Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2023.01.31. 10:31
interfan írta: 2023.01.31. 10:27
CsaSzi9294 írta: 2023.01.31. 09:54


Amúgy meg az "áldozat" szó is irritáló már. Az egész Inter egy nagy áldozat, hogy ilyen fszom kínaiak vannak az élén.
Nekem meg a masik orok kedvenc szavam az "aldozat" mellett, a "pluszos mercato". :D

Remeljuk hamarosan orokre megszabadulunk az "aldozat" es a "pluszos mercato" szavaktol, amik az elmult eveinket vegig kovettik az atigazolasi piacon.
Az a másik. Tartozunk 5000m euróval, de a "pluszos mercato" az kell, hogy még kevesebbet érjen a klub, de persze 1200m-t ugyan úgy megkéri ez a suttyó.
Az egy masik tema.
Inkabb valahol az a szep, hogy +100m mercatoval is sikerult osszehozni egy 140m euros veszteseges gazdasagi evet...
Ha nem lett volna a +100m mercato, akkor lett volna 240m euro veszteseg.
Mindezt ugy, hogy tavaly mar a stadionok is nyitva voltak, BL-ben is tovabbmentunk, erre ez...
Nagyon nagy gondok vannak a klub hatteret illetoen.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2023.01.31. 08:00
Marco írta: 2023.01.31. 07:56 itt úgyis csak füttyöt fog kapni a Nordtól nyárig.

lasd Barca meccsek es csoportovabbjutas nagy mertekben koszonheto neki, akkor mar nyertunk a maradasaval.

Nem tudom itt mire gondolsz, hármat kaptunk a Nou Campban,bőven benne volt ő is a gólokban...otthon az egész csapat csúszott-mászott, meg a bíró spori se ellenünk volt éppen. Maradjunk annyiban, hogy az őszi Skriniar inkább hasonlított egy lassú, ütemhibás nb2es bekkre,mint a serie a legjobb védőjére. Továbbra is azt gondolom, hogy igazi amatőrség volt nyáron nem kiszedni belőle a casht, ha itt is marad tavasszal, sok köszönet nem lesz benne, de ne legyen igazam..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2023.01.31. 12:07
interfan írta: 2023.01.31. 08:00
Marco írta: 2023.01.31. 07:56 itt úgyis csak füttyöt fog kapni a Nordtól nyárig.

lasd Barca meccsek es csoportovabbjutas nagy mertekben koszonheto neki, akkor mar nyertunk a maradasaval.

Nem tudom itt mire gondolsz, hármat kaptunk a Nou Campban,bőven benne volt ő is a gólokban...otthon az egész csapat csúszott-mászott, meg a bíró spori se ellenünk volt éppen. Maradjunk annyiban, hogy az őszi Skriniar inkább hasonlított egy lassú, ütemhibás nb2es bekkre,mint a serie a legjobb védőjére. Továbbra is azt gondolom, hogy igazi amatőrség volt nyáron nem kiszedni belőle a casht, ha itt is marad tavasszal, sok köszönet nem lesz benne, de ne legyen igazam..
Azert a hazai Barca meccset nehez elvitatni tole, es ha az nincs akkor tovabbjutas sincs...
De a Napoli meccs es a Milan elleni Szuperkupan is kiemelkedo volt.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Mikor veszik észre,hogy vicc összegeket kérünk játékosokért?Nem egy BL győztes csapat vagyunk,aki beárazhat.Az olasz szuperkupára nem kérhetünk csiliárdokat.Baj van a fejekben,nagy baj.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

