Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2021.10.17. 17:14 meghatározó játékosok az előző nap még a világ másik felén játszottak válogatott meccset
En ezt akarhonnan nezem, egyedul Martinezt talalom.
Az alapcsapatunkbol 1 jatekos hianyzott, Martinez.
Correa ha vegig Milanoban ul se kap tobbet ettol kb, Vecino detto.
Sanchez 1,5 honap alatt kapott 70 percet.
Vidalnak is osszesen van 140 perce.

Sajnos a Juve nyert, 3 pontra vannak, es ha ne adj isten jovoheten nyernek, beernek minket.
Egyebkent pl a Juvet sokkal jobban erintette ez amit minket, meg ha volt is +1 napuk.
Nekik 4 alapemberuk jatszott a vilag masik vegen valogatott meccset + 1 kiegeszito jatekosuk.
Ezen kivul serult volt 2 alapember.

De ha Milant megnezem, ott is pl 3 alapember hianyzott serules miatt, raadasul eleg fontos alapemberek.

Sajnos ezek a tenyezok mindenhol megvannak, mint latjuk sok helyen meg jobban.
Ezekkel meg kell birkozni, es imadkozni ne essenek ki letfontossagu alapemberek lasd a Milan vagy Juvenal.

Ez a fordulo a leheto legrosszabbul alakult nekunk, ezert a Juve ellen kotelezo javitani.
Azaz nincs mas elfogadhato eredmeny, csakis a gyozelem.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Az e heti eredmények már tényleg számítani fognak.
Bármit is nyújt eddig a Sheriff, ha nem vernénk meg őket holnap otthon, az egyszerűen szégyen lenne.
Vasárnap meg 100%-on pörögve valahogy be kell húzni a Juve-meccset.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

PellerG írta: 2021.10.18. 08:05 Az e heti eredmények már tényleg számítani fognak.
Bármit is nyújt eddig a Sheriff, ha nem vernénk meg őket holnap otthon, az egyszerűen szégyen lenne.
Vasárnap meg 100%-on pörögve valahogy be kell húzni a Juve-meccset.
Így van, el kell kezdeni nyerni. Lesz mit nézni, hiszen nov.7.-ig heti 2 meccs lesz (közte gyuve, milán).

Apropó, Sheriffet adja TV?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

cuchu11 írta: 2021.10.18. 09:28
PellerG írta: 2021.10.18. 08:05 Az e heti eredmények már tényleg számítani fognak.
Bármit is nyújt eddig a Sheriff, ha nem vernénk meg őket holnap otthon, az egyszerűen szégyen lenne.
Vasárnap meg 100%-on pörögve valahogy be kell húzni a Juve-meccset.
Így van, el kell kezdeni nyerni. Lesz mit nézni, hiszen nov.7.-ig heti 2 meccs lesz (közte gyuve, milán).

Apropó, Sheriffet adja TV?
Szerintem semmi csak Sport 2 adja másnap felvételről.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Dybala szerencsére még ellenünk sem lesz majd, ez jó hír.
Előszeretettel intéz el minket egyedül...

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... se-1597661
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Festa írta: 2021.10.18. 10:27
cuchu11 írta: 2021.10.18. 09:28
Apropó, Sheriffet adja TV?
Szerintem semmi csak Sport 2 adja másnap felvételről.
Kár. Köszi az infot.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

cuchu11 írta: 2021.10.18. 11:45
Festa írta: 2021.10.18. 10:27
cuchu11 írta: 2021.10.18. 09:28
Apropó, Sheriffet adja TV?
Szerintem semmi csak Sport 2 adja másnap felvételről.
Kár. Köszi az infot.
Akkor kell valami link...jo reg kellett keresnem. :?
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Cupi írta: 2021.10.18. 12:10
cuchu11 írta: 2021.10.18. 11:45
Festa írta: 2021.10.18. 10:27

Szerintem semmi csak Sport 2 adja másnap felvételről.
Kár. Köszi az infot.
Akkor kell valami link...jo reg kellett keresnem. :?
Cupi ha találsz olyat ami jól működik és nem akadozik annyira gondolj ránk is egy megosztással! Köszi! 🤜🤛🙏😁
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Hááááát, na most vagyunk egy kisebb gödörben. A helyzetkihasználásunk nem javult tavalyhoz képest sokat. Martineznek és Dzekonak is muszáj lenne élesebbnek lennie a kapu előtt, de ehhez kicsit több összhang kéne a kp és a támadók közt.
Mindegy , ez legyen Inzaghi dolga és a játékosoké.

Viszont, szerintem ahogy tavaly a juve elleni győzelem lökést adott, úgy idén is ez lehet a fordulópont egy menetelés előtt. Szerintem ha ez a hét jól sikerül akkor újra rendben leszünk. Legalábbis átmenetileg. Sajnos egyre jobban szembetűnik - bár nem ezt gondoltam - , mennyivel rosszabb a helyzetünk a keretet tekintve mint tavaly. Sajnos ez Calhanoglu , Dumfries , Correa rossz formája miatt van. (Reméljük hogy csak rossz forma és nem csak erre képesek )
Ennek a 3 játékosnak mindenképp felkell javulnia. Ahogy Handanovicnak is mert szeretett rangidős kapusunknak eddig 1 meccse volt elfogadható, azon kívül szinte minden valamire való lövést beengedett. Tizit meg gyakorlatilag már nem fogott évek óta ami nonszensz. Igazi balszerencse faktor az osztályrészünk általában.

