istennek.
Az hogy mi a "valosag", azt csak az ido mondja majd meg, nem te vagy en. ;)

Allegri milyen jatekosokkal es kerettel jutott el 2x a BL dontoig?
Ennyit arrol a "szarbol o sem tud varat epiteni".

A.Sandro, Danilo, Locatelli, Chiesa, Dybala barmikor beferne a mi kezdonkbe is.
Egy csapat ahonnan 5 jatekos beferne a kezdonkbe, hat nem neveznem "kozepszintnek".
Akkor a Lazio vagy Roma mi?
Atalanta meg foleg...

Az sem mondanam, hogy Bentancur egy zsak labdat nem er.
Nem is olyan reg a Seria A egyik legjobb KP statjait hozta.
Mckennie sem egy fogalmatlan senki, mint ahogy Rabiot is 100x inkabb mint Vecino felek.
Padra barmikor alairnam a Bentancur, Rabiot, Mckennie sort a mi Vidal, Gag, Vecino sorunk helyett.
Kulusevksi meg 20 evesen csak hozott egy 7 gol + 7 gp szezont, szinten padra elferne nalunk.
Ez ha jol szamolok 9 jatekos...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.22. 08:47
CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 08:34
interfan írta: 2021.09.22. 08:25

Azert ez egy koltoi tulzas.
Elfogadnek en abbol a "kozepszintu" Juve tamadokbol es KP-bol egy parat, akar a mi kezdobkben is, maradjunk ennyiben.
Persze CR miatt egyertelmu gyengultek, de akkor is azert nagyon de nagyon messze vannak a "kozepszinttol".

Allegrit nagyon sokan, nagyon sokszor leirtak mar (koztuk en is).
De mindig mutatot valamit ezutan, es megmutatta zsenializmusat, es azt hogy miert tartjak a legjobb Olasz edzonek.
Szoval szerintem jobb lesz meg ezzel varni kicsit.
Abszolút nem túlzásnak szántam.
Chiesán, Locatellin és talán (!) Keanen kívül senki de senki nem kellene onnan.
Én elhiszem, hogy nem akarod őket leírni, de könyörgöm, az egész csapat szét van esve, mert gyengék. Nem kell ezen szépíteni, ez a valóság.
Rabiot, Ramsey, Bentancur, Arthur egy zsák labdát nem érnek, Moratát hagyjuk, Dybala állandóan sérült és a fizu emelés körül forog az agya. Nem tudom az általam felsorolt 2-3 játékosom kívül kit hoznál ide? 🙂

Allegris dologhoz még annyit, hogy szarból ő sem tud várat építeni. Ez a juve idén egy erős középszint, se több se kevesebb. Hála Istennek.
Az hogy mi a "valosag", azt csak az ido mondja majd meg, nem te vagy en. ;)

Allegri milyen jatekosokkal es kerettel jutott el 2x a BL dontoig?
Ennyit arrol a "szarbol o sem tud varat epiteni".

A.Sandro, Danilo, Locatelli, Chiesa, Dybala barmikor beferne a mi kezdonkbe is.
Egy csapat ahonnan 5 jatekos beferne a kezdonkbe, hat nem neveznem "kozepszintnek".
Akkor a Lazio vagy Roma mi?
Atalanta meg foleg...

Az sem mondanam, hogy Bentancur egy zsak labdat nem er.
Nem is olyan reg a Seria A egyik legjobb KP statjait hozta.
Mckennie sem egy fogalmatlan senki, mint ahogy Rabiot is 100x inkabb mint Vecino felek.
Padra barmikor alairnam a Bentancur, Rabiot, Mckennie sort a mi Vidal, Gag, Vecino sorunk helyett.
Kulusevksi meg 20 evesen csak hozott egy 7 gol + 7 gp szezont, szinten padra elferne nalunk.
Ez ha jol szamolok 9 jatekos...
Fentebb írtam, hogy a kp és csatársor gyenge, a védőket direkt nem írtam...

Mindegy, kár is ezen vitázni úgy sem fogunk ebben egyet érteni.
Szerintem a szezon végén nem lesznek bent a 4ben, inkább a 6-8. helyre tippelem őket.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 08:53 Szerintem a szezon végén nem lesznek bent a 4ben, inkább a 6-8. helyre tippelem őket.
Az ido eldonti majd mi a "valosag".
A te altalad irt 6-8. hely.
Vagy az en altalam gondolt 2-3.hely.