vaskalap írta: 2023.01.31. 13:52 Mikor veszik észre,hogy vicc összegeket kérünk játékosokért?Nem egy BL győztes csapat vagyunk,aki beárazhat.Az olasz szuperkupára nem kérhetünk csiliárdokat.Baj van a fejekben,nagy baj.
Ezek a Zhang fejében vannak....mennyit szeretne....álmok. :D
Kocsim simán eladnám 10-ért. Álom lenne. De tudom max 5-öt ér. :D Persze árulhatom 10-ért. Megtehetem. De senki nem fog érte adni annyit. Max jót röhögnek a hiretésen. Kicsi Zhang ezt nyomja nagyban. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francia forrasok is bejelenttek, Skriniar nyartol lesz csak a PSG jatekosa.
Nincs ajanlat, Skriniar juniusig marad az Interben.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2023.01.31. 14:39 Francia forrasok is bejelenttek, Skriniar nyartol lesz csak a PSG jatekosa.
Nincs ajanlat, Skriniar juniusig marad az Interben.
Most reménykedjünk benne, hogy nem élte bele magát nagyon, hogy már most lelép így nem az lesz még jobban szarik az egészre....tudom tudom profi de azért nem lehet egyszerű megszakadnod úgy, hogy tudod pár hónap és új csapatod lesz és kapsz 20 milliót csak az aláírásért. Na meg gondolom sérülten sem szeretné kezdeni az idényt majd az új csapatánál így kérdés mennyire megy bele a párharcokba.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2023.01.31. 14:56
interfan írta: 2023.01.31. 14:39 Francia forrasok is bejelenttek, Skriniar nyartol lesz csak a PSG jatekosa.
Nincs ajanlat, Skriniar juniusig marad az Interben.
Most reménykedjünk benne, hogy nem élte bele magát nagyon, hogy már most lelép így nem az lesz még jobban szarik az egészre....tudom tudom profi de azért nem lehet egyszerű megszakadnod úgy, hogy tudod pár hónap és új csapatod lesz és kapsz 20 milliót csak az aláírásért. Na meg gondolom sérülten sem szeretné kezdeni az idényt majd az új csapatánál így kérdés mennyire megy bele a párharcokba.
Ez a szerzodes mar nyaron megvolt, ahogy ezt irtak is tobb helyen.
Ugyannyira fog "megszakadni" mint eddig, mivel mar 2022 nyaran alairta a szerzodeset 23 nyaratol.
Egyszeruen most lehetett mar hivatalosan kozolni az alairt szerzodest.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Ha nyáron volt szerződés akkor egyszerűen fel kell nyomni a psg-t, ugyanis ezt nem tehetik meg.
Csak fél évvel a szerződés lejárta előtt tárgyalhatnak közvetlenül játékossal.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2023.01.31. 15:08 Ha nyáron volt szerződés akkor egyszerűen fel kell nyomni a psg-t, ugyanis ezt nem tehetik meg.
Csak fél évvel a szerződés lejárta előtt tárgyalhatnak közvetlenül játékossal.
Pont ezert nem jelentettek be hivatalosan csak most.

Azt soha az eletben senki nem fogja megtudni, hogy Skriniar a hatterben mikor allapodott meg mindenben a PSG-vel, foleg ezt bizonyitani lehetetetlen.

Millio meg egy jatekos jelentette mar be februarban, hogy nyartol melyik lesz az uj csapata.
Gondolni meg nem gondolhatjuk, hogy ez a millio jatekos "csak" januar vegen allapodik meg az uj csapataval.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Szóval nyáron már tudta, hogy nem marad és mi mégsem adtuk oda 50m-ért a psgnek, mert azt hittük, majd adnak 60m vagy 70m is érte, ők meg beintettek, mert tudták, hogy ingyen is jó lesz nekik egy év múlva...ha ez tényleg így volt, akkor jó nagy balekok vagyunk, de mondjuk meg is érdemeljük :clap:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

brecsinho írta: 2023.01.31. 15:39 Szóval nyáron már tudta, hogy nem marad és mi mégsem adtuk oda 50m-ért a psgnek, mert azt hittük, majd adnak 60m vagy 70m is érte, ők meg beintettek, mert tudták, hogy ingyen is jó lesz nekik egy év múlva...ha ez tényleg így volt, akkor jó nagy balekok vagyunk, de mondjuk meg is érdemeljük :clap:
Lehet itt bőszen Skrinarozni ,de azért ilyen dilettáns tulajdonosa nem sok klubnak van mint az Internek.
Mindenki tudja, hogy nagyon kell a zsé mert a savanyù csipòs fiù 50euro centért könyörög a karácsonyi bulin,de a keret egyik legértékesebb játékosát ingyen elengedjük.Zhang Jr-tòl csak annyit kérdeznék,hogy magadtòl vagy ilyen hülye vagy képeztek rá?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2023.01.31. 15:44
brecsinho írta: 2023.01.31. 15:39 Szóval nyáron már tudta, hogy nem marad és mi mégsem adtuk oda 50m-ért a psgnek, mert azt hittük, majd adnak 60m vagy 70m is érte, ők meg beintettek, mert tudták, hogy ingyen is jó lesz nekik egy év múlva...ha ez tényleg így volt, akkor jó nagy balekok vagyunk, de mondjuk meg is érdemeljük :clap:
Lehet itt bőszen Skrinarozni ,de azért ilyen dilettáns tulajdonosa nem sok klubnak van mint az Internek.
Mindenki tudja, hogy nagyon kell a zsé mert a savanyù csipòs fiù 50euro centért könyörög a karácsonyi bulin,de a keret egyik legértékesebb játékosát ingyen elengedjük.Zhang Jr-tòl csak annyit kérdeznék,hogy magadtòl vagy ilyen hülye vagy képeztek rá?
Elmult eveket latva az kerdes hogy "balekok" vagyunk e, latva a szponzori szerzodeseket, az eves dobbenetes vesztesegeket, a Festa altal emlitett karacsonyibaproert konyorges is mindennek a legalja volt, nem veletlenul rohog az Interen mindenki mar egy jo ideje....
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2023.01.31. 15:44
brecsinho írta: 2023.01.31. 15:39 Szóval nyáron már tudta, hogy nem marad és mi mégsem adtuk oda 50m-ért a psgnek, mert azt hittük, majd adnak 60m vagy 70m is érte, ők meg beintettek, mert tudták, hogy ingyen is jó lesz nekik egy év múlva...ha ez tényleg így volt, akkor jó nagy balekok vagyunk, de mondjuk meg is érdemeljük :clap:
Lehet itt bőszen Skrinarozni ,de azért ilyen dilettáns tulajdonosa nem sok klubnak van mint az Internek.
Mindenki tudja, hogy nagyon kell a zsé mert a savanyù csipòs fiù 50euro centért könyörög a karácsonyi bulin,de a keret egyik legértékesebb játékosát ingyen elengedjük.Zhang Jr-tòl csak annyit kérdeznék,hogy magadtòl vagy ilyen hülye vagy képeztek rá?
Szokásos Üvegtigris idézet jut eszembe. Itt mindenki hülye??? - Itt....mindenki. :D ;)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