Én ezt a Lazio meccset elengedem, ennek nagyon nem így kellett volna lennie, senki nem tehet róla. A Lazio bunkó volt, mi meg nem voltunk elég gyilkosak hogy kivégezzük őket 50 perc alatt. Menni kell előre, szét.b.szni a juvét és a BL-en túljutni mert kurvára elkell gondolkodni a keret harmadának kipaterolásán ha idén sem jön össze. (BL streamet majd linkelek akinek kell de a Sport365.net mindig adja a meccseinket , általában a spanyol és a lengyel stream akadásmentes )

Előző gondolatmenethez kapcsolódva akiktől én megválnék a szintlépés érdekében az Brozovic első sorban. Aláírom hogy a leghasznosabb játékosok egyike de a topfutballban már rég nem működik hogy valaki csak tisztogat és próbálja forgatni a játékot precízen. Ennél sokkal több kell. Lásd Kante, Gueye, Kessie . Mind ugyanezzel a feladattal van ellátva a csapatában csak előre is tudnak működni.
Másik jelöltem az Martinez amennyiben idén nem látunk tőle szintlépést és 20 gólt, egy igazán magas árcédulával mehetne a Newcastlebe, mondjuk 100m körül. (Ennyit nem fognak érte adni) . Nekem ő nagy kedvenc de a csapatot tartom szem előtt, egyszerűen nincs meg benne az a Dybala szintű zsenialitás amivel akár 1 embert is kicselez sikeresen és kapura viszi és kapu előtt nem izgulja el... vagy ott van példának Osimhen vagy Abraham.. sokkal agilisebbnek tűnnek nekem.

Brozo helyzete érdekes, lehet nem fogja aláírni az új szerződést és pénzt sem kapunk érte, és hát helyettük kéne olyanokat zsákolni akik olcsóbbak (ezáltal a maradék pénzt még belehetne forgatni ) valamint jobban illenek a csapatba.

Perisicet gondolom senkinek nem kell ecsetelni, még ha nem is rossz idén .

És hát helyettesek? Vlahovic nem lesz meg, a fél világ sorban áll érte, ugyanazért amiért Haalandért.. kevés az igazán zseni csatár. Martinezért is ezért lehetne pénzt kapni, persze akkor nekünk is új csatárt kell keresni, de elképzelhetőnek tartom, hogy egy kevésbé nagy nevű támadó is eltudná végezni azt a feladatot amit ő csinál.

Ezt a csapatot nagyon szépen fellehetne építeni kevés pénzből mert olyanok vannak /lesznek piacon akik olcsón megszerezhetőek.
Kostic - télen pár milla vagy nyáron ingyen, Kessie - ingyen, Lacazette - ingyen.. szerintem ők hárman minőségibb ugrást jelentenének a Perisic, Brozovic, Martinez sorhoz képest.
De mondom, Martineznek még adok időt , hogy teljes véleményt tudjak formálni. Engem egyelőre nem győz meg.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Brozovicnál halványan felmerült néhány csapat - Sevilla, Barca, Milan - de meglepne, ha vele nem hosszabbítanánk.
Emelem kalapom a futási mennyisége előtt, de ahogy már többen kifejtették előttem, képességben, össz letett teljesítményben kevés ő ahhoz, hogy felsőbb szintre húzza egy csapat középpályáját.
Én nem sírnék utána, jelöltetek meg már többször is írtam a posztjára.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Visszanéztem a Lazio 2. gólját és a kiállítást is, azért térjünk vissza rá egy kicsit...
Szóval:
1. Gyuvés ismerősöm már azzal fogadott, hogy az Inter volt az, aki nem rúgta ki a labdát,
szóval megérdemeltük...
Nos. Lautaro legfeljebb azt láthatta, hogy Dimarco a földre esik. Azt, hogy ott
is marad, azt nem tudhatta, mert hátul nincs szeme...
2. Pepe Reina.
Gyorsan kidobja a labdát Milinkovicnak. Látnia kell, hogy Dimarco ott fekszik.
De ha nem látná, akkor előtte, 10 m-en belül éppen 3-an (Luiz Felipe, Lazzari és Darmian) mutatják, hogy dobja
ki az oldalvonalon túlra a labdát...
3. Milinkovic-Savic
Épp, hogy nem találja el a labdával a földön fekvő játékost...
4. Felipe Anderson.
Épp, hogy nem lép rá a sérült játékosra... Passzol, továbbfut és belövi.
Majd úgy csinál, mint aki éppen a holdról érkezett és azt sem tudja, hogy mit tett...
5. Immobilét sem zavarja az eset.
6. A kis Felipe Luiz annyira örül, hogy a lefújás után hátulról Correa nyakába ugrik.
Mert hát jó cimborák voltak. Az nem zavarja, hogy talán az ellenfél nincs humoránál, mert kicsit pipa
a fair play díjas gól miatt. Annyira nem érzelmes típus. A bíró kiállítja, mire mimóza lelkem könnyekbe
tör ki. Most már előjön belőle az érzelmes lélek, eszem a kis szívét.
Persze most a társai is nagyon fel vannak háborodva a csúnya bíróra. Hát ez így mégsem fair...

+1. Mondjuk azt nem tudom, hogy Brozovic a gólnál hova futott, melyik mozin volt...
+2. Amit Felipe Anderson a gól után Lautarotól kap, attól nekem lesznek rémálmaim :)

++1. Ez a Lazio pont annyira gerinctelen, senkiházi, patkány csapat, mint a gyuventusz.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nekem speciel pont Brozovic csípi legkevésbé a szemem! Szerintem nélküle rosszabb lenne ez a csapat! Teszem hozzá a jelenlegi csapat. Az hogyha egy Liverpool képességű csapatról beszélnénk akkor nyilván más a leányzó fekvése, de ez nem az a csapat(reméljük még nem az!). Egyébként Brozo képes gyorsan játszani, ami egy mai modern csapattól elvarhato lenne.
Lautaro olyan mint a magyar válogatottban Sallai nem képes passzolni, nagyon ritkán figyeli a passz lehetőségét.
Én nem gondolom hogy gödörben lennénk, szerintem ez a csapat kb ilyen! És őszintén szólva szerintem ennél sokkal több nem is várható el! Ettől még lehetünk ott az elején bőven!
A Juve meccs 3 esélyes, ez a meg kell verni dolog szerintem fordítva is igaz!
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Én sem értem ezt a nagy Brozovic ekézést, bárcsak ő lenne a legnagyobb problémánk, meg akivel el kéne kezdeni a tisztogatást...