Egy fogadast megerne a dolog. :D
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Hát nem tudom. Nekem a mi játékosaink jóval szimpatikusabbak, mint a Kulusevski, Rabiot, Ramsey féle patkányok. Akkor már ezerszer inkább nézem Gagliardini-t mert őt legalább nem akarom arcon rúgni mikor meglátom, egyszerűen csak sírok.
A Juve esetében az a baj, hogy nagyon nagy volt ezeknek a játékosoknak az arca, hiszen tavalyig tulajdonképpen úgy igazolt oda mindenki, hogy "oké akkor most tuti bajnok leszek és messze mi vagyunk a legjobbak". Na ez most megváltozott és egy olyan játékos távozott Ronaldo személyében akire a csapatot építették. Azért nem kevés gólt vert és nem kevés meccset döntött el az elmúlt három szezonban. Még mindig nem érhet egyik csapattársa sem a nyomába. És itt követte el a Juve a legnagyobb hibát, mind anyagilag, mind sportszakmailag, mindenhogy. Azt hitték vele együtt jön a BL trófea is, nem is tévedhettek volna nagyobbat. A bajnokságokat akkor is megnyerték volna, ha helyette Szalai Ádámot igazolják le a padra. Ráadásul anyagilag is jobban jártak volna, plusz el tudták volna kezdeni átalakítani a keretet. Így meg egyszerűen kiöregedtek. Óriási szakmai munka kell most náluk és minden szinten és volt lehetőségük tanulni, hiszen a mi példánkon lehetett. Ha megtanulták a leckét, akkor egy két év múlva ismét tényezők lehetnek Európában, ha nem akkor hosszabb időszak lesz ez számukra is. És nem véletlen írtam Európát. Az olasz klubfutball sajnos továbbra sem tényező nemzetközi szinten. Messze van minden csapat az elittől és sajnos a második vonaltól is le vagyunk maradva. Nekünk van a legnagyobb esélyünk megnyerni a bajnokságot és hibát ment el két játékosunk ezt be lehet húzni. Conté-val meglenne, remélem Inzaghi is képes rá, megérdemelné.
Viszont az biztos, hogy amíg a tulajdonosi helyezte nem vesz jó irányt a csapatnak, addig minden meccs ajándék a nemzetközi szintéren, mert komolyabb eredményre ez a keret - egyik olasz keret sem - elég.
Az irány remek, jó a csapat, eddig nem érződik Lukaku és még kevésbé Hakimi hiánya. Dumfries nekem továbbra is zsákbamacska, de ha úgy fog játszani, mint a Bologna ellen, akkor gyorsan el fogjuk felejteni Hakimi-t.
Dzeko meg profi, ettől még jó lenne, ha Correa ki tudná őt szorítani a kezdőből, de ez még messze van szerintem. Viszont eddig szépen termeli/termeljük a gólokat. Martinez áttörés előtt áll, remélem sikerül neki, akkor nem lesz kérdés a bajnoki cím.
Összességében hasonló csapatunk van, mint tavaly, szebb játékkal, több góllal és szimpatikusabb edzővel. Reméljük szerencsénk is lesz, mert azért az kell és behúzzuk 20. címet is.

Möszi, gondolom találtál linket, de ha nem:
https://youtu.be/IFVBeui89xo
Augusztusban voltam Firenzében, meg is látogattam a stadiont, biztos jó élmény volt, pláne Inter győzelemmel. Egy kisebb beszámolót olvasnék tőled a meccsről, mit lehetett tapasztalni odafele, alatta és utána. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.22. 09:01
CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 08:53 Szerintem a szezon végén nem lesznek bent a 4ben, inkább a 6-8. helyre tippelem őket.
Az ido eldonti majd mi a "valosag".
A te altalad irt 6-8. hely.
Vagy az en altalam gondolt 2-3.hely.

Egy fogadast megerne a dolog. :D
Részemről benne vagyok. :)
Találjunk ki valamit. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 09:03
interfan írta: 2021.09.22. 09:01
CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 08:53 Szerintem a szezon végén nem lesznek bent a 4ben, inkább a 6-8. helyre tippelem őket.
Az ido eldonti majd mi a "valosag".
A te altalad irt 6-8. hely.
Vagy az en altalam gondolt 2-3.hely.