interfan írta: 2023.01.31. 12:40
brecsinho írta: 2023.01.31. 12:07
interfan írta: 2023.01.31. 08:00


lasd Barca meccsek es csoportovabbjutas nagy mertekben koszonheto neki, akkor mar nyertunk a maradasaval.

Nem tudom itt mire gondolsz, hármat kaptunk a Nou Campban,bőven benne volt ő is a gólokban...otthon az egész csapat csúszott-mászott, meg a bíró spori se ellenünk volt éppen. Maradjunk annyiban, hogy az őszi Skriniar inkább hasonlított egy lassú, ütemhibás nb2es bekkre,mint a serie a legjobb védőjére. Továbbra is azt gondolom, hogy igazi amatőrség volt nyáron nem kiszedni belőle a casht, ha itt is marad tavasszal, sok köszönet nem lesz benne, de ne legyen igazam..
Azert a hazai Barca meccset nehez elvitatni tole, es ha az nincs akkor tovabbjutas sincs...
De a Napoli meccs es a Milan elleni Szuperkupan is kiemelkedo volt.
Kicsit erőltetett ez a dolog .
Maradék 20 meccsen meg szart bele , mégis kapta a fizut .
Az , hogy mennyit a többihez képest , menedzserének is lehet a hibája , agyament vezetőségünket meg nem kell említeni .
Tombi1986
Hozzászólások: 1082
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

hvmetal írta: 2023.01.31. 16:09
interfan írta: 2023.01.31. 12:40
brecsinho írta: 2023.01.31. 12:07


Nem tudom itt mire gondolsz, hármat kaptunk a Nou Campban,bőven benne volt ő is a gólokban...otthon az egész csapat csúszott-mászott, meg a bíró spori se ellenünk volt éppen. Maradjunk annyiban, hogy az őszi Skriniar inkább hasonlított egy lassú, ütemhibás nb2es bekkre,mint a serie a legjobb védőjére. Továbbra is azt gondolom, hogy igazi amatőrség volt nyáron nem kiszedni belőle a casht, ha itt is marad tavasszal, sok köszönet nem lesz benne, de ne legyen igazam..
Azert a hazai Barca meccset nehez elvitatni tole, es ha az nincs akkor tovabbjutas sincs...
De a Napoli meccs es a Milan elleni Szuperkupan is kiemelkedo volt.
Kicsit erőltetett ez a dolog .
Maradék 20 meccsen meg szart bele , mégis kapta a fizut .
Az , hogy mennyit a többihez képest , menedzserének is lehet a hibája , agyament vezetőségünket meg nem kell említeni .
Skriniar szerintem nem TOP védő. Jelenlegi Interben tény klasszis volt, de összességében szerintem elmarad a szinttől.
Voltak nagy jó meccsei, de rengeteg suta megmozdulása is.
Sajnálom, hogy így alakult. Nekem van egy olyan érzésem továbbra is, hogy elakart menni, mert a pénz erre kényszerítette. Tény én is váltanék, ha kétszer annyit keresnék új munkahelyemen.
Nyáron azért nem adtuk el, mert 50 milliót a kínai tulaj nem engedte volna visszaforgatni és akkor sem lett volna helyettese. 70-80 esetén talán jött volna Bremer.
Amíg nem lesz új tulajdonos, addig ez vár ránk…abban bízok, hogy Martinez, Barella, Bastoni hármas maradni fog.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3279
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Cupi írta: 2023.01.31. 14:56
interfan írta: 2023.01.31. 14:39 Francia forrasok is bejelenttek, Skriniar nyartol lesz csak a PSG jatekosa.
Nincs ajanlat, Skriniar juniusig marad az Interben.
Most reménykedjünk benne, hogy nem élte bele magát nagyon, hogy már most lelép így nem az lesz még jobban szarik az egészre....tudom tudom profi de azért nem lehet egyszerű megszakadnod úgy, hogy tudod pár hónap és új csapatod lesz és kapsz 20 milliót csak az aláírásért. Na meg gondolom sérülten sem szeretné kezdeni az idényt majd az új csapatánál így kérdés mennyire megy bele a párharcokba.
Most majd kiderül hogy reagál erre, hogy milyen ember is, mennyire profi.
Bár látva hogy idén kb árnyéka volt önmagának. Tény hogy volt néhány meccs mikor a szebb napjait idézte.
Én tartok tőle hogy rá fog erre menni az amúgy se fényes szezon, helyettese abszolút nincs.
Lehet jobban jártunk volna egy Demiralal
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2023.01.31. 16:25 Skriniar szerintem nem TOP védő. Jelenlegi Interben tény klasszis volt, de összességében szerintem elmarad a szinttől.
Voltak nagy jó meccsei, de rengeteg suta megmozdulása is.
Sajnálom, hogy így alakult. Nekem van egy olyan érzésem továbbra is, hogy elakart menni, mert a pénz erre kényszerítette. Tény én is váltanék, ha kétszer annyit keresnék új munkahelyemen.
Nyáron azért nem adtuk el, mert 50 milliót a kínai tulaj nem engedte volna visszaforgatni és akkor sem lett volna helyettese. 70-80 esetén talán jött volna Bremer.
Amíg nem lesz új tulajdonos, addig ez vár ránk…abban bízok, hogy Martinez, Barella, Bastoni hármas maradni fog.
En most abban bizok, hogy nyarig eladodik a klub, es vegre normalis helyzetbol varjuk a folyatatast.
Nem pedig azert kell izgulni majd, hogy eppen Barella vagy Bastoni megy, Skriniar vicc szintu jatekossal potoljuk, valamint hogy eppen mekkora "pluszos mercato kell", es Dumfries ugynoket kuldjuk ujra kilincselni a PL klubokhoz hatha ad erte valaki 40m-t.
Ha ez megtortenik, akkor Skriniar potlasa is megoldhato a nyaron, es nem pedig mindenfele selejtes meg ketes nev merul fel mint most, akiktol a vilagbol lehetett volna kifutni.