Nekem sem tartozik a kedvenceim közé, de a jelenlegi helyzetünkben nem prioritás szerintem a lecserélése, aki egyértelmű előrelépés lenne hozzá képest, ahhoz nem kicsit zsebbe is kéne nyúlni, nem mintha amúgy most így hirtelen tudnék olyat, aki mindenképp jobb lenne és elérhető is. Még csak azt sem mondanám, hogy egy Liverpoolban más lenne a helyzet, nem hinném, hogy pl egy Henderson sokkal jobb játékos lenne nála, ugye ott vagy ő, vagy Fabinho szokta ezt a posztot játszani.

Az hogy előre nem tesz sokat hozzá játékban, az úgy gondolom amiatt van, hogy az edzők nem is várják ezt tőle. Amikor Kessievel, Kanteval, Gueyeel hasonlítjuk össze, akkor egy kicsit fogalomzavar van, mert ezek közül egyiknek sem ugyanaz a szerepköre és feladata, mint a horvátnak.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

ricsinter írta: 2021.10.18. 15:12 Én sem értem ezt a nagy Brozovic ekézést, bárcsak ő lenne a legnagyobb problémánk, meg akivel el kéne kezdeni a tisztogatást...

Nekem sem tartozik a kedvenceim közé, de a jelenlegi helyzetünkben nem prioritás szerintem a lecserélése, aki egyértelmű előrelépés lenne hozzá képest, ahhoz nem kicsit zsebbe is kéne nyúlni, nem mintha amúgy most így hirtelen tudnék olyat, aki mindenképp jobb lenne és elérhető is. Még csak azt sem mondanám, hogy egy Liverpoolban más lenne a helyzet, nem hinném, hogy pl egy Henderson sokkal jobb játékos lenne nála, ugye ott vagy ő, vagy Fabinho szokta ezt a posztot játszani.

Az hogy előre nem tesz sokat hozzá játékban, az úgy gondolom amiatt van, hogy az edzők nem is várják ezt tőle. Amikor Kessievel, Kanteval, Gueyeel hasonlítjuk össze, akkor egy kicsit fogalomzavar van, mert ezek közül egyiknek sem ugyanaz a szerepköre és feladata, mint a horvátnak.
Részemről nem volt ekézés. Egy véleményt mondtam el, aminek az a mondanivalója, hogy számomra Brozovic testesíti meg az egyhelyben toporgást.
Mindenki tisztában van vele, hogy nem ott van a legégetőbb pont ahol javításra szorul a csapat, de én abban hiszek, hogy bőven elférne oda a vérfrissítés. Úgy gondolom , hogy a horvát kb egy konstans Európa Liga top 8 szintet hoz, és ez nekünk nem elég.

És elképzelhetőnek tartom, hogy az ő lecserélése egy "jobb" kaliberre olyan lehetőségeket nyitna meg ami által a többi játékos is kedvezőbb helyzetben lehetne támadásépítésnél, amellett, hogy védekezésben megmaradna ugyanaz a szint.

Edzők nem várják el tőle , hogy támadásban többet tegyen hozzá? Ez szerintem nem túl valid. Nem tudom elképzelni hogy Inzaghi azt mondja, figyi Marcelo, képes vagy jól építeni a támadásokat de inkább ne csináld. Szerintem arról van szó, hogy nem tud annyit hozzátenni amiért megérné kockáztatni a biztos védekezést amiben meg jó.

Kanté, Gueye, Kessie ? Ha nem hozzájuk akkor kihez hasonlítsam? Itt a fogalomzavar ott van , hogy ezek a játékosok totálisan ellátják Brozo feladatát, csak jóval többet tesznek hozzá a játékhoz támadásban, ezért tűnhet neked úgy , hogy nem ugyanaz a szerepkörük. Persze lehetne most itt darabjaira szedni a dolgot, hogy technikailag más posztok meg más játékrendszer, de felesleges szerintem.

Pont Kessie az akit ingyen meglehetne szerezni, csak 2 millával többet kér mint Brozo de ennyit meg is érne. De nem írom le többet a nevét, lehetne igazából bárki, vagy lehetne találni arra a posztra egy fiatal gyöngyszemet is végre a francia ligából vagy bárhonnan.

Annyiban megegyezhetünk , hogy nem ő a legfőbb probléma , és ha olvastad figyelmesen amit írtam távlatokban gondolkozva fejtettem ki, hogy szerintem Martinez és az ő lecserélése nyithatna kaput jó gazdálkodással egy fejlettebb , fejlődésre képesebb csapat felé.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

DM22 írta: 2021.10.18. 16:10
Edzők nem várják el tőle , hogy támadásban többet tegyen hozzá? Ez szerintem nem túl valid. Nem tudom elképzelni hogy Inzaghi azt mondja, figyi Marcelo, képes vagy jól építeni a támadásokat de inkább ne csináld. Szerintem arról van szó, hogy nem tud annyit hozzátenni amiért megérné kockáztatni a biztos védekezést amiben meg jó.

Kanté, Gueye, Kessie ? Ha nem hozzájuk akkor kihez hasonlítsam? Itt a fogalomzavar ott van , hogy ezek a játékosok totálisan ellátják Brozo feladatát, csak jóval többet tesznek hozzá a játékhoz támadásban, ezért tűnhet neked úgy , hogy nem ugyanaz a szerepkörük. Persze lehetne most itt darabjaira szedni a dolgot, hogy technikailag más posztok meg más játékrendszer, de felesleges szerintem.
Szerintem nem, neki az a feladata, hogy kapocs legyen a védelem és a középpálya között.

Ezekhez a játékosokhoz hasonlítani eléggé ferdítés, mert nem látják el Brozo feladatát, mivel nem ugyanaz a feladatuk. Ha a felsorolt játékosok csapataiból akarok példát, akkor Chelsea-Jorginho, Milan-Bennacer vagy Tonali, PSG - Danilo, Paredes, vagy ritkán Verratti, de ott kicsit rugalmasabbak a posztok kp-n.


Jorginhot is sokszor szidják, hogy mennyire alibi, nem tesz hozzá a támadásokhoz, közben ő is egy nagyon hasznos játékos. Ők sem teljesen egy stílus, mert Brozo a dupla tüdejével kompenzálja azt, hogy kevesebb játékintelligenciával rendelkezik, mint az olasz, de szerintem egyértelműen hozzá kell hasonlítani és nem Kantehoz, ha mondjuk a Chelseat hozzuk fel példaként.