Egy fogadast megerne a dolog. :D
Részemről benne vagyok. :)
Találjunk ki valamit. :)
Egy jo kaja meghivast megerne a dolog. :)
De innentol off, szoval majd privat uzenetben megbeszeljuk. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Barella kisebb combserulest szenvedett tegnap.
Ma ertekelik a helyzetet, es vizsgalatok is varnak ra, jelenlegi hirek szerint bevetheto lesz az Atalanta ellen.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.22. 09:08 Barella kisebb combserulest szenvedett tegnap.
Ma ertekelik a helyzetet, es vizsgalatok is varnak ra, jelenlegi hirek szerint bevetheto lesz az Atalanta ellen.
Kicsit mint ha túl lenne pörgetve a srác. Jó lenne pihentetni kicsit.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 09:16
interfan írta: 2021.09.22. 09:08 Barella kisebb combserulest szenvedett tegnap.
Ma ertekelik a helyzetet, es vizsgalatok is varnak ra, jelenlegi hirek szerint bevetheto lesz az Atalanta ellen.
Kicsit mint ha túl lenne pörgetve a srác. Jó lenne pihentetni kicsit.
Es akkor jonne a kinzo kerdes, Gag vagy Vecino. :D

Amugy ilyenkor jonne jol egy kis rugalmassag, es hogy mas taktikat is ismernek a fix 3-5-2 mellett.
Atalanta egy nyiltsisakos, tamado felfogasu 3-4-3-at jatszat.

Ha mar 3 vedo, en feltennek egy 3-4-2-1-et.

Brozovic-Calhanoglu KP kozepe

Elottuk Martinez-Sanchez

Legelol Dzeko
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.22. 09:33
CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 09:16
interfan írta: 2021.09.22. 09:08 Barella kisebb combserulest szenvedett tegnap.
Ma ertekelik a helyzetet, es vizsgalatok is varnak ra, jelenlegi hirek szerint bevetheto lesz az Atalanta ellen.
Kicsit mint ha túl lenne pörgetve a srác. Jó lenne pihentetni kicsit.
Es akkor jonne a kinzo kerdes, Gag vagy Vecino. :D
Cordaz. :)

Télen nagyon kell egy csere kp, ezeknek a szerencsecsomagoknak a helyére. Castrovilli.. évek óta mondom. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 09:42
interfan írta: 2021.09.22. 09:33
CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 09:16

Kicsit mint ha túl lenne pörgetve a srác. Jó lenne pihentetni kicsit.
Es akkor jonne a kinzo kerdes, Gag vagy Vecino. :D
Cordaz. :)

Télen nagyon kell egy csere kp, ezeknek a szerencsecsomagoknak a helyére. Castrovilli.. évek óta mondom. :)
Esetleg Berni vissza uj poszton, hatha ott lenne 1db jatekperce nem ugy mint a kapuban. :D :D

Ez igy van, de sajnos 0 penzbol nem tudunk igazolni.
Amig nem lesz meg a tulajvaltas, addig sok csodara ne szamitsunk, pl ilyen Castrovilli ahogy van felejtos.