Skriniart mar nyaron elveszitettuk, ez teny, o egy "ingyen aldozat volt".
Viszont ha a Porto meccsekre osszeteszi magat, es bejutunk min a BL 8 koze az mar magaba +15m, es sokkal tobbet er ez, mintha most erkezett volna ajanlat erte, mi meg mindenfele ingyen kolcson + sima opcios low cost nevekkel potoljuk.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3208
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Nyáron mi lesz ?
Az a pénz semmit nem ér . Ugyanúgy nem fogjuk tudni pótolni . A kínai meg ki tudja mekkora kárt tesz még a klubban .

Már idén sincs meg az amit Conte alatt felépítettek.

Semmi értelme így , ennek a 3 védős lószarnak sem.

Itt Marottatól is kár várni a csodát . Bármekkora agy is .
Semmit nem tud ajánlani .
Klub projekte a túlélés .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos:

Lezarult a 2023-as januari mercato.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2023.01.31. 08:33 De ha még is elmegy, ahogy a LE lát rá esélyt, akkor a "nagyokat" nevezhetjük megbízhatatlannak? :think:
Inkabb a megbizhatosag jott be a "nagyoktol" vegul. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:
Skriniar hozott egy dontest, amit nekunk tiszteletben kell tartani es elfogadni, a PSG-be megy a nyaron.
A futball vilaga evrol evre valtozik.
Mai vilagban elkepzelhetetlen a futball vilagaba a klub legendak, akik voltak korabban, es hosszu evekig egy csapatban voltak.
Mai jatekosok mar gyakran cserelik a klubokat.
Meg kell szokni es elfogadni ezt, ami mar tavol van az erzelmektol es a futball romantikus korszakatol.
Sokan ezt nem szeretik, de a mai jatekosok profik.
Biztosak vagyunk benne, hogy Skriniar juniusig a maximumot fogja megtenni az Interert, ahogyan ezt tette eddig is, es amirol minden tanubizonysagot tett.