A te általad felsorolt játékosokat inkább Barellahoz kéne, ha mindenképp akarunk tőlünk viszonyítani valakit hozzájuk.

Akik egy poszt a horváttal és tuti előrelépés lennének, az mondjuk Rodri vagy Fabinho, így hirtelen átgondolva, de hát ilyen kaliberekre 0 esélyünk van.

Ha francia ligából gyöngyszem, akkor mondjuk Tchouameni jó opció lehetne, de sajnos érte is lassan már minden nagy csapat sorba áll, őt hamarabb kellett volna elhozni. Az ügynöke nyilatkozta, hogy amikor a Bordeauxban volt, akkor erősen figyeltük és 5 millió körül le lehetett volna igazolni, csak akkoriban nem tudtunk annyit sem fizetni, kölcsön opcióval próbáltuk.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

ricsinter írta: 2021.10.18. 16:36
DM22 írta: 2021.10.18. 16:10
Edzők nem várják el tőle , hogy támadásban többet tegyen hozzá? Ez szerintem nem túl valid. Nem tudom elképzelni hogy Inzaghi azt mondja, figyi Marcelo, képes vagy jól építeni a támadásokat de inkább ne csináld. Szerintem arról van szó, hogy nem tud annyit hozzátenni amiért megérné kockáztatni a biztos védekezést amiben meg jó.

Kanté, Gueye, Kessie ? Ha nem hozzájuk akkor kihez hasonlítsam? Itt a fogalomzavar ott van , hogy ezek a játékosok totálisan ellátják Brozo feladatát, csak jóval többet tesznek hozzá a játékhoz támadásban, ezért tűnhet neked úgy , hogy nem ugyanaz a szerepkörük. Persze lehetne most itt darabjaira szedni a dolgot, hogy technikailag más posztok meg más játékrendszer, de felesleges szerintem.
Szerintem nem, neki az a feladata, hogy kapocs legyen a védelem és a középpálya között.

Ezekhez a játékosokhoz hasonlítani eléggé ferdítés, mert nem látják el Brozo feladatát, mivel nem ugyanaz a feladatuk. Ha a felsorolt játékosok csapataiból akarok példát, akkor Chelsea-Jorginho, Milan-Bennacer vagy Tonali, PSG - Danilo, Paredes, vagy ritkán Verratti, de ott kicsit rugalmasabbak a posztok kp-n.


Jorginhot is sokszor szidják, hogy mennyire alibi, nem tesz hozzá a támadásokhoz, közben ő is egy nagyon hasznos játékos. Ők sem teljesen egy stílus, mert Brozo a dupla tüdejével kompenzálja azt, hogy kevesebb játékintelligenciával rendelkezik, mint az olasz, de szerintem egyértelműen hozzá kell hasonlítani és nem Kantehoz, ha mondjuk a Chelseat hozzuk fel példaként.

A te általad felsorolt játékosokat inkább Barellahoz kéne, ha mindenképp akarunk tőlünk viszonyítani valakit hozzájuk.

Akik egy poszt a horváttal és tuti előrelépés lennének, az mondjuk Rodri vagy Fabinho, így hirtelen átgondolva, de hát ilyen kaliberekre 0 esélyünk van.

Ha francia ligából gyöngyszem, akkor mondjuk Tchouameni jó opció lehetne, de sajnos érte is lassan már minden nagy csapat sorba áll, őt hamarabb kellett volna elhozni. Az ügynöke nyilatkozta, hogy amikor a Bordeauxban volt, akkor erősen figyeltük és 5 millió körül le lehetett volna igazolni, csak akkoriban nem tudtunk annyit sem fizetni, kölcsön opcióval próbáltuk.
Rendben a te példáid jobbak , de őket is jobbnak tartom valamivel Brozonal. Viszont azt gondolom , hogy akkor más rendszer kéne akár a 3-5-1-1 , hogy ne legyen olyan játékos a keretben aki ennyire egysíkú egy ilyen fontos pozicioban. Persze itt a célok befolyásolják a döntéseket. Ha a cél a jelenlegi szint akkor elég Brozo is ha a BL - ben legalabb egy kört akarunk menni akkor nem. De ez igaz még vagy 4 posztra nálunk ha nek többre.
Viszont ez csak egyéni fotel vélemény.

+1 Kovacic is viszonylag szépen kiviragzott bár ez nem ide illik :D .
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

DM22 írta: 2021.10.18. 17:23
Rendben a te példáid jobbak , de őket is jobbnak tartom valamivel Brozonal. Viszont azt gondolom , hogy akkor más rendszer kéne akár a 3-5-1-1 , hogy ne legyen olyan játékos a keretben aki ennyire egysíkú egy ilyen fontos pozicioban. Persze itt a célok befolyásolják a döntéseket. Ha a cél a jelenlegi szint akkor elég Brozo is ha a BL - ben legalabb egy kört akarunk menni akkor nem. De ez igaz még vagy 4 posztra nálunk ha nek többre.
Viszont ez csak egyéni fotel vélemény.

+1 Kovacic is viszonylag szépen kiviragzott bár ez nem ide illik :D .
Szerintem nem ő az akadálya, sőt ennek a keretnek is elégnek kéne lennie, a tavalyinak meg végképp, én inkább az edzői felfogásban látom a BL-ben a bukdácsolás okát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.10.18. 08:05 Az e heti eredmények már tényleg számítani fognak.
Bármit is nyújt eddig a Sheriff, ha nem vernénk meg őket holnap otthon, az egyszerűen szégyen lenne.
Vasárnap meg 100%-on pörögve valahogy be kell húzni a Juve-meccset.
Vannak meg csodak az eletben es a futballban is.
Ilyen csoda volt hogy a Sheriff 10db veszelyestamadassal a 150-el szemben, ketto darab kaputeltalo lovessel a 11-el szemben, es eleve 4 vs 30 kapuralovessel kepes volt megverni a Realt.
Ilyen meccsek egyszer megtortennek, de ez csakis a vakszerencse es a csoda kategoriaba tartozo dolgok.