Viszont azt nyaron sem ertettem, hogy a kolcson + sima opcios KP-ra miert nem mentunk ra.
Pl Torreira, Bakayoko, Anguissa.
möszi
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Francesco írta: 2021.09.22. 09:02 Möszi, gondolom találtál linket, de ha nem:
https://youtu.be/IFVBeui89xo
Augusztusban voltam Firenzében, meg is látogattam a stadiont, biztos jó élmény volt, pláne Inter győzelemmel. Egy kisebb beszámolót olvasnék tőled a meccsről, mit lehetett tapasztalni odafele, alatta és utána. :)
Igen, még éjjel a Fiorentina oldalán találtam egy jó kis összefoglalót, amely közvetítésnek ráadásul volt egy érdekes "íve" is. Az első félidőnél az érthetően viola szurkoló kommentátor(ok) önkívületben, de Perisic góljánál már temetői hangulata volt. :) Megjegyzem a stadionban ugyanez volt a helyzet. Az odaút nekem egyszerű volt, mert most kint élünk Firenzébe, szóval kimentem a parkolóba beültem a kocsiba, majd nehezen találtam parkolót stb. :) Ezt leszámítva nem igazán történt említésre méltó. A stadionban először voltam, a hangulata nagyon messze van a Meazza fílingtől, - ez érthető, kb fele akkora, vagy talán kisebb is, mint a milanói szentély -, de egyébként a viola szurkolók is jó hangulatot csinálnak bent, így még biztos kimegyek Fior meccsre, mert a csapat is szimpin játszott. Zárófordulóban pl. jön a Juve majd májusban, ahová lehet veszek egy fior mezt is... :) Apropó mez... Nos volt érdekesség a beléptetésnél. Miután túl voltam a covid green pass ellenőrzésen egy fiatal csajszi, aki a személyzethez tartozott, arra kért, hogy vegyem le a pólómat... Tudtam, hogy az olaszok közvetlenek, de azért fura volt ennyi ember előtt. :) Persze nem a habtestemre volt kíváncsi, de volt vagy két perc mire megértettük kinek mi a motivációja a sztoriban, majd jót nevettünk. :) A saját biztonságom érdekében jelezte, hogy inter mezzel ne nagyon menjek be, mert bajom eshet. Végül kifordítottam a mezt (szerencsére sötétkék volt nálam, edzőmez) és a melegítőfelsőmet is, majd a nyakamra vettem, hogy ne látszódjék a címer. A jegyem nem az inter szektorba szólt, mert akkor még egy napot kellett volna várnom a jegyvásárlással és nem voltam benne biztos, hogy a milanói inter clubosok már nem fixálták le előre maguknak... De nem is a viola ultrák közé, ennek ellenére így utólag beláttam, hogy a kedves olasz csajnak igaza volt. Bár a körülöttem ülők békések voltak, ugyanakkor a másik szektorba már beszivárogtak a helyi ultrák, akik amolyan terminátorként keresték az inter mezeseket a szektorunkban, aztán egész meccsen provokálták őket, pontosabban 1-0-nál még lesz.rták, de 1-1, pláne 1-2-nél az összes dühük erre a pár, nem igazán elővigyázatos interistara irányult. Amúgy miután leültem rejtett interistaként, jött két srác, akik afelől érdeklődtek, hogy vajon nem-e az egyikük helyét foglalom. Ahogy vettem elő a telefont a felsőmből, kibuggyant egy inter címer, amit észrevettek. A srác rámnézett, megkérdezte, hogy "Sei Interista?", mondtam, hogy akkor itt a vége, mert hazudni erről nem fogok. Majd miután bevallottam az igazságot, a srác a szürke pulcsi alól kivillantotta az inter mezét... :) Leültek mellém és minden egyes gólnál összepacsiztunk, illetve a Chi non salta nerazzuro-nál lapítottunk, mint tehénlepény a fűben. Amikor inter helyzet volt és kimaradt, tapsoltunk, fior helyzetnél ugyanez, de a violak is ezt csinálták, csak ők ellentétes motivációból (mi azért, mert kimaradt Vlahovic ziccere, vagy mert Handa nagyot védett; ők meg a szép helyzetért... :)). Összességében jó élmény volt, a stadion is nagyon szép, parkos környezetben van, igaz, ahogy írtam egy inter meccs hangulatától a teltházas Meazzaban azért messze van. Persze itt is csak félház (még annyi sem) mehetett, ergo, egy igazi teltházas meccsen tutira nagyobb a nyüzsgés a környéken is; persze azért így is észlelte a laikus is, hogy nagy meccs van készülőben... A következő meccs(ek)en viszont a helyiekkel együtt fogok szurkolni a Milan, Napoli, Juve stb. ellen, tiszta szívből, persze titkon azért, hogy a violák kikaparjanak némi gesztenyét az Internek, de ezt ugye nekik nem kell tudniuk. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 09:16
interfan írta: 2021.09.22. 09:08 Barella kisebb combserulest szenvedett tegnap.
Ma ertekelik a helyzetet, es vizsgalatok is varnak ra, jelenlegi hirek szerint bevetheto lesz az Atalanta ellen.
Kicsit mint ha túl lenne pörgetve a srác. Jó lenne pihentetni kicsit.
Csávó minnden meccsen játszik, válogatottban is....heti 2 meccs fixen 1 hónapja....nem csodálom :(
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