Lukaku?
Nincs 100%-os fizikai allapotban, de a motivacioja nagyon eros, es a legjobb edzes a meccs.
Remeljuk latjuk meg az igazi Lukakut.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2023.01.31. 21:04 Marotta:

Mai vilagban elkepzelhetetlen a futball vilagaba a klub legendak, akik voltak korabban, es hosszu evekig egy csapatban voltak.
Mai jatekosok mar gyakran cserelik a klubokat.
Meg kell szokni es elfogadni ezt, ami mar tavol van az erzelmektol es a futball romantikus korszakatol.
Sokan ezt nem szeretik, de a mai jatekosok profik.
Minden tiszteletem Marotta-nak, de ezt neee!! :)
Bármennyire akarom magam "megerőszakolni" és bármennyire szomorú ez a történet, én Skriniart ebben a történetben sehogy sem tudom hibáztatni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.01.31. 20:32
CsaSzi9294 írta: 2023.01.31. 08:33 De ha még is elmegy, ahogy a LE lát rá esélyt, akkor a "nagyokat" nevezhetjük megbízhatatlannak? :think:
Inkabb a megbizhatosag jott be a "nagyoktol" vegul. :)
Nem jó ez nekünk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2023.01.31. 22:47
interfan írta: 2023.01.31. 20:32
CsaSzi9294 írta: 2023.01.31. 08:33 De ha még is elmegy, ahogy a LE lát rá esélyt, akkor a "nagyokat" nevezhetjük megbízhatatlannak? :think:
Inkabb a megbizhatosag jott be a "nagyoktol" vegul. :)
Nem jó ez nekünk.
Ez mar tavaly juliustol nem jo nekunk, nagyon nem jo, ott lett elrontva ez sulyosan es vegzetesen.

De legalabb most nem romlott tovabb a helyzet, es hatha tortenik valami a tulajdonovaltast illetoen, es akkor nem mindenfele kozepszer nev merul fel a potlasara.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2023.01.31. 21:50
interfan írta: 2023.01.31. 21:04 Marotta:

Mai vilagban elkepzelhetetlen a futball vilagaba a klub legendak, akik voltak korabban, es hosszu evekig egy csapatban voltak.
Mai jatekosok mar gyakran cserelik a klubokat.
Meg kell szokni es elfogadni ezt, ami mar tavol van az erzelmektol es a futball romantikus korszakatol.
Sokan ezt nem szeretik, de a mai jatekosok profik.
Minden tiszteletem Marotta-nak, de ezt neee!! :)
Bármennyire akarom magam "megerőszakolni" és bármennyire szomorú ez a történet, én Skriniart ebben a történetben sehogy sem tudom hibáztatni.
En sem hibaztatom Skriniart.

Marotta igazat mond, amikor azt mondja ez mar nem a 20-30 evvel ezelotti "romantikus" futball korszak.
Ma mar nincsenek klublegendak ilyen szinten.
A futball mint az egesz vilag valtozik.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Off.Ez a Zaniolo sztori is szép véget ért :clap:
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2023.02.01. 07:55
Baggio85 írta: 2023.01.31. 21:50
interfan írta: 2023.01.31. 21:04 Marotta:

Minden tiszteletem Marotta-nak, de ezt neee!! :)
Bármennyire akarom magam "megerőszakolni" és bármennyire szomorú ez a történet, én Skriniart ebben a történetben sehogy sem tudom hibáztatni.
En sem hibaztatom Skriniart.

Marotta igazat mond, amikor azt mondja ez mar nem a 20-30 evvel ezelotti "romantikus" futball korszak.
Ma mar nincsenek klublegendak ilyen szinten.
A futball mint az egesz vilag valtozik.
Ez mind szép és jó, én is megértem Skriniart, hogy a nagy pénzt és a dollármilliárdokból gazdálkodó olajklubot választja..amit nem értek, ha ezt nyáron is tudta (tudtuk),akkor mi a a francért nem adtuk el 50m-ért? Ezzel megkárosította a (szeretett?) klubját, ráadásul a hiszti amit kivágtak az ügynökével se túl szimpi, miután kapott volna majd dupla fizut nálunk is, mégse kellett. Ránézve erre az oldalra, azt gondolom, hogy ez nagyon amatőr volt a vezetőség részéről, főleg ilyen gazdasági helyzetben..

https://www.transfermarkt.com/statistik ... evertraege
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nord kozlemenye Skriniar kapcsan:
Nincs semmifele harag Skriniar fele.
A Nord talalkozott Skriniarral, o elmagyarazta nekunk a dontesenek okait, es mi ezt tiszteletben tartjuk es megertettuk, tisztelni fogjuk ot tovabbra is.
A Nord nem foglal allas a tavozasa kapcsan.
Kerunk minden Inter szurkolot, tartsak tiszteletben azt a jatekost, aki a szakmai donteseitol fuggetlenul meg egy olyan csapat tagja maradt, amelynek mindenkire szuksege van a leheto legjobb eredmenyek eleresenek erdekeben.
Az Inter az elso, es orok.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