Ahogy mar elottem is irtak, ha nem verjuk holnap siman a Sheriffet, akkor Inzaghi holnap este mehet is vissza a Lazioba es beadhatja a lemondasat, a milliard forintokat kereso jatekosaink pedig visszaadhatjak a mezt.

Csak viszonyitaskent:
- Gagliardininek egymaganak tobb az erteke mint az egesz Sheriff keretenek.
15m vs 12m.
- A Seria A leggyengebb keretenek erteke 36m Salernitana. Sheriff 12m.
- A 20 csapatos Seria B leggyengebb keretenek erteke 10m, Alessandria.
A Sheriff a 12m keret ertekkel a Seria B rangos 17. legertekesebb kerete lenne.
- A Fradi keret erteke 40m, a Videoton 20m, Puskas Akademia 11m, Sheriff 12m.

Persze a csodak es a felfoghatatlan szerencse neha megtortenik, lasd Real meccs.
De a David vs Goliat harcot csak a filmekben nyerheti meg mindig David, a valosag nem igy mukodik.

Johet a gala, Genoa, Bologna utan most meg toluk egy szamszerint 12x ertektelenebb keret es csapat erkezik.

Hetvegen pedig egy roppant fontos Juve meccs, ahol a gyozelem most elkepesztoen fontos lesz.
Azt barhogyan is, de be kell huzni.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2021.10.18. 18:35...
Csak viszonyitaskent:
- Gagliardininek egymaganak tobb az erteke mint az egesz Sheriff keretenek.
15m vs 12m.
- A Seria A leggyengebb keretenek erteke 36m Salernitana. Sheriff 12m.
- A 20 csapatos Seria B leggyengebb keretenek erteke 10m, Alessandria.
A Sheriff a 12m keret ertekkel a Seria B rangos 17. legertekesebb kerete lenne.
- A Fradi keret erteke 40m, a Videoton 20m, Puskas Akademia 11m, Sheriff 12m.
...
Az a baj, hogy ezek csak puszta számok, de a pályára játékosok mennek ki, akiknek csapatot kell alkotniuk. Ha a számokon múlna, akkor le sem kellene játszani a meccseket.

Én tartok a holnapi meccstől, nem csak a Sheriff miatt, hanem az Inter miatt, simán benne van, hogy begörcsöl a csapat és kihagyunk mindent, vagy szimplán megint elfelejt játszani a csapat.

Ha szerzünk egy gyors gólt, jók lehetünk, de a győzelni kényszer szerintem fog akkora súlyt rakni a csapatra az idő fogyásával, hogy simán túlstresszelhetjük az ellenféltől függetlenül. Ezt kell tudnia Inzaghinak kezelnie, aki tudta mar jól tüzelni a csapatot, ugyanakkor tönkre is tudott tenni meccseket.

Fontos meccs lesz, jó lenne már végre mutatni valamit a BL-ben, hogy miért is akarunk ott játszani ennyire.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Én most sima libát érzek a Sheriff ellen,nyugi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2021.10.18. 19:17 Én most sima libát érzek a Sheriff ellen,nyugi.
Ez egyszeruen nem is lehet mas, egyszeruen nem.
Genoa, Bologna, most johet a Sheriff elleni gala meccs.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Brozovic is osszeszedett egy kisebb serulest, de jelenlegi hirek szerint vallalni tudja a jatekot.
A KP 3.posztjara most Gagliardini utan Calhanoglu vagy Vidal kerulhet be.
Jobbon pedig a szokasos kerdes, Darmian vagy Dumfries.
Tobbi poszton az Inzaghi alapcsapat varhato.

Varhato kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Darmian/Dumfries-Barella-Brozovic-Calhanoglu/Vidal-Perisic
Dzeko-Martinez
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.10.19. 06:00 Brozovic is osszeszedett egy kisebb serulest
Ne kockaztassunk.Egy pihent Brozora a juve ellen nagy szukseg lenne.Ezt a Sheriffet nelkule is kotelezo hozni.Jobban leserul mert eroltetjuk es kiesik 3 hetre azzal jobban megszivjuk....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.19. 09:00
interfan írta: 2021.10.19. 06:00 Brozovic is osszeszedett egy kisebb serulest
Ne kockaztassunk.Egy pihent Brozora a juve ellen nagy szukseg lenne.Ezt a Sheriffet nelkule is kotelezo hozni.Jobban leserul mert eroltetjuk es kiesik 3 hetre azzal jobban megszivjuk....
Egyetertek, ezt a Sherrifet meg egy ifista KP-val is verni kellene, Gagliardinivel meg foleg.

Juve meccs sokkal fontosabb lesz, oda nagyon kellene egy egeszseges Brozovic.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2021.10.18. 18:35


Csak viszonyitaskent:
- Gagliardininek egymaganak tobb az erteke mint az egesz Sheriff keretenek.
15m vs 12m.
- A Seria A leggyengebb keretenek erteke 36m Salernitana. Sheriff 12m.
- A 20 csapatos Seria B leggyengebb keretenek erteke 10m, Alessandria.
A Sheriff a 12m keret ertekkel a Seria B rangos 17. legertekesebb kerete lenne.
- A Fradi keret erteke 40m, a Videoton 20m, Puskas Akademia 11m, Sheriff 12m.

Persze a csodak es a felfoghatatlan szerencse neha megtortenik, lasd Real meccs.
De a David vs Goliat harcot csak a filmekben nyerheti meg mindig David, a valosag nem igy mukodik.

Johet a gala, Genoa, Bologna utan most meg toluk egy szamszerint 12x ertektelenebb keret es csapat erkezik.