möszi írta: 2021.09.22. 10:12
Összességében jó élmény volt, a stadion is nagyon szép, parkos környezetben van, igaz, ahogy írtam egy inter meccs hangulatától a teltházas Meazzaban azért messze van. Persze itt is csak félház (még annyi sem) mehetett, ergo, egy igazi teltházas meccsen tutira nagyobb a nyüzsgés a környéken is; persze azért így is észlelte a laikus is, hogy nagy meccs van készülőben... A következő meccs(ek)en viszont a helyiekkel együtt fogok szurkolni a Milan, Napoli, Juve stb. ellen, tiszta szívből, persze titkon azért, hogy a violák kikaparjanak némi gesztenyét az Internek, de ezt ugye nekik nem kell tudniuk. :)
Köszi a beszámolót. ;)
2010-ben voltam kint egy Fio - Inter kupa elödöntőn. 1-0-ra nyertünk Eto'o góljával. :) Akkor telt ház volt és hatalmas hangulat. De persze az tény a Meazza feelingtől messze van.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Köszönjük Möszi a helyszíni beszámolót.
A Milán vagy a Juve ellen már nyugodtan szurkolhatsz a Fiorentina ellen.
möszi
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Festa írta: 2021.09.22. 11:33 Köszönjük Möszi a helyszíni beszámolót.
A Milán vagy a Juve ellen már nyugodtan szurkolhatsz a Fiorentina ellen.
Úgy lesz! :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

möszi írta: 2021.09.22. 10:12 Ahogy vettem elő a telefont a felsőmből, kibuggyant egy inter címer, amit észrevettek. A srác rámnézett, megkérdezte, hogy "Sei Interista?", mondtam, hogy akkor itt a vége, mert hazudni erről nem fogok
:D :lol:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta: 2021.09.22. 12:17
möszi írta: 2021.09.22. 10:12 Ahogy vettem elő a telefont a felsőmből, kibuggyant egy inter címer, amit észrevettek. A srác rámnézett, megkérdezte, hogy "Sei Interista?", mondtam, hogy akkor itt a vége, mert hazudni erről nem fogok
:D :lol:
Lehet ,hogy nem ártana egy jò életbiztosítás neked ha Inter cuccokban akarsz Fio meccsre járni.
Szóljál is megkötötöm neked akár online is. ;) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Festa 2021.09.22. 12:44-kor.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Festa írta: 2021.09.22. 11:33 Köszönjük Möszi a helyszíni beszámolót.
A Milán vagy a Juve ellen már nyugodtan szurkolhatsz a Fiorentina ellen.
Élmény volt olvasni! Én is köszönöm. Nekem még nem volt idegen meccses élményem, de pont a Fiorentina ultrákból nem néztem volna ki hogy így genyóznak. Nincs az Interrel rossz viszony elvileg. Pont a juve-t utálják ők is zsigerből..
De lehet az ultrák viszonya más jelenleg, azt tudom, hogy a Lazialékkal rendben vagyunk, és a kuzinokkal sincs balhé.

Az én Inter - Milan meccsemen pl noha mi nyertünk teljesen baráti volt a hangulat a 75 ezer ember ellenére a végén is.
möszi
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

DM22 írta: 2021.09.22. 12:42
Festa írta: 2021.09.22. 11:33 Köszönjük Möszi a helyszíni beszámolót.
A Milán vagy a Juve ellen már nyugodtan szurkolhatsz a Fiorentina ellen.
Élmény volt olvasni! Én is köszönöm. Nekem még nem volt idegen meccses élményem, de pont a Fiorentina ultrákból nem néztem volna ki hogy így genyóznak. Nincs az Interrel rossz viszony elvileg. Pont a juve-t utálják ők is zsigerből..
De lehet az ultrák viszonya más jelenleg, azt tudom, hogy a Lazialékkal rendben vagyunk, és a kuzinokkal sincs balhé.