🙏🏻
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2023.02.01. 15:03 Nord kozlemenye Skriniar kapcsan:
Nincs semmifele harag Skriniar fele.
A Nord talalkozott Skriniarral, o elmagyarazta nekunk a dontesenek okait, es mi ezt tiszteletben tartjuk es megertettuk, tisztelni fogjuk ot tovabbra is.
A Nord nem foglal allas a tavozasa kapcsan.
Kerunk minden Inter szurkolot, tartsak tiszteletben azt a jatekost, aki a szakmai donteseitol fuggetlenul meg egy olyan csapat tagja maradt, amelynek mindenkire szuksege van a leheto legjobb eredmenyek eleresenek erdekeben.
Az Inter az elso, es orok.
Ez így okos.Júniusig nagy szükségünk van rá.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3279
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Festa írta: 2023.02.01. 15:13
interfan írta: 2023.02.01. 15:03 Nord kozlemenye Skriniar kapcsan:
Nincs semmifele harag Skriniar fele.
A Nord talalkozott Skriniarral, o elmagyarazta nekunk a dontesenek okait, es mi ezt tiszteletben tartjuk es megertettuk, tisztelni fogjuk ot tovabbra is.
A Nord nem foglal allas a tavozasa kapcsan.
Kerunk minden Inter szurkolot, tartsak tiszteletben azt a jatekost, aki a szakmai donteseitol fuggetlenul meg egy olyan csapat tagja maradt, amelynek mindenkire szuksege van a leheto legjobb eredmenyek eleresenek erdekeben.
Az Inter az elso, es orok.
Ez így okos.Júniusig nagy szükségünk van rá.
Hát ez nagyon meglepett, de így még van esély hogy egy normális teljesítményt lerakjon erre a fél évre.
Kíváncsi vagyok mit mondott nekik, tekintve az Olaszok vérmérsékletét
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Stankov írta: 2023.02.01. 16:05
Festa írta: 2023.02.01. 15:13
interfan írta: 2023.02.01. 15:03 Nord kozlemenye Skriniar kapcsan:

Ez így okos.Júniusig nagy szükségünk van rá.
Hát ez nagyon meglepett, de így még van esély hogy egy normális teljesítményt lerakjon erre a fél évre.
Kíváncsi vagyok mit mondott nekik, tekintve az Olaszok vérmérsékletét
Lehet, hogy meghívta őket pár sörre ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sole24 vezeto gazdasagi lap ujsagiroja Bellinazzo beszelt az Inter helyzeterol es a SA-rol amit az UEFA-val kotott 2027-ig.
Az Internek rekordvesztesegkbol kell kilabalni, amin meg a "top" jatekosok eladasa sem sokat segitett, es az idei gazdasagi evet nagyon megneheziti a nem fizeto Digitalbits.
Az UEFA-val kotott SA tartalmazza az Internek evente milyen osszegure kell csokkenteni a jelenlegi 150-250m kozotti veszteseges gazdasagi eveket.
2027-ig vallaltuk a SA megkotesevel, hogy elerjuk az UEFA uj enyhebb szabalyait amit most 2022-tol bevezetett, 3 eves periodusra maximum 60m euros veszteseg.
Az eves vesztesegunk csokkentese mellett, vallaltuk hogy a bereket is csokkentjuk.
Az Inter ezert eloszor azon "nagy nevekbol" fog vallogatni eladasok kapcsan, akiknek magas a fizetese.


Gazzetta szerint Lukaku kolcsonet csak abban az egy esetben hosszabbitjuk meg, ha visszanyeri eronletet es elkezdi sorozatosan loni a golokat innentol, valamint sorozatosan kiemelkedo meccseket hoz.
Ha ez nem tortenik meg, az Inter nem tart igenyt a Seria A legjobban fizetett jatekosara.
Gazzetta szerint mar tart a hatterben az utod kereses.

Pastorello aki DeVrij ugynoke nemreg elmondta, az Inter szeretne hogy maradjon, viszont DeVrij szivesen kiprobalna magat Spanyolorszagban, az Inter miutan kiderult Skriniar tavozik, az felkeresete es a hosszabbitasi targyalasok felgyorsitasat kertek.
Lapok szerint ez a Spanyol klub a Villareal, es elorelhaladottak a targyalasok, 4m + bonuszok fizetes es 3 eves szerzodes az ajanlat.
Pastorello korabban szinten elmondta, DeVrij februarban kozli a valasztasat, es a jovoje szempontjabol donto szerepet jatszik a csaladja, es a csaladjat korulvevo kornyezet ahol folytatja a palyafutasat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos:

Darmian 2024-ig hosszabitott.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Legalább kicsit csökkentettük a fizuját és spóroltunk rajta valamit?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2023.02.02. 17:30 Hivatalos:

Darmian 2024-ig hosszabitott.
Alapvetően egy full szürke játékos, de nálunk mégis mindig tud meglepetést okozni a pályán.
Gyakorlatilag D'Ambrosio szerepét vette át 1az1ben Jollyként.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2023.02.03. 07:15 Legalább kicsit csökkentettük a fizuját és spóroltunk rajta valamit?
Eddig 2m euro volt az eves fizetese, most 2,5m euro lesz.
O tobbet kap, viszont a klubnak kevesebbe kerul, mivel mar 3. eve itt van, es ervenyesitheto ra az adokedvezemy ami a kulfodlrol Olaszorszagba igazolokra vonatkozik.