Hetvegen pedig egy roppant fontos Juve meccs, ahol a gyozelem most elkepesztoen fontos lesz.
Azt barhogyan is, de be kell huzni.
"Még sosem láttam hogy egy zsák pénz gólt lőtt volna"
Johan Cruyff
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.10.19. 11:09
interfan írta: 2021.10.18. 18:35


Csak viszonyitaskent:
- Gagliardininek egymaganak tobb az erteke mint az egesz Sheriff keretenek.
15m vs 12m.
- A Seria A leggyengebb keretenek erteke 36m Salernitana. Sheriff 12m.
- A 20 csapatos Seria B leggyengebb keretenek erteke 10m, Alessandria.
A Sheriff a 12m keret ertekkel a Seria B rangos 17. legertekesebb kerete lenne.
- A Fradi keret erteke 40m, a Videoton 20m, Puskas Akademia 11m, Sheriff 12m.

Persze a csodak es a felfoghatatlan szerencse neha megtortenik, lasd Real meccs.
De a David vs Goliat harcot csak a filmekben nyerheti meg mindig David, a valosag nem igy mukodik.

Johet a gala, Genoa, Bologna utan most meg toluk egy szamszerint 12x ertektelenebb keret es csapat erkezik.

Hetvegen pedig egy roppant fontos Juve meccs, ahol a gyozelem most elkepesztoen fontos lesz.
Azt barhogyan is, de be kell huzni.
"Még sosem láttam hogy egy zsák pénz gólt lőtt volna"
Johan Cruyff
Viszonyitaskent erdemes ezzel tisztaban lenni.

Persze csodak egyszer az eletben mindig vannak, lasd Real meccs, vagy anno a Varhidi fele Magyar valogatott is verte a VB gyoztes Olaszokat.
De azert lathatjuk ez a Sheriff hol is van...

Ha ma nem nyerunk nagyon siman, akkor holnap leadhatja a mezt aki ma jatszik, Inzaghi pedig a felmondasat.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2021.10.19. 14:22
INTER-1908 írta: 2021.10.19. 11:09
interfan írta: 2021.10.18. 18:35


Csak viszonyitaskent:
- Gagliardininek egymaganak tobb az erteke mint az egesz Sheriff keretenek.
15m vs 12m.
- A Seria A leggyengebb keretenek erteke 36m Salernitana. Sheriff 12m.
- A 20 csapatos Seria B leggyengebb keretenek erteke 10m, Alessandria.
A Sheriff a 12m keret ertekkel a Seria B rangos 17. legertekesebb kerete lenne.
- A Fradi keret erteke 40m, a Videoton 20m, Puskas Akademia 11m, Sheriff 12m.

Persze a csodak es a felfoghatatlan szerencse neha megtortenik, lasd Real meccs.
De a David vs Goliat harcot csak a filmekben nyerheti meg mindig David, a valosag nem igy mukodik.

Johet a gala, Genoa, Bologna utan most meg toluk egy szamszerint 12x ertektelenebb keret es csapat erkezik.

Hetvegen pedig egy roppant fontos Juve meccs, ahol a gyozelem most elkepesztoen fontos lesz.
Azt barhogyan is, de be kell huzni.
"Még sosem láttam hogy egy zsák pénz gólt lőtt volna"
Johan Cruyff
Viszonyitaskent erdemes ezzel tisztaban lenni.

Persze csodak egyszer az eletben mindig vannak, lasd Real meccs, vagy anno a Varhidi fele Magyar valogatott is verte a VB gyoztes Olaszokat.
De azert lathatjuk ez a Sheriff hol is van...

Ha ma nem nyerunk nagyon siman, akkor holnap leadhatja a mezt aki ma jatszik, Inzaghi pedig a felmondasat.
Ugyan lassan már nincs meccs, ahol nem írnád le előtte a jelzőket, mint gálameccs, sima győzelem, 3-4 gól közte, stb, de szerintem hiába sablon, ma már tényleg nincs könnyű meccs és ellenfél.
Itt az élő példa.
Abban egyetértek, hogy nyerni kell bármi is alakul ma este.
De pont mert ez egy must win helyzet, a "nagyon sima" nem hinném, hogy játszani fog.
Főleg, mivel az ellenfél élete esélyét játssza épp tét nélkül.
Nyerjünk, és akkor életben maradtunk + meg sem szégyenültünk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.10.19. 14:26
interfan írta: 2021.10.19. 14:22
INTER-1908 írta: 2021.10.19. 11:09
"Még sosem láttam hogy egy zsák pénz gólt lőtt volna"
Johan Cruyff
Viszonyitaskent erdemes ezzel tisztaban lenni.

Persze csodak egyszer az eletben mindig vannak, lasd Real meccs, vagy anno a Varhidi fele Magyar valogatott is verte a VB gyoztes Olaszokat.
De azert lathatjuk ez a Sheriff hol is van...

Ha ma nem nyerunk nagyon siman, akkor holnap leadhatja a mezt aki ma jatszik, Inzaghi pedig a felmondasat.
Ugyan lassan már nincs meccs, ahol nem írnád le előtte a jelzőket, mint gálameccs, sima győzelem, 3-4 gól közte, stb, de szerintem hiába sablon, ma már tényleg nincs könnyű meccs és ellenfél.
Itt az élő példa.
Abban egyetértek, hogy nyerni kell bármi is alakul ma este.
De pont mert ez egy must win helyzet, a "nagyon sima" nem hinném, hogy játszani fog.
Főleg, mivel az ellenfél élete esélyét játssza épp tét nélkül.
Nyerjünk, és akkor életben maradtunk + meg sem szégyenültünk.
Dehogy nincs olyan meccs, ne viccelj mar...
Atalanta, Fiorentina, Real, Lazio, es most Juve, soroljam meg?
Ha ezekre valaki azt irja galameccs, akkor nem sok kerdes maradt.

Meglatjuk mennyire lesz "sima".
Valaki szerint nagyon, valaki szerint kicsit sem.
Egy biztos, es abban szerintem nincs ember aki nem ert egyet, ezt kotelezobnel es kotelezobb ma behuzni.

Na most innentol hogy 6-0, vagy 3-0, ne adj isten 1-0, reszletkerdes.
Mint irtam, meglatjuk mennyire lesz sima.