Az én Inter - Milan meccsemen pl noha mi nyertünk teljesen baráti volt a hangulat a 75 ezer ember ellenére a végén is.
Bennem is ilyen emlékkép élt mikor elindultam a meccsre és felvettem a kis egyenruhámat. Meg itt a városban amúgy is tök barátságosak, számos alkalommal megyek pl étterembe is interes szerelésben és max cinkelést hallottam, hogy milyen csapat azaz inter, meg miért nem lilában vagyok stb. Mondjuk a legviccesebb a szomszédos kis pizzériában volt, ahol éppen az albán-magyar ment a tv-ben és inter mez volt rajtam. Kiderült, hogy a pincér srác albán és milanista… 😁Azóta spanok vagyunk. Viszont a beengedésnél komolynak tűnt a figyelmeztetés, szóval inkább megfogadtam. Megjegyzem pl. az inter-realon is volt egy csomó reálos a stadionban elszórva és nem láttam, h bárki nekik esett volna a góljuk után. Amúgy valóban, nekem is milánói derbik hangulata volt determináló, ott simán elmegy a “vendég” mezes jelenlét. Mondjuk Bergamoba nagyon nem dívik inter mezben megjelenni, ezt tudom. :)
möszi
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Festa írta: 2021.09.22. 12:31
mike írta: 2021.09.22. 12:17
möszi írta: 2021.09.22. 10:12 Ahogy vettem elő a telefont a felsőmből, kibuggyant egy inter címer, amit észrevettek. A srác rámnézett, megkérdezte, hogy "Sei Interista?", mondtam, hogy akkor itt a vége, mert hazudni erről nem fogok
:D :lol:
Lehet ,hogy nem ártana egy jò életbiztosítás neked ha Inter cuccokban akarsz Fio meccsre járni.
Szóljál is megkötötöm neked akár online is. ;) :)
Köszi, van biztosításom, bár valami szurkolói kiegészítés a baleseti rokkantsághoz vagy végtagtörésekhez lehet kellene… :)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Bergamo nagyon más, ők kisebbségi komplexusban vannak, rühellik az igazi Nerazzuri-t. A Napolival azt hiszem elviselős a hangulat,legalábbis azon a meccsen sem volt nagy hőzöngés mikor voltam, ők inkább Torinora (a városra ) vannak ráállva meg a juve-ra.
Mondjuk sok tapasztalatom nincs, de azért én is eleinte mindig a pulcsi alatt rejtegettem a mezt , aztán mikor tiszta volt a terep és láttam , hogy jó helyen vagyok lehúztam büszkén :D :D .
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

A Juve a kollektív utálat tárgya, onnantól kezdve már max a helyi rivalizálás ami gondot okozhat, ha okoz!
Szerintem az Intert összeségében nem utálják!
Olyan helyeken találkozom Inter drukkerekkel hogy magam sem hiszem.......
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

interfan írta: 2021.09.22. 09:07
CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 09:03
interfan írta: 2021.09.22. 09:01

Az ido eldonti majd mi a "valosag".
A te altalad irt 6-8. hely.
Vagy az en altalam gondolt 2-3.hely.

Egy fogadast megerne a dolog. :D
Részemről benne vagyok. :)
Találjunk ki valamit. :)
Egy jo kaja meghivast megerne a dolog. :)
De innentol off, szoval majd privat uzenetben megbeszeljuk. :)
Gyertyafény , több oldalas Perisic statisztika , ismeretlen szándék :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

hvmetal írta: 2021.09.22. 18:01 Gyertyafény , több oldalas Perisic statisztika , ismeretlen szándék :thumbup:
Visszajonnek a regi emlekek mi haver? :D :D

De semmi szukseg a felesleges szemelyeskedesedre, kicsit unalmas mar.
Koszonom. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Correa elerheto lehet az Atalanta ellen.
Szinten jo hir, hogy Barella serulese sem komoly, igy o is jatszhat.
Viszont Vidal felepulese nem halad, ezert biztosan kihagyja az Atalanta es a Shaktar meccset is.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.22. 18:59 Gazzetta szerint Correa elerheto lehet az Atalanta ellen.
Szinten jo hir, hogy Barella serulese sem komoly, igy o is jatszhat.
Viszont Vidal felepulese nem halad, ezert biztosan kihagyja az Atalanta es a Shaktar meccset is.
Amennyire szidtuk Vidalt, annyira kell ő ide. Az egyetlen kp cserénk, aki használható.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.22. 19:09
interfan írta: 2021.09.22. 18:59 Gazzetta szerint Correa elerheto lehet az Atalanta ellen.
Szinten jo hir, hogy Barella serulese sem komoly, igy o is jatszhat.
Viszont Vidal felepulese nem halad, ezert biztosan kihagyja az Atalanta es a Shaktar meccset is.
Amennyire szidtuk Vidalt, annyira kell ő ide. Az egyetlen kp cserénk, aki használható.
Felek csak egy egyszeri jo pillanat volt neki.
Jol szallt be a Genoa es Verona ellen, de cserebe a Samp es a Real ellen meglehetosen gyenge volt.
Válasz küldése