Eddig a 2m fizetese 3,7m kiadas volt a klubnak evente.
Most az adokedvezmeny igenybe vetele utan, a 2,5m fizetese csak 3,2m kiadas lesz a klubnak.

Tehat 500 ezer euro sporolas evente.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TS baratunk mar Onanat is eladta 25-30m-ert nyarra, es egy jo ingyen Bayindir potlast ir. :D
Korabban meg a Corriere adta el Barellat, hogy o lesz a Dumfries utani tavozo.

En imadom ezt a ket lapot. :D

Komolyra forditva, azzal hogy Onana elkezdett vedeni, nem felek az elvesztesetol.
Valamint oszinten bizok abban, hogy az lesz (ha nem valtozik a tulajdonosi helyzet), amit Bellinazzo es a Sole24 ir, hogy az "aldozatokat" megprobaljuk a kereset szerint eladni.
Magyarul Dumfries utan pl Brozovic tavozna a magas fizetese miatt.
Persze nagyon nehez elkepzelni, hogy Dumfriesert majd fizetnek 40m-t (lattuk ugynoke vegig jarta most is a PL-t es semmi), azt meg meg inkabb nehez elkepzelni, hogy majd Brozovicert adnak 25-30m-t (lathattuk tavaly nyaron a kutyanak nem kellett meg ingyen sem, pedig ugynoke beajanlotta mindenhova ahova letezik).

De megis bizok benne, (ha nem valtozas a tulajdonossal), hogy sikerul Dumfriest es Brozovicot eladni mint "aldozat".
En jelenleg oket erzem abszolult potolhatonak, Brozovic utodja mar meg is van ingyen, Calhanoglu.
Dumfries helyere pedig az emlegetett Buchanan 20m-ert megerne egy probat.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Gyakorlatilag az a nagy siker,hogy csak Perisicet+Sánchezt vesztettük el a tavalyi csapatból.
Persze Skrinart is,de ő még itt van nyárig.
januárban kiderült,hogy Dumfries hiánya szinte fel se tűnne és bár Brozovic a bajnok csapat alaptagja,de őt is tudnánk nélkülözni.

Amennyiben 2024 nyaráig kell csak kibírni akkor a legfontosabb,hogy a Barella,Lautaro,Bastoni hármasból ne engedjünk el senkit.
Természetesen Dimarco meg Calhanoglu és jól teljesít,de szerintem a fent említett 3 játékos a csapat alapkőve.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2023.02.03. 11:10 Gyakorlatilag az a nagy siker,hogy csak Perisicet+Sánchezt vesztettük el a tavalyi csapatból.
Persze Skrinart is,de ő még itt van nyárig.
januárban kiderült,hogy Dumfries hiánya szinte fel se tűnne és bár Brozovic a bajnok csapat alaptagja,de őt is tudnánk nélkülözni.

Amennyiben 2024 nyaráig kell csak kibírni akkor a legfontosabb,hogy a Barella,Lautaro,Bastoni hármasból ne engedjünk el senkit.
Természetesen Dimarco meg Calhanoglu és jól teljesít,de szerintem a fent említett 3 játékos a csapat alapkőve.
Sajnos Skriniart is elveszitettuk mar a nyaron, o csak testben van mar itt.

Szinten mas okokbol, de Handanovic es DeVrij is csak letszam miatt vannak kb.
Nekem a Radu, Ranocchia, Kolarov, Vecino, Vidal sor egy percre sem hianyzik.
Sensit sajnalom hogy igy alakult, benne tobb volt, mint ahogy Satriano is kaphatott volna egy eselyt, Casadei meg foleg.

Dumfries nagyon jol kezdett iden, de ahogy jottek az eladasi pletykak, ugynokenek nyilatkozata, jott a sulyos a visszeses.
Darmian jelenleg tobbet hoz, es ez sokat elmond.

Szerencsere nem "csak", hanem legkesobb kell 24-ig kibirni.

En bizok benne Brozovic es Dumfriest sikerul eladni, es ennyi "aldozat" lesz csak, ha nem sikerul a klub eladas 23 nyaraig.
Brozovicot potolni sem kell, ingyen megvan a potlasa.
Dumfriest meg szerintem sokkal konyebben lehet potolni, mint az altalad emlitett 3 jatekost.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

De Vrij estén volt visszaesés,de az Atalanta ellen régi önmagát idézte l
Amennyiben maradni akar ùgy adnèk neki még egy esèlyt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2023.02.03. 12:18 De Vrij estén volt visszaesés,de az Atalanta ellen régi önmagát idézte l
Amennyiben maradni akar ùgy adnèk neki még egy esèlyt.
Az jo hogy van 1 jo meccse, de cserebe 10 gyenge.
Sajnos mar tavaly is nagyon visszaesett, iden meg konkretan a leggyengebb KH, pedig a mar csak testben itt levo Skriniart nem lenne nehez felulmulni.