Irta itt valaki hogy azon mulhat mennyire hamar lojuk meg az 1. golt.
En is ezzel ertek egyet.
Mert ha hamar meglesz, akkor mindenki felszabaulhat, es nem lesz gorcs, akkor pedig johet az a bizonyos "gala".
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2021.10.19. 14:32
PellerG írta: 2021.10.19. 14:26
interfan írta: 2021.10.19. 14:22

Viszonyitaskent erdemes ezzel tisztaban lenni.

Persze csodak egyszer az eletben mindig vannak, lasd Real meccs, vagy anno a Varhidi fele Magyar valogatott is verte a VB gyoztes Olaszokat.
De azert lathatjuk ez a Sheriff hol is van...

Ha ma nem nyerunk nagyon siman, akkor holnap leadhatja a mezt aki ma jatszik, Inzaghi pedig a felmondasat.
Ugyan lassan már nincs meccs, ahol nem írnád le előtte a jelzőket, mint gálameccs, sima győzelem, 3-4 gól közte, stb, de szerintem hiába sablon, ma már tényleg nincs könnyű meccs és ellenfél.
Itt az élő példa.
Abban egyetértek, hogy nyerni kell bármi is alakul ma este.
De pont mert ez egy must win helyzet, a "nagyon sima" nem hinném, hogy játszani fog.
Főleg, mivel az ellenfél élete esélyét játssza épp tét nélkül.
Nyerjünk, és akkor életben maradtunk + meg sem szégyenültünk.
Dehogy nincs olyan meccs, ne viccelj mar...
Nem vicceltem.
De hát úgy is úgy van, ahogy mondod :D
De az jó lenne, ha nem írnád le minden 2. meccs előtt, hogy sima, nincs kérdés, több góllal hozni kell.
Ha szabad ilyet kérni...
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2021.10.19. 14:32 ...
Egy biztos, es abban szerintem nincs ember aki nem ert egyet, ezt kotelezobnel es kotelezobb ma behuzni.
...
Az a baj, hogy sokszor a kötelező győzelem a legnehezebb és itt kijön a játékosok mentális erőssége is, illetve mit tud az edző elhitetni velük. Láttuk a tavalyi továbbjutást is, kötelező lett volna egy viszonylag könnyű csoportból, és még EL sem lett belőle.
A bajnokságban is mikor pár éve az EL helyeket tudtunk csak elérni (vagy még azt sem), nyertünk rangadókat, de a kicsit ellen nagyon sok kötelező 3 pontot veszítettünk és ezért is húztak el előlünk a riválisok.

A tavalyi csapatnak pont ez volt az erőssége egy idő elteltével (sajnos már csak a BL kudarc után), hogy megtanulta behúzni a "kötelező meccseket" ha kellett akkor nézhetetlen focival, viszont a jelenlegi csapat engem inkább emlékeztet a pár évvel ezelőttire, amikor nagyon fel tudtuk szívni magunkat, aztán a kicsik ellen meg buktuk a pontokat zsinórban.

Meglátjuk, remélem Inzaghi össze tudja rántani a csapatot mivel most kicsit mélyponton vagyunk, és jó lenne ha tudnánk egy 2. taktikát is, mivel jelenleg csak egy taktika van, és posztokra cserélünk a 2. félidőben mindig, de az ellenfelet nem tudjuk meglepni - maximum egyéni villanásokkal és a mélyebb keretünkkel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.10.19. 15:07
Nem vicceltem.
Na azt latom. :D :D
De akkor igy felesleges is a Lazio, Real, Atalanta, Fiorentina, Samp, Juve, ujra Real, Milan es meg holnapig sorolhatnam peldakat hozni. :D ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2021.10.19. 15:18
interfan írta: 2021.10.19. 14:32 ...
Egy biztos, es abban szerintem nincs ember aki nem ert egyet, ezt kotelezobnel es kotelezobb ma behuzni.
...
Az a baj, hogy sokszor a kötelező győzelem a legnehezebb és itt kijön a játékosok mentális erőssége is, illetve mit tud az edző elhitetni velük. Láttuk a tavalyi továbbjutást is, kötelező lett volna egy viszonylag könnyű csoportból, és még EL sem lett belőle.
A bajnokságban is mikor pár éve az EL helyeket tudtunk csak elérni (vagy még azt sem), nyertünk rangadókat, de a kicsit ellen nagyon sok kötelező 3 pontot veszítettünk és ezért is húztak el előlünk a riválisok.

A tavalyi csapatnak pont ez volt az erőssége egy idő elteltével (sajnos már csak a BL kudarc után), hogy megtanulta behúzni a "kötelező meccseket" ha kellett akkor nézhetetlen focival, viszont a jelenlegi csapat engem inkább emlékeztet a pár évvel ezelőttire, amikor nagyon fel tudtuk szívni magunkat, aztán a kicsik ellen meg buktuk a pontokat zsinórban.

Meglátjuk, remélem Inzaghi össze tudja rántani a csapatot mivel most kicsit mélyponton vagyunk, és jó lenne ha tudnánk egy 2. taktikát is, mivel jelenleg csak egy taktika van, és posztokra cserélünk a 2. félidőben mindig, de az ellenfelet nem tudjuk meglepni - maximum egyéni villanásokkal és a mélyebb keretünkkel.
Ez igy van ahogy irod, es ha ne adj isten nem szerzunk hamar vezetetest, akkor gorcsosse valhatnak a jatekosok, es a mentalis hit valoban jo kerdes mennyire van meg.

Valo igaz az is, hogy a Conte fele csapat mas volt egy ido utan mar mentalisan, es most ezt a "gyoztes" dolgot kell ujra megvalositani.

Nem is olyan reg irta valaki, hogy Inzaghi a nagy meccseken kell bizonyitson.
Valamint az is irta valaki, ami tenyszeruen ugy is van, hogy a "nagy" meccseken a Lazional is eleg felemas volt Inzaghi merlege.
Itt kell felnoni a feladathoz, es fejlodnie, es elerni azt, hogy a valoban nagy rangadokon is kepes legyen stabil teljesitmenyt hozni.
Eddig "nagy" meccs a Real es az Atalanta volt, most jon a Juve, utana Milan, Napoli, Shaktar, Roma, Real ujra.
Adott a feladat.

A 2.taktikarol viszont valoszinu le kell tegyunk, Inzaghinal a fixebbnel fix 3-5-2 letezik hosszu evek ota.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Calhanoglu biztosan nem lesz a kezdoben ma, serules miatt kihagyja a mai meccset.

Ellenben Sensi teljesen felepult, a keret tagja, es bevetheto.

Jelenlegi hirek szerint Vidal kezd igy a KP kozepen.

Brozovic kisebb serulese ellenere tudja vallalni ma a jatekot kezdokent.

Rossz hir viszont hogy a Juvenal felepult DeLigt.
Valamint Allegri megerositette, Dybala az Inter elleni meccsen ter vissza.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.10.19. 09:22 Egyetertek, ezt a Sherrifet meg egy ifista KP-val is verni kellene, Gagliardinivel meg foleg.
Sokszor le szoktam csapni az ilyenekre, mert az elmúlt évek BL szereplései alapján egyszerűen nincs mire nagyképűnek lennünk.
Ha félvállról vesszük, megszívatnak minket.
Rohadt fontos lenne a továbbjutás a BL csoportból, aki bevethető, annak játszania kell.
Persze ez csak egy vélemény:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.10.19. 16:05
interfan írta: 2021.10.19. 09:22 Egyetertek, ezt a Sherrifet meg egy ifista KP-val is verni kellene, Gagliardinivel meg foleg.
Sokszor le szoktam csapni az ilyenekre, mert az elmúlt évek BL szereplései alapján egyszerűen nincs mire nagyképűnek lennünk.
Ha félvállról vesszük, megszívatnak minket.
Rohadt fontos lenne a továbbjutás a BL csoportból, aki bevethető, annak játszania kell.
Persze ez csak egy vélemény:)
Inzaghi se fog kockazatni semmit, pontosan tudja hogy ekkora gyozelemi kenyszer meg kb az eletben nem volt rajta mint ma.

Ezert ha ra is serul Brozovic, vagy barki, jatszani fog, es nem fog azzal foglalkozni hogy ne adj isten nem lesznek a Juve ellen.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2021.10.19. 15:51 Rossz hir viszont hogy a Juvenal felepult DeLigt.
Ennél nagyobb bajunk az életbe ne legyen. Legalább lesz egy kézilabdás is :lol:
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Egy másik lehetséges kezdő:

Handa - Skriniar, De Vrij, Bastoni - Dumfries, Barella, Brozovic, Vidal, Perisic - Dzeko, Martinez

Nekem ez elég szimpi kezdő lenne. Vidalra is kíváncsi vagyok kezdőként, talán nem pörög túl mint Conte alatt... :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Srácok, én ma nagyon érzem a győzelmet, úgyhogy meg is tettem 0-2ről a hazait! ;) 8-)
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

eleg tamado kezdo :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.10.19. 19:52 eleg tamado kezdo :)
Ezt a Dimarco mint KH sosem tudom megerteni.

Mondjuk inkabb ma legyen o a KH, es a Juve ellen meg Bastoni.

Nekem a tamado kezdo ott kezdodne ha egyszer az eletben nem 3-5-2 lenne a taktika, es pl ma Sanchez is kezdene.
Dehat ez tokmindegy, lenyeg a "sima liba" ma.
Legalabb Csaszi is nyerjen a 0-2-es fogadasarol, szoval min 3 gol kell legyen a ket csapat kozott. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.10.19. 20:16-kor.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Dumfries ha kezdő volt mindig jobb volt mint csereként.
Ha nem is sima,de legalább egy 1 gólos győzelem lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.10.19. 20:15 Dumfries ha kezdő volt mindig jobb volt mint csereként.
Ha nem is sima,de legalább egy 1 gólos győzelem lesz.
Szerintem es a szamok alapjan is detto ugyanolyan volt mindig.
Bologna ellen ment neki egyedul, most meg az ellenfel minosege meg inkabb gyengebb, szoval ma nagyon remelem vegre mutat valamit o is.

Martineztol is johet a BL gol iden.
Dzeko meg ilyen csapatok ellen mindig paradezik, szoval tole is johet egy par gol.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.10.19. 20:07
R9. írta: 2021.10.19. 19:52 eleg tamado kezdo :)
Ezt a Dimarco mint KH sosem tudom megerteni.

Mondjuk inkabb ma legyen o a KH, es a Juve ellen meg Bastoni.

Nekem a tamado kezdo ott kezdodne ha egyszer az eletben nem 3-5-2 lenne a taktika, es pl ma Sanchez is kezdene.
Dehat ez tokmindegy, lenyeg a "sima liba" ma.
Legalabb Csaszi is nyerjen a 0-2-es fogadasarol, szoval min 3 gol kell legyen a ket csapat kozott. :)
4-0 lesz. 8-)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Valami jó linkje van valakinek? Én is keresek de majd csak 20:55-től tudok a géphez ülni. ;)
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Cupi írta: 2021.10.19. 20:27 Valami jó linkje van valakinek? Én is keresek de majd csak 20:55-től tudok a géphez ülni. ;)
http://hockeyweb.site/daily/totalsports ... zionale19/

Ez hasít eddig :)

Forza Inter!!
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Cupi írta: 2021.10.19. 20:27 Valami jó linkje van valakinek? Én is keresek de majd csak 20:55-től tudok a géphez ülni. ;)
http://www.sport247.live/en/home - Én itt szoktam elindítani, igaz vannak felugró ablakok bőven.

http://livetv.sx/enx/team/1_203_344_int ... roadcasts/ - itzt pedig kulső programot kell letölteni. Ezeket mar regota hasznalom, lehet azóta vannak már jobb oldalak is.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Köszi mindenkinek. :)

Na akkor nyerjünk is.

Forza!!!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

http://www.hesgoal.tv/watch/inter.htm

Nekem itt egész jól megy!!
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

eddig a felpalyan nem tudunk atjonni :D
na azota tamadunk
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

vicc ez a denzel washington, nem tud egy labdat atvenni
Válasz küldése