En nem adnek neki +2 evet, raadasul evente 7,5m kiadassal...
Ha a feleert alairna, de azt ugysem fog.
Persze szo se rola, Smalling semmivel nem jobb, en ide nem hoznam ot sem.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2023.02.03. 12:22
Festa írta: 2023.02.03. 12:18 De Vrij estén volt visszaesés,de az Atalanta ellen régi önmagát idézte l
Amennyiben maradni akar ùgy adnèk neki még egy esèlyt.
Az jo hogy van 1 jo meccse, de cserebe 10 gyenge.
Sajnos mar tavaly is nagyon visszaesett, iden meg konkretan a leggyengebb KH, pedig a mar csak testben itt levo Skriniart nem lenne nehez felulmulni.

En nem adnek neki +2 evet, raadasul evente 7,5m kiadassal...
Ha a feleert alairna, de azt ugysem fog.
Persze szo se rola, Smalling semmivel nem jobb, en ide nem hoznam ot sem.
Sánchez is maradhatott volna ha kevesebbért is aláírt volna .
Viszont ahhoz,hogy valaki ebbe belemenjen több kell annál,hogy pár évig itt játszon.

De Vrij Conte alatt a bajnokság legjobb védője volt után meg valòban sok hibát követett el.
Az egy évvel ezelőtti 2-1-re elveszített derbin sajnos sokba került a hibája amikor Giroud gòlt rúgott mellette.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Skriniar elsoszamu utodjanak kikialtott Becao ugynoke ma az Inter szekhazban jart.
Hirek szerint nem hosszabbit az Udinesevel, es maximum 10m-ert mozdithato lesz a nyaron.
Interrel a lehetseges szerzodes reszleteit targyaltak.
Becao jelenleg 600 ezer eurot keres, az Inter kb 2m euros fizetest adna neki.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2023.02.03. 13:51 Skriniar elsoszamu utodjanak kikialtott Becao ugynoke ma az Inter szekhazban jart.
Hirek szerint nem hosszabbit az Udinesevel, es maximum 10m-ert mozdithato lesz a nyaron.
Interrel a lehetseges szerzodes reszleteit targyaltak.
Becao jelenleg 600 ezer eurot keres, az Inter kb 2m euros fizetest adna neki.
Igazi hentes rengeteg sárga lappal.
A szeme sem áll jól (szó szerint).
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

PellerG írta: 2023.02.03. 15:37
interfan írta: 2023.02.03. 13:51 Skriniar elsoszamu utodjanak kikialtott Becao ugynoke ma az Inter szekhazban jart.
Hirek szerint nem hosszabbit az Udinesevel, es maximum 10m-ert mozdithato lesz a nyaron.
Interrel a lehetseges szerzodes reszleteit targyaltak.
Becao jelenleg 600 ezer eurot keres, az Inter kb 2m euros fizetest adna neki.
Igazi hentes rengeteg sárga lappal.
A szeme sem áll jól (szó szerint).
Akkor mutat hasonlóságokat Skrinivel :lol:
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

interfan írta: 2023.02.03. 13:51 Skriniar elsoszamu utodjanak kikialtott Becao ugynoke ma az Inter szekhazban jart.
Hirek szerint nem hosszabbit az Udinesevel, es maximum 10m-ert mozdithato lesz a nyaron.
Interrel a lehetseges szerzodes reszleteit targyaltak.
Becao jelenleg 600 ezer eurot keres, az Inter kb 2m euros fizetest adna neki.
Nekem ez a Becao még viccnek is rossz, nagyon nem szimpi egy alak és engem nem győzött meg hogy Skriniar megfelelő helyettese lenne..Van egy érzésem hogy ha jön sok sárga lap és kiállítás lesz a neve mellett amivel a csapatot is nehéz helyzetbe fogja hozni...
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3279
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Bízom benne csak hogy C vagy D alternatíva és csak a tapogatózás megy Becaoval.
Amúgy L'equipe- re hivatkozva volt pletyka Pavardrol az utolsó nap, hogy érdeklődés volt irányunkból , én remélem hogy ő jön.
Amúgy Bayernes szurkoló haver mondta hogy pont az baj vele, hogy nem szeret kh-t játszani és ez meg is látszik a teljesítményén
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24366
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Becao ugynoke az Instagramra tett ki kepet az Inter szekhazbol.
Majd leirta, a munka nem all meg, a teli mercatoval lezarultaval folytatjuk a munkat a jovobeni lehetosegeket elemezve.
Ma talalkoztam az Inter vezetessel Becao nyari atigazolasat illetoen.


Kesobb Becao ugynoke a fenykepet es a bejegyzest is torolte.
Válasz küldése